Startovka závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
01.06.2019
Místo konání:
Otaslavice
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Mapa:
Chaloupky, 1:15 000 (DH16-21B), ostatní kategorie 1:10 000, E=5m, stav jaro 2019, mapový klíč ISOM 2017, vodovzdorně upravena, mapoval Bob Háj
Ředitel závodu:
Matyšek Radoslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Grepl Ladislav - R2
Stavitel tratí:
Binar Robert - R2, Otruba Marek - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21N     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D65C     D70B     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21N     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H70B     H70C     H75B     H80B     HD10N     HDR     P    
D10C
2.30 km, 60 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Veselá Klára UOL0950 C SOB Olomouc 12:00:00
2094514 Kučerová Tereza ZBM0957 C SK Žabovřesky Brno 12:03:00
428280 Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 12:06:00
2103690 Bašeová Jolana ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno 12:09:00
49873 Soldánová Pavlína JPV0999 C Oddíl OS SK Prostějov 12:12:00
53250 Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 12:15:00
425438 Kubíčková Lucie VIC0952 C OB Vizovice 12:18:00
2127853 Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 12:21:00
52680 Mudráková Natálie TBM0953 C KOS TJ Tesla Brno 12:27:00
2061817 Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov 12:30:00
2092385 Coufalová Rea ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno 12:33:00
2113056 Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 12:36:00
2061853 Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 12:39:00
2108906 Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:42:00
51298 Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:45:00
2134317 Gogelová Martina TZL0958 C SKOB Zlín 12:48:00
2118494 Paulíčková Adela UOL0951 C SOB Olomouc 12:51:00
2134311 Hečová Kristýna TZL0957 C SKOB Zlín 12:54:00
0 Zbíralová Kateřina UOL1151 C SOB Olomouc 12:57:00
2115674 Marková Eva ZBM0954 C SK Žabovřesky Brno 13:00:00
2053541 Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:06:00
425437 Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 13:09:00
446412 Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:12:00
2051531 Chytráčková Zuzana PLU0950 C TJ SOKOL Plumlov 13:18:00
2060211 Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 13:21:00
8411 Mašláňová Ema TZL0955 C SKOB Zlín 13:24:00
2102570 Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 13:27:00
8597 Růžičková Žofie TZL0953 C SKOB Zlín 13:30:00
D12C
3.00 km, 80 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2090865 Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 13:53:00
8180908 Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 13:55:00
2091596 Cetlová Karolína AOP0752 B Orientační Běh Opava 13:57:00
681869 Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 13:59:00
8584 Perničková Karolína TZL0850 C SKOB Zlín 14:01:00
896972 Slezáková Vendula PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov 14:03:00
2087664 Vernerová Hana TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno 14:05:00
8670787 Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:07:00
2135185 Klapková Alžběta PTE0852 C TJ Sokol Ptení 14:09:00
2067231 Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 14:11:00
2135196 Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 14:13:00
2121124 Entová Kateřina TZL0751 C SKOB Zlín 14:15:00
2135198 Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 14:17:00
2121125 Poslušná Jitka TZL0752 B SKOB Zlín 14:19:00
2069082 Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 14:21:00
2061810 Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 14:23:00
8663207 Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 14:25:00
2122246 Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 14:27:00
253362 Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 14:29:00
232251 Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 14:31:00
8680292 Hrbáčková Michaela LCE0751 B OOB TJ Slovan Luhačovice 14:33:00
8071292 Valyavka Viktoriya 38S0850 Slávia ŽU Žilina 14:35:00
436932 Buksová Karolína SKM0850 C KOB Směr Kroměříž 14:37:00
446409 Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:39:00
2061840 Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 14:41:00
8004292 Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 14:43:00
2069073 Jílková Pavla UOL0753 B SOB Olomouc 14:45:00
2103674 Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 14:47:00
2067388 Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 14:49:00
D14B
4.10 km, 120 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067392 Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:05:00
7206550 Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 12:09:00
8667994 Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 12:13:00
2078493 Kendrová Tereza 27S1650 Farmaceut Bratislava 12:17:00
2069085 Dráčová Barbora UOL0652 B SOB Olomouc 12:21:00
7210919 Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 12:29:00
8028875 Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 12:33:00
2108918 Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 12:37:00
52032 Tomanová Eliška LBM0651 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 12:41:00
8667974 Fuchsová Ema TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno 12:45:00
7003005 Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 12:49:00
8660424 Finstrlová Julie ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno 12:53:00
8660378 Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 12:57:00
2111802 Mazálková Libuše ZBM0655 C SK Žabovřesky Brno 13:01:00
2111803 Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 13:05:00
8667955 Ehlová Martina TBM0655 B KOS TJ Tesla Brno 13:09:00
7207037 Mališková Kristýna LCE0552 B OOB TJ Slovan Luhačovice 13:13:00
