Logo

Startovka závodu: Cena východních Čech - E2

Datum:
01.09.2018
Místo konání:
Radvanice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Žaltman 741, 1:10 000, formát A3; Pod Žaltmanem 667, 1:10 000, formát A4
Ředitel závodu:
Kamenická Kateřina
Hlavní rozhodčí:
Tihon Michal - R2
Stavitel tratí:
Kosová Denisa - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D14B     D16B     D18B     D21E     D21A     D21B     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55     D60     D65     DH30     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60     H65     H70     H75    

D10N 2.20 km, 120 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Odehnalová Tereza ADA0851 2050641 C OOB Spartak Adamov
10:04:00 Froschová Magdaléna LPU1052 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 Tejkalová Anetka ADAXXXX 52714 OOB Spartak Adamov
10:10:00 Zitková Veronika LPU1051 2126290 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 Zavadilová Adéla VSP1153 2129216 C USK Praha
10:16:00 Švíglerová Anna LPU0952 7210072 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 Argi Alday Delgado ZBM0858 0 C SK Žabovřesky Brno
10:22:00 Fenclová Hana LPU1054 9660 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 Alešová Anna ZBM1077 2092372 C SK Žabovřesky Brno

D10C 1.90 km, 120 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Macková Gita LPU0961 9654 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 Nováková Anna Marie CTB0951 2081397 C SK OB Chotěboř
10:36:00 Ryglová Adéla TBM0857 53244 C KOS TJ Tesla Brno
10:39:00 Janíková Anna UBM0855 361966 C MENISKOS Brno
10:42:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
10:45:00 Housková Adéla DOR0851 2050490 C OK Dobříš
10:48:00 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 C KOS TJ Tesla Brno
10:51:00 Chrástová Barbora STH0851 9050 C SK Studenec
10:54:00 Mullis Carolina DKP0951 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
10:57:00 Vítková Eva CHT1053 682379 C OOB SK Chrast
11:00:00 Marková Eva ZBM0954 2115674 C SK Žabovřesky Brno
11:03:00 Janíková Klára UBM1053 361980 C MENISKOS Brno
11:06:00 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:09:00 Kynčlová Anna JIL0852 426308 C OK Jilemnice
11:12:00 Chmelíková Anežka DOR1050 2104709 C OK Dobříš
11:15:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 C SK Žabovřesky Brno
11:18:00 Hovorková Elen LPU0954 2103243 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 Hančová Karolína VRL0952 9246 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:24:00 Čechová Johana TBM0888 49555 C KOS TJ Tesla Brno
11:27:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč

D12A 2.20 km, 140 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Doušková Hana TBM0659 2083392 B KOS TJ Tesla Brno
10:04:00 Votočková Amélie JIL0750 426360 C OK Jilemnice
10:07:00 Gajdová Michaela VSP0752 51730 C USK Praha
10:10:00 Vošahlíková Ema LPU0663 2102545 B OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 232732 B KOS TJ Tesla Brno
10:16:00 Neumannová Alžběta PHK0650 2056296 B OK 99 Hradec Králové
10:19:00 Haasová Klára LPU0655 2070811 B OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 Kovalčíková Alena AOP0751 49438 B Orientační Běh Opava
10:25:00 Dobrovolná Anna TBM0758 2081351 B KOS TJ Tesla Brno
10:28:00 Baldrianová Eva VSP0751 888639 B USK Praha
10:31:00 Doleželová Anna PZR0651 220400 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:34:00 Pazderníková Zdeňka ASU0698 9132 B Magnus Orienteering
10:37:00 Chlupáčová Anežka ZAM0751 52799 B OB TJ Sokol Žamberk
10:40:00 Tichá Alexandra LPU0757 2075616 B OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Fuchsová Ema TBM0653 2067204 B KOS TJ Tesla Brno
10:46:00 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 B SK Žabovřesky Brno
10:52:00 Kucharska Julia 76P0650 0 Biały Szkwał
10:55:00 Gregorová Alice CTB0751 51139 C SK OB Chotěboř
10:58:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 B OK Dobříš
11:01:00 Dvořáková Kateřina LPU0656 2070812 B OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 Doušková Kateřina TBM0679 2067211 B KOS TJ Tesla Brno
11:07:00 Housková Barbora DOR0655 2080957 B OK Dobříš
11:10:00 Pipková Karolína LPU0756 7200907 B OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 Paulíčková Tereza UOL0750 2069082 B SOB Olomouc

D12B 2.10 km, 120 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Bartášková Karolína ASU0799 416509 C Magnus Orienteering
10:03:00 Skořepová Lucie LPU0657 301633 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 Hanousková Veronika RBK075X 0 SK Radioklub Blansko
10:09:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 7205024 C OK Dobříš
10:12:00 Petrásová Michaela LPU0680 2096149 B OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 Kuželová Ela FSP0750 2067237 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:18:00 Zitková Andrea LPU0751 2049541 C OK Lokomotiva Pardubice

D14A 2.90 km, 160 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Miková Lenka TBM0460 410323 B KOS TJ Tesla Brno
11:04:00 Kubáková Nela SJH0451 9201757 B SJH Jindřichův Hradec
11:07:00 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 B Slavia Liberec orienteering
11:10:00 Ježková Ivana RBK0555 2115673 B SK Radioklub Blansko
11:13:00 Hošková Kateřina LTU0451 2057578 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:16:00 Klechová Karolína AOP0452 436929 B Orientační Běh Opava
11:19:00 Navrátilová Marie ASU0599 7206550 B Magnus Orienteering
11:22:00 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 A USK Praha
11:25:00 Finstrlová Julie ZBM0552 2051495 B SK Žabovřesky Brno
11:28:00 Novotná Jitka SJH0454 8663172 A SJH Jindřichův Hradec
11:31:00 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
11:34:00 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:37:00 Metelková Michaela PHK0550 2056274 B OK 99 Hradec Králové
11:40:00 Cetlová Magdaléna AOP0552 2091591 B Orientační Běh Opava
11:43:00 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 A Slavia Liberec orienteering
11:46:00 Novotná Michaela TUR0551 2095942 B OOB TJ Turnov
11:49:00 Skácelová Kateřina VLI0550 2080848 B Slavia Liberec orienteering
11:52:00 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
11:55:00 Chvátilová Johana PHK0450 2035744 B OK 99 Hradec Králové
11:58:00 Licková Štěpánka LTU0452 2057583 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:01:00 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 B OK Jilemnice
12:04:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8796 B Orientační Běh Opava
12:07:00 Blažková Veronika SJH0551 7210128 B SJH Jindřichův Hradec
12:10:00 Rotková Markéta ZBM0455 2103673 A SK Žabovřesky Brno
12:13:00 Beranová Hana VSP0455 2021833 C USK Praha

D14B 2.60 km, 140 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vorlová Eva ASU0499 406938 B Magnus Orienteering
10:03:00 Losmanová Natálie LPU0565 2096132 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 Novotná Barbora TUR0552 2095950 B OOB TJ Turnov
10:09:00 Janovská Vendula JIL0453 426352 B OK Jilemnice
10:12:00 Čelechovská Radka UBM0451 2049602 C MENISKOS Brno
10:15:00 Junková Anna LTU0453 2057581 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:18:00 Cachová Mirka LPU0555 2085617 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 Adámková Klára JIL0452 426353 B OK Jilemnice
10:24:00 Sychrovská Klára SNA0551 2111734 C TJ START Náchod
10:27:00 Pokorná Adéla JIL0454 2122270 C OK Jilemnice
10:30:00 Kopecká Martina PHK0555 9423 B OK 99 Hradec Králové
10:33:00 Dostálová Barbora VRL0553 1400428 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:36:00 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:39:00 Kadaníková Tereza LPU0552 2025374 C OK Lokomotiva Pardubice

