Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schwarzová Katarína Sofia | LBE1153 | TJ Lokomotiva Beroun | 36:46 | ||
2. | Teringlová Veronika | VCB1251 | OB České Budějovice | 47:05 | + 10:19 | |
3. | Košárková Aneta | PGP1255 | SK Praga | 49:04 | + 12:18 | |
4. | Matyšková Stela | PLU1150 | TJ SOKOL Plumlov | 57:51 | + 21:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vodrážková Barbora | VPM1050 | KOS Slavia Plzeň | 27:35 | ||
2. | Broschová Alžběta | RBK1151 | SK Radioklub Blansko | 33:33 | + 5:58 | |
3. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 35:40 | + 8:05 | |
4. | Kopecká Tereza | UOL1050 | SOB Olomouc | 38:53 | + 11:18 | |
5. | Houbová Eliška | KRL1152 | Kometa Kralovice | 59:27 | + 31:52 | |
6. | Kropáčová Silvie | KRL1050 | Kometa Kralovice | 65:37 | + 38:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Karolína | TUR0853 | OOB TJ Turnov | 30:46 | ||
2. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | OK Dobříš | 32:46 | + 2:00 | |
3. | Paulíčková Adela | UOL0951 | SOB Olomouc | 34:50 | + 4:04 | |
4. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | Kometa Kralovice | 35:20 | + 4:34 | |
5. | Lošťáková Ela | PGP0957 | SK Praga | 35:43 | + 4:57 | |
6. | Mullis Carolina | DKP0951 | Oddíl OB Kotlářka | 35:50 | + 5:04 | |
7. | Rotková Veronika | ZBM0854 | SK Žabovřesky Brno | 37:57 | + 7:11 | |
8. | Šestáková Johana | VLI0853 | Slavia Liberec orienteering | 39:03 | + 8:17 | |
9. | Volkova Maja | 38S0950 | Slávia ŽU Žilina | 44:08 | + 13:22 | |
10. | Valyavka Viktoriya | 38S0850 | Slávia ŽU Žilina | 82:52 | + 52:06 | |
11. | Schwarzová Martina Justína | LBE0951 | TJ Lokomotiva Beroun | 89:28 | + 58:42 | |
12. | Kubecová Markéta | PGP0955 | SK Praga | 101:52 | + 71:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Sára | PGP0660 | SK Praga | 25:34 | ||
2. | Lamačová Barbora | BOR0750 | OK Jiskra Nový Bor | 25:36 | + 0:02 | |
3. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 27:25 | + 1:51 | |
4. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 29:14 | + 3:40 | |
5. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | SOB Olomouc | 29:37 | + 4:03 | |
6. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | OOB TJ Turnov | 30:54 | + 5:20 | |
7. | Kvášovská Ludmila | LTU0753 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 30:55 | + 5:21 | |
8. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 33:13 | + 7:39 | |
9. | Janošíková Marie | VCB0752 | OB České Budějovice | 34:28 | + 8:54 | |
10. | Štětínská Tereza | MOV0751 | SKOB Ostrava | 36:32 | + 10:58 | |
11. | Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | 39:25 | + 13:51 | |
12. | Kotuliaková Lea | 27S0750 | TJ Slávia Farmaceut Bratislava | 39:44 | + 14:10 | |
13. | Přílepková Radka | VTA0651 | SC vebr-sport | 39:58 | + 14:24 | |
14. | Bauerová Aneta | SKV0752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 43:21 | + 17:47 | |
15. | Vláčilová Anna | RIC0657 | OB Říčany | 47:59 | + 22:25 | |
16. | Kropáčová Zuzana | KRL0754 | Kometa Kralovice | 50:04 | + 24:30 | |
17. | Vejražková Anna | KPY0750 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 57:59 | + 32:25 | |
18. | Pospíšilová Eliška | KPY0651 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 82:07 | + 56:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 29:38 | ||
2. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 30:07 | + 0:29 | |
3. | Mellanová Judita | TUR0559 | OOB TJ Turnov | 31:48 | + 2:10 | |
4. | Hájková Tereza | TUR0556 | OOB TJ Turnov | 32:16 | + 2:38 | |
5. | Rotková Markéta | ZBM0455 | SK Žabovřesky Brno | 32:48 | + 3:10 | |
6. | Novotná Michaela | TUR0551 | OOB TJ Turnov | 32:59 | + 3:21 | |
7. | Štemberová Bára | TJN0650 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 33:25 | + 3:47 | |
8. | Hudská Štěpánka | TUR0450 | OOB TJ Turnov | 33:58 | + 4:20 | |
9. | Kosobudová Anna | VTA0551 | SC vebr-sport | 34:04 | + 4:26 | |
10. | Pecková Tereza | VLI0551 | Slavia Liberec orienteering | 35:12 | + 5:34 | |
11. | Výchová Veronika | SRK0557 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:26 | + 5:48 | |
12. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | SK Studenec | 36:04 | + 6:26 | |
13. | Janošíková Eva | VCB0552 | OB České Budějovice | 37:20 | + 7:42 | |
14. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 37:27 | + 7:49 | |
15. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 38:21 | + 8:43 | |
16. | Novotná Barbora | TUR0552 | OOB TJ Turnov | 38:22 | + 8:44 | |
17. | Řeháková Ludmila | PGP0454 | SK Praga | 49:25 | + 19:47 | |
18. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 52:41 | + 23:03 | |
19. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 62:47 | + 33:09 | |
20. | Vláčilová Barbora | RIC0457 | OB Říčany | 63:20 | + 33:42 | |
21. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 73:48 | + 44:10 | |
22. | Kovandová Kamila | KPY0550 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 119:14 | + 89:36 | |
23. | Svobodová Alžběta | KPY0551 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 135:14 | + 105:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | SC vebr-sport | 30:16 | ||
2. | Petriláková Anežka Rozárie | DOR0251 | OK Dobříš | 30:28 | + 0:12 | |
3. | Šritrová Lenka | TUR0250 | OOB TJ Turnov | 34:31 | + 4:15 | |
4. | Janečková Josefína | EKP0351 | VŠTJ Ekonom Praha | 37:19 | + 7:03 | |
5. | Fantová Kateřina | EKP0256 | VŠTJ Ekonom Praha | 45:16 | + 15:00 | |
6. | Kándlová Ema | DCE0351 | KOB Dobřichovice | 62:01 | + 31:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundratová Lucie | JZL0051 | TJ Jižní svahy Zlín | 39:59 | ||
2. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 41:06 | + 1:07 | |
3. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | Kometa Kralovice | 42:43 | + 2:44 | |
4. | Paříková Iva | TUR0061 | OOB TJ Turnov | 43:05 | + 3:06 | |
5. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 52:00 | + 12:01 | |
6. | Blahová Pavla | DKP0155 | Oddíl OB Kotlářka | 53:18 | + 13:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | SK Žabovřesky Brno | 36:34 | ||
2. | Benešová Jana | CTB9452 | SK OB Chotěboř | 38:22 | + 1:48 | |
3. | Rollier Monika | PHK8051 | OK 99 Hradec Králové | 39:30 | + 2:56 | |
4. | Vejražková Rozárka | TUR0151 | OOB TJ Turnov | 40:18 | + 3:44 | |
5. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 40:33 | + 3:59 | |
6. | Luštická Lucie | TUR8650 | OOB TJ Turnov | 40:37 | + 4:03 | |
7. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | SK Žabovřesky Brno | 40:39 | + 4:05 | |
8. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | OOB TJ Turnov | 42:39 | + 6:05 | |
9. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:37 | + 7:03 | |
10. | Chromá Kateřina | TBM9451 | KOS TJ Tesla Brno | 44:41 | + 8:07 | |
Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | SK Žabovřesky Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Tereza | PHK0151 | OK 99 Hradec Králové | 35:59 | ||
2. | Blažková Kateřina | SJH0252 | SOS Jindřichův Hradec | 36:11 | + 0:12 | |
3. | Bořilová Klára | TBM8964 | KOS TJ Tesla Brno | 37:17 | + 1:18 | |
4. | Chrástová Tereza | STH0251 | SK Studenec | 41:22 | + 5:23 | |
5. | Vahalová Petra | 0420001 | 43:34 | + 7:35 | ||
6. | Šimšová Jana | MFP7651 | Matfyz Praha | 44:13 | + 8:14 | |
7. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | SK Žabovřesky Brno | 44:32 | + 8:33 | |
8. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 44:43 | + 8:44 | |
9. | Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | 45:22 | + 9:23 | |
10. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | OK Kamenice | 45:38 | + 9:39 | |
11. | Thořová Markéta | TUR9952 | OOB TJ Turnov | 46:01 | + 10:02 | |
12. | Knížková Šárka | CHA9850 | OK Chrastava | 46:21 | + 10:22 | |
13. | Albrechtová Eva | KAM7850 | OK Kamenice | 46:47 | + 10:48 | |
14. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 47:05 | + 11:06 | |
15. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 48:09 | + 12:10 | |
16. | Voltrová Alena | DKP9956 | Oddíl OB Kotlářka | 51:14 | + 15:15 | |
17. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 51:46 | + 15:47 | |
18. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | SK Radioklub Blansko | 53:58 | + 17:59 | |
19. | Rickmeyer Tina | 2HD8650 | Angy OL | 55:00 | + 19:01 | |
20. | Burešová Lenka | DKP8351 | Oddíl OB Kotlářka | 62:11 | + 26:12 | |
Pecoldová Pavlína | 0080001 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 42:19 | ||
2. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | SK Žabovřesky Brno | 43:01 | + 0:42 | |
3. | Žandová Marcela | SKV9653 | TJ Slovan Karlovy Vary | 45:19 | + 3:00 | |
4. | Zurynková Michaela | EKP9850 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:12 | + 3:53 | |
5. | Studničná Lenka | FSP8650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:29 | + 5:10 | |
6. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 48:08 | + 5:49 | |
7. | Kašparová Šárka | AOP7251 | Orientační Běh Opava | 48:13 | + 5:54 | |
8. | Vlachová Tereza | AOV8750 | OOB TJ Baník Ostrava | 48:32 | + 6:13 | |
9. | Karbusová Kateřina | VTA0055 | SC vebr-sport | 53:01 | + 10:42 | |
10. | Kubíčková Jana | PHK9999 | OK 99 Hradec Králové | 54:02 | + 11:43 | |
11. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 54:54 | + 12:35 | |
12. | Hanáková Lenka | KRL9951 | Kometa Kralovice | 54:58 | + 12:39 | |
13. | Drábková Zuzana | TBM8452 | KOS TJ Tesla Brno | 61:19 | + 19:00 | |
14. | Müllerová Markéta | LCE9453 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 62:29 | + 20:10 | |
15. | Blažková Kristina | UOL9150 | SOB Olomouc | 66:48 | + 24:29 | |
16. | Honzáková Kateřina | 0070001 | 102:00 | + 59:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černá Hana | EKP8459 | VŠTJ Ekonom Praha | 47:45 | ||
2. | Muchová Barbora | KVS8550 | SKOB Kobra Vsetín | 48:41 | + 0:56 | |
3. | Čiháková Barbora | KNC9950 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 49:25 | + 1:40 | |
4. | Bauerová Kateřina | SKV7751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 51:08 | + 3:23 | |
5. | Boková Ivana | KUO9951 | KOB Ústí nad Orlicí | 52:21 | + 4:36 | |
6. | Vávrová Sára | 0250002 | 52:34 | + 4:49 | ||
7. | Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 54:21 | + 6:36 | |
8. | Malíková Stanislava | EKP8950 | VŠTJ Ekonom Praha | 58:23 | + 10:38 | |
9. | Líbalová Petra | ROU8952 | SKOB Roudnice nad Labem | 71:58 | + 24:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrubová Johana | PLU7852 | TJ SOKOL Plumlov | 32:56 | ||
2. | Zakouřilová Kamila | TUR8557 | OOB TJ Turnov | 40:18 | + 7:22 | |
3. | Bukovacová Alena | PBM7454 | TJ Spartak 1. Brněnská | 41:07 | + 8:11 | |
4. | Vodrážková Kateřina | VPM7995 | KOS Slavia Plzeň | 41:47 | + 8:51 | |
5. | Dítková Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 45:05 | + 12:09 | |
6. | Křížová Lenka | KRL7951 | Kometa Kralovice | 46:51 | + 13:55 | |
7. | Asterová Jana | SLA7451 | SKOB Slaný | 56:35 | + 23:39 | |
8. | Pecharová Michaela | TJP6550 | TJ Sokol Troja | 58:11 | + 25:15 | |
9. | Dudová Irena | HCE8250 | TJ Hostivice | 60:07 | + 27:11 | |
10. | Štětínská Soňa | MOV7650 | SKOB Ostrava | 61:24 | + 28:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vávrová Rút | 0250001 | 35:54 | |||
2. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | OB TJ Sokol Žamberk | 42:44 | + 6:50 | |
3. | Kučerková Romana | STB8196 | TJ Stadion Nový Bor | 46:39 | + 10:45 | |
4. | Košíková Jana | 0110001 | 83:33 | + 47:39 | ||
5. | Múčková Zuzana | 0130002 | 86:37 | + 50:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 31:26 | ||
2. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | OK 99 Hradec Králové | 32:13 | + 0:47 | |
3. | Míková Lenka | VCB7653 | OB České Budějovice | 33:35 | + 2:09 | |
4. | Městková Lucie | TEP7850 | Tempo Praha | 34:56 | + 3:30 | |
5. | Grycová Petra | TBM7467 | KOS TJ Tesla Brno | 37:26 | + 6:00 | |
6. | Teringlová Martina | VCB7851 | OB České Budějovice | 38:06 | + 6:40 | |
7. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 38:15 | + 6:49 | |
8. | Nedbalová Jana | MFP8050 | Matfyz Praha | 38:33 | + 7:07 | |
9. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 38:56 | + 7:30 | |
10. | Krtičková Michaela | CHA7952 | OK Chrastava | 39:53 | + 8:27 | |
11. | Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | 40:59 | + 9:33 | |
12. | Tučková Monika | BOR7650 | OK Jiskra Nový Bor | 41:23 | + 9:57 | |
13. | Paulíčková Barbara | UOL7851 | SOB Olomouc | 42:01 | + 10:35 | |
14. | Držková Markéta | LPU7670 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:02 | + 16:36 | |
15. | Kotuliaková Petra | 27S7551 | TJ Slávia Farmaceut Bratislava | 50:19 | + 18:53 | |
16. | Šitrová Lucie | LPM7857 | OK Lokomotiva Plzeň | 60:10 | + 28:44 | |
17. | Komanová Kristína | 27S7850 | TJ Slávia Farmaceut Bratislava | 61:52 | + 30:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 24:58 | ||
2. | Peteráčová Hyxová Radka | VLI7755 | Slavia Liberec orienteering | 35:45 | + 10:47 | |
3. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 37:42 | + 12:44 | |
4. | Kopecká Jitka | UOL7750 | SOB Olomouc | 38:15 | + 13:17 | |
5. | Zýková Martina | 0270002 | 42:02 | + 17:04 | ||
6. | Gregorová Lenka | SJH7853 | SOS Jindřichův Hradec | 48:42 | + 23:44 | |
7. | Janderová Markéta | SOB7750 | SOBSA | 56:19 | + 31:21 | |
8. | Lohová Monika | 0220001 | 63:28 | + 38:30 | ||
9. | Pivcová Žaneta | MLA8050 | MLOK Mariánské Lázně | 73:23 | + 48:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:47 | ||
2. | Křivdová Lenka | 0120002 | 33:11 | + 0:24 | ||
3. | Broschová Lucie | RBK7451 | SK Radioklub Blansko | 37:00 | + 4:13 | |
4. | Melicharová Zdeňka | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 38:02 | + 5:15 | |
5. | Bialeková Martina | LBE7350 | TJ Lokomotiva Beroun | 40:09 | + 7:22 | |
6. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | KOB Děčín | 41:36 | + 8:49 | |
7. | Kundratová Jana | TZL7350 | SKOB Zlín | 41:43 | + 8:56 | |
8. | Škvorová Zuzana | KAM7350 | OK Kamenice | 42:25 | + 9:38 | |
9. | Martanová Daniela | VLI7452 | Slavia Liberec orienteering | 43:06 | + 10:19 | |
10. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 45:39 | + 12:52 | |
11. | Hájková Magdalena | TUV7351 | SOK TJ Turnov | 45:59 | + 13:12 | |
12. | Štraitová Jitka | VSP7252 | USK Praha | 46:09 | + 13:22 | |
13. | Kostková Jana | AOP7151 | Orientační Běh Opava | 48:09 | + 15:22 | |
14. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB Tretra Praha | 49:01 | + 16:14 | |
15. | Waldhauserová Irena | BOR7459 | OK Jiskra Nový Bor | 49:16 | + 16:29 | |
16. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 50:05 | + 17:18 | |
17. | Horáková Lenka | VSP7255 | USK Praha | 50:08 | + 17:21 | |
18. | Sedláčková Jana | HLV7060 | KČT - OB Holešov | 57:17 | + 24:30 | |
