Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.09.2016
Místo konání:
Studnice
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21E     D21C     D21D     D35     D45     D55     DH21U     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21E     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.50 km, 50 m, 4 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 40 Kč
SJH0951 Beranová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2087674 40 Kč
SJH0852 Bubeníková Denisa SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 50 Kč
SJH0853 Bubeníková Nicol SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 50 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 8003 40 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 40 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 52463 40 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 40 Kč
PZR0850 Sobotková Gabriela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
ADA0852 Strýčková Bára OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
2.00 km, 55 m, 6 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno C 2081351 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno C 2051514 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 40 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 51838 40 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená C 2092371 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
ABM0656 Bendíková Veronika KOB ALFA Brno C 332969 40 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2067324 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
8SX0651 HAZMUKOVÁ Jarmila Neregistrovaní - GBM 53765 40 Kč
TBM0680 Patermannová Marie KOS TJ Tesla Brno C 2087648 40 Kč
JHB0599 Brychtová Valerie TJ Jiskra Havlíčkův Brod zapůjčit 70 Kč
2.90 km, 65 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 40 Kč
18C0450 Klieštíková Šárka SK Radiosport Bílovice nad Svitavou zapůjčit 50 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 40 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 40 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 40 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec B 2079504 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec B 426377 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 206416 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
CHT0452 Pilná Klára OOB SK Chrast C 436958 40 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083392 40 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno B 2103673 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno C 2051474 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava C 2085599 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 40 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno C 2083386 40 Kč
OSN0551 Přibylová Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52143 40 Kč
VBM0451 Chroustová Michaela VSK Mendelu Brno 331011 40 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 2067204 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 2061857 60 Kč
4.00 km, 80 m, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 40 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 40 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec B 442866 40 Kč
TBM0359 Sedlářová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 446369 40 Kč
CTB0353 Sabolová Marie SK OB Chotěboř C 436413 40 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7207775 40 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 40 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 2094532 40 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 40 Kč
OSN0252 Pejchalová Ludmila SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53601 40 Kč
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno B 2092389 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 0000052239 40 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 40 Kč
8SX0352 TOMÁŠKOVÁ Klára Neregistrovaní - GBM 8028 40 Kč
8SX0252 FIALOVÁ Pavla Neregistrovaní - GBM 8027 40 Kč
TBM0369 Patermannová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 2087653 40 Kč
4.90 km, 100 m, 16 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 70 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 70 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 70 Kč
ZCO0250 Černá Kateřina Západočeská oblast A 2073702 70 Kč
ZCO0050 Biersaková Dagmar Západočeská oblast B 7150100 70 Kč
ZCO0150 Šlechtová Tereza Západočeská oblast A 7090701 70 Kč
ZCO0151 Tokárová Regina Západočeská oblast A 2035737 70 Kč
ZCO0152 Nádeníčková Pavla Západočeská oblast A 2056275 70 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 70 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 70 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 70 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 70 Kč
ZBM0059 Baštařová Anna SK Žabovřesky Brno B 2042528 70 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 70 Kč
TTR0151 Drábková Eliška OOB Třebíč C 0002092400 70 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 70 Kč
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno B 438040 70 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno B 7202882 70 Kč
5.60 km, 120 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast B 7207865 70 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 70 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 439123 70 Kč
ZCO9850 Kinkorová Tereza Západočeská oblast A 2082918 70 Kč
ZCO9950 Hanáková Lenka Západočeská oblast B 7291299 70 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 70 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 70 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 2056262 70 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 70 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 331291 70 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 70 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 70 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno B 331027 70 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 70 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 70 Kč
ZBM9959 Hrbáčková Markéta SK Žabovřesky Brno C 2094517 70 Kč
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 70 Kč
8.90 km, 170 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 70 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 9988889 70 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 70 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 70 Kč
ZCO9650 Šiková Barbora Západočeská oblast R 7201819 70 Kč
ZCO9651 Šiková Karolína Západočeská oblast E 7201820 70 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 70 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 70 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 70 Kč
ZBM8950 Poklopová Lenka SK Žabovřesky Brno E 1007544 70 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 70 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 70 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045225 105 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno E 9005227 105 Kč
6.30 km, 145 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 70 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 70 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 70 Kč