D16B 4.20 km, 195 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A Sportcentrum Jičín
10:03:00 Starková Terezie CHT0251 9102283 B OOB SK Chrast
10:06:00 Kaczor Weronika 88P9850 2007554 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:09:00 Pušová Bára LPU0357 8656522 A OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice
10:15:00 Miklušová Tamara ZBM0260 8434822 A SK Žabovřesky Brno
10:18:00 Janků Anna SJC0252 8000195 B Sportcentrum Jičín
10:21:00 Petrásová Hana LPU0380 8656514 A OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 Richterová Julie ADA0351 49285 C OOB Spartak Adamov
10:27:00 Šmelíková Dorota LCE0260 8635809 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:30:00 Jirasová Anežka DOR0350 2045303 C OK Dobříš
10:33:00 Kovářová Jana LPU0251 2056307 B OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 Blažková Kateřina SJH0252 8636796 A SJH Jindřichův Hradec
10:39:00 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 A TJ Jiskra Hořice
10:45:00 Slámová Taťána OSN0250 7207775 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:48:00 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 Sobotková Klára PZR0351 1400419 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:54:00 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 A OK Chrastava
10:57:00 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A SK Studenec
11:00:00 Nešporová Marie TTR0351 416215 C OOB Třebíč
11:03:00 Lipińska Julia CHC0251 895005 C K.O.B. Choceň
11:06:00 Kološová Veronika LPU0351 436939 B OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 Kodytková Denisa SHK0252 2058528 A OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 Šritrová Lenka TUR0250 8656542 B OOB TJ Turnov
11:15:00 Mazurek Joanna CHC0353 889178 C K.O.B. Choceň
11:18:00 Bártová Adéla LPU0353 2102522 B OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 Raková Petra SHK0251 2049526 B OK Slavia Hradec Králové

D18B 4.70 km, 245 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Nováková Eliška PDY0150 2102772 C Běhej Poděbrady
10:05:00 Kubíčková Iva KUO0153 2091564 B KOB Ústí nad Orlicí
10:08:00 Paříková Iva TUR0061 1403056 C OOB TJ Turnov
10:11:00 Shánělová Štěpánka CHC0152 2011852 A K.O.B. Choceň
10:14:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A KOS TJ Tesla Brno
10:17:00 Zimová Barbora SHK0151 2049549 B OK Slavia Hradec Králové
10:20:00 Horáková Barbora VSP0150 331064 B USK Praha
10:23:00 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 B OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 Hrabošová Magdalena ASU0099 2045171 B Magnus Orienteering
10:29:00 Foltýnová Eva SJI0051 7205966 A OK Jihlava
10:32:00 Filipová Tereza SRK0050 2091516 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:35:00 Hlaváčková Petra PHK0052 9369 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 Brožková Lucie KUO0151 2087714 B KOB Ústí nad Orlicí
10:41:00 Humlíčková Martina UBM0151 2049601 C MENISKOS Brno
10:44:00 Držková Berenika LPU0151 7200905 B OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 Mazurek Agnieszka CHC0154 7203696 C K.O.B. Choceň
10:53:00 Kroniková Štěpánka SHK0150 2017683 A OK Slavia Hradec Králové
10:56:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 A Oddíl OB Kotlářka
10:59:00 Petriláková Anežka Rozári DOR0251 8655463 B OK Dobříš
11:02:00 Vojtíšková Viktorie LPU0051 7201814 B OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 Vacková Anna CHT0051 51970 C OOB SK Chrast
11:08:00 Matějková Barbora SJC0156 8191119 B Sportcentrum Jičín
11:11:00 Hápová Petra PHK0051 2075681 B OK 99 Hradec Králové
11:14:00 Golová Tereza VIC0162 8645925 A OB Vizovice
11:17:00 Špringlová Kamila TBM0050 7210403 A KOS TJ Tesla Brno
11:20:00 Nováková Světlana NPA0151 2122276 B SK LOB Nová Paka
11:23:00 Kosová Tereza SRK0151 8660596 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

D21E 7.30 km, 380 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Metelková Taťána PHK7250 2058465 C OK 99 Hradec Králové
10:04:00 Rufferová Iva TUR8354 822282 R OOB TJ Turnov
10:07:00 Voborníková Alena CTB9451 2081369 E SK OB Chotěboř
10:10:00 Lepšíková Eva SJC8765 8946 C Sportcentrum Jičín
10:13:00 Vališová Martina OSN9696 981804 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:16:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 416329 C SK Žabovřesky Brno
10:19:00 Gregorová Kamila CTB8151 7208080 E SK OB Chotěboř
10:22:00 Chromá Kateřina ZBM9451 9201069 E SK Žabovřesky Brno
10:25:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 Snížková Petra DKP7752 51845 C Oddíl OB Kotlářka
10:31:00 Luštická lucie TUR8650 876522 R OOB TJ Turnov
10:34:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
10:37:00 Miklušová Tereza ZBM9960 8435207 A SK Žabovřesky Brno
10:40:00 Hančová Petra LPU9659 8654895 R OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R SK Žabovřesky Brno
10:46:00 Baldrianová Barbora VSP7850 9784 C USK Praha
10:49:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
10:52:00 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
10:55:00 Knapová Lenka LPU9351 2011864 R OK Lokomotiva Pardubice

D21A 6.40 km, 320 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 Janů Hana KSU9393 886267 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:57:00 Vlachová Tereza AOV8750 1470167 C OOB TJ Baník Ostrava
11:00:00 Hájková Eliška KAM9851 515001 A OK Kamenice
11:03:00 Voltrová Alena ROZ9951 8181015 A OK Roztoky
11:06:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 A SK Žabovřesky Brno
11:09:00 Panchártková Tereza LTU8950 515140 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:12:00 Chaloupková Veronika CHC9852 8629753 A K.O.B. Choceň
11:15:00 Novotná Jana SRK8756 8631584 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:18:00 Sokolářová Šárka TUR9999 7202880 A OOB TJ Turnov
11:21:00 Kopecká Anna LPU9958 8656607 A OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 Habigerová Radka KSU9559 2058483 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:27:00 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R K.O.B. Choceň
11:30:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
11:33:00 Hermanová Zuzana LPU8752 515136 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 Drábková Zuzana TBM8452 2125377 C KOS TJ Tesla Brno
11:39:00 Nechanická Klára OSN0050 8656601 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:42:00 Fundová Eliška SHK9351 995884 C OK Slavia Hradec Králové
11:45:00 Holasová Lucie TUR8951 1416368 C OOB TJ Turnov
11:48:00 Malivánková Eva ZBM9952 122 A SK Žabovřesky Brno
11:51:00 Peterová Jana LPU0057 8656599 A OK Lokomotiva Pardubice
11:54:00 Kábrtová Oldřiška BOR8752 7209434 C OK Jiskra Nový Bor
11:57:00 Thořová Markéta TUR9952 7206529 R OOB TJ Turnov
12:00:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C VSK Mendelu Brno
12:03:00 Korpasová Tereza TBM9898 9101703 R KOS TJ Tesla Brno
12:06:00 Kubičková Bára SJH9551 331719 C SJH Jindřichův Hradec
12:09:00 Záveská Anna DOB8851 49612 C KOB Dobruška
12:12:00 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A Sportcentrum Jičín
12:15:00 Ondráčková Lucie CHT9254 53127 C OOB SK Chrast
12:18:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:21:00 Mokrá Julie VLI8051 9102561 C Slavia Liberec orienteering
12:24:00 Voráčková Lenka OSN8555 9201331 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D21B 5.50 km, 330 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:03:00 Nádvorníková Tereza LPU8953 9249 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 Smola Anna 2AZ8450 428255 OB Štípa
10:09:00 Mesiarkinová Kamila ASU8282 7200319 C Magnus Orienteering
10:12:00 Vejrostová Lenka KPY8853 330691 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:15:00 Nesrovnalová Iveta JHB8952 53615 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:18:00 Grundmanová Lenka CHC8651 8662340 C K.O.B. Choceň
10:21:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
10:24:00 Petráčková Kristýna SJI9851 336763 B OK Jihlava
10:27:00 Štoková Mariana DKP8158 9880 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Barnetová Veronika LPU9952 2082907 B OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 Sklenářová Dorothea AOP9351 352326 C Orientační Běh Opava
10:36:00 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:39:00 Binková Jana CHT8651 52312 C OOB SK Chrast
10:42:00 Rajnošková Lea BZR8451 52964 C Bratrstvo Ždárských vrchů
10:45:00 Nedbálková Hana ZBM9755 1441628 C SK Žabovřesky Brno
10:48:00 Vrbatová Petra HOS8551 331151 C TJ Tatran Hostinné
10:51:00 Bašová Hana PHK8556 49630 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C OK Jihlava
10:57:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 7209350 B OK Kamenice
11:00:00 Hercigová Anna JHB9159 4772 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:03:00 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná
11:06:00 Baziková Justýna TJP9851 2115758 C TJ Sokol Troja
11:09:00 Sedlatá Kateřina CHC8951 2049551 C K.O.B. Choceň
11:12:00 Pekárková Monika RBK9252 7260027 C SK Radioklub Blansko
11:15:00 Mertlíková Eliška VRL9156 2134296 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:18:00 Kašparová Šárka AOP7251 52295 C Orientační Běh Opava
11:21:00 Khýnová Radka DOB8750 7221 C KOB Dobruška
11:24:00 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 Horčičková Linda UOL8650 301553 C SOB Olomouc
11:30:00 Baierová Hana OSN8972 8001989 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D35B 5.90 km, 345 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:10:00 Kuželová Michaela FSP7851 211539 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:13:00 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
11:16:00 Lučanová Marta LPU7957 515134 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 Śliwczyńska Ilona 1DP7850 7121278 Team 360º
11:22:00 Biolik Agnieszka 46P7700 871977 Trackcourse
11:25:00 Sieglová Dagmar MFP7050 7201197 C Matfyz Praha
11:28:00 Toužilová Martina SHK8051 9165 C OK Slavia Hradec Králové
11:31:00 Hladká Petra KOR7950 7003046 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:34:00 Jirásková Pavla KPY7950 416330 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:37:00 Haasová Renata LPU7960 410784 C OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
11:43:00 Štáfková Jitka PGP8056 515056 C SK Praga

