Logo

Startovka závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

Datum:
13.04.2019
Místo konání:
Boháňka - Skála
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Vřešťovský chlum, M 1:10 000, E 5 m, stav březen 2019, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Toužil Karel
Hlavní rozhodčí:
Netuka Jan - R1
Stavitel tratí:
Jedlička Michal - R1
JURY:
Turczer Petr, Hadač Miroslav, Cahel Marek
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     H16S     H16L     H18L     H18S     H20     H21S     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H80     T3     T5    

D16 3.79 km, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:07:00 Cetlová Magdaléna AOP0552 2091591 B Orientační Běh Opava
21:10:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 B Slavia Liberec orienteering
21:13:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8796 B Orientační Běh Opava
21:16:00 Richtrová Kamila VPM0451 8629751 A KOS Slavia Plzeň
21:19:00 Zamouřilová Anežka PHK0354 7210923 C OK 99 Hradec Králové
21:22:00 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 A OK Jilemnice
21:25:00 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 B Slavia Liberec orienteering
21:28:00 Pušová Bára LPU0357 8656522 B OK Lokomotiva Pardubice
21:31:00 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 B USK Praha
21:34:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
21:37:00 Andrlová Lea VLI0453 2113493 B Slavia Liberec orienteering
21:40:00 Adámková Klára JIL0452 2127630 B OK Jilemnice
21:43:00 Metelková Michaela PHK0550 2056274 A OK 99 Hradec Králové
21:46:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 B SK Žabovřesky Brno
21:49:00 Sudoł Hanna CHC0352 8650388 C K.O.B. Choceň
21:52:00 Hovořáková Karolína ZBM0351 8660438 A SK Žabovřesky Brno
21:55:00 Štraitová Jolana VSP0456 8670459 A USK Praha
21:58:00 Thýnová Martina SHK0350 8656586 A OK Slavia Hradec Králové
22:01:00 Mudráková Eliška LCE0352 889308 B OOB TJ Slovan Luhačovice
22:04:00 Smutná Anna Marie DKP0359 2103705 A Oddíl OB Kotlářka
22:07:00 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 B OOB TJ Slovan Luhačovice
22:10:00 Burešová Eliška VLI0456 8660556 B Slavia Liberec orienteering
22:13:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 B Orientační Běh Opava
22:16:00 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 A OK Jilemnice
22:19:00 Nádeníčková Iva NEK0350 8660520 B Nejdek Orienteering
22:22:00 Skácelová Adéla VLI0454 8660545 B Slavia Liberec orienteering
22:25:00 Mazurek Joanna CHC0353 8650390 C K.O.B. Choceň
22:28:00 Martanová Lea VLI0555 8662713 A Slavia Liberec orienteering
22:31:00 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
22:34:00 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A Oddíl OB Kotlářka
22:37:00 Čapková Anna PHK0451 8667978 B OK 99 Hradec Králové
22:40:00 Pesničáková Soňa TJN0451 8662749 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
22:43:00 Chvátilová Johana PHK0450 2035744 A OK 99 Hradec Králové
22:46:00 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
22:49:00 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
22:52:00 Bednaříková Emma ZBM0359 8656786 A SK Žabovřesky Brno
22:55:00 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
22:58:00 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 A TJ Jiskra Hořice
23:01:00 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A KOB Tretra Praha

D18 4.80 km, 17 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:00:00 Matějková Barbora SJC0156 8191119 A Sportcentrum Jičín
21:03:00 Hamáčková Eliška STH0153 331022 B SK Studenec
21:06:00 Šmelíková Dorota LCE0260 8635809 A OOB TJ Slovan Luhačovice
21:09:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 B OK Jilemnice
21:12:00 Staňková Markéta VPM0153 7210111 B KOS Slavia Plzeň
21:15:00 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 A Oddíl OB Kotlářka
21:18:00 Slámová Taťána OSN0250 7207775 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
21:21:00 Weissová Ľuboslava LCE0261 2032149 C OOB TJ Slovan Luhačovice
21:24:00 Mašínová Anna TJN0152 8659403 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
21:27:00 Bednaříková Sára LCE0252 9102568 A OOB TJ Slovan Luhačovice
21:30:00 Kinštová Tereza SJH0251 2800337 A SJH Jindřichův Hradec
21:33:00 Miklušová Tamara ZBM0260 8434822 A SK Žabovřesky Brno
21:36:00 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A Sportcentrum Jičín
21:39:00 Raková Petra SHK0251 2049526 A OK Slavia Hradec Králové
21:42:00 Sanna Karin DKP0250 8240702 B Oddíl OB Kotlářka
21:45:00 Kosobudová Kateřina VTA0253 7208091 B SC vebr-sport
21:48:00 Nádeníčková Pavla NEK0150 8660521 A Nejdek Orienteering
21:51:00 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A SK Studenec
21:54:00 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 A TJ TŽ Třinec
21:57:00 Dolejší Kateřina DOK0156 7205007 A OK Doksy
22:00:00 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A OK Kamenice
22:03:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 7208226 B OOB TJ Slovan Luhačovice
22:06:00 Shánělová Štěpánka CHC0152 8301161 A K.O.B. Choceň
22:09:00 Kochová Anna TUR0155 8656631 A OOB TJ Turnov
22:12:00 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A KOB Směr Kroměříž
22:15:00 Podrábská Marie TJN0259 8660394 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
22:18:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A KOS TJ Tesla Brno
22:21:00 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 A OK 99 Hradec Králové
22:24:00 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
22:27:00 Marková Ema STE0252 8655379 A SK SKI-OB Šternberk
22:30:00 Držková Berenika LPU0151 7200905 B OK Lokomotiva Pardubice
22:33:00 Rýdlová Adéla TJN0151 8655484 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
22:36:00 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 A TJ TŽ Třinec
22:39:00 Linková Lucie TJN0257 8659384 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
22:42:00 Semíková Lucie KAM0250 515426 A OK Kamenice
22:45:00 Kejmarová Jana STH0152 51108 A SK Studenec
22:48:00 Blažková Kateřina SJH0252 8636796 A SJH Jindřichův Hradec
22:51:00 Martanová Elin VLI0252 8659420 A Slavia Liberec orienteering
22:54:00 Holečková Petra SHK0250 8660572 A OK Slavia Hradec Králové
22:57:00 Pekařová Jana TUR0252 8660909 A OOB TJ Turnov
23:00:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A KOS TJ Tesla Brno
23:03:00 Šafková Sofie KAM0153 8100401 A OK Kamenice
23:06:00 Warcopová Kateřina TRI0150 7209788 A TJ TŽ Třinec

D20 5.61 km, 19 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:00:00 Matušková Jana RBK9999 8662330 A SK Radioklub Blansko
21:04:00 Thořová Markéta TUR9952 8663148 R OOB TJ Turnov
21:08:00 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 R SK Praga
21:12:00 Vojtíšková Viktorie LPU0051 7201814 A OK Lokomotiva Pardubice
21:16:00 Filipová Tereza SRK0050 2091516 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
21:20:00 Ciesiółka Katarzyna CHC0055 8645192 A K.O.B. Choceň
21:24:00 Špringlová Kamila TBM0050 7210403 A KOS TJ Tesla Brno
21:28:00 Miklušová Tereza ZBM9960 8222299 B SK Žabovřesky Brno
21:32:00 Grycová Kateřina TBM0058 8659389 A KOS TJ Tesla Brno
21:36:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 A Oddíl OB Kotlářka
21:40:00 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 A OK Slavia Hradec Králové
21:44:00 Kopecká Anna LPU9958 8656607 R OK Lokomotiva Pardubice
21:48:00 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R SK Žabovřesky Brno
21:52:00 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R K.O.B. Choceň
21:56:00 Karbusová Kateřina OPI0052 2116188 B Orientační sporty Písek
22:00:00 Hrnčířová Magda STH0051 8660568 A SK Studenec
22:04:00 Paříková Iva TUR0061 1403056 C OOB TJ Turnov
22:08:00 Janošíkova Tereza SSU9953 8656582 E SK Severka Šumperk
22:12:00 Poláková Tereza SOP9951 2061783 A OOB TJ Slezan Opava
22:16:00 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 B SK Praga
22:20:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
22:24:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 A SK Žabovřesky Brno
22:28:00 Nejezchlebová Martina TUR9951 8223 B OOB TJ Turnov
22:32:00 Větříčková Andrea SHK9951 8656704 A OK Slavia Hradec Králové
22:36:00 Auerműllerová Anna ZBM0060 410338 A SK Žabovřesky Brno
22:40:00 Opálková Martina BBM0050 7207019 A BETA URSUS Orienteering
22:44:00 Aschermannová Karolína KAM0051 8100500 A OK Kamenice
22:48:00 Peterová Jana LPU0057 8656599 A OK Lokomotiva Pardubice
22:52:00 Sokolářová Šárka TUR9999 7202880 R OOB TJ Turnov
22:56:00 Chaloupská Barbora PHK9951 8656524 E OK 99 Hradec Králové

