Přihlášky závodu: Orienteering Adventure

Datum:
07.08.2019
Místo konání:
Špindlerův Mlýn - Svatý Petr
Pořadatel:
OAV - Orienteering Adventure
Kategorie:
BEGINNERS     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H75     HDR     P     T    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 2000
Náhradníků: 0
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DOB0850 Michalíková Sára KOB Dobruška C 410769 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI1302 Guida Sebastian Slavia Liberec orienteering C zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 950 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
97P7550 Filipiak Agnieszka (POL) KS Hades Poznań 2067831 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
0210001 Furmánek Zdeněk 021 - železničáři zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 950 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C 2079491 Ano Ne Ano Ano Ne 500 Kč
0230001 Sliva Mikulas 023 - (LUX) Luxembourg Orienteering zapůjčit Ano Ne Ne Ne Ne 150 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402226 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2134294 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 7209279 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 434599 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0955 Barsová Magdaléna Slavia Liberec orienteering C 7090004 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0989 Kotecká Marie Anna KOS TJ Tesla Brno C 440698 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0956 Janatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660508 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 52240 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JIL0952 Jirsová Tereza OK Jilemnice C 426360 Ne Ne Ne Ne Ano 100 Kč
VLI0952 Šipoš Emília Slavia Liberec orienteering C 2801286 Ne Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI1053 Čečerle Beáta Slavia Liberec orienteering C 2126371 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 Ano Ne Ano Ano Ne 500 Kč
43S0951 Jonášová Emka (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049987 Ano Ano Ne Ano Ano 500 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 2075697 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 4402222 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 303925 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
2DP0750 Łącka Julia (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 338298 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 4402225 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka C 7208080 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 416215 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
0160001 Delaume Charlotte 016 - (FRA) OPA Montigny 7123456 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald C 9022 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 2127635 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JIL0853 Laštovková Jana OK Jilemnice C 2134347 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
0200003 Blidefalk, Amanda 020 - (SWE) OK Södertörn 26001 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 2082930 Ne Ne Ano Ne Ne 200 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 Ne Ne Ano Ano Ano 500 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 7300213 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
OSN0551 Přibylová Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 2019212 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 2127639 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
3WP0752 Mikuła Iga (POL) KOS BnO Szczecin 8300107 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
3WP0751 Mikuła Daria (POL) KOS BnO Szczecin 8073012 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka C 2148090 Ano Ano Ano Ano Ne 600 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8116682 Ne Ne Ano Ano Ano 500 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 Ne Ne Ne Ano Ano 300 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň C 2035169 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2117401 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI0455 Podhorná Anna Slavia Liberec orienteering C 1400422 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 Ano Ano Ano Ano Ne 840 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 8660361 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 416215 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
97P0351 Filipiak Adrianna (POL) KS Hades Poznań 8000831 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 2129196 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 Ne Ano Ne Ne Ne 160 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 Ano Ano Ano Ne Ne 580 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha C 2134349 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 7210111 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 Ano Ano Ano Ano Ne 840 Kč
0110003 Renner Linda 011 - (SWE) OK Södertörn 450266 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 8654888 Ano Ano Ano Ne Ne 580 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC8551 Srpová Zuzana Sportcentrum Jičín C 9969 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 876522 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor R 7434894 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC8658 Palasová Petra Sportcentrum Jičín C 500267 Ne Ne Ano Ano Ne 520 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 Ne Ne Ano Ano Ano 680 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano Ne Ano 740 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
2DP8650 Machowska Weronika (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 886315 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 8663168 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 Ano Ano Ne Ne Ne 320 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka A 8181015 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TAP9053 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 8660524 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 8656708 Ne Ano Ano Ano Ne 680 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 1008174 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín C 9933 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK9352 Reslová Hana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 981839 Ano Ano Ne Ne Ne 320 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
3WP9550 Mazan Aleksandra (POL) KOS BnO Szczecin 8650884 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DOB9399 Pachnik Malgorzata KOB Dobruška C 8110693 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 8282888 Ne Ne Ne Ano Ano 420 Kč
LPU9757 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice R 8656515 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
STH9251 Jebavá Lucie SK Studenec C 331285 Ne Ne Ne Ano Ano 420 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 Ne Ne Ne Ano Ano 420 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VAM8850 Klapalová Hana OB Vamberk C 52074 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 1425355 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC8754 Vágnerová Michaela Sportcentrum Jičín C 8653299 Ano Ne Ano Ne Ano 580 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 Ano Ano Ne Ano Ne 580 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0150002 Morrall Lizzi 015 - (GBR) RAFO 886427 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 Ano Ano Ano Ano Ne 840 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 8116776 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 8008455 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
23P8500 Drągowska Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 886617 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656749 Ne Ne Ne Ano Ano 420 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8100025 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
21P8750 Puternicka Joanna (POL) Orientop Wrocław 9870922 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0140001 Makaloušová Hana 014 - Špindl sportuje zapůjčit Ano Ano Ano Ne Ne 730 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 1424653 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 Ne Ne Ne Ano Ano 420 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 8008017 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
64C8350 Janáková Eva Ekonom Praha Outdoor 8976 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 8028882 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM7856 Kotecká Michaela KOS TJ Tesla Brno C 9001060 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0110001 Renner Daniela 011 - (SWE) OK Södertörn 2050737 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
3WP7750 Baczulis Magdalena (POL) KOS BnO Szczecin 9201347 Ano Ne Ne Ne Ne 160 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 Ne Ne Ano Ano Ano 680 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 2059731 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7757 Habánová Anna Slavia Liberec orienteering C 7207861 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TTR8152 Dosbabová Magda OOB Třebíč C 52247 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
2DP8350 Machowska-Łącka Magdalena (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 1422870 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OSN7853 Přibylová Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2023960 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 Ano Ano Ne Ano Ne 580 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0150003 Chaudry Nosheen 015 - (GBR) RAFO 1426923 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8352000 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 Ne Ne Ano Ne Ne 260 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 Ne Ano Ne Ne Ne 160 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 Ano Ano Ano Ne Ne 580 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 Ano Ano Ano Ano Ne 840 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
HAV7152 Brodová Gabriela OB Havířov C 2121892 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0160002 Antoine-Delaume Sophie 016 - (FRA) OPA Montigny 7123457 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 7000809 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
19D7050 Scheuermann Katrin (GER) SSV Planeta Radebeul 300630 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP6950 Pavlů Veronika SK Praga C 232198 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
53P6951 Trykozko Urszula (POL) Team 360° 900424 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LME6852 Dittrtová Lucia SK Los Mělník C 2102533 Ne Ne Ne Ano Ano 420 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 7200595 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 1417131 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 Ne Ano Ne Ne Ne 160 Kč
0190001 Spiliszewska Roza 019 - (POL) KS Artemis Wroclaw 412206 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0200002 Lundgren, Charlotte 020 - (SWE) OK Södertörn 431382 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 Ne Ne Ano Ano Ne 520 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 Ne Ne Ne Ano Ano 420 Kč
43S6951 Jonášová Marta (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049988 Ano Ano Ne Ano Ne 580 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KRE6050 Brémová Hildegarda OOB TJ Sokol Křemže C 899154 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
23P6250 Drągowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 887229 Ne Ano Ne Ano Ano 580 Kč
13H5550 Muzsnai Ágota (HUN) HSE Szentendre 8211055 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0160004 Gire Camille 016 - (FRA) OPA Montigny 239698 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 887607 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 Ano Ano Ne Ne Ne 200 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
0130002 Zwahlen Madlen 013 - (SUI) OL Mett 62584 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2103245 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VLI0905 Sázavský Antonín Slavia Liberec orienteering C 1426041 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 2113359 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 4411232 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4402233 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TBM1124 Kotecký Jáchym KOS TJ Tesla Brno C 52691 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8277 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MAS1000 Křížek Vilém KČT Aš C 301515 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 Ne Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JIL0903 Nonner Hynek OK Jilemnice C 426343 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JIL0902 Valenta Jakub OK Jilemnice C 426380 Ne Ne Ano Ano Ano 500 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 2113075 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 53360 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 8667506 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7003026 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 2124795 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka B 2085640 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering C 4402223 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0705 Podhorný Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4411240 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 Ne Ano Ano Ano Ne 500 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 Ne Ano Ano Ano Ne 500 Kč