D35C 4.70 km, 245 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 C Čepíci
11:35:00 Šilerová Eva PDY8050 2112725 C Běhej Poděbrady
11:38:00 Kroutilová Eva ZBM7861 2120617 C SK Žabovřesky Brno
11:41:00 Kárníková Kamila LPU8153 2118499 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 Stašková Petra ZBM8255 49692 C SK Žabovřesky Brno
11:47:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 C SKOB Bruntál
11:50:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C OK Dobříš
11:53:00 Vacíková Jana TEP7950 7210928 C Tempo Praha

D40B 5.40 km, 315 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Ježková Dana SNA7850 1401856 C TJ START Náchod
10:04:00 Zámečníková Jitka 3VX7450 2103763 Zámečníci
10:07:00 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
10:10:00 Skácelová Marie VLI7552 1400445 C Slavia Liberec orienteering
10:13:00 Čechová Marcela TBM7659 2061854 C KOS TJ Tesla Brno
10:16:00 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 Kovářová Anna CET7552 339546 C TJ Loko Česká Třebová
10:22:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
10:25:00 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C SK Žabovřesky Brno
10:28:00 Milánová Jindřiška TBM7475 443078 C KOS TJ Tesla Brno
10:31:00 Černá Petra ALB7450 7220 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:34:00 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
10:37:00 Gajdová Kristina VSP7752 2115689 C USK Praha
10:40:00 Horčičková Eva UOL7051 682350 C SOB Olomouc
10:43:00 Vojtíšková Erika LPU7651 426370 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 Ryglová Kateřina TBM7372 53227 C KOS TJ Tesla Brno
10:49:00 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OOB Vamberk
10:52:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
10:55:00 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:58:00 Cicvárková Lucie ZBM7651 2067937 C SK Žabovřesky Brno
11:01:00 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:04:00 Smolíková Kateřina KSU7793 2073732 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:07:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:10:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:13:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko

D40C 4.50 km, 265 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Janíková Marie UBM7852 361911 C MENISKOS Brno
11:05:00 Sychrovská Pavlína SNA7651 2111756 C TJ START Náchod
11:08:00 Kubečková Terezie LIP7650 995872 C SOS Mamuti z Lipovky
11:11:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
11:14:00 Urbánková Lenka ZBM7551 2051480 C SK Žabovřesky Brno
11:17:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
11:20:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:23:00 Doušková Klára TBM7761 2067214 C KOS TJ Tesla Brno
11:26:00 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 Jirasová Jana DOR7450 2080951 C OK Dobříš
11:32:00 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
11:35:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C SOB Olomouc
11:38:00 Kašparová Eva LPU7854 2059754 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 Vacková Petra CHT7852 4329 C OOB SK Chrast
11:44:00 Krunčíková Iva SHK7751 682611 C OK Slavia Hradec Králové
11:47:00 Doubravová Blanka ASU7499 53032 C Magnus Orienteering
11:50:00 Rajnohová Pavla UBM7654 515452 C MENISKOS Brno
11:53:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C SK Žabovřesky Brno
11:56:00 Čelechovská Zora UBM7451 1410001 C MENISKOS Brno
11:59:00 Nováková Jana 81C7450 7207874 Cirkus Čakovice
12:02:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
12:05:00 Kodytková Karolína SHK7750 2070825 C OK Slavia Hradec Králové
12:08:00 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
12:11:00 Štáblová Michaela KSU7787 2073735 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:14:00 Navrátilová Helena ASU7799 301698 C Magnus Orienteering
12:17:00 Štichhauerová Kateřina LPU7468 2070813 C OK Lokomotiva Pardubice
12:20:00 Tomandlová Radka 5IX7550 2099521 NOK HoRa

D45B 5.10 km, 305 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
10:05:00 Knapová Iva LPU6052 9316 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 Kubáňová Jana TBM7275 7204525 C KOS TJ Tesla Brno
10:11:00 Křivdová Lenka 2PC7250 8655490 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje
10:14:00 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:17:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C KOS TJ Tesla Brno
10:20:00 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 Miklušová Dagmar 47S7350 8123457 TJ Rapid Bratislava
10:26:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
10:29:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:32:00 Rykalová Jitka VAM7251 7210243 C OOB Vamberk
10:35:00 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 Janků Radka SJC7353 8000163 C Sportcentrum Jičín
10:41:00 Horáková Lenka VSP7255 51728 C USK Praha
10:44:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
10:47:00 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C USK Praha
10:53:00 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:59:00 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:02:00 Chovancová Jana TZL7352 426400 C SKOB Zlín
11:05:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:08:00 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:11:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C SK Žabovřesky Brno
11:14:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Pokorná Petra JIL7257 2124768 C OK Jilemnice

D45C 4.00 km, 220 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
11:25:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
11:28:00 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
11:31:00 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C OK Slavia Hradec Králové
11:34:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
11:37:00 Bulířová Blanka 44C7350 0 Neregistrovaní borci
11:40:00 Hejtmánková Ivana BRU7250 425527 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:43:00 Obrátilová Naďa ABM6654 219257 C KOB ALFA Brno
11:46:00 Krčová Martina KSU7272 442855 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:49:00 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C OK Slavia Hradec Králové
11:52:00 Beranová Iva VSP7150 2021834 C USK Praha
11:55:00 Prázová Kamila SRK7151 425566 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:58:00 Strachotová Eva ASU6099 52560 C Magnus Orienteering
12:01:00 Holečková Zdeňka SHK6950 410360 C OK Slavia Hradec Králové
12:04:00 Blahová Markéta EKP6951 7209480 C VŠTJ Ekonom Praha
12:07:00 Humlíčková Jana UBM7351 2049607 C MENISKOS Brno
12:10:00 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D50B 4.50 km, 265 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
10:05:00 Zalabová Martina SJC6657 2053545 C Sportcentrum Jičín
10:08:00 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
10:11:00 Halířová Eva BOR6654 8512 C OK Jiskra Nový Bor
10:14:00 Vavrysová Iva LCE6359 889289 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:17:00 Wurzelová Dana OSN6654 8006654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:20:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
10:23:00 Hájová Jana TZL6051 8919 C SKOB Zlín
10:26:00 Štorková Simona JPV6556 2075676 C Oddíl OS SK Prostějov
10:29:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
10:32:00 Schäferová Jana TZL6566 52342 C SKOB Zlín
10:35:00 Galíková Jana TBM6351 49658 KOS TJ Tesla Brno
10:38:00 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
10:41:00 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:44:00 Petrželová Alena LTU6351 2085658 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:47:00 Baziková Lucie TJP6451 434807 C TJ Sokol Troja
10:50:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov

D50C 3.50 km, 180 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 Stodůlková Lenka 74CXXXX 0 NER
11:23:00 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 Fundová Hana SHK6752 410739 C OK Slavia Hradec Králové
11:32:00 Machová Iveta NPA6851 7207884 C SK LOB Nová Paka
11:35:00 Málková Věra 8FX6550 2118474 TJ Kobylisy
11:38:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové

D55 4.00 km, 220 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
10:05:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
10:08:00 Czaschová Irena SBR6150 51915 C SKOB Bruntál
10:11:00 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:14:00 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:17:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
10:20:00 Hausvaterová Marcela SHK6152 219201 C OK Slavia Hradec Králové
10:23:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
10:26:00 Rajnošková Marie BZR6051 301392 C Bratrstvo Ždárských vrchů
10:29:00 Zelenková Lenka 3IX6150 405951 Zelenkovi
10:32:00 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C OOB SK Chrast

D60 3.50 km, 180 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:23:00 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:26:00 Jelínková Radana PGP5851 301361 C SK Praga
10:29:00 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 Svobodová Eva SHK5853 301696 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 Janošíková Jaroslava UOL5858 2059758 C SOB Olomouc
10:38:00 Kuchařová Ada TBM5855 7202887 C KOS TJ Tesla Brno
10:41:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
10:44:00 Dudíková Eva JPV5757 307335 C Oddíl OS SK Prostějov
10:47:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:50:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:53:00 Nováková Jana NPA5552 2060214 C SK LOB Nová Paka
10:56:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:59:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C SK Žabovřesky Brno
11:02:00 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
11:05:00 Jelínková Dagmar TZL5757 207823 C SKOB Zlín
11:08:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
11:11:00 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka

D65 3.50 km, 180 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:46:00 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:49:00 Horynová Eva TZL5254 8930 C SKOB Zlín
11:52:00 Slámová Hana TBM4951 53246 C KOS TJ Tesla Brno
11:55:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C SK Praga
11:58:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
12:01:00 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 Vlachová Renata AOV4450 8882 C OOB TJ Baník Ostrava
12:07:00 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
12:10:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava
12:13:00 Dohnalová Dana VSP5050 51645 C USK Praha
12:16:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:19:00 Bartoňová Marie BOR5351 8433 C OK Jiskra Nový Bor
12:22:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
12:25:00 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C SK Praga

DH30 4.60 km, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Panchártek Jan PHK8802 553446 C OK 99 Hradec Králové
10:02:00 Jelínková Zora PGP8851 232167 C SK Praga
10:04:00 Krajíček Vojtěch 7HC8800 8988 Hrubý Styl Vrchlabí
10:06:00 Bravený Adam VBM8801 866998 C VSK Mendelu Brno
10:08:00 Mališ Jiří 7HC8802 8555 Hrubý Styl Vrchlabí
10:10:00 Azebová Nina PHK8855 981820 C OK 99 Hradec Králové

H10N 2.20 km, 125 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Aleš Mikuláš ZBM1017 1414502 C SK Žabovřesky Brno
11:06:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
11:09:00 Dub Pavel 44C0901 0 Neregistrovaní borci
11:12:00 Skřivanek František TBM1108 0 C KOS TJ Tesla Brno
11:15:00 Mička Timotej TJP1003 2133021 C TJ Sokol Troja
11:18:00 Odehnal Matyáš 7TC0800 0 OK5Z Moravian Contest Group
11:21:00 Vojkůvka Filip DOR0902 2045317 C OK Dobříš
11:24:00 Pospíšil Filip TJP1001 2111675 C TJ Sokol Troja
11:27:00 Dub Pavel 9CCXXX1 0 NEREG
11:30:00 Pilař František CEP0900 1413334 C Čepíci
11:33:00 Pavelec Daniel NPA1101 9687 C SK LOB Nová Paka
11:36:00 Sychrovský Lukáš SNA0902 2111808 C TJ START Náchod
11:39:00 Kroutil Tadeáš ZBM0901 2087680 C SK Žabovřesky Brno
11:42:00 Sychrovský Tomáš SNA1102 2111810 C TJ START Náchod
11:45:00 Bukovác Lukáš ZBM1007 307460 C SK Žabovřesky Brno
11:48:00 Novák Tobiáš CTB1103 2119198 C SK OB Chotěboř

H10C 2.20 km, 140 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Jończy Michał 88P0801 2053633 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:05:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
10:08:00 Držka Filip LPU0901 416258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 Štábl Vít KSU1100 2053548 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:14:00 Lučan Matěj LPU0903 9302 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 Kvášovský Filip LTU0902 2133881 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:20:00 Doušek Vilém TBM0904 2067212 C KOS TJ Tesla Brno
10:23:00 Kovalčík Petr AOP0901 49430 C Orientační Běh Opava
10:26:00 Španěl Viktor DOR0901 2125356 C OK Dobříš
10:29:00 Kadaně Matěj LPU1001 9212 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 Termer Štěpán LTU0800 425571 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:35:00 Skácel Jan VLI0901 2073665 C Slavia Liberec orienteering
10:38:00 Vojkůvka Matěj DOR0804 2050498 C OK Dobříš
10:41:00 Zavadil Matěj VSP0904 2129183 C USK Praha
10:44:00 Kadaník Petr LPU0802 9820 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 Pavelec Michal NPA0801 2122281 C SK LOB Nová Paka
10:50:00 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:53:00 Goláň František LPU0803 2122258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 Ježek David RBK0801 2103681 C SK Radioklub Blansko
10:59:00 Jiras František DOR0900 2080953 C OK Dobříš
11:02:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C USK Praha
11:05:00 Goláň Antonín LPU0804 2122259 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 Veljačik Jonáš SCP0800 336785 C OK Sparta Praha
11:11:00 Čihák Jakub HOR0901 2111759 C TJ Jiskra Hořice
11:14:00 Gajda Petr VSP0903 52283 C USK Praha
11:17:00 Frosch Vítek LPU0801 232607 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C USK Praha
11:23:00 Škorpil Marek HOR0900 52275 C TJ Jiskra Hořice
11:26:00 Vítek Vojtěch CHT0801 682374 C OOB SK Chrast
11:29:00 Kroupa Matyáš LPU0902 2070816 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 Bulička Martin ZBM0807 2092359 C SK Žabovřesky Brno
11:35:00 Šípek Daniel LPU0806 2075641 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:41:00 Kárník Štěpán LPU1002 2049542 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 Kubeček Antonín LIP0800 2124780 C SOS Mamuti z Lipovky

H12A 2.60 km, 140 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Štrait Vilém VSP0701 2021829 B USK Praha
10:54:00 Pachnik Jędrzej 19P0600 1396725 UKS "Orientpark.pl" Iwiny
10:57:00 Marek Filip ZBM0706 2092361 C SK Žabovřesky Brno
11:00:00 Matěásko Marek JIL0702 425574 B OK Jilemnice
11:03:00 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:06:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 2061850 B SK Žabovřesky Brno
11:09:00 Metelka Tomáš PHK0801 331689 B OK 99 Hradec Králové
11:12:00 Novák Matyáš CTB0601 2081396 B SK OB Chotěboř
11:15:00 Brosch Ondřej RBK0606 2061789 B SK Radioklub Blansko
11:18:00 Cicvárek Radim ZBM0601 2051515 C SK Žabovřesky Brno
11:21:00 Votoček Michal JIL0601 425563 B OK Jilemnice
11:24:00 Čech Radan TBM0611 53275 B KOS TJ Tesla Brno
11:27:00 Kučera Tomáš ZBM0605 1403415 B SK Žabovřesky Brno
11:30:00 Štábl Patrik KSU0606 446437 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:33:00 Štichhauer Adam LPU0603 9102564 B OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 Urválek Jan TBM0707 410702 C KOS TJ Tesla Brno
11:39:00 Finstrle Filip ZBM0702 2092386 C SK Žabovřesky Brno
11:42:00 Hanák Matěj LTU0701 2103287 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:45:00 Kroutil Jošt ZBM0701 2087678 C SK Žabovřesky Brno
11:48:00 Horák Martin VSP0601 51649 C USK Praha