D21 7.60 km, 22 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:19:00 Plochová Dominika DKP8651 8080833 R Oddíl OB Kotlářka
21:23:00 Sklenářová Radka LCE9250 8660599 C OOB TJ Slovan Luhačovice
21:27:00 Balcarová Jana PHK8753 7260024 C OK 99 Hradec Králové
21:31:00 Kabáthová Eva ZBM8966 7200341 E SK Žabovřesky Brno
21:35:00 Čermáková Magdalena LCE9155 8644878 R OOB TJ Slovan Luhačovice
21:39:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R SK Žabovřesky Brno
21:43:00 Poklopová Lenka SSU8952 1007544 R SK Severka Šumperk
21:47:00 Zajícová Kateřina TAP9053 515469 C KOB Tretra Praha
21:51:00 Aschermannová Petra KAM9354 8271093 R OK Kamenice
21:55:00 Grycová Veronika TBM9859 9988889 C KOS TJ Tesla Brno
21:59:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 C KOB Tretra Praha
22:03:00 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 C Oddíl OB Kotlářka
22:07:00 Horová Pavla LPU9457 8656525 R OK Lokomotiva Pardubice
22:11:00 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 C TJ TŽ Třinec
22:15:00 Masopustová Elis PGP8656 8662717 C SK Praga
22:19:00 Šiková Barbora LPM9650 8656622 E OK Lokomotiva Plzeň
22:23:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 C SK OB Chotěboř
22:27:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 R OK Lokomotiva Pardubice
22:31:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
22:35:00 Šiková Karolína LPM9651 8656698 E OK Lokomotiva Plzeň
22:39:00 Teplá Karolína SHK9251 8660574 E OK Slavia Hradec Králové
22:43:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 R KOS TJ Tesla Brno

D35 5.34 km, 18 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:02:00 Vítková Lucie PHK8055 9448 C OK 99 Hradec Králové
21:08:00 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
21:14:00 Kašková Kateřina CHA7850 887906 C OK Chrastava

D40 4.72 km, 17 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:07:00 Arnoštová Kateřina DOR7652 8857 C OK Dobříš
21:13:00 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 Trackcourse
21:19:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
21:25:00 Šimšová Jana MFP7651 682683 C Matfyz Praha
21:31:00 Ondráčková Veronika EKP7850 2045231 C VŠTJ Ekonom Praha
21:37:00 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C KOB Dobruška
21:43:00 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C USK Praha
21:49:00 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
21:55:00 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
22:01:00 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D45 3.89 km, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:02:00 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
21:06:00 Chaloupská Pavlína PHK7051 682334 C OK 99 Hradec Králové
21:10:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
21:14:00 Konečná Marcela EKP7257 8662277 C VŠTJ Ekonom Praha
21:18:00 Nováková Alena KRE7450 8660908 C OOB TJ Sokol Křemže
21:22:00 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
21:26:00 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C K.O.B. Choceň
21:30:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
21:34:00 Škorpilová Jana SJC7451 211303 C Sportcentrum Jičín
21:38:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
21:42:00 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OB Vamberk
21:46:00 Furuczová Jelka ZAK7150 511235 C OK Netopýr Zákupy
21:50:00 Sieglová Dagmar MFP7050 7201197 C Matfyz Praha
21:54:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C KOB Tretra Praha
21:58:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
22:02:00 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C OB Jenišovice
22:06:00 Skyvová Kristýna STE7054 1007548 C SK SKI-OB Šternberk

D50 3.51 km, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:10:00 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C Sportcentrum Jičín
21:16:00 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C OK Lokomotiva Pardubice
21:22:00 Teplá Hana SHK6561 9125 C OK Slavia Hradec Králové
21:28:00 Čermáková Renata LPU6553 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
21:34:00 Hudečková Helena VTA6951 9101705 C SC vebr-sport
21:40:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
21:46:00 Kovaříková Mária SIT6951 7200589 C OK SILESIA
21:52:00 Staňková Marcela VPM6951 888641 C KOS Slavia Plzeň
21:58:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové

D55 3.21 km, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:27:00 Bochenková Jana DOR6150 232174 C OK Dobříš
21:33:00 Tichá Jana SJH6451 51925 C SJH Jindřichův Hradec
21:39:00 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín

D60 3.03 km, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:03:00 Nováková Pavla DOK5950 886256 C OK Doksy
21:09:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
21:15:00 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
21:21:00 Kuchařová Ada TBM5855 8654911 C KOS TJ Tesla Brno

H16S 5.64 km, 210 m, 20 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:03:00 Šimša Martin PGP0309 8654907 A SK Praga
21:07:00 Štěrba Marek SKV0401 8654894 A TJ Slovan Karlovy Vary
21:11:00 Škácha Vít DKP0310 8654883 B Oddíl OB Kotlářka
21:15:00 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A KOS TJ Tesla Brno
21:19:00 Dlouhý Matěj VTA0302 2025219 C SC vebr-sport
21:23:00 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
21:27:00 Strugarek Łukasz CHC0306 8083077 C K.O.B. Choceň
21:31:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B USK Praha
21:35:00 Šipoš Tomáš ZBM0308 2120011 C SK Žabovřesky Brno
21:39:00 Bejvl Marek LME0400 2056261 B SK Los Mělník
21:43:00 Toborek Jakub CHC0304 8030803 C K.O.B. Choceň
21:47:00 Smolka Jakub TAP0500 2096222 B KOB Tretra Praha
21:51:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 B KOB Baník Sokolov
21:55:00 Fousek Vojtěch RBK0403 8000241 B SK Radioklub Blansko
21:59:00 Mareš Albert DKP0308 2103741 B Oddíl OB Kotlářka
22:03:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
22:07:00 Mielec Radomír AOV0301 920660 C OOB TJ Baník Ostrava
22:11:00 Melišík Jan TAP0502 2081357 B KOB Tretra Praha
22:15:00 Valenta Ondřej JIL0401 2035789 B OK Jilemnice
22:19:00 Černý Antonín TAP0402 7207629 B KOB Tretra Praha
22:23:00 Deim Michal VTA0402 7210074 B SC vebr-sport
22:27:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
22:31:00 Mrózek Pawel TRI0401 8002604 B TJ TŽ Třinec
22:35:00 Donda Jiří ONO0403 8631582 A SKOB Ostrov
22:39:00 Milán Jakub ZBM0407 8651737 A SK Žabovřesky Brno
22:43:00 Ehl Ondřej TBM0404 8654918 A KOS TJ Tesla Brno
22:47:00 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 A USK Praha
22:51:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 A TJ TŽ Třinec

H16L 5.64 km, 210 m, 20 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:01:00 Janda Jakub DOR0403 8662308 A OK Dobříš
21:05:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 B OK Slavia Hradec Králové
21:09:00 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 B SK Žabovřesky Brno
21:13:00 Průša Dominik VSP0406 8667982 A USK Praha
21:17:00 Chaloupský Jakub PHK0302 8656647 A OK 99 Hradec Králové
21:21:00 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
21:25:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 8660411 A SK Žabovřesky Brno
21:29:00 Valík Adam AOP0301 8656684 A Orientační Běh Opava
21:33:00 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 B SK Žabovřesky Brno
21:37:00 Fábera David SHK0305 8656641 B OK Slavia Hradec Králové
21:41:00 Hřivna Jakub PGP0305 8662292 B SK Praga
21:45:00 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
21:49:00 Kučera Jáchym DOR0301 8660917 B OK Dobříš
21:53:00 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A LOK-o Liberec
21:57:00 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A OK Slavia Hradec Králové
22:01:00 Tokár Radim VPM0300 8660914 A KOS Slavia Plzeň
22:05:00 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 B SK Praga
22:09:00 Šauli Filip VPM0301 8656560 A KOS Slavia Plzeň
22:13:00 Fejfar Lukáš LPU0310 8663186 B OK Lokomotiva Pardubice
22:17:00 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 B SK Žabovřesky Brno
22:21:00 Tichý Lubomír SHK0303 8670458 B OK Slavia Hradec Králové
22:25:00 Hojný Jáchym SJH0301 8656652 B SJH Jindřichův Hradec
22:29:00 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
22:33:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
22:37:00 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
22:41:00 Gajda Martin KAM0405 8656715 A OK Kamenice
22:45:00 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 A OK Lokomotiva Pardubice
22:49:00 Vitebský Lukáš TJN0302 8662688 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
22:53:00 Waněk Hubert LPU0309 8656616 A OK Lokomotiva Pardubice

