Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.10.2017
Místo konání:
Pohora
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Mořicův Dvůr, 1:10 000
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí:
Navrátil Václav - R3
Stavitel tratí:
Hlavová Hana - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    

D10C 2.40 km, 85 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Hýblová Eliška JPV0952 2080978 C Oddíl OS SK Prostějov
11:12:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 C KOB Konice
11:14:00 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 C KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Jílková Pavla KON0799 2069073 C KOB Konice
11:20:00 Tomanková Alice KSU0959 52617 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:22:00 Kočová Klára ZBM0850 2061840 C SK Žabovřesky Brno
11:26:00 Kočandrlová Natálie KSU0979 446412 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:30:00 Kubáňová Tereza TBM0756 230671 C KOS TJ Tesla Brno
11:32:00 Fendrychová Klára STE0750 2108892 C SK SKI-OB Šternberk
11:34:00 Hiklová Eva ZBM0755 1633330 C SK Žabovřesky Brno
11:36:00 Dobrovolná Anna TBM0758 2081351 C KOS TJ Tesla Brno
11:38:00 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C OOB Spartak Adamov
11:40:00 Reichlová Pavla KSU0888 51309 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:42:00 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 C BETA URSUS Orienteering
11:44:00 Reichlová Lucie KSU0850 52619 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:46:00 Paulíčková Tereza UOL0750 2069082 C SOB Olomouc

D12C 2.30 km, 90 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:11:00 Přikrylová Jana JPV0652 2112722 C Oddíl OS SK Prostějov
12:13:00 Mikulová Klára TBM0553 2083386 C KOS TJ Tesla Brno
12:15:00 Přikrylová Ivana JPV0653 2112741 C Oddíl OS SK Prostějov
12:17:00 Ondrová Anna ZBM0553 2051474 B SK Žabovřesky Brno
12:21:00 Fuchsová Ema TBM0653 2067204 C KOS TJ Tesla Brno
12:23:00 Matečná Sofie JPV0567 2045208 C Oddíl OS SK Prostějov
12:25:00 Tomanová Eliška LBM0651 52032 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:29:00 Seidenglanzová Johana SSU0650 6710 C SK Severka Šumperk
12:31:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C Oddíl OS SK Prostějov
12:33:00 Baláčová Natálie TBM0560 2083375 C KOS TJ Tesla Brno
12:35:00 Šaňáková Marie UOL0651 2111803 B SOB Olomouc
12:37:00 Navrátilová Marie ASU0599 7206550 B Magnus Orienteering
12:39:00 Dráčová Barbora UOL0652 2069085 C SOB Olomouc
12:41:00 Procházková Doubravka ADA0651 981840 B OOB Spartak Adamov
12:43:00 Petrášová Kateřina BBM0550 2112728 C BETA URSUS Orienteering
12:45:00 Kopecká Nela UOL0650 301263 C SOB Olomouc
12:47:00 Stehlíková Barbora ZBM0559 2103279 SK Žabovřesky Brno
12:49:00 Mikošková Marie STE0552 2108903 C SK SKI-OB Šternberk
12:51:00 Doušková Hana TBM0659 2083392 B KOS TJ Tesla Brno
12:55:00 Ježková Ivana RBK0555 2115673 B SK Radioklub Blansko
12:57:00 Pazderníková Zdeňka ASU0698 0 B Magnus Orienteering
12:59:00 Jílková Lenka KON0666 2069072 B KOB Konice
13:01:00 Hrubá Klára JPV0579 2078581 C Oddíl OS SK Prostějov
13:03:00 Králová Denisa TBM0559 1403420 C KOS TJ Tesla Brno
13:05:00 Otrubová Anna PLU0577 2019215 B TJ SOKOL Plumlov
13:07:00 Pattermanová Magdalena KSU0660 2085598 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:09:00 Nádeníčková Anna ABM0556 2067325 C KOB ALFA Brno
13:11:00 Burdová Helena STE0653 2108904 C SK SKI-OB Šternberk
13:13:00 Kurečková Klára ABM0657 337648 C KOB ALFA Brno
13:15:00 Pospíšilová Stella STE0551 2080829 B SK SKI-OB Šternberk

D14C 3.10 km, 125 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:25:00 Heclová Marie KSU0454 446447 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:29:00 Hovořáková Karolína ZBM0351 416017 B SK Žabovřesky Brno
12:33:00 Vorlová Eva ASU0499 406938 B Magnus Orienteering
12:37:00 Lubrichová Veronika STE0451 2102549 C SK SKI-OB Šternberk
12:45:00 Slehová Eliška UOL0453 2112727 C SOB Olomouc
12:49:00 Dušková Tereza TBM0554 232389 B KOS TJ Tesla Brno
12:57:00 Knyplová Tereza KSU0464 446430 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:01:00 Němečková Kateřina PLU0350 1400409 B TJ SOKOL Plumlov
13:05:00 Bídová Markéta UOL0352 2124801 C SOB Olomouc
13:09:00 Miková Lenka TBM0460 410323 B KOS TJ Tesla Brno
13:13:00 Binarová Adéla UOL0452 1398997 B SOB Olomouc
13:17:00 Šulová Amálie SSU0499 0 SK Severka Šumperk
13:21:00 Smékalová Viktorie UOL0450 2020728 B SOB Olomouc
13:25:00 Poloučková Hana ABM0350 438041 B KOB ALFA Brno
13:29:00 Králová Jolana TBM0360 8635873 C KOS TJ Tesla Brno
13:33:00 Procházková Sára UOL0353 0 C SOB Olomouc
13:37:00 Skoumalová Petra KSU0484 446428 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D16C 4.40 km, 125 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:30:00 Raclavská Zuzana UOL0251 2092434 B SOB Olomouc
12:33:00 Mulíčková Markéta ABM0362 2067328 A KOB ALFA Brno
12:36:00 Zatloukalová Hana ZLH0150 224900 C OOB TJ Zlaté Hory
12:39:00 Letochová Karolína STE0154 0 C SK SKI-OB Šternberk
12:42:00 Raclavská Lenka UOL0252 2092435 B SOB Olomouc
12:45:00 Pospíšilová Helena STE0253 2080839 C SK SKI-OB Šternberk

D18C 5.30 km, 135 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Konečná Adéla UOL0050 2035727 B SOB Olomouc
11:07:00 Pšenčíková Adéla KSU0050 446425 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:10:00 Zatloukalová Romana ZLH9950 2025342 A OOB TJ Zlaté Hory
11:13:00 Hrbáčková Markéta ZBM9959 2094517 C SK Žabovřesky Brno
11:16:00 Novotná Tereza ZLH0051 1421909 B OOB TJ Zlaté Hory

