Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lapáčková Anna | SHK0854 | C | OK Slavia Hradec Králové | 24:11 | |
2. | Horvátová Eva | NER | C | 25:54 | + 1:43 | |
3. | Reichlová Lucie | KSU0850 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:52 | + 4:41 |
4. | Petriláková Amálie | DOR0953 | C | OK Dobříš | 29:16 | + 5:05 |
5. | Skřivanková Anna | TBM0853 | C | KOS TJ Tesla Brno | 29:34 | + 5:23 |
6. | Zitková Veronika | LPU1051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:57 | + 5:46 |
7. | Odehnalová Tereza | ADA0851 | C | OOB Spartak Adamov | 32:56 | + 8:45 |
8. | Valyavka Viktoriya | 38S0850 | C | VZA Žilina | 34:00 | + 9:49 |
9. | Ehlerová Anna | VSP0854 | C | USK Praha | 34:34 | + 10:23 |
10. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:22 | + 11:11 |
11. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:46 | + 11:35 |
12. | Lázničková Alžběta | TZL0858 | C | SKOB Zlín | 36:48 | + 12:37 |
13. | Hovorková Elen | LPU0954 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:03 | + 13:52 |
14. | Belžíková Nelly | KVS0958 | C | SKOB Kobra Vsetín | 39:45 | + 15:34 |
15. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | C | USK Praha | 46:08 | + 21:57 |
16. | Švíglerová Anna | LPU0952 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:25 | + 27:14 |
17. | Janíková Anna | UBM0855 | C | MENISKOS Brno | 52:18 | + 28:07 |
18. | Froschová Magdaléna | LPU1052 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 63:22 | + 39:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netuková Anežka | SHK0750 | C | OK Slavia Hradec Králové | 19:43 | |
2. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | C | SK Žabovřesky Brno | 20:27 | + 0:44 |
3. | Michálková Sabina | LCE0851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:06 | + 1:23 |
3. | Kubáňová Tereza | TBM0756 | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:06 | + 1:23 |
5. | Pipková Karolína | LPU0756 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:08 | + 2:25 |
6. | Baldrianová Eva | VSP0751 | C | USK Praha | 22:39 | + 2:56 |
7. | Malečková Pavlína | VSP0855 | C | USK Praha | 22:43 | + 3:00 |
8. | Chlupáčová Anežka | ZAM0751 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 24:31 | + 4:48 |
9. | Chrástová Barbora | STH0851 | C | SK Studenec | 24:41 | + 4:58 |
10. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 24:46 | + 5:03 |
11. | Dvořáková Lucie | BBM0750 | C | BETA URSUS Orienteering | 24:53 | + 5:10 |
12. | Cetlová Karolína | AOP0752 | C | Orientační Běh Opava | 25:18 | + 5:35 |
13. | Tichá Alexandra | LPU0757 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:50 | + 6:07 |
14. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Orientační Běh Opava | 26:31 | + 6:48 |
15. | Zitková Andrea | LPU0751 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:23 | + 8:40 |
16. | Čivrná Eliška | VRL0851 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:01 | + 13:18 |
17. | Gajdová Michaela | VSP0752 | C | USK Praha | 33:17 | + 13:34 |
18. | Strýčková Barbora | ADA0852 | C | OOB Spartak Adamov | 34:59 | + 15:16 |
19. | Vítková Eva | CHT1053 | C | OOB SK Chrast | 39:23 | + 19:40 |
20. | Oranyová Sylva | SJI0751 | C | OK Jihlava | 39:58 | + 20:15 |
21. | Rotková Veronika | ZBM0854 | C | SK Žabovřesky Brno | 40:08 | + 20:25 |
22. | Lampová Amálie | DKP0752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:12 | + 21:29 |
23. | Bartášková Karolína | ASU0799 | C | Magnus Orienteering | 43:24 | + 23:41 |
24. | Baštová Justýna | DOR0952 | C | OK Dobříš | 63:06 | + 43:23 |
Dobrovolná Anna | TBM0758 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházková Doubravka | ADA0651 | B | OOB Spartak Adamov | 22:54 | |
2. | Malečková Hana | VSP0553 | B | USK Praha | 23:58 | + 1:04 |
3. | Finstrlová Julie | ZBM0552 | B | SK Žabovřesky Brno | 25:00 | + 2:06 |
4. | Doušková Kateřina | TBM0679 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:05 | + 2:11 |
5. | Štefanová Markéta | STH0550 | B | SK Studenec | 25:21 | + 2:27 |
6. | Srbová Michaela | SJI0551 | B | OK Jihlava | 25:40 | + 2:46 |
7. | Doušková Hana | TBM0659 | B | KOS TJ Tesla Brno | 26:02 | + 3:08 |
8. | Ehlová Martina | TBM0655 | C | KOS TJ Tesla Brno | 26:06 | + 3:12 |
9. | Dušková Tereza | TBM0554 | B | KOS TJ Tesla Brno | 28:14 | + 5:20 |
10. | Holasová Barbora | AOP0651 | C | Orientační Běh Opava | 28:23 | + 5:29 |
11. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | B | SK Studenec | 28:59 | + 6:05 |
12. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 29:56 | + 7:02 |
13. | Blažková Veronika | SJH0551 | B | SJH Jindřichův Hradec | 29:58 | + 7:04 |
14. | Výchová Veronika | KOR0550 | B | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 30:14 | + 7:20 |
15. | Škáchová Viktorie | KAM0650 | B | OK Kamenice | 31:24 | + 8:30 |
16. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:49 | + 8:55 |
17. | Fuchsová Ema | TBM0653 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:09 | + 9:15 |
17. | Navrátilová Marie | ASU0599 | B | Magnus Orienteering | 32:09 | + 9:15 |
19. | Doleželová Anna | PZR0651 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 33:15 | + 10:21 |
20. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | C | OK Kamenice | 37:31 | + 14:37 |
21. | Kotková Adéla | RIC0655 | C | OB Říčany | 37:55 | + 15:01 |
22. | Kotenová Markéta | RIC0651 | C | OB Říčany | 41:29 | + 18:35 |
23. | Kopecká Martina | PHK0555 | B | OK 99 Hradec Králové | 48:10 | + 25:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | C | Orientační Běh Opava | 26:03 | |
2. | Ježková Ivana | RBK0555 | C | SK Radioklub Blansko | 27:44 | + 1:41 |
3. | Tomanová Eliška | LBM0651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 28:20 | + 2:17 |
4. | Haasová Klára | LPU0655 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 28:29 | + 2:26 |
5. | Cachová Mirka | LPU0555 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:19 | + 3:16 |
6. | Pazderníková Zdeňka | ASU0698 | B | Magnus Orienteering | 29:46 | + 3:43 |
7. | Holubářová Viktorie | KUO0599 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 30:40 | + 4:37 |
8. | Mikysková Adéla | VAM0550 | C | OOB Vamberk | 31:06 | + 5:03 |
9. | Kubcová Anna | DOB0550 | C | KOB Dobruška | 31:28 | + 5:25 |
10. | Vošahlíková Ema | LPU0663 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 32:12 | + 6:09 |
11. | Benešová Michaela | SJH0651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 32:15 | + 6:12 |
12. | Košková Martina | SHK0652 | C | OK Slavia Hradec Králové | 32:59 | + 6:56 |
13. | Čečková Karolína | SHK0650 | C | OK Slavia Hradec Králové | 35:16 | + 9:13 |
14. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 37:09 | + 11:06 |
15. | Morávková Alžběta | SHK0653 | C | OK Slavia Hradec Králové | 41:09 | + 15:06 |
16. | Petrásová Michaela | LPU0680 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 43:25 | + 17:22 |
17. | Nepustilová Kateřina | OSN0550 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:59 | + 19:56 |
18. | Pastuszková Laura | VSP0654 | C | USK Praha | 69:48 | + 43:45 |
Oujeská Simona | ADA0551 | C | OOB Spartak Adamov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichá Dorotea | DKP0351 | A | Oddíl OB Kotlářka | 30:32 | |
2. | Koberová Kateřina | LPU0352 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 30:48 | + 0:16 |
3. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 33:49 | + 3:17 |
4. | Bártová Adéla | LPU0353 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 34:28 | + 3:56 |
5. | Pušová Bára | LPU0357 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 34:34 | + 4:02 |
6. | Randáková Adéla | VRL0452 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:28 | + 5:56 |
7. | Petrásová Hana | LPU0380 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 37:19 | + 6:47 |
8. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 37:39 | + 7:07 |
9. | Knobová Agáta | VRL0453 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:34 | + 8:02 |
10. | Bednaříková Emma | VLI0359 | B | Slavia Liberec orienteering | 40:19 | + 9:47 |
11. | Rotková Markéta | ZBM0455 | B | SK Žabovřesky Brno | 43:24 | + 12:52 |
12. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | B | SK Studenec | 43:42 | + 13:10 |
13. | Vodičková Johana | LPU0354 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 45:27 | + 14:55 |
14. | Chvátilová Johana | PHK0450 | B | OK 99 Hradec Králové | 45:34 | + 15:02 |
15. | Teringlová Vendula | VCB0451 | C | OB České Budějovice | 46:59 | + 16:27 |
16. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | B | Orientační Běh Opava | 47:42 | + 17:10 |
17. | Marečková Ema | OSN0450 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 49:33 | + 19:01 |
18. | Baštová Julie | DOR0353 | C | OK Dobříš | 50:17 | + 19:45 |
19. | Klechová Karolína | AOP0452 | B | Orientační Běh Opava | 50:47 | + 20:15 |
20. | Stohanzlová Kristýna | LPU0356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:23 | + 23:51 |
21. | Miková Lenka | TBM0460 | B | KOS TJ Tesla Brno | 59:25 | + 28:53 |
22. | Pračková Ema | RIC0451 | B | OB Říčany | 68:52 | + 38:20 |
23. | Vorlová Eva | ASU0499 | B | Magnus Orienteering | 69:14 | + 38:42 |
24. | Čelechovská Radka | UBM0451 | C | MENISKOS Brno | 77:47 | + 47:15 |
25. | Maršounová Jana | SHK0454 | C | OK Slavia Hradec Králové | 82:14 | + 51:42 |
26. | Komárková Jindra | SJH0453 | B | SJH Jindřichův Hradec | 88:25 | + 57:53 |
27. | Kotenová Barbora | RIC0452 | C | OB Říčany | 92:22 | + 61:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažková Kateřina | SJH0252 | A | SJH Jindřichův Hradec | 42:23 | |
2. | Korpasová Lucie | TBM0151 | A | KOS TJ Tesla Brno | 48:12 | + 5:49 |
2. | Tichá Marie | TZL0253 | A | SKOB Zlín | 48:12 | + 5:49 |
4. | Chrástová Tereza | STH0251 | A | SK Studenec | 49:08 | + 6:45 |
5. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | B | Sportcentrum Jičín | 50:01 | + 7:38 |
6. | Kovářová Jana | CET0251 | B | TJ Loko Česká Třebová | 50:07 | + 7:44 |
7. | Polanská Nelly | PZR0152 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 50:26 | + 8:03 |
8. | Sanna Karin | DKP0250 | B | Oddíl OB Kotlářka | 50:29 | + 8:06 |
9. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | B | OK Slavia Hradec Králové | 52:08 | + 9:45 |
10. | Nováková Světlana | NPA0151 | B | SK LOB Nová Paka | 52:15 | + 9:52 |
11. | Golová Tereza | VIC0162 | A | OB Vizovice | 52:22 | + 9:59 |
12. | Kejmarová Jana | STH0152 | B | SK Studenec | 53:10 | + 10:47 |
13. | Držková Berenika | LPU0151 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 53:11 | + 10:48 |
14. | Petriláková Anežka | DOR0251 | B | OK Dobříš | 57:22 | + 14:59 |
15. | Suchá Simona | SHK0351 | B | OK Slavia Hradec Králové | 57:52 | + 15:29 |
16. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | A | K.O.B. Choceň | 58:20 | + 15:57 |
17. | Kodytková Denisa | SHK0252 | B | OK Slavia Hradec Králové | 58:27 | + 16:04 |
18. | Zimová Barbora | SHK0151 | B | OK Slavia Hradec Králové | 58:32 | + 16:09 |
19. | Raková Petra | SHK0251 | B | OK Slavia Hradec Králové | 59:58 | + 17:35 |
20. | Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk | 60:41 | + 18:18 |
21. | Greschnerová Tereza | ASU0299 | B | Magnus Orienteering | 61:52 | + 19:29 |
22. | Hamáčková Eliška | STH0153 | C | SK Studenec | 62:47 | + 20:24 |