ADA9252 Marečková Michaela OOB Spartak Adamov 8092 70 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 70 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 331008 70 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 70 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 70 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 7770033 70 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232496 70 Kč
LPU8857 Kolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 70 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 70 Kč
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 70 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 70 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 9111118 70 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 52330 70 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno R 9201069 70 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno E 7200367 70 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 70 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno A 1007533 70 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 70 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 70 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 70 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 70 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava C 7260022 70 Kč
RBK8556 Toušová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49856 70 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 886269 70 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 70 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 70 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 70 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 70 Kč
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 70 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno C 331025 70 Kč
8SX8951 MAREČKOVÁ Zuzana Neregistrovaní - GBM 8091 70 Kč
8SX9752 BŽATKOVÁ Kateřina Neregistrovaní - GBM 247322 70 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno B 53721 70 Kč
RBK9253 Tesařová Eva SK Radioklub Blansko C 219244 70 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 105 Kč
TTR9151 Klusáčková Zuzana OOB Třebíč C 0000000116 105 Kč
ASU8964 Vozdová Klára Magnus Orienteering C 515189 105 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 105 Kč
3.40 km, 105 m, 9 kontrol
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 70 Kč
UBM7651 Taslerová Renata MENISKOS Brno C 515446 70 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 70 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 70 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 70 Kč
4EX9150 Hornová Lenka SKIVELO Olomouc 2092370 70 Kč
4EX9050 Pangrácová Marie SKIVELO Olomouc 2104589 70 Kč
4EX9450 Pangrácová Anna SKIVELO Olomouc 2103250 70 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 70 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 70 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 70 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 70 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 2059731 70 Kč
PZR8851 Kučerová Marie UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 4540 70 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000224888 70 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 70 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč 0002092365 70 Kč
ABM9262 Jakubková Vendula KOB ALFA Brno 232705 70 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 70 Kč
CHT8451 Kubanová Kateřina OOB SK Chrast C 232877 70 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 105 Kč
TTR9393 Janská Radka OOB Třebíč zapůjčit 115 Kč
TZL8591 Gabriela Dovrtělová SKOB Zlín 8591 105 Kč
5.10 km, 125 m, 12 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 70 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 70 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 70 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 70 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 70 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 70 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 70 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 70 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 70 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 70 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 70 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 70 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 70 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 70 Kč
2TX0002 Gregorová Eva Neregistrovaní - Gregorovi zapůjčit 80 Kč
OSN7853 Přibylová Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2023960 70 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 70 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 70 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 70 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov C 52587 70 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 70 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 70 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 70 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 70 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 70 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 70 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 70 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno 2051480 70 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 70 Kč
ZBM7653 Chmelíková Gabriela SK Žabovřesky Brno C 2094547 70 Kč
ZBM7655 Tachovská Kamila SK Žabovřesky Brno C 2094550 70 Kč
ZBM7861 Kroutilová Eva SK Žabovřesky Brno C 899170 70 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 70 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 995881 70 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 70 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 70 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 70 Kč
ADA7051 Ondrouchová Lída OOB Spartak Adamov C 2042549 70 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 70 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 70 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 70 Kč
8SX7659 TOMÁŠKOVÁ Barbora Neregistrovaní - GBM 2060228 70 Kč
8SX7455 SPÁČILOVÁ Petra Neregistrovaní - GBM 2060226 70 Kč
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno 2083409 70 Kč
8SX7656 HAZMUKOVÁ Pavla Neregistrovaní - GBM 2060221 70 Kč
DCH7852 Adámková Blanka Radioelektronika Cheb 8078 105 Kč
4.60 km, 115 m, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6851 Melounová Miroslava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4674 70 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 70 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 70 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 70 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 70 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 2090840 70 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 70 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 70 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 70 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 70 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 70 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 70 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 70 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 70 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 70 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 70 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 70 Kč
UBM6751 Staňková Martina MENISKOS Brno C zapůjčit 80 Kč
8SX6551 MAREČKOVÁ Iva Neregistrovaní - GBM 2032121 70 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 70 Kč
