Místo konání:
Autokemp Tanvaldská kotlina, Tanvald
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Tanvaldská kotlina, 1 : 4 000, ekv. 2 m, ISSprOM 2019, stav jaro 2020, autor: Jiří Vištejn a Matěj Burda, rozměr mapy A3
Ředitel závodu:
Picek Jan - R1
Stavitel tratí:
Wolf Daniel - R1
D12
1.85 km, 95 m, 18 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:04:00 |
04 |
Míková Sofie |
TJN0950 |
2069077 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:06:00 |
06 |
Flossmannová Lucie |
VLI0852 |
2144105 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:08:00 |
08 |
Svobodová Adéla |
ODV1150 |
2148157 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
10:10:00 |
10 |
Hlaváčková Lucie |
TAP1050 |
2080980 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:12:00 |
12 |
Růtová Amálka |
TJN0951 |
2116464 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:14:00 |
14 |
Jakubcová Karolína |
SJC1050 |
8112770 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:16:00 |
16 |
Kalinová Ella |
SPC0961 |
515458 |
C |
SPORTICUS team |
10:18:00 |
18 |
Hančová Karolína |
VRL0952 |
7201198 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:20:00 |
20 |
Pechová Marie |
VLI1050 |
2129242 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:22:00 |
22 |
Svobodová Ema |
ODV0951 |
7000706 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
10:24:00 |
24 |
Šimůnková Michaela |
TAP0851 |
7779755 |
B |
KOB Tretra Praha |
10:26:00 |
26 |
Zurynková Lenka |
TJN0957 |
2102694 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:28:00 |
28 |
Housková Adéla |
DOR0851 |
2050490 |
C |
OK Dobříš |
10:30:00 |
30 |
Kvapilová Kristýna |
TUV0999 |
411591 |
C |
SOK TJ Turnov |
10:32:00 |
32 |
Tejkalová Aneta |
ADA1051 |
2134259 |
C |
OOB Spartak Adamov |
10:34:00 |
34 |
Pechová Alena |
VLI0854 |
2125375 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:36:00 |
36 |
Berná Klára |
ODV0851 |
2143338 |
B |
TJ Aero Odolena Voda |
10:38:00 |
38 |
Ellederová Eva |
TAP0860 |
2102816 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:40:00 |
40 |
Janatová Violka |
TJN0956 |
8660508 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:42:00 |
42 |
Hezká Tereza |
DOR0855 |
2111613 |
C |
OK Dobříš |
10:44:00 |
44 |
Houžvičková Kateřina |
TUR0952 |
2106736 |
C |
OOB TJ Turnov |
10:46:00 |
46 |
Kmochová Laura |
PDY1051 |
0 |
C |
Běhej Poděbrady |
10:48:00 |
48 |
Kunášková Karolína |
VLI0851 |
2148111 |
B |
Slavia Liberec orienteering |
10:50:00 |
50 |
Syblíková Rozálie |
ODV0856 |
2419987 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
10:52:00 |
52 |
Levrincová Klára |
TAP0854 |
2125374 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:54:00 |
54 |
Havrdová Selina |
SJC0950 |
8071009 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:56:00 |
56 |
Kalinová Lisa |
SPC1158 |
515409 |
C |
SPORTICUS team |
10:58:00 |
58 |
Hetnar Oliwia |
19P1050 |
2025013 |
|
UKS "Orientpark.pl" Iwiny |
11:00:00 |
60 |
Zítová Kateřina |
LDC1150 |
1420237 |
C |
KOB Děčín |
D14
2.58 km, 105 m, 27 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:06:00 |
06 |
Nikołajuk Maja |
19P0754 |
2025002 |
|
UKS "Orientpark.pl" Iwiny |
10:08:00 |
08 |
Bublíková Klára |
TAP0752 |
2108884 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:10:00 |
10 |
Mácová Natálie |
DOB0770 |
2088194 |
C |
KOB Dobruška |
10:12:00 |
12 |
Škáchová Zuzana |
DKP0656 |
8080818 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
10:14:00 |
14 |
Vokušová Veronika |
TJN0756 |
2104600 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:16:00 |
16 |
Lipenská Barbora |
CHA0753 |
2095948 |
B |
OK Chrastava |
10:18:00 |
18 |
Roman Oliwia |
19P0755 |
2025012 |
|
UKS "Orientpark.pl" Iwiny |
10:20:00 |
20 |
Švábová Alžběta |
TAP0657 |
0 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:22:00 |
22 |
Mácová Štěpánka |
DOB0661 |
2088190 |
C |
KOB Dobruška |
10:24:00 |
24 |
Havrdová Sheila |
SJC0750 |
8101007 |
B |
Sportcentrum Jičín |
10:26:00 |
26 |
Netuková Anežka |
SHK0750 |
8660536 |
B |
OK Slavia Hradec Králové |
10:28:00 |
28 |
Ptáčková Hana |
PGP0750 |
8149880 |
C |
SK Praga |
10:30:00 |
30 |
Szeliga Sonia |
19P0753 |
8321123 |
|
UKS "Orientpark.pl" Iwiny |
10:32:00 |
32 |
Sotonová Šárka |
TAP0655 |
301182 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:34:00 |
34 |
Škáchová Viktorie |
DKP0655 |
8080810 |
A |
Oddíl OB Kotlářka |
10:36:00 |
36 |
Houžvičková Daniela |
TUR0751 |
2106741 |
B |
OOB TJ Turnov |
10:38:00 |
38 |
Vilémová Eliška |
VLI0655 |
8517331 |
B |
Slavia Liberec orienteering |
10:40:00 |
40 |
Hovorková Marie |
LDC0650 |
7300213 |
C |
KOB Děčín |
D21K
3.16 km, 130 m, 25 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:54:00 |
54 |
Kvapilová Lenka |
TUV8151 |
7707 |
C |
SOK TJ Turnov |
10:56:00 |
56 |
Kadlecová Daniela |
LDC9251 |
7001408 |
C |
KOB Děčín |
10:58:00 |
58 |
Svobodová Katu |
SMR8451 |
8033266 |
C |
SNS Smržovka |
11:00:00 |
60 |
Šritrová Lenka |
TUR0250 |
8033269 |
B |
OOB TJ Turnov |
11:02:00 |
62 |
Heczková Bohdana |
VLI7750 |
7200363 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
11:04:00 |
64 |
Oľhavová Hana |
PGP9163 |
7201826 |
C |
SK Praga |
11:06:00 |
66 |
Nováková Eliška |
PDY0150 |
8033215 |
B |
Běhej Poděbrady |
11:08:00 |
68 |
Kalinová Markéta |
SPC8259 |
8629752 |
C |
SPORTICUS team |
11:10:00 |
70 |
Žejdlíková Eliška |
LTP0350 |
8226439 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
11:12:00 |
72 |
Albrechtová Zuzana |
0080002 |
0 |
|
SMB |
11:14:00 |
74 |
Málková Šárka |
CST8351 |
8051083 |
C |
OB Strakonice |
11:16:00 |
76 |
Klašková Josefina |
DKP9651 |
443061 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:18:00 |
78 |
Dubnová Kateřina |
LDC8250 |
7070681 |
C |
KOB Děčín |
11:20:00 |
80 |
Kalousková Pavla |
JEN8451 |
7788 |
C |
OB Jenišovice |
11:22:00 |
82 |
Černá Hana |
EKP8459 |
7207027 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
11:24:00 |
84 |
Paříková Iva |
TUR0061 |
1403056 |
B |
OOB TJ Turnov |
11:26:00 |