H18L 7.88 km, 250 m, 25 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:00:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A SK Praga
21:04:00 Ježek Jakub JIL0104 2035716 B OK Jilemnice
21:08:00 Svoboda Radek STE0207 8655381 B SK SKI-OB Šternberk
21:12:00 Jonáš Adam ZBM0102 7209670 C SK Žabovřesky Brno
21:16:00 Zalaba Tomáš SJC0101 8397397 A Sportcentrum Jičín
21:20:00 Švarc Antonín DKP0203 8020122 B Oddíl OB Kotlářka
21:24:00 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
21:28:00 Kouba Marek VTA0202 7210239 C SC vebr-sport
21:32:00 Doležal Matyáš STE0208 8655382 A SK SKI-OB Šternberk
21:36:00 Šmol David DOK0100 2053509 B OK Doksy
21:40:00 Pompura Daniel ZBM0108 2008502 C SK Žabovřesky Brno
21:44:00 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
21:48:00 Kovařík Martin SIT0101 8655413 B OK SILESIA
21:52:00 Kubec Michal DOK0103 7207878 B OK Doksy
21:56:00 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 A OK Lokomotiva Pardubice
22:00:00 Šimo Matúš ZBM0109 2088725 B SK Žabovřesky Brno
22:04:00 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A OOB TJ Turnov
22:08:00 Matuš Vít VRB0202 2067396 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
22:12:00 Adamec Martin TJN0106 2080828 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
22:16:00 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
22:20:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 B KOS TJ Tesla Brno
22:24:00 Milán Tomáš ZBM0111 7070007 A SK Žabovřesky Brno
22:28:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
22:32:00 Siegl Matyáš PGP0104 7201196 A SK Praga
22:36:00 Malačka Milan DKP0210 8080811 A Oddíl OB Kotlářka
22:40:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 A KOB Tretra Praha
22:44:00 Bolehovský Michal VSP0202 601169 A USK Praha
22:48:00 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 A OK Kamenice

H18S 7.88 km, 250 m, 25 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:02:00 Štefan Vít STH0202 8659413 B SK Studenec
21:06:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A SK Žabovřesky Brno
21:10:00 Budský Ondřej TJN0105 8656738 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
21:14:00 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B OK Lokomotiva Pardubice
21:18:00 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A KOS Slavia Plzeň
21:22:00 Paleček Ondřej LPU0105 8656505 A OK Lokomotiva Pardubice
21:26:00 Janda Ondřej DOR0100 8663176 A OK Dobříš
21:30:00 Tuharský Erik TRI0100 8655467 A TJ TŽ Třinec
21:34:00 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy
21:38:00 Mayer Šimon VPM0209 8656537 A KOS Slavia Plzeň
21:42:00 Lill Petr BSO0203 8663135 B KOB Baník Sokolov
21:46:00 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 A OK Jilemnice
21:50:00 Adámek Filip TBM0101 8656745 A KOS TJ Tesla Brno
21:54:00 Novák Jakub KRE0201 8660920 B OOB TJ Sokol Křemže
21:58:00 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 A OK 99 Hradec Králové
22:02:00 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
22:06:00 Růta Matyáš TJN0102 8659386 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
22:10:00 Porkert Jan SHK0100 8663181 B OK Slavia Hradec Králové
22:14:00 Haltof Marek TRI0200 8670482 B TJ TŽ Třinec
22:18:00 Tachezy Jan DOR0102 8660476 B OK Dobříš
22:22:00 Hecl František KSU0201 8662428 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
22:26:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 B OOB TJ Turnov
22:30:00 Bílý Jakub LTP0104 8662323 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
22:34:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 A KOS TJ Tesla Brno
22:38:00 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A Orientační Běh Opava
22:42:00 Švadlena Michal CHC0101 8656615 A K.O.B. Choceň
22:46:00 Rücker Jan HOR0201 8659404 A TJ Jiskra Hořice
22:50:00 Link Lukáš STH0205 8659414 A SK Studenec

