Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách - E3

Datum:
01.04.2018
Místo konání:
Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Pavlovický důl, Panský háj
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Pospíšil Ondřej - R1
Stavitel tratí:
Ramba Jiří - R3
JURY:
Gregorová Kamila, Horáček Michal, Nykodým Miloš
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
B3     B5     D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T3     T6    
B3
2.95 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 30:46
2. Nemcova Erika 17S1452 Ekonom Banska Bystrica 35:12 + 4:26
3. Jánská Radka OOB Třebíč 37:10 + 6:24
4. Pilátová Amálie DKL0450 KOB Kladno 38:17 + 7:31
5. Fialová Tereza TZL9090 SKOB Zlín 42:30 + 11:44
6. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 45:04 + 14:18
7. Dźwigała Natalia 23P9551 OK!Sport Warszawa 55:04 + 24:18
7. Synková Barbora DOK0450 OK Doksy 55:04 + 24:18
9. Pokorná Linda PGP0350 SK Praga 58:50 + 28:04
10. Blixt Michael Avesta OK 59:56 + 29:10
11. Grassow Petra 13D7051 Kaulsdorfer OLV Berlin 66:14 + 35:28
12. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 66:22 + 35:36
13. Jakša David DOK0500 OK Doksy 78:30 + 47:44
14. Neumeier Silke OLA TSV Deggendorf 79:01 + 48:15
Chachurska Magdalena 45P8200 KU AZS WAT Warszawa DISK
Kellner Claudia 32A6651 HSV OL Wiener Neustadt DISK
Hernández Vaness Kaulsdorfer OLV Berlin DISK
B5
3.88 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bringezu Theo 26D0200 OLV Potsdam 36:10
2. Bringezu Dirk 26D6900 OLV Potsdam 50:22 + 14:12
3. Boeck Ute 13D6750 Kaulsdorfer OLV Berlin 54:17 + 18:07
4. Käding Kirsten 13D6751 Kaulsdorfer OLV Berlin 55:13 + 19:03
5. Golinowska Elia Azymut 45 Gdynia 58:03 + 21:53
6. Dethloff Sebastian 48D7801 OL-Team Wehrsdorf 60:47 + 24:37
7. Jandová Kateřina DKL7252 KOB Kladno 68:16 + 32:06
8. Knaack Jacqueline OK Mark Brandenburg 77:54 + 41:44
D10L
2.42 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Václavíková Amálie SLA0851 SKOB Slaný 27:27
2. Hill Daisy 21G0950 Airienteers 29:31 + 2:04
3. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 31:50 + 4:23
4. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 39:47 + 12:20
5. Chmelíková Anežka DOR1050 OK Dobříš 52:44 + 25:17
6. Coufalová Klára ROU0951 SKOB Roudnice nad Labem 63:20 + 35:53
7. Hrstková Eliška SLA1053 SKOB Slaný 70:54 + 43:27
8. Kunstová Anežka SLA1050 SKOB Slaný 72:07 + 44:40
D10
2.59 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palm Elin 65S0850 Västerås SOK 22:05
2. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 23:03 + 0:58
3. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 24:02 + 1:57
4. Knaupová Jana 84D0850 MTV Braunschweig 29:19 + 7:14
5. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 30:13 + 8:08
6. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 31:42 + 9:37
7. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:27 + 10:22
8. Petriláková Amálie DOR0953 OK Dobříš 33:38 + 11:33
9. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 35:28 + 13:23
10. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 39:29 + 17:24
11. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 40:33 + 18:28
12. Synková Elena DOK0850 OK Doksy 43:31 + 21:26
13. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 49:07 + 27:02
14. Zemanová Eliška DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 65:20 + 43:15
15. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 73:28 + 51:23
Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Litvínov DISK
D12
3.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Doubravka ADA0651 OOB Spartak Adamov 23:36
2. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 25:21 + 1:45
3. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:55 + 3:19
4. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 29:08 + 5:32
5. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 30:55 + 7:19
6. Palátová Renáta ABM0655 KOB ALFA Brno 32:48 + 9:12
7. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 33:10 + 9:34
8. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 33:27 + 9:51
9. Kurečková Klára ABM0657 KOB ALFA Brno 33:37 + 10:01
10. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 34:30 + 10:54
11. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 36:53 + 13:17
12. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 37:55 + 14:19
13. Izáková Eva EKP0651 VŠTJ Ekonom Praha 38:00 + 14:24
14. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:04 + 14:28
15. Křístková Viktorie ROZ0651 OK Roztoky 38:54 + 15:18
16. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 39:06 + 15:30
17. Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník 39:29 + 15:53
18. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 40:07 + 16:31
19. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 43:44 + 20:08
20. Tomanová Eliška LBM0651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:32 + 20:56
21. Šáchová Magdalena DOR0659 OK Dobříš 46:47 + 23:11
22. Ekertová Jana VLI0750 Slavia Liberec orienteering 49:14 + 25:38
23. Holíková Petra ONO0653 SKOB Ostrov 49:36 + 26:00
24. Persson Luise Neregistrovaní 51:44 + 28:08
25. Křístková Veronika ROZ0650 OK Roztoky 52:16 + 28:40
26. Nováková Viktorie RUM0751 ZOOB Rumburk 52:55 + 29:19
27. Fialová Kateřina DOR0754 OK Dobříš 76:38 + 53:02
28. Toporová Kristina Slovenský zväz rádiového orien 76:44 + 53:08
D14
3.65 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 29:30
2. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 33:19 + 3:49
3. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 36:21 + 6:51
3. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 36:21 + 6:51
5. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 36:22 + 6:52
6. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 36:51 + 7:21
7. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 37:04 + 7:34
8. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 37:26 + 7:56
9. Norberg Liv Avesta OK 37:38 + 8:08
10. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 40:11 + 10:41
11. Ahlström Maja 65S0450 Västerås SOK 41:21 + 11:51
12. Nekvasilová Tereza DKP0459 Oddíl OB Kotlářka 41:24 + 11:54
13. Műller Iga UMKS Kwidzyn 41:33 + 12:03
14. Šimšová Pavla MFP0551 Matfyz Praha 45:49 + 16:19
15. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 46:15 + 16:45
16. Ježková Ivana RBK0555 SK Radioklub Blansko 51:16 + 21:46
17. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 52:06 + 22:36
18. Karpíšková Kateřina LTP0450 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:26 + 24:56
19. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 54:59 + 25:29
20. Ripplová Emma DKP0460 Oddíl OB Kotlářka 68:13 + 38:43
21. Řeháková Klára BFM0556 SKOB Frýdek - Místek 72:34 + 43:04
22. Dudová Paula Slovenský zväz rádiového orien 73:39 + 44:09
23. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 73:42 + 44:12
24. Petrášová Kateřina BBM0550 BETA URSUS Orienteering 74:13 + 44:43
25. Cuninková Katka Slovenský zväz rádiového orien 75:02 + 45:32
26. Dobiášová Anna ROU0550 SKOB Roudnice nad Labem 75:20 + 45:50
27. Toporová Karolina Slovenský zväz rádiového orien 75:22 + 45:52
28. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 76:34 + 47:04
29. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 89:43 + 60:13
30. Kurucová Adriana Slovenský zväz rádiového orien 103:32 + 74:02
D16
4.42 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 39:13
2. Podrábská Marie TJN0259 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:04 + 1:51
3. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 41:22 + 2:09
4. Poborská Eliška DKP0358 Oddíl OB Kotlářka 41:38 + 2:25
5. Mulíčková Markéta ABM0362 KOB ALFA Brno 43:20 + 4:07
6. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:30 + 9:17
7. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 49:50 + 10:37
8. Petriláková Anežka DOR0251 OK Dobříš 52:19 + 13:06
9. Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 53:41 + 14:28
10. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 53:47 + 14:34
11. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 53:56 + 14:43
12. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 54:20 + 15:07
13. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 56:32 + 17:19
14. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 59:05 + 19:52
15. Larsson Ida 65S0251 Västerås SOK 60:14 + 21:01
16. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 62:10 + 22:57
17. Schneider Anne-Charl OK Mark Brandenburg 73:02 + 33:49
18. Kowsky Victoria OK Mark Brandenburg 74:20 + 35:07
19. Křístková Magdalena ROZ0350 OK Roztoky 81:10 + 41:57
20. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 82:26 + 43:13
21. Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 87:28 + 48:15
22. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 104:38 + 65:25
23. Konopásková Martina DOR0252 OK Dobříš 105:45 + 66:32
24. Sievert Floriane OK Mark Brandenburg 124:58 + 85:45
Kuriaková Terézia Slovenský zväz rádiového orien DISK
Kubalová Alena Slovenský zväz rádiového orien DISK
Blixt My Avesta OK DISK
D18
5.12 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 59:33
2. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 60:53 + 1:20
3. Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:42 + 3:09
4. Kuusisto Idaliiana Koovee 63:06 + 3:33
5. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 68:06 + 8:33
6. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:13 + 8:40
7. Radová Kateřina ABM0199 KOB ALFA Brno 70:08 + 10:35
8. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 70:49 + 11:16
9. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:33 + 13:00
10. Matoušková Adéla SLA0151 SKOB Slaný 75:25 + 15:52
11. Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín 76:13 + 16:40
12. Plášková Anna ABM0152 KOB ALFA Brno 82:41 + 23:08
13. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 83:09 + 23:36
14. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 87:32 + 27:59
15. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 89:14 + 29:41