D21C 6.60 km, 200 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Křístková Veronika ZBM8379 52865 C SK Žabovřesky Brno
11:09:00 Opálková Martina BBM0050 7207019 A BETA URSUS Orienteering
11:14:00 Chloupková Barbora VBM8455 2116445 C VSK Mendelu Brno
11:19:00 Chromá Kateřina ZBM9451 9201069 E SK Žabovřesky Brno
11:24:00 Mikušová Ivana PTE8365 8831 C TJ Sokol Ptení
11:34:00 Cetkovská Tereza PTE8750 2109697 C TJ Sokol Ptení
11:39:00 Drašarová Eva 8XC8650 2102719 NER- Neregistrovani
11:44:00 Sychrová Martina 23C9350 320139 Neregistrovaní - Dol.
11:49:00 Maliňáková Petra SVS8751 53387 C Orientklub Vsetín
11:54:00 Tužilová Magdaléna ZBM9452 2020737 E SK Žabovřesky Brno
11:59:00 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C SK Praga
12:04:00 Plachá Andrea JPV7676 2102819 C Oddíl OS SK Prostějov
12:09:00 Fučíková Hana VBM7751 1775519 C VSK Mendelu Brno
12:14:00 Hiklová Natalia ZBM8350 9111118 E SK Žabovřesky Brno
12:19:00 Dittrichová Petra KON8787 515153 C KOB Konice
12:29:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C VSK Mendelu Brno
12:34:00 Kučerová Renata ZBM7654 2090859 C SK Žabovřesky Brno
12:39:00 Pekárková Monika RBK9252 7260027 C SK Radioklub Blansko
12:44:00 Muchová Barbora KVS8550 2080849 C SKOB Kobra Vsetín
12:49:00 Kročová Klára ZBM9458 53576 C SK Žabovřesky Brno
12:54:00 Svobodová Lenka PHK9551 995893 C OK 99 Hradec Králové
12:59:00 Tesařová Markéta ZBM9456 9201068 E SK Žabovřesky Brno
13:04:00 Drábková Zuzana TBM8452 2125377 KOS TJ Tesla Brno
13:14:00 Šebková Klára PTE8550 2109698 C TJ Sokol Ptení
13:24:00 Novotná Klára ZLH9851 331363 A OOB TJ Zlaté Hory
13:29:00 Hrušková Kristýna ZBM9156 416101 C SK Žabovřesky Brno
13:39:00 Sychrová Daniela VBM8458 2116456 VSK Mendelu Brno

D35C 5.30 km, 135 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Vránová Helena UOL7652 9201328 C SOB Olomouc
11:25:00 Hýblová Iveta JPVYYYY 2080974 Oddíl OS SK Prostějov
11:28:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C KOB Start Blansko
11:31:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
11:34:00 Obrátilová Naďa ABM6654 219257 C KOB ALFA Brno
11:37:00 Podmolíková Dagmar TZL7155 1400448 C SKOB Zlín
11:40:00 Jágrová Vlasta SBK7789 53205 C KOB Start Blansko
11:43:00 Šaňáková Šárka UOL7650 1420235 C SOB Olomouc
11:46:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C Oddíl OS SK Prostějov
11:49:00 Karásková Marcela ZPV6970 2092440 C KOB ZPV Prostějov
11:52:00 Urbánková Lenka ZBM7551 2051480 C SK Žabovřesky Brno
11:55:00 Štáblová Michaela KSU7787 49418 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:58:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
12:01:00 Maťátková Marcela STE7159 52532 C SK SKI-OB Šternberk
12:04:00 Ryglová Kateřina TBM7372 53227 C KOS TJ Tesla Brno
12:07:00 Cicvárková Lucie ZBM7651 2067937 C SK Žabovřesky Brno
12:10:00 La Carbonara Hana TBM7652 515049 C KOS TJ Tesla Brno
12:13:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C SK Severka Šumperk
12:16:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 C SKOB Bruntál
12:19:00 Marková Eva STE7550 2080963 C SK SKI-OB Šternberk
12:22:00 Kroutilová Eva ZBM7861 2120617 C SK Žabovřesky Brno
12:25:00 Doušková Klára TBM7761 2067214 C KOS TJ Tesla Brno
12:28:00 Hejlová Soňa PTE7299 52743 TJ Sokol Ptení
12:31:00 Němečková Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
12:34:00 Krčová Martina KSU7272 442855 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:37:00 Ehlová Pavla TBM7377 52037 C KOS TJ Tesla Brno
12:40:00 Chmelíková Gabriela ZBM7653 2115672 C SK Žabovřesky Brno
12:43:00 Lubrichová Eva STE7556 2112743 C SK SKI-OB Šternberk
12:46:00 Schwabová Kateřina TBM7371 7204507 C KOS TJ Tesla Brno
12:49:00 Radová Martina ABM7451 8010 C KOB ALFA Brno
12:52:00 Grycová Petra TBM7467 230679 C KOS TJ Tesla Brno
12:55:00 Kozumplíková Alice RBK8151 981818 C SK Radioklub Blansko
12:58:00 Štěpánková Kateřina TBM7654 2049566 C KOS TJ Tesla Brno
13:01:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
13:04:00 Paulíčková Barbara UOL7851 0 C SOB Olomouc
13:07:00 Poláčková Monika JPV7552 2109754 C Oddíl OS SK Prostějov
13:10:00 Smékalová Jana UOL7850 2045207 C SOB Olomouc
13:13:00 Kočová Lenka ZBM8160 815422 C SK Žabovřesky Brno
13:16:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C TJ SOKOL Plumlov
13:19:00 Mokrá Regina ABM6854 232740 C KOB ALFA Brno
13:22:00 Matoušková Jana STE7951 2025355 C SK SKI-OB Šternberk
13:25:00 Siatková Silvie ZLH7451 0 C OOB TJ Zlaté Hory
13:28:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C KČT - OB Holešov
13:31:00 Navrátilová Helena ASU7799 301698 C Magnus Orienteering
13:34:00 Čelechovská Zora UBM7451 1410001 C MENISKOS Brno
13:37:00 Tachovská Kamila ZBM7655 2094550 C SK Žabovřesky Brno
13:40:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
13:43:00 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C OOB Spartak Adamov
13:46:00 Kopecká Jitka UOL7750 420402 C SOB Olomouc
13:49:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
13:52:00 Janků Renata STE7251 52502 C SK SKI-OB Šternberk
13:55:00 Otrubová Ivona PLU7677 887939 C TJ SOKOL Plumlov
13:58:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C OOB Spartak Adamov
14:01:00 Mulíčková Eva ABM7469 52041 C KOB ALFA Brno
14:04:00 Bouzková Katka SVS8151 53385 C Orientklub Vsetín
14:07:00 Janošíková Lenka UOL7651 301554 C SOB Olomouc

