Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
03.10.2021
Místo konání:
Brno - Bystrc, U křívé borovice
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
U Křivé borovice měřítko 1:10 000
Ředitel závodu:
Rajnoha David - R3
Hlavní rozhodčí:
Khýn Vítězslav - R2
Stavitel tratí:
Čech Radovan - R2, Kozáková Zdenka - R1
JURY:
Zbranek Roman, Fiala Jan, Hadač Miroslav
Kluby:
ABM     ADA     AOP     AOV     ASU     BBM     BFM     BOV     CTB     DKL     DLP     HAV     HLV     CHC     JPV     KAM     KON     KRN     KSU     KVS     LBM     LCE     LPU     MBM     MOV     OOL     OOP     OSN     OTK     PBM     PGP     PHK     PLU     PTE     PZR     RBK     SBK     SBR     SFM     SHK     SIT     SJC     SKM     SLA     SOP     SPR     SSU     STE     TAP     TBM     TRI     TTR     TUR     TVR     TZL     UBM     UOL     VBM     VIC     VRB     VSP     ZBM     ZLH     ZPV     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kozel Kryštof ABM1501 2260173 C HDR
10:09:00 Šnyrch František ABM4902 52521 C H70B
10:13:00 Kurečka Robert ABM7210 8648589 C H45C
10:17:00 Odehnal Roman ABM6909 232879 C H45C
10:43:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C H21B
11:07:00 Kozel Jiří ABM8101 2260169 C H35C
11:28:00 Karafiátová Eliška ABM0752 361987 B D14B
11:37:00 Odehnalová Kamila ABM7052 332950 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C H12C
10:17:00 Schmid Vladimír ADA8701 49869 C H21B
10:20:00 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C D45B
11:08:00 Strýčková Barbora ADA0852 8660375 A D14B
11:24:00 Mareček Jiří ADA5901 8091212 C H60B
11:35:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C D45C
11:45:00 Matula Petr ADA8202 8662357 C H21B
11:55:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C D45C
11:56:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Cetlová Helena AOP7550 2091596 C P
10:16:00 Čech Tomáš AOP7001 8656547 C H45B
10:22:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C D45B
10:27:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 C H21B
10:33:00 Borunský Tomáš AOP7402 8004294 C H21B
10:33:00 Kostková Jana AOP7151 8648553 C D50B
10:40:00 Cetl Jan AOP0902 307338 B H12C
10:47:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B H14B
10:56:00 Borunská Alžběta AOP0950 8648592 C D12C
11:00:00 Klechová Karolína AOP0452 8004330 B D18B
11:01:00 Holas Štěpán AOP0900 8004331 B H14B
11:07:00 Gallo Ondřej AOP0802 8648624 B H14B
11:10:00 Rychlá Karolína AOP0757 8654916 A D14B
11:20:00 Švejdíková Yvona AOP6351 8004296 C D55B
11:22:00 Cetlová Karolína AOP0752 8016304 B D14B
11:23:00 Kostka Jiří AOP0201 8012870 R H21B
11:26:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 B D14B
11:29:00 Čech Viktor AOP0801 8004291 B H14B
11:30:00 Kostka Evžen AOP5701 8014459 C H60B
11:35:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C H21B
11:43:00 Mielec Jaromír AOP9701 8008123 C H21B
11:47:00 Holasová Šarka AOP7853 2111725 C D35B
11:52:00 Kovalčíková Eva AOP7852 2085619 C D40B
11:57:00 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C H21B
12:05:00 Sklenář Miroslav AOP6302 8004335 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Vlach Jiří AOV7900 8667994 C H21B
11:49:00 Vlachová Tereza AOV8750 1470167 C D21B
12:03:00 Mielec Radomír AOV0301 8660459 B H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Seitler Milan ASU9148 8119436 C H21B
10:10:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 C H45B
10:25:00 Šmelíková Hana ASU6999 8071314 C D50B
10:31:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C H40B
11:03:00 Křečková Lenka ASU9271 8663157 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:27:00 Dvořák Miloš BBM7300 2127611 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Burešová Petra BFM7855 49460 P
10:24:00 Zahradníková Kateřina BFM7751 2087698 C D35C
10:49:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C H65B
11:26:00 Burešová Eliška BFM0955 8035525 C D12C
11:26:00 Burešová Sofie BFM1153 428283 C D10C
12:01:00 Bjolek Michal BFM0305 8109360 A H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 Vlach Oldřich BOV4403 8051251 C H70B
10:25:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 2113502 C H70B
11:07:00 Ptáček Jiří BOV4401 8006768 C H75B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Hübnerová Johana CTB1551 2082923 C HDR
12:03:00 Hübner Jan CTB7902 8200032 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 Pangrácová Anna DKL9150 8518315 C D21B
11:23:00 Pangrácová Marie DKL9051 8028804 C D21B
11:50:00 Kubánek Adam DKL8500 2104586 C H21C
11:58:00 Spilka Marek DKL8300 8003633 C H21C
12:06:00 Klíma Kamil DKL8201 8667960 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:30:00 Žáček Zbyněk DLP7100 2032122 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C H75B
11:18:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C H50B