8000238 Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 13:17:00
8667550 Otrubová Anna PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov 13:21:00
8662430 Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 13:25:00
8149311 Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 13:29:00
2108903 Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk 13:33:00
8123459 Doušková Kateřina TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno 13:37:00
8655378 Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 13:41:00
7211007 Kusáková Valentýna TZL0651 B SKOB Zlín 13:49:00
2069072 Jílková Lenka UOL0654 B SOB Olomouc 13:53:00
8660428 Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 13:57:00
8654916 Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 14:01:00
2108904 Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 14:05:00
2051514 Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Žabovřesky Brno 14:09:00
8670474 Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 14:13:00
8660552 Ježková Ivana ZBM0560 A SK Žabovřesky Brno 14:17:00
8670491 Matoušková Jana MOV0551 B SKOB Ostrava 14:21:00
8050121 Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 14:25:00
8670475 Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 14:33:00
2054645 Palátová Renáta ABM0655 B KOB ALFA Brno 14:37:00
8670472 Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 14:41:00
2127522 Mazálková Klára ZBM0558 B SK Žabovřesky Brno 14:45:00
D14C
3.40 km, 115 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2083375 Baláčová Natálie TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno 13:03:00
2112722 Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 13:09:00
2148071 Venusová Anna STE0554 C SK SKI-OB Šternberk 13:15:00
2112741 Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 13:21:00
206390 Karásková Denisa ZPV0555 C KOB ZPV Prostějov 13:27:00
2058482 Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:33:00
2080829 Pospíšilová Stella STE0551 C SK SKI-OB Šternberk 13:39:00
2134313 Přikrylová Martina TZL0655 C SKOB Zlín 13:45:00
2108917 Kotrle Sylvia STE0652 C SK SKI-OB Šternberk 13:51:00
995815 Müllerová Marie KSU0565 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:57:00
2044889 Kopecká Nela UOL0650 C SOB Olomouc 14:03:00
8250121 Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín 14:09:00
2091593 Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 14:21:00
6710 Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 14:27:00
2108881 Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 14:33:00
2133883 Kochová Isabel TBM0675 C KOS TJ Tesla Brno 14:39:00
D16B
5.00 km, 175 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656710 Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 12:37:00
2091565 Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 12:43:00
8004313 Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 12:49:00
8655425 Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 12:55:00
53354 Klimešová Kateřina TZL0455 B SKOB Zlín 13:01:00
446447 Heclová Marie KSU0454 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:07:00
1400409 Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 13:13:00
7130704 Bochňák Vitoslavská Beatrice LOV0450 C lepus.cz 13:19:00
889308 Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 13:25:00
7209276 Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 13:31:00
2087689 Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 13:37:00
8656605 Švidrnochová Eliška OOP0451 A TJ Opava 13:43:00
8660531 Bídová Markéta UOL0352 B SOB Olomouc 13:49:00
8663167 Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 13:55:00
2121123 Šrámková Aneta TZL0458 B SKOB Zlín 14:01:00
8670381 Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 14:13:00
8004330 Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 14:25:00
8660369 Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 14:31:00
8660570 Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 14:37:00
8660567 Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 14:43:00
7002089 Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 14:49:00
D16C
4.50 km, 150 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
443076 Šánová Julie KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:39:00
2103267 Murínová Markéta KSU0383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:47:00
D18B
5.70 km, 180 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2092389 Bašeová Klára ZBM0252 B SK Žabovřesky Brno 13:41:00
2091554 Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 13:47:00
7203461 Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 13:53:00
2092435 Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 13:59:00
2091546 Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 14:05:00
7206537 Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 14:11:00
2091544 Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 14:17:00
8680601 Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 14:29:00
D18C
5.00 km, 175 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52722 Kličková Anna KON0272 B KOB Konice 12:07:00
224900 Zatloukalová Hana ZLH0150 B OOB TJ Zlaté Hory 12:13:00
0 Končáková Alžběta LCE0256 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:19:00
D20B
5.80 km, 250 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2025342 Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 12:09:00
7207857 Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 12:21:00
7203458 Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 12:33:00
8670492 Štrosová Jana MOV0051 B SKOB Ostrava 12:39:00
D21N
6.10 km, 215 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2075664 Pannová Vendula 0030007 SK SKIVELO Olomouc 12:08:00
2092370 Hornová Lenka 0030004 SK SKIVELO Olomouc 12:20:00
2060261 Formánková Anna 0020003 SK Olympia Praha SPS 12:26:00
2103250 Pangrácová Anna 0030005 SK SKIVELO Olomouc 12:32:00
8028804 Pangrácová Marie 0020002 SK Olympia Praha SPS 12:38:00
D21B
