Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OSN1151 | Pilná AnnaPilná Anna | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 40 Kč | |
SJI0953 | Novotná NicolNovotná Nicol | OK Jihlava | C | 433091 | 40 Kč |
SJI0952 | Szablaturová NelaSzablaturová Nela | OK Jihlava | C | 2129233 | 40 Kč |
FSP1050 | Kurfürstová MarieKurfürstová Marie | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 1407430 | 40 Kč |
TTR0999 | Věžníková VeronikaVěžníková Veronika | OOB Třebíč | C | 2115145 | 40 Kč |
SJI0950 | Coufalová JúliaCoufalová Júlia | OK Jihlava | C | 2099513 | 40 Kč |
SJH1151 | Komárková RadkaKomárková Radka | SOS Jindřichův Hradec | C | 2025364 | 40 Kč |
LPU0952 | Švíglerová AnnaŠvíglerová Anna | OK Lokomotiva Pardubice | C | 51128 | 40 Kč |
RUZ1050 | Kubešová KristýnaKubešová Kristýna | TJ Růžená | C | 361944 | 40 Kč |
STA0851 | Plachá NoraPlachá Nora | OK Střelka | C | 2118113 | 40 Kč |
DOR1150 | Pecklová LauraPecklová Laura | OK Dobříš | C | 2111611 | 40 Kč |
CHT1056 | Slavíková BarboraSlavíková Barbora | OOB SK Chrast | 232889 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB0951 | Nováková Anna MarieNováková Anna Marie | SK OB Chotěboř | C | 2081397 | 40 Kč |
SJI0851 | Krátká EliškaKrátká Eliška | OK Jihlava | C | 2125342 | 40 Kč |
CHT1053 | Vítková EvaVítková Eva | OOB SK Chrast | C | 682379 | 40 Kč |
OSN0888 | Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 7208071 | 40 Kč |
SJI0850 | Pejchalová ZuzanaPejchalová Zuzana | OK Jihlava | C | 2126393 | 40 Kč |
PHK0850 | Čapková MarkétaČapková Markéta | OK 99 Hradec Králové | C | 9665 | 40 Kč |
SRK0951 | Lepšová LucieLepšová Lucie | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 2091531 | 40 Kč |
CHT0851 | Charouzová EliškaCharouzová Eliška | OOB SK Chrast | C | 2124755 | 40 Kč |
OSN1050 | Dvořáčková EvaDvořáčková Eva | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53177 | 40 Kč |
SJI0855 | Mácová RozálieMácová Rozálie | OK Jihlava | C | 2087651 | 40 Kč |
TTR0852 | Nešporová TerezieNešporová Terezie | OOB Třebíč | C | 49689 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB0752 | Běloušková KateřinaBěloušková Kateřina | SK OB Chotěboř | C | 2082930 | 40 Kč |
CTB0753 | Paulová BarboraPaulová Barbora | SK OB Chotěboř | C | 2121757 | 40 Kč |
CHT0654 | Drobná KateřinaDrobná Kateřina | OOB SK Chrast | C | 2120993 | 40 Kč |
CHT0652 | Slavíková EvaSlavíková Eva | OOB SK Chrast | C | 2124751 | 40 Kč |
CHT0753 | Zoulíková VendulaZoulíková Vendula | OOB SK Chrast | C | 2120999 | 40 Kč |
CHT0751 | Boučková EvaBoučková Eva | OOB SK Chrast | C | 40 Kč | |
CTB0751 | Gregorová AliceGregorová Alice | SK OB Chotěboř | C | 51139 | 40 Kč |
SJI0652 | Pejchalová VeronikaPejchalová Veronika | OK Jihlava | C | 2126392 | 40 Kč |
CHT0653 | Horáková MarkétaHoráková Markéta | OOB SK Chrast | C | 2115720 | 40 Kč |
CHT0655 | Doležalová BarboraDoležalová Barbora | OOB SK Chrast | C | 232888 | 40 Kč |
SJI0750 | Vítková HanaVítková Hana | OK Jihlava | C | 336770 | 40 Kč |
TTR0777 | Věžníková NatálieVěžníková Natálie | OOB Třebíč | C | 2115140 | 40 Kč |
RIC0653 | Růžičková EmaRůžičková Ema | OB Říčany | C | 361931 | 40 Kč |
CHT0651 | Halamková JustýnaHalamková Justýna | OOB SK Chrast | C | 2115707 | 40 Kč |
PZR0651 | Doleželová AnnaDoleželová Anna | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 220400 | 40 Kč |
SJI0751 | Oranyová SylvaOranyová Sylva | OK Jihlava | C | 52192 | 40 Kč |
SJH0651 | Benešová MichaelaBenešová Michaela | SOS Jindřichův Hradec | B | 553451 | 40 Kč |
SJH0751 | Komárková ZbyňkaKomárková Zbyňka | SOS Jindřichův Hradec | C | 232404 | 40 Kč |
SJH0754 | Potužníková AdélaPotužníková Adéla | SOS Jindřichův Hradec | C | 2113415 | 40 Kč |
SJH0752 | Kopencová AnnaKopencová Anna | SOS Jindřichův Hradec | C | 2088158 | 40 Kč |
VCB0752 | Janošíková MarieJanošíková Marie | OB České Budějovice | B | 416309 | 40 Kč |
SJH0652 | Kubičková KateřinaKubičková Kateřina | SOS Jindřichův Hradec | C | 331630 | 40 Kč |
OSN0757 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53158 | 40 Kč |
RIC0655 | Kotková AdélaKotková Adéla | OB Říčany | B | 2049632 | 40 Kč |
LPU0680 | Petrásová MichaelaPetrásová Michaela | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2096149 | 40 Kč |
LPU0756 | Pipková KarolínaPipková Karolína | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7200907 | 40 Kč |
LPU0752 | Švíglerová KateřinaŠvíglerová Kateřina | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2081386 | 40 Kč |
LPU0751 | Zitková AndreaZitková Andrea | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2049541 | 40 Kč |
SJI0650 | Mácová AmálieMácová Amálie | OK Jihlava | C | 52331 | 40 Kč |
RUZ0650 | Hofhanzlová ŠtěpánkaHofhanzlová Štěpánka | TJ Růžená | B | 2801042 | 40 Kč |
RUZ0751 | Komínová VendulaKomínová Vendula | TJ Růžená | C | 2092371 | 40 Kč |
STA0751 | Doleželová VendulaDoleželová Vendula | OK Střelka | C | 2116487 | 40 Kč |
VCB0662 | Procházková MagdalénaProcházková Magdaléna | OB České Budějovice | C | 2127641 | 60 Kč |
RUZ0750 | Gregorová JulieGregorová Julie | TJ Růžená | C | 8654887 | 60 Kč |
OSN0777 | Janíčková JolanaJaníčková Jolana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53602 | 60 Kč |
CHT0752 | Škapová MarkétaŠkapová Markéta | OOB SK Chrast | C | 2115708 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB0551 | Paulová PavlínaPaulová Pavlína | SK OB Chotěboř | C | 2119195 | 100 Kč |
PHK0451 | Čapková AnnaČapková Anna | OK 99 Hradec Králové | B | 2053586 | 100 Kč |
PHK0450 | Chvátilová JohanaChvátilová Johana | OK 99 Hradec Králové | B | 362000 | 100 Kč |
OSN0452 | Pilná KláraPilná Klára | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 436958 | 100 Kč |
SJI0551 | Srbová MichaelaSrbová Michaela | OK Jihlava | B | 2059732 | 100 Kč |
PHK0554 | Doudová AlžbětaDoudová Alžběta | OK 99 Hradec Králové | B | 2103273 | 100 Kč |
PHK0551 | Kuczerová TerezaKuczerová Tereza | OK 99 Hradec Králové | B | 2085657 | 100 Kč |
PHK0550 | Metelková MichaelaMetelková Michaela | OK 99 Hradec Králové | B | 2056274 | 100 Kč |
OSN0450 | Marečková EmaMarečková Ema | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8656602 | 100 Kč |
LTU0451 | Hošková KateřinaHošková Kateřina | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 2057578 | 100 Kč |
LTU0452 | Licková ŠtěpánkaLicková Štěpánka | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 2057583 | 100 Kč |
VTA0551 | Kosobudová AnnaKosobudová Anna | SC vebr-sport | B | 7208086 | 100 Kč |
VCB0451 | Teringlová VendulaTeringlová Vendula | OB České Budějovice | B | 232975 | 100 Kč |
VCB0454 | Votíková TerezaVotíková Tereza | OB České Budějovice | C | 426387 | 100 Kč |
SJH0451 | Kubáková NelaKubáková Nela | SOS Jindřichův Hradec | B | 9201757 | 100 Kč |
SJH0454 | Novotná JitkaNovotná Jitka | SOS Jindřichův Hradec | A | 2079504 | 100 Kč |
SJH0453 | Komárková JindraKomárková Jindra | SOS Jindřichův Hradec | C | 426377 | 100 Kč |
SJH0551 | Blažková VeronikaBlažková Veronika | SOS Jindřichův Hradec | B | 7210128 | 100 Kč |
VCB0552 | Janošíková EvaJanošíková Eva | OB České Budějovice | B | 416310 | 100 Kč |
SJH0452 | Kubičková KristýnaKubičková Kristýna | SOS Jindřichův Hradec | C | 436945 | 100 Kč |
OSN0454 | Stoklasová ZuzanaStoklasová Zuzana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 2080908 | 100 Kč |
