Výsledky závodu: Žebříček B-Morava 2018 - stav po 7 závodech

Datum:
16.04.2018
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-04-2121.04.2018 Žebříček B-Morava LCE Ano Ano
2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OOL Ano Ano
2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OOL Ano Ano
2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava ASU Ano Ano
2018-06-1010.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava ASU Ano Ano
2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP Ano Ano
2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP Ano Ano
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D70B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B    
D14B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Dittrichová Lucie SKM0551 A 423.14 1. 104.17( 1)103.35( 1) 105.43( 1)108.06( 1)105.48( 1)101.15( 1) 100.69( 2)
2 Finstrlová Julie ZBM0552 A 400.92 2. 99.98( 2)100.54( 2) 96.26( 3)104.14( 2) 78.51(15) 89.48( 9) 96.04( 4)
3 Batani Valentina TZL0551 A 390.46 2. 95.85( 3) 96.11( 3) 98.31( 2) 87.80( 3) 97.55( 2) 98.49( 3) 94.95( 5)
4 Rotková Markéta ZBM0455 A 384.23 1. 83.49( 6) 86.60( 6) 61.01(17) 94.17( 5)100.36( 2)103.10( 1)
5 Dušková Tereza TBM0554 A 361.74 4. 92.57( 5) 79.51(10) 86.12( 8) 75.84( 7) 95.00( 4) 88.05(11) 58.18(25)
6 Lukašáková Sára STE0450 A 355.87 5. 85.63( 6) 88.47( 5) 65.17(16) 60.23(18) 93.37( 6) 88.40( 9)
7 Švidrnochová Eliška OOP0451 A 343.38 4. 65.65(14) 75.58(12) 89.41( 4) 27.36(28) 76.68(16) 88.89(10) 88.40( 9)
8 Binarová Adéla UOL0452 A 343.16 7. 77.68( 9) 67.89(15) 64.69(18) 58.98(19) 82.48( 9) 92.48( 7) 90.52( 8)
9 Otrubová Anna PLU0577 A 340.88 4. 56.86(17) 77.07(11) 87.90( 5) 85.45( 4) 78.76(14) 81.26(12) 86.27(11)
10 Ježková Ivana RBK0555 A 337.20 5. 64.75(15) 47.76(23) 61.13(20) 75.39( 8) 90.33( 6) 93.42( 5) 78.06(16)
11 Cetlová Magdaléna AOP0552 B 335.81 4. 73.92(13) 19.90(31) 86.60( 6) 69.37(11) 73.63(20) 96.03( 4) 79.26(13)
12 Mrkvičková Ema TZL0451 B 335.29 4. 93.68( 4) 80.60( 7) 78.73(10) 80.03( 5) 80.98(11) 63.24(20) 78.52(15)
13 Pišová Adéla LCE0551 B 327.64 6. 81.12( 7) 79.92( 9) 43.87(30) 73.10( 9) 73.84(19) 50.89(26) 92.76( 6)
14 Smékalová Karolína UOL0451 B 322.20 4. 59.93(16) 91.90( 4) 75.03(11) 61.73(16) 80.94(12) 71.71(16) 74.33(18)
15 Miková Lenka TBM0460 B 316.92 6. 32.34(28) 67.15(15) 77.02( 6) 71.92(21) 75.50(14) 92.48( 7)
16 Pachmannová Katka AOP0551 B 310.90 9. 71.05(13) 82.63( 9) 72.05(10) 80.52(13) 57.04(23) 75.70(17)
17 Procházková Doubravka ADA0651 B 304.79 3. 75.83(10) 55.81(20) 71.67(13) 61.08(22) 96.21( 3)
18 Haltofová Romana TRI0451 B 302.67 3. 75.14(12) 31.52(29) 46.82(28) 65.45(13) 96.97( 3) 65.11(19) 47.39(27)
19 Ondrová Anna ZBM0553 B 300.16 8. 80.42( 8) 64.83(17) 90.81( 8) 64.10(24)
20 Rybková Vendula TRI0453 B 299.76 8. 80.17( 8) 66.21(17) 58.39(21) 68.85(12) 64.65(24) 71.76(15) 78.98(14)
21 Klechová Karolína AOP0452 B 295.96 7. 47.17(21) 35.32(27) 63.87(19) 63.49(15) 88.49( 7) 78.75(13) 64.85(22)
22 Kovalčíková Anna AOP0453 B 289.80 11. 75.56(11) 58.75(19) 44.76(29) 65.45(13) 76.34(18) 72.45( P)
23 Bruková Petra TRI0450 B 286.57 8. 55.43(19) 67.07(16) 58.25(22) 53.04(22) 86.15( 8) 68.56(17) 64.79(23)
24 Lubrichová Veronika STE0451 B 275.15 10. 47.27(20) 43.06(24) 54.96(24) 56.44(21) 81.10(10) 65.75(18) 71.86(19)
25 Smékalová Viktorie UOL0450 272.02 12. 56.60(18) 68.84(14) 74.75(12) 49.05(24) 71.83(22) 50.89(26) 32.68(28)