23. | Janků Anna | SJC0252 | A | Sportcentrum Jičín | 64:51 | + 22:28 |
24. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 68:31 | + 26:08 |
25. | Randáková Alžběta | VRL0252 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:36 | + 31:13 |
26. | Šritrová Lenka | TUR0250 | B | OOB TJ Turnov | 73:38 | + 31:15 |
27. | Sadílková Iva | VIC0151 | C | OB Vizovice | 88:20 | + 45:57 |
28. | Kalousková Marie | DKP0151 | B | Oddíl OB Kotlářka | 93:18 | + 50:55 |
29. | Humlíčková Martina | UBM0151 | C | MENISKOS Brno | 130:00 | + 87:37 |
Starková Terezie | CHT0251 | B | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Opálková Martina | BBM0050 | A | BETA URSUS Orienteering | 49:27 | |
2. | Tichá Veronika | TZL9951 | A | SKOB Zlín | 52:41 | + 3:14 |
3. | Nechanická Klára | OSN0050 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 53:30 | + 4:03 |
4. | Grycová Kateřina | TBM0058 | A | KOS TJ Tesla Brno | 54:51 | + 5:24 |
5. | Semrádová Jana | CHC9951 | A | K.O.B. Choceň | 55:27 | + 6:00 |
6. | Zrníková Adéla | OSN0099 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 55:41 | + 6:14 |
7. | Auermüllerová Anna | ZBM0060 | A | SK Žabovřesky Brno | 58:59 | + 9:32 |
8. | Voltrová Alena | ROZ9951 | B | OK Roztoky | 60:42 | + 11:15 |
9. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | A | SKOB Zlín | 64:05 | + 14:38 |
10. | Boková Ivana | ZAM9952 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 64:41 | + 15:14 |
11. | Hápová Petra | PHK0051 | A | OK 99 Hradec Králové | 67:44 | + 18:17 |
12. | Hrnčířová Magda | STH0051 | B | SK Studenec | 68:13 | + 18:46 |
13. | Škorpíková Barbora | LPU0060 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 69:34 | + 20:07 |
14. | Štefková Klára | TBM0059 | B | KOS TJ Tesla Brno | 69:55 | + 20:28 |
15. | Stoklasová Daniela | OSN0055 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 71:09 | + 21:42 |
16. | Hrabošová Magdalena | ASU0099 | A | Magnus Orienteering | 73:46 | + 24:19 |
17. | Foltýnová Eva | SJI0051 | A | OK Jihlava | 74:04 | + 24:37 |
18. | Malivánková Eva | ZBM9952 | B | SK Žabovřesky Brno | 74:25 | + 24:58 |
19. | Ressová Tereza | LCE0052 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 76:33 | + 27:06 |
20. | Vacková Anna | CHT0051 | C | OOB SK Chrast | 89:24 | + 39:57 |
Špendlíková Kamila | LCE0051 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
Nechutová Aneta | SJI9950 | A | OK Jihlava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kociánová Lenka | VBM8553 | C | VSK Mendelu Brno | 70:05 | 8820 | |
2. | Vališová Martina | OSN9696 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 70:13 | + 0:08 | 8803 |
3. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | R | KOS TJ Tesla Brno | 71:26 | + 1:21 | 8652 |
4. | Šimková Johanka | ZBM9350 | R | SK Žabovřesky Brno | 72:39 | + 2:34 | 8501 |
5. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | R | SK Žabovřesky Brno | 73:26 | + 3:21 | 8404 |
6. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | C | KOS TJ Tesla Brno | 76:18 | + 6:13 | 8048 |
7. | Fenclová Marta | LPU7667 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 76:37 | + 6:32 | 8009 |
8. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | C | USK Praha | 77:07 | + 7:02 | 7947 |
9. | Bořánková Karolína | KAM9550 | R | OK Kamenice | 77:20 | + 7:15 | 7920 |
10. | Korpasová Tereza | TBM9898 | R | KOS TJ Tesla Brno | 78:03 | + 7:58 | 7831 |
11. | Vernerová Radka | VBM8558 | C | VSK Mendelu Brno | 81:31 | + 11:26 | 7401 |
12. | Randáková Helena | VRL7452 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 81:38 | + 11:33 | 7386 |
13. | Petráčková Klára | LPU9261 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 82:48 | + 12:43 | 7242 |
14. | Žaloudková Klára | LPU9461 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 83:49 | + 13:44 | 7115 |
15. | Valachová Martina | LPU9054 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 84:34 | + 14:29 | 7022 |
16. | Janů Hana | KSU9393 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 90:33 | + 20:28 | 6280 |
17. | Ondráčková Lucie | CHT9254 | C | OOB SK Chrast | 94:57 | + 24:52 | 5734 |
18. | Matrasová Kateřina | CHT8353 | C | OOB SK Chrast | 95:33 | + 25:28 | 5659 |
19. | Mrštíková Květa | CHT8754 | C | OOB SK Chrast | 96:04 | + 25:59 | 5595 |
20. | Horvátová Hana | ASU9797 | A | Magnus Orienteering | 101:09 | + 31:04 | 4964 |
21. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Žabovřesky Brno | 119:05 | + 49:00 | 2739 |
22. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | C | VSK Mendelu Brno | 123:54 | + 53:49 | 2141 |
Matějů Martina | PGP8556 | R | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fučíková Hana | VBM7751 | C | VSK Mendelu Brno | 68:13 | 6301 | |
2. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 79:35 | + 11:22 | 5451 |
3. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | B | SK Žabovřesky Brno | 80:57 | + 12:44 | 5349 |
4. | Michálková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 80:58 | + 12:45 | 5348 |
5. | Záveská Anna | DOB8851 | C | KOB Dobruška | 82:33 | + 14:20 | 5230 |
6. | Studničná Lenka | 7QX8650 | C | Neregistrovaní - Studničná | 83:36 | + 15:23 | |
7. | Štoková Mariana | DKP8158 | C | Oddíl OB Kotlářka | 86:33 | + 18:20 | 4931 |
8. | Křístková Veronika | ZBM8379 | C | SK Žabovřesky Brno | 87:05 | + 18:52 | 4891 |
9. | Šádková Martina | PHK9653 | C | OK 99 Hradec Králové | 88:37 | + 20:24 | 4776 |
10. | Fenclová Tereza | LPU9752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 90:51 | + 22:38 | 4609 |
11. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 91:06 | + 22:53 | 4590 |
12. | Voltrová Hana | ROZ9752 | B | OK Roztoky | 94:17 | + 26:04 | 4352 |
13. | Burešová Lenka | DKP8351 | C | Oddíl OB Kotlářka | 100:10 | + 31:57 | 3913 |
14. | Škrabalová Šárka | KON9888 | C | KOB Konice | 106:36 | + 38:23 | 3432 |
15. | Šádková Lucie | PHK9654 | C | OK 99 Hradec Králové | 107:50 | + 39:37 | 3339 |
16. | Hercigová Anna | JHB9159 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 123:08 | + 54:55 | 2196 |
17. | Binková Jana | CHT8651 | C | OOB SK Chrast | 152:21 | + 84:08 | 11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesařová Jana | TRI9751 | R | TJ TŽ Třinec | 59:51 | 5245 | |
2. | Pilíková Veronika | CET8152 | C | TJ Loko Česká Třebová | 72:57 | + 13:06 | 4376 |
3. | Martincová Kristýna | CHT8551 | C | OOB SK Chrast | 75:35 | + 15:44 | 4201 |
4. | Habigerová Radka | KSU9559 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 79:20 | + 19:29 | 3953 |
5. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 82:40 | + 22:49 | 3732 |
6. | Štěpánková Petra | LBM8651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 83:38 | + 23:47 | 3668 |
7. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 84:14 | + 24:23 | 3628 |
8. | Botiková Daniela | LCE9158 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 85:06 | + 25:15 | 3570 |
9. | Zavadilová Simona | PTE8485 | C | TJ Sokol Ptení | 86:38 | + 26:47 | 3469 |
10. | Krejčí Lenka | PTE8350 | C | TJ Sokol Ptení | 88:30 | + 28:39 | |
11. | Vacková Anna | SJI9854 | C | OK Jihlava | 90:42 | + 30:51 | 3199 |
12. | Kalinová Markéta | SPC8259 | C | SPORTICUS team | 106:39 | + 46:48 | 2141 |
13. | Sýkorová Daniela | CHC8851 | C | K.O.B. Choceň | 111:47 | + 51:56 | 1800 |
14. | Bendáková Eliška | LTU9250 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 118:45 | + 58:54 | 1338 |
15. | Moravčíková Hana | CHT9751 | C | OOB SK Chrast | 147:39 | + 87:48 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | C | SK Praga | 53:26 | |
2. | Kubáňová Jana | TBM7275 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:40 | + 0:14 |
3. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | C | KOS TJ Tesla Brno | 54:52 | + 1:26 |
4. | Kutlvašrová Vladimíra | VRL7752 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:10 | + 4:44 |
5. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | C | KOS TJ Tesla Brno | 58:39 | + 5:13 |
6. | Biolik Agnieszka | 46P7700 | C | Trackcourse | 59:13 | + 5:47 |
7. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | C | KOS TJ Tesla Brno | 60:07 | + 6:41 |
8. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | C | SK Praga | 60:24 | + 6:58 |
9. | Čivrná Karolína | VRL7355 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:09 | + 7:43 |
10. | Haasová Renata | LPU7960 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 61:54 | + 8:28 |
11. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 62:16 | + 8:50 |
12. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 62:55 | + 9:29 |
13. | Škáchová Petra | KAM7054 | C | OK Kamenice | 63:37 | + 10:11 |
14. | Gajdová Kristina | VSP7752 | C | USK Praha | 65:20 | + 11:54 |
15. | Ehlová Pavla | TBM7377 | C | KOS TJ Tesla Brno | 66:06 | + 12:40 |
16. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 66:10 | + 12:44 |
17. | Podlipná Veronika | NPA8152 | C | SK LOB Nová Paka | 66:57 | + 13:31 |
18. | Veselá Eva | VCB7853 | C | OB České Budějovice | 67:24 | + 13:58 |
19. | Marečková Kateřina | OSN7550 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 67:37 | + 14:11 |
20. | Smětáková Ivana | HLV8153 | C | KČT - OB Holešov | 68:09 | + 14:43 |
21. | Rančáková Barbora | 74C8151 | C | NER | 69:12 | + 15:46 |
22. | Štreglová Andrea | VRL7552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 69:30 | + 16:04 |
23. | Mrskočová Dana | LPU7356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 69:43 | + 16:17 |
24. | Nechanická Daniela | OSN7557 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 71:11 | + 17:45 |
25. | Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 71:53 | + 18:27 |
26. | Fukátková Miroslava | VIC7658 | C | OB Vizovice | 72:08 | + 18:42 |
27. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 74:34 | + 21:08 |
28. | Pračková Zita | RIC7850 | C | OB Říčany | 100:49 | + 47:23 |
29. | Doubravová Blanka | ASU7499 | C | Magnus Orienteering | 116:22 | + 62:56 |
Čečková Martina | SHK7753 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Marcela | TBM7659 | C | KOS TJ Tesla Brno | 61:03 | |
2. | Holasová Šarka | AOP7853 | C | Orientační Běh Opava | 61:43 | + 0:40 |
3. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:34 | + 2:31 |
4. | Petriláková Petra | DOR7656 | C | OK Dobříš | 66:14 | + 5:11 |
5. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:24 | + 10:21 |
6. | Cipryánová Alena | BZP7850 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 72:05 | + 11:02 |
7. | Petrásová Simona | LPU7556 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 73:24 | + 12:21 |
8. | Doušková Klára | TBM7761 | C | KOS TJ Tesla Brno | 75:05 | + 14:02 |
9. | Janků Radka | SJC7353 | C | Sportcentrum Jičín | 75:15 | + 14:12 |
10. | Kotková Lenka | RIC7352 | C | OB Říčany | 75:40 | + 14:37 |
11. | Procházková Lucie | ADA7651 | C | OOB Spartak Adamov | 76:49 | + 15:46 |
12. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 78:21 | + 17:18 |
13. | Broschová Lucie | RBK7451 | C | SK Radioklub Blansko | 79:56 | + 18:53 |
14. | Junková Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 80:05 | + 19:02 |
15. | Bednaříková Daniela | VLI7759 | C | Slavia Liberec orienteering | 80:27 | + 19:24 |
16. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 81:44 | + 20:41 |
17. | Strýčková Monika | ADA7454 | C | OOB Spartak Adamov | 81:50 | + 20:47 |
18. | Kučerová Berenika | DCE8050 | C | KOB Dobřichovice | 85:13 | + 24:10 |
19. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 86:21 | + 25:18 |
20. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | C | USK Praha | 87:03 | + 26:00 |
21. | Štichhauerová Kateřina | LPU7468 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 87:11 | + 26:08 |
22. | Finstrlová Alena | ZBM7550 | C | SK Žabovřesky Brno | 87:47 | + 26:44 |
23. | Kroutilová Eva | ZBM7861 | C | SK Žabovřesky Brno | 88:04 | + 27:01 |
24. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 93:07 | + 32:04 |
25. | Kašparová Eva | TYN7452 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 93:26 | + 32:23 |
26. | Stará Petra | VRL7354 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 94:11 | + 33:08 |
27. | Tichá Elena | LPU8258 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 94:45 | + 33:42 |
28. | Vacková Petra | CHT7852 | C | OOB SK Chrast | 95:00 | + 33:57 |
29. | Zámečníková Jitka | 3VX7450 | C | Zámečníci | 96:17 | + 35:14 |
30. | Čelechovská Zora | UBM7451 | C | MENISKOS Brno | 98:18 | + 37:15 |
31. | Navrátilová Helena | ASU7799 | C | Magnus Orienteering | 98:35 | + 37:32 |
32. | Pilařová Kateřina | CEP8050 | C | Čepíci | 99:57 | + 38:54 |
33. | Mikysková Ilona | VAM7550 | C | OOB Vamberk | 100:08 | + 39:05 |
34. | Sedláčková Dagmar | KVS7351 | C | SKOB Kobra Vsetín | 112:17 | + 51:14 |
35. | Urbánková Lenka | ZBM7551 | C | SK Žabovřesky Brno | 119:02 | + 57:59 |
36. | Eliášková Hana | LBM8051 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 119:33 | + 58:30 |
Ehlerová Petra | VSP7855 | C | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecká Marcela | PHK6852 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:50 | |
2. | Knapová Iva | LPU6052 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:25 | + 3:35 |
3. | Vavrysová Iva | LCE6359 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:29 | + 6:39 |
4. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 53:34 | + 6:44 |
5. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 56:04 | + 9:14 |
6. | Doleželová Iva | PZR7171 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 56:27 | + 9:37 |
7. | Wurzelová Dana | CHT6654 | C | OOB SK Chrast | 56:58 | + 10:08 |
8. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 57:41 | + 10:51 |
9. | Grycová Jana | TBM6969 | C | KOS TJ Tesla Brno | 58:26 | + 11:36 |
10. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 58:54 | + 12:04 |
11. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 59:26 | + 12:36 |
12. | Koberová Lenka | LPU6954 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:30 | + 12:40 |
13. | Juračková Jana | LPU6051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:15 | + 13:25 |
14. | Ferdusová Eva | LCE6461 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 61:02 | + 14:12 |
15. | Waňková Dita | LPU7158 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 62:19 | + 15:29 |
16. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 62:36 | + 15:46 |
17. | Rusinová Alena | BRU7152 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 63:07 | + 16:17 |
18. | Šmelíková Hana | ASU6999 | C | Magnus Orienteering | 63:18 | + 16:28 |
19. | Zalabová Martina | SJC6657 | C | Sportcentrum Jičín | 63:36 | + 16:46 |
20. | Illnerová Daniela | DKP6651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 64:51 | + 18:01 |
21. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | 69:45 | + 22:55 |
22. | Doušková Vlasta | TBM7060 | C | KOS TJ Tesla Brno | 70:45 | + 23:55 |
23. | Kuchařová Ada | TBM5855 | C | KOS TJ Tesla Brno | 72:33 | + 25:43 |
24. | Bendáková Jitka | LTU6951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 72:51 | + 26:01 |
25. | Lazáková Šárka | LTU6952 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 75:51 | + 29:01 |
26. | Pipková Táňa | LPU7156 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 76:28 | + 29:38 |
27. | Miková Iva | TBM7071 | C | KOS TJ Tesla Brno | 77:53 | + 31:03 |
28. | Valachová Jana | LPU6654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 80:07 | + 33:17 |
29. | Fuchsová Marcela | TBM7260 | C | KOS TJ Tesla Brno | 84:36 | + 37:46 |
30. | Malačková Jana | DKP6150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 92:47 | + 45:57 |
31. | Tichá Dagmar | DKP7250 | C | Oddíl OB Kotlářka | 98:35 | + 51:45 |
32. | Řadová Jaromíra | DKP6551 | C | Oddíl OB Kotlářka | 100:42 | + 53:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sadílková Lenka | VIC7055 | C | OB Vizovice | 58:30 | |
2. | Šišmová Hana | TYN6850 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 62:10 | + 3:40 |
3. | Nykodýmová Monika | TBM6870 | C | KOS TJ Tesla Brno | 65:09 | + 6:39 |
4. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 65:23 | + 6:53 |
5. | Machová Iveta | NPA6851 | C | SK LOB Nová Paka | 67:40 | + 9:10 |
6. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 67:42 | + 9:12 |
7. | Jašková Monika | TBM6363 | C | KOS TJ Tesla Brno | 71:23 | + 12:53 |
8. | Lukášová Lenka | TBM6653 | C | KOS TJ Tesla Brno | 72:21 | + 13:51 |
9. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 72:40 | + 14:10 |
10. | Nechutová Alena | PZR6969 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 75:37 | + 17:07 |
11. | Blažková Hana | RBK6957 | C | SK Radioklub Blansko | 76:38 | + 18:08 |
12. | Egrtová Jitka | SHK6354 | C | OK Slavia Hradec Králové | 76:43 | + 18:13 |
13. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 79:17 | + 20:47 |
14. | Obrátilová Naďa | ABM6654 | C | KOB ALFA Brno | 79:33 | + 21:03 |
15. | Holečková Zdeňka | SHK6950 | C | OK Slavia Hradec Králové | 79:47 | + 21:17 |
16. | Matyášová Lenka | LBM6460 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 79:50 | + 21:20 |
17. | Fundová Hana | SHK6752 | C | OK Slavia Hradec Králové | 81:45 | + 23:15 |
18. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 85:46 | + 27:16 |
19. | Strachotová Eva | ASU6099 | C | Magnus Orienteering | 91:49 | + 33:19 |
20. | Schäferová Jana | TZL6566 | C | SKOB Zlín | 97:14 | + 38:44 |
21. | Řeháková Jana | BFM7152 | C | SKOB Frýdek - Místek | 104:22 | + 45:52 |
22. | Šubrtová Petra | NER | C | 110:07 | + 51:37 | |
Záveská Anna | CET6450 | C | TJ Loko Česká Třebová | DISK | ||
Prázová Kamila | SRK7151 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK | ||
MS | Christodoulou Iva | ASU7599 | C | Magnus Orienteering | 94:29 | + 35:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 46:18 | |
2. | Janotová Dobra | ZBM5662 | C | SK Žabovřesky Brno | 46:41 | + 0:23 |
3. | Benešová Iva | SJC6151 | C | Sportcentrum Jičín | 47:27 | + 1:09 |
4. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 47:39 | + 1:21 |
5. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 48:01 | + 1:43 |
6. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | VZA Žilina | 48:29 | + 2:11 |
7. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | C | SK Žabovřesky Brno | 50:25 | + 4:07 |
8. | Řezníčková Hana | CHT6051 | C | OOB SK Chrast | 51:30 | + 5:12 |
9. | Jansová Alena | CHT5852 | C | OOB SK Chrast | 51:42 | + 5:24 |
10. | Hušková Eva | NPA5754 | C | SK LOB Nová Paka | 53:06 | + 6:48 |
11. | Daví Jana | ASU6199 | C | Magnus Orienteering | 53:33 | + 7:15 |
12. | Klusáčková Jitka | TTR6152 | C | OOB Třebíč | 55:01 | + 8:43 |
13. | Bravená Alexandra | VBM6155 | C | VSK Mendelu Brno | 55:44 | + 9:26 |
14. | Potěšilová Vladimíra | VBM5655 | C | VSK Mendelu Brno | 57:15 | + 10:57 |
15. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | C | VSK Mendelu Brno | 57:52 | + 11:34 |
16. | Fejlková Alice | SHK5351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 59:53 | + 13:35 |
17. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | C | SOB Olomouc | 62:13 | + 15:55 |
18. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | C | SK LOB Nová Paka | 63:25 | + 17:07 |
19. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | C | OK Jilemnice | 65:44 | + 19:26 |
20. | Svobodová Eva | SHK5853 | C | OK Slavia Hradec Králové | 74:52 | + 28:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klimplová Alena | LPU5551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:43 | |
2. | Procházková Helena | TBM5351 | C | KOS TJ Tesla Brno | 52:58 | + 5:15 |
3. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 53:27 | + 5:44 |
4. | Hausvaterová Marcela | SHK6152 | C | OK Slavia Hradec Králové | 59:12 | + 11:29 |
5. | Salajková Věra | LBM5558 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 61:29 | + 13:46 |
6. | Jalová Marie | RBK5761 | C | SK Radioklub Blansko | 63:34 | + 15:51 |
7. | Rajnošková Marie | BZR6051 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 66:21 | + 18:38 |
8. | Vychodilová Jiřina | SHK5951 | C | OK Slavia Hradec Králové | 71:24 | + 23:41 |
9. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 74:14 | + 26:31 |
10. | Eremiášová Jana | TBM5451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 76:06 | + 28:23 |
11. | Henková Svatava | RBK5454 | C | SK Radioklub Blansko | 79:47 | + 32:04 |
Šilerová Zdena | KNC5750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | DISK | ||
Remešová Alena | DOB6150 | C | KOB Dobruška | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolaříková Věra | SBK5251 | C | KOB Start Blansko | 42:42 | |
2. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 44:49 | + 2:07 |
3. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 52:13 | + 9:31 |
4. | Martincová Helena | ZAM5051 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 53:43 | + 11:01 |
5. | Kubíková Květa | LPU4752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:32 | + 12:50 |
6. | Tomanová Jana | LBM4955 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 64:24 | + 21:42 |
7. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 67:18 | + 24:36 |
8. | Bogdálková Věra | LBM4858 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 69:47 | + 27:05 |
9. | Lohrová Jarmila | SCP0 | C | OK Sparta Praha | 72:12 | + 29:30 |
10. | Lhotská Hana | ZAM4651 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 78:54 | + 36:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | C | OK Jihlava | 18:37 | |
2. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | C | KOS TJ Tesla Brno | 20:55 | + 2:18 |
3. | Cipryán Tobiáš | BZP0701 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 21:21 | + 2:44 |
4. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:58 | + 3:21 |
5. | Kroutil Jošt | ZBM0701 | C | SK Žabovřesky Brno | 22:36 | + 3:59 |
6. | Veljačik Jonáš | SCP0800 | C | OK Sparta Praha | 22:50 | + 4:13 |
7. | Veselý Štěpán | VIC0712 | C | OB Vizovice | 24:50 | + 6:13 |
8. | Čečka Matěj | SHK0901 | C | OK Slavia Hradec Králové | 25:00 | + 6:23 |
9. | Švestka Štěpán | KVS0711 | C | SKOB Kobra Vsetín | 26:27 | + 7:50 |
10. | Goláň Antonín | LPU0804 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:08 | + 8:31 |
11. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | C | OK Slavia Hradec Králové | 27:28 | + 8:51 |
12. | Oujeský Dan | ADA0701 | C | OOB Spartak Adamov | 27:33 | + 8:56 |
13. | Kadaně Matěj | LPU1001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:31 | + 9:54 |
14. | Pilař František | CEP0900 | C | Čepíci | 29:58 | + 11:21 |
15. | Bezvoda Jakub | SHK0807 | C | OK Slavia Hradec Králové | 30:02 | + 11:25 |
16. | Kroutil Tadeáš | ZBM0901 | C | SK Žabovřesky Brno | 30:12 | + 11:35 |
17. | Bořil David | PZR0707 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 30:31 | + 11:54 |
18. | Minařík Josef | VCB0903 | C | OB České Budějovice | 31:44 | + 13:07 |
19. | Rémiš Šimon | SHK0801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 33:02 | + 14:25 |
20. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:20 | + 16:43 |
21. | Šípek Daniel | LPU0806 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:50 | + 18:13 |
22. | Čečka Vojtěch | SHK0804 | C | OK Slavia Hradec Králové | 38:41 | + 20:04 |
23. | Salajka Michal | LBM0701 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 38:44 | + 20:07 |
24. | Škorpík Jaromír | LPU0849 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:38 | + 21:01 |
25. | Baldrian Josef | VSP1100 | C | USK Praha | 45:04 | + 26:27 |
26. | Eliášek Patrik | LBM0801 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 50:35 | + 31:58 |
27. | Meduna Ondřej | STH0707 | C | SK Studenec | 54:57 | + 36:20 |
28. | Pastuszek Lukáš | VSP1000 | C | USK Praha | 61:03 | + 42:26 |
29. | Baláž Viktor | SHK0803 | C | OK Slavia Hradec Králové | 63:09 | + 44:32 |
30. | Štábl Vít | KSU1100 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:11 | + 47:34 |
31. | Kárník Štěpán | LPU1002 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 99:41 | + 81:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schwab Filip | TBM0710 | C | KOS TJ Tesla Brno | 15:36 | |
2. | Urválek Jan | TBM0707 | C | KOS TJ Tesla Brno | 17:03 | + 1:27 |
3. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | C | KOS TJ Tesla Brno | 17:56 | + 2:20 |
4. | Heczko Erik | VLI0804 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:52 | + 3:16 |
5. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:38 | + 4:02 |
6. | Kurka Antonín | SHK0700 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:14 | + 4:38 |
7. | Jandera Kryštof | PGP0700 | C | SK Praga | 20:33 | + 4:57 |
8. | Marek Filip | ZBM0706 | C | SK Žabovřesky Brno | 20:42 | + 5:06 |
9. | Buďárek Šimon | STH0703 | C | SK Studenec | 21:07 | + 5:31 |
10. | Ježek David | RBK0801 | C | SK Radioklub Blansko | 21:20 | + 5:44 |
11. | Frosch Vítek | LPU0801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:20 | + 6:44 |
12. | Světnický Antonín | STE0800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 23:31 | + 7:55 |
13. | Pavelec Michal | NPA0801 | C | SK LOB Nová Paka | 24:57 | + 9:21 |
14. | Zřídkaveselý Martin | ZBM0808 | C | SK Žabovřesky Brno | 25:27 | + 9:51 |
15. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | C | OB České Budějovice | 25:29 | + 9:53 |
16. | Toman Matěj | LBM0909 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 25:55 | + 10:19 |
17. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | VZA Žilina | 26:29 | + 10:53 |
18. | Šimon Eduard | PZR0800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 27:17 | + 11:41 |
19. | Kosák Eliáš | PGP0704 | C | SK Praga | 27:29 | + 11:53 |
20. | Doušek Vilém | TBM0904 | C | KOS TJ Tesla Brno | 27:53 | + 12:17 |
21. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Orientační Běh Opava | 28:32 | + 12:56 |
22. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Orientační Běh Opava | 28:42 | + 13:06 |
23. | Navrátil Pavel | ASU0747 | C | Magnus Orienteering | 28:53 | + 13:17 |
24. | Škorpil Marek | HOR0900 | C | TJ Jiskra Hořice | 30:06 | + 14:30 |
25. | Kadaně Marek | LPU0703 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:34 | + 14:58 |
26. | Cetl Jan | AOP0902 | C | Orientační Běh Opava | 31:27 | + 15:51 |
27. | Macek Vojtěch | ASU0748 | C | Magnus Orienteering | 32:13 | + 16:37 |
28. | Ježek Martin | LPU0701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:05 | + 17:29 |
29. | Držka Filip | LPU0901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:39 | + 24:03 |
30. | Goláň František | LPU0803 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:45 | + 25:09 |
31. | Kadaník Petr | LPU0802 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:29 | + 25:53 |
32. | Kunt Martin | ZAM0701 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 45:10 | + 29:34 |
Vítek Vojtěch | CHT0801 | C | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strýček Jan | ADA0503 | B | OOB Spartak Adamov | 23:03 | |
2. | Štěpánek Jan | TBM0607 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:01 | + 1:58 |
3. | Nemšovský Filip | VSP0500 | C | USK Praha | 26:50 | + 3:47 |
4. | Odehnal Tomáš | ADA0500 | B | OOB Spartak Adamov | 27:07 | + 4:04 |
5. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | C | SK Žabovřesky Brno | 27:25 | + 4:22 |
6. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:30 | + 4:27 |
7. | Pompach Lukáš | PHK0500 | B | OK 99 Hradec Králové | 27:43 | + 4:40 |
8. | Srb Vladimír | SJI0701 | B | OK Jihlava | 27:53 | + 4:50 |
9. | Šípek Ondřej | LPU0505 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 28:25 | + 5:22 |
10. | Zřídkaveselý Adam | ZBM0505 | B | SK Žabovřesky Brno | 29:25 | + 6:22 |
11. | Brosch Ondřej | RBK0606 | C | SK Radioklub Blansko | 29:26 | + 6:23 |
12. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | B | Oddíl OB Kotlářka | 30:48 | + 7:45 |
13. | Novák Matyáš | CTB0601 | B | SK OB Chotěboř | 31:03 | + 8:00 |
14. | Bednařík Vilém | VLI0509 | B | Slavia Liberec orienteering | 31:23 | + 8:20 |
15. | Nouza Michal | SJH0505 | C | SJH Jindřichův Hradec | 31:35 | + 8:32 |
16. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 32:02 | + 8:59 |
17. | Jelínek Filip | RUZ0500 | B | TJ Růžená | 32:06 | + 9:03 |
18. | Janků Štěpán | SJC0501 | B | Sportcentrum Jičín | 35:48 | + 12:45 |
19. | Pajger Miroslav | 38S0500 | C | VZA Žilina | 36:18 | + 13:15 |
20. | Čivrný Jan | VRL0501 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:31 | + 14:28 |
21. | Lazák Jan | LTU0500 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:15 | + 17:12 |
22. | Svoboda Antonín | VPM0601 | B | KOS Slavia Plzeň | 43:25 | + 20:22 |
Tichý Hubert | DKP0600 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stohanzl Patrik | LPU0510 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 23:43 | |
2. | Čech Radan | TBM0611 | C | KOS TJ Tesla Brno | 26:10 | + 2:27 |
3. | Račanský Jakub | UBM0503 | C | MENISKOS Brno | 27:17 | + 3:34 |
4. | Kobylka David | ASU0546 | C | Magnus Orienteering | 31:46 | + 8:03 |
5. | Planík Martin | STH0601 | C | SK Studenec | 32:04 | + 8:21 |
6. | Štichhauer Adam | LPU0603 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 33:58 | + 10:15 |
7. | Pavelec Matěj | NPA0501 | B | SK LOB Nová Paka | 35:23 | + 11:40 |
8. | Dvořák Jakub | BBM0502 | C | BETA URSUS Orienteering | 35:52 | + 12:09 |
9. | Novák Tadeáš | CTB0640 | C | SK OB Chotěboř | 36:52 | + 13:09 |
10. | Munzar Jakub | LPU0606 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:16 | + 13:33 |
11. | Kosák Jonáš | PGP0603 | C | SK Praga | 38:29 | + 14:46 |
12. | Oujeský Lukáš | ADA0504 | C | OOB Spartak Adamov | 38:34 | + 14:51 |
13. | Dvořák Vojtěch | LPU0506 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:37 | + 15:54 |
14. | Greschner Adam | ASU0547 | C | Magnus Orienteering | 40:39 | + 16:56 |
15. | Sádovský Jáchym | LPU0508 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:43 | + 23:00 |
16. | Riessler Štěpán | OTK0500 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 51:04 | + 27:21 |
17. | Krumphanzl Šimon | SCP0549 | C | OK Sparta Praha | 56:55 | + 33:12 |
18. | Folprecht Matyáš | TBM0606 | C | KOS TJ Tesla Brno | 59:28 | + 35:45 |
19. | Balcar Jiří | SHK0600 | C | OK Slavia Hradec Králové | 63:28 | + 39:45 |
Vacek František | CHT0501 | C | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haas Filip | LPU0401 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 32:03 | |
2. | Rusin Vojtěch | BRU0301 | B | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 32:36 | + 0:33 |
3. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 34:53 | + 2:50 |
4. | Štregl Matyáš | VRL0301 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:03 | + 3:00 |
5. | Doušek Tomáš | TBM0401 | B | KOS TJ Tesla Brno | 35:33 | + 3:30 |
6. | Urbánek Adam | ZBM0302 | B | SK Žabovřesky Brno | 35:50 | + 3:47 |
7. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | B | USK Praha | 35:56 | + 3:53 |
8. | Novák Adam | LPU0320 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 36:48 | + 4:45 |
9. | Krpata Michal | LPU0403 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 36:52 | + 4:49 |
10. | Lička Adam | TBM0326 | B | KOS TJ Tesla Brno | 39:29 | + 7:26 |
11. | Hřivna Jakub | PGP0305 | B | SK Praga | 40:01 | + 7:58 |
12. | Ehl Ondřej | TBM0404 | B | KOS TJ Tesla Brno | 40:05 | + 8:02 |
13. | Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:12 | + 8:09 |
14. | Jelínek Kryštof | RUZ0301 | B | TJ Růžená | 40:35 | + 8:32 |
15. | Petrilák Matouš | DOR0409 | B | OK Dobříš | 40:47 | + 8:44 |
16. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 41:13 | + 9:10 |
17. | Orany Vojtěch | SJI0401 | B | OK Jihlava | 43:33 | + 11:30 |
18. | Dundáček Karel | SJH0401 | B | SJH Jindřichův Hradec | 44:24 | + 12:21 |
19. | Venhoda Matěj | SJI0301 | B | OK Jihlava | 47:01 | + 14:58 |
20. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | B | USK Praha | 51:33 | + 19:30 |
21. | Štoudek Martin | ASU0448 | B | Magnus Orienteering | 57:14 | + 25:11 |
22. | Hanousek Matěj | RBK0404 | B | SK Radioklub Blansko | 70:08 | + 38:05 |
23. | Hybeš Michal | CHT0401 | B | OOB SK Chrast | 77:28 | + 45:25 |
Waněk Hubert | LPU0309 | B | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flegl Martin | SRK0300 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 25:39 | |
2. | Procinger Jakub | VRL0305 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:36 | + 0:57 |
3. | Typlt Tomáš | NPA0406 | B | SK LOB Nová Paka | 28:18 | + 2:39 |
4. | Choutka Matěj | NPA0402 | B | SK LOB Nová Paka | 29:00 | + 3:21 |
5. | Rajnoha Tomáš | UBM0303 | C | MENISKOS Brno | 32:22 | + 6:43 |
6. | Ježek Filip | RBK0405 | C | SK Radioklub Blansko | 33:27 | + 7:48 |
7. | Fajfer Filip | NPA0401 | B | SK LOB Nová Paka | 34:10 | + 8:31 |
8. | Novák Stanislav | NPA0404 | B | SK LOB Nová Paka | 38:00 | + 12:21 |
9. | Kunt Stanislav | ZAM0401 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 39:13 | + 13:34 |
10. | Bartášek Tomáš | ASU0447 | C | Magnus Orienteering | 45:02 | + 19:23 |
11. | Veselý Jonáš | VIC0411 | B | OB Vizovice | 45:27 | + 19:48 |
12. | Račanský Jan | UBM0302 | C | MENISKOS Brno | 52:02 | + 26:23 |
13. | Švestka Jakub | KVS0311 | C | SKOB Kobra Vsetín | 55:19 | + 29:40 |
14. | Ježek Vojtěch | LPU0408 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:26 | + 30:47 |
15. | Splítek Petr | PZR0401 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 65:35 | + 39:56 |
16. | Jakubský Adam | SHK0406 | C | OK Slavia Hradec Králové | 76:10 | + 50:31 |
17. | Verner Lukáš | SHK0407 | C | OK Slavia Hradec Králové | 82:09 | + 56:30 |
MS | Škoda Ondřej | NER | C | 108:04 | + 82:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mareček Šimon | OSN0201 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 48:38 | |
2. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | A | Sportcentrum Jičín | 49:56 | + 1:18 |
3. | Švadlena Michal | CHC0101 | A | K.O.B. Choceň | 51:23 | + 2:45 |
4. | Pipek Ondřej | LPU0203 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 51:38 | + 3:00 |
5. | Adámek Filip | ABM0101 | A | KOB ALFA Brno | 52:50 | + 4:12 |
6. | Mrskoč Marek | LPU0205 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 53:18 | + 4:40 |
6. | Link Lukáš | STH0205 | A | SK Studenec | 53:18 | + 4:40 |
8. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk | 53:23 | + 4:45 |
9. | Štefan Vít | STH0202 | A | SK Studenec | 54:55 | + 6:17 |
10. | Macek Ondřej | LPU0209 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 55:02 | + 6:24 |
11. | Milán Tomáš | ZBM0111 | A | SK Žabovřesky Brno | 56:19 | + 7:41 |
12. | Paleček Ondřej | SRK0103 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 56:43 | + 8:05 |
13. | Kligl Radim | TBM0103 | A | KOS TJ Tesla Brno | 57:38 | + 9:00 |
14. | Malačka Milan | DKP0210 | A | Oddíl OB Kotlářka | 58:06 | + 9:28 |
15. | Hojný Jáchym | SJH0301 | B | SJH Jindřichův Hradec | 59:10 | + 10:32 |
16. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | A | KOS TJ Tesla Brno | 59:33 | + 10:55 |
17. | Bek Jiří | CHA0103 | B | OK Chrastava | 60:13 | + 11:35 |
18. | Nechanický Jan | OSN0200 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 60:38 | + 12:00 |
19. | Kurák Michal | 84S0100 | C | Akademik TU Košice | 62:51 | + 14:13 |
20. | Bolehovský Michal | VSP0202 | B | USK Praha | 63:09 | + 14:31 |
21. | Hecl František | KSU0201 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 64:24 | + 15:46 |
22. | Chovanec Václav | TZL0201 | A | SKOB Zlín | 65:38 | + 17:00 |
23. | Šubrt Matěj | DKP0205 | B | Oddíl OB Kotlářka | 65:53 | + 17:15 |
24. | Šafář Martin | KSU0105 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 68:34 | + 19:56 |
25. | Krč Matěj | KSU0101 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 69:12 | + 20:34 |
26. | Dostál Jakub | VRL0104 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 69:33 | + 20:55 |
27. | Poláček Tomáš | PZR0102 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 70:38 | + 22:00 |
28. | Mühlbach Aleš | STH0104 | B | SK Studenec | 73:13 | + 24:35 |
29. | Kopecký Jan | PZR0202 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 73:25 | + 24:47 |
30. | Procinger Jan | VRL0102 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 76:41 | + 28:03 |
31. | Vališ Jan | LPU0210 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 77:00 | + 28:22 |
32. | Bořil Šimon | PZR0101 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 77:20 | + 28:42 |
33. | Novák Přemysl | DKP0107 | B | Oddíl OB Kotlářka | 79:22 | + 30:44 |
34. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | A | SK Žabovřesky Brno | 82:19 | + 33:41 |
35. | Klement David | DKP0110 | C | Oddíl OB Kotlářka | 83:34 | + 34:56 |
36. | Čelechovský Matěj | UBM0202 | B | MENISKOS Brno | 84:56 | + 36:18 |
37. | Mikuláš Jan | VCB0103 | C | OB České Budějovice | 109:29 | + 60:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čech Petr | SJI0001 | A | OK Jihlava | 54:56 | |
2. | Jílek Ondřej | KSU9908 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:58 | + 2:02 |
3. | Horčička Vít | STE9919 | A | SK SKI-OB Šternberk | 57:47 | + 2:51 |
4. | Hlaváč Ondřej | ZBM9901 | A | SK Žabovřesky Brno | 59:44 | + 4:48 |
5. | Sedlář Jan | TBM0010 | A | KOS TJ Tesla Brno | 61:14 | + 6:18 |
6. | Sabol Josef | CTB9902 | B | SK OB Chotěboř | 71:35 | + 16:39 |
7. | Rajnoha David | TBM0003 | B | KOS TJ Tesla Brno | 74:43 | + 19:47 |
8. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 74:55 | + 19:59 |
9. | Žanda Jan | CTB9901 | B | SK OB Chotěboř | 81:05 | + 26:09 |
10. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 84:36 | + 29:40 |
11. | Ridzoň Daniel | DKP9907 | B | Oddíl OB Kotlářka | 86:54 | + 31:58 |
12. | Hybeš David | CHT9903 | C | OOB SK Chrast | 109:33 | + 54:37 |
Müller Jonáš | KSU9906 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Komenda Jan | ZBM9902 | B | SK Žabovřesky Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 73:43 | 9050 | |
2. | Křivda Tomáš | CHC9901 | A | K.O.B. Choceň | 74:59 | + 1:16 | 8901 |
3. | Dutkowski Mikolaj | DOB9200 | C | KOB Dobruška | 77:34 | + 3:51 | 8598 |
4. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | R | SKOB Zlín | 77:46 | + 4:03 | 8575 |
5. | Procházka David | LPU9113 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 78:48 | + 5:05 | 8453 |
6. | Horvát Petr | ASU9447 | E | Magnus Orienteering | 78:54 | + 5:11 | 8442 |
7. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 80:01 | + 6:18 | 8311 |
8. | Kozák Osvald | TBM8201 | R | KOS TJ Tesla Brno | 81:43 | + 8:00 | 8111 |
9. | Srb Vladimír | SJI7801 | C | OK Jihlava | 83:35 | + 9:52 | 7892 |
10. | Matějů Luboš | PGP7601 | C | SK Praga | 86:31 | + 12:48 | 7548 |
11. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | C | OK Jihlava | 87:31 | + 13:48 | 7431 |
12. | Kos Tomáš | LPU9303 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 87:47 | + 14:04 | 7399 |
13. | Turczer Petr | KSU7945 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 89:12 | + 15:29 | 7233 |
14. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 89:35 | + 15:52 | 7188 |
15. | Bořánek Michal | STE0007 | A | SK SKI-OB Šternberk | 89:36 | + 15:53 | 7186 |
16. | Bencúr Juraj | LCE7701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 90:17 | + 16:34 | 7106 |
17. | Benroth Martin | TZL9206 | C | SKOB Zlín | 90:24 | + 16:41 | 7092 |
18. | Kopáček Jan | CHT8510 | C | OOB SK Chrast | 91:26 | + 17:43 | 6971 |
19. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | 94:14 | + 20:31 | 6642 |
20. | Skřivanek Marcel | JPV7713 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 96:29 | + 22:46 | 6378 |
21. | Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 98:00 | + 24:17 | 6200 |
22. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | C | OK Jihlava | 98:14 | + 24:31 | 6173 |
23. | Podmolík Josef | TZL9701 | A | SKOB Zlín | 101:09 | + 27:26 | 5831 |
24. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | C | KOS TJ Tesla Brno | 104:04 | + 30:21 | 5489 |
25. | Kala Matěj | OOL8901 | C | SK Haná orienteering | 104:15 | + 30:32 | 5467 |
26. | Přikryl Petr | ZBM6708 | C | SK Žabovřesky Brno | 104:23 | + 30:40 | 5451 |
27. | Illner Vojtěch | DKP9600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 105:44 | + 32:01 | 5293 |
28. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 105:53 | + 32:10 | 5275 |
29. | Lauterbach David | ZAM9801 | B | OB TJ Sokol Žamberk | 106:16 | + 32:33 | 5230 |
30. | Janů Zdeněk | KSU9045 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 106:46 | + 33:03 | 5172 |
31. | Nouza Petr | SJH9300 | C | SJH Jindřichův Hradec | 107:18 | + 33:35 | 5109 |
32. | Mašata Matěj | PHK9601 | R | OK 99 Hradec Králové | 110:21 | + 36:38 | 4751 |
33. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | C | KOS TJ Tesla Brno | 111:30 | + 37:47 | 4616 |
34. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | C | KOB Směr Kroměříž | 112:17 | + 38:34 | 4525 |
35. | Haas Karel | LPU7304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 113:31 | + 39:48 | 4380 |
36. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 114:52 | + 41:09 | 4221 |
37. | Pračka Tomáš | RIC7302 | C | OB Říčany | 118:18 | + 44:35 | 3819 |
38. | Krajcar Ivo | SKM9501 | C | KOB Směr Kroměříž | 125:51 | + 52:08 | 2933 |
39. | Šimon Igor | PZR7904 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 167:01 | + 93:18 | 0 |
Moracciccio Marco | LPU | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Frýba Dominik | SJI9702 | A | OK Jihlava | DISK | 0 | ||
Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | 0 | ||
Prášil Ondřej | SJC8401 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Perknovský Radim | JPV8235 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 56:03 | 7045 | |
2. | Fučík Karel | VBM7246 | C | VSK Mendelu Brno | 57:23 | + 1:20 | 6887 |
3. | Krejsa Vladimír | CHT9202 | C | OOB SK Chrast | 59:54 | + 3:51 | 6589 |
4. | Strachota Petr | TJN8700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:22 | + 5:19 | 6415 |
5. | Krejsa Martin | CHT9001 | C | OOB SK Chrast | 62:43 | + 6:40 | 6255 |
6. | Ptáček Jiří | SRK9002 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 63:44 | + 7:41 | 6135 |
7. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 63:58 | + 7:55 | 6107 |
8. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | C | SK LOB Nová Paka | 64:46 | + 8:43 | 6013 |
9. | Vlažný Jakub | LCE9102 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 65:40 | + 9:37 | 5906 |
10. | Illner Jakub | DKP6601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:53 | + 9:50 | 5880 |
11. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 65:58 | + 9:55 | 5871 |
12. | Trávníček Jan | PLU7501 | C | TJ SOKOL Plumlov | 66:28 | + 10:25 | 5811 |
13. | Kadlec Jan | SJI8306 | C | OK Jihlava | 66:54 | + 10:51 | 5760 |
14. | Šťastný Karel | CTB7901 | C | SK OB Chotěboř | 67:49 | + 11:46 | 5652 |
15. | Orany Tomáš | SJI7311 | C | OK Jihlava | 69:03 | + 13:00 | 5506 |
16. | Martinec Petr | CHT8502 | C | OOB SK Chrast | 70:24 | + 14:21 | 5346 |
17. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 70:34 | + 14:31 | 5326 |
18. | Leštínský Tomáš | DOB7801 | C | KOB Dobruška | 70:56 | + 14:53 | 5283 |
19. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 71:11 | + 15:08 | 5253 |
20. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | C | SK Žabovřesky Brno | 71:30 | + 15:27 | 5216 |
21. | Verner Tomáš | VBM8204 | C | VSK Mendelu Brno | 71:40 | + 15:37 | 5196 |
22. | Vondra Jiří | FSP7600 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 72:00 | + 15:57 | 5156 |
23. | Souček Tomáš | SHK8200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 72:11 | + 16:08 | 5135 |
24. | Wohanka Pavel | VRL7501 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 72:18 | + 16:15 | 5121 |
25. | Vašíček Michal | ABM8908 | C | KOB ALFA Brno | 72:22 | + 16:19 | 5113 |
26. | Kysilko Zdeněk | CHT8601 | C | OOB SK Chrast | 72:48 | + 16:45 | 5062 |
27. | Neumann Petr | PGP8705 | C | SK Praga | 73:26 | + 17:23 | 4987 |
28. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 73:43 | + 17:40 | 4953 |
29. | Oujeský Tomáš | ADA7433 | C | OOB Spartak Adamov | 74:26 | + 18:23 | 4868 |
30. | Štregl Petr | VRL7303 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 75:17 | + 19:14 | 4768 |
31. | Ptáček Martin | SRK9509 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 76:06 | + 20:03 | 4671 |
32. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB Spartak Adamov | 78:42 | + 22:39 | 4363 |
33. | Andrš Petr | ZAM8401 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 79:16 | + 23:13 | 4296 |
34. | Štefan Jan | CHT | C | OOB SK Chrast | 79:25 | + 23:22 | |
35. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | C | KOB ALFA Brno | 81:31 | + 25:28 | 4030 |
36. | Kniebugl Anton | 39S6401 | C | KOBRA Bratislava | 83:11 | + 27:08 | |
37. | Lohr Ivo | SCP6801 | C | OK Sparta Praha | 90:29 | + 34:26 | 2968 |
38. | Komárek Arnošt | SJH7702 | C | SJH Jindřichův Hradec | 91:54 | + 35:51 | 2800 |
39. | Filičko Marek | LPU7102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 98:24 | + 42:21 | 2031 |
