Přihlášky závodu: Cena střední Moravy

Datum:
29.06.2018
Místo konání:
Suchý, Penzion Athéna
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65     DH10N     H10C     H12A     H14A     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65     H70     HDR     P     T    
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 Ano Ano Ano 270 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 Ano Ano Ano 270 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 Ano Ano Ano 270 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 Ano Ano Ano 270 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2127853 Ano Ano Ano 270 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 425437 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 Ano Ano Ano 270 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 Ne Ano Ne 100 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 Ano Ano Ano 270 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2058523 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 Ne Ano Ne 100 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 Ano Ano Ano 350 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 896972 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 Ano Ano Ano 350 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka B 434803 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 1413720 Ano Ano Ano 270 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 436421 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš C 2125345 Ano Ano Ano 270 Kč
SBR0750 Good Julie SKOB Bruntál 345895 Ano Ano Ano 270 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk B 52799 Ano Ano Ano 270 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 Ano Ano Ano 270 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 2108904 Ano Ano Ano 270 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec B 553451 Ano Ano Ano 270 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 Ano Ano Ano 270 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 Ano Ano Ano 270 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 Ano Ano Ano 270 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice B 2069072 Ano Ano Ano 270 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice B 2069073 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 Ne Ano Ano 200 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 Ano Ano Ano 270 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 Ano Ano Ano 270 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 Ano Ano Ano 270 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 302695 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 2069082 Ano Ano Ano 270 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové B 336757 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL0751 Janků Karolína SOB Olomouc C 2069084 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 Ano Ano Ano 270 Kč
TZL0756 Lorencová Anna SKOB Zlín C 2121128 Ano Ano Ano 270 Kč
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice C Ano Ano Ano 270 Kč
KON0787 Hájková Michaela KOB Konice C Ano Ano Ano 270 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 232732 Ne Ano Ne 120 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 Ano Ano Ano 350 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 8656605 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 2102549 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc B 2112727 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 2103673 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 2051474 Ano Ano Ano 270 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 Ano Ano Ano 270 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 Ano Ano Ano 350 Kč
SBR0450 Haluzová Štěpánka SKOB Bruntál C 51874 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 2053586 Ano Ano Ano 350 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 232179 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1398986 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 Ano Ano Ano 360 Kč
21R-051 Trempoltseva Anna (RUS) ski-o 2040399 Ano Ano Ano 360 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 8660403 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 Ano Ano Ano 450 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 7207772 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc B 682663 Ano Ano Ano 360 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí B 2075693 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov B 231316 Ano Ano Ano 360 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 Ne Ne Ano 150 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 Ano Ne Ne 150 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano 360 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 981804 Ne Ano Ne 150 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko B 8662330 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno R 330625 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 Ne Ano Ne 150 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8656506 Ano Ano Ano 360 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 Ne Ano Ne 150 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 8644886 Ano Ano Ano 360 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ne 360 Kč
NNNXX52 Westin Emilie Neregistrovaní 997892 Ano Ano Ano 450 Kč
NNNXX53 Westin Kjersti Neregistrovaní 997856 Ano Ano Ano 450 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 Ano Ano Ano 360 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 Ano Ano Ano 360 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 2120659 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 Ano Ano Ano 360 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 360 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 Ano Ano Ano 360 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 Ano Ano Ano 360 Kč
