Výsledky závodu: Žebříček B-Morava 2018 - stav po 3 závodech

Datum:
16.04.2018
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-04-2121.04.2018 Žebříček B-Morava LCE Ano Ano
2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OOL Ano Ano
2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OOL Ano Ano
2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava ASU Ne Ne
2018-06-1010.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava ASU Ne Ne
2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP Ne Ne
2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP Ne Ne
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D70B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B    
D14B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Dittrichová Lucie SKM0551 A 209.60 1. 104.17( 1)103.35( 1) 105.43( 1)
2 Finstrlová Julie ZBM0552 A 200.52 2. 99.98( 2)100.54( 2) 96.26( 3)
3 Batani Valentina TZL0551 A 194.42 2. 95.85( 3) 96.11( 3) 98.31( 2)
4 Dušková Tereza TBM0554 A 178.69 5. 92.57( 5) 79.51(10) 86.12( 8)
5 Mrkvičková Ema TZL0451 A 174.28 4. 93.68( 4) 80.60( 7) 78.73(10)
6 Lukašáková Sára STE0450 A 174.10 5. 85.63( 6) 88.47( 5) 65.17(15)
7 Rotková Markéta ZBM0455 A 170.09 6. 83.49( 6) 86.60( 6)
8 Smékalová Karolína UOL0451 A 166.93 4. 59.93(15) 91.90( 4) 75.03(11)
9 Švidrnochová Eliška OOP0451 A 164.99 4. 65.65(13) 75.58(12) 89.41( 4)
10 Otrubová Anna PLU0577 A 164.97 5. 56.86(16) 77.07(11) 87.90( 5)
11 Pišová Adéla LCE0551 B 161.04 7. 81.12( 7) 79.92( 9) 43.87(29)
12 Cetlová Magdaléna AOP0552 B 160.52 6. 73.92(12) 19.90(30) 86.60( 6)
13 Pachmannová Katka AOP0551 B 153.68 9. 71.05(13) 82.63( 9)
14 Rybková Vendula TRI0453 B 146.38 8. 80.17( 8) 66.21(17) 58.39(20)
15 Binarová Adéla UOL0452 B 145.57 9. 77.68( 9) 67.89(15) 64.69(17)
16 Ondrová Anna ZBM0553 B 145.25 8. 80.42( 8) 64.83(16)
17 Smékalová Viktorie UOL0450 B 143.59 12. 56.60(17) 68.84(14) 74.75(12)
18 Kovalčíková Anna AOP0453 B 134.31 10. 75.56(10) 58.75(19) 44.76(28)
19 Ježková Ivana RBK0555 B 125.88 14. 64.75(14) 47.76(22) 61.13(19)
20 Bruková Petra TRI0450 B 125.32 16. 55.43(18) 67.07(16) 58.25(21)
21 Haltofová Romana TRI0451 B 121.96 11. 75.14(11) 31.52(28) 46.82(27)
22 Navrátilová Marie ASU0599 B 119.57 18. 20.78(29) 65.22(18) 54.35(24)
23 Klechová Karolína AOP0452 B 111.04 18. 47.17(20) 35.32(26) 63.87(18)
24 Kolarczyková Eliška TRI0551 B 105.74 21. 37.63(25) 49.89(21) 55.85(22)
25 Lubrichová Veronika STE0451 102.23 19. 47.27(19) 43.06(23) 54.96(23)
26 Miková Lenka TBM0460 99.49 14. 32.34(27) 67.15(14)
27 Pospíšilová Stella STE0551 94.18 25. 41.75(25) 52.43(25)
28 Neumannová Kristýna STE0550 91.24 20. 34.56(26) 50.93(20) 40.31(31)
29 Březinová Zuzana TZL0453 85.86 24. 37.74(24) 28.22(29) 48.12(26)
30 Šánová Julie KSU0494 85.00 24. 42.02(24) 42.98(30)
31 Batani Valeria TZL0550 67.91 13. 0.00(31) 67.91(13)
32 Dynková Alžběta TZL0454 45.42 21. 45.42(21)
33 Zahradníková Kateřina BFM0551 42.61 22. 42.61(22)
34 Procnerová Veronika BFM0453 40.70 23. 40.70(23)
35 Pánková Klára ZBM0456 32.49 27. 32.49(27)
36 Pavlová Eliška MOV0650 21.68 28. 21.68(28) 0.00(32)
D16B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Bernatíková Hana TRI0253 A 212.20 1. 88.11( 5) 109.02( 1)103.18( 1)
2 Hovořáková Karolína ZBM0351 A 199.83 2. 101.43( 2) 98.40( 2) 79.82( 7)
3 Černochová Michaela PLU0351 B 197.65 1. 102.05( 1) 57.69( 8) 95.60( 3)
4 Vedrová Ela TBM0357 B 191.29 2. 90.07( 4)101.22( 2)
5 Smolková Sabina STE0250 B 189.10 3. 96.53( 3) 92.57( 3) 86.75( 5)
6 Pišová Barbora LCE0251 B 179.54 4. 92.94( 4) 86.60( 5) 62.80( 9)
7 Barnatová Klára ZBM0352 B 171.84 4. 82.17( 6) 75.46( 6) 89.67( 4)
8 Pachmannová Bára AOP0351 B 154.31 6. 70.98( 9) 55.02( 9) 83.33( 6)
9 Němečková Kateřina PLU0350 B 151.97 7. 78.27( 7) 73.70( 8)
10 Raclavská Zuzana UOL0251 B 123.65 8. 72.17( 8) 51.48(10)
11 Šneiderová Daniela ASU0398 121.22 7. 36.78(12) 58.83( 7) 62.39(10)
12 Mudráková Eliška LCE0352 112.53 11. 60.09(11) 31.17(12) 52.44(11)
13 Navrátilová Adéla TRI0250 67.50 10. 67.50(10)
14 Raclavská Lenka UOL0252 50.48 11. 15.67(13) 34.81(11)
D18B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Ressová Tereza LCE0052 A 189.23 1. 89.23( 3)100.00( 1) 85.86( 3)
2 Warcopová Kateřina TRI0150 A 183.95 2. 102.63( 2) 70.46( 3) 81.32( 4)
3 Hájková Lenka SOP0050 B 182.60 1. 82.60( 4) 100.00( 1)
4 Kundratová Lucie TZL0058 B 171.18 2. 82.02( 2) 89.16( 2)
5 Skoupá Vendula STE0152 B 146.47 5. 66.42( 7) 48.55( 5) 80.05( 5)
6 Novotná Tereza ZLH0051 B 130.68 4. 78.45( 6) 52.23( 4)
7 Špringlová Kamila TBM0050 108.14 1. 108.14( 1)
8 Plášková Anna ABM0152 80.64 5. 80.64( 5)
D20B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Odehnalová Klára ZBM9956 A 220.09 1. 100.00( 1) 104.43( 2)115.66( 1)
2 Matušková Jana RBK9999 A 206.18 1. 88.94( 2)117.24( 1) 69.26( 5)
3 Zatloukalová Romana ZLH9950 B 172.84 2. 77.14( 4) 95.70( 2)
4 Pilcová Sabina JPV9898 B 166.97 3. 78.33( 3) 88.64( 3)
5 Novotná Klára ZLH9851 B 138.64 4. 55.95( 5) 82.69( 4)
6 Škrabalová Šárka KON9888 B 101.51 4. 38.04( 4) 51.29( 6) 50.22( 6)
7 Švidrnochová Lenka SOP9952 77.55 3. 77.55( 3)
D35B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Dittrichová Andrea SKM7750 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Ebnerová Eva KON8277 162.65 2. 85.10( 2) 77.55( 3)