86 |
Kopecká Magdaléna |
KPY8250 |
2148140 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
11:28:00 |
88 |
Heinlová Iva |
RUM8551 |
5642 |
C |
ZOOB Rumburk |
11:30:00 |
90 |
Šubrtová Věra |
TAP8150 |
2080987 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:32:00 |
92 |
Fürstová Anna |
LLI9854 |
8659388 |
C |
LOK-o Liberec |
11:34:00 |
94 |
Wolker Zinaida |
0170001 |
0 |
|
Wolkeraci |
11:36:00 |
96 |
Králová Vanda |
BZP8750 |
8660507 |
C |
Báječné ženy v orientačním běhu |
11:38:00 |
98 |
Seemann Anna |
KDZ8750 |
2000604 |
C |
Klub dobré zprávy Lysá nad Labem |
11:40:00 |
100 |
Zítová Pavla |
LDC8151 |
347881 |
C |
KOB Děčín |
11:42:00 |
102 |
Pařízková Anežka |
SMR9350 |
2011824 |
|
SNS Smržovka |
11:44:00 |
104 |
Mikanová Kateřina |
EKP8461 |
2061773 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
11:46:00 |
106 |
Pangrácová Marie |
0020002 |
8028804 |
|
SK Olympia Praha SPS |
11:48:00 |
108 |
Pavlíčková Hana |
KPY0450 |
8226325 |
A |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
11:50:00 |
110 |
Menclová Anna |
JEN0452 |
2103259 |
C |
OB Jenišovice |
11:52:00 |
112 |
Lepšíková Eva |
SJC8765 |
8112522 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:54:00 |
114 |
Havlová Adéla |
BOR9161 |
8660528 |
R |
OK Jiskra Nový Bor |
11:56:00 |
116 |
Šestáková Marie |
VLI0452 |
8667522 |
A |
Slavia Liberec orienteering |
11:58:00 |
118 |
Kosobudová Anna |
VTA0551 |
8670798 |
A |
SC vebr-sport |
12:00:00 |
120 |
Zeman Klára |
DCE7950 |
2113474 |
C |
KOB Dobřichovice |
D21E
4.09 km, 160 m, 30 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:37:00 |
37 |
Smolková Barbora |
TAP0356 |
8654912 |
A |
KOB Tretra Praha |
10:39:00 |
39 |
Jiřištová Zuzana |
DKP8254 |
8116737 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:41:00 |
41 |
Luštická Lucie |
TUR8650 |
876522 |
C |
OOB TJ Turnov |
10:43:00 |
43 |
Havlínová Zuzana |
SCP8150 |
8226305 |
C |
OK Sparta Praha |
10:45:00 |
45 |
Balusková Ida |
OKP7350 |
681852 |
C |
SK OK 24 Praha |
10:47:00 |
47 |
Tesařová Anna |
SCP8257 |
51567 |
C |
OK Sparta Praha |
10:49:00 |
49 |
Vahalová Petra |
0200001 |
8515519 |
|
Bezejmenní |
10:51:00 |
51 |
Šimšová Pavla |
PGP0557 |
8656743 |
A |
SK Praga |
10:53:00 |
53 |
Mašínová Anna |
TJN0152 |
8659403 |
A |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:55:00 |
55 |
Janovská Petra |
PGP7355 |
8654900 |
C |
SK Praga |
10:57:00 |
57 |
Hermannová Anna |
TAP9251 |
8667510 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:59:00 |
59 |
Škáchová Magdalena |
DKP0156 |
8654888 |
A |
Oddíl OB Kotlářka |
11:01:00 |
61 |
Housková Barbora |
DOR0655 |
8116682 |
B |
OK Dobříš |
11:03:00 |
63 |
Henychová Zuzana |
VLI6151 |
9061 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
11:05:00 |
65 |
Masopustová Elis |
PGP8656 |
8662171 |
C |
SK Praga |
11:07:00 |
67 |
Pesničáková Soňa |
TJN0451 |
8662749 |
A |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:09:00 |
69 |
Popová Jana |
TAP0252 |
1418759 |
B |
KOB Tretra Praha |
11:11:00 |
71 |
Šimšová Jana |
MFP7651 |
8654889 |
C |
Matfyz Praha |
11:13:00 |
73 |
Riby Rose |
LTP0051 |
8662288 |
A |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
11:15:00 |
75 |
Míková Šárka |
DKP8255 |
2102787 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:17:00 |
77 |
Jelínková Zora |
PGP8851 |
232167 |
C |
SK Praga |
11:19:00 |
79 |
Posseltová Tereza |
TJN9252 |
411767 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:21:00 |
81 |
Fujáčková Ivana |
SJC8952 |
8000426 |
R |
Sportcentrum Jičín |
11:23:00 |
83 |
Pachnik Małgorzata |
19P9350 |
8110693 |
|
UKS "Orientpark.pl" Iwiny |
11:25:00 |
85 |
Zabořilová Romana |
JEN7457 |
8033263 |
C |
OB Jenišovice |
11:27:00 |
87 |
Pohlova Katerina |
0100001 |
0 |
|
X |
11:29:00 |
89 |
Jelínková Šárka |
PGP9153 |
232168 |
C |
SK Praga |
11:31:00 |
91 |
Kašková Kateřina |
CHA7850 |
8670479 |
C |
OK Chrastava |
11:33:00 |
93 |
Kosobudová Kateřina |
VTA0253 |
8680299 |
A |
SC vebr-sport |
11:35:00 |
95 |
Indráková Adéla |
ZBM9153 |
8644883 |
E |
SK Žabovřesky Brno |
11:37:00 |
97 |
Kohlová Zuzana |
KPY8852 |
301347 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
11:39:00 |
99 |
Sanna Karin |
DKP0250 |
8240702 |
A |
Oddíl OB Kotlářka |
11:41:00 |
101 |
Hojná Silvie |
SCP7950 |
8226308 |
C |
OK Sparta Praha |
11:43:00 |
103 |
Pavlíková Markéta |
CHA0050 |
7208096 |
A |
OK Chrastava |
11:45:00 |
105 |
Lukavcová Ivana |
SMR8754 |
8656720 |
C |
SNS Smržovka |
11:47:00 |
107 |
Pecoldová Pavlína |
0210001 |
8066680 |
|
Cookies & Pancakes |
11:49:00 |
109 |
Bejvlová Karolína |
KAM0258 |
8656555 |
A |
OK Kamenice |
11:51:00 |
111 |
Kolínová Kristýna |
DKP8450 |
8450007 |
E |
Oddíl OB Kotlářka |
11:53:00 |
113 |
Korpasová Lucie |
TBM0151 |
8655372 |
A |
KOS TJ Tesla Brno |
11:55:00 |
115 |
Pospíšilová Marie |
DKP8756 |
8080824 |
R |
Oddíl OB Kotlářka |
11:57:00 |
117 |
Korpasová Tereza |
TBM9898 |
8656527 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:59:00 |
119 |
Janatová Lucie |
DKP8154 |
8660535 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
12:01:00 |
121 |
Dušková Pavla |
KOR9050 |
2051498 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
D40
3.15 km, 130 m, 29 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:05:00 |
05 |
Míková Markéta |
TJN7351 |
2067319 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:07:00 |
07 |
Růtová Martina |
TJN7652 |
2067314 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:09:00 |
09 |
Melicharová Zdeňka |
PHK7551 |
8028877 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:11:00 |
11 |
Hoke Magdalena |
KDZ7551 |
2144057 |
C |
Klub dobré zprávy Lysá nad Labem |
10:13:00 |
13 |
Ellederová Zdeňka |
TAP7755 |
0 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:15:00 |
15 |
Forstová Lenka |
MFP6850 |
2079501 |
C |
Matfyz Praha |
10:17:00 |
17 |
Synková Petra |
DOK7950 |
7200372 |
C |
OK Doksy |
10:19:00 |
19 |
Hebelková Karla |
0120001 |
8292 |
|
Jilemnice |
10:21:00 |
21 |
Menclová Jana |
JEN7556 |