H12B 2.50 km, 130 m, 5 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:03:00 Čihák Jan HOR0601 2104603 B TJ Jiskra Hořice
10:06:00 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C OB TJ Sokol Žamberk
10:09:00 Schejbal Filip LPU0711 2103276 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C SKOB Kobra Vsetín
10:15:00 Richter Rudolf ADA0601 52668 C OOB Spartak Adamov
10:18:00 Španěl Filip DOR0704 2080956 B OK Dobříš
10:21:00 Flos Tomáš LPU0633 2103270 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 Zlesák Matyáš CHT0601 336786 C OOB SK Chrast
10:27:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 C Magnus Orienteering
10:30:00 Salajka Michal LBM0701 52068 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:33:00 Kadaně Marek LPU0703 2025377 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 Sekanina Ondřej ASU0745 52844 C Magnus Orienteering
10:39:00 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B OK Jilemnice
10:42:00 Chmelík Štěpán DOR0703 2125355 C OK Dobříš
10:45:00 Jandera Kryštof PGP0700 7300279 C SK Praga
10:48:00 Jiras Antonín DOR0701 2042522 B OK Dobříš
10:51:00 Navrátil Pavel ASU0747 7206535 B Magnus Orienteering
10:54:00 Schejbal Matyáš LPU0710 2108905 C OK Lokomotiva Pardubice

H14A 3.70 km, 190 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 Kodytek Adam SHK0402 2073745 B OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 Doušek Tomáš TBM0401 7207618 A KOS TJ Tesla Brno
10:35:00 Odehnal Tomáš ADA0500 2053552 B OOB Spartak Adamov
10:38:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:41:00 Neumann Matěj PHK0400 2073740 B OK 99 Hradec Králové
10:44:00 Typlt Tomáš NPA0406 7207895 B SK LOB Nová Paka
10:47:00 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:50:00 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
10:53:00 Ehl Ondřej TBM0404 8654918 A KOS TJ Tesla Brno
10:56:00 Novák Stanislav NPA0404 2122278 B SK LOB Nová Paka
10:59:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B SK Radioklub Blansko
11:02:00 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:05:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 1400421 B OK Slavia Hradec Králové
11:08:00 Štoudek Martin ASU0448 53112 B Magnus Orienteering
11:11:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 8660411 B SK Žabovřesky Brno
11:17:00 Blaha Jiří EKP0401 8655423 B VŠTJ Ekonom Praha
11:20:00 Fousek Matěj RBK0402 1413719 B SK Radioklub Blansko
11:23:00 Bukovác Filip ZBM0501 2096113 B SK Žabovřesky Brno
11:26:00 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 A USK Praha
11:29:00 Rak Tomáš SHK0400 2049527 B OK Slavia Hradec Králové
11:32:00 Lazák Jan LTU0500 2057590 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:35:00 Pavelec Matěj NPA0501 2122282 B SK LOB Nová Paka
11:38:00 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 B OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 Blaha Michal EKP0402 8655418 B VŠTJ Ekonom Praha
11:44:00 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B Sportcentrum Jičín
11:47:00 Fousek Vojtěch RBK0403 1414504 B SK Radioklub Blansko
11:50:00 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
11:53:00 Marek Vojtěch ZBM0410 9201067 B SK Žabovřesky Brno
11:56:00 Fajfer Filip NPA0401 2122275 B SK LOB Nová Paka
11:59:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 1403061 B OOB TJ Turnov
12:02:00 Janas Adam PGP0404 443090 B SK Praga
12:05:00 Šípek Ondřej LPU0505 2045219 B OK Lokomotiva Pardubice
12:08:00 Ježek Filip RBK0405 2103684 B SK Radioklub Blansko
12:11:00 Choutka Matěj NPA0402 2122280 B SK LOB Nová Paka
12:14:00 Kasza Tomáš ZBM0512 2078496 C SK Žabovřesky Brno
12:17:00 Štorek Jan JPV0505 2075670 B Oddíl OS SK Prostějov
12:20:00 Baldrian Tomáš VSP0405 2102777 B USK Praha

H14B 3.10 km, 145 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Kokrda Vojtěch PHK0402 2078476 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 Jiras Jan DOR0505 2042521 B OK Dobříš
11:08:00 Maňour Vojtěch VSP0502 2121008 C USK Praha
11:11:00 Račanský Jakub TBM0503 2126246 B KOS TJ Tesla Brno
11:14:00 Sádovský Jáchym LPU0508 2032174 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 Krumphanzl Šimon SCPXXXX 49889 OK Sparta Praha
11:20:00 Kobylka David ASU0546 7210915 C Magnus Orienteering
11:23:00 Vacek František CHT0501 2067939 C OOB SK Chrast
11:26:00 Kužel Jan FSP0400 446429 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:29:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 B OOB Třebíč
11:32:00 Tesař Zdeněk SJC0401 2053544 C Sportcentrum Jičín
11:35:00 Greschner Adam ASU0547 7210093 C Magnus Orienteering
11:38:00 Valenta Ondřej JIL0401 2035789 C OK Jilemnice
11:41:00 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C OB TJ Sokol Žamberk
11:44:00 Málek David PHK0504 7260020 B OK 99 Hradec Králové
11:47:00 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
11:50:00 Bartášek Tomáš ASU0447 416716 C Magnus Orienteering
11:53:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 C OOB Třebíč
11:56:00 Čermák Martin PHK0502 2080972 B OK 99 Hradec Králové
11:59:00 Potůček Oto LTU0501 405972 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:02:00 Schneidewind Richard HOR0404 2102540 C TJ Jiskra Hořice
12:05:00 Houžvička David TUR0501 2106748 C OOB TJ Turnov
12:08:00 Morávek Martin SRK0503 7207356 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

H16B 5.90 km, 300 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 A SK Žabovřesky Brno
10:04:00 Macek Ondřej LPU0209 8656535 A OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 Lička Adam TBM0326 7202856 A KOS TJ Tesla Brno
10:10:00 Toborek Jakub CHC0304 8030803 C K.O.B. Choceň
10:13:00 Strugarek Łukasz 17P0302 7203698 WKS Śląsk Wrocław
10:16:00 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:19:00 Vališ Jan LPU0210 2091559 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 Oujezdský Matyáš ZBM0307 0 C SK Žabovřesky Brno
10:25:00 Kurzyp Stanisław CHC0202 1401454 A K.O.B. Choceň
10:28:00 Sobiński Adrian 88P0800 2099922 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:31:00 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:34:00 Milán Jakub TBM0411 8651737 A KOS TJ Tesla Brno
10:37:00 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A OOB TJ Turnov
10:40:00 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A SK Žabovřesky Brno
10:46:00 Janas Petr PGP0200 2060249 A SK Praga
10:49:00 Pachnik Stanisław 88P0303 1396724 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:52:00 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
10:55:00 Procinger Jakub VRL0305 2088183 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:58:00 Zaleski Jakub 88P0302 2053614 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:01:00 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 B OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 Štorek David JPV0202 2075675 B Oddíl OS SK Prostějov
11:07:00 Fábera David SHK0305 8656641 A OK Slavia Hradec Králové
11:10:00 Račanský Jan UBM0302 2126242 C MENISKOS Brno
11:13:00 Jirka Matyáš ZPV0201 7202871 B KOB ZPV Prostějov
11:16:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:19:00 Rajnoha Tomáš UBM0303 2049608 C MENISKOS Brno
11:22:00 Jończy Jakub 88P0300 7200176 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:25:00 Šabata Radek SRK0202 2070826 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:28:00 Rusin Vojtěch LPU0321 8656610 A OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy
11:34:00 Bolehovský Michal VSP0202 601169 B USK Praha
11:37:00 Šišma Vojtěch LPU0204 7208077 B OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 Čelechovský Matěj UBM0202 2049604 B MENISKOS Brno
11:43:00 Hecl František KSU0201 8662428 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:46:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
11:49:00 Novák Adam LPU0320 2096140 B OK Lokomotiva Pardubice
11:52:00 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 B OK Dobříš
11:55:00 Svoboda Radek STE0207 8655381 A SK SKI-OB Šternberk
11:58:00 Horák Pavel ml. VSP0301 434600 C USK Praha
12:01:00 Švestka Jakub KVS0310 2088173 SKOB Kobra Vsetín