3 Juřeníková Hana MOV8052 162.49 2. 70.70( 4) 91.79( 2)
4 Good Ludmila SBR8050 156.71 2. 72.66( 3) 84.05( 2) 50.68( 3)
5 Maťátková Marcela STE7159 32.09 4. 32.09( 4)
D40B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Valíková Petra AOP7351 191.44 1. 75.20( 4) 100.00( 1) 91.44( 3)
2 Kovalčíková Eva AOP7852 187.53 1. 77.69( 3) 87.53( 3)100.00( 1)
3 Broschová Lucie RBK7451 176.09 2. 89.47( 2) 86.62( 4)
4 Poláčková Monika JPV7552 162.09 4. 74.61( 5) 87.48( 4) 38.58( 5)
5 Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 100.00 1. 100.00( 1)
6 Chovancová Jana TZL7352 95.76 2. 95.76( 2)
7 Jemelíková Lada VBM6555 91.14 2. 91.14( 2)
D45B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Hubáčková Dagmar LCE6569 222.58 1. 111.29( P)111.29( 1)104.72( 1)
2 Jirková Renata ZPV6553 201.59 1. 102.31( 1) 95.33( 2) 99.28( 2)
3 Sedlářová Pavla AOP7052 196.94 2. 100.94( 2) 93.38( 3) 96.00( 3)
4 Králová Zdenka SSU6091 184.59 3. 96.75( 3) 87.84( 5) 83.58( 4)
5 Hulenková Martina MOV7352 180.94 4. 89.16( 5) 91.78( 4) 81.96( 5)
6 Hrušková Lenka ZBM6251 91.68 4. 91.68( 4)
7 Kunzová Ivana BBM7155 72.68 6. 72.68( 6)
8 Procházková Martina SOP7351 35.60 6. 13.96( 7) 21.64( 6) 0.00( 6)
D50B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Vavrysová Iva LCE6359 213.74 1. 106.87( P)106.87( 1) 88.24( 4)
2 Hlavová Miroslava KON6389 201.90 1. 101.90( 2) 87.18( 4) 100.00( 1)
3 Koláriková Irena TZL6351 196.19 1. 101.93( 1) 94.26( 3) 92.57( 3)
4 Poklopová Ivana UOL6451 195.04 2. 96.17( 3) 98.87( 2) 94.16( 2)
5 Lázničková Marcela TZL6751 116.11 5. 81.99( 5) 34.12( 5) 23.48( 5)
6 Šimková Hana UOL6653 100.60 6. 67.29( 7) 33.31( 6)
7 Jastrzembská Jarmila TRI6450 95.68 4. 95.68( 4)
8 Ostřanská Iveta SSU6591 69.38 6. 69.38( 6)
9 Štorková Simona JPV6556 47.79 8. 47.79( 8)
D55B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Švejdíková Yvona AOP6351 197.85 1. 93.90( 3) 100.00( 1) 97.85( 2)
2 Smičková Eva KON5887 188.66 1. 88.66( 4) 60.60( 2) 100.00( 1)
3 Potěšilová Vladimíra VBM5655 100.00 1. 100.00( 1)
4 Bravená Alexandra VBM6155 99.30 2. 99.30( 2)
5 Rokoszová Jaroslava MOV6351 48.88 3. 48.88( 3)
D60B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Horynová Eva TZL5254 100.00 1. 100.00( 1)
D70B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Novotná Ludmila ZLH4850 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
H14B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Gryc Ondřej TBM0406 A 198.27 2. 99.95( 2) 98.32( 3)
2 Beneš Jindřich KON0404 A 197.19 1. 83.53( 8) 94.81( 4)102.38( 1)
3 Bednařík Vilém VLI0509 A 196.92 2. 97.62( 2) 90.47( 7) 99.30( 2)