KUO9099 Pokorná Anežka KOB Ústí nad Orlicí C 7300174 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 9201326 Ano Ano Ano 360 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice C 2120658 Ano Ano Ano 360 Kč
23C9350 Sychrová Martina TJ Papuchálci Brno 320139 Ne Ano Ne 150 Kč
23C9351 Procházková Ludmila TJ Papuchálci Brno zapůjčit Ne Ano Ne 200 Kč
JPV8550 Richterová Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2109698 Ano Ano Ano 450 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 Ano Ano Ano 360 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 Ano Ano Ano 360 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 Ano Ano Ano 360 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 Ano Ano Ano 360 Kč
19X8050 Tomíčková Dana ESOX ODEI 2096221 Ano Ano Ano 360 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 Ano Ano Ano 360 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 Ano Ano Ano 360 Kč
21R-050 Trempoltseva Irina (RUS) ski-o 2086308 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 Ne Ano Ne 180 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 Ano Ano Ano 360 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 Ano Ano Ano 360 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 Ano Ano Ano 360 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 Ano Ano Ano 360 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano 360 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 Ano Ano Ano 360 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 Ano Ano Ano 360 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 Ano Ano Ano 360 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 Ano Ano Ano 360 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS8350 Spitzerová Petra SKOB Kobra Vsetín C 887153 Ano Ano Ano 360 Kč
PTE8350 Krejčí Lenka TJ Sokol Ptení C 52485 Ne Ano Ne 150 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS7450 Janků Kateřina SKOB Kobra Vsetín C 2021852 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 Ano Ano Ano 360 Kč
LTU6452 Paurová Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2060203 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 Ano Ano Ano 360 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 Ano Ano Ano 360 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 Ano Ano Ano 360 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 Ne Ano Ne 150 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2133902 Ano Ano Ano 360 Kč
21R8050 Shebashova Anastasia (RUS) ski-o 1405258 Ano Ano Ano 360 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7755 Coufalová Martina SK Žabovřesky Brno C 2067925 Ne Ne Ano 150 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno C 2090859 Ano Ne Ne 150 Kč
ZBM7861 Kroutilová Eva SK Žabovřesky Brno C 2120617 Ano Ano Ano 360 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 Ano Ano Ano 360 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko, z. s. C 8007503 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBP7654 Sedláčková Jana OOB SK Zbraslav C 53590 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7653 Chmelíková Gabriela SK Žabovřesky Brno C 2115672 Ano Ano Ano 450 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU7171 Vidmuchová Martina TJ SOKOL Plumlov C 49883 Ano Ano Ano 360 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 Ano Ano Ano 360 Kč
2PC7250 Křivdová Lenka Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 8655490 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 Ne Ano Ano 300 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 940318 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 Ano Ano Ano 360 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 Ano Ano Ano 360 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano 360 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 Ano Ano Ano 360 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 Ano Ano Ano 360 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano 360 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ne Ne Ano 150 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 9102082 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 Ano Ano Ano 360 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 Ne Ano Ne 150 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 Ano Ano Ano 360 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 Ano Ano Ano 450 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ne Ano Ne 180 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 Ne Ano Ne 180 Kč
NNNXX51 Westin Lenka Neregistrovaní 997811 Ano Ano Ano 450 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 Ano Ano Ano 360 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 Ne Ano Ano 300 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 Ano Ano Ano 360 Kč
VAM6550 Kulová Jana OOB Vamberk C 416317 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín 2116450 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 Ano Ano Ano 360 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 Ano Ano Ano 360 Kč
KON6969 Vlachová Olga KOB Konice C Doplní později Ano Ano Ano 360 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 450 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 Ne Ano Ano 360 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 446329 Ne Ano Ne 180 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano 360 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 Ano Ano Ano 360 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
15H5950 Dr. Nagy Zsuzsanna (HUN) HER Herkules SE Balatonalmádi 2088257 Ano Ano Ano 360 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 Ne Ano Ano 300 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS5551 Hrbasová Jana SKOB Kobra Vsetín C 53680 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 Ano Ano Ano 360 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS5751 Hudzieczková Danuta SKOB Kobra Vsetín C 2020711 Ano Ano Ano 360 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS6151 Kaločová Helena SKOB Kobra Vsetín C 2021851 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 Ne Ano Ano 300 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 Ano Ano Ano 360 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 Ano Ano Ano 450 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 Ano Ano Ano 270 Kč
DVP4850 Kupcová Věroslava DVP ORIENTATION C 52600 Ano Ano Ano 270 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 Ano Ano Ano 270 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano 270 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 Ano Ano Ano 270 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 Ano Ano Ano 270 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 270 Kč
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 Ano Ano Ano 270 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano 270 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko, z. s. C 49685 Ano Ano Ano 270 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2103245 Ano Ano Ano 270 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 Ano Ano Ano 270 Kč
KVS0952 Štěpánková Anna SKOB Kobra Vsetín C 53681 Ano Ano Ano 270 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 Ne Ano Ano 200 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 Ano Ano Ano 270 Kč
KON0929 Dostál Lukáš KOB Konice C 2111763 Ne Ano Ne 100 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 2087680 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU0950 Chytráčková Zuzana TJ SOKOL Plumlov C 682345 Ano Ano Ano 350 Kč
KON0808 Podzimek Theodor KOB Konice C 2020738 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBP0951 Sedláčková Veronika OOB SK Zbraslav C zapůjčit Ano Ano Ano 410 Kč
5RX0700 Dvořák David NNN 2134306 Ne Ano Ne 120 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 Ne Ano Ne 120 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 Ano Ano Ano 350 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 Ano Ano Ano 270 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano 270 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 Ano Ano Ano 270 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 Ano Ano Ano 270 Kč
JPV0907 Markovič Krištof Oddíl OS SK Prostějov C 2125346 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 Ano Ano Ano 270 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0907 Mynář Petr SK Žabovřesky Brno C 0 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno C 2092359 Ano Ano Ano 270 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 681869 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 Ne Ano Ne 120 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 Ano Ano Ano 270 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 Ano Ano Ano 270 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 2113075 Ano Ano Ano 270 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 2060236 Ano Ano Ano 270 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 Ano Ano Ano 270 Kč
KON0606 Křupka Tadeáš KOB Konice C 1417249 Ano Ano Ano 270 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 Ano Ano Ano 270 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 Ano Ano Ano 270 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 2116470 Ano Ano Ano 270 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 Ano Ano Ano 270 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2061850 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0609 Petrášek Eduard SK Žabovřesky Brno C 2090873 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc C 2133905 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno B 1403415 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 2087678 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 232730 Ne Ano Ne 100 Kč
ZBP0700 Sedláček Martin OOB SK Zbraslav C zapůjčit Ano Ano Ano 410 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 682687 Ano Ne Ne 120 Kč
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 Ano Ne Ne 120 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 Ne Ano Ne 120 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 Ne Ano Ne 120 Kč
NNNXX05 Madron Filip Neregistrovaní zapůjčit Ne Ano Ne 140 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno B 2090860 Ne Ano Ne 120 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 Ano Ano Ano 270 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 Ano Ano Ano 270 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 Ano Ano Ano 270 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 Ano Ano Ano 270 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 Ano Ano Ano 270 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 Ano Ano Ano 270 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 Ano Ano Ano 270 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7207618 Ano Ano Ano 270 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 2126366 Ano Ano Ano 270 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 Ano Ano Ano 270 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 Ano Ano Ano 270 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 49316 Ne Ano Ne 100 Kč
21R0400 Shebashov Sergey (RUS) ski-o 1405259 Ano Ano Ano 270 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 9201067 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0501 Bukovác Filip SK Žabovřesky Brno B 2096113 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 8660411 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0512 Kasza Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2078496 Ano Ano Ano 270 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 Ano Ano Ano 270 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko B 2103684 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 Ano Ano Ano 350 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 Ano Ano Ano 270 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 7209795 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM0411 Chmelík Albert SK Žabovřesky Brno C 2085641 Ano Ano Ano 350 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 Ano Ano Ano 360 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS0310 Švestka Jakub SKOB Kobra Vsetín 2088173 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 Ne Ne Ano 150 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8660426 Ano Ano Ano 360 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 Ano Ano Ano 360 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 231357 Ne Ano Ne 150 Kč
JPV0304 Slezák Aleš Oddíl OS SK Prostějov C 2127854 Ano Ano Ano 360 Kč
KON0222 Havelka Jan KOB Konice C 52718 Ne Ano Ano 300 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL0202 Jedzok Vojtěch SOB Olomouc C 2112759 Ano Ano Ano 450 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 2102871 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 Ano Ano Ano 360 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 Ano Ano Ano 360 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 Ano Ano Ano 360 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 Ano Ano Ano 360 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 8636192 Ano Ano Ano 360 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8656374 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 515009 Ano Ano Ano 360 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 Ano Ano Ano 360 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž C 53824 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 Ano Ano Ano 360 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 Ano Ano Ano 360 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 Ne Ano Ne 150 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 Ne Ano Ne 150 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 Ano Ano Ano 360 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 8644873 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý Libor SK Žabovřesky Brno C 8660433 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI7801 Heczko Robert Slavia Liberec orienteering 8862 Ano Ano Ano 360 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 8656745 Ano Ano Ano 360 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 Ano Ano Ano 360 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 438043 Ano Ano Ano 360 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 Ano Ano Ano 360 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 Ano Ano Ano 360 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 425530 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 520540 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 Ano Ano Ano 360 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 Ano Ano Ano 360 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 Ne Ano Ne 150 Kč
KON8911 Zimmermann Jakub KOB Konice C 8645930 Ne Ano Ne 150 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 Ano Ano Ano 360 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 Ano Ne Ne 180 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 681876 Ano Ne Ne 180 Kč
27P8600 Galicz Karol (POL) BKS Wataha Warszawa 7771986 Ano Ano Ano 450 Kč
7CC8600 Stehlík Ondřej S-team 8087 Ano Ne Ne 180 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 8640246 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 Ano Ano Ne 360 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 Ano Ano Ano 360 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 Ano Ano Ano 360 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 Ano Ano Ano 360 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 8660415 Ano Ano Ano 360 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 Ano Ano Ano 360 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSS Přírodověda Praha C 8629813 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 8660449 Ano Ano Ano 360 Kč
23C9300 Sychra Marek TJ Papuchálci Brno zapůjčit Ne Ano Ne 170 Kč
23C9200 Pouzar Tomáš TJ Papuchálci Brno zapůjčit Ne Ano Ne 170 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 Ne Ano Ano 360 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 Ano Ano Ano 450 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LOV8400 Langer Martin lepus.cz C 887937 Ano Ano Ano 360 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 Ano Ano Ano 360 Kč
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 Ano Ano Ano 360 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano 360 Kč
4CC8700 Patočka Aleš Al zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 Ne Ano Ano 300 Kč