8.10 km, 255 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
886267 Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:00:00
553442 Šímová Jana PHK8569 C OK 99 Hradec Králové 13:08:00
53211 Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 13:16:00
8667516 Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 13:32:00
8656506 Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 13:40:00
2088219 Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:48:00
8663119 Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 14:04:00
8635805 Hlavová Hana KON8888 C KOB Konice 14:20:00
D21C
6.10 km, 215 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2108886 Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 13:06:00
7906090 Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 13:12:00
53385 Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 13:18:00
52416 Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 13:24:00
9102150 Vríčanová Janka 86S8950 Slávia ZU Žilina 13:30:00
2083378 Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 13:36:00
1668661 Hrušková Kristýna ZBM9156 C SK Žabovřesky Brno 13:42:00
2032130 Macková Petra LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:48:00
2080849 Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 13:54:00
2090859 Kučerová Renata ZBM7654 C SK Žabovřesky Brno 14:00:00
53387 Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 14:12:00
8654885 Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 14:24:00
1424653 Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 14:36:00
8663157 Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 14:42:00
D35B
6.40 km, 200 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49386 Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 13:42:00
515134 Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 13:48:00
515485 Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 13:54:00
53339 Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 14:00:00
7204970 Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 14:06:00
2049566 Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 14:18:00
51190 Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 14:24:00
2092369 Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 14:30:00
8028882 Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 14:36:00
52208 Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 14:42:00
522004 Bukovacová Alena ZBM7454 C SK Žabovřesky Brno 14:48:00
D35C
5.40 km, 200 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53255 Ševčíková Pavla TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno 12:01:00
2069071 Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 12:04:00
2094550 Tachovská Kamila ZBM7655 C SK Žabovřesky Brno 12:07:00
9201328 Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 12:10:00
434829 Šichová Radka ZBM8051 C SK Žabovřesky Brno 12:13:00
1420235 Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 12:16:00
8007503 Daňková Veronika SBK8151 C KOB START Blansko 12:19:00
2112743 Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 12:22:00
2133902 Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 12:25:00
2085601 Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:28:00
9803 Kuncová Jana UOL7854 C SOB Olomouc 12:31:00
815422 Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 12:34:00
2116467 Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 12:37:00
1418763 Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 12:40:00
2113043 Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 12:43:00
0 Juřinová Radka KSU5061 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:46:00
2109752 Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 12:49:00
425578 Slámová Alena LCE8253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:52:00
2109754 Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 12:55:00
8007659 Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 12:58:00
2058462 Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:01:00
301698 Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 13:04:00
52532 Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk 13:07:00
232406 Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 13:10:00
2083409 Klíčová Kateřina TBM7658 C KOS TJ Tesla Brno 13:13:00
219277 Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 13:19:00
2067925 Coufalová Martina ZBM7755 C SK Žabovřesky Brno 13:22:00
2073732 Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:25:00
420402 Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 13:28:00
2102819 Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 13:31:00
2067214 Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 13:37:00
442855 Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:40:00
52502 Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 13:46:00
D40B
5.80 km, 250 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2087665 Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 12:57:00
2120617 Kroutilová Eva TBM7861 C KOS TJ Tesla Brno 13:03:00
361977 Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 13:09:00
410170 Černohorská Alena AOP7652 C Orientační Běh Opava 13:21:00
8100202 Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 13:27:00
51197 Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 13:33:00
7209278 Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 13:39:00
2061836 Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 13:45:00
980374 Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 13:51:00
D45B
5.40 km, 200 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1111774 Anat Meir 24I4015 Israel Orienteering 13:58:00
433097 Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 14:01:00
2102855 Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 14:04:00
2067389 Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 14:07:00
1406132 Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 14:10:00
2096150 Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 14:13:00
1425330 Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 14:16:00
9201824 Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:19:00
49398 Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 14:22:00
7201755 Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 14:25:00
49883 Vidmuchová Martina JPV7171 C Oddíl OS SK Prostějov 14:28:00
2027233 Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:31:00
51174 Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 14:34:00
8655462 Kovaříková Mária SIT6951 C OK SILESIA 14:37:00
D45C
4.60 km, 155 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2025346 Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 12:13:00
2067207 Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 12:16:00
1410001 Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 12:19:00
515407 Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 12:22:00
52037 Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 12:25:00
2080842 Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 12:31:00
52582 Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 12:34:00
8006556 Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 12:37:00
416092 Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 12:40:00
53809 Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 12:43:00
416050 Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 12:46:00
8007275 Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 12:49:00
2027210 Zatloukalová Eva ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory 12:55:00
2032169 Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov 12:58:00
301304 Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 13:01:00
7209283 Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 13:04:00
2017677 Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 13:07:00
49888 Soldánová Karin JPV6971 C Oddíl OS SK Prostějov 13:10:00
53539 Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 13:13:00
352324 Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 13:16:00
2067215 Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 13:19:00
2113042 Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 13:22:00
53288 Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 13:25:00
52586 Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 13:28:00
2075673 Tomanová Elena ABM6666 C KOB ALFA Brno 13:31:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 13:34:00
8010 Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 13:37:00
52514 Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 13:40:00
8001411 Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 13:43:00
232740 Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 13:46:00
53270 Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 13:49:00
D50B
5.10 km, 180 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52417 Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 12:58:00
52427 Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 13:03:00
52420 Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 13:08:00
1426051 Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 13:13:00
2071557 Rainhartz Orit 24I4009 Israel Orienteering 13:18:00
52451 Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 13:23:00
52476 Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 13:33:00
52654 Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 13:38:00
2071092 Shachar Noiman Anat 24I4000 Israel Orienteering 13:43:00
224901 Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 13:48:00
D55B
4.60 km, 155 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53342 Cetkovská Alena TZL6263 C SKOB Zlín 14:04:00
52701 Slezáková Jitka LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:07:00
8071309 Denysenko Tamara 38S6150 Slávia ŽU Žilina 14:10:00
1421893 Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 14:13:00
52412 Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 14:16:00
8260628 Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 14:19:00
2088710 Hagit Wiess 24I4002 Israel Orienteering 14:22:00
53306 Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 14:25:00
52698 Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:28:00
515423 Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 14:31:00
53238 Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 14:34:00
52694 Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:37:00
8670488 Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 14:40:00
2071179 Nativ Ruth 24I4011 Israel Orienteering 14:43:00
D55C
3.60 km, 110 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51915 Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 12:15:00
52730 Špacírová Danuše UOL5852 C SOB Olomouc 12:27:00
49685 Kolaříková Věra SBK5251 C KOB START Blansko 12:39:00
2113045 Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 12:45:00
2080971 Honkyšová Eva JPV6350 C Oddíl OS SK Prostějov 12:51:00
52445 Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 12:57:00
2011795 Seifertová Marie SBK5555 C KOB START Blansko 13:03:00
52466 Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 13:09:00
49601 Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 13:15:00
53838 Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 13:21:00
2045209 Papoušková Radka JPV5959 C Oddíl OS SK Prostějov 13:27:00
7209285 Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 13:33:00
2092434 Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 13:39:00
D60B
4.30 km, 150 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52661 Holinková Milada KRN5950 KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:44:00
2071021 Regev Yael Rivka 24I4004 Israel Orienteering 12:48:00
7053853 Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:52:00
2071083 Lisa Mishli 24I4006 Israel Orienteering 12:56:00
8662735 Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 13:00:00
416063 Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:08:00
