Výsledky závodu: Bohemia Orienteering - E2

Datum:
06.08.2015
Místo konání:
Hamr na Jezeře
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Chrástná
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Nehasil David - R3
JURY:
Podrábská Marie, Babický Tomáš, Ptáček Pavel
Protokol:
Závody proběhly za velmi teplého počasí. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a jedno vážnější zranění nohy – závodník byl v prostoru závodu ošetřen a poté převezen do nemocnice na pozorování
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     T-OPEN     T10     T10P    
D10
1.80 km, 10 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schlittermann Clara 3440500 344 SV WILHELMSHAGEN 13:29
2. Malard Yaëlle 2930600 293 VERVINS ORIENTATION 13:32 + 0:03
3. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 13:50 + 0:21
4. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 14:08 + 0:39
5. Škáchová Viktorie KAM0650 C SK Kamenice 15:38 + 2:09
6. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 15:52 + 2:23
7. Kerckhofs Feike 1520500 152 HAMEGATROL 16:05 + 2:36
8. Havlová Katka VRL0552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:46 + 3:17
9. Zmarzláková Olga KRL0552 C Kometa Kralovice 17:40 + 4:11
10. Škáchová Zuzana KAM0651 C SK Kamenice 18:03 + 4:34
11. Nowak Anna 5560601 556 AZYMUT 45 GDYNIA 21:09 + 7:40
12. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 21:26 + 7:57
13. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 22:56 + 9:27
14. Maurer Katja 6310600 631 OLC KAPREOLO 23:02 + 9:33
15. Kučerová Amálie PHK0651 C OK 99 Hradec Králové 25:41 + 12:12
16. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 27:22 + 13:53
17. Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:12 + 16:43
18. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:08 + 22:39
19. Černíková Zuzana DOB0555 C KOB Dobruška 37:33 + 24:04
20. Holečková Kateřina ABM0553 C KOB Moira Brno 46:09 + 32:40
21. Golinowska Ola 5620600 562 OKS WROCLAW 47:40 + 34:11
D12A
2.60 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 18:18
2. Fišarová Eliška KRL0351 B Kometa Kralovice 19:35 + 1:17
3. Wyder Aline 6310300 631 OLC KAPREOLO 22:05 + 3:47
4. Mougeot Coline 2950400 295 CO COLMAR 22:27 + 4:09
4. Hankovcová Helena KAM0350 B SK Kamenice 22:27 + 4:09
6. Nedvídková Katka RUM0451 C ZOOB Rumburk 22:48 + 4:30
7. Nádeníčková Iva NEJ0350 B TJ Jiskra Nejdek 23:10 + 4:52
7. Bednaříková Emma ZBM0359 SK Žabovřesky Brno 23:10 + 4:52
9. Richtrová Kamila VPM0451 B KOS Slavia VŠ Plzeň 24:20 + 6:02
10. Kroniková Sylvie SHK0450 C OK Slavia Hradec Králové 25:03 + 6:45
11. Thýnová Martina SHK0350 B OK Slavia Hradec Králové 25:17 + 6:59
12. Martínez Marta 2460400 246 CO TOTANA 28:15 + 9:57
13. Víšková Veronika KAM0452 C SK Kamenice 28:19 + 10:01
14. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 28:40 + 10:22
15. Poborská Eliška EKP0355 C VŠTJ Ekonom Praha 28:42 + 10:24
16. Maurer Nora 6310400 631 OLC KAPREOLO 29:17 + 10:59
17. Budriunaite Vaiva 4740400 474 OK AŽUOLAS 31:02 + 12:44
18. Jedličková Kristýna KAM0455 C SK Kamenice 38:14 + 19:56
19. Harms Lisa 3410400 341 DJK ADLER 07 BOTROP 42:16 + 23:58
20. Pesta Anna 5560300 556 AZYMUT 45 GDYNIA 43:00 + 24:42
D12B
1.80 km, 10 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strazdina Anete anna 4530300 453 AZIMUTS OK 14:04
2. Ziebová Veronika NEJ0450 C TJ Jiskra Nejdek 15:55 + 1:51
3. Room Birgit 2530400 253 OK ILVES 18:31 + 4:27
4. Ziemina Hanna gabriela 4530400 453 AZIMUTS OK 20:18 + 6:14
5. Teringlová Vendula VCB0451 C TJ OB České Budějovice 23:52 + 9:48
6. Cincibusová Lenka FSP0450 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 23:59 + 9:55
7. Průšková Tereza STB0499 C TJ Stadion Nový Bor 26:14 + 12:10
8. Komárková Jindra SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec 28:05 + 14:01
9. Balaikaite Vasare 4780300 478 MARIJAMPOLES MKC 33:49 + 19:45
10. Cibulková Veronika LPU0355 C OK Lokomotiva Pardubice 36:50 + 22:46
Ambrazaite Adelija 4780301 478 MARIJAMPOLES MKC DISK
D14A
3.40 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:10
2. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 30:22 + 0:12
3. Rýdlová Adéla TJN0151 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:34 + 0:24
4. Andersson Klara 7090200 709 OK ORION 30:39 + 0:29
5. Vejražková Rozárka SJC0151 B TJ Sportcentrum Jičín 32:41 + 2:31
6. Miklušová Tamarka 6720250 672 TJ RAPID BRATISLAVA 32:58 + 2:48
7. Rýdlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:27 + 3:17
8. Galateanu Daria 5710100 571 UNEFS BUCURESTI 33:43 + 3:33
9. Caune Agnija 4530101 453 AZIMUTS OK 33:48 + 3:38
10. Martanová Elin VLI0252 B Slavia Liberec orienteering 33:53 + 3:43
11. Bejvlová Karolína LME0250 B SK Los Mělník 34:29 + 4:19
12. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 34:33 + 4:23
13. Blažková Kateřina SJH0252 B SJH Jindřichův Hradec 34:50 + 4:40
14. Nádeníčková Pavla NEJ0150 B TJ Jiskra Nejdek 34:52 + 4:42
15. Chaloupková Hana KAM0252 B SK Kamenice 34:55 + 4:45
16. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 35:46 + 5:36
17. Šlechtová Tereza KRL0152 B Kometa Kralovice 35:58 + 5:48
18. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek 36:48 + 6:38
19. Nedomlelová Lucie TJN0256 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:51 + 7:41
20. Calandry Cecile 2920109 292 GL RHÓNE-ALPES 38:22 + 8:12
21. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 39:07 + 8:57
22. Černá Kateřina MLA0251 B MLOK Mariánské Lázně 41:57 + 11:47
23. Tirlikaite Gabriele 4730200 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 42:46 + 12:36
24. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 43:55 + 13:45
25. Stabina Zanda 4530100 453 AZIMUTS OK 46:54 + 16:44
26. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 47:20 + 17:10
27. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 48:36 + 18:26
28. Marešová Klára NEJ0250 B TJ Jiskra Nejdek 48:57 + 18:47
29. Bores Henar 2480100 248 ORCA 49:06 + 18:56
30. De smul Siel 1530100 153 OMEGA 51:22 + 21:12
31. Willemsens Emma 1510200 151 HERMATHENAE THEUX 62:25 + 32:15
32. Peeters Nore 1540100 154 OMEGA II 63:47 + 33:37
33. Bašeová Klára ZBM0252 B SK Žabovřesky Brno 67:28 + 37:18
34. Keller Janine 6310100 631 OLC KAPREOLO 82:15 + 52:05
Škáchová Magdalena KAM0151 B SK Kamenice DISK
Šklíbová Míša TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Mašínová Anna TJN0152 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Arnet Fiona 6310101 631 OLC KAPREOLO DNS
D14B
2.70 km, 25 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 24:11
2. Tumová Adéla SJC0154 C TJ Sportcentrum Jičín 30:11 + 6:00
3. Baloghová Lída TJN0150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:54 + 6:43
4. Novotná Viktorka TJN0250 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:46 + 10:35
5. Genart Amélie 2930100 293 VERVINS ORIENTATION 35:30 + 11:19
6. Wiedemayer Laura 1220100 122 ASKO AUSTRIA 36:15 + 12:04
7. Annija Sliksjane 4530200 453 AZIMUTS OK 36:45 + 12:34
8. Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:18 + 13:07
9. Zatloukalová Hana SSU0158 B SK Severka Šumperk 40:01 + 15:50
10. Zierhutová Michaela LCV0250 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 47:45 + 23:34
11. Janderová Barbora PGP0251 C SK Praga 51:49 + 27:38
12. Modlhammer Kerstin 1220101 122 ASKO AUSTRIA 58:09 + 33:58
Holečková Michaela ABM0259 C KOB Moira Brno DISK
Havlová Klára VRL0152 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DNS
Matějková Barbora SJC0156 B TJ Sportcentrum Jičín DNS
D16A
4.40 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 34:43
2. Kalinina Nika 5910000 591 OMEGA MOSCOW 35:31 + 0:48
3. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 36:44 + 2:01
4. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 36:46 + 2:03
5. Andersson Kajsa 7090000 709 OK ORION 37:42 + 2:59
6. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 39:05 + 4:22
6. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:05 + 4:22
8. Miklušová Terezka 6729950 672 TJ RAPID BRATISLAVA 39:14 + 4:31
9. Le gland Louise 2929924 292 GL RHÓNE-ALPES 39:17 + 4:34
10. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 41:16 + 6:33
11. Dudoignon Marine 2920014 292 GL RHÓNE-ALPES 41:45 + 7:02
12. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 42:31 + 7:48
12. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 42:31 + 7:48
14. Galateanu Adela 5719900 571 UNEFS BUCURESTI 42:56 + 8:13
15. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 43:26 + 8:43
16. Kováříková Marie KAM0050 A SK Kamenice 45:08 + 10:25
17. Aschermannová Karolína KAM0051 A SK Kamenice 45:31 + 10:48
18. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 45:49 + 11:06
19. Bonora Lise 2929907 292 GL RHÓNE-ALPES 48:31 + 13:48
20. Skopane Elina 4530000 453 AZIMUTS OK 52:07 + 17:24
21. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 56:22 + 21:39
22. Marešová Alexandra NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek 58:26 + 23:43
23. Corbin Marianne 2920011 292 GL RHÓNE-ALPES 58:38 + 23:55
24. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 59:13 + 24:30
25. Vorverk Marine 2929936 292 GL RHÓNE-ALPES 59:41 + 24:58
26. Biersaková Dagmar KRL0051 A Kometa Kralovice 64:32 + 29:49
27. Pšenčíková Adéla KSU0050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:10 + 30:27
28. Deferme Lies 1529900 152 HAMEGATROL 68:06 + 33:23
Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering DNS
Fraňková Alexandra N039850 N03 NEREG. OK LESAPÁNI DNS
D16B
3.50 km, 30 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlámalová Nikola SJC9951 A TJ Sportcentrum Jičín 26:10
2. Auerműllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 27:05 + 0:55
3. Zatloukalová Romana SSU9950 A SK Severka Šumperk 29:11 + 3:01
4. Doležalová Dorotka VPM9950 C KOS Slavia VŠ Plzeň 29:51 + 3:41
5. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 30:35 + 4:25
6. Albrechtová Iveta KAM9950 C SK Kamenice 30:37 + 4:27
7. Mockaityte Aiste 4739901 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 35:20 + 9:10
8. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 35:42 + 9:32
9. Makauskaite Viktorija 4779900 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 38:02 + 11:52
10. Mudrová Lenka KRL0052 B Kometa Kralovice 39:38 + 13:28
11. Fors Heidi 7150000 715 OK GRIP 39:52 + 13:42
12. Labroche Claire 2939900 293 VERVINS ORIENTATION 41:17 + 15:07
13. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 42:45 + 16:35
14. Pěničková Martina TJN0052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:44 + 17:34
15. Boucher Thea 2990003 299 VINCENNES 46:17 + 20:07
16. Kyselová Nela ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem 47:20 + 21:10
17. Bednaříková Adéla VLI0059 C Slavia Liberec orienteering 51:31 + 25:21
D18A
4.40 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dudoignon Chloe 2929813 292 GL RHÓNE-ALPES 36:40
2. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 36:56 + 0:16
3. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 38:52 + 2:12
3. Basset Juliette 2929802 292 GL RHÓNE-ALPES 38:52 + 2:12
5. Fors Jonna 7159800 715 OK GRIP 40:37 + 3:57
6. Odehnalová Tereza ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno 40:53 + 4:13
7. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 42:47 + 6:07
7. Vuitton Marie 2929838 292 GL RHÓNE-ALPES 42:47 + 6:07
9. Zimmerová Kateřina KAM9850 B SK Kamenice 42:56 + 6:16
10. Corbin Emma 2929810 292 GL RHÓNE-ALPES 44:14 + 7:34
11. Kavalírová Jůlie PHK9753 A OK 99 Hradec Králové 44:44 + 8:04
12. Fukalová Hana AOP9850 A Orientační Běh Opava 45:04 + 8:24
13. Fürstová Anna LLI9854 A TJ Loko Liberec 45:54 + 9:14
14. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 48:02 + 11:22
