Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
09.11.2019
Místo konání:
Raspenava, U Dvora
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Loupežnická jeskyně II
Ředitel závodu:
Březinová Michaela
Hlavní rozhodčí:
Pachner Pavel - R3
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R1
JURY:
Podrábská Marie, Žejdlík Michal, Janata Martin
Protokol:
Závod proběhl za chladného, deštivého počasí. Časový harmonogram závodu, jak byl stanoven v pokynech zveřejněných v systému ORIS, byl dodržen. (Při závodě nebyl nikdo vážně zraněn; drobná poranění byla ošetřena pořadateli). V průběhu závodu ani do 30 minut po plánovaném času uzavření cíle nebyl podán protest proti porušení či nedodržení Pravidel v průběhu sportovní akce závodníkem nebo pořadateli nebo proti rozhodnutí hlavního rozhodčího. Závodnici kategorie D21L Julii Mokré VLI8051 byl hlavním rozhodčím uznán průchod kontrolou č. 93 na základě mechanického ražení v mapě a dodatečného vyčtení obsahu paměti elektronického označovacího zařízení.
Kluby:
001     001     002     003     005     006     007     008     009     010     011     012     013     014     015     016     017     018     019     020     021     5IX     6KC     23P     88P     ASU     BOR     CEP     CST     DCE     DKP     DLT     DOK     FSP     FYD     HOR     CHA     JEN     JHB     JIL     JLI     JPV     KAM     KAS     KOR     KPY     KUL     LBE     LDC     LJN     LLI     LME     LPU     LTP     MFP     MKP     MOV     OSN     PEN     PGP     PHK     ROU     RUM     SCP     SFM     SJC     SMB     SMR     SOB     SSU     STB     STH     TAP     TEH     TEP     TJN     TJP     TUR     TUV     TZL     UVP     VLI     VRL     VSP     ZBM     Ostatní kluby
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
755 53330 Beránková Hana T 10:00:00
756 2042524 Beránek Petr T 10:00:00
753 2086859 Seiner Jiří T 10:00:00
757 2086858 Seinerová Anna T 10:00:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
716 1000435 Votavova Světlana 0010001 P 10:00:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
713 4402220 Pechová Helena 0020002 P 10:00:00
601 2148088 Pech Richard 0020001 H55 11:11:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
768 887906 Dang Michal 0030001 T 10:00:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
712 2086869 Čalounová Jana 0050001 P 10:00:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
777 2086878 Novotný Vít 0060001 T 10:00:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
780 1450161 Bořkovec Jan 0070001 T 10:00:00
669 2086877 Bořkovcová Johana 0070003 HDR 10:45:00
317 4641784 Bořkovec Matěj 0070002 H10L 11:03:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
718 2086876 Hájková Stanislava 0080001 P 10:00:00
719 2086875 Bégoc Ronan 0080002 P 10:00:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
200 2086872 Janečková Lenka 0090002 D40 10:15:00
574 2086873 Janeček Leoš 0090001 H45 11:14:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
316 4616492 Kasse Matej 0100003 H10L 11:00:00
318 4616491 Kasse Jakub 0100002 H10L 11:06:00
495 8554 Kasse Jakub 0100001 H35 11:40:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
773 2086871 Průcha Lukáš 0110001 T 10:00:00
324 2086861 Průcha Matouš 0110002 H10L 11:24:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
698 8238 Hrůzková Jana 0120001 P 10:00:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
649 4411249 Vejnar Jonáš 0130001 HDR 10:45:00
654 2086864 Moravec Josef 0130002 HDR 10:45:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
744 7752 Týfa Lukáš 0140001 T 10:00:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
746 2134330 Juklíčková Zuzana 0150002 T 10:00:00
747 2134340 Juklíček Jakub 0150001 T 10:00:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
759 232264 Suková Eva 0160001 T 10:00:00
758 232265 Zelenková Martina 0160002 T 10:00:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
375 8662746 Zurynek Jan 0170001 H14 10:03:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
705 2086866 Tetur Jeník 0180002 P 10:00:00
708 2086865 Sailerova Gabca 0180001 P 10:00:00
702 2086867 Tetur Luca 0180003 P 10:00:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
704 2134280 Matoušková Petra P 10:00:00
760 51535 Müllerová Michaela T 10:00:00
761 331664 Semerád Pavel 019XXXX T 10:00:00
38 2019214 Vozková Veronika D10L 10:45:00
327 428212 Rolný Antonín H10L 11:33:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
703 53731 Šrek Ondřej 020XXXX P 10:00:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
24 2058472 Havlová Rozálie 021XXX1 D10L 10:03:00
381 8670761 Havel Richard 021XXX2 H14 10:21:00
527 8660394 Havel Petr 021XXX3 H40 11:46:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
207 2099521 Tomandlová Radka 5IX7550 D40 10:29:00
553 2090861 Tomandl Jan 5IX7001 H45 10:32:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
493 8116731 Albrecht David 6KC7800 H35 11:34:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
148 8033244 Drągowska Malwina 23P8500 D21L 10:07:00
501 8426644 Drągowski Piotr 23P8200 H35 11:58:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
331 2053633 Jończy Michał 88P0801 H12 10:03:00
412 7200176 Jończy Jakub 88P0300 H16 11:05:00
416 2099922 Sobiński Adrian 88P0800 H16 11:29:00
304 2007554 Ładomirski Szymon 88P0900 H10 11:44:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
