Logo

Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

Datum:
05.09.2021
Místo konání:
Valchov
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Ledková huť 2021
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Otrusina Jiří - R1
Kategorie:
D16A     D18A     D20A     D21E     D21A     H16A     H18A     H20A     H21E     H21A    

D16A 3.20 km, 115 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 A OOB TJ Turnov 21:06
2. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 22:48 + 1:42
3. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 23:12 + 2:06
4. Metelková Michaela PHK0550 A OK 99 Hradec Králové 23:51 + 2:45
5. Bambousková Julie DOR0650 A OK Dobříš 25:06 + 4:00
6. Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 25:41 + 4:35
7. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 26:12 + 5:06
8. Procházková Doubravka PBM0651 A TJ Spartak 1. brněnská 26:19 + 5:13
8. Malečková Hana VSP0553 A USK Praha 26:19 + 5:13
10. Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:37 + 5:31
11. Paulíčková Tereza UOL0750 A SOB Olomouc 26:57 + 5:51
12. Matoušková Jana MOV0551 A SKOB Ostrava 27:04 + 5:58
13. Doušková Kateřina TBM0679 A KOS TJ Tesla Brno 27:17 + 6:11
14. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 27:22 + 6:16
15. Vítková Hana SJI0750 A OK Jihlava 27:37 + 6:31
16. Košková Martina SHK0652 A OK Slavia Hradec Králové 27:42 + 6:36
17. Kotková Adéla RIC0655 A OB Říčany 28:03 + 6:57
18. Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 28:05 + 6:59
19. Koubová Hana DKP0558 A Oddíl OB Kotlářka 28:21 + 7:15
20. Gallo Natálie AOP0652 A Orientační Běh Opava 28:35 + 7:29
21. Haasová Klára LPU0655 A OK Lokomotiva Pardubice 28:56 + 7:50
22. Dušková Tereza TBM0554 A KOS TJ Tesla Brno 29:12 + 8:06
23. Housková Barbora DOR0655 A OK Dobříš 29:33 + 8:27
24. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 29:39 + 8:33
25. Štemberová Bára TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:59 + 8:53
26. Pišová Adéla LCE0551 A OOB TJ Slovan Luhačovice 30:02 + 8:56
27. Mellanová Judita TUR0559 A OOB TJ Turnov 30:18 + 9:12
28. Kosobudová Anna VTA0551 A SC vebr-sport 30:31 + 9:25
29. Ehlová Martina TBM0655 A KOS TJ Tesla Brno 30:39 + 9:33
30. Kožíšková Kateřina VPM0652 A KOS Slavia Plzeň 30:48 + 9:42
31. Urbánková Eva ONO0650 A SKOB Ostrov 31:07 + 10:01
32. Doušková Hana TBM0659 A KOS TJ Tesla Brno 31:30 + 10:24
33. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 31:47 + 10:41
34. Beránková Šárka VPM0551 A KOS Slavia Plzeň 32:26 + 11:20
35. Chrástová Magdaléna STH0551 A SK Studenec 32:37 + 11:31
35. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 32:37 + 11:31
37. Cetlová Magdaléna AOP0552 A Orientační Běh Opava 32:45 + 11:39
38. Holíková Simona ONO0553 A SKOB Ostrov 32:57 + 11:51
39. Slavíková Tereza CHT0656 A OOB SK Chrast 33:04 + 11:58
40. Švecová Karolína ZVO0557 A OB SK Zvole 33:19 + 12:13
40. Rychlá Karolína AOP0757 A Orientační Běh Opava 33:19 + 12:13
42. Škáchová Zuzana DKP0656 A Oddíl OB Kotlářka 33:59 + 12:53
43. Savruková Adéla TJN0656 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:09 + 13:03
44. Skácelová Kateřina VLI0550 A Slavia Liberec orienteering 35:16 + 14:10
45. Cejpková Karolína SRK0552 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:37 + 14:31
46. Štětínská Tereza MOV0751 A SKOB Ostrava 35:54 + 14:48
47. Podoubská Adéla TJN0658 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:14 + 15:08
47. Šaňáková Marie UOL0651 A SOB Olomouc 36:14 + 15:08
49. Pekařová Nela VTA0552 A SC vebr-sport 37:05 + 15:59
50. Srbová Michaela LPU0557 A OK Lokomotiva Pardubice 41:03 + 19:57
51. Výchová Veronika SRK0557 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:05 + 19:59