4 Štábl Adam KSU0401 A 191.19 3. 97.53( 3) 87.31( 9) 93.66( 5)
5 Hustý Adam TZL0403 A 187.98 4. 96.52( 4) 91.46( 6) 71.22(19)
6 Pekárek Tobias TZL0502 A 181.88 5. 89.24( 6) 92.64( 5) 86.97( 9)
7 Štěrbák Josef ZBM0409 A 179.09 1. 104.85( 1) 0.00(32) 74.24(16)
8 Mrózek Pawel TRI0401 A 175.75 4. 81.96( 9) 68.05(18) 93.79( 4)
9 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 A 173.58 3. 95.80( 3) 77.78(14)
10 Ehl Ondřej TBM0404 A 173.39 8. 88.06( 8) 85.33(11)
11 Kirschner Damian TRI0506 A 164.59 6. 73.03(17) 42.00(28) 91.56( 6)
12 Damek Ondřej TRI0503 B 164.08 7. 83.90( 7) 80.18(10) 64.99(22)
13 Doušek Tomáš TBM0401 B 159.92 1. 104.25( 1) 55.67(26)
14 Marek Vojtěch ZBM0410 B 159.91 12. 79.57(12) 52.43(25) 80.34(12)
15 Otruba František PLU0501 B 157.35 10. 58.52(24) 70.65(16) 86.70(10)
16 Novosad Pavel TZL0404 B 156.19 7. 65.55(19) 90.64( 7)
17 Kovařík Tomáš TRI0400 B 155.86 13. 76.50(14) 79.36(13)
18 Štábl Patrik KSU0606 B 153.26 13. 76.71(15) 76.55(13) 71.35(18)
19 Sláma Šimon LCE0502 B 149.29 16. 75.97(16) 28.69(30) 73.32(17)
20 Vaněk Bořek TZL0505 B 148.43 8. 60.41(20) 50.12(26) 88.02( 8)
21 Krupa Jakub TRI0404 B 147.99 11. 70.36(18) 77.63(11) 53.77(27)
22 Vodička Igor UOL0502 B 143.58 13. 78.69(13) 64.89(21) 6.41(35)
23 Bíčánek Jan TRI0502 B 141.47 15. 65.29(19) 70.84(15) 70.63(20)
24 Hanousek Matěj RBK0404 B 138.25 11. 80.86(11) 57.39(23) 47.28(31)
25 Černoch Martin PLU0500 B 137.06 12. 59.90(23) 77.16(12) 58.63(23)
26 Šperlich Jan KSU0403 B 136.10 15. 60.22(21) 27.84(31) 75.88(15)
27 Eichler Vít TZL0401 B 126.35 17. 57.92(25) 68.43(17) 57.05(25)
28 Rada Štěpán ABM0404 126.03 13. 78.69(13) 44.41(27) 47.34(30)
29 Byrtus Jakub TRI0508 125.59 20. 60.18(22) 65.41(20) 23.00(33)
30 Ježek Filip RBK0405 114.09 22. 55.71(26) 58.38(22) 47.47(29)
31 Štoudek Martin ASU0448 105.49 24. 37.70(27) 54.41(24) 51.08(28)
32 Štorek Jan JPV0505 97.66 24. 34.16(28) 40.02(29) 57.64(24)
33 Bukovác Filip ZBM0501 90.99 5. 90.99( 5)
34 Fousek Vojtěch RBK0403 80.95 10. 80.95(10)
35 Urbánek Tomáš ZBM0604 66.76 21. 66.76(21)
36 Bláha Adam KSU0525 60.25 29. 29.37(29) 30.88(32)
37 Sikora Matěj TRI0501 17.49 30. 17.49(30) 0.00(38)
38 Vojvodík Eduard MOV0600 15.00 31. 0.00(31) 15.00(34)
H16B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Bialožyt Marek TRI0301 A 213.99 1. 107.75( 1)101.19( 2) 106.24( 1)
2 Peňáz Vojtěch VRB0303 A 197.08 2. 101.79( 2) 75.40( 8) 95.29( 3)
3 Bjolek Michal BFM0305 B 187.69 1. 80.64( 6) 105.61( 1) 82.08( 7)
4 Bartík Filip TZL0202 B 186.56 2. 88.09( 4) 86.76( 6) 98.47( 2)
5 Peňáz Radek VRB0313 B 178.94 3. 90.46( 3) 88.48( 4) 84.96( 5)
6 Palát Tomáš ABM0307 B 166.40 5. 49.04(11) 87.64( 5) 78.76( 8)