2.30 km, 75 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 70 Kč
FJI5350 Oulická Hana SK FREE Jihlava C 2102564 70 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 70 Kč
LBM5457 Kadlecová Miloslava TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52067 70 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 70 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 70 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 70 Kč
CJI5252 Podhorská Věra Fajn Club Jihlava C 232900 70 Kč
ZBM5662 Janotová Dobra SK Žabovřesky Brno C 886279 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
TTR6051 Zháňalová Jana OOB Třebíč C 0000420428 70 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 70 Kč
7.80 km, 205 m, 17 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 70 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 70 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 70 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 887928 70 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 70 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice A 1400447 70 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 70 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 70 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 70 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 70 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 70 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2025379 70 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 70 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 2053577 70 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 70 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 70 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 70 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 70 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 70 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 2053588 70 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 70 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 70 Kč
TTR8152 Dosbabová Magda OOB Třebíč C zapůjčit 80 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0007205015 70 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 70 Kč
2.40 km, 55 m, 6 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 40 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 232730 40 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 40 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2801025 40 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno C 2087656 40 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 40 Kč
18C0600 Klieštík Petr SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2085593 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 40 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2061842 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 40 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 40 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2051511 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 40 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno C 1403415 40 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 40 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 40 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 52454 40 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno C 2092359 40 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 2061844 40 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2087645 40 Kč
SJI0603 Černý Vojtěch OK Jihlava C 2085561 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 2067241 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 40 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2090860 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
8SX0606 TOMÁŠEK Jáchym Neregistrovaní - GBM 4015 40 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 40 Kč
1.40 km, 50 m, 5 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 40 Kč
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 2087678 40 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 2087680 40 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2092366 40 Kč
SJI0803 Venhauer Štepán OK Jihlava C 112 40 Kč
OSN0808 Přibyl Daniel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52138 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000232322 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 40 Kč
8SX0707 HRUBÝ Vít Neregistrovaní - GBM 247331 40 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2103778 40 Kč
3.20 km, 70 m, 10 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 40 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 2067205 40 Kč
UBM0504 Hrouda Šimon MENISKOS Brno C 53796 40 Kč
TBM0410 Račanský Matěj KOS TJ Tesla Brno C 2061786 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
SJH0404 Vaněček Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 2096253 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
UBM0503 Račanský Jakub MENISKOS Brno C 361966 40 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko C 301286 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 40 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 40 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2061799 40 Kč
ZBM0502 Tachovský Jáchym SK Žabovřesky Brno C 1403435 40 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 9201067 40 Kč
ZBM0511 Filip Bernard SK Žabovřesky Brno C 2103686 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 232335 40 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 410350 40 Kč
SJI0403 Beneš Roman OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0501 Beneš Tomáš OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava C 2080831 40 Kč
SJI0503 Máca Dominik OK Jihlava C 2095966 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava C 111 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
OSN0500 Pejchal Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 40 Kč
PZR0501 Rosecký Adam UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 40 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno C 2092394 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 0000051771 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 0002092373 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
ADA0502 Ondrouch Martin OOB Spartak Adamov C 247336 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 40 Kč
8RC0600 Jaromír Jelínek BZP 2081398 40 Kč
8SX0513 FOLWARCZNY Martin Neregistrovaní - GBM 2060229 40 Kč
8SX0401 HAZMUK Jáchym Neregistrovaní - GBM 53766 40 Kč
OSN0541 Hradil Eliáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53173 40 Kč
OSN0542 Starý Michal SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 5990 60 Kč
4.40 km, 95 m, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2075632 40 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 40 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 410340 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 40 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 40 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361937 40 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 7207618 40 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 1400432 40 Kč
ZBM0208 Tachovský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1403423 40 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 40 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
