Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.10.2018
Místo konání:
Česká Lípa- Svárov
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
Mapa:
Rasova hůrka, Autoři mapy:Jaroslav Lamač, Petr Karvánek, Matouš Karvánek, revize Petr Karvánek, měřítko 1:10 000 E5m
Ředitel závodu:
Našinec Jiří
Hlavní rozhodčí:
Hanušová Petra - R3
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
JURY:
Kašková Kateřina, Krejčí Jaroslav, Babický Tomáš
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P2     T4    

D10L 2.40 km, 40 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Buďárková Laura STH1051 2124779 C SK Studenec
10:34:00 Slámová Barbora TUR0859 4616806 C OOB TJ Turnov
10:37:00 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 C SOK TJ Turnov
10:40:00 Horáčková Natalie BOR0958 4426 C OK Jiskra Nový Bor
10:43:00 Kottíková Anežka TJN1152 4408032 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:46:00 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C SOK TJ Turnov
10:49:00 Feřtová Eliška VLI1056 2118485 C Slavia Liberec orienteering
10:52:00 Michálková Ela BOR1152 4436 C OK Jiskra Nový Bor
10:55:00 Špidlová Ester LLI 0 TJ Loko Liberec
10:58:00 Tomanicová Stela CHA1051 2049594 C OK Chrastava
11:01:00 Čabanová Eva FYD0951 2134262 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:04:00 Vítková Adriana CHA0852 2084449 C OK Chrastava
11:07:00 Zenko Rozálie BOR1052 4364 C OK Jiskra Nový Bor
11:10:00 Prokopová Tereza CHA1151 8169 C OK Chrastava
11:13:00 Vakant 0 Vakant
11:16:00 Vakant 0 Vakant
11:19:00 Vakant 0 Vakant

D10 1.90 km, 40 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Pěkná Alžběta ROU0950 53537 C SKOB Roudnice nad Labem
10:33:00 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 C OOB TJ Turnov
10:36:00 Ouzká Eliška BOR1051 2129236 C OK Jiskra Nový Bor
10:39:00 Šubrtová Barbora TAP1150 2080988 C KOB Tretra Praha
10:42:00 Michálková Ema BOR0857 4427 C OK Jiskra Nový Bor
10:45:00 Synková Elena DOK0850 2056280 C OK Doksy
10:48:00 Soukupová Marie BOR0952 4424 C OK Jiskra Nový Bor
10:51:00 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 C OB Jenišovice
10:54:00 Procházková Veronika VCB1262 52113 OB České Budějovice
10:57:00 Šestáková Johana VLI0853 2088819 C Slavia Liberec orienteering
11:00:00 Ryppelová Anna TAP0954 2124784 C KOB Tretra Praha
11:03:00 Šimková Anežka LME0950 416325 C SK Los Mělník
11:06:00 Míková Sofie TJN0950 2069077 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:09:00 Novotná Karolína TUR0853 2095926 C OOB TJ Turnov
11:12:00 Baštová Justýna DOR0952 2058512 C OK Dobříš
11:15:00 Kunášková Karolína VLI0851 4402225 C Slavia Liberec orienteering
11:18:00 Podoubská Klára TJN0855 2111782 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:21:00 Ślínská Amálie KUL0852 0 C KOB Ústí nad Labem
11:24:00 Feřtová Anežka VLI0856 2120065 C Slavia Liberec orienteering
11:27:00 Zurynková Lenka EKP0952 2102694 C VŠTJ Ekonom Praha
11:30:00 Pechová Marie VLI1050 2129242 C Slavia Liberec orienteering
11:33:00 Zappová Elisabeth TJN0952 2027206 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:36:00 Pechová Alena VLI0854 2125375 C Slavia Liberec orienteering
11:39:00 Vakant 0 Vakant
11:42:00 Vakant 0 Vakant

D12 2.40 km, 50 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Šírlová Markéta CHA0653 2059768 C OK Chrastava
10:48:00 Nováková Viktorie RUM0751 4641717 C ZOOB Rumburk
10:51:00 Kottíková Lucie TJN0657 8662704 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:54:00 Procházková Magdalena VCB0662 2127641 C OB České Budějovice
10:57:00 Březinová Antonie CHA0851 2095935 C OK Chrastava
11:00:00 Koudelková Eliška BOR0652 2067681 B OK Jiskra Nový Bor
11:03:00 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C OB Jenišovice
11:06:00 Háková Eliška TJN0654 2085580 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:09:00 Vilémová Eliška VLI0655 2088161 B Slavia Liberec orienteering
11:12:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:15:00 Rejmanová Nikola BOR0656 2129240 C OK Jiskra Nový Bor
11:18:00 Lošťáková Sára LTP0650 7210117 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:21:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 B OK Jiskra Nový Bor
11:24:00 Lipenská Barbora CHA0753 2095948 C OK Chrastava
11:27:00 Ekertová Jana VLI0750 2080993 C Slavia Liberec orienteering
11:30:00 Rejholcová Tereza BOR0751 2067682 C OK Jiskra Nový Bor
11:33:00 Šírlová Zdeňka CHA0654 2070834 C OK Chrastava
11:36:00 Houžvičková Daniela TUR0751 2106741 C OOB TJ Turnov
11:39:00 Horáčková Tereza BOR0762 4651 C OK Jiskra Nový Bor
11:42:00 Klustová Tereza CHA0751 2070848 C OK Chrastava
11:45:00 Skalová Jolana TJN0653 2070854 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:48:00 Kocmanová Adéla BOR0752 2115671 B OK Jiskra Nový Bor
11:51:00 Podoubská Adéla TJN0658 2111781 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:54:00 Ferbasová Matylda TUR0762 2091520 C OOB TJ Turnov
11:57:00 Štolbová Miroslava TJN0659 2111791 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:00:00 Krtičková Ester CHA0754 8908 C OK Chrastava
12:03:00 Vakant 0 Vakant
12:06:00 Vakant 0 Vakant
12:09:00 Vakant 0 Vakant