26 Procnerová Veronika BFM0453 266.12 12. 40.70(24) 58.85(20) 69.33(23) 54.14(25) 83.80(12)
27 Pospíšilová Stella STE0551 224.35 21. 41.75(26) 52.43(26) 62.85(21) 67.32(21)
28 Kolarczyková Eliška TRI0551 223.20 17. 37.63(26) 49.89(22) 55.85(23) 40.95(25) 76.51(17)
29 Březinová Zuzana TZL0453 222.36 20. 37.74(25) 28.22(30) 48.12(27) 52.84(23) 14.89(30) 49.66(28) 71.74(20)
30 Zahradníková Kateřina BFM0551 219.51 23. 42.61(23) 31.67(27) 63.03(25) 55.91(24) 57.96(26)
31 Navrátilová Marie ASU0599 185.42 18. 20.78(30) 65.22(18) 54.35(25) 45.07(27)
32 Neumannová Kristýna STE0550 169.10 21. 34.56(27) 50.93(21) 40.31(32) 17.03(31) 30.13(28) 43.30(29) 18.90(30)
33 Kolaříková Eliška TZL0452 113.10 26. 35.40(26) 49.50(26) 0.00(31) 28.20(29)
34 Šánová Julie KSU0494 96.22 25. 42.02(25) 42.98(31) 11.22(32)
35 Batani Valeria TZL0550 67.91 14. 0.00(32) 67.91(14) 0.00(30)
36 Pavlová Eliška MOV0650 62.36 29. 21.68(29) 0.00(33) 17.69(29) 22.99(29)
37 Dynková Alžběta TZL0454 45.42 22. 45.42(22)
38 Pánková Klára ZBM0456 32.49 28. 32.49(28)
39 Čudková Kristýna MOV0654 17.56 30. 0.00(34) 17.56(30) 0.00(31)
D16B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Bernatíková Hana TRI0253 A 418.14 1. 88.11( 5) 109.02( 1)103.18( 1)101.44( 1) 104.50( 1)101.26( 2)
2 Hovořáková Karolína ZBM0351 A 408.05 1. 101.43( 2) 98.40( 2) 79.82( 7) 101.33( 2)103.20( 1)102.09( 2) 71.14( 9)
3 Černochová Michaela PLU0351 A 389.29 1. 102.05( 1) 57.69( 8) 95.60( 3) 92.05( 4) 96.55( 3) 87.26( 4) 95.09( 3)
4 Barnatová Klára ZBM0352 B 378.60 1. 82.17( 6) 75.46( 6) 89.67( 4) 91.88( 6) 93.41( 3)103.64( 1)
5 Vedrová Ela TBM0357 B 375.41 2. 90.07( 4)101.22( 2) 91.39( 5) 92.73( 5)
6 Pachmannová Bára AOP0351 B 368.35 3. 70.98( 9) 55.02( 9) 83.33( 6) 97.23( 3) 95.70( 4) 92.09( P)
7 Smolková Sabina STE0250 B 365.82 3. 96.53( 3) 92.57( 3) 86.75( 5) 73.15(10) 82.34( 8) 71.97( 5) 89.97( 5)
8 Pišová Barbora LCE0251 B 336.93 4. 92.94( 4) 86.60( 5) 62.80( 9) 85.38( 7) 72.01(10)
9 Raclavská Zuzana UOL0251 B 326.76 2. 72.17( 8) 51.48(10) 67.20(11)100.25( 2) 66.48( 6) 87.14( 6)
10 Němečková Kateřina PLU0350 B 321.18 7. 78.27( 7) 73.70( 8) 84.29( 8) 82.82( 7) 66.16( 8) 75.80( 8)
11 Mudráková Eliška LCE0352 B 290.42 4. 60.09(11) 31.17(12) 52.44(11) 77.58( 9) 62.55(11) 45.70( 9) 90.20( 4)
12 Šneiderová Daniela ASU0398 289.10 7. 36.78(12) 58.83( 7) 62.39(10) 66.82(12) 76.73( 9) 39.23(10) 83.16( 7)
13 Navrátilová Adéla TRI0250 279.14 6. 67.50(10) 87.13( 6) 58.17(12) 66.34( 7)
14 Raclavská Lenka UOL0252 163.69 11. 15.67(13) 34.81(11) 56.66(13) 56.55(13)
D18B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Ressová Tereza LCE0052 A 409.79 1. 89.23( 3) 100.00( 1) 85.86( 3) 102.69( 1)101.95( 1)100.00( 1)105.15( 2)
2 Hájková Lenka SOP0050 A 409.76 1. 82.60( 4) 100.00( 1) 98.07( 3)101.18( 2) 110.51( 1)
3 Warcopová Kateřina TRI0150 B 380.06 2. 102.63( 2) 70.46( 3) 81.32( 4) 99.24( 2) 96.87( 3)
4 Kundratová Lucie TZL0058 B 355.28 2. 82.02( 2) 89.16( 2) 93.88( 4) 87.90( 5) 84.34( 3)
5 Skoupá Vendula STE0152 B 317.54 2. 66.42( 7) 48.55( 5) 80.05( 5) 69.40( 7) 90.87( 4) 77.22( 2) 61.51( 5)
6 Novotná Tereza ZLH0051 B 313.65 3. 78.45( 6) 52.23( 4) 75.77( 6) 82.29( 6) 70.79( 3) 77.14( 4)
7 Plášková Anna ABM0152 300.43 4. 80.64( 5) 83.47( 5) 79.14( 7) 56.39( 4) 57.18( 6)
8 Špringlová Kamila TBM0050 108.14 1. 108.14( 1)
D20B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Odehnalová Klára ZBM9956 A 429.40 1. 100.00( 1) 104.43( 2)115.66( 1)108.27( 1)101.04( 2)