162 9482 Hrobařová Lenka ASU7751 C D21L 10:35:00
(80)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
700 1420232 Vaňourková Jitka BOR7252 C P 10:00:00
537 8442 Rejman Josef BOR7415 C H45 10:00:00
374 8304111 Patka Kryštof BOR0702 B H14 10:00:00
193 8422 Murswieková Kateřina BOR7951 C D40 10:01:00
197 7913579 Tučková Monika BOR7650 C D40 10:09:00
542 8660925 Krejčí Jaroslav BOR6302 C H45 10:10:00
286 8549 Křtěnská Leontina BOR4650 C D70 10:13:00
79 2129189 Veselá Karolína BOR0660 C D14 10:13:00
380 515014 Bogar Vojtěch BOR0604 C H14 10:18:00
45 4651 Horáčková Tereza BOR0762 C D12 10:19:00
257 8445 Pávková Jana BOR6550 C D50 10:22:00
8 4372 Frantálová Felicie BOR0658 C D10 10:23:00
265 2126287 Kubátová Ivana BOR6152 C D55 10:23:00
48 2115671 Kocmanová Adéla BOR0752 B D12 10:28:00
10 4420 Čupcová Viktorie BOR0957 C D10 10:29:00
340 230718 Kovanda Jonáš BOR0904 C H12 10:30:00
262 8028822 Halířová Eva BOR6654 C D50 10:32:00
209 8438 Jeřábková Tereza BOR7563 C D40 10:33:00
554 8408 Waldhauser Martin BOR7106 C H45 10:34:00
407 1204999 Janoušek Slávek BOR0400 B H16 10:35:00
12 4426 Horáčková Natalie BOR0958 C D10 10:35:00
645 2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C H80 10:37:00
211 8514 Votýpková Zuzana BOR7958 C D40 10:37:00
51 4421 Vaňourková Sára BOR0759 C D12 10:37:00
87 2067681 Koudelková Eliška BOR0652 B D14 10:37:00
556 51542 Sucharda Jiří BOR5802 C H45 10:38:00
584 8116755 Bogar Leoš BOR6603 C H50 10:38:00
37 4436 Michálková Ela BOR1152 C D10L 10:42:00
122 2800957 Tymešová Anna BOR0253 A D18 10:42:00
560 8243 Hrůzek Libor BOR7400 C H45 10:46:00
54 2067682 Rejholcová Tereza BOR0751 C D12 10:46:00
90 2129240 Rejmanová Nikola BOR0656 B D14 10:46:00
16 4366 Koutná Amélie BOR0950 C D10 10:47:00
454 8466 Pávek Petr BOR9008 C H21L 10:48:00
217 8304113 Patková Kateřina BOR7853 C D40 10:49:00
410 2129241 Veselý Jakub BOR0406 C H16 10:53:00
124 1333269 Jeřábková Nina BOR0151 B D18 10:54:00
225 8410 Waldhauserová Irena BOR7459 C D45 10:55:00
510 8479 Kocman Jindřich BOR7612 C H40 10:55:00
19 2129236 Ouzká Eliška BOR1051 C D10 10:56:00
349 8237 Hrůzek Ondřej BOR0809 B H12 10:57:00
94 8421842 Lamačová Barbora BOR0750 B D14 10:58:00
59 4424 Soukupová Marie BOR0952 C D12 11:01:00
227 8506 Koutná Olga BOR7152 C D45 11:03:00
351 4434 Zeman Jakub BOR0704 C H12 11:03:00
96 4430 Prošková Markéta BOR0657 C D14 11:04:00
593 8521 Machara Martin BOR6900 C H50 11:05:00
570 8534 Vácha Tomáš BOR7409 C H45 11:06:00
179 8660528 Havlová Adéla BOR9161 R D21L 11:09:00
62 4427 Michálková Ema BOR0857 B D12 11:10:00
398 4438 Jelínek Šimon BOR0510 C H14 11:12:00
573 8412 Studničný Jaroslav BOR7004 C H45 11:12:00
294 2127892 Kocman Lukáš BOR1102 C H10 11:14:00
517 8304110 Patka Miroslav BOR7715 C H40 11:16:00
100 4357 Štěpánková Běla BOR0555 C D14 11:16:00
576 8536 Svoboda Jan BOR7200 C H45 11:18:00
322 7131415 Nehasil František BOR1101 C H10L 11:18:00
356 8304112 Patka Marek BOR0902 C H12 11:18:00
470 886300 Bogar Kryštof BOR9402 C H21L 11:20:00
489 8398 Ledecký Vladimír BOR8402 C H35 11:22:00
66 4359 Vlčková Emílie BOR0766 C D12 11:22:00
102 2129217 Stehlíková Adéla BOR0554 C D14 11:22:00
232 8431 Janoušková Iveta BOR7457 C D45 11:23:00
297 4384 Votýpka Štěpán BOR0900 C H10 11:23:00
604 8490 Doškář Boris BOR6400 C H55 11:23:00
580 8439 Jeřábek Petr BOR7105 C H45 11:26:00
281 2095936 Bartoňová Marie BOR5351 C D65 11:28:00
68 4393 Waldhauserová Eliška BOR0757 C D12 11:28:00
361 7531975 Studničný Adam BOR0701 B H12 11:33:00
524 8415 Koudelka Tomáš BOR7513 C H40 11:37:00
302 4407 Mitiska Matěj BOR0905 C H10 11:38:00
608 995805 Dikoš Pavel BOR6003 C H55 11:39:00
365 4358 Kunc Ondřej BOR0710 C H12 11:45:00
498 8513 Karvánek Petr BOR6600 C H35 11:49:00
239 8416 Svobodová Lucie BOR7151 C D45 11:51:00
529 8409 Prošek Jan BOR7714 C H40 11:52:00
118 446324 Průšková Tereza BOR0456 C D16 11:56:00
370 7208072 Murswiek Jan BOR0901 C H12 12:00:00
503 8655487 Nehasil David BOR7713 C H35 12:04:00
311 7111317 Lamač Vítek BOR1100 C H10 12:05:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
189 2800224 Pilařová Kateřina CEP8050 C D35 10:26:00
672 53459 Pilař Jiří CEP1300 C HDR 10:45:00
299 1413334 Pilař František CEP0900 C H10 11:29:00
500 2800223 Pilař Marek CEP7700 C H35 11:55:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
250 2118474 Málková Věra CST6550 C D50 10:08:00
552 8246117 Málek Martin CST6501 C H45 10:30:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
258 7868 Mrázová Pavla DCE5550 C D50 10:24:00
260 1954721 Procházková Miluše DCE5450 C D50 10:28:00
269 7870 Štrossová Jiřina DCE5650 C D55 10:47:00
563 1955315 Procházka Antonín DCE5500 C H45 10:52:00
135 2113474 Zeman Klára DCE7950 C D21K 10:54:00
624 7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C H65 11:29:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
152 8660535 Janatová Lucie DKP8154 C D21L 10:15:00
643 51800 Procházka Zdenko DKP4300 C H75 10:19:00
181 8660470 Mullis Kateřina DKP7753 C D21L 11:13:00
70 2075697 Mullis Carolina DKP0951 B D12 11:34:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
711 440404 Reisingerová Eliška DLT0151 C P 10:00:00
710 440490 Leníková Jana DLT6151 C P 10:00:00
764 236061 Nosek Martina DLT7251 C T 10:00:00
769 336778 Nosek Petr DLT6901 C T 10:00:00
(17)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
709 434808 Dolejší Miloš DOK6700 C P 10:00:00
428 888634 Meduna Jakub DOK0000 B H20 10:08:00
424 7207878 Kubec Michal DOK0103 B H18 10:14:00
546 886258 Hradecký Jaroslav DOK6300 C H45 10:18:00
202 7200372 Synková Petra DOK7950 C D40 10:19:00
156 7205007 Dolejší Kateřina DOK0156 A D21L 10:23:00
212 2053501 Kmínková Michala DOK7850 C D40 10:39:00
270 886261 Kapounová Jitka DOK6050 C D55 10:53:00
125 51496 Zapalačová Petra DOK0154 B D18 11:00:00
63 2053505 Neumannová Carla DOK0851 D12 11:13:00
399 8116777 Dolejší Jan DOK0602 B H14 11:15:00
471 8651739 Fürst Matouš DOK9602 E H21L 11:22:00
520 7200371 Synek Antonín DOK7800 C H40 11:25:00
325 2115683 Kmínek Jan DOK1100 C H10L 11:27:00
236 897368 Hradecká Petra DOK6850 C D45 11:39:00
530 2053502 Kmínek Jan DOK7801 C H40 11:55:00
310 2115682 Kmínek Ondřej DOK1000 C H10 12:02:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
29 1407430 Kurfürstová Marie FSP1050 C D10L 10:18:00
550 207827 Kurfürst Pavel FSP7400 C H45 10:26:00
210 207837 Kurfürstová Magdalena FSP7852 C D40 10:35:00
670 9690 Kurfürstová Anna FSP1450 C HDR 10:45:00
171 8028805 Studničná Lenka FSP8650 C D21L 10:53:00
462 8680607 Hrouda Martin FSP7612 C H21L 11:04:00
177 8660480 Rydlová Eva FSP8989 C D21L 11:05:00
(16)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
695 2134261 Kropáčková Alice FYD8851 P 10:00:00
694 8335 Jančáry Milan FYD8401 P 10:00:00
706 2134265 Čabanová Petra FYD7550 C P 10:00:00
701 8327 Čabanová Tereza FYD0450 C P 10:00:00
696 2134270 Čabanová Lenka FYD0151 C P 10:00:00
32 21333906 Havlová Olga FYDXXXX D10L 10:27:00
445 49994 Kekrt Lukáš FYD9601 C H21L 10:30:00
35 2134262 Čabanová Eva FYD0951 C D10L 10:36:00
134 515182 Würzová Anna FYD9451 C D21K 10:48:00
136 2103232 Würzová Karolína FYD9852 C D21K 11:00:00
571 2133903 Havel Jiří FYD7400 C H45 11:08:00
139 49995 Macháčková Eliška FYD9851 C D21K 11:18:00
491 8333 Macháček Aleš FYD6400 C H35 11:28:00
581 8326 Schwarz Marek FYD7300 H45 11:28:00
234 8670782 Würzová Kateřina FYD6952 C D45 11:31:00
626 8332 Juřina Robert FYD4900 C H65 11:41:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
368 8667965 Škorpil Marek HOR0900 B H12 11:54:00
621 8670484 Škorpil Martin HOR5700 C H60 12:14:00
(28)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
750 2084440 Šírlová Jarmila CHA7851 C T 10:00:00
762 2059761 Štveráková Monika CHA7852 C T 10:00:00
776 2419931 Štverák Jan CHA7301 C T 10:00:00
1 2084433 Čulíková Kateřina CHA0952 C D10 10:02:00
423 8164 Krupka Štěpán CHA0201 C H18 10:08:00
333 2084442 Sychra Šimon CHA0802 C H12 10:09:00
27 8169 Prokopová Tereza CHA1151 C D10L 10:12:00
335 5179 Krupka Daniel CHA0703 C H12 10:15:00
379 2059763 Kučera Filip CHA0501 B H14 10:15:00
47 2095923 Štveráková Zuzana CHA0750 C D12 10:25:00
386 2095974 Březina Karel CHA0605 B H14 10:36:00
89 2084434 Holanová Lucie CHA0655 C D14 10:43:00
656 1426021 Lankaš Tonda CHA1200 HDR 10:45:00
651 2084441 Šírlová Kamila CHA1450 HDR 10:45:00
92 2095957 Štveráková Eliška CHA0553 C D14 10:52:00
348 2084438 Tůma Vojtěch CHA0804 C H12 10:54:00
591 2084432 Cihlář Robert CHA6601 H50 10:59:00
567 2084437 Houda Vítězslav CHA7300 C H45 11:00:00
395 2084443 Sychra Marek CHA0604 C H14 11:03:00
97 2095948 Lipenská Barbora CHA0753 B D14 11:07:00
127 2049599 Lišková Adélka CHA0254 C D18 11:12:00
99 2070848 Klustová Tereza CHA0751 C D14 11:13:00
355 2092428 Polák Tomáš CHA0801 C H12 11:15:00
65 2095935 Březinová Antonie CHA0851 C D12 11:19:00
401 2084431 Knap Šimon CHA0606 C H14 11:21:00
358 2084439 Krojidlo Matyáš CHA0803 C H12 11:24:00
111 8116690 Matyášová Kristýna CHA0555 A D16 11:35:00
113 436428 Tomanicová Sofie CHA0450 B D16 11:41:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
722 2112773 Kutková Hana JEN8050 C P 10:00:00
717 2134359 Kutek Pavel JEN7701 C P 10:00:00
33 2112774 Kutková Sára JEN1351 C D10L 10:30:00
49 2112732 Kutková Tereza JEN0752 C D12 10:31:00
268 682110 Švarcová Lenka JEN6451 C D55 10:41:00
57 2060292 Zabořilová Anna JEN0951 B D12 10:55:00
173 8033263 Zabořilová Romana JEN7457 C D21L 10:57:00
602 682108 Švarc Jiří JEN6201 C H55 11:15:00
308 2113046 Kutek Matěj JEN0902 C H10 11:56:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
164 682632 Zdobinská Lucie JHB9160 C D21L 10:39:00
166 7204508 Fencíková Vladislava JHB6553 C D21L 10:43:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
767 2086880 Chrz Martin JIL7002 C T 10:00:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
543 301631 Zaydlar Michal JLI7100 C H45 10:12:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
472 52870 Dudík Petr JPV8917 C H21L 11:24:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
442 52279 Semík Luboš KAM6201 C H21L 10:24:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
241 682641 Eichlerová Jana KAS7051 C D45 11:59:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
763 8660542 Hladká Petra KOR7950 C T 10:00:00
771 2051498 Dušková Pavla KOR9050 C T 10:00:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
131 2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B D20 10:00:00
251 301394 Freyová Michaela KPY6050 C D50 10:10:00
187 2148140 Kopecká Magdaléna KPY8250 C D35 10:14:00
632 2103786 Duda František KPY4600 C H70 10:21:00
223 682670 Míchalová Marcela KPY6850 C D45 10:47:00
579 301391 Kohl Jiří KPY6201 C H45 11:24:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