OSN0300 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2031346 40 Kč
TTR0202 Stoklas Adam OOB Třebíč zapůjčit 50 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 40 Kč
8SX0311 PETERKA Ondřej Neregistrovaní - GBM 247307 40 Kč
8SX0208 BLAŽEK Richard Neregistrovaní - GBM 247335 40 Kč
5.00 km, 110 m, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 70 Kč
JHB0002 Brychta Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103771 70 Kč
UBM0106 Hrouda Jakub MENISKOS Brno C 247324 70 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205006 70 Kč
ZCO0104 Newiak Nick Západočeská oblast A 2096220 70 Kč
TBM0105 Svoboda Martin KOS TJ Tesla Brno C 2087673 70 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec B 331357 70 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 70 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205032 70 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7070007 70 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 70 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 70 Kč
PZR0106 Rosecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8699 70 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 70 Kč
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč C 0002801050 70 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 70 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 500260 70 Kč
ABM0103 Fučík Kryštof KOB ALFA Brno C 682347 70 Kč
8SX0002 ŠROM Dominik Neregistrovaní - GBM 247349 70 Kč
8SX0114 RETEK Jonas Neregistrovaní - GBM 2060224 70 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 70 Kč
6.80 km, 135 m, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK9802 Žáček Matěj SK Radioklub Blansko C 2032123 70 Kč
ZCO9800 Zieba Jakub Západočeská oblast B 2067347 70 Kč
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 70 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 442888 70 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 70 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 339559 70 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 70 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 70 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 70 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 410331 70 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 70 Kč
ZBM9905 Kinc Martin SK Žabovřesky Brno B 9101671 70 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 70 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 70 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 70 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 70 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast B 53168 70 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno B 2073670 70 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 70 Kč
13.40 km, 360 m, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 995797 70 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 70 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 70 Kč
ZCO9200 Kolovský František Západočeská oblast R 887626 70 Kč
ZCO9500 Valeš Jiří Západočeská oblast R 7201192 70 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast C 899165 70 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 70 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 70 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 551990 70 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 70 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 70 Kč
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 70 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 70 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 70 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 70 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 70 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava R 7200366 70 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 70 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 70 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 70 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 105 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 105 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 105 Kč
10.40 km, 225 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 70 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 70 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 70 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 70 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 70 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 70 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 70 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 70 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 70 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 70 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 70 Kč
CHT8401 Kuban Jiří OOB SK Chrast C 52302 70 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 70 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SOS Jindřichův Hradec C 2079508 70 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 70 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 70 Kč
SHK7503 Prokeš Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7204995 70 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 70 Kč
69X8200 Tůma Martin HO Humanita 7205004 70 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 70 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 70 Kč
CTB9201 Žanda Matěj SK OB Chotěboř C 53200 70 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 70 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 70 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý Libor SK Žabovřesky Brno C 101 70 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 70 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 70 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 70 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 70 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 70 Kč
ZBM9009 Kulich Martin SK Žabovřesky Brno C 2095961 70 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 70 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 70 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 70 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 70 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 1001979 70 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 70 Kč
CHT8801 Musil Marek OOB SK Chrast C 52301 70 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava R 7200584 70 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 70 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 70 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava C 682090 70 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 886813 70 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 70 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 70 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 70 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 70 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 70 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 70 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 70 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 70 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 70 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 70 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 70 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 70 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 70 Kč
