Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Datum:
09.06.2018
Místo konání:
Číměř, LDT Bílá Skála
Pořadatel:
SJH - SJH Jindřichův Hradec
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D65C     D70B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     HDR     P     T    
2.50 km, 25 m
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
SJI0952 Szablaturová Nela OK Jihlava C 2129233 40 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 40 Kč
TTR0999 Věžníková Veronika OOB Třebíč C 2115145 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 40 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast C 2124755 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
2.50 km, 25 m
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 2125342 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 2126393 40 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 40 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
3.10 km, 30 m
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř C 2121757 40 Kč
CHT0654 Drobná Kateřina OOB SK Chrast C 2120993 40 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast C 2124751 40 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast C 2120999 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 40 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 2126392 40 Kč
CHT0653 Horáková Markéta OOB SK Chrast C 2115720 40 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 232888 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
TTR0777 Věžníková Natálie OOB Třebíč C 2115140 40 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 40 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 2115707 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 220400 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec B 553451 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SJH Jindřichův Hradec C 2113415 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice B 416309 40 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SJH Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
4.00 km, 35 m
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 2119195 100 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 2053586 100 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 100 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 100 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 100 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 100 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 100 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 100 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9201626 100 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8656602 100 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 100 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 100 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 100 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 100 Kč
VCB0454 Votíková Tereza OB České Budějovice C 426387 100 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 9201757 100 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 2079504 100 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec C 426377 100 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 100 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 416310 100 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SJH Jindřichův Hradec C 436945 100 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 100 Kč
4.80 km, 55 m
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 180 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 180 Kč
OSN0353 Novotná Veronika SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 180 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 180 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 180 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 7208091 180 Kč
6.10 km, 70 m
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 180 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 8191119 180 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 180 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 180 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 180 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8660596 180 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 180 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport A 682635 180 Kč
6.60 km, 75 m
Rank. koef.: 1.04
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 7207865 180 Kč
9.00 km, 125 m
Rank. koef.: 1.04
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 200 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 200 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 200 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 200 Kč
DKP8257 Collis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 200 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 200 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 200 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 200 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 981804 200 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 200 Kč
VTA9551 Vébrová Denisa SC vebr-sport C 2019541 200 Kč
7.80 km, 90 m
Rank. koef.: 1.04
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 200 Kč
BZR8451 Rajnošková Lea Bratrstvo Ždárských vrchů C 52964 200 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 200 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 200 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 200 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232496 200 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300467 200 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 200 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 200 Kč
5.00 km, 60 m
Rank. koef.: 1.04
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 80 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 53141 80 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 08703 80 Kč
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 2126399 80 Kč
ABM9262 Jakubková Vendula KOB ALFA Brno 232705 80 Kč
7.30 km, 85 m
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 886269 180 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 180 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 51924 180 Kč
6.50 km, 80 m
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 80 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 51836 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 80 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 80 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 80 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 2059731 80 Kč
6.50 km, 80 m
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 180 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 180 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 180 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 180 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 180 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 180 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 180 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany C 331656 180 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 180 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 180 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 180 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 180 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 180 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 180 Kč
5.90 km, 80 m
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 180 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 180 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 180 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 180 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 180 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 180 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 180 Kč
VTA7151 Svobodová Martina SC vebr-sport C 9101708 180 Kč
5.30 km, 65 m
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
CHT7251 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682378 80 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 80 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
5.30 km, 65 m
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 180 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 180 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 180 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 180 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 180 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 180 Kč
4.50 km, 50 m
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 180 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 180 Kč
4.30 km, 45 m
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZR6051 Rajnošková Marie Bratrstvo Ždárských vrchů C 301392 80 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 80 Kč
SRK6351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9535 80 Kč
4.30 km, 45 m
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 130 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 130 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 130 Kč
3.60 km, 50 m
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 130 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 0 Kč
3.20 km, 25 m
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 130 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 130 Kč
2.50 km, 25 m
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 2113416 40 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 40 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 40 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH0901 Rychtárik Tadeáš SJH Jindřichův Hradec C 2103731 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
SJH0902 Šerhakl Bořek SJH Jindřichův Hradec C 889277 40 Kč
SJH0804 Jelínek Vít SJH Jindřichův Hradec C 681891 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 40 Kč
2.50 km, 25 m
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 40 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 52969 40 Kč
SJI0805 Rozsypal Jakub OK Jihlava C 2118483 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SJH Jindřichův Hradec C 2096234 40 Kč
3.50 km, 35 m
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 2059733 40 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 40 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2115711 40 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice B 51330 40 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 40 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2121888 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 2127589 40 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava B 52966 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec C 2096216 40 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport C 7207619 40 Kč
VTA0601 Novisedlák Patrik SC vebr-sport C 2025216 40 Kč
SJH0603 Pobuda Jan SJH Jindřichův Hradec C 436450 40 Kč
5.30 km, 50 m