83 8662371 Derflová Eliška KUL0550 C D14 10:25:00
383 8662304 Jareš Ondřej KUL0600 C H14 10:27:00
387 8662286 Votava Matěj KUL0601 C H14 10:39:00
586 8226319 Hinterholzinger Petr KUL6702 C H50 10:44:00
596 8226351 Jareš Daniel KUL6900 C H50 11:14:00
64 2141901 Ślínská Amálie KUL0852 C D12 11:16:00
403 2107022 Mužíček Martin KUL0501 C H14 11:27:00
526 8226387 Hejčl Aleš KUL7800 C H40 11:43:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
547 8667504 Hůla Pavel LBE7300 C H45 10:20:00
385 7300274 Hůla Tomáš LBE0602 B H14 10:33:00
637 8805 Nosál Stanislav LBE4600 C H70 10:51:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
539 7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C H45 10:04:00
594 7300206 Hovorka Ladislav LDC6802 C H50 11:08:00
101 7300213 Hovorková Marie LDC0650 B D14 11:19:00
242 7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C D45 12:03:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
273 7742 Matoušková Marie LJN5550 C D60 10:01:00
635 7741 Matoušek Luboš LJN4700 C H70 10:39:00
(14)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
697 428203 Labská Bohuslava LLI6951 C P 10:00:00
774 7210927 Kunc Tomáš LLI7800 C T 10:00:00
284 8242 Kubíková Hela LLI4851 C D70 10:01:00
252 2032126 Fürstová Katka LLI6950 C D50 10:12:00
633 51213 Kraus Jan LLI4501 C H70 10:27:00
650 428281 Gottstein Josef LLI1300 C HDR 10:45:00
671 2148118 Kunc Jakub LLI1203 C HDR 10:45:00
587 682678 Hejna Stanislav LLI6900 C H50 10:47:00
221 2134282 Hejnová Simona LLI7651 C D40 10:57:00
290 51214 Krausová Marie LLI4451 C D75 11:09:00
138 51205 Peterková Viktorie LLI7551 C D21K 11:12:00
478 515503 Peterka Vojtěch LLI7502 C H21L 11:36:00
419 7055011 Hejna Hynek LLI0300 B H16 11:47:00
312 428206 Jiroutek Jakub LLI0902 C H10 12:08:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
85 206359 Alblová Zuzana LME0660 C D14 10:31:00
218 420448 Alblová Lucie LME7555 C D40 10:51:00
512 420455 Albl Miloslav LME7600 C H40 11:01:00
320 2086860 Albl Matouš LME1111 C H10L 11:12:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
159 8656522 Pušová Bára LPU0357 A D21L 10:29:00
(25)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
422 7207873 Riby Thomas LTP0202 C H18 10:02:00
149 7210117 Lošťáková Sára LTP0650 B D21L 10:09:00
334 8028824 Šašek Jakub LTP0801 B H12 10:12:00
43 7202578 Lošťáková Ela LTP0951 C D12 10:13:00
544 7204992 Würz Jiří LTP6502 C H45 10:14:00
154 7202864 Lošťáková Ivana LTP7758 C D21L 10:19:00
549 9201628 Martinec Pavel LTP7003 C H45 10:24:00
431 7208219 Eiselt Jan LTP8801 C H21K 10:32:00
585 899153 Kovář Boris LTP6710 C H50 10:41:00
558 8662345 Žejdlík Michal LTP7001 C H45 10:42:00
389 8662368 Šimek Vojtěch LTP0601 B H14 10:45:00
409 52918 Šašek Jan LTP0301 C H16 10:47:00
588 51279 Bílý Petr LTP6805 C H50 10:50:00
411 8662293 Klein Martin LTP0404 B H16 10:59:00
175 8662288 Riby Rose LTP0051 A D21L 11:01:00
568 7207880 Šašek Jan LTP7308 C H45 11:02:00
592 7200337 Pavel Petr LTP6806 C H50 11:02:00
572 7208220 Kruschina Jan LTP7202 C H45 11:10:00
575 682114 Bruner Luboš LTP6501 C H45 11:16:00
128 7202857 Pavlová Martina LTP0151 B D18 11:18:00
231 7205009 Riby Kateřina LTP7252 C D45 11:19:00
235 232494 Kamírová Gabriela LTP7351 C D45 11:35:00
362 7208204 Riby Philip LTP0702 C H12 11:36:00
117 8660594 Žejdlíková Eliška LTP0350 B D16 11:53:00
619 7208240 Eiselt Miloš LTP5802 C H60 12:02:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
216 2079501 Forstová Lenka MFP6850 C D40 10:47:00
359 218782 Forst Albert MFP0901 C H12 11:27:00
522 515016 Suk Jiří MFP6401 C H40 11:31:00
609 1418752 Forst Libor MFP6301 C H55 11:43:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
640 9823 Rychlý Rudolf MKP4100 C H75 10:01:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
393 8670493 Vojvodík Eduard MOV0600 B H14 10:57:00
514 7000317 Vojvodík Martin MOV7400 C H40 11:07:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
481 8651708 Kamenický Jeroným OSN9549 C H21L 11:42:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
266 2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C D55 10:29:00
603 2113100 Vydra Pavel PEN6200 C H55 11:19:00
(12)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
246 2080958 Zelená Markéta PGP5850 C D50 10:00:00
153 2082714 Košárková Iva PGP8155 C D21L 10:17:00
440 8656580 Kožina Štěpán PGP0300 B H21L 10:20:00
548 8670455 Kožina Petr PGP6000 C H45 10:22:00
157 7003042 Kožinová Zuzana PGP9650 C D21L 10:25:00
160 8662717 Masopustová Elis PGP8656 C D21L 10:31:00
557 8226367 Přibík Jan PGP6301 C H45 10:40:00
91 301617 Přibíková Agáta PGP0651 C D14 10:49:00
224 301618 Přibíková Monika PGP7256 C D45 10:51:00
174 7200338 Kožinová Anna PGP9350 C D21L 10:59:00
176 7210812 Kožinová Jana PGP6651 C D21L 11:03:00
477 8656676 Košárek Pavel PGP7107 C H21L 11:34:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
458 8644491 Kubát Pavel PHK9101 E H21L 10:56:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
766 2023951 Pohořalá Karolína ROU6850 C T 10:00:00
466 2075669 Buk Michal ROU9601 C H21L 11:12:00
607 2023803 Pohořalý Dobroslav ROU6401 C H55 11:35:00
479 8631583 Duda Miroslav ROU8009 C H21L 11:38:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
715 8245050 Nedvídková Jitka RUM5151 P 10:00:00
42 2801013 Nováková Viktorie RUM0751 B D12 10:10:00
577 2120650 Novák Petr RUM7401 C H45 11:20:00
