Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
02.04.2017
Místo konání:
Mšeno
Pořadatel:
LME - SK Los Mělník
Mapa:
Mšeno
Ředitel závodu:
Šimková Markéta - R3
Hlavní rozhodčí:
Šimková Markéta - R3
Stavitel tratí:
Šimek Miroslav - R3
JURY:
Fátor Jan, Kurfürst Pavel, Valášek Petr
Protokol:
Závod proběhl bez závad, dle časového harmonogramu a nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H45     H55     H65     H75     T    
D10
1.10 km, 25 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 9:31
2. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB TRETRA Praha 9:39 + 0:08
3. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 10:26 + 0:55
4. Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 11:21 + 1:50
5. Stará Barbora FSP0752 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:30 + 1:59
6. Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem, 11:35 + 2:04
7. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 12:18 + 2:47
8. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 12:23 + 2:52
9. Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 12:34 + 3:03
10. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 12:38 + 3:07
11. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 13:10 + 3:39
12. Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 15:02 + 5:31
13. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 16:33 + 7:02
14. Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 16:55 + 7:24
15. Stará Žofie FSP0851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:21 + 7:50
16. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 19:48 + 10:17
Ludvíková Natálie KNC0751 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Lampová Amálie DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D12
1.40 km, 25 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 10:17
2. Bambousková Julie DOR0650 C OK Dobříš 10:42 + 0:25
3. Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 10:54 + 0:37
4. Dittrtová Rozálie LME0650 C SK Los Mělník 12:22 + 2:05
5. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 12:42 + 2:25
6. Chmelařová Romana PGP0553 B SK Praga 12:56 + 2:39
7. Pokorná Terezie RIC0552 B OB Říčany 13:33 + 3:16
8. Měšťanová Tereza TAP0653 C KOB TRETRA Praha 14:02 + 3:45
9. Izáková Eva EKP0651 C VŠTJ Ekonom Praha 14:16 + 3:59
10. Chramostová Julie KAM0652 C OK Kamenice 15:24 + 5:07
11. Priehodová Nela PGP0655 C SK Praga 15:54 + 5:37
12. Dobiášová Anna ROU0550 C SKOB Roudnice nad Labem, 15:56 + 5:39
13. Jirkovská Magdaléna SLA0550 C SKOB Slaný 15:59 + 5:42
14. Řeháková Mirka SKV0652 C TJ Slovan Karlovy Vary 16:14 + 5:57
15. Redlová Barbora SLA0650 C SKOB Slaný 16:24 + 6:07
16. Ludvíková Alice KNC0555 C Sokol Kostelec n. Č. l. 17:12 + 6:55
17. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 17:39 + 7:22
18. Horáčková Michaela DKP0551 C Oddíl OB Kotlářka 17:52 + 7:35
19. Rendová Kateřina KAM0550 C OK Kamenice 17:55 + 7:38
20. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 19:27 + 9:10
21. Koubková Tereza DOR0651 C OK Dobříš 22:09 + 11:52
22. Pompachová Karolína TAP0652 C KOB TRETRA Praha 22:52 + 12:35
23. Hladká Tereza TAP0650 C KOB TRETRA Praha 24:18 + 14:01
24. Čechová Klára SLA0552 C SKOB Slaný 25:28 + 15:11
Hanauerová Alice LME0652 C SK Los Mělník DISK
D14
1.60 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machová Anna LME0451 B SK Los Mělník 10:38
2. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 11:02 + 0:24
3. Štraitová Jolana VSP0456 B USK Praha 11:19 + 0:41
4. Černá Ema ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem, 11:46 + 1:08
5. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 11:51 + 1:13
6. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 12:12 + 1:34
7. Řeháková Gabriela SKV0351 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:14 + 1:36
8. Jirkovská Kateřina SLA0350 B SKOB Slaný 12:21 + 1:43
9. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 12:30 + 1:52
10. Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 12:31 + 1:53
11. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 12:41 + 2:03
12. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 13:01 + 2:23
13. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 13:08 + 2:30
14. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 13:08 + 2:30
15. Pračková Ema RIC0451 B OB Říčany 13:24 + 2:46
16. Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 13:34 + 2:56
17. Balejová Julie KAM0551 B OK Kamenice 13:56 + 3:18
18. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:02 + 3:24
19. Haková Michaela PGP0451 C SK Praga 14:12 + 3:34
20. Pelantová Martina RIC0550 B OB Říčany 14:16 + 3:38
21. Smolková Barbora TAP0356 B KOB TRETRA Praha 14:30 + 3:52
22. Kopecká Valentýna VSP0453 B USK Praha 14:34 + 3:56
23. Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 14:39 + 4:01
24. Kotenová Barbora RIC0452 C OB Říčany 14:44 + 4:06
25. Šimšová Pavla MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha 14:45 + 4:07
26. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:59 + 4:21
27. Trešlová Veronika KAM0457 C OK Kamenice 15:38 + 5:00
28. Mojžíšková Klára KAM0356 C OK Kamenice 17:04 + 6:26
29. Štěpánková Julie KAM0458 C OK Kamenice 17:17 + 6:39
30. Baštová Julie DOR0353 C OK Dobříš 17:29 + 6:51
31. Ripplová Emma DKP0460 C Oddíl OB Kotlářka 17:34 + 6:56
32. Jirasová Anežka DOR0350 B OK Dobříš 19:58 + 9:20
33. Dobiášová Jitka ROU0350 C SKOB Roudnice nad Labem, 20:23 + 9:45
34. Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 20:35 + 9:57
Řídká Tereza KPY0451 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
D16
1.70 km, 55 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bejvlová Karolína PGP0256 A SK Praga 12:17
2. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 12:20 + 0:03
3. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 13:07 + 0:50
4. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 13:22 + 1:05
5. Škáchová Magdalena KAM0151 A OK Kamenice 13:28 + 1:11
6. Rosendorfová Lenka TAP0153 B KOB TRETRA Praha 14:36 + 2:19
7. Aschermannová Tereza VSP0253 B USK Praha 14:40 + 2:23
8. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 14:48 + 2:31
9. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 15:09 + 2:52
10. Kastnerová Jessica DOR0250 B OK Dobříš 15:22 + 3:05
11. Halamová Barbora TAP0150 B KOB TRETRA Praha 15:37 + 3:20
12. Titzová Adéla VSP0250 B USK Praha 15:48 + 3:31
13. Popová Jana TAP0252 B KOB TRETRA Praha 16:22 + 4:05
14. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 16:27 + 4:10
15. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 17:27 + 5:10
16. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 17:30 + 5:13
17. Fantová Kateřina EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha 17:36 + 5:19
18. Mojžíšková Lucie KAM0253 B OK Kamenice 18:05 + 5:48
19. Štěpánková Ema KAM0255 C OK Kamenice 18:15 + 5:58
20. Popová Veronika TAP0253 B KOB TRETRA Praha 18:25 + 6:08
21. Charouzková Eliška TAP0254 C KOB TRETRA Praha 19:01 + 6:44
22. Ledinská Eliška DKP0256 C Oddíl OB Kotlářka 19:46 + 7:29
23. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 20:14 + 7:57
24. Černá Aneta PGP0254 C SK Praga 24:30 + 12:13
25. Petriláková Anežka DOR0251 C OK Dobříš 26:46 + 14:29
Blahová Pavla EKP0153 B VŠTJ Ekonom Praha DISK
D18
1.80 km, 60 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 16:00
2. Kopecká Johana VSP9950 A USK Praha 16:03 + 0:03
3. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 16:06 + 0:06
4. Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 16:28 + 0:28
5. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:01 + 1:01
6. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 17:06 + 1:06
7. Pelikánová Máša MFP0050 C VŠSK MFF UK Praha 18:57 + 2:57
8. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 19:58 + 3:58
9. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 20:07 + 4:07
10. Klikarová Ivana DKP9953 C Oddíl OB Kotlářka 20:52 + 4:52
11. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:10 + 5:10
12. Straková Veronika SLA0051 C SKOB Slaný 22:03 + 6:03
13. Čiháková Barbora KNC9950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 28:08 + 12:08
D20
1.80 km, 60 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 18:22 0
2. Zimmerová Kateřina KAM9850 B OK Kamenice 19:34 + 1:12 0
3. Hrdličková Ludmila SLA9851 C SKOB Slaný 22:22 + 4:00 0
4. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 23:42 + 5:20 0
D21K
1.80 km, 60 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 1907
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 C USK Praha 17:40 2001
2. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 18:20 + 0:40 1929
3. Klímová Lucie EKP9350 C VŠTJ Ekonom Praha 18:34 + 0:54 1904
4. Kožnarová Barbora 18:41 + 1:01
5. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 20:38 + 2:58
6. Gottliebová Petra KPY8752 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:55 + 3:15 1653
7. Gottvaldová Denisa DKL8550 C KOB Kladno 21:01 + 3:21 1642
8. Slotová Jarmila TAP8650 C KOB TRETRA Praha 21:30 + 3:50 1591
9. Hanzlíčková Martina EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha 22:26 + 4:46 1491
10. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB TRETRA Praha 23:35 + 5:55 1368
11. Johanovská Tereza DKP8659 C Oddíl OB Kotlářka 24:21 + 6:41 1286
12. Mikanová Kateřina EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha 33:36 + 15:56 297
D21L
2.20 km, 45 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8282
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 13:31 8739
2. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 14:02 + 0:31 8427
3. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 14:27 + 0:56 8176
4. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 14:28 + 0:57 8166
5. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 15:04 + 1:33 7804
6. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 15:41 + 2:10 7432
7. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 15:41 + 2:10 7432
8. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 15:53 + 2:22 7311
9. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 15:53 + 2:22 7311
10. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 16:07 + 2:36 7170
11. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 16:16 + 2:45 7080
12. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 16:39 + 3:08 6848
13. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 16:44 + 3:13 6798
14. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:04 + 3:33 6597
15. Dlouhá Hana DKP9450 C Oddíl OB Kotlářka 17:07 + 3:36 6567
16. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:08 + 3:37 6557
17. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 17:10 + 3:39 6537
18. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 17:24 + 3:53 6396
19. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 17:38 + 4:07 6255
20. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 17:44 + 4:13 6195
21. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 18:06 + 4:35 5973
22. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 18:22 + 4:51 5813
23. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 18:25 + 4:54 5782
24. Fátorová Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 18:34 + 5:03 5692
25. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 18:45 + 5:14 5581
26. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 18:47 + 5:16 5561
27. Trčková Helena EKP8756 C VŠTJ Ekonom Praha 19:18 + 5:47 5249
28. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 19:23 + 5:52 5199
29. Blahutová Hanka MFP7953 C VŠSK MFF UK Praha 19:32 + 6:01 5109
30. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 20:36 + 7:05 4465
31. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:37 + 7:06 4455
32. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 20:40 + 7:09 4425
33. Sládková Helena TAP9151 C KOB TRETRA Praha 21:49 + 8:18 3731
34. Izáková Ivana EKP7453 C VŠTJ Ekonom Praha 22:12 + 8:41 3500
35. Lounková Zuzana PDY8550 C Běhej Poděbrady 22:44 + 9:13 3178
Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav DISK 0
D35
1.90 km, 30 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valášková Šárka KAM6951 C OK Kamenice 12:50
2. Collis Blanka DKP8257 C Oddíl OB Kotlářka 14:00 + 1:10
3. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 14:20 + 1:30
4. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 14:36 + 1:46
5. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 14:53 + 2:03
6. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 15:04 + 2:14
7. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 15:10 + 2:20
8. Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice 15:11 + 2:21
9. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 15:30 + 2:40
10. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 16:15 + 3:25
11. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 16:21 + 3:31
12. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 16:36 + 3:46
13. Reichlová Jana MKP7550 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 17:05 + 4:15
14. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 17:14 + 4:24
15. Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 17:49 + 4:59
16. Haková Magda PGP7651 C SK Praga 18:16 + 5:26
17. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 18:18 + 5:28
18. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 18:38 + 5:48
19. Čechová Radka SLA7550 C SKOB Slaný 18:45 + 5:55
20. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 18:48 + 5:58
21. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem, 19:14 + 6:24
22. De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 19:19 + 6:29
23. Bártíková Irena VSP7461 C USK Praha 19:31 + 6:41
24. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 19:47 + 6:57
25. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:53 + 7:03
26. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 20:06 + 7:16
27. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 22:10 + 9:20
28. Chmelařová Zuzana 9GX7700 Chmelíci 22:34 + 9:44
29. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 25:08 + 12:18
Machová Jana VSP7754 C USK Praha DISK
D45
1.80 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 15:31
2. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 15:40 + 0:09
3. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 15:41 + 0:10
4. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:09 + 0:38
5. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 16:24 + 0:53
6. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 16:25 + 0:54
7. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 16:46 + 1:15
8. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 17:08 + 1:37
9. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 17:21 + 1:50
10. Mědílková Iva SPC7160 C SPORTICUS team 17:23 + 1:52
11. Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 17:24 + 1:53
12. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 17:25 + 1:54
13. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 17:30 + 1:59
14. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 17:42 + 2:11
15. Smolkova Romana 9YC6950 x 17:59 + 2:28
16. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 18:14 + 2:43
17. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 18:21 + 2:50
18. Jirkovská Pavlína SLA7250 C SKOB Slaný 18:30 + 2:59
19. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 18:39 + 3:08
20. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 18:51 + 3:20
21. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 19:10 + 3:39
22. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 19:12 + 3:41
23. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 19:13 + 3:42
24. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 19:25 + 3:54
25. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem, 19:43 + 4:12
26. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:54 + 4:23
27. Chaloupková Dana KAM7150 C OK Kamenice 20:02 + 4:31
28. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 20:17 + 4:46
29. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 20:44 + 5:13
30. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 21:01 + 5:30
31. Hadačová Pavla SOB7152 C SOBSA 21:07 + 5:36
32. Kohoutová Pavla KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l. 21:09 + 5:38
33. Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 21:21 + 5:50
34. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 21:29 + 5:58
35. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 21:40 + 6:09
36. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 22:26 + 6:55
37. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:42 + 7:11
38. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 24:38 + 9:07
39. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 26:29 + 10:58
40. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 28:03 + 12:32
Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha DISK
Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš DISK
Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha DISK
D55
1.70 km, 35 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 17:59
2. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:45 + 0:46
3. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 20:14 + 2:15
D65
1.30 km, 25 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 14:38
2. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 16:19 + 1:41
3. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 21:58 + 7:20
H10
1.20 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 8:37
2. Zápotocký Jiří SLA0800 C SKOB Slaný 9:44 + 1:07
3. Jiras Antonín DOR0701 C OK Dobříš 10:20 + 1:43
4. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:31 + 1:54
5. Skripnik Matouš FSP0800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:03 + 2:26
6. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 11:04 + 2:27
7. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem, 11:06 + 2:29
8. Vrba Matyáš FSP0706 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:07 + 2:30
9. Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 11:10 + 2:33
10. Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB TRETRA Praha 11:14 + 2:37
11. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 11:30 + 2:53
12. Matyšek Ondřej PGP0703 C SK Praga 11:52 + 3:15
13. Vostrý Jonáš DKP0714 C Oddíl OB Kotlářka 12:01 + 3:24
14. Brandejs Štěpán DKP0807 C Oddíl OB Kotlářka 12:05 + 3:28
15. Horáček Martin DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka 12:16 + 3:39
16. Machar Eda DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka 12:41 + 4:04
17. Pelant Jan RIC0700 C OB Říčany 13:14 + 4:37
18. Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 13:45 + 5:08
19. Skřipský Tomáš LME0800 SK Los Mělník 15:02 + 6:25
20. Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 16:56 + 8:19
21. Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 19:26 + 10:49
22. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 21:02 + 12:25
23. Chmelař David PGP0801 C SK Praga 21:49 + 13:12
24. Volek Robin KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l. 22:38 + 14:01
25. Kořenský Mikuláš LME0849 SK Los Mělník 29:00 + 20:23
26. Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 33:40 + 25:03
27. Hampl Jan LME0900 C SK Los Mělník 35:40 + 27:03
Matys Ondřej DOR0803 C OK Dobříš DISK
Mach David VSP0801 C USK Praha DISK
H12
1.70 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melišík Jan TAP0502 B KOB TRETRA Praha 12:17
2. Sork Dominik TAP0504 C KOB TRETRA Praha 12:19 + 0:02
3. Dlouhý Aleš PGP0502 C SK Praga 13:34 + 1:17
4. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem, 13:35 + 1:18
5. Bárta Viktor ZVO0601 C OB SK Zvole 14:02 + 1:45
6. Hrouda Šimon UBM0504 C MENISKOS Brno 14:17 + 2:00
7. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 14:24 + 2:07
8. Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 14:32 + 2:15
9. Jiras Jenda DOR0505 B OK Dobříš 14:38 + 2:21
10. Meier David VSP0606 C USK Praha 14:43 + 2:26
11. Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany 14:47 + 2:30
12. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 15:22 + 3:05
13. Hampl Jakub LME0500 C SK Los Mělník 15:45 + 3:28
14. Skripnik Nikola FSP0600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:50 + 3:33
15. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 16:06 + 3:49
16. Čech Adam ROZ0601 C OK Roztoky 16:14 + 3:57
17. Černý Matouš TAP0501 C KOB TRETRA Praha 17:33 + 5:16
18. Střelba Antonín PGP0605 C SK Praga 17:55 + 5:38
19. Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 18:03 + 5:46
20. Machar Matěj DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka 18:46 + 6:29
21. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 18:50 + 6:33
22. Nový Jáchym DOR0502 C OK Dobříš 19:25 + 7:08
23. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 19:41 + 7:24
24. Smolka Jakub TAP0500 C KOB TRETRA Praha 21:08 + 8:51
25. Marhold Václav ZVO0501 C OB SK Zvole 22:56 + 10:39
26. Göth Mikuláš PGP0602 C SK Praga 27:00 + 14:43
27. Coufal Kryštof ROU0603 C SKOB Roudnice nad Labem, 39:01 + 26:44
28. Pop Jonáš TAP0600 C KOB TRETRA Praha 41:14 + 28:57
H14
1.80 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 12:05
2. Sedláček Jaroslav DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka 12:11 + 0:06
3. Kabát Martin PGP0408 B SK Praga 12:17 + 0:12
4. Blaha Jiří EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha 12:21 + 0:16
5. Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 12:29 + 0:24
6. Blaha Michal EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha 12:53 + 0:48
7. Průša Dominik VSP0406 B USK Praha 12:59 + 0:54
8. Bolehovský Daniel VSP0508 B USK Praha 13:05 + 1:00
9. Tůma Šimon TAP0400 B KOB TRETRA Praha 13:18 + 1:13
10. Mareš Albert DKP0308 C Oddíl OB Kotlářka 14:03 + 1:58
11. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 14:13 + 2:08
12. Titz Adam VSP0401 C USK Praha 14:17 + 2:12
13. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 14:24 + 2:19
14. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 14:28 + 2:23
15. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 14:29 + 2:24
16. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 15:08 + 3:03
17. Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 15:13 + 3:08
18. Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 15:15 + 3:10
19. Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 16:06 + 4:01
20. Černý Antonín TAP0402 B KOB TRETRA Praha 16:08 + 4:03
21. Marhold Přemysl ZVO0301 C OB SK Zvole 17:07 + 5:02
22. Šiler Martin KAM0501 C OK Kamenice 17:46 + 5:41
23. Čihák Petr KPY0402 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:16 + 6:11
24. Mišoň Daniel KAM0500 C OK Kamenice 21:45 + 9:40
25. Hejsek Lukáš KAM0400 C OK Kamenice 23:57 + 11:52
26. Duchoslav Radek LME0402 C SK Los Mělník 26:25 + 14:20
Janda Jakub DOR0403 B OK Dobříš DISK
Reichl Martin MKP0400 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. DISK
H16
2.00 km, 45 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 10:56
2. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 10:58 + 0:02
3. Švarc Antonín DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka 11:13 + 0:17
4. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 11:23 + 0:27
5. Mayer Šimon KSH0202 B OB Kašperské Hory 11:30 + 0:34
6. Janda Ondřej DOR0100 B OK Dobříš 11:43 + 0:47
7. Valášek Václav KAM0100 B OK Kamenice 11:44 + 0:48
8. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB TRETRA Praha 11:47 + 0:51
9. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 11:53 + 0:57
10. Průša Kryštof VSP0102 B USK Praha 12:00 + 1:04
11. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 12:51 + 1:55
12. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 13:05 + 2:09
13. Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 13:24 + 2:28
14. Chaloupka Viktor KAM0301 B OK Kamenice 13:32 + 2:36
15. Longin Jan TAP0103 B KOB TRETRA Praha 13:36 + 2:40
16. Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 13:43 + 2:47
17. Bolehovský Michal VSP0202 B USK Praha 14:02 + 3:06
18. Forst Antonín PGP0106 C SK Praga 14:26 + 3:30
19. Puchalský Jan VSP0101 C USK Praha 14:35 + 3:39
20. Marhold Ondřej ZVO0101 C OB SK Zvole 15:00 + 4:04
21. Svoboda Jáchym ROZ0200 C OK Roztoky 15:34 + 4:38
22. Blaha Petr KAM0104 B OK Kamenice 16:32 + 5:36
23. Renda Michal KAM0207 B OK Kamenice 16:37 + 5:41
24. Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 16:40 + 5:44
25. Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 17:53 + 6:57
26. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 17:54 + 6:58