7789 |
C |
OB Jenišovice |
10:23:00 |
23 |
Berná Markéta |
ODV7651 |
52889 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
10:25:00 |
25 |
Pesničáková Kristýna |
TJN7653 |
2085597 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:27:00 |
27 |
Mokrá Julie |
VLI8051 |
8033227 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:29:00 |
29 |
Benešová Marika |
KDZ7150 |
2103782 |
C |
Klub dobré zprávy Lysá nad Labem |
10:31:00 |
31 |
Hlaváčková Klára |
TAP7756 |
2081363 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:33:00 |
33 |
Sieglová Dagmar |
MFP7050 |
8660371 |
C |
Matfyz Praha |
10:35:00 |
35 |
Dolejší Lenka |
DOK7450 |
8655448 |
C |
OK Doksy |
10:37:00 |
37 |
Housková Monika |
DOR7551 |
2044893 |
C |
OK Dobříš |
10:39:00 |
39 |
Šimerková Olga |
PGP7551 |
7210932 |
C |
SK Praga |
10:41:00 |
41 |
Řehořová Lenka |
TJN7250 |
2073661 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:43:00 |
43 |
Peteráčová Hyxová Radka |
VLI7755 |
8516251 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:45:00 |
45 |
Vostruhová Markéta |
KDZ7650 |
2000605 |
C |
Klub dobré zprávy Lysá nad Labem |
10:47:00 |
47 |
Smith Lucie |
VRL7353 |
2096241 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:49:00 |
49 |
Choutková Lenka |
SOB6350 |
2419963 |
C |
SOBSA |
10:51:00 |
51 |
Pohořalá Karolína |
ROU6850 |
2023951 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
10:53:00 |
53 |
Podrábská Marie |
VLI7451 |
8663120 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:55:00 |
55 |
Bejvlová Martina |
LME7350 |
2060273 |
C |
SK Los Mělník |
10:57:00 |
57 |
Vokušová Dana |
TJN7750 |
2104591 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:59:00 |
59 |
Březinová Michaela |
CHA7751 |
2095938 |
C |
OK Chrastava |
11:01:00 |
61 |
Nováková Martina |
PDY7350 |
2102798 |
C |
Běhej Poděbrady |
11:03:00 |
63 |
Štreglová Andrea |
VRL7552 |
2102800 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:05:00 |
65 |
Janderová Markéta |
SOB7750 |
8662356 |
C |
SOBSA |
11:07:00 |
67 |
Pařízková Věrka |
SMR7151 |
8033216 |
C |
SNS Smržovka |
11:09:00 |
69 |
Mácová Martina |
DOB7750 |
1400418 |
C |
KOB Dobruška |
11:11:00 |
71 |
Kosobudová Lenka |
VTA7351 |
7208099 |
C |
SC vebr-sport |
11:13:00 |
73 |
Posseltová Romana |
TJN7050 |
8670830 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:15:00 |
75 |
Pachnerová Dominika |
CHA7750 |
8210077 |
C |
OK Chrastava |
11:17:00 |
77 |
Šilerová Eva |
PDY8050 |
8660526 |
C |
Běhej Poděbrady |
11:19:00 |
79 |
Havrdová Renata |
SJC7756 |
8113000 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:21:00 |
81 |
Uhrová Zuzana |
VSP8050 |
8667963 |
C |
USK Praha |
11:23:00 |
83 |
Houžvičková Karolína |
TUR7254 |
8680576 |
C |
OOB TJ Turnov |
11:25:00 |
85 |
Tomandlová Radka |
0240002 |
2099521 |
|
HoRa |
11:27:00 |
87 |
Riby Kateřina |
LTP7252 |
7205009 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
11:29:00 |
89 |
Dejnožková Blanka |
TJN7651 |
2049610 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:31:00 |
91 |
Lipenská Eva |
CHA7951 |
2095943 |
C |
OK Chrastava |
11:33:00 |
93 |
Kmochová Linda |
PDY7853 |
0 |
C |
Běhej Poděbrady |
11:35:00 |
95 |
Pešková Renata |
SJC7550 |
2115014 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:37:00 |
97 |
Městková Kateřina |
VSP7650 |
8033206 |
C |
USK Praha |
11:39:00 |
99 |
Douchová Jaroslava |
SNA7155 |
9606 |
C |
TJ START Náchod |
11:41:00 |
101 |
Patková Kateřina |
BOR7853 |
8304113 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
11:43:00 |
103 |
Korpasová Ivana |
LBM7362 |
1409879 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
D50
2.50 km, 120 m, 27 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:43:00 |
43 |
Richterová Ilona |
TAP6953 |
2029220 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:45:00 |
45 |
Burdová Simona |
LDC6851 |
7667667 |
C |
KOB Děčín |
10:47:00 |
47 |
Šimůnková Martina |
TAP6851 |
442851 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:49:00 |
49 |
Kuncová Jiřina |
TJN5752 |
8670743 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:51:00 |
51 |
Hančová Alice |
VRL7052 |
206480 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:53:00 |
53 |
Klašková Kateřina |
DKP6750 |
49806 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:55:00 |
55 |
Pecková Ivana |
EKP6252 |
51601 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
10:57:00 |
57 |
Kavková Dana |
SCP6150 |
8222227 |
C |
OK Sparta Praha |
10:59:00 |
59 |
Válková Martina |
TUV7051 |
2120071 |
C |
SOK TJ Turnov |
11:01:00 |
61 |
Linková Iva |
TUR6850 |
51809 |
C |
OOB TJ Turnov |
11:03:00 |
63 |
Veljačiková Markéta |
SCP6451 |
2800325 |
C |
OK Sparta Praha |
11:05:00 |
65 |
Pokorná Hana |
TJN6950 |
2073666 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:07:00 |
67 |
Ondřichová Lucie |
0030002 |
0 |
|
JIL |
11:09:00 |
69 |
Švarcová Lenka |
JEN6451 |
8033291 |
C |
OB Jenišovice |
11:11:00 |
71 |
Kočibová Ivana |
TJN6354 |
8662700 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:13:00 |
73 |
Úlehlová Monika |
TAP6950 |
2092376 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:15:00 |
75 |
Kosíková Helena |
TUR6550 |
9101184 |
C |
OOB TJ Turnov |
11:17:00 |
77 |
Procházková Alexandra |
VLI7051 |
940318 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
11:19:00 |
79 |
Zelená Markéta |
PGP5850 |
2080958 |
C |
SK Praga |
11:21:00 |
81 |
Málková Věra |
CST6550 |
2118474 |
C |
OB Strakonice |
11:23:00 |
83 |
Eichlerová Jana |
KAS7051 |
682641 |
C |
KOB Kamenický Šenov |
11:25:00 |
85 |
Picková Helena |
TJN6952 |
416843 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:27:00 |
87 |
Hubáčková Jana |
EKP6250 |
51295 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
11:29:00 |
89 |
Pávková Jana |
BOR6550 |
8445 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
11:31:00 |
91 |
Miklasová Markéta |
VLI6850 |
2115743 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
11:33:00 |
93 |
Fürstová Katka |
LLI6950 |
2032126 |
C |