VLI0811 Týfa Daniel Slavia Liberec orienteering C 4411236 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 2126343 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
OSN0808 Přibyl Daniel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MAS0801 Křížek Ivo KČT Aš C 301726 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka C 1302784 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8208112 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 Ano Ano Ano Ano Ne 600 Kč
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 426351 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JIL0805 Jirouš Matouš OK Jilemnice C 425574 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JIL0803 Spilka Petr OK Jilemnice C 425563 Ne Ne Ne Ne Ano 100 Kč
VLI0807 Čečerle Matouš Slavia Liberec orienteering C 2126361 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4214 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
88P0801 Jończy Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053633 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 8304112 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
2DP0600 Łącki Jakub (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 1419866 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 416121 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8660548 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8662278 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
3WP0600 Kotkowiak Bartosz (POL) KOS BnO Szczecin 8383222 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
3WP0501 Kwiatkowski Olaf (POL) KOS BnO Szczecin 8050605 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov A 8028870 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 2083401 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno B 8100029 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OSN0300 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2031346 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0110004 Renner Björn 011 - (SWE) OK Södertörn 8140633 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 8656645 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8004345 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0200004 Blidefalk, Emil 020 - (SWE) OK Södertörn 682297 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
3WP0300 Kula Mateusz (POL) KOS BnO Szczecin 8636996 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
3WP0401 Kotkowiak Piotr (POL) KOS BnO Szczecin 9201342 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
3WP0400 Czyński Miłosz (POL) KOS BnO Szczecin 9201349 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2070826 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 Ano Ano Ano Ne Ne 580 Kč
3WP0202 Grzegorczyk Mateusz (POL) KOS BnO Szczecin 9201337 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec C 2032134 Ne Ne Ano Ano Ne 520 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov A 8655411 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 8008018 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 8170284 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 Ne Ne Ano Ano Ne 520 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
1DP8900 Jankowiak Paweł (POL) Indywidualnie 8640247 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering R 7207861 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2017682 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8303050 Ne Ne Ano Ano Ano 680 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 Ne Ne Ano Ne Ne 260 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 7210092 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DOK9602 Fürst Matouš OK Doksy E 8651739 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš KČT Aš C 9097 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7210306 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2045221 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8662365 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 Ano Ne Ne Ne Ne 160 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 Ano Ano Ne Ano Ne 580 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8660452 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0150004 Poole Adam 015 - (GBR) RAFO 8628708 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0150005 Ash Matthew 015 - (GBR) RAFO 886428 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0150006 Burrell Oli 015 - (GBR) RAFO 886429 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0150007 Jarvis Thomas 015 - (GBR) RAFO 8401576 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0150017 ONeill Jonny 015 - (GBR) RAFO 501360 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
97P9800 Filipiak Mateusz (POL) KS Hades Poznań 8000832 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 Ne Ano Ne Ano Ne 420 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 8655221 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 Ne Ano Ano Ano Ne 680 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0170001 Takahashi Hideo 017 - (AUT) Tokyo OLK 8100090 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
19D9900 Scheuermann Erik (GER) SSV Planeta Radebeul 7208002 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
3WP9200 Mazan Bartłomiej (POL) KOS BnO Szczecin 8100192 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
3WP8800 Świerczyński Hubert (POL) KOS BnO Szczecin 881105 Ano Ne Ne Ne Ne 160 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 Ne Ne Ne Ano Ano 420 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075629 Ne Ano Ne Ne Ne 160 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 8116695 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 8663123 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0160005 Godefroy Simon 016 - (FRA) OPA Montigny 770797 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8282288 Ne Ne Ne Ano Ano 420 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 51726 Ne Ano Ne Ano Ano 580 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 7209286 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 Ne Ano Ano Ne Ne 420 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656530 Ne Ne Ano Ano Ano 680 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 2134332 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
NPA7701 Novák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7200594 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
NPA8401 Bejr Zdeněk SK LOB Nová Paka C 20736720 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 2121756 Ne Ano Ano Ano Ano 840 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 2106749 Ano Ano Ne Ne Ne 320 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 Ne Ano Ano Ano Ano 840 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano Ne Ano 740 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OB Vamberk C 7260010 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
NPA8902 Horák Jan SK LOB Nová Paka C 9707 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 Ne Ne Ne Ano Ano 420 Kč
TBM8505 Kalina Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 53723 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DOB9101 Pachnik Wojciech KOB Dobruška C 504407 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
HAV8608 Preissler Adam OB Havířov 2023963 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 Ne Ne Ano Ano Ne 520 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec A 2032105 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK9510 Bláha David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 09491 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
2DP9000 Krupa Łukasz (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 2033043 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC8602 Vágner Vladislav Sportcentrum Jičín C 2083384 Ano Ano Ne Ano Ne 580 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0150008 Churchman Christopher 015 - (GBR) RAFO 886425 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK9402 Jiroušek Vít SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301134 Ano Ano Ne Ne Ne 320 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VAM7601 Koblic Jan OB Vamberk C 2032163 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM7703 Kotecký Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 9002029 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
2DP8200 Łącki Łukasz (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 7205049 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 7207869 Ne Ne Ano Ano Ano 680 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 Ano Ano Ano Ano Ne 840 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8629815 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OSN7801 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2023952 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 8210276 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 Ano Ne Ne Ano Ne 420 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš C 8660453 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 Ne Ne Ne Ano Ano 420 Kč
0150009 Wilson Dai 015 - (GBR) RAFO 8270978 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0150010 Court Graeme 015 - (GBR) RAFO 886430 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0150011 Kinnear Marshall 015 - (GBR) RAFO 886432 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0150012 Ellis Geoffrey 015 - (GBR) RAFO 8190576 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0160003 Delaume Jean-Marc 016 - (FRA) OPA Montigny 9876549 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 8206000 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 Ano Ano Ano Ano Ne 840 Kč
DKP8000 Hošek Václav Oddíl OB Kotlářka C 51786 Ne Ano Ano Ne Ne 420 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 Ne Ne Ano Ne Ne 260 Kč
88P7500 Jończy Daniel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411015 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PLU7501 Trávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 7504110 Ano Ano Ne Ne Ne 320 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 Ne Ne Ano Ano Ano 680 Kč
23P8200 Drągowski Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 8426644 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJP7801 Bergl Tomáš TJ Sokol Troja C 8201978 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
NPA8003 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2113094 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 1301900 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 336708 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 Ano Ano Ne Ne Ne 320 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 Ano Ne Ano Ano Ne 680 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 Ne Ne Ano Ano Ano 680 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0150001 Johnston-Davis Philip 015 - (GBR) RAFO 8339991 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0150013 Moseley Adrian 015 - (GBR) RAFO 8423875 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0150014 Barker-Pilsworth Andy 015 - (GBR) RAFO 7300100 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0150015 Poole Chris 015 - (GBR) RAFO 8090561 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0150016 Liston John 015 - (GBR) RAFO 886431 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
97P7300 Filipiak Marek (POL) KS Hades Poznań 8000830 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OAV6900 Müller Robert Orienteering Adventure C 553456 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
19D6901 Scheuermann Jürgen (GER) SSV Planeta Radebeul 300657 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0190002 Spiliszewski Piotr 019 - (POL) KS Artemis Wroclaw zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
0200001 Blidefalk, Patrik 020 - (SWE) OK Södertörn 560203 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM6701 Auermüller Vít SK Žabovřesky Brno C Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
43S6901 Jonáš Radoslav (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 7209462 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 Ne Ano Ano Ano Ne 680 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52344 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0140002 Dunka Štěpán 014 - Špindl sportuje zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 Ne Ne Ano Ano Ne 520 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
23P5900 Drągowski Robert (POL) OK!Sport Warszawa 887222 Ne Ano Ne Ano Ano 580 Kč
13H5700 Kerényi Dénes (HUN) HSE Szentendre 8100257 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
71D6300 Nieke Hagen (GER) USV TU Dresden 8170663 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0180001 Korf Aliaksandr 018 - (BLR) SKO "Orion" Minsk 682134 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0160006 Godefroy René 016 - (FRA) OPA Montigny 34814 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0110002 Renner Claes 011 - (SWE) OK Södertörn 450217 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 Ano Ano Ne Ne Ne 320 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
17A4800 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1480913 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ne Ano Ano Ano Ne 500 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
0130001 Zwahlen Robert 013 - (SUI) OL Mett 8655295 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SLA4202 Němec Vladimír SKOB Slaný C 502087 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI1102 Sázavský Josef Slavia Liberec orienteering C 4402220 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI1055 Zemanová Kristýna Slavia Liberec orienteering C 4402217 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI1252 Heczková Emma Slavia Liberec orienteering C 8862 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI1253 Pešíková Ela Slavia Liberec orienteering C 2120641 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
STH1301 Hamáček Jan SK Studenec C 425586 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
25L1400 Kotecký Jonáš (LUX) Luxembourg Orienteering Club 52673 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI1150 Týfová Ella Slavia Liberec orienteering C 4411235 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 4411231 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TJP1003 Mička Timotej TJ Sokol Troja C 2133021 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LIT1414 Pavlík Přemek KOB Litvínov C 8111 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 Ano Ano Ne Ano Ne 300 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 Ano Ano Ne Ano Ne 300 Kč
0040001 Redlichová Kateřina 004 - KČT Aš 2026163 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
0050001 Jakubec Jan 005 - Sportcentrum Ostružno 2112770 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 51663 Ne Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 9000007 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
JIL1101 Nonner Prokop OK Jilemnice C 253359 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI1203 Šipoš Juraj Slavia Liberec orienteering C 4411244 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP1616 Hora Damián SK Praga C 1006283 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
JIL1151 Spilková Magdalena OK Jilemnice C 425595 Ne Ne Ne Ne Ano 100 Kč
JIL1001 Ducháček Vojtěch OK Jilemnice C 425535 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 Ne Ano Ano Ne Ne 200 Kč
0250001 Kalinová Jasmína 025 - JK 53723 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 Ne Ano Ne Ano Ne 200 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VAM0606 Koblic Martin OB Vamberk C 9483 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VAM0400 Koblic Jan OB Vamberk C 9528 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VAM8250 Drhlíková Markéta OB Vamberk C Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
SRK6351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9535 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
62X6400 Pech Richard Neregistrovaní 62X 2148088 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
0030001 Cincibusová Jana 003 - Fakulta stavební Praha 8665 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
0030002 Beneš Jiří 003 - Fakulta stavební Praha 8666 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 Ne Ano Ano Ano Ne 350 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 Ano Ne Ne Ne Ne 50 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
JIL9451 Hájková Daniela OK Jilemnice C 405969 Ne Ne Ne Ano Ano 200 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno C 2801248 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VLI6101 Čermák Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8288 Ano Ne Ne Ne Ne 50 Kč
LPU9249 Ulbrich Pavol OK Lokomotiva Pardubice 2011864 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
KUN9801 Rusz Vratislav TJ Sokol Kunvald 9024 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
0240001 Brand Matyáš 024 - Fakulta stavební Praha 8668 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
92X8301 Pešík Marek OB Jizerky C 830713 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
92X7701 Pešík Michal OB Jizerky C 2120665 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
92X7600 Keltner Marek OB Jizerky C 2120656 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
92X7700 Štryncl Pavel OB Jizerky C 2095954 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
64C7700 Janák Jiří Ekonom Praha Outdoor zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2127581 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7507 Kubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7506 Šebelka Jan Slavia Liberec orienteering C 51227 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7950 Sázavská Tereza Slavia Liberec orienteering C 2801015 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
0020001 Týfa Lukáš 002 - Týfa zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7457 Hrdá Martina Slavia Liberec orienteering C 2801288 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7404 Hrdý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2800326 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
0070001 Juklíček Jakub 007 - ZuKuŠi 2134340 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
0070002 Pavelková Zuzana 007 - ZuKuŠi 2134330 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
PHK8650 Šenkýřová Jana OK 99 Hradec Králové C 7772 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
STE0001 Zdařil Matěj SK SKI-OB Šternberk C 2035722 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VLI8301 Šipoš Richard Slavia Liberec orienteering C 4411241 Ne Ne Ne Ano Ano 200 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7705 Čečerle Lukáš Slavia Liberec orienteering C 2143368 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 Ano Ne Ano Ne Ne 200 Kč
VBM8652 Otrusinová Olga VSK Mendelu Brno C 682349 Ne Ano Ne Ano Ne 200 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 Ne Ne Ne Ne Ano 50 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656734 Ne Ne Ne Ano Ano 200 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 8033227 Ne Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 Ne Ne Ne Ano Ano 200 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 Ne Ne Ne Ano Ano 200 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
celkem přihlášených: 718, vklad: 574460 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.