27. Albrecht Adam KAM0203 B OK Kamenice 19:16 + 8:20
28. Reichl Tomáš MKP0100 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 19:34 + 8:38
29. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:59 + 9:03
30. Hrdlička Jan SLA0200 C SKOB Slaný 20:41 + 9:45
H18
2.10 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šebek Petr DKP9903 B Oddíl OB Kotlářka 16:43
2. Ridzoň Daniel DKP9907 C Oddíl OB Kotlářka 18:42 + 1:59
3. Janeček Jiří SOB0001 C SOBSA 20:08 + 3:25
4. Koubek Václav DOR9900 B OK Dobříš 22:23 + 5:40
5. Čech Richard SLA0001 C SKOB Slaný 23:30 + 6:47
6. Zemko Zdeněk SLA9900 C SKOB Slaný 26:11 + 9:28
H20
2.10 km, 45 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 592
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 17:41 630
2. Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný 17:45 + 0:04 627
3. Řehák Miroslav KAD7101 C Originální Vivalín Team Kadaň 19:59 + 2:18 554
4. Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 20:19 + 2:38 544
5. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:56 + 3:15 523
Křemen Štěpán 37C9800 Bez registrace DISK
H21L
2.30 km, 70 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8930
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 12:44 9540
2. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 13:26 + 0:42 9063
3. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 13:56 + 1:12 8722
4. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 13:57 + 1:13 8711
5. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 14:19 + 1:35 8461
6. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 14:25 + 1:41 8393
7. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 14:28 + 1:44 8359
8. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 14:31 + 1:47 8325
9. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 14:32 + 1:48 8314
10. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 14:40 + 1:56 8223
11. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 14:42 + 1:58 8200
12. Valášek Jan KAM9400 C OK Kamenice 14:42 + 1:58 8200
13. Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 14:42 + 1:58 8200
14. Vítek Karel PGP9904 A SK Praga 14:43 + 1:59 8189
15. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 15:08 + 2:24 7905
16. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 15:09 + 2:25 7893
17. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 15:15 + 2:31 7825
18. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 15:16 + 2:32 7814
19. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 15:18 + 2:34 7791
20. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 15:31 + 2:47 7644
21. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 15:33 + 2:49 7621
22. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 15:35 + 2:51 7598
23. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 15:36 + 2:52 7587
24. Domín Nikolas EKP8806 C VŠTJ Ekonom Praha 15:39 + 2:55 7553
25. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 15:46 + 3:02 7473
26. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:47 + 3:03 7462
27. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 15:48 + 3:04 7450
28. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:52 + 3:08 7405
29. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 16:00 + 3:16 7314
30. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 16:05 + 3:21 7257
31. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 16:07 + 3:23 7235
32. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 16:09 + 3:25 7212
33. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 16:10 + 3:26 7201
34. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 16:10 + 3:26 7201
35. Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 16:18 + 3:34 7110
36. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 16:21 + 3:37 7076
37. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 16:24 + 3:40 7042
38. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 16:24 + 3:40 7042
39. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 16:27 + 3:43 7007
40. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 16:29 + 3:45 6985
41. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 16:30 + 3:46 6973
42. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 16:33 + 3:49 6939
43. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 16:35 + 3:51 6917
44. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 16:37 + 3:53 6894
45. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 16:39 + 3:55 6871
46. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 16:40 + 3:56 6860
47. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 16:42 + 3:58 6837
48. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem, 16:47 + 4:03 6780
49. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 16:49 + 4:05 6758
50. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 16:56 + 4:12 6678
51. Ransdorf Jakub TAP9805 A KOB TRETRA Praha 17:01 + 4:17 6621
52. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 17:02 + 4:18 6610
53. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 17:05 + 4:21 6576
54. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 17:09 + 4:25 6530
55. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 17:12 + 4:28 6496
56. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:13 + 4:29 6485
57. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 17:23 + 4:39 6371
58. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 17:35 + 4:51 6235
59. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 17:46 + 5:02 6110
60. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 17:52 + 5:08 6042
61. Forejt Michal ROU9002 C SKOB Roudnice nad Labem, 17:55 + 5:11 6008
62. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 18:05 + 5:21 5894
63. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:11 + 5:27 5826
64. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:14 + 5:30 5792
65. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 18:16 + 5:32 5770
66. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 18:20 + 5:36 5724
67. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:23 + 5:39 5690
68. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem, 18:24 + 5:40 5679
69. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 18:28 + 5:44 5633
70. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 18:42 + 5:58 5474
71. Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka 18:43 + 5:59 5463
72. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 19:00 + 6:16 5270
73. Vojtík Petr DKP7203 C Oddíl OB Kotlářka 19:19 + 6:35 5054
74. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 19:39 + 6:55 4827
75. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:44 + 7:00 4770
76. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 19:53 + 7:09 4668
77. Čermák Daniel EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha 19:59 + 7:15 4600
78. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 20:25 + 7:41 4304
79. Lederer Pavel DOK6600 C OK Doksy 20:37 + 7:53 4168
80. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 22:02 + 9:18 3203
81. Cvrček Antonín TAP9000 C KOB TRETRA Praha 22:55 + 10:11 2601
82. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 24:48 + 12:04
83. Synek Marcel DOK7600 C OK Doksy 25:03 + 12:19 1147
Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
H21K
1.80 km, 50 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 11:07 0
2. Štembera Petr 45Z8500 Trosečníci 16:45 + 5:38
H35
2.20 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šindelka Antonín RBK7215 C SK Radioklub Blansko 13:47
2. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 13:54 + 0:07
3. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:03 + 0:16
4. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 14:20 + 0:33
5. Hrouda Petr VBM6900 C VSK Mendelu Brno 14:35 + 0:48
6. Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 14:46 + 0:59
7. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 14:53 + 1:06
8. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 15:43 + 1:56
9. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 15:44 + 1:57
10. Collis Mark DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 16:00 + 2:13
11. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 16:30 + 2:43
12. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 16:48 + 3:01
13. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem, 16:49 + 3:02
14. Simr Pavel ROU7504 C SKOB Roudnice nad Labem, 16:55 + 3:08
15. Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 17:03 + 3:16
16. Matys Jan DOR8001 C OK Dobříš 17:16 + 3:29
17. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 17:19 + 3:32
18. Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 17:20 + 3:33
19. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 17:25 + 3:38
20. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem, 17:52 + 4:05
21. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 18:21 + 4:34
22. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:23 + 4:36
23. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 18:24 + 4:37
24. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 18:56 + 5:09
25. Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 20:22 + 6:35
26. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem, 20:32 + 6:45
27. Petříček Martin MKP8000 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 20:33 + 6:46
28. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 21:31 + 7:44
29. Čech Zdeněk ROZ7300 C OK Roztoky 23:32 + 9:45
30. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 23:44 + 9:57
31. Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 24:18 + 10:31
32. Starý Jan FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:25 + 10:38
33. Coufal Marek ROU7400 C SKOB Roudnice nad Labem, 25:47 + 12:00
H45
2.10 km, 45 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 14:07
2. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 14:22 + 0:15
3. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 15:08 + 1:01
4. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 15:08 + 1:01
5. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 15:08 + 1:01
6. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 15:44 + 1:37
7. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 16:17 + 2:10
8. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 16:18 + 2:11
9. Valášek Petr KAM6600 C OK Kamenice 16:19 + 2:12
10. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB TRETRA Praha 16:24 + 2:17
11. Rakovec Michal SCP6901 C OK Sparta Praha 16:28 + 2:21
12. Reichl Michal MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 16:37 + 2:30
13. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 16:41 + 2:34
14. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:44 + 2:37
15. Mach Radovan VSP6600 C USK Praha 17:21 + 3:14
16. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 17:36 + 3:29
17. Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka 17:41 + 3:34
18. Hejsek Jiří KAM6900 C OK Kamenice 17:49 + 3:42
19. Svoboda Ondřej ROZ7100 C OK Roztoky 17:50 + 3:43
20. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 18:30 + 4:23
21. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 18:34 + 4:27
22. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 18:35 + 4:28
23. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 18:50 + 4:43
24. Pliska Miloš PGP6304 C SK Praga 18:54 + 4:47
25. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 19:11 + 5:04
26. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 19:35 + 5:28
27. Hric Jan MFP6300 C VŠSK MFF UK Praha 19:46 + 5:39
28. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 20:08 + 6:01
29. Renda Miroslav KAM7106 C OK Kamenice 20:08 + 6:01
30. Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 20:17 + 6:10
31. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 20:27 + 6:20
32. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 20:32 + 6:25
33. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 20:41 + 6:34
34. Šebek Martin DKP6705 C Oddíl OB Kotlářka 20:47 + 6:40
35. Škácha Michal KAM7102 C OK Kamenice 23:04 + 8:57
36. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 23:05 + 8:58
37. Řada Richard DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka 27:17 + 13:10
Chmelař Bohumil 9GX7200 Chmelíci DISK
H55
1.80 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 13:55
2. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 14:54 + 0:59
3. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 15:25 + 1:30
4. Dlouhý Jiří DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka 15:48 + 1:53
5. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 16:33 + 2:38
6. Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 16:45 + 2:50
7. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 16:46 + 2:51
8. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 16:59 + 3:04
9. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:04 + 3:09
10. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 17:11 + 3:16
11. Gawel Jiří BBM5700 C BETA URSUS Orienteering 17:37 + 3:42
12. Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 17:40 + 3:45
13. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:38 + 5:43
14. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem, 30:22 + 16:27
Šámal Václav OKP5600 C SK OK 24 Praha DISK
H65
1.60 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 14:25
2. Fujan Sláva DKL4800 C KOB Kladno 15:13 + 0:48
3. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:40 + 2:15
4. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 18:18 + 3:53
5. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 18:47 + 4:22
6. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 18:53 + 4:28
H75
1.30 km, 25 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 22:45
T
2.80 km, 85 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lounek Jakub PDY8200 C Běhej Poděbrady 21:56
2. Ždimera Jan PGP9903 B SK Praga 22:24 + 0:28
3. Titz Pavel VSP7400 C USK Praha 22:42 + 0:46
4. Bulíř Jiří 27:06 + 5:10
5. Gajdová Magdalena KAM7450 C OK Kamenice 28:03 + 6:07
6. Vítek Jiří DKL7300 C KOB Kladno 28:56 + 7:00
7. Šubrt Evžen TAP8000 C KOB TRETRA Praha 29:06 + 7:10
8. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 29:21 + 7:25
9. Hladká Michaela TAP7452 C KOB TRETRA Praha 29:48 + 7:52
10. Jenčík Martin 31:20 + 9:24
11. Rendová Iva KAM7152 C OK Kamenice 31:48 + 9:52
12. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 33:20 + 11:24
13. Hartl Zdeněk ODV6300 C TJ Aero Odolena Voda 39:55 + 17:59
14. Müller Vladimír HCE7700 C TJ Hostivice 43:57 + 22:01
15. Albrecht Vladimír KAM7800 C OK Kamenice 44:47 + 22:51
Pěkná Eva ROU7550 C SKOB Roudnice nad Labem, DISK
Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky DISK