KUO0451 | Brožková TerezaBrožková Tereza | KOB Ústí nad Orlicí | B | 2087684 | 100 Kč |
LPU0655 | Haasová KláraHaasová Klára | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2070811 | 100 Kč |
LPU0553 | Mrskočová MarkétaMrskočová Markéta | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2049520 | 100 Kč |
LPU0663 | Vošahlíková EmaVošahlíková Ema | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2102545 | 100 Kč |
VTA0552 | Pekařová NelaPekařová Nela | SC vebr-sport | C | 7207889 | 100 Kč |
SRK0551 | Morávková ZuzanaMorávková Zuzana | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 9201626 | 100 Kč |
SRK0552 | Cejpková KarolínaCejpková Karolína | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 0002025350 | 100 Kč |
STA0551 | Plachá ZitaPlachá Zita | OK Střelka | C | 2118114 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT0251 | Starková TerezieStarková Terezie | OOB SK Chrast | B | 9102283 | 180 Kč |
OSN0250 | Slámová TaťánaSlámová Taťána | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 7207775 | 180 Kč |
OSN0353 | Novotná VeronikaNovotná Veronika | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 551995 | 180 Kč |
SJI0250 | Dočkalová KláraDočkalová Klára | OK Jihlava | B | 1396852 | 180 Kč |
PHK0353 | Horáková VeronikaHoráková Veronika | OK 99 Hradec Králové | B | 2087682 | 180 Kč |
VTA0253 | Kosobudová KateřinaKosobudová Kateřina | SC vebr-sport | B | 7208091 | 180 Kč |
OPI0350 | Šafaříková LucieŠafaříková Lucie | Orientační sporty Písek | C | 439103 | 180 Kč |
LPU0353 | Bártová AdélaBártová Adéla | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2102522 | 180 Kč |
LPU0251 | Kovářová JanaKovářová Jana | OK Lokomotiva Pardubice | B | 1398986 | 180 Kč |
LPU0354 | Vodičková JohanaVodičková Johana | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2025372 | 180 Kč |
SHK0351 | Suchá SimonaSuchá Simona | OK Slavia Hradec Králové | B | 2049543 | 180 Kč |
SHK0251 | Raková PetraRaková Petra | OK Slavia Hradec Králové | B | 2049526 | 180 Kč |
RUZ0251 | Jelínková AdélaJelínková Adéla | TJ Růžená | C | 232331 | 180 Kč |
RUZ0250 | Pittnerová AdélaPittnerová Adéla | TJ Růžená | C | 129 | 180 Kč |
HOR0350 | Vávrová VandaVávrová Vanda | TJ Jiskra Hořice | B | 2108890 | 180 Kč |
TTR0351 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 52239 | 180 Kč |
VCB0362 | Procházková DanaProcházková Dana | OB České Budějovice | C | 2127642 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT0051 | Vacková AnnaVacková Anna | OOB SK Chrast | C | 51970 | 180 Kč |
SJC0156 | Matějková BarboraMatějková Barbora | Sportcentrum Jičín | B | 8191119 | 180 Kč |
CTB0051 | Boháčová AnnaBoháčová Anna | SK OB Chotěboř | B | 8884 | 180 Kč |
SJI0051 | Foltýnová EvaFoltýnová Eva | OK Jihlava | A | 7205966 | 180 Kč |
PHK0051 | Hápová PetraHápová Petra | OK 99 Hradec Králové | B | 2075681 | 180 Kč |
VTA0151 | Svobodová AnnaSvobodová Anna | SC vebr-sport | A | 682635 | 180 Kč |
KUO0099 | Nováková MarkétaNováková Markéta | KOB Ústí nad Orlicí | B | 2075693 | 180 Kč |
KUO0151 | Brožková LucieBrožková Lucie | KOB Ústí nad Orlicí | B | 2087714 | 180 Kč |
KUO0153 | Kubíčková IvaKubíčková Iva | KOB Ústí nad Orlicí | B | 2091564 | 180 Kč |
SRK0050 | Filipová TerezaFilipová Tereza | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 2091516 | 180 Kč |
SRK0151 | Kosová TerezaKosová Tereza | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 8660596 | 180 Kč |
LPU0151 | Držková BerenikaDržková Berenika | OK Lokomotiva Pardubice | B | 7200905 | 180 Kč |
LPU0060 | Škorpíková BarboraŠkorpíková Barbora | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2049516 | 180 Kč |
LPU0051 | Vojtíšková ViktorieVojtíšková Viktorie | OK Lokomotiva Pardubice | B | 7201814 | 180 Kč |
VTA0051 | Rudová AnnaRudová Anna | SC vebr-sport | C | 7208097 | 180 Kč |
NPA0151 | Nováková SvětlanaNováková Světlana | SK LOB Nová Paka | B | 2122276 | 180 Kč |
SHK0151 | Zimová BarboraZimová Barbora | OK Slavia Hradec Králové | B | 2049549 | 270 Kč |
TTR0151 | Drábková EliškaDrábková Eliška | OOB Třebíč | C | 2801050 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT9852 | Dvořáková KláraDvořáková Klára | OOB SK Chrast | C | 7207865 | 180 Kč |
LPU9952 | Barnetová VeronikaBarnetová Veronika | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2082907 | 180 Kč |
SJI9950 | Nechutová AnetaNechutová Aneta | OK Jihlava | B | 7210905 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM7952 | Kozáková ZdenkaKozáková Zdenka | KOS TJ Tesla Brno | E | 515006 | 200 Kč |
CHT8851 | Kopáčková IvaKopáčková Iva | OOB SK Chrast | C | 2059736 | 200 Kč |
CHT6655 | Bulvová HanaBulvová Hana | OOB SK Chrast | C | 8700 | 200 Kč |
CTB8151 | Gregorová KamilaGregorová Kamila | SK OB Chotěboř | E | 7208080 | 200 Kč |
DKP8257 | Collis BlankaCollis Blanka | Oddíl OB Kotlářka | C | 517704 | 200 Kč |
CTB9451 | Voborníková AlenaVoborníková Alena | SK OB Chotěboř | E | 2081369 | 200 Kč |
PHK7250 | Metelková TaťánaMetelková Taťána | OK 99 Hradec Králové | C | 434591 | 200 Kč |
TTR8551 | Křížová LenkaKřížová Lenka | OOB Třebíč | C | 515158 | 200 Kč |
OSN9696 | Vališová MartinaVališová Martina | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | R | 981804 | 200 Kč |
LTU8950 | Panchártková TerezaPanchártková Tereza | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 515140 | 200 Kč |
VTA9551 | Vébrová DenisaVébrová Denisa | SC vebr-sport | C | 2019541 | 200 Kč |
LPU9659 | Hančová PetraHančová Petra | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8654895 | 200 Kč |
LPU8552 | Udržalová PavlaUdržalová Pavla | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8656526 | 200 Kč |
SHK9351 | Fundová EliškaFundová Eliška | OK Slavia Hradec Králové | C | 995884 | 200 Kč |
SHK8150 | Jedličková ZuzanaJedličková Zuzana | OK Slavia Hradec Králové | R | 8656667 | 200 Kč |
RUZ8051 | Polednová HanaPolednová Hana | TJ Růžená | C | 7208083 | 200 Kč |
NPA9051 | Šmidrkalová MonikaŠmidrkalová Monika | SK LOB Nová Paka | C | 2073708 | 200 Kč |
PGP9054 | Flašarová KristýnaFlašarová Kristýna | SK Praga | C | 49617 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT8052 | Zoulíková IvetaZoulíková Iveta | OOB SK Chrast | C | 7207872 | 80 Kč |
BZR8451 | Rajnošková LeaRajnošková Lea | Bratrstvo Ždárských vrchů | C | 52964 | 80 Kč |
CHT8651 | Binková JanaBinková Jana | OOB SK Chrast | C | 52312 | 80 Kč |
RBK8151 | Kozumplíková AliceKozumplíková Alice | SK Radioklub Blansko | C | 981818 | 200 Kč |
SRK9351 | Peremská DanaPeremská Dana | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 9536 | 200 Kč |
PZR9251 | Urbanová JohanaUrbanová Johana | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232496 | 80 Kč |
JHB8951 | Culková HanaCulková Hana | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7300467 | 80 Kč |
SJC8759 | Zamrzlová EvaZamrzlová Eva | Sportcentrum Jičín | C | 8008759 | 200 Kč |
SJC8765 | Lepšíková EvaLepšíková Eva | Sportcentrum Jičín | C | 8946 | 200 Kč |
LPU8151 | Klimplová ZuzanaKlimplová Zuzana | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7207503 | 200 Kč |
BOR8752 | Kábrtová OldřiškaKábrtová Oldřiška | OK Jiskra Nový Bor | C | 7209434 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT7852 | Vacková PetraVacková Petra | OOB SK Chrast | C | 4329 | 80 Kč |
CHT9652 | Kašparová LucieKašparová Lucie | OOB SK Chrast | C | 53141 | 80 Kč |