2071296 Nurit shmuely 24I4007 Israel Orienteering 13:12:00
52361 Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 13:16:00
D65B
3.60 km, 110 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
446344 Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 12:06:00
D65C
3.10 km, 105 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52092 Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 12:07:00
52055 Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 12:17:00
D70B
3.10 km, 105 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2071234 Kotzer Andra 24I4016 Israel Orienteering 12:32:00
52763 Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 12:37:00
8882 Vlachová Renata AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava 12:42:00
H10C
2.40 km, 60 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9102883 Heiser Matěj SSU0900 C SK Severka Šumperk 12:04:00
2111735 Koča František ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno 12:07:00
2127531 Šicha Matěj ZBM1002 C SK Žabovřesky Brno 12:13:00
9005142 Pánek Antonín SSU0901 C SK Severka Šumperk 12:16:00
331675 Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:19:00
2087680 Kroutil Tadeáš TBM0928 C KOS TJ Tesla Brno 12:22:00
2121129 Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 12:25:00
0 Svirák Benjamin TBM0915 C KOS TJ Tesla Brno 12:28:00
2125346 Markovič Krištof JPV0907 C Oddíl OS SK Prostějov 12:31:00
2084933 Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 12:34:00
2073734 Stojaník Zdeněk KSU0919 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:37:00
52038 Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 12:40:00
2053548 Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:43:00
2051506 Lutera Oliver PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov 12:46:00
2108889 Sovadina Jakub KSU0929 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:49:00
2020738 Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 12:52:00
2103281 Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:55:00
436931 Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 12:58:00
2115684 Kyncl Ondřej ZBM1003 C SK Žabovřesky Brno 13:01:00
0 Sovadina Matěj KSU1001 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:04:00
682345 Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 13:10:00
52223 Mašláň Prokop TZL1005 C SKOB Zlín 13:13:00
307338 Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 13:16:00
8594 Kusák Alexander TZL0900 C SKOB Zlín 13:19:00
2148080 Lučan Matěj LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice 13:22:00
2127594 Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 13:25:00
2108868 Mátl Adam KSU1111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:28:00
2067212 Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 13:31:00
2148055 Mátl Jáchym KSU0909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:34:00
H12C
3.00 km, 85 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8648637 Hozík Štěpán TZL0806 B SKOB Zlín 12:01:00
2112754 Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 12:03:00
8660444 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 12:05:00
2108898 Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 12:07:00
52500 Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov 12:09:00
2148147 Robenek Jiří UOL0701 C SOB Olomouc 12:11:00
446368 Ševčík Filip TBM0802 C KOS TJ Tesla Brno 12:13:00
0 Heča Michal UOL0803 C SOB Olomouc 12:15:00
8070717 Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 12:17:00
8000245 Kovalčík Petr AOP0901 B Orientační Běh Opava 12:19:00
8667953 Ježek David ZBM0813 C SK Žabovřesky Brno 12:21:00
8662435 Stacke Václav LCE0703 B OOB TJ Slovan Luhačovice 12:23:00
8000710 Schwab Filip TBM0710 B KOS TJ Tesla Brno 12:25:00
8660413 Marek Filip ZBM0706 B SK Žabovřesky Brno 12:27:00
8655482 Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 12:29:00
2102717 Šnajdr Jakub PTE0700 C TJ Sokol Ptení 12:31:00
7206535 Navrátil Pavel ASU0747 B Magnus Orienteering 12:35:00
2134312 Solař Adam TZL0801 C SKOB Zlín 12:37:00
8004291 Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 12:39:00
2087678 Kroutil Jošt TBM0712 C KOS TJ Tesla Brno 12:41:00
8660395 Pěček Jakub SKM0700 B KOB Směr Kroměříž 12:43:00
426313 Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 12:45:00
2058486 Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:47:00
8618 Trávníček Jan TZL0812 C SKOB Zlín 12:49:00
361910 Marek Vít KSU0838 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:51:00
7201830 Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 12:55:00
2134314 Jahudka Tomáš TZL0815 C SKOB Zlín 12:57:00
2087642 Matyšek Ondřej PGP0703 C SK Praga 12:59:00
8208112 Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 13:01:00
7210090 Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 13:03:00
53003 Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 13:05:00
2133905 Janeček Jáchym UOL0700 C SOB Olomouc 13:07:00
2126258 Mikláš Matěj TZL0704 B SKOB Zlín 13:09:00
2111725 Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 13:11:00
2061842 Račanský Jiří TBM0706 B KOS TJ Tesla Brno 13:13:00
2144112 Černohorský Jan AOP0704 C Orientační Běh Opava 13:15:00
7207055 Pernička Martin TZL0800 B SKOB Zlín 13:17:00
416128 Bocek Václav TRI0802 C TJ TŽ Třinec 13:19:00
51309 Juřina Marek KSU0828 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:21:00
53811 Mlčoch Jakub SKM0801 C KOB Směr Kroměříž 13:23:00
2067254 Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno 13:27:00
9200527 Pánek Ondřej SSU0702 C SK Severka Šumperk 13:29:00
53817 Buksa Jan SKM0800 C KOB Směr Kroměříž 13:31:00
8662733 Pavlík Adam TZL0810 B SKOB Zlín 13:33:00
2092386 Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 13:35:00
7758623 Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 13:37:00
2129179 Vavrečka Radek STE0809 C SK SKI-OB Šternberk 13:39:00
2103687 Saitl David ZBM0805 C SK Žabovřesky Brno 13:41:00
446369 Hájek Štěpán TBM0804 C KOS TJ Tesla Brno 13:43:00