KVS9700 Švestka Vít SKOB Kobra Vsetín C 51527 Ano Ano Ano 360 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko, z. s. C 2045244 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 2124802 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM8505 Kalina Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 53723 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 Ano Ano Ano 360 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 Ano Ano Ano 450 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 Ano Ano Ano 450 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 Ano Ano Ne 360 Kč
ZBM7507 Chmelík Petr SK Žabovřesky Brno C 2115675 Ano Ano Ano 450 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 Ano Ano Ano 360 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 Ano Ano Ano 360 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 360 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2108896 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 Ano Ano Ano 360 Kč
MOV7601 Sixta Martin SKOB Ostrava C 52777 Ano Ano Ano 360 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 2073733 Ano Ano Ano 360 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 Ano Ano Ano 360 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 Ano Ano Ano 360 Kč
21R0000 Trempoltsev Alexander (RUS) ski-o 1301403 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 Ano Ano Ano 360 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 Ano Ano Ano 450 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko, z. s. C 8008112 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 Ne Ano Ne 180 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRT8100 Adam Aleš KOS Třešť C 2112763 Ano Ano Ano 360 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV8101 Jurenka Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2108915 Ano Ano Ano 360 Kč
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 51903 Ano Ano Ano 360 Kč
8MC7600 Panáček Aleš Papiyon 7210098 Ano Ano Ano 360 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 Ano Ano Ano 360 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS7501 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín 2116484 Ano Ano Ano 360 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 Ano Ano Ano 360 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 Ano Ano Ne 300 Kč
STE8001 Tomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 Ano Ano Ano 360 Kč
JPVXX02 Gremlica Martin Oddíl OS SK Prostějov Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7803 Kroutil Petr SK Žabovřesky Brno C 2067978 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 52740 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C Ano Ano Ano 360 Kč
3MZ8000 Polách David Neregistrovani - Vlci zapůjčit Ano Ano Ano 510 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 Ano Ano Ano 450 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 Ano Ano Ano 360 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 8178 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano 360 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 Ano Ano Ano 360 Kč
2PC6700 Křivda Ivan Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9200535 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 Ano Ano Ano 360 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano 360 Kč
39S6401 Kniebugl Anton (SVK) KOBRA Bratislava 416747 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 Ano Ano Ano 360 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 Ano Ano Ano 360 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 7210876 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín 428296 Ano Ano Ano 360 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 Ano Ano Ano 360 Kč
65X6700 Auermüller Vít Laněk 2088711 Ano Ano Ano 360 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 Ano Ano Ano 360 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2049537 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 8660434 Ano Ano Ano 360 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 Ano Ano Ano 450 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 Ne Ano Ne 180 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 Ano Ano Ano 360 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU6800 Pelikán Daniel TJ SOKOL Plumlov C 352344 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 Ne Ano Ano 300 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 Ano Ano Ano 360 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS6810 Švestka Jiří SKOB Kobra Vsetín 2088198 Ano Ano Ano 360 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 Ne Ne Ano 150 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 Ano Ano Ano 360 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 Ano Ano Ano 360 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 Ano Ano Ano 360 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 Ano Ano Ano 360 Kč
STE6800 Antonowicz Jerzy SK SKI-OB Šternberk C 504405 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Žabovřesky Brno C 2103688 Ne Ano Ano 300 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6401 Rykala Karel OOB Vamberk C 9671 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano 450 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 Ano Ano Ano 360 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 Ano Ano Ano 360 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ano Ano Ano 360 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 Ano Ano Ano 360 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 Ano Ano Ano 360 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 Ne Ano Ano 300 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 Ano Ano Ano 360 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 Ano Ano Ano 360 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko, z. s. C 49683 Ano Ano Ano 360 Kč
3AC5500 Novák Miroslav NER - Novakovi 8007006 Ano Ano Ano 360 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 Ano Ano Ano 360 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 Ano Ano Ano 360 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 Ano Ano Ano 360 Kč
24B6100 Korf Aliaksandr (BLR) Orion 682134 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano 360 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 Ano Ano Ano 360 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM5801 Carreman Maths VSK Mendelu Brno 344388 Ne Ano Ne 150 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 Ano Ano Ano 360 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 Ano Ano Ano 360 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 Ano Ano Ano 360 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 Ano Ano Ano 450 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko, z. s. C 2102705 Ano Ano Ano 450 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko, z. s. C 52076 Ne Ano Ne 180 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní zapůjčit Ne Ano Ne 200 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 Ano Ano Ano 450 Kč
NNNXX03 WestinKjell Neregistrovaní 997861 Ano Ano Ano 450 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS6200 Janků Josef SKOB Kobra Vsetín C 2021857 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS5904 Kaloč Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 2021853 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 53237 Ano Ano Ano 360 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 Ano Ano Ano 360 Kč
65C5900 Fráňa Pavel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060222 Ne Ano Ne 180 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 Ano Ano Ano 450 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 Ano Ano Ano 270 Kč
15H5000 Korbély Tibor (HUN) HER Herkules SE Balatonalmádi 2088249 Ano Ano Ano 270 Kč
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 Ano Ano Ano 270 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 Ano Ano Ano 270 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 Ano Ano Ano 270 Kč
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 2021858 Ano Ano Ano 270 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 Ano Ano Ano 270 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 Ano Ano Ano 270 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 Ano Ano Ano 270 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 270 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 Ano Ano Ano 270 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 Ano Ano Ano 270 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 Ano Ano Ano 350 Kč
NNNXX02 Härtelt Helmut Neregistrovaní 3081951 Ano Ano Ano 270 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 2124752 Ne Ano Ne 120 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 Ano Ano Ano 350 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano 270 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 Ano Ano Ano 270 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 Ano Ano Ano 270 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 Ano Ano Ano 270 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 Ano Ano Ano 270 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano 270 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 Ano Ano Ano 270 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 Ano Ano Ano 270 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 Ano Ano Ano 270 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 Ano Ano Ano 270 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 Ano Ano Ano 270 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 Ano Ano Ano 270 Kč
NNNXX01 Schmalfeld Tassilo Neregistrovaní 300684 Ano Ano Ano 270 Kč
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 Ano Ano Ano 180 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 Ano Ano Ano 180 Kč
SBR1250 Good Marie SKOB Bruntál Ano Ano Ano 180 Kč
8MC0850 Panáčková Alžběta Papiyon 232632 Ano Ano Ano 180 Kč
8MC0950 Panáčková Johana Papiyon 2049530 Ano Ano Ano 180 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 52023 Ano Ano Ano 180 Kč
19X1350 Tomíčková Ivana ESOX ODEI 52537 Ano Ano Ano 180 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 Ano Ano Ano 180 Kč
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov C 2053553 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS1250 Štěpánková Adéla SKOB Kobra Vsetín C 416090 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS1251 Lánová Sofie SKOB Kobra Vsetín C 416091 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS1001 Graclík Daniel SKOB Kobra Vsetín C 53684 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS0951 Janků Markéta SKOB Kobra Vsetín C 7181009 Ano Ano Ano 180 Kč
3AC1400 Brabec Lukáš NER - Novakovi 52054 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS1151 Skálová Karolína SKOB Kobra Vsetín 2021856 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS1006 Samiec Adam SKOB Kobra Vsetín 53682 Ano Ano Ano 180 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 Ne Ano Ne 60 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 Ne Ano Ne 60 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 Ano Ano Ano 180 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 Ano Ano Ano 180 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 Ano Ano Ano 180 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS0810 Švestka Patrik SKOB Kobra Vsetín 2088217 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS1103 Pavlica Bedřich SKOB Kobra Vsetín 53686 Ano Ano Ano 180 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 Ano Ano Ano 180 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 Ano Ano Ano 180 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 Ano Ano Ano 180 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 Ano Ano Ano 180 Kč