SJI8350 | Novotná PetraNovotná Petra | OK Jihlava | C | 08703 | 80 Kč |
SJI7950 | Pejchalová PetraPejchalová Petra | OK Jihlava | C | 2126399 | 80 Kč |
ABM9262 | Jakubková VendulaJakubková Vendula | KOB ALFA Brno | 232705 | 80 Kč | |
PGP8155 | Košárková IvaKošárková Iva | SK Praga | C | 2082714 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI7850 | Chudíková BarboraChudíková Barbora | OK Jihlava | C | 886269 | 180 Kč |
VCB7853 | Veselá EvaVeselá Eva | OB České Budějovice | C | 2104588 | 180 Kč |
CHT8053 | Korecká LenkaKorecká Lenka | OOB SK Chrast | C | 51924 | 180 Kč |
LPU7960 | Haasová RenataHaasová Renata | OK Lokomotiva Pardubice | C | 410784 | 180 Kč |
LPU7957 | Lučanová MartaLučanová Marta | OK Lokomotiva Pardubice | C | 515134 | 180 Kč |
LTU7851 | Komárková LucieKomárková Lucie | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 444091 | 180 Kč |
KSH8351 | Roučková RomanaRoučková Romana | OB Kašperské Hory | C | 51270 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB8351 | Šťastná LenkaŠťastná Lenka | SK OB Chotěboř | C | 2082926 | 80 Kč |
CTB7851 | Paulová HanaPaulová Hana | SK OB Chotěboř | C | 51836 | 80 Kč |
CTB8051 | Klusáčková LenkaKlusáčková Lenka | SK OB Chotěboř | C | 232874 | 80 Kč |
CHT8152 | Krejsová MartinaKrejsová Martina | OOB SK Chrast | C | 52175 | 80 Kč |
OSN6955 | Kamenická LenkaKamenická Lenka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 9690219 | 80 Kč |
SJI7852 | Vítková LenkaVítková Lenka | OK Jihlava | C | 2081356 | 80 Kč |
CEP8050 | Pilařová KateřinaPilařová Kateřina | Čepíci | C | 2800224 | 80 Kč |
PHK7450 | Chvátilová PavlínaChvátilová Pavlína | OK 99 Hradec Králové | C | 9430 | 80 Kč |
SJI7951 | Srbová AlenaSrbová Alena | OK Jihlava | C | 2059731 | 80 Kč |
OSN7850 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 52230 | 80 Kč |
RUZ8151 | Kubešová EvaKubešová Eva | TJ Růžená | C | 51923 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
3VX7450 | Zámečníková JitkaZámečníková Jitka | Zámečníci | 2103763 | 180 Kč | |
CST7454 | Pelcová PavlaPelcová Pavla | OB Strakonice | C | 7749 | 180 Kč |
PHK7551 | Kubečková ZdenaKubečková Zdena | OK 99 Hradec Králové | C | 1413332 | 180 Kč |
PHK7850 | Čapková PetraČapková Petra | OK 99 Hradec Králové | C | 2053587 | 180 Kč |
FSP7852 | Kurfürstová MagdalenaKurfürstová Magdalena | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 207837 | 180 Kč |
SRK7373 | Filipová IvanaFilipová Ivana | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 2096120 | 180 Kč |
RIC7575 | Rožková PetraRožková Petra | OB Říčany | C | 428270 | 180 Kč |
RIC7351 | Růžičková LucieRůžičková Lucie | OB Říčany | C | 331656 | 180 Kč |
LTU7350 | Licková DanaLicková Dana | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2057595 | 180 Kč |
PHK7456 | Samková RenátaSamková Renáta | OK 99 Hradec Králové | C | 1413977 | 180 Kč |
VCB7851 | Teringlová MartinaTeringlová Martina | OB České Budějovice | C | 52113 | 180 Kč |
KSH7753 | Hulcová PavlaHulcová Pavla | OB Kašperské Hory | C | 53726 | 180 Kč |
VCB7552 | Janošíková OlgaJanošíková Olga | OB České Budějovice | C | 426399 | 180 Kč |
KUO7451 | Brožková KvětaBrožková Květa | KOB Ústí nad Orlicí | C | 887160 | 180 Kč |
RIC7352 | Kotková LenkaKotková Lenka | OB Říčany | C | 2085603 | 180 Kč |
LPU7558 | Krpatová ZuzanaKrpatová Zuzana | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2035734 | 180 Kč |
LPU7356 | Mrskočová DanaMrskočová Dana | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2049512 | 180 Kč |
LPU7658 | Švíglerová PavlaŠvíglerová Pavla | OK Lokomotiva Pardubice | C | 889272 | 180 Kč |
TTR7452 | Cíchová PavlínaCíchová Pavlína | OOB Třebíč | C | 2092365 | 180 Kč |
KRE7450 | Nováková AlenaNováková Alena | OOB TJ Sokol Křemže | C | 8660908 | 180 Kč |
TTR7551 | Palátová LenkaPalátová Lenka | OOB Třebíč | C | 4673 | 180 Kč |
VIC7752 | Rydlová JanaRydlová Jana | OB Vizovice | C | 426333 | 180 Kč |
LPU7670 | Držková MarkétaDržková Markéta | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2073755 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT7352 | Zlesáková StáňaZlesáková Stáňa | OOB SK Chrast | C | 52154 | 180 Kč |
VTA6951 | Hudečková HelenaHudečková Helena | SC vebr-sport | C | 9101705 | 180 Kč |
VCB7055 | Gottfriedová MarcelaGottfriedová Marcela | OB České Budějovice | C | 426396 | 180 Kč |
SRK6752 | Kosová MichaelaKosová Michaela | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 8660597 | 180 Kč |
LTU6952 | Lazáková ŠárkaLazáková Šárka | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2057594 | 180 Kč |
PZR7171 | Doleželová IvaDoleželová Iva | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 438601 | 180 Kč |
VCB7254 | Votíková MonikaVotíková Monika | OB České Budějovice | C | 426341 | 180 Kč |
VTA7151 | Svobodová MartinaSvobodová Martina | SC vebr-sport | C | 9101708 | 180 Kč |
DKP5753 | Setínková ZuzanaSetínková Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | C | 8945 | 180 Kč |
LPU6955 | Demlová JitkaDemlová Jitka | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9201630 | 180 Kč |
LPU6854 | Horáková JindraHoráková Jindra | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8660598 | 180 Kč |
LPU6954 | Koberová LenkaKoberová Lenka | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8660905 | 180 Kč |
LPU7156 | Pipková TáňaPipková Táňa | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2049550 | 180 Kč |
TTR7251 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 52242 | 180 Kč |
KRE7051 | Dulovcová MarieDulovcová Marie | OOB TJ Sokol Křemže | C | 7207876 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SNA7155 | Douchová JaroslavaDouchová Jaroslava | TJ START Náchod | C | 9606 | 80 Kč |
CTB6851 | Voborníková EvaVoborníková Eva | SK OB Chotěboř | C | 2080977 | 80 Kč |
CHT7251 | Vítková EvaVítková Eva | OOB SK Chrast | C | 682378 | 80 Kč |
TBM5855 | Kuchařová AdaKuchařová Ada | KOS TJ Tesla Brno | C | 7202887 | 80 Kč |
PZR7352 | Suková RenataSuková Renata | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 410374 | 80 Kč |
PZR6969 | Nechutová AlenaNechutová Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2075659 | 80 Kč |
BBM6550 | Peřinková IrenaPeřinková Irena | BETA URSUS Rosice | C | 331257 | 80 Kč |
SHK7251 | Langrová MonikaLangrová Monika | OK Slavia Hradec Králové | C | 9802 | 80 Kč |
RUZ7150 | Pittnerová LenkaPittnerová Lenka | TJ Růžená | C | 2017679 | 80 Kč |
PZR7070 | Poláčková BohuslavaPoláčková Bohuslava | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2052393 | 80 Kč |
SJI6751 | Foltýnová LenkaFoltýnová Lenka | OK Jihlava | C | 2080979 | 120 Kč |
OSN7356 | Janíčková JitkaJaníčková Jitka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53603 | 120 Kč |
JHB6553 | Fencíková VladislavaFencíková Vladislava | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7204508 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OSN6654 | Wurzelová DanaWurzelová Dana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8006654 | 180 Kč |
8FX6550 | Málková VěraMálková Věra | TJ Kobylisy | 2118474 | 180 Kč | |
LTU6351 | Petrželová AlenaPetrželová Alena | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2085658 | 180 Kč |
LTU6451 | Hindráková MartinaHindráková Martina | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 7201808 | 180 Kč |
