Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
23.04.2016
Místo konání:
Jíloviště, celní škola
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
Jíloviště 1:10 000, e 5 m, stav jaro 2016, autor Borovička
Ředitel závodu:
Skripnik Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Nitsch Karel - R2
Stavitel tratí:
Kužel Tomáš
JURY:
Pašek František, Makovský Jakub, Novák Miloš
Protokol:
vše v pořádku
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P3     T4    
D10
1.56 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maříková Alžběta FSP0650 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 16:28
2. Redlová Barbora SLA0650 C SKOB Slaný 16:37 + 0:09
3. Škáchová Zuzana KAM0651 C OK Kamenice 17:50 + 1:22
4. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 18:18 + 1:50
5. Růžičková Ema RIC0653 C OB Říčany 19:54 + 3:26
6. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 20:47 + 4:19
7. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 21:17 + 4:49
8. Lampová Amálie DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka 22:28 + 6:00
9. Kohoutová Zdeňka DKL0651 C KOB Kladno 22:49 + 6:21
10. Jandová Eva DOR0752 C OK Dobříš 24:08 + 7:40
11. Kotková Adéla RIC0655 C OB Říčany 25:18 + 8:50
12. Koubková Tereza DOR0651 C OK Dobříš 25:50 + 9:22
13. Chramostová Julie KAM0652 C OK Kamenice 26:15 + 9:47
14. Malečková Pavlína PGP0850 C SK Praga 26:38 + 10:10
15. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 27:39 + 11:11
16. Vlašaná Karolína DOR0751 C OK Dobříš 28:10 + 11:42
17. Kudrnáčová Marta KAM0754 C OK Kamenice 31:06 + 14:38
18. Blahová Karolína KAM0752 C OK Kamenice 37:29 + 21:01
19. Bambousková Julie DOR0650 C OK Dobříš 40:14 + 23:46
20. Bestová Tereza 37C0650 Bez registrace 40:31 + 24:03
Měšťanová Tereza TAP0653 C KOB TRETRA Praha DISK
D10L
1.45 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladíková Julie DKP0857 C Oddíl OB Kotlářka 18:54
2. Machová Karolína VSP0652 C USK Praha 21:25 + 2:31
3. Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 21:31 + 2:37
4. Štoková Sofie DKP0750 C Oddíl OB Kotlářka 22:39 + 3:45
5. Snížková Adéla DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka 22:58 + 4:04
6. Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany 25:46 + 6:52
7. Rosendorfová Hana TAP0999 KOB TRETRA Praha 25:56 + 7:02
8. Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 27:35 + 8:41
9. Jedličková Josefína VSP0651 C USK Praha 31:47 + 12:53
10. Baxová Kateřina LBE0651 C TJ Lokomotiva Beroun 34:40 + 15:46
11. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 36:52 + 17:58
12. Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 37:47 + 18:53
13. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 38:13 + 19:19
14. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 39:35 + 20:41
15. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 40:58 + 22:04
16. Siebertová Magdalena DKP0650 C Oddíl OB Kotlářka 48:30 + 29:36
17. Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 49:58 + 31:04
18. Kopecká Marie VSP0951 C USK Praha 53:08 + 34:14
19. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 59:09 + 40:15
Svobodová Julie FSP0651 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
Ludvíková Natálie KNC0751 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Přibíková Agáta PGP0651 C SK Praga DISK
D12
2.03 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 14:40
2. Černá Ema ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem 16:19 + 1:39
3. Škáchová Viktorie KAM0650 B OK Kamenice 16:20 + 1:40
4. Pelantová Martina RIC0550 B OB Říčany 17:12 + 2:32
5. Cincibusová Lenka FSP0450 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 18:06 + 3:26
6. Malečková Hana PGP0550 B SK Praga 18:13 + 3:33
7. Kopecká Valentýna VSP0453 C USK Praha 18:30 + 3:50
8. Šimšová Pavla MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha 18:50 + 4:10
9. Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 19:04 + 4:24
10. Pračková Ema RIC0451 B OB Říčany 19:12 + 4:32
11. Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 19:55 + 5:15
12. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 20:45 + 6:05
13. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:00 + 6:20
14. Švecová Karolína ZVO0557 C OB SK Zvole 21:42 + 7:02
15. Štěpánková Julie KAM0458 C OK Kamenice 21:48 + 7:08
16. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 21:51 + 7:11
17. Voců Alexandra KAM0553 C OK Kamenice 22:59 + 8:19
18. Vlašaná Michaela DOR0452 C OK Dobříš 23:34 + 8:54
19. Dušková Sára FSP0451 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 25:26 + 10:46
20. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 25:30 + 10:50
21. Jirkovská Magdaléna SLA0550 C SKOB Slaný 25:35 + 10:55
22. Šodorová Katarína 25:57 + 11:17
23. Trešlová Veronika KAM0457 C OK Kamenice 26:32 + 11:52
24. Papajová Sára DKP0458 C Oddíl OB Kotlářka 26:39 + 11:59
25. Botková Josefína KNC0551 C Sokol Kostelec n. Č. l. 27:51 + 13:11
26. Čechmánková Anna PGP0452 C SK Praga 28:47 + 14:07
27. Ludvíková Alice KNC0555 C Sokol Kostelec n. Č. l. 29:56 + 15:16
28. Brichtová Helena NNN0455 Neregistrovaní 30:24 + 15:44
29. Čechová Klára SLA0552 C SKOB Slaný 37:51 + 23:11
MS Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 25:15 + 10:35
D14
2.27 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 16:52
2. Kastnerová Jessica DOR0250 B OK Dobříš 23:43 + 6:51
3. Kašparová Barbora SLA0251 B SKOB Slaný 24:04 + 7:12
4. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 25:17 + 8:25
5. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 26:00 + 9:08
6. Titzová Adéla VSP0250 B USK Praha 26:14 + 9:22
7. Smolková Barbora TAP0356 C KOB TRETRA Praha 26:30 + 9:38
8. Popová Jana TAP0252 C KOB TRETRA Praha 27:34 + 10:42
9. Jirasová Anežka DOR0350 B OK Dobříš 33:07 + 16:15
10. Štěpánková Ema KAM0255 B OK Kamenice 34:01 + 17:09
11. Bartoňová Tereza TAP0350 C KOB TRETRA Praha 34:12 + 17:20
12. Janderová Barbora PGP0251 C SK Praga 34:19 + 17:27
13. Švecová Anežka ZVO0352 C OB SK Zvole 34:22 + 17:30
14. Selucká Alžběta KAM0257 C OK Kamenice 36:39 + 19:47
15. Petriláková Anežka Rozárie 9EC0250 NNN Příbram 38:22 + 21:30
16. Baštová Julie DOR0353 C OK Dobříš 38:35 + 21:43
17. Popová Veronika TAP0253 C KOB TRETRA Praha 38:35 + 21:43
18. Jirkovská Kateřina SLA0350 B SKOB Slaný 39:12 + 22:20
19. Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 60:20 + 43:28
20. Pokorná Linda PGP0350 C SK Praga 60:38 + 43:46
D16
2.92 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 22:11
2. Bejvlová Karolína LME0250 A SK Los Mělník 22:12 + 0:01
3. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 23:28 + 1:17
4. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 23:41 + 1:30
5. Škáchová Magdalena KAM0151 A OK Kamenice 25:28 + 3:17
6. Šrámková Hana RIC0051 A OB Říčany 25:53 + 3:42
7. Halamová Barbora TAP0150 B KOB TRETRA Praha 28:05 + 5:54
8. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 28:06 + 5:55
9. Pelikánová Máša MFP0050 B VŠSK MFF UK Praha 29:48 + 7:37
10. Šimšová Barbora MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha 31:01 + 8:50
11. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 31:49 + 9:38
12. Jirkovská Michaela SLA0150 B SKOB Slaný 32:32 + 10:21
13. Rosendorfová Lenka TAP0153 B KOB TRETRA Praha 32:57 + 10:46
14. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:11 + 11:00
15. Kyralová Anna KAM0052 C OK Kamenice 36:02 + 13:51
16. Vařeková Bohdana RIC0152 C OB Říčany 36:33 + 14:22
17. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 38:01 + 15:50
18. Hanzalová Marie Anna RIC0150 C OB Říčany 38:13 + 16:02
19. Záborcová Karolína NNN0050 Neregistrovaní 40:19 + 18:08
20. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 41:00 + 18:49
21. Hovorková Tereza ZVO0153 C OB SK Zvole 42:54 + 20:43
22. Straková Veronika SLA0051 B SKOB Slaný 44:35 + 22:24
Doubková Emma PGP0154 C SK Praga DISK
D18
3.16 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Formánková Anna RIC9950 C OB Říčany 28:00
2. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 28:15 + 0:15
3. Zimmerová Kateřina KAM9850 A OK Kamenice 29:40 + 1:40
4. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 34:37 + 6:37
5. Kolářová Johana SLA9950 B SKOB Slaný 35:27 + 7:27
6. Nentvichová Klára DOR9950 B OK Dobříš 35:41 + 7:41
7. Hrdličková Ludmila SLA9851 C SKOB Slaný 40:22 + 12:22
8. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 C OK Roztoky 41:12 + 13:12
9. Čiháková Barbora KNC9950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 48:46 + 20:46
10. Svátková Anna SLP9951 C OOB Slavia Praha 51:20 + 23:20
11. Klikarová Ivana DKP9953 C Oddíl OB Kotlářka 62:04 + 34:04
12. Lišková Hana KPY9951 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:27 + 35:27
13. Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka 65:59 + 37:59
14. Bobková Petra DKP9954 C Oddíl OB Kotlářka 78:19 + 50:19
D20
3.64 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 45:03 0
D21K
3.16 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 621
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB TRETRA Praha 36:18 684
2. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 C USK Praha 39:20 + 3:02 636
3. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 42:48 + 6:30 580
4. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 45:42 + 9:24 533
5. Petříčková Zuzana MKP8251 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 47:23 + 11:05 506
D21L
4.40 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8145
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tichovská Martina PGP8658 E SK Praga 29:59 8738
2. Bochenková Ivana SJC8952 C Sportcentrum Jičín 31:31 + 1:32 8335
3. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 33:21 + 3:22 7853
4. Kamererová Valerie KAM9452 C OK Kamenice 33:46 + 3:47 7743
5. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 34:03 + 4:04 7669
6. Procházková Marie KAM9554 R OK Kamenice 34:32 + 4:33 7542
7. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 35:02 + 5:03 7410
8. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 35:48 + 5:49 7209
9. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 35:55 + 5:56 7178
10. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 36:07 + 6:08 7126
11. Aschermannová Petra KAM9354 C OK Kamenice 36:11 + 6:12 7108
12. Kazdová Lenka SJC8484 C Sportcentrum Jičín 37:31 + 7:32 6758
13. Šístková Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 38:04 + 8:05 6613
14. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 38:08 + 8:09 6596
15. Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 38:29 + 8:30 6504
16. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 38:44 + 8:45 6438
17. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 39:35 + 9:36 6215
18. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 39:46 + 9:47 6167
19. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 40:14 + 10:15 6044
20. Macková Eva ZBP7950 C OOB SK Zbraslav 41:55 + 11:56 5602
21. Neumannová Kateřina PVP9250 C VSS Přírodověda Praha 42:08 + 12:09 5545
22. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 42:18 + 12:19 5501
23. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 43:01 + 13:02 5313
24. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 43:11 + 13:12 5269
25. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 43:25 + 13:26 5207
26. Štoková Mariana DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka 43:46 + 13:47 5116
27. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 43:59 + 14:00 5059
28. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 44:19 + 14:20 4971
29. Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha 44:41 + 14:42 4875
30. Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 44:52 + 14:53 4826
31. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 44:53 + 14:54 4822
32. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 45:15 + 15:16 4726
33. Štáfková Jitka PGP8056 C SK Praga 45:16 + 15:17 4721
34. Rusá Šárka KAM9157 C OK Kamenice 45:24 + 15:25 4686
35. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 45:46 + 15:47 4590
36. Vodrážková Kateřina VPM7995 C KOS Slavia VŠ Plzeň 45:57 + 15:58 4542
37. Žáčková Radka PGP8751 C SK Praga 45:59 + 16:00 4533
38. Zoubková Jana ZBP8050 C OOB SK Zbraslav 46:08 + 16:09 4494
39. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 46:12 + 16:13 4476
40. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 46:33 + 16:34 4384
41. Křivancová Zdeňka LBE9450 C TJ Lokomotiva Beroun 46:38 + 16:39 4362
42. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 46:54 + 16:55 4292
43. Jarošová Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 49:10 + 19:11 3696
44. Boumová Irena VSP7751 C USK Praha 49:30 + 19:31 3609
45. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 49:35 + 19:36 3587
46. Hošková Tereza DOB8971 C KOB Dobruška 50:12 + 20:13 3425
47. Lesová Markéta VPM8494 C KOS Slavia VŠ Plzeň 50:24 + 20:25 3372
48. Kalinová Markéta EKP8259 C VŠTJ Ekonom Praha 51:17 + 21:18 3140
49. Krausová Martina TJP9350 C TJ Sokol Troja 51:29 + 21:30 3088
50. Collis Blanka 15G8050 DRONGO 51:47 + 21:48
51. Zamrzlová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 52:43 + 22:44 2764
52. Sládková Helena TAP9151 C KOB TRETRA Praha 55:25 + 25:26 2054
53. Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav 55:40 + 25:41 1988
54. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 56:49 + 26:50 1686
55. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 62:15 + 32:16 258
56. Krupová Tereza 6YC8751 Neregistrovaní 63:23 + 33:24
57. Urbanovská Aneta 64C8750 Ekonom Praha Outdoor 64:29 + 34:30
58. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 69:02 + 39:03 0
59. Hanzlíčková Martina EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha 78:39 + 48:40 0
Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
D35
3.64 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 32:08
2. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 32:50 + 0:42
3. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 33:12 + 1:04
4. Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 33:34 + 1:26
5. Andrade Milena 24C7550 OK Vršovice 33:52 + 1:44
6. Klapalová Pavla VSP7099 C USK Praha 34:27 + 2:19
7. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 35:05 + 2:57
8. Kukačková Renata 5VX7950 Neregistrovaní-Kuk. 36:24 + 4:16
9. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 36:30 + 4:22
10. Kopecká Anežka VSP8150 C USK Praha 38:09 + 6:01
11. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 38:28 + 6:20
12. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 39:23 + 7:15
13. Brabencová Alena SOB7150 C SOBSA 39:44 + 7:36
14. Škvorová Zuzana KAM7350 C OK Kamenice 40:06 + 7:58
15. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 41:01 + 8:53
16. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 42:38 + 10:30
17. Lindová Miroslava KNC7750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 42:40 + 10:32
18. Růžičková Lucie RIC7351 C OB Říčany 42:47 + 10:39
19. Jirkovská Pavlína SLA7250 C SKOB Slaný 42:51 + 10:43
20. Kuželová Michaela FSP7851 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 43:04 + 10:56
21. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 43:26 + 11:18
22. Machová Jana VSP7754 C USK Praha 44:14 + 12:06
23. Šimková Markéta LME7755 C SK Los Mělník 44:44 + 12:36
24. Popová Veronika TAP7450 C KOB TRETRA Praha 46:07 + 13:59
25. Janderová Markéta DVP7751 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 46:40 + 14:32
26. Seidlová Barbora EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha 47:09 + 15:01
27. Ludvíková Katarina KNC0001 Sokol Kostelec n. Č. l. 47:59 + 15:51
28. Dudíková Hana DOR5550 C OK Dobříš 48:17 + 16:09
29. Sladkovská Helena TAP6751 C KOB TRETRA Praha 48:25 + 16:17
30. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 49:13 + 17:05
31. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 49:26 + 17:18
32. Pavlíčková Lenka DOR7251 C OK Dobříš 49:27 + 17:19
33. Mědílková Iva DKL7152 C KOB Kladno 49:52 + 17:44
34. Petriláková Petra 9EC7650 NNN Příbram 50:40 + 18:32
35. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 51:15 + 19:07
36. De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 52:05 + 19:57
37. Halamová Anna TAP7350 C KOB TRETRA Praha 55:19 + 23:11
38. Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 56:11 + 24:03
39. Maříková Markéta FSP7351 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 58:10 + 26:02
40. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 59:48 + 27:40
41. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 61:45 + 29:37
42. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 63:47 + 31:39
43. Hladíková Zuzana DKP7852 C Oddíl OB Kotlářka 64:14 + 32:06
44. Šodorová Magda NNN7350 Neregistrovaní 67:24 + 35:16
45. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 69:38 + 37:30
Čechová Radka SLA7550 C SKOB Slaný DISK
D45
3.05 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 24:56
2. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 26:48 + 1:52
3. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 28:31 + 3:35
4. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 28:45 + 3:49
5. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 29:37 + 4:41
6. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 31:02 + 6:06
7. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 31:33 + 6:37
8. Longinová Lenka TAP7151 C KOB TRETRA Praha 31:34 + 6:38
9. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 31:52 + 6:56
10. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 32:21 + 7:25
11. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 33:28 + 8:32
12. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 33:45 + 8:49
13. Semíková Eva KAM6950 C OK Kamenice 34:29 + 9:33
14. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 34:49 + 9:53
15. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 35:18 + 10:22
16. Hlubučková Šárka KAM6851 C OK Kamenice 36:34 + 11:38
17. Tachezy Ruth DOR6451 C OK Dobříš 37:35 + 12:39
18. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 38:26 + 13:30
19. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 39:38 + 14:42
20. Landovská Ivana PGP6251 C SK Praga 40:04 + 15:08
21. Kohoutová Pavla KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l. 40:05 + 15:09
22. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 40:10 + 15:14
23. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 41:48 + 16:52
24. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 42:05 + 17:09
25. Nentvichová Romana DOR6651 C OK Dobříš 42:56 + 18:00
26. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 44:03 + 19:07
27. Klofáčová Romana SLP6951 C OOB Slavia Praha 45:56 + 21:00
28. Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní 46:53 + 21:57
29. Krocová Ludmila DOR6650 OK Dobříš 56:04 + 31:08
30. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB TRETRA Praha 57:54 + 32:58
31. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 60:58 + 36:02
D55
2.36 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 27:47
2. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:06 + 0:19
3. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 28:38 + 0:51
4. Soukupová Michaela VSP5850 C USK Praha 29:28 + 1:41
5. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 29:45 + 1:58
6. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 30:02 + 2:15
7. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 31:03 + 3:16
8. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 31:07 + 3:20
9. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 31:21 + 3:34
10. Nováková Jiřina UVP4950 C Slovan Praha 32:48 + 5:01
11. Dvořáková Ladislava PGP4451 C SK Praga 40:48 + 13:01
12. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 42:04 + 14:17
13. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 43:07 + 15:20
Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga DISK
D65
2.25 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 25:43
2. Zemánková Eva MKP5150 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 29:36 + 3:53
3. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 40:13 + 14:30
4. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 52:27 + 26:44
5. Provazníková Svatava TJP4250 C TJ Sokol Troja 55:05 + 29:22
6. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 57:29 + 31:46
D75
1.97 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláhová Blanka SJP3651 C KČT Slavoj Praha 33:49
H10
1.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 15:38
2. Jiras Antonín DOR0701 C OK Dobříš 15:44 + 0:06