40. | Čech Viktor | VBM8001 | C | VSK Mendelu Brno | 98:39 | + 42:36 | 2001 |
Kašpar Jakub | ASU9747 | B | Magnus Orienteering | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Michal | SJI7823 | C | OK Jihlava | 49:01 | 5428 | |
2. | Panovec Jan | VIC8931 | C | OB Vizovice | 49:16 | + 0:15 | 5402 |
3. | Axmann Šimon | 44C8700 | C | Neregistrovaní | 50:37 | + 1:36 | |
4. | Pašek František | KAM7600 | C | OK Kamenice | 53:10 | + 4:09 | 4994 |
5. | Bubela Tomáš | ASU8101 | C | Magnus Orienteering | 54:33 | + 5:32 | 4850 |
6. | Jalový Vlastimil | RBK8604 | C | SK Radioklub Blansko | 58:23 | + 9:22 | 4449 |
7. | Chlupáč Dominik | ZAM9320 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 59:00 | + 9:59 | |
8. | Pitra Martin | CHT9204 | C | OOB SK Chrast | 59:29 | + 10:28 | 4334 |
9. | Měrka Roman | VIC8308 | C | OB Vizovice | 61:31 | + 12:30 | 4122 |
10. | Musil Marek | CHT8801 | C | OOB SK Chrast | 63:59 | + 14:58 | 3864 |
11. | Slavík Pavel | SNA7349 | C | TJ START Náchod | 64:04 | + 15:03 | 3855 |
12. | Kalina Miroslav | SPC8211 | C | SPORTICUS team | 64:49 | + 15:48 | 3777 |
13. | Bernášek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 65:46 | + 16:45 | 3678 |
14. | Peřinka Šimon | BBM9700 | B | BETA URSUS Orienteering | 66:22 | + 17:21 | 3615 |
15. | Macl Jan | LPU9102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 68:56 | + 19:55 | 3347 |
16. | Kavan Tomáš | TBM8603 | C | KOS TJ Tesla Brno | 69:55 | + 20:54 | 3244 |
17. | Kutílek Jakub | LPU8609 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 73:00 | + 23:59 | 2922 |
18. | Urbánek Jan | 3AZ | C | Nereg DKP | 75:48 | + 26:47 | |
19. | Dokoupil Zbyněk | VBM8206 | C | VSK Mendelu Brno | 78:13 | + 29:12 | 2377 |
20. | Otrusina David | VBM8205 | C | VSK Mendelu Brno | 79:58 | + 30:57 | 2194 |
21. | Janousek Michal | 2TZ8800 | C | MJ Technology | 81:38 | + 32:37 | |
22. | Nymsa Zdeněk | TYN8502 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 81:46 | + 32:45 | 2006 |
23. | Jochec Michal | VIC9704 | C | OB Vizovice | 84:58 | + 35:57 | 1672 |
24. | Humlíček Petr | UBM9701 | C | MENISKOS Brno | 106:21 | + 57:20 | 0 |
25. | Kuban Jiří | CHT8401 | C | OOB SK Chrast | 110:34 | + 61:33 | 0 |
Prouza Jaromír | DKP8705 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Venhoda Milan | SJI7104 | C | OK Jihlava | 68:40 | |
2. | Milán Pavel | TBM7227 | C | KOS TJ Tesla Brno | 73:25 | + 4:45 |
3. | Koblic Jan | VAM7601 | C | OOB Vamberk | 75:03 | + 6:23 |
4. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 76:16 | + 7:36 |
5. | Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 77:20 | + 8:40 |
6. | Hřivna Štěpán | PGP7507 | C | SK Praga | 79:58 | + 11:18 |
7. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 81:02 | + 12:22 |
8. | Nemšovský Petr | PGP7602 | C | SK Praga | 81:49 | + 13:09 |
9. | Slabý Jan | ZHR7900 | C | TJ Zhoř | 82:33 | + 13:53 |
10. | Mikan Petr | NER0 | C | 82:37 | + 13:57 | |
11. | Doušek Robert | TBM7911 | C | KOS TJ Tesla Brno | 83:15 | + 14:35 |
12. | Blažek Petr | SJH7402 | C | SJH Jindřichův Hradec | 83:42 | + 15:02 |
13. | Auermüller Vít | 65X6700 | C | Laněk | 84:49 | + 16:09 |
14. | Rusin Jan | BRU7601 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 85:16 | + 16:36 |
15. | Belej Jiří | LPU7421 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 86:03 | + 17:23 |
16. | Biolik Grzegorz | 46P7600 | C | Trackcourse | 86:17 | + 17:37 |
17. | Mikan Tomáš | NER0 | C | 86:23 | + 17:43 | |
18. | Odehnal Luděk | ADA7400 | C | OOB Spartak Adamov | 87:13 | + 18:33 |
19. | Ježek Petr | RBK7201 | C | SK Radioklub Blansko | 87:51 | + 19:11 |
20. | Račanský Jan | UBM7903 | C | MENISKOS Brno | 87:57 | + 19:17 |
21. | Jandera Tomáš | SOB7300 | C | SOBSA | 89:41 | + 21:01 |
22. | Lampa David | DKP7702 | C | Oddíl OB Kotlářka | 92:17 | + 23:37 |
23. | Rotek Pavel | ZBM7704 | C | SK Žabovřesky Brno | 92:24 | + 23:44 |
24. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 93:47 | + 25:07 |
25. | Čečka Jiří | SHK7600 | C | OK Slavia Hradec Králové | 95:22 | + 26:42 |
26. | Ježek Vladimír | LPU7311 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 95:29 | + 26:49 |
27. | Pilař Marek | CEP7700 | C | Čepíci | 96:27 | + 27:47 |
28. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | C | USK Praha | 102:47 | + 34:07 |
29. | Pipek Kamil | LPU7310 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 104:09 | + 35:29 |
30. | Bartášek Jiří | ASU7448 | C | Magnus Orienteering | 106:01 | + 37:21 |
31. | Brosch Petr | RBK7111 | C | SK Radioklub Blansko | 109:33 | + 40:53 |
32. | Hanousek Kamil | RBK7401 | C | SK Radioklub Blansko | 122:00 | + 53:20 |
33. | Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering | 159:03 | + 90:23 |
Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | DISK | ||
Kutlvašr Ruda | VRL7601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Finstrle Aleš | ZBM7603 | C | SK Žabovřesky Brno | 52:27 | |
2. | Volkov Alexander | 38S8000 | C | VZA Žilina | 54:23 | + 1:56 |
3. | Ehler Tomáš | VSP8102 | C | USK Praha | 55:10 | + 2:43 |
4. | Lička Lukáš | VBM7301 | C | VSK Mendelu Brno | 59:47 | + 7:20 |
5. | Sadílek Ondřej | 2YZ7300 | C | Neregistrovaní - Sadílek | 59:50 | + 7:23 |
6. | Rajnoha Miroslav | UBM7104 | C | MENISKOS Brno | 60:41 | + 8:14 |
7. | Kubáň Pavel | TBM7506 | C | KOS TJ Tesla Brno | 61:35 | + 9:08 |
8. | Cveček Martin | PVP7400 | C | VSS Přírodověda Praha | 62:36 | + 10:09 |
9. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | 63:36 | + 11:09 |
10. | Hovorka Pavel | LPU7908 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 66:29 | + 14:02 |
10. | Humlíček René | UBM7101 | C | MENISKOS Brno | 66:29 | + 14:02 |
12. | Kunt Stanislav | ZAM7401 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 67:05 | + 14:38 |
13. | Konfršt Josef | 6HC8100 | C | OB Vepřová | 67:33 | + 15:06 |
14. | Nepustil Petr | OSN7700 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 67:47 | + 15:20 |
15. | Dušek Václav | PTI7619 | C | Sportovní klub Ptení | 68:48 | + 16:21 |
16. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 70:03 | + 17:36 |
17. | Toman Ondřej | LBM7517 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 70:22 | + 17:55 |
18. | Stoklasa Radek | OSN7500 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 72:14 | + 19:47 |
19. | Kroupa Jan | LPU8103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 74:52 | + 22:25 |
20. | Vých Luboš | KOR7300 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 76:17 | + 23:50 |
21. | Rouš Pavel | VBM8102 | C | VSK Mendelu Brno | 77:17 | + 24:50 |
22. | Kroutil Petr | ZBM7803 | C | SK Žabovřesky Brno | 77:35 | + 25:08 |
23. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 77:42 | + 25:15 |
24. | Šafr Jiří | CHC7706 | C | K.O.B. Choceň | 78:39 | + 26:12 |
25. | Možný Stanislav | PVP7700 | C | VSS Přírodověda Praha | 78:47 | + 26:20 |
26. | Dušek Vladimír | TBM7400 | C | KOS TJ Tesla Brno | 81:24 | + 28:57 |
27. | Nečas David | TBM7611 | C | KOS TJ Tesla Brno | 82:05 | + 29:38 |
28. | Pecka Lukáš | HLV7707 | C | KČT - OB Holešov | 85:05 | + 32:38 |
29. | Dvořák Miloš | BBM7300 | C | BETA URSUS Orienteering | 87:53 | + 35:26 |
30. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 92:36 | + 40:09 |
31. | Splítek Václav | PZR7700 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 123:56 | + 71:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filip Libor | SRK7101 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:06 | |
2. | Horký Jan | UOL7100 | C | SOB Olomouc | 52:22 | + 4:16 |
3. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 55:16 | + 7:10 |
4. | Sadílek Martin | VIC6901 | C | OB Vizovice | 55:23 | + 7:17 |
5. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 56:34 | + 8:28 |
6. | Teringl Radek | VCB6502 | C | OB České Budějovice | 58:07 | + 10:01 |
7. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 61:52 | + 13:46 |
8. | Bolehovský Pavel | EKP7103 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 62:53 | + 14:47 |
9. | Tornai Szabolcs | 25H7100 | C | Tabáni Spartacus | 64:05 | + 15:59 |
10. | Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | 65:09 | + 17:03 |
11. | Bendák Petr | LTU6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 65:15 | + 17:09 |
12. | Nouza Petr | SJH6501 | C | SJH Jindřichův Hradec | 66:10 | + 18:04 |
13. | Koten Pavel | RIC7200 | C | OB Říčany | 67:42 | + 19:36 |
14. | Málek Martin | 8FX6500 | C | TJ Kobylisy | 68:02 | + 19:56 |
15. | Dundáček Milan | SJH6902 | C | SJH Jindřichův Hradec | 68:18 | + 20:12 |
16. | Valach Petr | LPU6505 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 68:56 | + 20:50 |
17. | Láznička Robert | TZL6309 | C | SKOB Zlín | 69:54 | + 21:48 |
18. | Adámek Libor | ABM6707 | C | KOB ALFA Brno | 70:02 | + 21:56 |
19. | Fencl Jiří | LPU6301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 71:42 | + 23:36 |
20. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 71:58 | + 23:52 |
21. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 72:20 | + 24:14 |
22. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 72:24 | + 24:18 |
23. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 72:33 | + 24:27 |
24. | Kubičko Petr | SJH6901 | C | SJH Jindřichův Hradec | 72:43 | + 24:37 |
25. | Nechanický Pavel | OSN7209 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 73:41 | + 25:35 |
26. | Kober Michal | LPU6702 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 74:17 | + 26:11 |
26. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava | 74:17 | + 26:11 |
28. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 74:23 | + 26:17 |
29. | Kubec Martin | DOB7002 | C | KOB Dobruška | 74:31 | + 26:25 |
30. | Klaška Jan | NER | C | 75:14 | + 27:08 | |
31. | Gola Miroslav | VIC6808 | C | OB Vizovice | 76:54 | + 28:48 |
32. | Svoboda Radek | VPM6903 | C | KOS Slavia Plzeň | 78:16 | + 30:10 |
33. | Starý Pavel | VRL6301 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 79:28 | + 31:22 |
34. | Zámečník Pavel | 3VX7200 | C | Zámečníci | 82:20 | + 34:14 |
35. | Vacek Milan | SJI6901 | C | OK Jihlava | 83:19 | + 35:13 |
36. | Kadaník Libor | PHK7204 | C | OK 99 Hradec Králové | 83:55 | + 35:49 |
37. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 84:28 | + 36:22 |
38. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 84:29 | + 36:23 |
39. | Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 84:42 | + 36:36 |
40. | Janů Zdeněk | KSU5749 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 87:08 | + 39:02 |
41. | Galík Svatopluk | TZL6301 | C | SKOB Zlín | 92:48 | + 44:42 |
42. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 94:05 | + 45:59 |
43. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 95:47 | + 47:41 |
44. | Maleček Vít | PGP6801 | C | SK Praga | 99:21 | + 51:15 |
45. | Čivrný Pavel | VRL6306 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 101:30 | + 53:24 |
46. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 101:38 | + 53:32 |
47. | Sanna Roberto | DKP6703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 106:29 | + 58:23 |
48. | Řada Richard | DKP6701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 146:51 | + 98:45 |