D45C 4.80 km, 125 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Tomanová Elena ABM6666 2075673 C KOB ALFA Brno
11:08:00 Polášková Jana KSU7171 420442 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:11:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C SK Žabovřesky Brno
11:14:00 Ženčáková Marie 47C6850 2032185 ASPV OA Šumperk
11:17:00 Jeřábková Jana UOL6954 361997 C SOB Olomouc
11:20:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
11:23:00 Kašparová Ivana UOL6951 2032169 C SOB Olomouc
11:26:00 Štorková Simona JPV6556 2075676 C Oddíl OS SK Prostějov
11:29:00 Štrajtová Zuzana UOL6452 52466 C SOB Olomouc
11:32:00 Slavíčková Katka OOL6955 421852 C SK Haná orienteering
11:35:00 Novotná Jitka ZLH7050 361929 C OOB TJ Zlaté Hory
11:38:00 Špacírová Danuše UOL5852 52730 C SOB Olomouc
11:41:00 Mikošková Iveta STE7150 2113042 C SK SKI-OB Šternberk
11:44:00 Odehnalová Kamila ABM7052 332950 C KOB ALFA Brno
11:47:00 Kubáňová Jana TBM7275 7204525 C KOS TJ Tesla Brno
11:50:00 Kotrlová Gita UOL6953 352324 C SOB Olomouc
11:53:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
11:56:00 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C KOS TJ Tesla Brno
11:59:00 Zatloukalová Eva ZLH7051 2027210 C OOB TJ Zlaté Hory
12:02:00 Vavrečková Ivana JPV6363 52864 C Oddíl OS SK Prostějov
12:05:00 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
12:08:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
12:11:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
12:14:00 Jašková Monika TBM6363 410324 C KOS TJ Tesla Brno
12:17:00 Švancárová Helena KSU7252 2027233 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:23:00 Strachotová Eva ASU6099 52560 C Magnus Orienteering
12:29:00 Pšenčíková Eva KSU6950 443106 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:32:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C KOS TJ Tesla Brno
12:35:00 Rozsívalová Helena KSU7070 443067 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:41:00 Felklová Jarmila 47C6050 433098 ASPV OA Šumperk
12:44:00 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:47:00 Christodoulou Iva ASU7599 433095 C Magnus Orienteering
12:50:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C VSK Mendelu Brno
12:53:00 Jarošová Petra ZPV6666 52654 C KOB ZPV Prostějov
12:56:00 Neumannová Kamila STE6751 52514 C SK SKI-OB Šternberk
13:02:00 Vidmuchová Martina PLU7171 49883 C TJ SOKOL Plumlov

D55C 3.50 km, 100 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:08:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:13:00 Kupcová Věroslava HSU4850 52600 C Horizont klub Šumperk
11:18:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C KOS TJ Tesla Brno
11:23:00 Čadilová Alena HSU5050 52599 C Horizont klub Šumperk
11:28:00 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 52782 C OOB TJ Zlaté Hory
11:33:00 Cigošová Anna TBM5253 410192 C KOS TJ Tesla Brno
11:38:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:43:00 Horynová Eva TZL5254 8930 C SKOB Zlín
11:48:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava
11:53:00 Jelínková Dagmar TZL5757 207823 C SKOB Zlín
11:58:00 Procházková Helena TBM5351 301247 C KOS TJ Tesla Brno
12:03:00 Štáblová Jitka HSU5350 52557 C Horizont klub Šumperk

H10C 2.20 km, 85 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Doušek Vilém TBM0904 2067212 C KOS TJ Tesla Brno
11:13:00 Šotola Filip STE0704 2116481 SK SKI-OB Šternberk
11:15:00 Urválek Jan TBM0707 410702 C KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Mlček Vincenc KSU0700 53654 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:21:00 Skácel Viktor NNN1717 0 Neregistrovaní (NNN)
11:23:00 Toman Matěj LBM0909 52038 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:27:00 Schwab Filip TBM0710 53234 C KOS TJ Tesla Brno
11:29:00 Mrkvica Václav ZLH0800 251023 C OOB TJ Zlaté Hory
11:31:00 Navrátil Jakub TBM0811 2122243 C KOS TJ Tesla Brno
11:33:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:35:00 Polášek Filip KSU0818 2073739 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:37:00 Račanský Jiří TBM0706 2061842 C KOS TJ Tesla Brno
11:39:00 Ježek David RBK0801 2103681 C SK Radioklub Blansko
11:41:00 Navrátil Pavel ASU0747 7206535 C Magnus Orienteering
11:43:00 Denemarek Max TBM0800 7080127 C KOS TJ Tesla Brno
11:45:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 C SK SKI-OB Šternberk
11:47:00 Salajka Michal LBM0701 52068 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:49:00 Saitl David ZBM0805 2103687 C SK Žabovřesky Brno
11:51:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 C Oddíl OS SK Prostějov
11:53:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 C Magnus Orienteering
11:55:00 Stehlík Vojtěch ZBM0711 2122251 SK Žabovřesky Brno
11:57:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C SOB Olomouc
11:59:00 Chmelík Robert ZBM0708 434832 C SK Žabovřesky Brno
12:01:00 Mikoška Jan STE0807 2112769 C SK SKI-OB Šternberk
12:05:00 Cicvárek Martin ZBM0801 2067254 C SK Žabovřesky Brno