19. | Hrušková Blanka | DOR7555 | OK Dobříš | 71:19 | + 38:32 | |
20. | Čepičková Jana | LPM7353 | OK Lokomotiva Plzeň | 90:30 | + 57:43 | |
21. | Zajíčková Lenka | TBM7152 | KOS TJ Tesla Brno | 98:56 | + 66:09 | |
Balusková Ida | OKP7350 | SK OK 24 Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubecová Jana | STB7399 | TJ Stadion Nový Bor | 36:08 | ||
2. | Hanáková Marta | KRL7151 | Kometa Kralovice | 37:20 | + 1:12 | |
3. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | Báječné ženy v orientačním běhu | 41:32 | + 5:24 | |
4. | Matoušková Markéta | SLA7352 | SKOB Slaný | 43:47 | + 7:39 | |
5. | Nyklová Helena | MFP7550 | Matfyz Praha | 44:30 | + 8:22 | |
6. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 44:33 | + 8:25 | |
7. | Paurová Lenka | 0030001 | 44:52 | + 8:44 | ||
8. | Ferbasová Zdeňka | TUR7361 | OOB TJ Turnov | 46:07 | + 9:59 | |
9. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 46:41 | + 10:33 | |
10. | Čermáková Lucie | PHK7150 | OK 99 Hradec Králové | 50:24 | + 14:16 | |
11. | Řeháková Jana | BFM7152 | SKOB Frýdek - Místek | 51:32 | + 15:24 | |
12. | Řehořová Lenka | TJN7250 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 54:06 | + 17:58 | |
13. | Janošíková Olga | VCB7552 | OB České Budějovice | 55:26 | + 19:18 | |
14. | Vavříková Iveta | MOV7450 | SKOB Ostrava | 56:19 | + 20:11 | |
15. | Kosobudová Lenka | VTA7351 | SC vebr-sport | 57:59 | + 21:51 | |
16. | Kándlová Adéla | DCE7550 | KOB Dobřichovice | 64:19 | + 28:11 | |
17. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 70:01 | + 33:53 | |
18. | Štemberová Iva | TJN7550 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 71:16 | + 35:08 | |
19. | Nouzová Alena | SJH7151 | SOS Jindřichův Hradec | 89:23 | + 53:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Michaela | PHK6752 | OK 99 Hradec Králové | 32:46 | ||
2. | Vavrysová Iva | LCE6359 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:10 | + 3:24 | |
3. | Hiršová Marcela | TBM7079 | KOS TJ Tesla Brno | 36:17 | + 3:31 | |
4. | Jemelíková Lada | VBM6555 | VSK Mendelu Brno | 36:56 | + 4:10 | |
5. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | Matfyz Praha | 37:05 | + 4:19 | |
6. | Čiháková Lenka | KNC6750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 37:44 | + 4:58 | |
7. | Hudečková Helena | VTA6951 | SC vebr-sport | 38:24 | + 5:38 | |
8. | Benešová Iva | SJH7051 | SOS Jindřichův Hradec | 39:04 | + 6:18 | |
9. | Himmelová Marie | KAM6952 | OK Kamenice | 40:15 | + 7:29 | |
10. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 41:11 | + 8:25 | |
11. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | OK 99 Hradec Králové | 41:45 | + 8:59 | |
12. | Jirková Renata | ZPV6553 | KOB ZPV Prostějov | 43:29 | + 10:43 | |
13. | Pecková Ivana | EKP6252 | VŠTJ Ekonom Praha | 45:43 | + 12:57 | |
14. | Lisá Monika | ONO6750 | SKOB Ostrov | 46:11 | + 13:25 | |
15. | Linková Iva | TUR6850 | OOB TJ Turnov | 49:38 | + 16:52 | |
16. | Nechutová Alena | PZR6969 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 50:57 | + 18:11 | |
17. | Koucká Ivana | EKP6850 | VŠTJ Ekonom Praha | 51:28 | + 18:42 | |
18. | Fürstová Katka | LLI6950 | LOK-o Liberec | 51:46 | + 19:00 | |
19. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 52:10 | + 19:24 | |
20. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 57:08 | + 24:22 | |
21. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 58:54 | + 26:08 | |
22. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KOB Ústí nad Orlicí | 61:56 | + 29:10 | |
23. | Štorková Simona | JPV6556 | Oddíl OS SK Prostějov | 63:32 | + 30:46 | |
24. | Miková Iva | TBM7071 | KOS TJ Tesla Brno | 65:44 | + 32:58 | |
25. | Pavlů Veronika | TAP6952 | KOB Tretra Praha | 67:19 | + 34:33 | |
26. | Blahová Markéta | EKP6951 | VŠTJ Ekonom Praha | 88:12 | + 55:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | SKOB Slaný | 35:40 | ||
2. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 40:02 | + 4:22 | |
3. | Petrová Martina | TAP6852 | KOB Tretra Praha | 49:07 | + 13:27 | |
4. | Žandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 61:41 | + 26:01 | |
5. | Míchalová Marcela | KPY6850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 76:29 | + 40:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Denysenko Tamara | 38S6150 | Slávia ŽU Žilina | 32:11 | ||
2. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 32:32 | + 0:21 | |
3. | Novotná Ivana | PHK6354 | OK 99 Hradec Králové | 33:41 | + 1:30 | |
4. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 33:58 | + 1:47 | |
5. | Ferdusová Eva | LCE6461 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:54 | + 2:43 | |
6. | Michálková Jiřina | VSP6151 | USK Praha | 35:16 | + 3:05 | |
7. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Hostivice | 38:31 | + 6:20 | |
8. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 38:46 | + 6:35 | |
9. | Bravená Alexandra | VBM6155 | VSK Mendelu Brno | 38:47 | + 6:36 | |
10. | Jašková Monika | TBM6363 | KOS TJ Tesla Brno | 40:05 | + 7:54 | |
11. | Tenglerová Helena | MLA6551 | MLOK Mariánské Lázně | 40:31 | + 8:20 | |
12. | Vlachová Hana | VRL6251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:53 | + 10:42 | |
13. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 44:38 | + 12:27 | |
14. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | OK Sparta Praha | 46:29 | + 14:18 | |
15. | Sklenářová Jana | MLA6258 | MLOK Mariánské Lázně | 50:30 | + 18:19 | |
16. | Kujanová Martina | BZP5850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 54:00 | + 21:49 | |
17. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:35 | + 23:24 | |
18. | Choutková Lenka | SOB6350 | SOBSA | 55:52 | + 23:41 | |
19. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 58:19 | + 26:08 | |
20. | Kopáčková Alena | DOR6450 | OK Dobříš | 68:33 | + 36:22 | |
21. | Málková Věra | CST6550 | OB Strakonice | 71:50 | + 39:39 | |
22. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 76:35 | + 44:24 | |
23. | Seidl Silvia | 0390002 | 82:13 | + 50:02 | ||
Mudrová Martina | HCE6451 | TJ Hostivice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | 33:25 | ||
2. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 35:50 | + 2:25 | |
3. | Svobodová Hana | SMB5951 | SKOB Mladá Boleslav | 41:00 | + 7:35 | |
4. | Fantová Libuše | EKP5650 | VŠTJ Ekonom Praha | 42:03 | + 8:38 | |
5. | Potěšilová Vladimíra | VBM5655 | VSK Mendelu Brno | 42:05 | + 8:40 | |
6. | Pokorná Eva | TCB5751 | SK Technik České Budějovice | 42:08 | + 8:43 | |
7. | Janská Iva | LBM5795 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 42:09 | + 8:44 | |
8. | Klusáková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | 43:19 | + 9:54 | |
9. | Šilerová Zdena | KNC5750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 43:55 | + 10:30 | |
10. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 44:18 | + 10:53 | |
11. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | KOB Kladno | 45:45 | + 12:20 | |
12. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:59 | + 12:34 | |
13. | Šabatková Zdena | SHK5652 | OK Slavia Hradec Králové | 48:17 | + 14:52 | |
14. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 49:47 | + 16:22 | |
15. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | SKOB Ostrov | 49:49 | + 16:24 | |
16. | Gazdačková Jana | SHK5851 | OK Slavia Hradec Králové | 50:09 | + 16:44 | |