11:22:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C D55B
11:26:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Boledovič Adam HLV1113 53830 C H10C
10:23:00 Peška Antonín HLV4801 8517324 C H70B
10:44:00 Sedláček Matěj HLV1000 53833 C H12C
11:05:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 7200377 C H35C
11:06:00 Brázdilová Kristýna HLV1154 416088 C D10C
11:33:00 Sedláčková Jana HLV7060 2260118 C D45C
11:35:00 Drábková Kateřina HLV8451 2214545 C D35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:35:00 Pešek Ondřej CHC8502 8662296 C H21B
10:53:00 Pátek Michal CHC8603 8025343 C H21B
10:57:00 Chaloupková Veronika CHC9852 8629753 C D21B
11:43:00 Semrádová Jana CHC9951 8425544 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Pinkava Roman JPV7606 2000579 C H45C
10:11:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C H45C
10:31:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C D50B
10:36:00 Štorek David JPV0202 8663202 B H20B
11:13:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 B H16B
11:19:00 Skřivanek Marcel JPV7713 8005132 C H21B
11:27:00 Otrusina Jiří JPV8201 8662320 C H21B
11:32:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C D16B
11:34:00 Pinkavová Eliška JPV0850 8113502 B D14B
11:36:00 Pinkavová Hana JPV0551 8012877 C D16B
11:42:00 Balvanová Martina JPV7777 2419968 C D40B
11:46:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C D40B
11:47:00 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C H21B
11:49:00 Balvanová Vendula JPV0750 2419923 C D14C
12:00:00 Plachá Andrea JPV7676 8516420 C D40B
12:03:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 Bořánková Karolína KAM9550 9102089 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Čeřovská Adéla KON8755 52722 C P
10:04:00 Čeřovský Filip KON1010 8008300 C H12C
10:37:00 Hlavová Miroslava KON6389 8007713 C D50B
10:45:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C H65B
10:48:00 Ebnerová Alena KON1171 4634081 C D10N
11:10:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C H50B
11:22:00 Navrátil Václav KON6427 8461738 C H50B
11:22:00 Čeřovská Eliška KON1353 8008300 C D10C
11:27:00 Vlachová Kateřina KON9898 2120658 C D21B
11:39:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A H18B
11:45:00 Ebnerová Eva KON8277 515485 C D35B
11:46:00 Procházka Josef KON7219 8116756 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:41:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C H21B
10:46:00 Olekšová Viktorie KRN0351 8022367 C D18C
11:37:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C D21B
12:05:00 Olekšová Natálie KRN0652 8022346 C D16C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:21:00 Janů Zdeněk KSU9045 8662682 C H21B
10:29:00 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 C H21B
10:30:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C H45B
10:35:00 Šána Robert KSU0616 8670827 B H16B
10:37:00 Müller Jonáš KSU9906 8662444 R H21B
10:38:00 Hecl František KSU0201 8662428 B H20B
10:42:00 Šánová Julie KSU0494 8662732 B D18B
10:43:00 Bláha Adam KSU0525 8680331 B H16B
10:45:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C H21B
10:47:00 Jordán Alexandr KSU0626 8680281 A H16B
10:50:00 Habigerová Radka KSU9559 2058483 C D21C
10:51:00 Tomanek Lukáš KSU0502 8680413 B H16B
10:53:00 Matoušek Milan KSU6701 2058461 C H35C
10:58:00 Štábl Vít KSU1100 2053548 C H12C
11:03:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C H21B
11:09:00 Štábl Patrik KSU0606 8670783 A H16B
11:19:00 Miča Jan KSU0701 2108916 B H14B
11:24:00 Reichlová Pavla KSU0888 8670787 B D14B
11:29:00 Stryk Štěpán KSU0306 8680426 B H18B
11:29:00 Švancárová Helena KSU7252 2027233 C D45C
11:33:00 Šperlich Jan KSU0403 8680405 B H18B
11:37:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A H18B
11:40:00 Stryková Karolína KSU0656 2058482 B D16B
11:43:00 Paloncý Jan KSU0808 8680351 B H14B
11:53:00 Gedeon Dominik KSU9900 8016299 C H21B
11:54:00 Tomanková Martina KSU7552 8113521 C D40B
11:57:00 Patterman Prokop KSU0333 8680339 B H18B
11:58:00 Tomanková Alice KSU0959 8680326 B D14B
12:02:00 Müllerová Marie KSU0565 995815 B D16B
12:02:00 Štáblová Michaela KSU7787 2073735 C D40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:18:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C H45B
10:40:00 Mikulčíková Irena KVS7750 2001910 C D35C
10:41:00 Švestka Štěpán KVS0600 8482098 C H16C
10:54:00 Štěpánková Adéla KVS1250 8660374 C D10N
11:36:00 Štěpánková Anna KVS0952 8670781 B D12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C P
10:03:00 Toman Ondřej LBM7517 8109428 C H45C
10:07:00 Kycl Miroslav LBM7100 52026 C H45C
10:28:00 Toman Matěj LBM0909 8003624 B H12C
10:30:00 Tomanová Veronika LBM7751 8013372 C D35C
10:38:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C H10C
10:50:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C H14C
10:55:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C H65B