H20 9.68 km, 28 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:09:00 Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 2045678 C SK Žabovřesky Brno
21:13:00 Křivda Tomáš CHC9901 8656592 E K.O.B. Choceň
21:17:00 Karatsiolis Kryštof TUR9901 888618 A OOB TJ Turnov
21:21:00 Kavalír Jáchym PHK9901 8656632 R OK 99 Hradec Králové
21:25:00 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 A OK Jiskra Nový Bor
21:29:00 Roudný Václav LPU0001 8656528 A OK Lokomotiva Pardubice
21:33:00 Šitina Jakub LTU0001 8662680 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
21:37:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 A OK Lokomotiva Pardubice
21:41:00 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 R OOB TJ Turnov
21:45:00 Rusin Jan LPU0008 8656619 A OK Lokomotiva Pardubice
21:49:00 Karásek Matěj SJC0001 8499900 B Sportcentrum Jičín
21:53:00 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 R OK Lokomotiva Pardubice
21:57:00 Šklíba David TJN9902 2053560 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
22:01:00 Synek Antonín DOK0001 8657097 B OK Doksy
22:05:00 Florián Vojtěch ABM9901 8680585 A KOB ALFA Brno
22:09:00 Bořánek Michal VSP0007 8656733 A USK Praha
22:13:00 Samek Tomáš PHK0001 8656629 A OK 99 Hradec Králové
22:17:00 Panovec Kryštof LCE0011 8662750 B OOB TJ Slovan Luhačovice
22:21:00 Volák Ondřej LPU0010 8656613 A OK Lokomotiva Pardubice
22:25:00 Valík Tomáš AOP0001 8655384 A Orientační Běh Opava
22:29:00 Nagy Josef TJN0006 8656507 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
22:33:00 Horčička Vít TBM9919 8656558 E KOS TJ Tesla Brno
22:37:00 Chvátil Šimon PHK9908 8656633 A OK 99 Hradec Králové
22:41:00 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 R SK Žabovřesky Brno

H21S 11.75 km, 350 m, 35 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:02:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
21:06:00 Illner Vojtěch DKP9600 899156 C Oddíl OB Kotlářka
21:10:00 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R OOB TJ Turnov
21:14:00 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
21:18:00 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
21:22:00 Mižúr Šimon ZBM9443 2051380 C SK Žabovřesky Brno
21:26:00 Starý Ondra PHK9813 2025354 C OK 99 Hradec Králové
21:30:00 Fodor Petr TUR8103 981821 C OOB TJ Turnov
21:34:00 Henek Michal RBK8605 515193 C SK Radioklub Blansko
21:38:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R OK Lokomotiva Pardubice
21:42:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 C KOS TJ Tesla Brno
21:46:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
21:50:00 Vávra Martin HOR9700 2078473 C TJ Jiskra Hořice
21:54:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
21:58:00 Vozda Vojtěch KSU9043 515150 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
22:02:00 Janeček Mirek TJN9804 2027208 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
22:06:00 Zikmund Zdeněk SJC9703 2045221 C Sportcentrum Jičín
22:10:00 Rajnošek Zdeněk KSU8506 515128 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
22:14:00 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C OK Lokomotiva Pardubice
22:18:00 Turczer Petr KSU7945 8660457 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
22:22:00 Šafka Daniel KAM9105 1403413 C OK Kamenice
22:26:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C SK Žabovřesky Brno
22:30:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
22:34:00 Koštejn Vít DOK9800 7209363 R OK Doksy
22:38:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
22:42:00 Chromý Adam TBM8841 8008841 R KOS TJ Tesla Brno
22:46:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 R Sportcentrum Jičín
22:50:00 Schuster Marek SSU9303 995871 R SK Severka Šumperk

H21L 11.75 km, 350 m, 35 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:00:00 Zajíc Vítězslav TAP8610 8655221 C KOB Tretra Praha
21:04:00 Procházka Jan PGP8407 8409111 E SK Praga
21:08:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C O-mikron
21:12:00 Deml Tomáš LPU9502 9201627 C OK Lokomotiva Pardubice
21:16:00 Losman Petr PHK7901 8656658 C OK 99 Hradec Králové
21:20:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 C Orientační Běh Opava
21:24:00 Kantor Ondřej TRI9103 8656669 C TJ TŽ Třinec
21:28:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
21:32:00 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 C OK Lokomotiva Pardubice
21:36:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
21:40:00 Petržela Jan PHK9200 8627109 R OK 99 Hradec Králové
21:44:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C SK Žabovřesky Brno
21:48:00 Dragowski Kuba TUR9003 8628698 E OOB TJ Turnov
21:52:00 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
21:56:00 Valeš Jiří LPM9502 8656689 E OK Lokomotiva Plzeň
22:00:00 Argaláš Michal TRI9301 8662374 C TJ TŽ Třinec
22:04:00 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
22:08:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
22:12:00 Pavlovec Jan BOR9503 9200728 C OK Jiskra Nový Bor
22:16:00 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 C OK Kamenice
22:20:00 Zakouřil Vít TUR9301 8680575 C OOB TJ Turnov
22:24:00 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C SK Praga
22:28:00 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8656549 C Oddíl OB Kotlářka
22:32:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
22:36:00 Chloupek Adam ZBM9300 8660447 E SK Žabovřesky Brno
22:40:00 Flašar Jan PGP8610 9418870 R SK Praga
22:44:00 Brlica Pavel ZBM9302 8660414 E SK Žabovřesky Brno
22:48:00 Nožka Radek LPU9005 8656519 E OK Lokomotiva Pardubice