KON1062 Dostálová Jolana KOB Konice C 2125319 Ne Ano Ne 60 Kč
82X1250 Maděrová Klára Rudolfovské Gazely zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 Ne Ano Ano 120 Kč
PBM1151 Ramachová Michaela TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 Ano Ano Ano 180 Kč
PBM1150 Robotková Tereza TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 Ano Ano Ano 180 Kč
ZBM1017 Aleš Mikuláš SK Žabovřesky Brno C 1414502 Ano Ano Ano 180 Kč
ZBM1077 Alešová Anna SK Žabovřesky Brno C 2092372 Ano Ano Ano 180 Kč
JPVXX01 Gremlica Kamil Oddíl OS SK Prostějov Ano Ano Ano 180 Kč
KON0909 Beneš Jan KOB Konice C Ano Ano Ano 180 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 52592 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS1200 Lazárek Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 07867 Ano Ano Ano 180 Kč
JPV8253 Markovičová Alexandra Oddíl OS SK Prostějov zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko, z. s. C 811213 Ano Ano Ano 180 Kč
SBK1353 Daňková Viktorie KOB START Blansko, z. s. 219251 Ano Ano Ano 180 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 Ano Ne Ne 60 Kč
7CC1300 Stehlík Šimon S-team 416784 Ano Ne Ne 60 Kč
NNNXX54 Madronová Aneta Neregistrovaní zapůjčit Ne Ano Ne 80 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 Ano Ano Ano 180 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 Ano Ne Ne 60 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 Ano Ano Ano 180 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 Ano Ano Ano 180 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 Ano Ano Ano 180 Kč
TAP8300 Bolf Vojtěch KOB Tretra Praha C 2118471 Ano Ano Ano 180 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 Ano Ano Ano 180 Kč
STE7651 Burdová Olga SK SKI-OB Šternberk C 2122260 Ano Ano Ano 180 Kč
UOL7350 Čecháčková Šárka SOB Olomouc C 2092436 Ne Ano Ne 60 Kč
UOL6800 Čecháček Petr SOB Olomouc C 2088187 Ne Ano Ne 60 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 2088729 Ne Ano Ne 60 Kč
RBK7474 Matušková Kateřina SK Radioklub Blansko C 2111809 Ano Ano Ano 180 Kč
3AC8450 Brabcová Jana NER - Novakovi 845424 Ano Ano Ano 180 Kč
PHKXX51 Příkazská Petra OK 99 Hradec Králové 2102589 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS6801 Beňovský Jiří SKOB Kobra Vsetín 53371 Ano Ano Ano 180 Kč
JPV8077 Ratiborská Veronika Oddíl OS SK Prostějov 49364 Ne Ano Ne 60 Kč
KVS7060 Švestková Jana SKOB Kobra Vsetín 2088170 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS7860 Pinďáková Veronika SKOB Kobra Vsetín 53687 Ano Ano Ano 180 Kč
SSU6750 Tichá Daniela SK Severka Šumperk C 2121007 Ano Ano Ano 180 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 7209368 Ano Ano Ano 180 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 Ano Ano Ano 180 Kč
19X5900 Javůrek Antonín ESOX ODEI 301298 Ano Ano Ano 180 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Žabovřesky Brno C 1400413 Ne Ano Ne 60 Kč
JPV8016 Markovič Peter Oddíl OS SK Prostějov zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
KONXX01 Podzimek Petr KOB Konice 2020742 Ano Ano Ano 180 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 Ano Ne Ano 120 Kč
ZBP7200 Sedláček Otakar OOB SK Zbraslav C zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
5RX7250 Dvořáková Martina NNN 2111812 Ne Ano Ne 60 Kč
5RX7300 Dvořák Václav NNN 2115713 Ne Ano Ne 60 Kč
5RX0401 Dvořák Michael NNN 2111740 Ne Ano Ne 60 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ne Ano Ne 60 Kč
JZL5450 Chromčáková Ivana TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 Ano Ano Ano 180 Kč
DOR7852 Neuerová Kateřina OK Dobříš C 2104697 Ano Ano Ano 180 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 Ano Ano Ano 180 Kč
NNNXX04 Madron Stanislav Neregistrovaní zapůjčit Ne Ano Ne 80 Kč
ZBM0708 Chmelík Robert SK Žabovřesky Brno C 434832 Ano Ano Ano 180 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 Ano Ano Ano 270 Kč
19X7900 Tomíček Oldřich ESOX ODEI 2096247 Ano Ano Ano 270 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM8555 Klajblová Kristýna KOS TJ Tesla Brno 232113 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM8611 Nechvátal Lukáš KOS TJ Tesla Brno 7210858 Ano Ano Ano 270 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 Ne Ano Ne 100 Kč
22C0150 Kroniková Štěpánka www.SPORTeM.info 2017683 Ne Ano Ne 100 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš 2127585 Ano Ano Ano 270 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 Ne Ano Ne 100 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 Ano Ano Ano 270 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 Ano Ano Ano 270 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 Ne Ano Ne 100 Kč
KVS9801 Rohlík Jan SKOB Kobra Vsetín 53672 Ne Ano Ne 100 Kč
82X8050 Maděrová Michaela Rudolfovské Gazely zapůjčit Ano Ano Ano 330 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439212 Ano Ano Ano 270 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 Ne Ano Ne 100 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 Ne Ano Ne 100 Kč
ABM9309 Toman Filip KOB ALFA Brno C 331211 Ne Ano Ne 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 Ne Ne Ano 100 Kč
celkem přihlášených: 700, vklad: 210140 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.