Přihlášky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

Datum:
30.05.2015
Místo konání:
Žatec
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Kategorie:
D12C     D14C     D16A     D16C     D18A     D18C     D20A     D21E     D21A     D21C     D35C     D45C     D55C     H12C     H14C     H16A     H18A     H18C     H20A     H21E     H21A     H21C     H35C     H45C     H55C     P     T    
1.62 km, 12 kontrol
(77)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MSK0450 Švidrnochová Eliška Moravskoslezský kraj C 436422 70 Kč
MSK0350 Hájková Lucie Moravskoslezský kraj B 51321 70 Kč
MSK0451 Haltofová Romana Moravskoslezský kraj C 8658 70 Kč
MSK0452 Kovalčíková Anna Moravskoslezský kraj C 51198 70 Kč
ZCO0350 Fišarová Eliška Západočeská oblast B 416314 70 Kč
ZCO0451 Richtrová Kamila Západočeská oblast B 331467 70 Kč
ZCO0450 Staňková Radka Západočeská oblast B 2035169 70 Kč
ZCO0352 Nádeníčková Iva Západočeská oblast B 2035733 70 Kč
VCO0351 Koberová Kateřina Východočeská oblast 219207 70 Kč
VCO0352 Karlová Anna Východočeská oblast 2078470 70 Kč
VCO0353 Thýnová Martina Východočeská oblast 410782 70 Kč
VCO0354 Metelková Michaela Východočeská oblast 2056274 70 Kč
VCO0355 Pušová Bára Východočeská oblast 2032180 70 Kč
VCO0356 Randáková Adéla Východočeská oblast 425599 70 Kč
VCO0357 Chvátilová Johana Východočeská oblast 362000 70 Kč
VCO0358 Vávrová Vanda Východočeská oblast 2032104 70 Kč
VCO0359 Knobová Agáta Východočeská oblast 2053583 70 Kč
POB0551 Malečková Hana Pražská oblast C 2067999 70 Kč
POB0550 Šimšová Pavla Pražská oblast C 428269 70 Kč
POB0453 Kopecká Valentýna Pražská oblast C 2021847 70 Kč
POB0452 Beranová Hana Pražská oblast C 2021831 70 Kč
POB0451 Haková Michaela Pražská oblast C 70 Kč
POB0450 Bulířová Ema Pražská oblast B 70 Kč
POB0352 Janečková Josefína Pražská oblast B 438606 70 Kč
POB0351 Poborská Eliška Pražská oblast C 232179 70 Kč
POB0350 Tichá Dorotea Pražská oblast B 2051523 70 Kč
POB0552 Pecková Tereza Pražská oblast C 51600 70 Kč
ZCO0454 Bartošová Marie Západočeská oblast C 2073704 70 Kč
ZCO0353 Kovářová Lucie Západočeská oblast C 347914 70 Kč
ZCO0354 Řeháková Gabriela Západočeská oblast C 7202893 70 Kč
ZCO0456 Dítková Markéta Západočeská oblast C 682652 70 Kč
ZCO0452 Šauli Kateřina Západočeská oblast C 2060388 70 Kč
POB0454 Štraitová Jolana Pražská oblast C 2021830 70 Kč
ZCO0351 Petříková Adéla Západočeská oblast C 4455 70 Kč
ZCO0453 Ziebová Veronika Západočeská oblast C 2056284 70 Kč
ZCO0551 Holíková Simona Západočeská oblast C 2087704 70 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 70 Kč
POB0455 Aschermannová Klára Pražská oblast C 2020713 70 Kč
POB0456 Nosková Barbora Pražská oblast C 2058488 70 Kč
VYS0351 Sobotková Klára Oblast Vysočina 126 70 Kč
VYS0452 Stoklasová Zuzana Oblast Vysočina 2080908 70 Kč
VYS0453 Kubičková Kristýna Oblast Vysočina 436945 70 Kč
VYS0454 Komárková Jindra Oblast Vysočina 426377 70 Kč
VYS0455 Novotná Jitka Oblast Vysočina 2079504 70 Kč
VYS0356 Nešporová Marie Oblast Vysočina 52239 70 Kč
STC0350 Hankovcová Helena Středočeská oblast 442879 70 Kč
STC0352 Jirasová Anežka Středočeská oblast 2045303 70 Kč
STC0353 Baťhová Zuzana Středočeská oblast 2085005 70 Kč
STC0354 Nentvichová Julie Středočeská oblast 2045307 70 Kč
STC0450 Arnoštová Veronika Středočeská oblast 434596 70 Kč
STC0451 Černá Ema Středočeská oblast 2080901 70 Kč
STC0452 De Heij Laura Středočeská oblast 443070 70 Kč
STC0453 Pavlíčková Hana Středočeská oblast 1470170 70 Kč
STC0454 Pračková Ema Středočeská oblast 426373 70 Kč
STC0455 Jedličková Kristýna Středočeská oblast 2075621 70 Kč
STC0550 Balejová Julie Středočeská oblast 2061855 70 Kč
STC0551 Pelantová Martina Středočeská oblast 2051504 70 Kč
JMO0357 Vedrová Ela Jihomoravská oblast B 438603 70 Kč
JMO0362 Mulíčková Markéta Jihomoravská oblast B 361987 70 Kč
JMO0552 Finstrlová Julie Jihomoravská oblast C 2051495 70 Kč
HAN0350 Tesařová Tereza Hanácká oblast B 2058487 70 Kč
HAN0351 Hartmannová Anna Hanácká oblast C 2051531 70 Kč
HAN0450 Binarová Adéla Hanácká oblast B 1398997 70 Kč
HAN0451 Lukašáková Sára Hanácká oblast B 2035723 70 Kč
HAN0452 Smékalová Karolína Hanácká oblast C 2020729 70 Kč
HAN0453 Smékalová Viktorie Hanácká oblast C 2020728 70 Kč
JEO0350 Vitebská Eliška Ještědská oblast B 1398987 70 Kč
JEO0351 Mrkvičková Veronika Ještědská oblast C 2069097 70 Kč
JEO0450 Zaňková Natálie Ještědská oblast C 2069089 70 Kč
JEO0451 Šestáková Marie Ještědská oblast C 4402233 70 Kč
JEO0452 Podrábská Alžběta Ještědská oblast B 8307 70 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 105 Kč
JEO0352 Žejdlíková Eliška Ještědská oblast B 886252 70 Kč
JEO0650 Lošťáková Sára Ještědská oblast C 420434 70 Kč
JEO0550 Kubecová Magdalena Ještědská oblast C 2019212 70 Kč
JEO0551 Martanová Lea Ještědská oblast B 70 Kč
JEO0453 Karpíšková Kateřina Ještědská oblast C 232915 70 Kč
1.74 km, 11 kontrol
(78)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MSK0150 Warcopová Kateřina Moravskoslezský kraj C 49360 70 Kč
MSK0151 Poláková Lenka Moravskoslezský kraj A 425583 70 Kč
MSK0251 Mrózek Teresa Moravskoslezský kraj B 49365 70 Kč
ZCO0150 Šlechtová Tereza Západočeská oblast B 7090701 70 Kč
ZCO0153 Staňková Markéta Západočeská oblast C 2035165 70 Kč
ZCO0151 Tokárová Regina Západočeská oblast A 2035737 70 Kč
ZCO0252 Marešová Klára Západočeská oblast B 2067349 70 Kč
VCO0153 Štreglová Zuzana Východočeská oblast 2020709 70 Kč
VCO0155 Chrástová Tereza Východočeská oblast 7201779 70 Kč
VCO0156 Vandasová Adéla Východočeská oblast 51125 70 Kč
VCO0157 Holečková Petra Východočeská oblast 410360 70 Kč
VCO0158 Vejražková Róza Východočeská oblast 2056270 70 Kč
VCO0159 Držková Berenika Východočeská oblast 425545 70 Kč
VCO0151 Kochová Anna Východočeská oblast 2059737 70 Kč
VCO0152 Kosová Tezeza Východočeská oblast 9471 70 Kč
VCO0154 Šklíbová Veronika Východočeská oblast 425600 70 Kč
JCO0154 Svobodová Anna Jihočeská oblast 682635 70 Kč
JCO0255 Kosobudová Kateřina Jihočeská oblast 2025207 70 Kč
JCO0256 Rudová Magdaléna Jihočeská oblast 2025203 70 Kč
JCO0257 Příběnská Barbora Jihočeská oblast 2025210 70 Kč
JCO0258 Krejčířová Adéla Jihočeská oblast 2025204 70 Kč
POB0255 Janderová Barbora Pražská oblast C 438628 70 Kč
POB0254 Titzová Adéla Pražská oblast B 2035748 70 Kč
POB0253 Beranová Eva Pražská oblast C 2021832 70 Kč
POB0252 Voldřichová Anita Pražská oblast C 70 Kč
POB0250 Sanna Karin Pražská oblast B 7200326 70 Kč
POB0155 Blahová Pavla Pražská oblast C 428253 70 Kč
POB0154 Horáková Barbora Pražská oblast C 331064 70 Kč
POB0151 Najmanová Agáta Pražská oblast C 897356 70 Kč
POB0150 Kalousková Marie Pražská oblast B 443091 70 Kč
JCO0159 Benešová Klára Jihočeská oblast 2025215 70 Kč
ZCO0250 Černá Kateřina Západočeská oblast B 2073702 70 Kč
ZCO0154 Horová Eliška Západočeská oblast C 7879 70 Kč
ZCO0253 Vítová Lucie Západočeská oblast B 232240 70 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň C 9560 70 Kč
ZCO0152 Nádeníčková Pavla Západočeská oblast B 2056275 70 Kč
ZCO0251 Křížová Daniela Západočeská oblast C 301510 70 Kč
POB0256 Nosková Klára Pražská oblast C 2058493 70 Kč
VYS0251 Kinštová Tereza Oblast Vysočina 330596 70 Kč
VYS0252 Starková Terezie Oblast Vysočina 52311 70 Kč
VYS0253 Blažková Kateřina Oblast Vysočina 2051486 70 Kč
VYS0254 Slámová Taťána Oblast Vysočina 53156 70 Kč
VYS0155 Polanská Nelly Oblast Vysočina 53152 70 Kč
VYS0256 Dočkalová Klára Oblast Vysočina 7926 70 Kč
STC0150 Vyhnálková Marie Středočeská oblast 2019236 70 Kč
STC0151 Škáchová Magdalena Středočeská oblast 434818 70 Kč
STC0152 Šafková Sofie Středočeská oblast 2042545 70 Kč
STC0154 Rusá Vendula Středočeská oblast 232737 70 Kč
STC0155 Geislerová Aneta Středočeská oblast 2042535 70 Kč
