Výsledky závodu: Bohemia Orienteering - E3

Datum:
07.08.2015
Místo konání:
Hamr na Jezeře
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Děvín
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Lamač Vratislav - R3
JURY:
Podrábská Marie, Babický Tomáš, Ptáček Pavel
Protokol:
Závody proběhly za velmi teplého počasí. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a jedno vážnější zranění nohy – závodník byl v prostoru závodu ošetřen a poté převezen do nemocnice na pozorování
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     T-OPEN     T10     T10P    
D10
2.00 km, 10 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malard Yaëlle 2930600 293 VERVINS ORIENTATION 16:38
2. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 16:39 + 0:01
3. Nowak Anna 5560601 556 AZYMUT 45 GDYNIA 17:29 + 0:51
4. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 17:56 + 1:18
5. Škáchová Viktorie KAM0650 C SK Kamenice 18:01 + 1:23
6. Kerckhofs Feike 1520500 152 HAMEGATROL 18:14 + 1:36
7. Schlittermann Clara 3440500 344 SV WILHELMSHAGEN 19:04 + 2:26
8. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 20:32 + 3:54
9. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 23:09 + 6:31
10. Zmarzláková Olga KRL0552 C Kometa Kralovice 23:16 + 6:38
11. Škáchová Zuzana KAM0651 C SK Kamenice 23:25 + 6:47
12. Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:02 + 7:24
13. Havlová Katka VRL0552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:50 + 11:12
14. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 31:20 + 14:42
15. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 32:26 + 15:48
16. Maurer Katja 6310600 631 OLC KAPREOLO 32:47 + 16:09
17. Černíková Zuzana DOB0555 C KOB Dobruška 33:39 + 17:01
18. Holečková Kateřina ABM0553 C KOB Moira Brno 36:22 + 19:44
19. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:56 + 21:18
20. Golinowska Ola 5620600 562 OKS WROCLAW 43:32 + 26:54
Kučerová Amálie PHK0651 C OK 99 Hradec Králové DNS
D12A
2.40 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thýnová Martina SHK0350 B OK Slavia Hradec Králové 18:50
2. Fišarová Eliška KRL0351 B Kometa Kralovice 18:57 + 0:07
3. Poborská Eliška EKP0355 C VŠTJ Ekonom Praha 20:08 + 1:18
4. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 20:50 + 2:00
5. Nádeníčková Iva NEJ0350 B TJ Jiskra Nejdek 21:15 + 2:25
6. Hankovcová Helena KAM0350 B SK Kamenice 21:26 + 2:36
7. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 21:36 + 2:46
8. Mougeot Coline 2950400 295 CO COLMAR 21:40 + 2:50
9. Richtrová Kamila VPM0451 B KOS Slavia VŠ Plzeň 21:57 + 3:07
10. Bednaříková Emma ZBM0359 SK Žabovřesky Brno 23:36 + 4:46
11. Wyder Aline 6310300 631 OLC KAPREOLO 29:54 + 11:04
12. Kroniková Sylvie SHK0450 C OK Slavia Hradec Králové 30:37 + 11:47
13. Nedvídková Katka RUM0451 C ZOOB Rumburk 32:54 + 14:04
14. Víšková Veronika KAM0452 C SK Kamenice 33:30 + 14:40
15. Maurer Nora 6310400 631 OLC KAPREOLO 33:49 + 14:59
16. Martínez Marta 2460400 246 CO TOTANA 33:57 + 15:07
17. Martin Paula 2400300 240 SHERPA RAID KIDS 39:19 + 20:29
18. Pesta Anna 5560300 556 AZYMUT 45 GDYNIA 41:59 + 23:09
19. Pračková Ema RIC0451 C OB Říčany 48:13 + 29:23
20. Jedličková Kristýna KAM0455 C SK Kamenice 54:38 + 35:48
Budriunaite Vaiva 4740400 474 OK AŽUOLAS DISK
Harms Lisa 3410400 341 DJK ADLER 07 BOTROP DNS
D12B
2.10 km, 15 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strazdina Anete anna 4530300 453 AZIMUTS OK 17:38
2. Ziebová Veronika NEJ0450 C TJ Jiskra Nejdek 20:01 + 2:23
3. Cincibusová Lenka FSP0450 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 20:07 + 2:29
4. Průšková Tereza STB0499 C TJ Stadion Nový Bor 21:12 + 3:34
5. Teringlová Vendula VCB0451 C TJ OB České Budějovice 21:40 + 4:02
6. Komárková Jindra SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec 23:40 + 6:02
7. Ziemina Hanna gabriela 4530400 453 AZIMUTS OK 23:59 + 6:21
8. Ambrazaite Adelija 4780301 478 MARIJAMPOLES MKC 27:28 + 9:50
9. Room Birgit 2530400 253 OK ILVES 29:35 + 11:57
10. Cibulková Veronika LPU0355 C OK Lokomotiva Pardubice 40:14 + 22:36
11. Balaikaite Vasare 4780300 478 MARIJAMPOLES MKC 43:44 + 26:06
D14A
3.30 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rýdlová Adéla TJN0151 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:24
2. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:27 + 0:03
3. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek 29:01 + 0:37
4. Vejražková Rozárka SJC0151 B TJ Sportcentrum Jičín 29:06 + 0:42
5. Caune Agnija 4530101 453 AZIMUTS OK 30:23 + 1:59
6. Martanová Elin VLI0252 B Slavia Liberec orienteering 30:44 + 2:20
7. Galateanu Daria 5710100 571 UNEFS BUCURESTI 31:14 + 2:50
8. Nádeníčková Pavla NEJ0150 B TJ Jiskra Nejdek 31:41 + 3:17
9. Šklíbová Míša TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:00 + 3:36
10. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 32:22 + 3:58
11. Andersson Klara 7090200 709 OK ORION 32:32 + 4:08
12. Calandry Cecile 2920109 292 GL RHÓNE-ALPES 33:36 + 5:12
13. Blažková Kateřina SJH0252 B SJH Jindřichův Hradec 34:02 + 5:38
14. Bejvlová Karolína LME0250 B SK Los Mělník 34:51 + 6:27
15. Miklušová Tamarka 6720250 672 TJ RAPID BRATISLAVA 35:06 + 6:42
16. Rýdlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:11 + 6:47
17. Černá Kateřina MLA0251 B MLOK Mariánské Lázně 35:52 + 7:28
18. Škáchová Magdalena KAM0151 B SK Kamenice 37:26 + 9:02
19. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 37:28 + 9:04
20. Šlechtová Tereza KRL0152 B Kometa Kralovice 38:27 + 10:03
21. Tirlikaite Gabriele 4730200 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 38:37 + 10:13
22. Mašínová Anna TJN0152 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:40 + 10:16
23. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 39:40 + 11:16
24. Stabina Zanda 4530100 453 AZIMUTS OK 40:59 + 12:35
25. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 41:30 + 13:06
26. Chaloupková Hana KAM0252 B SK Kamenice 41:45 + 13:21
27. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 44:06 + 15:42
28. Nedomlelová Lucie TJN0256 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:15 + 15:51
29. Marešová Klára NEJ0250 B TJ Jiskra Nejdek 45:42 + 17:18
30. De smul Siel 1530100 153 OMEGA 46:13 + 17:49
31. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 47:31 + 19:07
32. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 47:35 + 19:11
33. Bores Henar 2480100 248 ORCA 49:00 + 20:36
34. Peeters Nore 1540100 154 OMEGA II 58:39 + 30:15
35. Bašeová Klára ZBM0252 B SK Žabovřesky Brno 61:43 + 33:19
36. Keller Janine 6310100 631 OLC KAPREOLO 63:04 + 34:40
37. Willemsens Emma 1510200 151 HERMATHENAE THEUX 69:46 + 41:22
Arnet Fiona 6310101 631 OLC KAPREOLO DNS
D14B
2.70 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tumová Adéla SJC0154 C TJ Sportcentrum Jičín 32:58
2. Wiedemayer Laura 1220100 122 ASKO AUSTRIA 33:37 + 0:39
3. Vítová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 34:46 + 1:48
4. Baloghová Lída TJN0150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:15 + 2:17
5. Annija Sliksjane 4530200 453 AZIMUTS OK 35:32 + 2:34
6. Modlhammer Kerstin 1220101 122 ASKO AUSTRIA 47:55 + 14:57
7. Zatloukalová Hana SSU0158 B SK Severka Šumperk 49:44 + 16:46
8. Zierhutová Michaela LCV0250 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 53:54 + 20:56
9. Janderová Barbora PGP0251 C SK Praga 62:41 + 29:43
10. Genart Amélie 2930100 293 VERVINS ORIENTATION 70:11 + 37:13
11. Holečková Michaela ABM0259 C KOB Moira Brno 77:52 + 44:54
Novotná Viktorka TJN0250 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Havlová Klára VRL0152 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DNS
Matějková Barbora SJC0156 B TJ Sportcentrum Jičín DNS
D16A
3.90 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 29:03
2. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 30:04 + 1:01
3. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 30:53 + 1:50
4. Le gland Louise 2929924 292 GL RHÓNE-ALPES 31:05 + 2:02
5. Kalinina Nika 5910000 591 OMEGA MOSCOW 32:31 + 3:28
6. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:18 + 4:15
7. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 35:08 + 6:05
8. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 35:16 + 6:13
9. Dudoignon Marine 2920014 292 GL RHÓNE-ALPES 36:02 + 6:59
10. Bonora Lise 2929907 292 GL RHÓNE-ALPES 36:29 + 7:26
11. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 37:05 + 8:02
12. Galateanu Adela 5719900 571 UNEFS BUCURESTI 37:11 + 8:08
13. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 37:44 + 8:41
14. Kováříková Marie KAM0050 A SK Kamenice 37:52 + 8:49
15. Aschermannová Karolína KAM0051 A SK Kamenice 39:21 + 10:18
16. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 40:23 + 11:20
17. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 40:56 + 11:53
18. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 41:26 + 12:23
19. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 41:50 + 12:47
20. Miklušová Terezka 6729950 672 TJ RAPID BRATISLAVA 42:31 + 13:28
21. Skopane Elina 4530000 453 AZIMUTS OK 43:00 + 13:57
22. Andersson Kajsa 7090000 709 OK ORION 43:28 + 14:25
23. Corbin Marianne 2920011 292 GL RHÓNE-ALPES 44:54 + 15:51
24. Pšenčíková Adéla KSU0050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:01 + 23:58
25. Deferme Lies 1529900 152 HAMEGATROL 55:04 + 26:01
26. Marešová Alexandra NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek 55:17 + 26:14
27. Fraňková Alexandra N039850 N03 NEREG. OK LESAPÁNI 58:51 + 29:48
Vorverk Marine 2929936 292 GL RHÓNE-ALPES DISK
Biersaková Dagmar KRL0051 A Kometa Kralovice DNS
Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering DNS
D16B
3.40 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlámalová Nikola SJC9951 A TJ Sportcentrum Jičín 33:32
2. Labroche Claire 2939900 293 VERVINS ORIENTATION 37:25 + 3:53
3. Makauskaite Viktorija 4779900 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 39:49 + 6:17
4. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 41:18 + 7:46
5. Doležalová Dorotka VPM9950 C KOS Slavia VŠ Plzeň 41:46 + 8:14
6. Auerműllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 41:49 + 8:17
7. Albrechtová Iveta KAM9950 C SK Kamenice 43:28 + 9:56
8. Mockaityte Aiste 4739901 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 44:23 + 10:51
9. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 45:29 + 11:57
10. Bednaříková Adéla VLI0059 C Slavia Liberec orienteering 46:40 + 13:08
11. Fors Heidi 7150000 715 OK GRIP 48:50 + 15:18
12. Zatloukalová Romana SSU9950 A SK Severka Šumperk 49:41 + 16:09
13. Pěničková Martina TJN0052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:08 + 18:36
14. Mudrová Lenka KRL0052 B Kometa Kralovice 52:44 + 19:12
15. Kyselová Nela ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem 57:55 + 24:23
16. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 59:18 + 25:46
17. Boucher Thea 2990003 299 VINCENNES 65:17 + 31:45
D18A
4.80 km, 135 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 44:53
2. Odehnalová Tereza ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno 47:31 + 2:38
3. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 47:37 + 2:44
4. Basset Juliette 2929802 292 GL RHÓNE-ALPES 48:22 + 3:29
5. Vuitton Marie 2929838 292 GL RHÓNE-ALPES 49:44 + 4:51
6. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 51:13 + 6:20
7. Dudoignon Chloe 2929813 292 GL RHÓNE-ALPES 51:33 + 6:40
8. Corbin Emma 2929810 292 GL RHÓNE-ALPES 52:37 + 7:44
9. Fukalová Hana AOP9850 A Orientační Běh Opava 57:52 + 12:59
10. Kavalírová Jůlie PHK9753 A OK 99 Hradec Králové 59:06 + 14:13
11. Fürstová Anna LLI9854 A TJ Loko Liberec 60:43 + 15:50
12. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 61:44 + 16:51