H12C 2.30 km, 90 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:52:00 Coufal Kryštof ROU0603 2095975 C SKOB Roudnice nad Labem
11:54:00 Kobylka David ASU0546 2102553 C Magnus Orienteering
11:56:00 Fajstl Vojtěch PTE0501 2102714 C TJ Sokol Ptení
11:58:00 Šána Robert KSU0616 2073738 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:00:00 Fuchs Marek TBM0603 2067206 C KOS TJ Tesla Brno
12:02:00 Černoch Martin PLU0500 2061762 B TJ SOKOL Plumlov
12:04:00 Greschner Adam ASU0547 9132 C Magnus Orienteering
12:06:00 Mudrák Daniel TBM0629 232377 C KOS TJ Tesla Brno
12:08:00 Otruba František PLU0501 2051506 B TJ SOKOL Plumlov
12:10:00 Štěpánek Jan TBM0607 2090860 B KOS TJ Tesla Brno
12:12:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C BETA URSUS Orienteering
12:14:00 Křupka Tadeáš KON0606 1417249 C KOB Konice
12:16:00 Brosch Ondřej RBK0606 2061789 B SK Radioklub Blansko
12:18:00 Kučera Tomáš ZBM0605 1403415 C SK Žabovřesky Brno
12:20:00 Soldán Robin PLU0600 682687 C TJ SOKOL Plumlov
12:22:00 Koča Vojtěch ZBM0602 2051511 C SK Žabovřesky Brno
12:24:00 Račanský Jakub UBM0503 361966 C MENISKOS Brno
12:26:00 Štorek Jan JPV0505 2075670 B Oddíl OS SK Prostějov
12:28:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 2061850 C SK Žabovřesky Brno
12:30:00 Kroul Jiří KSU0505 53565 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:32:00 Šula Sebastián SSU0649 0 SK Severka Šumperk
12:34:00 Lasota Jan ZBM0603 2067241 C SK Žabovřesky Brno
12:36:00 Opravil Vojtěch KSU0515 2073734 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:40:00 Martinkovič Šimon BBM0503 2112721 C BETA URSUS Orienteering
12:44:00 Maťátko Václav STE0500 52512 C SK SKI-OB Šternberk
12:46:00 Karásek Antonín PLU0503 428201 C TJ SOKOL Plumlov
12:50:00 Bláha Adam KSU0525 2073730 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:54:00 Jordán Alexandr KSU0626 2056276 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:56:00 Strýček Jan ADA0503 2073679 B OOB Spartak Adamov
13:00:00 Štábl Patrik KSU0606 446437 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:02:00 Cicvárek Radim ZBM0601 2051515 C SK Žabovřesky Brno
13:04:00 Tomanek Lukáš KSU0502 49316 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H14C 3.50 km, 115 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Ježek Filip RBK0405 2103684 C SK Radioklub Blansko
11:06:00 Šperlich Jan KSU0403 2082903 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:11:00 Štoudek Martin ASU0448 53112 B Magnus Orienteering
11:16:00 Novotný Erik ZLH0301 2020722 B OOB TJ Zlaté Hory
11:21:00 Minx Oliver JPV0303 231357 C Oddíl OS SK Prostějov
11:26:00 Hošťálek Ondřej ZPV0300 303923 C KOB ZPV Prostějov
11:31:00 Rada Štěpán ABM0404 420418 B KOB ALFA Brno
11:36:00 Karásek Matyáš ZPV0302 426397 C KOB ZPV Prostějov
11:41:00 Fousek Matěj RBK0402 1413719 C SK Radioklub Blansko
11:46:00 Stryk Štěpán KSU0306 229473 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:56:00 Beneš Jindřich KON0404 1418768 B KOB Konice
12:01:00 Karásek František PLU0301 0 TJ SOKOL Plumlov
12:06:00 Náhončík Jakub UOL0400 2115721 C SOB Olomouc
12:11:00 Poláček Lukáš JPV0306 2108865 C Oddíl OS SK Prostějov
12:16:00 Doušek Tomáš TBM0401 7207618 A KOS TJ Tesla Brno
12:26:00 Rajnoha Tomáš UBM0303 2049608 C MENISKOS Brno
12:36:00 Račanský Jan UBM0302 361937 C MENISKOS Brno
12:41:00 Polášek Vít KSU0402 446419 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:46:00 Janků Martin STE0404 2035728 B SK SKI-OB Šternberk
12:51:00 Chmelík Albert ZBM0411 2085641 C SK Žabovřesky Brno
13:01:00 Zelený Vladan ZBM0405 2051518 B SK Žabovřesky Brno
13:06:00 Novák Rostislav PLU0300 2087634 C TJ SOKOL Plumlov
13:11:00 Urbánek Adam ZBM0302 2042526 A SK Žabovřesky Brno
13:16:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B SK Radioklub Blansko
13:21:00 Patterman Prokop KSU0333 442865 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:26:00 Fousek Vojtěch RBK0403 1414504 B SK Radioklub Blansko
13:36:00 Lička Adam TBM0326 7202856 A KOS TJ Tesla Brno

H16C 5.60 km, 150 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B SK Severka Šumperk
11:05:00 Štorek David JPV0202 2075675 B Oddíl OS SK Prostějov
11:10:00 Poštulka Lukáš STE0104 2060295 B SK SKI-OB Šternberk
11:15:00 Babišta Antonín KSU0111 53649 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:20:00 Neumann David STE0101 2027241 B SK SKI-OB Šternberk
11:25:00 Holusek Jiří JPV0123 7208224 C Oddíl OS SK Prostějov
11:30:00 Doseděl Štěpán STE0206 2108907 C SK SKI-OB Šternberk
11:40:00 Dostál František UOL0201 2088178 B SOB Olomouc
11:45:00 Gryc Ondřej TBM0406 888648 A KOS TJ Tesla Brno
11:50:00 Jedzok Vojtěch UOL0202 2112759 C SOB Olomouc
11:55:00 Jirka Matyáš ZPV0201 206496 C KOB ZPV Prostějov
12:00:00 Blank Noah SKM0201 436930 B KOB Směr Kroměříž
12:05:00 Čelechovský Matěj UBM0202 2049604 B MENISKOS Brno

H18C 6.50 km, 215 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:42:00 Karásek Adam ZPV0001 2070842 B KOB ZPV Prostějov
12:52:00 Florián Vojtěch ABM9901 438043 A KOB ALFA Brno
12:57:00 Prachař Matouš UOL0000 2102871 B SOB Olomouc
13:02:00 Grulich Ondřej KSU0049 2067336 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:07:00 Kašpar Petr JPV9915 2069090 B Oddíl OS SK Prostějov
13:12:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
13:17:00 Kroul Josef KSU0044 2056268 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:22:00 Kaprál Jan SSU0000 7207780 B SK Severka Šumperk