17. | Braatz Monika | 1QD5750 | SV IHW Alex 78 Berlin | 50:57 | + 17:32 | |
18. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 52:00 | + 18:35 | |
19. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 52:13 | + 18:48 | |
20. | Lacigová Ivana | VSP5950 | USK Praha | 57:01 | + 23:36 | |
21. | Chloupková Jana | SLP5951 | OOB Slavia Praha | 58:18 | + 24:53 | |
22. | Künstlerová Milada | UOL5651 | SOB Olomouc | 66:49 | + 33:24 | |
23. | Lusková Olga | CHA5650 | OK Chrastava | 81:04 | + 47:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 33:20 | ||
2. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 37:17 | + 3:57 | |
3. | Stackeová Anna | LCE5551 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:52 | + 6:32 | |
4. | Ševčíková Alena | CHA5351 | OK Chrastava | 41:08 | + 7:48 | |
5. | Eremiášová Jana | TBM5451 | KOS TJ Tesla Brno | 42:04 | + 8:44 | |
6. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 45:04 | + 11:44 | |
7. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | KOB Kladno | 45:33 | + 12:13 | |
8. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | OK Jiskra Nový Bor | 49:01 | + 15:41 | |
9. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | 53:21 | + 20:01 | |
10. | Malá Jitka | KAS5451 | KOB Kamenický Šenov | 54:56 | + 21:36 | |
11. | Bartoňová Marie | BOR5351 | OK Jiskra Nový Bor | 59:28 | + 26:08 | |
12. | Savičová Irena | SKV5352 | TJ Slovan Karlovy Vary | 59:34 | + 26:14 | |
13. | Matoušková Marie | LJN5550 | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 61:30 | + 28:10 | |
14. | Dlouhá Lenka | MAS5150 | OOB Aš | 64:42 | + 31:22 | |
15. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | 73:16 | + 39:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 35:27 | ||
2. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 39:40 | + 4:13 | |
3. | Sikorová Marie | BOV4852 | TJ Baník Ostrava OKD | 41:32 | + 6:05 | |
4. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | Slavia Liberec orienteering | 42:15 | + 6:48 | |
5. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | OK Sparta Praha | 47:28 | + 12:01 | |
6. | Suchánková Libuše | SOP4851 | OOB TJ Slezan Opava | 47:57 | + 12:30 | |
7. | Kašková Eva | CHA4650 | OK Chrastava | 63:20 | + 27:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšilová Jana | LDC4451 | KOB Děčín | 42:02 | ||
2. | Vlachová Renata | AOV4450 | OOB TJ Baník Ostrava | 49:12 | + 7:10 | |
3. | Krausová Marie | LLI4451 | LOK-o Liberec | 55:19 | + 13:17 | |
4. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 59:45 | + 17:43 | |
5. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | KOB Kamenický Šenov | 111:18 | + 69:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bukovác Lukáš | PBM1007 | TJ Spartak 1. Brněnská | 29:55 | ||
2. | Kotuliak Peter | 27S1000 | TJ Slávia Farmaceut Bratislava | 31:13 | + 1:18 | |
3. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | SKOB Slaný | 36:17 | + 6:22 | |
4. | Kučerka Radek | STB1101 | TJ Stadion Nový Bor | 37:40 | + 7:45 | |
5. | Mullis Robert | DKP1200 | Oddíl OB Kotlářka | 39:38 | + 9:43 | |
6. | Etrych Matěj | DOR1104 | OK Dobříš | 47:07 | + 17:12 | |
7. | Etrych Tobiáš | DOR1103 | OK Dobříš | 79:22 | + 49:27 | |
Zakouřil František | TUR1204 | OOB TJ Turnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lamač Vítek | BOR1100 | OK Jiskra Nový Bor | 21:28 | ||
2. | Janošík Ivan | VCB1002 | OB České Budějovice | 29:47 | + 8:19 | |
3. | Houba Vojtěch | KRL1002 | Kometa Kralovice | 31:59 | + 10:31 | |
4. | Míka Ondřej | VCB1003 | OB České Budějovice | 32:20 | + 10:52 | |
5. | Krtička Jáchym | CHA1000 | OK Chrastava | 33:00 | + 11:32 | |
6. | Jiroušek Štěpán | DOR1102 | OK Dobříš | 35:49 | + 14:21 | |
7. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 39:55 | + 18:27 | |
8. | Šitra Šimon | LPM1001 | OK Lokomotiva Plzeň | 46:54 | + 25:26 | |
9. | Minařík František | VCB1103 | OB České Budějovice | 52:06 | + 30:38 | |
10. | Hruška Tomáš | DOR1002 | OK Dobříš | 63:58 | + 42:30 | |
11. | Zýka Prokop | 0270003 | 64:49 | + 43:21 | ||
12. | Nouza Vítek | SJH1104 | SOS Jindřichův Hradec | 67:38 | + 46:10 | |
Štěrba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | |||
Sedláček Matěj | HLV1000 | KČT - OB Holešov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 26:20 | ||
2. | Zřídkaveselý Martin | PBM0808 | TJ Spartak 1. Brněnská | 32:22 | + 6:02 | |
3. | Žemlík Eduard | TUR0909 | OOB TJ Turnov | 32:56 | + 6:36 | |
4. | Veljačik Jonáš | DKP0818 | Oddíl OB Kotlářka | 33:22 | + 7:02 | |
5. | Vodrážka Štěpán | VPM0802 | KOS Slavia Plzeň | 34:20 | + 8:00 | |
6. | Světnický Antonín | STE0800 | SK SKI-OB Šternberk | 34:27 | + 8:07 | |
7. | Kvášovský Filip | LTU0902 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 34:33 | + 8:13 | |
8. | Štembera Vítek | TJN0801 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:18 | + 11:58 | |
9. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | SOS Jindřichův Hradec | 40:35 | + 14:15 | |
10. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 42:10 | + 15:50 | |
11. | Prášil Šimon | TTR0901 | OOB Třebíč | 50:27 | + 24:07 | |
12. | Etrych Jonáš | DOR0907 | OK Dobříš | 55:46 | + 29:26 | |
13. | Minařík Josef | VCB0903 | OB České Budějovice | 59:52 | + 33:32 | |
14. | Tučný Kryštof | PGP0804 | SK Praga | 61:52 | + 35:32 | |
15. | Cichra Patrik | TAP0903 | KOB Tretra Praha | 81:01 | + 54:41 | |
16. | Kučera Tomáš | TAP0907 | KOB Tretra Praha | 87:41 | + 61:21 | |
17. | Kapoun Matěj | LBE0801 | TJ Lokomotiva Beroun | 117:07 | + 90:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 29:04 | ||
2. | Brosch Ondřej | RBK0606 | SK Radioklub Blansko | 29:55 | + 0:51 | |
3. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | OOB TJ Turnov | 32:35 | + 3:31 | |
4. | Městka Václav | VSP0600 | USK Praha | 34:43 | + 5:39 | |
5. | Hyxa Jan | VLI0702 | Slavia Liberec orienteering | 35:18 | + 6:14 | |
6. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 40:32 | + 11:28 | |
7. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | 41:25 | + 12:21 | |
8. | Blažek Cyril | SJH0701 | SOS Jindřichův Hradec | 45:51 | + 16:47 | |
9. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | SKOB Ostrov | 48:56 | + 19:52 | |
10. | Řehoř Hynek | TJN0700 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:12 | + 24:08 | |
11. | Volkov Maksym | 38S0700 | Slávia ŽU Žilina | 54:11 | + 25:07 | |
12. | Hruška Marek | DOR0604 | OK Dobříš | 68:47 | + 39:43 | |
13. | Kule Oliver | ONO0701 | SKOB Ostrov | 75:23 | + 46:19 | |
14. | Jandera Kryštof | PGP0700 | SK Praga | 89:41 | + 60:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 25:34 | ||
2. | Nouza Michal | SJH0505 | SOS Jindřichův Hradec | 27:10 | + 1:36 | |
3. | Hoetzel Hugo | TUR0505 | OOB TJ Turnov | 29:54 | + 4:20 | |
4. | Nejezchleb Vojtěch | TUR0503 | OOB TJ Turnov | 30:02 | + 4:28 | |
5. | Kolář Šimon | SHK0405 | OK Slavia Hradec Králové | 30:12 | + 4:38 | |
6. | Deim Michal | VTA0402 | SC vebr-sport | 31:47 | + 6:13 | |
7. | Bukovác Filip | PBM0501 | TJ Spartak 1. Brněnská | 33:49 | + 8:15 | |
8. | Kasza Tomáš | PBM0512 | TJ Spartak 1. Brněnská | 33:52 | + 8:18 | |
9. | Zurynek Jan | TJN0605 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:24 | + 8:50 | |
10. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | OK Dobříš | 34:40 | + 9:06 | |
11. | Zřídkaveselý Adam | PBM0505 | TJ Spartak 1. Brněnská | 35:59 | + 10:25 | |
