Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Lea | TUR0555 | OOB TJ Turnov | 13:40 | ||
2. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | KOB Směr Kroměříž | 14:07 | + 0:27 | |
3. | Švecová Karolína | ZVO0557 | OB SK Zvole | 14:36 | + 0:56 | |
4. | Doušková Kateřina | TBM0679 | KOS TJ Tesla Brno | 14:38 | + 0:58 | |
5. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 14:42 | + 1:02 | |
6. | Mellanová Judita | TUR0559 | OOB TJ Turnov | 14:46 | + 1:06 | |
6. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | SK Praga | 14:46 | + 1:06 | |
8. | Novotná Michaela | TUR0551 | OOB TJ Turnov | 14:49 | + 1:09 | |
8. | Bambousková Julie | DOR0650 | OK Dobříš | 14:49 | + 1:09 | |
10. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 15:09 | + 1:29 | |
11. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | SK Studenec | 15:36 | + 1:56 | |
12. | Koubová Hana | DKP0558 | Oddíl OB Kotlářka | 15:39 | + 1:59 | |
13. | Doušková Hana | TBM0659 | KOS TJ Tesla Brno | 15:48 | + 2:08 | |
14. | Haasová Klára | LPU0655 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:55 | + 2:15 | |
15. | Batani Valentina | TZL0551 | SKOB Zlín | 15:58 | + 2:18 | |
16. | Šimšová Pavla | PGP0557 | SK Praga | 16:00 | + 2:20 | |
17. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | KOS TJ Tesla Brno | 16:01 | + 2:21 | |
18. | Gallo Natálie | AOP0652 | Orientační Běh Opava | 16:02 | + 2:22 | |
19. | Savruková Adéla | TJN0656 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 16:22 | + 2:42 | |
20. | Škáchová Viktorie | DKP0655 | Oddíl OB Kotlářka | 16:26 | + 2:46 | |
21. | Housková Barbora | DOR0655 | OK Dobříš | 16:27 | + 2:47 | |
22. | Kosobudová Anna | VTA0551 | SC vebr-sport | 16:28 | + 2:48 | |
23. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | Orientační Běh Opava | 16:29 | + 2:49 | |
23. | Balejová Julie | KAM0551 | OK Kamenice | 16:29 | + 2:49 | |
25. | Matoušková Jana | MOV0551 | SKOB Ostrava | 16:30 | + 2:50 | |
26. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | OK 99 Hradec Králové | 16:35 | + 2:55 | |
27. | Dušková Tereza | TBM0554 | KOS TJ Tesla Brno | 17:00 | + 3:20 | |
28. | Holasová Barbora | AOP0651 | Orientační Běh Opava | 17:04 | + 3:24 | |
29. | Lošťáková Sára | PGP0660 | SK Praga | 17:07 | + 3:27 | |
30. | Košková Martina | SHK0652 | OK Slavia Hradec Králové | 17:08 | + 3:28 | |
31. | Cejpková Karolína | SRK0552 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:15 | + 3:35 | |
32. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 17:35 | + 3:55 | |
33. | Šaňáková Marie | UOL0651 | SOB Olomouc | 17:57 | + 4:17 | |
34. | Ehlová Martina | TBM0655 | KOS TJ Tesla Brno | 18:01 | + 4:21 | |
35. | Matěásková Šárka | JIL0551 | OK Jilemnice | 18:14 | + 4:34 | |
36. | Pecková Tereza | VLI0551 | Slavia Liberec orienteering | 18:15 | + 4:35 | |
37. | Výchová Veronika | SRK0557 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:18 | + 4:38 | |
37. | Jílková Lenka | UOL0654 | SOB Olomouc | 18:18 | + 4:38 | |
39. | Kožíšková Kateřina | VPM0652 | KOS Slavia Plzeň | 18:19 | + 4:39 | |
40. | Pekařová Nela | VTA0552 | SC vebr-sport | 18:29 | + 4:49 | |
41. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 18:38 | + 4:58 | |
42. | Pišová Adéla | LCE0551 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:08 | + 5:28 | |
43. | Procházková Doubravka | PBM0651 | TJ Spartak 1. brněnská | 19:11 | + 5:31 | |
44. | Slavíková Tereza | CHT0656 | OOB SK Chrast | 19:15 | + 5:35 | |
45. | Štemberová Bára | TJN0650 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 19:32 | + 5:52 | |
46. | Škáchová Zuzana | DKP0656 | Oddíl OB Kotlářka | 19:33 | + 5:53 | |
47. | Pachmannová Katka | AOP0551 | Orientační Běh Opava | 20:12 | + 6:32 | |
48. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 20:40 | + 7:00 | |
49. | Podoubská Adéla | TJN0658 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 21:00 | + 7:20 | |
50. | Doleželová Anna | PZR0651 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 21:08 | + 7:28 | |
51. | Ondrová Anna | ZBM0553 | SK Žabovřesky Brno | 23:28 | + 9:48 | |
Blažková Veronika | SJH0551 | SOS Jindřichův Hradec | DISK | |||
Skácelová Kateřina | VLI0550 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mulíčková Markéta | ABM0362 | KOB ALFA Brno | 14:44 | ||
2. | Smolková Barbora | TAP0356 | KOB Tretra Praha | 15:13 | + 0:29 | |
3. | Poborská Eliška | DKP0358 | Oddíl OB Kotlářka | 15:24 | + 0:40 | |
4. | Černá Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem | 15:29 | + 0:45 | |
5. | Smutná Anna Marie | DKP0359 | Oddíl OB Kotlářka | 15:53 | + 1:09 | |
6. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 16:04 | + 1:20 | |
7. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 16:07 | + 1:23 | |
8. | Barnatová Klára | ZBM0352 | SK Žabovřesky Brno | 16:40 | + 1:56 | |
9. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:41 | + 1:57 | |
10. | Pachmannová Bára | AOP0351 | Orientační Běh Opava | 16:43 | + 1:59 | |
11. | Bídová Markéta | UOL0352 | SOB Olomouc | 16:52 | + 2:08 | |
12. | Bulířová Ema | TAP0452 | KOB Tretra Praha | 16:55 | + 2:11 | |
13. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:57 | + 2:13 | |
14. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | SKOB Zlín | 16:58 | + 2:14 | |
14. | Chrzová Eliška | PGP0353 | SK Praga | 16:58 | + 2:14 | |
16. | Hankovcová Helena | KAM0350 | OK Kamenice | 17:14 | + 2:30 | |
17. | Dvořáková Hana | PGP0355 | SK Praga | 17:15 | + 2:31 | |
18. | Krejčová Lucie | ROU0453 | SKOB Roudnice nad Labem | 17:18 | + 2:34 | |
19. | Vávrová Vanda | HOR0350 | TJ Jiskra Hořice | 17:29 | + 2:45 | |
20. | Bednaříková Emma | PBM0359 | TJ Spartak 1. brněnská | 17:43 | + 2:59 | |
21. | Stoklasová Zuzana | LPU0456 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:46 | + 3:02 | |
22. | Kubáková Nela | SJH0451 | SOS Jindřichův Hradec | 17:49 | + 3:05 | |
23. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:50 | + 3:06 | |
24. | Binarová Adéla | UOL0452 | SOB Olomouc | 17:55 | + 3:11 | |
25. | Janovská Vendula | JIL0453 | OK Jilemnice | 17:57 | + 3:13 | |
26. | Thýnová Martina | SHK0350 | OK Slavia Hradec Králové | 18:14 | + 3:30 | |
26. | Aschermannová Klára | VSP0454 | USK Praha | 18:14 | + 3:30 | |
28. | Kološová Veronika | LPU0351 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:23 | + 3:39 | |
29. | Čapková Lucie | KAM0459 | OK Kamenice | 19:15 | + 4:31 | |
30. | Švecová Anežka | ZVO0352 | OB SK Zvole | 19:20 | + 4:36 | |
31. | Brožková Tereza | LPU0457 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:27 | + 4:43 | |
31. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:27 | + 4:43 | |
33. | Pesničáková Soňa | JJN0451 | Team Jizerky | 19:35 | + 4:51 | |
34. | Černochová Michaela | PLU0351 | TJ SOKOL Plumlov | 19:37 | + 4:53 | |
35. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 19:51 | + 5:07 | |
36. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 20:08 | + 5:24 | |
37. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:17 | + 5:33 | |
38. | Skácelová Adéla | JJN0454 | Team Jizerky | 20:19 | + 5:35 | |
39. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 20:20 | + 5:36 | |
40. | Hovořáková Karolína | PBM0351 | TJ Spartak 1. brněnská | 20:21 | + 5:37 | |
41. | Podrábská Alžběta | JJN0452 | Team Jizerky | 21:01 | + 6:17 | |
42. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | Orientační Běh Opava | 21:12 | + 6:28 | |
43. | Šestáková Marie | VLI0452 | Slavia Liberec orienteering | 21:16 | + 6:32 | |
44. | Teringlová Vendula | VCB0451 | OB České Budějovice | 21:18 | + 6:34 | |
45. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | Orientační sporty Písek | 23:13 | + 8:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekařová Jana | TUR0252 | OOB TJ Turnov | 14:32 | 7061 | ||
2. | Dittrichová Michaela | LCE0250 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:40 | + 0:08 | 6999 | |
3. | Kosová Tereza | PHK0151 | OK 99 Hradec Králové | 15:02 | + 0:30 | 6825 | |
4. | Bednaříková Sára | LCE0252 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:22 | + 0:50 | 6668 | |
5. | Martanová Elin | TUR0253 | OOB TJ Turnov | 15:39 | + 1:07 | 6534 | |
6. | Vejražková Rozárka | TUR0151 | OOB TJ Turnov | 15:41 | + 1:09 | 6519 | |
7. | Semíková Lucie | KAM0250 | OK Kamenice | 15:51 | + 1:19 | 6440 | |
8. | Škáchová Magdalena | DKP0156 | Oddíl OB Kotlářka | 15:58 | + 1:26 | 6385 | |
9. | Holečková Petra | SHK0250 | OK Slavia Hradec Králové | 16:25 | + 1:53 | 6172 | |
10. | Matějková Barbora | TUR0156 | OOB TJ Turnov | 16:33 | + 2:01 | 6109 | |
11. | Marková Ema | SSU0252 | SK Severka Šumperk | 16:36 | + 2:04 | 6086 | |
12. | Mašínová Anna | TJN0152 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 16:41 | + 2:09 | 6046 | |
13. | Blažková Kateřina | SJH0252 | SOS Jindřichův Hradec | 16:43 | + 2:11 | 6031 | |
13. | Vandasová Adéla | PHK0255 | OK 99 Hradec Králové | 16:43 | + 2:11 | 6031 | |
15. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | SOB Olomouc | 16:52 | + 2:20 | 5960 | |
16. | Kočová Halina | TZL0255 | SKOB Zlín | 16:57 | + 2:25 | 5920 | |
17. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | KOS TJ Tesla Brno | 17:16 | + 2:44 | 5771 | |
18. | Mrózek Teresa | SIT0251 | OK SILESIA | 17:21 | + 2:49 | 5732 | |
19. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | SC vebr-sport | 17:47 | + 3:15 | 5527 | |
20. | Rýdlová Magdaléna | JJN0252 | Team Jizerky | 17:50 | + 3:18 | 5503 | |
21. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:14 | + 3:42 | 5314 | |
22. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:31 | + 3:59 | 5181 | |
23. | Korpasová Lucie | TBM0151 | KOS TJ Tesla Brno | 18:56 | + 4:24 | 4984 | |
24. | Rýdlová Adéla | JJN0151 | Team Jizerky | 18:58 | + 4:26 | 4968 | |
25. | Brožková Lucie | LPU0154 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:03 | + 4:31 | 4929 | |
26. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 19:08 | + 4:36 | 4890 | |
27. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | OK Slavia Hradec Králové | 19:21 | + 4:49 | 4787 | |
28. | Nováková Světlana | NPA0151 | SK LOB Nová Paka | 19:39 | + 5:07 | 4646 | |
29. | Bernatíková Hana | SIT0252 | OK SILESIA | 19:53 | + 5:21 | 4535 | |
30. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | Nejdek Orienteering | 20:06 | + 5:34 | 4433 | |
31. | Podrábská Marie | JJN0251 | Team Jizerky | 20:13 | + 5:41 | 4378 | |
32. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | OB Říčany | 20:37 | + 6:05 | 4189 | |
33. | Petriláková Anežka Rozárie | DOR0251 | OK Dobříš | 20:54 | + 6:22 | 4055 | |
34. | Jelínková Adéla | LPU0254 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:19 | + 8:47 | 2914 | |
Hovorková Tereza | KAM0154 | OK Kamenice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Račanský Jakub | TBM0503 | KOS TJ Tesla Brno | 13:11 | ||
2. | Zřídkaveselý Adam | PBM0505 | TJ Spartak 1. brněnská | 13:27 | + 0:16 | |
3. | Nemšovský Filip | VSP0500 | USK Praha | 13:58 | + 0:47 | |
4. | Bednařík Vilém | PBM0509 | TJ Spartak 1. brněnská | 14:04 | + 0:53 | |
5. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | USK Praha | 14:09 | + 0:58 | |
6. | Hoetzel Hugo | TUR0505 | OOB TJ Turnov | 14:12 | + 1:01 | |
7. | Stehlík Šimon | LPM0501 | OK Lokomotiva Plzeň | 14:17 | + 1:06 | |
8. | Štěpánek Jan | TBM0607 | KOS TJ Tesla Brno | 14:25 | + 1:14 | |
9. | Meduna Filip | ONO0603 | SKOB Ostrov | 14:28 | + 1:17 | |
10. | Svoboda Antonín | VPM0601 | KOS Slavia Plzeň | 14:34 | + 1:23 | |
11. | Čihák Jan | HOR0601 | TJ Jiskra Hořice | 14:39 | + 1:28 | |
12. | Strýček Jan | PBM0503 | TJ Spartak 1. brněnská | 14:40 | + 1:29 | |
13. | Bukovác Filip | PBM0501 | TJ Spartak 1. brněnská | 14:46 | + 1:35 | |
14. | Mairich Filip | JJN0600 | Team Jizerky | 15:04 | + 1:53 | |
15. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | SK Žabovřesky Brno | 15:05 | + 1:54 | |
16. | Heller Jiří | ROU0501 | SKOB Roudnice nad Labem | 15:06 | + 1:55 | |
17. | Malý Antonín | JIL0501 | OK Jilemnice | 15:08 | + 1:57 | |
18. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 15:10 | + 1:59 | |
18. | Elleder David | TAP0615 | KOB Tretra Praha | 15:10 | + 1:59 | |
18. | Koliáš Štěpán | DKP0610 | Oddíl OB Kotlářka | 15:10 | + 1:59 | |
21. | Brosch Ondřej | RBK0606 | SK Radioklub Blansko | 15:12 | + 2:01 | |
22. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:13 | + 2:02 | |
23. | Otruba František | PLU0501 | TJ SOKOL Plumlov | 15:19 | + 2:08 | |
24. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | KOB Tretra Praha | 15:30 | + 2:19 | |
25. | Kučera Tomáš | ZBM0605 | SK Žabovřesky Brno | 15:31 | + 2:20 | |
26. | Odehnal Tomáš | PBM0500 | TJ Spartak 1. brněnská | 15:38 | + 2:27 | |
27. | Dolejší Jan | DOK0602 | OK Doksy | 15:40 | + 2:29 | |
28. | Němec David | LPM0504 | OK Lokomotiva Plzeň | 15:41 | + 2:30 | |
29. | Pekárek Tobias | TZL0502 | SKOB Zlín | 15:42 | + 2:31 | |
30. | Melišík Jan | TAP0502 | KOB Tretra Praha | 15:43 | + 2:32 | |
31. | Stach Ondřej | JIL0602 | OK Jilemnice | 15:57 | + 2:46 | |
32. | Sláma Šimon | LCE0502 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:02 | + 2:51 | |
33. | Habán Oliver | JJN0602 | Team Jizerky | 16:16 | + 3:05 | |
34. | Nouza Michal | SJH0505 | SOS Jindřichův Hradec | 16:29 | + 3:18 | |
35. | Hájek Dominik | LPU0607 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:32 | + 3:21 | |
36. | Pernička Václav | TZL0602 | SKOB Zlín | 16:51 | + 3:40 | |
37. | Bárta Viktor | ZVO0601 | OB SK Zvole | 16:58 | + 3:47 | |
38. | Šípek Ondřej | LPU0505 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:02 | + 3:51 | |
39. | Štichhauer Adam | LPU0603 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:15 | + 4:04 | |
40. | Fajfr Marek | LPU0612 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:18 | + 4:07 | |
40. | Borunský Matěj | AOP0600 | Orientační Běh Opava | 17:18 | + 4:07 | |
42. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 17:21 | + 4:10 | |
43. | Jelínek Filip | LPU0514 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:39 | + 4:28 | |
44. | Huleja Martin | TZL0604 | SKOB Zlín | 17:48 | + 4:37 | |
45. | Štábl Patrik | KSU0606 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:52 | + 5:41 | |
46. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | SKOB Ostrava | 18:55 | + 5:44 | |
47. | Smolka Jakub | TAP0500 | KOB Tretra Praha | 19:46 | + 6:35 | |
48. | Sobotka Ivo | OPI0600 | Orientační sporty Písek | 20:23 | + 7:12 | |
49. | Novák Matyáš | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 20:46 | + 7:35 | |
50. | Jordán Alexandr | KSU0626 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:40 | + 18:29 | |
Votoček Michal | JIL0601 | OK Jilemnice | DISK | |||
Damek Ondřej | SIT0503 | OK SILESIA | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | OK 99 Hradec Králové | 13:11 | ||
2. | Čech Vít | AOP0302 | Orientační Běh Opava | 13:24 | + 0:13 | |
3. | Blaha Michal | VSP0412 | USK Praha | 13:50 | + 0:39 | |
4. | Urbánek Adam | ZBM0302 | SK Žabovřesky Brno | 13:54 | + 0:43 | |
5. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 14:14 | + 1:03 | |
6. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | Oddíl OB Kotlářka | 14:19 | + 1:08 | |
7. | Mareš Albert | DKP0308 | Oddíl OB Kotlářka | 14:22 | + 1:11 | |
7. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 14:22 | + 1:11 | |
9. | Čepička Ladislav | LPM0303 | OK Lokomotiva Plzeň | 14:28 | + 1:17 | |
10. | Tokár Radim | VPM0300 | KOS Slavia Plzeň | 14:32 | + 1:21 | |
11. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 14:41 | + 1:30 | |
12. | Blaha Jiří | VSP0411 | USK Praha | 14:42 | + 1:31 | |
12. | Valík Adam | AOP0301 | Orientační Běh Opava | 14:42 | + 1:31 | |
14. | Titz Adam | VSP0401 | USK Praha | 14:45 | + 1:34 | |
14. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 14:45 | + 1:34 | |
16. | Jelínek Kryštof | LPU0314 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:48 | + 1:37 | |
17. | Tkáč Matěj | JJN0401 | Team Jizerky | 14:54 | + 1:43 | |
18. | Haas Filip | LPU0401 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:58 | + 1:47 | |
19. | Donda Jiří | ONO0403 | SKOB Ostrov | 15:00 | + 1:49 | |
20. | Bialožyt Marek | TRI0301 | TJ TŽ Třinec | 15:09 | + 1:58 | |
20. | Gryc Ondřej | TBM0406 | KOS TJ Tesla Brno | 15:09 | + 1:58 | |
22. | Šauli Filip | VPM0301 | KOS Slavia Plzeň | 15:10 | + 1:59 | |
23. | Marek Vojtěch | ZBM0410 | SK Žabovřesky Brno | 15:18 | + 2:07 | |
24. | Škácha Vít | DKP0310 | Oddíl OB Kotlářka | 15:19 | + 2:08 | |
25. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 15:24 | + 2:13 | |
26. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:28 | + 2:17 | |
27. | Váňa Vojtěch | LPU0312 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:30 | + 2:19 | |
28. | Waldhauser Štěpán | TUR0409 | OOB TJ Turnov | 15:37 | + 2:26 | |
29. | Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | 15:45 | + 2:34 | |
30. | Gajda Martin | KAM0405 | OK Kamenice | 15:46 | + 2:35 | |
31. | Kolář Šimon | SHK0405 | OK Slavia Hradec Králové | 15:49 | + 2:38 | |
32. | Fousek Vojtěch | RBK0403 | SK Radioklub Blansko | 15:53 | + 2:42 | |
33. | Deim Michal | VTA0402 | SC vebr-sport | 15:55 | + 2:44 | |
34. | Lička Adam | TBM0326 | KOS TJ Tesla Brno | 15:56 | + 2:45 | |
35. | Vitebský Lukáš | JJN0302 | Team Jizerky | 16:04 | + 2:53 | |
36. | Snížek Martin | DOR0405 | OK Dobříš | 16:07 | + 2:56 | |
37. | Doušek Tomáš | TBM0401 | KOS TJ Tesla Brno | 16:13 | + 3:02 | |
38. | Štěrbák Josef | ZBM0409 | SK Žabovřesky Brno | 16:14 | + 3:03 | |
39. | Kučera Jáchym | DOR0301 | OK Dobříš | 16:30 | + 3:19 | |
40. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | OK Dobříš | 16:34 | + 3:23 | |
41. | Fábera David | SHK0305 | OK Slavia Hradec Králové | 16:35 | + 3:24 | |
42. | Racek Josef | ZBM0400 | SK Žabovřesky Brno | 16:41 | + 3:30 | |
43. | Havlíček Albert | BSO0304 | KOB Baník Sokolov | 16:55 | + 3:44 | |
44. | Lesák Ondřej | TJN0306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 17:24 | + 4:13 | |
45. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 17:41 | + 4:30 | |
46. | Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | 18:15 | + 5:04 | |
47. | Oujezdský Matyáš | ZBM0307 | SK Žabovřesky Brno | 18:29 | + 5:18 | |
48. | Typlt Tomáš | NPA0406 | SK LOB Nová Paka | 18:56 | + 5:45 | |
49. | Sobotka Radim | OPI0300 | Orientační sporty Písek | 19:11 | + 6:00 | |
50. | Grohmann Jan | VPM0403 | KOS Slavia Plzeň | 19:45 | + 6:34 | |
51. | Karásek František | PLU0301 | TJ SOKOL Plumlov | 21:18 | + 8:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Féder Medard | LCE0111 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:19 | 7644 | ||
2. | Hájek Kryštof | TUR0212 | OOB TJ Turnov | 13:37 | + 0:18 | 7477 | |
3. | Adámek Filip | TBM0101 | KOS TJ Tesla Brno | 13:40 | + 0:21 | 7449 | |
4. | Kostka Jiří | AOP0201 | Orientační Běh Opava | 13:43 | + 0:24 | 7422 | |
5. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | OK Jilemnice | 13:47 | + 0:28 | 7385 | |
6. | Nechanický Jan | TBM0200 | KOS TJ Tesla Brno | 13:50 | + 0:31 | 7357 | |
7. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 13:57 | + 0:38 | 7292 | |
8. | Metelka Ondřej | PHK0101 | OK 99 Hradec Králové | 14:05 | + 0:46 | 7218 | |
9. | Mareček Šimon | LPU0222 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:10 | + 0:51 | 7172 | |
10. | Světnický František | STE0204 | SK SKI-OB Šternberk | 14:12 | + 0:53 | 7153 | |
11. | Kligl Radim | TBM0103 | KOS TJ Tesla Brno | 14:17 | + 0:58 | 7107 | |
12. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB Tretra Praha | 14:20 | + 1:01 | 7079 | |
13. | Richtr Lukáš | TUR0204 | OOB TJ Turnov | 14:21 | + 1:02 | 7070 | |
14. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 14:28 | + 1:09 | 7005 | |
15. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | KOB Tretra Praha | 14:30 | + 1:11 | 6986 | |