H21C 9.90 km, 260 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Karásek Michal ZPV7900 433096 C KOB ZPV Prostějov
11:05:00 Klváček Aleš PTE8527 7207859 C TJ Sokol Ptení
11:08:00 Sychra Tomáš VBM8305 2116498 C VSK Mendelu Brno
11:11:00 Obrátil Štěpán ABM9409 886825 C KOB ALFA Brno
11:14:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Kůra Josef 86Z8700 232254 Šnek Brno
11:20:00 Špičák František CEL8039 52410 C TJ Sokol Čelechovice na Hané
11:23:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
11:26:00 Kopecký David UOL7800 2044889 C SOB Olomouc
11:29:00 Poštulka Tomáš STE9700 2060296 B SK SKI-OB Šternberk
11:32:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 52530 C SK Haná orienteering
11:35:00 Horvát Petr ASU9447 886264 E Magnus Orienteering
11:38:00 Novotný Tomáš ZLH7001 7001234 C OOB TJ Zlaté Hory
11:41:00 Bravený Vít ZBM9102 888891 C SK Žabovřesky Brno
11:44:00 Píro Matěj TTR8802 1988888 C OOB Třebíč
11:47:00 Fendrych Michal STE7607 52503 C SK SKI-OB Šternberk
11:50:00 Mrkvica Petr ZLH7800 7758623 C OOB TJ Zlaté Hory
11:53:00 Pudel Jarda STE7505 52516 C SK SKI-OB Šternberk
11:56:00 Rajnoha David TBM0003 7204496 A KOS TJ Tesla Brno
11:59:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
12:02:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
12:05:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
12:08:00 Zelinka Jiří MBM8740 232019 C O-mikron
12:11:00 Začal Martin PLU8100 0 C TJ SOKOL Plumlov
12:14:00 Tomanek Daniel KSU7410 7200324 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:17:00 Čech Viktor VBM8001 53485 C VSK Mendelu Brno
12:23:00 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C VSK Mendelu Brno
12:26:00 Král Václav SSU8243 332966 C SK Severka Šumperk
12:35:00 Bravený Adam VBM8801 866998 C VSK Mendelu Brno
12:41:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C VSK Mendelu Brno
12:44:00 Ptáček Pavel BBM9600 7207026 C BETA URSUS Orienteering
12:47:00 Tomášek Tomáš STE8000 2108900 C SK SKI-OB Šternberk
12:50:00 Otruba Marek PLU7417 995892 C TJ SOKOL Plumlov
12:53:00 Mikuš Oldřich PTE8204 8830 C TJ Sokol Ptení
12:56:00 Chvátal Lukáš ZBM8309 348120 C SK Žabovřesky Brno
12:59:00 Václavek Tomáš STE5809 1401181 C SK SKI-OB Šternberk
13:02:00 Klusáček Jan ZBM9301 899179 C SK Žabovřesky Brno
13:05:00 Adámek Filip ABM0101 9102569 A KOB ALFA Brno
13:08:00 Červinka Jan OKP8901 436949 C SK OK 24 Praha
13:11:00 Perknovský Radim JPV8235 52475 C Oddíl OS SK Prostějov
13:14:00 Fučík Karel VBM7246 720921 C VSK Mendelu Brno
13:17:00 Matyšek Radoslav PLU8007 52490 C TJ SOKOL Plumlov
13:20:00 Henek Michal RBK8605 515193 C SK Radioklub Blansko
13:26:00 Fátor Jan DOB7907 981808 C KOB Dobruška
13:29:00 Matoušek Jiří STE7504 2025356 C SK SKI-OB Šternberk
13:32:00 Bouzek Petr SVS7901 53388 C Orientklub Vsetín
13:35:00 Šrámek Jaromír KSU5801 515101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:38:00 Jurek Radim 4EC8500 1417252 Frenštát pod Radhoštěm
13:41:00 Jílek Jakub KSU9202 2058482 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:44:00 Jirka Jakub VPM7905 8252429 C KOS Slavia Plzeň
13:47:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C VSK Mendelu Brno
13:53:00 Chloupek Tomáš VBM8404 2116496 C VSK Mendelu Brno
13:56:00 Zimmermann Štěpán ZBM9101 911220 E SK Žabovřesky Brno

H21D 6.90 km, 185 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:13:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:18:00 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C OK Sparta Praha
12:23:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
12:28:00 Watson Kevin RBK8101 1412021 C SK Radioklub Blansko
12:33:00 Dokoupil Zbyněk VBM8206 53210 C VSK Mendelu Brno
12:38:00 Sychra Marek 23C9300 0 Neregistrovaní - Dol.
12:48:00 Hrazdil Jiří ZBM8418 682621 C SK Žabovřesky Brno
12:53:00 Dvořák Miloš BBM7300 2088211 C BETA URSUS Orienteering
12:58:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 7209357 C SK Žabovřesky Brno
13:08:00 Blahoudek František TTR86XX 2042531 OOB Třebíč
13:18:00 Chmelík Petr ZBM7507 72115675 C SK Žabovřesky Brno
13:23:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB Start Blansko
13:28:00 Bouška Tomáš ABM9205 337647 C KOB ALFA Brno

H35C 7.60 km, 200 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Vrána Jan UOL7300 7300185 C SOB Olomouc
11:03:00 Pastrnek Pavel KON7338 2103254 KOB Konice
11:06:00 Trš Lubomír PBM7302 682097 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:09:00 Horký Tomáš TBM6747 49659 C KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 SK Moravan Louňovice
11:15:00 Kheil Radim PBM7301 52061 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:18:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
11:21:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C Magnus Orienteering
11:24:00 Bednařík Marek KON7337 2104586 KOB Konice
11:27:00 Zvoníček Josef SKM6901 331683 C KOB Směr Kroměříž
11:30:00 Koča Jaroslav ZBM8206 301217 C SK Žabovřesky Brno
11:33:00 Karásek Martin ZPV7301 2070849 C KOB ZPV Prostějov
11:36:00 Šňupárek Martin XBM7107 7205008 PELL´S ABND RACING TEAM
11:39:00 Zelený Pavel ZBM7302 1403412 C SK Žabovřesky Brno
11:42:00 Schwab David TBM7401 1700079 C KOS TJ Tesla Brno
11:45:00 Cicvárek Ivo ZBM7504 2051489 C SK Žabovřesky Brno
11:48:00 Račanský Jan UBM7903 361980 C MENISKOS Brno
11:51:00 Možný Stanislav PVP7700 2115730 C VSS Přírodověda Praha
11:54:00 Račanský Martin 6YC7400 2116189 Neregistrovaní
11:57:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C SK Radioklub Blansko
12:00:00 Rada Pavel ABM7401 8004 C KOB ALFA Brno
12:03:00 Ježek Petr RBK7201 7300188 C SK Radioklub Blansko
12:06:00 Marek Antonín STE7501 2049564 C SK SKI-OB Šternberk
12:09:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C SK Radioklub Blansko
12:12:00 Paulíček Michal UOL7701 2118494 C SOB Olomouc
12:15:00 Smolka Martin STE7100 2027234 C SK SKI-OB Šternberk
12:18:00 Bartášek Jiří ASU7448 416715 C Magnus Orienteering
12:21:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:24:00 Vlček Roman SKM7000 7200330 C KOB Směr Kroměříž
12:27:00 Mudrák Pavel TBM6900 52680 C KOS TJ Tesla Brno
12:30:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C SK Radioklub Blansko
12:33:00 Křupka Tomáš KON7717 2108896 C KOB Konice
12:36:00 Musil Radek 1DC7600 7300475 Targa Orienteering
12:39:00 Smékal David UOL7503 886282 C SOB Olomouc
12:42:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C KOB ALFA Brno
12:45:00 Rytíř Michal SKM7325 52201 C KOB Směr Kroměříž
12:48:00 Dušek Vladimír TBM7400 2083369 C KOS TJ Tesla Brno
12:51:00 Ženčák Jaroslav 47C6100 2060274 ASPV OA Šumperk
12:54:00 Procházka Jan RBK7915 0 SK Radioklub Blansko
12:57:00 Mulíček Ondřej ABM7405 337650 C KOB ALFA Brno
13:00:00 Humlíček René UBM7101 515434 C MENISKOS Brno
13:03:00 Coufal Svatoš ZBM6700 1396843 C SK Žabovřesky Brno
13:06:00 Kopecký Ivo JPV7505 1420762 C Oddíl OS SK Prostějov
13:09:00 Navrátil Martin ASU7449 7203338 C Magnus Orienteering
13:12:00 Otrusina Jiří JPV8201 1602629 C Oddíl OS SK Prostějov
13:15:00 Kubáň Pavel TBM7506 232708 C KOS TJ Tesla Brno
13:18:00 Patterman Pavel KSU7337 446410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:21:00 Král Jan TBM6901 7200328 C KOS TJ Tesla Brno
13:24:00 Odehnal Roman ABM6909 232879 C KOB ALFA Brno
13:27:00 Jurenka Pavel JPV8101 0 C Oddíl OS SK Prostějov
13:30:00 Martinek Pavel PTE7700 52740 C TJ Sokol Ptení
13:33:00 La Carbonara Claudio TBM7337 2083415 C KOS TJ Tesla Brno
13:36:00 Tomášek Petr STE8001 52462 C SK SKI-OB Šternberk
13:39:00 Binar Robert OOL7501 681853 C SK Haná orienteering
13:42:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB Start Blansko
13:45:00 Skácel Pavel NNN8207 0 Neregistrovaní (NNN)
13:48:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 SK SKI-OB Šternberk
13:51:00 Doušek Robert TBM7911 2067213 C KOS TJ Tesla Brno
13:54:00 Denemarek Ivo BBM7901 7790320 C BETA URSUS Orienteering
13:57:00 Good Martin SBR7800 51903 C SKOB Bruntál
14:00:00 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C MENISKOS Brno
14:03:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C VSK Mendelu Brno