11:09:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C D65C
11:15:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C D65C
11:31:00 Kyclová Jitka LBM7450 52029 C D45C
11:36:00 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Stackeová Anna LCE5551 8660387 C D65B
10:08:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C D60B
10:09:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C H35B
10:12:00 Slezák Libor LCE6207 8662710 C H45B
10:14:00 Mudrák Matouš LCE0901 2078474 C H12C
10:19:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 8670733 C D50B
10:29:00 Zicha Jiří LCE7708 8140919 C H40B
10:31:00 Vlažný Jakub LCE9102 7210065 C H21B
10:32:00 Šmelík Juraj LCE6603 8662438 C H45B
10:33:00 Mudrák Šimon LCE0601 7210097 B H16B
10:45:00 Sláma Šimon LCE0502 8670814 A H16B
10:52:00 Mudráková Eliška LCE0352 8680306 B D18B
11:04:00 Slámová Julie LCE1051 2116500 C D12C
11:05:00 Stacke Václav LCE0703 8662435 B H14B
11:11:00 Perůtková Jindra LCE8989 8645927 E D21B
11:16:00 Končáková Alžběta LCE0256 889308 B D20B
11:17:00 Šmelík Daniel LCE0704 8662739 B H14B
11:25:00 Slámová Alena LCE8253 2080838 C D35B
11:31:00 Mudrák Štěpán LCE9601 8645928 E H21B
11:32:00 Mudrák Stanislav LCE6701 8662441 C H50B
11:42:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 416062 C D10C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Špirková Anežka LPU9051 51104 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:05:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Pavlová Libuše MOV7451 8004042 C P
10:12:00 Hulenková Martina MOV7352 51174 C D45B
10:19:00 Vojvodík Martin MOV7400 8014474 C H35B
10:31:00 Štětínský Pavel MOV7104 52780 C H45C
10:37:00 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B H16B
10:43:00 Řepka Michal MOV0504 436424 C H16C
11:11:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C H21B
11:15:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 A H16B
11:18:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 A D14B
11:28:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 A D16B
11:34:00 Škapa Marek MOV7102 7210094 C H50B
11:34:00 Maceček Otakar MOV6102 8008264 C H60B
11:37:00 Menzel Antonín MOV0700 8670494 B H14B
11:39:00 Fousek Jan MOV9100 52945 C H21B
11:42:00 Zahradníková Kateřina MOV0553 2102874 B D16B
11:52:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 B D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:57:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 8198811 C H21B
11:14:00 Albert František OOL5804 8471958 C H55C
11:28:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C H60B
11:32:00 Zdráhal Robert OOL5707 8451957 C H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:21:00 Ševčík Břetislav OOP5001 8680346 C H70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Voráčková Karolína OSN1456 0 C HDR
10:05:00 Voráček Michal OSN8000 9201330 C H40B
11:40:00 Voráčková Anežka OSN1260 52142 C D10C
11:49:00 Voráčková Lenka OSN8555 9201331 C D35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C H70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Ramachová Anna PBM1350 2127521 C HDR
10:00:00 Sladký Marek PBM8604 52034 C HDR
10:00:00 Stašková Petra PBM8255 49692 C P
10:07:00 Robotka Jan PBM7800 7209359 C H40B
10:08:00 Tršová Daniela PBM7375 8013977 C D45B
10:11:00 Ramach Filip PBM8001 1403435 C H40B
10:15:00 Kheil Radim PBM7301 2131192 C H45C
10:19:00 Pátek Richard PBM7609 7700077 C H45C
10:20:00 Robotková Naďa PBM7950 2214544 C D35C
10:25:00 Pauschek Karel PBM8509 8660430 C H21B
10:37:00 Trš Lubomír PBM7302 8008296 C H45C
10:44:00 Robotková Tereza PBM1150 52027 C D10N
10:52:00 Ramachová Michaela PBM1151 52051 C D10N
10:52:00 Pazdziora Tomáš PBM0701 436987 C H14C
10:53:00 Robotka Libor PBM5303 8719038 C H65B
10:53:00 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A H16B
11:06:00 Stašková Sofie PBM0952 8007609 C D12C
11:13:00 Komenda Jakub PBM0712 2051534 B H14B
11:13:00 Robotková Lenka PBM5451 7209368 C D65C
11:20:00 Stašková Tereza PBM1257 8060908 C D10C
11:25:00 Mádlová Věra PBM8951 995814 C D21B
11:33:00 Zřídkaveselý Martin PBM0808 8482114 B H14B
11:43:00 Tachovská Kamila PBM7655 2094550 C D45C
12:04:00 Procházková Doubravka PBM0651 8028875 A D16B
12:06:00 Ramachová Magda PBM8151 2181323 C D40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A D14B
11:53:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:52:00 Hlaváčková Petra PHK0052 9369 C D21C
10:55:00 Kosová Tereza PHK0151 8660596 R D21B
12:00:00 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:20:00 Kožnárek Pavel PLU0902 2061817 C H12C
10:29:00 Karásek Antonín PLU0503 8061467 B H16B
10:44:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B D18B
10:49:00 Otruba František PLU0501 8667537 A H16B
10:49:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C H21B
10:52:00 Lutera Oliver PLU1001 8085198 B H12C