15. Westin Emilie 5129800 512 PORSGRUNN OL 50:04 + 13:24
16. Flori Anais 2929818 292 GL RHÓNE-ALPES 51:16 + 14:36
17. Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:27 + 14:47
18. Kaufmanová Ivana TRI9761 A TJ TŽ Třinec 52:52 + 16:12
19. Levesy Salome 2929826 292 GL RHÓNE-ALPES 56:22 + 19:42
20. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 58:32 + 21:52
21. Vesilind Liina 2589800 258 SK SRD 61:26 + 24:46
22. Vorverk Camille 2929845 292 GL RHÓNE-ALPES 62:10 + 25:30
23. Dufour Marie 2929716 292 GL RHÓNE-ALPES 66:25 + 29:45
Delva Lou 2929715 292 GL RHÓNE-ALPES DISK
D18B
3.70 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutská Klára VLI9750 B Slavia Liberec orienteering 39:58
2. Kroupová Eliška VPM9853 B KOS Slavia VŠ Plzeň 40:32 + 0:34
3. Obytová Kateřina VPM9752 B KOS Slavia VŠ Plzeň 41:29 + 1:31
4. Švancárová Veronika KSU9853 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:55 + 1:57
5. Žuchová Daniela TJN9750 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:02 + 4:04
6. Pärnik Edith 2549800 254 OK PEKO 44:10 + 4:12
7. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 47:46 + 7:48
8. Stankute Tautvyde 4739800 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 49:12 + 9:14
9. Cepeliauskaite Ieva 4779802 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 51:59 + 12:01
10. Šafrhansová Lucie VPM9753 B KOS Slavia VŠ Plzeň 53:53 + 13:55
11. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:19 + 19:21
Hlinovská Johana VPM9751 B KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
D20A
5.00 km, 180 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7847
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 41:48 8159
2. Štičková Anna LLI9651 R TJ Loko Liberec 43:57 + 2:09 7771
3. Procházková Marie KAM9554 R SK Kamenice 44:50 + 3:02 7612
4. Hiršová Gabriela ZBM9651 E SK Žabovřesky Brno 49:42 + 7:54 6734
5. Hlubučková Kristýna KAM9551 R SK Kamenice 51:47 + 9:59 6359
6. Doleželová Kateřina LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice 52:17 + 10:29 6269
7. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 53:57 + 12:09 5968
8. Bornard Julie 2929608 292 GL RHÓNE-ALPES 55:48 + 14:00
9. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 56:07 + 14:19 5578
10. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 58:36 + 16:48 5130
11. Galatíková Lucie ZBM9550 B SK Žabovřesky Brno 62:57 + 21:09 4346
12. Bores Yara 2489600 248 ORCA 63:13 + 21:25
13. Bonora Marine 2929639 292 GL RHÓNE-ALPES 66:52 + 25:04
14. Uusitalo Amanda 2729500 272 KOOVEE 68:13 + 26:25
15. Kanko Ruut 2729501 272 KOOVEE 72:01 + 30:13
Končáková Klára LCE9555 A OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Šádková Lucie PHK9654 B OK 99 Hradec Králové DISK 0
D21E
6.50 km, 275 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8509
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 64:20 8567
2. Novotná Markéta PHK9451 E OK 99 Hradec Králové 64:51 + 0:31 8499
3. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 65:08 + 0:48 8462
4. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 66:21 + 2:01 8302
5. Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 71:48 + 7:28 7586
6. Geypen Kim 1528401 152 HAMEGATROL 71:52 + 7:32
7. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:40 + 8:20 7472
8. Fabré Miek 1528800 152 HAMEGATROL 73:51 + 9:31
9. Van de velde Liesbeth 1528300 152 HAMEGATROL 74:06 + 9:46
10. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 79:19 + 14:59 6598
11. Wenderickx Nancy 1527600 152 HAMEGATROL 80:25 + 16:05
12. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 81:17 + 16:57 6340
13. Skog Henna 2729400 272 KOOVEE 83:52 + 19:32
14. Ruiz Esmeralda 2477400 247 SANT JOAN ALICANTE 83:57 + 19:37
15. Hnilicová Šárka KSU9493 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:46 + 23:26 5488
16. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 90:59 + 26:39 5066
17. Pluymers Helena 1528400 152 HAMEGATROL 93:49 + 29:29
18. Kraemer Jitka 3498700 349 OLE TEAM DRESDEN 95:59 + 31:39
Tesařová Marcela AOP9450 R Orientační Běh Opava DISK 0
Zebrowska Barbara 5539500 553 UNTS WARSZAWA DNS
Nilsson Jessica 7149500 714 OK TYR DNS
Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno DNS 0
D21A
5.80 km, 145 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7372
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 44:31 8044
2. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 50:42 + 6:11 7113
3. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 51:44 + 7:13 6958
4. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 55:55 + 11:24 6328
5. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 57:22 + 12:51 6110
5. Heidrich Elisabeth 3508800 350 SV ROBOTRON DRESDEN 57:22 + 12:51
7. Monterrat Amandine 2929151 292 GL RHÓNE-ALPES 59:03 + 14:32
8. Choutková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 60:08 + 15:37 5694
9. Ahlgren Samantha 7269300 726 OK ROSLAGEN 60:19 + 15:48
10. Herremans Sofie 1558100 155 HAMOK 63:26 + 18:55
11. Vettik Pilvi-heli 2566400 256 JOKA 65:55 + 21:24
12. Mrázová Pavla AOP9350 C Orientační Běh Opava 66:04 + 21:33 4801
13. Alonso Lydia 2419000 241 CODAN EXTREMADURA 66:18 + 21:47
14. Westin Kjersti 5129400 PGP SK Praga 67:24 + 22:53
15. Martin Raquel 2419200 241 CODAN EXTREMADURA 67:45 + 23:14
16. Švihovská Eva SJC8352 C TJ Sportcentrum Jičín 70:54 + 26:23 4073
17. Minn Kadi-liis 2569100 256 JOKA 72:28 + 27:57
18. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 72:30 + 27:59 3833
19. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 75:40 + 31:09 3356
20. Kuckert Carla 3459200 345 ESV LOK DESSAU 92:55 + 48:24
Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:46 + 7:15 0
Rothweiler Maja 6318400 631 OLC KAPREOLO DNS
Nováková Tereza DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka DNS 0
D21B
4.90 km, 130 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5438
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 47:54 5625
2. Urboniene Neringa 4758500 475 OSK SAKAS 47:55 + 0:01
3. Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 49:49 + 1:55 5415
4. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 51:06 + 3:12 5274
5. Tauchmanová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 51:34 + 3:40 5223
6. Kretschmer Odette 3498701 349 OLE TEAM DRESDEN 51:44 + 3:50
7. Volfová Jůlie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 52:44 + 4:50 5095
8. Nilsson Camilla 7119200 711 OK TORFINN 53:42 + 5:48
9. Košková Anna LLI9550 B TJ Loko Liberec 53:44 + 5:50 4985
10. Urbonaite Kristina 4759200 475 OSK SAKAS 55:28 + 7:34
11. Vejstrková Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 56:45 + 8:51 4655
12. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Chemopetrol Litvínov 57:10 + 9:16 4609
13. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 58:20 + 10:26 4481
14. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 58:37 + 10:43 4450
15. Šulcová Veronika CHA8650 C OK Chrastava 58:57 + 11:03 4414
16. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 60:46 + 12:52 4214
17. Kolaja - Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 61:28 + 13:34 4138
18. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 62:46 + 14:52 3995
19. Krpatová Klára TJN9353 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:25 + 15:31 3924
20. Karlsson Jessica 7118200 711 OK TORFINN 65:00 + 17:06
21. Hrušková Kristýna ZBM9156 C SK Žabovřesky Brno 65:54 + 18:00 3652
22. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 66:37 + 18:43 3573
23. Magnuson Maria 7138200 713 KFUM OREBRO OK 67:26 + 19:32
24. Gregorová Kateřina BSO8151 C KOB Baník Sokolov 67:56 + 20:02 3429
25. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 68:03 + 20:09 3416
26. Křenková geislerová Blanka LLI8450 C TJ Loko Liberec 68:22 + 20:28 3381
27. Gordon Diana 5559000 555 KU AZS WAT WARSZAWA 68:56 + 21:02
28. Persson Karolina 7117901 711 OK TORFINN 70:25 + 22:31
29. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 70:29 + 22:35 3149
30. Ottová Tereza JES8651 C OK Rakovník 71:11 + 23:17 3073
31. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:04 + 26:10 2756
32. Perez Alicia 2428100 242 AROMON PONTEVEDRA 75:39 + 27:45
33. Neradová Eva LIT8951 C KOB Chemopetrol Litvínov 76:32 + 28:38 2486
34. Puternicka Joanna 5578750 557 ORIENTOP WROCLAW 77:24 + 29:30
35. Peterson Hannah 7118400 711 OK TORFINN 90:04 + 42:10
36. Cimnaghi Elisabetta 4218200 421 ORICUNEO 92:04 + 44:10
37. Pau Isabel 2398700 239 CENTRE EXCURSION. TERRASSA 96:55 + 49:01
38. Anušauskaité Ieva 4719100 471 LABIRINTAS VILNIUS 134:06 + 86:12
Mathe Fanni 3979400 397 TIPO OC BUDAPEST DISK
Fromke Annegret 3498600 349 OLE TEAM DRESDEN DNS
D21C
3.60 km, 55 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1996
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Podlipná Veronika NPA8152 SK LOB Nová Paka 33:06
2. Ouhrabková Radka EKP8151 C VŠTJ Ekonom Praha 33:47 + 0:41 2077
3. Krejčová Vlasta SKV9453 C TJ Slovan Karlovy Vary 35:29 + 2:23 1981
4. Kalinová Markéta EKP8259 C VŠTJ Ekonom Praha 36:24 + 3:18 1929
5. Rydlová Eva FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 36:48 + 3:42 1906
6. Rückerová Petra LTU9252 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:05 + 3:59
7. Doležalová Barbora VPM9252 C KOS Slavia VŠ Plzeň 39:28 + 6:22 1755
8. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:15 + 7:09 1711
9. Krausová Martina TJP9350 C TJ Sokol Troja 40:55 + 7:49 1673
10. Rudolfova Jana SJC7752 C TJ Sportcentrum Jičín 46:42 + 13:36 1345
11. Šebková Jana DKP9250 C Oddíl OB Kotlářka 48:50 + 15:44 1225
12. Dulovcová Michaela KRE8850 OOB TJ Sokol Křemže 48:54 + 15:48
13. Smolíková Lucie SKV9551 TJ Slovan Karlovy Vary 50:42 + 17:36
14. Ukleja Ewa 5568000 556 AZYMUT 45 GDYNIA 54:31 + 21:25
15. Granum helsvig Marianne 5116800 511 KOLBOTN+SKIMT OL 58:13 + 25:07
16. Krejbichová Julie TJP9351 C TJ Sokol Troja 66:16 + 33:10 237
17. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 68:16 + 35:10 123
18. Janáková Eva EKP VŠTJ Ekonom Praha 107:13 + 74:07
D35A
4.50 km, 120 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hulcová Pavla KSH7753 C OOB TJ Kašperské Hory 38:00
2. Hasmanová Lenka VPM7551 C KOS Slavia VŠ Plzeň 38:11 + 0:11
3. Kheldert Elena 5917400 591 OMEGA MOSCOW 39:53 + 1:53
4. Teringlová Martina VCB7851 C TJ OB České Budějovice 40:53 + 2:53
5. Minakova Ekaterina 5988000 598 ORIENTA MOSCOMPASS 41:57 + 3:57
6. Godina Ieva 4567600 456 B3 RIGA 42:12 + 4:12
7. Velde Reda 4747901 474 OK AŽUOLAS 42:25 + 4:25
8. Baláková Andrea 2017700 201 GVOC VANCOUVER 42:42 + 4:42
9. Müller Andrea 6317400 631 OLC KAPREOLO 45:16 + 7:16
10. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 47:19 + 9:19
11. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 53:04 + 15:04
12. Crettels Leslie 1518000 151 HERMATHENAE THEUX 54:37 + 16:37
13. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 60:05 + 22:05
14. Willemsens-winthagen Rach 1517700 151 HERMATHENAE THEUX 62:24 + 24:24
15. Wyder Flavia 6317700 631 OLC KAPREOLO 62:28 + 24:28
16. Figueroa Monica 2428000 242 AROMON PONTEVEDRA 68:51 + 30:51
17. Schulze Evelyn 2447800 244 COBI DURANGO 71:14 + 33:14
Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha DNS
D35B
3.70 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 31:43
2. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia VŠ Plzeň 32:46 + 1:03
3. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 35:41 + 3:58
4. Hofmanová Michaela LPM7751 C OK Lokomotiva Plzeň 36:31 + 4:48
5. Mougeot Odile 2957801 295 CO COLMAR 37:08 + 5:25
6. Komárková Lenka SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 39:04 + 7:21
7. Hoetzelová Zuzana JEN7754 C OB Jenišovice 43:15 + 11:32