H18B 6.60 km, 370 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Šimek Štěpán UOL0104 52733 B SOB Olomouc
10:03:00 Cícha Matěj TTR0102 2800321 B OOB Třebíč
10:06:00 Čech Petr SJI0001 8656540 A OK Jihlava
10:09:00 Krawczyński Mikołaj CHC0001 7203701 A K.O.B. Choceň
10:12:00 Záboj Petr SJI0101 2061788 C OK Jihlava
10:15:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 A KOS TJ Tesla Brno
10:18:00 Šitina Jakub LTU0001 2057577 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:21:00 Milán Tomáš ZBM0111 8655228 A SK Žabovřesky Brno
10:24:00 Pawłowicz Bruno 88P0000 2053617 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:27:00 Kynčl Vojtěch JIL0101 232622 C OK Jilemnice
10:30:00 Švadlena Michal CHC0101 9990101 A K.O.B. Choceň
10:33:00 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:36:00 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
10:39:00 Zimmer Jan ZVO0001 897354 C OB SK Zvole
10:42:00 Paleček Ondřej LPU0105 8656505 A OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 Meduna Jakub DOK0000 2053510 C OK Doksy
10:48:00 Rusin Jan LPU0008 8656619 A OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 Hasman Ondřej VPM0002 8656735 B KOS Slavia Plzeň
10:54:00 Porkert Jan SHK0100 7207030 B OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
11:00:00 Procinger Jan VRL0102 2082910 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:03:00 Jirka Mikuláš STE0000 8655377 A SK SKI-OB Šternberk
11:06:00 Gajda Jan KAM0105 8656513 A OK Kamenice
11:09:00 Ledniowski Filip CHC0004 9000712 C K.O.B. Choceň
11:12:00 Tachezy Jan DOR0102 2104701 B OK Dobříš
11:15:00 Roudný Václav LPU0001 8656528 A OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 Bek Jiří CHA0103 436431 A OK Chrastava
11:21:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 2060290 B OOB TJ Turnov
11:24:00 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:27:00 Rosłaniec Mateusz CHC0002 895003 B K.O.B. Choceň
11:30:00 Šafář Martin KSU0105 8662432 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:33:00 Zalaba Tomáš SJC0101 7839783 A Sportcentrum Jičín
11:36:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 A OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 Sedlář Jan TBM0010 7201210 A KOS TJ Tesla Brno

H21E 11.00 km, 600 m, 24 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Turczer Petr KSU7945 515179 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:04:00 Luštický Martin TUR8700 7092626 C OOB TJ Turnov
10:07:00 Horyna Roman LCE7602 1399000 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:10:00 Horčička Vít STE9919 8656558 E SK SKI-OB Šternberk
10:13:00 Dzioba Mateusz 88P9500 8650822 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:16:00 Pešek Ondřej CHC8502 2025363 C K.O.B. Choceň
10:19:00 Glonek Jakub AOP9602 1625050 R Orientační Běh Opava
10:22:00 Müller Jonáš KSU9906 8662444 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:25:00 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
10:28:00 Karatsiolis Kryštof TUR9901 888618 A OOB TJ Turnov
10:31:00 Pátek Michal CHC8603 8025343 C K.O.B. Choceň
10:34:00 Čech Radovan TBM7835 7210124 C KOS TJ Tesla Brno
10:37:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:40:00 Ehl Jiří TBM7701 887901 C KOS TJ Tesla Brno
10:43:00 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C K.O.B. Choceň
10:46:00 Smola Michal TZL8131 515174 R SKOB Zlín
10:49:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
10:52:00 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 Horvát Petr ASU9447 8644873 E Magnus Orienteering
10:58:00 Dvorský Vojtěch SKM9401 2045216 C KOB Směr Kroměříž
11:01:00 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:04:00 Matoušek Matěj KSU0005 8662433 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:07:00 Kopáček Jan CHT8510 7201807 C OOB SK Chrast
11:10:00 Schulhof Jan TUR8900 8627110 R OOB TJ Turnov
11:13:00 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
11:16:00 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:19:00 Šmehlík Eduard SHK8702 515483 C OK Slavia Hradec Králové
11:22:00 Doleček Vojtěch ZAM9903 2053567 C OB TJ Sokol Žamberk
11:25:00 Rajnošek Zdeněk KSU8506 515128 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:28:00 Remeš Petr SHK9403 8655415 C OK Slavia Hradec Králové
11:31:00 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 R SK Žabovřesky Brno
11:34:00 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
11:37:00 Bencúr Juraj LCE7701 682377 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:40:00 Schuster Marek SSU9303 995871 E SK Severka Šumperk
11:43:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
11:46:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 C SK Žabovřesky Brno
11:49:00 Thoř Tomáš TUR9904 7201809 A OOB TJ Turnov
11:52:00 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:55:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C SK Žabovřesky Brno
11:58:00 Lepšík Petr SJC8203 515133 C Sportcentrum Jičín
12:01:00 Váňa Martin TUR8401 1840303 C OOB TJ Turnov

H21A 9.10 km, 550 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Baier Martin TUR7603 7677777 C OOB TJ Turnov
10:05:00 Purkyt Jan TAP8705 232148 C KOB Tretra Praha
10:08:00 Masnyy Yury 11R8500 8643979 Orienta-MosCompass
10:11:00 Plíhal Tomáš SJI8509 1700080 C OK Jihlava
10:14:00 Beneš Filip TAP8701 232187 C KOB Tretra Praha
10:17:00 Kafka Tomáš SJI8504 52334 C OK Jihlava
10:20:00 Skřivanek Marcel JPV7713 52592 C Oddíl OS SK Prostějov
10:23:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C VSK Mendelu Brno
10:26:00 Gregor Martin CTB7701 2121756 C SK OB Chotěboř
10:29:00 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C VSK Mendelu Brno
10:32:00 Adámek Filip ABM0101 8656745 A KOB ALFA Brno
10:35:00 Pátek Richard ZBM7609 7700077 C SK Žabovřesky Brno
10:38:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 A OK Jilemnice
10:41:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
10:44:00 Žanda Jan CTB9901 1413712 B SK OB Chotěboř
10:47:00 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C OOB SK Chrast
10:50:00 Vlach Jiří AOV7900 7202896 C OOB TJ Baník Ostrava
10:53:00 Hepner David SHK7601 1008172 C OK Slavia Hradec Králové
10:56:00 Gregor Petr RUZ7500 2088726 C TJ Růžená
10:59:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C SK Žabovřesky Brno
11:02:00 Jirásek Michal SHK8901 7777400 C OK Slavia Hradec Králové
11:05:00 Novák Pavel CTB7001 7260014 C SK OB Chotěboř
11:08:00 Škrabánek Matěj SJI9203 336774 OK Jihlava
11:11:00 Janů Zdeněk KSU9045 8662682 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:14:00 Nouza Petr ml. SJH9300 2079508 C SJH Jindřichův Hradec
11:17:00 Bukovac Maroš ZBM7605 525005 C SK Žabovřesky Brno
11:20:00 Šrubař Michal ASU8606 2051488 C Magnus Orienteering
11:23:00 Fiala Petr LPU8701 8662325 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 Píro Matěj TTR8802 1988888 C OOB Třebíč
11:29:00 Krajcar Ivo SKM9501 425530 C KOB Směr Kroměříž
11:32:00 Kadlec Jan SJI8306 2073707 C OK Jihlava
11:35:00 Václavek Tomáš STE5809 8656374 C SK SKI-OB Šternberk
11:38:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 A SK Žabovřesky Brno
11:41:00 Fiala Jan BBM7205 515468 C BETA URSUS Orienteering
11:44:00 Blaha Ondřej EKP7002 9700729 C VŠTJ Ekonom Praha
11:47:00 Dvorský Petr SKM9601 53824 C KOB Směr Kroměříž
11:50:00 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 R OK Lokomotiva Pardubice
11:53:00 Janas Petr PGP7106 7201200 C SK Praga
11:56:00 Finstrle Luděk ZBM7902 2067240 C SK Žabovřesky Brno
11:59:00 Holas Ondřej TUR8501 515048 C OOB TJ Turnov
12:02:00 Kafka Matěj SJI9903 7200364 B OK Jihlava
12:05:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
12:08:00 Sabol Josef CTB9902 436413 A SK OB Chotěboř