D18A 3.60 km, 145 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 25:41
2. Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 26:24 + 0:43
3. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 26:53 + 1:12
4. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 27:01 + 1:20
5. Poborská Eliška DKP0358 A Oddíl OB Kotlářka 28:02 + 2:21
6. Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 29:19 + 3:38
7. Vávrová Vanda HOR0350 A TJ Jiskra Hořice 29:57 + 4:16
8. Kodejšová Markéta VSP0458 A USK Praha 30:29 + 4:48
9. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 30:36 + 4:55
10. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 31:07 + 5:26
11. Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 31:09 + 5:28
11. Pesničáková Soňa JJN0451 A Team Jizerky 31:09 + 5:28
13. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 31:10 + 5:29
14. Janovská Vendula JIL0453 A OK Jilemnice 31:20 + 5:39
15. Aschermannová Klára VSP0454 A USK Praha 31:26 + 5:45
16. Kubáková Nela SJH0451 A SOS Jindřichův Hradec 31:31 + 5:50
17. Pecko Sára ONO0452 A SKOB Ostrov 32:04 + 6:23
18. Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 32:13 + 6:32
18. Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 32:13 + 6:32
20. Šafaříková Lucie OPI0350 A Orientační sporty Písek 32:21 + 6:40
21. Richtrová Kamila VPM0451 A KOS Slavia Plzeň 32:47 + 7:06
22. Krejčová Lucie ROU0453 A SKOB Roudnice nad Labem 33:00 + 7:19
23. Kovalčíková Anna AOP0453 A Orientační Běh Opava 33:03 + 7:22
24. Hanušová Kateřina VRL0455 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:05 + 7:24
25. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:11 + 7:30
26. Stoklasová Zuzana LPU0456 A OK Lokomotiva Pardubice 33:14 + 7:33
26. Chrzová Eliška PGP0353 A SK Praga 33:14 + 7:33
28. Pavlíčková Hana KPY0450 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:16 + 7:35
29. Bídová Markéta UOL0352 A SOB Olomouc 33:22 + 7:41
30. Pachmannová Bára AOP0351 A Orientační Běh Opava 34:54 + 9:13
31. Dvořáková Hana PGP0355 A SK Praga 34:59 + 9:18
32. Bednaříková Emma PBM0359 A TJ Spartak 1. brněnská 35:09 + 9:28
33. Skácelová Adéla JJN0454 A Team Jizerky 35:49 + 10:08
34. Chvátilová Johana PHK0450 A OK 99 Hradec Králové 35:51 + 10:10
35. Švecová Anežka ZVO0352 A OB SK Zvole 36:05 + 10:24
36. Brožková Tereza LPU0457 A OK Lokomotiva Pardubice 36:51 + 11:10
37. Podrábská Alžběta JJN0452 A Team Jizerky 40:30 + 14:49
38. Szymanská Zuzana DKP0463 B Oddíl OB Kotlářka 41:20 + 15:39
39. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 42:47 + 17:06
40. Kološová Veronika LPU0351 A OK Lokomotiva Pardubice 43:11 + 17:30
Barnatová Klára ZBM0352 A SK Žabovřesky Brno DISK