8. Zýková Martina N010200 N01 NEREG. PRAHA 12 44:40 + 12:57
9. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:03 + 13:20
10. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:33 + 14:50
11. Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 46:37 + 14:54
12. Ledererová Kamila LPM7352 C OK Lokomotiva Plzeň 48:53 + 17:10
13. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 49:14 + 17:31
14. Janderová Markéta DVP7751 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 50:36 + 18:53
15. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 51:17 + 19:34
16. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 51:38 + 19:55
17. Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 58:24 + 26:41
18. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 60:50 + 29:07
D40A
4.30 km, 120 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petson Valentina 5937300 593 HBM-OK ST.PETERSBURG 38:14
2. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 39:37 + 1:23
3. Tirlikiene Ruta 4737300 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 42:00 + 3:46
4. Kováříková Erika KAM7252 C SK Kamenice 42:55 + 4:41
5. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 42:56 + 4:42
6. Skerletz Noemi 3957200 395 SOPRON 42:59 + 4:45
7. Nowak Beata 5567300 556 AZYMUT 45 GDYNIA 43:20 + 5:06
8. Mouliere Marie-hél 2937500 293 VERVINS ORIENTATION 46:41 + 8:27
9. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 47:07 + 8:53
10. Mouliere Camille 2937400 293 VERVINS ORIENTATION 47:18 + 9:04
11. Boehme Katja christine 3487000 348 OLG REGENSBURG 49:03 + 10:49
12. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 49:10 + 10:56
13. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 49:37 + 11:23
14. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 53:28 + 15:14
15. Miklušová Dagmar 6727350 672 TJ RAPID BRATISLAVA 53:35 + 15:21
16. Barceló María 2467300 246 CO TOTANA 55:25 + 17:11
17. Hankovcová Lenka KAM7053 C SK Kamenice 57:03 + 18:49
18. De bie Ellen 1537300 153 OMEGA 57:08 + 18:54
19. Jacotot Claire 2967500 296 AS QUENTIGNY COURSE 59:46 + 21:32
20. Amrouche Sandrine 2947200 294 VSAO 59:50 + 21:36
21. Rand Larissa 5037400 503 OLIFANT 63:57 + 25:43
22. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 65:33 + 27:19
23. Hejduková Jana BSO7250 C KOB Baník Sokolov 67:26 + 29:12
24. Harms Martina 3417100 341 DJK ADLER 07 BOTROP 94:27 + 56:13
Škvorová Zuzana KAM7350 C SK Kamenice DNS
D40B
3.40 km, 30 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bogopolskaia Elena 5927400 592 UZAO-TEAM 29:59
2. Petukiene Evandzelina 4757300 475 OSK SAKAS 30:48 + 0:49
3. Rykalová Jitka VAM7251 C OOB Vamberk 30:56 + 0:57
4. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:53 + 3:54
5. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:03 + 4:04
6. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 37:19 + 7:20
7. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 37:36 + 7:37
8. Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 37:50 + 7:51
9. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 38:12 + 8:13
10. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 43:22 + 13:23
11. Westin Lenka 5127100 512 PORSGRUNN OL 43:34 + 13:35
12. Paurová Lenka LTU7599 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:48 + 14:49
13. Marešová Marcela NEJ7450 C TJ Jiskra Nejdek 49:48 + 19:49
14. Smrčková Věra KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:50 + 19:51
15. Kašparová Marie ZAK7250 C SK Netopýr Zákupy 53:21 + 23:22
16. Barčová Dana 6717151 671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES 56:14 + 26:15
17. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 57:59 + 28:00
18. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 60:52 + 30:53
19. Andersson Ingela 7097100 709 OK ORION 66:26 + 36:27
20. Maurer Anita 6317100 631 OLC KAPREOLO 70:25 + 40:26
Junkova Petra STH7451 C SK Studenec DNS
D45A
4.00 km, 110 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolek Ewa 5536801 553 UNTS WARSZAWA 37:52
2. Rýdlová Magda TJN6850 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:55 + 1:03
3. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:00 + 2:08
4. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 42:19 + 4:27
5. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 42:38 + 4:46
6. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 42:55 + 5:03
7. Schlittermann Silke 3447000 344 SV WILHELMSHAGEN 44:30 + 6:38
8. Arnet Mirjam 6316801 631 OLC KAPREOLO 44:33 + 6:41
9. Wolowczyk Mariola 5536800 553 UNTS WARSZAWA 44:34 + 6:42
10. Tikhonova Elena 5916800 591 OMEGA MOSCOW 47:27 + 9:35
11. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 48:41 + 10:49
12. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 49:17 + 11:25
13. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 50:03 + 12:11
14. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 50:08 + 12:16
15. Vanspauwen-piqueray Marie 1516900 151 HERMATHENAE THEUX 50:12 + 12:20
16. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 50:24 + 12:32
17. Hasalova Jana PGP6751 C SK Praga 50:44 + 12:52
18. Karlsson Kerstin 7186800 718 MALILLA OK 52:24 + 14:32
19. Dudoignon Jocelyne 2926852 292 GL RHÓNE-ALPES 53:00 + 15:08
20. Fors Kristina 7156800 715 OK GRIP 53:57 + 16:05
21. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 54:29 + 16:37
22. Logvina Elena 2026800 202 OAKVILLE 56:14 + 18:22
23. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 56:24 + 18:32
24. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 58:09 + 20:17
25. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 58:23 + 20:31
26. Barillová Alena 6716951 671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES 58:33 + 20:41
27. Palmans Kristel 1546600 154 OMEGA II 59:27 + 21:35
28. Panková Martina 6726950 672 TJ RAPID BRATISLAVA 61:34 + 23:42
29. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 64:19 + 26:27
30. Käding Kirsten 3476701 347 KAULSDORFER OLV BERLIN 67:25 + 29:33
31. Boeck Ute 3476700 347 KAULSDORFER OLV BERLIN 73:25 + 35:33
32. Le gland Emmanuelle 2927053 292 GL RHÓNE-ALPES 73:35 + 35:43
33. Teo Dóra 3966600 396 SMAFC-OSC SOPRON 101:52 + 64:00
Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov DISK
Witkowska Iza 5567000 556 AZYMUT 45 GDYNIA DNS
Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec DNS
D45B
3.20 km, 30 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 26:59
2. Drese Evi 3437000 343 OLV USLAR 27:12 + 0:13
3. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 29:49 + 2:50
4. Cincibusová Ivana FSP6651 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 30:35 + 3:36
5. Šmausová Gabriela TJN6951 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:49 + 5:50
6. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 37:19 + 10:20
7. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 38:28 + 11:29
8. Žáková Marcela LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice 38:37 + 11:38
9. Svobodová Lenka ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem 38:55 + 11:56
10. Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 39:18 + 12:19
11. Fundová Hana SHK6752 C OK Slavia Hradec Králové 40:06 + 13:07
12. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 40:26 + 13:27
12. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 40:26 + 13:27
14. Žandová Mária SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 40:30 + 13:31
15. Brázdilová Radka ODV6950 C TJ Aero Odolena Voda 42:08 + 15:09
16. Hlaváčková Renata PHK7060 C OK 99 Hradec Králové 42:39 + 15:40
17. Šebková Helena DKP6751 C Oddíl OB Kotlářka 44:15 + 17:16
18. Tokárová Regina NEJ6950 C TJ Jiskra Nejdek 45:41 + 18:42
19. Zatloukalová Eva SSU7050 SK Severka Šumperk 47:07 + 20:08
20. Loginova Anna 5970003 597 KUNTSEVO 47:51 + 20:52
21. Wicek Sonja 1226800 122 ASKO AUSTRIA 47:55 + 20:56
22. Hackl Claudia 1226400 122 ASKO AUSTRIA 49:02 + 22:03
23. Nilsson Lisa 7116600 711 OK TORFINN 49:39 + 22:40
24. Krunková Bohuslava SNA7053 C TJ START Náchod 51:20 + 24:21
25. Živcová Pavlína DLT6651 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 52:05 + 25:06
26. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 54:46 + 27:47
27. Kohler Marianne 6347000 634 OLG Huttwil 54:56 + 27:57
28. Buchkovska Helena 7186700 718 MALILLA OK 55:40 + 28:41
29. Kyselová Jana ROU7050 C SKOB Roudnice nad Labem 59:25 + 32:26
30. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 72:47 + 45:48
31. Škrlová Hana KRL6951 C Kometa Kralovice 108:01 + 81:02
D50A
3.90 km, 55 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 37:46
2. Komersová Jana KNC6550 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 39:46 + 2:00
3. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 39:47 + 2:01
4. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 41:55 + 4:09
5. Pedersen Eva 7066400 706 OK SKOGSHJORTARNA 42:21 + 4:35
6. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 42:37 + 4:51
7. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:18 + 8:32
8. Havlíčková Jindra KNC6150 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 48:41 + 10:55
9. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 50:06 + 12:20
10. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 50:09 + 12:23
11. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:38 + 12:52
12. Zvaigzne Mudite 4546200 454 A2 RIGA 52:52 + 15:06
13. Bikeliene Ema 4716400 471 LABIRINTAS VILNIUS 60:39 + 22:53
14. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 66:23 + 28:37
15. Nielsen Jannie NER NER Neregistrovaní 76:24 + 38:38
Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha DISK
D50B
3.00 km, 30 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 31:27
2. Troupová Vladislava KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 35:41 + 4:14
3. Couchoud Patricia 2976200 297 ORIENT EXPRESS 42 36:40 + 5:13
4. Egrtová Jitka SHK6354 C OK Slavia Hradec Králové 39:16 + 7:49
5. Bergdahl Karin 7236200 723 IK UVEN 40:00 + 8:33
6. Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 42:31 + 11:04
7. Vondráčková Zdeňka SNA6251 C TJ START Náchod 44:44 + 13:17
8. Fehr Yvonne 6316200 631 OLC KAPREOLO 45:45 + 14:18
9. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:41 + 15:14
10. Szőcs Anett 3936500 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 51:43 + 20:16
11. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 54:49 + 23:22
12. Ágg Zsuzsa 3976200 397 TIPO OC BUDAPEST 61:12 + 29:45
13. Pfister Regula 6316100 631 OLC KAPREOLO 63:39 + 32:12
14. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 68:43 + 37:16
15. Barrios aros Rosario 2506200 250 MONTSANT 74:36 + 43:09
16. Kühnel Radka 7246500 724 TROLLHATTANS SOK 75:37 + 44:10
Slezáčková Věra KAS6551 KOB Kamenický Šenov DISK
D55A
3.50 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:16
2. Erfors Agneta 7115900 711 OK TORFINN 37:07 + 2:51
3. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 38:20 + 4:04
4. Štrossová Jiřinka DCE5650 C KOB Dobřichovice 38:37 + 4:21
5. Vajcová Hana CHA5651 C OK Chrastava 39:16 + 5:00
6. Combet Annie 2926049 292 GL RHÓNE-ALPES 40:21 + 6:05
7. Čerjaka Maija 4555900 455 CARNIKAVA 42:32 + 8:16
8. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:04 + 9:48
9. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 44:44 + 10:28
10. Driesen Marina 1525900 152 HAMEGATROL 50:37 + 16:21
11. Montovay Emilia 3986000 398 DIOSGYORI TAJ.FUTO CLUB 53:12 + 18:56
12. Ziegerhofer Anneliese 1215600 121 NF LINZ 53:48 + 19:32
13. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 56:01 + 21:45
14. Griaznevich Elena 5965600 596 MY MOSCOW 64:19 + 30:03
D55B
2.70 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 31:30
2. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 31:39 + 0:09
3. Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 32:16 + 0:46
4. Moosberger Esther 6335600 633 OL REGIO OLTEN 33:38 + 2:08
5. Šilerová Zdena KNC5762 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 34:34 + 3:04
6. Plüss Brigitta 6325600 632 OLG RYMENZBURG 35:19 + 3:49
7. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 41:23 + 9:53
8. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 42:15 + 10:45
9. Doležalová Liběna VPM5950 C KOS Slavia VŠ Plzeň 45:21 + 13:51
10. Stulíková Zuzana SHK5751 C OK Slavia Hradec Králové 52:12 + 20:42
11. Olbrycht Anna 5515600 551 OLBnO WARSZAWA 52:21 + 20:51
12. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 57:40 + 26:10
13. Mikysková Hana SNA5651 C TJ START Náchod 59:56 + 28:26
14. Lenkei Erzsébet 3935600 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 62:11 + 30:41
15. Bach Helle 2215800 221 OK DJURS 136:24 + 104:54
Svobodová Eva SHK5853 C OK Slavia Hradec Králové DISK
D60
3.10 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michel Margrit 6315200 631 OLC KAPREOLO 28:41
2. Horváth Magda 3975200 397 TIPO OC BUDAPEST 30:11 + 1:30
3. Lindkvist Anneli 7105400 710 GUSTAVSBERGS OK 30:56 + 2:15
4. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 31:53 + 3:12
5. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 36:19 + 7:38
6. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 37:08 + 8:27
7. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 38:39 + 9:58
8. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 41:21 + 12:40
9. Hardy Jan 1015300 101 AUSTRALOPERS TASMANIA 43:19 + 14:38
10. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 43:47 + 15:06
11. Jenei Margit 3925400 392 BOF BUDAORS 45:44 + 17:03
12. Roeling Monica 5025200 502 KOVZ EINDHOVEN 45:46 + 17:05
13. Blommen Paulette 1545200 154 OMEGA II 45:50 + 17:09
14. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 48:09 + 19:28
15. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 52:07 + 23:26
16. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 52:53 + 24:12
17. Lecoyer Annick 2935150 293 VERVINS ORIENTATION 53:13 + 24:32
18. Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:39 + 25:58
19. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 56:13 + 27:32
20. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:10 + 46:29
D65
2.90 km, 45 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Glans Inger 7114900 711 OK TORFINN 29:51
2. Neradová Alena LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov 35:48 + 5:57
3. Karlsson Marie-Louise 7204900 720 NYBRO OK 36:38 + 6:47
4. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 36:53 + 7:02
5. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 38:11 + 8:20
6. Venäläinen Kaija 2714900 271 VALKEAKOSKEN HAKA 40:13 + 10:22
7. Gmür Annette 6314700 631 OLC KAPREOLO 42:38 + 12:47
8. Rufferová Iva SNA5052 C TJ START Náchod 43:33 + 13:42
9. Richard Nicole 2934800 293 VERVINS ORIENTATION 50:30 + 20:39
10. Eismark Inger 7164900 716 OK ORINTO 67:16 + 37:25
11. Mueller Brigitte 1224800 122 ASKO AUSTRIA 76:30 + 46:39
Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava DISK
D70
2.50 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáková Ladislava PGP4451 C SK Praga 36:52
2. Štojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 40:21 + 3:29
3. Eulitz Ilse 3653900 365 OLV WEIMAR 46:19 + 9:27
4. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 51:17 + 14:25
5. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 58:51 + 21:59
6. Lexell Karin 7113700 711 OK TORFINN 61:14 + 24:22
7. Hansen Ruth 2234500 223 OK SKAERMEN 66:08 + 29:16
F3
3.30 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Petr DOK0200 B OK Doksy 24:02
2. Neumannová Anna STE9456 C SK SKI-OB Šternberk 32:45 + 8:43
3. Pospíšilová Štěpánka N067652 N06 NEREG. PRAHA 7 34:02 + 10:00
4. Cincibusová Jana FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 36:15 + 12:13
5. Rohlík Jan KVS9801 C SKOB Kobra Vsetín 36:43 + 12:41
6. Šklíba Jaromír TJNXXXX OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:14 + 13:12
7. Mátlová Hana NER7700 NER Neregistrovaní 43:28 + 19:26
8. Boeck Thomas 3476600 347 KAULSDORFER OLV BERLIN 43:44 + 19:42
9. Pfranger Bruno 6316000 631 OLC KAPREOLO 45:41 + 21:39
10. Jírová Monika ROZ8888 OK Roztoky 48:06 + 24:04
11. Víšková Alena KAM7451 C SK Kamenice 48:12 + 24:10
11. Stříteský Tomáš ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín 48:12 + 24:10
13. Stryklová Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:10 + 25:08
14. Ryakhovkaya Maria 5928300 592 UZAO-TEAM 49:22 + 25:20
15. Klimešová Lenka KRE OOB TJ Sokol Křemže 49:42 + 25:40
16. Krotilová Magdalena N067150 N06 NEREG. PRAHA 7 51:08 + 27:06
17. Klašková Josefína DKP9650 Oddíl OB Kotlářka 52:08 + 28:06
18. Reischigová Růžena SKV5353 C TJ Slovan Karlovy Vary 52:18 + 28:16
19. Králová Vanda N080000 N08 NEREG. BÁJEČNÉ ŽENY V BĚHU 52:36 + 28:34
20. Fialová Tereza TZL9090 SKOB Zlín 53:26 + 29:24
21. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 55:03 + 31:01
22. Hinterhofer Katherine NER1969 NER Neregistrovaní 55:29 + 31:27
23. Schallberger Josef 3564300 356 TV KUSSNACHT 57:23 + 33:21
24. Bartáková Eva CHA9950 C OK Chrastava 57:51 + 33:49
25. Jiráňová Irena JES6751 OK Rakovník 58:54 + 34:52
26. Pohořalý Dobroslav ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem 61:20 + 37:18
27. Roos Ronald 5016800 501 HOC93 62:20 + 38:18
28. Axelsson Gunnel 7060000 706 OK SKOGSHJORTARNA 63:06 + 39:04
29. Stulík Jiří SHK5701 C OK Slavia Hradec Králové 63:17 + 39:15
30. Jedličková Tereza KAM7950 C SK Kamenice 65:19 + 41:17
31. Obrátil Miroslav ABM6502 KOB Moira Brno 65:54 + 41:52
32. Ischuk Daria NER NER Neregistrovaní 67:05 + 43:03
33. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 69:57 + 45:55
34. Kraková Iva NER NER Neregistrovaní 70:53 + 46:51
35. Tichá Ivana KNC6250 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 71:19 + 47:17
36. Kujanová Martina N065860 N06 NEREG. PRAHA 7 78:47 + 54:45
37. Maurer Barbara 6316802 631 OLC KAPREOLO 82:43 + 58:41
38. Hungerbühler Ernst 6314901 631 OLC KAPREOLO 82:56 + 58:54
39. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 83:44 + 59:42
40. Nedvídková Jitka DLT5151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 86:32 + 62:30
41. Pšenčík Milan KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:18 + 63:16
42. Jelínková Radomíra MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 92:57 + 68:55
Mach Ondřej TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Capil Vojta N050000 N05 NEREG. OPAVA DISK
Jankovcová Marie TJP3950 C TJ Sokol Troja DISK
Pávek Jiří NEJ7700 C TJ Jiskra Nejdek DNS
Melicharová Barbora LLI7252 C TJ Loko Liberec DNS
Varga Laszlo 3985900 398 DIOSGYORI TAJ.FUTO CLUB DNS
Nedvídková Iva DLT8551 KrOB Rozmarýn Litoměřice DNS
Tarantsev Evgeny 5993600 599 OK YEISK DNS
Špinková Markéta TJP8550 C TJ Sokol Troja DNS
F5
5.10 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Illner Vojtěch NER NER Neregistrovaní 39:40
2. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 49:33 + 9:53
3. Ansorge Michael 3508700 350 SV ROBOTRON DRESDEN 52:48 + 13:08
4. Synek Antonín DOK0001 B OK Doksy 56:09 + 16:29
5. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 59:30 + 19:50
6. Pšenička Vít NER NER Neregistrovaní 60:41 + 21:01
7. Funda Jiří API9301 C OK Andante Písek 62:38 + 22:58
8. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:33 + 25:53
9. Hovorka Zbyněk NER NER Neregistrovaní 65:47 + 26:07
10. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 68:40 + 29:00
11. Pilařová Petra LPM8351 C OK Lokomotiva Plzeň 72:39 + 32:59
12. Pärnik Piret NER NER Neregistrovaní 77:44 + 38:04
13. Jančová Jana VRB9450 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 77:45 + 38:05
14. Schejbalová Karina NER NER Neregistrovaní 78:08 + 38:28
15. Ježková Martina SLA7350 C SKOB Slaný 78:18 + 38:38
16. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 79:00 + 39:20
17. Bugár József 3925300 392 BOF BUDAORS 79:51 + 40:11
18. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 80:45 + 41:05
19. Kamaryt Michal MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 81:06 + 41:26
20. Bauerová Kateřina SKV7751 C TJ Slovan Karlovy Vary 82:23 + 42:43
21. Room Margit 2537000 259 OK RAKVERE 82:44 + 43:04
22. Prášek Přemysl KAM9305 C SK Kamenice 83:35 + 43:55
23. Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec 83:53 + 44:13
24. Elgh Johan 7269100 726 OK ROSLAGEN 83:57 + 44:17
25. Böhm Eduard 122 122 ASKO AUSTRIA 85:44 + 46:04
26. Holeček Miroslav ABM KOB Moira Brno 90:07 + 50:27
27. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 94:01 + 54:21
28. Kerekes Agnes 4000000 400 DISZ DEBRECEN 96:16 + 56:36
29. Schejbal Vladimír NER NER Neregistrovaní 97:48 + 58:08
30. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 98:42 + 59:02
31. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 98:48 + 59:08
32. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 100:23 + 60:43
33. Pohořalá Anna ROU9954 C SKOB Roudnice nad Labem 102:04 + 62:24
34. Stryk Martin KSU7505 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 105:31 + 65:51
35. Pohořalý Hugo ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem 111:11 + 71:31
36. Adria Pinyol 250 250 MONTSANT 116:33 + 76:53
37. Pšenčíková Eva KSU6950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 124:34 + 84:54
38. Kubičová Ivana SJH6851 C SJH Jindřichův Hradec 127:40 + 88:00
Plánková Jana NER NER Neregistrovaní DISK
Krajčovič Martin NER NER Neregistrovaní DISK
Schejbalová Kristina NER NER Neregistrovaní DNS
Maňák Martin PHK OK 99 Hradec Králové DNS
H10
2.00 km, 10 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hoetzel Hugo JEN0503 C OB Jenišovice 12:29
2. Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 12:36 + 0:07
3. Hasman Jakub VPM0501 C KOS Slavia VŠ Plzeň 13:25 + 0:56
4. Kalinin Matvey 5910600 591 OMEGA MOSCOW 13:27 + 0:58
5. Janoch Samuel MLA0502 C MLOK Mariánské Lázně 13:44 + 1:15
6. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno 14:30 + 2:01
7. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 14:42 + 2:13
8. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 14:48 + 2:19
9. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 17:01 + 4:32
10. Janoch Mikuláš MLA0700 C MLOK Mariánské Lázně 18:08 + 5:39
11. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:24 + 5:55
12. Čivrný Jan VRL0501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:41 + 6:12
13. Sobota Ondřej VPM0502 C KOS Slavia VŠ Plzeň 19:10 + 6:41
14. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 19:19 + 6:50
15. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 19:39 + 7:10
16. Godins Gustavs 4560500 456 B3 RIGA 20:00 + 7:31
17. Saur Filip TJN0503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:38 + 9:09
18. Stehlík Šimon LPM0501 C OK Lokomotiva Plzeň 22:39 + 10:10
19. Mougeot Simon 2950500 295 CO COLMAR 23:45 + 11:16
20. Škrle Michael KRL0702 C Kometa Kralovice 24:10 + 11:41
21. Biersak Petr KRL0701 C Kometa Kralovice 27:21 + 14:52
22. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 28:45 + 16:16
23. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:55 + 20:26
24. Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno 34:36 + 22:07
25. Ježek František SLA0501 C SKOB Slaný 36:22 + 23:53
26. Golinowski Piotr 5620900 562 OKS WROCLAW 80:44 + 68:15
H12A
2.80 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šauli Filip VPM0301 B KOS Slavia VŠ Plzeň 16:56
2. Oncirk Jan ONO0301 B SKOB Ostrov 17:11 + 0:15
3. Kurz Ondřej VPM0503 C KOS Slavia VŠ Plzeň 17:44 + 0:48
4. Peterka Jakub LLI0404 B TJ Loko Liberec 18:03 + 1:07
5. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:23 + 1:27
6. Kovářík Tomáš KAM0300 B SK Kamenice 18:29 + 1:33
7. Malard Matisse 2930300 293 VERVINS ORIENTATION 18:50 + 1:54
8. Tokár Radim NEJ0300 B TJ Jiskra Nejdek 18:54 + 1:58
9. Škácha Vít KAM0309 B SK Kamenice 19:00 + 2:04
10. Chaloupka Viktor KAM0301 B SK Kamenice 19:09 + 2:13
11. Štěrba Marek SKV0401 B TJ Slovan Karlovy Vary 19:42 + 2:46
12. Nowak Grzegorz 5560301 556 AZYMUT 45 GDYNIA 20:22 + 3:26
13. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 20:44 + 3:48
14. Mesics Botond 3950300 395 SOPRON 21:49 + 4:53
15. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 22:14 + 5:18
16. Rimkus Tautvydas 4740401 474 OK AŽUOLAS 22:29 + 5:33
17. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:36 + 5:40
18. Čtrnáct František PGP0401 C SK Praga 23:03 + 6:07
18. Rapotz David 1220400 122 ASKO AUSTRIA 23:03 + 6:07
20. Bejvl Marek LME0400 C SK Los Mělník 23:46 + 6:50
21. Kohoutek Oldřich BSO0301 C KOB Baník Sokolov 23:47 + 6:51
22. Andersson Albin 7110400 711 OK TORFINN 24:00 + 7:04
23. Vanspauwen Antoine 1510300 151 HERMATHENAE THEUX 24:41 + 7:45
24. Zabořil Ondra JEN0401 B OB Jenišovice 25:22 + 8:26
25. Jedlička Jakub KAM0404 C SK Kamenice 26:10 + 9:14
26. Maurer Laurin 6310401 631 OLC KAPREOLO 28:18 + 11:22
27. Baldrian Tomáš VSP0405 C USK Praha 29:03 + 12:07
28. Galateanu Andrei 5710300 571 UNEFS BUCURESTI 29:54 + 12:58
29. Novotný Jaromír VLI0300 C Slavia Liberec orienteering 32:58 + 16:02
30. Willemsens Jonas 1510400 151 HERMATHENAE THEUX 43:15 + 26:19
H12B
2.20 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lange Jonas 3510400 351 IHW ALEX 78 BERLIN 14:02
2. Januskaitis Matas 4780400 478 MARIJAMPOLES MKC 15:27 + 1:25
3. Couchoud Clément 2970300 297 ORIENT EXPRESS 42 16:31 + 2:29
4. Pokorný Jan TJN0400 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:14 + 3:12
5. Bauer Matyáš SKV0402 C TJ Slovan Karlovy Vary 17:33 + 3:31
6. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 18:12 + 4:10
7. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 18:37 + 4:35
8. Ravid Yoav 4110300 411 ISOA 21:19 + 7:17
9. Milota Břetislav MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 22:37 + 8:35
10. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 24:31 + 10:29
11. Klavins Renars 4530401 453 AZIMUTS OK 27:20 + 13:18
12. Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín 29:45 + 15:43
13. Bohuslav Josef LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň 33:45 + 19:43
14. Černík David DOB0303 C KOB Dobruška 36:36 + 22:34
H14A
4.50 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andrieux Quentin 2920101 292 GL RHÓNE-ALPES 29:28
2. Adamec Martin TJN0106 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:42 + 1:14
3. Vuitton Julien 2920137 292 GL RHÓNE-ALPES 31:50 + 2:22
4. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň 32:32 + 3:04
5. Plagnol Roman 2920129 292 GL RHÓNE-ALPES 34:31 + 5:03
6. Budský Ondřej TJN0105 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:49 + 5:21
7. Velde Augusts 4740200 474 OK AŽUOLAS 34:58 + 5:30
8. Piličiauskas Divonis 4740100 474 OK AŽUOLAS 35:41 + 6:13
9. Pipek Ondřej LPU0203 B OK Lokomotiva Pardubice 36:03 + 6:35
10. Hasman Marek VPM0201 B KOS Slavia VŠ Plzeň 36:28 + 7:00
11. Kurz Šimon VPM0208 B KOS Slavia VŠ Plzeň 36:49 + 7:21
12. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 36:52 + 7:24
13. Benoit Dorian 2920103 292 GL RHÓNE-ALPES 37:19 + 7:51
14. Škvor Adam KAM0202 B SK Kamenice 38:15 + 8:47
15. Gonet Victor 2920123 292 GL RHÓNE-ALPES 38:37 + 9:09
16. Klaška Martin DKP0100 C Oddíl OB Kotlářka 39:09 + 9:41
17. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:53 + 10:25
18. Giner Pablo 2920122 292 GL RHÓNE-ALPES 40:09 + 10:41
19. Valášek Václav KAM0100 B SK Kamenice 40:39 + 11:11
20. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 42:50 + 13:22
21. Deferme Piet 1520100 152 HAMEGATROL 43:21 + 13:53
22. Karlsson Oskar 7180200 718 MALILLA OK 43:28 + 14:00
23. Porzycz Grzegorz 5560200 556 AZYMUT 45 GDYNIA 43:50 + 14:22
24. Homza Daniil 1810100 181 MINSK-MALINOVKA 44:31 + 15:03
25. Černý Jan MAS0100 C KČT Aš 46:13 + 16:45
26. Blaha Petr KAM SK Kamenice 48:13 + 18:45
27. Pesta Piotr 5560100 556 AZYMUT 45 GDYNIA 49:58 + 20:30
28. Hořák Jaroslav LLI0102 C TJ Loko Liberec 50:21 + 20:53
29. Forst Antonín MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha 52:35 + 23:07
30. Amrouche Romain 2940200 294 VSAO 54:16 + 24:48
31. Hankovec Hugo KAM0201 B SK Kamenice 54:39 + 25:11
32. Gillet Tibo 1540101 154 OMEGA II 60:52 + 31:24
33. Vanspauwen Simon 1510100 151 HERMATHENAE THEUX 62:54 + 33:26
34. Víšek Martin KAM0102 B SK Kamenice 65:28 + 36:00
35. Hejduk Zdeněk BSO0201 C KOB Baník Sokolov 88:23 + 58:55
Mougeot Jacques 2950200 295 CO COLMAR DISK
H14B
3.00 km, 35 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gessl Konrad 1220104 122 ASKO AUSTRIA 26:15
2. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 30:10 + 3:55
3. Orniks Ronalds 4530102 453 AZIMUTS OK 32:00 + 5:45
4. Hanák Jakub KRL0201 C Kometa Kralovice 32:34 + 6:19
5. Wilhelm Josef 1220103 122 ASKO AUSTRIA 32:48 + 6:33
6. Hejsek Filip KAM0204 B SK Kamenice 33:14 + 6:59
7. Hašek Adam VPM0101 C KOS Slavia VŠ Plzeň 33:27 + 7:12
8. Borek Zbigniew 5560201 556 AZYMUT 45 GDYNIA 34:01 + 7:46
9. Kučera Jan PHK0100 B OK 99 Hradec Králové 34:10 + 7:55
10. Sailer Dominik 1220200 122 ASKO AUSTRIA 34:22 + 8:07
11. Zabořil Vojta JEN0101 C OB Jenišovice 35:32 + 9:17
12. Ebster Peter 1220202 122 ASKO AUSTRIA 38:41 + 12:26
13. Martínez Manuel 2460300 246 CO TOTANA 39:05 + 12:50
14. Ebster Leon 1220201 122 ASKO AUSTRIA 43:04 + 16:49
15. Průša Jan DKL0201 C KOB Kladno 46:55 + 20:40
16. Millgrammer Alexander 1220203 122 ASKO AUSTRIA 56:55 + 30:40
17. Koenigstorfer Jonas 1220105 122 ASKO AUSTRIA 57:02 + 30:47
18. Pěnička Tomáš TJN0202 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:54 + 34:39
19. Tähnas Andreas 2560300 256 JOKA 82:19 + 56:04
H16A
6.00 km, 225 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Caune Ilgvars 4539900 453 AZIMUTS OK 48:52
2. Roche Maxime 2929931 292 GL RHÓNE-ALPES 50:00 + 1:08
3. Vigier Leo 2929935 292 GL RHÓNE-ALPES 50:14 + 1:22
4. Thamdrup Lasse 2249900 224 COPENHAGEN-O 50:38 + 1:46
5. Coupat Sabin 2920012 292 GL RHÓNE-ALPES 51:06 + 2:14
6. Hlaváč Ondřej TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno 51:13 + 2:21
7. Gennaro Mathis 2920020 292 GL RHÓNE-ALPES 51:33 + 2:41
8. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 53:30 + 4:38
9. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:51 + 4:59
10. Müller Jonáš KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:58 + 5:06
11. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 54:13 + 5:21
12. Blanc-coquand Ismael 2929905 292 GL RHÓNE-ALPES 55:54 + 7:02
13. Germanavičius Pranas 4749900 474 OK AŽUOLAS 56:32 + 7:40
14. Petersen Mikkel 2240000 224 COPENHAGEN-O 58:17 + 9:25
15. Šebek Petr DKP9903 A Oddíl OB Kotlářka 61:16 + 12:24
16. Kohlbacher Tomas 1220001 122 ASKO AUSTRIA 61:22 + 12:30
17. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:58 + 13:06
18. Jankevicius Arnas 4739900 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 62:22 + 13:30
19. Markel Samuel 1220102 122 ASKO AUSTRIA 63:20 + 14:28
20. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 63:42 + 14:50
21. Tronchon Martin 2920034 292 GL RHÓNE-ALPES 63:44 + 14:52
22. Novotný Marek TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:55 + 15:03
23. Garon Elliot 2920019 292 GL RHÓNE-ALPES 64:44 + 15:52
24. Mesics Matyas 3950000 395 SOPRON 65:26 + 16:34
25. Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:52 + 25:00
26. Tesař Vojtěch AOP9900 A Orientační Běh Opava 75:03 + 26:11
27. Amrouche Clément 2940000 294 VSAO 78:14 + 29:22
28. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:46 + 29:54
29. Solomko Adam BSO0002 B KOB Baník Sokolov 94:02 + 45:10
30. Boden Ricardo 3609900 360 SSV PLANETA RADEBEUL 94:09 + 45:17
31. Hejduk Jan BSO0001 C KOB Baník Sokolov 94:13 + 45:21
32. Keller Nicolas 6319900 631 OLC KAPREOLO 101:54 + 53:02
Room Andres 2539900 253 OK ILVES DISK
H16B
4.50 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Kryšpín PHK9900 C OK 99 Hradec Králové 49:00
2. Strazdins Oto rainers 4530001 453 AZIMUTS OK 59:13 + 10:13
3. Poirson Marius 1220002 122 ASKO AUSTRIA 62:08 + 13:08
4. Semiginovský Šimon SJC0005 B TJ Sportcentrum Jičín 63:01 + 14:01
5. Achilles Ingo 1229900 122 ASKO AUSTRIA 64:27 + 15:27
6. Pavel Martin TJN0004 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:13 + 16:13
7. Vecko Jan NEJ0002 B TJ Jiskra Nejdek 69:44 + 20:44
8. Krejbich Dan TJP9901 C TJ Sokol Troja 74:26 + 25:26
9. Karásek Matěj SJC0001 B TJ Sportcentrum Jičín 80:01 + 31:01
10. Holly Christoph 1220000 122 ASKO AUSTRIA 84:29 + 35:29
11. Rosenbaum Onřej JES0001 C OK Rakovník 106:23 + 57:23
H18A
6.90 km, 280 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dalos Máté BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 48:46
2. Perrin Mathieu 2929828 292 GL RHÓNE-ALPES 49:38 + 0:52
3. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 49:58 + 1:12
4. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 52:15 + 3:29
5. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 52:21 + 3:35
6. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 54:22 + 5:36
7. Masliah Raphael 2929827 292 GL RHÓNE-ALPES 55:06 + 6:20
8. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 55:15 + 6:29
9. Roux Fleury 2929732 292 GL RHÓNE-ALPES 56:26 + 7:40
10. Bonnaveira Fabien 2929706 292 GL RHÓNE-ALPES 58:10 + 9:24
11. Sliksjanis Matiss 4539800 453 AZIMUTS OK 58:25 + 9:39
12. Matějka Lukáš LTP9802 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:15 + 10:29
13. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 60:24 + 11:38
14. Moravec Jakub KAM9702 B SK Kamenice 63:37 + 14:51
15. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 64:39 + 15:53
16. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 65:14 + 16:28
17. Bornard Nicolas 2929854 292 GL RHÓNE-ALPES 66:02 + 17:16
18. Le pennec Jean 2929725 292 GL RHÓNE-ALPES 66:28 + 17:42
19. Expert Julian 2929742 292 GL RHÓNE-ALPES 67:22 + 18:36
20. Tamosaitis Simonas 4739700 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 67:42 + 18:56
21. Ježek Ondřej PGP9706 A SK Praga 68:24 + 19:38
22. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:30 + 19:44
23. Martinez Pierre 2929743 292 GL RHÓNE-ALPES 69:32 + 20:46
24. Rutka Jan 5539801 553 UNTS WARSZAWA 70:17 + 21:31
25. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:20 + 21:34
26. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 70:21 + 21:35
27. Janušauskas Paulius 4749700 474 OK AŽUOLAS 72:04 + 23:18
28. Berguerre Damien 2929804 292 GL RHÓNE-ALPES 72:24 + 23:38
29. Wolowczyk Michal 5539700 553 UNTS WARSZAWA 74:03 + 25:17
30. Valášek Jiří KAM9700 A SK Kamenice 74:11 + 25:25
31. Maňák Michal PHK9801 A OK 99 Hradec Králové 79:06 + 30:20
32. Guibaudo Simon 2929821 292 GL RHÓNE-ALPES 80:14 + 31:28
33. Ferrot Loic 2929817 292 GL RHÓNE-ALPES 80:59 + 32:13
34. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 82:40 + 33:54
35. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 86:01 + 37:15
36. Deferme Miel 1529801 152 HAMEGATROL 86:15 + 37:29
37. Mossakowski Wojciech 5539800 553 UNTS WARSZAWA 87:34 + 38:48
38. Wyder Jonas 6319800 631 OLC KAPREOLO 88:21 + 39:35
39. Kelbl Vladimír ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno 88:28 + 39:42
40. Brázdil Petr PGP9707 B SK Praga 92:45 + 43:59
41. Hasal Martin PGP9804 B SK Praga 94:11 + 45:25
42. Finkenstädt Till 3469700 346 OLVU GERMANY 94:24 + 45:38
43. Drese Felix 3439800 343 OLV USLAR 103:51 + 55:05