16. Knaack Lisa OK Mark Brandenburg 91:36 + 32:03
17. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 92:25 + 32:52
18. Knaack Sarah OK Mark Brandenburg 92:40 + 33:07
19. Adorján Luca Eszter 2JD0050 Berliner TSC 99:57 + 40:24
Buksová Zuzana Slovenský zväz rádiového orien DISK
Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
D20
5.41 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Olaussen Idun Kristine Fe Halden SK 49:51
2. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 53:09 + 3:18
3. Aune Karoline Halden SK 58:36 + 8:45
4. Lehner Marei OLG Regensburg 63:08 + 13:17
5. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 66:11 + 16:20
6. Fleisje Ingvild 12N9850 Nittedal Orientering 69:25 + 19:34
7. Matušková Jana RBK9999 SK Radioklub Blansko 76:34 + 26:43
8. Kusber Laura OK Mark Brandenburg 79:34 + 29:43
D21E
7.49 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 82:46
2. Machowska Weronika 2DP8650 UKS OSiR Góra Kalwaria 91:53 + 9:07
3. Heittola Suvi 24F9550 Rajamäen Rykmentti 93:56 + 11:10
4. Bränneby Linn 2RS9150 Ärla IF 95:43 + 12:57
5. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 98:22 + 15:36
6. Herashchenko Dianora OC München 108:24 + 25:38
7. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 112:21 + 29:35
8. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 114:47 + 32:01
Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D21A
6.78 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7207
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svobodová Lenka PHK9551 OK 99 Hradec Králové 67:20 7404
2. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 68:14 + 0:54 7262
3. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 72:06 + 4:46 6816
4. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 76:04 + 8:44
5. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 76:15 + 8:55 6346
6. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 77:36 + 10:16 6166
7. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 77:44 + 10:24
8. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 78:30 + 11:10 6033
9. Bader Anne 71D8451 USV TU Dresden 79:17 + 11:57
10. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 80:41 + 13:21 5774
11. Harju Suvi 38F9350 Tampereen Pyrintö 80:58 + 13:38
12. Nieke Corinna 71D9350 USV TU Dresden 81:15 + 13:55
13. Křístková Hana ROZ7450 OK Roztoky 82:00 + 14:40 5603
14. Górska Kinga 39P8950 UMKS Orkan Ostróda 82:35 + 15:15
15. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 83:34 + 16:14 5409
16. Magnusson Stina 46S9550 OK Nolaskogsarna 83:56 + 16:36
17. Ender Franka HSG Turbine Zittau 84:04 + 16:44
18. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 85:29 + 18:09 5183
19. Siess Małgorzata 66P7608 UKS Azymut Pabianice 87:39 + 20:19
20. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 88:25 + 21:05 4862
21. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 89:09 + 21:49
22. Fell Ronja 2JD9350 Berliner TSC 90:58 + 23:38
23. Wartbichler Gisa 32A8950 HSV OL Wiener Neustadt 91:45 + 24:25
24. Daniels Amanda Avesta OK 92:53 + 25:33
25. Engelhardt Katja 19D8450 SSV Planeta Radebeul 95:19 + 27:59
26. Kovářová Julie LTP8854 OOB TJ Lokomotiva Teplice 95:58 + 28:38 4098
27. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 98:21 + 31:01 3841
Haas Sabine 32D9050 SV IHW Alex 78 Berlin DISK
Lundbäck Olga 2KS8550 Domnarvets GOIF DISK
Hošková Tereza DOB8971 KOB Dobruška DISK 0
D21B
5.66 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5375
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Charousková Lucie DOK9450 OK Doksy 60:41 5785
2. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 66:57 + 6:16 5246
3. Nordfors Schmiterlöw Maria 2QS8750 Hjobygdens OK 67:55 + 7:14
4. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 69:28 + 8:47 5016
5. Svobodová Katu SMR8451 SNS Smržovka 69:33 + 8:52 4984
6. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 70:44 + 10:03 4864
7. Typltová Hana OOL8750 SK Haná orienteering 74:10 + 13:29 4565
8. Drągowska Malwina DOB8585 KOB Dobruška 75:21 + 14:40 4448
9. Zajícová Kateřina ROZ9553 OK Roztoky 75:25 + 14:44 4419
10. Müllerová Markéta LCE9453 OOB TJ Slovan Luhačovice 76:05 + 15:24 4344
11. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 76:21 + 15:40 4301
12. Gordon Diana 45P9050 KU AZS WAT Warszawa 76:46 + 16:05
13. Málková Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 78:10 + 17:29
14. Trojecka Marta 23P8350 OK!Sport Warszawa 78:17 + 17:36
15. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 78:24 + 17:43 4119
16. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 81:04 + 20:23 3891
17. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 82:01 + 21:20 3797
18. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 82:42 + 22:01 3725
19. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 91:37 + 30:56 3027
20. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 92:48 + 32:07 2921
21. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 93:49 + 33:08 2829
Mesiarkinová Kamila ASU8282 Magnus Orienteering DISK 0
Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice DISK 0
D35A
5.41 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 58:36
2. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 61:42 + 3:06
3. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 66:15 + 7:39
4. Matoušková Markéta SLA7352 SKOB Slaný 74:16 + 15:40
5. Bächi Ursina thurgorienta 78:26 + 19:50
Müller Andrea thurgorienta DISK
D35B
4.46 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 47:56
2. Stanojkovičová Ljuba STB8099 TJ Stadion Nový Bor 50:44 + 2:48
3. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 52:40 + 4:44
4. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 58:02 + 10:06
5. Cherniavsky Inessa 89D8150 OC München 59:29 + 11:33
6. Sukeníková Zuzana KRN8353 KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:51 + 13:55
7. Pilátová Petra DKL8051 KOB Kladno 75:25 + 27:29
8. Brychtová Zuzana JHB8053 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 83:49 + 35:53
9. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 85:28 + 37:32
10. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 88:40 + 40:44
11. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 89:26 + 41:30
12. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 105:29 + 57:33
D40A
4.91 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 53:53
2. Knaupová Ivana 84D7850 MTV Braunschweig 55:59 + 2:06
3. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 58:22 + 4:29
4. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 60:35 + 6:42
5. Aijälä Tiina Kangasala SK 63:51 + 9:58
6. Singman Palm Eva 65S7550 Västerås SOK 64:08 + 10:15
7. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 64:57 + 11:04
8. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 65:59 + 12:06
9. Borsitzky Eva 32A7750 HSV OL Wiener Neustadt 67:06 + 13:13
10. Burešová Kateřina VLI7456 Slavia Liberec orienteering 68:09 + 14:16
11. Radová Martina ABM7451 KOB ALFA Brno 68:26 + 14:33
12. Frenzel Frieda 23D7500 ESV Lok Berlin-Schöneweide 68:36 + 14:43
13. Mulíčková Eva ABM7469 KOB ALFA Brno 69:24 + 15:31
14. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 70:06 + 16:13
15. Toporová Ľubica Slovenský zväz rádiového orien 72:03 + 18:10
16. Kurth Susan OLA TSV Deggendorf 74:38 + 20:45
17. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 77:07 + 23:14
18. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 78:45 + 24:52
19. Izáková Ivana EKP7453 VŠTJ Ekonom Praha 85:50 + 31:57
20. Grigaliunaite Agne 28L7850 Saule OK 88:57 + 35:04
21. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 96:54 + 43:01
22. Konc Katarzyna 66P7601 UKS Azymut Pabianice 101:21 + 47:28
23. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 119:10 + 65:17
24. Sztranek Iwona 66P7610 UKS Azymut Pabianice 129:05 + 75:12
Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Hovadová Agáta SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
D40B
4.15 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Śliwczyńska Ilona 53P7850 Team 360° 52:03
2. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 53:53 + 1:50
3. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 58:56 + 6:53
4. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 59:02 + 6:59
5. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 60:02 + 7:59
6. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:20 + 8:17
7. Pannová Vendula MOV7752 SKOB Ostrava 60:36 + 8:33
8. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 64:01 + 11:58
9. Dobiášová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem 65:48 + 13:45
10. Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary 67:16 + 15:13
11. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 69:22 + 17:19
12. Nováková Markéta RUM7451 ZOOB Rumburk 69:33 + 17:30
13. Mirčeva Lenka DOR7350 OK Dobříš 71:14 + 19:11
14. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 74:24 + 22:21
15. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 74:48 + 22:45
16. Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden 74:54 + 22:51
17. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 75:46 + 23:43
18. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 86:00 + 33:57
19. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 88:02 + 35:59
20. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 94:44 + 42:41
21. Synková Šárka DOK7650 OK Doksy 107:25 + 55:22
Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí DISK
D45A
4.29 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Scheuermann Katrin 19D7050 SSV Planeta Radebeul 55:40
2. Rychterová Dana SMR6950 SNS Smržovka 56:05 + 0:25
3. Vidmuchová Martina PLU7171 TJ SOKOL Plumlov 56:15 + 0:35
4. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 56:25 + 0:45
5. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:37 + 0:57
6. Kubald Katrin 13D6950 Kaulsdorfer OLV Berlin 58:42 + 3:02
7. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 60:34 + 4:54
8. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 61:59 + 6:19
9. Bringezu Kristina 26D6950 OLV Potsdam 62:55 + 7:15
10. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 63:46 + 8:06
11. Kapischke Solveig OK Mark Brandenburg 64:43 + 9:03
12. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 65:29 + 9:49
13. Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník 66:03 + 10:23
14. Calvet Christine 42A7050 OLC Währing 66:22 + 10:42
15. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 66:36 + 10:56
16. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 71:23 + 15:43
17. Olaussen Irene Felde Halden SK 71:24 + 15:44
18. Ahlström Malena Västeras SOK 73:08 + 17:28
19. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:16 + 17:36
20. Králová Miriam Slovenský zväz rádiového orien 74:39 + 18:59
21. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 75:40 + 20:00
22. Aschacher Angelika 32A6950 HSV OL Wiener Neustadt 75:56 + 20:16
23. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 76:25 + 20:45
24. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 82:16 + 26:36
25. Trykozko Urszula 53P6951 Team 360° 86:32 + 30:52
26. Obrátilová Naďa ABM6654 KOB ALFA Brno 88:47 + 33:07
Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha DISK
Smolková Alena PGP6450 SK Praga DISK
Kaminskaite Edita Berliner TSC DISK
D45B
3.78 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 47:00
2. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 47:23 + 0:23
3. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 48:52 + 1:52
4. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 50:58 + 3:58
5. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 51:06 + 4:06
6. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 52:37 + 5:37
7. Herashchenko Eleonora SRC Peleng 52:42 + 5:42
8. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 53:40 + 6:40
9. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 54:12 + 7:12
10. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 58:23 + 11:23
11. Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:56 + 14:56
12. Otrusinová Helena ABM7054 KOB ALFA Brno 61:58 + 14:58
13. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 63:01 + 16:01
14. Prázová Kamila SRK7151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:02 + 17:02
15. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem 64:39 + 17:39
16. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 71:30 + 24:30
17. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 72:38 + 25:38
18. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 72:52 + 25:52
19. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 77:07 + 30:07
20. Lindvik-Saevareid Anita 48N6450 Os Orienteringsklubb 86:02 + 39:02
21. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 86:50 + 39:50
Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov DISK
D50
4.03 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:32
2. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 50:01 + 0:29
3. Hellmann Kerstin 71D6351 USV TU Dresden 52:43 + 3:11
4. Wolowczyk Mariola 4HP6800 UNTS Warszawa 54:19 + 4:47
5. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 54:32 + 5:00
6. Rossberg Cornelia 29D0000 USG Chemnitz 56:29 + 6:57
7. Gustafsson Anki 15S6450 Säterbygdens OK 60:16 + 10:44
8. Palme Guni OK Klosterneuburg 60:38 + 11:06
9. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 61:08 + 11:36
10. Huhtanen Meri 38F6450 Tampereen Pyrintö 61:29 + 11:57
11. Chroustová Petra VBM6655 VSK Mendelu Brno 63:33 + 14:01
12. Harju Ulla 38F6451 Tampereen Pyrintö 63:54 + 14:22
13. Richter Sabine 71D6650 USV TU Dresden 64:29 + 14:57
14. Brik Ann-Sofie Markaryds FK 67:09 + 17:37
15. Drechsel Ines 71D6501 USV TU Dresden 67:27 + 17:55
16. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 68:35 + 19:03
17. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 69:34 + 20:02
18. Hufnagel Ingrid OLA TSV Deggendorf 74:18 + 24:46
19. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 75:21 + 25:49
20. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 76:40 + 27:08
21. Hillebrand Karin 17A6850 ASKÖ Salzburg/Henndorf 77:41 + 28:09
22. Ansorge Silke 24D8850 SV Robotron Dresden 77:56 + 28:24
23. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 86:21 + 36:49
24. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 86:38 + 37:06
25. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 101:19 + 51:47
26. Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 126:20 + 76:48
Larsson Catarina 65S6851 Västerås SOK DISK
Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering DISK
D55
3.77 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 41:50
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 42:21 + 0:31
3. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 42:24 + 0:34
4. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 43:49 + 1:59
5. Movko Marina 57P6050 Azymut 45 Gdynia 44:24 + 2:34
6. Zemp Campana Silvia 6QZ6150 ASCO Lugano 44:32 + 2:42
7. Jensch Monika OK Mark Brandenburg 45:05 + 3:15
8. Fleisje Kristin 12N6350 Nittedal Orientering 47:08 + 5:18
9. Graumann Heidi 23D6301 ESV Lok Berlin-Schöneweide 49:07 + 7:17
10. Vestola Arja Nastolan Terä 51:36 + 9:46
11. Töyrylä Marja Kymin suunnistajat 52:47 + 10:57
12. Leideck Heike 71D6250 USV TU Dresden 54:55 + 13:05
13. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 55:09 + 13:19
14. Borgenström Lotta Hyvinkään Rasti 55:19 + 13:29
15. Kymäläinen Maritta 38F6350 Tampereen Pyrintö 55:25 + 13:35
16. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 55:43 + 13:53
17. Buhler Birgit 71D6150 USV TU Dresden 57:10 + 15:20
18. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:03 + 17:13
19. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 59:23 + 17:33
20. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:13 + 22:23
21. Miroshnichenko Elena PionerSK 68:16 + 26:26
22. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 68:33 + 26:43
23. Dragowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 72:14 + 30:24
24. Halvorsen Annette OK MIlan 72:53 + 31:03
25. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 87:49 + 45:59
26. Šimečková Anna Slovenský zväz rádiového orien 106:16 + 64:26
27. Steinhauser-Kirsch Susanne 89D5950 OC München 115:56 + 74:06
D60
3.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borgenström Outi Ikaalisten Nouseva-Voimaa 40:34
2. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 41:19 + 0:45
3. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 42:38 + 2:04
4. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 42:54 + 2:20
5. Tonn Gisela 19D5450 SSV Planeta Radebeul 44:35 + 4:01
6. Wegeland Gudrun 46S5750 OK Nolaskogsarna 44:58 + 4:24
7. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 45:50 + 5:16
8. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:44 + 6:10
9. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 46:53 + 6:19
10. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 47:25 + 6:51
11. Raiko Erja Hyvinkään Rasti 48:27 + 7:53
12. Liimatainen Raili Hyvinkään Rasti 48:58 + 8:24
13. Korejčíková Dáďa LLI5550 TJ Loko Liberec 49:26 + 8:52
14. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 51:46 + 11:12
15. Johansson Elisabeth Avesta OK 53:23 + 12:49
16. Janošíková Jaroslava UOL5858 SOB Olomouc 53:44 + 13:10
17. Janus Andrea 19D5550 SSV Planeta Radebeul 54:44 + 14:10
18. Soloveva Elena 54R5850 PionerSK 55:35 + 15:01
19. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 57:48 + 17:14
20. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 60:59 + 20:25
21. Laaksonen Anita Rasti Jyry 61:40 + 21:06
22. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 61:46 + 21:12
23. Lazareva Natalia 57P5550 Azymut 45 Gdynia 64:25 + 23:51
24. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 67:03 + 26:29
25. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 68:43 + 28:09
26. Fekiačová Mária 57S5850 Športový klub VAZKA Bratislava 92:59 + 52:25
27. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 116:29 + 75:55
D65
3.15 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 39:32
2. Šumberová Zuzana VLI5351 Slavia Liberec orienteering 40:02 + 0:30
3. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:06 + 0:34
4. Carlsson Solvej IFK Hedemora 40:16 + 0:44
5. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 41:14 + 1:42
6. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 42:01 + 2:29
7. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 43:05 + 3:33
8. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 46:10 + 6:38
9. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 48:05 + 8:33
10. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 48:50 + 9:18
11. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 56:30 + 16:58
12. Lucke Helga 71D5050 USV TU Dresden 61:30 + 21:58
13. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 62:59 + 23:27
14. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:26 + 25:54
15. Ender Irina HSG Turbine Zittau 78:07 + 38:35
D70
3.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Salmela Juulia Riihimäen Suunnistajat 42:55
2. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 46:49 + 3:54
3. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 48:43 + 5:48
4. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 53:01 + 10:06
5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 53:15 + 10:20
6. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 54:40 + 11:45
7. Finnilä-Seitajoki Ulla Rasti Jyry 55:00 + 12:05
8. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 57:42 + 14:47
9. Bieri Ruth OLV Zug-Immensee 59:28 + 16:33
10. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 62:17 + 19:22
11. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 70:20 + 27:25
12. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 76:56 + 34:01
Eurén Lisbeth Avesta OK DISK
H10L
2.42 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 20:58
2. Hampl Jan LME0900 SK Los Mělník 22:50 + 1:52
3. Pilát Jaromír DKL0900 KOB Kladno 23:25 + 2:27
4. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 23:57 + 2:59
5. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 27:28 + 6:30
6. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 28:35 + 7:37
7. Janda Šimon DKL0800 KOB Kladno 30:02 + 9:04
8. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 33:55 + 12:57
9. Bader Gustav 18D1100 Post SV Dresden 36:19 + 15:21
10. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 42:03 + 21:05
11. Vojkůvka Filip DOR0902 OK Dobříš 42:45 + 21:47
12. Pospíšil Filip TJP1001 TJ Sokol Troja 42:46 + 21:48
13. Grisa Filip SLA0801 SKOB Slaný 44:59 + 24:01
14. Van Dongen Tim DKP1111 Oddíl OB Kotlářka 55:46 + 34:48
15. Daráš Maxmilián DKP0912 Oddíl OB Kotlářka 60:59 + 40:01
16. Kubeček Tomáš DOR0808 OK Dobříš 75:19 + 54:21
H10
2.79 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Patrik ROZ0800 OK Roztoky 17:34
2. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 18:40 + 1:06
3. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 19:05 + 1:31
4. Ježek David RBK0801 SK Radioklub Blansko 20:13 + 2:39
5. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 23:02 + 5:28
6. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 23:09 + 5:35
7. Denemarek Max TBM0800 KOS TJ Tesla Brno 23:57 + 6:23
8. Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš 24:54 + 7:20
9. Vilém Štěpán VLI0902 Slavia Liberec orienteering 30:02 + 12:28
10. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 30:06 + 12:32
11. Havlák Štěpán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem 30:09 + 12:35
12. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:50 + 13:16
13. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 31:18 + 13:44
14. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 33:28 + 15:54
15. Kumbier Lionel 3LD0800 Berliner Turnerschaft 33:33 + 15:59
16. Koma Lukáš DOR0903 OK Dobříš 34:32 + 16:58
17. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 35:02 + 17:28
18. Vojkůvka Matěj DOR0804 OK Dobříš 36:19 + 18:45
19. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 40:47 + 23:13
20. Göttlich Vít BOR0800 OK Jiskra Nový Bor 46:23 + 28:49
H12
2.98 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 24:38
2. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 27:59 + 3:21
3. Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem 28:00 + 3:22
4. Hay Jack OC München 28:34 + 3:56
5. Nekvasil Jakub DKP0607 Oddíl OB Kotlářka 28:57 + 4:19
6. Tichý Hubert DKP0600 Oddíl OB Kotlářka 29:00 + 4:22
7. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 29:50 + 5:12
8. Palm Erik 65S0600 Västerås SOK 30:06 + 5:28
9. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 30:58 + 6:20
10. Knaup Jonas 84D0600 MTV Braunschweig 31:58 + 7:20
11. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 32:48 + 8:10
12. Krempiński Franek 66P7603 UKS Azymut Pabianice 34:28 + 9:50
13. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 36:43 + 12:05
14. Dolejší Jan STB0601 TJ Stadion Nový Bor 37:40 + 13:02
15. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 45:16 + 20:38
16. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 45:52 + 21:14
17. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 47:22 + 22:44
18. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 49:13 + 24:35
19. Sztranek Maciej 66P7609 UKS Azymut Pabianice 49:25 + 24:47
20. Chmelík Štěpán OK Dobříš 49:49 + 25:11
21. Svoboda Filip DKP0719 Oddíl OB Kotlářka 50:28 + 25:50
22. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 54:57 + 30:19
23. Herashchenko Rostislav SRC Peleng 57:09 + 32:31
24. Bláha Šimon SJP0700 KČT Slavoj Praha 57:29 + 32:51
25. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:14 + 34:36
26. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 63:03 + 38:25
27. Chachurski Mieszko 45P8500 KU AZS WAT Warszawa 64:15 + 39:37
28. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 71:04 + 46:26
H14
3.75 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 28:52
2. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 29:12 + 0:20
3. Strýček Jan ADA0503 OOB Spartak Adamov 29:23 + 0:31
4. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 31:49 + 2:57
5. Waldhauser Štěpán BOR0409 OK Jiskra Nový Bor 33:21 + 4:29
6. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 34:34 + 5:42
7. Fousek Vojtěch RBK0403 SK Radioklub Blansko 34:44 + 5:52
8. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 35:30 + 6:38
9. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 36:00 + 7:08
10. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 36:18 + 7:26
11. Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 37:09 + 8:17
12. Lange Jonas SV IHW Alex 78 Berlin 38:44 + 9:52
13. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 39:52 + 11:00
14. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:03 + 12:11
15. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 41:45 + 12:53
16. Fousek Matěj RBK0402 SK Radioklub Blansko 42:02 + 13:10
17. Rada Štěpán ABM0404 KOB ALFA Brno 42:55 + 14:03
18. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 43:04 + 14:12
19. Müller Wiktor UMKS Kwidzyn 43:10 + 14:18
20. Hoetzel Hugo JEN0503 OB Jenišovice 43:21 + 14:29
21. Ježek Filip RBK0405 SK Radioklub Blansko 45:45 + 16:53
22. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 46:08 + 17:16
23. Bláha Vojtěch SJP0501 KČT Slavoj Praha 46:36 + 17:44
24. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 47:46 + 18:54
25. Bláha Matyáš SJP0500 KČT Slavoj Praha 49:18 + 20:26
26. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 50:55 + 22:03
27. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 51:43 + 22:51
28. Šácha Václav DOR0410 OK Dobříš 55:12 + 26:20
28. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 55:12 + 26:20
30. Lehner Severin OLG Regensburg 58:38 + 29:46
31. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 59:56 + 31:04
32. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 68:27 + 39:35
33. Hampl Jakub LME0500 SK Los Mělník 75:17 + 46:25
34. Martinkovič Šimon BBM0503 BETA URSUS Orienteering 78:48 + 49:56
35. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 91:55 + 63:03
36. Hronza Štěpán DOR0501 OK Dobříš 103:40 + 74:48
Löhning Jakob 71D0600 USV TU Dresden DISK
Pavlík Matěj LIT0401 KOB Litvínov DISK
H16
5.55 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 46:59
2. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 49:03 + 2:04
3. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 49:06 + 2:07
4. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 49:52 + 2:53
5. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 50:27 + 3:28
6. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 50:51 + 3:52
7. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 50:53 + 3:54
7. Porzycz Grzegorz 57P0200 Azymut 45 Gdynia 50:53 + 3:54
9. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 55:04 + 8:05
10. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 56:08 + 9:09
11. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 57:24 + 10:25
12. Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 58:02 + 11:03
13. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 58:19 + 11:20
14. Rudert Henrik SV IHW Alex 78 Berlin 59:06 + 12:07
15. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 60:19 + 13:20
16. Mellan Jonáš TUR0308 OOB TJ Turnov 61:50 + 14:51
17. Jurčík Tomáš Slovenský zväz rádiového orien 65:07 + 18:08
18. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:57 + 21:58
19. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 69:03 + 22:04
20. Ahlström Emil Västeras SOK 69:17 + 22:18
21. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 70:35 + 23:36
22. Nosáľ Michal Slovenský zväz rádiového orien 71:15 + 24:16
23. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 76:13 + 29:14
24. Novák Daniel RUM0301 ZOOB Rumburk 76:38 + 29:39
25. Hronza Jakub DOR0300 OK Dobříš 77:38 + 30:39
26. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 78:39 + 31:40
27. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 80:01 + 33:02
28. Palát Tomáš ABM0307 KOB ALFA Brno 83:58 + 36:59
29. Hejna Hynek LLI0300 TJ Loko Liberec 84:30 + 37:31
30. Janeček Ondřej SOB0201 SOBSA 93:29 + 46:30
31. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 98:29 + 51:30
32. Pravňan Vratko Slovenský zväz rádiového orien 114:24 + 67:25
33. Nigrin Matouš DOR0303 OK Dobříš 115:45 + 68:46
34. Biolik Emil 46P0300 Trackcourse 121:39 + 74:40
35. Budiský Matej Slovenský zväz rádiového orien 124:31 + 77:32
Friebe Jonas OLA TSV Deggendorf DISK
H18
7.11 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Scheuermann Erik 19D9900 SSV Planeta Radebeul 62:27
2. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:03 + 4:36
3. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 67:15 + 4:48
4. Laitinen Vertti Koovee 69:23 + 6:56
5. Bauer Leon OK Mark Brandenburg 70:02 + 7:35
6. Klein Marek 71D0102 USV TU Dresden 78:36 + 16:09
7. Aune Jonatan Halden SK 80:35 + 18:08
8. Kalkbrenner Daniel OK Mark Brandenburg 91:09 + 28:42
9. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 91:15 + 28:48
10. Postolka Jonáš DKL0100 KOB Kladno 96:10 + 33:43
11. Brychta Jiří JHB0002 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 103:56 + 41:29
12. Topor Matúš Slovenský zväz rádiového orien 111:55 + 49:28
H20
8.30 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 2877
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hellerud Niels Christian Halden SK 73:06
2. Birkeland August Asheim Halden SK 74:27 + 1:21
3. Klein Cedrik 71D9901 USV TU Dresden 77:29 + 4:23
4. Brendstuen Erlend Halden SK 84:18 + 11:12
5. Lehner Quirin OLG Regensburg 88:37 + 15:31
6. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 100:11 + 27:05 3023
7. Florián Vojtěch ABM9901 KOB ALFA Brno 103:14 + 30:08 2881
8. Kapischke Henning OK Mark Brandenburg 106:33 + 33:27
9. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 113:13 + 40:07 2561
10. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 135:17 + 62:11 1942
11. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 136:14 + 63:08 1877