STC0156 Horychová Zuzana Středočeská oblast 515197 70 Kč
STC0250 Semíková Lucie Středočeská oblast 515426 70 Kč
STC0251 Bejvlová Karolína Středočeská oblast 2058463 70 Kč
STC0252 Chaloupková Hana Středočeská oblast 442850 70 Kč
STC0253 Kastnerová Jessica Středočeská oblast 2042536 70 Kč
JMO0151 Korpasová Lucie Jihomoravská oblast B 9101707 70 Kč
JMO0198 Hlaváčová Anežka Jihomoravská oblast B 53247 70 Kč
JMO0199 Radová Kateřina Jihomoravská oblast B 232876 70 Kč
HAN0150 Hajduková Jana Hanácká oblast B 2067338 70 Kč
HAN0151 Skoupá Vendula Hanácká oblast B 7203461 70 Kč
HAN0152 Zatloukalová Hana Hanácká oblast B 224900 70 Kč
HAN0250 Marková Ema Hanácká oblast B 2035722 70 Kč
HAN0251 Raclavská Vlaďka Hanácká oblast C 70 Kč
HAN0252 Smolková Sabina Hanácká oblast B 2027230 70 Kč
JEO0150 Baloghová Lída Ještědská oblast C 2027211 70 Kč
JEO0151 Rydlová Adéla Ještědská oblast B 2035701 70 Kč
JEO0250 Rydlová Magdaléna Ještědská oblast B 2035725 70 Kč
JEO0152 Šklíbová Míša Ještědská oblast B 2053560 70 Kč
JEO0251 Hornychová Karolína Ještědská oblast B 232506 70 Kč
JEO0252 Nedomlelová Lucie Ještědská oblast B 2069091 70 Kč
JEO0253 Linková Lucie Ještědská oblast B 2032102 70 Kč
JEO0254 Šritrová Lenka Ještědská oblast B 51808 70 Kč
JEO0153 Dolejší Kateřina Ještědská oblast A 434808 70 Kč
JEO0255 Podrábská Marie Ještědská oblast B 207860 70 Kč
JEO0154 Pavlová Martina Ještědská oblast B 52925 70 Kč
JEO0256 Růžičková Vendula Ještědská oblast C 2070839 70 Kč
JEO0155 Jeřábková Nina Ještědská oblast B 1333269 70 Kč
JEO0257 Martanová Elin Ještědská oblast B 70 Kč
ABM0259 Holečková Michaela KOB ALFA Brno C 1470166. 70 Kč
1.75 km, 13 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 150 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 150 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 150 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 150 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 150 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 150 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 150 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk A 2025342 150 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 150 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 150 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 150 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 150 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava A 515149 150 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 150 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice A 7150100 150 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 150 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice A 436964 150 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 150 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 150 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 150 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 150 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 150 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 150 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 150 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 150 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 9196 150 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 150 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 150 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice B 682622 150 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 150 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 150 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 150 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 150 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 150 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 150 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 150 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 225 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 225 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 443101 225 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 225 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 150 Kč
1.74 km, 11 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 150 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 150 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 150 Kč
JCO0051 Svobodová Jana Jihočeská oblast 682657 150 Kč
JCO0052 Rudová Anna Jihočeská oblast 2025216 150 Kč
JCO0053 Michková Kateřina Jihočeská oblast 2025217 150 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 150 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 150 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 150 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 53596 150 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 150 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 150 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice B 2020708 150 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 7201754 150 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec B 2035745 150 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 150 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 225 Kč
1.91 km, 15 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 150 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 150 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 150 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7770033 150 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 150 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 150 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 150 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 150 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 150 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 150 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 9101106 150 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 150 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 150 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 150 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 150 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 150 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 150 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 150 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 150 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov A 231920 150 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov A 1403414 150 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava A 361939 150 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín A 436954 150 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 9988889 150 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 150 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2011813 150 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové A 207804 150 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 150 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno A 1007533 150 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 150 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 150 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 150 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 2082918 150 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 150 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 150 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 150 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava A 336765 150 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 225 Kč
1.75 km, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 150 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 150 Kč