H21B 7.10 km, 455 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:03:00 Mokrý Pavel VLI7501 2058479 C Slavia Liberec orienteering
10:06:00 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C SK LOB Nová Paka
10:09:00 Haas Karel LPU7304 7210409 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 Rouš Pavel VBM8102 53679 C VSK Mendelu Brno
10:15:00 Chvátal Lukáš ZBM8309 348120 C SK Žabovřesky Brno
10:18:00 Fojtů Petr PDY8701 8663137 Běhej Poděbrady
10:21:00 Ostřanský Filip ASU9243 920681 C Magnus Orienteering
10:24:00 Dudík Petr JPV8917 52870 C Oddíl OS SK Prostějov
10:27:00 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:30:00 Žák Jan LPU9802 2025379 B OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 Faltejsek Jan PHK9802 8651738 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 Šulc Václav AOP9200 49474 C Orientační Běh Opava
10:39:00 Pecháček Libor RIC7600 2069067 C OB Říčany
10:42:00 Křemen Štěpán KAM9804 232739 B OK Kamenice
10:45:00 Ptáček Martin SRK9509 7209655 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:48:00 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C VSK Mendelu Brno
10:51:00 Němeček Jan KAM9300 52282 C OK Kamenice
10:54:00 Nitsch Karel FSP7611 8914 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:57:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C VSK Mendelu Brno
11:00:00 Deml Tomáš LPU9502 9201627 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Trávníček Jan PLU7501 1012269 C TJ SOKOL Plumlov
11:06:00 Frýba Dominik SJI9702 7200599 C OK Jihlava
11:09:00 Seitler Milan ASU9148 301583 C Magnus Orienteering

H21C 5.90 km, 345 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Horčička Petr UOL7007 682380 C SOB Olomouc
10:04:00 Baše Martin 3FC8400 7203470 TJ SIGMA HRANICE
10:07:00 Lohr Ivo SCP6801 442853 C OK Sparta Praha
10:10:00 Macl Jan LPU9102 7209785 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 Humlíček Petr UBM9701 2049600 C MENISKOS Brno
10:16:00 Liška Petr KPY8601 7207705 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:19:00 Pecháček Vít RIC0101 2069066 C OB Říčany
10:22:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
10:25:00 Obrátil Štěpán ABM9409 886825 C KOB ALFA Brno
10:28:00 Vaněk Martin CHC9905 425544 C K.O.B. Choceň
10:31:00 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 4630 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:34:00 Tejkal Jan ADA8110 2103784 C OOB Spartak Adamov
10:37:00 Škoch Jan 98Z8500 2102695 OK Viníci
10:40:00 Srba Matěj UBM9601 2049606 MENISKOS Brno
10:43:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko, z. s.
10:46:00 Lukáš Odehnal 7TC9900 0 OK5Z Moravian Contest Group
10:49:00 Kábrt Filip 98Z7900 51473 OK Viníci
10:52:00 Hovorka Pavel LPU7908 9338 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 Vlastník Šimon JIL9904 2060257 B OK Jilemnice

H35B 7.90 km, 495 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 Voráček Michal OSN8000 9201330 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:23:00 Šimeček Pavel 4SZ8200 0 44u (neregistr.)
11:26:00 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 Slabý Jan ZHR7900 7300187 C TJ Zhoř
11:32:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C SK Radioklub Blansko
11:35:00 Tomášek Jakub FSP7613 410391 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:38:00 Videcky Jan 24A8200 0 Bayside Kangaroos
11:41:00 Morávek Martin SRK7701 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:44:00 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C OOB Vamberk
11:47:00 Doušek Robert TBM7911 2067213 C KOS TJ Tesla Brno
11:50:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
11:53:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C SK Radioklub Blansko
11:56:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
11:59:00 Zelenka Martin 3IX8300 0 Zelenkovi
12:02:00 Kárník Jan LPU7811 9201841 C OK Lokomotiva Pardubice
12:05:00 Kužel Tomáš FSP7610 515098 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:08:00 Račanský Jan UBM7903 2126231 C MENISKOS Brno
12:11:00 Vodička Oldřich LPU7715 2025371 C OK Lokomotiva Pardubice
12:14:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
12:17:00 Mikluš Marián 47S7200 8000029 TJ Rapid Bratislava
12:20:00 Šabatka Petr LPU8106 9269 C OK Lokomotiva Pardubice

H35C 5.90 km, 355 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Sychrovský Martin SNA7601 2115718 C TJ START Náchod
10:03:00 Polách David 3MZ8000 0 Neregistrovani - Vlci
10:06:00 Chmelík Petr DOR8100 2058502 C OK Dobříš
10:09:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C SK Radioklub Blansko
10:12:00 Sláma Jaroslav OSN6901 1232505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:15:00 Kvášovský Jakub LTU7802 206478 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:18:00 Duch Zdeněk LPU8306 9214 OK Lokomotiva Pardubice

H40B 7.30 km, 380 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Hlaváč Jiří TBM6116 515497 C KOS TJ Tesla Brno
11:13:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
11:16:00 Paulíček Michal UOL7701 2118494 C SOB Olomouc
11:19:00 Biolik Grzegorz 46P7600 770327 Trackcourse
11:22:00 Španěl Ondřej DOR7100 2058506 C OK Dobříš
11:25:00 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
11:28:00 Auermüller Vít 65X6700 2088711 Laněk
11:31:00 Finstrle Aleš ZBM7603 2051547 C SK Žabovřesky Brno
11:34:00 Švadlena Pavel CHC7502 7502000 C K.O.B. Choceň
11:37:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C OK Dobříš
11:40:00 Simr Pavel ROU7504 2031351 C SKOB Roudnice nad Labem
11:43:00 Vrbata Alan HOS7801 9762 C TJ Tatran Hostinné
11:46:00 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
11:49:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
11:52:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Žabovřesky Brno
11:55:00 Nečas David TBM7611 682073 C KOS TJ Tesla Brno
11:58:00 Bambousek Martin DOR7302 8662328 C OK Dobříš
12:01:00 Jończy Daniel 88P7500 1411015 MKS Paulinum Jelenia Góra
12:04:00 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C USK Praha
12:07:00 Houska Jindřich DOR7601 2050492 C OK Dobříš
12:10:00 Milán Pavel TBM7227 7070007 C KOS TJ Tesla Brno
12:13:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
12:16:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C Magnus Orienteering
12:19:00 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H40C 5.90 km, 355 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Pilař Marek CEP7700 2800223 C Čepíci
10:33:00 Puš Roman STH7501 2032180 C SK Studenec
10:36:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
10:39:00 Kubeček Štěpán LIP7600 7207623 C SOS Mamuti z Lipovky
10:42:00 Odehnal Luděk ADA7400 2053551 C OOB Spartak Adamov
10:45:00 Pospíšil Radek TJP7802 2113364 C TJ Sokol Troja
10:48:00 Novák Pavel 81C7500 2134254 Cirkus Čakovice
10:51:00 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 Vacek František CHT7001 4634 C OOB SK Chrast
10:57:00 Hecl Miloš KSU7601 886296 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:00:00 Kroutil Petr ZBM7803 2067978 C SK Žabovřesky Brno
11:03:00 Kubák Martin SJH7401 2061857 C SJH Jindřichův Hradec
11:06:00 Sedlák Radek LIP7500 8629812 C SOS Mamuti z Lipovky
11:09:00 Vaculovič Radim DCE7501 2058524 C KOB Dobřichovice
11:12:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:15:00 Zlesák Martin CHT7302 52155 C OOB SK Chrast
11:18:00 Navrátil Martin ASU7449 7203338 C Magnus Orienteering
11:21:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C OK Dobříš
11:24:00 Svoboda Jiří ROZ7500 8069069 C OK Roztoky
11:27:00 Štrait Martin VSP7602 410393 C USK Praha
11:30:00 Tesař Zdeněk SJC7401 2053543 C Sportcentrum Jičín
11:33:00 Vítek Pavel CHT7501 51999 C OOB SK Chrast
11:36:00 Mička Aleš TJP7300 2800365 C TJ Sokol Troja
11:39:00 Macek Pavel LPU7517 2103253 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 Matěásko Dušan JIL7503 2116463 C OK Jilemnice
11:45:00 Janů Zdeněk KSU5749 886293 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:48:00 Klvaňa Milan CHT7500 53145 C OOB SK Chrast
11:51:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč

H45B 6.60 km, 390 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Slavík Pavel SNA7349 9630 C TJ START Náchod
10:05:00 Zámečník Pavel 3VX7200 2801012 Zámečníci
10:08:00 Filip Libor SRK7101 2080850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:11:00 Faltejsek Pavel PHK7003 2017671 C OK 99 Hradec Králové
10:14:00 Kubičko Petr SJH6901 51141 C SJH Jindřichův Hradec
10:17:00 Macek Karel ASU7102 51882 C Magnus Orienteering
10:20:00 Votoček Tomáš JIL7041 9069 C OK Jilemnice
10:23:00 Fencl Petr LPU6901 9230 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 Mazurek Piotr 17P7000 504050 WKS Śląsk Wrocław
10:29:00 Lazák Jan LTU6900 2057593 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:32:00 Illner Jakub DKP6601 515448 C Oddíl OB Kotlářka
10:35:00 Jandera Tomáš SOB7300 7300190 C SOBSA
10:38:00 Lebeda Dušan SPC7312 2134273 C SPORTICUS team
10:41:00 Sobczyński Kalikst CHC7101 9595959 C K.O.B. Choceň
10:44:00 Švestka Vítězslav KVS7301 53372 C SKOB Kobra Vsetín
10:47:00 Skácel Dalibor 4PX7300 2116490 HO Ještěd
10:50:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
10:53:00 Pipek Kamil LPU7310 2049532 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 Gola Miroslav VIC6808 2451515 C OB Vizovice
10:59:00 Baldrian Petr PGP7203 2460 C SK Praga
11:02:00 Kasza Ladislav ZBM7100 2078497 C SK Žabovřesky Brno
11:05:00 Pavlík Radek ASU6849 920658 C Magnus Orienteering
11:08:00 Pachnik Dariusz 19P6900 1396727 UKS "Orientpark.pl" Iwiny

H45C 5.50 km, 330 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:39:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C VSK Mendelu Brno
11:42:00 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:45:00 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
11:48:00 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C MENISKOS Brno
11:51:00 Tomandl Jan 5IX7001 2090861 NOK HoRa
11:54:00 Provazník Dušan ADA7301 2127612 OOB Spartak Adamov
11:57:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C OK Dobříš
12:00:00 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C OK Slavia Hradec Králové
12:03:00 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
12:06:00 Sobotka Petr PZR7008 53709 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:09:00 Václavek Jiří STE5701 1401181 C SK SKI-OB Šternberk
12:12:00 Humlíček René UBM7101 515434 C MENISKOS Brno
12:15:00 Odehnal Karel 7TC7000 0 OK5Z Moravian Contest Group
12:18:00 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C OOB SK Týniště nad Orlicí
12:21:00 Vychopeň Tomáš BRU6800 425510 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
12:24:00 Dostál Dalibor VRL7308 1413338 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H50B 6.30 km, 370 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:19:00 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:22:00 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
11:25:00 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
11:28:00 Křivda Ivan 2PC6700 9200535 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje
11:31:00 Chmelař Pavel SHK6402 9151 C OK Slavia Hradec Králové
11:34:00 Stárek Filip TUR6602 8218 C OOB TJ Turnov
11:37:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
11:40:00 Vrubel Karel TZL6401 7210876 C SKOB Zlín
11:43:00 Zavadil Vladimír VSP6710 2129230 C USK Praha
11:46:00 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C SKOB Bruntál
11:49:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
11:52:00 Valach Petr LPU6505 1400423 C OK Lokomotiva Pardubice
11:55:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C SKOB Bruntál
11:58:00 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
12:01:00 Chvojka Zbyšek 37C64XX 2800314 Bez registrace
12:04:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C SK SKI-OB Šternberk
12:07:00 Kniebugl Anton 39S6401 416747 KOBRA Bratislava
12:10:00 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C OK Lokomotiva Pardubice
12:13:00 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C OK Sparta Praha
12:16:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:19:00 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
12:22:00 Málek Martin 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy

H50C 5.10 km, 305 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C TJ Sokol Troja
11:35:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
11:38:00 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:41:00 Rykala Karel VAM6401 9671 C OOB Vamberk
11:44:00 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:47:00 Švestka Jiří KVS6810 2088198 SKOB Kobra Vsetín
11:50:00 Mika Ladislav TBM6801 301281 C KOS TJ Tesla Brno
11:53:00 Funda Michal SHK6403 410744 C OK Slavia Hradec Králové
11:56:00 Hruška Tomáš ZBM6401 49393 C SK Žabovřesky Brno
11:59:00 Svoboda Miloslav SHK5901 9158 C OK Slavia Hradec Králové
12:02:00 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:05:00 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové

H55B 5.10 km, 310 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Strachota Jaroslav ASU5600 52556 C Magnus Orienteering
10:03:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C OK Jiskra Nový Bor
10:06:00 Zeman Jaroslav SJI5901 2085575 C OK Jihlava
10:09:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
10:12:00 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:15:00 Černý Petr ALB6000 7224 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:18:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:21:00 Rajnošek Zdeněk BZR6301 52963 C Bratrstvo Ždárských vrchů
10:24:00 Svoboda Slavomír SMB5801 897344 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:27:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:30:00 Sklenář Miroslav AOP6302 7200359 C Orientační Běh Opava

H55C 4.20 km, 205 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek
10:04:00 Holeček Petr SHK5900 2049556 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 Hirš Libor VBM6000 7201772 C VSK Mendelu Brno
10:13:00 Kopáček Miroslav CHT6049 2073715 C OOB SK Chrast
10:16:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
10:19:00 Mertlík Jiří VRL6102 2134279 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:22:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:25:00 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
10:28:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko

H60 5.10 km, 310 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:42:00 Guga Romuald CHC5501 889177 C K.O.B. Choceň
10:45:00 Hausvater Karel SHK5801 301648 C OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
10:51:00 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
10:54:00 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C TJ Jiskra Hořice
10:57:00 Kosiński Leszek 76P5501 249949 Biały Szkwał
11:00:00 Langr Stanislav SNA5403 9633 C TJ START Náchod
11:03:00 Janošík Zdeněk UOL5600 682075 C SOB Olomouc
11:06:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
11:09:00 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C OOB Vamberk
11:12:00 Niemiec Janusz 88P5400 1411018 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:15:00 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB TJ Sokol Žamberk
11:18:00 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice

H65 4.20 km, 205 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Rejmont Milan LTU4801 9777 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:43:00 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 Krmášek Bohdan AOP5301 7207625 C Orientační Běh Opava
10:49:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:52:00 Jelínek Vít TZL5102 7209285 C SKOB Zlín
10:55:00 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
10:58:00 Sláma Dušan TBM4730 53243 C KOS TJ Tesla Brno
11:01:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
11:04:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C USK Praha
11:07:00 Orálek Miroslav TTR5201 52252 C OOB Třebíč
11:10:00 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:16:00 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
11:19:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
11:22:00 Novák Karel NPA5001 2060215 C SK LOB Nová Paka
11:25:00 Chmelík Aleš VBM4732 2085633 C VSK Mendelu Brno
11:28:00 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C SKOB Zlín
11:31:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 Hrbas Vladimír KVS5301 2021858 C SKOB Kobra Vsetín
11:37:00 Wald František FSP5300 7210122 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H70 4.00 km, 220 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:40:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C SK SKI-OB Šternberk
10:44:00 Čepelka Petr LPU4701 9334 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 Edward Bartkowiak 34P4800 412412 WKS Grunwald Poznań
10:52:00 Švadlena Jiří CHC4601 2011854 C K.O.B. Choceň
10:56:00 Koč Zdeněk MKP4700 9101102 C SK GORDIC Praha Kačerov
11:00:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:04:00 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB TJ Sokol Žamberk
11:12:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:16:00 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod

H75 3.50 km, 180 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Attl Vladimír PGP3800 682666 C SK Praga
10:04:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:08:00 Dohnal Josef VSP4300 51743 C USK Praha
10:12:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
10:16:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk