Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
09.09.2018
Místo konání:
Dešné, Jakartovice
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Vlčí Důl stav jaro 2018, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Schuster Martin
Hlavní rozhodčí:
Valík Luděk - R2
Stavitel tratí:
Hadač Miroslav - R1
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H70C     H75B     H80B     HDR     P     T3    
D10N
2.10 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 27:57
2. Tomášková Anna STE1051 C SK SKI-OB Šternberk 29:02 + 1:05
3. Kotasová Klára KRN0850 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 31:23 + 3:26
D10C
2.10 km, 105 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkova Maja 38S0950 C Slávia ŽU Žilina 20:32
2. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:54 + 2:22
3. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 23:44 + 3:12
4. Klapková Alžběta PTE0852 C TJ Sokol Ptení 24:40 + 4:08
5. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 24:58 + 4:26
6. Byrtusová Klára TRI0852 C TJ TŽ Třinec 25:23 + 4:51
7. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 26:56 + 6:24
8. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 27:26 + 6:54
9. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:32 + 7:00
10. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 30:24 + 9:52
11. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 31:09 + 10:37
12. Kaufmanová Šárka TRI0851 C TJ TŽ Třinec 31:12 + 10:40
13. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:58 + 12:26
14. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 33:30 + 12:58
15. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 34:38 + 14:06
16. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 34:53 + 14:21
17. Valyavka Viktoriya 38S0850 C Slávia ŽU Žilina 35:48 + 15:16
18. Mašláňová Ema TZL0955 C SKOB Zlín 42:18 + 21:46
19. Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:49 + 31:17
MS Olekšová Natálie KRN0652 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 26:06 + 5:34
D12C
2.30 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Kateřina TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno 18:49
2. Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 19:56 + 1:07
3. Ehlová Martina TBM0655 B KOS TJ Tesla Brno 19:57 + 1:08
4. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 20:53 + 2:04
5. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 20:59 + 2:10
6. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 21:01 + 2:12
7. Fuchsová Ema TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno 21:09 + 2:20
8. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 21:48 + 2:59
9. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 22:02 + 3:13
10. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 22:45 + 3:56
11. Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 22:59 + 4:10
12. Jílková Pavla KON0799 B KOB Konice 23:08 + 4:19
13. Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 23:26 + 4:37
14. Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 23:57 + 5:08
15. Pazderníková Zdeňka ASU0698 B Magnus Orienteering 24:55 + 6:06
16. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 25:01 + 6:12
17. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 25:37 + 6:48
18. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 28:46 + 9:57
19. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 28:54 + 10:05
20. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:06 + 10:17
21. Matulová Valérie BFM0652 B SKOB Frýdek - Místek 29:19 + 10:30
22. Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 30:21 + 11:32
23. Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:23 + 12:34
24. Rychtářová Barbora MOV0653 C SKOB Ostrava 35:46 + 16:57
25. Burešová Ema MOV0656 C SKOB Ostrava 36:33 + 17:44
26. Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 37:52 + 19:03
27. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 40:03 + 21:14
28. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 43:53 + 25:04
29. Dosedělová Tereza PTE0755 C TJ Sokol Ptení 45:08 + 26:19
30. Jungmannová Sofie PTE0757 C TJ Sokol Ptení 46:33 + 27:44
31. Good Julie SBR0750 C SKOB Bruntál 48:02 + 29:13
32. Musálková Klára MOV0750 C SKOB Ostrava 54:27 + 35:38
MS OLekšová Viktorie KRN0351 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:00 + 20:11
D14B
3.00 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 28:07
2. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 28:49 + 0:42
3. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 30:07 + 2:00
4. Finstrlová Julie ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno 30:10 + 2:03
5. Batani Valentina TZL0551 B SKOB Zlín 30:29 + 2:22
6. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:07 + 3:00
7. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 31:12 + 3:05
8. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 31:46 + 3:39
9. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 32:23 + 4:16
9. Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 32:23 + 4:16
11. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 33:00 + 4:53
12. Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 33:43 + 5:36
13. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 35:02 + 6:55
14. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 35:07 + 7:00
15. Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 35:15 + 7:08
16. Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 35:23 + 7:16
17. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 36:04 + 7:57
18. Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 36:28 + 8:21
19. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 37:11 + 9:04
20. Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 37:13 + 9:06
21. Pospíšilová Stella STE0551 B SK SKI-OB Šternberk 38:30 + 10:23
22. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 39:13 + 11:06
23. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 39:14 + 11:07
24. Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 39:26 + 11:19
25. Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 41:09 + 13:02
26. Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 41:13 + 13:06
27. Slehová Eliška UOL0453 B SOB Olomouc 43:55 + 15:48
28. Haltofová Romana TRI0451 A TJ TŽ Třinec 44:17 + 16:10
29. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 48:33 + 20:26
30. Kolaříková Eliška TZL0452 B SKOB Zlín 49:51 + 21:44
31. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:19 + 23:12
32. Neumannová Kristýna STE0550 B SK SKI-OB Šternberk 52:33 + 24:26
Batani Valeria TZL0550 B SKOB Zlín DISK
D14C
2.40 km, 115 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámková Aneta TZL0458 C SKOB Zlín 32:11
2. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 32:23 + 0:12
3. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 35:10 + 2:59
4. Matoušková Jana MOV0551 C SKOB Ostrava 38:22 + 6:11
5. Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 39:06 + 6:55
6. Klimešová Kateřina TZL0455 C SKOB Zlín 44:14 + 12:03
7. Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 46:48 + 14:37
8. Mikošková Marie STE0552 C SK SKI-OB Šternberk 47:34 + 15:23
9. Konečná Julie KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:48 + 16:37
10. Bochňák Vitoslavská Beatr LOV0450 C lepus.cz 56:23 + 24:12
D16B
3.20 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barnatová Klára ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno 35:08
2. Bernatíková Hana TRI0253 B TJ TŽ Třinec 36:00 + 0:52
3. Bídová Markéta UOL0352 B SOB Olomouc 36:52 + 1:44
4. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 38:15 + 3:07
5. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 40:02 + 4:54
6. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 40:07 + 4:59
7. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 41:09 + 6:01
8. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 42:36 + 7:28
9. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 45:17 + 10:09
10. Hovořáková Karolína ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno 46:59 + 11:51
11. Šuráňová Pavlína TZL0257 B SKOB Zlín 47:14 + 12:06
12. Trepacova Gabriela 38S0350 C Slávia ŽU Žilina 51:04 + 15:56
D16C
2.70 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 50:28
2. Procházková Sára UOL0353 C SOB Olomouc 52:29 + 2:01
3. Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk 61:49 + 11:21
D18B
3.20 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lenka SOP0050 B OOB TJ Slezan Opava 31:41
2. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 33:35 + 1:54
3. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 40:57 + 9:16
4. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 43:30 + 11:49
5. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 49:02 + 17:21
6. Plášková Anna ABM0152 B KOB ALFA Brno 50:34 + 18:53
D18C
2.80 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vránová Eliška UOL0151 B SOB Olomouc 53:31
D20B
3.00 km, 145 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Klára ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory 35:24
2. Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 37:37 + 2:13
3. Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 39:07 + 3:43
D21B
3.70 km, 160 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4193
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 36:27 4513
2. Smolková Lucie SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava 37:32 + 1:05 4387
3. Barnišin Martina 71S9051 C Hestra IF Bor?s 38:53 + 2:26
4. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:19 + 2:52 4182
5. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk 41:05 + 4:38 3978
6. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 41:15 + 4:48 3958
7. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 44:27 + 8:00 3589
8. Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:01 + 13:34 2946
9. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 76:50 + 40:23 0
D21C
3.00 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 37:07
2. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 37:24 + 0:17
3. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 41:38 + 4:31
4. Adamčíková Zdeňka LOV8750 C lepus.cz 44:37 + 7:30
5. Rajnošek Tereza KSU8691 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:05 + 20:58
D35B
3.20 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 33:12
2. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 41:22 + 8:10
3. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 43:44 + 10:32
4. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 51:53 + 18:41
D35C
2.80 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 32:04
2. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 33:54 + 1:50
3. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 35:06 + 3:02
4. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 38:36 + 6:32
5. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:52 + 10:48
6. Mikušová Ivana PTE8365 C TJ Sokol Ptení 45:54 + 13:50
7. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 47:25 + 15:21
8. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:51 + 15:47
9. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:50 + 18:46
10. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 51:42 + 19:38
11. Marszalek Maria 14P7452 C UKS Kometa Gliwice 51:59 + 19:55
12. Vellechová Radka AOV8050 C OOB TJ Baník Ostrava 54:37 + 22:33
13. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:18 + 23:14
14. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 55:23 + 23:19
15. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 55:46 + 23:42
16. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 59:52 + 27:48
17. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 62:57 + 30:53
18. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 68:52 + 36:48
19. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 72:58 + 40:54
20. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 76:35 + 44:31
21. Grygarová Eva MOV7753 C SKOB Ostrava 78:45 + 46:41
22. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 81:31 + 49:27
23. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 88:34 + 56:30
D40B
3.00 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 40:35
2. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 46:49 + 6:14
3. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 52:02 + 11:27
4. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 54:10 + 13:35
5. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 55:57 + 15:22
D45B
2.90 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:44
2. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 34:48 + 4:04
3. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 37:02 + 6:18
4. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 41:55 + 11:11
5. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:21 + 13:37
6. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 46:08 + 15:24
7. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 65:39 + 34:55
D45C
2.60 km, 115 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 33:01
2. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 35:59 + 2:58
3. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 37:31 + 4:30
4. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 38:19 + 5:18
5. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 40:12 + 7:11
6. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 40:48 + 7:47
7. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 40:57 + 7:56
8. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 41:05 + 8:04
9. Bohunská Jana KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:04 + 11:03
10. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 44:19 + 11:18
11. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 46:20 + 13:19
12. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 49:41 + 16:40
13. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 59:43 + 26:42
14. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 59:50 + 26:49
15. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 66:34 + 33:33
16. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 69:21 + 36:20
17. Zajícová Petra LOV7351 C lepus.cz 79:14 + 46:13
18. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 81:18 + 48:17
D50B
2.70 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 30:41
2. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:42 + 2:01
3. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:03 + 2:22
4. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 34:56 + 4:15
5. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 37:11 + 6:30
6. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 37:21 + 6:40
7. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 41:45 + 11:04
8. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:21 + 20:40
9. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 55:10 + 24:29
10. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 65:41 + 35:00
D55B
2.40 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 32:17
2. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 32:59 + 0:42
3. Denysenko Tamara 38S6150 C Slávia ŽU Žilina 33:33 + 1:16
4. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 34:07 + 1:50
5. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:04 + 2:47
6. Cetkovská Alena TZL6263 C SKOB Zlín 36:15 + 3:58
7. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 37:22 + 5:05
D55C
2.60 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 43:51
2. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 52:47 + 8:56
3. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 55:50 + 11:59
D60B
2.50 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:48
2. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:20 + 12:32
3. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 56:31 + 18:43
Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc DISK
D65B
2.30 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 50:42
2. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 70:17 + 19:35
3. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 72:16 + 21:34
H10N
2.10 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mátl Jáchym KSU0909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:06
2. Mašláň Prokop TZL1005 C SKOB Zlín 31:27 + 6:21
3. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 33:13 + 8:07
4. Mátl Adam KSU1111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:25 + 9:19
5. Létal Hynek SFM1001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 34:49 + 9:43
6. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 35:04 + 9:58
Kurečka Šimon HOB0902 C SKOB Horní Benešov DISK
H10C
2.10 km, 105 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 14:12
2. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 15:22 + 1:10
3. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 16:05 + 1:53
4. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 17:03 + 2:51
5. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 17:48 + 3:36
6. Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 18:52 + 4:40
7. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 19:21 + 5:09
8. Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 19:34 + 5:22
9. Tomášek Josef STE0808 C SK SKI-OB Šternberk 21:01 + 6:49
10. Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 21:14 + 7:02
11. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 21:23 + 7:11
12. Létal Jonáš SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 21:44 + 7:32
13. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 24:08 + 9:56
14. Němec Michal TZL0805 C SKOB Zlín 25:37 + 11:25
15. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 25:43 + 11:31
16. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:45 + 13:33
17. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 31:52 + 17:40
18. Holý Štěpán SBR0802 C SKOB Bruntál 33:54 + 19:42
19. Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 34:28 + 20:16
20. Marek Vít KSU0838 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:09 + 22:57
21. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 56:33 + 42:21
H12C
2.30 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 19:29
2. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 20:14 + 0:45
3. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 20:47 + 1:18
4. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 20:54 + 1:25
5. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:01 + 1:32
6. Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 22:19 + 2:50
7. Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 22:38 + 3:09
8. Volkov Maksym 38S0700 C Slávia ŽU Žilina 23:38 + 4:09
9. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 24:33 + 5:04
10. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 27:45 + 8:16
11. Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec 28:07 + 8:38
12. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 28:58 + 9:29
13. Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 31:20 + 11:51
14. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 34:40 + 15:11
15. Černohorský Jan AOP0704 C Orientační Běh Opava 37:41 + 18:12
16. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 37:49 + 18:20
17. Chudík Martin BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 38:55 + 19:26
18. Krupa Jan TRI0706 C TJ TŽ Třinec 39:10 + 19:41
19. Kaufman Jan TRI0602 C TJ TŽ Třinec 49:10 + 29:41
20. Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 52:47 + 33:18
21. Mitrenga Jan TRI0702 C TJ TŽ Třinec 55:09 + 35:40
Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk VZDAL
H14B
3.00 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:33
2. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 25:49 + 0:16
3. Hustý Adam TZL0403 B SKOB Zlín 26:47 + 1:14
4. Ehl Ondřej TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno 27:22 + 1:49
5. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 27:27 + 1:54
6. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:13 + 2:40
7. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 28:19 + 2:46
8. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 28:33 + 3:00
9. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 29:12 + 3:39
10. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 29:27 + 3:54
11. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 29:31 + 3:58
12. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 29:58 + 4:25
13. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 30:08 + 4:35
14. Strýček Jan ADA0503 B OOB Spartak Adamov 30:16 + 4:43
15. Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 30:55 + 5:22
16. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 31:32 + 5:59
17. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 31:45 + 6:12
18. Kirschner Damian TRI0506 B TJ TŽ Třinec 31:57 + 6:24
19. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 32:00 + 6:27
20. Vaněk Ondřej TZL0402 B SKOB Zlín 32:03 + 6:30
21. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 33:27 + 7:54
22. Antonowicz Jan STE0503 B SK SKI-OB Šternberk 34:59 + 9:26
23. Bíčánek Jan TRI0502 B TJ TŽ Třinec 35:32 + 9:59
24. Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 35:55 + 10:22
25. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 36:39 + 11:06
26. Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 36:51 + 11:18
27. Byrtus Jakub TRI0508 B TJ TŽ Třinec 37:30 + 11:57
28. Trepac Adam 38S0502 C Slávia ŽU Žilina 37:49 + 12:16
29. Krček Jan AOP0500 B Orientační Běh Opava 38:40 + 13:07
30. Marszalek Patryk 14P0500 C UKS Kometa Gliwice 39:06 + 13:33
31. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 41:32 + 15:59
32. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 42:23 + 16:50
33. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 44:17 + 18:44
34. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:33 + 22:00
35. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 59:44 + 34:11
36. Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 63:40 + 38:07
Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov DISK
Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec DISK
Němec Filip TZL0503 B SKOB Zlín DISK
Fousek Matěj RBK0402 B SK Radioklub Blansko DISK
H14C
2.50 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 26:59
2. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:25 + 3:26
3. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:40 + 5:41
4. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 41:12 + 14:13
5. Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 44:16 + 17:17
6. Grygar Václav MOV0502 C SKOB Ostrava 44:50 + 17:51
7. Staněk Matěj HAV0501 C OB Havířov 45:14 + 18:15
8. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 50:04 + 23:05
9. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 51:29 + 24:30
10. Mikšík Michael TZL0508 C SKOB Zlín 53:43 + 26:44
11. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 59:21 + 32:22
12. Černohorský Jakub AOP0502 C Orientační Běh Opava 60:00 + 33:01
13. Sikora Matěj TRI0501 B TJ TŽ Třinec 62:54 + 35:55
H16B
3.20 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 25:59
2. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 27:13 + 1:14
3. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 28:30 + 2:31
4. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 29:07 + 3:08
5. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 29:15 + 3:16
6. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 30:32 + 4:33
7. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 30:51 + 4:52
8. Peňáz Vojtěch VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 32:43 + 6:44
9. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 33:05 + 7:06
10. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 35:04 + 9:05
11. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 35:10 + 9:11
12. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:33 + 9:34
13. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 36:01 + 10:02
14. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 36:31 + 10:32
15. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 36:41 + 10:42
16. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:32 + 12:33
17. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 40:30 + 14:31
18. Jedzok Vojtěch UOL0202 C SOB Olomouc 54:59 + 29:00
H16C
2.80 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 29:46
2. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 43:24 + 13:38
3. Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk 45:08 + 15:22
4. Matoušek Ondřej MOV0300 C SKOB Ostrava 88:05 + 58:19
H18B
3.30 km, 170 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jonáš Adam ZBM0100 C SK Žabovřesky Brno 22:40
2. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 22:55 + 0:15
3. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 27:09 + 4:29
4. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:11 + 4:31
5. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 27:59 + 5:19
6. Staněk Ondra HAV0002 C OB Havířov 29:17 + 6:37
7. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 30:10 + 7:30
8. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:18 + 9:38
9. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 32:54 + 10:14
10. Kaděra Vojta HAV0000 C OB Havířov 35:38 + 12:58
Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk DISK
H18C
3.10 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pierzchala Michal STE0105 C SK SKI-OB Šternberk 27:40
2. Grulich Ondřej KSU0049 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:08 + 2:28
3. Zinecker Jiří HAV0100 C OB Havířov 70:30 + 42:50
H20B
3.40 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 36:25
2. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:35 + 3:10
3. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 40:52 + 4:27
4. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 43:50 + 7:25
5. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 50:01 + 13:36
H21B
4.80 km, 230 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7693
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 38:59 8019
2. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 39:03 + 0:04 8006
3. Rajnošek Zdeněk KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:11 + 0:12 7978
4. Matuš Vojtěch VRB9606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 40:01 + 1:02 7808
5. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 40:22 + 1:23 7736
6. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 41:13 + 2:14 7562
7. Vavrys Johan LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice 41:56 + 2:57 7415
8. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:15 + 3:16 7350
9. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 42:36 + 3:37 7279
10. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 43:27 + 4:28 7105
11. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 44:02 + 5:03 6985
12. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 45:24 + 6:25 6705
13. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 45:34 + 6:35 6671
14. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 46:18 + 7:19 6521
15. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 46:59 + 8:00 6381
16. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 47:27 + 8:28 6286
17. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 47:35 + 8:36 6258
18. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 54:30 + 15:31 4842
19. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 62:26 + 23:27 3217
20. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 77:11 + 38:12 197
21. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 77:46 + 38:47 77
22. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 78:28 + 39:29 0
23. Szabla Rafal 3JP8800 C Farmazony O-Team 80:24 + 41:25
Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov DISK 0
H21C
3.50 km, 190 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 3701
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 33:51 4192
2. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 38:48 + 4:57 3679
3. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 38:51 + 5:00 3674
4. König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 39:38 + 5:47 3593
5. Kopeček Petr BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek 40:31 + 6:40 3502
6. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 41:30 + 7:39 3400
7. Smolka Ondřej SOP8612 C OOB TJ Slezan Opava 43:42 + 9:51 3172
8. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 45:17 + 11:26 3008
9. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 50:44 + 16:53 2444
10. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 56:42 + 22:51 1826
11. Křížan Jiří PVP8000 C VSS Přírodověda Praha 61:51 + 28:00 1293
H35B
3.80 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 28:42
2. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 34:38 + 5:56
3. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 39:24 + 10:42
4. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 40:28 + 11:46
5. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 41:33 + 12:51
6. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 43:12 + 14:30
7. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 43:44 + 15:02
8. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 45:38 + 16:56
9. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 47:34 + 18:52
Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín DISK
H35C
3.30 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkov Alexander 38S8000 C Slávia ŽU Žilina 31:04
2. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 38:08 + 7:04
3. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 38:11 + 7:07
4. Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 39:43 + 8:39
5. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 41:27 + 10:23
6. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 41:30 + 10:26
7. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 42:05 + 11:01
8. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 42:31 + 11:27
9. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 42:33 + 11:29
10. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:40 + 13:36
11. Stibor Zbyněk VRB7601 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 44:58 + 13:54
12. Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 46:41 + 15:37
13. Zeman Radek NNN8049 C Neregistrovaní 49:55 + 18:51
14. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 52:40 + 21:36
15. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:33 + 23:29
16. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 59:00 + 27:56
17. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:41 + 32:37
18. Blažević Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 66:12 + 35:08
19. Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 109:59 + 78:55
H40B
3.80 km, 180 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:30
2. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:45 + 2:15
3. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 35:44 + 3:14
4. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 36:06 + 3:36
5. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:28 + 3:58
6. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 37:26 + 4:56
7. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 38:31 + 6:01
8. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 39:20 + 6:50
9. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 41:05 + 8:35
10. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 46:27 + 13:57
11. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 47:01 + 14:31
12. Vojvodík Martin 7SC7401 C Neregistrovaní - MOV 49:04 + 16:34
13. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 62:06 + 29:36
14. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 72:25 + 39:55
H45B
3.60 km, 170 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 31:10
2. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 32:53 + 1:43
3. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 35:32 + 4:22
4. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 41:42 + 10:32
5. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 41:58 + 10:48
6. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 43:28 + 12:18
7. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 43:51 + 12:41
8. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 50:03 + 18:53
9. Hošťálek Dan KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:13 + 20:03
10. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 59:52 + 28:42
11. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 68:44 + 37:34
Kohoutek Milan MOV6300 C SKOB Ostrava DISK
H45C
3.20 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 30:02
2. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 39:20 + 9:18
3. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 42:05 + 12:03
4. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 44:31 + 14:29
5. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 45:02 + 15:00
6. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 46:36 + 16:34
7. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 50:35 + 20:33
8. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 51:33 + 21:31
9. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 52:01 + 21:59
10. Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 52:24 + 22:22
11. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 60:46 + 30:44
12. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:59 + 32:57
13. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 64:14 + 34:12
14. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 65:38 + 35:36
Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc DISK
MS Krček Martin AOP7302 C Orientační Běh Opava 74:55 + 44:53
H50B
3.40 km, 160 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 32:53
2. Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:14 + 0:21
3. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 35:22 + 2:29
4. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 36:55 + 4:02
5. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 38:51 + 5:58
6. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 40:46 + 7:53
7. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 40:56 + 8:03
8. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 44:47 + 11:54
9. Antonowicz Jerzy STE6800 C SK SKI-OB Šternberk 46:42 + 13:49
10. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 51:50 + 18:57
11. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 53:26 + 20:33
12. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 57:35 + 24:42
13. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 58:43 + 25:50
14. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 59:46 + 26:53
MS Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava DISK
H55B
3.10 km, 150 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 27:32
2. Wojarski Krzysztof 2KP6000 C Bielsko-Biala O-Team 33:58 + 6:26
3. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 57:03 + 29:31
H55C
3.10 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 29:42
2. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 34:38 + 4:56
3. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:56 + 6:14
4. Bohunský Vladimír KRN5901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 36:26 + 6:44
5. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 37:10 + 7:28
6. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 40:15 + 10:33
7. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 41:49 + 12:07
8. Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 43:22 + 13:40
9. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 43:58 + 14:16
10. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 44:15 + 14:33
11. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 45:40 + 15:58
12. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 46:22 + 16:40
13. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 48:59 + 19:17
14. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 49:10 + 19:28
15. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 50:16 + 20:34
16. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 53:24 + 23:42
17. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 53:33 + 23:51
18. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 54:28 + 24:46
19. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 56:47 + 27:05
20. Poklop Lubomír UOL5601 C SOB Olomouc 67:31 + 37:49
21. Malý Karel VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 68:33 + 38:51
Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec DISK
H60B
2.90 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 35:43
2. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 36:04 + 0:21
3. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 36:09 + 0:26
4. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:14 + 15:31
H65B
2.80 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 36:47
2. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 41:04 + 4:17
3. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 41:39 + 4:52
4. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 43:14 + 6:27
5. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 43:58 + 7:11
6. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:38 + 7:51
7. Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 45:10 + 8:23
8. Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 46:13 + 9:26
Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory DISK
Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory DISK
Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov DISK
H65C
2.70 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 60:21
2. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:53 + 4:32
3. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 66:12 + 5:51
4. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 79:31 + 19:10
Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava DISK
H70B
2.70 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 42:51
2. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 45:56 + 3:05
3. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 48:54 + 6:03
4. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 51:45 + 8:54
5. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 70:18 + 27:27
H70C
2.40 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov 73:05
H75B
2.50 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 33:55
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 37:54 + 3:59
3. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 62:10 + 28:15
4. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 76:37 + 42:42
5. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 79:11 + 45:16
H80B
2.50 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 88:28
HDR
2.10 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polednová Daniela SBR C SKOB Bruntál 23:54
2. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 25:03 + 1:09
3. Kurečka Jakub HOB0701 C SKOB Horní Benešov 26:04 + 2:10
4. Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:14 + 3:20
5. Peňáz Jan VRB1111 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 27:24 + 3:30
6. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 27:26 + 3:32
7. Kujová Anežka VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 30:13 + 6:19
8. Kollárovits Matěj AOP1101 C Orientační Běh Opava 31:13 + 7:19
9. Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 31:37 + 7:43