Huhtanen Kiri 38F9800 Tampereen Pyrintö DISK
Ytterbol Alexander Skaug Halden SK DISK
Račko Lukáš Slovenský zväz rádiového orien DISK
Knaack Tobias 88D9800 OK Mark Brandenburg DISK
H21E
10.80 km, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8969
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 79:03 9270
2. Larsson Viktor 19S8900 Hagaby GoIF 81:23 + 2:20
3. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 82:58 + 3:55 8762
4. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 83:21 + 4:18 8642
5. Wołowczyk Krzysztof LCE9502 OOB TJ Slovan Luhačovice 83:59 + 4:56 8496
6. Wartbichler Christian 32A8800 HSV OL Wiener Neustadt 84:38 + 5:35
7. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 87:08 + 8:05 8085
8. Lehner Korbinian OLG Regensburg 89:55 + 10:52
9. Kretzschmar Matthias 18D9001 Post SV Dresden 91:49 + 12:46
10. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 92:16 + 13:13 7473
11. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 101:27 + 22:24 6450
12. Jensch Marco OK Mark Brandenburg 106:21 + 27:18
13. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 111:02 + 31:59 5404
14. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 116:58 + 37:55 4748
15. Montero Cárceles Elmar MOV9602 SKOB Ostrava 118:12 + 39:09 4578
16. Magnusson Erik 46S9300 OK Nolaskogsarna 121:33 + 42:30
17. Weinig Peter OC München 135:29 + 56:26
18. Graumann Leo 23D9600 ESV Lok Berlin-Schöneweide 141:32 + 62:29
Franco Paulo 61P8100 Clube de Orientaçāo do Centro COC DISK
Dekrét Jakub ZBM9907 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Nečas Jiří TZL9101 SKOB Zlín DISK 0
Zelenin Anatoly 71D9300 USV TU Dresden DISK
H21A
9.22 km, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7160
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 84:37 7421
2. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 89:05 + 4:28 7024
3. Palát Petr ABM7415 KOB ALFA Brno 89:46 + 5:09 6935
4. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 92:27 + 7:50 6687
5. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 93:14 + 8:37 6592
6. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 94:54 + 10:17
7. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 97:30 + 12:53 6221
8. Píro Matěj TTR8802 OOB Třebíč 99:02 + 14:25 6069
9. Krasuski Marcin 23P7200 OK!Sport Warszawa 99:24 + 14:47
10. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 99:58 + 15:21 5966
11. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 100:05 + 15:28 5928
12. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 101:12 + 16:35 5812
13. Wolowczyk Michal 4HP9700 UNTS Warszawa 103:56 + 19:19
14. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 106:16 + 21:39 5390
15. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 106:44 + 22:07 5327
16. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 107:00 + 22:23 5280
17. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 111:33 + 26:56 4906
18. Francke Michal TJN8600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 112:18 + 27:41 4824
19. Stehlík Ondřej Slovenský zväz rádiového orien 115:06 + 30:29
20. Gędziorowski Maciej 45P9000 KU AZS WAT Warszawa 119:25 + 34:48
21. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 121:16 + 36:39 4120
22. Randík Jan SOB8703 SOBSA 124:17 + 39:40 3872
23. Buhler Stefan 71D9100 USV TU Dresden 126:07 + 41:30
24. Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport Warszawa 126:41 + 42:04
25. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 130:01 + 45:24 3422
26. Patommel Jens 18D7700 Post SV Dresden 144:09 + 59:32
27. Olsson Robin Avesta OK 145:01 + 60:24
Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
Kraemer Peter Post SV Dresden DISK
Košút Martin Slovenský zväz rádiového orien DISK
Kuriak Jakub Slovenský zväz rádiového orien DISK
Łubis Michał 66P8500 UKS Azymut Pabianice DISK
Knitsch Sebastian 71D9001 USV TU Dresden DISK
Kral Adam Slovenský zväz rádiového orien DISK
H21B
7.57 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 4885
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 73:09
2. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem 79:00 + 5:51 5027
3. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 82:04 + 8:55 4815
4. Moravec Marek LPU8811 OK Lokomotiva Pardubice 83:00 + 9:51 4732
5. Thorstensson Anton 42S9100 IK Hakarpspojkarna 86:32 + 13:23
6. Nordfors Andreas 29S8800 Stora Tuna OK 87:11 + 14:02
7. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 89:45 + 16:36 4306
8. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 90:58 + 17:49 4210
9. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 91:18 + 18:09 4166
10. Chvátal Lukáš ZBM8309 SK Žabovřesky Brno 92:26 + 19:17 4075
11. Nemec Juraj 17S8900 Ekonom Banska Bystrica 93:28 + 20:19
12. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 93:36 + 20:27 3984
13. Drożdż Rafał 23P9300 OK!Sport Warszawa 94:20 + 21:11
14. Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa 105:27 + 32:18
15. Goth Johan 2PS8800 Centrum OK 110:08 + 36:59
16. Olunczek Andrei 71D0000 USV TU Dresden 110:26 + 37:17
17. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 112:02 + 38:53 2904
18. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 112:03 + 38:54 2886
19. Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha 117:47 + 44:38 2544
20. Dressler Jan SBK7911 KOB START Blansko, z. s. 120:06 + 46:57 2398
21. Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering 121:39 + 48:30 2297
22. Weiss Jan 32D9300 SV IHW Alex 78 Berlin 123:02 + 49:53
23. Schenker Moritz 32D9301 SV IHW Alex 78 Berlin 124:03 + 50:54
24. Schmotz Martin 71D8201 USV TU Dresden 125:32 + 52:23
25. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 131:52 + 58:43 1715
26. Zámečník ml. Pavel 3VX9600 Zámečníci 134:51 + 61:42
27. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 147:45 + 74:36 827
Budaj Radoslav Neregistrovaní DISK
Nesrovnal Jaroslav 71X8300 Hoši Planá DISK
Harju Jussi 38F9600 Tampereen Pyrintö DISK
Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering DISK 0
H35A
8.66 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bader Leif 18D8201 Post SV Dresden 72:00
2. Plohn Markus 32A8200 HSV OL Wiener Neustadt 82:06 + 10:06
3. Dittmann Robert 19D7901 SSV Planeta Radebeul 84:23 + 12:23
4. Tkaczuk Tomasz 66P7900 UKS Azymut Pabianice 87:34 + 15:34
5. Golinowski Paweł Azymut Mochy 88:31 + 16:31
6. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 91:40 + 19:40
7. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 101:05 + 29:05
8. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 101:58 + 29:58
9. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 106:07 + 34:07
10. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 108:44 + 36:44
11. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 112:48 + 40:48
12. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 113:46 + 41:46
13. Sengstschmid Georg 32A7900 HSV OL Wiener Neustadt 113:54 + 41:54
14. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 113:58 + 41:58
15. Schwartz Tobias 2JD8000 Berliner TSC 113:59 + 41:59
16. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 117:23 + 45:23
17. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 120:54 + 48:54
18. Matthias Schwartz 3LD8100 Berliner Turnerschaft 123:19 + 51:19
19. Drągowski Piotr DOB8200 KOB Dobruška 124:09 + 52:09
20. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 125:42 + 53:42
21. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 125:58 + 53:58
22. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 130:19 + 58:19
23. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 134:47 + 62:47
24. Kándl Filip DCE7400 KOB Dobřichovice 138:35 + 66:35
25. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 147:51 + 75:51
Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov DISK
Kühschelm Leopold 3LD7901 Berliner Turnerschaft DISK
Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš DISK
Pfeil Arved Berliner Turnerschaft DISK
H35B
5.93 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 69:54
2. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem 70:35 + 0:41
3. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 75:02 + 5:08
4. Foršt Jakub DOR7501 OK Dobříš 79:25 + 9:31
5. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 82:16 + 12:22
6. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 83:24 + 13:30
7. Podhrázský Zbyšek ZBM8202 SK Žabovřesky Brno 90:25 + 20:31
8. Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš 91:58 + 22:04
9. Sixta Martin MOV7601 SKOB Ostrava 100:22 + 30:28
10. Roessler Karsten 19D8000 SSV Planeta Radebeul 115:02 + 45:08
11. Friebe Christian OLA TSV Deggendorf 115:35 + 45:41
H40A
7.51 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 65:55
2. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 70:27 + 4:32
3. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 77:40 + 11:45
4. Lundbäck Sven 2KS7500 Domnarvets GOIF 78:58 + 13:03
5. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 79:10 + 13:15
6. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 79:44 + 13:49
7. Kalenský Pavel SUL7600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 85:27 + 19:32
8. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 87:43 + 21:48
9. Hill Richard 21G7600 Airienteers 87:57 + 22:02
10. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 89:49 + 23:54
11. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 91:55 + 26:00
12. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 92:44 + 26:49
13. Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering 92:46 + 26:51
14. Adorján Péter 2JD7300 Berliner TSC 93:50 + 27:55
15. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 93:51 + 27:56
16. Knaup Jan 84D7700 MTV Braunschweig 94:05 + 28:10
17. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 95:16 + 29:21
18. Krempiński Piotr 66P7600 UKS Azymut Pabianice 96:37 + 30:42
19. Bureš Michal VLI7601 Slavia Liberec orienteering 99:15 + 33:20
20. Svoboda Jiří ROZ7500 OK Roztoky 100:41 + 34:46