3. Střelba Antonín PGP0605 C SK Praga 18:11 + 2:33
4. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 18:48 + 3:10
5. Čechmánek Václav PVP0600 C VSS Přírodověda Praha 18:56 + 3:18
6. Lorenc Vašík DOR0702 C OK Dobříš 19:32 + 3:54
7. Svoboda František ROZ0700 C OK Roztoky 20:14 + 4:36
8. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem 20:54 + 5:16
9. Hlubuček Jakub RIC0600 C OB Říčany 21:28 + 5:50
10. Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 22:09 + 6:31
11. Pelant Jan RIC0700 C OB Říčany 22:44 + 7:06
12. Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 23:22 + 7:44
13. Havlíček Martin DOR0601 C OK Dobříš 24:23 + 8:45
14. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 24:46 + 9:08
15. Besta Radek 11C0800 Letci v akci 26:16 + 10:38
16. Izdný Vít DKP0601 C Oddíl OB Kotlářka 27:03 + 11:25
17. Semecký Vít TAP0601 C KOB TRETRA Praha 27:37 + 11:59
18. Pop Jonáš TAP0600 C KOB TRETRA Praha 51:47 + 36:09
Skripnik Matouš FSP0800 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
Kubát Matyáš RIC0601 C OB Říčany DISK
Kosák Jonáš PGP0603 C SK Praga DISK
H10L
1.45 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Elleder David DKP0605 C Oddíl OB Kotlářka 16:30
2. Bláha Šimon SJP0700 C KČT Slavoj Praha 19:51 + 3:21
3. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 20:45 + 4:15
4. Vodrážka Štěpán VPM0802 C KOS Slavia VŠ Plzeň 20:59 + 4:29
5. Borl Filip KNC0700 C Sokol Kostelec n. Č. l. 21:07 + 4:37
6. Vrba Matyáš FSP0706 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 21:34 + 5:04
7. Jedlička Aleš VSP0800 C USK Praha 21:45 + 5:15
8. Španěl Filip DOR0704 OK Dobříš 22:11 + 5:41
9. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 23:00 + 6:30
10. Hazuka Tobiáš FSP0702 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 23:03 + 6:33
11. Pohl Lukáš TAP0703 C KOB TRETRA Praha 24:06 + 7:36
12. Vojkůvka Matěj DOR0804 OK Dobříš 24:23 + 7:53
13. Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 24:52 + 8:22
14. Dolák Jakub DKP0707 C Oddíl OB Kotlářka 27:25 + 10:55
15. Dušek Vojtěch FSP0700 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 28:30 + 12:00
16. Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš 28:56 + 12:26
17. Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB TRETRA Praha 34:03 + 17:33
18. Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 34:07 + 17:37
19. Tofel Šimon TAP0605 C KOB TRETRA Praha 35:36 + 19:06
20. Baxa David LBE0800 C TJ Lokomotiva Beroun 39:13 + 22:43
De Heij Robert RIC0800 C OB Říčany DISK
Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha DISK
Volek Robin KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
H12
2.34 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Martin KAM0405 B OK Kamenice 15:25
2. Průša Dominik VSP0406 B USK Praha 16:05 + 0:40
3. Bolehovský Daniel EKP0508 B VŠTJ Ekonom Praha 16:44 + 1:19
4. Janda Jakub DOR0403 B OK Dobříš 17:26 + 2:01
5. Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 20:27 + 5:02
6. Blaha Michal EKP0402 C VŠTJ Ekonom Praha 20:55 + 5:30
7. Heller Jiří ROU0501 C SKOB Roudnice nad Labem 21:38 + 6:13
8. Štrait Vilém VSP0701 C USK Praha 21:42 + 6:17
9. Kabát Martin EKP0412 B VŠTJ Ekonom Praha 21:53 + 6:28
10. Jiras Jenda DOR0505 C OK Dobříš 22:02 + 6:37
11. Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany 22:03 + 6:38
12. Titz Adam VSP0401 C USK Praha 22:46 + 7:21
13. Blaha Jiří EKP0401 C VŠTJ Ekonom Praha 22:59 + 7:34
14. Snížek Ondřej DOR0406 C OK Dobříš 23:44 + 8:19
15. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 25:22 + 9:57
16. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 25:34 + 10:09
17. Bláha Vojtěch SJP0501 C KČT Slavoj Praha 25:38 + 10:13
18. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 26:28 + 11:03
19. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 26:48 + 11:23
20. Mišoň Daniel KAM0500 C OK Kamenice 26:59 + 11:34
21. Šubrt Vojtěch DKP0502 C Oddíl OB Kotlářka 27:08 + 11:43
22. Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 27:19 + 11:54
23. Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 27:47 + 12:22
24. Kohoutek Vojtěch DKP0503 C Oddíl OB Kotlářka 28:47 + 13:22
25. Milota Jakub KAM0503 C OK Kamenice 30:52 + 15:27
26. Bláha Matyáš SJP0500 C KČT Slavoj Praha 30:58 + 15:33
27. Šiler Martin KAM0501 C OK Kamenice 32:20 + 16:55
28. Kužel Jan FSP0400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 33:30 + 18:05
29. Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany 33:34 + 18:09
30. Smolka Jakub TAP0500 C KOB TRETRA Praha 33:41 + 18:16
31. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:58 + 18:33
32. Jirkovský Jan SLA0500 C SKOB Slaný 34:36 + 19:11
33. Nemšovský Filip VSP0500 C USK Praha 34:42 + 19:17
34. Konečný Filip NNN0525 Neregistrovaní 35:04 + 19:39
35. Bartaloš Matyáš PGP0503 C SK Praga 35:46 + 20:21
36. Černý Matouš TAP0501 C KOB TRETRA Praha 38:01 + 22:36
37. Černý Antonín TAP0402 C KOB TRETRA Praha 39:16 + 23:51
38. Horn Jonáš RIC0511 C OB Říčany 40:20 + 24:55
39. Španěl Vojtěch DOR0407 C OK Dobříš 40:39 + 25:14
40. Petrilák Matouš Nathaniel 9EC0400 NNN Příbram 41:28 + 26:03
41. Oujeský Lukáš ADA0504 C OOB Spartak Adamov 42:24 + 26:59
42. Španěl Benedikt DOR0508 C OK Dobříš 45:27 + 30:02
43. Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 45:41 + 30:16
44. Dudla Teodor DOR0401 C OK Dobříš 47:10 + 31:45
45. Trnka Marek VSP0402 C USK Praha 47:12 + 31:47
46. Nový Jáchym DOR0502 C OK Dobříš 48:22 + 32:57
47. Marhold Václav ZVO0501 C OB SK Zvole 48:23 + 32:58
H14
2.56 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malačka Milan DKP0210 B Oddíl OB Kotlářka 16:42
2. Škvor Adam KAM0202 B OK Kamenice 18:06 + 1:24
3. Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 18:11 + 1:29
4. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 18:47 + 2:05
5. Sedláček Jaroslav ROZ0300 B OK Roztoky 20:17 + 3:35
6. Švarc Antonín DKP0203 B Oddíl OB Kotlářka 20:50 + 4:08
7. Škácha Vít KAM0309 B OK Kamenice 21:04 + 4:22
8. Janas Petr PGP0200 B SK Praga 21:39 + 4:57
9. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 21:48 + 5:06
10. Kovářík Tomáš KAM0300 B OK Kamenice 21:53 + 5:11
11. Bolehovský Michal EKP0200 B VŠTJ Ekonom Praha 22:23 + 5:41
12. Dudla Maxmilián DOR0200 B OK Dobříš 24:13 + 7:31
13. Rožek Vilém RIC0301 B OB Říčany 24:51 + 8:09
14. Hanák Jakub DOR0205 C OK Dobříš 27:20 + 10:38
15. Hejsek Filip KAM0204 B OK Kamenice 27:30 + 10:48
16. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 28:02 + 11:20
17. Víteček Jáchym DKP0204 C Oddíl OB Kotlářka 28:10 + 11:28
18. Trnka Martin jun VSP0300 C USK Praha 28:34 + 11:52
19. Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 30:47 + 14:05
20. Renda Michal KAM0207 B OK Kamenice 30:48 + 14:06
21. Kroc Kryštof DOR0201 C OK Dobříš 32:19 + 15:37
22. Kyral Maxmilián KAM0305 C OK Kamenice 34:30 + 17:48
23. Borovička Matěj KNC0202 C Sokol Kostelec n. Č. l. 35:32 + 18:50