LOK-o Liberec |
11:35:00 |
95 |
Bochenková Jana |
DOR6150 |
8116687 |
C |
OK Dobříš |
11:37:00 |
97 |
Pustaiová Romana |
TJN6851 |
434578 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:39:00 |
99 |
Koucká Ivana |
EKP6850 |
515195 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
11:41:00 |
101 |
Kubátová Ivana |
BOR6152 |
2126287 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
11:43:00 |
103 |
Benešová Iva |
SJC6151 |
886513 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:45:00 |
105 |
Menclová Silvie |
VSP7050 |
51749 |
C |
USK Praha |
11:47:00 |
107 |
Würzová Kateřina |
FYD6952 |
8670782 |
C |
Jizerský klub OB Frýdlant |
D60L
2.11 km, 120 m, 22 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:07:00 |
07 |
Klusáková Jitka |
DKP5651 |
8558 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:09:00 |
09 |
Konopáčová Jana |
TUR5650 |
8208 |
|
OOB TJ Turnov |
10:11:00 |
11 |
Jelínková Radana |
PGP5851 |
301361 |
C |
SK Praga |
10:13:00 |
13 |
Malá Jitka |
KAS5451 |
682674 |
C |
KOB Kamenický Šenov |
10:15:00 |
15 |
Svobodná Eva |
DKP5851 |
301365 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:17:00 |
17 |
Večeřová Ivana |
TJN6052 |
2027204 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:19:00 |
19 |
Štrossová Jiřina |
DCE5650 |
7870 |
C |
KOB Dobřichovice |
10:21:00 |
21 |
Dudová Hana |
DKP5752 |
49892 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:23:00 |
23 |
Běhounová Jiřina |
PHK5651 |
8648580 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:25:00 |
25 |
Bejvlová Jarmila |
0150001 |
2058463 |
|
Báječné ženy v běhu |
D60K
2.05 km, 115 m, 23 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:07:00 |
07 |
Kadavá Eva |
CHA5750 |
8171 |
C |
OK Chrastava |
10:09:00 |
09 |
Pachnerová Jaroslava |
VLI5152 |
2059769 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:11:00 |
11 |
Tvrdková Eva |
TUR5151 |
303959 |
C |
OOB TJ Turnov |
10:13:00 |
13 |
Kašková Eva |
CHA4650 |
887906 |
C |
OK Chrastava |
10:15:00 |
15 |
Karmazínová Ivana |
VLI5150 |
2131185 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:17:00 |
17 |
Městková Eva |
TEP4851 |
2103757 |
C |
Tempo Praha |
10:19:00 |
19 |
Ševčíková Alena |
CHA5351 |
8165 |
C |
OK Chrastava |
10:21:00 |
21 |
Kohoutová Jitřenka |
UVP4850 |
51265 |
C |
Slovan Praha |
10:23:00 |
23 |
Křížová Zdenka |
PZR5051 |
301209 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:25:00 |
25 |
Lusková Olga |
CHA5650 |
8170 |
C |
OK Chrastava |
10:27:00 |
27 |
Kadečková Jana |
JEN5651 |
411563 |
C |
OB Jenišovice |
10:29:00 |
29 |
Lukavcová Lenka |
TJN5452 |
8259 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
DH10L
2.02 km, 90 m, 11 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:02:00 |
02 |
Berka Ondřej |
TJN1100 |
8252 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:04:00 |
04 |
Heczková Emma |
VLI1252 |
8862 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:06:00 |
06 |
Zeman Annabel |
DCE1850 |
416316 |
C |
KOB Dobřichovice |
10:08:00 |
08 |
Votava Jan |
VLI1400 |
2106735 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:10:00 |
10 |
Seemann Eliška |
KDZ1451 |
434811 |
C |
Klub dobré zprávy Lysá nad Labem |
10:12:00 |
12 |
Pohlová Sandra |
TAP1151 |
2103246 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:14:00 |
14 |
Zít Václav |
LDC1300 |
2111720 |
C |
KOB Děčín |
10:16:00 |
16 |
Bašus Ondřej |
KAM1004 |
51554 |
C |
OK Kamenice |
10:18:00 |
18 |
Kalina Oskar |
SPC1502 |
7201195 |
C |
SPORTICUS team |
10:20:00 |
20 |
Míka Štěpán |
DKP1504 |
0 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:22:00 |
22 |
Zemanová Karolína |
VLI1251 |
4411250 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:24:00 |
24 |
Svatuška Matyáš |
KDZ1103 |
2000577 |
C |
Klub dobré zprávy Lysá nad Labem |
10:26:00 |
26 |
Tesařová Frida |
SCP1351 |
2127559 |
C |
OK Sparta Praha |
10:28:00 |
28 |
Fajglová Anna |
0230002 |
0 |
|
Sokol Cítov |
10:30:00 |
30 |
Hezká Zuzana |
DOR1351 |
2125345 |
C |
OK Dobříš |
10:32:00 |
32 |
Heinl Štěpán |
RUM1501 |
0 |
|
ZOOB Rumburk |
10:34:00 |
34 |
Míka Zbyněk |
DKP1301 |
8537 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:36:00 |
36 |
Pešíková Ela |
VLI1253 |
2120641 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:38:00 |
38 |
Oravcová Amálie |
TJN1156 |
2103701 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:40:00 |
40 |
Tesařová Karin |
SCP1550 |
0 |
C |
OK Sparta Praha |
10:42:00 |
42 |
Fajglová Šárka |
0230003 |
0 |
|
Sokol Cítov |
10:44:00 |
44 |
Hezká Adéla |
DOR1053 |
2050499 |
C |
OK Dobříš |
10:46:00 |
46 |
Ticháček Jáchym |
SJC1004 |
9914 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:48:00 |
48 |
Uhlíková Augustina |
DKP1056 |
2144044 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:50:00 |
50 |
Zemanová Kristýna |
VLI1055 |
4402217 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:52:00 |
52 |
Novotný Matěj |
TJN1105 |
416846 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:54:00 |
54 |
Válková Karolína |
TUV0951 |
2120061 |
C |
SOK TJ Turnov |
10:56:00 |
56 |
Melich Kryštof |
0250001 |
0 |
|
TJ Tanvald |
10:58:00 |
58 |
Bašusová Olga |
KAM1250 |
51561 |
C |
OK Kamenice |
11:00:00 |
60 |
Frolov Roman |
DKP1505 |
887925 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:02:00 |
62 |
Mácová Barbora |
DOB1050 |
2113513 |
C |
KOB Dobruška |
11:04:00 |
64 |
Duben Jan |
LDC1600 |
7001411 |
C |
KOB Děčín |
11:06:00 |
66 |
Řehák Jan |
0090001 |
9916 |
|
Jičín |
11:08:00 |
68 |
Kvapilová Klára |
TUV1199 |
231522 |
C |
SOK TJ Turnov |
11:10:00 |
70 |
Melichová Beáta |
0250002 |
0 |
|
TJ Tanvald |
11:12:00 |
72 |
Molič Jan |
PDY1002 |
0 |
C |
Běhej Poděbrady |
11:14:00 |
74 |
Nová Eliška Anna |
DKP1551 |
51787 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:16:00 |
76 |
Spieszová Rebeka |
KDZ1350 |
2000576 |
C |
Klub dobré zprávy Lysá nad Labem |
11:18:00 |
78 |
Jirousová Edita |
TAP1056 |
2113483 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:20:00 |
80 |