21. Komín David PGP7405 SK Praga 104:40 + 38:45
22. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 105:15 + 39:20
23. Holík Jaromír ONO7502 SKOB Ostrov 142:10 + 76:15
H40B
5.21 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 49:02
2. Ježek Petr RBK7201 SK Radioklub Blansko 56:56 + 7:54
3. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 58:04 + 9:02
4. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 59:02 + 10:00
5. Mulíček Ondřej ABM7405 KOB ALFA Brno 60:29 + 11:27
6. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:21 + 15:19
7. Cermak Patrik 17S7700 Ekonom Banska Bystrica 66:50 + 17:48
8. Pospíšil Radek 5SX7800 Májovci 67:21 + 18:19
9. Benninger Lorenz 34C7400 OLC SKOG Fribourg 69:31 + 20:29
10. Koma Vít DOR7702 OK Dobříš 73:57 + 24:55
11. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 74:49 + 25:47
12. Baechler Olivier 34C6800 OLC SKOG Fribourg 80:56 + 31:54
13. Knaack Mario OK Mark Brandenburg 89:23 + 40:21
14. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 89:44 + 40:42
15. Spejchal Petr BOR7512 OK Jiskra Nový Bor 108:33 + 59:31
Müller Jan 71D7600 USV TU Dresden DISK
H45A
6.83 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stockmayer Michael 32A6801 HSV OL Wiener Neustadt 53:13
2. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 56:16 + 3:03
3. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:22 + 3:09
4. Svoboda Jan BOR7200 OK Jiskra Nový Bor 59:00 + 5:47
5. Schrago Gregoire 34C6600 OLC SKOG Fribourg 59:13 + 6:00
6. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 61:09 + 7:56
7. Venäläinen Toni 93F7000 Valkeakosken Haka 61:31 + 8:18
8. Mager Holger 74D7100 ESV Dresden MTBO 61:36 + 8:23
9. Plesiński Mariusz 10BKPanc 62:16 + 9:03
10. Bleidorn Stefan 32D6800 SV IHW Alex 78 Berlin 63:29 + 10:16
11. Kruliš Petr VLI6901 Slavia Liberec orienteering 65:29 + 12:16
12. Lange Udo SV IHW Alex 78 Berlin 66:09 + 12:56
13. Błachut Igor 53P7300 Team 360° 67:36 + 14:23
14. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 69:55 + 16:42
15. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 70:58 + 17:45
16. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 70:59 + 17:46
17. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 72:35 + 19:22
18. Borsitzky Hans 32A7000 HSV OL Wiener Neustadt 72:42 + 19:29
19. Grote Andreas 34C6400 OLC SKOG Fribourg 73:30 + 20:17
20. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:10 + 20:57
21. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 74:45 + 21:32
22. Würz Bohuslav LTP7307 OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:04 + 21:51
23. Scheuermann Jürgen 19D6901 SSV Planeta Radebeul 76:21 + 23:08
24. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 77:10 + 23:57
25. Cherniavsky Sergey 89D7200 OC München 81:50 + 28:37
26. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 83:28 + 30:15
27. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 86:14 + 33:01
28. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 86:32 + 33:19
29. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 86:43 + 33:30
30. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 87:00 + 33:47
31. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 87:04 + 33:51
32. Mieske Frank 13D6702 Kaulsdorfer OLV Berlin 87:36 + 34:23
33. Krasuski Bartłomiej 53P7000 Team 360° 90:25 + 37:12
34. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 95:11 + 41:58
35. Hediger Rolf 34C5900 OLC SKOG Fribourg 95:33 + 42:20
36. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 99:48 + 46:35
37. Sztranek Paweł 66P7612 UKS Azymut Pabianice 113:24 + 60:11
Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun DISK
Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov DISK
Preisig Stefan 34C7300 OLC SKOG Fribourg DISK
H45B
4.54 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 46:17
2. Novák Oldřich DKP7202 Oddíl OB Kotlářka 49:06 + 2:49
3. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 49:31 + 3:14
4. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 56:11 + 9:54
5. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 60:14 + 13:57
6. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 62:01 + 15:44
7. Ždimera Zdeněk LME7000 SK Los Mělník 66:46 + 20:29
8. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 67:51 + 21:34
9. Hejna Stanislav LLI6900 TJ Loko Liberec 74:02 + 27:45
10. Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava 74:33 + 28:16
11. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 74:36 + 28:19
12. Marszałek Marcin 23P7000 OK!Sport Warszawa 76:19 + 30:02
13. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 79:15 + 32:58
14. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 82:14 + 35:57
15. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 84:51 + 38:34
16. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 86:08 + 39:51
17. Nigrin Radek DOR7202 OK Dobříš 89:10 + 42:53
18. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 96:01 + 49:44
19. Izák Pavel LME7102 SK Los Mělník 112:21 + 66:04
H50A
5.75 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palm Robert 65S6801 Västerås SOK 48:33
2. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 51:33 + 3:00
3. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 53:06 + 4:33
4. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 53:15 + 4:42
5. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 54:04 + 5:31
6. Hammer Jost 1AC6500 OLG Biberist SO 55:41 + 7:08
7. Koponen Visa Perttelin Peikot 56:32 + 7:59
8. Olisauskas Raimondas Berliner TSC 57:51 + 9:18
9. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 60:15 + 11:42
10. Urbaniak Krzysztof 58P6700 Ks Spójnia Warszawa 62:09 + 13:36
11. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 62:15 + 13:42
12. Drechsel Michael 71D6504 USV TU Dresden 63:43 + 15:10
13. Göschl Erich 42A6600 OLC Währing 64:42 + 16:09
14. Ahlström Joakim Västeras SOK 65:28 + 16:55
15. Demmig Sven 13D6601 Kaulsdorfer OLV Berlin 65:33 + 17:00
16. Reisenberger Roland OK Klosterneuburg 66:21 + 17:48
17. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:52 + 20:19
18. Jurčík Peter Slovenský zväz rádiového orien 69:24 + 20:51
19. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:07 + 22:34
20. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 74:04 + 25:31
21. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 74:40 + 26:07
22. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 74:59 + 26:26
23. Műller Tomasz UMKS Kwidzyn 76:51 + 28:18
24. Käding Bernd 13D6400 Kaulsdorfer OLV Berlin 79:34 + 31:01
25. Král Jozef Slovenský zväz rádiového orien 80:01 + 31:28
26. Östlund Robert 15S6400 Säterbygdens OK 82:39 + 34:06
27. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 91:26 + 42:53
28. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 117:37 + 69:04
Rossberg Veit 29D6500 USG Chemnitz DISK
Knitsch Wolfram 57D6500 Post-SV Chemnitz DISK
H50B
4.31 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 45:30
2. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 46:16 + 0:46
3. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 47:48 + 2:18
4. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 50:06 + 4:36
5. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 50:20 + 4:50
6. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 51:55 + 6:25
7. Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 52:33 + 7:03
8. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:00 + 7:30
9. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport Warszawa 54:26 + 8:56
10. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 55:25 + 9:55
11. Nemec Juraj 17S1401 Ekonom Banska Bystrica 55:33 + 10:03
12. Ščehovič Roman 17S6400 Ekonom Banska Bystrica 59:46 + 14:16
13. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 67:47 + 22:17
14. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:37 + 27:07
15. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 73:39 + 28:09
16. Pelikán Daniel PLU6800 TJ SOKOL Plumlov 155:29 + 109:59
Rößler Udo OLA TSV Deggendorf DISK
Boeck Thomas 13D6600 Kaulsdorfer OLV Berlin DISK
H55
5.45 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 48:33
2. Nyberg Stefan 93S5900 Avesta OK 50:03 + 1:30
3. Rudis Algimantas 28L6200 Saule OK 50:10 + 1:37
4. Helland Knut Edvard 11N6200 Ostmarka OK 50:24 + 1:51
5. Vestola Heikki Rastivarsat 51:23 + 2:50
6. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 52:12 + 3:39
7. Aeschlimann Ulu Ulu's Reisewelt 52:41 + 4:08
7. Hermann Claus 32A5901 HSV OL Wiener Neustadt 52:41 + 4:08
9. Harju Juha-Pekka 38F6200 Tampereen Pyrintö 53:11 + 4:38
10. Mansson Göran Karlshamns OK 55:24 + 6:51
11. Wälchi Jürg Ulu's Reisewelt 56:22 + 7:49
12. Nieke Hagen 71D6300 USV TU Dresden 56:24 + 7:51
13. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 56:41 + 8:08
14. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 57:14 + 8:41
15. Wolowczyk Marek 4HP6300 UNTS Warszawa 57:43 + 9:10
16. Herashchenko Valerij SRC Peleng 58:26 + 9:53
17. Chachurski Ryszard 45P6300 KU AZS WAT Warszawa 59:24 + 10:51
18. Šimeček Jozef Slovenský zväz rádiového orien 64:26 + 15:53
19. Buhler Gerhard-Michael 71D6200 USV TU Dresden 65:33 + 17:00
20. Teigland Rune 11N6000 Ostmarka OK 65:37 + 17:04
21. Kapischke Andreas OK Mark Brandenburg 65:47 + 17:14
22. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 65:55 + 17:22
23. Andersson Erik OK Österaker 66:05 + 17:32
24. Saevareid Tommy 48N6000 Os Orienteringsklubb 66:24 + 17:51
25. Jensch Fred OK Mark Brandenburg 66:28 + 17:55
26. Hellmann René 71D6301 USV TU Dresden 66:56 + 18:23
27. Köck Erwin 32A6100 HSV OL Wiener Neustadt 68:26 + 19:53
28. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 68:51 + 20:18
29. Kymäläinen Jari 38F6100 Tampereen Pyrintö 70:49 + 22:16
30. Graumann Bernd 23D6100 ESV Lok Berlin-Schöneweide 72:35 + 24:02
31. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:46 + 24:13
32. Ansorge Ronald 24D5900 SV Robotron Dresden 73:41 + 25:08
33. Huhtanen Ossi 38F6300 Tampereen Pyrintö 76:26 + 27:53
34. Kellner Gerhard 32A6200 HSV OL Wiener Neustadt 78:20 + 29:47
35. Mareš Hynek TUR6100 OOB TJ Turnov 84:45 + 36:12
36. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 86:39 + 38:06
37. Lecián Oldřich OOP6100 TJ Opava 93:02 + 44:29
38. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 130:05 + 81:32
H60
4.19 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Magnusson Per 46S5800 OK Nolaskogsarna 39:52
2. Routsi Jyrki Hiisirasti 44:47 + 4:55
3. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 47:35 + 7:43
4. Gustafsson Leif 15S5800 Säterbygdens OK 51:47 + 11:55
5. Töyrylä Teuvo Vehkalahden Veikot 52:14 + 12:22
6. Juřeník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 53:13 + 13:21
7. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 55:04 + 15:12
8. Ziaziulia Ivanas 28L5801 Saule OK 55:43 + 15:51
9. Solovev Mikhail PionerSK 56:54 + 17:02
10. Bjärrenholt Eddie Ranäs OK 57:13 + 17:21
11. Pidner Valentin 32A5600 HSV OL Wiener Neustadt 58:17 + 18:25
12. Movko Sergei 57P5500 Azymut 45 Gdynia 59:08 + 19:16
13. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 59:20 + 19:28
14. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 62:10 + 22:18
15. Hrouza Jan KRN5401 KOS TJ Lokomotiva Krnov 62:57 + 23:05
16. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 63:00 + 23:08
17. Campana Albino 6QZ5800 ASCO Lugano 65:00 + 25:08
18. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 67:01 + 27:09
19. Mayer Ewald 32A5700 HSV OL Wiener Neustadt 68:22 + 28:30
20. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 69:34 + 29:42
21. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:25 + 31:33
22. Miroshnichenko Viktor PionerSK 71:38 + 31:46
23. Turský Ján Slovenský zväz rádiového orien 73:22 + 33:30
24. Mitelman Milan Slovenský zväz rádiového orien 74:29 + 34:37
25. Zákostelecký František SOB5501 SOBSA 80:50 + 40:58
26. Fekiač Jozef 57S5800 Športový klub VAZKA Bratislava 87:10 + 47:18
27. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:56 + 49:04
28. Junek Petr STH5501 SK Studenec 91:46 + 51:54
29. Kössler Wolfgang Volkssport Berlin 99:25 + 59:33
30. Kirsch Alois 89D5400 OC München 108:22 + 68:30
31. Janošík Zdeněk UOL5600 SOB Olomouc 111:05 + 71:13
32. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 116:55 + 77:03
33. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 117:03 + 77:11
34. Chotětický Jan MAS5400 KČT Aš 133:00 + 93:08
Svensson Peter Avesta OK DISK
H65
4.11 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ponweiser Franz 32A5100 HSV OL Wiener Neustadt 42:36
2. Härtelt Helmut 19D0002 SSV Planeta Radebeul 42:40 + 0:04
3. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 42:41 + 0:05
4. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 44:43 + 2:07
5. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 46:18 + 3:42
6. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 46:38 + 4:02
7. Fadum Oivind Sande SK 48:30 + 5:54
8. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 48:38 + 6:02
9. Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 48:46 + 6:10
10. Öhlund Per Gustavsbergs OK 51:46 + 9:10
11. Schweifer Erwin 32A5200 HSV OL Wiener Neustadt 52:07 + 9:31
12. Buchberger Jakob 17A5300 ASKÖ Salzburg/Henndorf 53:08 + 10:32
13. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 54:34 + 11:58
14. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 56:05 + 13:29
15. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 57:36 + 15:00
16. Nippala Juhani Rasti Jyry 58:13 + 15:37
17. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 59:04 + 16:28
18. Hegihogi Yogi OLA TSV Deggendorf 59:29 + 16:53
19. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 59:58 + 17:22
20. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 60:24 + 17:48
21. Tonn Konrad 19D5300 SSV Planeta Radebeul 60:47 + 18:11
22. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 63:53 + 21:17
23. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 64:34 + 21:58
24. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 64:55 + 22:19
25. Urválek Jiří VLI4701 Slavia Liberec orienteering 66:11 + 23:35
26. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 72:13 + 29:37
27. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 74:39 + 32:03
28. Ender Volker HSG Turbine Zittau 75:06 + 32:30
29. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 78:55 + 36:19
30. Stark Bengt OK MIlan 83:59 + 41:23
31. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 84:22 + 41:46
32. Hansson Bengt Säterbygdens OK 85:48 + 43:12
33. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 86:51 + 44:15
34. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 89:42 + 47:06
H70
3.77 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Johansson Anders Avesta OK 40:25
2. Moosberger Max Ulu's Reisewelt 42:05 + 1:40
3. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 42:47 + 2:22
3. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 42:47 + 2:22
5. Moosberger Kurt Ulu's Reisewelt 43:53 + 3:28
6. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 44:30 + 4:05
7. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 44:38 + 4:13
8. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:05 + 5:40
9. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:06 + 7:41
10. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 53:43 + 13:18
11. Tonka Leopold 17A4700 ASKÖ Salzburg/Henndorf 54:32 + 14:07
12. Siegenthaler Fritz Ulu's Reisewelt 55:38 + 15:13
13. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:44 + 16:19
14. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 57:08 + 16:43
15. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 59:20 + 18:55
16. Trolsrud Thorolf Botne SK 60:11 + 19:46
17. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 60:33 + 20:08
18. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 70:23 + 29:58
19. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 72:00 + 31:35
20. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 78:50 + 38:25
21. Salmela Markku Riihimäen Suunnistajat 81:00 + 40:35
Leino Tapio Helsingin Suunnistajat DISK
Müller Rainer 71D4500 USV TU Dresden DISK
H75
3.15 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paavola Vesa Epilän Esa 47:07
2. Bieri Walter OLV Zug-Immensee 49:51 + 2:44
3. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 55:18 + 8:11
4. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 57:08 + 10:01
5. Seitajoki Reijo Rasti Jyry 58:56 + 11:49
6. Klawun Kendray LTP4200 OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:01 + 14:54
7. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 62:29 + 15:22
8. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 69:31 + 22:24
9. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 69:50 + 22:43
Frovoll Elling Sturla IF DISK
H80
3.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 40:38
2. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 45:42 + 5:04
3. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 51:58 + 11:20
4. Paavola Seppo Epilän Esa 52:03 + 11:25
5. Kempf Adolf 15C2600 KTV Altdtorf 70:10 + 29:32
HDR
2.42 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podhrázský Tomáš ZBM1101 SK Žabovřesky Brno 22:12
2. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 25:11 + 2:59
3. Grisa Dominik SKOB Slaný 28:22 + 6:10
4. Havlák Tobiáš ROU1301 SKOB Roudnice nad Labem 31:24 + 9:12
5. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 31:49 + 9:37
6. Kašpar Adam DOR1101 OK Dobříš 32:10 + 9:58
7. Přinda Vojtěch VLI1000 Slavia Liberec orienteering 33:03 + 10:51
8. Vaclávíková Anna SKOB Slaný 34:48 + 12:36
9. Hanák Kryštof SLA1100 SKOB Slaný 35:24 + 13:12
10. Mager Maximilian 18D0900 Post SV Dresden 37:05 + 14:53
11. Válková Karolína TUV0951 SOK TJ Turnov 37:22 + 15:10
12. Hrdličková Anna DOR0955 OK Dobříš 37:36 + 15:24
13. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 38:02 + 15:50
14. Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov 40:04 + 17:52
15. Turková Klára Neregistrovaní 40:13 + 18:01
16. Arnošt Daniel DOR1200 OK Dobříš 40:33 + 18:21
17. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 41:43 + 19:31
18. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 42:15 + 20:03
19. Procházková Aneta DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 42:30 + 20:18
20. Přinda Jan Slavia Liberec orienteering 42:41 + 20:29
21. Dobiáš Jaromír ROU1101 SKOB Roudnice nad Labem 43:05 + 20:53
22. Dobiášová Eliška ROU1150 SKOB Roudnice nad Labem 43:17 + 21:05
23. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 43:22 + 21:10
24. Mager Tadeus 18D1000 Post SV Dresden 43:25 + 21:13
25. Löhning Lisa 71D1150 USV TU Dresden 43:30 + 21:18
26. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 43:32 + 21:20
27. Klein David LTP1200 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:11 + 21:59
28. Adorjan Vera Berliner TSC 44:49 + 22:37
29. Zeman Annabel DCE1850 KOB Dobřichovice 45:11 + 22:59
30. Kunst Miroslav SLA1101 SKOB Slaný 46:02 + 23:50
31. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 46:19 + 24:07
32. Jalová Kristýna RBK1150 SK Radioklub Blansko 46:58 + 24:46
33. Brychtová Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod 47:37 + 25:25
34. Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš 47:56 + 25:44
35. Pecklová Laura DOR1150 OK Dobříš 48:21 + 26:09
36. Moraweck Hannah Neregistrovaní 49:49 + 27:37
37. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 50:29 + 28:17
38. Votava Jan Neregistrovaní 57:22 + 35:10
39. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 58:54 + 36:42
40. Šáchová Lucie Neregistrovaní 62:00 + 39:48
40. Zedník Štěpán Neregistrovaní 62:00 + 39:48
42. Mager Felia Post SV Dresden 62:21 + 40:09
43. David Viktor RUM1201 ZOOB Rumburk 64:49 + 42:37
44. Dvořáková Tereza LPM0952 OK Lokomotiva Plzeň 68:21 + 46:09
45. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 69:54 + 47:42
46. Stehlík Šimon Slovenský zväz rádiového orien 73:36 + 51:24
47. Ramachová Míša TJ Spartak 1. Brněnská 79:48 + 57:36
48. Jalový Kryštof SK Radioklub Blansko 84:34 + 62:22