12. | Fousek Vojtěch | RBK0403 | SK Radioklub Blansko | 37:25 | + 11:51 | |
13. | Heřmánek Petr | TUR0500 | OOB TJ Turnov | 37:55 | + 12:21 | |
14. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 41:58 | + 16:24 | |
15. | Kotuliak Viktor | 27S0400 | TJ Slávia Farmaceut Bratislava | 48:09 | + 22:35 | |
16. | Koman Ján | 27S0503 | TJ Slávia Farmaceut Bratislava | 55:08 | + 29:34 | |
17. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 58:35 | + 33:01 | |
18. | Bičík Štěpán | TUR0405 | OOB TJ Turnov | 62:01 | + 36:27 | |
19. | Čermák Martin | PHK0502 | OK 99 Hradec Králové | 65:56 | + 40:22 | |
20. | Kándl Matěj | DCE0500 | KOB Dobřichovice | 70:37 | + 45:03 | |
21. | Michálek Michal | KPY0500 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 82:47 | + 57:13 | |
22. | Vejražka David | KPY0401 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 123:52 | + 98:18 | |
23. | Valenta Martin | KPY0507 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 145:54 | + 120:20 | |
Waldhauser Štěpán | TUR0409 | OOB TJ Turnov | DISK | |||
Marek Matěj | TJN0409 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | |||
Kapoun Luděk | LBE0501 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájek Kryštof | TUR0212 | OOB TJ Turnov | 25:09 | ||
2. | Škvor Adam | KAM0202 | OK Kamenice | 26:31 | + 1:22 | |
3. | Světnický František | STE0204 | SK SKI-OB Šternberk | 27:32 | + 2:23 | |
4. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:17 | + 10:08 | |
5. | Mencl Jan | TUR0201 | OOB TJ Turnov | 35:20 | + 10:11 | |
6. | Kundrata Jan | TZL0203 | SKOB Zlín | 43:30 | + 18:21 | |
7. | Hrdlička Jan | SLA0200 | SKOB Slaný | 77:22 | + 52:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bílý Jakub | DOK0104 | OK Doksy | 26:34 | ||
2. | Zabořil Vojtěch | TUR0110 | OOB TJ Turnov | 30:38 | + 4:04 | |
3. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | SKOB Ostrava | 33:53 | + 7:19 | |
4. | Klaška Martin | DKP0100 | Oddíl OB Kotlářka | 34:41 | + 8:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájek Daniel | ZBM8919 | SK Žabovřesky Brno | 36:15 | ||
2. | Hirš Otakar | ZBM9801 | SK Žabovřesky Brno | 37:44 | + 1:29 | |
3. | Procházka David | LPU9113 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:52 | + 3:37 | |
4. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 40:00 | + 3:45 | |
5. | Wolf Daniel | TUR9100 | OOB TJ Turnov | 40:17 | + 4:02 | |
6. | Wolf Filip | TUR9701 | OOB TJ Turnov | 40:18 | + 4:03 | |
7. | Schuster Marek | SSU9303 | SK Severka Šumperk | 40:19 | + 4:04 | |
8. | Luštický Martin | TUR8700 | OOB TJ Turnov | 40:25 | + 4:10 | |
9. | Klusáček Matěj | LCE8903 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:36 | + 5:21 | |
10. | Bořil Tomáš | TBM8833 | KOS TJ Tesla Brno | 43:15 | + 7:00 | |
11. | Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | OOB TJ Turnov | 43:34 | + 7:19 | |
12. | Melecký Martin | SSU9001 | SK Severka Šumperk | 43:52 | + 7:37 | |
13. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 44:27 | + 8:12 | |
14. | Valeš Jiří | LPM9502 | OK Lokomotiva Plzeň | 44:35 | + 8:20 | |
15. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | SK Žabovřesky Brno | 45:38 | + 9:23 | |
16. | Burda Matěj | BOR9608 | OK Jiskra Nový Bor | 46:15 | + 10:00 | |
17. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:24 | + 10:09 | |
18. | Bukovac Maroš | PBM7605 | TJ Spartak 1. Brněnská | 46:29 | + 10:14 | |
19. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 46:55 | + 10:40 | |
20. | Kazda Adam | TJN9104 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:07 | + 10:52 | |
21. | Bravený Vít | ZBM9102 | SK Žabovřesky Brno | 48:54 | + 12:39 | |
22. | Kelbl Vladimír | ZBM9711 | SK Žabovřesky Brno | 53:45 | + 17:30 | |
23. | Škvor Ota | KAM9900 | OK Kamenice | 57:52 | + 21:37 | |
24. | Šafka Daniel | KAM9105 | OK Kamenice | 62:15 | + 26:00 | |
25. | Trojan Karel | TUR9011 | OOB TJ Turnov | 64:20 | + 28:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vodrážka Ondřej | VPM7702 | KOS Slavia Plzeň | 41:28 | ||
2. | Žemlík Pavel | TUR7135 | OOB TJ Turnov | 43:21 | + 1:53 | |
3. | Vlach Jiří | AOV7900 | OOB TJ Baník Ostrava | 44:33 | + 3:05 | |
4. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 44:38 | + 3:10 | |
5. | Drahoňovský Aleš | TUR7201 | OOB TJ Turnov | 45:32 | + 4:04 | |
6. | Pova Ondřej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 45:55 | + 4:27 | |
7. | Zbíral Robert | UOL8000 | SOB Olomouc | 47:04 | + 5:36 | |
8. | Držka Štěpán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:21 | + 5:53 | |
9. | Přikryl Petr | PBM6708 | TJ Spartak 1. Brněnská | 47:28 | + 6:00 | |
10. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 47:29 | + 6:01 | |
11. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 47:31 | + 6:03 | |
12. | Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | 47:54 | + 6:26 | |
13. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 47:56 | + 6:28 | |
14. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 48:02 | + 6:34 | |
15. | Pustai David | TJN9301 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:25 | + 9:57 | |
16. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 51:27 | + 9:59 | |
17. | Koucký Roman | EKP6301 | VŠTJ Ekonom Praha | 53:40 | + 12:12 | |
18. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 54:09 | + 12:41 | |
19. | Čechlovský Jan | CHA9300 | OK Chrastava | 54:15 | + 12:47 | |
20. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 54:35 | + 13:07 | |
21. | Šesták Marek | VLI7403 | Slavia Liberec orienteering | 56:10 | + 14:42 | |
22. | Kořan Pavel | VBM7401 | VSK Mendelu Brno | 56:17 | + 14:49 | |
23. | Pidrman Milan | EKP8310 | VŠTJ Ekonom Praha | 58:13 | + 16:45 | |
24. | Čech Petr | SJI0001 | OK Jihlava | 58:22 | + 16:54 | |
25. | Kopecký David | UOL7800 | SOB Olomouc | 59:55 | + 18:27 | |
26. | Tůma Martin | LIT8204 | KOB Litvínov | 70:43 | + 29:15 | |
27. | Paulíček Michal | UOL7701 | SOB Olomouc | 72:13 | + 30:45 | |
28. | Dvořáček Dan | 0080002 | 75:38 | + 34:10 | ||
29. | Lužnický Jiří | LIT8501 | KOB Litvínov | 79:59 | + 38:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matyšek Radoslav | PLU8007 | TJ SOKOL Plumlov | 42:52 | ||
2. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 45:17 | + 2:25 | |
3. | Krtička Jan | PLU7931 | TJ SOKOL Plumlov | 45:32 | + 2:40 | |
4. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:36 | + 3:44 | |
5. | Otruba Karel | PLU7917 | TJ SOKOL Plumlov | 49:34 | + 6:42 | |
6. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 50:23 | + 7:31 | |
7. | Zavřel Michal | KRN6804 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 51:10 | + 8:18 | |
8. | Šklíba Michal | STE9900 | SK SKI-OB Šternberk | 51:28 | + 8:36 | |
9. | Klusák Martin | DKP8704 | Oddíl OB Kotlářka | 51:48 | + 8:56 | |
10. | Hanzl Tomáš | SJC8205 | Sportcentrum Jičín | 52:30 | + 9:38 | |
11. | Trávníček Jan | PLU7501 | TJ SOKOL Plumlov | 52:41 | + 9:49 | |
12. | Kavan Tomáš | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | 52:52 | + 10:00 | |
13. | Němeček Jan | KAM9300 | OK Kamenice | 53:12 | + 10:20 | |
14. | Mlateček Jiří | TYN9501 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 54:56 | + 12:04 | |
15. | Špičák František | PLU8009 | TJ SOKOL Plumlov | 55:59 | + 13:07 | |
16. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 56:21 | + 13:29 | |