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 51771 100 Kč
CTB0502 Novák Tadeáš SK OB Chotěboř C 2120621 100 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 100 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 100 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 100 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 100 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 100 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 100 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 100 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 100 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 100 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 100 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 100 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 100 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 100 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 100 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 100 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 2126366 100 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport B 2025207 100 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 100 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec B 2113419 100 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SJH Jindřichův Hradec C 2096259 100 Kč
7.10 km, 60 m
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 180 Kč
VTA0202 Kouba Marek SC vebr-sport C 7210239 180 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 180 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 9200525 180 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 180 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 180 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 180 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 180 Kč
8.40 km, 120 m
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057577 180 Kč
VCB0103 Mikuláš Jan OB České Budějovice C 426391 180 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 8656629 180 Kč
VTA0001 Vondruška Jan SC vebr-sport B 2019543 180 Kč
9.70 km, 120 m
Rank. koef.: 1.04
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř A 436413 180 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7201758 180 Kč
14.30 km, 260 m
Rank. koef.: 1.04
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 200 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 200 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 200 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 200 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 200 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 200 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 200 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 200 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 200 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 200 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 200 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 200 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 515009 200 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 200 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 681876 200 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 2121756 200 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 200 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 200 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 200 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 200 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 200 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 200 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 200 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 200 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 200 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava R 7200584 200 Kč
10.90 km, 165 m
Rank. koef.: 1.04
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 200 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 200 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 200 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 200 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 515159 200 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 200 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 200 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7210221 200 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 200 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 200 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 200 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8008111 200 Kč
VTA9301 Lexa Lukáš SC vebr-sport C 2019542 200 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 200 Kč
6.70 km, 80 m
Rank. koef.: 1.04
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 80 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 7205015 80 Kč
10.00 km, 120 m
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 180 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 886813 180 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 180 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 180 Kč
8.90 km, 110 m
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
CHT8002 Leksa Robert OOB SK Chrast C 301340 80 Kč
BZR8000 Choutka Jaroslav Bratrstvo Ždárských vrchů C 53664 80 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 80 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 80 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 80 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
8.90 km, 110 m
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 180 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 41365 180 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 180 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 180 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 180 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 180 Kč
RIC7402 Růžička Jan OB Říčany C 7202894 180 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 180 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 180 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 180 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 180 Kč
8.30 km, 90 m
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 180 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 180 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 180 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 180 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 180 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 180 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 180 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 180 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 180 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 7210813 180 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 180 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 180 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 2025208 180 Kč
PHK7001 Cichý David OK 99 Hradec Králové C 2070821 180 Kč
7.40 km, 100 m
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 80 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
7.40 km, 100 m
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 180 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 180 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 180 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 180 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 180 Kč
6.40 km, 75 m
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 180 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 180 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 180 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 180 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 180 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 180 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 180 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 180 Kč
5.50 km, 70 m
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 80 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 80 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 80 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 80 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 80 Kč
5.50 km, 70 m
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 130 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 130 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 130 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 130 Kč
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 301272 130 Kč
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA C 7207854 130 Kč
4.70 km, 60 m
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 130 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 130 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 130 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 2124752 130 Kč
4.20 km, 55 m
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 80 Kč
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
4.20 km, 55 m
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 130 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 130 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 130 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 130 Kč
2.50 km, 25 m
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 40 Kč
CTB0901 Gregor Marek SK OB Chotěboř C 887165 40 Kč
SJI1201 Dočkal Prokop OK Jihlava C 2113497 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 51838 40 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 40 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2129231 40 Kč
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 51663 40 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 40 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 40 Kč
SJH1201 Rychtárik Jáchym SJH Jindřichův Hradec C 2103754 40 Kč
SJH1551 Rychtáriková Sofie SJH Jindřichův Hradec C 2118501 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SJH Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH1252 Jelínková Anna SJH Jindřichův Hradec C 681884 40 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 2073725 40 Kč
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory 2073726 40 Kč
CTB1102 Hübner Václav SK OB Chotěboř C 2118463 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 7207853 40 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 515504 40 Kč
3.50 km, 50 m
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8752 Sýkorová Miroslava OOB SK Chrast 40 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 2109708 40 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 40 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 40 Kč
KRE6050 Brémová Hildegarda OOB TJ Sokol Křemže C 899154 40 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
6.50 km, 100 m
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 100 Kč
RIC0333 Růžička Hugo OB Říčany 2131200 100 Kč
RIC7533 Matějka Radek OB Říčany 2127577 100 Kč
celkem přihlášených: 389, vklad: 46340 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.