10:59:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B H16B
11:04:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 A D18B
11:38:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B D16B
11:38:00 Otrubová Veronika PLU1277 1400409 C D10C
11:43:00 Karásek František PLU0301 8061407 A H18B
11:46:00 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 B D14B
11:50:00 Slezáková Vendula PLU0854 2061810 C D14B
11:56:00 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C D40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:18:00 Zavadilová Simona PTE8485 1424653 C D35C
11:12:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C H55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:39:00 Uchytil Tomáš PZR7621 8006730 C H40B
11:52:00 Uchytil Ivo PZR1201 2080939 C H10N
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Dvořák Václav RBK7302 2115713 P
10:00:00 Dvořáková Martina RBK7253 2111812 C P
10:00:00 Rudolf Pavel RBK7402 232043 C P
10:00:00 Rudolf Jan RBK0804 232011 C P
10:00:00 Rudolfová Eva RBK0551 232044 C P
10:00:00 Špaček Ludmila RBK0655 980337 P
10:15:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C H35B
10:24:00 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C D45B
10:35:00 Brosch Petr RBK7111 8482111 C H40B
10:56:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C D21C
10:58:00 Dvořák David RBK0702 2134306 H14C
11:00:00 Jágrová Zuzana RBK1051 8013953 C D12C
11:03:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A H16B
11:06:00 Matuška Pavel RBK7001 8116742 C H50B
11:10:00 Dvořák Michael RBK0406 2111740 C H18C
11:12:00 Fedrová Anežka RBK0853 1413719 B D14B
11:19:00 Veselý Martin RBK7502 751114 C H35C
11:30:00 Veselá Martina RBK1052 2034000 C D12C
11:32:00 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 C D10C
11:36:00 Jágrová Aneta RBK0951 8516957 B D14B
11:45:00 Hanousek Matěj RBK0404 8667988 B H18B
11:51:00 Veselá Veronika RBK0852 8014571 C D14C
11:51:00 Fousek Vojtěch RBK0403 8000241 A H18B
11:53:00 Brodecký Radek RBK8004 410332 C H21D
11:57:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C H21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Malinský Štěpán SBK0000 49685 HDR
10:17:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C H40B
10:21:00 Humlíček Aleš SBK7539 8303303 C H45C
10:32:00 Daněk František SBK1010 811213 C H12C
10:32:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C D35C
10:56:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 C D10N
11:14:00 Kolaříková Sofie SBK0955 2141907 C D12C
11:27:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C D35B
11:54:00 Kolařík Sebastián SBK1111 886279 C H10N
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C H70B
11:16:00 Vodička Luděk SBR5501 8014529 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Létalová Jana SFM1450 49449 C HDR
10:08:00 Létal Hynek SFM1001 2061826 C H12C
10:56:00 Létal Jonáš SFM0901 8022666 B H12C
11:28:00 Létalová Eva SFM1250 49488 C D10C
11:41:00 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C D35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:54:00 Červinka Mário SHK9500 8003603 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Mrózková Olga SIT7351 7206554 C P
10:12:00 Kawulok Matyáš SIT1201 7200589 C H10C
10:15:00 Byrtus Petr SIT7702 8237667 C H40B
10:21:00 Kawulok Marek SIT8001 8003610 C H40B
10:23:00 Kovaříková Mária SIT6951 8655462 C D50B
11:05:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B H16B
11:40:00 Kawuloková Tereza SIT0951 8003651 B D12C
11:44:00 Byrtusová Klára SIT0851 8667954 B D14B
11:49:00 Mrózek Paweł SIT0402 8002604 B H18B
11:53:00 Kovařík Tomáš SIT0401 8656740 B H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:39:00 Karásek Matěj SJC0001 8050013 R H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kunovská Klaudie SKMXXXX 619094 HDR
10:00:00 Pěčková Natálie SKM1550 52199 C HDR
10:04:00 Pěček Vítězslav SKM7104 8670802 C H45B
10:09:00 Dittrich Pavel SKM7501 8680419 C H40B
10:10:00 Pěčková Monika SKM7350 2017677 C D45B
10:20:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C H45B
10:33:00 Rytíř Michal SKM7325 7210886 C H40B
10:34:00 Pěček Tobiáš SKM1100 8680301 C H10C
10:34:00 Rose Ondřej SKM0900 8482072 C H12C
10:41:00 Pěček Martin SKM7301 253369 C H40B
10:42:00 Rytířová Denisa SKM1150 7210864 C D10N
10:48:00 Dittrich Matouš SKM1000 8660358 B H12C
10:55:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 A H14B
11:22:00 Kolaříková Erika SKM0951 8680289 C D12C
11:29:00 Dittrichová Andrea SKM7750 8680321 C D35B
11:41:00 Blank Radka SKM7351 8660386 C D45C
11:49:00 Mičíková Lada SKM7250 8680394 C D45C
11:59:00 Dvorský Vojtěch SKM9401 8482075 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kašparová Barbora SLA0251 2085001 B P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:11:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C H70B