10. Škoda Michal LCEXXXX C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:59 + 8:05
11. Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 34:28 + 10:34
12. Herman Jakub KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:00 + 11:06
13. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 35:56 + 12:02
14. Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 36:31 + 12:37
15. Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 36:32 + 12:38
16. Fuják Adam HAV1200 C OB Havířov 37:21 + 13:27
17. Brandštetter Patrik MOV1000 C SKOB Ostrava 38:36 + 14:42
18. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 38:43 + 14:49
19. Kollárovitsová Julie AOP0951 C Orientační Běh Opava 38:49 + 14:55
20. Stiborová Blanka VRB7651 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 39:57 + 16:03
21. Holá Veronika SBR1050 C SKOB Bruntál 41:26 + 17:32
22. KLIMEšOVá HANA TZL C SKOB Zlín 43:01 + 19:07
23. Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 44:07 + 20:13
24. Kostka Mikuláš MOV1400 C SKOB Ostrava 48:09 + 24:15
25. Tomášková Lucie STE1350 C SK SKI-OB Šternberk 49:30 + 25:36
26. Létalová Eva SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 52:32 + 28:38
27. Procner Viktor BFM1301 C SKOB Frýdek - Místek 57:04 + 33:10
27. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 57:04 + 33:10
29. Matyšková Stela PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov 61:32 + 37:38
30. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 92:22 + 68:28
31. Gřešková Jana 25Z7650 C Nereg. Gřešková 95:54 + 72:00
Bochňák Zbyněk LOV1500 C lepus.cz DISK
P
2.50 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maziarek Michal 1DP8200 C indywidualny 28:03
2. Maziarek Marcin 1DP7500 C indywidualny 28:26 + 0:23
3. Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering 36:35 + 8:32
4. Adamová Eva ZBM8772 C SK Žabovřesky Brno 36:48 + 8:45
5. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 38:36 + 10:33
6. Mrkvicova Radka ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 40:44 + 12:41
7. Hendrych Jaromír HOB6001 C SKOB Horní Benešov 40:57 + 12:54
8. Petřivalský Arnau OOL0501 C SK Haná orienteering 41:11 + 13:08
9. Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 41:17 + 13:14
10. David Vladimír SFM3 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 43:20 + 15:17
11. Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering 43:51 + 15:48
12. Janyška Dominik NNN C Neregistrovaní 44:03 + 16:00
13. Koťátková Barbora SFM8651 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 47:48 + 19:45
14. Procnerová Eva BFM7551 C SKOB Frýdek - Místek 47:55 + 19:52
15. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 50:41 + 22:38
16. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 51:12 + 23:09
17. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 51:33 + 23:30
18. Klimešová Pavlína TZL C SKOB Zlín 51:59 + 23:56
19. Kirschner David TRI7500 C TJ TŽ Třinec 52:03 + 24:00
20. Hendrych Jiří HOB6701 C SKOB Horní Benešov 56:09 + 28:06
21. Pospíšilová Lucie STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 56:14 + 28:11
22. Světnický Alexandr NNN C Neregistrovaní 56:15 + 28:12
23. Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov 57:02 + 28:59
24. David Vladimír SFM1 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 59:15 + 31:12
25. Špok Petr KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 59:18 + 31:15
26. Davidová Tereza SFM2 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 59:47 + 31:44
27. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 60:08 + 32:05
28. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 60:10 + 32:07
29. Vymazalová Vendula NNN C Neregistrovaní 60:15 + 32:12
30. Končáková Alžběta HLV C KČT - OB Holešov 60:21 + 32:18
31. Davidová Petra SFM4 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 60:36 + 32:33
32. Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 62:19 + 34:16
33. Byrtus Petr TRI7703 C TJ TŽ Třinec 63:32 + 35:29
34. Lyndsey Madelyn UOL C SOB Olomouc 73:33 + 45:30
34. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 73:33 + 45:30
36. Šípová Kateřina SOP0052 C OOB TJ Slezan Opava 76:01 + 47:58
37. Juchelková Anna NNN C Neregistrovaní 83:38 + 55:35
38. Kubínová Eliška NNN C Neregistrovaní 87:22 + 59:19
39. Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 135:15 + 107:12
40. Czaschová Emílie SBR8750 C SKOB Bruntál 135:39 + 107:36
Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení DISK
Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec DISK
T3
2.90 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidík Petr 4RC9200 C Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 39:28
2. Barnišin Lukáš 71S9001 C Hestra IF Bor?s 40:01 + 0:33
3. Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 42:05 + 2:37
4. Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 43:52 + 4:24
5. Holý Ondřej SBR7600 C SKOB Bruntál 46:23 + 6:55
6. Kovařík Martin TRI7700 C TJ TŽ Třinec 47:17 + 7:49
7. Kollarovits Pavel AOP8101 C Orientační Běh Opava 48:09 + 8:41
8. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 48:55 + 9:27
9. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 51:42 + 12:14
10. Bíčánková Jana TRI7550 C TJ TŽ Třinec 53:40 + 14:12
11. Bolková Petra MOV8151 C SKOB Ostrava 56:26 + 16:58
12. Trepáč Ivan 38S7000 C Slávia ŽU Žilina 84:35 + 45:07
13. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 84:49 + 45:21
14. Trepáčová Eva 38S7050 C Slávia ŽU Žilina 92:33 + 53:05
15. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 93:34 + 54:06
Mátlová Hana KSU7777 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK