Přihlášky závodu: Veteraniáda ČR na krátké trati, oblastní žebříček

Datum:
28.09.2020
Místo konání:
Křižánky
Pořadatel:
PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D20C     D21C     D35     D35C     D40     D45     D45C     D50     D55     D55C     D60     D65     D65C     D70     D75     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35     H35C     H40     H45     H45C     H50     H55     H60     H65     H65C     H70     H75     H80     HDR     P    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 970
Náhradníků: 0
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1361 Kroutilová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 2120661 60 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 60 Kč
RBK1150 Jalová Kristýna SK Radioklub Blansko C 980373 60 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice C 2148246 60 Kč
UBM1053 Janíková Klára MENISKOS Brno C 2039072 60 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 7210817 60 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 60 Kč
OSN1260 Voráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 60 Kč
BFM1053 Juračáková Judita SKOB Frýdek - Místek C 49455 60 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 60 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49682 60 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 60 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice B 2143397 60 Kč
ZBM0862 Janíková Anna SK Žabovřesky Brno B 8648635 60 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 8088388 60 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 8077877 60 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 2058523 60 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 2420061 60 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 8648583 60 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko C 8516957 60 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 60 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 8088288 60 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov A 8028875 60 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno A 8667955 60 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 60 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava B 8226390 60 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 60 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 60 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 60 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 60 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice A 8116671 100 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2083423 100 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9669 100 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 100 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 100 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 100 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 8477774 100 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8125988 100 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 8033276 100 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 100 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec C 8655451 100 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 200 Kč
PZR8181 Forstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 04767 200 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 200 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 8033234 200 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 200 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201331 200 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 200 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 200 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 200 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 200 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 100 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 100 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 100 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 100 Kč
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 2126231 100 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 100 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 100 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 100 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 8033277 200 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 8662356 200 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 200 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 200 Kč
TBM7861 Kroutilová Eva KOS TJ Tesla Brno C 2120617 200 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8226322 200 Kč
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 200 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 200 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 200 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 200 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 200 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8680599 200 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 200 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Zámečníková Jitka 001 - Zámečníci 2103763 200 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 200 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 200 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 200 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 200 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 200 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 200 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 200 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 200 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 8170272 200 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 7210876 200 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 200 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 200 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8680294 200 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 200 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 200 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 200 Kč
PHK7554 Fagré Iva OK 99 Hradec Králové C 410789 200 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 200 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53196 100 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice C 2143334 100 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 100 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 100 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 100 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 100 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 100 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 100 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 100 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 200 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 200 Kč
TBM7079 Hiršová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8648605 200 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 200 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 682679 200 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 200 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 200 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 200 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 200 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 200 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 200 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 8149884 200 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 200 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 200 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 200 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov C 1426031 200 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 200 Kč
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 200 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 200 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8656678 200 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 200 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 200 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 200 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 200 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 200 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 200 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 200 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 200 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 200 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 200 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 200 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 200 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 200 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 200 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 200 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 200 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 200 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 200 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 200 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 8482088 200 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 200 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 100 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 150 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655485 150 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 8654911 150 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 150 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 150 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 150 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 150 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 150 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 150 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 150 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 150 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 150 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 150 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 150 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 150 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 150 Kč
SBK5555 Seifertová Marie KOB START Blansko C 2011795 150 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 150 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 150 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 150 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 150 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 150 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 887906 150 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 150 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 150 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 60 Kč
SSU1100 Krtička Mikuláš SK Severka Šumperk C 52563 60 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 52592 60 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 7204525 60 Kč
PZR1100 Forst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210855 60 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C 2143387 60 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 60 Kč
SSU1000 Krtička Antonín SK Severka Šumperk C 52578 60 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 2420039 60 Kč
UBM1301 Janík Jan MENISKOS Brno C 2039202 60 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 8003661 60 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0928 Kroutil Tadeáš KOS TJ Tesla Brno C 8117119 60 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52038 60 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 60 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 60 Kč
TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno B 8188288 60 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 60 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 60 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 60 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 60 Kč
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 60 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8662367 60 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 60 Kč
TBM0613 Hanousek Prokop KOS TJ Tesla Brno C 2083417 60 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8100019 60 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 8226396 60 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 100 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8654918 100 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 100 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 100 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 100 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 8116830 100 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52042 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 8334332 100 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 100 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 100 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 100 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 100 Kč
TBM9502 Šrom Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2042538 100 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 100 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava A 8116794 100 Kč
SSU9001 Melecký Martin SK Severka Šumperk C 8680373 100 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 100 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 100 Kč
0040001 Záveský Jan 004 - Česká Třebová 361922 100 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 200 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 200 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 200 Kč
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 2103680 200 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 200 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 200 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 8185818 200 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 200 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 200 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 200 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 200 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 100 Kč
0030001 Konfršt Josef 003 - OB Vepřová 2126341 100 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 200 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 200 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 200 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 8014510 200 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 200 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 200 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 200 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 200 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014551 200 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 200 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 200 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 200 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 7204982 200 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 200 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 8226354 200 Kč
OSN8000 Voráček Michal SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201330 200 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 8007603 200 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 200 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 7210862 200 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 200 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 200 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8028816 200 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 200 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 200 Kč
0010002 Zámečník Pavel 001 - Zámečníci 2801012 200 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 200 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 8061483 200 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 8004332 200 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 8014553 200 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 200 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 8670478 200 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8007171 200 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 200 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 200 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 200 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8004313 200 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 8210972 200 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 200 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 200 Kč
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 200 Kč
SHK7503 Prokeš Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7204995 200 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 200 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 200 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 200 Kč
BBM7400 Lebar Daniel BETA URSUS Orienteering C 8003658 200 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 8116774 200 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 200 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 200 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 8014534 200 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 200 Kč
RIC7307 Vláčil Daniel OB Říčany C 887622 200 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 100 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 1451527 100 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2127611 100 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 100 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 200 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 200 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 200 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 200 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 200 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 8053367 200 Kč
0020001 Florian Michal 002 - TBM 7201772 200 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 200 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 200 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 200 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 200 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 200 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 200 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8623000 200 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 200 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 200 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 8636797 200 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8670817 200 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 200 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 200 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 200 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 200 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 200 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 200 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 200 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 200 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 200 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 200 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 200 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 8006112 200 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 200 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 200 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 8648546 200 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 200 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 8516924 200 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 200 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 200 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 200 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 200 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 200 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 200 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 200 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 200 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 200 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 200 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 200 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 8007255 200 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 200 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 200 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 200 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 8662321 200 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 200 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 8659405 200 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 200 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 8266526 200 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 200 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 8670813 200 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 200 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 150 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 150 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 150 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 150 Kč
PZR5603 Forst Vlastimil UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 150 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 150 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9028 150 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 8660458 150 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 150 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 2096115 150 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 8648620 150 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 150 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 150 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 150 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 150 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 150 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 53237 150 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 150 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 150 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 150 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 150 Kč
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 8666873 150 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 150 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 150 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 150 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 8226365 150 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 150 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8660468 150 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 150 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 8680597 150 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 150 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 150 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 150 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 150 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 150 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 7001410 150 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 150 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 150 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 150 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 8185555 150 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 150 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 8014457 150 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 51368 100 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 100 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 100 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 150 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 8014465 150 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 150 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 150 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 150 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 150 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 150 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 150 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8516930 150 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 150 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 150 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 150 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 150 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. 7210063 150 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 150 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 150 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 150 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 150 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 150 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 150 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 8680310 150 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR1551 Forstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210889 60 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 60 Kč
SNA1203 Plocek Jakub TJ START Náchod C 9630 60 Kč
OSN1456 Voráčková Karolína SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8009 60 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2102867 60 Kč
RBK1401 Jalový Kryštof SK Radioklub Blansko 52015 60 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083370 100 Kč
TBM7256 Ježková Ilona KOS TJ Tesla Brno C 2067219 100 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C 52597 100 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 1421294 100 Kč
TBM7282 Hanousková Boučková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2081392 100 Kč
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř C 2120621 100 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko 410339 100 Kč
celkem přihlášených: 422, vklad: 64420 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.