D14 2.80 km, 80 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Houdová Veronika CHA0552 2070843 C OK Chrastava
10:34:00 Kubecová Magdalena STB0550 2019212 A TJ Stadion Nový Bor
10:37:00 Průšková Tereza BOR0456 446324 C OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 Rajtorová Jasmína KAS0451 1909093 C KOB Kamenický Šenov
10:43:00 Rumlenová Tereza BOR0453 4367 B OK Jiskra Nový Bor
10:46:00 Tomanicová Sofie CHA0450 436428 B OK Chrastava
10:49:00 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:52:00 Novotná Michaela TUR0551 2095942 A OOB TJ Turnov
10:55:00 Čabanová Tereza FYD0450 8327 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:58:00 Hovorková Marie LDC0650 7300213 B KOB Děčín
11:01:00 Anežka Šípová KAS0450 1909092 C KOB Kamenický Šenov
11:04:00 Stehlíková Adéla BOR0554 2129217 C OK Jiskra Nový Bor
11:07:00 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 A Slavia Liberec orienteering
11:10:00 Novotná Barbora TUR0552 2095950 B OOB TJ Turnov
11:13:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 B Slavia Liberec orienteering
11:16:00 Matyášová Kristýna CHA0555 2049590 A OK Chrastava
11:19:00 Štěpánková Běla BOR0555 4357 C OK Jiskra Nový Bor
11:22:00 Vakant 0 Vakant
11:25:00 Vakant 0 Vakant
11:28:00 Vakant 0 Vakant

D16 3.10 km, 85 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha
10:33:00 Šritrová Lenka TUR0250 8656542 B OOB TJ Turnov
10:36:00 Linková Lucie TJN0257 8659384 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:39:00 Procházková Dana VCB0362 2127642 C OB České Budějovice
10:42:00 Horáková Kateřina LDC0351 997929 KOB Děčín
10:45:00 Pesničáková Soňa TJN0451 2085567 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:48:00 Jeřábková Andrea CHA0253 8181 C OK Chrastava
10:51:00 Podrábská Marie TJN0259 2078462 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:54:00 Lišková Adélka CHA0254 2049599 C OK Chrastava
10:57:00 Nehasilová Veronika LDC0350 505131 C KOB Děčín
11:00:00 Černá Ema ROU0451 8662284 A SKOB Roudnice nad Labem
11:03:00 Tymešová Anna BOR0253 2800957 A OK Jiskra Nový Bor
11:06:00 Baštová Julie DOR0353 2050483 B OK Dobříš
11:09:00 Vakant 0 Vakant

D18 3.10 km, 85 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:06:00 Paříková Iva TUR0061 1403056 C OOB TJ Turnov
12:09:00 Šklíbová Míša TJN0153 2053560 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:12:00 Zapalačová Petra DOK0154 51496 C OK Doksy
12:15:00 Jeřábková Nina BOR0151 1333269 B OK Jiskra Nový Bor
12:18:00 Pavlová Martina LTP0151 7202857 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:21:00 Kosíková Eliška TUR0052 9101185 B OOB TJ Turnov
12:24:00 Vakant 0 Vakant
12:27:00 Vakant 0 Vakant
12:30:00 Vakant 0 Vakant

D21L 4.70 km, 135 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Mokrá Julie VLI8051 9102561 C Slavia Liberec orienteering
10:47:00 Rypáčková Dana SPC7955 218783 C SPORTICUS team
10:49:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
10:51:00 Šákrová Michaela BOR8850 7880102 C OK Jiskra Nový Bor
10:53:00 Tichovská Hana PGP6652 51676 C SK Praga
10:55:00 Havlová Adéla BOR9161 7434894 C OK Jiskra Nový Bor
10:57:00 Sedláčková Petra ROZ7050 7921 C OK Roztoky
10:59:00 Neradová Alena LIT8551 886283 C KOB Litvínov
11:01:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 7209350 B OK Kamenice
11:03:00 Žuchová Nikola TJN9352 232503 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:05:00 Krafková Ita BOR8156 8532 C OK Jiskra Nový Bor
11:07:00 Luštická Lucie TUR8650 876522 R OOB TJ Turnov
11:09:00 Posseltová Tereza TJN9252 411767 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:11:00 Hošková Tereza DOB8971 9998971 C KOB Dobruška
11:13:00 Švihovská Eva SJC8352 8008017 C Sportcentrum Jičín
11:15:00 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C Magnus Orienteering
11:17:00 Knoblochová Kamila SJC8356 7778952 C Sportcentrum Jičín
11:19:00 Nováková Kateřina OKP9450 887935 C SK OK 24 Praha
11:21:00 Hájková Eliška KAM9851 515001 A OK Kamenice
11:23:00 Lepšíková Eva SJC8765 8946 C Sportcentrum Jičín
11:25:00 Korejčíková Dáďa LLI5550 8546 C TJ Loko Liberec
11:27:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
11:29:00 Knížková Šárka TJN9852 8659402 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:31:00 Pekařová Jana TUR0252 8660909 A OOB TJ Turnov
11:33:00 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A SK Studenec
11:35:00 Linková Alena TUR9751 1403419 R OOB TJ Turnov
11:37:00 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 A OK Chrastava
11:39:00 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C OB Jenišovice
11:41:00 Kameníková Andrea BOR9751 2051536 C OK Jiskra Nový Bor
11:43:00 Masopustová Elis PGP8656 8662717 C SK Praga
11:45:00 Kašková Kateřina CHA7850 887906 C OK Chrastava
11:47:00 Karochová Simona DKP8853 9944499 C Oddíl OB Kotlářka
11:49:00 Myslivečková Zuzana TUR9253 7656540 C OOB TJ Turnov
11:51:00 Posseltová Romana TJN7050 410359 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:53:00 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:55:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B OK Roztoky
11:57:00 Riby Rose LTP0051 7200323 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:59:00 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná
12:01:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:03:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
12:05:00 Monrová Jana 6KC8151 301393 Neregistrovaný
12:07:00 Vakant 0 Vakant
12:09:00 Vakant 0 Vakant
12:11:00 Vakant 0 Vakant

D21K 3.10 km, 85 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Kohlová Monika TUR9756 231929 C OOB TJ Turnov
11:18:00 Szenczi Kristýna VLI8650 2058475 C Slavia Liberec orienteering
11:21:00 Vaňková Saša LDC8550 1425355 C KOB Děčín
11:24:00 Žuchová Daniela TJN9750 2020749 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:27:00 Vlčková Tereza TUR8852 7796 C OOB TJ Turnov
11:30:00 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C KOB Tretra Praha
11:33:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:36:00 Hrdličková Ludmila SLA9851 301621 C SKOB Slaný
11:39:00 Neradová Eva LIT8951 8115 C KOB Litvínov
11:42:00 Makovská Jarmila TAP8650 7778650 C KOB Tretra Praha
11:45:00 Vojáčková Šárka 69X9050 8105 HO Humanita
11:48:00 Krtičková Michaela CHA7952 8897 C OK Chrastava
11:51:00 Erbanová Petra ROU8952 1425341 C SKOB Roudnice nad Labem
11:54:00 Kalousková Pavla JEN8451 7788 C OB Jenišovice
11:57:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant

D35 3.70 km, 105 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:34:00 Málková Šárka 8FX8350 2112761 TJ Kobylisy
11:40:00 Kvapilová Lenka TUV8151 7707 C SOK TJ Turnov
11:46:00 Murswieková Kateřina BOR7951 8422 C OK Jiskra Nový Bor
11:52:00 Poláková Veronika CHA8150 8186 C OK Chrastava
11:58:00 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 C Čepíci
12:04:00 Hrádková Kateřina ROU8350 0 C SKOB Roudnice nad Labem
12:10:00 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
12:16:00 Jakubská Jitka 3IZ8150 2124803 3iZ
12:22:00 Vakant 0 Vakant
12:28:00 Vakant 0 Vakant

D40 3.70 km, 105 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8438 C OK Jiskra Nový Bor
10:32:00 Baštová Jana DOR7452 2113394 C OK Dobříš
10:34:00 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 C OK Jiskra Nový Bor
10:36:00 Novotná Hedvika TUR7454 416139 C OOB TJ Turnov
10:38:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 Hoetzelová Zuzana JEN7754 2060294 C OB Jenišovice
10:42:00 Synková Šárka DOK7650 7773 C OK Doksy
10:44:00 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C OK Chrastava
10:46:00 Šimková Markéta LME7755 2045245 C SK Los Mělník
10:48:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 C OK Jiskra Nový Bor
10:50:00 Pesničáková Kristýna TJN7653 2085597 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:52:00 Patková Kateřina BOR7853 7209370 C OK Jiskra Nový Bor
10:54:00 Sieglová Dagmar MFP7050 7201197 C Matfyz Praha
10:56:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C SKOB Roudnice nad Labem
10:58:00 Lamačová Dana TUR7451 2111603 C OOB TJ Turnov
11:00:00 Míková Markéta TJN7351 411593 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:02:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C Matfyz Praha
11:04:00 Březinová Michaela CHA7751 2095938 C OK Chrastava
11:06:00 Nováková Markéta RUM7451 2801028 C ZOOB Rumburk
11:08:00 Mairichová Radka TJN7450 8662696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:10:00 Krupková Martina CHA7552 2084440 C OK Chrastava
11:12:00 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
11:14:00 Kobrlová Gabriela TJN7654 4124 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:16:00 Houdová Miloslava CHA7653 2084438 C OK Chrastava
11:18:00 Žuková Marcela VLI7351 8293 C Slavia Liberec orienteering
11:20:00 Danková Irena CHA7551 2070830 C OK Chrastava
11:22:00 Tučková Monika BOR7650 7913579 C OK Jiskra Nový Bor
11:24:00 Vakant 0 Vakant
11:26:00 Vakant 0 Vakant
11:28:00 Vakant 0 Vakant

D45 3.20 km, 110 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Šejnová Magdalena KAM7055 2129235 C OK Kamenice
10:35:00 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:38:00 Linková Iva TUR6850 51809 C OOB TJ Turnov
10:41:00 Thomas Sylvia 48D6950 8060669 OL-Team Wehrsdorf
10:44:00 Houžvičková Karolína TUR7254 7207877 C OOB TJ Turnov
10:47:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:50:00 Ferbasová Zdeňka TUR7361 2103240 C OOB TJ Turnov
10:53:00 Kašparová Marie ZAK7250 331399 C OK Netopýr Zákupy
10:56:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
10:59:00 Pokorná Hana TJN6950 2073666 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:02:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
11:05:00 Kyselová Jana ROU7050 2043619 C SKOB Roudnice nad Labem
11:08:00 Pecková Ivana EKP6252 51601 C VŠTJ Ekonom Praha
11:11:00 Dittrtová Lucia LME6852 2102533 C SK Los Mělník
11:14:00 Nováková Irena OKP6651 2133898 C SK OK 24 Praha
11:17:00 Řehořová Lenka TJN7250 2073661 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:20:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 224894 C SKOB Slaný
11:23:00 Hlavatá Pavla 45X7050 253812 PAT Praha
11:26:00 Koucká Ivana EKP6850 515195 C VŠTJ Ekonom Praha
11:29:00 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C TJ Loko Liberec
11:32:00 Vakant 0 Vakant
11:35:00 Vakant 0 Vakant
11:38:00 Vakant 0 Vakant

D50 3.20 km, 110 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:44:00 Živcová Pavlína DLT6651 1418758 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
11:47:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
11:50:00 Gottlichová Jitka BOR6752 8448 C OK Jiskra Nový Bor
11:53:00 Kočibová Ivana TJN6354 8662700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:56:00 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
11:59:00 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
12:02:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
12:05:00 Přibylová Erika 47X6650 0 KONKORDIA Děčín
12:08:00 Halířová Eva BOR6654 8512 C OK Jiskra Nový Bor
12:11:00 Svobodová Lenka ROU6650 2043618 C SKOB Roudnice nad Labem
12:14:00 Burdová Simona LDC6851 7667667 C KOB Děčín
12:17:00 Vakant 0 Vakant
12:20:00 Vakant 0 Vakant

D55 2.90 km, 90 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Šípová Soňa BOR6150 232182 C OK Jiskra Nový Bor
10:38:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:44:00 Kapounová Jitka DOK6050 886261 C OK Doksy
10:50:00 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C OK Jiskra Nový Bor
10:56:00 Kraemer Karin 18D6350 888903 Post SV Dresden
11:02:00 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:08:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
11:14:00 Vakant 0 Vakant
11:20:00 Vakant 0 Vakant

D60 2.90 km, 90 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C OK Chrastava
11:38:00 Matoušková Marie LJN5550 7742 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
11:44:00 Konopáčová Jana TUR5650 8208 C OOB TJ Turnov
11:50:00 Lukavcová Lenka TJN5452 8259 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:56:00 Bradnová Věra CHA5550 8162 C OK Chrastava
12:02:00 Vakant 0 Vakant
12:08:00 Vakant 0 Vakant

D65 2.50 km, 65 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Richtrová Jaroslava JEN5251 7776 C OB Jenišovice
10:42:00 Bartoňová Marie BOR5351 2095936 C OK Jiskra Nový Bor
10:48:00 Bednaříková Olga Marie VLI5151 8309 C Slavia Liberec orienteering
10:54:00 Vokálová Pavla CHA4951 8158 C OK Chrastava
11:00:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
11:06:00 Vakant 0 Vakant
11:12:00 Vakant 0 Vakant

D70 2.50 km, 65 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:24:00 Kašková Eva CHA4650 8152 C OK Chrastava
11:30:00 Krausová Marie LLI4451 51214 C TJ Loko Liberec
11:36:00 Pospíšilová Jana LDC4451 232341 C KOB Děčín
11:42:00 Kubíková Hela LLI4851 8242 C TJ Loko Liberec
11:48:00 Folprechtová Marie TUR4250 8212 C OOB TJ Turnov
11:54:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant

H10L 2.40 km, 40 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:25:00 Lamač Vítek BOR1100 7111317 C OK Jiskra Nový Bor
11:28:00 Zurynek Tomáš EKP1100 49964 C VŠTJ Ekonom Praha
11:31:00 Kruliš Janek VLI1003 2092397 C Slavia Liberec orienteering
11:34:00 Vintr Filip NNN9995 0 Neregistrovaní
11:37:00 Kocman Lukáš BOR1102 2127892 C OK Jiskra Nový Bor
11:40:00 Lebduška Tadeáš NNN9978 53536 Neregistrovaní
11:43:00 Bégoc Dany TUR1011 4616807 C OOB TJ Turnov
11:46:00 Hähnel Ron 48D1000 7040167 OL-Team Wehrsdorf
11:49:00 Kalousek Dominik JEN0901 51544 C OB Jenišovice
11:52:00 Jakubský Pavel 3IZ1100 2120625 3iZ
11:55:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 0 C SKOB Roudnice nad Labem
11:58:00 Krtička Jáchym CHA1000 553441 C OK Chrastava
12:01:00 Jakubský Filip 3IZ1300 2120646 3iZ
12:04:00 Kučerka Radek STB1101 49984 C TJ Stadion Nový Bor
12:07:00 Vakant 0 Vakant
12:10:00 Vakant 0 Vakant
12:13:00 Vakant 0 Vakant

H10 2.00 km, 40 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:58:00 Šašek Jakub LTP0801 7210126 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:01:00 Patka Marek BOR0902 7207504 C OK Jiskra Nový Bor
11:04:00 Cichra Patrik TAP0903 2113483 C KOB Tretra Praha
11:07:00 Guida Alessandro VLI0900 4411232 C Slavia Liberec orienteering
11:10:00 Houda Lukáš CHA0800 2049586 C OK Chrastava
11:13:00 Guida Francesco VLI0810 4402223 C Slavia Liberec orienteering
11:16:00 Šubrt Ondřej TAP0801 2085632 C KOB Tretra Praha
11:19:00 Povolný Vojtěch KUL0803 0 C KOB Ústí nad Labem
11:22:00 Šebelka Matěj VLI0805 2124795 C Slavia Liberec orienteering
11:25:00 Tůma Vojtěch CHA0804 2084434 C OK Chrastava
11:28:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:31:00 Murswiek Jan BOR0901 4410 C OK Jiskra Nový Bor
11:34:00 Mairich Martin TJN0812 2096129 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:37:00 Hrůzek Ondřej BOR0809 8237 C OK Jiskra Nový Bor
11:40:00 Berka Tadeáš VLI0904 2103255 C Slavia Liberec orienteering
11:43:00 Votýpka Štěpán BOR0900 4384 C OK Jiskra Nový Bor
11:46:00 Vilém Štěpán VLI0902 4411246 C Slavia Liberec orienteering
11:49:00 Kovanda Jonáš BOR0904 230718 C OK Jiskra Nový Bor
11:52:00 Šebelka Jakub VLI1002 4402219 C Slavia Liberec orienteering
11:55:00 Kutek Matěj JEN0902 2113046 C OB Jenišovice
11:58:00 Forst Albert MFP0901 218782 C Matfyz Praha
12:01:00 Vakant 0 Vakant
12:04:00 Vakant 0 Vakant

H12 2.50 km, 50 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Buďárek Šimon STH0703 9044 C SK Studenec
11:07:00 Vintr Jakub NNN9996 0 Neregistrovaní
11:10:00 Miklas Ondřej VLI0701 4214 C Slavia Liberec orienteering
11:13:00 Krupka Daniel CHA0703 5179 C OK Chrastava
11:16:00 Podrábský Ctibor VLI0700 2078463 B Slavia Liberec orienteering
11:19:00 Vávra Tomáš BOR0700 2129243 C OK Jiskra Nový Bor
11:22:00 Mathaus Kryštof DOK0600 7771 C OK Doksy
11:25:00 Studničný Adam BOR0701 7531975 B OK Jiskra Nový Bor
11:28:00 Hübner Ondřej STB0700 52908 C TJ Stadion Nový Bor
11:31:00 Bogar Vojtěch BOR0604 8468 C OK Jiskra Nový Bor
11:34:00 Hyxa Jan VLI0702 2126343 B Slavia Liberec orienteering
11:37:00 Vacek Ondřej BOR0708 4378 C OK Jiskra Nový Bor
11:40:00 Drahoňovský Tomáš TUR0701 1403065 B OOB TJ Turnov
11:43:00 Sedláček Patrik ROZ0800 2092429 B OK Roztoky
11:46:00 Vintr Matěj NNN9997 0 Neregistrovaní
11:49:00 Polák Tomáš CHA0801 2092428 C OK Chrastava
11:52:00 Göttlich Vít BOR0800 4379 C OK Jiskra Nový Bor
11:55:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:58:00 Jakubík Jaromír TJN0704 2111785 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:01:00 Zeman Jakub BOR0704 4434 C OK Jiskra Nový Bor
12:04:00 Heller Jakub ROU0702 51438 B SKOB Roudnice nad Labem
12:07:00 Dolejší Jan STB0601 438039 B TJ Stadion Nový Bor
12:10:00 Patka Kryštof BOR0702 7208072 B OK Jiskra Nový Bor
12:13:00 Heczko Erik VLI0804 2113075 B Slavia Liberec orienteering
12:16:00 Řehoř Hynek TJN0700 2053559 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:19:00 Vakant 0 Vakant
12:22:00 Vakant 0 Vakant
12:25:00 Vakant 0 Vakant
12:28:00 Vakant 0 Vakant

H14 3.10 km, 80 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:29:00 Míka Albert TJN0601 8662743 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:32:00 Šašek Martin LLI0501 2112779 C TJ Loko Liberec
11:35:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 B SKOB Roudnice nad Labem
11:38:00 Jíra Filip ROZ0500 9005138 B OK Roztoky
11:41:00 Mairich Filip TJN0603 8662716 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:44:00 Janoušek Slávek BOR0400 4360 B OK Jiskra Nový Bor
11:47:00 Hoetzel Hugo JEN0503 2060291 B OB Jenišovice
11:50:00 Kašpar Vojtěch BOR0402 7209659 C OK Jiskra Nový Bor
11:53:00 Pokorný Jan TJN0400 8659408 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:56:00 Kašpar Štěpán BOR0403 448931 C OK Jiskra Nový Bor
11:59:00 Houžvička David TUR0501 2106748 C OOB TJ Turnov
12:02:00 Mašek Matěj BOR0410 446338 C OK Jiskra Nový Bor
12:05:00 Střelba Antonín PGP0605 2099508 B SK Praga
12:08:00 Waldhauser Štěpán BOR0409 4443 B OK Jiskra Nový Bor
12:11:00 Kurenda Karel KAS0501 51385 C KOB Kamenický Šenov
12:14:00 Veselý Jakub BOR0406 2129241 C OK Jiskra Nový Bor
12:17:00 Březina Karel CHA0605 2095974 B OK Chrastava
12:20:00 Čapek Ondřej BOR0404 2129237 C OK Jiskra Nový Bor
12:23:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 1403061 B OOB TJ Turnov
12:26:00 Karvánek Matěj KAS0502 1420740 C KOB Kamenický Šenov

H16 3.50 km, 100 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Mencl Jan JEN0201 2108873 C OB Jenišovice
10:35:00 Danko Štěpán CHA0301 436449 C OK Chrastava
10:38:00 Řehoř Vojta TJN0303 8662740 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:41:00 Krupka Štěpán CHA0201 8164 C OK Chrastava
10:44:00 Kabát Martin PGP0408 2099511 A SK Praga
10:47:00 Hrdlička Jan SLA0200 439143 C SKOB Slaný
10:50:00 Matyáš Vojtěch CHA0202 2049595 B OK Chrastava
10:53:00 Hejna Hynek LLI0300 7055011 C TJ Loko Liberec
10:56:00 Šašek Jan LTP0301 52918 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:59:00 Žukov Jakub TJN0305 2067345 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:02:00 Vakant 0 Vakant
11:05:00 Vakant 0 Vakant

H18 3.50 km, 100 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 Meduna Jakub DOK0000 888634 C OK Doksy
11:26:00 Hořák Jaroslav LLI0102 2032134 C TJ Loko Liberec
11:32:00 Synek Antonín DOK0001 8657097 A OK Doksy
11:38:00 Forst Antonín PGP0106 218851 B SK Praga
11:44:00 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy
11:50:00 Tománek Josef BOR0102 7210804 B OK Jiskra Nový Bor
11:56:00 Kubec Michal DOK0103 7207878 C OK Doksy
12:02:00 Vakant 0 Vakant
12:08:00 Šmol David DOK0100 2053509 B OK Doksy
12:14:00 Vakant 0 Vakant