1.91 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk A 2032188 150 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 150 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec R 7200361 150 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 150 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 150 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 150 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 7201819 150 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 150 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 150 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 7200333 150 Kč
PHK9666 Koderičová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2053570 150 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové R 995893 150 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 150 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň R 7201820 150 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno E 7200367 150 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 1398998 150 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice R 434574 150 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice E 53599 150 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice A 53828 150 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk A 2058520 225 Kč
2.06 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(46)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8851 19825 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 150 Kč
PGP7355 2507 Janovská Petra SK Praga C 1470169 150 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 150 Kč
LIT8551 4119 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 150 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava R 515074 150 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 150 Kč
PGP9350 19943 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 150 Kč
PGP7756 3911 Mullis Kateřina SK Praga C 2075697 150 Kč
BOR9051 1571 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 150 Kč
BOR9161 759 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 150 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 8059 150 Kč
TUR8153 4327 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 150 Kč
TUR9252 4653 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov R 2020750 150 Kč
AOP8152 3051 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 150 Kč
KAM8851 1223 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 150 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 150 Kč
SJC8951 5552 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 150 Kč
SJC8156 709 Šafka Brožková Dana Sportcentrum Jičín E 0000500266 150 Kč
PHK9150 3061 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 150 Kč
PHK8051 5982 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 150 Kč
PHK8951 865 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1700076 150 Kč
ZBM8787 2330 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno R 7201204 150 Kč
ZBM8870 20100 Chromá Adéla SK Žabovřesky Brno C 888602 150 Kč
ZBM8888 2220 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 515450 150 Kč
ZBM8950 4638 Poklopová Lenka SK Žabovřesky Brno E 1007544 150 Kč
ZBM8966 2673 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 150 Kč
ZBM8989 2221 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno R 515488 150 Kč
ZBM9153 2430 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 897391 150 Kč
ZBM9350 5412 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 9005227 150 Kč
ZBM9354 2326 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 1668661 150 Kč
ZBM9451 966 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 150 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 150 Kč
ZBM9456 5884 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 150 Kč
SHK9251 5878 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 150 Kč
SHK9051 3830 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 150 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 150 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 887927 150 Kč
LPU9053 2942 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 150 Kč
LPU8654 1260 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 150 Kč
VSP7850 288 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 150 Kč
NPA9051 5500 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 150 Kč
LCE9353 19096 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 515413 150 Kč
LCE9250 5467 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889312 150 Kč
SJC8351 4013 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 150 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 225 Kč
LPU9351 19823 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 225 Kč
1.87 km, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 150 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 301379 150 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7201195 150 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 150 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 150 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 150 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 150 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 150 Kč
BOR8752 Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 150 Kč
CHC8552 Pavlová Petra K.O.B. Choceň C 2011852 150 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 150 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 150 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 150 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 150 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9832 150 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 150 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 150 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 150 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové C 2051524 150 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 150 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 150 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 150 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 150 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 150 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 150 Kč
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 236985 150 Kč
ASU8597 Jindřišková Martina Magnus Orienteering C 53111 150 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 150 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 150 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 150 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 150 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 51848 150 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice C 361921 150 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 150 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 150 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 150 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 150 Kč
RBK9357 Šestáková Petra SK Radioklub Blansko C 219249 225 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 225 Kč
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 225 Kč
1.71 km, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP8653 Kolmanová Josefa OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52931 150 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 150 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 150 Kč
2.19 km, 15 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 150 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 150 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 150 Kč