8SX9514 ŠROM Jakub Neregistrovaní - GBM 2042538 70 Kč
46H8200 Lenkei Ákos (HUN) Hidegkúti Spartacus 46028 70 Kč
8SX8506 HAMÁK Ales Neregistrovaní - GBM 1001908 70 Kč
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 70 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 70 Kč
8UX9200 Lněnička Jakub ROB Pardubice 246875 105 Kč
8UX9400 Šimáček Ondřej ROB Pardubice 9659 105 Kč
8UX9700 Šimáček Martin ROB Pardubice 246869 105 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 105 Kč
5.00 km, 140 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9BC8400 Hrazdil Jiří NNN 682621 70 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 70 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 70 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 70 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 70 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 70 Kč
4EX9401 Semerád Jan SKIVELO Olomouc 2083362 70 Kč
4EX7200 Procházka Josef SKIVELO Olomouc 2083412 70 Kč
5KX0001 Novotný Petr Neregistrovaní - Novotný Petr 2067992 70 Kč
3MC8000 Coufal Petr FBŠ Jihlava 2099510 70 Kč
ZBM7507 Chmelík Petr SK Žabovřesky Brno C 2085647 70 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 410320 70 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 70 Kč
PZR7302 Rosecký Karel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8707 70 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 70 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 70 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 70 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 232872 70 Kč
OSN9200 Černík Václav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8023 70 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 70 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 7571221 70 Kč
4EX0000 Šudřich Tomáš SKIVELO Olomouc 2083419 70 Kč
OSN9443 Janíček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53601 70 Kč
BZR8000 Choutka Jaroslav Bratrstvo Ždárských vrchů C 53664 70 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SOS Jindřichův Hradec C 336772 105 Kč
BBM8700 Olexa Zdeněk BETA URSUS Orienteering C 682624 105 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 105 Kč
7.80 km, 175 m, 17 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM7105 Tasler David MENISKOS Brno C 361911 70 Kč
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 2032120 70 Kč
CHT8002 Leksa Robert OOB SK Chrast C 301340 70 Kč
18C8000 Klieštík Jiří SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060219 70 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436433 70 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 70 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 08851 70 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 70 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 70 Kč
SJH7501 Martínek Roman SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 80 Kč
SJH7701 Vaněček Roman SOS Jindřichův Hradec C 2096219 70 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 70 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361980 70 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 70 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 70 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 70 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 70 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 70 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C zapůjčit 80 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 70 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 1403412 70 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 70 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Žabovřesky Brno C 1400413 70 Kč
ZBM8100 Hikl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 9920011 70 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 70 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 70 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 70 Kč
PBM7401 Pospíšil Jiří TJ Spartak 1. Brněnská C 232344 70 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 70 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 70 Kč
OSN7801 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2023952 70 Kč
84C8000 Evstafev Ivan Dolni Kounice 232870 70 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 70 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 70 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 70 Kč
UBM8003 Kvítek Franjo MENISKOS Brno C 2049605 70 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 70 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 70 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 70 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 70 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 70 Kč
RBK8001 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko zapůjčit 80 Kč
OSN8002 Červinka Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53174 70 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 70 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 515434 105 Kč
6.40 km, 135 m, 16 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 70 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 70 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 70 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 70 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 70 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 70 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 70 Kč
67C7000 Svoboda Dalibor LesoBloudi zapůjčit 80 Kč
CHT6300 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast 52195 70 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079498 70 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 70 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 70 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 70 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 70 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 70 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 70 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 70 Kč
SJI6900 Beneš Martin OK Jihlava C 140 70 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 70 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 70 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 70 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 70 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 70 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 70 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 0002801050 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 70 Kč
ABM6512 Fučík Radek KOB ALFA Brno C 681879 70 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 70 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 70 Kč
LPU7110 Kos Radovan OK Lokomotiva Pardubice C 416270 70 Kč
8SX6509 CHALK Steve Neregistrovaní - GBM 2060223 70 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 70 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 105 Kč
5.00 km, 125 m, 12 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 70 Kč
65C5900 Fráňa Pavel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060222 70 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 70 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 70 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 70 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 70 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 70 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 70 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 70 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 70 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 70 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 70 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 70 Kč