625 8444519 Babický Tomáš RUM5001 C H65 11:35:00
418 2801020 Novák Daniel RUM0301 C H16 11:41:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
752 500289 Přeček Zdeněk SCP5200 C T 10:00:00
285 219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C D70 10:07:00
392 1007532 Kuc David SCP0600 C H14 10:54:00
414 682668 Kuc Radim SCP0400 C H16 11:17:00
280 336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C D65 11:22:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
490 49490 Šatánek Martin SFM8201 C H35 11:25:00
499 49442 Sebera Josef SFM8301 C H35 11:52:00
(11)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
778 8112522 Lepšíková Eva SJC8765 C T 10:00:00
145 500267 Palasová Petra SJC8658 C D21L 10:01:00
249 886513 Benešová Iva SJC6151 C D50 10:06:00
665 52330 Palas Tomáš SJC1501 C HDR 10:45:00
636 8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C H70 10:45:00
137 8008017 Švihovská Eva SJC8352 C D21K 11:06:00
473 8008018 Švihovský Jaromír SJC8005 C H21L 11:26:00
494 8178320 Lepšík Petr SJC8203 C H35 11:37:00
483 8008014 Palas Jan SJC8507 C H21L 11:46:00
497 8205000 Hanzl Tomáš SJC8205 C H35 11:46:00
611 9907 Beneš Josef SJC5801 C H55 11:51:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
629 7718 Hlaváč Jaroslav SMB4801 C H70 10:03:00
248 7722 Pološčuková Monika SMB6551 C D50 10:04:00
496 49971 Žitný Tomáš SMB6401 C H35 11:43:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
754 8033279 Rolná Jana SMR8150 C T 10:00:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
745 2419963 Choutková Lenka SOB6350 C T 10:00:00
429 4188 Janeček Ondřej SOB0201 C H20 10:14:00
492 1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C H35 11:31:00
243 53017 Janečková Veronika SOB7151 C D45 12:07:00
504 53016 Janeček Ondřej SOB7001 C H35 12:07:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
167 7200361 Štičková Anna SSU9651 E D21L 10:45:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
540 1418754 Průšek Petr STB7000 C H45 10:06:00
661 682367 Průšková Veronika STB1352 C HDR 10:45:00
589 1416365 Kubec Pavel STB6601 C H50 10:53:00
110 2019212 Kubecová Magdalena STB0550 A D16 11:32:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515 8670476 Puš Roman STH7501 C H40 11:10:00
141 2032180 Vejrová Iva STH8852 C D21K 11:30:00
620 9200530 Junek Petr STH5501 C H60 12:08:00
244 7204984 Junková Kateřina STH7351 C D45 12:11:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
253 2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C D50 10:14:00
384 2092402 Sork Dominik TAP0504 B H14 10:30:00
222 2111618 Cichrová Iveta TAP7752 C D40 10:59:00
295 2113483 Cichra Jan TAP0903 C H10 11:17:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
256 51398 Sládková Eva TEH5751 C D50 10:20:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
204 0 Městková Lucie TEP7850 C D40 10:23:00
657 0 Pecánek Matěj TEP1300 C HDR 10:45:00
(92)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
699 2103712 Kottík Michal TJN6801 C P 10:00:00
751 2059726 Mairich Vít TJN7200 C T 10:00:00
748 2148156 Vokuš Zdeněk TJN5601 C T 10:00:00
23 4408035 Kottíková Anežka TJN1152 C D10L 10:00:00
330 8662690 Štembera Vítek TJN0801 C H12 10:00:00
75 2073663 Baloghová Milena TJN0750 B D14 10:01:00
427 2045201 Pavel Martin TJN0004 B H20 10:02:00
247 8662737 Rýdlová Magda TJN6850 C D50 10:02:00
538 8662701 Novotný Dušan TJN7002 C H45 10:02:00
194 2049610 Dejnožková Blanka TJN7651 C D40 10:03:00
147 8662736 Štemberová Bára TJN0650 A D21L 10:05:00
196 2104591 Vokušová Dana TJN7750 C D40 10:07:00
77 2070854 Savruková Adéla TJN0656 B D14 10:07:00
641 434577 Picek Jan TJN4000 C H75 10:07:00
378 8662693 Dejnožka Martin TJN0600 B H14 10:12:00
151 8655484 Rýdlová Adéla TJN0151 A D21L 10:13:00
199 2067319 Míková Markéta TJN7351 C D40 10:13:00
545 8670777 Kunc Radovan TJN5549 C H45 10:16:00
44 2111782 Podoubská Klára TJN0855 C D12 10:16:00
80 8662704 Kottíková Lucie TJN0657 B D14 10:16:00
6 2069077 Míková Sofie TJN0950 C D10 10:17:00
46 8662738 Ryšavá Kateřina TJN0754 C D12 10:22:00
31 2134329 Dušková Denisa TJN1250 C D10L 10:24:00
338 2059728 Mairich Martin TJN0812 B H12 10:24:00
382 8662743 Míka Albert TJN0601 B H14 10:24:00
430 8662742 Picek Jan TJN9101 C H21K 10:26:00
443 2027208 Janeček Mirek TJN9804 C H21L 10:26:00
259 2056303 Mašínová Ivana TJN6852 C D50 10:26:00
206 4124 Kobrlová Gabriela TJN7654 C D40 10:27:00
84 2102568 Dušková Viktorie TJN0655 B D14 10:28:00
406 8659419 Dejnožka Vojtěch TJN0300 B H16 10:29:00
261 416843 Picková Helena TJN6952 C D50 10:30:00
208 8662696 Mairichová Radka TJN7450 C D40 10:31:00
34 4408031 Ryšavá Anežka TJN1054 C D10L 10:33:00
86 8662689 Skalová Jolana TJN0653 B D14 10:34:00
267 2027204 Večeřová Ivana TJN6052 C D55 10:35:00
448 8662707 Rýdl Jiří TJN7000 C H21L 10:36:00
555 2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C H45 10:36:00
432 2103747 Král Luboš TJN8401 C H21K 10:38:00
36 2059775 Oravcová Amálie TJN1156 C D10L 10:39:00
450 8028868 Kobr Tomáš TJN8901 C H21L 10:40:00
88 8667977 Háková Eliška TJN0654 B D14 10:40:00
408 8662740 Řehoř Vojta TJN0303 B H16 10:41:00
213 2073667 Pavlova Irena TJN7650 C D40 10:41:00
14 2027206 Zappová Elisabeth TJN0952 C D10 10:41:00
344 2088176 Nožička Jan TJN0809 B H12 10:42:00
53 2111784 Cicvárková Klára TJN0757 C D12 10:43:00
559 8670801 Posselt Martin TJN6802 C H45 10:44:00