10:51:00 Poláková Tereza SOP9951 8648576 C D21B
11:09:00 Gilík Marek SOP9904 8022629 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C H70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:23:00 Melecký Martin SSU9001 8680373 R H21B
11:19:00 Marková Ema SSU0252 8655379 A D21B
11:49:00 Poklop Martin SSU8802 8660591 R H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C HDR
10:00:00 Burdová Olga STE7651 2122260 C P
10:06:00 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C H45B
10:07:00 Matoušek Jiří STE7504 2025356 C H35B
10:18:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C D45B
10:24:00 Matoušek Jan STE0909 8022645 B H12C
10:37:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C H40B
10:38:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B D18B
10:49:00 Světnický Antonín STE0800 8014451 B H14B
10:55:00 Skyva Petr STE6501 8655385 C H21B
10:58:00 Lukašáková Sára STE0450 8680430 B D18B
11:01:00 Fendrych Michal STE7607 8116678 C H21B
11:08:00 Gentric Marc STE6901 8013403 C H50B
11:17:00 Skyvová Kristýna STE7054 8655383 C D21B
11:29:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C H21B
11:30:00 Matoušková Johana STE0751 8022633 B D14B
11:31:00 Vlachová Eliška STE9572 2120659 C D21B
11:43:00 Matoušková Jana STE7951 2025355 C D35B
11:58:00 Burdová Helena STE0653 8516424 B D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:15:00 Smolková Barbora TAP0356 8654912 R D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Stene Selma Vilemina TBM1453 52461 HDR
10:00:00 Vedrová Anika TBM1351 2103788 C HDR
10:00:00 Otoupalík Jan TBM7123 8680391 C P
10:00:00 Svirák Pavel TBM7806 2135173 C P
10:00:00 Vrbková Adéla TBM0851 2127867 P
10:04:00 Franc Jáchym TBM1110 232708 C H10C
10:10:00 Svirák Samuel TBM1125 2111765 C H10C
10:14:00 Stene Per Øyvind TBM7408 0 H45B
10:16:00 Hübner Václav TBM1112 2118463 C H10C
10:19:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E H21B
10:20:00 Šíma Filip TBM1213 446328 C H10C
10:22:00 Vostal Petr TBM7411 2000581 C H45B
10:24:00 Verner Jan TBM1114 2083371 C H10C
10:28:00 Sedláček Martin TBM1212 2127878 C H10C
10:31:00 Eliáš Vojtěch TBM0604 446354 B H16B
10:32:00 Otoupalík Jakub TBM1204 53116 H10C
10:34:00 Kurečková Klára TBM0667 8008286 A D18B
10:36:00 Stene Oskar TBM1107 1421892 H10C
10:38:00 Kubáň Patrik TBM1001 8119519 C H12C
10:39:00 Fuchs Jan TBM7101 2067208 C H45C
10:39:00 Svirák Jonatan TBM0608 2087656 B H16B
10:41:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B H14B
10:42:00 Svirák Benjamin TBM0915 2111764 B H12C
10:46:00 Šímová Klaudie TBM1452 553446 C D10N
10:46:00 Hájek Vojtěch TBM1201 53234 C H12C
10:48:00 Porubská Lenka TBM0451 8668997 C D18B
10:50:00 Kroutilová Eliška TBM1361 2120661 C D10N
10:50:00 Kroutil Tadeáš TBM0928 8117119 C H12C
10:53:00 Urválek Jan TBM0707 8100019 B H14B
10:54:00 Kresta Tomáš TBM0908 2127875 C H12C
10:54:00 Hájek Štěpán TBM0804 8008044 B H14C
10:55:00 Čech Radan TBM0611 8663178 B H16B
10:58:00 Šímová Julie TBM1055 446329 C D12C
11:00:00 Mikula Marek TBM0902 410254 C H12C
11:01:00 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B H16B
11:02:00 Kroutil Jošt TBM0712 8188288 B H14C
11:03:00 Dufek Jan TBM4231 8320135 C H75B
11:06:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B D18B
11:10:00 Eliášová Viktorie TBM1052 8088388 C D12C
11:10:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C D10C
11:11:00 Hanousek Prokop TBM0613 2083417 C H16B
11:11:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C D65C
11:14:00 Urválková Anna TBM1177 2127877 C D10C
11:17:00 Šrom Jakub TBM9502 2042538 C H21B
11:17:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C D65C
11:18:00 Schwabová Barbora TBM1188 8042134 C D10C
11:20:00 Kubáňová Tereza TBM0756 8007275 B D14B
11:23:00 Franc Kryštof TBM0817 2083396 B H14B
11:30:00 Mikulová Klára TBM0553 2083386 B D16B
11:30:00 Kurečková Zuzana TBM1377 2060216 C D10C
11:32:00 Mudráková Natálie TBM0953 8149878 C D12C
11:34:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B D16B
11:37:00 Stene Dana TBM7957 52474 D35B
11:40:00 Ptáčková Julie TBM0980 8077877 B D14B
11:41:00 Navrátil Jakub TBM0811 8014493 B H14B
11:44:00 Šťastná Vendula TBM1384 52476 C D10C
11:45:00 Račanský Jiří TBM0706 8004271 B H14B
11:46:00 Francová Hedvika TBM1079 53273 C D12C
11:46:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 8088288 A D16B
11:47:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 C D21B
11:48:00 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 B D14B
11:50:00 Svirák Timotej TBM1411 2124790 C H10N
11:52:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B D14B
11:55:00 Grycová Kateřina TBM0058 8659389 R D21B
11:56:00 Horká Kateřina TBM0856 8006750 B D14B
11:57:00 Vernerová Hana TBM0780 2087664 C D14C
11:57:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Bruková Jana TRI7150 7207881 C P
10:00:00 Cymorek Petr TRI7000 53180 C P