2 Matušková Jana RBK9999 A 405.95 1. 88.94( 2)117.24( 1) 69.26( 5) 96.18( 2)103.59( 1)
3 Zatloukalová Romana ZLH9950 B 381.30 2. 77.14( 4) 95.70( 2) 95.55( 3) 95.37( 3) 94.68( 2) 93.74( 2)
4 Novotná Klára ZLH9851 B 364.98 1. 55.95( 5) 82.69( 4) 66.81( 5) 82.29( 4)100.00( 1)100.00( 1)
5 Škrabalová Šárka KON9888 B 288.72 3. 38.04( 4) 51.29( 6) 50.22( 6) 61.98( 6) 55.24( 6) 82.00( 3) 89.50( 3)
6 Švidrnochová Lenka SOP9952 B 237.43 3. 77.55( 3) 81.52( 4) 78.36( 5)
7 Pilcová Sabina JPV9898 166.97 3. 78.33( 3) 88.64( 3)
D35B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Dittrichová Andrea SKM7750 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Juřeníková Hana MOV8052 230.76 2. 70.70( 4) 91.79( 2) 68.27( 2)
3 Good Ludmila SBR8050 207.39 2. 72.66( 3) 84.05( 2) 50.68( 3)
4 Ebnerová Eva KON8277 162.65 2. 85.10( 2) 77.55( 3)
5 Maťátková Marcela STE7159 32.09 4. 32.09( 4)
D40B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Valíková Petra AOP7351 406.12 1. 75.20( 4) 100.00( 1) 91.44( 3) 103.06( 2)101.53( 2)101.53( P)
2 Kovalčíková Eva AOP7852 368.83 1. 77.69( 3) 87.53( 3) 100.00( 1) 88.12( 4) 88.50( 4) 92.21( P)
3 Poláčková Monika JPV7552 312.33 2. 74.61( 5) 87.48( 4) 38.58( 5) 89.73( 3) 60.51( 2)
4 Chovancová Jana TZL7352 295.56 1. 95.76( 2)107.21( 1) 92.59( 3)
5 Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
6 Jemelíková Lada VBM6555 197.02 1. 91.14( 2) 105.88( 1)
7 Broschová Lucie RBK7451 176.09 2. 89.47( 2) 86.62( 4)
8 Bednaříková Daniela VLI7759 136.66 1. 36.66( 5) 100.00( 1)
9 Horáčková Vladimíra MOV7750 88.31 5. 88.31( 5)
10 Benešová Petra KON7575 70.39 6. 25.02( 6) 45.37( 6)
D45B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Hubáčková Dagmar LCE6569 433.48 1. 108.37( P)111.29( 1)104.72( 1)109.10( 1)102.49( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Sedlářová Pavla AOP7052 397.77 2. 100.94( 2) 93.38( 3) 96.00( 3) 77.02( 6) 101.39( 2) 99.44( P)
3 Jirková Renata ZPV6553 388.22 1. 102.31( 1) 95.33( 2) 99.28( 2) 91.30( 3) 87.14( 6) 79.31( 3) 79.50( 3)
4 Hulenková Martina MOV7352 358.07 2. 89.16( 5) 91.78( 4) 81.96( 5) 70.65( 7) 90.36( 4) 79.55( 2) 86.77( 2)
5 Králová Zdenka SSU6091 356.60 3. 96.75( 3) 87.84( 5) 83.58( 4) 79.14( 5) 88.43( 5) 68.78( 4) 63.61( 4)
6 Kostková Jana AOP7151 228.75 4. 87.68( 4) 83.88( 7) 57.19( P)
7 Hiršová Marcela VBM7079 195.73 2. 99.61( 2) 96.12( 3)
8 Kunzová Ivana BBM7155 187.52 6. 72.68( 6) 65.09( 8) 49.75( 8)
9 Hrušková Lenka ZBM6251 91.68 4. 91.68( 4)
10 Procházková Martina SOP7351 35.60 5. 13.96( 7) 21.64( 6) 0.00( 6) 0.00( 9) 0.00( 9) 0.00( 5) 0.00( 5)
D50B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Vavrysová Iva LCE6359 427.63 1. 106.91( P)106.87( 1) 88.24( 4) 100.55( 2) 98.77( 2) 113.30( 1) 98.27( 2)
2 Poklopová Ivana UOL6451 408.02 1. 96.17( 3) 98.87( 2) 94.16( 2) 98.47( 3)106.13( 1) 72.82( 5) 104.55( 1)
3 Hlavová Miroslava KON6389 397.98 1. 101.90( 2) 87.18( 4) 100.00( 1)100.98( 1) 95.10( 3) 83.81( 5)
4 Ferdusová Eva LCE6461 387.19 2. 96.80( P) 95.59( 5) 92.87( 5) 97.62( 2) 97.18( 3)
5 Koláriková Irena TZL6351 385.73 1. 101.93( 1) 94.26( 3) 92.57( 3) 96.73( 4) 92.81( 6) 89.08( 3) 91.32( 4)
6 Ostřanská Iveta SSU6591 316.42 4. 69.38( 6) 64.56( 7) 94.88( 4) 82.04( 4) 70.12( 6)
7 Jastrzembská Jarmila TRI6450 283.48 4. 95.68( 4) 74.62( 6) 58.11( 7) 55.07( 6) 28.38( 7)
8 Štorková Simona JPV6556 202.05 7. 47.79( 8) 54.46( 8) 51.77( 8) 48.03( 7) 0.00( 8)
9 Šimková Hana UOL6653 178.32 6. 67.29( 7) 33.31( 6) 41.13( 9) 36.59( 8)