KAD7250 Jandová Lenka Originální Vivalín Team Kadaň C 301670 150 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 150 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 150 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 150 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 150 Kč
LPM7351 Hajšmanová Gábina OK Lokomotiva Plzeň C 2070809 150 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 150 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 150 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 2025211 150 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 150 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 150 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 150 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 150 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 150 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 150 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 150 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 150 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 150 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 150 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 150 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 150 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 150 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 51477 150 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 150 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 150 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 150 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 150 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 150 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 150 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 150 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 150 Kč
MLA7451 Černá Monika MLOK Mariánské Lázně C 331203 150 Kč
1.87 km, 11 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 150 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 150 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 150 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 150 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 150 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 150 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 150 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 150 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 150 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 150 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 150 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 150 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 150 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 150 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 150 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 150 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 150 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 150 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 150 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 150 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 150 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 150 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 150 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 150 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 225 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 300 Kč
1.71 km, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 150 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 150 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 225 Kč
1.71 km, 11 kontrol
(92)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 70 Kč
MSK0300 Bialožyt Marek Moravskoslezský kraj B 51461 70 Kč
MSK0301 Valík Adam Moravskoslezský kraj B 2081359 70 Kč
MSK0400 Kovařík Tomáš Moravskoslezský kraj C 7200590 70 Kč
MSK0401 Mrózek Pawel Moravskoslezský kraj C 416128 70 Kč
MSK0305 Peňáz Vojtěch Moravskoslezský kraj C 301225 70 Kč
MSK0304 Peňáz Radek Moravskoslezský kraj C 51952 70 Kč
MSK0302 Mielec Radomír Moravskoslezský kraj B 920660 70 Kč
ZCO0300 Tokár Radim Západočeská oblast B 2049567 70 Kč
ZCO0302 Oncirk Jan Západočeská oblast B 9101105 70 Kč
ZCO0400 Štěrba Marek Západočeská oblast B 9005143 70 Kč
ZCO0500 Kurz Ondřej Západočeská oblast C 1400429 70 Kč
ZCO0504 Šustr Ondřej Západočeská oblast C 2080905 70 Kč
VCO0401 Chaloupský David Východočeská oblast 434594 70 Kč
VCO0402 Waněk Hubert Východočeská oblast 7200595 70 Kč
VCO0403 Tichý Lubomír Východočeská oblast 9828 70 Kč
VCO0404 Rusin Vojtěch Východočeská oblast 2011812 70 Kč
VCO0405 Černík Adam Východočeská oblast 2073723 70 Kč
VCO0406 Štregl Matyáš Východočeská oblast 2017678 70 Kč
VCO0407 Typlt Tomáš Východočeská oblast 9709 70 Kč
VCO0408 Flegl Martin Východočeská oblast 416342 70 Kč
VCO0409 Kolář Šimon Východočeská oblast 2049536 70 Kč
POB0502 Bolehovský Daniel Pražská oblast B 443073 70 Kč
POB0500 Král Adam Pražská oblast C 2053580 70 Kč
POB0407 Titz Adam Pražská oblast C 2032183 70 Kč
POB0406 Blaha Michal Pražská oblast C 2075608 70 Kč
POB0405 Blaha Jiří Pražská oblast C 428214 70 Kč
POB0404 Baldrian Tomáš Pražská oblast C 8287 70 Kč
POB0403 Průša Dominik Pražská oblast B 2032107 70 Kč
POB0402 Tůma Šimon Pražská oblast B 70 Kč
POB0401 Janas Adam Pražská oblast C 443090 70 Kč
POB0400 Čtrnáct František Pražská oblast C 231948 70 Kč
POB0304 Horák Pavel ml. Pražská oblast C 434600 70 Kč
POB0302 Hřivna Jakub Pražská oblast B 2061767 70 Kč
POB0301 Šimša Martin Pražská oblast B 218785 70 Kč
POB0300 Kožina Štěpán Pražská oblast B 9877 70 Kč
ZCO0303 Šesták Štěpán Západočeská oblast C 232234 70 Kč
ZCO0502 Janoch Samuel Západočeská oblast C 416180 70 Kč
ZCO0503 Černý Jonáš Západočeská oblast C 301443 70 Kč
ZCO0501 Hasman Jakub Západočeská oblast C 2042516 70 Kč
ZCO0301 Šauli Filip Západočeská oblast B 2060398 70 Kč
ZCO0304 Kohoutek Oldřich Západočeská oblast C 232236 70 Kč
ZCO0305 Milota Břetislav Západočeská oblast C 301438 70 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 70 Kč
POB0700 Štrait Vilém Pražská oblast C 70 Kč
POB0408 Kabát Martin Pražská oblast C 232189 70 Kč
ZCO0306 Vendelberger Tomáš Západočeská oblast C 2026165 70 Kč
ZCO0506 Stehlík Šimon Západočeská oblast C 2082911 70 Kč
POB0409 Zakouřil Matyáš Pražská oblast C 232616 70 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 70 Kč
ZCO0505 Šoupa Martin Západočeská oblast C 301717 70 Kč
POB0412 Hejna Viktor Pražská oblast C 70 Kč
POB0411 Hejna Igor Pražská oblast C 70 Kč
POB0410 Nosek Daniel Pražská oblast C 446366 70 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 70 Kč
VYS0301 Hojný Jáchym Oblast Vysočina 443062 70 Kč
VYS0402 Orany Vojtěch Oblast Vysočina 361999 70 Kč
VYS0403 Dundáček Karel Oblast Vysočina 420435 70 Kč
VYS0304 Pobuda Vojtěch Oblast Vysočina 436440 70 Kč
VYS0305 Venhoda Matěj Oblast Vysočina 51770 70 Kč
VYS0306 Jelínek Kryštof Oblast Vysočina 49887 70 Kč
POB0305 Dohnal František Pražská oblast C 70 Kč
STC0300 Kovářík Tomáš Středočeská oblast 436963 70 Kč
STC0301 Škácha Vít Středočeská oblast 682695 70 Kč
STC0302 Chaloupka Viktor Středočeská oblast 443069 70 Kč
STC0303 Kučera Jáchym Středočeská oblast 2044898 70 Kč
STC0304 Sedláček Jaroslav Středočeská oblast 9982 70 Kč
STC0305 Rožek Vilém Středočeská oblast 428211 70 Kč
STC0306 Šrámek Jaromír Středočeská oblast 2031371 70 Kč
STC0400 Gajda Martin Středočeská oblast 9201061 70 Kč
STC0401 Janda Jakub Středočeská oblast 2045308 70 Kč
STC0402 Jedlička Jakub Středočeská oblast 2075622 70 Kč
STC0500 Jíra Filip Středočeská oblast 7941 70 Kč
STC0501 Jiras Jenda Středočeská oblast 2042521 70 Kč
JMO0401 Doušek Tomáš Jihomoravská oblast B 49358 70 Kč
JMO0404 Ehl Ondřej Jihomoravská oblast C 410340 70 Kč
JMO0406 Gryc Ondřej Jihomoravská oblast B 888648 70 Kč
JMO0411 Milán Jakub Jihomoravská oblast B 888640 70 Kč
JMO0505 Zřídkaveselý Adam Jihomoravská oblast C 9201067 70 Kč
JMO0449 Neznámý Prozatím Jihomoravská oblast 70 Kč
HAN0300 Novotný Erik Hanácká oblast B 2020722 70 Kč
HAN0301 Patterman Prokop Hanácká oblast C 442865 70 Kč
HAN0302 Stryk Štěpán Hanácká oblast B 2053547 70 Kč
HAN0400 Beneš Jindřich Hanácká oblast C 70 Kč
HAN0401 Štábl Adam Hanácká oblast B 2058480 70 Kč
HAN0600 Štábl Patrik Hanácká oblast C 446437 70 Kč
JEO0300 Vitebský Lukáš Ještědská oblast B 1398971 70 Kč
JEO0400 Tkáč Matěj Ještědská oblast B 2027207 70 Kč
JEO0301 Mellan Jonáš Ještědská oblast B 888622 70 Kč
JEO0302 Ekert Tomáš Ještědská oblast C 2078461 70 Kč
JEO0303 Dejnožka Vojtěch Ještědská oblast B 2027224 70 Kč
JEO0401 Pokorný Jan Ještědská oblast C 2056302 70 Kč
1.89 km, 12 kontrol
(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MSK0100 Tuharský Erik Moravskoslezský kraj C 7202876 70 Kč
MSK0101 Kovařík Martin Moravskoslezský kraj B 7200589 70 Kč
MSK0200 Haltof Marek Moravskoslezský kraj C 49377 70 Kč
MSK0201 Kostka Jiří Moravskoslezský kraj B 2085648 70 Kč
ZCO0200 Richtr Lukáš Západočeská oblast A 2042518 70 Kč
ZCO0202 Kurz Šimon Západočeská oblast B 2058525 70 Kč
ZCO0203 Šustr Antonín Západočeská oblast C 2080906 70 Kč
ZCO0205 Hasman Marek Západočeská oblast B 2042505 70 Kč
VCO0201 Metelka Ondřej Východočeská oblast 2058465 70 Kč
VCO0202 Rűcker Jan Východočeská oblast 2025353 70 Kč
VCO0203 Tuma Matěj Východočeská oblast 2056295 70 Kč
VCO0204 Paleček Ondřej Východočeská oblast 405998 70 Kč
VCO0205 Zalaba Tomáš Východočeská oblast 2053545 70 Kč
VCO0206 Štefan Vít Východočeská oblast 7201763 70 Kč
VCO0207 Pipek Ondřej Východočeská oblast 2032156 70 Kč
VCO0208 Ježek Jakub Východočeská oblast 2035716 70 Kč
VCO0209 Koditek Jonáš Východočeská oblast 2051522 70 Kč
POB0206 Víteček Jáchym Pražská oblast B 446360 70 Kč
POB0205 Bolehovský Michal Pražská oblast C 301169 70 Kč
POB0203 Janas Petr Pražská oblast B 2060249 70 Kč
POB0202 Šubrt Matěj Pražská oblast B 888625 70 Kč
POB0200 Malačka Milan Pražská oblast B 446345 70 Kč
POB0104 Průša Kryštof Pražská oblast C 2020707 70 Kč
POB0102 Siegl Matyáš Pražská oblast B 7201196 70 Kč
POB0101 Janovský Tomáš Pražská oblast A 887632 70 Kč
ZCO0100 Bartoš Václav Západočeská oblast B 515060 70 Kč
ZCO0204 Kovář Ondřej Západočeská oblast B 347913 70 Kč
ZCO0201 Hejduk Zdeněk Západočeská oblast C 7875 70 Kč
ZCO0207 Kováč František Západočeská oblast C 2073705 70 Kč
POB0105 Forst Antonín Pražská oblast B 218851 70 Kč
ZCO0103 Černý Jan Západočeská oblast C 301512 70 Kč
POB0204 Švarc Antonín Pražská oblast B 981832 70 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 70 Kč
KVS0100 Grebík Radim SKOB Kobra Vsetín C 7867 70 Kč
VYS0201 Mareček Šimon Oblast Vysočina 232029 70 Kč
VYS0202 Nechanický Jan Oblast Vysočina 436433 70 Kč
VYS0103 Nešpor Jan Oblast Vysočina 416215 70 Kč
VYS0104 Poláček Tomáš Oblast Vysočina 2052352 70 Kč
VYS0105 Záboj Petr Oblast Vysočina 2061788 70 Kč
VYS0206 Palát Bohuslav Oblast Vysočina 4538 70 Kč
STC0100 Gajda Jan Středočeská oblast 9201064 70 Kč
STC0101 Šafka Sebastian Středočeská oblast 1403413 70 Kč
STC0102 Valášek Václav Středočeská oblast 336743 70 Kč
STC0103 Víšek Martin Středočeská oblast 218797 70 Kč
STC0104 Janda Ondřej Středočeská oblast 2045310 70 Kč
STC0105 Tachezy Jan Středočeská oblast 416159 70 Kč
STC0106 Blaha Petr Středočeská oblast 2053550 70 Kč
STC0107 Bartoň Michal Středočeská oblast 1407428 70 Kč
STC0108 Marhold Ondřej Středočeská oblast 2023808 70 Kč
STC0200 Škvor Adam Středočeská oblast 425596 70 Kč
STC0201 Hankovec Hugo Středočeská oblast 436446 70 Kč
STC0203 Cvrček Adam Středočeská oblast 2058508 70 Kč
JMO0103 Kligl Radim Jihomoravská oblast B 2042517 70 Kč
JMO0106 Gryc Vojtěch Jihomoravská oblast B 995867 70 Kč
JMO0107 Pelánek Ondřej Jihomoravská oblast B 2067220 70 Kč
HAN0100 Šafář Martin Hanácká oblast B 2056308 70 Kč
HAN0101 Šimek Štěpán Hanácká oblast B 52729 70 Kč
HAN0200 Jirka Matyáš Hanácká oblast B 206496 70 Kč
HAN0201 Lukašák Šimon Hanácká oblast B 2032192 70 Kč
HAN0202 Světnický František Hanácká oblast B 2027218 70 Kč
HAN0203 Svoboda Radek Hanácká oblast B 2032142 70 Kč
JEO0100 Šmol David Ještědská oblast B 2053509 70 Kč
JEO0101 Rokos Michal Ještědská oblast C 2027215 70 Kč
JEO0200 Hájek Kryštof Ještědská oblast B 886280 70 Kč
JEO0102 Adamec Martin Ještědská oblast B 2045202 70 Kč
JEO0201 Synek Petr Ještědská oblast B 2053519 70 Kč
JEO0103 Růta Matyáš Ještědská oblast C 2032159 70 Kč
JEO0105 Bek Jiří Ještědská oblast B 436431 70 Kč
JEO0104 Bílý Jakub Ještědská oblast B 434575 70 Kč
MBM0200 Zátka Josef O-mikron 105 Kč
2.07 km, 14 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 150 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 2073752 150 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov A 2069090 150 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 2020742 150 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 150 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 150 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 150 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 150 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 150 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 2067250 150 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 150 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice A 331216 150 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 150 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín A 2059744 150 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 150 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 150 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 150 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 150 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 150 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 150 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 150 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 150 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 150 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 150 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno A 410331 150 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 150 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 150 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 150 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 150 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 2060400 150 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 150 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 150 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 150 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 150 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 150 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 150 Kč
2.68 km, 17 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga A 9200533 150 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 150 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 150 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 150 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 150 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 150 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 150 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 150 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 150 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067320 150 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 150 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor A 682332 150 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 9101181 150 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 150 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 150 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 150 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 150 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 681889 150 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 150 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 150 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 150 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 150 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové A 232493 150 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 150 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7204476 150 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 150 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov A 1007529 150 Kč
ZBM9831 Brantner Niklas SK Žabovřesky Brno C 150 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 150 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering A 920686 150 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 150 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 150 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 150 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232403 150 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 150 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 150 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 150 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov B 7200377 150 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 225 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 150 Kč
PGP9707 Brázdil Petr SK Praga B 331087 225 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 225 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 225 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové A 224890 225 Kč
2.07 km, 10 m, 14 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 150 Kč
2.68 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec A 49356 150 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava A 7200365 150 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec R 7003006 150 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 150 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7203462 150 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 150 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 150 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 150 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 150 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 9001001 150 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov A 330671 150 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 150 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering R 980371 150 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 150 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice R 897360 150 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000000000 150 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 150 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň R 2025344 150 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 150 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 150 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice R 1602634 150 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 150 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 150 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 150 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 150 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 150 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 150 Kč
PGP9604 Aster Tomáš SK Praga A 442871 225 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice A 1400447 225 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 300 Kč
2.67 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(87)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8206 15181 Procházka Jan SK Praga C 886265 150 Kč
PGP7506 15039 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 150 Kč
CHT8501 8966 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 150 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 150 Kč
VLI8901 19972 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 150 Kč
VLI8800 18563 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering C 1302790 150 Kč
TAP8511 13173 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 150 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 150 Kč
TRI9103 19806 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 150 Kč
PGP6401 11136 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 150 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 150 Kč
AOP9301 10299 Hadač Filip Orientační Běh Opava R 887157 150 Kč
AOP9001 19812 Melecký Martin Orientační Běh Opava R 920663 150 Kč
PGP8302 16950 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 150 Kč
PGP8407 15178 Procházka Jan SK Praga E 515110 150 Kč
CHT8510 11976 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 150 Kč
PGP7601 13369 Matějů Luboš SK Praga R 682623 150 Kč
AOP9303 19442 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 150 Kč
LPM9202 19809 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň C 887626 150 Kč
PGP8610 9499 Flašar Jan SK Praga E 887941 150 Kč
TUR7603 7261 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 150 Kč
TUR8303 8876 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 150 Kč
TUR8103 9523 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 150 Kč
TUR8501 10721 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 150 Kč
TUR8406 12087 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 150 Kč
TUR8700 19975 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 150 Kč
TUR8900 19976 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 150 Kč
TUR8401 17895 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 150 Kč
TUR8702 17818 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 150 Kč
TUR9100 18128 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 150 Kč
TUR9301 19977 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 150 Kč
PGP8409 16065 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 150 Kč
VBM8002 10589 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 150 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 150 Kč
AOP7102 12019 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 150 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 150 Kč
KAM9301 19819 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 150 Kč
KAM9401 20167 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 150 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk R 2027239 150 Kč
SJC8102 13873 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 150 Kč
SJC8703 19973 Beneš Jan Sportcentrum Jičín R 0000886513 150 Kč
PHK9110 19983 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 150 Kč
PHK8602 7297 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 150 Kč
PHK9104 11470 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 150 Kč
PHK7901 12938 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 150 Kč
PHK9200 14896 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 150 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 150 Kč
SSU8802 15038 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 150 Kč
ZBM8721 18404 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 150 Kč
ZBM8833 19799 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 150 Kč
ZBM8919 10320 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 890118 150 Kč