215 2067314 Růtová Martina TJN7652 C D40 10:45:00
561 416828 Schindler Jiří TJN6301 C H45 10:48:00
123 2111794 Janečková Lucie TJN0157 C D18 10:48:00
169 2078462 Podrábská Marie TJN0259 A D21L 10:49:00
508 8670764 Pražák Michal TJN7900 C H40 10:49:00
55 2104600 Vokušová Veronika TJN0756 C D12 10:49:00
434 8659418 Novotný Marek TJN9901 A H21K 10:50:00
391 2067312 Vaňura Lukáš TJN0508 C H14 10:51:00
219 2085597 Pesničáková Kristýna TJN7653 C D40 10:53:00
18 2116464 Růtová Amálka TJN0951 C D10 10:53:00
565 2078471 Ulman Aleš TJN7201 C H45 10:56:00
315 416846 Novotný Matěj TJN1105 C H10L 10:57:00
58 2078479 Nožičková Eva TJN0852 C D12 10:58:00
226 2070806 Nožičková Renata TJN6953 C D45 10:59:00
60 8662720 Mastníková Lenka TJN0859 C D12 11:04:00
463 8660911 Tkáč Matěj TJN0401 A H21L 11:06:00
397 8662692 Mastník Ondřej TJN0507 C H14 11:09:00
278 232515 Böhmová Eva TJN5450 C D65 11:10:00
98 2078475 Zoubková Šárka TJN0554 C D14 11:10:00
413 2078466 Hruška Jakub TJN0403 B H16 11:11:00
595 416839 Picek Jan TJN6500 C H50 11:11:00
230 2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C D45 11:15:00
321 682375 Štembera Oskar TJN1201 C H10L 11:15:00
518 2032176 Balogh Jan TJN7500 C H40 11:19:00
357 8655468 Krejčí Jaroslav TJN0706 C H12 11:21:00
415 2103701 Marek Matěj TJN0409 C H16 11:23:00
623 416833 Böhm Karel TJN5101 C H65 11:23:00
402 8662716 Mairich Filip TJN0603 A H14 11:24:00
103 2111781 Podoubská Adéla TJN0658 C D14 11:25:00
233 2073666 Pokorná Hana TJN6950 C D45 11:27:00
475 232645 Pustai David TJN9301 C H21L 11:30:00
69 8662699 Pražáková Nella TJN0854 B D12 11:31:00
417 8659408 Pokorný Jan TJN0400 B H16 11:35:00
364 2053559 Řehoř Hynek TJN0700 B H12 11:42:00
237 8670743 Kuncová Jiřina TJN5752 C D45 11:43:00
482 8303050 Janata Martin TJN8306 C H21L 11:44:00
616 2056301 Horák Petr TJN5602 C H60 11:44:00
115 8662749 Pesničáková Soňa TJN0451 A D16 11:47:00
366 2111800 Oravec Viktor TJN0814 C H12 11:48:00
240 8670830 Posseltová Romana TJN7050 C D45 11:55:00
618 232507 Janata Petr TJN5603 C H60 11:56:00
119 2103719 Brožková Kateřina TJN0455 C D16 11:59:00
532 8655375 Štembera Jan TJN7513 C H40 12:01:00
313 428294 Rolný Jakub TJN1101 C H10 12:11:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
630 8861 Peterka František TJP4900 C H70 10:09:00
622 336775 Paukert Milan TJP5000 C H65 11:17:00
606 53523 Cedrych Karel TJP5500 C H55 11:31:00
(53)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
146 822282 Rufferová Iva TUR8354 E D21L 10:03:00
78 2106741 Houžvičková Daniela TUR0751 B D14 10:10:00
150 7791 Zatloukalová Jana TUR8651 C D21L 10:11:00
642 51815 Folprecht Eduard TUR4301 C H75 10:13:00
437 8656594 Drahoňovský Aleš TUR7201 C H21L 10:14:00
255 51809 Linková Iva TUR6850 C D50 10:18:00
155 886283 Neradová Alena TUR8551 C D21L 10:21:00
30 4616804 Krejzová Jana TUR0950 C D10L 10:21:00
337 2134323 Zajger David TUR0703 C H12 10:21:00
441 8430131 Thoř Tomáš TUR9904 R H21L 10:22:00
82 1418757 Lamačová Kateřina TUR0660 B D14 10:22:00
158 1302868 Zakouřilová Kamila TUR8557 C D21L 10:27:00
444 8655449 Wolf Filip TUR9701 R H21L 10:28:00
634 8644556 Jakubec Jindřich TUR4801 C H70 10:33:00
342 2144117 Mizera Jan TUR0707 C H12 10:36:00
163 8660903 Sokolářová Šárka TUR9999 R D21L 10:37:00
449 8680592 Žemlík Pavel TUR7135 C H21L 10:38:00
165 8680584 Kořínková Zuzana TUR9253 C D21L 10:41:00
133 7205003 Omová Michaela TUR8153 E D21K 10:42:00
451 500850 Dlabaja Tomáš TUR8303 R H21L 10:42:00
388 8680593 Heřmánek Petr TUR0500 B H14 10:42:00
660 4616805 Slámová Simona TUR1257 C HDR 10:45:00
453 2049587 Zatloukal Václav TUR8703 C H21L 10:46:00
346 1403058 Šálek Richard TUR0702 C H12 10:48:00
455 8627114 Hyka Jan TUR9002 C H21L 10:50:00
56 1403063 Krejzová Markéta TUR0854 C D12 10:52:00
457 8660452 Schulhof Jan TUR8900 R H21L 10:54:00
564 416120 Novotný Tomáš TUR7405 C H45 10:54:00
276 2025351 Omová Jana TUR5150 C D65 10:58:00
95 2106729 Sklenářová Zuzana TUR0658 C D14 11:01:00
461 7205012 Nejman Stanislav TUR9500 C H21L 11:02:00
569 8068 Lamač Jaroslav TUR7203 C H45 11:04:00
228 2111603 Lamačová Dana TUR7451 C D45 11:07:00
61 2095926 Novotná Karolína TUR0853 B D12 11:07:00
464 8680583 Fodor Petr TUR8103 C H21L 11:08:00
319 4616807 Bégoc Dany TUR1011 C H10L 11:09:00
353 2108913 Mertlík Vojtěch TUR0704 C H12 11:09:00
180 8670453 Vytinová Monika TUR9150 C D21L 11:11:00
467 8656588 Kořínek Jindřich TUR8406 C H21L 11:14:00
279 303959 Tvrdková Eva TUR5151 C D65 11:16:00
469 8086808 Wolf Daniel TUR9100 R H21L 11:18:00
140 8221 Jirků Martina TUR8750 C D21K 11:24:00
298 1403060 Lamač František TUR0901 C H10 11:26:00
605 8214 Hudský Vlastimil TUR5100 C H55 11:27:00
474 8656670 Vlček Martin TUR8702 C H21L 11:28:00
326 51238 Zakouřil František TUR1204 C H10L 11:30:00
360 8667957 Drahoňovský Tomáš TUR0701 B H12 11:30:00
300 2144118 Louda Matyáš TUR0912 C H10 11:32:00
480 51726 Zakouřil Tomáš TUR7500 C H21L 11:40:00
484 1840303 Váňa Martin TUR8401 C H21L 11:48:00
306 2119202 Žemlík Eduard TUR0909 C H10 11:50:00
617 8220 Konopáč Jiří TUR5803 C H60 11:50:00
116 2109762 Lamačová Pavlína TUR0451 C D16 11:50:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
772 2120071 Válková Martina TUV7051 C T 10:00:00
775 2126365 Gibbonsová Jitka TUV7252 C T 10:00:00
2 411534 Gibbons Emily TUV0955 C D10 10:05:00
186 7707 Kvapilová Lenka TUV8151 C D35 10:08:00