10 Lázničková Marcela TZL6751 139.59 5. 81.99( 5) 34.12( 5) 23.48( 5)
D55B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Vlažná Mirka LCE5852 406.17 1. 101.54( P) 96.37( 3)108.90( 1) 99.36( 2) 91.38( 2)
2 Švejdíková Yvona AOP6351 404.15 1. 93.90( 3) 100.00( 1) 97.85( 2) 102.46( 1)100.65( 2)101.04( P)
3 Krejčíková Monika TZL6262 354.23 1. 84.63( 6) 69.60( 5)100.00( 1)100.00( 1)
4 Smičková Eva KON5887 350.86 1. 88.66( 4) 60.60( 2) 100.00( 1) 77.95( 7) 63.46( 6) 75.65( 3) 84.25( 3)
5 Bravená Alexandra VBM6155 278.36 2. 99.30( 2) 94.41( 4) 84.65( 4)
6 Potěšilová Vladimíra VBM5655 201.17 1. 100.00( 1) 101.17( 2)
7 Dokoupilová Zuzana VBM5754 180.86 3. 90.41( 5) 90.45( 3)
8 Rokoszová Jaroslava MOV6351 48.88 3. 48.88( 3)
D60B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Horynová Eva TZL5254 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
D70B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Novotná Ludmila ZLH4850 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
H14B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Štábl Adam KSU0401 A 402.40 1. 97.53( 3) 87.31( 9) 93.66( 5) 105.01( 1) 90.81( 6) 97.94( 3)101.92( 1)
2 Doušek Tomáš TBM0401 A 392.63 1. 104.25( 1) 55.67(27) 98.30( 2) 95.45( 5) 43.60(28) 94.63( 5)
3 Gryc Ondřej TBM0406 A 391.24 2. 99.95( 2) 98.32( 3) 85.03( 7) 96.00( 3) 96.97( 4) 86.95(10)
4 Beneš Jindřich KON0404 A 388.19 1. 83.53( 9) 94.81( 4)102.38( 1) 80.52(11) 90.10( 7) 88.56( 8) 100.90( 2)
5 Strýček Jan ADA0503 A 384.00 1. 89.19( 7) 74.80(15) 80.28(13) 107.33( 1)103.67( 1) 83.81(14)
6 Bednařík Vilém VLI0509 A 383.90 2. 97.62( 2) 90.47( 7) 99.30( 2) 83.80(10) 95.68( 4) 83.89(13) 91.30( 7)
7 Hustý Adam TZL0403 A 375.10 3. 96.52( 4) 91.46( 6) 71.22(20) 83.93( 9) 89.94( 8) 83.06(14) 97.18( 3)
8 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 A 363.04 2. 95.80( 3) 77.78(15) 84.51( 8) 78.57(18) 98.40( 2) 84.33(13)
9 Novosad Pavel TZL0404 A 361.45 4. 65.55(20) 90.64( 7) 91.02( 4) 89.39( 9) 89.02( 7) 90.40( 8)
10 Pekárek Tobias TZL0502 A 358.81 5. 89.24( 6) 92.64( 5) 86.97( 9) 89.02( 5) 68.16(23) 81.53(15) 87.91( 9)
11 Ehl Ondřej TBM0404 A 357.36 4. 88.06( 8) 85.33(11) 88.57( 6) 85.78(12) 84.26(12) 94.95( 4)
12 Štěrbák Josef ZBM0409 B 349.74 1. 104.85( 1) 0.00(33) 74.24(17) 85.69(11) 84.96(12)
13 Štábl Patrik KSU0606 B 349.34 6. 76.71(16) 76.55(13) 71.35(19) 62.15(18) 85.19(13) 95.76( 6) 91.68( 6)
14 Damek Ondřej TRI0503 B 347.98 3. 83.90( 8) 80.18(10) 64.99(23) 96.69( 3) 87.21(11) 76.08(17)
15 Fousek Vojtěch RBK0403 B 339.80 2. 80.95(11) 75.49(14) 96.67( 2) 13.75(31) 86.69(11)
16 Marek Vojtěch ZBM0410 B 339.05 5. 79.57(13) 52.43(26) 80.34(12) 45.13(23) 82.73(14) 96.41( 5) 77.16(19)
17 Mrózek Pawel TRI0401 B 332.98 4. 81.96(10) 68.05(19) 93.79( 4) 79.29(13) 77.94(19) 64.53(19) 59.31(23)
18 Kovařík Tomáš TRI0400 B 317.69 14. 76.50(14) 79.36(14) 39.01(24) 80.71(16) 81.12(16)
19 Otruba František PLU0501 B 314.40 10. 58.52(25) 70.65(17) 86.70(10) 64.73(17) 78.93(17) 48.08(24) 78.12(17)
20 Hanousek Matěj RBK0404 B 307.26 10. 80.86(12) 57.39(24) 47.28(32) 57.38(20) 82.30(15) 86.71(10) 0.00(30)
21 Krupa Jakub TRI0404 B 306.81 11. 70.36(19) 77.63(11) 53.77(28) 79.87(12) 70.34(21) 24.06(29) 78.95(16)
22 Kirschner Damian TRI0506 B 302.22 6. 73.03(18) 42.00(29) 91.56( 6) 60.28(19) 48.04(30) 77.35(18)
23 Sláma Šimon LCE0502 B 300.83 10. 75.97(17) 28.69(31) 73.32(18) 12.20(28) 87.56(10) 63.98(20) 40.56(26)