H21L 5.80 km, 145 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Janeček Jura EKP6701 51587 C VŠTJ Ekonom Praha
10:32:00 Košárek Pavel PGP7107 8656676 C SK Praga
10:34:00 Bencúr Juraj LCE7701 682377 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:36:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
10:38:00 Koucký Martin EKP9700 2032158 C VŠTJ Ekonom Praha
10:40:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C OK Roztoky
10:42:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
10:44:00 Kořínek Jindřich TUR8406 8656588 C OOB TJ Turnov
10:46:00 Kolařík Tomáš BOR7809 1302816 C OK Jiskra Nový Bor
10:48:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
10:50:00 Novák Libor OKP6504 51680 C SK OK 24 Praha
10:52:00 Hošek Radim DOB8737 9998737 C KOB Dobruška
10:54:00 Petr Jan TJN8200 2800222 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:56:00 Hanovec Petr VLI7101 8629811 C Slavia Liberec orienteering
10:58:00 Mička Aleš TJP7300 7800365 C TJ Sokol Troja
11:00:00 Kabát Jan EKP6912 886298 C VŠTJ Ekonom Praha
11:02:00 Pavlovec Jan BOR9503 9200728 C OK Jiskra Nový Bor
11:04:00 Prášil Ondřej SJC8401 8170284 C Sportcentrum Jičín
11:06:00 Šklíba David NNN9994 2059760 Neregistrovaní
11:08:00 Francke Michal TJN8600 2045203 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:10:00 Pospíšil Vítek PGP6803 681612 C SK Praga
11:12:00 Krtička Jan PLU7931 2067929 C TJ SOKOL Plumlov
11:14:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 A OK Kamenice
11:16:00 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:18:00 Němeček Jan KAM9300 52282 C OK Kamenice
11:20:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 2060290 B OOB TJ Turnov
11:22:00 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 A OK Jiskra Nový Bor
11:24:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 7210914 A Oddíl OB Kotlářka
11:26:00 Bek Jiří CHA0103 436431 A OK Chrastava
11:28:00 Luštický Martin TUR8700 7092626 C OOB TJ Turnov
11:30:00 Kučerka David LIT8202 7703600 C KOB Litvínov
11:32:00 Glonek Jakub AOP9602 1625050 R Orientační Běh Opava
11:34:00 Thoř Tomáš TUR9904 7201809 R OOB TJ Turnov
11:36:00 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:38:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
11:40:00 Švihovský Jaromír SJC8005 8008018 C Sportcentrum Jičín
11:42:00 Hradec Pavel TUR8801 995821 E OOB TJ Turnov
11:44:00 Křemen Štěpán KAM9804 232739 B OK Kamenice
11:46:00 Vlček Martin TUR8702 8656670 C OOB TJ Turnov
11:48:00 Bogar Kryštof BOR9402 886300 C OK Jiskra Nový Bor
11:50:00 Kobr Tomáš TJN8901 1969696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:52:00 Zabořil Ondřej JEN0401 7780 B OB Jenišovice
11:54:00 Líbal Jakub ROU9202 1425379 C SKOB Roudnice nad Labem
11:56:00 Kadavý Petr CHA7800 2801027 C OK Chrastava
11:58:00 Karvánek Matouš BOR9006 52902 C OK Jiskra Nový Bor
12:00:00 Šesták Marek VLI7403 2058471 C Slavia Liberec orienteering
12:02:00 Váňa Martin TUR8401 1840303 C OOB TJ Turnov
12:04:00 Vitebský Lukáš TJN0302 8636193 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:06:00 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C KOB Tretra Praha
12:08:00 Hanslian David LCE7835 995852 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:10:00 Čechlovský Jan CHA9300 2070852 C OK Chrastava
12:12:00 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R OOB TJ Turnov
12:14:00 Kořínek Tomáš BOR9007 8654931 C OK Jiskra Nový Bor
12:16:00 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
12:18:00 Klein Martin LTP0404 8662293 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:20:00 Laciga Radek PGP8202 7003030 C SK Praga
12:22:00 Novotný Marek TJN9901 8659418 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:24:00 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C SK Praga
12:26:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:28:00 Szenczi Gabriel VLI8700 2102802 C Slavia Liberec orienteering
12:30:00 Vakant 0 Vakant

H21K 4.40 km, 115 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Monro Robert 6KC7901 331854 Neregistrovaný
10:34:00 Bílý Jakub LTP0104 8662323 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:37:00 Průcha Pavel BOR9304 1993526 C OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:43:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8398 C OK Jiskra Nový Bor
10:46:00 Würz Jiří LTP6502 7204992 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:49:00 Klusáček Radim BOR7710 8516 C OK Jiskra Nový Bor
10:52:00 Žukov Michal TJN9701 2067343 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:55:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:58:00 Málek Martin 8FX8900 1425376 TJ Kobylisy
11:01:00 Lošťáková Ivana LTP7758 7202864 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:04:00 Vakant 0 Vakant
11:07:00 Vakant 0 Vakant

H35 4.40 km, 115 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
11:22:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 420417 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:28:00 Čech Jan FSP7900 416195 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:34:00 Šašek Luděk SOB6901 4189 C SOBSA
11:40:00 Lepšík Petr SJC8203 515133 C Sportcentrum Jičín
11:46:00 Pachner Pavel CHA7501 7700075 C OK Chrastava
11:52:00 Vančura Martin ASU8049 51234 C Magnus Orienteering
11:58:00 Tomanica Vojtěch CHA7601 2070857 C OK Chrastava
12:04:00 Heller Jiří ROU7708 331503 C SKOB Roudnice nad Labem
12:10:00 Vakant 0 Vakant
12:16:00 Vakant 0 Vakant

H40 3.70 km, 120 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Rejman Josef BOR7415 8442 C OK Jiskra Nový Bor
10:33:00 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C Slavia Liberec orienteering
10:36:00 Vácha Tomáš BOR7409 8534 C OK Jiskra Nový Bor
10:39:00 Horák Martin LDC7100 7000004 C KOB Děčín
10:42:00 Štembera Jan TJN7513 7300183 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:45:00 Kvapil Petr TUV7402 8322 C SOK TJ Turnov
10:48:00 Gálus Igor LDC7302 7400074 C KOB Děčín
10:51:00 Koudelka Tomáš BOR7513 8415 C OK Jiskra Nový Bor
10:54:00 Matyáš Libor CHA7603 2059767 C OK Chrastava
10:57:00 Severýn Otto VLI7402 2067313 C Slavia Liberec orienteering
11:00:00 Hančl Martin ROU7601 8662370 C SKOB Roudnice nad Labem
11:03:00 Březina Jan CHA7604 2095960 C OK Chrastava
11:06:00 Pilař Marek CEP7700 2800223 C Čepíci
11:09:00 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C OK Jiskra Nový Bor
11:12:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C SK Praga
11:15:00 Patka Miroslav BOR7715 7207489 C OK Jiskra Nový Bor
11:18:00 Synek Marcel DOK7600 2056288 C OK Doksy
11:21:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C OK Jiskra Nový Bor
11:24:00 Peteráč Zdeněk VLI7802 2080914 C Slavia Liberec orienteering
11:27:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
11:30:00 Sychra Zdeněk CHA7302 2085623 C OK Chrastava
11:33:00 Feřt Martin VLI7704 2118489 C Slavia Liberec orienteering
11:36:00 Kocman Jindřich BOR7612 8479 C OK Jiskra Nový Bor
11:39:00 Novák Petr RUM7401 2120650 C ZOOB Rumburk
11:42:00 Novotný Tomáš TUR7405 416120 C OOB TJ Turnov
11:45:00 Ekert Vladimír VLI7600 2058477 C Slavia Liberec orienteering
11:48:00 Spejchal Petr BOR7512 8472 C OK Jiskra Nový Bor
11:51:00 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
11:54:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C SKOB Roudnice nad Labem
11:57:00 Danko Tomáš CHA7200 436410 C OK Chrastava
12:00:00 Mokrý Pavel VLI7501 2058479 C Slavia Liberec orienteering
12:03:00 Jakubský Ondřej 3IZ7700 7701 3iZ
12:06:00 Vakant 0 Vakant
12:09:00 Vakant 0 Vakant
12:12:00 Vakant 0 Vakant