Vrubel Karel | TZL6401 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Vacek František | CHT7001 | C | OOB SK Chrast | DISK | ||
Cetl Vladimír | AOP6602 | C | Orientační Běh Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 49:55 | |
2. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 50:26 | + 0:31 |
3. | Rajnošek Zdeněk | BZR6301 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 53:03 | + 3:08 |
4. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | C | VSK Mendelu Brno | 54:01 | + 4:06 |
5. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:20 | + 6:25 |
6. | Brancuský Zdeněk | LPU6803 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 57:51 | + 7:56 |
7. | Funda Michal | SHK6403 | C | OK Slavia Hradec Králové | 59:21 | + 9:26 |
8. | Suk Marek | PZR6701 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 60:11 | + 10:16 |
9. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 60:43 | + 10:48 |
10. | Kašpar Václav | TYN7001 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 62:27 | + 12:32 |
11. | Patočka Petr | BBM6300 | C | BETA URSUS Orienteering | 63:09 | + 13:14 |
12. | Šiška Oto | OTK7202 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 64:04 | + 14:09 |
13. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 64:12 | + 14:17 |
14. | Vališ Jan | LPU7104 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 64:39 | + 14:44 |
15. | Mikyska Alan | VAM7149 | C | OOB Vamberk | 65:20 | + 15:25 |
16. | Strýček Jiří | ADA6701 | C | OOB Spartak Adamov | 66:39 | + 16:44 |
17. | Svoboda Miloslav | SHK5901 | C | OK Slavia Hradec Králové | 68:01 | + 18:06 |
18. | Šišma Pavel | TYN6901 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 68:38 | + 18:43 |
19. | Věříš Jan | LPU7103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 69:33 | + 19:38 |
20. | Cibulka Radek | LPU7107 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 69:38 | + 19:43 |
21. | Vychodil Tomáš | SHK6301 | C | OK Slavia Hradec Králové | 69:41 | + 19:46 |
22. | Pekárek Aleš | RBK6602 | C | SK Radioklub Blansko | 71:37 | + 21:42 |
23. | Holubář David | KUO7101 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 72:33 | + 22:38 |
24. | Procházka Tomáš | LPU6503 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 73:35 | + 23:40 |
25. | Mika Ladislav | TBM6801 | C | KOS TJ Tesla Brno | 74:03 | + 24:08 |
26. | Švestka Jiří | KVS6911 | C | SKOB Kobra Vsetín | 82:36 | + 32:41 |
27. | Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 83:20 | + 33:25 |
28. | Nechuta Milan | PZR7007 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 83:34 | + 33:39 |
29. | Kobylka Roman | ASU6749 | C | Magnus Orienteering | 86:34 | + 36:39 |
30. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | C | OK Dobříš | 90:26 | + 40:31 |
31. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 96:09 | + 46:14 |
Světnický Alexandr | OOL6300 | C | SK Haná orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 47:59 | |
2. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 48:32 | + 0:33 |
3. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | C | OK Jihlava | 51:30 | + 3:31 |
4. | Kaňák Petr | SJI6115 | C | OK Jihlava | 52:59 | + 5:00 |
5. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | C | OOB SK Chrast | 53:50 | + 5:51 |
6. | Romanovský Alois | SJH6101 | C | SJH Jindřichův Hradec | 55:00 | + 7:01 |
7. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 55:22 | + 7:23 |
8. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | C | Magnus Orienteering | 55:54 | + 7:55 |
9. | Běhoun Pavel | PHK5701 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:09 | + 8:10 |
10. | Pulec Pavel | VBM6201 | C | VSK Mendelu Brno | 56:34 | + 8:35 |
11. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 56:36 | + 8:37 |
12. | Juračka Zdeněk | HAV5702 | C | OB Havířov | 56:43 | + 8:44 |
13. | Juračka Vojtěch | LPU5404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:53 | + 8:54 |
14. | Hausvater Karel | SHK5801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 56:58 | + 8:59 |
15. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 57:07 | + 9:08 |
16. | Klusáček Martin | TTR5601 | C | OOB Třebíč | 57:59 | + 10:00 |
17. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 58:19 | + 10:20 |
18. | Václavek Jiří | STE5701 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:51 | + 10:52 |
19. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 59:24 | + 11:25 |
20. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 59:29 | + 11:30 |
21. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 59:57 | + 11:58 |
22. | Hanzl Vlastimil | VBM5329 | C | VSK Mendelu Brno | 60:50 | + 12:51 |
23. | Jalový Vlastimil | RBK6120 | C | SK Radioklub Blansko | 61:19 | + 13:20 |
24. | Tupec Jiří | VAM5801 | C | OOB Vamberk | 62:07 | + 14:08 |
25. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 63:50 | + 15:51 |
26. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 64:20 | + 16:21 |
27. | Jašek Milan | TBM6201 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:21 | + 16:22 |
28. | Knap Jan | LPU5101 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 64:48 | + 16:49 |
29. | Tomášek Pavel | OTK5800 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 65:37 | + 17:38 |
30. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | C | OK Jilemnice | 69:23 | + 21:24 |
31. | Janeba Petr | CHC6001 | C | K.O.B. Choceň | 69:48 | + 21:49 |
32. | Beneš Josef | SJC5801 | C | Sportcentrum Jičín | 73:29 | + 25:30 |
33. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 75:58 | + 27:59 |
34. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 81:44 | + 33:45 |
35. | Černý Petr | ALB6000 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 85:20 | + 37:21 |
36. | Zákostelecký František | SOB5501 | C | SOBSA | 85:40 | + 37:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švarc Jiří | TUR6204 | C | OOB TJ Turnov | 39:34 | |
2. | Kubálek Zdeněk | RUZ5306 | C | TJ Růžená | 46:52 | + 7:18 |
3. | Matras Jaroslav | CHT5301 | C | OOB SK Chrast | 47:03 | + 7:29 |
4. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 47:33 | + 7:59 |
4. | Kološ Oldřich | LPU6003 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:33 | + 7:59 |
6. | Kolařík Zdeněk | SBK5406 | C | KOB Start Blansko | 48:36 | + 9:02 |
7. | Petr Václav | MOV5801 | C | SKOB Ostrava | 51:17 | + 11:43 |
8. | Krmášek Bohdan | AOP5301 | C | Orientační Běh Opava | 51:47 | + 12:13 |
9. | Kaloč Vítězslav | KVS5904 | C | SKOB Kobra Vsetín | 52:18 | + 12:44 |
10. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:50 | + 15:16 |
11. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:18 | + 15:44 |
12. | Kazda Bohumil | RBK6201 | C | SK Radioklub Blansko | 57:52 | + 18:18 |
13. | Pilc Oldřich | OOL5100 | C | SK Haná orienteering | 60:30 | + 20:56 |
14. | Tesař Karel | KSU5500 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:31 | + 21:57 |
15. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 61:58 | + 22:24 |
16. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 62:31 | + 22:57 |
17. | Potěšil Václav | VBM5613 | C | VSK Mendelu Brno | 63:40 | + 24:06 |
18. | Hrbas Vladimír | KVS5301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 67:41 | + 28:07 |
19. | Janošík Zdeněk | UOL5600 | C | SOB Olomouc | 67:54 | + 28:20 |
20. | Hostinský Jiří | LPU5501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 68:43 | + 29:09 |
21. | Junek Petr | STH5501 | C | SK Studenec | 70:33 | + 30:59 |
22. | Novák Miroslav | 3AC5500 | C | NER - Novakovi | 74:58 | + 35:24 |
Lulay Miloš | LPU5502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 47:38 | |
2. | Chmelík Aleš | VBM4732 | C | VSK Mendelu Brno | 50:10 | + 2:32 |
3. | Uher Petr | VSP5001 | C | USK Praha | 50:11 | + 2:33 |
4. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 52:47 | + 5:09 |
5. | Farář Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:54 | + 6:16 |
6. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | C | KOS TJ Tesla Brno | 54:22 | + 6:44 |
7. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 54:32 | + 6:54 |
8. | Švadlena Jiří | CHC4601 | C | K.O.B. Choceň | 56:46 | + 9:08 |
9. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 57:31 | + 9:53 |
10. | Valter Petr | KBP4500 | C | KBP Praha | 59:32 | + 11:54 |
11. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 59:44 | + 12:06 |
12. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 59:50 | + 12:12 |
13. | Borák Stanislav | EKP5212 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 59:59 | + 12:21 |
14. | Tobiška Václav | ZAM4401 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 62:05 | + 14:27 |
15. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 62:14 | + 14:36 |
16. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 62:22 | + 14:44 |
17. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 62:46 | + 15:08 |
18. | Vítek Josef | CHT4802 | C | OOB SK Chrast | 63:47 | + 16:09 |
19. | Bauer Emil | VBM4410 | C | VSK Mendelu Brno | 64:48 | + 17:10 |
20. | Horký Jan | UOL4600 | C | SOB Olomouc | 65:02 | + 17:24 |
21. | Zlesák Milan | CHT5101 | C | OOB SK Chrast | 68:31 | + 20:53 |
22. | Šponar Josef | ZAM4701 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 68:41 | + 21:03 |
23. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 69:06 | + 21:28 |
24. | Dokoupil Vladimír | VBM4806 | C | VSK Mendelu Brno | 69:56 | + 22:18 |
25. | Blecha Ladislav | TRT5100 | C | KOS Třešť | 71:37 | + 23:59 |
26. | Čípa Jiří | CET5002 | C | TJ Loko Česká Třebová | 76:59 | + 29:21 |
27. | Vodrážka Oldřich | CHT4701 | C | OOB SK Chrast | 77:28 | + 29:50 |
28. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 77:38 | + 30:00 |
29. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 86:49 | + 39:11 |
30. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SOB Olomouc | 87:22 | + 39:44 |
31. | Ryšavý Vít | TJP4700 | C | TJ Sokol Troja | 93:17 | + 45:39 |
32. | Starka František | CHT4801 | C | OOB SK Chrast | 100:42 | + 53:04 |
33. | Procházka Jan | TBM4907 | C | KOS TJ Tesla Brno | 110:34 | + 62:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 50:33 | |
2. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 54:01 | + 3:28 |
3. | Mikulecký Jan | PHK3801 | C | OK 99 Hradec Králové | 58:39 | + 8:06 |
4. | Vondra Jaroslav | FSP3300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 108:51 | + 58:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volkova Maja | 38S0950 | C | VZA Žilina | 25:17 | |
2. | Fenclová Hana | LPU1054 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:12 | + 1:55 |
3. | Vodička Jonáš | NER0 | C | 27:21 | + 2:04 | |
4. | Kyncl Ondřej | ZBM1003 | C | SK Žabovřesky Brno | 27:41 | + 2:24 |
5. | Matys Richard | SHK0602 | C | OK Slavia Hradec Králové | 28:05 | + 2:48 |
6. | Hostomský Metoděj | 73C | C | xxx | 28:58 | + 3:41 |
7. | Janíková Klára | UBM1053 | C | MENISKOS Brno | 29:11 | + 3:54 |
8. | Hanousková Veronika | RBK0000 | C | SK Radioklub Blansko | 29:54 | + 4:37 |
9. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | C | OOB Spartak Adamov | 30:58 | + 5:41 |
10. | Kubec Adam | DOB0900 | C | KOB Dobruška | 31:30 | + 6:13 |
11. | Minařík František | VCB1103 | C | OB České Budějovice | 31:45 | + 6:28 |
12. | Eliášek Jakub | LBM1101 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 32:02 | + 6:45 |
13. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | C | SK OB Chotěboř | 32:19 | + 7:02 |
14. | Švestka Patrik | KVS0811 | C | SKOB Kobra Vsetín | 34:20 | + 9:03 |
15. | Liška Viktor | PHK1111 | C | OK 99 Hradec Králové | 34:44 | + 9:27 |
16. | Salajka Tibor | LBM1300 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 36:17 | + 11:00 |
16. | Pižl Lukáš | LPU1249 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:17 | + 11:00 |
18. | Cipryánová Viktorie | BZP1350 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 37:31 | + 12:14 |
19. | Matys Eduard | SHK0902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:34 | + 12:17 |
20. | Sochor Jakub | SHK0903 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:40 | + 12:23 |
21. | Hejduková Laura | LBM1299 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 37:42 | + 12:25 |
22. | Horká Michaela | OSN3333 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 39:25 | + 14:08 |
23. | Škorpíková Markéta | LPU1299 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:08 | + 15:51 |
24. | Lapáčková Šárka | NER | C | 42:05 | + 16:48 | |
25. | Pilař Jiří | CEP1300 | C | Čepíci | 42:18 | + 17:01 |
26. | Chaloupková Klára | ZBM1260 | C | SK Žabovřesky Brno | 42:39 | + 17:22 |
27. | Broschová Alžběta | RBK1151 | C | SK Radioklub Blansko | 43:05 | + 17:48 |
28. | Komárková Radka | SJH1151 | C | SJH Jindřichův Hradec | 44:45 | + 19:28 |
29. | Sochorová Kristýna | SHK0953 | C | OK Slavia Hradec Králové | 45:42 | + 20:25 |
30. | Stohanzlová Vilma | LPU1551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:47 | + 21:30 |
31. | Skřivanek František | 1XC1200 | C | Skřivankovi | 50:20 | + 25:03 |
32. | Schwabová Barbora | TBM1188 | C | KOS TJ Tesla Brno | 51:31 | + 26:14 |
33. | Kubáň Patrik | TBM1001 | C | KOS TJ Tesla Brno | 51:32 | + 26:15 |
34. | Podlipný Filip | NPA1202 | C | SK LOB Nová Paka | 51:56 | + 26:39 |
35. | Urválková Anna | TBM1177 | C | KOS TJ Tesla Brno | 52:14 | + 26:57 |
36. | Krestová Ema | 6YC1099 | C | Neregistrovaní | 53:31 | + 28:14 |
37. | Janík Jan | NER0 | C | 53:39 | + 28:22 | |
38. | Wohanka Antonín | VRL1201 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:11 | + 35:54 |
39. | Čechová Adéla | VBM1351 | C | VSK Mendelu Brno | 63:00 | + 37:43 |
40. | Šťastný Antonín | CTB1101 | C | SK OB Chotěboř | 67:16 | + 41:59 |
41. | Martinec Eduard | CHT1202 | C | OOB SK Chrast | 67:18 | + 42:01 |
42. | Chaloupka Matej | ZBM1133 | C | SK Žabovřesky Brno | 69:20 | + 44:03 |
43. | Blažková Andrea | ASU0899 | C | Magnus Orienteering | 74:38 | + 49:21 |
44. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 76:50 | + 51:33 |
45. | Dostálová Kateřina | PZR | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 78:57 | + 53:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krčál Jaroslav | LPU8407 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:16 | |
2. | Rücker Jan | HOR0201 | A | TJ Jiskra Hořice | 37:38 | + 3:22 |
3. | Hasman Ondřej | VPM0002 | A | KOS Slavia Plzeň | 38:22 | + 4:06 |
4. | Rožek David | RIC7403 | C | OB Říčany | 40:25 | + 6:09 |
5. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 41:48 | + 7:32 |
6. | Grycová Petra | TBM7467 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:48 | + 11:32 |
7. | Přikryl Jan | SSU | C | SK Severka Šumperk | 46:43 | + 12:27 |
8. | Hašek Jan | VPM0001 | A | KOS Slavia Plzeň | 47:03 | + 12:47 |
9. | Gryc Ondřej | TBM0406 | B | KOS TJ Tesla Brno | 47:50 | + 13:34 |
10. | Hrstka Daniel | JHB8604 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 48:22 | + 14:06 |
11. | Horký Vladimír | OSN2222 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 48:25 | + 14:09 |
12. | Kašpar Petr | JPV9915 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 48:53 | + 14:37 |
13. | Slavíková Silva | PGP9750 | C | SK Praga | 48:56 | + 14:40 |
14. | Bencur Juraj | LCE9901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:01 | + 15:45 |
15. | Kopecký Tomáš | NER | C | 53:08 | + 18:52 | |
16. | Teringlová Martina | VCB7851 | C | OB České Budějovice | 54:22 | + 20:06 |
17. | Novotný Pavel | SHK6104 | C | OK Slavia Hradec Králové | 55:51 | + 21:35 |
18. | Pilcová Sabina | JPV9898 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 58:01 | + 23:45 |
19. | Hanuš Pavel | LTU6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:23 | + 29:07 |
20. | Benrothová Ivana | 5YC1111 | C | Benroth | 65:07 | + 30:51 |
21. | Waněk Hubert | LPU6506 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 66:10 | + 31:54 |
22. | Malečková Iva | PGP7559 | C | SK Praga | 67:29 | + 33:13 |
23. | Hejduková Petra | LBM8252 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 70:20 | + 36:04 |
24. | Benroth Miroslav | 5YC2222 | C | Benroth | 71:41 | + 37:25 |
25. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 72:04 | + 37:48 |
26. | Šimerka Jakub | PGP0407 | C | SK Praga | 72:19 | + 38:03 |
27. | Rožek Vilém | RIC0301 | C | OB Říčany | 72:57 | + 38:41 |
28. | Zelenková Lenka | 3IX6150 | C | Zelenkovi | 76:45 | + 42:29 |
29. | Skryja Ondřej | PZR9502 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 77:18 | + 43:02 |
30. | Kosová Tereza | SRK0151 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 78:44 | + 44:28 |
31. | Novotný Petr | 37C | C | Bez registrace | 79:20 | + 45:04 |
32. | Kresta Aleš | 6YC | C | Neregistrovaní | 80:23 | + 46:07 |
33. | Suková Renata | PZR7352 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 81:13 | + 46:57 |
34. | Jireš František | 3IX5900 | C | Zelenkovi | 87:59 | + 53:43 |
35. | Hanušová Jitka | LTU6352 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 93:30 | + 59:14 |
36. | Fenclová Markéta | LPU7155 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 97:30 | + 63:14 |
37. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | C | TJ Sokol Troja | 99:45 | + 65:29 |
38. | Polách David | 3MZ8000 | C | Neregistrovani - Vlci | 107:57 | + 73:41 |
39. | Riessler Otto | OTK6800 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 126:06 | + 91:50 |
39. | Riesslerová Eliška | OTK0350 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 126:06 | + 91:50 |
41. | Tomanová Elena | ABM6666 | C | KOB ALFA Brno | 132:19 | + 98:03 |
42. | Suchá Helena | ABM6664 | C | KOB ALFA Brno | 158:44 | + 124:28 |
Šimerka Ondřej | PGP0800 | C | SK Praga | DISK | ||
Souček Pavel | PHK5503 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Šafr Martin | CHC5101 | C | K.O.B. Choceň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 19:30 | |
2. | Šponarová Lenka | NER | C | 21:15 | + 1:45 | |
3. | Tichá Markéta | 5RX | C | NNN | 22:54 | + 3:24 |
4. | Rémiš Jaromír | SHK7200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 23:36 | + 4:06 |
5. | Urbánek Petr | ZBM7303 | C | SK Žabovřesky Brno | 24:06 | + 4:36 |
6. | Kutal Jiří | ZAM8620 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 25:34 | + 6:04 |
7. | Pinkrtonová Štěpánka | NER | C | 28:05 | + 8:35 | |
8. | Dostál Dalibor | VRL7308 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:14 | + 8:44 |
9. | Kamarádová Jana | NER | C | 29:16 | + 9:46 | |
10. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 29:30 | + 10:00 |
11. | Dundáčková Hana | SJH7052 | C | SJH Jindřichův Hradec | 29:56 | + 10:26 |
12. | Kyncl Tomáš | NER | C | 30:45 | + 11:15 | |
13. | Koblic Jan | VAM0400 | C | OOB Vamberk | 30:48 | + 11:18 |
14. | Koblic Martin | VAM0606 | C | OOB Vamberk | 31:06 | + 11:36 |
15. | Kuhnová Karolína | NER | C | 32:29 | + 12:59 | |
16. | Lapáčková Soňa | NER | C | 32:30 | + 13:00 | |
17. | Pekárková Radka | RBK6767 | C | SK Radioklub Blansko | 33:30 | + 14:00 |
18. | Hlava Miroslav | KON6515 | C | KOB Konice | 33:37 | + 14:07 |
19. | Tomanová Veronika | LBM7751 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 33:59 | + 14:29 |
20. | Bláha David | SRK | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 34:11 | + 14:41 |
21. | Kovářová Ivana | NER | C | 35:30 | + 16:00 | |
22. | Marková Michaela | NER | C | 35:41 | + 16:11 | |
23. | Rajnohová Pavla | UBM7654 | C | MENISKOS Brno | 36:10 | + 16:40 |
24. | Švestková Jana | KVS7061 | C | SKOB Kobra Vsetín | 36:33 | + 17:03 |
25. | Holeček Petr | SHK | C | OK Slavia Hradec Králové | 38:00 | + 18:30 |
26. | Vítková Miroslava | PTE6952 | C | TJ Sokol Ptení | 38:13 | + 18:43 |
27. | Daví Salva | ASU | C | Magnus Orienteering | 38:41 | + 19:11 |
28. | Dostálová Barbora | VRL0553 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:06 | + 19:36 |
29. | Hovadová Agáta | SRK | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 39:08 | + 19:38 |
30. | Daví Bety | ASU | C | Magnus Orienteering | 40:01 | + 20:31 |
31. | Belžík Karel | KVS6611 | C | SKOB Kobra Vsetín | 40:25 | + 20:55 |
32. | Hronová Katarína | VSP7570 | C | USK Praha | 42:15 | + 22:45 |
32. | Humlíčková Jana | UBM7351 | C | MENISKOS Brno | 42:15 | + 22:45 |
34. | Dobrovolný Vladimír | TBM7009 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:31 | + 23:01 |
35. | Hauerlandová Jitka | LCE5853 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:34 | + 23:04 |
36. | Musilová Jana | ASUCCXX | C | Magnus Orienteering | 43:17 | + 23:47 |
37. | Zvolankova Martina | JHB | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 44:41 | + 25:11 |
38. | Ježková Ilona | TBM7256 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:15 | + 25:45 |
39. | Obrátil Miroslav | ABM6502 | C | KOB ALFA Brno | 45:32 | + 26:02 |
40. | Jašek Otakar | 6KC9400 | C | Neregistrovaný | 45:40 | + 26:10 |
41. | Robotková Lenka | PBM5451 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 47:44 | + 28:14 |
42. | Neubauerová Iveta | NER | C | 49:08 | + 29:38 | |
43. | Šustáčková Kateřina | NER | C | 50:05 | + 30:35 | |
44. | Minaříková Dagmar | 6KC | C | Neregistrovaný | 50:12 | + 30:42 |
45. | Odehnalová Radka | ADA7656 | C | OOB Spartak Adamov | 51:54 | + 32:24 |
46. | Stejskal Ondřej | LBM8801 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 55:07 | + 35:37 |
47. | Kleinerová Eva | NER | C | 55:40 | + 36:10 | |
48. | Baštová Jana | DOR7452 | C | OK Dobříš | 56:18 | + 36:48 |
49. | Beneš Miroslav | 1DZ6900 | C | OB Jesenec | 56:29 | + 36:59 |
50. | Pinterová Kateřina | VBM6651 | C | VSK Mendelu Brno | 57:10 | + 37:40 |
51. | Lapáček Jiří | NER | C | 59:35 | + 40:05 | |
52. | Málková Markéta | NER | C | 62:13 | + 42:43 | |
53. | Ziegler Jiří | NER | C | 62:15 | + 42:45 | |
54. | Tóth Ivett | NER | C | 62:16 | + 42:46 | |
55. | Kaňáková Petra | SJI8751 | C | OK Jihlava | 67:08 | + 47:38 |
56. | Lacinová Renata | LPU2277 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 74:19 | + 54:49 |
57. | Bašta Jaroslav | DOR7401 | C | OK Dobříš | 74:47 | + 55:17 |
58. | Prouzová Zuzana | DKP6250 | C | Oddíl OB Kotlářka | 77:44 | + 58:14 |
59. | Jelínková Jana | TZL6556 | C | SKOB Zlín | 79:53 | + 60:23 |
60. | Filipová Lucie | SRK0351 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 80:17 | + 60:47 |
61. | Málková Věra | 8FX6550 | C | TJ Kobylisy | 85:35 | + 66:05 |
62. | Procingerová Ilona | VRL7053 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 103:53 | + 84:23 |
63. | Ciriani Matilde | NER | C | 117:08 | + 97:38 | |
Bencúr Eliáš | LCE0301 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
Rožek Vojtěch | RIC0501 | C | OB Říčany | DISK |