PHK6756 | Kavalírová KateřinaKavalírová Kateřina | OK 99 Hradec Králové | C | 9833 | 180 Kč |
SJI6051 | Hrstková DanaHrstková Dana | OK Jihlava | C | 7209360 | 180 Kč |
RUZ6450 | Hronová IvaHronová Iva | TJ Růžená | C | 2070801 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KRE6351 | Troupová VladěnaTroupová Vladěna | OOB TJ Sokol Křemže | C | 51412 | 180 Kč |
KRE6352 | Kovaříčková DarjaKovaříčková Darja | OOB TJ Sokol Křemže | C | 51413 | 180 Kč |
LPU6152 | Lehárová IvaLehárová Iva | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2109765 | 180 Kč |
TTR6152 | Klusáčková JitkaKlusáčková Jitka | OOB Třebíč | C | 303944 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BZR6051 | Rajnošková MarieRajnošková Marie | Bratrstvo Ždárských vrchů | C | 301392 | 80 Kč |
RBK5454 | Henková SvatavaHenková Svatava | SK Radioklub Blansko | C | 52092 | 80 Kč |
SRK6351 | Peremská DanaPeremská Dana | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 9535 | 80 Kč |
RUZ5552 | Jelínková JanaJelínková Jana | TJ Růžená | C | 51922 | 80 Kč |
TBM5451 | Eremiášová JanaEremiášová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 52361 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VCB5651 | Hejzlarová VladimíraHejzlarová Vladimíra | OB České Budějovice | C | 53725 | 130 Kč |
PHK5651 | Běhounová JiřinaBěhounová Jiřina | OK 99 Hradec Králové | C | 2102552 | 130 Kč |
PZR5654 | Rosecká AlenaRosecká Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7205030 | 130 Kč |
LPU5654 | Novotná JiřinaNovotná Jiřina | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7210072 | 130 Kč |
LPU5851 | Víchová LadislavaVíchová Ladislava | OK Lokomotiva Pardubice | C | 888601 | 130 Kč |
SHK5351 | Fejlková AliceFejlková Alice | OK Slavia Hradec Králové | C | 9107 | 130 Kč |
NPA5351 | Kalibánová JiřinaKalibánová Jiřina | SK LOB Nová Paka | C | 2060217 | 130 Kč |
KCK5756 | Flašarová MarieFlašarová Marie | KOB Český Krumlov | C | 49615 | 195 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP5150 | Stehnová HanaStehnová Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 51799 | 130 Kč |
LPU4950 | Kellnerová StanislavaKellnerová Stanislava | OK Lokomotiva Pardubice | C | 436429 | 130 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRT5350 | Oulická HanaOulická Hana | KOS Třešť | C | 2102564 | 80 Kč |
SJI5252 | Podhorská VěraPodhorská Věra | OK Jihlava | C | 232900 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UVP4750 | Matějů LadislavaMatějů Ladislava | Slovan Praha | C | 7999 | 130 Kč |
LTU4751 | Kutáčková StanislavaKutáčková Stanislava | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2058517 | 130 Kč |
LPU4752 | Kubíková KvětaKubíková Květa | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9247 | 130 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB1103 | Novák TobiášNovák Tobiáš | SK OB Chotěboř | C | 2119198 | 40 Kč |
CEP0900 | Pilař FrantišekPilař František | Čepíci | C | 1413334 | 40 Kč |
VCB1103 | Minařík FrantišekMinařík František | OB České Budějovice | C | 2104594 | 40 Kč |
CHT1001 | Kopecký VojtěchKopecký Vojtěch | OOB SK Chrast | C | 40 Kč | |
SJH1003 | Blažek VojtěchBlažek Vojtěch | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096212 | 40 Kč |
SJH0901 | Rychtárik TadeášRychtárik Tadeáš | SOS Jindřichův Hradec | C | 2103731 | 40 Kč |
SJH1001 | Míchal JakubMíchal Jakub | SOS Jindřichův Hradec | C | 2079509 | 40 Kč |
SJH0902 | Šerhakl BořekŠerhakl Bořek | SOS Jindřichův Hradec | C | 889277 | 40 Kč |
SJH0804 | Jelínek VítJelínek Vít | SOS Jindřichův Hradec | C | 681891 | 40 Kč |
SJH1002 | Kopenec ŠimonKopenec Šimon | SOS Jindřichův Hradec | C | 2088209 | 40 Kč |
VCB1002 | Janošík IvanJanošík Ivan | OB České Budějovice | C | 331401 | 40 Kč |
LPU0903 | Lučan MatějLučan Matěj | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9302 | 40 Kč |
RUZ0900 | Fraj DavidFraj David | TJ Růžená | C | 49887 | 40 Kč |
CHT0901 | Škapa JanŠkapa Jan | OOB SK Chrast | C | 2111820 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SNA0801 | Doucha TomášDoucha Tomáš | TJ START Náchod | C | 9616 | 40 Kč |
CTB0902 | Klusáček MikulášKlusáček Mikuláš | SK OB Chotěboř | C | 2111816 | 40 Kč |
SJI0801 | Venhoda LukášVenhoda Lukáš | OK Jihlava | C | 2103300 | 40 Kč |
CHT0801 | Vítek VojtěchVítek Vojtěch | OOB SK Chrast | C | 682374 | 40 Kč |
SJI0900 | Dočkal MatoušDočkal Matouš | OK Jihlava | C | 2113416 | 40 Kč |
PZR0800 | Šimon EduardŠimon Eduard | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 126 | 40 Kč |
PZR0900 | Libra MatyášLibra Matyáš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 220398 | 40 Kč |
VCB0903 | Minařík JosefMinařík Josef | OB České Budějovice | C | 2104593 | 40 Kč |
SJI0901 | Prášil AdamPrášil Adam | OK Jihlava | C | 52969 | 40 Kč |
SJI0805 | Rozsypal JakubRozsypal Jakub | OK Jihlava | C | 2118483 | 40 Kč |
SJI0904 | Jirků OndřejJirků Ondřej | OK Jihlava | C | 2125311 | 40 Kč |
SJH0803 | Parkan TomášParkan Tomáš | SOS Jindřichův Hradec | C | 331244 | 40 Kč |
SJH0801 | Sviták VáclavSviták Václav | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096234 | 40 Kč |
RIC0822 | Kohoutek LukášKohoutek Lukáš | OB Říčany | 2131184 | 40 Kč | |
TBM0800 | Denemarek MaxDenemarek Max | KOS TJ Tesla Brno | C | 7080127 | 40 Kč |
SJI0905 | Černý PetrČerný Petr | OK Jihlava | C | 2129213 | 40 Kč |
LPU0901 | Držka FilipDržka Filip | OK Lokomotiva Pardubice | C | 416258 | 40 Kč |
DOR0806 | Peckl KryštofPeckl Kryštof | OK Dobříš | C | 2111761 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB0601 | Novák MatyášNovák Matyáš | SK OB Chotěboř | B | 2081396 | 40 Kč |
SJI0601 | Hendrych VítHendrych Vít | OK Jihlava | B | 2080831 | 40 Kč |
SJI0701 | Srb VladimírSrb Vladimír | OK Jihlava | B | 2059733 | 40 Kč |
CHT0601 | Zlesák MatyášZlesák Matyáš | OOB SK Chrast | C | 336786 | 40 Kč |
CHT0701 | Dejnožka MatějDejnožka Matěj | OOB SK Chrast | C | 2115711 | 40 Kč |
CST0601 | Pelc TadeášPelc Tadeáš | OB Strakonice | B | 51330 | 40 Kč |
PHK0701 | Horák FilipHorák Filip | OK 99 Hradec Králové | C | 2088727 | 40 Kč |
PHK0801 | Metelka TomášMetelka Tomáš | OK 99 Hradec Králové | C | 331689 | 40 Kč |
SJI0703 | Coufal PetrCoufal Petr | OK Jihlava | C | 2121888 | 40 Kč |
SJI0702 | Prášil JakubPrášil Jakub | OK Jihlava | C | 2127589 | 40 Kč |
VCB0702 | Teringl VojtěchTeringl Vojtěch | OB České Budějovice | B | 232980 | 40 Kč |
SJI0600 | Jirků FrantišekJirků František | OK Jihlava | B | 52966 | 40 Kč |
SJH0701 | Blažek CyrilBlažek Cyril | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096216 | 40 Kč |
VTA0701 | Svoboda JanSvoboda Jan | SC vebr-sport | C | 7207619 | 40 Kč |
VTA0601 | Novisedlák PatrikNovisedlák Patrik | SC vebr-sport | C | 2025216 | 40 Kč |
SJH0603 | Pobuda JanPobuda Jan | SOS Jindřichův Hradec | C | 436450 | 40 Kč |
RIC0603 | Kohoutek TomášKohoutek Tomáš | OB Říčany | C | 2113041 | 40 Kč |
TTR0601 | Palát PřemekPalát Přemek | OOB Třebíč | C | 2084938 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TTR0501 | Prášil TomášPrášil Tomáš | OOB Třebíč | B | 51771 | 100 Kč |
CTB0502 | Novák TadeášNovák Tadeáš | SK OB Chotěboř | C | 2120621 | 100 Kč |
SNA0501 | Doucha MartinDoucha Martin | TJ START Náchod | B | 9636 | 100 Kč |
CHT0401 | Hybeš MichalHybeš Michal | OOB SK Chrast | C | 336711 | 100 Kč |
CHT0501 | Vacek FrantišekVacek František | OOB SK Chrast | C | 2067939 | 100 Kč |