24. Hamet Petr DOR0202 C OK Dobříš 36:25 + 19:43
25. Votruba Jan RIC0201 C OB Říčany 36:56 + 20:14
26. Albrecht Adam KAM0203 C OK Kamenice 37:10 + 20:28
27. Miřácký Adam KPY0301 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:05 + 21:23
28. Zdražil Lukáš RIC0302 C OB Říčany 41:47 + 25:05
29. Marhold Přemysl ZVO0301 C OB SK Zvole 48:20 + 31:38
30. Hanousek Lukáš PGP0206 C SK Praga 51:24 + 34:42
31. Janeček Ondřej SOB0201 C SOBSA 51:44 + 35:02
32. Mareš Albert DKP0308 C Oddíl OB Kotlářka 52:24 + 35:42
33. Kozadajev Adam KNC0303 C Sokol Kostelec n. Č. l. 52:54 + 36:12
Trunečka Marek DKP0306 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H16
3.28 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 23:54
2. Průša Kryštof VSP0102 A USK Praha 24:19 + 0:25
3. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 24:40 + 0:46
4. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 25:35 + 1:41
5. Janda Ondřej DOR0100 B OK Dobříš 26:22 + 2:28
6. Měšťan Ondřej TAP0100 B KOB TRETRA Praha 27:15 + 3:21
7. Dědek Matěj TAP0001 B KOB TRETRA Praha 28:58 + 5:04
8. Longin Jan TAP0103 B KOB TRETRA Praha 29:31 + 5:37
9. Felkel Jonáš ROZ0100 C OK Roztoky 29:35 + 5:41
10. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 30:33 + 6:39
11. Forst Antonín MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha 32:03 + 8:09
12. Blaha Petr KAM0104 B OK Kamenice 34:40 + 10:46
13. Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 34:43 + 10:49
14. Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 35:51 + 11:57
15. Tesařík Jáchym DKP0106 C Oddíl OB Kotlářka 38:22 + 14:28
16. Janeček Jiří SOB0001 C SOBSA 39:53 + 15:59
17. Volek Jaroslav KNC0100 C Sokol Kostelec n. Č. l. 41:32 + 17:38
18. Pethö Alex RIC0100 C OB Říčany 42:11 + 18:17
19. Postolka Jonáš DKL0100 C KOB Kladno 42:32 + 18:38
20. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 46:48 + 22:54
21. Čech Richard SLA0001 C SKOB Slaný 46:53 + 22:59
22. Rohlík Matěj TAP0010 C KOB TRETRA Praha 54:14 + 30:20
23. Čermák Petr TAP0012 C KOB TRETRA Praha 72:00 + 48:06
H18
4.03 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Aleš PGP9808 B SK Praga 30:49
2. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 32:02 + 1:13
3. Sladkovský Jaromír TAP9902 B KOB TRETRA Praha 32:55 + 2:06
4. Varga Ondřej KNC9900 B Sokol Kostelec n. Č. l. 33:51 + 3:02
5. Postolka Jáchym DKL9900 B KOB Kladno 33:53 + 3:04
6. Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 35:53 + 5:04
7. Pelikán Lukáš DKL9802 C KOB Kladno 36:14 + 5:25
8. Bambousek Jan DOR9800 C OK Dobříš 38:11 + 7:22
9. Černohorský Mikuláš RIC9800 B OB Říčany 40:47 + 9:58
10. Ridzoň Daniel DKP9907 C Oddíl OB Kotlářka 66:50 + 36:01
11. Koubek Václav DOR9900 C OK Dobříš 72:22 + 41:33
H20
4.36 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 40:56 0
2. Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný 52:39 + 11:43 0
H21K
4.03 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 44:58 0
2. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 54:07 + 9:09 0
3. Prouza Jaromír DKP8705 C Oddíl OB Kotlářka 56:03 + 11:05 0
4. Nesrovnal Jaroslav 71X8300 Hoši Planá 56:30 + 11:32
H21L
4.94 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8662
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 28:38 8952
2. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 29:09 + 0:31 8795
3. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 29:16 + 0:38 8759
4. Kazda Ondřej SJC8202 C Sportcentrum Jičín 29:21 + 0:43 8734
5. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 29:34 + 0:56 8668
6. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 30:00 + 1:22 8536
7. Janata Martin DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka 30:25 + 1:47 8409
8. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 30:53 + 2:15 8267
9. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 31:18 + 2:40 8140
10. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 31:28 + 2:50 8089
11. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 31:42 + 3:04 8018
12. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 32:01 + 3:23 7922
13. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 32:08 + 3:30 7886
14. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 32:30 + 3:52 7775
15. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 32:52 + 4:14 7663
16. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 32:53 + 4:15 7658
17. Falta Ondřej DKP8502 C Oddíl OB Kotlářka 33:02 + 4:24 7612
18. Procházka Pavel PGP9002 C SK Praga 33:21 + 4:43 7516
19. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 33:24 + 4:46 7501
20. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 33:36 + 4:58 7440
21. Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 34:05 + 5:27 7292
22. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 34:14 + 5:36 7247
23. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 34:29 + 5:51 7171
24. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 34:41 + 6:03 7110
25. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 35:00 + 6:22 7013
26. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 35:20 + 6:42 6912
27. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 35:40 + 7:02 6810
28. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 35:49 + 7:11 6765
29. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 36:35 + 7:57 6531
30. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 37:07 + 8:29 6369
31. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 37:12 + 8:34 6344
32. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 37:16 + 8:38 6323
33. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 37:18 + 8:40 6313
34. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 37:21 + 8:43 6298
35. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 37:30 + 8:52 6252
36. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 37:45 + 9:07 6176
37. Dvořák Miroslav ZBP7601 C OOB SK Zbraslav 37:50 + 9:12 6151
38. Jalový Vlastimil RBK8604 C SK Radioklub Blansko 37:59 + 9:21 6105
39. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 38:47 + 10:09 5861
40. Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 39:18 + 10:40 5704
41. Kopecký Pavel VSP7800 C USK Praha 40:04 + 11:26 5471
42. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 40:16 + 11:38 5410
43. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 40:31 + 11:53 5334
44. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:39 + 12:01 5293
45. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 41:08 + 12:30 5146
46. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 41:13 + 12:35 5120
47. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 41:20 + 12:42 5085
48. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 41:57 + 13:19 4897
49. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 42:13 + 13:35 4816
50. Beneš Filip TAP8701 C KOB TRETRA Praha 42:27 + 13:49 4745
51. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:59 + 15:21 4278
52. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:28 + 15:50 4131
53. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 44:41 + 16:03 4065
54. Laga Miroslav ZBP7900 C OOB SK Zbraslav 44:58 + 16:20 3979
55. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 45:01 + 16:23 3963
56. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 45:07 + 16:29 3933
57. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 45:16 + 16:38 3887
58. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 45:49 + 17:11 3720
59. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 45:50 + 17:12 3715
60. Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l. 46:43 + 18:05 3446
61. Komín David PGP7405 C SK Praga 47:49 + 19:11 3111
62. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 49:39 + 21:01 2553
63. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 49:52 + 21:14 2487
64. Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor 49:54 + 21:16 2477
65. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 50:46 + 22:08 2213
66. Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 51:10 + 22:32 2091
67. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 52:38 + 24:00 1644
68. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 53:40 + 25:02 1330
69. Gregoriades Zdeněk MKP5400 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 58:02 + 29:24 0
70. Knotek Kamil OLP8501 C PSK Olymp Praha 58:33 + 29:55 0
71. Brožek Jiří NNN Neregistrovaní 58:40 + 30:02
72. Cvrček Antonín TAP9000 KOB TRETRA Praha 61:25 + 32:47
73. Matějka Zbyněk DKP8403 C Oddíl OB Kotlářka 63:56 + 35:18 0
74. Bartoň Jaroslav PGP8708 C SK Praga 64:03 + 35:25 0
75. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 66:42 + 38:04 0
Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice DISK 0
Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga DISK 0
H35
4.36 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 30:48
2. Blažek Martin ZVO7505 C OB SK Zvole 31:03 + 0:15
3. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 31:31 + 0:43
4. Hanák Petr KRL7401 C Kometa Kralovice 32:21 + 1:33
5. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 32:59 + 2:11
6. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 33:21 + 2:33
7. Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 34:27 + 3:39
8. Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 34:48 + 4:00
9. Přibík Martin PGP7406 C SK Praga 35:38 + 4:50
10. Sládeček Petr RIC7702 C OB Říčany 36:17 + 5:29
11. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 36:31 + 5:43
12. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 36:47 + 5:59
13. Jandera Tomáš DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 38:46 + 7:58
14. Hankovec Petr KAM7101 C OK Kamenice 39:46 + 8:58
15. Kubát Tomáš RIC7503 C OB Říčany 39:50 + 9:02
16. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 40:01 + 9:13
17. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 40:01 + 9:13
18. Matoušek Petr EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha 40:14 + 9:26
19. Poborský Petr EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 40:15 + 9:27
20. Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 40:18 + 9:30
21. Janda Pavel DOR7600 C OK Dobříš 40:34 + 9:46
22. Les Martin VPM7906 C KOS Slavia VŠ Plzeň 40:39 + 9:51
23. Čechmánek Vladimír OKP5802 C SK OK 24 Praha 40:44 + 9:56
24. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 40:45 + 9:57
25. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 41:06 + 10:18
26. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 41:35 + 10:47
27. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 42:21 + 11:33
28. Sladkovský Jaromír TAP6901 C KOB TRETRA Praha 42:36 + 11:48
29. Vojtík Petr DKP7203 C Oddíl OB Kotlářka 43:01 + 12:13
30. Milota Jan KAM7200 C OK Kamenice 43:23 + 12:35
31. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 45:17 + 14:29
32. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 45:59 + 15:11
33. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 48:22 + 17:34
34. Lorenc Václav DOR7200 C OK Dobříš 48:41 + 17:53
35. Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 50:33 + 19:45
36. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 51:08 + 20:20
37. Škácha Michal KAM7102 C OK Kamenice 52:44 + 21:56
38. Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 55:58 + 25:10
39. Petříček Martin MKP8000 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 60:24 + 29:36
40. Kohout Zdeněk DKL7200 C KOB Kladno 60:55 + 30:07
41. Glasnák Vladimír MFP7300 C VŠSK MFF UK Praha 63:03 + 32:15
42. Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 69:36 + 38:48
43. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 79:28 + 48:40
44. Mencl Pavel DKP7912 C Oddíl OB Kotlářka 87:04 + 56:16
45. Hladík Zdeněk DKP7401 C Oddíl OB Kotlářka 98:20 + 67:32
Španěl Ondřej DOR7100 C OK Dobříš DISK
H45
3.85 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 31:13
2. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 31:48 + 0:35
3. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 33:39 + 2:26
4. Bláha Jan SJP6800 C KČT Slavoj Praha 33:59 + 2:46
5. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 34:00 + 2:47
6. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 34:10 + 2:57
7. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 34:37 + 3:24
8. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 36:43 + 5:30
9. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 37:25 + 6:12
10. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 37:27 + 6:14
11. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 37:59 + 6:46
12. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 38:31 + 7:18
13. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 40:00 + 8:47
14. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 40:28 + 9:15
15. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB TRETRA Praha 40:30 + 9:17
16. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 41:05 + 9:52
17. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 41:18 + 10:05
18. Pliska Miloš PGP6304 C SK Praga 41:40 + 10:27
19. Aschermann David KAM6500 C OK Kamenice 42:22 + 11:09
20. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 42:38 + 11:25
21. Kubů Jaroslav OLP6701 C PSK Olymp Praha 43:10 + 11:57
22. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 43:29 + 12:16
23. Škrabálek Jan 11C7001 Letci v akci 45:03 + 13:50
24. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:26 + 14:13
25. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 46:12 + 14:59
26. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 46:21 + 15:08
27. Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka 46:35 + 15:22
28. Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 47:31 + 16:18
29. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 48:01 + 16:48
30. Liška Jindřich KPY6700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:05 + 16:52
31. Hejsek Jiří KAM6900 C OK Kamenice 48:09 + 16:56
32. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 49:07 + 17:54
33. Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 49:50 + 18:37
34. Mack Tomáš KAM6601 C OK Kamenice 51:11 + 19:58
35. Hlubuček Tomáš KAM6603 C OK Kamenice 51:33 + 20:20
36. Kraml Martin ZVO7102 C OB SK Zvole 52:01 + 20:48
37. Toušek Filip ZBP7102 C OOB SK Zbraslav 52:10 + 20:57
38. Svoboda Ondřej ROZ7100 C OK Roztoky 52:23 + 21:10
39. Hlubuček Petr RIC6300 C OB Říčany 53:15 + 22:02
40. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 56:50 + 25:37
41. Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 57:19 + 26:06
42. Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga 60:37 + 29:24
43. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:30 + 35:17
44. Lukáš Petr DKL6902 C KOB Kladno 68:36 + 37:23
45. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 74:39 + 43:26
46. De Heij Michel RIC6900 C OB Říčany 76:34 + 45:21
47. Malec Jaromír ROU6203 C SKOB Roudnice nad Labem 88:33 + 57:20
H55
3.52 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 33:50
2. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 35:10 + 1:20
3. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 35:58 + 2:08
4. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 36:59 + 3:09
5. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 37:30 + 3:40
6. Soukup Václav VSP5600 C USK Praha 38:39 + 4:49
7. Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 38:59 + 5:09
8. Dudík Petr DOR5500 C OK Dobříš 40:06 + 6:16
9. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 40:08 + 6:18
10. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 41:00 + 7:10
11. Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 43:02 + 9:12
12. Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 46:04 + 12:14
13. Tomaščin Jaroslav MKP5800 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 47:20 + 13:30
14. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 48:35 + 14:45
15. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 49:45 + 15:55
16. Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 49:54 + 16:04
17. Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 53:38 + 19:48
18. Doležal Miroslav PGP5501 C SK Praga 54:18 + 20:28
19. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 55:41 + 21:51
20. Toušek Miloslav MKP5000 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 56:03 + 22:13
21. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 56:59 + 23:09
22. nechyba jiri 61C5300 Stara Hut 62:14 + 28:24
23. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 65:11 + 31:21
24. Šomvársky Ján NNN5500 Neregistrovaní 75:05 + 41:15
H65
2.96 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Martin PGP5103 C SK Praga 28:54
2. Fujan Sláva DKL4800 C KOB Kladno 29:02 + 0:08
3. Čadil Jan FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 30:28 + 1:34
4. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 34:14 + 5:20
5. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 34:33 + 5:39
6. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 34:43 + 5:49
7. Aschermann Michal TEP4400 C Tempo Praha 38:41 + 9:47
8. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 39:13 + 10:19
9. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 40:01 + 11:07
10. Dvořák Jaromír PGP4601 C SK Praga 41:28 + 12:34
11. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 41:57 + 13:03
12. Dubský Miloš SCP5100 C OK Sparta Praha 43:17 + 14:23
13. Čenovský Jiří MKP4900 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 46:21 + 17:27
14. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:00 + 21:06
15. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 59:58 + 31:04
16. Hostomský Jiří TJP4100 C TJ Sokol Troja 79:16 + 50:22
Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha DISK
H75
2.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 25:21
2. Bláha Svatopluk SJP3501 C KČT Slavoj Praha 28:09 + 2:48
3. Louša František KPY3700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:24 + 35:03
HDR
1.45 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážková Barbora VPM1050 C KOS Slavia VŠ Plzeň 16:31
2. Štok Honzík DKP0900 C Oddíl OB Kotlářka 18:06 + 1:35
3. Petriláková Amálie Rebeka 9EC0950 NNN Příbram 19:03 + 2:32
4. Přibíková Tereza PGP0852 C SK Praga 19:10 + 2:39
5. Pokorná Ema PGP0950 C SK Praga 19:32 + 3:01
6. Elleder Jan DKP1003 C Oddíl OB Kotlářka 19:35 + 3:04
7. Ellederová Eva DKP0858 C Oddíl OB Kotlářka 19:39 + 3:08
8. Seidl Marek EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha 19:53 + 3:22
9. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 20:31 + 4:00
10. Kalinová Barbora EKP1054 C VŠTJ Ekonom Praha 22:10 + 5:39
11. Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB TRETRA Praha 22:49 + 6:18
12. Chrobok Šimon 22:56 + 6:25
13. Chrobok Adam 23:00 + 6:29
14. Lampová Julie DKP1100 C Oddíl OB Kotlářka 23:32 + 7:01
15. Březinová Klára DKP0555 C Oddíl OB Kotlářka 24:34 + 8:03
16. Pilař František 5BX0900 Neregistrovaní - Pilařovi 24:45 + 8:14
17. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 24:58 + 8:27
18. Kleňha Richard DKP0809 C Oddíl OB Kotlářka 25:02 + 8:31
19. Pohlová Sandra SRK1151 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:05 + 8:34
20. Ouda Martin 5WX7400 pendolina 25:45 + 9:14
21. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 26:12 + 9:41
22. Vojkůvka Filip DOR0902 OK Dobříš 26:12 + 9:41
23. Španěl Viktor DOR0901 OK Dobříš 26:18 + 9:47
24. Snížková Žofie DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka 26:31 + 10:00
25. Liberdová Magdaléna KSH0851 C OB Kašperské Hory 26:52 + 10:21
26. Bašus Ondřej 27:09 + 10:38
27. Uhlířová Marie LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun 27:33 + 11:02
28. Uhlířová Eliška LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun 27:42 + 11:11
29. Pastuszek Lukáš VSP1000 C USK Praha 28:48 + 12:17
30. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 28:51 + 12:20
31. Nesrstová Valerie 30:26 + 13:55
32. Kohoutek Ladislav SLA1000 C SKOB Slaný 31:06 + 14:35
33. Pechačovi 31:19 + 14:48
34. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 32:18 + 15:47
35. Lindová Veronika KNC0003 Sokol Kostelec n. Č. l. 32:23 + 15:52
36. Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 32:25 + 15:54
37. Hanousková Alena 32:47 + 16:16
38. Oujeská Simona ADA0551 C OOB Spartak Adamov 33:01 + 16:30
39. Hřebíková Markéta 33:21 + 16:50
40. Kalinová Ella EKP0961 C VŠTJ Ekonom Praha 34:06 + 17:35
41. Stříbrný Vilém LBE0900 C TJ Lokomotiva Beroun 34:33 + 18:02
42. Homolová Markéta ZBP0851 OOB SK Zbraslav 34:57 + 18:26