ZBM8928 18456 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 150 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 150 Kč
ZBM9101 18458 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 911220 150 Kč
ZBM9102 7924 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno E 888891 150 Kč
ZBM9103 18574 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 995802 150 Kč
ZBM9202 13767 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 886812 150 Kč
ZBM9302 19794 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 150 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 150 Kč
SHK8901 11226 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 150 Kč
SHK8702 18614 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové R 515483 150 Kč
SHK8406 11934 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 150 Kč
SHK7911 17998 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 150 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 150 Kč
SHK7601 10606 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 150 Kč
LPU9301 19979 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 150 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice E 515487 150 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 150 Kč
LPU9113 15180 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 150 Kč
LPU8002 17500 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 150 Kč
LPU8208 18493 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 150 Kč
PGP8700 16949 Sysel Ctibor SK Praga R 2042543 150 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 150 Kč
CHC8801 19981 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 150 Kč
ASU9447 20169 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 150 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 150 Kč
ASU9444 20166 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 150 Kč
ASU8808 18376 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 150 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 150 Kč
LCE7602 10789 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 150 Kč
LCE9301 19047 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 682333 150 Kč
LCE8902 16449 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 150 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 150 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 150 Kč
DOB8737 19967 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 150 Kč
PGP9103 12410 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 225 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 225 Kč
2.61 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(84)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 150 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 150 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 150 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 150 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 150 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 150 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 150 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 150 Kč
LBE8900 Štemberk Adam TJ Lokomotiva Beroun C 2045246 150 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 2081397 150 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 150 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 150 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 150 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 150 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 150 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 150 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 8118 150 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 150 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 150 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 150 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 150 Kč
LPM8900 Čechura Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 51483 150 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 150 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 150 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 150 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 150 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 150 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 150 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 150 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 150 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 150 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 150 Kč
MKP5400 Gregoriades Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51653 150 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 150 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 150 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 150 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 150 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 150 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009498 150 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 150 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 150 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 150 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 150 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 150 Kč
ZBM8923 Klusáček Matěj SK Žabovřesky Brno C 303927 150 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš KČT Aš C 9097 150 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 150 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 150 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 150 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 150 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 150 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 150 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 150 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 150 Kč
LIT8201 Pavlík Bronislav KOB Litvínov C 8119 150 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 150 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 150 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 150 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 207825 150 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 150 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 150 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 150 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý Libor SK Žabovřesky Brno C 101 150 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 150 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 887908 150 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 150 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 150 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 150 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 150 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 150 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 150 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 150 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 150 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 150 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 150 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 150 Kč
ROU9002 Forejt Michal SKOB Roudnice nad Labem C 51437 150 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 150 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 225 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 150 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 225 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 225 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojtěch Orientační Běh Opava C 889295 225 Kč