24 Bíčánek Jan TRI0502 B 294.44 9. 65.29(20) 70.84(16) 70.63(21) 87.68( 9) 63.60(21)
25 Eichler Vít TZL0401 B 291.92 15. 57.92(26) 68.43(18) 57.05(26) 65.89(16) 76.28(20) 53.72(23) 81.32(15)
26 Vaněk Bořek TZL0505 B 289.41 8. 60.41(21) 50.12(27) 88.02( 8) 54.09(21) 69.39(22) 45.91(26) 71.59(20)
27 Černoch Martin PLU0500 285.05 12. 59.90(24) 77.16(12) 58.63(24) 74.33(15) 63.21(25) 70.35(18)
28 Ježek Filip RBK0405 245.89 21. 55.71(27) 58.38(23) 47.47(30) 30.57(26) 65.94(24) 59.45(21) 62.12(22)
29 Šperlich Jan KSU0403 242.17 16. 60.22(22) 27.84(32) 75.88(16) 30.31(27) 61.31(26) 44.76(27) 17.47(29)
30 Byrtus Jakub TRI0508 240.95 21. 60.18(23) 65.41(21) 23.00(34) 31.15(25) 48.71(29) 59.31(22) 56.05(25)
31 Rada Štěpán ABM0404 227.83 14. 78.69(14) 44.41(28) 47.34(31) 0.00(30) 53.90(27) 47.90(25) 37.30(27)
32 Štoudek Martin ASU0448 201.73 24. 37.70(28) 54.41(25) 51.08(29) 16.34(30) 58.54(24)
33 Štorek Jan JPV0505 198.76 22. 34.16(29) 40.02(30) 57.64(25) 52.03(22) 49.07(28) 6.45(32) 30.01(28)
34 Vodička Igor UOL0502 149.99 14. 78.69(14) 64.89(22) 6.41(36)
35 Bukovác Filip ZBM0501 90.99 5. 90.99( 5)
36 Bláha Adam KSU0525 84.89 29. 29.37(30) 30.88(33) 10.46(29) 14.18(32)
37 Urbánek Tomáš ZBM0604 66.76 22. 66.76(22)
38 Sikora Matěj TRI0501 17.49 31. 17.49(31) 0.00(39)
39 Němec Filip TZL0503 17.11 31. 0.00(32) 17.11(31)
40 Vojvodík Eduard MOV0600 15.00 31. 0.00(32) 15.00(35) 0.00(31)
H16B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Bialožyt Marek TRI0301 A 418.56 1. 107.75( 1)101.19( 2)106.24( 1) 92.54( 5) 103.38( 1) 95.35( 3)
2 Peňáz Radek VRB0313 A 401.08 1. 90.46( 3) 88.48( 4) 84.96( 5) 104.33( 1) 92.77( 5) 99.39( 2)104.59( 1)
3 Bjolek Michal BFM0305 A 399.70 1. 80.64( 6) 105.61( 1) 82.08( 7) 95.30( 4) 95.66( 4) 98.37( 3)100.06( 2)
4 Peňáz Vojtěch VRB0303 B 389.35 1. 101.79( 2) 75.40( 8) 95.29( 3) 90.03( 8) 79.72(11) 102.24( 1) 79.87( 6)
5 Bartík Filip TZL0202 B 375.13 2. 88.09( 4) 86.76( 6) 98.47( 2) 90.29( 7) 98.28( 3) 80.18( 6) 67.75(10)
6 Seidenglanz Jáchym SSU0202 B 352.51 2. 70.63( 7) 93.20( 3) 90.34( 6) 98.34( 2)
7 Kundrata Jan TZL0203 B 349.99 4. 63.28( 8) 69.81( 9) 91.20( 4) 82.88( 9) 80.78( 8) 82.83( 5) 93.08( 4)
8 Stryk Štěpán KSU0306 B 340.15 3. 84.13( 5) 97.34( 3) 88.76( 6) 69.92( 9) 58.51(13)
9 Musil Štěpán TBM0305 B 337.61 2. 79.91( 7) 73.82(10) 98.33( 2) 85.55( 7)
10 Palát Tomáš ABM0307 B 311.24 5. 49.04(11) 87.64( 5) 78.76( 8) 79.54(10) 40.88(14) 63.49(10) 65.30(12)
11 Novotný Erik ZLH0301 B 300.54 5. 55.33(10) 47.61(11) 77.68( 9) 48.64(15) 59.06(12) 75.92( 7) 87.88( 5)
12 Patterman Prokop KSU0333 B 287.32 4. 45.89(12) 23.84(12) 82.71( 6) 89.26( 4) 69.46( 9)
13 Mielec Radomír AOV0301 276.31 8. 43.47(11) 71.76(13) 59.03(13) 74.28( 8) 71.24( 8)
14 Blank Noah SKM0201 276.11 7. 62.23( 9) 49.72(10) 76.46(12) 58.90(12) 78.52( 7)
15 Rajman Filip UOL0301 235.93 9. 42.88(13) 61.22(14) 80.54( 9) 19.13(13) 51.29(14)
16 Dostál František UOL0201 156.72 10. 76.83(11) 79.89(10)
17 Sliž Rostislav TRI0302 125.56 11. 59.65(11) 65.91(11)
18 Hájek Petr LCE0306 32.18 14. 32.18(14)
H18B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Zentrich Dušan LCE0012 A 433.88 1. 108.47( P)108.26( 1)101.79( 1) 104.14( 1) 105.50( 1) 106.15( 1)111.00( 1)
2 Podmolík Jonáš TZL0001 A 400.50 2. 97.96( 2) 99.75( 2)101.54( 2) 62.00(10) 101.25( 2) 97.96( 2) 91.33( 4)
3 Kroul Josef KSU0044 B 397.15 1. 105.42( 1) 84.06( 6) 101.41( 2) 95.89( 3) 94.43( 3)