541 8322 Kvapil Petr TUV7402 C H45 10:08:00
26 2120061 Válková Karolína TUV0951 C D10L 10:09:00
4 411591 Kvapilová Kristýna TUV0999 C D10 10:11:00
631 8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C H70 10:15:00
667 231522 Kvapilová Klára TUV1199 C HDR 10:45:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
459 8662440 Mikel David TZL9703 C H21L 10:58:00
468 7209286 Kolárik Tomáš TZL9302 C H21L 11:16:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
287 51265 Kohoutová Jitřenka UVP4850 C D70 10:19:00
646 7930 Kohout Tomáš UVP3700 C H80 10:43:00
(112)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
707 8300 Přinda Lukáš VLI7701 C P 10:00:00
721 2086879 Sládková Klára VLI7852 P 10:00:00
714 51218 Petrová Věra VLI6251 C P 10:00:00
720 2086874 Sokolová Miroslava VLI7151 C P 10:00:00
765 2801015 Sázavská Tereza VLI7950 C T 10:00:00
779 2801284 Šipoš Richard VLI8301 C T 10:00:00
770 336783 Matějů Kateřina VLI8054 C T 10:00:00
749 2800326 Hrdý Pavel VLI7404 C T 10:00:00
185 307414 Trávníčková Hana VLI8250 C D35 10:02:00
76 2088161 Vilémová Eliška VLI0655 B D14 10:04:00
195 2088151 Maškarincová Hana VLI7553 C D40 10:05:00
25 4402224 Kubešová Eliška VLI1152 C D10L 10:06:00
332 2124795 Šebelka Matěj VLI0805 B H12 10:06:00
376 2088216 Maškarinec Marek VLI0501 C H14 10:06:00
41 2125375 Pechová Alena VLI0854 C D12 10:07:00
3 7090004 Barsová Magdaléna VLI0955 C D10 10:08:00
198 2113480 Kosková Třísková Lenka VLI7554 C D40 10:11:00
5 2129242 Pechová Marie VLI1050 C D10 10:14:00
28 4402230 Kolářová Adéla VLI1153 C D10L 10:15:00
438 8028809 Szenczi Gabriel VLI8700 C H21L 10:16:00
201 2032117 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C D40 10:17:00
336 2420020 Miklas Ondřej VLI0701 C H12 10:18:00
81 2080995 Kosková Adéla VLI0656 C D14 10:19:00
188 51230 Horáčková Kateřina VLI8150 C D35 10:20:00
7 2134294 Čalounová Klára VLI0950 C D10 10:20:00
203 7207861 Habánová Anna VLI7757 C D40 10:21:00
205 8293 Žuková Marcela VLI7351 C D40 10:25:00
9 2118485 Feřtová Eliška VLI1056 C D10 10:26:00
339 2103255 Berka Tadeáš VLI0904 C H12 10:27:00
551 2088185 Maškarinec Petr VLI7303 C H45 10:28:00
190 9102561 Mokrá Julie VLI8051 C D35 10:32:00
11 2126371 Čečerle Beáta VLI1053 C D10 10:32:00
161 8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C D21L 10:33:00
341 4402223 Guida Francesco VLI0810 C H12 10:33:00
447 500290 Horáček Michal VLI7700 C H21L 10:34:00
50 2080993 Ekertová Jana VLI0750 C D12 10:34:00
13 4402226 Kubešová Tereza VLI0954 C D10 10:38:00
343 4411246 Vilém Štěpán VLI0902 C H12 10:39:00
52 2120065 Feřtová Anežka VLI0856 C D12 10:40:00
214 2120063 Feřtová Jitka VLI7853 C D40 10:43:00
15 434599 Hrdá Kristýna VLI0953 C D10 10:44:00
655 4411239 Kolář Vojtěch VLI1205 C HDR 10:45:00
668 2148178 Sázavský Josef VLI1102 C HDR 10:45:00
673 2144040 Feřtová Alžběta VLI1451 C HDR 10:45:00
674 4411244 Šipoš Juraj VLI1203 C HDR 10:45:00
664 4402229 Guida Sebastian VLI1302 C HDR 10:45:00
666 2106735 Votava Jan VLI1400 C HDR 10:45:00
663 7927 Matějů Josef VLI1300 C HDR 10:45:00
662 4402235 Horáčková Eliška VLI1450 C HDR 10:45:00
659 2120072 Trávníček Tomáš VLI8202 C HDR 10:45:00
658 4411235 Týfová Ella VLI1150 C HDR 10:45:00
648 4411248 Raisr Ivo VLI7803 C HDR 10:45:00
653 1421297 Raisrová Soňa VLI1250 C HDR 10:45:00
652 1459052 Raisrová Štěpánka VLI1054 HDR 10:45:00
345 2126361 Čečerle Matouš VLI0807 C H12 10:45:00
507 2118489 Feřt Martin VLI7704 C H40 10:46:00
168 52533 Kopcová Michaela VLI8456 C D21L 10:47:00
390 1424649 Beneš Filip VLI0708 B H14 10:48:00
17 2801286 Šipoš Emília VLI0952 C D10 10:50:00
562 8294 Žukov Libor VLI6803 C H45 10:50:00
170 9061 Henychová Zuzana VLI6151 C D21L 10:51:00
347 8663120 Podrábský Ctibor VLI0700 B H12 10:51:00
456 8116764 Matějů Michal VLI7702 C H21L 10:52:00
509 888630 Poloprutský Tomáš VLI6205 C H40 10:52:00
172 1400445 Skácelová Marie VLI7552 C D21L 10:55:00
220 2127548 Benešová Radka VLI7653 C D40 10:55:00
93 2122290 Sokolová Julie VLI0552 C D14 10:55:00
590 2109695 Čaloun Michal VLI6801 C H50 10:56:00
511 8660479 Kubeša Vladimír VLI7507 C H40 10:58:00
566 9102148 Honzík Tomáš VLI7000 C H45 10:58:00
394 8655464 Habán Oliver VLI0600 B H14 11:00:00
460 515132 Henych Petr VLI6001 C H21L 11:00:00
350 4411236 Týfa Daniel VLI0811 C H12 11:00:00
513 51227 Šebelka Jan VLI7506 C H40 11:04:00
277 2131185 Karmazínová Ivana VLI5150 C D65 11:04:00
396 8045083 Hyxa Jan VLI0702 B H14 11:06:00
352 682119 Putík Martin VLI0706 C H12 11:06:00
126 2102587 Skácelová Adéla VLI0454 B D18 11:06:00
465 52641 Kopec Tomáš VLI8203 C H21L 11:10:00
229 2058473 Dvorská Marie VLI7454 C D45 11:11:00
293 4100 Guida Alessandro VLI0900 C H10 11:11:00
354 4411240 Podhorný Ondřej VLI0705 C H12 11:12:00
516 8656570 Putík Jiří VLI7505 C H40 11:13:00
400 8116802 Heczko Erik VLI0804 B H14 11:18:00
296 4663 Horáček Jáchym VLI1111 C H10 11:20:00
323 2092397 Kruliš Janek VLI1003 C H10L 11:21:00
519 2080914 Peteráč Zdeněk VLI7802 C H40 11:22:00
578 301186 Kruliš Petr VLI6901 C H45 11:22:00
67 2144105 Flossmannová Lucie VLI0852 C D12 11:25:00
521 2058477 Ekert Vladimír VLI7600 C H40 11:28:00
109 1400422 Podhorná Anna VLI0455 C D16 11:29:00
476 8660474 Habán Ivo VLI7707 R H21L 11:32:00
523 8004275 Šesták Marek VLI7403 C H40 11:34:00
301 2090845 Votava Vojtěch VLI1201 C H10 11:35:00
71 2088819 Šestáková Johana VLI0853 B D12 11:37:00