7 Seidenglanz Jáchym SSU0202 B 163.83 3. 70.63( 7) 93.20( 3)
8 Kundrata Jan TZL0203 B 161.01 4. 63.28( 8) 69.81( 9) 91.20( 4)
9 Musil Štěpán TBM0305 B 153.73 7. 79.91( 7) 73.82(10)
10 Novotný Erik ZLH0301 B 133.01 9. 55.33(10) 47.61(11) 77.68( 9)
11 Patterman Prokop KSU0333 128.60 6. 45.89(12) 23.84(12) 82.71( 6)
12 Blank Noah SKM0201 111.95 9. 62.23( 9) 49.72(10)
13 Stryk Štěpán KSU0306 84.13 5. 84.13( 5)
14 Mielec Radomír AOV0301 43.47 11. 43.47(11)
15 Rajman Filip UOL0301 42.88 13. 42.88(13)
16 Hájek Petr LCE0306 32.18 14. 32.18(14)
H18B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Zentrich Dušan LCE0012 A 216.52 1. 108.26( P)108.26( 1)101.79( 1)
2 Podmolík Jonáš TZL0001 A 201.29 2. 97.96( 2) 99.75( 2)101.54( 2)
3 Kroul Josef KSU0044 B 189.48 1. 105.42( 1) 84.06( 6)
4 Vavřík Tomáš MOV0004 B 188.60 3. 96.62( 3) 91.98( 3) 77.49( 7)
5 Neumann David STE0101 B 181.56 4. 96.21( 4) 57.61( 7) 85.35( 5)
6 Kaprál Jan SSU0000 B 170.77 4. 82.05( 6) 76.85( 4) 88.72( 4)
7 Poštulka Lukáš STE0104 B 161.26 5. 89.13( 5) 72.13( 5) 35.25( 8)
8 Krč Matěj KSU0101 148.25 3. 51.58( 8) 96.67( 3)
9 Babišta Antonín KSU0111 81.74 7. 81.74( 7)
10 Janda Přemek TZL0103 64.15 8. 64.15( 8)
11 Šimek Štěpán UOL0104 63.35 6. 63.35( 6)
H20B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Procházka Zdeněk SOP9901 A 195.39 1. 95.39( 2)100.00( 1) 86.97( 2)
2 Beneš Miroslav KON9915 B 180.70 1. 59.80( 5) 80.70( 3)100.00( 1)
3 Vostál Dominik UOL9901 B 177.17 2. 71.22( 4) 91.66( 2) 85.51( 3)
4 Procházka Jakub SOP9903 B 129.99 3. 74.65( 3) 55.34( 4)
5 Gilík Marek SOP9904 100.00 1. 100.00( 1)
H35B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Dittrich Pavel SKM7501 207.68 1. 103.67( 1)104.01( 1)100.00( 1)
2 Otrusina Jiří JPV8201 196.22 2. 94.83( 3)101.39( 2)
3 Horký Jan UOL7100 196.10 2. 101.50( 2) 94.60( 3)
4 Janků Marek STE7102 172.76 2. 94.35( 4) 78.41( 2)
5 Brosch Petr RBK7111 133.55 3. 67.19( 5) 64.41( 5) 66.36( 3)
6 Popieluch Michal BFM7301 84.68 4. 55.87( 6) 28.81( 4)
7 Karásek Martin ZPV7301 70.94 4. 70.94( 4)
8 Sláma Lumír LCE8103 70.36 5. 35.18( P) 35.18( 7) 25.57( 5)
9 Walaski Antonín TRI8006 52.65 6. 52.65( 6) 0.00( 8)
H40B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Škoda František LCE7439 205.20 2. 102.60( P) 89.76( 3) 102.60( 2)
2 Šrámek Jaromír KSU5801 201.86 1. 96.66( 3) 98.85( 2)103.01( 1)
3 Borunský Tomáš AOP7402 189.24 4. 96.24( 4) 64.98(10) 93.00( 5)
4 Greschner Luboš ASU7848 180.15 3. 85.76( 7) 79.28( 7) 94.39( 3)
5 Rytíř Michal SKM7325 176.86 4. 83.38( 8) 81.00( 5) 93.48( 4)
6 Slezák Libor LCE6207 174.78 6. 87.39( P) 80.93( 6) 87.39( 7)