4 Vavřík Tomáš MOV0004 B 363.18 3. 96.62( 3) 91.98( 3) 77.49( 7) 63.24( 8) 90.58( 4) 84.00( 5)
5 Neumann David STE0101 B 349.27 4. 96.21( 4) 57.61( 7) 85.35( 5) 80.65( 4) 81.30( 7) 84.86( 4) 82.85( 5)
6 Janda Přemek TZL0103 B 346.41 2. 64.15( 8) 94.45( 3) 93.25( 3) 54.16( 9) 94.56( 2)
7 Krč Matěj KSU0101 B 332.80 3. 51.58( 8) 96.67( 3) 75.65( 5) 85.92( 6) 72.38( 6) 74.56( 6)
8 Kaprál Jan SSU0000 B 324.01 4. 82.05( 6) 76.85( 4) 88.72( 4) 74.62( 6) 76.39( 8) 66.33( 7)
9 Poštulka Lukáš STE0104 321.88 5. 89.13( 5) 72.13( 5) 35.25( 8) 70.35( 7) 88.39( 5) 59.99( 8) 72.23( 7)
10 Babišta Antonín KSU0111 192.95 7. 81.74( 7) 63.19( 9) 48.02( 9) 0.00(11)
11 Šimek Štěpán UOL0104 110.03 6. 63.35( 6) 46.68(10)
H20B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Procházka Zdeněk SOP9901 A 408.10 1. 95.39( 2) 100.00( 1) 86.97( 2) 104.44( 1)103.66( 1) 89.37( 2) 100.00( 1)
2 Gilík Marek SOP9904 B 400.86 1. 100.00( 1) 102.09( 2) 98.77( 2)100.00( 1) 87.78( 3)
3 Vostál Dominik UOL9901 B 363.15 2. 71.22( 4) 91.66( 2) 85.51( 3) 88.41( 4) 97.57( 3)
4 Beneš Miroslav KON9915 B 352.82 1. 59.80( 5) 80.70( 3)100.00( 1) 67.86( 5) 90.74( 4) 81.38( 3) 79.63( 4)
5 Procházka Jakub SOP9903 316.92 3. 74.65( 3) 55.34( 4) 93.47( 3) 86.15( 5) 57.33( 4) 62.65( 5)
6 Müller Tomáš OTK9901 108.31 6. 40.29( 6) 68.02( 6)
7 Ondráček Radek KSU9933 91.30 2. 91.30( 2)
H35B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Dittrich Pavel SKM7501 407.68 1. 103.67( 1)104.01( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Horký Jan UOL7100 390.82 2. 101.50( 2) 94.60( 3) 99.02( 2) 95.70( 2)
3 Otrusina Jiří JPV8201 388.25 2. 94.83( 3)101.39( 2) 96.82( 3) 95.21( 2) 92.72( 3) 79.33( 2)
4 Janků Marek STE7102 350.21 2. 94.35( 4) 78.41( 2) 89.13( 4) 88.32( 4) 62.72( 3)
5 Walaski Antonín TRI8006 198.79 3. 52.65( 6) 0.00( 8) 51.45( 5) 45.21( 3) 49.48( 4)
6 Brosch Petr RBK7111 197.96 3. 67.19( 5) 64.41( 5) 66.36( 3)
7 Sláma Lumír LCE8103 148.67 5. 37.17( P) 35.18( 7) 25.57( 5) 50.75( 5)
8 Popieluch Michal BFM7301 84.68 4. 55.87( 6) 28.81( 4)
9 Karásek Martin ZPV7301 70.94 4. 70.94( 4)
H40B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Kovalčík Tomáš AOP7301 430.84 1. 111.39( 1) 104.17( 1)107.57( 1)107.71( P)
2 Škoda František LCE7439 413.75 1. 103.44( P) 89.76( 3) 102.60( 2) 102.39( 2)105.32( 1)
3 Šrámek Jaromír KSU5801 406.24 1. 96.66( 3) 98.85( 2)103.01( 1) 91.86( 5) 96.99( 2) 105.61( 1) 98.77( 2)
4 Borunský Tomáš AOP7402 378.08 4. 96.24( 4) 64.98(10) 93.00( 5) 94.32( 4) 78.19( 5) 94.52( P)
5 Slezák Libor LCE6207 364.21 3. 91.05( P) 80.93( 6) 87.39( 7) 79.64( 7) 73.66( 7) 92.00( 3) 93.77( 4)
6 Pěček Vítězslav SKM7104 350.42 4. 88.62( 6) 70.08( 8) 84.31( 8) 76.07( 8) 82.77( 4) 89.69( 5) 87.80( 5)
7 Greschner Luboš ASU7848 344.85 3. 85.76( 7) 79.28( 7) 94.39( 3) 58.36( 8) 85.42( 6)
8 Rytíř Michal SKM7325 340.75 4. 83.38( 8) 81.00( 5) 93.48( 4) 64.66(11) 67.87( 9) 82.89( 6) 63.04( 7)
9 Smékal David UOL7503 304.66 6. 64.20(10) 51.31(12) 88.56( 6) 66.37(10) 77.54( 6) 72.19( 7) 19.10( 8)
10 Ježek Petr RBK7201 285.78 8. 74.55( 9) 66.61( 9) 71.24( 9) 73.38( 8)
11 Pernička Petr TZL7336 279.08 2. 97.95( 2) 85.22( 6) 95.91( 3)
12 Valík Luděk AOP7101 274.92 1. 105.39( 1) 100.80( 2) 68.73( P)
13 Šmelík Juraj LCE6603 253.95 3. 63.49( P) 95.02( 3) 95.44( 3)
14 Pěček Martin SKM7301 180.81 4. 90.13( 5) 90.68( 4)
15 Peřinka Jan AOP6301 155.27 9. 59.85(11) 56.60( 9) 38.82( P)
16 Kunčar Vít LCE6602 115.91 4. 28.98( P) 86.93( 4) 0.00(12)