H45 3.70 km, 115 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:27:00 Šašek Jan LTP7308 7207880 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:29:00 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C TJ Loko Liberec
11:31:00 Žukov Libor VLI6803 8294 C Slavia Liberec orienteering
11:33:00 Martinec Pavel LTP7003 262914 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:35:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
11:37:00 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:39:00 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:41:00 Kruliš Petr VLI6901 301186 C Slavia Liberec orienteering
11:43:00 Bégoc Ronan NNN9968 0 Neregistrovaní
11:45:00 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:47:00 Glöckner Michael KUL7000 0 C KOB Ústí nad Labem
11:49:00 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C OK Jiskra Nový Bor
11:51:00 Lipenský Robert CHA7201 2095964 C OK Chrastava
11:53:00 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:55:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C TJ Loko Liberec
11:57:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:59:00 Ročejdl Marek KAM6400 995804 C OK Kamenice
12:01:00 Jeřábek Petr BOR7105 8439 C OK Jiskra Nový Bor
12:03:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky
12:05:00 Houda Vítězslav CHA7300 2084431 C OK Chrastava
12:07:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C USK Praha
12:09:00 Šírl Kamil CHA7303 2084432 OK Chrastava
12:11:00 Svoboda Jan BOR7200 8536 C OK Jiskra Nový Bor
12:13:00 Kindermann Mike 48D7202 7722401 OL-Team Wehrsdorf
12:15:00 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C OK Jiskra Nový Bor
12:17:00 Zabořil Michal JEN7101 7781 C OB Jenišovice
12:19:00 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
12:21:00 Štěpán Petr LDC7301 7007007 C KOB Děčín
12:23:00 Lamač Jaroslav TUR7203 8068 C OOB TJ Turnov
12:25:00 Kašpar Ludvík ZAK7200 410399 C OK Netopýr Zákupy
12:27:00 Vydra Ivan CHA6600 2124770 C OK Chrastava

H50 3.50 km, 95 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Stárek Filip TUR6602 8218 C OOB TJ Turnov
10:36:00 Přibyl Luboš LDC6600 2075636 C KOB Děčín
10:42:00 Posselt Martin TJN6802 232256 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:48:00 Doškář Boris BOR6400 8490 C OK Jiskra Nový Bor
10:54:00 Žucha Jiří TJN6603 2017687 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:00:00 Bogar Leoš BOR6603 515014 C OK Jiskra Nový Bor
11:06:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
11:12:00 Vakant 0 Vakant
11:18:00 Vakant 0 Vakant

H55 3.50 km, 95 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:36:00 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
11:39:00 Šimek Miroslav LME6300 2020717 C SK Los Mělník
11:42:00 Šubrt Pavel SMB6301 7703 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
11:45:00 Kovář Karel LTP6102 7205033 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:48:00 Pavlovec Petr BOR6303 219203 C OK Jiskra Nový Bor
11:51:00 Kavalek Miroslav CHA6300 8176 C OK Chrastava
11:54:00 Mareš Hynek TUR6100 2067342 C OOB TJ Turnov
11:57:00 Kořínek Zdeněk PEN6201 7762 C OK RECO Sport
12:00:00 Dikoš Pavel BOR6003 995805 C OK Jiskra Nový Bor
12:03:00 Vakant 0 Vakant
12:06:00 Vakant 0 Vakant

H60 3.10 km, 90 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
10:37:00 Horák Petr TJN5602 2056301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:43:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C OK Chrastava
10:49:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
10:55:00 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C OK Chrastava
11:01:00 Kraemer Werner 18D5800 8629988 Post SV Dresden
11:07:00 Cedrych Karel TJP5500 446334 C TJ Sokol Troja
11:13:00 Vakant 0 Vakant
11:19:00 Vakant 0 Vakant

H65 3.10 km, 90 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 Juřina Robert FYD4900 8332 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:35:00 Provazník Jiří TUR5102 1511127 C OOB TJ Turnov
11:38:00 Kuchař Vladimír BOR4902 8404 OK Jiskra Nový Bor
11:41:00 Bednařík Libor VLI5200 8296 C Slavia Liberec orienteering
11:44:00 Bárta Miroslav JEN5201 7778 C OB Jenišovice
11:47:00 Rančák Josef BOR5004 886284 C OK Jiskra Nový Bor
11:50:00 Richtr Jiří JEN5001 7777 C OB Jenišovice
11:53:00 Ševčík Milan CHA5003 8199 C OK Chrastava
11:56:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
11:59:00 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
12:02:00 Pospíšil Jaromír LDC5301 7410753 C KOB Děčín
12:05:00 Lukavec Míla TJN4901 2060202 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:08:00 Švihovský Jaroslav BOR5003 8533 C OK Jiskra Nový Bor
12:11:00 Vakant 0 Vakant
12:14:00 Vakant 0 Vakant
12:17:00 Vakant 0 Vakant

H70 2.40 km, 65 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
10:37:00 Smetana Radim CHA4700 8153 C OK Chrastava
10:43:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
10:49:00 Folprecht Eduard TUR4301 51815 C OOB TJ Turnov
10:55:00 Hlaváč Jaroslav SMB4801 7718 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
11:01:00 Kraus Jan LLI4501 51213 C TJ Loko Liberec
11:07:00 Vakant 0 Vakant
11:13:00 Vakant 0 Vakant

H75 2.40 km, 65 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:25:00 Beránek Miroslav BOR3900 4131 C OK Jiskra Nový Bor
11:31:00 Picek Jan TJN4000 434577 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:37:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
11:43:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
11:49:00 Petrželka Pavel TJN3800 52900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:55:00 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C OK Jiskra Nový Bor
12:01:00 Vakant 0 Vakant
12:07:00 Venuš Jaroslav BOR3800 8426 C OK Jiskra Nový Bor
12:13:00 Vakant 0 Vakant