7 Kunčar Vít LCE6602 173.86 4. 86.93( P) 86.93( 4)
8 Pěček Vítězslav SKM7104 172.93 6. 88.62( 6) 70.08( 8) 84.31( 8)
9 Smékal David UOL7503 152.76 6. 64.20(10) 51.31(12) 88.56( 6)
10 Ježek Petr RBK7201 141.16 9. 74.55( 9) 66.61( 9)
11 Peřinka Jan AOP6301 116.45 9. 59.85(11) 56.60( 9)
12 Kovalčík Tomáš AOP7301 111.39 1. 111.39( 1)
13 Valík Luděk AOP7101 105.39 1. 105.39( 1)
14 Pernička Petr TZL7336 97.95 2. 97.95( 2)
15 Pěček Martin SKM7301 90.13 5. 90.13( 5)
16 Navrátil Martin ASU7449 43.09 13. 43.09(13)
17 Přikryl Jiří JPV7404 43.04 11. 43.04(11)
H45B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Novotný Tomáš ZLH7001 217.73 1. 86.84( 5) 105.24( 1)112.49( 1)
2 Vrubel Karel TZL6401 195.04 2. 102.91( 2) 92.13( 3)
3 Valenta Jiří SSU6301 186.45 2. 65.73( 9) 91.07( 4) 95.38( 2)
4 Berger Tomáš MOV6901 181.33 3. 89.48( 4) 91.85( 3)
5 Svěchota Milan MOV7202 153.42 5. 66.23( 8) 70.52( 5) 82.90( 5)
6 Silnoušek Jiří STE7200 138.87 6. 19.90(13) 59.73( 7) 79.14( 6)
7 Bednařík Aleš VLI7309 138.29 6. 23.17(12) 63.88( 6) 74.41( 7)
8 Láznička Libor TZL6701 135.13 4. 50.25(10) 84.88( 4)
9 Macek Karel ASU7102 122.46 7. 68.20( 7) 54.26( 8)
10 Petřivalský Marek STE6907 109.09 1. 109.09( 1)
11 Skyva Petr STE6501 95.94 2. 95.94( 2)
12 Hepnar Luboš STE6307 94.97 3. 94.97( 3)
13 Šneider Miroslav ASU7101 84.66 8. 25.89(11) 58.77( 8)
14 Smolka Martin STE7100 70.53 6. 70.53( 6)
H50B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Grepl Ladislav KON6111 209.71 1. 101.60( 1)108.11( 1) 95.65( 4)
2 Navrátil Václav KON6427 197.14 2. 100.62( 2) 90.38( 6) 96.52( 2)
3 Tesař Jiří AOP6702 195.29 2. 88.47( 4) 99.16( 2) 96.13( 3)
4 Antonowicz Jerzy STE6800 178.45 3. 85.46( 6) 92.73( 3) 85.72( 5)
5 Pernica Jiří UOL6501 168.04 7. 78.94( 7) 89.10( 7)
6 Řeháček Petr SBR6302 166.59 4. 74.79( 9) 91.80( 4) 5.17( 9)
7 Vodička Luděk SBR5501 159.41 5. 67.98(13) 91.43( 5) 53.41( 8)
8 Sklenář Josef SBR6601 140.74 6. 69.09(12) 69.58( 8) 71.16( 6)
9 Svoboda Martin BFM6701 136.24 7. 70.86(11) 65.38( 7)
10 Hadač Miroslav AOP6501 107.36 1. 107.36( 1)
11 Pavlík Radek ASU6849 97.77 3. 97.77( 3)
12 Navrátil Rostislav TRI6601 86.31 5. 86.31( 5)
13 Šimek Roman UOL6503 75.99 8. 75.99( 8)
14 Jordanov Nikolaj VBM6501 74.09 10. 74.09(10)
15 Zatloukal Tomáš ZLH6701 51.53 9. 51.53( 9) 0.00(10)
16 Poštulka Zdenek STE6600 39.93 14. 39.93(14)
17 Štorek Petr JPV6505 28.88 15. 28.88(15)
H55B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Lužný Ladislav HAV6000 221.31 1. 109.03( 1)112.28( 1) 95.25( 3)
2 Plášek Martin LCE6118 207.70 1. 103.85( P) 87.70( 3) 103.85( 1)
3 Ryšavý Jiří OOP5803 200.92 2. 99.80( 2) 100.02( 2)100.90( 2)