13. Flori Anais 2929818 292 GL RHÓNE-ALPES 62:14 + 17:21
14. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 62:29 + 17:36
15. Zimmerová Kateřina KAM9850 B SK Kamenice 62:44 + 17:51
16. Kaufmanová Ivana TRI9761 A TJ TŽ Třinec 62:54 + 18:01
17. Vesilind Liina 2589800 258 SK SRD 65:09 + 20:16
18. Westin Emilie 5129800 512 PORSGRUNN OL 68:15 + 23:22
19. Levesy Salome 2929826 292 GL RHÓNE-ALPES 75:44 + 30:51
20. Delva Lou 2929715 292 GL RHÓNE-ALPES 93:00 + 48:07
21. Dufour Marie 2929716 292 GL RHÓNE-ALPES 95:43 + 50:50
22. Fors Jonna 7159800 715 OK GRIP 97:23 + 52:30
Vorverk Camille 2929845 292 GL RHÓNE-ALPES DISK
Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D18B
3.80 km, 105 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švancárová Veronika KSU9853 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:58
2. Poloprutská Klára VLI9750 B Slavia Liberec orienteering 47:17 + 4:19
3. Obytová Kateřina VPM9752 B KOS Slavia VŠ Plzeň 49:20 + 6:22
4. Hlinovská Johana VPM9751 B KOS Slavia VŠ Plzeň 50:40 + 7:42
5. Kroupová Eliška VPM9853 B KOS Slavia VŠ Plzeň 51:09 + 8:11
6. Pärnik Edith 2549800 254 OK PEKO 52:24 + 9:26
7. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 57:03 + 14:05
8. Žuchová Daniela TJN9750 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:43 + 19:45
9. Šafrhansová Lucie VPM9753 B KOS Slavia VŠ Plzeň 65:52 + 22:54
10. Stankute Tautvyde 4739800 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 68:38 + 25:40
11. Cepeliauskaite Ieva 4779802 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 101:36 + 58:38
Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D20A
4.90 km, 110 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7847
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 R TJ Loko Liberec 36:13 8703
2. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 41:26 + 5:13 7696
3. Procházková Marie KAM9554 R SK Kamenice 44:18 + 8:05 7143
4. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 46:54 + 10:41 6641
5. Hiršová Gabriela ZBM9651 E SK Žabovřesky Brno 47:33 + 11:20 6515
6. Doleželová Kateřina LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice 47:59 + 11:46 6432
7. Bornard Julie 2929608 292 GL RHÓNE-ALPES 48:59 + 12:46
8. Bores Yara 2489600 248 ORCA 49:49 + 13:36
9. Hlubučková Kristýna KAM9551 R SK Kamenice 51:36 + 15:23 5733
10. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 52:02 + 15:49 5650
11. Bonora Marine 2929639 292 GL RHÓNE-ALPES 57:47 + 21:34
12. Končáková Klára LCE9555 A OOB TJ Slovan Luhačovice 58:52 + 22:39 4331
13. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 59:03 + 22:50 4295
14. Kanko Ruut 2729501 272 KOOVEE 59:26 + 23:13
15. Galatíková Lucie ZBM9550 B SK Žabovřesky Brno 65:14 + 29:01 3102
16. Šádková Lucie PHK9654 B OK 99 Hradec Králové 77:47 + 41:34 679
Uusitalo Amanda 2729500 272 KOOVEE DISK
Cych Weronika PHK9696 R OK 99 Hradec Králové DNS 0
D21E
7.10 km, 290 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7988
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Skog Henna 2729400 272 KOOVEE 71:38
2. Novotná Markéta PHK9451 E OK 99 Hradec Králové 72:01 + 0:23 8170
3. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 73:21 + 1:43 8025
4. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 75:43 + 4:05 7769
5. Geypen Kim 1528401 152 HAMEGATROL 77:14 + 5:36
6. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:03 + 7:25 7407
7. Fabré Miek 1528800 152 HAMEGATROL 80:43 + 9:05
8. Doležalová Monika KAM8851 R SK Kamenice 81:10 + 9:32 7178
9. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 84:00 + 12:22 6871
10. Van de velde Liesbeth 1528300 152 HAMEGATROL 86:58 + 15:20
11. Ruiz Esmeralda 2477400 247 SANT JOAN ALICANTE 89:58 + 18:20
12. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 92:22 + 20:44 5964
13. Tesařová Marcela AOP9450 R Orientační Běh Opava 95:50 + 24:12 5588
14. Pluymers Helena 1528400 152 HAMEGATROL 96:54 + 25:16
15. Hnilicová Šárka KSU9493 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 99:31 + 27:53 5189
16. Kraemer Jitka 3498700 349 OLE TEAM DRESDEN 101:31 + 29:53
17. Wenderickx Nancy 1527600 152 HAMEGATROL 106:43 + 35:05
Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno DISK 0
Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno DISK 0
Nilsson Jessica 7149500 714 OK TYR DNS
Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno DNS 0
D21A
5.90 km, 190 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7372
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 53:26 8020
2. Nováková Tereza DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka 59:37 + 6:11 7242
3. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 62:43 + 9:17 6852
4. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 63:47 + 10:21 6718
5. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:22 + 10:56 6645
6. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 65:19 + 11:53 6525
7. Heidrich Elisabeth 3508800 350 SV ROBOTRON DRESDEN 65:38 + 12:12
8. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 70:39 + 17:13 5854
9. Choutková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 73:18 + 19:52 5521
10. Herremans Sofie 1558100 155 HAMOK 73:46 + 20:20
11. Monterrat Amandine 2929151 292 GL RHÓNE-ALPES 73:58 + 20:32
12. Mrázová Pavla AOP9350 C Orientační Běh Opava 77:01 + 23:35 5053
13. Minn Kadi-liis 2569100 256 JOKA 78:14 + 24:48
14. Westin Kjersti 5129400 PGP SK Praga 80:49 + 27:23
15. Švihovská Eva SJC8352 C TJ Sportcentrum Jičín 81:46 + 28:20 4455
16. Vettik Pilvi-heli 2566400 256 JOKA 83:01 + 29:35
17. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 85:08 + 31:42 4032
18. Martin Raquel 2419200 241 CODAN EXTREMADURA 85:52 + 32:26
19. Alonso Lydia 2419000 241 CODAN EXTREMADURA 95:49 + 42:23
20. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 100:32 + 47:06 2094
21. Kuckert Carla 3459200 345 ESV LOK DESSAU 109:22 + 55:56
Rothweiler Maja 6318400 631 OLC KAPREOLO DNS
D21B
5.00 km, 140 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5438
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 53:35 5808
2. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 59:19 + 5:44 5266
3. Vejstrková Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 59:35 + 6:00 5240
4. Volfová Jůlie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 59:45 + 6:10 5225
5. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 60:15 + 6:40 5177
6. Nilsson Camilla 7119200 711 OK TORFINN 60:16 + 6:41
7. Urboniene Neringa 4758500 475 OSK SAKAS 60:17 + 6:42
8. Tauchmanová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 60:38 + 7:03 5141
9. Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 61:35 + 8:00 5051
10. Kolaja - Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 62:36 + 9:01 4955
11. Krpatová Klára TJN9353 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:10 + 9:35 4902
12. Šulcová Veronika CHA8650 C OK Chrastava 65:59 + 12:24 4635
13. Urbonaite Kristina 4759200 475 OSK SAKAS 66:06 + 12:31
14. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 66:41 + 13:06 4569
15. Mathe Fanni 3979400 397 TIPO OC BUDAPEST 68:00 + 14:25
16. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 68:17 + 14:42 4418
17. Košková Anna LLI9550 B TJ Loko Liberec 68:57 + 15:22 4354
18. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Chemopetrol Litvínov 69:23 + 15:48 4314
19. Magnuson Maria 7138200 713 KFUM OREBRO OK 71:04 + 17:29
20. Sümegi Maria 3988800 398 DIOSGYORI TAJ.FUTO CLUB 71:05 + 17:30
21. Kretschmer Odette 3498701 349 OLE TEAM DRESDEN 73:30 + 19:55
22. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:31 + 19:56 3923
23. Karlsson Jessica 7118200 711 OK TORFINN 74:29 + 20:54
24. Gregorová Kateřina BSO8151 C KOB Baník Sokolov 75:09 + 21:34 3768
25. Perez Alicia 2428100 242 AROMON PONTEVEDRA 77:04 + 23:29
26. Hrušková Kristýna ZBM9156 C SK Žabovřesky Brno 77:46 + 24:11 3521
27. Křenková geislerová Blanka LLI8450 C TJ Loko Liberec 80:00 + 26:25 3309
28. Gordon Diana 5559000 555 KU AZS WAT WARSZAWA 80:33 + 26:58
29. Ottová Tereza JES8651 C OK Rakovník 80:54 + 27:19 3224
30. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 81:27 + 27:52 3172
31. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 82:43 + 29:08 3052
32. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 82:58 + 29:23 3029
33. Neradová Eva LIT8951 C KOB Chemopetrol Litvínov 85:34 + 31:59 2783
34. Peterson Hannah 7118400 711 OK TORFINN 89:04 + 35:29
35. Puternicka Joanna 5578750 557 ORIENTOP WROCLAW 93:47 + 40:12
36. Anušauskaité Ieva 4719100 471 LABIRINTAS VILNIUS 101:38 + 48:03
37. Pau Isabel 2398700 239 CENTRE EXCURSION. TERRASSA 103:39 + 50:04
38. Cimnaghi Elisabetta 4218200 421 ORICUNEO 113:10 + 59:35
Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava DISK 0
Persson Karolina 7117901 711 OK TORFINN DISK
Zamrzlová Eva SJC8759 C TJ Sportcentrum Jičín DISK 0
Fromke Annegret 3498600 349 OLE TEAM DRESDEN DNS
D21C
4.10 km, 125 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1593
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ouhrabková Radka EKP8151 C VŠTJ Ekonom Praha 48:33 1637
2. Rydlová Eva FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 48:47 + 0:14 1630
3. Podlipná Veronika NPA8152 SK LOB Nová Paka 49:15 + 0:42
4. Rückerová Petra LTU9252 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:36 + 1:03
5. Krausová Martina TJP9350 C TJ Sokol Troja 52:32 + 3:59 1510
6. Krejčová Vlasta SKV9453 C TJ Slovan Karlovy Vary 53:14 + 4:41 1488
7. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:46 + 7:13 1407
8. Dulovcová Michaela KRE8850 OOB TJ Sokol Křemže 57:06 + 8:33
9. Doležalová Barbora VPM9252 C KOS Slavia VŠ Plzeň 58:59 + 10:26 1305
10. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 65:05 + 16:32 1110
11. Michaličková Veronika RIC8654 C OB Říčany 66:28 + 17:55 1066
12. Smolíková Lucie SKV9551 TJ Slovan Karlovy Vary 66:40 + 18:07
13. Rudolfova Jana SJC7752 C TJ Sportcentrum Jičín 66:43 + 18:10 1058
14. Šebková Jana DKP9250 C Oddíl OB Kotlářka 68:18 + 19:45 1008
15. Granum helsvig Marianne 5116800 511 KOLBOTN+SKIMT OL 73:35 + 25:02
16. Janáková Eva EKP VŠTJ Ekonom Praha 81:20 + 32:47
17. Ukleja Ewa 5568000 556 AZYMUT 45 GDYNIA 84:44 + 36:11
18. Krejbichová Julie TJP9351 C TJ Sokol Troja 88:53 + 40:20 352
Kalinová Markéta EKP8259 C VŠTJ Ekonom Praha DNS 0
D35A
4.70 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hulcová Pavla KSH7753 C OOB TJ Kašperské Hory 45:16
2. Minakova Ekaterina 5988000 598 ORIENTA MOSCOMPASS 46:36 + 1:20
3. Kheldert Elena 5917400 591 OMEGA MOSCOW 49:25 + 4:09
4. Hasmanová Lenka VPM7551 C KOS Slavia VŠ Plzeň 50:41 + 5:25
5. Teringlová Martina VCB7851 C TJ OB České Budějovice 51:05 + 5:49
6. Velde Reda 4747901 474 OK AŽUOLAS 52:17 + 7:01
7. Baláková Andrea 2017700 201 GVOC VANCOUVER 56:33 + 11:17
8. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 58:36 + 13:20
9. Crettels Leslie 1518000 151 HERMATHENAE THEUX 64:53 + 19:37
10. Müller Andrea 6317400 631 OLC KAPREOLO 72:02 + 26:46
11. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 72:36 + 27:20
12. Figueroa Monica 2428000 242 AROMON PONTEVEDRA 80:22 + 35:06
13. Schulze Evelyn 2447800 244 COBI DURANGO 82:02 + 36:46
14. Wyder Flavia 6317700 631 OLC KAPREOLO 82:17 + 37:01
15. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 84:16 + 39:00
16. Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany 92:37 + 47:21
17. Willemsens-winthagen Rach 1517700 151 HERMATHENAE THEUX 95:20 + 50:04
18. Cerna Jitka 2407900 240 SHERPA RAID KIDS 109:37 + 64:21
Godina Ieva 4567600 456 B3 RIGA DISK
Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha DNS
Šauli Ivana VPM7852 C KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
D35B
3.80 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 40:49
2. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 41:22 + 0:33
3. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia VŠ Plzeň 43:12 + 2:23
4. Hofmanová Michaela LPM7751 C OK Lokomotiva Plzeň 44:54 + 4:05
5. Komárková Lenka SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 45:24 + 4:35
6. Mougeot Odile 2957801 295 CO COLMAR 45:55 + 5:06
7. Zýková Martina N010200 N01 NEREG. PRAHA 12 50:41 + 9:52
8. Hoetzelová Zuzana JEN7754 C OB Jenišovice 51:46 + 10:57
9. Ledererová Kamila LPM7352 C OK Lokomotiva Plzeň 52:19 + 11:30
10. Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 55:11 + 14:22
11. Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 56:24 + 15:35
12. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 61:31 + 20:42
13. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 64:02 + 23:13
14. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:46 + 25:57
15. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 74:28 + 33:39
16. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 78:33 + 37:44
17. Janderová Markéta DVP7751 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 92:02 + 51:13
18. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 107:04 + 66:15
Bazeliene Olga 4767700 476 RASKK SK FORTUNA DNS
D40A
4.00 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petson Valentina 5937300 593 HBM-OK ST.PETERSBURG 39:24
2. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 40:32 + 1:08
3. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 40:39 + 1:15
4. Mouliere Marie-hél 2937500 293 VERVINS ORIENTATION 44:27 + 5:03
5. Skerletz Noemi 3957200 395 SOPRON 44:36 + 5:12
6. Tirlikiene Ruta 4737300 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 44:39 + 5:15
7. Nowak Beata 5567300 556 AZYMUT 45 GDYNIA 45:26 + 6:02
8. Kováříková Erika KAM7252 C SK Kamenice 46:09 + 6:45
9. Škorpilová Jana NER Neregistrovaní 47:18 + 7:54
10. Škvorová Zuzana KAM7350 C SK Kamenice 47:39 + 8:15
11. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 48:04 + 8:40
12. Barceló María 2467300 246 CO TOTANA 51:22 + 11:58
13. Boehme Katja christine 3487000 348 OLG REGENSBURG 52:17 + 12:53
14. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 52:32 + 13:08
15. Mouliere Camille 2937400 293 VERVINS ORIENTATION 56:36 + 17:12
16. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 60:37 + 21:13
17. Hankovcová Lenka KAM7053 C SK Kamenice 60:55 + 21:31
18. Miklušová Dagmar 6727350 672 TJ RAPID BRATISLAVA 61:57 + 22:33
19. De bie Ellen 1537300 153 OMEGA 63:45 + 24:21
20. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 66:00 + 26:36
21. Rand Larissa 5037400 503 OLIFANT 66:56 + 27:32
22. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 71:28 + 32:04
23. Amrouche Sandrine 2947200 294 VSAO 76:47 + 37:23
24. Hejduková Jana BSO7250 C KOB Baník Sokolov 79:42 + 40:18
25. Jacotot Claire 2967500 296 AS QUENTIGNY COURSE 88:00 + 48:36
Harms Martina 3417100 341 DJK ADLER 07 BOTROP DNS
D40B
3.50 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petukiene Evandzelina 4757300 475 OSK SAKAS 37:16
2. Rykalová Jitka VAM7251 C OOB Vamberk 41:57 + 4:41
3. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:28 + 9:12
4. Bogopolskaia Elena 5927400 592 UZAO-TEAM 46:55 + 9:39
5. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 52:27 + 15:11
6. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 57:23 + 20:07
7. Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 59:16 + 22:00
8. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 59:44 + 22:28
9. Westin Lenka 5127100 512 PORSGRUNN OL 61:56 + 24:40
10. Marešová Marcela NEJ7450 C TJ Jiskra Nejdek 65:19 + 28:03
11. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 65:41 + 28:25
12. Kašparová Marie ZAK7250 C SK Netopýr Zákupy 68:35 + 31:19
13. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:50 + 31:34
14. Smrčková Věra KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:24 + 32:08
15. Paurová Lenka LTU7599 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:34 + 32:18
16. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 72:19 + 35:03
17. Andersson Ingela 7097100 709 OK ORION 73:35 + 36:19
18. Žeravová Markéta JEN7152 C OB Jenišovice 77:59 + 40:43
19. Barčová Dana 6717151 671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES 79:38 + 42:22
20. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 96:24 + 59:08
21. Maurer Anita 6317100 631 OLC KAPREOLO 97:43 + 60:27
Kaminskaite Edita 3617300 361 SG LVB LEIPZIG DNS
Junkova Petra STH7451 C SK Studenec DNS
D45A
3.90 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rýdlová Magda TJN6850 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:52
2. Wolek Ewa 5536801 553 UNTS WARSZAWA 42:16 + 2:24
3. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 43:43 + 3:51
4. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 44:34 + 4:42
5. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 44:56 + 5:04
6. Schlittermann Silke 3447000 344 SV WILHELMSHAGEN 45:46 + 5:54
7. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 46:10 + 6:18
8. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 48:20 + 8:28
9. Logvina Elena 2026800 202 OAKVILLE 48:32 + 8:40
10. Arnet Mirjam 6316801 631 OLC KAPREOLO 48:36 + 8:44
11. Tikhonova Elena 5916800 591 OMEGA MOSCOW 48:45 + 8:53
12. Wolowczyk Mariola 5536800 553 UNTS WARSZAWA 50:25 + 10:33
13. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 50:26 + 10:34
14. Vanspauwen-piqueray Marie 1516900 151 HERMATHENAE THEUX 52:25 + 12:33
15. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 53:31 + 13:39
16. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 54:26 + 14:34
17. Karlsson Kerstin 7186800 718 MALILLA OK 55:28 + 15:36
18. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 55:51 + 15:59
19. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 56:52 + 17:00
20. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 57:19 + 17:27
21. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 58:50 + 18:58
22. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 59:07 + 19:15
23. Hasalova Jana PGP6751 C SK Praga 61:01 + 21:09
24. Panková Martina 6726950 672 TJ RAPID BRATISLAVA 64:11 + 24:19
25. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 64:26 + 24:34
26. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 65:03 + 25:11
27. Fors Kristina 7156800 715 OK GRIP 65:42 + 25:50
28. Dudoignon Jocelyne 2926852 292 GL RHÓNE-ALPES 66:54 + 27:02
29. Barillová Alena 6716951 671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES 67:40 + 27:48
30. Palmans Kristel 1546600 154 OMEGA II 82:05 + 42:13
31. Käding Kirsten 3476701 347 KAULSDORFER OLV BERLIN 84:55 + 45:03
32. Němečková Jarmila NER Neregistrovaní 119:45 + 79:53
Teo Dóra 3966600 396 SMAFC-OSC SOPRON DISK
Le gland Emmanuelle 2927053 292 GL RHÓNE-ALPES DISK
Boeck Ute 3476700 347 KAULSDORFER OLV BERLIN DISK
Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec DNS
Witkowska Iza 5567000 556 AZYMUT 45 GDYNIA DNS
D45B
3.30 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 42:13
2. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 46:06 + 3:53
3. Cincibusová Ivana FSP6651 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 48:55 + 6:42
4. Wicek Sonja 1226800 122 ASKO AUSTRIA 49:21 + 7:08
5. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 50:24 + 8:11
6. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 53:20 + 11:07
7. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 53:36 + 11:23
8. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 54:12 + 11:59
9. Svobodová Lenka ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem 55:06 + 12:53
10. Žáková Marcela LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice 58:25 + 16:12
11. Žandová Mária SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 59:08 + 16:55
12. Fundová Hana SHK6752 C OK Slavia Hradec Králové 59:09 + 16:56
13. Brázdilová Radka ODV6950 C TJ Aero Odolena Voda 62:09 + 19:56
14. Zatloukalová Eva SSU7050 SK Severka Šumperk 64:57 + 22:44
15. Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 65:04 + 22:51
16. Šmausová Gabriela TJN6951 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:38 + 24:25
17. Hlaváčková Renata PHK7060 C OK 99 Hradec Králové 67:09 + 24:56
18. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 67:54 + 25:41
19. Loginova Anna 5970003 597 KUNTSEVO 68:16 + 26:03
20. Živcová Pavlína DLT6651 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 68:23 + 26:10
21. Kyselová Jana ROU7050 C SKOB Roudnice nad Labem 71:39 + 29:26
22. Hackl Claudia 1226400 122 ASKO AUSTRIA 73:13 + 31:00
23. Tokárová Regina NEJ6950 C TJ Jiskra Nejdek 74:20 + 32:07
24. Krunková Bohuslava SNA7053 C TJ START Náchod 79:13 + 37:00
25. Nilsson Lisa 7116600 711 OK TORFINN 81:09 + 38:56
26. Buchkovska Helena 7186700 718 MALILLA OK 81:28 + 39:15
27. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 82:10 + 39:57
28. Krejbichová Šárka TJP6850 C TJ Sokol Troja 87:47 + 45:34
29. Šebková Helena DKP6751 C Oddíl OB Kotlářka 88:06 + 45:53
30. Kraková Iva NER NER Neregistrovaní 88:41 + 46:28
31. Kohler Marianne 6347000 634 OLG Huttwil 95:40 + 53:27
32. Škrlová Hana KRL6951 C Kometa Kralovice 105:24 + 63:11
Drese Evi 3437000 343 OLV USLAR DNS
D50A
3.60 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 39:44
2. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 40:03 + 0:19
3. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 40:55 + 1:11
4. Komersová Jana KNC6550 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 44:07 + 4:23
5. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 52:32 + 12:48
6. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 53:08 + 13:24
7. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:25 + 14:41
8. Havlíčková Jindra KNC6150 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 54:46 + 15:02
9. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:23 + 15:39
10. Pedersen Eva 7066400 706 OK SKOGSHJORTARNA 61:25 + 21:41
11. Bikeliene Ema 4716400 471 LABIRINTAS VILNIUS 61:37 + 21:53
12. Zvaigzne Mudite 4546200 454 A2 RIGA 62:07 + 22:23
13. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 63:34 + 23:50
14. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 67:27 + 27:43
15. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 68:21 + 28:37
Nielsen Jannie NER NER Neregistrovaní DNS
D50B
3.10 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 38:00
2. Troupová Vladislava KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 42:50 + 4:50
3. Slezáčková Věra KAS6551 KOB Kamenický Šenov 42:59 + 4:59
4. Egrtová Jitka SHK6354 C OK Slavia Hradec Králové 45:03 + 7:03
5. Bergdahl Karin 7236200 723 IK UVEN 51:53 + 13:53
6. Vondráčková Zdeňka SNA6251 C TJ START Náchod 56:01 + 18:01
7. Couchoud Patricia 2976200 297 ORIENT EXPRESS 42 58:12 + 20:12
8. Fehr Yvonne 6316200 631 OLC KAPREOLO 60:05 + 22:05
9. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:31 + 22:31
10. Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 67:59 + 29:59
11. Szőcs Anett 3936500 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 73:01 + 35:01
12. Pfister Regula 6316100 631 OLC KAPREOLO 79:36 + 41:36
13. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 92:14 + 54:14
14. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 98:22 + 60:22
15. Ágg Zsuzsa 3976200 397 TIPO OC BUDAPEST 101:49 + 63:49
16. Barrios aros Rosario 2506200 250 MONTSANT 111:11 + 73:11
D55A
3.20 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Combet Annie 2926049 292 GL RHÓNE-ALPES 38:16
2. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:52 + 0:36
3. Erfors Agneta 7115900 711 OK TORFINN 42:42 + 4:26
4. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 43:16 + 5:00
5. Montovay Emilia 3986000 398 DIOSGYORI TAJ.FUTO CLUB 47:11 + 8:55
6. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:23 + 9:07
7. Vajcová Hana CHA5651 C OK Chrastava 47:58 + 9:42
8. Čerjaka Maija 4555900 455 CARNIKAVA 48:42 + 10:26
9. Štrossová Jiřinka DCE5650 C KOB Dobřichovice 52:03 + 13:47
10. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 56:27 + 18:11
11. Ziegerhofer Anneliese 1215600 121 NF LINZ 58:37 + 20:21
12. Driesen Marina 1525900 152 HAMEGATROL 66:23 + 28:07
13. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 78:20 + 40:04
14. Griaznevich Elena 5965600 596 MY MOSCOW 91:17 + 53:01
Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka DNS
D55B
3.00 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 41:41
2. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 43:38 + 1:57
3. Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 49:09 + 7:28
4. Plüss Brigitta 6325600 632 OLG RYMENZBURG 52:18 + 10:37
5. Stulíková Zuzana SHK5751 C OK Slavia Hradec Králové 54:18 + 12:37
6. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 55:22 + 13:41
7. Mikysková Hana SNA5651 C TJ START Náchod 57:57 + 16:16
8. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 62:30 + 20:49
9. Svobodová Eva SHK5853 C OK Slavia Hradec Králové 63:19 + 21:38
10. Olbrycht Anna 5515600 551 OLBnO WARSZAWA 68:59 + 27:18
11. Doležalová Liběna VPM5950 C KOS Slavia VŠ Plzeň 70:48 + 29:07
12. Lenkei Erzsébet 3935600 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 76:47 + 35:06
13. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 80:57 + 39:16
14. Moosberger Esther 6335600 633 OL REGIO OLTEN 95:52 + 54:11
Šilerová Zdena KNC5762 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. DISK
Bach Helle 2215800 221 OK DJURS DISK
D60
3.10 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michel Margrit 6315200 631 OLC KAPREOLO 35:15
2. Horváth Magda 3975200 397 TIPO OC BUDAPEST 35:37 + 0:22
3. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 38:50 + 3:35
4. Lindkvist Anneli 7105400 710 GUSTAVSBERGS OK 44:46 + 9:31
5. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 45:13 + 9:58
6. Blommen Paulette 1545200 154 OMEGA II 48:13 + 12:58
7. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 48:36 + 13:21
8. Jenei Margit 3925400 392 BOF BUDAORS 49:50 + 14:35
9. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 50:10 + 14:55
10. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 50:50 + 15:35
11. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 53:25 + 18:10
12. Hardy Jan 1015300 101 AUSTRALOPERS TASMANIA 57:50 + 22:35
13. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 57:56 + 22:41
14. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 63:49 + 28:34
15. Lecoyer Annick 2935150 293 VERVINS ORIENTATION 67:21 + 32:06
16. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 69:31 + 34:16
17. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 79:05 + 43:50
18. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 87:11 + 51:56
Roeling Monica 5025200 502 KOVZ EINDHOVEN DISK
Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DNS
D65
2.90 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Glans Inger 7114900 711 OK TORFINN 39:18
2. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 44:50 + 5:32
3. Neradová Alena LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov 45:19 + 6:01
4. Venäläinen Kaija 2714900 271 VALKEAKOSKEN HAKA 45:27 + 6:09
5. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 49:28 + 10:10
6. Gmür Annette 6314700 631 OLC KAPREOLO 51:35 + 12:17
7. Karlsson Marie-Louise 7204900 720 NYBRO OK 52:33 + 13:15
8. Rufferová Iva SNA5052 C TJ START Náchod 55:45 + 16:27
9. Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 56:33 + 17:15
10. Eismark Inger 7164900 716 OK ORINTO 63:53 + 24:35
11. Richard Nicole 2934800 293 VERVINS ORIENTATION 67:53 + 28:35
12. Mueller Brigitte 1224800 122 ASKO AUSTRIA 72:50 + 33:32
D70
2.60 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáková Ladislava PGP4451 C SK Praga 44:56
2. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 52:50 + 7:54
3. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 57:39 + 12:43
4. Hansen Ruth 2234500 223 OK SKAERMEN 58:51 + 13:55
5. Lexell Karin 7113700 711 OK TORFINN 61:46 + 16:50
6. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 67:35 + 22:39
Eulitz Ilse 3653900 365 OLV WEIMAR DISK
F3
3.10 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Petr DOK0200 B OK Doksy 28:01
2. Šklíba Jaromír TJNXXXX OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:36 + 5:35
3. Bauerová Kateřina SKV7751 C TJ Slovan Karlovy Vary 35:40 + 7:39
4. Mátlová Hana NER7700 NER Neregistrovaní 38:01 + 10:00
5. Žuchová Nikola TJN9351 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:40 + 11:39
6. Cincibusová Jana FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 40:15 + 12:14
7. Melicharová Barbora LLI7252 C TJ Loko Liberec 41:19 + 13:18
8. Ryakhovkaya Maria 5928300 592 UZAO-TEAM 42:52 + 14:51
9. Králová Vanda N080000 N08 NEREG. BÁJEČNÉ ŽENY V BĚHU 42:55 + 14:54
10. Mach Ondřej TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:47 + 15:46
11. Sausner Daniel 3988801 398 DIOSGYORI TAJ.FUTO CLUB 44:17 + 16:16
12. Schallberger Josef 3564300 356 TV KUSSNACHT 45:11 + 17:10
13. Stříteský Tomáš ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín 45:32 + 17:31
14. Víšková Alena KAM7451 C SK Kamenice 46:26 + 18:25
15. Pospíšilová Štěpánka N067652 N06 NEREG. PRAHA 7 46:53 + 18:52
16. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 47:47 + 19:46
17. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 48:23 + 20:22
18. Jírová Monika ROZ8888 OK Roztoky 48:28 + 20:27
19. Boeck Thomas 3476600 347 KAULSDORFER OLV BERLIN 49:19 + 21:18
20. Fialová Tereza TZL9090 SKOB Zlín 49:58 + 21:57
21. Hrzinová Hana ONO8350 C SKOB Ostrov 49:59 + 21:58
22. Mudrová Marcela HCE5451 TJ Sokol Hostivice 51:52 + 23:51
23. Zieba Jaroslav NEJ TJ Jiskra Nejdek 53:55 + 25:54
24. Klašková Josefína DKP9650 Oddíl OB Kotlářka 54:32 + 26:31
25. Planková Jana NER NER Neregistrovaní 55:09 + 27:08
26. Ziebová Lenka NEJ TJ Jiskra Nejdek 56:02 + 28:01
27. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 56:03 + 28:02
28. Pohořalý Dobroslav ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem 60:20 + 32:19
29. Hinterhofer Katherine NER1969 NER Neregistrovaní 62:34 + 34:33
30. Lockerová Milena NER NER Neregistrovaní 63:36 + 35:35
31. Obrátil Miroslav ABM6502 KOB Moira Brno 64:04 + 36:03
32. Hungerbühler Ernst 6314901 631 OLC KAPREOLO 64:07 + 36:06
32. Maurer Barbara 6316802 631 OLC KAPREOLO 64:07 + 36:06
34. Pšenčík Milan KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:56 + 36:55
35. Axelsson Gunnel 7060000 706 OK SKOGSHJORTARNA 67:13 + 39:12
36. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 68:40 + 40:39
37. Jiráňová Irena JES6751 OK Rakovník 69:02 + 41:01
38. Pfranger Bruno 6316000 631 OLC KAPREOLO 70:10 + 42:09
39. Ischuk Daria NER NER Neregistrovaní 72:01 + 44:00
40. Tichá Ivana KNC6250 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 76:49 + 48:48
41. Jedličková Tereza KAM7950 C SK Kamenice 78:53 + 50:52
42. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 81:11 + 53:10
43. Stulík Jiří SHK5701 C OK Slavia Hradec Králové 87:08 + 59:07
44. Jelínková Radomíra MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 90:16 + 62:15
45. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 90:27 + 62:26
46. Nedvídková Jitka DLT5151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 102:08 + 74:07
47. Serbán Ivett PVP7750 C VSS Přírodověda Praha 104:46 + 76:45
48. Jankovcová Marie TJP3950 C TJ Sokol Troja 162:46 + 134:45
Soukop Cyril NER NER Neregistrovaní DISK
Stryklová Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Roos Ronald 5016800 501 HOC93 DISK
Capil Vojta N050000 N05 NEREG. OPAVA DISK
Kraková Iva NER NER Neregistrovaní DISK
Rohlík Jan KVS9801 C SKOB Kobra Vsetín DNS
Reischigová Růžena SKV5353 C TJ Slovan Karlovy Vary DNS
Nedvídková Iva DLT8551 KrOB Rozmarýn Litoměřice DNS
Varga Laszlo 3985900 398 DIOSGYORI TAJ.FUTO CLUB DNS
Špinková Markéta TJP8550 C TJ Sokol Troja DNS
Tarantsev Evgeny 5993600 599 OK YEISK DNS
F5
5.20 km, 155 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vozda Vojtěch NER NER Neregistrovaní 36:33
2. Illner Vojtěch NER NER Neregistrovaní 39:45 + 3:12
3. Kapal Tomáš NER NER Neregistrovaní 45:36 + 9:03
4. Hájek Adam KAM9202 C SK Kamenice 45:45 + 9:12
5. Ansorge Michael 3508700 350 SV ROBOTRON DRESDEN 45:54 + 9:21
6. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 47:09 + 10:36
7. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 47:42 + 11:09
8. Synek Antonín DOK0001 B OK Doksy 47:54 + 11:21
9. Funda Jiří API9301 C OK Andante Písek 48:56 + 12:23
10. Uhlíř Marek NER NER Neregistrovaní 51:33 + 15:00
11. Kronika Miroslav NER NER Neregistrovaní 52:45 + 16:12
12. Prášek Přemysl KAM9305 C SK Kamenice 53:54 + 17:21
13. Hovorka Zbyněk NER NER Neregistrovaní 54:09 + 17:36
14. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 55:18 + 18:45
15. Pšenička Vít NER NER Neregistrovaní 55:30 + 18:57
16. Locker Martin NER NER Neregistrovaní 55:38 + 19:05
17. Collis Mark NER NER Neregistrovaní 56:13 + 19:40
18. Lejsek Martin 122 122 ASKO AUSTRIA 56:30 + 19:57
19. Pärnik Piret NER NER Neregistrovaní 56:46 + 20:13
20. Jančová Jana VRB9450 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 57:34 + 21:01
21. Holeček Miroslav ABM KOB Moira Brno 58:08 + 21:35
22. Stryk Martin KSU7505 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:13 + 26:40
23. Ježková Martina SLA7350 C SKOB Slaný 63:38 + 27:05
24. Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec 64:50 + 28:17
25. Pilařová Petra LPM8351 C OK Lokomotiva Plzeň 64:51 + 28:18
25. Krajčovič Martin NER NER Neregistrovaní 64:51 + 28:18
27. Neumannová Anna STE9456 C SK SKI-OB Šternberk 65:47 + 29:14
28. Kamaryt Michal MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 67:01 + 30:28
29. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 67:40 + 31:07
30. Room Margit 2537000 259 OK RAKVERE 68:07 + 31:34
31. Kerekes Agnes 4000000 400 DISZ DEBRECEN 69:03 + 32:30
32. Schejbalová Karina NER NER Neregistrovaní 69:27 + 32:54
33. Lederer Vojtěch DOK OK Doksy 69:40 + 33:07
34. Hájková Eliška KAM9851 B SK Kamenice 70:31 + 33:58
35. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:43 + 35:10
36. Schejbal Petr NER NER Neregistrovaní 72:43 + 36:10
37. Pohořalý Hugo ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem 76:40 + 40:07
38. Schejbal Vladimír NER NER Neregistrovaní 78:40 + 42:07
39. Pohořalá Anna ROU9954 C SKOB Roudnice nad Labem 79:59 + 43:26
40. Bugár József 3925300 392 BOF BUDAORS 81:28 + 44:55
41. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 82:40 + 46:07
42. Kubičová Ivana SJH6851 C SJH Jindřichův Hradec 88:17 + 51:44
43. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:27 + 52:54
44. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 94:18 + 57:45
45. Schejbalová Kristina NER NER Neregistrovaní 94:33 + 58:00
46. Krejčí Lukáš NER NER Neregistrovaní 98:50 + 62:17
47. Hořáková Petra LLI6953 C TJ Loko Liberec 103:44 + 67:11
48. Pšenčíková Eva KSU6950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 104:23 + 67:50
49. Krotilová Magdalena N067151 N06 NEREG. PRAHA 7 105:04 + 68:31
50. Kujanová Martina N065861 N06 NEREG. PRAHA 7 105:39 + 69:06
51. Adria Pinyol 250 250 MONTSANT 114:23 + 77:50
Maňák Martin PHK OK 99 Hradec Králové DNS
H10
2.30 km, 10 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Šimon LPM0501 C OK Lokomotiva Plzeň 15:38
2. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno 15:46 + 0:08
3. Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 16:42 + 1:04
4. Janoch Samuel MLA0502 C MLOK Mariánské Lázně 17:35 + 1:57
5. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 18:20 + 2:42
6. Čivrný Jan VRL0501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:08 + 3:30
7. Hoetzel Hugo JEN0503 C OB Jenišovice 20:14 + 4:36
8. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 20:23 + 4:45
9. Mougeot Simon 2950500 295 CO COLMAR 23:17 + 7:39
10. Hasman Jakub VPM0501 C KOS Slavia VŠ Plzeň 23:56 + 8:18
11. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 24:25 + 8:47
12. Sobota Ondřej VPM0502 C KOS Slavia VŠ Plzeň 24:39 + 9:01
13. Kalinin Matvey 5910600 591 OMEGA MOSCOW 25:17 + 9:39
14. Godins Gustavs 4560500 456 B3 RIGA 25:50 + 10:12
15. Saur Filip TJN0503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:21 + 10:43
16. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:14 + 12:36
17. Biersak Petr KRL0701 C Kometa Kralovice 31:46 + 16:08
18. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 32:19 + 16:41
19. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 32:47 + 17:09
20. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 34:02 + 18:24
21. Škrle Michael KRL0702 C Kometa Kralovice 34:11 + 18:33
22. Janoch Mikuláš MLA0700 C MLOK Mariánské Lázně 35:23 + 19:45
23. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:26 + 20:48
24. Ježek František SLA0501 C SKOB Slaný 38:45 + 23:07
25. Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno 43:35 + 27:57
26. Golinowski Piotr 5620900 562 OKS WROCLAW 52:07 + 36:29
H12A
2.70 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Radim NEJ0300 B TJ Jiskra Nejdek 17:39
2. Šauli Filip VPM0301 B KOS Slavia VŠ Plzeň 18:56 + 1:17
3. Kovářík Tomáš KAM0300 B SK Kamenice 19:35 + 1:56
4. Peterka Jakub LLI0404 B TJ Loko Liberec 20:04 + 2:25
5. Kurz Ondřej VPM0503 C KOS Slavia VŠ Plzeň 20:31 + 2:52
6. Čtrnáct František PGP0401 C SK Praga 20:35 + 2:56
7. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:47 + 3:08
8. Maurer Laurin 6310401 631 OLC KAPREOLO 20:50 + 3:11
9. Nowak Grzegorz 5560301 556 AZYMUT 45 GDYNIA 21:03 + 3:24
10. Oncirk Jan ONO0301 B SKOB Ostrov 21:10 + 3:31
11. Štěrba Marek SKV0401 B TJ Slovan Karlovy Vary 22:09 + 4:30
12. Rimkus Tautvydas 4740401 474 OK AŽUOLAS 22:12 + 4:33
13. Škácha Vít KAM0309 B SK Kamenice 23:08 + 5:29
14. Chaloupka Viktor KAM0301 B SK Kamenice 25:08 + 7:29
15. Malard Matisse 2930300 293 VERVINS ORIENTATION 25:26 + 7:47
16. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 25:45 + 8:06
17. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:34 + 8:55
18. Bejvl Marek LME0400 C SK Los Mělník 27:20 + 9:41
19. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 27:39 + 10:00
20. Baldrian Tomáš VSP0405 C USK Praha 28:26 + 10:47
21. Kohoutek Oldřich BSO0301 C KOB Baník Sokolov 28:52 + 11:13
22. Mesics Botond 3950300 395 SOPRON 29:05 + 11:26
23. Zabořil Ondra JEN0401 B OB Jenišovice 29:40 + 12:01
24. Vanspauwen Antoine 1510300 151 HERMATHENAE THEUX 30:28 + 12:49
25. Jedlička Jakub KAM0404 C SK Kamenice 32:26 + 14:47
26. Andersson Albin 7110400 711 OK TORFINN 35:26 + 17:47
27. Rapotz David 1220400 122 ASKO AUSTRIA 41:33 + 23:54
28. Novotný Jaromír VLI0300 C Slavia Liberec orienteering 44:27 + 26:48
29. Galateanu Andrei 5710300 571 UNEFS BUCURESTI 45:06 + 27:27
Willemsens Jonas 1510400 151 HERMATHENAE THEUX DISK
H12B
2.30 km, 15 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Januskaitis Matas 4780400 478 MARIJAMPOLES MKC 16:35
2. Klavins Renars 4530401 453 AZIMUTS OK 19:26 + 2:51
3. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 19:29 + 2:54
4. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 19:34 + 2:59
5. Bauer Matyáš SKV0402 C TJ Slovan Karlovy Vary 20:35 + 4:00
6. Lange Jonas 3510400 351 IHW ALEX 78 BERLIN 21:01 + 4:26
7. Ravid Yoav 4110300 411 ISOA 22:02 + 5:27
8. Pokorný Jan TJN0400 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:14 + 7:39
9. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 27:03 + 10:28
10. Milota Břetislav MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 27:12 + 10:37
11. Couchoud Clément 2970300 297 ORIENT EXPRESS 42 33:50 + 17:15
12. Bohuslav Josef LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň 45:56 + 29:21
13. Černík David DOB0303 C KOB Dobruška 50:13 + 33:38
Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín DNS
H14A
3.90 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vuitton Julien 2920137 292 GL RHÓNE-ALPES 32:02
2. Plagnol Roman 2920129 292 GL RHÓNE-ALPES 32:28 + 0:26
3. Gonet Victor 2920123 292 GL RHÓNE-ALPES 32:33 + 0:31
4. Andrieux Quentin 2920101 292 GL RHÓNE-ALPES 33:00 + 0:58
5. Adamec Martin TJN0106 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:06 + 2:04
6. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň 36:47 + 4:45
7. Budský Ondřej TJN0105 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:01 + 4:59
8. Valášek Václav KAM0100 B SK Kamenice 37:20 + 5:18
9. Škvor Adam KAM0202 B SK Kamenice 37:22 + 5:20
10. Benoit Dorian 2920103 292 GL RHÓNE-ALPES 37:35 + 5:33
11. Piličiauskas Divonis 4740100 474 OK AŽUOLAS 38:51 + 6:49
12. Kurz Šimon VPM0208 B KOS Slavia VŠ Plzeň 38:54 + 6:52
13. Porzycz Grzegorz 5560200 556 AZYMUT 45 GDYNIA 40:21 + 8:19
14. Velde Augusts 4740200 474 OK AŽUOLAS 40:51 + 8:49
15. Hasman Marek VPM0201 B KOS Slavia VŠ Plzeň 41:19 + 9:17
16. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 41:34 + 9:32
17. Pesta Piotr 5560100 556 AZYMUT 45 GDYNIA 45:01 + 12:59
18. Pipek Ondřej LPU0203 B OK Lokomotiva Pardubice 46:13 + 14:11
19. Hořák Jaroslav LLI0102 C TJ Loko Liberec 46:23 + 14:21
20. Forst Antonín MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha 46:56 + 14:54
21. Blaha Petr KAM SK Kamenice 47:09 + 15:07
22. Černý Jan MAS0100 C KČT Aš 47:10 + 15:08
23. Deferme Piet 1520100 152 HAMEGATROL 47:24 + 15:22
24. Homza Daniil 1810100 181 MINSK-MALINOVKA 47:38 + 15:36
25. Víšek Martin KAM0102 B SK Kamenice 49:02 + 17:00
25. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:02 + 17:00
27. Mougeot Jacques 2950200 295 CO COLMAR 50:32 + 18:30
28. Hankovec Hugo KAM0201 B SK Kamenice 50:47 + 18:45
29. Klaška Martin DKP0100 C Oddíl OB Kotlářka 53:21 + 21:19
30. Karlsson Oskar 7180200 718 MALILLA OK 54:56 + 22:54
31. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 56:17 + 24:15
32. Giner Pablo 2920122 292 GL RHÓNE-ALPES 57:18 + 25:16
33. Vanspauwen Simon 1510100 151 HERMATHENAE THEUX 58:03 + 26:01
34. Gillet Tibo 1540101 154 OMEGA II 68:42 + 36:40
35. Hejduk Zdeněk BSO0201 C KOB Baník Sokolov 71:56 + 39:54
36. Amrouche Romain 2940200 294 VSAO 72:16 + 40:14
H14B
3.20 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jan PHK0100 B OK 99 Hradec Králové 37:54
2. Wilhelm Josef 1220103 122 ASKO AUSTRIA 41:23 + 3:29
3. Gessl Konrad 1220104 122 ASKO AUSTRIA 44:21 + 6:27
4. Průša Jan DKL0201 C KOB Kladno 44:26 + 6:32
5. Borek Zbigniew 5560201 556 AZYMUT 45 GDYNIA 45:51 + 7:57
6. Zabořil Vojta JEN0101 C OB Jenišovice 46:40 + 8:46
7. Hašek Adam VPM0101 C KOS Slavia VŠ Plzeň 47:02 + 9:08
8. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 50:10 + 12:16
9. Martínez Manuel 2460300 246 CO TOTANA 50:23 + 12:29
10. Ebster Leon 1220201 122 ASKO AUSTRIA 52:30 + 14:36
11. Hejsek Filip KAM0204 B SK Kamenice 54:11 + 16:17
12. Ebster Peter 1220202 122 ASKO AUSTRIA 56:16 + 18:22
13. Hanák Jakub KRL0201 C Kometa Kralovice 59:05 + 21:11
14. Orniks Ronalds 4530102 453 AZIMUTS OK 59:38 + 21:44
15. Pěnička Tomáš TJN0202 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:43 + 28:49
16. Tähnas Andreas 2560300 256 JOKA 74:20 + 36:26
17. Koenigstorfer Jonas 1220105 122 ASKO AUSTRIA 94:18 + 56:24
18. Sailer Dominik 1220200 122 ASKO AUSTRIA 98:24 + 60:30
19. Millgrammer Alexander 1220203 122 ASKO AUSTRIA 110:27 + 72:33
Albrecht Adam KAM0203 C SK Kamenice DNS
H16A
4.90 km, 135 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Ondřej TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno 38:01
2. Germanavičius Pranas 4749900 474 OK AŽUOLAS 38:10 + 0:09
3. Caune Ilgvars 4539900 453 AZIMUTS OK 38:18 + 0:17
4. Coupat Sabin 2920012 292 GL RHÓNE-ALPES 38:48 + 0:47
5. Thamdrup Lasse 2249900 224 COPENHAGEN-O 41:58 + 3:57
6. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 42:18 + 4:17
7. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:30 + 5:29
8. Vigier Leo 2929935 292 GL RHÓNE-ALPES 43:44 + 5:43
9. Gennaro Mathis 2920020 292 GL RHÓNE-ALPES 44:01 + 6:00
10. Müller Jonáš KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:58 + 6:57
11. Roche Maxime 2929931 292 GL RHÓNE-ALPES 47:49 + 9:48
12. Blanc-coquand Ismael 2929905 292 GL RHÓNE-ALPES 48:00 + 9:59
13. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 48:03 + 10:02
14. Room Andres 2539900 253 OK ILVES 48:24 + 10:23
15. Petersen Mikkel 2240000 224 COPENHAGEN-O 50:30 + 12:29
16. Kohlbacher Tomas 1220001 122 ASKO AUSTRIA 50:35 + 12:34
17. Šebek Petr DKP9903 A Oddíl OB Kotlářka 51:50 + 13:49
18. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:26 + 14:25
19. Garon Elliot 2920019 292 GL RHÓNE-ALPES 52:50 + 14:49
20. Markel Samuel 1220102 122 ASKO AUSTRIA 53:19 + 15:18
21. Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:40 + 15:39
22. Jankevicius Arnas 4739900 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 54:20 + 16:19
23. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:54 + 21:53
24. Tronchon Martin 2920034 292 GL RHÓNE-ALPES 60:06 + 22:05
25. Tesař Vojtěch AOP9900 A Orientační Běh Opava 63:24 + 25:23
26. Novotný Marek TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:44 + 28:43
27. Amrouche Clément 2940000 294 VSAO 68:43 + 30:42
28. Solomko Adam BSO0002 B KOB Baník Sokolov 71:18 + 33:17
29. Mesics Matyas 3950000 395 SOPRON 74:53 + 36:52
30. Boden Ricardo 3609900 360 SSV PLANETA RADEBEUL 75:17 + 37:16
31. Keller Nicolas 6319900 631 OLC KAPREOLO 90:21 + 52:20
32. Hejduk Jan BSO0001 C KOB Baník Sokolov 102:33 + 64:32
Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec DISK
Bazelis Romas 4769900 476 RASKK SK FORTUNA DNS
H16B
4.20 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Kryšpín PHK9900 C OK 99 Hradec Králové 48:17
2. Semiginovský Šimon SJC0005 B TJ Sportcentrum Jičín 51:41 + 3:24
3. Karásek Matěj SJC0001 B TJ Sportcentrum Jičín 52:28 + 4:11
4. Poirson Marius 1220002 122 ASKO AUSTRIA 58:20 + 10:03
5. Achilles Ingo 1229900 122 ASKO AUSTRIA 63:38 + 15:21
6. Krejbich Dan TJP9901 C TJ Sokol Troja 63:57 + 15:40
7. Pavel Martin TJN0004 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:34 + 16:17
8. Vecko Jan NEJ0002 B TJ Jiskra Nejdek 68:04 + 19:47
9. Strazdins Oto rainers 4530001 453 AZIMUTS OK 73:16 + 24:59
10. Holly Christoph 1220000 122 ASKO AUSTRIA 74:05 + 25:48
11. Rosenbaum Onřej JES0001 C OK Rakovník 102:19 + 54:02
H18A
6.30 km, 165 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dalos Máté BBM9707 A BETA URSUS Orienteering 42:37
2. Roux Fleury 2929732 292 GL RHÓNE-ALPES 43:30 + 0:53
3. Matějka Lukáš LTP9802 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:31 + 2:54
4. Perrin Mathieu 2929828 292 GL RHÓNE-ALPES 45:47 + 3:10
5. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 47:28 + 4:51
6. Masliah Raphael 2929827 292 GL RHÓNE-ALPES 47:36 + 4:59
7. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 48:18 + 5:41
8. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 49:07 + 6:30
9. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:13 + 6:36
10. Bonnaveira Fabien 2929706 292 GL RHÓNE-ALPES 49:49 + 7:12
11. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 51:20 + 8:43
12. Martinez Pierre 2929743 292 GL RHÓNE-ALPES 53:18 + 10:41
13. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 53:20 + 10:43
14. Janušauskas Paulius 4749700 474 OK AŽUOLAS 53:31 + 10:54
15. Berguerre Damien 2929804 292 GL RHÓNE-ALPES 53:39 + 11:02
16. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 54:03 + 11:26