SLP7704 Šafka Jan OOB Slavia Praha C 51614 225 Kč
2.22 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 150 Kč
SRK8805 Jirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000920697 150 Kč
2.58 km, 18 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 150 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 150 Kč
MKP7300 Millek Jiří SK GORDIC Praha Kačerov C 2067969 150 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 150 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 7201768 150 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 150 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 150 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 150 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 150 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7202853 150 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 150 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 150 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 150 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 150 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 150 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 150 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 150 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 150 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 150 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 150 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 150 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 150 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 150 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 150 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 150 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 150 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 150 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 225 Kč
2.30 km, 13 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 150 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 150 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 150 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 150 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 150 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 150 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 150 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 150 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 150 Kč
TJN6601 Hostaš Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416829 150 Kč
LPM7001 Jiroušek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 301721 150 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 150 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 150 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 150 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 150 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 150 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 150 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 150 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 150 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 150 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 150 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 150 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 150 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 150 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 150 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 150 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 150 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 150 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 301463 150 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 150 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 150 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 150 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 150 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 150 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 150 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 225 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 150 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 300 Kč
2.17 km, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 150 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 150 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 150 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 150 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 150 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 150 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 150 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 150 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 150 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 150 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 150 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 150 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 150 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 150 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 150 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 150 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 150 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 150 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 7003050 150 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 150 Kč
JES4601 Otta Pavel OK Rakovník C 301666 300 Kč
1.42 km, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice 232494 40 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 40 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075694 40 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 40 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 40 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 40 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 40 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 40 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 40 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 40 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 40 Kč
ABM0553 Holečková Kateřina KOB ALFA Brno C 337646 40 Kč
NNN1113 Jan Janský Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
NNN1151 Simona Punčochářová Neregistrovaní 51314 40 Kč
1.92 km, 13 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 90 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 90 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 90 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 90 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 90 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 90 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 90 Kč
NNN1978 Bednar Petr Neregistrovaní 232163 90 Kč
NNN1111 Dalimil Janský Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
NNN1112 Irena Janská Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
NNN1126 Pavel Burša Neregistrovaní 237514 90 Kč
NNN1121 Miroslav Burša Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
NNN1122 Ladislava Buršová Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
NNN1123 Pavlína Buršová Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
NNN1124 Václav Ungr Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
NNN1125 Karel Galló Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
NNN1131 Filip Kábrt Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
NNN1141 Zdeněk Brabec Neregistrovaní 7892 90 Kč
NNN1161 Petra Štěpánová Neregistrovaní 90 Kč
NNN1162 Hana Typltová Neregistrovaní 90 Kč
NNN1163 Marek Šnyrch Neregistrovaní 90 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 90 Kč
celkem přihlášených: 995, vklad: 124310 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.