Kolín Jonáš |
DKP1500 |
9000007 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
H12
1.93 km, 100 m, 20 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:06:00 |
06 |
Kučera Tomáš |
TAP0907 |
2120636 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:08:00 |
08 |
Vilém Štěpán |
VLI0902 |
8518320 |
B |
Slavia Liberec orienteering |
10:10:00 |
10 |
Oravec Viktor |
TJN0814 |
2111800 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:12:00 |
12 |
Doucha Tomáš |
SNA0801 |
9616 |
B |
TJ START Náchod |
10:14:00 |
14 |
Kopecký Oldřich |
KPY0900 |
0 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
10:16:00 |
16 |
Donát Cyril |
TAP0811 |
0 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:18:00 |
18 |
Votava Vojtěch |
VLI1201 |
2090845 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:20:00 |
20 |
Pešek Ondřej |
SJC0802 |
2115010 |
B |
Sportcentrum Jičín |
10:22:00 |
22 |
Šimerka Ondřej |
PGP0800 |
2801019 |
B |
SK Praga |
10:24:00 |
24 |
Forst Albert |
MFP0901 |
218782 |
C |
Matfyz Praha |
10:26:00 |
26 |
Sotona Filip |
TAP0914 |
0 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:28:00 |
28 |
Kalousek Dominik |
JEN0901 |
51544 |
C |
OB Jenišovice |
10:30:00 |
30 |
Vlach Antonín |
SJC0903 |
2115011 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:32:00 |
32 |
Berný Jáchym |
ODV1000 |
2143374 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
10:34:00 |
34 |
Jiras František |
DOR0900 |
2080953 |
C |
OK Dobříš |
10:36:00 |
36 |
Pazák Eduard |
TAP0913 |
2419970 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:38:00 |
38 |
Pešík Matouš |
VLI0903 |
2113359 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:40:00 |
40 |
Tuma Lukáš |
SJC0800 |
8001103 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:42:00 |
42 |
Patka Marek |
BOR0902 |
8304112 |
B |
OK Jiskra Nový Bor |
10:44:00 |
44 |
Tejkl Štěpán |
TAP0807 |
8090146 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:46:00 |
46 |
Zurynek Tomáš |
TJN1107 |
49964 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:48:00 |
48 |
Kadečka David |
JEN0801 |
411527 |
C |
OB Jenišovice |
10:50:00 |
50 |
Pachnik Antoni |
19P1000 |
2025004 |
|
UKS "Orientpark.pl" Iwiny |
10:52:00 |
52 |
Elleder Jan |
TAP1010 |
2801022 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:54:00 |
54 |
Janata Matěj |
TJN1111 |
8277 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:56:00 |
56 |
Maděra Jakub |
VLI0906 |
2126375 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:58:00 |
58 |
Míka Luboš |
DKP1101 |
2080948 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
H14
2.78 km, 120 m, 28 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:10:00 |
70 |
Podrábský Ctibor |
VLI0700 |
8663117 |
B |
Slavia Liberec orienteering |
11:12:00 |
72 |
Zurynek Jan |
TJN0605 |
8662746 |
B |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:14:00 |
74 |
Dolejší Matouš |
SJC0606 |
2115000 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:16:00 |
76 |
Heczko Erik |
VLI0804 |
8116802 |
B |
Slavia Liberec orienteering |
11:18:00 |
78 |
Víteček Šimon |
DKP0801 |
8080630 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
11:20:00 |
80 |
Jirous Erik |
TAP0705 |
8007181 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:22:00 |
82 |
Ticháček Jakub |
SJC0704 |
8190207 |
B |
Sportcentrum Jičín |
11:24:00 |
84 |
Řehoř Hynek |
TJN0700 |
2053559 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:26:00 |
86 |
Tofel Šimon |
TAP0605 |
2113396 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:28:00 |
88 |
Vlach František |
SJC0603 |
2114992 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:30:00 |
90 |
Hlaváček Vojtěch |
TAP0700 |
2084997 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:32:00 |
92 |
Vaníček Jan |
SJC0705 |
8051111 |
B |
Sportcentrum Jičín |
11:34:00 |
94 |
Kuchař Ondřej |
TAP0609 |
8667961 |
B |
KOB Tretra Praha |
11:36:00 |
96 |
Riby Philip |
LTP0702 |
7208204 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
11:38:00 |
98 |
Vyhnis Šimon |
TAP0613 |
2039206 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:40:00 |
100 |
Jandera Kryštof |
PGP0700 |
8662280 |
B |
SK Praga |
11:42:00 |
102 |
Patka Kryštof |
BOR0702 |
8304111 |
B |
OK Jiskra Nový Bor |
11:44:00 |
104 |
Motyčka Filip |
TAP0704 |
1420233 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:46:00 |
106 |
Střelba Antonín |
PGP0605 |
8007173 |
C |
SK Praga |
11:48:00 |
108 |
Dwojak Gracjan |
19P0602 |
2025008 |
|
UKS "Orientpark.pl" Iwiny |
11:50:00 |
110 |
Elleder David |
TAP0615 |
8116696 |
A |
KOB Tretra Praha |
11:52:00 |
112 |
Městka Václav |
VSP0600 |
8028854 |
B |
USK Praha |
11:54:00 |
114 |
Březina Karel |
CHA0605 |
2095974 |
B |
OK Chrastava |
11:56:00 |
116 |
Pohl Lukáš |
TAP0703 |
2060250 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:58:00 |
118 |
Mencl Josef |
VSP0602 |
2021850 |
C |
USK Praha |
12:00:00 |
120 |
Dolejší Jan |
DOK0602 |
8116777 |
B |
OK Doksy |
12:02:00 |
122 |
Mazánek Vojta |
TAP0611 |
2141902 |
C |
KOB Tretra Praha |
12:04:00 |
124 |
Šebelka Matěj |
VLI0805 |
8149871 |
B |
Slavia Liberec orienteering |
12:06:00 |
126 |
Jiras Antonín |
DOR0701 |
8116815 |
B |
OK Dobříš |
H21K
3.92 km, 160 m, 29 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:03:00 |
03 |
Havlena Jiří |
|
232132 |
|
|
10:05:00 |
05 |
Lukavec Petr |
SMR7800 |
8656718 |
C |
SNS Smržovka |
10:07:00 |
07 |
Hruška Jakub |
TJN0403 |
2078466 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:09:00 |
09 |
Koucký Martin |
EKP9700 |
2032158 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
10:11:00 |
11 |
Duben Jiří |
LDC8101 |
515463 |
C |
KOB Děčín |
10:13:00 |
13 |
Riby Thomas |
LTP0202 |
7207873 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
10:15:00 |
15 |
Mikan Albert |
EKP8606 |
8654890 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
10:17:00 |
17 |
Doucha Martin |
SNA0501 |
9636 |
B |
TJ START Náchod |
10:19:00 |
19 |
Šrek Ondřej |
0130001 |
0 |
|
neregistrovaný |