D20A 4.10 km, 155 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6491

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 27:20 7473
2. Škáchová Magdalena DKP0156 R Oddíl OB Kotlářka 31:01 + 3:41 6625
3. Mašínová Anna TJN0152 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:22 + 4:02 6545
4. Vejražková Rozárka TUR0151 R OOB TJ Turnov 31:34 + 4:14 6499
5. Pekařová Jana TUR0252 R OOB TJ Turnov 31:43 + 4:23 6464
6. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 31:44 + 4:24 6460
7. Marková Ema SSU0252 A SK Severka Šumperk 32:20 + 5:00 6322
8. Bednaříková Sára LCE0252 R OOB TJ Slovan Luhačovice 32:26 + 5:06 6299
9. Hlaváčová Anežka TBM0199 R KOS TJ Tesla Brno 33:23 + 6:03 6081
10. Mrózek Teresa SIT0251 A OK SILESIA 33:59 + 6:39 5943
11. Martanová Elin TUR0253 R OOB TJ Turnov 34:03 + 6:43 5927
12. Blažková Kateřina SJH0252 A SOS Jindřichův Hradec 34:26 + 7:06 5839
13. Kroniková Štěpánka SHK0150 A OK Slavia Hradec Králové 34:54 + 7:34 5732
14. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 35:15 + 7:55 5651
15. Šafková Sofie KAM0153 E OK Kamenice 35:23 + 8:03 5620
16. Horáková Barbora VSP0150 R USK Praha 35:40 + 8:20 5555
17. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:24 + 9:04 5386
18. Rýdlová Magdaléna JJN0252 A Team Jizerky 37:08 + 9:48 5218
19. Rýdlová Adéla JJN0151 R Team Jizerky 38:50 + 11:30 4827
20. Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 39:06 + 11:46 4765
21. Raková Petra SHK0251 A OK Slavia Hradec Králové 39:55 + 12:35 4577
22. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 39:56 + 12:36 4574
23. Kosobudová Kateřina VTA0253 A SC vebr-sport 40:28 + 13:08 4451
24. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 A OK Dobříš 40:54 + 13:34 4351
25. Nevěřilová Kateřina LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovice 40:58 + 13:38 4336
26. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:54 + 14:34 4121
27. Wartewig Anna 001 C Sonnenschein 41:59 + 14:39
28. Nováková Světlana NPA0151 A SK LOB Nová Paka 43:01 + 15:41 3864
29. Podrábská Marie JJN0251 A Team Jizerky 44:54 + 17:34 3431
30. Svobodová Anna VTA0151 A SC vebr-sport 47:48 + 20:28 2764

D21E 5.20 km, 190 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9459

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 33:26 10528
2. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 35:33 + 2:07 9925
3. Šimková Johanka ZBM9350 E SK Žabovřesky Brno 36:36 + 3:10 9626
4. Peterová Jana LPU0057 E OK Lokomotiva Pardubice 36:53 + 3:27 9545
5. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 37:33 + 4:07 9355
6. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 37:34 + 4:08 9350
7. Zháňalová Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 37:53 + 4:27 9260
8. Nieke Patricia TUR9552 R OOB TJ Turnov 38:03 + 4:37 9213
9. Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 38:46 + 5:20 9009
10. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 38:59 + 5:33 8947
11. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 39:25 + 5:59 8823
12. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 39:26 + 6:00 8819
13. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 39:41 + 6:15 8747
14. Nechanická Klára TBM0055 E KOS TJ Tesla Brno 39:43 + 6:17 8738
15. Sieglová Eliška PGP9954 E SK Praga 39:58 + 6:32 8667
16. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 40:40 + 7:14 8467
17. Perůtková Jindra LCE8989 E OOB TJ Slovan Luhačovice 41:00 + 7:34 8372
18. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 41:35 + 8:09 8206
19. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 41:56 + 8:30 8106
20. Klusáčková Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 42:11 + 8:45 8035
21. Semrádová Jana CHC9951 C K.O.B. Choceň 42:17 + 8:51 8007
22. Grycová Kateřina TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno 42:58 + 9:32 7812
22. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 42:58 + 9:32 7812
24. Poklopová Lenka SSU8952 R SK Severka Šumperk 43:04 + 9:38 7784
25. Benešová Jana CTB9452 R SK OB Chotěboř 43:55 + 10:29 7541
26. Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 44:31 + 11:05 7371
27. Opálková Martina TBM0056 R KOS TJ Tesla Brno 45:11 + 11:45 7181
28. Odehnalová Tereza ZBM9757 E SK Žabovřesky Brno 45:32 + 12:06 7081
29. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 45:39 + 12:13 7048
30. Jeřábková Jitka TZL9453 R SKOB Zlín 46:26 + 13:00 6825
31. Thýnová Nikola SHK0051 R OK Slavia Hradec Králové 50:26 + 17:00 5685

D21A 4.60 km, 185 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7226

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 36:58 7914
2. Mádlová Věra PBM8951 C TJ Spartak 1. brněnská 38:44 + 1:46 7560
3. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 39:00 + 2:02 7506
4. Dékány Pavla LCE9052 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:39 + 2:41 7376
5. Nešporová Alžběta TZL0051 R SKOB Zlín 41:21 + 4:23 7035
6. Korpasová Tereza TBM9898 C KOS TJ Tesla Brno 43:38 + 6:40 6578
7. Červená Adéla SHK9755 C OK Slavia Hradec Králové 44:06 + 7:08 6484
8. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:12 + 8:14 6264
9. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 45:36 + 8:38 6184
10. Špringlová Kamila TBM0050 C KOS TJ Tesla Brno 45:54 + 8:56 6124
11. Odehnalová Klára ZBM9956 C SK Žabovřesky Brno 49:42 + 12:44 5363
12. Kašparová Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast 52:35 + 15:37 4785
13. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 54:08 + 17:10 4474
14. Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 54:38 + 17:40 4374
15. Podešvová Vlasta TJN9250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:59 + 20:01 3903
16. Adamová Eva ZBM8772 C SK Žabovřesky Brno 58:59 + 22:01 3503

H16A 4.30 km, 160 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha 23:59
2. Stehlík Šimon LPM0501 A OK Lokomotiva Plzeň 24:33 + 0:34
3. Hanuš Filip VRL0604 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:57 + 1:58
4. Strýček Jan PBM0503 A TJ Spartak 1. brněnská 26:50 + 2:51
5. Zřídkaveselý Adam PBM0505 A TJ Spartak 1. brněnská 27:12 + 3:13
6. Račanský Jakub TBM0503 A KOS TJ Tesla Brno 27:33 + 3:34
7. Štěpánek Jan TBM0607 A KOS TJ Tesla Brno 27:47 + 3:48
8. Kučera Tomáš ZBM0605 A SK Žabovřesky Brno 27:53 + 3:54
9. Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 28:02 + 4:03
10. Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 28:31 + 4:32
11. Elleder David TAP0615 A KOB Tretra Praha 28:33 + 4:34
12. Nouza Michal SJH0505 A SOS Jindřichův Hradec 28:43 + 4:44
13. Heller Jiří ROU0501 A SKOB Roudnice nad Labem 29:59 + 6:00
14. Svoboda Antonín VPM0601 A KOS Slavia Plzeň 30:01 + 6:02
15. Nemšovský Filip VSP0500 A USK Praha 30:18 + 6:19
16. Meduna Filip ONO0603 A SKOB Ostrov 30:24 + 6:25
17. Malý Antonín JIL0501 A OK Jilemnice 30:35 + 6:36
18. Čihák Jan HOR0601 A TJ Jiskra Hořice 30:46 + 6:47
19. Melišík Jan TAP0502 A KOB Tretra Praha 30:51 + 6:52
20. Bukovác Filip PBM0501 A TJ Spartak 1. brněnská 30:52 + 6:53
21. Mairich Filip JJN0600 A Team Jizerky 30:57 + 6:58
22. Otruba František PLU0501 A TJ SOKOL Plumlov 31:27 + 7:28
23. Hoetzel Hugo TUR0505 A OOB TJ Turnov 31:28 + 7:29
23. Vítek Matěj SJI0500 A OK Jihlava 31:28 + 7:29
25. Srb Vladimír SJI0701 A OK Jihlava 31:39 + 7:40
26. Koliáš Štěpán DKP0610 A Oddíl OB Kotlářka 32:09 + 8:10
27. Votoček Michal JIL0601 A OK Jilemnice 32:30 + 8:31
28. Němec David LPM0504 A OK Lokomotiva Plzeň 32:32 + 8:33
29. Sláma Šimon LCE0502 A OOB TJ Slovan Luhačovice 32:36 + 8:37
30. Habán Oliver JJN0602 A Team Jizerky 32:41 + 8:42
31. Jelínek Filip LPU0514 A OK Lokomotiva Pardubice 32:52 + 8:53
32. Pernička Václav TZL0602 A SKOB Zlín 33:48 + 9:49
33. Sobotka Ivo OPI0600 A Orientační sporty Písek 34:02 + 10:03
34. Dolejší Jan DOK0602 A OK Doksy 34:03 + 10:04
35. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 34:07 + 10:08
36. Urbánek Tomáš ZBM0604 A SK Žabovřesky Brno 35:02 + 11:03
37. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 35:52 + 11:53
38. Štichhauer Adam LPU0603 A OK Lokomotiva Pardubice 36:01 + 12:02
39. Vojvodík Eduard MOV0600 A SKOB Ostrava 36:23 + 12:24
40. Stach Ondřej JIL0602 A OK Jilemnice 36:33 + 12:34
41. Bárta Viktor ZVO0601 A OB SK Zvole 36:36 + 12:37
42. Skripnik Nikola FSP0600 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:20 + 14:21
43. Smolka Jakub TAP0500 A KOB Tretra Praha 38:29 + 14:30
44. Odehnal Tomáš PBM0500 A TJ Spartak 1. brněnská 38:53 + 14:54
45. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:26 + 15:27
46. Borunský Matěj AOP0600 A Orientační Běh Opava 39:36 + 15:37
47. Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:30 + 16:31
48. Byrtus Jakub SIT0502 B OK SILESIA 41:10 + 17:11
49. Huleja Martin TZL0604 A SKOB Zlín 41:13 + 17:14
50. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:58 + 18:59
51. Bulíř Jáchym TAP0602 A KOB Tretra Praha 43:43 + 19:44
52. Jordán Alexandr KSU0626 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:13 + 20:14
53. Hájek Dominik LPU0607 A OK Lokomotiva Pardubice 44:28 + 20:29
54. Šípek Ondřej LPU0505 A OK Lokomotiva Pardubice 45:12 + 21:13
55. Hendrych Vít SJI0601 A OK Jihlava 45:54 + 21:55
56. Fajfr Marek LPU0612 A OK Lokomotiva Pardubice 56:28 + 32:29

H18A 4.70 km, 210 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj JJN0401 A Team Jizerky 27:56
2. Vitebský Lukáš JJN0302 A Team Jizerky 28:09 + 0:13
3. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 28:38 + 0:42
4. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 28:44 + 0:48
5. Haas Filip LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice 28:52 + 0:56
6. Donda Jiří ONO0403 A SKOB Ostrov 29:33 + 1:37
7. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 29:36 + 1:40
8. Čepička Ladislav LPM0303 A OK Lokomotiva Plzeň 29:45 + 1:49
9. Mitzafon Peleg 0110003 C nereg. 30:02 + 2:06
9. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 30:02 + 2:06
11. Štěrbák Josef ZBM0409 A SK Žabovřesky Brno 30:05 + 2:09
12. Mareš Albert DKP0308 A Oddíl OB Kotlářka 30:15 + 2:19
13. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 30:18 + 2:22
14. Kolář Šimon SHK0405 A OK Slavia Hradec Králové 30:35 + 2:39
15. Kohoutek Oldřich BSO0301 A KOB Baník Sokolov 30:57 + 3:01
16. Jelínek Kryštof LPU0314 A OK Lokomotiva Pardubice 31:22 + 3:26
17. Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga 31:34 + 3:38
18. Škácha Vít DKP0310 A Oddíl OB Kotlářka 31:52 + 3:56
19. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 32:00 + 4:04
20. Orany Vojtěch SJI0401 A OK Jihlava 32:02 + 4:06
21. Titz Adam VSP0401 A USK Praha 32:08 + 4:12
22. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 32:21 + 4:25
23. Štichhauer Daniel LPU0405 A OK Lokomotiva Pardubice 32:23 + 4:27
24. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 32:31 + 4:35
25. Waldhauser Štěpán TUR0409 A OOB TJ Turnov 32:34 + 4:38
26. Dohnálek Tomáš SHK0403 A OK Slavia Hradec Králové 32:56 + 5:00
27. Fajfer Filip NPA0401 A SK LOB Nová Paka 33:40 + 5:44
28. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 33:43 + 5:47
29. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 33:49 + 5:53
30. Kovařík Tomáš SIT0401 B OK SILESIA 34:03 + 6:07
31. Lesák Ondřej TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:07 + 6:11
32. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:37 + 6:41
33. Kučera Jáchym DOR0301 A OK Dobříš 34:40 + 6:44
34. Procinger Jakub VRL0305 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:53 + 6:57
35. Venhoda Matěj SJI0301 A OK Jihlava 35:23 + 7:27
36. Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 35:37 + 7:41
37. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 36:34 + 8:38
38. Váňa Vojtěch LPU0312 A OK Lokomotiva Pardubice 38:15 + 10:19
39. Sobotka Radim OPI0300 A Orientační sporty Písek 38:32 + 10:36
40. Marek Vojtěch ZBM0410 A SK Žabovřesky Brno 39:15 + 11:19
40. Fábera David SHK0305 A OK Slavia Hradec Králové 39:15 + 11:19
42. Snížek Martin DOR0405 A OK Dobříš 39:58 + 12:02
43. Havlíček Albert BSO0304 A KOB Baník Sokolov 40:18 + 12:22
44. Pokorný Jan JJN0400 A Team Jizerky 42:35 + 14:39
45. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:18 + 17:22
46. Fousek Vojtěch RBK0403 A SK Radioklub Blansko 54:11 + 26:15
Novák Stanislav NPA0404 A SK LOB Nová Paka DISK

H20A 5.40 km, 230 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7509

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kostka Jiří AOP0201 R Orientační Běh Opava 31:05 8062
2. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 31:40 + 0:35 7914
3. Gottstein Jonáš JIL0107 R OK Jilemnice 31:43 + 0:38 7902
4. Coufal Jáchym ZBM0200 R SK Žabovřesky Brno 31:45 + 0:40 7893
5. Janovský Tomáš PGP0101 R SK Praga 32:16 + 1:11 7763
6. Nechanický Jan TBM0200 R KOS TJ Tesla Brno 32:42 + 1:37 7653
7. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 32:59 + 1:54 7582
8. Švadlena Michal CHC0101 R K.O.B. Choceň 33:09 + 2:04 7539
9. Škvor Adam KAM0202 R OK Kamenice 33:23 + 2:18 7480
10. Šafka Sebastian KAM0101 R OK Kamenice 33:38 + 2:33 7417
11. Hájek Kryštof TUR0212 R OOB TJ Turnov 33:54 + 2:49 7350
12. Macek Ondřej LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice 34:15 + 3:10 7261
13. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 34:24 + 3:19 7223
14. Mareček Šimon LPU0222 R OK Lokomotiva Pardubice 34:44 + 3:39 7139
15. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 34:48 + 3:43 7122
16. Melišík Martin TAP0200 R KOB Tretra Praha 36:08 + 5:03 6785
17. Ivri Matan 0110002 C nereg. 36:10 + 5:05
18. Yasur Rotem 0110001 C nereg. 37:30 + 6:25
19. Zabořil Vojtěch TUR0110 A OOB TJ Turnov 38:02 + 6:57 6305
20. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 39:20 + 8:15 5976
21. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 39:37 + 8:32 5905
22. Jirka Matyáš UOL0203 A SOB Olomouc 40:01 + 8:56 5804
23. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 40:23 + 9:18 5711
24. Mrskoč Marek LPU0205 A OK Lokomotiva Pardubice 40:33 + 9:28 5669
25. Novák Přemysl DKP0107 A Oddíl OB Kotlářka 40:38 + 9:33 5648
26. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 40:56 + 9:51 5572
27. Kovařík Martin SIT0101 A OK SILESIA 41:38 + 10:33 5395
28. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:01 + 11:56 5045
29. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 43:02 + 11:57 5041
30. Paleček Ondřej STH0105 R SK Studenec 43:40 + 12:35 4881
31. Newiak Nick NEK0101 A Nejdek Orienteering 44:31 + 13:26 4666
32. Svoboda Radek STE0207 A SK SKI-OB Šternberk 44:40 + 13:35 4628
33. Cícha Matěj TTR0102 A OOB Třebíč 48:54 + 17:49 3558
34. Mencl Jan TUR0201 A OOB TJ Turnov 50:40 + 19:35 3112
35. Krč Matěj KSU0101 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:45 + 20:40 2838

H21E 6.30 km, 240 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9807

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 32:40 10799
2. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 34:08 + 1:28 10351
3. Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 35:10 + 2:30 10035
4. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 36:08 + 3:28 9739
5. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 36:28 + 3:48 9637
6. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 37:10 + 4:30 9423
7. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 37:56 + 5:16 9189
8. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 38:04 + 5:24 9148
9. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 38:07 + 5:27 9132
10. Horčička Vít TBM9919 E KOS TJ Tesla Brno 38:12 + 5:32 9107
11. Fürst Matouš DOK9602 R OK Doksy 38:15 + 5:35 9092
12. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 38:24 + 5:44 9046
13. Hadač Filip AOP9301 R Orientační Běh Opava 38:28 + 5:48 9025
14. Chloupek Adam LCE9300 E OOB TJ Slovan Luhačovice 38:29 + 5:49 9020
15. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 38:37 + 5:57 8980
16. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 38:47 + 6:07 8929
17. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 38:52 + 6:12 8903
18. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 38:55 + 6:15 8888
19. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 38:56 + 6:16 8883
19. Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 38:56 + 6:16 8883
21. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 38:57 + 6:17 8878
22. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 39:03 + 6:23 8847
23. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 39:12 + 6:32 8801
24. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 39:14 + 6:34 8791
25. Melecký Martin SSU9001 C SK Severka Šumperk 40:27 + 7:47 8419
26. Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 40:31 + 7:51 8398
27. Navrátil Šimon PGP9702 R SK Praga 40:39 + 7:59 8358
28. Roudný Martin LPU0002 E OK Lokomotiva Pardubice 40:55 + 8:15 8276
29. Jílek Ondřej KSU9908 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:56 + 8:16 8271
30. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 41:23 + 8:43 8133
31. Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 41:33 + 8:53 8082
32. Poklop Martin SSU8802 R SK Severka Šumperk 41:59 + 9:19 7950
33. Kamenický Jeroným TUR9549 R OOB TJ Turnov 42:24 + 9:44 7823
34. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 42:47 + 10:07 7705
35. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 42:52 + 10:12 7680
36. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 43:42 + 11:02 7425
37. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 45:26 + 12:46 6895
38. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 46:35 + 13:55 6543

H21A 5.70 km, 220 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7408

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dragowski Kuba TUR9003 R OOB TJ Turnov 34:57 8229
2. Vystavěl Ondřej JPV9807 C Oddíl OS SK Prostějov 37:23 + 2:26 7708
3. Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 37:48 + 2:51 7619
4. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 37:57 + 3:00 7587
5. Zimmermann Štěpán ZBM9101 R SK Žabovřesky Brno 38:01 + 3:04 7573
6. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 38:24 + 3:27 7491
7. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:32 + 3:35 7462
8. Goldschmidt Tobiáš TBM0005 C KOS TJ Tesla Brno 38:43 + 3:46 7423
9. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:04 + 4:07 7348
10. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 39:05 + 4:08 7345
11. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 39:30 + 4:33 7256
12. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 39:52 + 4:55 7177
13. Bořil Tomáš TBM8833 C KOS TJ Tesla Brno 39:53 + 4:56 7174
14. Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 39:56 + 4:59 7163
15. Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov 40:20 + 5:23 7077
16. Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 40:23 + 5:26 7067
17. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 40:24 + 5:27 7063
18. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 40:38 + 5:41 7013
19. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 40:44 + 5:47 6992
20. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 41:17 + 6:20 6874
21. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 41:37 + 6:40 6803
22. Gebrt Jan SHK9801 C OK Slavia Hradec Králové 41:48 + 6:51 6764
23. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 41:53 + 6:56 6746
24. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:04 + 7:07 6707
25. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 42:11 + 7:14 6682
26. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 42:24 + 7:27 6635
27. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 42:32 + 7:35 6607
28. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 42:51 + 7:54 6539
29. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:09 + 8:12 6475
30. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 43:16 + 8:19 6450
31. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 43:26 + 8:29 6414
32. Čech Petr SJI0001 R OK Jihlava 44:01 + 9:04 6290
33. Kazda Adam TJN9104 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:04 + 9:07 6279
34. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 44:26 + 9:29 6200
35. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 44:31 + 9:34 6183
36. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 44:59 + 10:02 6083
37. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 45:28 + 10:31 5979
38. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 45:52 + 10:55 5894
39. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 46:19 + 11:22 5798
40. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 46:31 + 11:34 5755
41. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 46:32 + 11:35 5751
42. Zelenin Anatoly 0010002 C Sonnenschein 46:36 + 11:39
43. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 46:39 + 11:42 5726
44. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 47:18 + 12:21 5587
45. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno 47:26 + 12:29 5559
46. Gedeon Dominik KSU9900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:35 + 13:38 5313
47. Hraboš Matej TBM9547 C KOS TJ Tesla Brno 48:40 + 13:43 5295
48. Karásek Matěj SJC0001 R Sportcentrum Jičín 50:53 + 15:56 4821
49. Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:38 + 16:41 4660
50. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:59 + 17:02 4586
51. Fiala Jan ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno 55:39 + 20:42 3801
52. Chaloupka Josef UOL9801 C SOB Olomouc 56:10 + 21:13 3691
53. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:28 + 28:31 2129
54. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 64:34 + 29:37 1894
55. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 68:33 + 33:36 1042
Karatsiolis Kryštof TUR9901 C OOB TJ Turnov DISK 0