10:00:00 Cymorková Kateřina TRI7152 2073677 C P
10:23:00 Walaski Antonín TRI8006 416124 C H40B
10:27:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C D50B
10:32:00 Rybková Vendula TRI0453 7002089 B D18B
10:36:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 B D18B
10:40:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B D18B
10:42:00 Tuharský Erik TRI0100 8028879 B H20B
10:52:00 Walaská Klára TRI0950 2102570 C D12C
10:57:00 Ryška Matěj TRI0604 8667990 B H16B
11:09:00 Krupa Jan TRI0706 8116762 B H14B
11:18:00 Cymorková Julie TRI0953 8004343 B D12C
11:20:00 Warcopová Kateřina TRI0150 7209788 B D20B
11:33:00 Filipek Sebastian TRI0002 8655466 R H21B
11:48:00 Krčková Lucie TRI0550 8033258 B D16B
11:54:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 7210919 B D16B
11:59:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Křížová Anna TTR1451 2127872 C HDR
10:30:00 Kříž Jan TTR1201 2129231 C H10C
10:51:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:35:00 Vejražková Rozárka TUR0151 8680323 R D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Slavík Ondřej TVR0500 232194 C P
10:00:00 Svačinková Kateřina TVR9850 436926 C P
10:13:00 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C H70B
10:16:00 Slavíková Lenka TVR7350 2067389 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Hozík Šimon TZL1203 0 C HDR
10:00:00 Nečasová Tereza TZL9090 7887934 HDR
10:02:00 Kusák Ivan TZL6502 7211007 C H45B
10:02:00 Pekárek David TZL1000 8680313 B H12C
10:06:00 Jelínková Dagmar TZL5757 7209285 C D60B
10:08:00 Vintr Otakar TZL1300 53379 C H10C
10:08:00 Schäfer Michal TZL6304 8680285 C H45B
10:13:00 Nečas Jiří TZL9101 8662673 C H21B
10:13:00 Mašláň Jakub TZL7801 8670811 C H35B
10:16:00 Kusák Alexander TZL0900 8594 C H12C
10:22:00 Slováček Ondřej TZL0902 8090714 B H12C
10:25:00 Pernička Petr TZL7336 8104170 C H40B
10:29:00 Lázničková Marcela TZL6751 9200524 C D50B
10:36:00 Mašláň Prokop TZL1005 8050910 B H12C
10:39:00 Václavík Vojtěch TZL0711 2113089 B H14B
10:41:00 Jelínek Petr TZL4902 8662705 C H65B
10:43:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 A H14B
10:47:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C H65B
10:47:00 Novotný Jiří TZL8001 8662744 C H21B
10:51:00 Jahudka Tomáš TZL0815 8680386 B H14B
10:51:00 Slováček Tomáš TZL8002 8662694 C H21B
10:53:00 Mašláňová Hana TZL7979 8482079 C D21B
10:57:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B H14B
10:57:00 Slováček Rudolf TZL5402 8014457 C H65B
10:58:00 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 8611 C D10N
10:59:00 Dlabaja Štěpán TZL8508 8185818 C H21B
11:02:00 Poslušná Katka TZL1051 2121120 C D12C
11:02:00 Koč Juraj TZL1006 2091546 C H12C
11:02:00 Mrkvičková Ema TZL0451 8663192 A D18B
11:03:00 Valla Jakub TZL0710 2134320 B H14B
11:07:00 Nešporová Barbora TZL7652 218979 C D21B
11:07:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R H21B
11:13:00 Pekárková Eva TZL7653 8663119 C D21B
11:15:00 Linhart Jakub TZL0813 8660391 B H14B
11:16:00 Poslušná Jitka TZL0752 2121125 B D14B
11:20:00 Láznička Libor TZL6701 331193 C H50B
11:21:00 Čuda Ondřej TZL0816 8648628 B H14B
11:21:00 Vintr Radek TZL7701 8680410 C H35C
11:24:00 Strakoš Bohumil TZL6345 8000120 C H50B
11:25:00 Polášek Jan TZL8601 8109348 C H21B
11:27:00 Pavlík Adam TZL0810 8662733 B H14B
11:28:00 Růžičková Žofie TZL0953 8597 C D12C
11:29:00 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 R D21B
11:33:00 Nešporová Alžběta TZL0051 8662719 R D21B
11:35:00 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B H14B
11:35:00 Eichler Vítek TZL0401 8680338 B H18B
11:39:00 Pernička Martin TZL0800 8240800 B H14B
11:41:00 Novosad Pavel TZL0404 8660475 B H18B
11:41:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C D21B
11:42:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 B D12C
11:44:00 Kočová Eva TZL7550 8660396 C D40B
11:45:00 Slováčková Věra TZL8181 2084933 C D21B
11:48:00 Kundratová Jana TZL7350 8660357 C D40B
11:50:00 Kusáková Valentýna TZL0651 8680314 A D16B
11:54:00 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 B D14B
11:55:00 Pekárek Evžen TZL7007 8660398 C H21B
12:02:00 Entová Kateřina TZL0751 8100137 B D14B
12:05:00 Šidla Jan TZL6808 8053367 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C H45C
10:33:00 Šilar Radek UBM7201 2049605 C H45C
11:31:00 Janíková Marie UBM7852 2126231 C D35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Dráč Pavel UOL7201 2109764 C HDR
10:00:00 Paulíčková Veronika UOL1450 2069082 C HDR
10:14:00 Jílková Hana UOL8050 8116765 C D35C
10:15:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C H70B
10:24:00 Smékal David UOL7503 886282 C H45B
10:27:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C H40B
10:28:00 Kopecká Jitka UOL7750 2069081 C D35C
10:40:00 Dostál František UOL0201 8516416 B H20B
10:41:00 Vodička Igor UOL0502 8662672 B H16B