10:21:00 |
21 |
Švorc Martin |
DKL7100 |
2144087 |
C |
KOB Kladno |
10:23:00 |
23 |
Řehoř Vojta |
TJN0303 |
2080823 |
B |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:25:00 |
25 |
Zurynek Jan |
EKP7003 |
2102701 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
10:27:00 |
27 |
Duben Jan |
LDC8501 |
416132 |
C |
KOB Děčín |
10:29:00 |
29 |
Heřmánek Petr |
TUR0500 |
8680593 |
B |
OOB TJ Turnov |
10:31:00 |
31 |
Lepšík Petr |
SJC8203 |
8178320 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:33:00 |
33 |
Červinka Mário |
0010001 |
2104589 |
|
SKN HRADEC KRÁLOVÉ |
10:35:00 |
35 |
Tejkal Jan |
ADA8110 |
2103784 |
C |
OOB Spartak Adamov |
10:37:00 |
37 |
Klaška Martin |
DKP0100 |
8322332 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
10:39:00 |
39 |
Král Luboš |
TJN8401 |
2103747 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:41:00 |
41 |
Koucký Roman |
EKP6301 |
2035738 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
10:43:00 |
43 |
Jakubec Petr |
SJC8106 |
2115757 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:45:00 |
45 |
Houžvička David |
TUR0501 |
7207877 |
C |
OOB TJ Turnov |
10:47:00 |
47 |
Kalina Miroslav |
SPC8211 |
8033200 |
C |
SPORTICUS team |
10:49:00 |
49 |
Semík Jan |
VSP6507 |
53572 |
C |
USK Praha |
10:51:00 |
51 |
Grabmüller Radek |
KPY8300 |
2419985 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
10:53:00 |
53 |
Pokorný Jan |
TJN0400 |
8659408 |
B |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:55:00 |
55 |
Čtrnáct Šimon |
PGP0001 |
8516919 |
B |
SK Praga |
10:57:00 |
57 |
Tesař Jan |
SCP8501 |
1400437 |
C |
OK Sparta Praha |
10:59:00 |
59 |
Nikołajuk Bartek |
19P8100 |
2146537 |
|
UKS "Orientpark.pl" Iwiny |
11:01:00 |
61 |
Bernášek Jiří |
STB8101 |
8033290 |
C |
TJ Stadion Nový Bor |
11:03:00 |
63 |
Dvořáček Dan |
0210002 |
8629750 |
|
Cookies & Pancakes |
11:05:00 |
65 |
Málek Martin |
CST8902 |
8130389 |
C |
OB Strakonice |
11:07:00 |
67 |
Dejnožka Vojtěch |
TJN0300 |
8659419 |
B |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:09:00 |
69 |
Zít Jan |
LDC8200 |
7205956 |
C |
KOB Děčín |
11:11:00 |
71 |
Klein Martin |
LTP0404 |
8662293 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
11:13:00 |
73 |
Pachnik Jędrzej |
19P0600 |
8000568 |
|
UKS "Orientpark.pl" Iwiny |
11:15:00 |
75 |
Kadečka Adam |
JEN9601 |
2085627 |
C |
OB Jenišovice |
11:17:00 |
77 |
Klíma Kamil |
0020001 |
8667960 |
|
SK Olympia Praha SPS |
H21E
4.58 km, 180 m, 33 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:04:00 |
04 |
Melišík Martin |
TAP0200 |
8654905 |
A |
KOB Tretra Praha |
10:06:00 |
06 |
Kopec Tomáš |
VLI8203 |
52641 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:08:00 |
08 |
Pospíšil Ondřej |
DKP8717 |
8667544 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:10:00 |
10 |
Tkáč Matěj |
TJN0401 |
0 |
A |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:12:00 |
12 |
Dubec Pavel |
SCP8003 |
8648599 |
C |
OK Sparta Praha |
10:14:00 |
14 |
Janata Martin |
TJN8306 |
8303050 |
R |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:16:00 |
16 |
Kosíková Eliška |
TUR0052 |
9101185 |
B |
OOB TJ Turnov |
10:18:00 |
18 |
Houska Jindřich |
DOR7601 |
8663146 |
C |
OK Dobříš |
10:20:00 |
20 |
Kubina Matěj |
DKP9205 |
7202574 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:22:00 |
22 |
Novák Ivo |
OKP6200 |
51679 |
C |
SK OK 24 Praha |
10:24:00 |
24 |
Urbaník Robert |
VLI7002 |
8662745 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:26:00 |
26 |
Kolín Jan |
DKP7701 |
8007701 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:28:00 |
28 |
Kazda Adam |
TJN9104 |
8660406 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:30:00 |
30 |
Janovský Tomáš |
PGP6401 |
8632139 |
C |
SK Praga |
10:32:00 |
32 |
Wojnowicz Marek |
19P9201 |
505127 |
|
UKS "Orientpark.pl" Iwiny |
10:34:00 |
34 |
Karásek Matěj |
SJC0001 |
8499900 |
A |
Sportcentrum Jičín |
10:36:00 |
36 |
Jiras Jan |
DOR0505 |
8116782 |
B |
OK Dobříš |
10:38:00 |
38 |
Harom Tomáš |
0190001 |
0 |
|
EPO |
10:40:00 |
40 |
Žitný Tomáš |
SMB6401 |
49971 |
C |
SKOB Mladá Boleslav |
10:42:00 |
42 |
Štregl Matyáš |
VRL0301 |
8636759 |
A |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:44:00 |
44 |
Novák Přemysl |
DKP0107 |
8656538 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
10:46:00 |
46 |
Šmaus Antonín |
TJN0001 |
2025357 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:48:00 |
48 |
Čtrnáct František |
PGP0401 |
8670467 |
B |
SK Praga |
10:50:00 |
50 |
Pachnik Stanisław |
19P0300 |
8632433 |
|
UKS "Orientpark.pl" Iwiny |
10:52:00 |
52 |
Uhlík Michal |
SJC8007 |
8003099 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:54:00 |
54 |
Švarc Jiří |
JEN6201 |
865655 |
C |
OB Jenišovice |
10:56:00 |
56 |
Svoboda Honza |
SMR7901 |
8656561 |
C |
SNS Smržovka |
10:58:00 |
58 |
Mašata Roman |
PHK7107 |
515050 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:00:00 |
60 |
Peteráč Zdeněk |
VLI7802 |
8109351 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
11:02:00 |
62 |
Škácha Vít |
DKP0310 |
8654883 |
A |
Oddíl OB Kotlářka |
11:04:00 |
64 |
Nagy Josef |
TJN0006 |
8656507 |
R |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:06:00 |
66 |
Kautský Jiří |
SCP8201 |
7260018 |
C |
OK Sparta Praha |
11:08:00 |
68 |
Pachnik Wojciech |
19P9100 |
8210991 |
|
UKS "Orientpark.pl" Iwiny |
11:10:00 |
70 |
Černý Matouš |
TAP0501 |
7207616 |
B |
KOB Tretra Praha |
11:12:00 |
72 |
Švarc Lukáš |
JEN9001 |
682096 |
C |
OB Jenišovice |
11:14:00 |
74 |
Škrabálek Jan |
KYL7000 |
2067260 |
C |
SK SP Kylešovice |
11:16:00 |
76 |
Finstrle Luděk |
ZBM7902 |
8660402 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
11:18:00 |
78 |
Hanovec Petr |
VLI7101 |
8629811 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
11:20:00 |
80 |
Fröhlich Martin |
DKP8207 |
8014440 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:22:00 |
82 |
Kočíb Jiří |
TJN9602 |
2103719 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:24:00 |