H45C 6.40 km, 175 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Robotka Libor PBM5303 52027 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:07:00 Řeháček Petr SBR6302 51873 C SKOB Bruntál
11:10:00 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 52596 C KOB ZPV Prostějov
11:13:00 Podmolík Tomáš TZL6915 1400443 C SKOB Zlín
11:19:00 Hirš Libor VBM6000 7201772 C VSK Mendelu Brno
11:22:00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C OOB Spartak Adamov
11:25:00 Navrátil Antonín UOL5301 52448 C SOB Olomouc
11:28:00 Konečný Jiří OOL6303 342524 C SK Haná orienteering
11:31:00 Ptáček Pavel BBM6508 980377 C BETA URSUS Orienteering
11:34:00 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:37:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C KČT - OB Holešov
11:40:00 Urválek Jiří TBM6107 53296 C KOS TJ Tesla Brno
11:43:00 Plachý Martin JPV6515 2103780 C Oddíl OS SK Prostějov
11:46:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 410321 C VSK Mendelu Brno
11:49:00 Mika Ladislav TBM6801 301281 C KOS TJ Tesla Brno
11:52:00 Svoboda Petr ABM7124 49694 C KOB ALFA Brno
11:55:00 Jašek Milan TBM6201 232747 C KOS TJ Tesla Brno
11:58:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C BETA URSUS Orienteering
12:01:00 Mokrý Pavel ABM6801 7006801 C KOB ALFA Brno
12:07:00 Jeřábek Luboš JPV6112 2092403 C Oddíl OS SK Prostějov
12:10:00 Dráč Pavel UOL7201 2109764 C SOB Olomouc
12:13:00 Tužil Petr NNN6515 2045249 Neregistrovaní (NNN)
12:16:00 Zatloukal Tomáš ZLH6701 420422 C OOB TJ Zlaté Hory
12:19:00 Jalový Vlastimil RBK6120 49900 C SK Radioklub Blansko
12:22:00 Kurečka Robert ABM7210 2060216 C KOB ALFA Brno
12:25:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2087712 C SOB Olomouc
12:28:00 Uhmann Petr TBM5103 53251 C KOS TJ Tesla Brno
12:31:00 Kotrle Miroslav UOL7005 515079 C SOB Olomouc
12:34:00 Vodička Luděk SBR5501 51913 C SKOB Bruntál
12:37:00 Adámek Libor ABM6707 207849 C KOB ALFA Brno
12:40:00 Soldán Vladimír JPV6526 2020730 C Oddíl OS SK Prostějov
12:43:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8828 C TJ Sokol Ptení
12:46:00 Fuchs Vladimír NNN6100 0 Neregistrovaní (NNN)
12:49:00 Poštulka Zdenek STE6600 2080962 C SK SKI-OB Šternberk
12:52:00 Chmelař Miroslav JPV6217 9998666 C Oddíl OS SK Prostějov
12:55:00 Jaroš Vojtěch ZPV5706 231248 C KOB ZPV Prostějov
13:01:00 Štorek Petr JPV6505 2075678 C Oddíl OS SK Prostějov
13:04:00 Fuchs Jan TBM7101 2067208 C KOS TJ Tesla Brno
13:10:00 Auermüller Vít 65X6700 2088711 Laněk
13:13:00 Hubáček Martin CEL7015 52409 C TJ Sokol Čelechovice na Hané
13:16:00 Macek Karel ASU7102 51882 C Magnus Orienteering
13:19:00 Světnický Alexandr OOL6300 426375 C SK Haná orienteering
13:22:00 Polouček Pavel ABM7100 438042 C KOB ALFA Brno
13:28:00 Smutný Radek ABM6701 438049 C KOB ALFA Brno
13:31:00 Kubeš Jaromír PLU6219 52500 C TJ SOKOL Plumlov
13:34:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C SOB Olomouc
13:37:00 Mikoška Eman STE7103 2112775 C SK SKI-OB Šternberk
13:40:00 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C SKOB Zlín

H55C 4.60 km, 155 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 Věžník Antonín ADA5505 52712 C OOB Spartak Adamov
11:09:00 Špičák František CEL5628 52744 C TJ Sokol Čelechovice na Hané
11:12:00 Maliňák Josef SVS5501 53389 C Orientklub Vsetín
11:15:00 Šebesta Vlastislav TBM5807 410327 C KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 Fráňa Pavel 65C5900 2060222 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou
11:21:00 Albert František OOL5804 52531 C SK Haná orienteering
11:24:00 Bednář Jan UOL5402 52473 C SOB Olomouc
11:27:00 Jirka Jiří ZPV5501 301599 C KOB ZPV Prostějov
11:30:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc
11:33:00 Višňa Milan OOL5904 307337 C SK Haná orienteering
11:36:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
11:39:00 Pospíšil Aleš YBM6001 49652 Klub turistů a lyžařů Brno
11:42:00 Šnyrch František ABM4902 52521 C KOB ALFA Brno
11:45:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 53305 C VSK Mendelu Brno
11:48:00 Zabloudil Pavel TBM5003 53256 C KOS TJ Tesla Brno
11:51:00 Doseděl Emil STE6100 2049563 C SK SKI-OB Šternberk
11:54:00 Strachota Jaroslav ASU5600 52556 C Magnus Orienteering
11:57:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:00:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C SK SKI-OB Šternberk
12:09:00 Jelínek Vít TZL5102 7209285 C SKOB Zlín
12:15:00 Felkl Luděk 47C6000 52589 ASPV OA Šumperk
12:18:00 Truhlář Karel ADA5111 2032151 C OOB Spartak Adamov
12:21:00 Potěšil Václav VBM5613 53237 C VSK Mendelu Brno