SJI0505 | Venhauer VojtěchVenhauer Vojtěch | OK Jihlava | B | 2125372 | 100 Kč |
PHK0400 | Neumann MatějNeumann Matěj | OK 99 Hradec Králové | B | 2073740 | 100 Kč |
PHK0504 | Málek DavidMálek David | OK 99 Hradec Králové | B | 7260020 | 100 Kč |
SRK0504 | Šeps DanielŠeps Daniel | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 2027229 | 100 Kč |
SJI0500 | Vítek MatějVítek Matěj | OK Jihlava | B | 2061841 | 100 Kč |
CST0401 | Pelc MatyášPelc Matyáš | OB Strakonice | B | 436432 | 100 Kč |
PHK0502 | Čermák MartinČermák Martin | OK 99 Hradec Králové | B | 2080972 | 100 Kč |
RIC0401 | Holeček ŠtěpánHoleček Štěpán | OB Říčany | B | 2069053 | 100 Kč |
RIC0501 | Rožek VojtěchRožek Vojtěch | OB Říčany | C | 2060269 | 100 Kč |
LTU0400 | Pirožek VojtěchPirožek Vojtěch | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 2057589 | 100 Kč |
LTU0401 | Šedivka PavelŠedivka Pavel | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2057587 | 100 Kč |
LTU0500 | Lazák JanLazák Jan | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 2057590 | 100 Kč |
SJI0401 | Orany VojtěchOrany Vojtěch | OK Jihlava | B | 2126366 | 100 Kč |
VTA0402 | Deim MichalDeim Michal | SC vebr-sport | B | 2025207 | 100 Kč |
SJH0401 | Dundáček KarelDundáček Karel | SOS Jindřichův Hradec | B | 420435 | 100 Kč |
SJH0505 | Nouza MichalNouza Michal | SOS Jindřichův Hradec | B | 2113419 | 100 Kč |
SJH0504 | Potužník ViktorPotužník Viktor | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096259 | 100 Kč |
LPU0401 | Haas FilipHaas Filip | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656543 | 100 Kč |
LPU0403 | Krpata MichalKrpata Michal | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656545 | 100 Kč |
LPU0510 | Stohanzl PatrikStohanzl Patrik | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2085645 | 100 Kč |
LPU0505 | Šípek OndřejŠípek Ondřej | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2045219 | 100 Kč |
LPU0405 | Štichhauer DanielŠtichhauer Daniel | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8656502 | 100 Kč |
TTR0401 | Cícha VáclavCícha Václav | OOB Třebíč | C | 2092373 | 100 Kč |
SHK0501 | Kurka JaroslavKurka Jaroslav | OK Slavia Hradec Králové | B | 2082901 | 100 Kč |
SHK0405 | Kolář ŠimonKolář Šimon | OK Slavia Hradec Králové | B | 7200597 | 100 Kč |
SHK0403 | Dohnálek TomášDohnálek Tomáš | OK Slavia Hradec Králové | B | 1400421 | 100 Kč |
SHK0402 | Kodytek AdamKodytek Adam | OK Slavia Hradec Králové | B | 2073745 | 100 Kč |
SHK0400 | Rak TomášRak Tomáš | OK Slavia Hradec Králové | C | 2049527 | 100 Kč |
RUZ0400 | Gregor JáchymGregor Jáchym | TJ Růžená | B | 2087716 | 100 Kč |
RUZ0500 | Jelínek FilipJelínek Filip | TJ Růžená | B | 2113360 | 100 Kč |
NPA0501 | Pavelec MatějPavelec Matěj | SK LOB Nová Paka | B | 2122282 | 100 Kč |
NPA0401 | Fajfer FilipFajfer Filip | SK LOB Nová Paka | B | 2122275 | 100 Kč |
NPA0402 | Choutka MatějChoutka Matěj | SK LOB Nová Paka | B | 2122280 | 100 Kč |
NPA0404 | Novák StanislavNovák Stanislav | SK LOB Nová Paka | B | 2122278 | 100 Kč |
VTA0501 | Straka DenisStraka Denis | SC vebr-sport | C | 2025214 | 100 Kč |
TTR0502 | Nešpor JiříNešpor Jiří | OOB Třebíč | B | 52248 | 100 Kč |
VTA0401 | Žalud JanŽalud Jan | SC vebr-sport | C | 7207492 | 150 Kč |
OSN0500 | Pejchal JosefPejchal Josef | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 232029 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0301 | Venhoda MatějVenhoda Matěj | OK Jihlava | B | 2126352 | 180 Kč |
VTA0202 | Kouba MarekKouba Marek | SC vebr-sport | C | 7210239 | 180 Kč |
SJI0200 | Tkáč JurajTkáč Juraj | OK Jihlava | B | 2080961 | 180 Kč |
RIC0301 | Rožek VilémRožek Vilém | OB Říčany | C | 9200525 | 180 Kč |
LTU0300 | Šitina Tomᚊitina Tomáš | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 2057588 | 180 Kč |
SJH0302 | Pobuda VojtěchPobuda Vojtěch | SOS Jindřichův Hradec | B | 436440 | 180 Kč |
PZR0202 | Kopecký JanKopecký Jan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 2087700 | 180 Kč |
OSN0303 | Dvořáček JakubDvořáček Jakub | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53173 | 180 Kč |
LPU0310 | Fejfar LukášFejfar Lukáš | OK Lokomotiva Pardubice | B | 232602 | 180 Kč |
LPU0205 | Mrskoč MarekMrskoč Marek | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2049513 | 180 Kč |
LPU0320 | Novák AdamNovák Adam | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2096140 | 180 Kč |
LPU0204 | Šišma VojtěchŠišma Vojtěch | OK Lokomotiva Pardubice | B | 7208077 | 180 Kč |
SHK0303 | Tichý LubomírTichý Lubomír | OK Slavia Hradec Králové | B | 7206348 | 180 Kč |
KRE0201 | Novák JakubNovák Jakub | OOB TJ Sokol Křemže | B | 8660920 | 180 Kč |
RUZ0301 | Jelínek KryštofJelínek Kryštof | TJ Růžená | B | 2099490 | 180 Kč |
TTR0201 | Palát BohuslavPalát Bohuslav | OOB Třebíč | B | 04538 | 180 Kč |
ZPV0201 | Jirka MatyášJirka Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 7202871 | 270 Kč |
TTR0203 | Novotný VojtěchNovotný Vojtěch | OOB Třebíč | C | 2115144 | 270 Kč |
TTR0305 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB Třebíč | C | 2115149 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LTU0001 | Šitina JakubŠitina Jakub | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 2057577 | 180 Kč |
VCB0103 | Mikuláš JanMikuláš Jan | OB České Budějovice | C | 426391 | 180 Kč |
PHK0001 | Samek TomášSamek Tomáš | OK 99 Hradec Králové | B | 8656629 | 180 Kč |
VTA0001 | Vondruška JanVondruška Jan | SC vebr-sport | B | 2019543 | 180 Kč |
KUO0001 | Urban MichalUrban Michal | KOB Ústí nad Orlicí | B | 2035149 | 180 Kč |
KUO0101 | Koditek JonášKoditek Jonáš | KOB Ústí nad Orlicí | B | 2051522 | 180 Kč |
LPU0105 | Paleček OndřejPaleček Ondřej | OK Lokomotiva Pardubice | B | 7209449 | 180 Kč |
TTR0102 | Cícha MatějCícha Matěj | OOB Třebíč | B | 2800321 | 180 Kč |
SHK0101 | Langr JanLangr Jan | OK Slavia Hradec Králové | B | 51179 | 180 Kč |
SHK0100 | Porkert JanPorkert Jan | OK Slavia Hradec Králové | B | 7207030 | 180 Kč |
PZR0102 | Poláček TomášPoláček Tomáš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 2052352 | 180 Kč |
TTR0101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | B | 7300192 | 180 Kč |
SJC0001 | Karásek MatějKarásek Matěj | Sportcentrum Jičín | B | 8499900 | 270 Kč |
SJI0101 | Záboj PetrZáboj Petr | OK Jihlava | C | 2061788 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB9902 | Sabol JosefSabol Josef | SK OB Chotěboř | A | 436413 | 180 Kč |
KUO9801 | Paukert LukášPaukert Lukáš | KOB Ústí nad Orlicí | A | 980351 | 180 Kč |
LPU9802 | Žák JanŽák Jan | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2025379 | 180 Kč |
SRK9900 | Šklíba MichalŠklíba Michal | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 7201758 | 180 Kč |
CTB9901 | Žanda JanŽanda Jan | SK OB Chotěboř | B | 1413712 | 180 Kč |
SJI9801 | Foltýn TomášFoltýn Tomáš | OK Jihlava | B | 219260 | 270 Kč |
SJI9903 | Kafka MatějKafka Matěj | OK Jihlava | B | 7200364 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB7001 | Novák PavelNovák Pavel | SK OB Chotěboř | C | 7260014 | 200 Kč |
SNA7105 | Doucha JiříDoucha Jiří | TJ START Náchod | C | 8655470 | 200 Kč |
CHT8701 | Krejsa JanKrejsa Jan | OOB SK Chrast | C | 53155 | 200 Kč |
CHT9501 | Hledík JakubHledík Jakub | OOB SK Chrast | C | 7207628 | 200 Kč |
CHT9001 | Krejsa MartinKrejsa Martin | OOB SK Chrast | C | 8656563 | 200 Kč |
CHT8510 | Kopáček JanKopáček Jan | OOB SK Chrast | C | 7201807 | 200 Kč |
CHT7501 | Vítek PavelVítek Pavel | OOB SK Chrast | C | 51999 | 200 Kč |
CHT8001 | Matras TomášMatras Tomáš | OOB SK Chrast | C | 7210808 | 200 Kč |
CHT7500 | Klvaňa MilanKlvaňa Milan | OOB SK Chrast | C | 53145 | 200 Kč |
OSN9549 | Kamenický JeronýmKamenický Jeroným | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8651708 | 200 Kč |
RBK8605 | Henek MichalHenek Michal | SK Radioklub Blansko | C | 515193 | 200 Kč |
SJI7313 | Prášil MarekPrášil Marek | OK Jihlava | R | 500580 | 200 Kč |
TBM8201 | Kozák OsvaldKozák Osvald | KOS TJ Tesla Brno | C | 515009 | 200 Kč |
PGP7601 | Matějů LubošMatějů Luboš | SK Praga | C | 682623 | 200 Kč |
TBM8833 | Bořil TomášBořil Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 681876 | 200 Kč |
CTB7701 | Gregor MartinGregor Martin | SK OB Chotěboř | C | 2121756 | 200 Kč |
ABM9211 | Novotný OndřejNovotný Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 7003038 | 200 Kč |
PHK8802 | Panchártek JanPanchártek Jan | OK 99 Hradec Králové | C | 553446 | 200 Kč |
VLI6001 | Henych PetrHenych Petr | Slavia Liberec orienteering | C | 515132 | 200 Kč |
SJC8104 | Kovář MiroslavKovář Miroslav | Sportcentrum Jičín | C | 8008104 | 200 Kč |
ZBM6708 | Přikryl PetrPřikryl Petr | SK Brno Žabovřesky | C | 7030567 | 200 Kč |
PHK8701 | Justa PavelJusta Pavel | OK 99 Hradec Králové | C | 7203469 | 200 Kč |
SJI8306 | Kadlec JanKadlec Jan | OK Jihlava | C | 2073707 | 200 Kč |
VTA6901 | Vébr JiříVébr Jiří | SC vebr-sport | C | 515484 | 200 Kč |
KSH8401 | Hulec JakubHulec Jakub | OB Kašperské Hory | C | 7200585 | 200 Kč |
SJI9700 | Bořil JanBořil Jan | OK Jihlava | R | 7200584 | 200 Kč |
LPU7304 | Haas KarelHaas Karel | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7210409 | 200 Kč |
LPU9611 | Jurica JanJurica Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 1400447 | 200 Kč |
LPU8701 | Fiala PetrFiala Petr | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8662325 | 200 Kč |
LPU8002 | Udržal TomášUdržal Tomáš | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8656530 | 200 Kč |
ZBM9515 | Hruška JakubHruška Jakub | SK Brno Žabovřesky | C | 8660404 | 200 Kč |
PGP7107 | Košárek PavelKošárek Pavel | SK Praga | C | 8656676 | 200 Kč |
LPU7604 | Držka ŠtěpánDržka Štěpán | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7209354 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB7902 | Hübner JanHübner Jan | SK OB Chotěboř | C | 2082923 | 80 Kč |
CHT7301 | Chaloupka MartinChaloupka Martin | OOB SK Chrast | C | 52333 | 80 Kč |
CHT8601 | Kysilko ZdeněkKysilko Zdeněk | OOB SK Chrast | C | 52304 | 80 Kč |
OSN9339 | Kamenický TobiášKamenický Tobiáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 9930517 | 80 Kč |
TTR8201 | Kříž LukášKříž Lukáš | OOB Třebíč | C | 515159 | 80 Kč |
SJI9702 | Frýba DominikFrýba Dominik | OK Jihlava | C | 7200599 | 80 Kč |
PZR8814 | Hladílek JanHladílek Jan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 49824 | 80 Kč |
CHT9204 | Pitra MartinPitra Martin | OOB SK Chrast | C | 7210221 | 80 Kč |
CHT9903 | Hybeš DavidHybeš David | OOB SK Chrast | C | 53168 | 80 Kč |
PZR8903 | Novohradský PetrNovohradský Petr | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 53700 | 80 Kč |
JHB8607 | Culka JosefCulka Josef | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7300171 | 80 Kč |
SRK8001 | Krmaš VáclavKrmaš Václav | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 8008111 | 200 Kč |
VTA9301 | Lexa LukášLexa Lukáš | SC vebr-sport | C | 2019542 | 200 Kč |
OSN7502 | Dvořáček JiříDvořáček Jiří | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 52250 | 80 Kč |
LPU9502 | Deml TomášDeml Tomáš | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9201627 | 200 Kč |
LPU7102 | Filičko MarekFiličko Marek | OK Lokomotiva Pardubice | C | 301168 | 200 Kč |
LPU9114 | Lehár AdamLehár Adam | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2088721 | 200 Kč |
PGP7708 | Tesař PavelTesař Pavel | SK Praga | C | 51709 | 200 Kč |
BBM9600 | Ptáček PavelPtáček Pavel | BETA URSUS Rosice | C | 7207026 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI8509 | Plíhal TomášPlíhal Tomáš | OK Jihlava | C | 1700080 | 80 Kč |
TTR7901 | Věžník RomanVěžník Roman | OOB Třebíč | C | 7205015 | 80 Kč |
KSH8001 | Roučka MartinRoučka Martin | OB Kašperské Hory | C | 232270 | 80 Kč |
98Z7900 | Kábrt FilipKábrt Filip | OK Viníci | 51473 | 80 Kč | |
SJI8100 | Černý PetrČerný Petr | OK Jihlava | 2127647 | 120 Kč | |
98Z8500 | Škoch JanŠkoch Jan | OK Viníci | 2102695 | 120 Kč | |
6IX9200 | Kolařík PetrKolařík Petr | Velkomoravský klub Uherské Hradiště | 887941 | 120 Kč | |
CHT9202 | Krejsa VladimírKrejsa Vladimír | OOB SK Chrast | C | 52158 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI7801 | Srb VladimírSrb Vladimír | OK Jihlava | C | 2059730 | 180 Kč |
SJI7419 | Lauerman JanLauerman Jan | OK Jihlava | C | 886813 | 180 Kč |
RIC7403 | Rožek DavidRožek David | OB Říčany | C | 1111550 | 180 Kč |
CHT7901 | Korecký MiroslavKorecký Miroslav | OOB SK Chrast | C | 301360 | 180 Kč |
KUO8001 | Koblížek KamilKoblížek Kamil | KOB Ústí nad Orlicí | C | 980350 | 180 Kč |
LPU7308 | Vávra JaroslavVávra Jaroslav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7203457 | 180 Kč |
RUZ7300 | Hofhanzl AbrahámHofhanzl Abrahám | TJ Růžená | C | 2800340 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB7803 | Klusáček LuděkKlusáček Luděk | SK OB Chotěboř | C | 232875 | 80 Kč |
CHT8002 | Leksa RobertLeksa Robert | OOB SK Chrast | C | 301340 | 80 Kč |
BZR8000 | Choutka JaroslavChoutka Jaroslav | Bratrstvo Ždárských vrchů | C | 53664 | 80 Kč |
SJI7823 | Prošek MichalProšek Michal | OK Jihlava | C | 888644 | 80 Kč |
CTB7901 | Šťastný KarelŠťastný Karel | SK OB Chotěboř | C | 2087711 | 80 Kč |
CEP7700 | Pilař MarekPilař Marek | Čepíci | C | 2800223 | 80 Kč |
CTB7602 | Běloušek PavelBěloušek Pavel | SK OB Chotěboř | C | 2118480 | 80 Kč |
PHK6800 | Metelka PavelMetelka Pavel | OK 99 Hradec Králové | C | 2058529 | 80 Kč |
PHK7200 | Chvátil JiříChvátil Jiří | OK 99 Hradec Králové | C | 336717 | 80 Kč |
SJC8203 | Lepšík PetrLepšík Petr | Sportcentrum Jičín | C | 515133 | 80 Kč |
RUZ7600 | Nevrkla TomášNevrkla Tomáš | TJ Růžená | C | 2133899 | 80 Kč |
RUZ7100 | Čermák MartinČermák Martin | TJ Růžená | zapůjčit | 110 Kč | |
RUZ0002 | Čermák Marek MSČermák Marek MS | TJ Růžená | 8654884 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI7104 | Venhoda MilanVenhoda Milan | OK Jihlava | C | 7206548 | 180 Kč |
DKP7703 | Collis MarkCollis Mark | Oddíl OB Kotlářka | C | 41365 | 180 Kč |
SJI7613 | Izdný PavelIzdný Pavel | OK Jihlava | C | 8709 | 180 Kč |
SJI7201 | Vítek JaroslavVítek Jaroslav | OK Jihlava | C | 2061827 | 180 Kč |
PHK7603 | Čapek MiroslavČapek Miroslav | OK 99 Hradec Králové | C | 53164 | 180 Kč |
FSP7400 | Kurfürst PavelKurfürst Pavel | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 207827 | 180 Kč |
RIC7402 | Růžička JanRůžička Jan | OB Říčany | C | 7202894 | 180 Kč |
SJI7415 | Prášil AlešPrášil Aleš | OK Jihlava | C | 52152 | 180 Kč |
SJC7531 | Tomeš PetrTomeš Petr | Sportcentrum Jičín | C | 896967 | 180 Kč |
DLP7200 | Šindelka AntonínŠindelka Antonín | OOB TJ Dukla Praha | C | 2060227 | 180 Kč |
VCB7402 | Janošík RadekJanošík Radek | OB České Budějovice | C | 416301 | 180 Kč |