10:45:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C H40B
10:46:00 Bídová Markéta UOL0352 8660531 A D18B
10:50:00 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A D18B
10:54:00 Smékalová Viktorie UOL0450 8660355 B D18B
11:00:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C H14C
11:05:00 Hornová Lenka UOL9053 8414094 C D21B
11:13:00 Chaloupka Josef UOL9801 2090849 C H21B
11:14:00 Raclavská Lenka UOL0252 2092435 B D20B
11:18:00 Raclavská Zuzana UOL0251 8680601 B D20B
11:26:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A D16B
11:28:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C H50B
11:31:00 Janeček Jáchym UOL0700 8113535 B H14B
11:34:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C D10C
11:38:00 Kopecká Tereza UOL1050 8013869 C D12C
11:40:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C H21C
11:48:00 Semerád Jan UOL9400 8014522 C H21C
11:50:00 Bartoňová Eva UOL7051 682350 C D40B
11:51:00 Kopecký David UOL7800 8461740 C H21B
12:00:00 Dráčová Barbora UOL0652 8226373 B D16B
12:01:00 Šimek Roman UOL6503 8005432 C H55B
12:04:00 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 A D14B
12:06:00 Kopecká Nela UOL0650 8013868 B D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Chloupek Filip VBM1301 330657 C HDR
10:00:00 Chloupková Kristýna VBM1152 53312 C HDR
10:00:00 Kořanová Daniela VBM1551 889316 C HDR
10:00:00 Sychrová Markéta VBM1251 53311 C HDR
10:00:00 Sychrová Hana VBM1352 2116459 C HDR
10:00:00 Šedivá Kristýna VBM1252 7207495 C HDR
10:00:00 Vernerová Johanka VBM1451 49679 C HDR
10:02:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C H65C
10:07:00 Chmelík Aleš VBM4732 8014465 C H70B
10:14:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C D45B
10:23:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C H45C
10:34:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C D35C
10:59:00 Fučíková Hana VBM7751 8477774 C D21B
11:15:00 Sychra Tomáš VBM8305 2116498 C H21B
11:36:00 Fučíková Ema VBM1151 49674 C D10C
11:39:00 Chloupková Barbora VBM8455 2116445 C D35B
11:41:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C H21B
11:52:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C H21C
12:08:00 Šedivý Jiří VBM8207 8136474 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kubíčková Petra VIC1650 2073737 C HDR
10:00:00 Kubíčková Eva VIC7950 2126305 C P
10:19:00 Vlček Jiří VIC7700 8051253 C H40B
10:35:00 Veselý Štěpán VIC0712 8482099 B H14B
10:43:00 Kubíček Petr VIC7801 8051252 C H40B
10:45:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 A H14B
10:46:00 Sadílková Iva VIC0151 53122 C D21C
11:12:00 Vlčková Alžběta VIC1351 2073733 C D10C
11:34:00 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 B D12C
11:39:00 Sadílková Lenka VIC7055 416050 C D45C
11:44:00 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 2103241 B D16B
11:48:00 Kubíček Ota VIC1401 53138 C H10N
11:48:00 Kubíčková Lucie VIC0952 1400414 B D12C
12:02:00 Sadílek Martin VIC6901 8123400 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:31:00 Peňáz Radek VRB0313 8662362 B H18B
11:47:00 Peňáz Vojtěch VRB0303 8662338 C H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Öner Efe Michael VSP1401 232053 C HDR
11:24:00 Öner Eda VSP1154 2181317 C D10C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Brabec Jaroslav ZBM8242 8202202 C H21B
10:05:00 Rudolf Tomáš ZBM8402 2419966 C H35B
10:06:00 Šicha Matěj ZBM1002 2127531 C H12C
10:06:00 Koča František ZBM1100 2111735 C H10C
10:10:00 Keprt Ondřej ZBM1009 8076014 C H12C
10:11:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C H35B
10:15:00 Klusáček Jan ZBM9301 899179 C H21B
10:17:00 Koča Jaroslav ZBM8206 301217 C H35B
10:18:00 Hikl Martin ZBM1104 9920011 C H10C
10:18:00 Pařízek Jakub ZBM0903 2181934 C H12C
10:21:00 Kožoušek Adam ZBM8512 8660423 C H35B
10:22:00 Kaděrová Jana ZBM8653 8013892 C D35C
10:25:00 Urbánek Petr ZBM7303 2103688 C H45C
10:26:00 Kyncl Tomáš ZBM7201 2115684 C H45B
10:26:00 Kyncl Ondřej ZBM1003 8016305 C H12C
10:36:00 Dvořáková Hana ZBM8676 52165 C D35C
10:42:00 Vršková Dagmar ZBM7850 2094515 C D35C
10:45:00 Lasota Jan ZBM0603 8660379 C H16C
10:51:00 Dvořák Martin ZBM8425 52011 C H35C
10:54:00 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C D21C
10:55:00 Jurák Adam ZBM8404 232058 C H35C
10:56:00 Saitl David ZBM0805 2103687 C H14C
10:59:00 Skoba Ondřej ZBM7706 416055 C H35C
11:03:00 Janováč Dušan ZBM7804 2181920 C H35C
11:04:00 Šichová Zuzana ZBM1155 2054644 C D10C
11:07:00 Koča Vojtěch ZBM0602 8005438 B H16B
11:08:00 Finstrlová Denisa ZBM0951 2061853 C D12C
11:08:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C D10C
11:09:00 Polách David ZBM8003 2144039 C H35C
11:11:00 Bulička Martin ZBM0807 8660380 B H14B
11:12:00 Coufalová Rea ZBM0953 2092385 C D12C
11:13:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C H35C
11:14:00 Marková Eva ZBM0954 8517355 B D14B