84 |
Khel Richard |
SCP7500 |
7202899 |
C |
OK Sparta Praha |
11:26:00 |
86 |
Madej Mateusz |
19P9202 |
1396723 |
|
UKS "Orientpark.pl" Iwiny |
11:28:00 |
88 |
Smolka Jakub |
TAP0500 |
8033221 |
A |
KOB Tretra Praha |
11:30:00 |
90 |
Doucha Jiří |
SNA7105 |
8655470 |
C |
TJ START Náchod |
11:32:00 |
92 |
Hruška Antonín |
0220001 |
0 |
|
void* ptr = NULL |
11:34:00 |
94 |
Vilém Stanislav |
VLI7703 |
2080992 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
11:36:00 |
96 |
Matoušek Martin |
SPC7604 |
8109323 |
C |
SPORTICUS team |
11:38:00 |
98 |
Oľhava Rastislav |
PGP8909 |
8670464 |
C |
SK Praga |
11:40:00 |
100 |
Mencl Jan |
TUR0201 |
2108873 |
B |
OOB TJ Turnov |
11:42:00 |
102 |
Vereš Lukáš |
PGP8803 |
7207615 |
C |
SK Praga |
11:44:00 |
104 |
Černý Ondřej |
EKP8511 |
7205000 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
11:46:00 |
106 |
Choutka Jaroslav |
SOB6301 |
1396839 |
C |
SOBSA |
11:48:00 |
108 |
Ledecký Vladimír |
BOR8402 |
8149892 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
11:50:00 |
110 |
Kabát Martin |
PGP0408 |
8667514 |
A |
SK Praga |
11:52:00 |
112 |
Henych Petr |
VLI6001 |
515132 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
11:54:00 |
114 |
Kožina Štěpán |
PGP0300 |
8656580 |
B |
SK Praga |
11:56:00 |
116 |
Bašus Petr |
SCP7400 |
8226400 |
C |
OK Sparta Praha |
11:58:00 |
118 |
Luštický Martin |
TUR8700 |
8680589 |
R |
OOB TJ Turnov |
12:00:00 |
120 |
Borák Michal |
EKP8304 |
2042532 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
12:02:00 |
122 |
Šesták Marek |
VLI7403 |
8004275 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
12:04:00 |
124 |
Bejvl Marek |
LME0400 |
2056261 |
A |
SK Los Mělník |
H40
3.39 km, 150 m, 27 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:06:00 |
06 |
Pachner Pavel |
CHA7501 |
8210075 |
C |
OK Chrastava |
10:08:00 |
08 |
Oravec Tomáš |
TJN7505 |
2059775 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:10:00 |
10 |
Mencl Martin |
JEN7301 |
411613 |
C |
OB Jenišovice |
10:12:00 |
12 |
Forst Libor |
MFP6301 |
1418752 |
C |
Matfyz Praha |
10:14:00 |
14 |
Pešík Michal |
JLI7701 |
2120665 |
C |
OB Jizerky |
10:16:00 |
16 |
Škácha Michal |
DKP7103 |
7201769 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:18:00 |
18 |
Houžvička Jindřich |
TUR6912 |
51225 |
C |
OOB TJ Turnov |
10:20:00 |
20 |
Bejvl Jakub |
LME7100 |
2060271 |
C |
SK Los Mělník |
10:22:00 |
22 |
Novotný Vít |
0040001 |
0 |
|
Maxidum |
10:24:00 |
24 |
Pavlíček Lubomír |
KPY7800 |
1470170 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
10:26:00 |
26 |
Kadavý Petr |
CHA7800 |
2801027 |
C |
OK Chrastava |
10:28:00 |
28 |
Ulman Aleš |
TJN7201 |
2078471 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:30:00 |
30 |
Zabořil Michal |
JEN7101 |
8226405 |
C |
OB Jenišovice |
10:32:00 |
32 |
Šimša Jaromír |
MFP7100 |
8109414 |
C |
Matfyz Praha |
10:34:00 |
34 |
Zaydlar Michal |
JLI7100 |
301631 |
C |
OB Jizerky |
10:36:00 |
36 |
Tejkl Jiří |
DOB7700 |
8226377 |
C |
KOB Dobruška |
10:38:00 |
38 |
Mička Aleš |
TJP7300 |
7800365 |
C |
TJ Sokol Troja |
10:40:00 |
40 |
Patka Miroslav |
BOR7715 |
8304110 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
10:42:00 |
42 |
Fajgl Luboš |
0230001 |
0 |
|
Sokol Cítov |
10:44:00 |
44 |
Hezký Vítězslav |
DOR7504 |
2127571 |
|
OK Dobříš |
10:46:00 |
46 |
Vydra Ivan |
CHA6600 |
8028878 |
C |
OK Chrastava |
10:48:00 |
48 |
Novotný Dušan |
TJN7002 |
8662701 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:50:00 |
50 |
Ptáček Jan |
PGP7205 |
2087658 |
C |
SK Praga |
10:52:00 |
52 |
Siegl Roman |
MFP6700 |
8648567 |
C |
Matfyz Praha |
10:54:00 |
54 |
Mokrý Pavel |
VLI7501 |
8102561 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:56:00 |
56 |
Pohl Zdeněk |
TAP7606 |
8662334 |
C |
KOB Tretra Praha |
10:58:00 |
58 |
Veljačik Pavel |
SCP6200 |
8000236 |
C |
OK Sparta Praha |
11:00:00 |
60 |
Havel Petr |
NNN7015 |
8663117 |
|
Neregistrovaní |
11:02:00 |
62 |
Málek Martin |
CST6501 |
8246117 |
C |
OB Strakonice |
11:04:00 |
64 |
Synek Antonín |
DOK7800 |
7200371 |
C |
OK Doksy |
11:06:00 |
66 |
Březina Jan |
CHA7604 |
2095960 |
C |
OK Chrastava |
11:08:00 |
68 |
Mrkvička Jiří |
TJN7101 |
8670752 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:10:00 |
70 |
Kabát Jan |
PGP6901 |
8636797 |
C |
SK Praga |
11:12:00 |
72 |
Berný Jan |
ODV7702 |
52117 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
11:14:00 |
74 |
Maděra Josef |
VLI7900 |
8028859 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
11:16:00 |
76 |
Kmoch Michal |
PDY8001 |
0 |
C |
Běhej Poděbrady |
11:18:00 |
78 |
Jandera Tomáš |
SOB7300 |
8662373 |
C |
SOBSA |
11:20:00 |
80 |
Tomandl Jan |
0240001 |
2090861 |
|
HoRa |
11:22:00 |
82 |
Kosobud Dušan |
VTA7201 |
7208073 |
C |
SC vebr-sport |
11:24:00 |
84 |
Zemánek Mojmír |
JIL7103 |
9702 |
C |
OK Jilemnice |
11:26:00 |
86 |
Lipenský Robert |
CHA7201 |
2095964 |
C |
OK Chrastava |
11:28:00 |
88 |
Jirous Jiří |
TAP7201 |
442867 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:30:00 |
90 |
Střelba Ondřej |
PGP7510 |
7209464 |
C |
SK Praga |
11:32:00 |
92 |
Svoboda Jan |
ODV7605 |
8028846 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
11:34:00 |
94 |
Víteček Jan |
DKP7201 |
8720322 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:36:00 |
96 |
Kvapil Petr |
TUV7402 |
8322 |
C |
SOK TJ Turnov |
11:38:00 |
98 |
Chrást Tomáš |
STH7401 |
8670473 |
C |
SK Studenec |
11:40:00 |
100 |
Holátko Karel |
0180001 |
0 |
|
VNK |
11:42:00 |
102 |
Kadečka Jakub |
JEN7901 |
2085628 |
C |
OB Jenišovice |
H50
2.69 km, 130 m, 27 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:07:00 |
07 |
Kunc Radovan |
TJN5549 |
8670777 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:09:00 |
09 |
Doškář Boris |
BOR6400 |
8490 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
10:11:00 |
11 |
Eichler Petr |
KAS6900 |
682631 |
C |
KOB Kamenický Šenov |
10:13:00 |
13 |
Řehák Pavel |
SJC6001 |