16. | Paleček Ondřej | STH0105 | SK Studenec | 14:45 | + 1:26 | 6847 | |
17. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | KOS TJ Tesla Brno | 14:48 | + 1:29 | 6819 | |
18. | Novák Přemysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | 14:51 | + 1:32 | 6792 | |
19. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | SK Žabovřesky Brno | 15:04 | + 1:45 | 6671 | |
20. | Škvor Adam | KAM0202 | OK Kamenice | 15:08 | + 1:49 | 6634 | |
21. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 15:10 | + 1:51 | 6616 | |
22. | Rücker Jan | HOR0201 | TJ Jiskra Hořice | 15:14 | + 1:55 | 6579 | |
23. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 15:36 | + 2:17 | 6375 | |
24. | Zabořil Vojtěch | TUR0110 | OOB TJ Turnov | 15:42 | + 2:23 | 6319 | |
25. | Cícha Matěj | TTR0102 | OOB Třebíč | 15:44 | + 2:25 | 6301 | |
26. | Bílý Jakub | DOK0104 | OK Doksy | 16:00 | + 2:41 | 6152 | |
27. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:08 | + 2:49 | 6078 | |
28. | Newiak Nick | NEK0101 | Nejdek Orienteering | 16:31 | + 3:12 | 5865 | |
29. | Kovařík Martin | SIT0101 | OK SILESIA | 16:34 | + 3:15 | 5837 | |
30. | Mrskoč Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:41 | + 3:22 | 5772 | |
30. | Porkert Jan | SHK0100 | OK Slavia Hradec Králové | 16:41 | + 3:22 | 5772 | |
32. | Synek Petr | DOK0200 | OK Doksy | 16:53 | + 3:34 | 5661 | |
33. | Kurz Šimon | VPM0208 | KOS Slavia Plzeň | 17:15 | + 3:56 | 5457 | |
34. | Mencl Jan | TUR0201 | OOB TJ Turnov | 17:57 | + 4:38 | 5068 | |
35. | Jirka Matyáš | UOL0203 | SOB Olomouc | 18:09 | + 4:50 | 4957 | |
36. | Svoboda Radek | STE0207 | SK SKI-OB Šternberk | 19:18 | + 5:59 | 4318 | |
37. | Novák Jakub | VTA0204 | SC vebr-sport | 24:19 | + 11:00 | 1529 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Král Vojtěch | SSU8841 | SK Severka Šumperk | 13:03 | 10452 | ||
2. | Glonek Jakub | KAM9602 | OK Kamenice | 13:18 | + 0:15 | 10258 | |
3. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 13:27 | + 0:24 | 10141 | |
4. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:29 | + 0:26 | 10116 | |
5. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | SK Žabovřesky Brno | 13:42 | + 0:39 | 9948 | |
6. | Hirš Otakar | ZBM9801 | SK Žabovřesky Brno | 13:54 | + 0:51 | 9793 | |
7. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:56 | + 0:53 | 9767 | |
8. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:06 | + 1:03 | 9638 | |
9. | Kubát Pavel | PHK9101 | OK 99 Hradec Králové | 14:14 | + 1:11 | 9534 | |
10. | Roudný Martin | LPU0002 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:21 | + 1:18 | 9444 | |
11. | Vandas Daniel | PHK9805 | OK 99 Hradec Králové | 14:25 | + 1:22 | 9392 | |
12. | Brlica Pavel | ZBM9302 | SK Žabovřesky Brno | 14:32 | + 1:29 | 9302 | |
13. | Petržela Jan | PHK9200 | OK 99 Hradec Králové | 14:33 | + 1:30 | 9289 | |
14. | Hlaváč Ondřej | ZBM9901 | SK Žabovřesky Brno | 14:38 | + 1:35 | 9224 | |
15. | Hadač Filip | AOP9301 | Orientační Běh Opava | 14:48 | + 1:45 | 9095 | |
16. | Schulhof Jan | TUR8900 | OOB TJ Turnov | 14:49 | + 1:46 | 9082 | |
17. | Procházka Jan | PGP8407 | SK Praga | 14:58 | + 1:55 | 8966 | |
18. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 15:03 | + 2:00 | 8901 | |
19. | Kamenický Matěj | LPU9036 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:09 | + 2:06 | 8824 | |
20. | Zbranek Roman | TZL8808 | SKOB Zlín | 15:17 | + 2:14 | 8720 | |
21. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 15:18 | + 2:15 | 8707 | |
22. | Chloupek Adam | LCE9300 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:19 | + 2:16 | 8695 | |
22. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:19 | + 2:16 | 8695 | |
24. | Smola Michal | TZL8131 | SKOB Zlín | 15:21 | + 2:18 | 8669 | |
25. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 15:24 | + 2:21 | 8630 | |
26. | Nilsson Simkovics Erik | 11A-000 | OLC Wienerwald | 15:27 | + 2:24 | ||
27. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | SK Žabovřesky Brno | 15:31 | + 2:28 | 8540 | |
27. | Poklop Martin | SSU8802 | SK Severka Šumperk | 15:31 | + 2:28 | 8540 | |
29. | Jílek Ondřej | KSU9908 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:32 | + 2:29 | 8527 | |
30. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | OOB TJ Turnov | 15:34 | + 2:31 | 8501 | |
31. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 15:41 | + 2:38 | 8410 | |
31. | Kozák Osvald | TBM8201 | KOS TJ Tesla Brno | 15:41 | + 2:38 | 8410 | |
31. | Wolf Daniel | TUR9100 | OOB TJ Turnov | 15:41 | + 2:38 | 8410 | |
34. | Schuster Marek | SSU9303 | SK Severka Šumperk | 15:43 | + 2:40 | 8384 | |
35. | Procházka David | LPU9113 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:48 | + 2:45 | 8320 | |
36. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 15:52 | + 2:49 | 8268 | |
37. | Kettner Lukáš | KAM9403 | OK Kamenice | 15:53 | + 2:50 | 8255 | |
38. | Jonáš Martin | PGP9606 | SK Praga | 15:56 | + 2:53 | 8217 | |
39. | Koštejn Vít | DOK9800 | OK Doksy | 15:58 | + 2:55 | 8191 | |
40. | Bořil Jan | TBM9700 | KOS TJ Tesla Brno | 16:01 | + 2:58 | 8152 | |
40. | Horčička Vít | TBM9919 | KOS TJ Tesla Brno | 16:01 | + 2:58 | 8152 | |
42. | Luštický Martin | TUR8700 | OOB TJ Turnov | 16:10 | + 3:07 | 8036 | |
43. | Valeš Jiří | LPM9502 | OK Lokomotiva Plzeň | 16:18 | + 3:15 | 7932 | |
44. | Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 16:19 | + 3:16 | 7919 | |
45. | Landovský Tomáš | PGP9103 | SK Praga | 16:25 | + 3:22 | 7842 | |
45. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | SK Žabovřesky Brno | 16:25 | + 3:22 | 7842 | |
47. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 16:29 | + 3:26 | 7790 | |
48. | Cahel Marek | LCE8803 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:38 | + 3:35 | 7674 | |
49. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | SK Žabovřesky Brno | 16:40 | + 3:37 | 7648 | |
50. | Semík Ondřej | KAM9401 | OK Kamenice | 16:45 | + 3:42 | 7584 | |
51. | Zvěřina Petr | LPU8208 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:52 | + 3:49 | 7493 | |
52. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 16:57 | + 3:54 | 7428 | |
53. | Zháňal Jan | ZBM8721 | SK Žabovřesky Brno | 17:02 | + 3:59 | 7364 | |
54. | Otrusina Jiří | JPV8201 | Oddíl OS SK Prostějov | 17:29 | + 4:26 | 7015 | |
55. | Melecký Martin | SSU9001 | SK Severka Šumperk | 17:40 | + 4:37 | 6873 | |
56. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 18:04 | + 5:01 | 6563 | |
57. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 18:25 | + 5:22 | 6292 | |
57. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 18:25 | + 5:22 | 6292 | |
59. | Šimík Daniel | ROZ6900 | OK Roztoky | 18:26 | + 5:23 | 6279 | |
60. | Uhlík Michal | SJC8007 | Sportcentrum Jičín | 18:41 | + 5:38 | 6085 | |
61. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 20:00 | + 6:57 | 5064 | |
62. | Košárek Pavel | PGP7107 | SK Praga | 20:15 | + 7:12 | 4870 | |
63. | Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | 21:15 | + 8:12 | 4095 | |
64. | Jílek Jakub | KSU9202 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 23:29 | + 10:26 | 2364 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíkova Tereza | SSU9953 | SK Severka Šumperk | 14:45 | 10328 | ||
2. | Kosová Denisa | PHK9150 | OK 99 Hradec Králové | 14:51 | + 0:06 | 10259 | |
3. | Knapová Jana | LPU9053 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:53 | + 0:08 | 10236 | |
4. | Horčičková Vendula | LCE9353 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:59 | + 0:14 | 10167 | |
5. | Indráková Adéla | ZBM9153 | SK Žabovřesky Brno | 15:14 | + 0:29 | 9994 | |
6. | Čechová Tereza | KAM9852 | OK Kamenice | 15:20 | + 0:35 | 9924 | |
7. | Teplá Karolína | SHK9251 | OK Slavia Hradec Králové | 15:38 | + 0:53 | 9716 | |
8. | Nechanická Klára | TBM0055 | KOS TJ Tesla Brno | 15:41 | + 0:56 | 9682 | |
9. | Šimková Johanka | ZBM9350 | SK Žabovřesky Brno | 15:52 | + 1:07 | 9555 | |