17. | Líbal Jakub | ROU9202 | SKOB Roudnice nad Labem | 58:26 | + 15:34 | |
18. | Kolaja Jan | VLI8100 | Slavia Liberec orienteering | 66:18 | + 23:26 | |
19. | Samek Jakub | VSP8800 | USK Praha | 66:40 | + 23:48 | |
20. | Borák Michal | EKP8304 | VŠTJ Ekonom Praha | 69:10 | + 26:18 | |
21. | Hinkelmann Erik | TBM9403 | KOS TJ Tesla Brno | 79:57 | + 37:05 | |
22. | Kučerka Jan | LIT8002 | KOB Litvínov | 88:03 | + 45:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Andrš Petr | ZAM8401 | OB TJ Sokol Žamberk | 46:13 | ||
2. | Vrabec Tomáš | SCP8700 | OK Sparta Praha | 52:02 | + 5:49 | |
3. | Šunda Marek | VSP9200 | USK Praha | 56:19 | + 10:06 | |
4. | Švarc Lukáš | JEN9001 | OB Jenišovice | 58:22 | + 12:09 | |
5. | Eiselt Jan | LTP8801 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 60:20 | + 14:07 | |
6. | Karlík Jan | TBM8809 | KOS TJ Tesla Brno | 68:46 | + 22:33 | |
7. | Žákovec Jan | KRL9505 | Kometa Kralovice | 96:31 | + 50:18 | |
8. | Gajdoš Martin | 0160001 | 98:25 | + 52:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:11 | ||
2. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SOS Jindřichův Hradec | 41:48 | + 4:37 | |
3. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | OK Slavia Hradec Králové | 42:29 | + 5:18 | |
4. | Bauer Lukáš | SKV7701 | TJ Slovan Karlovy Vary | 43:30 | + 6:19 | |
5. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 44:37 | + 7:26 | |
6. | Brosch Petr | RBK7111 | SK Radioklub Blansko | 45:37 | + 8:26 | |
7. | Rotek Pavel | ZBM7704 | SK Žabovřesky Brno | 45:40 | + 8:29 | |
8. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 49:09 | + 11:58 | |
9. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 51:29 | + 14:18 | |
10. | Blažek Zdeněk | SJH7601 | SOS Jindřichův Hradec | 57:51 | + 20:40 | |
11. | Kříž Dušan | KRL7800 | Kometa Kralovice | 62:54 | + 25:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 33:52 | ||
2. | Knotek Kamil | 0130001 | 52:19 | + 18:27 | ||
3. | Polách David | ZBM8003 | SK Žabovřesky Brno | 85:27 | + 51:35 | |
Rudolf Tomáš | 0110002 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hasek Jakub | 0260001 | 42:01 | |||
2. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 45:06 | + 3:05 | |
3. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | Slavia Liberec orienteering | 46:55 | + 4:54 | |
4. | Nejedlý Ladislav | ONO7501 | SKOB Ostrov | 49:33 | + 7:32 | |
5. | Šitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 51:31 | + 9:30 | |
6. | Štembera Jan | TJN7513 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:29 | + 10:28 | |
7. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 53:31 | + 11:30 | |
8. | Pivec Lukáš | MLA7600 | MLOK Mariánské Lázně | 53:54 | + 11:53 | |
9. | Kameník Jan | KPY7900 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:04 | + 14:03 | |
10. | Kubíček Petr | VIC7801 | OB Vizovice | 65:06 | + 23:05 | |
11. | Kotuliak Ivan | 27S7400 | TJ Slávia Farmaceut Bratislava | 67:56 | + 25:55 | |
12. | Koman Marek | 27S7902 | TJ Slávia Farmaceut Bratislava | 81:09 | + 39:08 | |
13. | Jedlička Michal | DKL8000 | KOB Kladno | 84:54 | + 42:53 | |
Šmehlík Ondřej | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volkov Alexander | 38S8000 | Slávia ŽU Žilina | 29:02 | ||
2. | Sedlář Petr | TBM7319 | KOS TJ Tesla Brno | 34:09 | + 5:07 | |
3. | Mička Aleš | TJP7300 | TJ Sokol Troja | 36:50 | + 7:48 | |
4. | Štrait Martin | VSP7602 | USK Praha | 40:03 | + 11:01 | |
5. | Kvášovský Jakub | LTU7802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 42:22 | + 13:20 | |
6. | Jiroušek Pavel | DOR7703 | OK Dobříš | 43:16 | + 14:14 | |
7. | Houba Petr | KRL7801 | Kometa Kralovice | 48:37 | + 19:35 | |
8. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | SOB Olomouc | 70:05 | + 41:03 | |
Fiala Michal | KSH7601 | OB Kašperské Hory | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zakouřil Tomáš | TUR7500 | OOB TJ Turnov | 30:26 | ||
2. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:59 | + 0:33 | |
3. | Kavalír Karel | PHK6503 | OK 99 Hradec Králové | 33:27 | + 3:01 | |
4. | Datel Jiří | DKL7101 | KOB Kladno | 34:02 | + 3:36 | |
5. | Vláčil Daniel | RIC7307 | OB Říčany | 39:09 | + 8:43 | |
6. | Šimík Daniel | ROZ6900 | OK Roztoky | 40:26 | + 10:00 | |
7. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | KOB Děčín | 42:19 | + 11:53 | |
8. | Vinš Pavel | DKL6900 | KOB Kladno | 42:20 | + 11:54 | |
9. | Janošík Radek | VCB7402 | OB České Budějovice | 44:45 | + 14:19 | |
10. | Matoušek Martin | SLA7100 | SKOB Slaný | 46:19 | + 15:53 | |
11. | Šemelík Petr | DKL6901 | KOB Kladno | 46:22 | + 15:56 | |
12. | Blažek Petr | SJH7402 | SOS Jindřichův Hradec | 47:20 | + 16:54 | |
13. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:33 | + 17:07 | |
14. | Šimša Jaromír | MFP7100 | Matfyz Praha | 47:37 | + 17:11 | |
15. | Kándl Filip | DCE7400 | KOB Dobřichovice | 48:20 | + 17:54 | |
16. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 48:32 | + 18:06 | |
17. | Waldhauser Martin | BOR7106 | OK Jiskra Nový Bor | 49:31 | + 19:05 | |
18. | Jandera Tomáš | SOB7300 | SOBSA | 50:32 | + 20:06 | |
19. | Etrych Tomáš | DOR7300 | OK Dobříš | 53:58 | + 23:32 | |
20. | Kolář Viktor | SHK7300 | OK Slavia Hradec Králové | 55:26 | + 25:00 | |
21. | Aster Vladimír | SLA6500 | SKOB Slaný | 55:56 | + 25:30 | |
22. | Svoboda Jiří | DKP7504 | Oddíl OB Kotlářka | 60:06 | + 29:40 | |
23. | Deim Karel | VTA7202 | SC vebr-sport | 64:08 | + 33:42 | |
24. | Müller Rico | 2HD6400 | Angy OL | 65:12 | + 34:46 | |
25. | Chaloupský David | PHK7103 | OK 99 Hradec Králové | 67:43 | + 37:17 | |
26. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | SKOB Slaný | 70:04 | + 39:38 | |
27. | Vejražka Jiří | KPY7400 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 71:09 | + 40:43 | |
28. | Kasza Ladislav | PBM7100 | TJ Spartak 1. Brněnská | 77:17 | + 46:51 | |
29. | Hruška Jan | DOR7000 | OK Dobříš | 85:09 | + 54:43 | |
30. | Lohr Ivo | SCP6801 | OK Sparta Praha | 127:19 | + 96:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trhlík Tomáš | PLU7407 | TJ SOKOL Plumlov | 34:30 | ||
2. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | lepus.cz | 38:04 | + 3:34 | |
3. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 39:51 | + 5:21 | |
4. | Svěchota Milan | MOV7202 | SKOB Ostrava | 40:24 | + 5:54 | |
5. | Dušek Vladimír | TBM7400 | KOS TJ Tesla Brno | 41:35 | + 7:05 | |
6. | Zýka Vít | 0270001 | 42:13 | + 7:43 | ||
7. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 45:15 | + 10:45 | |
8. | Hájek Jan | TUV7301 | SOK TJ Turnov | 47:09 | + 12:39 | |
9. | Vých Luboš | SRK7300 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 56:50 | + 22:20 | |
10. | Vambera Filip | TUR7305 | OOB TJ Turnov | 57:27 | + 22:57 | |
11. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:27 | + 28:57 | |
12. | Furmánek Zdeněk | KVS7400 | SKOB Kobra Vsetín | 67:24 | + 32:54 | |
13. | Kapoun Luděk | LBE7400 | TJ Lokomotiva Beroun | 69:37 | + 35:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Málek Martin | CST6501 | OB Strakonice | 33:25 | ||
2. | Beneš Jan | SJH7001 | SOS Jindřichův Hradec | 34:07 | + 0:42 | |
3. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 34:29 | + 1:04 | |
4. | Mudrák Pavel | TBM6900 | KOS TJ Tesla Brno | 35:21 | + 1:56 | |
5. | Beránek Petr | BOR6701 | OK Jiskra Nový Bor | 35:25 | + 2:00 | |
6. | Křivda Ivan | 0120001 | 35:33 | + 2:08 | ||