17. Kelbl Vladimír ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno 54:12 + 11:35
18. Rutka Jan 5539801 553 UNTS WARSZAWA 54:40 + 12:03
19. Sliksjanis Matiss 4539800 453 AZIMUTS OK 54:42 + 12:05
20. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 54:43 + 12:06
21. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 55:14 + 12:37
22. Tamosaitis Simonas 4739700 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 57:17 + 14:40
23. Expert Julian 2929742 292 GL RHÓNE-ALPES 59:40 + 17:03
24. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:56 + 17:19
25. Le pennec Jean 2929725 292 GL RHÓNE-ALPES 60:47 + 18:10
26. Moravec Jakub KAM9702 B SK Kamenice 60:52 + 18:15
27. Ferrot Loic 2929817 292 GL RHÓNE-ALPES 61:09 + 18:32
28. Bornard Nicolas 2929854 292 GL RHÓNE-ALPES 61:22 + 18:45
29. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 61:31 + 18:54
30. Wolowczyk Michal 5539700 553 UNTS WARSZAWA 61:32 + 18:55
31. Mossakowski Wojciech 5539800 553 UNTS WARSZAWA 63:27 + 20:50
32. Ježek Ondřej PGP9706 A SK Praga 65:33 + 22:56
33. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 67:39 + 25:02
34. Guibaudo Simon 2929821 292 GL RHÓNE-ALPES 70:02 + 27:25
35. Finkenstädt Till 3469700 346 OLVU GERMANY 70:52 + 28:15
36. Deferme Miel 1529801 152 HAMEGATROL 73:10 + 30:33
37. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 74:04 + 31:27
38. Brázdil Petr PGP9707 B SK Praga 81:48 + 39:11
39. Wyder Jonas 6319800 631 OLC KAPREOLO 82:19 + 39:42
40. Hasal Martin PGP9804 B SK Praga 82:44 + 40:07
Maňák Michal PHK9801 A OK 99 Hradec Králové DISK
Drese Felix 3439800 343 OLV USLAR DISK
Toulier Tom 2929844 292 GL RHÓNE-ALPES DNS
Hausenblas Šimon KAM9803 A SK Kamenice DNS
Šmaus Jan TJN9700 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DNS
Valášek Jiří KAM9700 A SK Kamenice DNS
H18B
5.00 km, 105 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Noruisis Dominykas 4779801 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 37:26
2. Olbrikis Lukas 4779800 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 38:46 + 1:20
3. Michek David TJN9802 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:58 + 5:32
4. Pfranger Marco 6319801 631 OLC KAPREOLO 43:25 + 5:59
5. Zieba Jakub NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek 49:20 + 11:54
6. Couchoud Arnaud 2979700 297 ORIENT EXPRESS 42 93:27 + 56:01
H20A
7.30 km, 180 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8515
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Piotrowski Radosław 5569601 556 AZYMUT 45 GDYNIA 50:08
2. Fürst Matouš LLI9603 R TJ Loko Liberec 52:26 + 2:18 8708
3. Perrin Arnaud 2929640 292 GL RHÓNE-ALPES 53:11 + 3:03
4. Sýkora Vojta LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 53:29 + 3:21 8541
5. Kettner Vojtěch KAM9601 E SK Kamenice 55:01 + 4:53 8298
6. Wolowczyk Krzysztof 5539501 553 UNTS WARSZAWA 56:32 + 6:24
7. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 57:51 + 7:43 7848
8. Toulier Lucas 2929633 292 GL RHÓNE-ALPES 58:12 + 8:04
9. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 58:31 + 8:23 7742
10. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 59:12 + 9:04 7634
11. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 59:16 + 9:08 7623
12. Basset Marian 2929641 292 GL RHÓNE-ALPES 59:51 + 9:43
13. Nakvosas Gytis 4749500 474 OK AŽUOLAS 62:08 + 12:00
14. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 66:35 + 16:27 6462
15. Room Rimmo 2539600 253 OK ILVES 71:09 + 21:01
16. Gapsys Ignas 4759500 475 OSK SAKAS 71:41 + 21:33
17. David Zlámal SJC9603 A TJ Sportcentrum Jičín 78:29 + 28:21 4573
18. Jurica Jan LPU9611 A OK Lokomotiva Pardubice 79:05 + 28:57 4477
19. Gedminas Gytis 4759502 475 OSK SAKAS 82:54 + 32:46
20. Pagojus Gytautas 4759600 475 OSK SAKAS 84:54 + 34:46
21. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 94:24 + 44:16 2046
22. Nejman Stanislav TUR9500 A OOB TJ Turnov 96:37 + 46:29 1694
23. Billing Herman 7189600 718 MALILLA OK 101:10 + 51:02
24. Eklund Oskar 7189500 718 MALILLA OK 101:39 + 51:31
25. Pärnik Jan henrik 2549600 254 OK PEKO 117:47 + 67:39
Průša Ondřej DKL9600 C KOB Kladno DISK 0
Porzycz Zbigniew 5569600 556 AZYMUT 45 GDYNIA DNS
Podsiadly Mateusz 5619500 561 WKS SLASK WROCLAW DNS
H21E
10.00 km, 390 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9392
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fleurent Théo 2929001 292 GL RHÓNE-ALPES 72:17
2. Minakov Alexander 5988200 598 ORIENTA MOSCOMPASS 73:34 + 1:17
3. Lysell Jesper 7258900 725 REHNS BK 77:08 + 4:51
4. Semík Ondřej KAM9401 E SK Kamenice 77:24 + 5:07 9538
5. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 78:48 + 6:31 9371
6. Melecký Martin AOP9001 R Orientační Běh Opava 79:40 + 7:23 9267
7. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 81:09 + 8:52 9090
8. Bravený Vít ZBM9102 E SK Žabovřesky Brno 82:06 + 9:49 8977
9. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 82:12 + 9:55 8965
10. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 83:52 + 11:35 8766
11. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 83:53 + 11:36 8764
12. Talloen Joost 1528301 152 HAMEGATROL 84:13 + 11:56
13. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 84:42 + 12:25 8666
14. Hruška Jakub ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno 84:51 + 12:34 8648
15. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 84:56 + 12:39 8638
16. Grundmann Jan LPU9410 E OK Lokomotiva Pardubice 86:05 + 13:48 8501
17. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 86:10 + 13:53 8491
18. Navrátil Boris AOP9202 C Orientační Běh Opava 90:25 + 18:08 7983
19. Saetalu Andres 2579500 257 SK SAUE TAMMED 91:23 + 19:06
20. Schuster Marek AOP9303 E Orientační Běh Opava 91:48 + 19:31 7818
21. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 91:49 + 19:32 7816
22. Nečas Jiří TZL9101 R SKOB Zlín 96:03 + 23:46 7310
23. Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové 97:41 + 25:24 7115
24. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:47 + 25:30 7103
25. Karlsson Erik 7219400 721 OK RAVINEN 98:47 + 26:30
26. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň 103:54 + 31:37 6372
27. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 106:05 + 33:48 6112
28. Waněk Adam LPU9505 R OK Lokomotiva Pardubice 106:21 + 34:04 6080
29. Alvarez Angel 2427600 242 AROMON PONTEVEDRA 107:19 + 35:02
30. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 113:33 + 41:16 5220
31. Polster Thomas ZBM9433 C SK Žabovřesky Brno 117:57 + 45:40 4694
32. Talloen Hans 1528101 152 HAMEGATROL 121:47 + 49:30
33. Marin Juanfra 2408100 240 SHERPA RAID KIDS 124:33 + 52:16
Ringot Mathieu 2929050 292 GL RHÓNE-ALPES DISK
Škoda Jakub VLI8800 C Slavia Liberec orienteering DNS 0
Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice DNS 0
Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga DNS 0
Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno DNS 0
H21A
8.60 km, 350 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7933
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kettner Lukáš KAM9403 R SK Kamenice 73:03 8187
2. Kovář Miroslav SJC8104 C TJ Sportcentrum Jičín 75:42 + 2:39 7908
3. Bauer Lukáš SKV7701 TJ Slovan Karlovy Vary 76:36 + 3:33
4. Kazda Jiří SJC8006 C TJ Sportcentrum Jičín 77:38 + 4:35 7705
5. Kalata Michał 5629001 562 OKS WROCLAW 80:07 + 7:04
6. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 80:35 + 7:32 7395
7. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 81:48 + 8:45 7267
8. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 82:37 + 9:34 7181
9. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 82:55 + 9:52 7150
10. Novák Dan DOK8700 C OK Doksy 84:27 + 11:24 6988
11. Devrieux Robin 2929000 292 GL RHÓNE-ALPES 85:46 + 12:43
12. Skoupý Jan STE9411 R SK SKI-OB Šternberk 85:52 + 12:49 6839
13. Tähnas Tiit 2568000 256 JOKA 89:03 + 16:00
14. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 89:44 + 16:41 6433
15. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 89:47 + 16:44 6428
16. Švihovský Jaromír SJC8005 C TJ Sportcentrum Jičín 90:08 + 17:05 6391
17. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 90:15 + 17:12 6379
18. Kerckhofs Marc 1527300 152 HAMEGATROL 93:19 + 20:16
19. Heidrich Hannes 3508200 350 SV ROBOTRON DRESDEN 95:50 + 22:47
20. Schröter Pavel CHA7203 C OK Chrastava 95:53 + 22:50 5786
21. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 97:52 + 24:49 5578
22. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 98:23 + 25:20 5524
23. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 100:50 + 27:47 5266
24. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 101:59 + 28:56 5145
25. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 102:33 + 29:30 5085
26. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 111:57 + 38:54 4097
27. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 113:30 + 40:27 3934
28. Garcia Zigor 2447500 244 COBI DURANGO 115:47 + 42:44
29. Gędziorowski Maciej 5559001 555 KU AZS WAT WARSZAWA 118:02 + 44:59
30. Krejčí Jiří DOB8601 C KOB Dobruška 120:03 + 47:00 3246
31. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 121:31 + 48:28 3091
32. Axelsson Mikael 7068600 706 OK SKOGSHJORTARNA 127:37 + 54:34
33. Arasimavičius Justas 4718400 471 LABIRINTAS VILNIUS 130:38 + 57:35
34. Stonys Daugirdas 4759000 475 OSK SAKAS 147:15 + 74:12
Deferme Gunther 1527000 152 HAMEGATROL DISK
H21B
7.50 km, 270 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6690
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pilař Karel BSO7801 C KOB Baník Sokolov 61:06 6799
2. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 61:38 + 0:32 6742
3. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 63:36 + 2:30 6530
4. Gelzinis Laimonas 4758700 475 OSK SAKAS 67:56 + 6:50
5. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 73:51 + 12:45 5426
6. Wilssens Koen 1528100 152 HAMEGATROL 73:58 + 12:52
7. Jönsson Per erik 7117900 711 OK TORFINN 74:38 + 13:32
8. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 75:57 + 14:51 5200
9. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 77:38 + 16:32 5018
10. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 79:17 + 18:11 4841
11. Harter Camill 3589100 358 OLG ORTENAU 80:20 + 19:14
12. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Chemopetrol Litvínov 81:02 + 19:56 4652
13. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Chemopetrol Litvínov 83:37 + 22:31 4374
14. Anděl Robert VPM8001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 84:40 + 23:34 4261
15. Jönsson Anders 7117600 711 OK TORFINN 86:05 + 24:59
16. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 86:31 + 25:25 4061
17. Escolar Marc 2498700 249 COC CATALUNYA 88:15 + 27:09
18. Macek Jiří LIT8401 C KOB Chemopetrol Litvínov 89:01 + 27:55 3792
19. Schaal Jakob 3599200 359 TV KIPPENHEIM 89:02 + 27:56
20. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB Moira Brno 90:25 + 29:19 3641
21. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 91:37 + 30:31 3512
22. Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 91:42 + 30:36 3503
23. Kalina Miroslav EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha 91:50 + 30:44 3489
24. Strid Emanuel 7118300 711 OK TORFINN 92:12 + 31:06
25. Schach Jonathan 3579300 357 SV VANNWELL 94:22 + 33:16
26. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 96:27 + 35:21 2991
27. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Chemopetrol Litvínov 99:44 + 38:38 2638
28. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 101:27 + 40:21 2453
29. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 101:38 + 40:32 2433
30. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 102:23 + 41:17 2352
31. Nadelstumpf Bruno 3579400 357 SV VANNWELL 104:08 + 43:02
32. Eriksson Hakan 7126700 712 HASTVEDA OK 108:11 + 47:05
33. Pavlík Bronislav LIT8201 C KOB Chemopetrol Litvínov 108:20 + 47:14 1711
34. Svensson Fredrik 7118500 711 OK TORFINN 114:18 + 53:12
35. Wieszaczewski Jacek 5578500 557 ORIENTOP WROCLAW 124:19 + 63:13
36. Abrate Fabrizio 4218300 421 ORICUNEO 125:55 + 64:49
37. Barrios Francisco 2418100 241 CODAN EXTREMADURA 130:36 + 69:30
38. Gaupsas Mantas 4758200 475 OSK SAKAS 132:27 + 71:21
39. Bersuck Lukas 3649500 364 BIELEFELDER TG 149:25 + 88:19
Madico Pol 2398400 239 CENTRE EXCURSION. TERRASSA DISK
Varela Francisco 2428101 242 AROMON PONTEVEDRA DISK
Synek Marcel DOK7600 C OK Doksy DNS 0
Jaros Mariusz 5629000 562 OKS WROCLAW DNS
H21C
6.00 km, 180 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3018
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Belmondo Marco N079400 N07 NEREG.LA DOLCE VITA 63:38
2. Besta Lukáš KNC8101 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 65:44 + 2:06 3204
3. Randík Jan SOB8703 C SOBSA 72:10 + 8:32 2926
4. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 72:11 + 8:33 2925
5. Grupicchio Giacomo N079300 N07 NEREG.LA DOLCE VITA 75:41 + 12:03
6. Kaplan Martin LPU9609 B OK Lokomotiva Pardubice 78:56 + 15:18 2635
7. Zelinka Jan LPU9405 C OK Lokomotiva Pardubice 80:16 + 16:38 2577
8. Schimm Petr BSO8202 C KOB Baník Sokolov 83:56 + 20:18 2419
9. Fuhrmann Erik 2377901 237 ECOIMPRESS 99:31 + 35:53
10. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 103:37 + 39:59 1571
11. Šlajchrt Martin JES8501 OK Rakovník 131:37 + 67:59
12. Moutvička Ondřej LIT8301 C KOB Chemopetrol Litvínov 150:06 + 86:28 0
13. Hansen Victor 3678200 367 IND. GOTTINGEN 174:29 + 110:51
Sukackas Mindaugas 4747900 474 OK AŽUOLAS DISK
Marti Antonio 2377901 237 ECOIMPRESS DNS
Józsa Balázs 3978500 397 TIPO OC BUDAPEST DNS
Duda Antonín TJN8705 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DNS 0
H35A
7.00 km, 265 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. König Markus 1227900 122 ASKO AUSTRIA 56:54
2. Nowak Jacek 5567600 556 AZYMUT 45 GDYNIA 56:55 + 0:01
3. Sjögren Niclas 7047100 704 HANINGE SOK 57:51 + 0:57
4. Mougeot Pierre 2957800 295 CO COLMAR 61:18 + 4:24
5. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 66:05 + 9:11
6. Lagerwall Anders 7057900 705 OK LINNÉ 70:09 + 13:15
7. Klimeš Petr KRE7701 C OOB TJ Sokol Křemže 74:30 + 17:36
8. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 75:05 + 18:11
9. Sjögren Henrik 7047400 704 HANINGE SOK 75:29 + 18:35
10. Mikluš Marián 6727200 672 TJ RAPID BRATISLAVA 75:59 + 19:05
11. Dongen van Michel 5037600 503 OLIFANT 80:34 + 23:40
12. Mayeres Patrick 1517900 151 HERMATHENAE THEUX 82:17 + 25:23
13. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 83:05 + 26:11
14. Golinowski Paweł 5627900 562 OKS WROCLAW 83:45 + 26:51
15. Sandin Mats 7046800 704 HANINGE SOK 86:20 + 29:26
16. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 89:26 + 32:32
17. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 95:29 + 38:35
18. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 95:56 + 39:02
19. Willemsens Stéphane 1517500 151 HERMATHENAE THEUX 96:18 + 39:24
20. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 96:39 + 39:45
21. Milasauskas Darius 4757600 475 OSK SAKAS 111:27 + 54:33
22. Huijsers Eric 7036500 703 HAMMARBY IF 111:50 + 54:56
Beneš Michal TJP7800 C TJ Sokol Troja DNS
Junek Petr STH7801 C SK Studenec DNS
H35B
5.70 km, 160 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bogopolskii Gennadii 5927700 592 UZAO-TEAM 57:07
2. Pavlov Andrey 5957100 595 EKATERINBURG 63:32 + 6:25
3. Gaidars Caune 4537700 453 AZIMUTS OK 66:04 + 8:57
4. Auermüller Vít N048000 N04 NEREG. BRNO 72:36 + 15:29
5. Rothauer Thomas 1227700 122 ASKO AUSTRIA 75:02 + 17:55
6. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 76:00 + 18:53
7. Gevaert Marlon 1557600 155 HAMOK 79:26 + 22:19
8. Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 84:21 + 27:14
9. Černý Miroslav LPM7504 C OK Lokomotiva Plzeň 88:49 + 31:42
10. Pecka Vlastimil LLI7501 C TJ Loko Liberec 92:27 + 35:20
Vagner Martin SLA7800 C SKOB Slaný DNS
H40A
6.60 km, 255 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Perrin Eric 2926946 292 GL RHÓNE-ALPES 50:11
2. Rimkus Mantas 4747300 474 OK AŽUOLAS 51:33 + 1:22
3. Kalinin Oleg 5917401 591 OMEGA MOSCOW 52:10 + 1:59
4. Johansson Magnus 2017300 201 GVOC VANCOUVER 56:25 + 6:14
5. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 57:59 + 7:48
6. Dudoignon Ludovic 2927148 292 GL RHÓNE-ALPES 60:43 + 10:32
7. Baracsi Gábor 3977500 397 TIPO OC BUDAPEST 63:21 + 13:10
8. Järve Kaupo 2527400 252 LSF PT TALLINN 63:28 + 13:17
9. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 64:51 + 14:40
10. Godins Martins 4567400 456 B3 RIGA 70:04 + 19:53
11. Ravid Noam 4117200 411 ISOA 71:36 + 21:25
12. Poborský Petr EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 72:15 + 22:04
13. Martínez Salvador 2467000 246 CO TOTANA 72:20 + 22:09
14. Lange Udo 3517100 351 IHW ALEX 78 BERLIN 73:37 + 23:26
15. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 76:06 + 25:55
16. Mareš Alexander NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek 77:25 + 27:14
17. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 77:53 + 27:42
18. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 78:55 + 28:44
19. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 80:19 + 30:08
20. Jandera Tomáš DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 81:50 + 31:39
21. Hankovec Petr KAM7101 C SK Kamenice 91:46 + 41:35
22. Gallois Marc 2937200 293 VERVINS ORIENTATION 93:40 + 43:29
23. Galateanu Horia 5717500 571 UNEFS BUCURESTI 104:07 + 53:56
24. Amrouche Didier 2947100 294 VSAO 108:20 + 58:09
25. Švancar Martin CHA7000 C OK Chrastava 128:02 + 77:51
Tirlikas Audrius 4737100 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC DISK
Raichmann Arthur 2527200 252 LSF PT TALLINN DNS
H40B
5.10 km, 145 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fjodorov Ain 2557200 255 MYRAKARUD 41:00
2. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 49:27 + 8:27
3. Tanav Tonu 2556300 255 MYRAKARUD 49:30 + 8:30
4. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 52:46 + 11:46
5. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:46 + 12:46
6. Pold Heigo 2556800 255 MYRAKARUD 56:43 + 15:43
7. Zýka Vít N010100 N01 NEREG. PRAHA 12 57:13 + 16:13
8. Rutkauskas Arvydas 4747500 474 OK AŽUOLAS 57:41 + 16:41
9. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 58:05 + 17:05
10. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 60:21 + 19:21
11. Novotný Jiří VLI Slavia Liberec orienteerin 60:36 + 19:36
12. Pärnik Jüri 2546500 254 OK PEKO 65:04 + 24:04
13. Sulg Rünno 2527300 252 LSF PT TALLINN 68:48 + 27:48
14. Smrček Petr KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:03 + 29:03
15. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 72:37 + 31:37
16. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:27 + 32:27
17. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:08 + 35:08
18. Fišar Miroslav KRL7201 C Kometa Kralovice 76:30 + 35:30
19. Kašpar Ludvík ZAK7200 C SK Netopýr Zákupy 81:17 + 40:17
20. Kovalko Kirill 5927000 592 UZAO-TEAM 82:16 + 41:16
21. Sassian Urmas 2557500 255 MYRAKARUD 83:30 + 42:30
22. Škácha Michal KAM7102 C SK Kamenice 85:08 + 44:08
22. Vít Daniel BSO7300 C KOB Baník Sokolov 85:08 + 44:08
24. Müller Marko LTU7502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 97:35 + 56:35
25. Cibulka Radek LPU7107 C OK Lokomotiva Pardubice 98:01 + 57:01
H45A
5.70 km, 185 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmiedeberg Nils 3546700 354 TURBINE NEUBRANDENBURG 47:07
2. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:48 + 3:41
3. Bílý Milan JES7001 C OK Rakovník 52:13 + 5:06
4. Čerjaks Kaspars 4557000 455 CARNIKAVA 52:39 + 5:32
5. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 53:08 + 6:01
6. Marton János 3936800 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 54:13 + 7:06
7. Budriunas Justas 4747000 474 OK AŽUOLAS 54:39 + 7:32
8. Petukas Arimantas 4756600 475 OSK SAKAS 55:26 + 8:19
9. Tikhonov Nikolay 5916300 591 OMEGA MOSCOW 55:51 + 8:44
10. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 57:12 + 10:05
11. Hasman Jan VPM6901 C KOS Slavia VŠ Plzeň 57:24 + 10:17
12. Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:38 + 11:31
13. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 58:41 + 11:34
14. Venäläinen Toni 2717000 271 VALKEAKOSKEN HAKA 58:47 + 11:40
15. Daví Albert 2496700 249 COC CATALUNYA 60:17 + 13:10
16. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 61:02 + 13:55
17. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 61:21 + 14:14
18. Farrak Holger 3447001 344 SV WILHELMSHAGEN 61:45 + 14:38
19. Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:19 + 15:12
20. Kohlbacher Roland 1226600 122 ASKO AUSTRIA 62:39 + 15:32
21. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 64:13 + 17:06
22. Kilda Arturas 4726800 472 KAUNAS INDIVIDUAL 64:36 + 17:29
23. Mesics Peter 3956700 395 SOPRON 65:15 + 18:08
24. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 66:04 + 18:57
25. Bikelis Vytautas 4716100 471 LABIRINTAS VILNIUS 66:50 + 19:43
26. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:03 + 21:56
27. Maurer Bruno 6317000 631 OLC KAPREOLO 69:47 + 22:40
28. Gillet Jean-marc 1547000 154 OMEGA II 70:29 + 23:22
29. Gaidamak Mikhail 5936900 593 HBM-OK ST.PETERSBURG 70:50 + 23:43
30. Nikov Zefir 1917000 191 MADARSKI KONNIK SHUMEN 72:12 + 25:05
31. Lederer Pavel DOK6600 C OK Doksy 73:26 + 26:19
32. Uljanov Ilja 5917000 591 OMEGA MOSCOW 74:29 + 27:22
33. Fors Peter 7156700 715 OK GRIP 76:05 + 28:58
34. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 76:37 + 29:30
35. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 76:39 + 29:32
36. Reisinger Holm 3607000 360 SSV PLANETA RADEBEUL 80:16 + 33:09
37. Carron Angel 2416700 241 CODAN EXTREMADURA 80:48 + 33:41
38. Billing Johan 7186801 718 MALILLA OK 86:07 + 39:00
39. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 91:24 + 44:17
40. Jacotot Christophe 2966800 296 AS QUENTIGNY COURSE 92:01 + 44:54
41. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 94:48 + 47:41
42. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 98:39 + 51:32
43. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 114:00 + 66:53
De smul Olivier 1537000 153 OMEGA DISK
Couchoud Philippe 2976600 297 ORIENT EXPRESS 42 DISK
Harms Christian 3416700 341 DJK ADLER 07 BOTROP DNS
Witkowski Adam 5567001 556 AZYMUT 45 GDYNIA DNS
Vanspauwen Frank 1516700 151 HERMATHENAE THEUX DNS
Olisauskas Raimondas 3626600 362 INDIVID. LEIPZIG DNS
Pesta Adam 5566900 556 AZYMUT 45 GDYNIA DNS
H45B
4.70 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stabins Maris 4536800 453 AZIMUTS OK 45:47
2. Nakvosas Vidmantas 4746700 474 OK AŽUOLAS 48:29 + 2:42
3. Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 51:33 + 5:46
4. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 51:40 + 5:53
5. Cincibus Pavel FSP6605 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 51:41 + 5:54
6. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 54:41 + 8:54
7. Borovikovs Juris 4517000 451 OK ARONA 54:49 + 9:02
8. Šebek Martin DKP6705 C Oddíl OB Kotlářka 57:13 + 11:26
9. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 58:19 + 12:32
10. Károlyi Gyula 3976400 397 TIPO OC BUDAPEST 59:12 + 13:25
11. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 60:07 + 14:20
12. Ebster sen. Peter 1226801 122 ASKO AUSTRIA 61:05 + 15:18
13. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:05 + 16:18
14. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 62:15 + 16:28