H65C 3.40 km, 125 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 Novotný Stanisl ZLH4800 52762 C OOB TJ Zlaté Hory
11:12:00 Dospíšil Jaroslav SBR4501 51905 C SKOB Bruntál
11:17:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
11:27:00 Kroupa Jaroslav ZPV4012 52869 C KOB ZPV Prostějov
11:32:00 Gottfried Jan UOL4602 352323 C SOB Olomouc
11:37:00 Mrkvica Miroslav ZLH4600 64865 C OOB TJ Zlaté Hory
11:42:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk
11:52:00 Smolka Miloslav OOL4901 52747 C SK Haná orienteering
11:57:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
12:02:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
12:07:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C TJ Baník Ostrava OKD
12:12:00 Čermák Miloslav STE4101 52529 C SK SKI-OB Šternberk
12:17:00 Babák Jiří ZLH4801 352318 C OOB TJ Zlaté Hory
12:22:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C KOS TJ Tesla Brno
12:27:00 Šubrt Zdeněk UOL4201 52467 C SOB Olomouc
12:32:00 Procházka Jan TBM4907 320135 C KOS TJ Tesla Brno
12:37:00 Blažek Václav SBR4701 51904 C SKOB Bruntál

HD10N 2.20 km, 85 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Štábl Vít KSU1100 53668 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:04:00 Hřivňák Petr PLU0900 0 TJ SOKOL Plumlov
11:06:00 Kroutil Tadeáš ZBM0901 2087680 C SK Žabovřesky Brno
11:08:00 Tomášek Josef STE0808 2102861 SK SKI-OB Šternberk
11:10:00 Šunková Berta LOU0850 0 SK Moravan Louňovice
11:12:00 Benešová Anežka KON0757 515427 C KOB Konice
11:14:00 La Carbonara Matteo TBM0801 2083414 C KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 C TJ SOKOL Plumlov
11:22:00 Hájková Michaela KON0787 361976 C KOB Konice
11:24:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C SK SKI-OB Šternberk
11:26:00 Coufalová Thea ZBM1050 2092407 C SK Žabovřesky Brno
11:30:00 Mikula Marek TBM0902 0 C KOS TJ Tesla Brno
11:34:00 Kučerová Tereza ZBM0957 2094514 C SK Žabovřesky Brno
11:36:00 Tomášková Anna STE1051 2102861 SK SKI-OB Šternberk
11:38:00 Dostál Lukáš KON0929 361996 C KOB Konice
11:40:00 Coufalová Klára ROU0951 2102790 C SKOB Roudnice nad Labem
11:44:00 Šicha Matěj ZBM1002 434829 C SK Žabovřesky Brno
11:46:00 Slepánek Kryštof PLU1000 0 C TJ SOKOL Plumlov
11:48:00 Heiser Matěj SSU0911 0 SK Severka Šumperk
11:50:00 Chytráčková Zuzana PLU0950 0 C TJ SOKOL Plumlov
11:54:00 Kroutil Jošt ZBM0701 2087678 C SK Žabovřesky Brno
11:56:00 Mikuš Matěj PTE0808 2102715 C TJ Sokol Ptení
12:00:00 Vavrdová Karolína PTE0880 2102684 C TJ Sokol Ptení
12:04:00 Rončáková Markéta STE0657 0 SK SKI-OB Šternberk
12:06:00 Holomková Nikola PLU0951 0 TJ SOKOL Plumlov
12:10:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 2094544 C KOS TJ Tesla Brno
12:12:00 Pustějovský Matyjáš PLU0802 0 TJ SOKOL Plumlov
12:14:00 Coufalová Rea ZBM0953 2092385 C SK Žabovřesky Brno
12:16:00 Štefková Michaela PLU0851 0 TJ SOKOL Plumlov
12:18:00 Kubálková Eliška STE0554 0 SK SKI-OB Šternberk

HDR 2.20 km, 85 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C OOB Spartak Adamov
11:02:00 Kopecká Tereza UOL1050 428280 C SOB Olomouc
11:04:00 Mrkvica Jan ZLH1100 247250 C OOB TJ Zlaté Hory
11:06:00 Kubáň Patrik TBM1001 232025 C KOS TJ Tesla Brno
11:08:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C SOB Olomouc
11:10:00 Ryglová Beáta TBM1158 2083404 C KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Skřivanek František 1XC1200 52592 Skřivankovi
11:14:00 Lasota Jakub NNNNNNR 0 Neregistrovaní (NNN)
11:16:00 Fendrychová Laura STE1050 0 C SK SKI-OB Šternberk
11:18:00 Janků Michala STE1150 52510 C SK SKI-OB Šternberk
11:20:00 Marek Martin STE1100 2073656 C SK SKI-OB Šternberk
11:22:00 Tomášek Matěj STE1202 442849 SK SKI-OB Šternberk
11:24:00 Tomášková Lucie STE1704 0 SK SKI-OB Šternberk
11:26:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C SK Radioklub Blansko
11:28:00 Musilová Anna 1DC0950 7201805 Targa Orienteering
11:30:00 Musilová Iva 1DC1150 2070829 Targa Orienteering
11:32:00 Schwabová Barbora TBM1188 53273 C KOS TJ Tesla Brno
11:34:00 Svoboda Ondřej UOL1201 2121010 C SOB Olomouc
11:36:00 Chloupková Kristýna VBM1151 53312 VSK Mendelu Brno
11:38:00 Valencikovi Helena a Martin 97C1250 0 No register
11:40:00 Kroul František KSU1010 0 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:42:00 Daněk František SBK1010 811213 KOB Start Blansko
11:44:00 Sychrová Markéta VBM1251 53311 VSK Mendelu Brno
11:46:00 La Carbonara Noemi TBM1156 416206 C KOS TJ Tesla Brno
11:48:00 Kyncl Ondřej ZBM1003 2115684 C SK Žabovřesky Brno
11:50:00 Koča František ZBM1100 2111735 C SK Žabovřesky Brno
11:52:00 Kroutilová Eliška ZBM1350 2120661 C SK Žabovřesky Brno
11:54:00 Kunovská Klaudie SKMXXXX 416077 KOB Směr Kroměříž
11:56:00 Beneš Jan KON0909 2020738 C KOB Konice
11:58:00 Zámečník Tomáš 5SZ0800 0 Zámečníkovi-Tišnov
12:00:00 Zámečníková Tereza 5SZ1050 0 Zámečníkovi-Tišnov
12:02:00 Skácelová Beáta NNN1858 0 Neregistrovaní (NNN)
12:04:00 Gremlica Kamil NNN1313 0 Neregistrovaní (NNN)
12:06:00 Tršová Daniela PBM7375 53539 C TJ Spartak 1. Brněnská
12:08:00 Jágrová Aneta RBK1551 49682 SK Radioklub Blansko
12:10:00 Jágrová Zuzana RBK1552 0 SK Radioklub Blansko
12:12:00 Procházková Magda RBK1553 0 SK Radioklub Blansko
12:14:00 Fagianelli Pavel RBK1554 0 SK Radioklub Blansko
12:16:00 Hájek Ondřej RBK1515 0 SK Radioklub Blansko
12:18:00 Krychtálek Jakub PTE0900 2102681 C TJ Sokol Ptení
12:20:00 Šunková Sára LOU1051 0 SK Moravan Louňovice
12:22:00 Šunka Hubert LOU1200 0 SK Moravan Louňovice
12:24:00 Dostálová Johana KON1062 2111763 C KOB Konice
12:26:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice
12:28:00 Ratiborská Veronika JPV8077 49364 C Oddíl OS SK Prostějov
12:30:00 Matečný Matyáš JPV0909 2075677 C Oddíl OS SK Prostějov
12:32:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:34:00 Fráňová Anežka NNNFAFA 446435 Neregistrovaní (NNN)