11:16:00 Janíková Klára ZBM1057 8011043 C D12C
11:16:00 Pařízková Eliška ZBM1150 2181915 C D10C
11:17:00 Keprt Jiří ZBM7909 8517351 C H35C
11:20:00 Mazálková Veronika ZBM0961 2111802 C D12C
11:21:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C H21B
11:24:00 Vrtílková Marie ZBM0960 0 C D12C
11:25:00 Finstrle Filip ZBM0702 2092386 B H14B
11:26:00 Coufal Svatoš ZBM6700 1396843 C H50B
11:32:00 Janíková Anna ZBM0862 8648635 B D14B
11:33:00 Kočová Lenka ZBM8160 815422 C D35B
11:37:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C H21B
11:38:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 8660429 A D14B
11:39:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 C D21B
11:42:00 Rotková Veronika ZBM0854 8076008 B D14B
11:44:00 Coufalová Thea ZBM1050 2092407 C D12C
11:44:00 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C H21C
11:47:00 Urbánková Lenka ZBM7551 2051480 C D45C
11:50:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C D12C
11:51:00 Klusáčková Magdaléna ZBM9452 8660440 E D21B
11:53:00 Beránková Šárka ZBM7356 2067240 C D45C
11:55:00 Peňázová Charlotte ZBM0860 8033247 B D14C
11:55:00 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 A H18B
11:56:00 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 B D16B
11:58:00 Šichová Radka ZBM8051 434829 C D40B
11:59:00 Hiklová Eva ZBM0755 1633330 C D14C
12:00:00 Kočová Klára ZBM0850 8660445 B D14B
12:01:00 Košíková Jana ZBM8352 8014554 C D21D
12:01:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R H21B
12:04:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C D40B
12:07:00 Mazálková Klára ZBM0558 2127522 C D16C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:26:00 Mrkvica Jan ZLH1100 8516453 C H10C
10:27:00 Novotný Stanislav ZLH4800 8518356 C H70B
10:59:00 Mrkvica Václav ZLH0800 8116831 B H14B
11:05:00 Mrkvica Miroslav ZLH4600 64865 C H75B
11:21:00 Novotná Klára ZLH9851 331363 C D21B
11:23:00 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 52782 C D70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Kroupa Jaroslav ZPV4012 52869 C H80B
10:21:00 Křečková Petra ZPV7076 52582 C D50B
10:23:00 Karásek Martin ZPV7301 2070849 C H35B
10:26:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C D45B
11:14:00 Křeček Miroslav ZPV6213 8660478 C H50B
11:23:00 Karásková Marcela ZPV6970 2092440 C D35B

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:00 Brabcová Tina 0280002 845424 HDR
10:00 Brabec Lukáš 0280001 520540 HDR
10:00 Hašek Zdeněk 0280003 52054 HDR
10:00 Hašková Karolína 0280004 52055 HDR
10:00 Janováč Marek 0 HDR
10:00 Janováčová Tereza 0 HDR
10:00 Keprt Dominik 0520001 232051 HDR
10:00 Polášková Anna 232068 HDR
10:00 Prudík Jan 0540001 232052 HDR
10:00 Rábová Markéta 2039781 HDR
10:00 Sýkora Jan 0500002 2067218 HDR
10:00 Šíma Robin 0490001 553442 HDR
10:00 Špirk Eduard 0020001 896973 HDR
10:00 Brych Štěpán 2112721 P
10:00 Brych Štěpán 2112721 P
10:00 Buráňová Hana 0340002 2108870 P
10:00 Dušková Radana 232389 P
10:00 Ebnerová Markéta 1396260 P
10:00 Francová Martina 0580001 232054 P
10:00 Hesová Iva 0460002 232047 P
10:00 Jordanová Blanka 0330001 410321 P
10:00 Konečná Marcela 232087 P
10:00 Mikula Martin 0480001 2127857 P
10:00 Polášková Kristýna 8517316 P
10:00 Řičánek Ivo 0160001 224904 P
10:00 Spilková Pavlína 0290001 2104586 P
10:00 Švarcová Jana 0080001 307336 P
10:00 Venglář Jakub 0590001 232055 P
10:00 Vítek Michal 0310001 1421294 P
10:00 Vrtílek Vojtěch 0460003 232048 P
10:00 Vrtílek Roman 0460001 232046 P
10:00 Vymazal Michal 0140001 2127556 P
10:00 0 D65B
10:01 Čermák Pavel 0 H45C
10:10 Denysenko Tamara 0170003 8012045 D60B
10:13 Volkov Alexander 0170001 8071296 H40B
10:26 Sedláčková Alžběta 0360001 2127864 D35C
10:28 Čulen Peter 0130001 406920 H45B
10:29 Sedláček Petr 0360002 2087653 H45C
10:30 Polášek Vojtěch 0390002 2111776 H12C
10:35 Pazdziora Jan 0510001 232049 H45C
10:35 Ecke-Wihan Sonja 0090001 8631099 D50B
10:37 Volkov Maksym 0170002 8071316 H14B
10:38 Sýkorová Iva 0500001 2067217 D35C
10:43 Cigoš Pavel 0420001 53292 H65B
10:48 Steblová Veronika 0100001 8775 D21C
10:54 Volkova Maja 0170005 8071304 D12C
10:56 Ježíková Natália 0060001 8188801 D18B
10:57 Lasota Marek 0050001 2087636 H35C
10:58 Handlová Andrea 0350001 301589 D21C
11:01 Šplíchal Martin 0250001 8076020 H35C
11:10 Tužil Petr 0220002 2045249 H55C
11:11 Polášek Lukáš 0390001 2116185 H35C
11:12 Tornai Szabolcs 0030001 8434004 H50B
11:15 Cenek Radim 0070001 232049 H35C
11:16 Buráň Zdeněk 0340001 2127637 H55C
11:23 Šťastný Jan 0440001 9005227 H35C
11:42 Kovařovic Vojtěch 0260001 2083362 H21C
11:45 Tužilová Michaela 0220001 2020737 D45C
11:46 Rábová Eliška 1000460 D10C
11:51 Varhaníčková Jana 0380001 2222787 D45C
11:53 Valyavka Viktoriya 0170004 8071292 D14C
11:55 Žáček Matěj 0040001 2032123 H21D
11:59 Procházková Ludmila 0570002 2042533 D21D
12:04 Pluške Zbyněk 0100002 8763 H21C