43. Kalinová Vendula EKP1350 C VŠTJ Ekonom Praha 35:04 + 18:33
44. Janíková Tereza ZBP0850 OOB SK Zbraslav 35:09 + 18:38
45. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 36:18 + 19:47
46. Škraňková Lenka OLP0501 PSK Olymp Praha 36:51 + 20:20
47. Kubů Julie OLP0601 PSK Olymp Praha 37:45 + 21:14
48. Kukačka Jan 38:13 + 21:42
49. Janíková Lucie ZBP1050 OOB SK Zbraslav 39:50 + 23:19
50. Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 40:06 + 23:35
51. Špirálová Kateřina KNC Sokol Kostelec n. Č. l. 40:06 + 23:35
52. Hladík Filip DKP1102 C Oddíl OB Kotlářka 41:38 + 25:07
53. Kubů Matyáš OLP0301 C PSK Olymp Praha 42:02 + 25:31
54. Honsová Johana ZBP0852 OOB SK Zbraslav 42:06 + 25:35
55. Pinkr Josef HCE1200 C TJ Hostivice 43:06 + 26:35
56. Šimková Anežka LME0950 C SK Los Mělník 44:05 + 27:34
57. Šimková Šárka LME1150 C SK Los Mělník 44:18 + 27:47
58. Arnošt Daniel DOR1200 C OK Dobříš 46:00 + 29:29
59. Krčmářová Adéla 46:35 + 30:04
60. Chumová Lada SLP1250 C OOB Slavia Praha 46:43 + 30:12
61. Dnebovský Erik 46:46 + 30:15
62. Izdná Helena DKP1351 C Oddíl OB Kotlářka 50:32 + 34:01
63. Šebelková Lenka 53:22 + 36:51
64. Nedbalová Klára MFP0850 C VŠSK MFF UK Praha 54:37 + 38:06
65. Kopecký Hynek VSP1300 C USK Praha 55:59 + 39:28
66. Vítová Marianne EKP1158 C VŠTJ Ekonom Praha 57:14 + 40:43
67. Wohanková Michaela VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:59 + 42:28
68. Vít Damien EKP1305 C VŠTJ Ekonom Praha 68:49 + 52:18
69. Matějka Václav DKP1300 C Oddíl OB Kotlářka 68:54 + 52:23
70. Kunešová Barbora 72:47 + 56:16
71. Collis Emma 15G1250 DRONGO 103:44 + 87:13
Hluboček Ondra DISK
Handala Mathias DKP0810 C Oddíl OB Kotlářka DISK
P3
2.46 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blahová Pavla EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha 23:20
2. Hřebík Pavel 24:57 + 1:37
3. Rendová Iva KAM7152 C OK Kamenice 28:07 + 4:47
4. Kučera Petr DOR7700 OK Dobříš 28:13 + 4:53
5. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 29:07 + 5:47
6. Kupka Jan 29:45 + 6:25
7. Wohanková Kateřina VRL7955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:55 + 6:35
8. Havlíčková Kateřina DOR7650 OK Dobříš 30:42 + 7:22
9. Sladkovský Jan TAP0202 C KOB TRETRA Praha 30:59 + 7:39
10. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 30:59 + 7:39
11. Paurová Lenka NNN9990 Neregistrovaní 31:17 + 7:57
12. Dolák Ondřej NNN2 Neregistrovaní 31:18 + 7:58
13. Hřebíková Radka 31:27 + 8:07
14. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 31:28 + 8:08
15. Izdná Petra NNN1 Neregistrovaní 31:43 + 8:23
16. Smolkova Romana 9YC6950 x 32:16 + 8:56
17. Šiler Michal KAM6800 C OK Kamenice 33:39 + 10:19
18. Jílková Radka ZBP7751 C OOB SK Zbraslav 34:00 + 10:40
19. Konvica Matěj DKL030X KOB Kladno 34:20 + 11:00
20. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 34:36 + 11:16
21. Pinkava František DKL040X KOB Kladno 34:56 + 11:36
22. Honsová Jitka ZBP7352 C OOB SK Zbraslav 36:05 + 12:45
23. Bláhová Kateřina SJP7350 C KČT Slavoj Praha 36:12 + 12:52
24. Lišková Hana KPY6650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 36:27 + 13:07
25. Honsová Barbora ZBP0450 OOB SK Zbraslav 36:27 + 13:07
26. Faltová Jana 33X8850 ExJil 37:02 + 13:42
27. Sukdoláková Lenka KNC0556 C Sokol Kostelec n. Č. l. 38:50 + 15:30
28. Havlová Eva KNC0000 Sokol Kostelec n. Č. l. 39:07 + 15:47
29. Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice 39:24 + 16:04
30. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 41:44 + 18:24
31. Zákostelecký František 43:18 + 19:58
32. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 43:48 + 20:28
33. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 44:09 + 20:49
34. Vorlíčková Jitka 45:07 + 21:47
35. Füllsack David DOR8000 OK Dobříš 45:30 + 22:10
36. Krásová Kateřina DCE8150 KOB Dobřichovice 49:13 + 25:53
37. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 50:01 + 26:41
38. Baxobá Irena LBE TJ Lokomotiva Beroun 50:03 + 26:43
39. Josl Jan 9JC8500 neregistrovaní - Všenory 51:06 + 27:46
40. Múčková Zuzana OLP8352 C PSK Olymp Praha 51:32 + 28:12
41. Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 53:15 + 29:55
42. Tichá Ivana KNC6250 C Sokol Kostelec n. Č. l. 53:56 + 30:36
43. Hofmanová Alžběta TAP0050 C KOB TRETRA Praha 54:01 + 30:41
44. Hronová Katarína VSP7570 C USK Praha 54:57 + 31:37
45. Johanisová Eliška TAP99xx KOB TRETRA Praha 54:59 + 31:39
46. Petržela Michal 55:22 + 32:02
47. Bernard Robin 63:41 + 40:21
48. Svátková Jana SLP0250 C OOB Slavia Praha 68:30 + 45:10
49. Svátková Miroslava SLP OOB Slavia Praha 70:01 + 46:41
50. Vojtíková Daniela DKP7851 C Oddíl OB Kotlářka 71:45 + 48:25
51. Jankovcová Marie TJP3950 C TJ Sokol Troja 77:57 + 54:37
52. Blaha Daniel KNC0002 Sokol Kostelec n. Č. l. 83:18 + 59:58
Chuchlerová Adéla DKL035X KOB Kladno DISK
Lakomá Markéta DKL0356 KOB Kladno DISK
Badinová Nikola DKL045X KOB Kladno DISK
Žižková Markéta DOR7351 OK Dobříš DISK
Šeberla Zdeněk DISK
Kapalová Marie KAM0053 C OK Kamenice DISK
Hlubočková Andres DISK
T4
4.43 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 28:20
2. Ptáček Jan TBM7435 C KOS TJ Tesla Brno 40:20 + 12:00
3. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 42:16 + 13:56
4. Šimerková Olga 42:52 + 14:32
5. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 42:59 + 14:39
6. Rozkošný Karel EKP7900 VŠTJ Ekonom Praha 43:19 + 14:59
7. Přibyl Ivan 44:08 + 15:48
8. Uhlík Jan LME7200 C SK Los Mělník 44:28 + 16:08
9. Vaněček Jáchym 47:43 + 19:23
10. Pilař Marek 5BX7700 Neregistrovaní - Pilařovi 48:15 + 19:55
11. Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové 48:40 + 20:20
12. Klinkerová Jitka KAM6450 C OK Kamenice 48:46 + 20:26
13. Zelenková Eugenie DKP5951 C Oddíl OB Kotlářka 54:14 + 25:54
14. Linek Jan NNN3 Neregistrovaní 54:19 + 25:59
15. Uhlík Sebastian LME9800 C SK Los Mělník 54:37 + 26:17
16. Svátek Vojtěch SLP6701 C OOB Slavia Praha 59:39 + 31:19
17. Přibylová Eliška 61:26 + 33:06
18. Šubrt Evžen TAP8000 KOB TRETRA Praha 61:53 + 33:33
19. Jelínek Jan 6KC6500 Neregistrovaný 63:14 + 34:54
20. Andres Daniel 68:31 + 40:11
21. Elleder Daniel DKP7101 C Oddíl OB Kotlářka 68:35 + 40:15
22. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 72:33 + 44:13
23. Bernardová Martina 73:11 + 44:51
24. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 77:48 + 49:28
25. Kinnert Pavel 83:32 + 55:12
26. Dobešová Kateřina KPY8750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 84:20 + 56:00
27. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 96:34 + 68:14
28. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 104:36 + 76:16
29. Tesař Jakub SLP0100 C OOB Slavia Praha 107:13 + 78:53
30. Šplíchal Jiří OKP4500 C SK OK 24 Praha 114:05 + 85:45
31. Pěkná Eva ROU7550 C SKOB Roudnice nad Labem 128:09 + 99:49
32. Bořilová Magdaléna 150:43 + 122:23
33. Bořil Pavel 153:52 + 125:32
Přibylová Eva DISK