OPI7402 | Šafařík IvoŠafařík Ivo | Orientační sporty Písek | C | 434828 | 180 Kč |
LPU7421 | Belej JiříBelej Jiří | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2045236 | 180 Kč |
LPU7710 | Lučan VladimírLučan Vladimír | OK Lokomotiva Pardubice | C | 515170 | 180 Kč |
LPU7600 | Stohanzl JanStohanzl Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2103261 | 180 Kč |
LPU7816 | Václavek JanVáclavek Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2025376 | 180 Kč |
VTA7301 | Ruda PetrRuda Petr | SC vebr-sport | C | 7208092 | 180 Kč |
TTR7503 | Cícha RadekCícha Radek | OOB Třebíč | C | 2092381 | 180 Kč |
SHK7704 | Slovák MiroslavSlovák Miroslav | OK Slavia Hradec Králové | C | 9101117 | 180 Kč |
RUZ7500 | Gregor PetrGregor Petr | TJ Růžená | C | 2088726 | 180 Kč |
STA7701 | Doležel TomášDoležel Tomáš | OK Střelka | C | 05296 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT7001 | Vacek FrantišekVacek František | OOB SK Chrast | C | 4634 | 180 Kč |
3VX7200 | Zámečník PavelZámečník Pavel | Zámečníci | 2801012 | 180 Kč | |
CHT7302 | Zlesák MartinZlesák Martin | OOB SK Chrast | C | 52155 | 180 Kč |
TCB6901 | Princ DavidPrinc David | SK Technik České Budějovice | C | 515069 | 180 Kč |
SNA7349 | Slavík PavelSlavík Pavel | TJ START Náchod | C | 9630 | 180 Kč |
PHK7101 | Háp PavelHáp Pavel | OK 99 Hradec Králové | C | 9395 | 180 Kč |
SRK6802 | Kos MichalKos Michal | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 2073747 | 180 Kč |
LTU6900 | Lazák JanLazák Jan | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2057593 | 180 Kč |
SCP7201 | Podivínský TomášPodivínský Tomáš | OK Sparta Praha | C | 51557 | 180 Kč |
PHK6601 | Kamenický JanKamenický Jan | OK 99 Hradec Králové | C | 7210813 | 180 Kč |
SJI7311 | Orany TomášOrany Tomáš | OK Jihlava | C | 889294 | 180 Kč |
PHK6503 | Kavalír KarelKavalír Karel | OK 99 Hradec Králové | C | 9650526 | 180 Kč |
VTA7202 | Deim KarelDeim Karel | SC vebr-sport | C | 2025208 | 180 Kč |
PHK7001 | Cichý DavidCichý David | OK 99 Hradec Králové | C | 2070821 | 180 Kč |
KUO6902 | Brožek TomášBrožek Tomáš | KOB Ústí nad Orlicí | C | 920653 | 180 Kč |
LPU7310 | Pipek KamilPipek Kamil | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2049532 | 180 Kč |
VIC7212 | Chmelař DanielChmelař Daniel | OB Vizovice | C | 53119 | 180 Kč |
CHT7102 | Šebesta PetrŠebesta Petr | OOB SK Chrast | C | 232868 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OSN6004 | Kamenický RadanKamenický Radan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 9601003 | 80 Kč |
PZR6701 | Suk MarekSuk Marek | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 410394 | 80 Kč |
SJI6115 | Kaňák PetrKaňák Petr | OK Jihlava | C | 7003047 | 80 Kč |
SJI6801 | Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav | OK Jihlava | C | 219258 | 80 Kč |
SJI6002 | Kopecký ZdeněkKopecký Zdeněk | OK Jihlava | C | 52360 | 80 Kč |
TBM6107 | Urválek JiříUrválek Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 53296 | 80 Kč |
PZR7007 | Nechuta MilanNechuta Milan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 49811 | 80 Kč |
SLA7000 | Doubek PetrDoubek Petr | SKOB Slaný | C | 7209351 | 80 Kč |
RUZ7200 | Komín PetrKomín Petr | TJ Růžená | C | 2800299 | 80 Kč |
ACB6301 | Honsa LuděkHonsa Luděk | ABK České Budějovice - Šumava | C | 446445 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PHK6401 | Hlaváček LubomírHlaváček Lubomír | OK 99 Hradec Králové | C | 2059745 | 180 Kč |
8FX6500 | Málek MartinMálek Martin | TJ Kobylisy | 1418753 | 180 Kč | |
PHK6504 | Melichar IgorMelichar Igor | OK 99 Hradec Králové | C | 1413331 | 180 Kč |
VCB6502 | Teringl RadekTeringl Radek | OB České Budějovice | C | 8044 | 180 Kč |
SHK6701 | Langr JanLangr Jan | OK Slavia Hradec Králové | C | 9531 | 180 Kč |
CTB6701 | Žanda JanŽanda Jan | SK OB Chotěboř | C | 7260028 | 180 Kč |
OSN6600 | Kovačič MarekKovačič Marek | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53428 | 270 Kč |
TTR6701 | Drábek PetrDrábek Petr | OOB Třebíč | C | 2801047 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OSN6005 | Wurzel BřetislavWurzel Břetislav | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8006005 | 180 Kč |
SJI6301 | Petráček AlešPetráček Aleš | OK Jihlava | C | 53631 | 180 Kč |
PCB5901 | Blabla ZdeněkBlabla Zdeněk | SKP České Budějovice | C | 51406 | 180 Kč |
VCB6101 | Hošek LubomírHošek Lubomír | OB České Budějovice | C | 1401041 | 180 Kč |
TCB6101 | Pšenička MiloslavPšenička Miloslav | SK Technik České Budějovice | C | 2073741 | 180 Kč |
PZR6106 | Skryja BořivojSkryja Bořivoj | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232492 | 180 Kč |
LTU6301 | Petržela PavelPetržela Pavel | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2085656 | 180 Kč |
TCB6301 | Pšenička JiříPšenička Jiří | SK Technik České Budějovice | C | 52193 | 180 Kč |
SJI6207 | Bořil PetrBořil Petr | OK Jihlava | C | 6607 | 180 Kč |
LPU5905 | Novotný MiroslavNovotný Miroslav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2108909 | 180 Kč |
LPU6102 | Roudný VáclavRoudný Václav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7209277 | 180 Kč |
HOR6301 | Vávra RadekVávra Radek | TJ Jiskra Hořice | C | 2032106 | 180 Kč |
TTR6101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | C | 995847 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT5101 | Zlesák MilanZlesák Milan | OOB SK Chrast | C | 51951 | 80 Kč |
CHT5301 | Matras JaroslavMatras Jaroslav | OOB SK Chrast | C | 51953 | 80 Kč |
BZR6301 | Rajnošek ZdeněkRajnošek Zdeněk | Bratrstvo Ždárských vrchů | C | 52963 | 80 Kč |
PZR5309 | Novohradský JanNovohradský Jan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232741 | 80 Kč |
RBK5307 | Henek MilanHenek Milan | SK Radioklub Blansko | C | 52078 | 80 Kč |
TTR5401 | Koudelný JiříKoudelný Jiří | OOB Třebíč | C | 52251 | 80 Kč |
KBP4500 | Valter PetrValter Petr | KBP Praha | C | 6645 | 80 Kč |
JHB5702 | Hrstka VladislavHrstka Vladislav | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 52357 | 80 Kč |
SJI4911 | Paulíček JiříPaulíček Jiří | OK Jihlava | C | 52173 | 80 Kč |
RUZ5306 | Kubálek ZdeněkKubálek Zdeněk | TJ Růžená | C | 897365 | 80 Kč |
TTR5601 | Klusáček MartinKlusáček Martin | OOB Třebíč | C | 2103756 | 80 Kč |
ZPV5501 | Jirka JiříJirka Jiří | KOB ZPV Prostějov | C | 206496 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VCB5601 | Hejzlar JosefHejzlar Josef | OB České Budějovice | C | 53728 | 130 Kč |
PHK5701 | Běhoun PavelBěhoun Pavel | OK 99 Hradec Králové | C | 2102525 | 130 Kč |
PHK5702 | Dušátko PetrDušátko Petr | OK 99 Hradec Králové | C | 2112740 | 130 Kč |
MKP5800 | Tomaščin JaroslavTomaščin Jaroslav | SK Meteor Kačerov | C | 51691 | 130 Kč |
JBM5700 | Gawel JiříGawel Jiří | JG Sport | 301272 | 130 Kč | |
SOB5501 | Zákostelecký FrantišekZákostelecký František | SOBSA | C | 7207854 | 130 Kč |
LPU5401 | Klimpl PetrKlimpl Petr | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8656533 | 130 Kč |
LPU5408 | Štěrba PavelŠtěrba Pavel | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2116196 | 130 Kč |
LPU5801 | Vícha VladimírVícha Vladimír | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7207852 | 130 Kč |
SHK5801 | Hausvater KarelHausvater Karel | OK Slavia Hradec Králové | C | 301648 | 130 Kč |