7. | Pilař Karel | MAS5501 | OOB Aš | 35:59 | + 2:34 | |
8. | Aschermann Jan | VSP6902 | USK Praha | 36:21 | + 2:56 | |
9. | Nouza Petr | SJH6501 | SOS Jindřichův Hradec | 37:04 | + 3:39 | |
10. | Gryc Jan | TBM6709 | KOS TJ Tesla Brno | 37:43 | + 4:18 | |
11. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 37:48 | + 4:23 | |
12. | Siegl Roman | MFP6700 | Matfyz Praha | 38:30 | + 5:05 | |
13. | Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | 39:17 | + 5:52 | |
14. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 39:43 | + 6:18 | |
15. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 40:06 | + 6:41 | |
16. | Hájek Jiří | ONO6400 | SKOB Ostrov | 43:37 | + 10:12 | |
17. | Urbánek Lumír | ONO6701 | SKOB Ostrov | 45:06 | + 11:41 | |
18. | Čepička Ladislav | LPM6701 | OK Lokomotiva Plzeň | 45:07 | + 11:42 | |
19. | Bílý Petr | DOK6800 | OK Doksy | 45:56 | + 12:31 | |
20. | Zurynek Jan | EKP7003 | VŠTJ Ekonom Praha | 48:37 | + 15:12 | |
21. | Pecka Jan | EKP6800 | VŠTJ Ekonom Praha | 49:31 | + 16:06 | |
22. | Urbanec Vít | 0350001 | 49:33 | + 16:08 | ||
23. | Fürst Aleš | LLI6801 | LOK-o Liberec | 51:05 | + 17:40 | |
24. | Kos Michal | SRK6802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 52:46 | + 19:21 | |
25. | Štorek Petr | JPV6505 | Oddíl OS SK Prostějov | 60:53 | + 27:28 | |
26. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 99:40 | + 66:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 30:26 | ||
2. | Holec Honza | MOV6701 | SKOB Ostrava | 31:57 | + 1:31 | |
3. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 33:50 | + 3:24 | |
4. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 34:04 | + 3:38 | |
5. | Florian Michal | 0090001 | 36:36 | + 6:10 | ||
6. | Kropáč Jiří | KRL6702 | Kometa Kralovice | 39:47 | + 9:21 | |
7. | Vavřík René | MOV7000 | SKOB Ostrava | 56:28 | + 26:02 | |
8. | Nechuta Milan | PZR7007 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 93:12 | + 62:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 30:55 | ||
2. | Urválek Jiří | TBM6107 | KOS TJ Tesla Brno | 33:47 | + 2:52 | |
3. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | Oddíl OS SK Prostějov | 40:20 | + 9:25 | |
4. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 40:28 | + 9:33 | |
5. | Hartmann Dirk | 0300001 | 41:23 | + 10:28 | ||
6. | Suk Jiří | MFP6401 | Matfyz Praha | 42:10 | + 11:15 | |
7. | Plášek Martin | LCE6118 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:11 | + 11:16 | |
8. | Semík Jan | VSP6507 | USK Praha | 45:29 | + 14:34 | |
9. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | KČT - OB Holešov | 46:37 | + 15:42 | |
10. | Braatz Frank | 1QD6200 | SV IHW Alex 78 Berlin | 49:26 | + 18:31 | |
11. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 49:51 | + 18:56 | |
12. | Roman Ščehovič | 0160003 | 51:50 | + 20:55 | ||
13. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 53:59 | + 23:04 | |
14. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:41 | + 25:46 | |
15. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 57:39 | + 26:44 | |
16. | Kniebugl Anton | 39S6401 | KOBRA Bratislava | 57:44 | + 26:49 | |
17. | Würz Jiří | LTP6502 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 61:33 | + 30:38 | |
18. | Borovička Milan | FSP6104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 79:58 | + 49:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 29:43 | ||
2. | Pilc Oldřich | SPR5100 | SK SKI - SPORT Praděd | 32:41 | + 2:58 | |
3. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 34:39 | + 4:56 | |
4. | Procházka Radek | LPU6504 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:41 | + 6:58 | |
5. | Jašek Milan | TBM6201 | KOS TJ Tesla Brno | 42:46 | + 13:03 | |
6. | Rykala Karel | VAM6401 | OB Vamberk | 46:53 | + 17:10 | |
7. | Hudeček Jaroslav | KTA6501 | SK Kotnov Tábor | 46:59 | + 17:16 | |
8. | Štípek Rostislav | TZL5702 | SKOB Zlín | 53:11 | + 23:28 | |
9. | Štěrba Jiří | SKV6401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 56:52 | + 27:09 | |
10. | Světnický Alexandr | OOL6300 | SK Haná orienteering | 56:55 | + 27:12 | |
11. | Himmel Petr | KAM6503 | OK Kamenice | 130:41 | + 100:58 | |
Mertlík Jiří | VRL6102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lužný Ladislav | HAV6000 | OB Havířov | 33:19 | ||
2. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 34:30 | + 1:11 | |
3. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:09 | + 2:50 | |
4. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | OB Havířov | 39:36 | + 6:17 | |
5. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Hostivice | 40:09 | + 6:50 | |
6. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 42:29 | + 9:10 | |
7. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 45:03 | + 11:44 | |
8. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 46:09 | + 12:50 | |
9. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 47:12 | + 13:53 | |
10. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:05 | + 15:46 | |
11. | Knotek Kamil | OLP5701 | PSK Olymp Praha | 51:45 | + 18:26 | |
12. | Gazdačko Milan | SHK5702 | OK Slavia Hradec Králové | 56:48 | + 23:29 | |
13. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 61:21 | + 28:02 | |
14. | Svoboda Slavomír | SMB5801 | SKOB Mladá Boleslav | 69:13 | + 35:54 | |
15. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 70:01 | + 36:42 | |
Petr Václav | MOV5801 | SKOB Ostrava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | SKOB Frýdek - Místek | 43:12 | ||
2. | Soukup Václav | VSP5600 | USK Praha | 44:01 | + 0:49 | |
3. | Muchl Vladimír | CST5601 | OB Strakonice | 46:00 | + 2:48 | |
4. | Kostka Evžen | AOP5701 | Orientační Běh Opava | 46:58 | + 3:46 | |
5. | Horák Petr | TJN5602 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:27 | + 5:15 | |
6. | Čermák Libor | PHK5600 | OK 99 Hradec Králové | 55:24 | + 12:12 | |
7. | Potěšil Václav | VBM5613 | VSK Mendelu Brno | 64:25 | + 21:13 | |
8. | Šabatka Petr | SHK5703 | OK Slavia Hradec Králové | 128:50 | + 85:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 34:10 | ||
2. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB Tretra Praha | 38:13 | + 4:03 | |
3. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 40:13 | + 6:03 | |
4. | Slováček Rudolf | TZL5402 | SKOB Zlín | 40:43 | + 6:33 | |
5. | Kaška Rudolf | CHA5500 | OK Chrastava | 41:05 | + 6:55 | |
6. | Borák Stanislav | EKP5212 | VŠTJ Ekonom Praha | 44:11 | + 10:01 | |
7. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:16 | + 13:06 | |
8. | Hájek Jan | MAS5401 | OOB Aš | 47:28 | + 13:18 | |
9. | Jirka Jiří | DKL5501 | KOB Kladno | 47:37 | + 13:27 | |
10. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 47:50 | + 13:40 | |
11. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 48:38 | + 14:28 | |
12. | Pospíšil Jaromír | LDC5301 | KOB Děčín | 50:47 | + 16:37 | |
13. | Chotětický Václav | DKL5202 | KOB Kladno | 51:31 | + 17:21 | |
14. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | SOB Olomouc | 56:05 | + 21:55 | |
15. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 60:41 | + 26:31 | |
16. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 63:50 | + 29:40 | |
17. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 67:22 | + 33:12 | |
18. | Hojný Oldřich | SCP5201 | OK Sparta Praha | 71:49 | + 37:39 | |
19. | Chotětický Jan | MAS5400 | OOB Aš | 79:24 | + 45:14 | |