HDR 2.40 km, 40 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Kubíková Markéta LLI 0 TJ Loko Liberec
10:30:00 Špidla Josef LLI 0 TJ Loko Liberec
10:30:00 Žanda Josef STB 49987 TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Špidlová Hana NNN9971 0 Neregistrovaní
10:30:00 Buchholz Filip NNN9972 0 Neregistrovaní
10:30:00 Kubík Tomáš LLI 0 TJ Loko Liberec
10:30:00 Erbenová Marina STB 682367 TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Průšková Veronika STB 52914 TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Tecl Matouš STB 49985 TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Austová Amálie STB 1418765 TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Gracias Filip STB 1417134 TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Kynčlová Anna STB 682356 TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Kmínek Ondřej DOK1000 2115682 C OK Doksy
10:30:00 Slámová Simona TUR1257 4616805 C OOB TJ Turnov
10:30:00 Šimková Šárka LME1150 2118498 C SK Los Mělník
10:30:00 Kutková Sára JEN1351 2112774 C OB Jenišovice
10:30:00 Kolařík Jakub BOR1103 4653 C OK Jiskra Nový Bor
10:30:00 Kmínek Jan DOK1100 2115683 C OK Doksy
10:30:00 Válková Adéla 31Z1150 0 Aktivit Nový Bor
10:30:00 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Šírlová Kamila CHA1450 2049591 OK Chrastava
10:30:00 Šimek Přemysl LME1400 2118504 SK Los Mělník
10:30:00 Kučerková Adéla STB1450 8118 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Kofroň Jan LBE1000 8236 C TJ Lokomotiva Beroun
10:30:00 Kolaja Jaromír VLI1501 8627111 Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Erben Vojta STB 2121897 TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Havel Vojtěch NNN9993 1403055 Neregistrovaní
10:30:00 Žandová Eliška STB1250 438625 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Hubnerová Olivie STB 52912 TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Štrynková Nela STB 52911 TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Štrynková Nina STB 52913 TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Novotná Anděla 5HX1051 0 TO Nezmaři
10:30:00 Rypáček Radim 5HX1300 0 TO Nezmaři
10:30:00 Rypáčková Šárka SPC1151 426455 C SPORTICUS team
10:30:00 Straková Kateřina CHA1052 8150 OK Chrastava
10:30:00 Drahoňovský Jakub TUR1006 1403064 C OOB TJ Turnov
10:30:00 Novotná Alžběta 5HX1250 0 TO Nezmaři

P2 2.90 km, 65 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Riby Thomas LTP0202 7207873 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:30:00 Přibyl Adam LDC9100 2080841 C KOB Děčín
10:30:00 Procházka Robert VCB7512 426393 OB České Budějovice
10:30:00 Vokál Jiří CHA5001 8159 C OK Chrastava
10:30:00 Válek Matěj BOR0703 4425 C OK Jiskra Nový Bor
10:30:00 Jelínek Šimon BOR0510 4438 C OK Jiskra Nový Bor
10:30:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB Tretra Praha
10:30:00 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 ZOOB Rumburk
10:30:00 Čabanová Lenka FYD0151 2134270 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:30:00 Nový Jiří CHA5600 2084450 C OK Chrastava
10:30:00 Čabanová Petra FYD7550 2134265 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:30:00 Berková Renata SPC8156 2102796 C SPORTICUS team
10:30:00 Šašková Hana LTP7552 897359 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:30:00 Vokuš Zdeněk TJN5601 2121004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:30:00 Drahoňovská Petra TUR7455 888638 C OOB TJ Turnov
10:30:00 Vokušová Dana TJN7750 2104591 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:30:00 Jeřábková Ema BOR9957 1333177 B OK Jiskra Nový Bor
10:30:00 Karvánek Petr BOR6600 8513 C OK Jiskra Nový Bor
10:30:00 Kutková Hana JEN8050 2112773 C OB Jenišovice
10:30:00 Synková Barbora DOK0450 2053515 C OK Doksy
10:30:00 Synek Antonín DOK5600 2053518 C OK Doksy
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Hähnel Berit 48D6750 7050104 OL-Team Wehrsdorf
10:30:00 Pachnerová Dominika CHA7750 7500077 C OK Chrastava
10:30:00 Kuťková Petra STB 49986 TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Hájková Stanislava NNN9969 0 Neregistrovaní
10:30:00 Lebduška Vojtěch NNN9979 53574 Neregistrovaní
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant

T4 3.80 km, 105 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Špidla Kryštof LLI 0 TJ Loko Liberec
10:30:00 Erben Jiří STB 51819 TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Francke Pavla NNN9970 2059727 Neregistrovaní
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vintrová Kateřina NNN9998 0 Neregistrovaní
10:30:00 Janíková Martina SOB6750 2090841 C SOBSA
10:30:00 Janíková Kateřina SOB0050 2103779 C SOBSA
10:30:00 Bašta Jaroslav DOR7401 2112756 OK Dobříš
10:30:00 Vintr Radek NNN9999 0 Neregistrovaní
10:30:00 Ježowicz Roman 79X8000 2113390 Žižkovský tygři
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 1106055 SV Robotron Dresden
10:30:00 Juckelandt Sabine 24D6350 1310763 SV Robotron Dresden
10:30:00 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C OOB TJ Turnov
10:30:00 Švarcová Lenka TUR6457 682110 C OOB TJ Turnov
10:30:00 Válek Ondřej 31Z7900 1420239 Aktivit Nový Bor
10:30:00 Šírlová Jarmila CHA7851 2084433 OK Chrastava
10:30:00 Nosek Petr DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:30:00 Hořáková Petra LLI6953 8547 C TJ Loko Liberec
10:30:00 Reisingerová Eliška DLT0151 440404 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:30:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
10:30:00 Nosek Martina DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:30:00 Šebelková Štěpánka VLI7851 2127581 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Zurynek Jan EKP7003 2102701 C VŠTJ Ekonom Praha
10:30:00 Průšová Hana DLT7451 2116186 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:30:00 Jirásková Pavla KPY7950 416330 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:30:00 Janík Pavel SOB6802 2090842 C SOBSA
10:30:00 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Šunda Marek 9QC9200 0 Neregistrovaní - Šunda
10:30:00 Pompe Marek 24D0300 8211203 SV Robotron Dresden
10:30:00 Kämmerer Leon 24D0301 2197 SV Robotron Dresden
10:30:00 Pompe Lone 24D0550 8606405 SV Robotron Dresden
10:30:00 Čechová Jana FSP8353 8476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:30:00 Průša Josef DLT7301 2111710 C KrOB Rozmarýn Litoměřice