SHK5702 | Gazdačko MilanGazdačko Milan | OK Slavia Hradec Králové | C | 410797 | 130 Kč |
KCK5701 | Flašar JanFlašar Jan | KOB Český Krumlov | C | 2080933 | 195 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP4900 | Stehno PavelStehno Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 51760 | 130 Kč |
VBM4732 | Chmelík AlešChmelík Aleš | VSK Mendelu Brno | C | 2085633 | 130 Kč |
VBM5329 | Hanzl VlastimilHanzl Vlastimil | VSK Mendelu Brno | C | 2124752 | 130 Kč |
LPU5102 | Sáňka BedřichSáňka Bedřich | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2032164 | 130 Kč |
BBM5300 | Ptáček LadislavPtáček Ladislav | BETA URSUS Rosice | C | 2113090 | 130 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT4801 | Starka FrantišekStarka František | OOB SK Chrast | C | 51949 | 80 Kč |
CHT4802 | Vítek JosefVítek Josef | OOB SK Chrast | C | 51948 | 80 Kč |
CHT4701 | Vodrážka OldřichVodrážka Oldřich | OOB SK Chrast | C | 52323 | 80 Kč |
TRT5100 | Blecha LadislavBlecha Ladislav | KOS Třešť | C | 51989 | 80 Kč |
BBM5100 | Denemarek OldřichDenemarek Oldřich | BETA URSUS Rosice | C | 7510216 | 80 Kč |
RUZ5105 | Kodys VáclavKodys Václav | TJ Růžená | C | 51920 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TJP4700 | Ryšavý VítRyšavý Vít | TJ Sokol Troja | C | 51332 | 130 Kč |
VCB4801 | Rychtecký JosefRychtecký Josef | OB České Budějovice | C | 7206533 | 130 Kč |
UVP4600 | Matějů IvanMatějů Ivan | Slovan Praha | C | 995838 | 130 Kč |
MKP4700 | Koč ZdeněkKoč Zdeněk | SK Meteor Kačerov | C | 51706 | 130 Kč |
OPI4600 | Šafařík BedřichŠafařík Bedřich | Orientační sporty Písek | C | 443103 | 130 Kč |
LPU4501 | Fridrich JaroslavFridrich Jaroslav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9256 | 130 Kč |
PZR4417 | Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 51994 | 130 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OCB4101 | Bouček VáclavBouček Václav | OC České Budějovice | C | 51410 | 130 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB1152 | Klusáčková DorotaKlusáčková Dorota | SK OB Chotěboř | C | 2120639 | 40 Kč |
CTB0901 | Gregor MarekGregor Marek | SK OB Chotěboř | C | 887165 | 40 Kč |
SJI1201 | Dočkal ProkopDočkal Prokop | OK Jihlava | C | 2113497 | 40 Kč |
CTB1101 | Šťastný AntonínŠťastný Antonín | SK OB Chotěboř | C | 51830 | 40 Kč |
CTB1301 | Šťastný VilémŠťastný Vilém | SK OB Chotěboř | C | 51838 | 40 Kč |
CEP1300 | Pilař JiříPilař Jiří | Čepíci | C | 53459 | 40 Kč |
TTR1201 | Kříž JanKříž Jan | OOB Třebíč | C | 2129231 | 40 Kč |
CTB1151 | Gregorová MagdalenaGregorová Magdalena | SK OB Chotěboř | C | 51663 | 40 Kč |
CTB1202 | Běloušek MatějBěloušek Matěj | SK OB Chotěboř | C | 2113412 | 40 Kč |
VCB1251 | Teringlová VeronikaTeringlová Veronika | OB České Budějovice | C | 2081379 | 40 Kč |
SJH1201 | Rychtárik JáchymRychtárik Jáchym | SOS Jindřichův Hradec | C | 2103754 | 40 Kč |
SJH1551 | Rychtáriková SofieRychtáriková Sofie | SOS Jindřichův Hradec | C | 2118501 | 40 Kč |
SJH1550 | Kubáková LauraKubáková Laura | SOS Jindřichův Hradec | C | 301356 | 40 Kč |
SJH1152 | Svitáková LudmilaSvitáková Ludmila | SOS Jindřichův Hradec | C | 331439 | 40 Kč |
SJH1104 | Nouza VítekNouza Vítek | SOS Jindřichův Hradec | C | 40 Kč | |
SJH1252 | Jelínková AnnaJelínková Anna | SOS Jindřichův Hradec | C | 681884 | 40 Kč |
KSH1101 | Hulec FrantišekHulec František | OB Kašperské Hory | 2073725 | 40 Kč | |
KSH1301 | Hulec KarelHulec Karel | OB Kašperské Hory | 2073726 | 40 Kč | |
CTB1102 | Hübner VáclavHübner Václav | SK OB Chotěboř | C | 2118463 | 40 Kč |
CHT1054 | Korecká EvaKorecká Eva | OOB SK Chrast | C | 7207853 | 40 Kč |
CHT1401 | Korecký RadanKorecký Radan | OOB SK Chrast | C | 515504 | 40 Kč |
TBM1177 | Urválková AnnaUrválková Anna | KOS TJ Tesla Brno | 51513 | 40 Kč | |
LPU1101 | Lučan OndřejLučan Ondřej | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2099483 | 40 Kč |
SHK1050 | Jedličková LucieJedličková Lucie | OK Slavia Hradec Králové | C | 51781 | 40 Kč |
KRE1100 | Novák MichalNovák Michal | OOB TJ Sokol Křemže | C | 2127618 | 40 Kč |
RUZ1251 | Kubešová KláraKubešová Klára | TJ Růžená | C | 2125340 | 40 Kč |
RUZ1252 | Nevrklová AdélaNevrklová Adéla | TJ Růžená | C | 2133912 | 40 Kč |
RUZ1250 | Polednová HelenaPolednová Helena | TJ Růžená | C | 51780 | 40 Kč |
RUZ1350 | Polednová DominikaPolednová Dominika | TJ Růžená | C | 53500 | 40 Kč |
KSH1102 | Roučka TomášRoučka Tomáš | OB Kašperské Hory | 08675 | 40 Kč | |
STA1001 | Bílek FrantišekBílek František | OK Střelka | C | 2118111 | 40 Kč |
STA1151 | Doleželová JolanaDoleželová Jolana | OK Střelka | C | 2116494 | 40 Kč |
STA1253 | Bílková EmmaBílková Emma | OK Střelka | C | 2116452 | 40 Kč |
KSH1451 | Roučková TerezaRoučková Tereza | OB Kašperské Hory | 416181 | 40 Kč | |
SJH1154 | Kösslová ŠárkaKösslová Šárka | SOS Jindřichův Hradec | C | 40 Kč | |
VCB1262 | Procházková VeronikaProcházková Veronika | OB České Budějovice | 426393 | 40 Kč | |
SJH1053 | Altmanová KláraAltmanová Klára | SOS Jindřichův Hradec | C | zapůjčit | 70 Kč |
SJH1050 | Pobudová MariePobudová Marie | SOS Jindřichův Hradec | C | 442870 | 40 Kč |
SJH1602 | Komárek ŠtěpánKomárek Štěpán | SOS Jindřichův Hradec | C | 232396 | 40 Kč |
SJH1156 | Koppová AbigailKoppová Abigail | SOS Jindřichův Hradec | C | zapůjčit | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT8752 | Sýkorová MiroslavaSýkorová Miroslava | OOB SK Chrast | 40 Kč | ||
CHT9751 | Moravčíková HanaMoravčíková Hana | OOB SK Chrast | C | 2109708 | 40 Kč |
CTB8053 | Běloušková IlonaBěloušková Ilona | SK OB Chotěboř | C | 436415 | 40 Kč |
BOV4251 | Stará PavlaStará Pavla | TJ Baník Ostrava OKD | C | 9576 | 40 Kč |
KRE6050 | Brémová HildegardaBrémová Hildegarda | OOB TJ Sokol Křemže | C | 899154 | 40 Kč |
SJI8751 | Kaňáková PetraKaňáková Petra | OK Jihlava | C | 301207 | 40 Kč |
LPU6055 | Smrčková OlgaSmrčková Olga | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9301 | 40 Kč |
SLA7452 | Husáková PetraHusáková Petra | SKOB Slaný | C | 426378 | 40 Kč |
RUZ7950 | Frajová KamilaFrajová Kamila | TJ Růžená | C | 2111732 | 40 Kč |
RUZ7502 | Fraj OldřichFraj Oldřich | TJ Růžená | C | 232335 | 40 Kč |
CTB7052 | Žandová HanaŽandová Hana | SK OB Chotěboř | C | 339558 | 40 Kč |
STA8352 | Bílková KláraBílková Klára | OK Střelka | C | 2118112 | 40 Kč |
VCB7512 | Procházka RobertProcházka Robert | OB České Budějovice | zapůjčit | 70 Kč | |
DOR7950 | Pecklová JarmilaPecklová Jarmila | OK Dobříš | 2111610 | 40 Kč | |
98Z1850 | T RadkaT Radka | OK Viníci | zapůjčit | 70 Kč | |
OSN6850 | Kovačičová IvonaKovačičová Ivona | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 51991 | 40 Kč |
CHT8003 | Škapa JiříŠkapa Jiří | OOB SK Chrast | C | 2115709 | 40 Kč |
CHT1999 | Drobná MarkétaDrobná Markéta | OOB SK Chrast | 232886 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OSN6901 | Sláma JaroslavSláma Jaroslav | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 1232505 | 100 Kč |
RIC0333 | Růžička HugoRůžička Hugo | OB Říčany | 2131200 | 100 Kč | |
RIC7533 | Matějka RadekMatějka Radek | OB Říčany | 2127577 | 100 Kč | |
RIC7303 | Kohoutek JanKohoutek Jan | OB Říčany | C | 2096228 | 100 Kč |
DOR7701 | Peckl MartinPeckl Martin | OK Dobříš | C | 2111617 | 100 Kč |
NNN9051 | Čechová LenkaČechová Lenka | Neregistrovaní | 2129212 | 100 Kč | |
NNN9104 | Malý JakubMalý Jakub | Neregistrovaní | 2129248 | 100 Kč |