20. | Vávra Petr | 0250003 | 84:39 | + 50:29 | ||
21. | Janošík Antonín | UOL5201 | SOB Olomouc | 97:13 | + 63:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 35:07 | ||
2. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 38:07 | + 3:00 | |
3. | Sikora Miroslav | BOV4802 | TJ Baník Ostrava OKD | 38:13 | + 3:06 | |
4. | Horáček Miroslav | VLI5000 | Slavia Liberec orienteering | 39:16 | + 4:09 | |
5. | Fujan Sláva | DKL4800 | KOB Kladno | 39:23 | + 4:16 | |
6. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 39:34 | + 4:27 | |
7. | Čípa Jiří | CET5002 | TJ Loko Česká Třebová | 39:52 | + 4:45 | |
8. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:04 | + 5:57 | |
9. | Schwanitz Juergen | 0390001 | 43:04 | + 7:57 | ||
10. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 43:44 | + 8:37 | |
11. | Toman Stanislav | SBR4801 | SKOB Bruntál | 47:15 | + 12:08 | |
12. | Ševčík Milan | CHA5003 | OK Chrastava | 47:39 | + 12:32 | |
13. | Švec Zdeněk | SLA4700 | SKOB Slaný | 49:52 | + 14:45 | |
14. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 52:34 | + 17:27 | |
15. | Otta Pavel | JES4601 | OK Rakovník | 54:39 | + 19:32 | |
16. | Paukert Milan | TJP5000 | TJ Sokol Troja | 54:44 | + 19:37 | |
17. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 58:07 | + 23:00 | |
18. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 62:19 | + 27:12 | |
19. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 66:20 | + 31:13 | |
20. | Lusk Karel | CHA5002 | OK Chrastava | 70:23 | + 35:16 | |
21. | Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 75:26 | + 40:19 | |
22. | Fiala Miloš | KSH4801 | OB Kašperské Hory | 91:05 | + 55:58 | |
23. | Matoušek Luboš | LJN4700 | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 174:29 | + 139:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | TJ Baník Ostrava OKD | 34:38 | ||
2. | Conrad Helmut | 0370001 | 36:48 | + 2:10 | ||
3. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 42:22 | + 7:44 | |
4. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 45:01 | + 10:23 | |
5. | Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:32 | + 12:54 | |
6. | Frey Jaromír | ONO4100 | SKOB Ostrov | 50:47 | + 16:09 | |
7. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 52:03 | + 17:25 | |
8. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | OK Jiskra Nový Bor | 52:19 | + 17:41 | |
9. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 56:43 | + 22:05 | |
10. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 56:48 | + 22:10 | |
11. | Zábranský Emil | SLA4200 | SKOB Slaný | 57:04 | + 22:26 | |
12. | Kraus Jan | LLI4501 | LOK-o Liberec | 73:25 | + 38:47 | |
13. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 78:06 | + 43:28 | |
14. | Valášek Josef | SCP4501 | OK Sparta Praha | 79:19 | + 44:41 | |
15. | Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | 91:47 | + 57:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šedivý Marek | PGP1400 | SK Praga | 25:44 | ||
2. | Štembera Oskar | TJN1201 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 28:02 | + 2:18 | |
3. | Zvěřina Radim | LPU1501 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:10 | + 2:26 | |
4. | Zýka Erik | 0270004 | 31:27 | + 5:43 | ||
5. | Pecánková Barbora | TEP1451 | Tempo Praha | 33:04 | + 7:20 | |
6. | Míka Tomáš | VCB1403 | OB České Budějovice | 33:41 | + 7:57 | |
7. | Kolaja Bedřich | VLI1301 | Slavia Liberec orienteering | 35:57 | + 10:13 | |
8. | Kučerková Adéla | STB1450 | TJ Stadion Nový Bor | 40:33 | + 14:49 | |
9. | Štípková Jana | 40:43 | + 14:59 | |||
10. | Kolaja Jaromír | VLI1501 | Slavia Liberec orienteering | 42:00 | + 16:16 | |
11. | Knotková Viktorie | 0130003 | 46:46 | + 21:02 | ||
12. | Šabatka Filip | 49:54 | + 24:10 | |||
13. | Haider Anna | 26A5650 | HSV Ried | 53:04 | + 27:20 | |
14. | Šabatková Pája | 54:14 | + 28:30 | |||
15. | Pivcová Lucie | MLA1650 | MLOK Mariánské Lázně | 55:01 | + 29:17 | |
16. | Kameník Matěj | KPY1500 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 57:01 | + 31:17 | |
17. | Mašková Isabela | ONO1850 | SKOB Ostrov | 70:50 | + 45:06 | |
18. | Albrecht Jiří | KAM1700 | OK Kamenice | 73:31 | + 47:47 | |
19. | Matyšek Josef | PLU1400 | TJ SOKOL Plumlov | 77:43 | + 51:59 | |
20. | Kubíček Ota | VIC1401 | OB Vizovice | 82:51 | + 57:07 | |
Pecánek Matěj | TEP1300 | Tempo Praha | DISK | |||
Mullis Elizabeth | DKP1651 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urbanec Hugo | 0350003 | 44:16 | |||
2. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 61:48 | + 17:32 | |
3. | Svěchotová Hana | MOV7150 | SKOB Ostrava | 66:01 | + 21:45 | |
4. | Tran Ngoc Mai | 0210001 | 67:33 | + 23:17 | ||
5. | Kameníková Petra | KPY8050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 69:21 | + 25:05 | |
6. | Soukupová Michaela | VSP5850 | USK Praha | 73:29 | + 29:13 | |
7. | Ruszová Ema | KUN7151 | TJ Sokol Kunvald | 74:19 | + 30:03 | |
8. | Cichra Pavel | 0010001 | 76:55 | + 32:39 | ||
9. | Mikšová Stanislava | DKP5250 | Oddíl OB Kotlářka | 91:55 | + 47:39 | |
10. | Krč Tobias | 1VD0900 | SG Zittau Süd | 105:54 | + 61:38 | |
11. | Richterová Ilona | TAP6953 | KOB Tretra Praha | 107:41 | + 63:25 | |
12. | Prouzová Zuzana | DKP6250 | Oddíl OB Kotlářka | 107:57 | + 63:41 | |
13. | Otta Tobiáš | BFM0903 | SKOB Frýdek - Místek | 110:58 | + 66:42 | |
14. | Urbanec Bruno | 0350002 | 112:17 | + 68:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kendrová Tereza | 27S1650 | TJ Slávia Farmaceut Bratislava | 75:54 | ||
2. | Novotný Tomáš | TUR7405 | OOB TJ Turnov | 79:20 | + 3:26 | |
3. | Kudrass Peter | 1VD6600 | SG Zittau Süd | 90:21 | + 14:27 | |
4. | Otta Jakub | BFM7603 | SKOB Frýdek - Místek | 99:00 | + 23:06 | |
5. | Souček Pavel | PHK5503 | OK 99 Hradec Králové | 113:09 | + 37:15 | |
Vladimíra Konečná | KCK5953 | KOB Český Krumlov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubecová Kateřina | BOR9959 | OK Jiskra Nový Bor | 40:11 | ||
2. | Savičová Gabriela | SKV7952 | TJ Slovan Karlovy Vary | 43:17 | + 3:06 | |
3. | Vyhnálková Milada | 0360001 | 46:10 | + 5:59 | ||
4. | Šlajchrtová Terezka | JES8651 | OK Rakovník | 51:51 | + 11:40 | |
5. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 56:31 | + 16:20 | |
6. | Rusz Roman | KUN7201 | TJ Sokol Kunvald | 67:22 | + 27:11 | |
7. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | 68:26 | + 28:15 | |
8. | Havlíková Miroslava | SCP7250 | OK Sparta Praha | 69:19 | + 29:08 | |
9. | Městková Eva | TEP4851 | Tempo Praha | 75:00 | + 34:49 | |
10. | Reisingerová Eliška | DLT0151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 77:22 | + 37:11 | |
11. | Leníková Jana | DLT6151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 79:09 | + 38:58 | |
12. | Nosek Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 79:17 | + 39:06 | |
13. | Zuzana Ščehovičová | 0160002 | 91:49 | + 51:38 | ||
14. | Senčáková Daniela | 92:59 | + 52:48 | |||
15. | TUČNÝ Jan | 0200001 | 95:43 | + 55:32 | ||
16. | MALÁ Martina | 0200002 | 100:36 | + 60:25 | ||
17. | Dvořáková Tereza | LPM0952 | OK Lokomotiva Plzeň | 109:12 | + 69:01 | |
17. | Šitrová Štěpánka | LPM0850 | OK Lokomotiva Plzeň | 109:12 | + 69:01 | |
19. | Peteráčová Irene | 120:29 | + 80:18 | |||
Havlíková Viktorie | SCP0550 | OK Sparta Praha | DISK | |||
Havlík Kilian | SCP0901 | OK Sparta Praha | DISK | |||
Šplíchal Jiří | OKP4500 | SK OK 24 Praha | DISK |