49. Collis Emma DKP1251 Oddíl OB Kotlářka 85:34 + 63:22
50. Collis Helena DKP1451 Oddíl OB Kotlářka 85:40 + 63:28
51. Raik Wolfram SG Zittau Süd 90:32 + 68:20
52. Zagalski Aleš Neregistrovaní 97:10 + 74:58
53. Budaj Oliver Neregistrovaní 106:09 + 83:57
54. Hybínová Aneta Neregistrovaní 123:58 + 101:46
P
2.99 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayers Lukas Avesta OK 39:49
2. Jalová Martina SK Radioklub Blansko 42:16 + 2:27
3. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:42 + 2:53
4. Bringezu Antonio OLV Potsdam 44:52 + 5:03
5. Sadílková Iva VIC0151 OB Vizovice 45:32 + 5:43
6. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 45:55 + 6:06
7. Oswald Katharina HSV OL Wiener Neustadt 47:26 + 7:37
8. Cruse Sina 24D9350 SV Robotron Dresden 48:19 + 8:30
9. Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice 49:24 + 9:35
10. Jirkovský Jan SKOB Slaný 52:55 + 13:06
11. Dondová Kateřina ONO7752 SKOB Ostrov 54:58 + 15:09
12. Obrátil Miroslav ABM6502 KOB ALFA Brno 56:30 + 16:41
13. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 56:49 + 17:00
14. Bláhová Kateřina SJP7350 KČT Slavoj Praha 58:33 + 18:44
15. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 60:14 + 20:25
16. Holíková Ilona ONO7552 SKOB Ostrov 62:56 + 23:07
17. Coufal Kryštof ROU0603 SKOB Roudnice nad Labem 63:03 + 23:14
18. Dolejší Miloš Neregistrovaní 63:38 + 23:49
19. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 64:34 + 24:45
20. Robotková Lenka PBM5451 TJ Spartak 1. Brněnská 70:12 + 30:23
21. Haider Anna HSV Ried 71:58 + 32:09
22. Pecklová Jarmila OK Dobříš 72:23 + 32:34
23. Herrmann Charlotte Neregistrovaní 76:16 + 36:27
24. Hedberg Frederik Avesta OK 76:38 + 36:49
25. Gideon Thomas Avesta OK 76:42 + 36:53
26. Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 77:20 + 37:31
27. Beranová Jana SLA7551 SKOB Slaný 78:16 + 38:27
28. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 94:13 + 54:24
29. Hejna Štěpán LLI0602 TJ Loko Liberec 101:00 + 61:11
30. Nováčková Anna Neregistrovaní 106:06 + 66:17
31. Hrdličková Monika Neregistrovaní 106:48 + 66:59
32. Mišková Katka DKL0252 KOB Kladno 117:25 + 77:36
33. Gregor Tashmina OK Dobříš 120:24 + 80:35
34. Miranda-Mieske Martha Neregistrovaní 135:08 + 95:19
35. Jonáš Tadeáš OK Dobříš 149:00 + 109:11
David Daniel RUM0002 ZOOB Rumburk DISK
Bringezu Hanna OLV Potsdam DISK
T3
3.89 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burkart David VIC9602 OB Vizovice 36:15
2. Dittrt Štěpán SK Los Mělník 38:33 + 2:18
3. Fousek Martin RBK7801 SK Radioklub Blansko 39:47 + 3:32
4. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 40:21 + 4:06
5. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 41:29 + 5:14
6. Graumann Friederike 23D9150 ESV Lok Berlin-Schöneweide 41:39 + 5:24
7. Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk 41:46 + 5:31
8. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 44:23 + 8:08
9. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 44:44 + 8:29
10. Theiner Lukáš ABM9610 KOB ALFA Brno 44:54 + 8:39
11. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 45:17 + 9:02
12. Kašpar František SLA9800 SKOB Slaný 45:32 + 9:17
13. Bengtsson Karin 48S5700 Visborgs OK 45:52 + 9:37
14. Peřinka Šimon BBM9700 BETA URSUS Orienteering 46:11 + 9:56
15. Bláha David 6KC9500 Neregistrovaný 48:16 + 12:01
16. Zemko Zdeněk SLA9900 SKOB Slaný 48:28 + 12:13
17. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 49:02 + 12:47
18. Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš 49:09 + 12:54
19. Hones Sepp HSV Ried 49:18 + 13:03
20. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 49:35 + 13:20
21. Wolfram Nenett USV TU Dresden 49:36 + 13:21
22. Votava David 4HX7100 DSVJ 49:59 + 13:44
23. Hrdlička Jan SLA0200 SKOB Slaný 50:38 + 14:23
24. Seidel Jens USG Chemnitz 50:40 + 14:25
25. Pelikánová Máša MFP0050 Matfyz Praha 50:53 + 14:38
26. Jirkovská Pavlína SKOB Slaný 51:38 + 15:23
27. Otrusinová Jana ABM9560 KOB ALFA Brno 51:41 + 15:26
28. Hrdličková Ludmila SLA9851 SKOB Slaný 52:33 + 16:18
29. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 52:53 + 16:38
30. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 53:00 + 16:45
31. Knitsch Beate 57D6750 Post-SV Chemnitz 53:18 + 17:03
32. Donda Jiří ONO7600 SKOB Ostrov 53:20 + 17:05
33. Gottvaldová Denisa DKL8550 KOB Kladno 53:40 + 17:25
34. Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně 53:41 + 17:26
35. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 53:51 + 17:36
36. Zdobinský Pavel TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:10 + 17:55
37. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 54:11 + 17:56
38. Melichar Jaromír LLI6301 TJ Loko Liberec 54:45 + 18:30
38. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 54:45 + 18:30
40. Hoetzelová Zuzana JEN7754 OB Jenišovice 55:01 + 18:46
41. Barda Tomáš ONO0302 SKOB Ostrov 56:39 + 20:24
42. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 56:45 + 20:30
43. Kubald Marie 13D0050 Kaulsdorfer OLV Berlin 57:50 + 21:35
44. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 57:52 + 21:37
45. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 58:10 + 21:55
46. Hinová Hana ONO4201 SKOB Ostrov 60:49 + 24:34
47. Zemko Zdeněk SLA7300 SKOB Slaný 60:54 + 24:39
48. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 62:05 + 25:50
49. Korpiharju Taina Koovee 63:52 + 27:37
50. Coufal Marek ROU7400 SKOB Roudnice nad Labem 64:38 + 28:23
51. Zedníková Michaela Neregistrovaní 64:48 + 28:33
52. Fialová Jana OK Dobříš 64:57 + 28:42
53. Grassow Thomas 13D6701 Kaulsdorfer OLV Berlin 65:02 + 28:47
54. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 65:05 + 28:50
55. Gottlichová Jitka BOR6752 OK Jiskra Nový Bor 66:05 + 29:50
56. Kärkkäinen Ritva Avesta OK 67:51 + 31:36
57. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 71:09 + 34:54
58. Jirkovská Kateřina SKOB Slaný 71:29 + 35:14
59. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 72:25 + 36:10
60. Zavalská Pavla Neregistrovaní 74:46 + 38:31
61. Novák Jan TJ Slovan Karlovy Vary 76:31 + 40:16
62. Kalošová Terka TJP8950 TJ Sokol Troja 77:23 + 41:08
63. Hrubá Veronika Neregistrovaní 82:40 + 46:25
64. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 84:12 + 47:57
65. Paulů Robert 8RC7300 BZP 87:33 + 51:18
66. Polgar Erika 2JD7200 Berliner TSC 89:00 + 52:45
67. Petrášová Irena BETA URSUS Orienteering 89:24 + 53:09
68. Pelikánová Lucie MFP6950 Matfyz Praha 89:51 + 53:36
69. Vavříková Iveta MOV7450 SKOB Ostrava 90:31 + 54:16
70. Hlavačka Miroslav SKOB Ostrava 90:37 + 54:22
71. Leciánová Vanda OOP7453 TJ Opava 98:27 + 62:12
72. Mužíček Martin KOB Ústí nad Orlicí 101:11 + 64:56
73. Falk Friedrich SG Zittau Süd 110:27 + 74:12
74. Wagner Sabine SG Zittau Süd 110:33 + 74:18
75. Lehner Ulrike OLG Regensburg 125:14 + 88:59
76. Bašta Jaroslav DOR7401 OK Dobříš 137:56 + 101:41
Kudraß Patrick SG Zittau Süd DISK
Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš DISK
Assarsson Elisabeth Avesta OK DISK
Starowicz Kazimierz 66P8900 UKS Azymut Pabianice DISK
Ouyang Ping 11N7550 Ostmarka OK DISK
Raudenská Lenka Neregistrovaní DISK
Šácha Marek OK Dobříš DISK
T6
6.83 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 60:30
2. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 64:59 + 4:29
3. Arnošt Kamil DOR7301 OK Dobříš 67:05 + 6:35
4. Erlebach Michal STH8301 SK Studenec 68:36 + 8:06
5. Distler Carl W. Berliner TSC 70:18 + 9:48
6. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 72:58 + 12:28
7. Hošek Lubomír VCB6101 OB České Budějovice 74:08 + 13:38
8. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 74:37 + 14:07
9. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 76:22 + 15:52
10. Moraweck Sebastian 1VD8300 SG Zittau Süd 78:37 + 18:07
11. Frenzel Oskar 2DD0000 GER - Unregistered 78:45 + 18:15
12. Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor 79:30 + 19:00
13. Ženíšek Radek SUL7601 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 81:31 + 21:01
14. Šnyrch Tomáš ABM9919 KOB ALFA Brno 81:37 + 21:07
15. Šnyrch Jakub ABM9906 KOB ALFA Brno 82:16 + 21:46
16. Moraweck Karolin 1VD8650 SG Zittau Süd 85:23 + 24:53
17. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 85:47 + 25:17
18. Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov 85:59 + 25:29
19. Boeck Sascha 13D8900 Kaulsdorfer OLV Berlin 86:28 + 25:58
20. Svoboda Ivan SMR6200 SNS Smržovka 86:58 + 26:28
21. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 87:26 + 26:56
22. Hromádka Miroslav SUL6000 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 93:55 + 33:25
23. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 94:11 + 33:41
24. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 95:45 + 35:15
25. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 97:07 + 36:37
26. Novák Jakub SK OB Chotěboř 98:04 + 37:34
27. Kudrass Peter 1VD6600 SG Zittau Süd 99:54 + 39:24
28. Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering 102:11 + 41:41
29. Raudenská Lenka Neregistrovaní 102:29 + 41:59
30. Gustavsson Elin Centrum OK 103:07 + 42:37
31. Hronza Jan DOR7800 OK Dobříš 105:55 + 45:25
32. Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha 107:01 + 46:31
33. Svoboda Michal SMR8402 SNS Smržovka 107:14 + 46:44
34. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 109:44 + 49:14
35. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 111:26 + 50:56
36. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 113:27 + 52:57
37. Peckl Martin DOR7701 OK Dobříš 114:14 + 53:44
38. Jahnová Neregistrovaní 116:28 + 55:58
39. Pohořalý Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem 117:54 + 57:24
40. Halíř Radim MFP7000 Matfyz Praha 130:19 + 69:49
41. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 131:43 + 71:13
42. Wagner Martina 1VD6450 SG Zittau Süd 137:34 + 77:04
43. Procházka Šimon 3FZ8700 OB Nadšenci Praha 185:43 + 125:13
Vellechová Marie Orientační Běh Opava DISK
Ženíšek Jan SUL4701 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem DISK
Kenneth Celsner Neregistrovaní DISK
Němec Vladimír SKOB Slaný DISK