17 Navrátil Martin ASU7449 43.09 13. 43.09(13)
18 Přikryl Jiří JPV7404 43.04 11. 43.04(11)
H45B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Novotný Tomáš ZLH7001 422.70 1. 86.84( 5) 105.24( 1)112.49( 1) 99.96( 2) 95.24( 3) 101.78( 2)103.19( 2)
2 Vrubel Karel TZL6401 380.20 2. 102.91( 2) 92.13( 3) 95.86( 3) 89.30( 6)
3 Berger Tomáš MOV6901 364.09 3. 89.48( 4) 91.85( 3) 90.75( 5) 92.01( 4) 86.39( 3)
4 Valenta Jiří SSU6301 348.41 2. 65.73( 9) 91.07( 4) 95.38( 2) 81.42( 6) 69.29( 9) 74.96( 5) 80.54( 5)
5 Svěchota Milan MOV7202 337.12 3. 66.23( 8) 70.52( 5) 82.90( 5) 73.02( 7) 77.88( 8) 94.76( 3) 81.58( 4)
6 Hepnar Luboš STE6307 299.60 1. 94.97( 3) 101.17( 2)103.46( 1)
7 Bednařík Aleš VLI7309 266.60 6. 23.17(12) 63.88( 6) 74.41( 7) 64.67( 8) 63.64( 6)
8 Silnoušek Jiří STE7200 257.86 4. 19.90(13) 59.73( 7) 79.14( 6) 82.09( 4) 36.90( 7)
9 Smolka Martin STE7100 243.12 4. 70.53( 6) 91.52( 4) 81.07( 7)
10 Petřivalský Marek STE6907 219.50 1. 109.09( 1) 110.41( 1)
11 Skyva Petr STE6501 199.53 1. 95.94( 2) 103.59( 1)
12 Macek Karel ASU7102 196.58 6. 68.20( 7) 54.26( 8) 74.12( 6)
13 Kunz Martin BBM7101 194.67 1. 104.18( 1) 90.49( 5)
14 Šneider Miroslav ASU7101 149.39 7. 25.89(11) 58.77( 8) 51.99( 7) 12.74( 8)
15 Láznička Libor TZL6701 135.13 4. 50.25(10) 84.88( 4)
H50B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Grepl Ladislav KON6111 428.83 1. 101.60( 1) 108.11( 1) 95.65( 4) 102.24( 1) 103.11( 1)111.41( 1)106.20( 1)
2 Tesař Jiří AOP6702 399.77 2. 88.47( 4) 99.16( 2) 96.13( 3) 100.13( 2)100.54( 2) 99.94( P)
3 Hadač Miroslav AOP6501 399.35 1. 107.36( 1) 97.63( 3) 94.52( 4) 99.84( P)
4 Navrátil Václav KON6427 382.24 2. 100.62( 2) 90.38( 6) 96.52( 2) 94.72( 5) 76.82( 6) 89.18( 4)
5 Antonowicz Jerzy STE6800 349.96 3. 85.46( 6) 92.73( 3) 85.72( 5) 84.75( 7) 86.05( 7) 80.32( 5) 66.78( 7)
6 Pernica Jiří UOL6501 336.97 4. 78.94( 7) 89.10( 7) 79.29( 8) 80.73( 8) 83.91( 4) 83.23( 5)
7 Řeháček Petr SBR6302 332.31 3. 74.79( 9) 91.80( 4) 5.17( 9) 69.37(11) 96.35( 3)
8 Svoboda Martin BFM6701 324.50 3. 70.86(11) 65.38( 7) 72.52( 9) 70.28( 9) 86.43( 3) 94.69( 3)
9 Vodička Luděk SBR5501 300.96 5. 67.98(13) 91.43( 5) 53.41( 8) 68.67(12) 64.20(10) 68.61( 7) 72.25( 6)
10 Pavlík Radek ASU6849 299.04 2. 97.77( 3) 102.16( 2) 99.11( 2)
11 Sklenář Josef SBR6601 281.04 6. 69.09(12) 69.58( 8) 71.16( 6) 71.21(10) 59.80(11)
12 Šimek Roman UOL6503 261.50 4. 75.99( 8) 95.19( 4) 90.32( 5)
13 Navrátil Rostislav TRI6601 258.35 5. 86.31( 5) 84.80( 6) 87.24( 6)
14 Zatloukal Tomáš ZLH6701 184.54 8. 51.53( 9) 0.00(10) 48.87(14) 36.56(13) 22.12( 8) 47.58( 8)
15 Štorek Petr JPV6505 126.47 9. 28.88(15) 23.71(15) 38.14(12) 35.74( 9)
16 Jordanov Nikolaj VBM6501 74.09 10. 74.09(10)
17 Ptáček Pavel BBM6508 68.06 13. 68.06(13)
18 Poštulka Zdenek STE6600 39.93 14. 39.93(14)
H55B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Lužný Ladislav HAV6000 438.47 1. 109.03( 1)112.28( 1) 95.25( 3) 106.95( 1)110.21( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Ryšavý Jiří OOP5803 398.38 2. 99.80( 2)100.02( 2)100.90( 2) 95.37( 4) 97.66( 2) 0.00( 2)
3 Plášek Martin LCE6118 382.12 1. 95.53( P) 87.70( 3) 103.85( 1) 90.61( 5) 92.13( 3)
4 Chmelař Miroslav JPV6217 347.44 3. 83.48( 4) 86.65( 4) 80.42( 4) 96.25( 3) 81.06( 5)
5 Janů Zdeněk KSU5749 280.84 5. 63.66( 5) 59.68( 6) 79.75( 5) 73.43( 6) 64.00( 6)
6 Višňa Milan OOL5904 272.02 2. 91.17( 3) 96.80( 2) 84.05( 4)
7 Maceček Otakar MOV6102 126.13 5. 74.39( 5) 51.74( 6)