112 8667522 Šestáková Marie VLI0452 A D16 11:38:00
363 2126375 Maděra Jakub VLI0906 C H12 11:39:00
525 2080992 Vilém Stanislav VLI7703 C H40 11:40:00
303 2134351 Šebelka Jakub VLI1002 C H10 11:41:00
114 2080848 Skácelová Kateřina VLI0550 B D16 11:44:00
238 1430433 Podrábská Marie VLI7451 C D45 11:47:00
305 1426041 Sázavský Antonín VLI0905 C H10 11:47:00
610 1302773 Přinda Oldřich VLI5101 C H55 11:47:00
528 2113362 Bureš Michal VLI7601 C H40 11:49:00
367 2073665 Skácel Jan VLI0901 C H12 11:51:00
307 7981 Matějů Eda VLI1200 C H10 11:53:00
369 8655483 Habán Eduard VLI0800 C H12 11:57:00
531 2058479 Mokrý Pavel VLI7501 C H40 11:58:00
309 1424648 Beneš Max VLI1100 C H10 11:59:00
613 253372 Ježek Ladislav VLI4900 C H55 11:59:00
502 8028859 Maděra Josef VLI7900 C H35 12:01:00
533 2143368 Čečerle Lukáš VLI7705 C H40 12:04:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
446 8988 Krajíček Vojtěch VRL8803 C H21L 10:32:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
724 51749 Menclová Silvie VSP7050 C P 10:00:00
723 52277 Mencl Miloslav VSP6505 C P 10:00:00
377 2021850 Mencl Josef VSP0602 C H14 10:09:00
254 2103280 Němečková Jarmila VSP6650 C D50 10:16:00
433 7210926 Šunda Marek VSP9200 C H21K 10:44:00
452 53572 Semík Jan VSP6507 C H21L 10:44:00
612 8045137 Hořínek Jaroslav VSP5000 C H55 11:55:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
439 7030567 Přikryl Petr ZBM6708 C H21L 10:18:00
178 8660421 Hiršová Gabriela ZBM9651 R D21L 11:07:00
Ostatní kluby
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
734 0 Vakant Vakant P 10:00
736 0 Vakant Vakant P 10:00
738 0 Vakant Vakant P 10:00
743 0 Vakant Vakant P 10:00
742 0 Vakant Vakant P 10:00
735 0 Vakant Vakant P 10:00
737 0 Vakant Vakant P 10:00
741 0 Vakant Vakant P 10:00
733 0 Vakant Vakant P 10:00
732 0 Vakant Vakant P 10:00
725 0 Vakant Vakant P 10:00
730 0 Vakant Vakant P 10:00
729 0 Vakant Vakant P 10:00
731 0 Vakant Vakant P 10:00
727 0 Vakant Vakant P 10:00
740 0 Vakant Vakant P 10:00
739 0 Vakant Vakant P 10:00
726 0 Vakant Vakant P 10:00
728 0 Vakant Vakant P 10:00
786 0 Vakant Vakant T 10:00
788 0 Vakant Vakant T 10:00
790 0 Vakant Vakant T 10:00
795 0 Vakant Vakant T 10:00
794 0 Vakant Vakant T 10:00
787 0 Vakant Vakant T 10:00
789 0 Vakant Vakant T 10:00
785 0 Vakant Vakant T 10:00
784 0 Vakant Vakant T 10:00
782 0 Vakant Vakant T 10:00
781 0 Vakant Vakant T 10:00
783 0 Vakant Vakant T 10:00
792 0 Vakant Vakant T 10:00
791 0 Vakant Vakant T 10:00
793 0 Vakant Vakant T 10:00
132 0 Vakant Vakant D20 10:06
274 0 Vakant Vakant D60 10:07
275 0 Vakant Vakant D60 10:13
425 0 Vakant Vakant H18 10:20
288 0 Vakant Vakant D70 10:25
644 0 Vakant Vakant H75 10:25
426 0 Vakant Vakant H18 10:26
289 0 Vakant Vakant D70 10:31
263 0 Vakant Vakant D50 10:34
264 0 Vakant Vakant D50 10:36
191 0 Vakant Vakant D35 10:38
192 0 Vakant Vakant D35 10:44
686 0 Vakant Vakant HDR 10:45
685 0 Vakant Vakant HDR 10:45
689 0 Vakant Vakant HDR 10:45
693 0 Vakant Vakant HDR 10:45
692 0 Vakant Vakant HDR 10:45
688 0 Vakant Vakant HDR 10:45
687 0 Vakant Vakant HDR 10:45
690 0 Vakant Vakant HDR 10:45
682 0 Vakant Vakant HDR 10:45
679 0 Vakant Vakant HDR 10:45
683 0 Vakant Vakant HDR 10:45
681 0 Vakant Vakant HDR 10:45
680 0 Vakant Vakant HDR 10:45
676 0 Vakant Vakant HDR 10:45
684 0 Vakant Vakant HDR 10:45
691 0 Vakant Vakant HDR 10:45
677 0 Vakant Vakant HDR 10:45
675 0 Vakant Vakant HDR 10:45
678 0 Vakant Vakant HDR 10:45
39 0 Vakant Vakant D10L 10:48
647 0 Vakant Vakant H80 10:49
40 0 Vakant Vakant D10L 10:51
435 0 Vakant Vakant H21K 10:56
638 0 Vakant Vakant H70 10:57
271 0 Vakant Vakant D55 10:59
20 0 Vakant Vakant D10 10:59
436 0 Vakant Vakant H21K 11:02
21 0 Vakant Vakant D10 11:02
639 0 Vakant Vakant H70 11:03
272 0 Vakant Vakant D55 11:05
22 0 Vakant Vakant D10 11:05
182 0 Vakant Vakant D21L 11:15
183 0 Vakant Vakant D21L 11:17
597 0 Vakant Vakant H50 11:17
184 0 Vakant Vakant D21L 11:19
598 0 Vakant Vakant H50 11:20
291 0 Vakant Vakant D75 11:21
599 0 Vakant Vakant H50 11:23
129 0 Vakant Vakant D18 11:24
600 0 Vakant Vakant H50 11:26
104 0 Vakant Vakant D14 11:28
404 0 Vakant Vakant H14 11:30
582 0 Vakant Vakant H45 11:30
130 0 Vakant Vakant D18 11:30
105 0 Vakant Vakant D14 11:31
583 0 Vakant Vakant H45 11:32
405 0 Vakant Vakant H14 11:33
292 0 Vakant Vakant D75 11:33
282 0 Vakant Vakant D65 11:34
106 0 Vakant Vakant D14 11:34
142 0 Vakant Vakant D21K 11:36
328 0 Vakant Vakant H10L 11:36
107 0 Vakant Vakant D14 11:37
329 0 Vakant Vakant H10L 11:39
283 0 Vakant Vakant D65 11:40
72 0 Vakant Vakant D12 11:40
108 0 Vakant Vakant D14 11:40
143 0 vakant Vakant D21K 11:42
73 0 Vakant Vakant D12 11:43
74 0 Vakant Vakant D12 11:46
627 0 Vakant Vakant H65 11:47
144 0 vakant Vakant D21K 11:48
485 0 Vakant Vakant H21L 11:50
486 0 Vakant Vakant H21L 11:52
420 0 Vakant Vakant H16 11:53
628 0 Vakant Vakant H65 11:53
487 0 Vakant Vakant H21L 11:54
488 0 Vakant Vakant H21L 11:56
421 0 Vakant Vakant H16 11:59
120 0 Vakant Vakant D16 12:02
614 0 Vakant Vakant H55 12:03
371 0 Vakant Vakant H12 12:03
121 0 Vakant Vakant D16 12:05
372 0 Vakant Vakant H12 12:06
534 0 Vakant Vakant H40 12:07
615 0 Vakant Vakant H55 12:07
373 0 Vakant Vakant H12 12:09
505 0 Vakant Vakant H35 12:10
535 0 Vakant Vakant H40 12:10
506 0 Vakant Vakant H35 12:13
536 0 Vakant Vakant H40 12:13
314 0 Vakant Vakant H10 12:14
245 0 Vakant Vakant D45 12:15