44. Toulier Tom 2929844 292 GL RHÓNE-ALPES 105:06 + 56:20
Šmaus Jan TJN9700 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DNS
H18B
5.10 km, 150 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Olbrikis Lukas 4779800 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 41:01
2. Noruisis Dominykas 4779801 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 42:30 + 1:29
3. Michek David TJN9802 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:38 + 5:37
4. Pfranger Marco 6319801 631 OLC KAPREOLO 51:13 + 10:12
5. Zieba Jakub NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek 51:59 + 10:58
6. Couchoud Arnaud 2979700 297 ORIENT EXPRESS 42 101:58 + 60:57
H20A
7.50 km, 315 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8515
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Perrin Arnaud 2929640 292 GL RHÓNE-ALPES 53:49
2. Fürst Matouš LLI9603 R TJ Loko Liberec 55:48 + 1:59 8617
3. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 56:14 + 2:25 8551
4. Piotrowski Radosław 5569601 556 AZYMUT 45 GDYNIA 56:28 + 2:39
5. Kettner Vojtěch KAM9601 E SK Kamenice 57:23 + 3:34 8378
6. Sýkora Vojta LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 58:47 + 4:58 8167
7. Wolowczyk Krzysztof 5539501 553 UNTS WARSZAWA 59:17 + 5:28
8. Basset Marian 2929641 292 GL RHÓNE-ALPES 60:57 + 7:08
9. Toulier Lucas 2929633 292 GL RHÓNE-ALPES 65:09 + 11:20
10. Nakvosas Gytis 4749500 474 OK AŽUOLAS 65:10 + 11:21
11. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 65:30 + 11:41 7154
12. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 65:47 + 11:58 7111
13. Room Rimmo 2539600 253 OK ILVES 69:19 + 15:30
13. Vidziunas Paulius 4759501 475 OSK SAKAS 69:19 + 15:30
15. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 69:28 + 15:39 6556
16. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 73:11 + 19:22 5996
17. Jurica Jan LPU9611 A OK Lokomotiva Pardubice 76:40 + 22:51 5470
18. Pagojus Gytautas 4759600 475 OSK SAKAS 81:29 + 27:40
19. Gapsys Ignas 4759500 475 OSK SAKAS 84:34 + 30:45
20. David Zlámal SJC9603 A TJ Sportcentrum Jičín 88:37 + 34:48 3668
21. Gedminas Gytis 4759502 475 OSK SAKAS 92:17 + 38:28
22. Nejman Stanislav TUR9500 A OOB TJ Turnov 98:47 + 44:58 2135
23. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 101:50 + 48:01 1675
24. Eklund Oskar 7189500 718 MALILLA OK 102:49 + 49:00
25. Billing Herman 7189600 718 MALILLA OK 140:07 + 86:18
Pärnik Jan henrik 2549600 254 OK PEKO DISK
Porzycz Zbigniew 5569600 556 AZYMUT 45 GDYNIA DNS
Průša Ondřej DKL9600 C KOB Kladno DNS 0
Podsiadly Mateusz 5619500 561 WKS SLASK WROCLAW DNS
H21E
11.10 km, 470 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9392
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 79:09 9586
2. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 80:36 + 1:27 9417
3. Semík Ondřej KAM9401 E SK Kamenice 82:42 + 3:33 9173
4. Fleurent Théo 2929001 292 GL RHÓNE-ALPES 82:44 + 3:35
5. Navrátil Boris AOP9202 C Orientační Běh Opava 83:21 + 4:12 9098
6. Minakov Alexander 5988200 598 ORIENTA MOSCOMPASS 83:36 + 4:27
7. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 84:28 + 5:19 8968
8. Lysell Jesper 7258900 725 REHNS BK 86:20 + 7:11
9. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 87:04 + 7:55 8666
10. Nečas Jiří TZL9101 R SKOB Zlín 88:31 + 9:22 8497
11. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 90:06 + 10:57 8313
12. Hruška Jakub ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno 90:48 + 11:39 8232
13. Škoda Jakub VLI8800 C Slavia Liberec orienteering 90:57 + 11:48 8214
14. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 92:34 + 13:25 8026
15. Melecký Martin AOP9001 R Orientační Běh Opava 93:46 + 14:37 7887
16. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 94:00 + 14:51 7860
17. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 94:07 + 14:58 7846
18. Ringot Mathieu 2929050 292 GL RHÓNE-ALPES 95:44 + 16:35
19. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:27 + 18:18 7459
20. Karlsson Erik 7219400 721 OK RAVINEN 98:16 + 19:07
21. Talloen Joost 1528301 152 HAMEGATROL 99:36 + 20:27
22. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 100:02 + 20:53 7159
23. Grundmann Jan LPU9410 E OK Lokomotiva Pardubice 100:25 + 21:16 7114
24. Schuster Marek AOP9303 E Orientační Běh Opava 102:34 + 23:25 6864
25. Saetalu Andres 2579500 257 SK SAUE TAMMED 102:55 + 23:46
26. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 103:36 + 24:27 6744
27. Polster Thomas ZBM9433 C SK Žabovřesky Brno 106:03 + 26:54 6460
28. Waněk Adam LPU9505 R OK Lokomotiva Pardubice 110:56 + 31:47 5892
29. Alvarez Angel 2427600 242 AROMON PONTEVEDRA 112:30 + 33:21
30. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 124:00 + 44:51 4374
Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec DISK 0
Talloen Hans 1528101 152 HAMEGATROL DISK
Bravený Vít ZBM9102 E SK Žabovřesky Brno DNS 0
H21A
8.60 km, 305 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7933
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Donatas Mickus 4758600 475 OSK SAKAS 70:10
2. Kovář Miroslav SJC8104 C TJ Sportcentrum Jičín 70:56 + 0:46 7994
3. Kazda Jiří SJC8006 C TJ Sportcentrum Jičín 71:02 + 0:52 7983
4. Kalata Michał 5629001 562 OKS WROCLAW 72:13 + 2:03
5. Kettner Lukáš KAM9403 R SK Kamenice 72:29 + 2:19 7822
6. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 74:29 + 4:19 7600
7. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 75:28 + 5:18 7491
8. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 76:03 + 5:53 7427
9. Novák Dan DOK8700 C OK Doksy 76:55 + 6:45 7330
10. Tähnas Tiit 2568000 256 JOKA 78:09 + 7:59
11. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 78:12 + 8:02 7188
12. Švihovský Jaromír SJC8005 C TJ Sportcentrum Jičín 78:51 + 8:41 7116
13. Heidrich Hannes 3508200 350 SV ROBOTRON DRESDEN 79:38 + 9:28
14. Devrieux Robin 2929000 292 GL RHÓNE-ALPES 86:34 + 16:24
15. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 88:17 + 18:07 6069
16. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 89:10 + 19:00 5971
17. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 89:46 + 19:36 5904
18. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 90:28 + 20:18 5827
19. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 91:28 + 21:18 5716
20. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 93:32 + 23:22 5486
21. Skoupý Jan STE9411 R SK SKI-OB Šternberk 94:01 + 23:51 5433
22. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 94:31 + 24:21 5377
23. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 95:35 + 25:25 5259
24. Bauer Lukáš SKV7701 TJ Slovan Karlovy Vary 96:34 + 26:24
25. Gędziorowski Maciej 5559001 555 KU AZS WAT WARSZAWA 100:21 + 30:11
26. Kerckhofs Marc 1527300 152 HAMEGATROL 105:40 + 35:30
27. Arasimavičius Justas 4718400 471 LABIRINTAS VILNIUS 107:28 + 37:18
28. Schröter Pavel CHA7203 C OK Chrastava 110:45 + 40:35 3575
29. Garcia Zigor 2447500 244 COBI DURANGO 111:04 + 40:54
30. Krejčí Jiří DOB8601 C KOB Dobruška 118:19 + 48:09 2736
31. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 118:39 + 48:29 2699
32. Axelsson Mikael 7068600 706 OK SKOGSHJORTARNA 121:28 + 51:18
33. Stonys Daugirdas 4759000 475 OSK SAKAS 168:03 + 97:53
Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec DISK 0
Deferme Gunther 1527000 152 HAMEGATROL DISK
H21B
7.30 km, 270 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6690
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pilař Karel BSO7801 C KOB Baník Sokolov 62:39 6961
2. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 66:33 + 3:54 6562
3. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 66:41 + 4:02 6548
4. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 71:37 + 8:58 6042
5. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 72:03 + 9:24 5998
6. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 74:28 + 11:49 5750
7. Gelzinis Laimonas 4758700 475 OSK SAKAS 75:59 + 13:20
7. Jönsson Per erik 7117900 711 OK TORFINN 75:59 + 13:20
9. Harter Camill 3589100 358 OLG ORTENAU 77:20 + 14:41
10. Wilssens Koen 1528100 152 HAMEGATROL 78:16 + 15:37
11. Macek Jiří LIT8401 C KOB Chemopetrol Litvínov 81:39 + 19:00 5014
12. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Chemopetrol Litvínov 82:07 + 19:28 4967
13. Anděl Robert VPM8001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 82:13 + 19:34 4956
14. Urbonas Vytautas 4758601 475 OSK SAKAS 83:36 + 20:57
15. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 84:01 + 21:22 4772
16. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Chemopetrol Litvínov 84:40 + 22:01 4705
17. Kalina Miroslav EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha 85:34 + 22:55 4613
18. Escolar Marc 2498700 249 COC CATALUNYA 86:47 + 24:08
19. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB Moira Brno 87:54 + 25:15 4374
20. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 90:28 + 27:49 4111
21. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 91:53 + 29:14 3966
22. Jönsson Anders 7117600 711 OK TORFINN 92:26 + 29:47
23. Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 92:40 + 30:01 3886
24. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 93:00 + 30:21 3851
25. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 100:02 + 37:23 3131
26. Strid Emanuel 7118300 711 OK TORFINN 101:43 + 39:04
27. Eriksson Hakan 7126700 712 HASTVEDA OK 103:10 + 40:31
28. Schaal Jakob 3599200 359 TV KIPPENHEIM 105:25 + 42:46
29. Schach Jonathan 3579300 357 SV VANNWELL 105:27 + 42:48
30. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Chemopetrol Litvínov 108:13 + 45:34 2292
31. Nadelstumpf Bruno 3579400 357 SV VANNWELL 109:07 + 46:28
32. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 111:34 + 48:55 1949
33. Abrate Fabrizio 4218300 421 ORICUNEO 122:43 + 60:04
34. Svensson Fredrik 7118500 711 OK TORFINN 124:27 + 61:48
35. Pavlík Bronislav LIT8201 C KOB Chemopetrol Litvínov 126:23 + 63:44 431
36. Barrios Francisco 2418100 241 CODAN EXTREMADURA 129:25 + 66:46
37. Madico Pol 2398400 239 CENTRE EXCURSION. TERRASSA 132:14 + 69:35
38. Wieszaczewski Jacek 5578500 557 ORIENTOP WROCLAW 135:48 + 73:09
39. Varela Francisco 2428101 242 AROMON PONTEVEDRA 144:09 + 81:30
40. Bersuck Lukas 3649500 364 BIELEFELDER TG 150:53 + 88:14
Gaupsas Mantas 4758200 475 OSK SAKAS DISK
Jaros Mariusz 5629000 562 OKS WROCLAW DNS
Synek Marcel DOK7600 C OK Doksy DNS 0
H21C
6.30 km, 205 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3018
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Belmondo Marco N079400 N07 NEREG.LA DOLCE VITA 58:48
2. Besta Lukáš KNC8101 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 64:06 + 5:18 3149
3. Zelinka Jan LPU9405 C OK Lokomotiva Pardubice 65:53 + 7:05 3069
4. Grupicchio Giacomo N079300 N07 NEREG.LA DOLCE VITA 68:43 + 9:55
5. Randík Jan SOB8703 C SOBSA 71:01 + 12:13 2837
6. Kaplan Martin LPU9609 B OK Lokomotiva Pardubice 73:51 + 15:03 2710
7. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 78:08 + 19:20 2517
8. Schimm Petr BSO8202 C KOB Baník Sokolov 81:20 + 22:32 2373
9. Duda Antonín TJN8705 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 112:22 + 53:34 975
10. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 113:58 + 55:10 903
11. Sukackas Mindaugas 4747900 474 OK AŽUOLAS 124:27 + 65:39
12. Marti Antonio 2377901 237 ECOIMPRESS 127:07 + 68:19
13. Moutvička Ondřej LIT8301 C KOB Chemopetrol Litvínov 127:36 + 68:48 288
14. Šlajchrt Martin JES8501 OK Rakovník 138:08 + 79:20
15. Fuhrmann Erik 2377901 237 ECOIMPRESS 138:36 + 79:48
16. Hansen Victor 3678200 367 IND. GOTTINGEN 176:02 + 117:14
Józsa Balázs 3978500 397 TIPO OC BUDAPEST DNS
H35A
7.40 km, 230 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nowak Jacek 5567600 556 AZYMUT 45 GDYNIA 54:51
2. Mougeot Pierre 2957800 295 CO COLMAR 57:56 + 3:05
3. Sjögren Niclas 7047100 704 HANINGE SOK 63:19 + 8:28
4. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 64:10 + 9:19
5. Lagerwall Anders 7057900 705 OK LINNÉ 69:51 + 15:00
6. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 69:58 + 15:07
7. Klimeš Petr KRE7701 C OOB TJ Sokol Křemže 70:28 + 15:37
8. Mayeres Patrick 1517900 151 HERMATHENAE THEUX 79:01 + 24:10
9. Mikluš Marián 6727200 672 TJ RAPID BRATISLAVA 79:35 + 24:44
10. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 79:46 + 24:55
11. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 83:06 + 28:15
12. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 85:41 + 30:50
13. Golinowski Paweł 5627900 562 OKS WROCLAW 85:58 + 31:07
14. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 86:13 + 31:22
15. Sandin Mats 7046800 704 HANINGE SOK 86:34 + 31:43
16. Willemsens Stéphane 1517500 151 HERMATHENAE THEUX 87:34 + 32:43
17. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 88:44 + 33:53
18. Sjögren Henrik 7047400 704 HANINGE SOK 91:49 + 36:58
19. Huijsers Eric 7036500 703 HAMMARBY IF 99:06 + 44:15
Dongen van Michel 5037600 503 OLIFANT DISK
Milasauskas Darius 4757600 475 OSK SAKAS DISK
Beneš Michal TJP7800 C TJ Sokol Troja DNS
Junek Petr STH7801 C SK Studenec DNS
H35B
5.30 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bogopolskii Gennadii 5927700 592 UZAO-TEAM 50:37
2. Rothauer Thomas 1227700 122 ASKO AUSTRIA 50:53 + 0:16
3. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 55:48 + 5:11
4. Gaidars Caune 4537700 453 AZIMUTS OK 58:55 + 8:18
5. Gevaert Marlon 1557600 155 HAMOK 59:55 + 9:18
6. Pavlov Andrey 5957100 595 EKATERINBURG 61:12 + 10:35
7. Auermüller Vít N048000 N04 NEREG. BRNO 63:58 + 13:21
8. Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 69:57 + 19:20
9. Černý Miroslav LPM7504 C OK Lokomotiva Plzeň 72:31 + 21:54
10. Pecka Vlastimil LLI7501 C TJ Loko Liberec 82:28 + 31:51
H40A
6.50 km, 215 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rimkus Mantas 4747300 474 OK AŽUOLAS 44:06
2. Perrin Eric 2926946 292 GL RHÓNE-ALPES 46:43 + 2:37
3. Kalinin Oleg 5917401 591 OMEGA MOSCOW 50:26 + 6:20
4. Johansson Magnus 2017300 201 GVOC VANCOUVER 53:28 + 9:22
5. Baracsi Gábor 3977500 397 TIPO OC BUDAPEST 56:30 + 12:24
6. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 57:33 + 13:27
7. Tirlikas Audrius 4737100 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 58:58 + 14:52
8. Dudoignon Ludovic 2927148 292 GL RHÓNE-ALPES 62:54 + 18:48
9. Lange Udo 3517100 351 IHW ALEX 78 BERLIN 62:59 + 18:53
10. Godins Martins 4567400 456 B3 RIGA 63:43 + 19:37
11. Ravid Noam 4117200 411 ISOA 64:52 + 20:46
12. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 66:15 + 22:09
13. Järve Kaupo 2527400 252 LSF PT TALLINN 68:14 + 24:08
14. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 74:25 + 30:19
15. Jandera Tomáš DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 75:04 + 30:58
16. Martínez Salvador 2467000 246 CO TOTANA 75:05 + 30:59
17. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 76:53 + 32:47
18. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 77:23 + 33:17
19. Galateanu Horia 5717500 571 UNEFS BUCURESTI 77:42 + 33:36
20. Poborský Petr EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 78:08 + 34:02
21. Gallois Marc 2937200 293 VERVINS ORIENTATION 80:14 + 36:08
22. Hankovec Petr KAM7101 C SK Kamenice 80:43 + 36:37
23. Amrouche Didier 2947100 294 VSAO 92:59 + 48:53
24. Novotný Jiří VLI7102 C Slavia Liberec orienteering 100:02 + 55:56
25. Švancar Martin CHA7000 C OK Chrastava 106:16 + 62:10
26. Škácha Michal KAM7102 C SK Kamenice 122:17 + 78:11
Raichmann Arthur 2527200 252 LSF PT TALLINN DNS
Mareš Alexander NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek DNS
H40B
4.60 km, 135 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fjodorov Ain 2557200 255 MYRAKARUD 35:30
2. Tanav Tonu 2556300 255 MYRAKARUD 39:08 + 3:38
3. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 41:44 + 6:14
4. Pold Heigo 2556800 255 MYRAKARUD 44:11 + 8:41
5. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 44:34 + 9:04
6. Zýka Vít N010100 N01 NEREG. PRAHA 12 48:54 + 13:24
7. Rutkauskas Arvydas 4747500 474 OK AŽUOLAS 49:22 + 13:52
8. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:40 + 15:10
9. Fišar Miroslav KRL7201 C Kometa Kralovice 52:28 + 16:58
10. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 52:56 + 17:26
11. Kovalko Kirill 5927000 592 UZAO-TEAM 60:12 + 24:42
12. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 60:34 + 25:04
13. Sassian Urmas 2557500 255 MYRAKARUD 62:01 + 26:31
14. Kašpar Ludvík ZAK7200 C SK Netopýr Zákupy 62:03 + 26:33
15. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:21 + 26:51
16. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:35 + 29:05
17. Pärnik Jüri 2546500 254 OK PEKO 66:49 + 31:19
18. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 67:18 + 31:48
19. Smrček Petr KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:05 + 36:35
20. Vít Daniel BSO7300 C KOB Baník Sokolov 80:52 + 45:22
Sulg Rünno 2527300 252 LSF PT TALLINN DISK
Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering DNS
H45A
5.80 km, 210 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmiedeberg Nils 3546700 354 TURBINE NEUBRANDENBURG 46:31
2. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 49:59 + 3:28
3. Bílý Milan JES7001 C OK Rakovník 50:42 + 4:11
4. Budriunas Justas 4747000 474 OK AŽUOLAS 51:36 + 5:05
5. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:46 + 6:15
6. Čerjaks Kaspars 4557000 455 CARNIKAVA 52:59 + 6:28
7. De smul Olivier 1537000 153 OMEGA 53:15 + 6:44
8. Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:10 + 7:39
9. Petukas Arimantas 4756600 475 OSK SAKAS 54:34 + 8:03
10. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 55:26 + 8:55
11. Tikhonov Nikolay 5916300 591 OMEGA MOSCOW 55:46 + 9:15
12. Venäläinen Toni 2717000 271 VALKEAKOSKEN HAKA 56:11 + 9:40
13. Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:59 + 11:28
14. Daví Albert 2496700 249 COC CATALUNYA 58:02 + 11:31
15. Farrak Holger 3447001 344 SV WILHELMSHAGEN 58:53 + 12:22
16. Marton János 3936800 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 59:11 + 12:40
17. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 59:25 + 12:54
18. Hasman Jan VPM6901 C KOS Slavia VŠ Plzeň 59:59 + 13:28
19. Mesics Peter 3956700 395 SOPRON 61:02 + 14:31
20. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 61:48 + 15:17
21. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 62:32 + 16:01
22. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:46 + 17:15
23. Uljanov Ilja 5917000 591 OMEGA MOSCOW 64:00 + 17:29
24. Bikelis Vytautas 4716100 471 LABIRINTAS VILNIUS 64:58 + 18:27
25. Couchoud Philippe 2976600 297 ORIENT EXPRESS 42 65:13 + 18:42
26. Kilda Arturas 4726800 472 KAUNAS INDIVIDUAL 66:43 + 20:12
27. Maurer Bruno 6317000 631 OLC KAPREOLO 68:21 + 21:50
28. Kohlbacher Roland 1226600 122 ASKO AUSTRIA 68:45 + 22:14
29. Harms Christian 3416700 341 DJK ADLER 07 BOTROP 69:08 + 22:37
30. Fors Peter 7156700 715 OK GRIP 69:24 + 22:53
31. Carron Angel 2416700 241 CODAN EXTREMADURA 70:46 + 24:15
32. Lederer Pavel DOK6600 C OK Doksy 70:47 + 24:16
33. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 72:40 + 26:09
34. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 72:51 + 26:20
35. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 72:54 + 26:23
36. Nikov Zefir 1917000 191 MADARSKI KONNIK SHUMEN 74:45 + 28:14
37. Gillet Jean-marc 1547000 154 OMEGA II 75:08 + 28:37
38. Gaidamak Mikhail 5936900 593 HBM-OK ST.PETERSBURG 75:10 + 28:39
39. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 76:02 + 29:31
40. Reisinger Holm 3607000 360 SSV PLANETA RADEBEUL 77:52 + 31:21
41. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 81:47 + 35:16
42. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 84:29 + 37:58
43. Jacotot Christophe 2966800 296 AS QUENTIGNY COURSE 89:43 + 43:12
44. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 90:59 + 44:28
45. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 92:58 + 46:27
46. Billing Johan 7186801 718 MALILLA OK 93:49 + 47:18
Witkowski Adam 5567001 556 AZYMUT 45 GDYNIA DNS
Pesta Adam 5566900 556 AZYMUT 45 GDYNIA DNS
Vanspauwen Frank 1516700 151 HERMATHENAE THEUX DNS
H45B
4.30 km, 105 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 34:08
2. Stabins Maris 4536800 453 AZIMUTS OK 34:20 + 0:12
3. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 39:09 + 5:01
4. Cincibus Pavel FSP6605 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 39:19 + 5:11
5. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 40:16 + 6:08
6. Nakvosas Vidmantas 4746700 474 OK AŽUOLAS 40:36 + 6:28
7. Borovikovs Juris 4517000 451 OK ARONA 40:50 + 6:42
8. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 41:18 + 7:10
9. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 42:03 + 7:55
10. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 42:30 + 8:22
11. Eisner Leo PVP7003 C VSS Přírodověda Praha 43:16 + 9:08
12. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:49 + 10:41
13. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:47 + 11:39
14. Károlyi Gyula 3976400 397 TIPO OC BUDAPEST 46:03 + 11:55
15. Šebek Martin DKP6705 C Oddíl OB Kotlářka 46:58 + 12:50
16. Nádeníček Josef NEJ7000 C TJ Jiskra Nejdek 47:27 + 13:19
17. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 47:38 + 13:30
18. Dankó István 3976900 397 TIPO OC BUDAPEST 47:44 + 13:36
19. Ebster sen. Peter 1226801 122 ASKO AUSTRIA 52:54 + 18:46
20. Molnár Attila 3977000 397 TIPO OC BUDAPEST 55:04 + 20:56
21. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 55:26 + 21:18
22. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 56:40 + 22:32
23. Tryzna Pavel VRL6801 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:52 + 24:44
24. Hofman Petr LPM6500 C OK Lokomotiva Plzeň 66:43 + 32:35
25. Dolejší Miloš STB6701 C TJ Stadion Nový Bor 80:13 + 46:05
Keller Andreas 6316800 631 OLC KAPREOLO DNS
H50A
5.00 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 42:04
2. Spengler Andreas 3456100 345 ESV LOK DESSAU 46:18 + 4:14
3. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 46:29 + 4:25
4. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:38 + 6:34
5. Kurz Zdeněk VPM6301 C KOS Slavia VŠ Plzeň 49:46 + 7:42
6. Szlatényi Ferenc 3966100 396 SMAFC-OSC SOPRON 50:24 + 8:20
7. Logvin Andrei 2026200 202 OAKVILLE 50:49 + 8:45
8. Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 51:11 + 9:07
9. Molnár Tibor 3966300 396 SMAFC-OSC SOPRON 51:45 + 9:41
10. Arnet Felix 6316500 631 OLC KAPREOLO 52:47 + 10:43
11. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 53:11 + 11:07
12. Andersson Mats 7096400 709 OK ORION 54:17 + 12:13
13. Montemont Patrice 2986100 298 ORIENTALP 54:23 + 12:19
14. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 54:25 + 12:21
15. Chachurski Ryszard 5556300 555 KU AZS WAT WARSZAWA 55:32 + 13:28
16. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 57:52 + 15:48
17. Havel Leoš VRL6401 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:22 + 16:18
18. Šoltés František 6716202 671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES 58:53 + 16:49
19. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:25 + 17:21
20. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 60:40 + 18:36
21. Šmaus Ivan TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:08 + 19:04
22. Arnesen Per arne 5116100 511 KOLBOTN+SKIMT OL 61:12 + 19:08
23. Boehme André 3486000 348 OLG REGENSBURG 61:42 + 19:38