8 Hirš Libor VBM6000 64.49 7. 34.76( 7) 29.73( 7)
9 Doseděl Emil STE6100 46.63 6. 46.63( 6)
H60B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Bialožyt Miroslav TRI5701 386.87 1. 98.49( 2) 94.02( 2)100.00( 1) 94.36( 4)
2 Rychlý Miloš OOP5302 383.29 1. 93.81( 3)100.00( 1) 87.98( 2) 97.28( 2) 92.20( 2)
3 Juřeník Josef MOV5201 378.91 2. 91.94( 4) 70.37( 3) 79.36( 3) 96.18( 3) 92.00( 3) 75.40( 2) 98.79( 2)
4 Zdráhal Robert OOL5707 314.25 1. 107.71( 1) 106.54( 1)100.00( 1)
5 Strachota Jaroslav ASU5600 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
6 Komínek Jaroslav KON5713 157.75 4. 84.04( 5) 73.71( 4)
7 Albert František OOL5804 155.03 5. 46.00( 6) 50.66( 5) 58.37( 5)
8 Potěšil Václav VBM5613 22.49 6. 17.38( 7) 5.11( 6)
H65B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Jelínek Petr TZL4902 431.19 1. 94.77( 3) 69.43( 9) 108.17( 1)106.32( 1)107.84( 1)104.36( 1) 108.86( 1)
2 Jelínek Vít TZL5102 401.11 1. 71.94( 8) 102.84( 1) 91.38( 3) 98.75( 2) 97.35( 2)102.17( 2) 92.88( 3)
3 Babák Jiří ZLH4801 387.76 2. 79.22( 6) 99.99( 2)100.45( 2) 94.93( 3) 92.39( 6) 86.37( 4)
4 Zeman Ludvík BFM5301 380.48 2. 85.92( 4) 96.98( 4) 90.80( 4) 91.03( 4) 94.22( 5) 65.44( 6) 98.25( 2)
5 Peška Antonín HLV4801 376.11 3. 83.85( 5) 97.17( 3) 84.50( 5) 90.66( 5) 94.81( 3) 93.47( 3)
6 Šidla Antonín OTK4601 349.65 4. 78.82( 7) 81.45( 5) 79.91( 7) 84.51( 7) 94.27( 4) 48.31( 8) 89.42( 5)
7 Jurčák Karel SOP5101 332.17 6. 71.01( 9) 75.77( 8) 78.25( 8) 89.54( 6) 88.61( 7)
8 Novotný Stanisl ZLH4800 296.81 5. 70.01(10) 77.42( 7) 81.92( 6) 63.02( 9) 62.76( 9) 67.46( 5)
9 Ptáček Ladislav BBM5300 275.13 4. 64.45(11) 63.18(10) 56.43(10) 55.73( 7) 91.07( 4)
10 Skácel Jaroslav KON4617 275.12 6. 62.70(12) 80.55( 6) 51.53(11) 80.34( 8)
11 Polínek Jaroslav OTK5300 264.53 6. 51.39(13) 57.47(11) 10.32(12) 70.18( 8) 36.34( 9) 85.49( 6)
12 Hanzl Vlastimil VBM5329 109.11 1. 109.11( 1)
13 Chmelík Aleš VBM4732 96.12 2. 96.12( 2)
14 Ševčík Břetislav OOP5001 75.97 9. 75.97( 9)
H70B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Toman Stanislav SBR4801 421.62 1. 104.12( 1) 93.15( 4) 79.73( 4) 107.53( 1) 48.64( 3) 109.97( 1)100.00( 1)
2 Vlach Oldřich BOV4403 413.59 1. 98.92( 2)101.76( 1)112.91( 1) 96.83( 2) 100.00( 1) 92.61( 3)
3 Sklenář Antonín STE4801 333.15 2. 78.19( 4) 69.37( 6) 92.79( 3) 63.44( 5) 92.80( 2)
4 Horký Jan UOL4600 293.88 2. 100.82( 2) 95.64( 3) 97.42( 2)
5 Sikora Miroslav BOV4802 288.67 2. 96.95( 3) 97.42( 3) 94.30( 2)
6 Ptáček Jiří BOV4401 280.20 4. 88.28( 5) 44.68( 6) 75.13( 4) 24.24( 4) 72.11( 4)
7 Blažek Václav SBR4701 217.49 4. 32.60( 6) 52.30( 7) 75.39( 5) 13.66( 7) 0.00( 5) 53.86( 6) 35.94( 4)
8 Dospíšil Jaroslav SBR4501 214.77 3. 64.78( 5) 29.20( 8) 0.00( 8) 41.56( 6) 6.23( 7) 79.23( 3)
9 Dokoupil Vladimír VBM4806 136.96 2. 64.96( 5) 72.00( 2)
10 Rokosz Bohumil MOV4803 3.78 7. 3.78( 7)
H75B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Ostřanský Josef SSU4302 400.00 1. 95.89( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 76.19( 2) 88.26( 2)
2 Láznička Alois TZL3613 397.87 1. 100.00( 1) 97.87( 2) 80.35( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
3 Kroupa Jaroslav ZPV4012 99.39 2. 35.16( 2) 42.20( 2) 0.00( 3) 0.00( 3) 22.03( 3) 0.00( 3)
4 Sedlář Vladimír AOP4201 61.20 3. 13.63( 3) 32.27( 3) 15.30( P)
H80B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
ASU 4
ASU 5
AOP 6
AOP 7
1 Valla Stanislav TZL3125 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)