8008020 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:17:00 |
17 |
Pecka Jan |
EKP6800 |
8659399 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
10:19:00 |
19 |
Korpas Jaroslav |
LBM6113 |
8007191 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
10:21:00 |
21 |
Řehoř Jiří |
TJN7004 |
2059729 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:23:00 |
23 |
Karvánek Petr |
BOR6600 |
8160188 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
10:25:00 |
25 |
Běhoun Pavel |
PHK5701 |
8660393 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:27:00 |
27 |
Hanč Jaroslav |
VRL6702 |
438038 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:29:00 |
29 |
Jiras Jiří |
DOR6900 |
2120631 |
C |
OK Dobříš |
10:31:00 |
31 |
Fürst Aleš |
LLI6801 |
8657098 |
C |
LOK-o Liberec |
10:33:00 |
33 |
Pustai Josef |
TJN6300 |
232643 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:35:00 |
35 |
Machara Martin |
BOR6900 |
8149895 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
10:37:00 |
37 |
Kavka Jiří |
SCP5900 |
8222225 |
C |
OK Sparta Praha |
10:39:00 |
39 |
Vydra Pavel |
PEN6200 |
2113100 |
C |
OK RECO Sport |
10:41:00 |
41 |
Mencl Miloslav |
VSP6505 |
52277 |
C |
USK Praha |
10:43:00 |
43 |
Mareš Hynek |
JEN6101 |
2067342 |
C |
OB Jenišovice |
10:45:00 |
45 |
Táborský Ondřej |
TJN5605 |
8250 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:47:00 |
47 |
Kalousek Jiří |
DKP6901 |
443079 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:49:00 |
49 |
Kožina Petr |
PGP6000 |
8670455 |
C |
SK Praga |
10:51:00 |
51 |
Honzík Tomáš |
VLI7000 |
9102148 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:53:00 |
53 |
Chotětický Václav |
DKL5202 |
7886 |
C |
KOB Kladno |
10:55:00 |
55 |
Hovorka Ladislav |
LDC6802 |
7300206 |
C |
KOB Děčín |
10:57:00 |
57 |
Posselt Martin |
TJN6802 |
8670801 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:59:00 |
59 |
Klaška Pavel |
DKP6500 |
8650 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:01:00 |
61 |
Pohořalý Dobroslav |
ROU6401 |
2023953 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
11:03:00 |
63 |
Hudský Vlastimil |
TUR5100 |
8214 |
C |
OOB TJ Turnov |
11:05:00 |
65 |
Chrz Martin |
0030001 |
0 |
|
JIL |
11:07:00 |
67 |
Beneš Petr |
KDZ6700 |
301113 |
C |
Klub dobré zprávy Lysá nad Labem |
11:09:00 |
69 |
Picek Jan |
TJN6500 |
416839 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:11:00 |
71 |
Uhlík Jan |
DKP6603 |
2144079 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:13:00 |
73 |
Netuka Jan |
SHK7001 |
9126 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:15:00 |
75 |
Šritr Martin |
TUV6802 |
8061476 |
C |
SOK TJ Turnov |
11:17:00 |
77 |
Pachnik Dariusz |
19P6900 |
8170969 |
|
UKS "Orientpark.pl" Iwiny |
11:19:00 |
79 |
Melichar Igor |
PHK6504 |
8028839 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:21:00 |
81 |
Žejdlík Michal |
LTP7001 |
8662345 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
H60L
2.30 km, 125 m, 25 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:14:00 |
74 |
Kotecký Roman |
PGP4900 |
8040749 |
C |
SK Praga |
11:16:00 |
76 |
Jakubec Jindřich |
TUR4801 |
8644556 |
C |
OOB TJ Turnov |
11:18:00 |
78 |
Horák Petr |
TJN5602 |
2056301 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:20:00 |
80 |
Karmazín Petr |
VLI4901 |
8004352 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
11:22:00 |
82 |
Knobloch Jindřich |
VRL4901 |
2096237 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:24:00 |
84 |
Hlaváč Jaroslav |
SMB4801 |
7718 |
C |
SKOB Mladá Boleslav |
11:26:00 |
86 |
Peterka František |
TJP4900 |
8861 |
C |
TJ Sokol Troja |
11:28:00 |
88 |
Miloslav Bejvl |
0140002 |
2056265 |
|
Lokomotívka Praha |
11:30:00 |
90 |
Kříž Pavel |
PZR4800 |
2023807 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:32:00 |
92 |
Borák Stanislav |
EKP5212 |
8028861 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
11:34:00 |
94 |
Jaroš Vladimír |
DCE5400 |
7210121 |
C |
KOB Dobřichovice |
11:36:00 |
96 |
Jelínek Martin |
PGP5103 |
232091 |
C |
SK Praga |
11:38:00 |
98 |
Konopáč Jiří |
TUR5803 |
8220 |
C |
OOB TJ Turnov |
11:40:00 |
100 |
Pěnička Libor |
TJN6000 |
2060231 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:42:00 |
102 |
Přinda Oldřich |
VLI5101 |
8659398 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
11:44:00 |
104 |
Farář Jaroslav |
VRL5002 |
2096242 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:46:00 |
106 |
Uher Petr |
VSP5001 |
8666868 |
C |
USK Praha |
11:48:00 |
108 |
Beneš Josef |
SJC5801 |
9907 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:50:00 |
110 |
Conrad Helmut |
71DXX01 |
7501901 |
|
USV TU Dresden |
11:52:00 |
112 |
Kaška Rudolf |
CHA5500 |
1426021 |
C |
OK Chrastava |
11:54:00 |
114 |
Kadečka Jiří |
JEN5002 |
411580 |
C |
OB Jenišovice |
H60K
2.00 km, 120 m, 23 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:33:00 |
93 |
Smetana Radim |
CHA4700 |
8153 |
C |
OK Chrastava |
11:35:00 |
95 |
Lukavec Míla |
TJN4901 |
8656720 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:37:00 |
97 |
Folprecht Eduard |
TUR4301 |
51815 |
C |
OOB TJ Turnov |
11:39:00 |
99 |
Albrecht Miloslav |
0080001 |
7717 |
|
SMB |
11:41:00 |
101 |
Nosál Stanislav |
LBE4600 |
8805 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
11:43:00 |
103 |
Kadavý Zdeněk |
CHA4901 |
8155 |
C |
OK Chrastava |
11:45:00 |
105 |
Vokuš Zdeněk |
TJN5601 |
2148156 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:47:00 |
107 |
Babický Tomáš |
RUM5001 |
8444519 |
C |
ZOOB Rumburk |
11:49:00 |
109 |
Kohout Tomáš |
UVP3700 |
7930 |
C |
Slovan Praha |
11:51:00 |
111 |
Nejezchleba Jiří |
KAS4600 |
682613 |
C |
KOB Kamenický Šenov |
11:53:00 |
113 |
Lusk Karel |
CHA5002 |
8160 |
C |
OK Chrastava |
11:55:00 |
115 |
Havlík Jaroslav |
SJC3601 |
8338383 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:57:00 |
117 |
Zelený Vladimír |
PGP4800 |
8663188 |
C |
SK Praga |
11:59:00 |
119 |
Richtr Jiří |
JEN5001 |
7777 |
C |
OB Jenišovice |