15. Eisner Leo PVP7003 C VSS Přírodověda Praha 64:02 + 18:15
16. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:28 + 19:41
17. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 65:41 + 19:54
18. Nádeníček Josef NEJ7000 C TJ Jiskra Nejdek 67:07 + 21:20
19. Dankó István 3976900 397 TIPO OC BUDAPEST 67:16 + 21:29
20. Molnár Attila 3977000 397 TIPO OC BUDAPEST 71:35 + 25:48
21. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 74:25 + 28:38
22. Tryzna Pavel VRL6801 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:14 + 36:27
23. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 85:01 + 39:14
24. Hofman Petr LPM6500 C OK Lokomotiva Plzeň 105:24 + 59:37
25. Dolejší Miloš STB6701 C TJ Stadion Nový Bor 112:11 + 66:24
Keller Andreas 6316800 631 OLC KAPREOLO DNS
H50A
4.70 km, 135 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 40:16
2. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 40:18 + 0:02
3. Szlatényi Ferenc 3966100 396 SMAFC-OSC SOPRON 42:15 + 1:59
4. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:16 + 2:00
5. Spengler Andreas 3456100 345 ESV LOK DESSAU 42:34 + 2:18
6. Logvin Andrei 2026200 202 OAKVILLE 43:13 + 2:57
7. Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 43:15 + 2:59
8. Kurz Zdeněk VPM6301 C KOS Slavia VŠ Plzeň 43:47 + 3:31
9. Molnár Tibor 3966300 396 SMAFC-OSC SOPRON 44:07 + 3:51
10. Chachurski Ryszard 5556300 555 KU AZS WAT WARSZAWA 44:40 + 4:24
11. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 45:03 + 4:47
12. Andersson Mats 7096400 709 OK ORION 45:58 + 5:42
13. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 47:00 + 6:44
14. Havel Leoš VRL6401 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:32 + 7:16
15. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 47:42 + 7:26
16. Bern Per-Göran 7186500 718 MALILLA OK 48:46 + 8:30
17. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:08 + 8:52
18. Arnet Felix 6316500 631 OLC KAPREOLO 49:26 + 9:10
19. Metelkin Alexander 4125300 412 ASA T-A 50:55 + 10:39
20. Montemont Patrice 2986100 298 ORIENTALP 51:51 + 11:35
21. Arnesen Per arne 5116100 511 KOLBOTN+SKIMT OL 52:22 + 12:06
22. Šoltés František 6716202 671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES 53:41 + 13:25
23. Boehme André 3486000 348 OLG REGENSBURG 53:48 + 13:32
24. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 55:25 + 15:09
25. Bores Nicolás 2486500 248 ORCA 55:33 + 15:17
26. Teringl Radek VCB6502 C TJ OB České Budějovice 55:42 + 15:26
27. Käding Bernd 3476400 347 KAULSDORFER OLV BERLIN 57:50 + 17:34
28. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 60:53 + 20:37
29. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 65:15 + 24:59
30. Korf Aliaksandr 1806100 180 ORION 70:28 + 30:12
31. Bach Uffe 2215801 221 OK DJURS 77:57 + 37:41
32. Pěnička Libor TJN6000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 86:27 + 46:11
33. Żebrowski Dariusz 5597300 559 KS OKI SPORT 92:22 + 52:06
34. Němeček Jan NER Neregistrovaní 117:10 + 76:54
Edvardsson Stefan 7116400 711 OK TORFINN DNS
Šmaus Ivan TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DNS
H50B
4.00 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 35:48
2. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 36:59 + 1:11
3. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 45:14 + 9:26
4. Drese Werner 3436100 343 OLV USLAR 45:35 + 9:47
5. Černík Milan KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín 45:47 + 9:59
6. Carlsson Christer 7236100 723 IK UVEN 46:39 + 10:51
7. Pšenička Jiří TCB6301 C SK Technik České Budějovice 47:54 + 12:06
8. Divecký Josef SHK6102 C OK Slavia Hradec Králové 48:31 + 12:43
9. Nordvik Bjorn 5116500 511 KOLBOTN+SKIMT OL 48:36 + 12:48
10. Rykala Karel VAM6401 C OOB Vamberk 48:54 + 13:06
11. Dandens Viesturs 4526100 452 ALUKSNE-APE OK 52:07 + 16:19
12. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 52:14 + 16:26
13. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:59 + 17:11
14. Wehrhöfer-bersuck Dieter 3646100 364 BIELEFELDER TG 53:17 + 17:29
15. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 54:29 + 18:41
16. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 56:29 + 20:41
17. Abel Aare 2516400 251 SK ROCCO TEAM 60:52 + 25:04
18. Hruška Tomáš ZBM6401 C SK Žabovřesky Brno 63:09 + 27:21
19. Nikkari Hillar 2516300 251 SK ROCCO TEAM 63:24 + 27:36
20. Porzycz Jerzy 5566100 556 AZYMUT 45 GDYNIA 64:05 + 28:17
21. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:11 + 28:23
22. Svoboda Miloslav SHK5901 C OK Slavia Hradec Králové 64:26 + 28:38
23. Pedersen Magnus 7066300 706 OK SKOGSHJORTARNA 65:02 + 29:14
24. Axelsson Martin 7066100 706 OK SKOGSHJORTARNA 68:30 + 32:42
25. Funda Michal SHK6403 C OK Slavia Hradec Králové 76:35 + 40:47
26. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 91:16 + 55:28
Farell David 2456500 245 CO CATALUNYA DNS
Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín DNS
H55A
4.30 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvaigzne Edmunds 4545800 454 A2 RIGA 38:26
2. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 41:42 + 3:16
3. Burman Ulf 7105800 710 GUSTAVSBERGS OK 44:16 + 5:50
4. Berger Tommy 7175800 717 GAVLE OK 44:38 + 6:12
5. Wyder Ruedi 6315800 631 OLC KAPREOLO 45:48 + 7:22
6. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:57 + 7:31
7. Varga József 3996000 399 GOC NAGYKANIZSA 49:49 + 11:23
8. Štubňa Janko 6725801 672 TJ RAPID BRATISLAVA 50:37 + 12:11
9. Westin Kjell 5125600 512 PORSGRUNN OL 51:25 + 12:59
10. Szőcs László 3935800 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 52:22 + 13:56
11. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 52:31 + 14:05
12. Kristensen Arne 2225900 222 HERLUFSHOLM OK 52:39 + 14:13
13. Karlsson Gunnar 7186000 718 MALILLA OK 52:54 + 14:28
14. Čechlovský Josef CHA5900 C OK Chrastava 53:21 + 14:55
15. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 54:02 + 15:36
16. Trejtnar Pavel KUN580 TJ Sokol Kunvald 57:20 + 18:54
17. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:14 + 21:48
18. Mazúr Janko 6725800 672 TJ RAPID BRATISLAVA 60:46 + 22:20
19. Le Calvez Jeno 2915700 291 LOIRENT INDIVIDUAL 61:38 + 23:12
20. Terzi Pierre 2966000 296 AS QUENTIGNY COURSE 62:04 + 23:38
21. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 62:32 + 24:06
22. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 62:48 + 24:22
23. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 69:56 + 31:30
24. Rogala Mirosław 5585700 558 AZS WAT WARSZAWA 73:30 + 35:04
25. Formanko Dušanko 6725802 672 TJ RAPID BRATISLAVA 74:03 + 35:37
26. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:47 + 36:21
27. Pinyol castro Benet 2505900 250 MONTSANT 79:35 + 41:09
28. Vasilyev Mikhail 5966000 596 MY MOSCOW 81:34 + 43:08
29. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 82:25 + 43:59
30. Wallaert Patrick 1525700 152 HAMEGATROL 83:34 + 45:08
Janovič Ondřej SKV5901 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Nielsen Henrik NER NER Neregistrovaní DNS
H55B
3.60 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eriksson Anders 7225900 722 SAVEDALENS AIK 34:25
2. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 38:02 + 3:37
3. Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 39:57 + 5:32
4. Kohler Hans 6345600 634 OLG Huttwil 40:25 + 6:00
5. Tamulionis Vytautas 4775901 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 41:52 + 7:27
6. Štěpáník Otakar OTK5707 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 43:18 + 8:53
7. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 44:01 + 9:36
8. Pap László 3975600 397 TIPO OC BUDAPEST 44:05 + 9:40
9. Hackl Karl 1225600 122 ASKO AUSTRIA 46:42 + 12:17
10. Karlsson Hans-erik 7115901 711 OK TORFINN 48:49 + 14:24
11. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:38 + 16:13
12. Lenkei Győző 3935700 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 53:52 + 19:27
13. Boucher Yves 2990000 299 VINCENNES 54:43 + 20:18
14. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 55:19 + 20:54
15. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 84:39 + 50:14
Doležal Jan VPM5701 C KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
H60A
3.70 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 31:49
2. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 34:57 + 3:08
3. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 36:34 + 4:45
4. Parzewski Jerzy 5585200 558 AZS WAT WARSZAWA 36:35 + 4:46
5. Labanouski Anatoli 1815200 181 MINSK-MALINOVKA 38:19 + 6:30
6. Lapins Aldis 4535100 453 AZIMUTS OK 39:08 + 7:19
7. Arnesson Urban 7115500 711 OK TORFINN 39:13 + 7:24
8. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 42:11 + 10:22
9. Erfors Lennart 7115300 711 OK TORFINN 42:18 + 10:29
9. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 42:18 + 10:29
11. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 44:03 + 12:14
12. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 44:06 + 12:17
13. Öhlund Per 7105200 710 GUSTAVSBERGS OK 44:14 + 12:25
14. Rothweiler Heinz 6315400 631 OLC KAPREOLO 46:58 + 15:09
15. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 47:43 + 15:54
16. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 49:18 + 17:29
17. Ottosson Torgny 7115400 711 OK TORFINN 49:30 + 17:41
18. Huemer Meinrad 1225200 122 ASKO AUSTRIA 49:44 + 17:55
19. Vanaken Roger 1545102 154 OMEGA II 51:15 + 19:26
20. Lais Ruedi 6315300 631 OLC KAPREOLO 51:48 + 19:59
21. Wald František FSP5300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 53:16 + 21:27
22. Elson Robert 1015200 101 AUSTRALOPERS TASMANIA 53:24 + 21:35
23. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 54:34 + 22:45
24. Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 55:47 + 23:58
25. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 56:23 + 24:34
26. Arasimavičius Vidimantas 4715500 471 LABIRINTAS VILNIUS 59:33 + 27:44
27. Olbrycht Janusz 5515500 551 OLBnO WARSZAWA 62:07 + 30:18
28. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 63:48 + 31:59
29. Petersen John 2245400 224 COPENHAGEN-O 67:46 + 35:57
30. Maroz Ivan 1825501 182 VIMPEL MINSK 76:55 + 45:06
31. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 84:36 + 52:47
32. Lecoyer Régis 2935100 293 VERVINS ORIENTATION 89:46 + 57:57
Kuckert Norbert 3455400 345 ESV LOK DESSAU DISK
Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava DISK
Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava DISK
Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice DNS
John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha DNS
H60B
2.90 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tridenski Genadi 1825500 182 VIMPEL MINSK 27:20
2. Usas Gintautas 4785500 478 MARIJAMPOLES MKC 30:14 + 2:54
3. Kubát Jaroslav SKV5203 C TJ Slovan Karlovy Vary 36:22 + 9:02
4. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 38:59 + 11:39
5. Breitschadel Christian 1225301 122 ASKO AUSTRIA 39:41 + 12:21
6. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 41:41 + 14:21
7. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 46:59 + 19:39
8. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 59:53 + 32:33
9. Wehrli Peter 6325400 632 OLG RYMENZBURG 60:11 + 32:51
10. Schutz Wolfgang 1225300 122 ASKO AUSTRIA 61:46 + 34:26
11. Woźniak Józef 5585100 558 AZS WAT WARSZAWA 67:58 + 40:38
H65A
3.60 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moosberger Max 6334600 633 OL REGIO OLTEN 36:39
2. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 39:53 + 3:14
3. Čípa Jiří CET500 TJ Loko Česká Třebová 41:49 + 5:10
4. Babický Tomáš DLT5001 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 42:46 + 6:07
5. Conrad Helmut 3634000 363 USV TU DRESDEN 43:41 + 7:02
6. Intgroen Mike 5024600 502 KOVZ EINDHOVEN 47:19 + 10:40
7.</