24. Bores Nicolás 2486500 248 ORCA 62:27 + 20:23
25. Teringl Radek VCB6502 C TJ OB České Budějovice 68:48 + 26:44
26. Bern Per-Göran 7186500 718 MALILLA OK 68:58 + 26:54
27. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 69:36 + 27:32
28. Käding Bernd 3476400 347 KAULSDORFER OLV BERLIN 69:48 + 27:44
29. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 69:49 + 27:45
30. Metelkin Alexander 4125300 412 ASA T-A 73:50 + 31:46
31. Bach Uffe 2215801 221 OK DJURS 83:36 + 41:32
32. Żebrowski Dariusz 5597300 559 KS OKI SPORT 88:35 + 46:31
33. Korf Aliaksandr 1806100 180 ORION 89:44 + 47:40
34. Pěnička Libor TJN6000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 107:39 + 65:35
Kööhler Hans 7246300 724 TROLLHATTANS SOK DISK
Edvardsson Stefan 7116400 711 OK TORFINN DNS
H50B
3.90 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 29:17
2. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 30:03 + 0:46
3. Drese Werner 3436100 343 OLV USLAR 31:49 + 2:32
4. Černík Milan KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín 35:30 + 6:13
5. Porzycz Jerzy 5566100 556 AZYMUT 45 GDYNIA 35:43 + 6:26
6. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 36:25 + 7:08
7. Pšenička Jiří TCB6301 C SK Technik České Budějovice 36:28 + 7:11
8. Rykala Karel VAM6401 C OOB Vamberk 37:59 + 8:42
9. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 38:11 + 8:54
10. Carlsson Christer 7236100 723 IK UVEN 38:26 + 9:09
11. Dandens Viesturs 4526100 452 ALUKSNE-APE OK 40:24 + 11:07
12. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 40:29 + 11:12
13. Wehrhöfer-bersuck Dieter 3646100 364 BIELEFELDER TG 42:09 + 12:52
14. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:18 + 13:01
15. Funda Michal SHK6403 C OK Slavia Hradec Králové 43:42 + 14:25
16. Divecký Josef SHK6102 C OK Slavia Hradec Králové 44:27 + 15:10
17. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:15 + 15:58
18. Axelsson Martin 7066100 706 OK SKOGSHJORTARNA 46:56 + 17:39
19. Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín 47:16 + 17:59
20. Nordvik Bjorn 5116500 511 KOLBOTN+SKIMT OL 48:00 + 18:43
21. Svoboda Miloslav SHK5901 C OK Slavia Hradec Králové 48:23 + 19:06
22. Nikkari Hillar 2516300 251 SK ROCCO TEAM 54:58 + 25:41
23. Pedersen Magnus 7066300 706 OK SKOGSHJORTARNA 55:49 + 26:32
24. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 56:31 + 27:14
25. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 60:39 + 31:22
26. Hruška Tomáš ZBM6401 C SK Žabovřesky Brno 60:58 + 31:41
27. Abel Aare 2516400 251 SK ROCCO TEAM 82:50 + 53:33
Farell David 2456500 245 CO CATALUNYA DNS
H55A
4.60 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 36:02
2. Varga József 3996000 399 GOC NAGYKANIZSA 38:06 + 2:04
3. Zvaigzne Edmunds 4545800 454 A2 RIGA 38:38 + 2:36
4. Karlsson Gunnar 7186000 718 MALILLA OK 38:51 + 2:49
5. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 39:46 + 3:44
6. Berger Tommy 7175800 717 GAVLE OK 39:52 + 3:50
7. Szőcs László 3935800 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 40:40 + 4:38
8. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:45 + 4:43
9. Burman Ulf 7105800 710 GUSTAVSBERGS OK 42:57 + 6:55
10. Kristensen Arne 2225900 222 HERLUFSHOLM OK 46:46 + 10:44
11. Westin Kjell 5125600 512 PORSGRUNN OL 47:03 + 11:01
12. Terzi Pierre 2966000 296 AS QUENTIGNY COURSE 48:05 + 12:03
13. Wyder Ruedi 6315800 631 OLC KAPREOLO 48:21 + 12:19
14. Štubňa Janko 6725801 672 TJ RAPID BRATISLAVA 48:51 + 12:49
15. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 49:48 + 13:46
16. Trejtnar Pavel KUN580 TJ Sokol Kunvald 51:20 + 15:18
17. Rogala Mirosław 5585700 558 AZS WAT WARSZAWA 54:04 + 18:02
18. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 55:32 + 19:30
19. Le Calvez Jeno 2915700 291 LOIRENT INDIVIDUAL 56:01 + 19:59
20. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 57:08 + 21:06
21. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 57:59 + 21:57
22. Čechlovský Josef CHA5900 C OK Chrastava 58:02 + 22:00
23. Mazúr Janko 6725800 672 TJ RAPID BRATISLAVA 61:22 + 25:20
24. Vasilyev Mikhail 5966000 596 MY MOSCOW 62:49 + 26:47
25. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 66:22 + 30:20
26. Formanko Dušanko 6725802 672 TJ RAPID BRATISLAVA 66:54 + 30:52
27. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:13 + 33:11
28. Pinyol castro Benet 2505900 250 MONTSANT 71:25 + 35:23
29. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:50 + 38:48
Nielsen Henrik NER NER Neregistrovaní DISK
Janovič Ondřej SKV5901 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK
H55B
3.50 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eriksson Anders 7225900 722 SAVEDALENS AIK 32:50
2. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 32:56 + 0:06
3. Kohler Hans 6345600 634 OLG Huttwil 36:07 + 3:17
4. Tamulionis Vytautas 4775901 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 38:46 + 5:56
5. Pap László 3975600 397 TIPO OC BUDAPEST 39:41 + 6:51
6. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 40:34 + 7:44
7. Boucher Yves 2990000 299 VINCENNES 42:07 + 9:17
8. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:23 + 9:33
9. Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 42:26 + 9:36
10. Štěpáník Otakar OTK5707 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 42:58 + 10:08
11. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 46:20 + 13:30
12. Hackl Karl 1225600 122 ASKO AUSTRIA 48:51 + 16:01
13. Karlsson Hans-erik 7115901 711 OK TORFINN 51:48 + 18:58
14. Lenkei Győző 3935700 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 53:31 + 20:41
15. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 75:36 + 42:46
16. Doležal Jan VPM5701 C KOS Slavia VŠ Plzeň 86:04 + 53:14
H60A
4.00 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnesson Urban 7115500 711 OK TORFINN 31:05
2. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 31:52 + 0:47
3. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 33:43 + 2:38
4. Labanouski Anatoli 1815200 181 MINSK-MALINOVKA 34:40 + 3:35
5. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 34:58 + 3:53
6. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 35:36 + 4:31
7. Parzewski Jerzy 5585200 558 AZS WAT WARSZAWA 36:54 + 5:49
8. Lapins Aldis 4535100 453 AZIMUTS OK 38:35 + 7:30
9. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 39:08 + 8:03
10. Erfors Lennart 7115300 711 OK TORFINN 39:32 + 8:27
11. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 40:12 + 9:07
12. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 40:24 + 9:19
13. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 41:50 + 10:45
14. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 42:06 + 11:01
15. Vanaken Roger 1545102 154 OMEGA II 42:53 + 11:48
16. Huemer Meinrad 1225200 122 ASKO AUSTRIA 43:05 + 12:00
17. Öhlund Per 7105200 710 GUSTAVSBERGS OK 43:27 + 12:22
18. Elson Robert 1015200 101 AUSTRALOPERS TASMANIA 44:03 + 12:58
19. Ottosson Torgny 7115400 711 OK TORFINN 44:06 + 13:01
20. Lais Ruedi 6315300 631 OLC KAPREOLO 44:17 + 13:12
21. Wald František FSP5300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 45:30 + 14:25
22. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 45:49 + 14:44
23. Arasimavičius Vidimantas 4715500 471 LABIRINTAS VILNIUS 47:28 + 16:23
24. Rothweiler Heinz 6315400 631 OLC KAPREOLO 47:34 + 16:29
25. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 47:52 + 16:47
26. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 48:16 + 17:11
27. Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 50:15 + 19:10
28. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 51:32 + 20:27
29. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 52:14 + 21:09
30. Kuckert Norbert 3455400 345 ESV LOK DESSAU 55:22 + 24:17
31. Petersen John 2245400 224 COPENHAGEN-O 56:01 + 24:56
32. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 56:58 + 25:53
33. Olbrycht Janusz 5515500 551 OLBnO WARSZAWA 57:27 + 26:22
34. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 70:19 + 39:14
35. Lecoyer Régis 2935100 293 VERVINS ORIENTATION 76:30 + 45:25
Maroz Ivan 1825501 182 VIMPEL MINSK DISK
Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice DNS
H60B
3.20 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tridenski Genadi 1825500 182 VIMPEL MINSK 25:23
2. Usas Gintautas 4785500 478 MARIJAMPOLES MKC 25:26 + 0:03
3. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 31:30 + 6:07
4. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 31:44 + 6:21
5. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 34:39 + 9:16
6. Kubát Jaroslav SKV5203 C TJ Slovan Karlovy Vary 36:09 + 10:46
7. Breitschadel Christian 1225301 122 ASKO AUSTRIA 36:11 + 10:48
8. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 37:00 + 11:37
9. Wehrli Peter 6325400 632 OLG RYMENZBURG 44:22 + 18:59
10. Woźniak Józef 5585100 558 AZS WAT WARSZAWA 44:46 + 19:23
11. Schutz Wolfgang 1225300 122 ASKO AUSTRIA 56:43 + 31:20
H65A
3.60 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut 3634000 363 USV TU DRESDEN 28:17
2. Moosberger Max 6334600 633 OL REGIO OLTEN 30:35 + 2:18
3. Strib Hans Christian 2254800 225 BALLERUP OK 30:55 + 2:38
4. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 33:12 + 4:55
5. Čípa Jiří CET500 TJ Loko Česká Třebová 34:41 + 6:24
6. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 34:45 + 6:28
7. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 35:22 + 7:05
8. Michalek Janusz 5605000 560 KOS MODRZEW SKWIERZYNA 35:51 + 7:34
9. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:58 + 7:41
10. Aberg Lars-Ake 7194700 719 KALMAR OK 36:37 + 8:20
11. Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 36:57 + 8:40
12. Jonsson Leif 7105000 710 GUSTAVSBERGS OK 37:43 + 9:26
13. Miřijovský Přemek BOV5001 C TJ Baník Ostrava OKD 38:08 + 9:51
14. Ziegerhofer Othmar 1215000 121 NF LINZ 38:20 + 10:03
15. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 40:02 + 11:45
16. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 40:46 + 12:29
17. Babický Tomáš DLT5001 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 40:54 + 12:37
18. Lukavec Miloslav TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:50 + 14:33
19. Olausson Tommy 7024900 702 SOK ANEBY 42:55 + 14:38
20. Mueller Leo 1224900 122 ASKO AUSTRIA 43:09 + 14:52
21. Intgroen Mike 5024600 502 KOVZ EINDHOVEN 43:25 + 15:08
22. Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 46:26 + 18:09
23. Hamáček Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 46:45 + 18:28
24. Szűcs b. Levente 3935000 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 53:24 + 25:07
25. Gmür Nick 6314900 631 OLC KAPREOLO 61:18 + 33:01
Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha DNS
H65B
2.80 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 31:04
2. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 32:59 + 1:55
3. Mans Öhman 7085000 708 VISBORGS OK 36:03 + 4:59
4. Fiala Miloš KSH4801 C OOB TJ Kašperské Hory 36:45 + 5:41
5. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 39:35 + 8:31
6. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 39:39 + 8:35
7. Našinec Jiří STB5003 C TJ Stadion Nový Bor 41:47 + 10:43
8. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 44:10 + 13:06
9. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 44:44 + 13:40
10. Magnusson Leif 7114700 711 OK TORFINN 45:20 + 14:16
11. Zaoral Jan VRB4703 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 46:42 + 15:38
12. Dvořák Jaromír PGP4601 C SK Praga 58:51 + 27:47
Vokál Jiří CHA5001 C OK Chrastava DNS
H70
3.10 km, 30 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lindblom Ingemar 7164400 716 OK ORINTO 31:24
2. Hansen Mogens 2234200 223 OK SKAERMEN 31:42 + 0:18
3.