10. | Mechlová Lenka | SHK9051 | OK Slavia Hradec Králové | 15:57 | + 1:12 | 9497 | |
11. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | OK 99 Hradec Králové | 15:58 | + 1:13 | 9485 | |
12. | Štičková Anna | SSU9651 | SK Severka Šumperk | 15:59 | + 1:14 | 9474 | |
13. | Bogarová Adélka | PGP9056 | SK Praga | 16:07 | + 1:22 | 9381 | |
14. | Voborníková Alena | CTB9451 | SK OB Chotěboř | 16:10 | + 1:25 | 9347 | |
15. | Sieglová Eliška | PGP9954 | SK Praga | 16:14 | + 1:29 | 9301 | |
16. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | SK Žabovřesky Brno | 16:33 | + 1:48 | 9081 | |
17. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:35 | + 1:50 | 9058 | |
18. | Matějů Martina | PGP8556 | SK Praga | 16:42 | + 1:57 | 8977 | |
18. | Svobodová Barbora | JJN8950 | Team Jizerky | 16:42 | + 1:57 | 8977 | |
20. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 16:45 | + 2:00 | 8943 | |
21. | Firešová Markéta | ZBM9951 | SK Žabovřesky Brno | 16:47 | + 2:02 | 8920 | |
22. | Zháňalová Barbora | ZBM9354 | SK Žabovřesky Brno | 16:48 | + 2:03 | 8908 | |
23. | Kavánková Iva | TZL9753 | SKOB Zlín | 16:49 | + 2:04 | 8896 | |
24. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 16:50 | + 2:05 | 8885 | |
25. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | KOS TJ Tesla Brno | 16:58 | + 2:13 | 8792 | |
26. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 17:03 | + 2:18 | 8735 | |
27. | Opálková Martina | TBM0056 | KOS TJ Tesla Brno | 17:04 | + 2:19 | 8723 | |
28. | Korpasová Tereza | TBM9898 | KOS TJ Tesla Brno | 17:06 | + 2:21 | 8700 | |
29. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 17:09 | + 2:24 | 8665 | |
30. | Peterová Jana | LPU0057 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:12 | + 2:27 | 8631 | |
30. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | Sportcentrum Jičín | 17:12 | + 2:27 | 8631 | |
32. | Hančová Petra | LPU9659 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:13 | + 2:28 | 8619 | |
33. | Omová Michaela | TUR8153 | OOB TJ Turnov | 17:18 | + 2:33 | 8562 | |
34. | Thýnová Nikola | SHK0051 | OK Slavia Hradec Králové | 17:25 | + 2:40 | 8481 | |
35. | Fenclová Marta | LPU7667 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:33 | + 2:48 | 8388 | |
36. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | SKOB Zlín | 17:49 | + 3:04 | 8203 | |
36. | Benešová Jana | CTB9452 | SK OB Chotěboř | 17:49 | + 3:04 | 8203 | |
38. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | OOB TJ Turnov | 17:52 | + 3:07 | 8169 | |
39. | Grycová Kateřina | TBM0058 | KOS TJ Tesla Brno | 17:54 | + 3:09 | 8146 | |
40. | Mrázková Romana | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | 17:55 | + 3:10 | 8134 | |
41. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 18:08 | + 3:23 | 7984 | |
42. | Sklenářová Radka | LCE9250 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:17 | + 3:32 | 7880 | |
42. | Rollier Monika | PHK8051 | OK 99 Hradec Králové | 18:17 | + 3:32 | 7880 | |
44. | Englmaier Gudrun | 11A8950 | OLC Wienerwald | 19:04 | + 4:19 | ||
45. | Špringlová Kamila | TBM0050 | KOS TJ Tesla Brno | 19:06 | + 4:21 | 7314 | |
46. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | SKOB Zlín | 19:10 | + 4:25 | 7268 | |
47. | Auermüllerová Anna | ZBM0060 | SK Žabovřesky Brno | 19:51 | + 5:06 | 6795 | |
48. | Poklopová Lenka | SSU8952 | SK Severka Šumperk | 19:57 | + 5:12 | 6725 | |
49. | Šimšová Jana | MFP7651 | Matfyz Praha | 20:00 | + 5:15 | 6691 | |
50. | Voltrová Hana | ROZ9752 | OK Roztoky | 20:04 | + 5:19 | 6644 | |
51. | Surkova Polina | 0010001 | Ukraine | 20:20 | + 5:35 | ||
52. | Košárková Iva | PGP8155 | SK Praga | 20:30 | + 5:45 | 6344 | |
53. | Kašparová Lucie | CHT9652 | OOB SK Chrast | 21:03 | + 6:18 | 5963 | |
54. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 23:25 | + 8:40 | 4323 | |
Blažková Kristina | DKP8251 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 |