4 Chmelař Miroslav JPV6217 170.13 4. 83.48( 4) 86.65( 4) 80.42( 4)
5 Janů Zdeněk KSU5749 143.41 5. 63.66( 5) 59.68( 6) 79.75( 5)
6 Maceček Otakar MOV6102 126.13 5. 74.39( 5) 51.74( 6)
7 Višňa Milan OOL5904 91.17 3. 91.17( 3)
8 Doseděl Emil STE6100 46.63 6. 46.63( 6)
H60B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Bialožyt Miroslav TRI5701 198.49 1. 98.49( 2) 94.02( 2) 100.00( 1)
2 Rychlý Miloš OOP5302 193.81 1. 93.81( 3)100.00( 1) 87.98( 2)
3 Juřeník Josef MOV5201 171.30 3. 91.94( 4) 70.37( 3) 79.36( 3)
4 Zdráhal Robert OOL5707 107.71 1. 107.71( 1)
5 Komínek Jaroslav KON5713 84.04 5. 84.04( 5)
6 Albert František OOL5804 46.00 6. 46.00( 6)
7 Potěšil Václav VBM5613 17.38 7. 17.38( 7)
H65B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Jelínek Petr TZL4902 202.94 1. 94.77( 3) 69.43( 9) 108.17( 1)
2 Babák Jiří ZLH4801 200.44 2. 79.22( 6) 99.99( 2)100.45( 2)
3 Jelínek Vít TZL5102 194.22 1. 71.94( 8) 102.84( 1) 91.38( 3)
4 Zeman Ludvík BFM5301 187.78 4. 85.92( 4) 96.98( 4) 90.80( 4)
5 Peška Antonín HLV4801 181.67 3. 83.85( 5) 97.17( 3) 84.50( 5)
6 Šidla Antonín OTK4601 161.36 5. 78.82( 7) 81.45( 5) 79.91( 7)
7 Novotný Stanisl ZLH4800 159.34 6. 70.01(10) 77.42( 7) 81.92( 6)
8 Jurčák Karel SOP5101 154.02 8. 71.01( 9) 75.77( 8) 78.25( 8)
9 Skácel Jaroslav KON4617 143.25 6. 62.70(12) 80.55( 6) 51.53(11)
10 Ptáček Ladislav BBM5300 127.63 10. 64.45(11) 63.18(10) 56.43(10)
11 Hanzl Vlastimil VBM5329 109.11 1. 109.11( 1)
12 Polínek Jaroslav OTK5300 108.86 11. 51.39(13) 57.47(11) 10.32(12)
13 Chmelík Aleš VBM4732 96.12 2. 96.12( 2)
14 Ševčík Břetislav OOP5001 75.97 9. 75.97( 9)
H70B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Vlach Oldřich BOV4403 214.67 1. 98.92( 2) 101.76( 1)112.91( 1)
2 Toman Stanislav SBR4801 197.27 1. 104.12( 1) 93.15( 4) 79.73( 4)
3 Sikora Miroslav BOV4802 194.37 2. 96.95( 3) 97.42( 3) 94.30( 2)
4 Sklenář Antonín STE4801 170.98 3. 78.19( 4) 69.37( 6) 92.79( 3)
5 Ptáček Jiří BOV4401 132.96 5. 88.28( 5) 44.68( 6)
6 Blažek Václav SBR4701 127.69 5. 32.60( 6) 52.30( 7) 75.39( 5)
7 Horký Jan UOL4600 100.82 2. 100.82( 2)
8 Dospíšil Jaroslav SBR4501 93.98 5. 64.78( 5) 29.20( 8) 0.00( 8)
9 Rokosz Bohumil MOV4803 3.78 7. 3.78( 7)
H75B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Ostřanský Josef SSU4302 200.00 1. 95.89( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Láznička Alois TZL3613 100.00 1. 100.00( 1)
3 Kroupa Jaroslav ZPV4012 77.36 2. 35.16( 2) 42.20( 2)
4 Sedlář Vladimír AOP4201 45.90 3. 13.63( 3) 32.27( 3)
H80B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
OOL 2
OOL 3
1 Valla Stanislav TZL3125 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)