H35 7.93 km, 23 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:20:00 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
21:26:00 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
21:32:00 Šesták Marek VLI7403 2058471 C Slavia Liberec orienteering
21:38:00 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C Sportcentrum Jičín
21:44:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
21:50:00 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
21:56:00 Majasow Kostiantyn CHC8304 8645187 C K.O.B. Choceň
22:02:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
22:08:00 Kořínek Jindřich TUR8406 8656588 C OOB TJ Turnov
22:14:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C SK Žabovřesky Brno
22:20:00 Horyna Roman LCE7602 8662439 R OOB TJ Slovan Luhačovice
22:26:00 Stehlík Miroslav ZBM8208 8008208 C SK Žabovřesky Brno
22:32:00 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C Orientační sporty Písek

H40 6.90 km, 20 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:00:00 Vítek Petr PHK7601 9797 C OK 99 Hradec Králové
21:06:00 Binar Robert OOL7501 681853 C SK Haná orienteering
21:12:00 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
21:18:00 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice
21:24:00 Švadlena Pavel CHC7502 8007502 C K.O.B. Choceň
21:30:00 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
21:36:00 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C OK Dobříš
21:42:00 Wohanka Petr VRL7305 2075629 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
21:48:00 Jirásek Aleš LPU7601 997601 C OK Lokomotiva Pardubice
21:54:00 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
22:00:00 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C LOK-o Liberec
22:06:00 Gmur Karol CHC7605 8664977 C K.O.B. Choceň
22:12:00 Hecl Miloš KSU7601 886296 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
22:18:00 Rambousek Karel BSO7907 7204979 C KOB Baník Sokolov
22:24:00 Biolik Grzegorz 46P7600 770327 Trackcourse
22:30:00 Přinda Lukáš VLI7701 8300 C Slavia Liberec orienteering
22:36:00 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
22:42:00 Matějů Michal VLI7702 887154 C Slavia Liberec orienteering

H45 5.49 km, 19 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:01:00 Lisý Ondřej VLI7100 52179 C Slavia Liberec orienteering
21:04:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha
21:07:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha
21:10:00 Haas Karel LPU7304 7210409 C OK Lokomotiva Pardubice
21:13:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
21:16:00 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice
21:19:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
21:22:00 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
21:25:00 Novotný Radek PHK7402 8656595 C OK 99 Hradec Králové
21:28:00 Janas Petr PGP7106 7201200 C SK Praga
21:31:00 Doubek Petr SLA7000 7209351 C SKOB Slaný
21:34:00 Komín David PGP7405 9767 C SK Praga
21:37:00 Furucz Dušan ZAK7100 8007101 C OK Netopýr Zákupy
21:40:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
21:43:00 Bambousek Martin DOR7302 8662328 C OK Dobříš
21:46:00 Filip Libor SRK7101 2080850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
21:49:00 Zrník Tomáš OSN7118 8659415 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
21:52:00 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C USK Praha
21:55:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
21:58:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
22:01:00 Štregl Petr VRL7303 2017676 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
22:04:00 Mikluš Marián 47S7200 8000029 TJ Rapid Bratislava
22:07:00 Zabořil Michal JEN7101 7781 C OB Jenišovice
22:10:00 Kučera Pavel DOR7101 7207345 C OK Dobříš
22:13:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 2085619 C Orientační Běh Opava
22:16:00 Chaloupský David PHK7103 682359 C OK 99 Hradec Králové
22:19:00 Filičko Marek LPU7102 301168 C OK Lokomotiva Pardubice
22:22:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C SK Žabovřesky Brno
22:25:00 Faltejsek Pavel PHK7003 2017671 C OK 99 Hradec Králové
22:28:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
22:31:00 Arnošt Kamil VSP7301 2044896 C USK Praha
22:34:00 Sokolář Zdeněk SNA7201 2113361 C TJ START Náchod
22:37:00 Žemlík Pavel TUR7135 8893 C OOB TJ Turnov
22:40:00 Vláčil Daniel RIC7307 887622 C OB Říčany
22:43:00 Mazurek Piotr CHC7001 8650820 C K.O.B. Choceň
22:46:00 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
22:49:00 Deim Karel VTA7202 7210237 C SC vebr-sport
22:52:00 Strnad Jiří PHK7105 9392 C OK 99 Hradec Králové

H50 5.27 km, 18 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:17:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
21:20:00 Zamouřil Petr PHK6808 2126381 C OK 99 Hradec Králové
21:23:00 Dvořák Luboš LPU6801 9232 C OK Lokomotiva Pardubice
21:26:00 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
21:29:00 Vydra Ivan CHA6600 2124770 C OK Chrastava
21:32:00 Skyva Petr STE6501 1007547 C SK SKI-OB Šternberk
21:35:00 Vébr Jiří VTA6901 515484 C SC vebr-sport
21:38:00 Bendák Petr LTU6500 8662683 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
21:41:00 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
21:44:00 Siegl Roman MFP6700 9201746 C Matfyz Praha
21:47:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
21:50:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
21:53:00 Šmelík Juraj LCE6603 7208215 C OOB TJ Slovan Luhačovice
21:56:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C OK Roztoky
21:59:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava
22:02:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga

H55 4.98 km, 17 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:01:00 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
21:07:00 Tichý Martin SJH6401 51929 C SJH Jindřichův Hradec
21:13:00 Kaplan Jan LPU6401 7200596 C OK Lokomotiva Pardubice
21:19:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
21:25:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
21:31:00 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
21:37:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
21:43:00 Hlaváč Jiří TBM6116 53247 C KOS TJ Tesla Brno
21:49:00 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
21:55:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
22:01:00 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice

H60 4.54 km, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:06:00 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C TJ TŽ Třinec
21:12:00 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
21:18:00 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
21:24:00 Guga Romuald CHC5501 889177 C K.O.B. Choceň
21:30:00 Folprecht Miroslav TUR5501 1550616 C OOB TJ Turnov
21:36:00 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
21:42:00 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C VŠTJ Ekonom Praha
21:48:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
21:54:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
22:00:00 Dragowski Robert TUR5906 887222 C OOB TJ Turnov
22:06:00 Novák Tom DOK5500 886255 C OK Doksy

H65 4.12 km, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:09:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
21:15:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
21:21:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
21:27:00 Herdegen Ondřej BOV5200 7203331 C TJ Baník Ostrava OKD
21:33:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
21:39:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
21:45:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
21:51:00 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
21:57:00 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C VŠTJ Ekonom Praha
22:03:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
22:45:00 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering

H70 3.71 km, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:17:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
21:23:00 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C SKOB Zlín
21:29:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
21:35:00 Koč Zdeněk MKP4700 8200018 C SK GORDIC Praha Kačerov
21:41:00 Kotecký Roman 13G4900 255567 Octavian Droobers
21:47:00 Karmazín Petr VLI4901 361986 C Slavia Liberec orienteering
21:53:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H80 2.46 km, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:05:00 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
21:11:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín

T3 2.97 km, 7 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Odehnal Tomáš ADA0500 8660407 B OOB Spartak Adamov
21:00:00 Pleskač Jiří LTU6400 9632 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
21:00:00 Dolejší Jan DOK0602 438039 B OK Doksy
21:00:00 Matuška Pavel RBK7001 2801035 C SK Radioklub Blansko
21:00:00 Šťovíček Pavel 0090001 4297 Sukorady
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Poláková Lucie VRL8254 2096239 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
21:00:00 Škorpil Marek HOR0900 8667965 C TJ Jiskra Hořice

T5 4.95 km, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Féder Medard LCE0111 7204989 A OOB TJ Slovan Luhačovice
21:00:00 Hadubolec Jan 10002 0 Kolín
21:00:00 Houserová Tereza OPI0156 2091517 C Orientační sporty Písek
21:00:00 Bartoníček Jiří 10001 0 Kolín
21:00:00 Bican Martin OPI0101 2091533 C Orientační sporty Písek
21:00:00 Cahel Marek LCE8803 889288 C OOB TJ Slovan Luhačovice
21:00:00 Kahudová Dominika OPI0158 2116200 C Orientační sporty Písek
21:00:00 Rajnošek Tereza KSU8691 7865718 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
21:00:00 Richtr Aleš VPM6601 51686 C KOS Slavia Plzeň
21:00:00 Vakant 0 Vakant
21:00:00 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
21:00:00 Petržela Pavel LTU6301 8662681 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
21:00:00 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C Slavia Liberec orienteering