P 3.20 km, 85 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Dvořáková Martina 5RX7250 2111812 NNN
11:02:00 Coufal Marek ROU7400 2095958 C SKOB Roudnice nad Labem
11:04:00 Coufalová Monika ROU7552 2095921 C SKOB Roudnice nad Labem
11:06:00 Poštulková Milada STE6850 2080842 C SK SKI-OB Šternberk
11:08:00 Smolková Dagmar STE6451 2027230 C SK SKI-OB Šternberk
11:10:00 Tomášková Petra STE1703 0 SK SKI-OB Šternberk
11:12:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C Oddíl OS SK Prostějov
11:14:00 Poláček Tomáš JPV0520 2108908 C Oddíl OS SK Prostějov
11:16:00 Buráň Zdeněk 9MX5800 0 BzB
11:18:00 Buráňová Hana 9MX7050 0 BzB
11:20:00 Chmelařová Blanka 25C6750 8885 péčkaři
11:22:00 Staněk Mojmír UBM6701 2084941 C MENISKOS Brno
11:24:00 Staňková Martina UBM6751 1417255 C MENISKOS Brno
11:26:00 Valencik Radim 97C7900 0 No register
11:28:00 Valencikova Irena 97C7950 0 No register
11:30:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:32:00 Tichá Daniela SSU6750 224897 C SK Severka Šumperk
11:34:00 Tomanková Martina KSU7552 2058462 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:36:00 Heclová Jana KSU7550 443087 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:38:00 Reichlová Jiřina KSU7499 2067330 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:40:00 Dobrovolný Vladimír TBM7009 2083370 KOS TJ Tesla Brno
11:42:00 Ježková Ilona TBM7256 2067219 KOS TJ Tesla Brno
11:44:00 Soldánová Tereza JPV9899 1007537 B Oddíl OS SK Prostějov
11:46:00 Urbánek Petr ZBM7303 2103688 C SK Žabovřesky Brno
11:48:00 Coufalová Martina ZBM7755 2067925 C SK Žabovřesky Brno
11:50:00 Kroutil Petr ZBM7803 2067978 C SK Žabovřesky Brno
11:52:00 Minaříková Dagmar NNN9090 428298 Neregistrovaní (NNN)
11:54:00 Kurdiovsky Eduard 4ZZ7300 0 Eda a Pavča
11:56:00 Kurdiovská Pavla 4ZZ7800 0 Eda a Pavča
11:58:00 Volencova Ivana 3SZ5250 2103245 Neregistrovaní
12:00:00 Havelka Jan KON0222 52718 C KOB Konice
12:02:00 Poloučková Vilma ABM7251 219255 C KOB ALFA Brno
12:04:00 Heiser Kamil SSU8211 0 SK Severka Šumperk
12:06:00 Slavíček Stanislav OOL6708 2023805 C SK Haná orienteering
12:08:00 Bubla Jiří 5MX7700 2045237 Neregistrovaní - Bubla
12:10:00 Kobylka Roman ASU6749 0 C Magnus Orienteering
12:12:00 Mikšíková Kateřina PTE7375 2102717 C TJ Sokol Ptení
12:14:00 Fajstlová Adéla PTE0152 2102683 C TJ Sokol Ptení
12:16:00 Fousková Leona RBK7452 53161 C SK Radioklub Blansko
12:18:00 Humlíčková Jana UBM7351 2049607 C MENISKOS Brno
12:20:00 Papoušková Radka JPV5959 2045209 C Oddíl OS SK Prostějov
12:22:00 Hrubý Lukáš JPV0404 2078582 C Oddíl OS SK Prostějov
12:24:00 Hrubý Ondřej JPV7901 2092405 C Oddíl OS SK Prostějov
12:26:00 Petrášová Irena BBM6851 2117701 BETA URSUS Orienteering
12:28:00 Kvapil Ladislav ZLH9301 2073675 C OOB TJ Zlaté Hory
12:30:00 Chromá Eva TBME666 8939 KOS TJ Tesla Brno
12:32:00 Chromý Jiří TBM6616 52136 KOS TJ Tesla Brno
12:34:00 Jeřábek Petr UOL6702 361946 C SOB Olomouc
12:36:00 Krejčí Lenka PTE8350 52485 C TJ Sokol Ptení
12:38:00 Fráňa Petr NNNFPFP 0 Neregistrovaní (NNN)
12:40:00 Soldánová Karin JPV6971 49888 C Oddíl OS SK Prostějov
12:42:00 Hanáková Kateřina BBM7451 2103231 C BETA URSUS Orienteering
12:44:00 Hanák Michal BBM7700 2060255 C BETA URSUS Orienteering
12:46:00 Borkovcová Lenka 5JZ9600 0 LeTom
12:48:00 Vítková Miroslava PTE6952 8826 C TJ Sokol Ptení
12:50:00 Seidenglanzová Irena SSU7450 6713 SK Severka Šumperk
12:52:00 Voves Tomáš 5JZ8700 0 LeTom

T 5.60 km, 150 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:15:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
12:20:00 Hýbl Dušan JPVXXXX 2080971 Oddíl OS SK Prostějov
12:25:00 Svoboda Zdeněk UOL7900 2121000 C SOB Olomouc
12:30:00 Navrátil Ondřej 1HZ7600 2122287 KMCH
12:35:00 Drašar Martin 8XC8400 2102691 NER- Neregistrovani
12:45:00 Paděrová Jana TBM7457 51513 KOS TJ Tesla Brno
12:50:00 Kučera Viktor ZBM7608 1400413 C SK Žabovřesky Brno
12:55:00 Velešíková Monika 96C7701 2111806 Přátelé OB
13:00:00 Jirková Petra VPM8450 8416122 C KOS Slavia Plzeň
13:10:00 Novotný Petr 5CZ7300 2067992 Dukla Blansko
13:15:00 Fráňa Martin NNNFMFM 7260019 Neregistrovaní (NNN)
13:20:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 KOB Start Blansko
13:25:00 Lasota Marek NNNNNNT 2087636 Neregistrovaní (NNN)
13:30:00 Zapletal Martin 37C8500 0 Bez registrace