Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Siposova Hanka | SPE0901 | C | KOB Sokol Pezinok | 16:08 | |
2. | Kundratová Eva | TZL0950 | C | SKOB Zlín | 20:15 | + 4:07 |
3. | Sedláčková Klára | LCE0854 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:41 | + 5:33 |
4. | Švidrnochová Nela | OOP0950 | C | TJ Opava | 23:27 | + 7:19 |
5. | Otrubová Karolína | PLU0888 | C | TJ SOKOL Plumlov | 27:02 | + 10:54 |
6. | Valyavka Viktoriya | 38S0850 | C | VZA Žilina | 27:19 | + 11:11 |
7. | Fišerová Markéta | TZL0851 | C | SKOB Zlín | 28:15 | + 12:07 |
8. | Vlčková Markéta | VIC0951 | C | OB Vizovice | 29:58 | + 13:50 |
9. | Mališková Libuše | LCE0951 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:20 | + 15:12 |
10. | Hýblová Eliška | JPV0952 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 31:39 | + 15:31 |
11. | Slámová Julie | LCE1051 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:58 | + 17:50 |
12. | Lázničková Alžběta | TZL0858 | C | SKOB Zlín | 34:15 | + 18:07 |
13. | Štefková Michaela | PLU0851 | C | TJ SOKOL Plumlov | 36:41 | + 20:33 |
14. | Vyoralová Talma | LCE0955 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:11 | + 22:03 |
15. | Mašláňová Ema | TZL0955 | C | SKOB Zlín | 40:46 | + 24:38 |
16. | Volkova Maja | 38S0950 | C | VZA Žilina | 51:32 | + 35:24 |
Škodová Štěpánka | LCE0852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | C | SK Žabovřesky Brno | 20:11 | |
2. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | B | KOS TJ Tesla Brno | 20:54 | + 0:43 |
3. | Siposova Lucia | SPE0605 | C | KOB Sokol Pezinok | 21:05 | + 0:54 |
4. | Kusáková Valentýna | TZL0651 | B | SKOB Zlín | 21:15 | + 1:04 |
5. | Rychlá Karolína | KRN0757 | B | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 23:12 | + 3:01 |
6. | Holasová Barbora | AOP0651 | B | Orientační Běh Opava | 23:27 | + 3:16 |
7. | Dobrovolná Anna | TBM0758 | C | KOS TJ Tesla Brno | 24:07 | + 3:56 |
8. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Orientační Běh Opava | 24:14 | + 4:03 |
9. | Michálková Sabina | LCE0851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:35 | + 4:24 |
10. | Dugovicova Bianka | SPE0604 | C | KOB Sokol Pezinok | 25:19 | + 5:08 |
11. | Štětínská Tereza | MOV0751 | C | SKOB Ostrava | 25:34 | + 5:23 |
12. | Šaňáková Marie | UOL0651 | B | SOB Olomouc | 25:47 | + 5:36 |
13. | Zatloukalová Julie | STE0650 | B | SK SKI-OB Šternberk | 28:45 | + 8:34 |
14. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | C | SOB Olomouc | 28:49 | + 8:38 |
15. | Kurucova Petra | SPE0602 | C | KOB Sokol Pezinok | 32:01 | + 11:50 |
16. | Rosíková Růžena Eliška | TZL0650 | C | SKOB Zlín | 32:28 | + 12:17 |
17. | Poslušná Jitka | TZL0752 | C | SKOB Zlín | 36:24 | + 16:13 |
18. | Vernerová Hana | TBM0780 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:36 | + 17:25 |
19. | Kopecká Nela | UOL0650 | B | SOB Olomouc | 38:27 | + 18:16 |
20. | Kotrle Sylvia | STE0652 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:11 | + 19:00 |
21. | Cetlová Karolína | AOP0752 | C | Orientační Běh Opava | 42:26 | + 22:15 |
22. | Musálková Klára | MOV0750 | C | SKOB Ostrava | 42:54 | + 22:43 |
23. | Hrbáčková Michaela | LCE0751 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:52 | + 25:41 |
24. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 51:08 | + 30:57 |
25. | Přikrylová Jana | JPV0652 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 52:14 | + 32:03 |
26. | Lorencová Anna | TZL0756 | C | SKOB Zlín | 54:02 | + 33:51 |
27. | Gašparíková Janka | 38S0650 | C | VZA Žilina | 70:23 | + 50:12 |
Kubáňová Tereza | TBM0756 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | ||
Entová Kateřina | TZL0751 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | B | KOB Směr Kroměříž | 30:09 | |
2. | Finstrlová Julie | ZBM0552 | B | SK Žabovřesky Brno | 31:28 | + 1:19 |
3. | Batani Valentina | TZL0551 | B | SKOB Zlín | 32:46 | + 2:37 |
4. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | A | SKOB Zlín | 33:27 | + 3:18 |
5. | Dušková Tereza | TBM0554 | B | KOS TJ Tesla Brno | 33:48 | + 3:39 |
6. | Lukašáková Sára | STE0450 | A | SK SKI-OB Šternberk | 35:59 | + 5:50 |
7. | Pišová Adéla | LCE0551 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:24 | + 7:15 |
8. | Rybková Vendula | TRI0453 | B | TJ TŽ Třinec | 37:42 | + 7:33 |
9. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | SOB Olomouc | 38:29 | + 8:20 |
10. | Fedorova Klara | SPE0402 | C | KOB Sokol Pezinok | 38:46 | + 8:37 |
11. | Procházková Doubravka | ADA0651 | B | OOB Spartak Adamov | 39:04 | + 8:55 |
12. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | B | Orientační Běh Opava | 39:09 | + 9:00 |
13. | Haltofová Romana | TRI0451 | A | TJ TŽ Třinec | 39:17 | + 9:08 |
14. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | B | Orientační Běh Opava | 39:40 | + 9:31 |
15. | Jezikova Natalia | SPE0403 | C | KOB Sokol Pezinok | 40:43 | + 10:34 |
16. | Jezikova Gabriela | SPE0501 | C | KOB Sokol Pezinok | 41:51 | + 11:42 |
17. | Švidrnochová Eliška | OOP0451 | B | TJ Opava | 42:16 | + 12:07 |
18. | Ježková Ivana | RBK0555 | B | SK Radioklub Blansko | 42:33 | + 12:24 |
19. | Smékalová Karolína | UOL0451 | A | SOB Olomouc | 44:04 | + 13:55 |
20. | Otrubová Anna | PLU0577 | B | TJ SOKOL Plumlov | 45:02 | + 14:53 |
21. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | B | SOB Olomouc | 45:07 | + 14:58 |
22. | Bruková Petra | TRI0450 | B | TJ TŽ Třinec | 45:29 | + 15:20 |
23. | Mihalicova Simona | 25S0501 | C | KOB ATU Košice | 45:58 | + 15:49 |
24. | Lubrichová Veronika | STE0451 | B | SK SKI-OB Šternberk | 48:03 | + 17:54 |
25. | Klechová Karolína | AOP0452 | B | Orientační Běh Opava | 48:05 | + 17:56 |
26. | Dynková Alžběta | TZL0454 | B | SKOB Zlín | 48:38 | + 18:29 |
27. | Zahradníková Kateřina | BFM0551 | B | SKOB Frýdek - Místek | 49:31 | + 19:22 |
28. | Procnerová Veronika | BFM0453 | B | SKOB Frýdek - Místek | 50:07 | + 19:58 |
29. | Březinová Zuzana | TZL0453 | B | SKOB Zlín | 51:03 | + 20:54 |
30. | Kolarczyková Eliška | TRI0551 | B | TJ TŽ Třinec | 51:05 | + 20:56 |
31. | Herna Rebecca | 27S0006 | C | Farmaceut Bratislava | 51:38 | + 21:29 |
32. | Špendlíková Monika | LCE0554 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:50 | + 21:41 |
33. | Neumannová Kristýna | STE0550 | B | SK SKI-OB Šternberk | 52:03 | + 21:54 |
34. | Pánková Klára | ZBM0456 | C | SK Žabovřesky Brno | 52:42 | + 22:33 |
35. | Janečková Adéla | PLU0452 | C | TJ SOKOL Plumlov | 53:16 | + 23:07 |
36. | Chroustová Michaela | ZBM0457 | C | SK Žabovřesky Brno | 54:06 | + 23:57 |
37. | Rohalová Ivona | 43S0351 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 55:59 | + 25:50 |
38. | Pavlová Eliška | MOV0650 | B | SKOB Ostrava | 56:06 | + 25:57 |
39. | Navrátilová Marie | ASU0599 | B | Magnus Orienteering | 56:23 | + 26:14 |
40. | Mališková Kristýna | LCE0552 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 63:30 | + 33:21 |
41. | Šrámková Aneta | TZL0458 | C | SKOB Zlín | 64:05 | + 33:56 |
Kolaříková Eliška | TZL0452 | B | SKOB Zlín | DISK | ||
Pospíšilová Stella | STE0551 | B | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | A | KOB Směr Kroměříž | 33:26 | |
2. | Mrózek Teresa | TRI0251 | A | TJ TŽ Třinec | 34:26 | + 1:00 |
3. | Šmelíková Dorota | LCE0260 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:55 | + 1:29 |
4. | Hájková Lucie | SOP0350 | A | OOB TJ Slezan Opava | 38:32 | + 5:06 |
5. | Miklušová Tamara | ZBM0260 | A | SK Žabovřesky Brno | 39:12 | + 5:46 |
6. | Kočová Halina | TZL0255 | A | SKOB Zlín | 39:56 | + 6:30 |
7. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | A | SOB Olomouc | 40:01 | + 6:35 |
8. | Tichá Marie | TZL0253 | A | SKOB Zlín | 41:46 | + 8:20 |
9. | Černochová Michaela | PLU0351 | A | TJ SOKOL Plumlov | 42:18 | + 8:52 |
10. | Hovořáková Karolína | ZBM0351 | B | SK Žabovřesky Brno | 42:34 | + 9:08 |
11. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 44:41 | + 11:15 |
12. | Pišová Barbora | LCE0251 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:14 | + 12:48 |
13. | Patassiová Michaela | 27S0007 | C | Farmaceut Bratislava | 47:56 | + 14:30 |
14. | Bernatíková Hana | TRI0253 | B | TJ TŽ Třinec | 48:19 | + 14:53 |
15. | Barnatová Klára | ZBM0352 | B | SK Žabovřesky Brno | 50:53 | + 17:27 |
16. | Šuráňová Pavlína | TZL0257 | C | SKOB Zlín | 51:35 | + 18:09 |
17. | Ondovcikova Eva | SPE0301 | C | KOB Sokol Pezinok | 52:08 | + 18:42 |
18. | Němečková Kateřina | PLU0350 | B | TJ SOKOL Plumlov | 52:34 | + 19:08 |
19. | Raclavská Zuzana | UOL0251 | B | SOB Olomouc | 55:12 | + 21:46 |
20. | Pachmannová Bára | AOP0351 | B | Orientační Běh Opava | 55:43 | + 22:17 |
21. | Velgosova Miroslava | 25S0304 | C | KOB ATU Košice | 57:07 | + 23:41 |
22. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | B | TJ TŽ Třinec | 57:13 | + 23:47 |
23. | Mudráková Eliška | LCE0352 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 60:25 | + 26:59 |
24. | Juříková Jolana | LCE0355 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 62:03 | + 28:37 |
25. | Trepacova Gabriela | 38S0350 | C | VZA Žilina | 63:39 | + 30:13 |
26. | Mozolikova Michaela | SPE0201 | C | KOB Sokol Pezinok | 69:49 | + 36:23 |
27. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | B | Magnus Orienteering | 70:29 | + 37:03 |
28. | Raclavská Lenka | UOL0252 | B | SOB Olomouc | 79:36 | + 46:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grycová Kateřina | TBM0058 | A | KOS TJ Tesla Brno | 41:35 | |
2. | Korpasová Lucie | TBM0151 | A | KOS TJ Tesla Brno | 43:18 | + 1:43 |
3. | Špringlová Kamila | TBM0050 | B | KOS TJ Tesla Brno | 46:10 | + 4:35 |
4. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | B | TJ TŽ Třinec | 48:56 | + 7:21 |
5. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:27 | + 7:52 |
6. | Poláková Lenka | SOP0151 | A | OOB TJ Slezan Opava | 49:42 | + 8:07 |
7. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | A | KOS TJ Tesla Brno | 50:08 | + 8:33 |
8. | Zrníková Adéla | OSN0099 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:12 | + 9:37 |
9. | Hrabošová Magdalena | ASU0099 | B | Magnus Orienteering | 52:23 | + 10:48 |
10. | Ressová Tereza | LCE0052 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:40 | + 14:05 |
11. | Hájková Lenka | SOP0050 | B | OOB TJ Slezan Opava | 59:00 | + 17:25 |
12. | Plášková Anna | ABM0152 | B | KOB ALFA Brno | 59:59 | + 18:24 |
13. | Ondovcikova Lucia | SPE0001 | C | KOB Sokol Pezinok | 60:22 | + 18:47 |
14. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 61:05 | + 19:30 |
15. | Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk | 67:08 | + 25:33 |
16. | Rohacova Viktoria | 25S0002 | C | KOB ATU Košice | 68:47 | + 27:12 |
17. | Rosíková Alžběta Marie | TZL0151 | C | SKOB Zlín | 72:28 | + 30:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Miklušová Tereza | ZBM9960 | A | SK Žabovřesky Brno | 47:32 | 1375 | |
2. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | B | SK Žabovřesky Brno | 56:21 | + 8:49 | 1184 |
3. | Matušková Jana | RBK9999 | B | SK Radioklub Blansko | 62:35 | + 15:03 | 1049 |
4. | Slovenčíková Eliška | VIC9959 | B | OB Vizovice | 67:22 | + 19:50 | 945 |
5. | Švidrnochová Lenka | SOP9952 | B | OOB TJ Slezan Opava | 69:00 | + 21:28 | 910 |
6. | Liberdová Jana | TRI9852 | C | TJ TŽ Třinec | 72:20 | + 24:48 | 837 |
7. | Škrabalová Šárka | KON9888 | B | KOB Konice | 91:16 | + 43:44 | 427 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | E | SK Žabovřesky Brno | 55:45 | 9968 | |
2. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | E | KOS TJ Tesla Brno | 56:50 | + 1:05 | 9783 |
3. | Hlavová Jindra | ZBM8989 | E | SK Žabovřesky Brno | 58:47 | + 3:02 | 9451 |
4. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | R | SK Žabovřesky Brno | 59:42 | + 3:57 | 9295 |
5. | Vališová Martina | OSN9696 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 61:16 | + 5:31 | 9028 |
6. | Kavánková Iva | TZL9753 | R | SKOB Zlín | 62:13 | + 6:28 | 8866 |
7. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | E | SK Žabovřesky Brno | 62:15 | + 6:30 | 8860 |
8. | Dittrichová Petra | KON8787 | C | KOB Konice | 64:34 | + 8:49 | 8465 |
9. | Honnerová Blanka | TZL8052 | C | SKOB Zlín | 67:27 | + 11:42 | 7974 |
10. | Sabelová Markéta | TRI9656 | C | TJ TŽ Třinec | 68:31 | + 12:46 | 7792 |
11. | Tesařová Jana | TRI9751 | R | TJ TŽ Třinec | 70:20 | + 14:35 | 7483 |
12. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | R | SK Žabovřesky Brno | 71:12 | + 15:27 | 7335 |
13. | Mašláňová Hana | TZL7979 | C | SKOB Zlín | 73:30 | + 17:45 | 6943 |
14. | Šarmanová Alena | AOP9352 | C | Orientační Běh Opava | 73:52 | + 18:07 | 6880 |
15. | Vernerová Radka | VBM8558 | C | VSK Mendelu Brno | 74:38 | + 18:53 | 6750 |
16. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 78:13 | + 22:28 | 6139 |
17. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 80:56 | + 25:11 | 5676 |
18. | Procházková Marie | SOP9551 | C | OOB TJ Slezan Opava | 82:09 | + 26:24 | 5469 |
19. | Štěpánková Petra | LBM8651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 87:57 | + 32:12 | 4481 |
20. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | C | VSK Mendelu Brno | 88:12 | + 32:27 | 4438 |
21. | Pekárková Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 90:12 | + 34:27 | 4097 |
Dittrichová Zuzana | KON9175 | C | KOB Konice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 53:02 | |
2. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 53:42 | + 0:40 |
3. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ SOKOL Plumlov | 56:11 | + 3:09 |
4. | Bukovacová Alena | ZBM7454 | C | SK Žabovřesky Brno | 58:29 | + 5:27 |
5. | Ebnerová Eva | KON8277 | C | KOB Konice | 60:56 | + 7:54 |
6. | Procházková Lucie | ADA7651 | C | OOB Spartak Adamov | 62:02 | + 9:00 |
7. | Paulíčková Barbara | UOL7851 | C | SOB Olomouc | 65:11 | + 12:09 |
8. | Holasová Šarka | AOP7853 | C | Orientační Běh Opava | 66:35 | + 13:33 |
9. | Slováčková Věra | TZL8181 | C | SKOB Zlín | 67:09 | + 14:07 |
10. | Good Ludmila | SBR8050 | C | SKOB Bruntál | 67:32 | + 14:30 |
11. | Ondovcikova Daniela | SPE7801 | C | KOB Sokol Pezinok | 71:09 | + 18:07 |
12. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | C | TJ Opava | 79:13 | + 26:11 |
13. | Librová Lucie | AOP8050 | C | Orientační Běh Opava | 79:17 | + 26:15 |
14. | Maťátková Marcela | STE7159 | C | SK SKI-OB Šternberk | 89:03 | + 36:01 |
15. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 170:39 | + 117:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Batani Hana | TZL7351 | C | SKOB Zlín | 48:28 | |
2. | Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 50:25 | + 1:57 |
3. | Górnicka-Antonowicz Anna | STE6851 | C | SK SKI-OB Šternberk | 50:48 | + 2:20 |
4. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | C | SKOB Zlín | 52:28 | + 4:00 |
5. | Ďurčová Alena | 38S7750 | C | VZA Žilina | 53:34 | + 5:06 |
6. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 55:18 | + 6:50 |
7. | Firešová Andrea | ZBM7353 | C | SK Žabovřesky Brno | 61:55 | + 13:27 |
8. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Orientační Běh Opava | 62:08 | + 13:40 |
9. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 62:27 | + 13:59 |
10. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Orientační Běh Opava | 63:24 | + 14:56 |
11. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 63:42 | + 15:14 |
12. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 64:25 | + 15:57 |
13. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 64:33 | + 16:05 |
14. | Linhartová Martina | GIG7750 | C | GIGANT Orienteering | 64:38 | + 16:10 |
15. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 64:53 | + 16:25 |
16. | Finstrlová Alena | ZBM7550 | C | SK Žabovřesky Brno | 70:23 | + 21:55 |
17. | Pannová Vendula | MOV7752 | C | SKOB Ostrava | 75:27 | + 26:59 |
18. | Tachovská Kamila | ZBM7655 | C | SK Žabovřesky Brno | 106:55 | + 58:27 |
Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubáňová Jana | TBM7275 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:09 | |
2. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SOB Olomouc | 47:21 | + 2:12 |
3. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 53:38 | + 8:29 |
4. | Grycová Jana | TBM6969 | C | KOS TJ Tesla Brno | 54:15 | + 9:06 |
5. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 54:23 | + 9:14 |
6. | Pavlicová Anna | KVS7360 | C | SKOB Kobra Vsetín | 54:53 | + 9:44 |
7. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 56:38 | + 11:29 |
8. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 56:41 | + 11:32 |
9. | Sadílková Lenka | VIC7055 | C | OB Vizovice | 59:27 | + 14:18 |
10. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | C | SK Žabovřesky Brno | 59:28 | + 14:19 |
11. | Hulenková Martina | MOV7352 | C | SKOB Ostrava | 60:51 | + 15:42 |
12. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | 62:41 | + 17:32 |
13. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 62:46 | + 17:37 |
14. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 65:26 | + 20:17 |
15. | Kundratová Jana | TZL7350 | C | SKOB Zlín | 68:30 | + 23:21 |
16. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | C | KOB ALFA Brno | 69:17 | + 24:08 |
17. | Kunzová Ivana | BBM7155 | C | BETA URSUS Orienteering | 69:54 | + 24:45 |
18. | Sedláčková Dagmar | KVS7351 | C | SKOB Kobra Vsetín | 79:58 | + 34:49 |
19. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 102:08 | + 56:59 |
Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | DISK | ||
Vlachová Renata | AOV4450 | C | OOB TJ Baník Ostrava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájová Jana | TZL6051 | C | SKOB Zlín | 37:45 | |
2. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 43:41 | + 5:56 |
3. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 43:42 | + 5:57 |
4. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SOB Olomouc | 46:15 | + 8:30 |
5. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 46:28 | + 8:43 |
6. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 52:34 | + 14:49 |
7. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 58:11 | + 20:26 |
8. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SOB Olomouc | 59:07 | + 21:22 |
9. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 67:48 | + 30:03 |
10. | Schäferová Jana | TZL6566 | C | SKOB Zlín | 76:39 | + 38:54 |
11. | Šarmanová Jarmila | MOV6750 | C | SKOB Ostrava | 88:49 | + 51:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Orientační Běh Opava | 44:48 | |
2. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | VZA Žilina | 46:07 | + 1:19 |
3. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 49:24 | + 4:36 |
4. | Pijáková Iveta | SPE6251 | C | KOB Sokol Pezinok | 49:26 | + 4:38 |
5. | Potěšilová Vladimíra | VBM5655 | C | VSK Mendelu Brno | 52:11 | + 7:23 |
6. | Bravená Alexandra | VBM6155 | C | VSK Mendelu Brno | 52:33 | + 7:45 |
7. | Švejdíková Yvona | AOP6351 | C | Orientační Běh Opava | 55:22 | + 10:34 |
8. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 58:06 | + 13:18 |
9. | Žaludková Miroslava | TZL5954 | C | SKOB Zlín | 59:05 | + 14:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 52:30 | |
2. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 82:52 | + 30:22 |
3. | Robotková Lenka | PBM5451 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 93:17 | + 40:47 |
Cigošová Anna | TBM5253 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polónyiová Darina | 38S4850 | C | VZA Žilina | 49:22 | |
2. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 55:31 | + 6:09 |
3. | Sikorová Marie | BOV4852 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 56:27 | + 7:05 |
4. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 75:09 | + 25:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pernička Martin | TZL0800 | C | SKOB Zlín | 13:36 | |
2. | Ježek David | RBK0801 | C | SK Radioklub Blansko | 15:18 | + 1:42 |
3. | Dittrich Matouš | SKM1000 | C | KOB Směr Kroměříž | 15:23 | + 1:47 |
4. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 17:18 | + 3:42 |
5. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Orientační Běh Opava | 18:04 | + 4:28 |
6. | Slováček Ondřej | TZL0902 | C | SKOB Zlín | 19:18 | + 5:42 |
7. | Linhart Jakub | TZL0813 | C | SKOB Zlín | 20:48 | + 7:12 |
8. | Ondovcik Daniel | SPE0801 | C | KOB Sokol Pezinok | 21:14 | + 7:38 |
9. | Solař Jan | TZL1003 | C | SKOB Zlín | 24:36 | + 11:00 |
10. | Linhart Adam | TZL0814 | C | SKOB Zlín | 24:54 | + 11:18 |
11. | Kusák Alexander | TZL0900 | C | SKOB Zlín | 25:34 | + 11:58 |
12. | Hozík Štěpán | TZL0806 | C | SKOB Zlín | 26:07 | + 12:31 |
13. | Pekárek David | TZL1000 | C | SKOB Zlín | 26:32 | + 12:56 |
14. | Přibík Martin | TZL0807 | C | SKOB Zlín | 27:50 | + 14:14 |
15. | Honner Tomáš | TZL1001 | C | SKOB Zlín | 27:51 | + 14:15 |
16. | Pustějovský Matyáš | PLU0802 | C | TJ SOKOL Plumlov | 28:37 | + 15:01 |
17. | Hřivňák Petr | PLU0900 | C | TJ SOKOL Plumlov | 29:39 | + 16:03 |
18. | Chmelář Filip | JPV0900 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 31:17 | + 17:41 |
19. | Eliášek Patrik | LBM0801 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 34:05 | + 20:29 |
20. | Mudrák Matouš | LCE0901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:35 | + 21:59 |
21. | Michálek Marián | LCE1111 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:23 | + 26:47 |
22. | Solař Adam | TZL0801 | C | SKOB Zlín | 41:54 | + 28:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | B | SK Žabovřesky Brno | 24:05 | |
2. | Jordán Alexandr | KSU0626 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:42 | + 4:37 |
3. | Borunský Matěj | AOP0600 | B | Orientační Běh Opava | 29:37 | + 5:32 |
4. | Bjolek Jan | BFM0601 | B | SKOB Frýdek - Místek | 31:03 | + 6:58 |
5. | Vedra Tobiáš | TBM0621 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:05 | + 8:00 |
6. | Čech Radan | TBM0611 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:14 | + 8:09 |
7. | Pernička Václav | TZL0602 | B | SKOB Zlín | 32:42 | + 8:37 |
8. | Skýba Jakub Jan | LCE0701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:58 | + 8:53 |
9. | Brosch Ondřej | RBK0606 | B | SK Radioklub Blansko | 33:04 | + 8:59 |
10. | Jancik Filip | SPE0603 | C | KOB Sokol Pezinok | 33:07 | + 9:02 |
11. | Kundrata Vít | TZL0700 | C | SKOB Zlín | 34:38 | + 10:33 |
12. | Pěček Jakub | SKM0700 | C | KOB Směr Kroměříž | 35:03 | + 10:58 |
13. | Valach Eli | SPE0701 | C | KOB Sokol Pezinok | 35:25 | + 11:20 |
14. | Pastuszek Tomáš | TZL0603 | C | SKOB Zlín | 35:53 | + 11:48 |
15. | Mikláš Matěj | TZL0704 | C | SKOB Zlín | 36:11 | + 12:06 |
16. | Krupa Jan | TRI0706 | C | TJ TŽ Třinec | 36:13 | + 12:08 |
17. | Veselý Štěpán | VIC0712 | C | OB Vizovice | 36:20 | + 12:15 |
18. | Vlček Tomáš | VIC0713 | C | OB Vizovice | 37:47 | + 13:42 |
19. | Mudrák Šimon | LCE0601 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:05 | + 15:00 |
20. | Strakoš Ondřej | TZL0601 | B | SKOB Zlín | 40:11 | + 16:06 |
21. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | VZA Žilina | 41:01 | + 16:56 |
22. | Hájek Radim | LCE0702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:07 | + 18:02 |
23. | Stacke Václav | LCE0703 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:06 | + 20:01 |
24. | Petrášek Eduard | ZBM0609 | C | SK Žabovřesky Brno | 44:52 | + 20:47 |
25. | Macek Vojtěch | ASU0748 | C | Magnus Orienteering | 45:03 | + 20:58 |
26. | Hala Jaromír | VIC0606 | C | OB Vizovice | 46:43 | + 22:38 |
27. | Soldán Robin | PLU0600 | C | TJ SOKOL Plumlov | 47:04 | + 22:59 |
28. | Márton Lukáš | TZL0605 | C | SKOB Zlín | 47:44 | + 23:39 |
29. | Sikora Jan | TZL0707 | C | SKOB Zlín | 48:47 | + 24:42 |
30. | Petrla Michal | TZL0708 | C | SKOB Zlín | 51:11 | + 27:06 |
31. | Marek Filip | ZBM0706 | C | SK Žabovřesky Brno | 57:38 | + 33:33 |
32. | Veselka Matěj | LCE0603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 61:02 | + 36:57 |
33. | Plachý Ondřej | JPV0707 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:10 | + 38:05 |
34. | Babík Martin | 38S0702 | C | VZA Žilina | 64:20 | + 40:15 |
35. | Švestka Štěpán | KVS0600 | C | SKOB Kobra Vsetín | 70:55 | + 46:50 |
36. | Křapa Štěpán | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 83:49 | + 59:44 |
Truneček Jakub | TZL0705 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěrbák Josef | ZBM0409 | B | SK Žabovřesky Brno | 34:26 | |
2. | Bednařík Vilém | VLI0509 | B | Slavia Liberec orienteering | 37:03 | + 2:37 |
3. | Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:05 | + 2:39 |
4. | Hustý Adam | TZL0403 | B | SKOB Zlín | 37:27 | + 3:01 |
5. | Bukovác Filip | ZBM0501 | B | SK Žabovřesky Brno | 39:27 | + 5:01 |
6. | Pekárek Tobias | TZL0502 | B | SKOB Zlín | 40:05 | + 5:39 |
7. | Strýček Jan | ADA0503 | B | OOB Spartak Adamov | 40:06 | + 5:40 |
8. | Antonowicz Jan | STE0503 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:01 | + 6:35 |
9. | Damek Ondřej | TRI0503 | B | TJ TŽ Třinec | 42:01 | + 7:35 |
10. | Beneš Jindřich | KON0404 | B | KOB Konice | 42:09 | + 7:43 |
11. | Mrózek Pawel | TRI0401 | B | TJ TŽ Třinec | 42:43 | + 8:17 |
12. | Fousek Vojtěch | RBK0403 | B | SK Radioklub Blansko | 43:05 | + 8:39 |
13. | Hanousek Matěj | RBK0404 | B | SK Radioklub Blansko | 43:07 | + 8:41 |
14. | Marek Vojtěch | ZBM0410 | B | SK Žabovřesky Brno | 43:35 | + 9:09 |
15. | Rada Štěpán | ABM0404 | C | KOB ALFA Brno | 43:54 | + 9:28 |
15. | Vodička Igor | UOL0502 | B | SOB Olomouc | 43:54 | + 9:28 |
17. | Miklos Andrej | SPE0401 | C | KOB Sokol Pezinok | 44:34 | + 10:08 |
18. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:37 | + 10:11 |
19. | Sláma Šimon | LCE0502 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:53 | + 10:27 |
20. | Fousek Matěj | RBK0402 | C | SK Radioklub Blansko | 45:15 | + 10:49 |
21. | Kirschner Damian | TRI0506 | B | TJ TŽ Třinec | 45:57 | + 11:31 |
22. | Krupa Jakub | TRI0404 | B | TJ TŽ Třinec | 46:55 | + 12:29 |
23. | Bíčánek Jan | TRI0502 | B | TJ TŽ Třinec | 48:45 | + 14:19 |
24. | Trepac Adam | 38S0502 | C | VZA Žilina | 49:12 | + 14:46 |
25. | Vaněk Bořek | TZL0505 | B | SKOB Zlín | 50:31 | + 16:05 |
26. | Šperlich Jan | KSU0403 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:35 | + 16:09 |
27. | Byrtus Jakub | TRI0508 | B | TJ TŽ Třinec | 50:36 | + 16:10 |
28. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 50:42 | + 16:16 |
29. | Otruba František | PLU0501 | B | TJ SOKOL Plumlov | 51:12 | + 16:46 |
30. | Eichler Vít | TZL0401 | B | SKOB Zlín | 51:25 | + 16:59 |
31. | Ježek Filip | RBK0405 | B | SK Radioklub Blansko | 52:13 | + 17:47 |
32. | Pajger Miroslav | 38S0500 | C | VZA Žilina | 52:24 | + 17:58 |
33. | Mudrák Daniel | TBM0629 | B | KOS TJ Tesla Brno | 53:11 | + 18:45 |
34. | Vaněk Ondřej | TZL0402 | C | SKOB Zlín | 53:49 | + 19:23 |
35. | Štoudek Martin | ASU0448 | B | Magnus Orienteering | 58:44 | + 24:18 |
36. | Štorek Jan | JPV0505 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 60:01 | + 25:35 |
37. | Veselý Jonáš | VIC0411 | C | OB Vizovice | 60:35 | + 26:09 |
38. | Sipos Simon | SPE0404 | C | KOB Sokol Pezinok | 61:25 | + 26:59 |
39. | Bláha Adam | KSU0525 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:45 | + 27:19 |
40. | Kasza Tomáš | ZBM0512 | C | SK Žabovřesky Brno | 64:04 | + 29:38 |
41. | Sikora Matěj | TRI0501 | B | TJ TŽ Třinec | 66:03 | + 31:37 |
42. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | B | SKOB Ostrava | 74:57 | + 40:31 |
43. | Petřivalský Arnau | OOL0501 | C | SK Haná orienteering | 86:04 | + 51:38 |
44. | Martinek Matyáš | TZL0504 | B | SKOB Zlín | 94:28 | + 60:02 |
45. | Hrbáček Filip | LCE0501 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 104:33 | + 70:07 |
46. | Kroul Jiří | KSU0505 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 105:30 | + 71:04 |
47. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 111:34 | + 77:08 |
48. | Maťátko Václav | STE0500 | C | SK SKI-OB Šternberk | 132:59 | + 98:33 |
Kovařík Šimon | LCE0503 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
Humeník David | LCE0402 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
Pěček Dominik | SKM0401 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK | ||
Cvopa Pavol | 38S0501 | C | VZA Žilina | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostka Jiří | AOP0201 | A | Orientační Běh Opava | 41:30 | |
2. | Bialožyt Marek | TRI0301 | B | TJ TŽ Třinec | 45:26 | + 3:56 |
3. | Haltof Marek | TRI0200 | A | TJ TŽ Třinec | 45:28 | + 3:58 |
4. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | A | SK Žabovřesky Brno | 46:10 | + 4:40 |
5. | Urbánek Adam | ZBM0302 | A | SK Žabovřesky Brno | 46:46 | + 5:16 |
6. | Matuš Vít | VRB0202 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 48:08 | + 6:38 |
7. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 48:22 | + 6:52 |
8. | Knor Martin | 51S0201 | C | KOB Martin | 50:35 | + 9:05 |
9. | Rohac Martin | 25S0301 | C | KOB ATU Košice | 50:50 | + 9:20 |
10. | Čech Vít | AOP0302 | A | Orientační Běh Opava | 52:45 | + 11:15 |
11. | Peňáz Radek | VRB0313 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 53:57 | + 12:27 |
11. | Valík Adam | AOP0301 | A | Orientační Běh Opava | 53:57 | + 12:27 |
13. | Slama Richard | 25S0302 | C | KOB ATU Košice | 54:58 | + 13:28 |
14. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 55:07 | + 13:37 |
14. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | C | KOB ZPV Prostějov | 55:07 | + 13:37 |
16. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:04 | + 15:34 |
17. | Bjolek Michal | BFM0305 | A | SKOB Frýdek - Místek | 58:47 | + 17:17 |
18. | Lukašák Šimon | STE0202 | A | SK SKI-OB Šternberk | 59:16 | + 17:46 |
19. | Schenk Michal | 47S0201 | C | TJ Rapid Bratislava | 59:52 | + 18:22 |
20. | Kubik Maximilian | 47S0301 | C | TJ Rapid Bratislava | 61:27 | + 19:57 |
21. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | B | SK Severka Šumperk | 63:43 | + 22:13 |
22. | Sipos Tomas | SPE0304 | C | KOB Sokol Pezinok | 64:11 | + 22:41 |
23. | Havlik Adam | SPE0202 | C | KOB Sokol Pezinok | 65:50 | + 24:20 |
24. | Kundrata Jan | TZL0203 | B | SKOB Zlín | 67:20 | + 25:50 |
25. | Blank Noah | SKM0201 | B | KOB Směr Kroměříž | 67:51 | + 26:21 |
26. | Fedor Tibor | SPE0302 | C | KOB Sokol Pezinok | 69:09 | + 27:39 |
27. | Novotný Erik | ZLH0301 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 71:15 | + 29:45 |
28. | Palát Tomáš | ABM0307 | B | KOB ALFA Brno | 74:21 | + 32:51 |
29. | Patterman Prokop | KSU0333 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 75:54 | + 34:24 |
30. | Rajman Filip | UOL0301 | B | SOB Olomouc | 77:23 | + 35:53 |
31. | Hájek Petr | LCE0306 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 82:39 | + 41:09 |
32. | Kovařík Jakub | LCE0307 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 99:16 | + 57:46 |
Lucenic Timotej | SPE0303 | C | KOB Sokol Pezinok | DISK | ||
Doseděl Štěpán | STE0206 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Haltof Adam | TRI0300 | B | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filipek Sebastian | TRI0002 | A | TJ TŽ Třinec | 47:45 | |
2. | Jonáš Adam | 39S0001 | C | KOBRA Bratislava | 49:28 | + 1:43 |
3. | Adámek Filip | ABM0101 | A | KOB ALFA Brno | 51:25 | + 3:40 |
4. | Goldschmidt Tobiáš | ZBM0003 | C | SK Žabovřesky Brno | 51:55 | + 4:10 |
5. | Féder Medard | LCE0111 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:04 | + 6:19 |
6. | Pompura Daniel | ZBM0108 | C | SK Žabovřesky Brno | 58:46 | + 11:01 |
7. | Ondrejka Tomáš | 38S0000 | C | VZA Žilina | 61:15 | + 13:30 |
8. | Simo Matus | SPE0002 | C | KOB Sokol Pezinok | 62:20 | + 14:35 |
9. | Tuharský Erik | TRI0100 | A | TJ TŽ Třinec | 62:32 | + 14:47 |
10. | Ditri Dominic | SPE0003 | C | KOB Sokol Pezinok | 63:15 | + 15:30 |
11. | Šafář Martin | KSU0105 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:21 | + 15:36 |
12. | Kroul Josef | KSU0044 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:53 | + 18:08 |
13. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | A | KOS TJ Tesla Brno | 69:21 | + 21:36 |
14. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | B | SKOB Zlín | 71:05 | + 23:20 |
15. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 72:01 | + 24:16 |
16. | Kurak Michal | 25S0303 | C | KOB ATU Košice | 72:09 | + 24:24 |
17. | Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | 72:18 | + 24:33 |
18. | Poštulka Lukáš | STE0104 | B | SK SKI-OB Šternberk | 77:14 | + 29:29 |
19. | Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk | 82:10 | + 34:25 |
20. | Babišta Antonín | KSU0111 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 82:23 | + 34:38 |
21. | Prachař Matouš | UOL0000 | B | SOB Olomouc | 93:40 | + 45:55 |
22. | Janda Přemek | TZL0103 | B | SKOB Zlín | 94:38 | + 46:53 |
Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SOB Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sláma Dušan | ASU9843 | R | Magnus Orienteering | 58:07 | 2455 | |
2. | Chupek Jakub | JPV9911 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 59:45 | + 1:38 | 2397 |
3. | Gilík Marek | SOP9904 | B | OOB TJ Slezan Opava | 72:23 | + 14:16 | 1945 |
4. | Lovas Dominik | 47S9901 | C | TJ Rapid Bratislava | 72:53 | + 14:46 | |
5. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | B | OOB TJ Slezan Opava | 75:43 | + 17:36 | 1826 |
6. | Král Jan | ZBM9904 | A | SK Žabovřesky Brno | 79:33 | + 21:26 | 1689 |
7. | Florián Vojtěch | ABM9901 | A | KOB ALFA Brno | 85:56 | + 27:49 | 1461 |
8. | Procházka Jakub | SOP9903 | B | OOB TJ Slezan Opava | 90:44 | + 32:37 | 1290 |
9. | Vostál Dominik | UOL9901 | B | SOB Olomouc | 93:13 | + 35:06 | 1201 |
10. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 101:29 | + 43:22 | 906 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zbranek Roman | TZL8808 | R | SKOB Zlín | 80:45 | 9348 | |
2. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | R | SKOB Zlín | 80:51 | + 0:06 | 9336 |
3. | Horyna Roman | LCE7602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 82:04 | + 1:19 | 9197 |
4. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 82:38 | + 1:53 | 9132 |
5. | Smola Michal | TZL8131 | C | SKOB Zlín | 83:01 | + 2:16 | 9088 |
6. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | E | SK Žabovřesky Brno | 83:03 | + 2:18 | 9085 |
7. | Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Žabovřesky Brno | 84:59 | + 4:14 | 8863 |
8. | Vedra David | TBM7402 | C | KOS TJ Tesla Brno | 85:43 | + 4:58 | 8779 |
9. | Palát Petr | ABM7415 | C | KOB ALFA Brno | 86:12 | + 5:27 | 8724 |
10. | Argaláš Michal | TRI9301 | C | TJ TŽ Třinec | 86:24 | + 5:39 | 8701 |
11. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 86:48 | + 6:03 | 8655 |
12. | Schuster Marek | SSU9303 | E | SK Severka Šumperk | 86:56 | + 6:11 | 8640 |
13. | Bukovac Maroš | ZBM7605 | C | SK Žabovřesky Brno | 87:06 | + 6:21 | 8621 |
14. | Bravený Vít | ZBM9102 | C | SK Žabovřesky Brno | 87:12 | + 6:27 | 8610 |
15. | Wolf Filip | TUR9701 | R | OOB TJ Turnov | 87:57 | + 7:12 | 8524 |
16. | Perknovský Radim | JPV8235 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 88:11 | + 7:26 | 8497 |
17. | Kozák Osvald | TBM8201 | C | KOS TJ Tesla Brno | 88:33 | + 7:48 | 8455 |
18. | Kolárik Jan | TZL9003 | C | SKOB Zlín | 89:24 | + 8:39 | 8358 |
19. | Přibyl Bronislav | TZL8603 | C | SKOB Zlín | 89:39 | + 8:54 | 8329 |
20. | Klusáček Jan | ZBM9301 | C | SK Žabovřesky Brno | 90:17 | + 9:32 | 8257 |
21. | Zimmermann Jakub | KON8911 | C | KOB Konice | 92:02 | + 11:17 | 8057 |
22. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 93:14 | + 12:29 | 7919 |
23. | Hruška Jakub | ZBM9515 | C | SK Žabovřesky Brno | 94:34 | + 13:49 | 7767 |
24. | Přikryl Petr | ZBM6708 | C | SK Žabovřesky Brno | 95:13 | + 14:28 | 7692 |
25. | Balcar Aleš | PHK8602 | C | OK 99 Hradec Králové | 95:43 | + 14:58 | 7635 |
26. | Khýn Vítězslav | ASU8304 | C | Magnus Orienteering | 96:32 | + 15:47 | 7542 |
27. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | C | KOB Směr Kroměříž | 96:43 | + 15:58 | 7521 |
28. | Montero Cárceles Elmar | MOV9602 | C | SKOB Ostrava | 96:58 | + 16:13 | 7492 |
29. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 97:32 | + 16:47 | 7427 |
30. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 98:29 | + 17:44 | 7319 |
31. | Žaloudík Jiří | KRN8600 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 99:20 | + 18:35 | 7221 |
32. | Zelenka Tomáš | PHK9001 | C | OK 99 Hradec Králové | 99:54 | + 19:09 | 7156 |
33. | Zřídkaveselý Libor | ZBM7207 | C | SK Žabovřesky Brno | 103:02 | + 22:17 | 6798 |
34. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | 103:35 | + 22:50 | 6735 |
35. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 103:50 | + 23:05 | 6706 |
36. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 104:12 | + 23:27 | 6664 |
37. | Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | 105:18 | + 24:33 | 6539 |
38. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | C | SK Žabovřesky Brno | 105:23 | + 24:38 | 6529 |
39. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 105:56 | + 25:11 | 6466 |
40. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 106:21 | + 25:36 | 6418 |
41. | Novotný Ondřej | ABM9211 | C | KOB ALFA Brno | 106:50 | + 26:05 | 6363 |
42. | Skoupý Jan | STE9411 | C | SK SKI-OB Šternberk | 107:10 | + 26:25 | 6325 |
43. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | C | KOB ALFA Brno | 107:28 | + 26:43 | 6291 |
44. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 107:41 | + 26:56 | 6266 |
45. | Gazda Viktor | TRI9203 | C | TJ TŽ Třinec | 110:03 | + 29:18 | 5995 |
46. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 112:08 | + 31:23 | 5757 |
47. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 113:26 | + 32:41 | 5608 |
48. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 113:31 | + 32:46 | 5598 |
49. | Navrátil Marek | KYL7100 | C | SK SP Kylešovice | 116:55 | + 36:10 | 5209 |
50. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | C | SK Žabovřesky Brno | 118:38 | + 37:53 | 5013 |
51. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 120:51 | + 40:06 | 4759 |
52. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 121:19 | + 40:34 | 4706 |
53. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 121:31 | + 40:46 | 4683 |
54. | Tysz Adam | 84S8701 | C | Akademik TU Košice | 128:47 | + 48:02 | |
55. | Lachendro Jan | SKM8700 | C | KOB Směr Kroměříž | 130:58 | + 50:13 | 3602 |
56. | Tesař Jan | NNN9010 | C | Neregistrovaní | 131:58 | + 51:13 | |
57. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 133:02 | + 52:17 | 3365 |
58. | Otrusina Jan | ABM9210 | C | KOB ALFA Brno | 138:02 | + 57:17 | 2793 |
59. | Krajcar Ivo | SKM9501 | C | KOB Směr Kroměříž | 139:50 | + 59:05 | 2587 |
60. | Ondrusz Martin | NNN8810 | C | Neregistrovaní | 181:02 | + 100:17 | |
61. | Oľhava Richard | ASU8849 | C | Magnus Orienteering | 181:42 | + 100:57 | 0 |
Verner Tomáš | VBM8204 | C | VSK Mendelu Brno | DISK | 0 | ||
Poštulka Tomáš | STE9700 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 69:01 | |
2. | Horký Jan | UOL7100 | C | SOB Olomouc | 70:34 | + 1:33 |
3. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 75:21 | + 6:20 |
4. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 76:33 | + 7:32 |
5. | Marek Martin | VIC7624 | C | OB Vizovice | 82:30 | + 13:29 |
6. | Volkov Alexander | 38S8000 | C | VZA Žilina | 91:19 | + 22:18 |
7. | Bubela Tomáš | ASU8101 | C | Magnus Orienteering | 92:21 | + 23:20 |
8. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 92:28 | + 23:27 |
9. | Brosch Petr | RBK7111 | C | SK Radioklub Blansko | 95:09 | + 26:08 |
10. | Mašláň Jakub | TZL7801 | C | SKOB Zlín | 101:25 | + 32:24 |
11. | Walaski Antonín | TRI8006 | C | TJ TŽ Třinec | 105:34 | + 36:33 |
12. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB Spartak Adamov | 108:35 | + 39:34 |
13. | Paulíček Michal | UOL7701 | C | SOB Olomouc | 124:17 | + 55:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chupek Jozef | VZA7100 | C | Slávia ŽU Žilina | 58:56 | |
2. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 59:02 | + 0:06 |
3. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Orientační Běh Opava | 59:37 | + 0:41 |
4. | Daněk Roman | SBK7541 | C | KOB START Blansko, z. s. | 59:45 | + 0:49 |
5. | Schäfer Michal | TZL6304 | C | SKOB Zlín | 63:13 | + 4:17 |
6. | Pernička Petr | TZL7336 | C | SKOB Zlín | 64:18 | + 5:22 |
7. | Kusák Ivan | EZL6502 | C | PEV Zlín | 64:44 | + 5:48 |
8. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:07 | + 6:11 |
9. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 65:23 | + 6:27 |
10. | Pěček Martin | SKM7301 | C | KOB Směr Kroměříž | 69:14 | + 10:18 |
11. | Pěček Vítězslav | SKM7104 | C | KOB Směr Kroměříž | 70:11 | + 11:15 |
12. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 70:52 | + 11:56 |
13. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | 71:59 | + 13:03 |
14. | Vrubel Karel | TZL6401 | C | SKOB Zlín | 72:44 | + 13:48 |
15. | Rytíř Michal | SKM7325 | C | KOB Směr Kroměříž | 73:29 | + 14:33 |
16. | Kolek Petr | ASU7501 | C | Magnus Orienteering | 75:25 | + 16:29 |
17. | Dušek Vladimír | TBM7400 | C | KOS TJ Tesla Brno | 78:51 | + 19:55 |
18. | Ježek Petr | RBK7201 | C | SK Radioklub Blansko | 79:03 | + 20:07 |
19. | Krtička Luděk | SSU7847 | C | SK Severka Šumperk | 81:26 | + 22:30 |
20. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 83:11 | + 24:15 |
21. | Smékal David | UOL7503 | C | SOB Olomouc | 85:34 | + 26:38 |
22. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 98:54 | + 39:58 |
23. | Beránek Miroslav | ZBM7705 | C | SK Žabovřesky Brno | 116:46 | + 57:50 |
Černoch Karel | TZL6835 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sadílek Martin | VIC6901 | C | OB Vizovice | 49:54 | |
2. | Petřivalský Marek | STE6907 | C | SK SKI-OB Šternberk | 54:37 | + 4:43 |
3. | Mudrák Pavel | TBM6900 | C | KOS TJ Tesla Brno | 54:42 | + 4:48 |
4. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | C | SKOB Zlín | 55:37 | + 5:43 |
5. | Tornai Szabolcs | 25H7100 | C | Tabáni Spartacus | 57:57 | + 8:03 |
6. | Pekárek Evžen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | 58:07 | + 8:13 |
7. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 59:23 | + 9:29 |
8. | Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 62:31 | + 12:37 |
9. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 63:06 | + 13:12 |
10. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 66:24 | + 16:30 |
11. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 67:59 | + 18:05 |
12. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 70:27 | + 20:33 |
13. | Auermüller Vít | 65X6700 | C | Laněk | 73:01 | + 23:07 |
14. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 77:47 | + 27:53 |
15. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 79:11 | + 29:17 |
16. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 80:22 | + 30:28 |
17. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 80:40 | + 30:46 |
18. | Kunz Petr | OTK6910 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 81:36 | + 31:42 |
19. | Kašpar Jaroslav | KSU7004 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 84:28 | + 34:34 |
20. | Zentrich David | OTK7101 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 86:43 | + 36:49 |
21. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 89:58 | + 40:04 |
22. | Müller Libor | OTK7201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 91:36 | + 41:42 |
23. | Vavřík René | MOV7000 | C | SKOB Ostrava | 94:25 | + 44:31 |
24. | Vrána Jan | UOL7300 | C | SOB Olomouc | 98:00 | + 48:06 |
25. | Galík Svatopluk | TZL6301 | C | SKOB Zlín | 98:39 | + 48:45 |
26. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | 104:36 | + 54:42 |
27. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 106:14 | + 56:20 |
28. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 108:12 | + 58:18 |
Láznička Robert | TZL6309 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 51:48 | |
2. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 52:19 | + 0:31 |
3. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 53:49 | + 2:01 |
4. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 58:29 | + 6:41 |
5. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 58:43 | + 6:55 |
6. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | C | TJ TŽ Třinec | 59:51 | + 8:03 |
7. | Antonowicz Jerzy | STE6800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 60:18 | + 8:30 |
8. | Pernica Jiří | UOL6501 | C | SOB Olomouc | 63:44 | + 11:56 |
9. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 63:45 | + 11:57 |
10. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 65:17 | + 13:29 |
11. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 65:55 | + 14:07 |
12. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | C | VSK Mendelu Brno | 66:17 | + 14:29 |
13. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 67:59 | + 16:11 |
14. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 68:55 | + 17:07 |
15. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 69:30 | + 17:42 |
16. | Cetl Vladimír | AOP6602 | C | Orientační Běh Opava | 72:49 | + 21:01 |
17. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 75:57 | + 24:09 |
18. | Riessler Otto | OTK6800 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 76:44 | + 24:56 |
19. | Koltai Zoltan | 25H6700 | C | Tabáni Spartacus | 80:35 | + 28:47 |
20. | Hájek Martin | KYL6801 | C | SK SP Kylešovice | 81:19 | + 29:31 |
21. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 84:16 | + 32:28 |
22. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | C | SOB Olomouc | 85:53 | + 34:05 |
23. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 90:05 | + 38:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | OB Havířov | 47:17 | |
2. | Piják Jaroslav | SPE5801 | C | KOB Sokol Pezinok | 49:35 | + 2:18 |
3. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 52:05 | + 4:48 |
4. | Buřt Vladimír | SBK6301 | C | KOB START Blansko, z. s. | 55:00 | + 7:43 |
5. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 56:34 | + 9:17 |
6. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 60:34 | + 13:17 |
7. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava | 64:46 | + 17:29 |
8. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 65:20 | + 18:03 |
9. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Orientační Běh Opava | 66:26 | + 19:09 |
10. | Strakoš Bohumil | TZL6345 | C | SKOB Zlín | 68:03 | + 20:46 |
11. | Šarman Radim | MOV6201 | C | SKOB Ostrava | 69:47 | + 22:30 |
12. | Janů Zdeněk | KSU5749 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 70:52 | + 23:35 |
13. | Peťovský Jan | SBK6201 | C | KOB START Blansko, z. s. | 77:48 | + 30:31 |
14. | Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 79:43 | + 32:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 45:22 | |
2. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 49:54 | + 4:32 |
3. | Lanc Marian | TZL5806 | C | SKOB Zlín | 50:05 | + 4:43 |
4. | Polakovič Peter | 38S5500 | C | VZA Žilina | 51:05 | + 5:43 |
5. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 52:12 | + 6:50 |
6. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 53:07 | + 7:45 |
7. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | 57:00 | + 11:38 |
8. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 63:42 | + 18:20 |
9. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 64:20 | + 18:58 |
10. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 75:42 | + 30:20 |
11. | Potěšil Václav | VBM5613 | C | VSK Mendelu Brno | 89:46 | + 44:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanzl Vlastimil | VBM5329 | C | VSK Mendelu Brno | 42:28 | |
2. | Chmelík Aleš | VBM4732 | C | VSK Mendelu Brno | 48:32 | + 6:04 |
3. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 49:10 | + 6:42 |
4. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 53:18 | + 10:50 |
5. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 54:16 | + 11:48 |
6. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 56:26 | + 13:58 |
7. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 56:37 | + 14:09 |
8. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 59:50 | + 17:22 |
9. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 60:16 | + 17:48 |
10. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 60:44 | + 18:16 |
11. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 63:20 | + 20:52 |
12. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 64:09 | + 21:41 |
13. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SOB Olomouc | 65:01 | + 22:33 |
14. | Polínek Jaroslav | OTK5300 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 69:26 | + 26:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 44:33 | |
2. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 46:58 | + 2:25 |
3. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 47:53 | + 3:20 |
4. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:36 | + 12:03 |
5. | Dospíšil Jaroslav | SBR4501 | C | SKOB Bruntál | 62:50 | + 18:17 |
6. | Blažek Václav | SBR4701 | C | SKOB Bruntál | 77:47 | + 33:14 |
Bauer Emil | VBM4410 | C | VSK Mendelu Brno | DISK | ||
Ptáček Jiří | BOV4401 | C | TJ Baník Ostrava OKD | DISK | ||
Horký Jan | UOL4600 | C | SOB Olomouc | DISK | ||
Šmakal Pavel | TZL4801 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 41:24 | |
2. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 43:06 | + 1:42 |
3. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 60:51 | + 19:27 |
Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Orientační Běh Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valla Stanislav | TZL3125 | C | SKOB Zlín | 72:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Graubner Mikuláš | 13C1000 | C | SKK Tatanka Zlín | 22:21 | |
2. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | C | OOB Spartak Adamov | 22:23 | + 0:02 |
3. | Novosadová Klára | TZL0952 | C | SKOB Zlín | 22:58 | + 0:37 |
4. | Mašláň Prokop | TZL1005 | C | SKOB Zlín | 23:14 | + 0:53 |
5. | Kadlček Ondřej | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:08 | + 1:47 |
6. | Rose Ondřej | SKM0900 | C | KOB Směr Kroměříž | 24:19 | + 1:58 |
7. | Mlčoch Jakub | SKM | C | KOB Směr Kroměříž | 24:22 | + 2:01 |
8. | Koč Juraj | NNN | C | Neregistrovaní | 24:39 | + 2:18 |
9. | Vlčková Alžběta | VIC | C | OB Vizovice | 24:49 | + 2:28 |
10. | Patková Lucia | 38S0701 | C | VZA Žilina | 25:07 | + 2:46 |
11. | Slepánek Kryštof | PLU1000 | C | TJ SOKOL Plumlov | 25:12 | + 2:51 |
12. | Verner Jan | TBM1114 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:30 | + 3:09 |
13. | Haluzová Štěpánka | NNN | C | Neregistrovaní | 25:45 | + 3:24 |
14. | Bukovác Lukáš | 27S0008 | C | Farmaceut Bratislava | 26:45 | + 4:24 |
15. | Paulus Michal | 38S0901 | C | VZA Žilina | 27:34 | + 5:13 |
16. | Stackeová Jan | LCE5551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:08 | + 5:47 |
17. | Pozlovská Eliška | TZL0954 | C | SKOB Zlín | 28:34 | + 6:13 |
18. | Sušila Filip | NNN | C | Neregistrovaní | 28:40 | + 6:19 |
19. | Velichová Denisa | LCE1053 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:21 | + 7:00 |
19. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 29:21 | + 7:00 |
21. | Veselková Julie | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:59 | + 7:38 |
22. | Pěček Tobiáš | SKM1100 | C | KOB Směr Kroměříž | 30:02 | + 7:41 |
22. | Kotrle David | STE1101 | C | SK SKI-OB Šternberk | 30:02 | + 7:41 |
24. | Berger Tomáš | MOV1002 | C | SKOB Ostrava | 30:15 | + 7:54 |
25. | Macka Sebastián | LCE1112 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:25 | + 8:04 |
26. | Polónyi Samuel | 38S0900 | C | VZA Žilina | 30:51 | + 8:30 |
27. | Gašparíková Beáta | 38S0751 | C | VZA Žilina | 32:07 | + 9:46 |
28. | Krtička Mikuláš | SSU1100 | C | SK Severka Šumperk | 32:13 | + 9:52 |
29. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | C | SK Moravan Louňovice | 32:48 | + 10:27 |
29. | Kolářová Veronika | LOU1050 | C | SK Moravan Louňovice | 32:48 | + 10:27 |
31. | Kúdelová Olivie | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:05 | + 10:44 |
32. | Macek Václav | ASU1249 | C | Magnus Orienteering | 35:12 | + 12:51 |
33. | Slámová Emilie inka | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:23 | + 13:02 |
34. | Vedrová Anika | TBM1351 | C | KOS TJ Tesla Brno | 35:24 | + 13:03 |
35. | Kadlčková Tereza | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:31 | + 13:10 |
36. | Brucháček Jan | NNN | C | Neregistrovaní | 36:21 | + 14:00 |
37. | Babík Tomáš | 38S0800 | C | VZA Žilina | 36:26 | + 14:05 |
38. | Brucháček Matěj | NNN | C | Neregistrovaní | 37:10 | + 14:49 |
39. | Káčerová Viktória | 38S0750 | C | VZA Žilina | 37:13 | + 14:52 |
40. | Liber Václav | AOP1000 | C | Orientační Běh Opava | 37:37 | + 15:16 |
41. | Fišer Petr | TZL | C | SKOB Zlín | 39:05 | + 16:44 |
42. | Kozák Vojtěch | TBM1101 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:23 | + 17:02 |
43. | Mikšík Oliver | 6RZ1300 | C | O-sport | 39:46 | + 17:25 |
44. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:52 | + 19:31 |
45. | Papež Vítek | NNN | C | Neregistrovaní | 43:39 | + 21:18 |
46. | Herman Jakub | KRN0606 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 44:31 | + 22:10 |
47. | Kozáková Zuzana | TBM1352 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:41 | + 23:20 |
48. | Vintr Otakar | TZL1300 | C | SKOB Zlín | 45:43 | + 23:22 |
49. | Smola Jakub | TZL | C | SKOB Zlín | 45:49 | + 23:28 |
50. | Macka Matyáš | LCE1313 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:47 | + 28:26 |
51. | Vaněk Jiří | NNN | C | Neregistrovaní | 53:47 | + 31:26 |
52. | Vaněk Jan | NNN | C | Neregistrovaní | 53:58 | + 31:37 |
53. | Rakvica Jakub | NNN | C | Neregistrovaní | 57:54 | + 35:33 |
54. | Rakvica Matěj | NNN | C | Neregistrovaní | 58:49 | + 36:28 |
55. | Good Marie | SBR1250 | C | SKOB Bruntál | 61:38 | + 39:17 |
56. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 72:51 | + 50:30 |
57. | Ebnerová Alena | KON1171 | C | KOB Konice | 80:06 | + 57:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašpar Jakub | ASU9747 | C | Magnus Orienteering | 17:21 | |
2. | Bíčánek Milan | TRI7701 | C | TJ TŽ Třinec | 18:02 | + 0:41 |
3. | Kroul Josef | KSU7302 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:11 | + 3:50 |
4. | Verner Leoš | NNN | C | Neregistrovaní | 22:13 | + 4:52 |
5. | Dorčák Jan | NNN0100 | C | Neregistrovaní | 24:14 | + 6:53 |
6. | Dorčáková Pavlína | NNN6900 | C | Neregistrovaní | 25:18 | + 7:57 |
7. | Christodoulou Iva | ASU7599 | C | Magnus Orienteering | 25:30 | + 8:09 |
8. | Graubnerová Martina | 13C7650 | C | SKK Tatanka Zlín | 25:33 | + 8:12 |
9. | Klumpar Filip | NNN3001 | C | Neregistrovaní | 27:48 | + 10:27 |
10. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 28:27 | + 11:06 |
11. | Solařová Kristýna | NNN | C | Neregistrovaní | 28:45 | + 11:24 |
12. | Dynka Jiří | TZL | C | SKOB Zlín | 30:00 | + 12:39 |
13. | Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 30:08 | + 12:47 |
14. | Fajkoš Lubomír | NNN0300 | C | Neregistrovaní | 30:23 | + 13:02 |
15. | Buráňová Hana | 9MX7050 | C | BzB | 31:41 | + 14:20 |
16. | Buráň Zdeněk | 9MX5800 | C | BzB | 31:46 | + 14:25 |
17. | Poláček Tomáš | JPV0520 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 32:13 | + 14:52 |
18. | Liber Vlastimil | AOP6402 | C | Orientační Běh Opava | 33:53 | + 16:32 |
19. | Polišenská Ludmila | HLV7250 | C | KČT - OB Holešov | 34:52 | + 17:31 |
20. | Dufková Renata | LCE0253 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:04 | + 17:43 |
21. | Zatloukalová Marika | NNN | C | Neregistrovaní | 35:10 | + 17:49 |
22. | Benešová Jana | NNN | C | Neregistrovaní | 35:16 | + 17:55 |
23. | Haltofová Marie | TRI7050 | C | TJ TŽ Třinec | 35:18 | + 17:57 |
24. | Pospíšilová Lucie | STE7551 | C | SK SKI-OB Šternberk | 35:38 | + 18:17 |
25. | Štrosová Jana | 7SC0050 | C | Neregistrovaní - MOV | 35:44 | + 18:23 |
26. | Mrozková Olga | TRI7350 | C | TJ TŽ Třinec | 35:58 | + 18:37 |
27. | Florešová Hana | TZL0653 | C | SKOB Zlín | 36:53 | + 19:32 |
28. | Kovalčíková Nela | TZL07XX | C | SKOB Zlín | 36:54 | + 19:33 |
29. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 37:04 | + 19:43 |
30. | Smékalová Jana | UOL7850 | C | SOB Olomouc | 38:45 | + 21:24 |
31. | Volencova Ivana | 3SZ5250 | C | Neregistrovaní | 39:32 | + 22:11 |
32. | Mikšík Michal | TZL0508 | C | SKOB Zlín | 39:44 | + 22:23 |
33. | Plachá Aneta | JPV0555 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 40:00 | + 22:39 |
34. | Poulíčková Klára | NNN | C | Neregistrovaní | 40:05 | + 22:44 |
34. | Martinec Robin | NNN | C | Neregistrovaní | 40:05 | + 22:44 |
36. | Polišenský Daniel | HLV0202 | C | KČT - OB Holešov | 40:19 | + 22:58 |
37. | Pinkrtová Štěpánka | 9BC0001 | C | NNN | 40:50 | + 23:29 |
38. | Mališková Petra | NNN | C | Neregistrovaní | 41:09 | + 23:48 |
39. | Lennerová Eva | LPU5653 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:23 | + 25:02 |
40. | Král Martin | OTK0100 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 42:57 | + 25:36 |
41. | Králová Věra | OTK7151 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 44:28 | + 27:07 |
42. | Riesslerová Eliška | OTK0350 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 45:01 | + 27:40 |
43. | Vítková Miroslava | PTE6952 | C | TJ Sokol Ptení | 46:00 | + 28:39 |
44. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:14 | + 28:53 |
45. | Blank Radka | SKM7351 | C | KOB Směr Kroměříž | 48:49 | + 31:28 |
46. | Kotrle Milan | NNN | C | Neregistrovaní | 52:02 | + 34:41 |
47. | Vavříková Iveta | MOV7450 | C | SKOB Ostrava | 52:25 | + 35:04 |
48. | Dorčák Tomáš | NNN0800 | C | Neregistrovaní | 61:38 | + 44:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 34:31 | |
2. | Dušek Martin | NNN | C | Neregistrovaní | 36:26 | + 1:55 |
3. | Ebner Zdeněk | KON8215 | C | KOB Konice | 38:19 | + 3:48 |
4. | Švestka Vít | KVS9700 | C | SKOB Kobra Vsetín | 38:59 | + 4:28 |
5. | Kašparová Ivana | UOL6951 | C | SOB Olomouc | 39:14 | + 4:43 |
6. | Kadlček Václav | NNN8901 | C | Neregistrovaní | 40:28 | + 5:57 |
7. | Dressler Jan | SBK7911 | C | KOB START Blansko, z. s. | 41:04 | + 6:33 |
8. | Novák Jan | STE7900 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:14 | + 6:43 |
9. | Škvorová Barbora | KAM9150 | C | OK Kamenice | 41:58 | + 7:27 |
10. | Novosad Tibor | 27S0003 | C | Farmaceut Bratislava | 42:39 | + 8:08 |
11. | Langer Martin | LOV8400 | C | lepus.cz | 42:45 | + 8:14 |
12. | Zavadilová Simona | PTE8485 | C | TJ Sokol Ptení | 42:51 | + 8:20 |
13. | Vlachová Tereza | AOV8750 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 42:57 | + 8:26 |
14. | Mička Aleš | TJP7300 | C | TJ Sokol Troja | 43:24 | + 8:53 |
15. | Muchová Barbora | KVS8550 | C | SKOB Kobra Vsetín | 43:57 | + 9:26 |
16. | Mikšík Pavel | 6RZ6500 | C | O-sport | 44:54 | + 10:23 |
17. | Matuška Pavel | RBK7001 | C | SK Radioklub Blansko | 45:09 | + 10:38 |
18. | Raška Miroslav | NNN | C | Neregistrovaní | 45:44 | + 11:13 |
19. | Vágner Vladislav | SJC8602 | C | Sportcentrum Jičín | 46:02 | + 11:31 |
20. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 46:08 | + 11:37 |
21. | Hlavová Hana | KON8888 | R | KOB Konice | 46:30 | + 11:59 |
22. | Vágnerová Michaela | SJC8754 | C | Sportcentrum Jičín | 46:58 | + 12:27 |
22. | Seidenglanz Marek | SSU7401 | C | SK Severka Šumperk | 46:58 | + 12:27 |
24. | Zatloukal Radek | STE7000 | C | SK SKI-OB Šternberk | 50:14 | + 15:43 |
25. | Müllerová Markéta | LCE9453 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:16 | + 16:45 |
26. | Felkl Luděk | 47C6000 | C | ASPV OA Šumperk | 52:23 | + 17:52 |
26. | Štrajtová Zuzana | UOL6452 | C | SOB Olomouc | 52:23 | + 17:52 |
28. | Bartoň Jaroslav | NNN1001 | C | Neregistrovaní | 52:25 | + 17:54 |
29. | Kaloč Vítězslav | KVS5904 | C | SKOB Kobra Vsetín | 54:29 | + 19:58 |
30. | Ženčáková Marie | 47C6850 | C | ASPV OA Šumperk | 56:30 | + 21:59 |
31. | Pěčková Monika | SKM7350 | C | KOB Směr Kroměříž | 58:21 | + 23:50 |
32. | Komanová Kristína | 27S0002 | C | Farmaceut Bratislava | 58:29 | + 23:58 |
33. | Otrusina Milan | EZL6205 | C | PEV Zlín | 59:43 | + 25:12 |
34. | Koman Marek | 27S0001 | C | Farmaceut Bratislava | 59:49 | + 25:18 |
35. | Sadílková Iva | VIC0151 | C | OB Vizovice | 60:11 | + 25:40 |
36. | Kundrata Petr | JZL7200 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 60:19 | + 25:48 |
37. | Marková Pavla | VIC7857 | C | OB Vizovice | 61:24 | + 26:53 |
37. | Hýbl Dušan | JPV7202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 61:24 | + 26:53 |
39. | Jelínková Jana | TZL6556 | C | SKOB Zlín | 63:19 | + 28:48 |
40. | Felklová Jarmila | 47C6050 | C | ASPV OA Šumperk | 66:55 | + 32:24 |
41. | Herna Ida | 27S0004 | C | Farmaceut Bratislava | 78:08 | + 43:37 |
42. | Petřivalský Bernat | OOL0203 | C | SK Haná orienteering | 78:51 | + 44:20 |
43. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 89:04 | + 54:33 |
Havlík Jakub | NNN | C | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Knapová Lenka | LPU9351 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:59 | |
2. | Bouška Tomáš | ABM9205 | C | KOB ALFA Brno | 55:22 | + 6:23 |
3. | Fišer Petr | TZL | C | SKOB Zlín | 56:15 | + 7:16 |
4. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 58:27 | + 9:28 |
5. | Byrtus Petr | TRI7703 | C | TJ TŽ Třinec | 64:16 | + 15:17 |
6. | Binar Robert | OOL7501 | C | SK Haná orienteering | 64:50 | + 15:51 |
7. | Vlček Jiří | VIC7700 | C | OB Vizovice | 66:07 | + 17:08 |
8. | Sadílek Jan | VIC9601 | C | OB Vizovice | 66:45 | + 17:46 |
9. | Plachý Martin | JPV6515 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 68:21 | + 19:22 |
10. | Tomášek Pavel | OTK5800 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 68:59 | + 20:00 |
11. | Uhlíková Tereza | PGP9162 | C | SK Praga | 69:26 | + 20:27 |
12. | Oujezdský Matyáš | ZBM0307 | C | SK Žabovřesky Brno | 73:06 | + 24:07 |
13. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 75:54 | + 26:55 |
14. | Novotný Petr | 5CZ7300 | C | Dukla Blansko | 78:24 | + 29:25 |
15. | Pompura Ladislav | 1TS6301 | C | Terezka Banska Bystrica | 82:01 | + 33:02 |
16. | Tomašovič Michal | SPE | C | KOB Sokol Pezinok | 82:35 | + 33:36 |
17. | Hala Miroslav | VIC7601 | C | OB Vizovice | 83:23 | + 34:24 |
18. | Czasch Adam | NNN | C | Neregistrovaní | 84:56 | + 35:57 |
19. | Good Martin | SBR7800 | C | SKOB Bruntál | 92:10 | + 43:11 |
20. | Bjolek Lukáš | BFM7601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 117:20 | + 68:21 |
Graubner Jan | TZL8236 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Kozubík Jiří | 3UX8800 | C | JuraZub Zlín | DISK | ||
Pastuszek Filip | TZL7731 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Pavlica Jiří | KVS7501 | C | SKOB Kobra Vsetín | DISK |