CHT5801 Štefec Jaroslav OOB SK Chrast C 52327 70 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 70 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0002103756 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 70 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 70 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 70 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 70 Kč
8WX5501 Cigoš Pavel Neregistrovaní - Cigoš 53292 105 Kč
3.80 km, 90 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 70 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 70 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 995827 70 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 70 Kč
1.40 km, 5 kontrol
(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 40 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 40 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 53273 40 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 40 Kč
18C0850 Klieštíková Lenka SK Radiosport Bílovice nad Svitavou zapůjčit 50 Kč
CTB0901 Gregor Marek SK OB Chotěboř C 51663 40 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno 2103788 40 Kč
OSN0999 Nepustilová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091525 40 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJH1101 Beran Antonín SOS Jindřichův Hradec C 2067961 40 Kč
SJH1103 Veselý Matyáš SOS Jindřichův Hradec C 361950 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 40 Kč
8NX0001 Burdová Nikola Neregistrovaní - Burdovi zapůjčit 50 Kč
8NX0002 Burda David Neregistrovaní - Burdovi zapůjčit 50 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
RBK0751 Venerová Ines SK Radioklub Blansko C 2020714 40 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 40 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno 515006 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
RBK0851 Kubíková Kristýna SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 40 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 40 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 07985 40 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 40 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 49376 40 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno 104 40 Kč
ZBM1350 Kroutilová Eliška SK Žabovřesky Brno C 52007 40 Kč
PBM0601 Pospíšil Jan TJ Spartak 1. Brněnská C 232014 40 Kč
PBM0801 Pospíšil Martin TJ Spartak 1. Brněnská C 434571 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 40 Kč
SJI1000 Emmer Matouš OK Jihlava C 2102779 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
84C1050 Evstafeva Simona Dolni Kounice 232853 40 Kč
VBM1351 Čechová Adéla VSK Mendelu Brno 209751 40 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 102 40 Kč
TTR0651 Dosbabová Mariana OOB Třebíč C 0000052247 40 Kč
TTR0851 Dosbabová Veronika OOB Třebíč C 0002011822 40 Kč
TTR1152 Sobotková Karolína OOB Třebíč C 0000052244 40 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 0000052240 40 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 0002016320 40 Kč
TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno 51513 40 Kč
UBM1052 Kvítková Karolína MENISKOS Brno C 2049601 40 Kč
UBM0854 Kvítková Kristýna MENISKOS Brno C 2049600 40 Kč
TBM0880 Strejčková Klára KOS TJ Tesla Brno C 410198 40 Kč
TBM1120 Strejček František KOS TJ Tesla Brno C 53272 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 40 Kč
6HC1100 Konfršt Štěpán OB Vepřová zapůjčit 50 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
8RX0001 Cebak Jakub Neregistrovaní - Cebak zapůjčit 50 Kč
8SX0806 TOMÁŠEK Gabriel Neregistrovaní - GBM 4452 40 Kč
8SX0809 ONDROUCH Jan Neregistrovaní - GBM 247326 40 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno 230663 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SOS Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
PBM1101 Pospíšil Matěj TJ Spartak 1. Brněnská zapůjčit 50 Kč
CTB1102 Hübner Václav SK OB Chotěboř C 51833 40 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 50 Kč
7IC0001 Bednář Antonín Neregistrovaný - Bednářová 2051533 40 Kč
7IC0002 Bednářová Anna Neregistrovaný - Bednářová 2051532 40 Kč
3.40 km, 75 m, 11 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7451 Hanáková Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2060255 70 Kč
BBM7700 Hanák Michal BETA URSUS Orienteering C zapůjčit 80 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy zapůjčit 80 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy zapůjčit 80 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 70 Kč
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 70 Kč
6YC7400 Račanský Martin Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
67C7100 Svobodová Hana LesoBloudi zapůjčit 80 Kč
67C0300 Svoboda Tomáš LesoBloudi zapůjčit 80 Kč
SJH7252 Parkanová Romana SOS Jindřichův Hradec C 330558 70 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 70 Kč
SJH7102 Kopenec Milan SOS Jindřichův Hradec C 2096225 70 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 70 Kč
4EX8900 Peřina Jakub SKIVELO Olomouc 2104586 70 Kč
4EX9400 Panský Jan SKIVELO Olomouc 2103254 70 Kč
4EX7000 Hanák Jiří SKIVELO Olomouc 2104595 70 Kč
2TX0001 Gregor David Neregistrovaní - Gregorovi zapůjčit 80 Kč
2TX0003 Gregorová Iva Neregistrovaní - Gregorovi zapůjčit 80 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 981804 70 Kč
8PX0001 Buráň Zdeněk Neregistrovaní - Buráň zapůjčit 80 Kč
8PX0002 Buráňová Hana Neregistrovaní - Buráň zapůjčit 80 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno C 2090859 70 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno 114 70 Kč
ZBM7803 Kroutil Petr SK Žabovřesky Brno C 2067978 70 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 70 Kč
PBM7750 Pospíšilová Iva TJ Spartak 1. Brněnská C 232339 70 Kč
PZR7550 Sobotková Helena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 70 Kč
RBK8228 Touš Michal SK Radioklub Blansko C 232001 70 Kč
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 142 70 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 70 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 70 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč 0002092381 70 Kč
UBM8152 Kvítková Kateřina MENISKOS Brno C 2049609 70 Kč
SJH7953 Martínková Michaela SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 80 Kč
UBM6701 Staněk Mojmír MENISKOS Brno C 2084941 70 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 70 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 70 Kč
RBK0003 Matušková Hana SK Radioklub Blansko zapůjčit 80 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 70 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 70 Kč
ABM7252 Hanousková Boučková Daniela KOB ALFA Brno 2081392 70 Kč
2ZX0001 Urbánek Petr Neregistrovaní - Urbánek 2103688 70 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 70 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 70 Kč
7IC0003 Bednář Tomáš Neregistrovaný - Bednářová zapůjčit 80 Kč
65C9901 Fráňová Pavla SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 53794 70 Kč
celkem přihlášených: 806, vklad: 50005 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.