2112769 Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 13:45:00
2092359 Bulička Martin ZBM0807 C SK Žabovřesky Brno 13:47:00
2134315 Čuda Ondřej TZL0816 C SKOB Zlín 13:49:00
H14B
5.10 km, 180 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
331690 Mudrák Šimon LCE0601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:21:00
8663128 Byrtus Jakub SIT0502 B OK SILESIA 12:24:00
2134365 Berčík Jakub 27S0502 Farmaceut Bratislava 12:27:00
2087656 Svirák Jonatan TBM0608 B KOS TJ Tesla Brno 12:30:00
8667538 Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 12:33:00
8660418 Kučera Tomáš ZBM0605 B SK Žabovřesky Brno 12:36:00
2099502 Kirschner Damian TRI0506 B TJ TŽ Třinec 12:39:00
2051511 Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 12:42:00
8667537 Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 12:45:00
2135180 Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 12:48:00
8670495 Grygar Václav MOV0502 B SKOB Ostrava 12:51:00
2096113 Bukovác Filip ZBM0501 B SK Žabovřesky Brno 12:54:00
2056276 Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:57:00
7209291 Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 13:00:00
8660411 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 A SK Žabovřesky Brno 13:03:00
8667990 Ryška Matěj TRI0604 B TJ TŽ Třinec 13:06:00
8670494 Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 13:09:00
446437 Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:12:00
7207028 Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 13:15:00
2104587 Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:18:00
8028870 Strýček Jan ADA0503 A OOB Spartak Adamov 13:21:00
8663178 Čech Radan TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno 13:24:00
446444 Vedra Tobiáš TBM0621 B KOS TJ Tesla Brno 13:30:00
8663152 Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 13:33:00
8655447 Bíčánek Jan SIT0501 B OK SILESIA 13:36:00
8100029 Račanský Jakub TBM0503 B KOS TJ Tesla Brno 13:39:00
8000243 Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 13:42:00
8663145 Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 13:45:00
2080838 Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 13:48:00
8660548 Štěpánek Jan TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno 13:51:00
8660407 Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 13:54:00
2067241 Lasota Jan ZBM0603 C SK Žabovřesky Brno 13:57:00
2092394 Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno 14:03:00
428262 Zádrapa Marian Petr MOV0503 C SKOB Ostrava 14:09:00
2113077 Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 14:12:00
7200909 Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 14:15:00
2078496 Kasza Tomáš ZBM0512 B SK Žabovřesky Brno 14:18:00
8670493 Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 14:21:00
8670828 Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 14:24:00
2113096 Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 14:27:00
8660437 Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 14:30:00
2073730 Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:33:00
H14C
4.50 km, 150 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232194 Slavík Ondřej TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 13:51:00
8440505 Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 13:55:00
2067205 Ševčík Daniel TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno 13:59:00
2108908 Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov 14:03:00
52512 Maťátko Václav STE0500 C SK SKI-OB Šternberk 14:07:00
2124798 Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 14:11:00
8663160 Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 14:19:00
2051515 Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 14:23:00
53694 Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 14:27:00
7210915 Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 14:31:00
H16B
6.20 km, 190 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656740 Kovařík Tomáš SIT0401 B OK SILESIA 13:01:00
442865 Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:05:00
332962 Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 13:09:00
8002604 Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 13:13:00
8660475 Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 13:17:00
8000241 Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 13:21:00
2067397 Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:25:00
301286 Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 13:29:00
8660439 Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 13:33:00
8667988 Fousek Matěj RBK0402 B SK Radioklub Blansko 13:37:00
8660413 Oujezdský Matyáš ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno 13:41:00
8655427 Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 13:45:00
8662309 Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 13:49:00
8663130 Racek Josef ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno 13:53:00
2035728 Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 13:57:00
2087698 Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 14:01:00
8655414 Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 14:05:00
2082903 Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:09:00
8660425 Ježek Filip ZBM0414 B SK Žabovřesky Brno 14:13:00
8654 Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 14:17:00
2124774 Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 14:21:00
8660434 Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno 14:29:00
7202856 Lička Adam TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno 14:33:00
420418 Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 14:37:00
7209282 Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 14:41:00
229473 Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:45:00
H16C
5.10 km, 180 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
303923 Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 12:00:00
52450 Sarazin Julien Pierre UOL0303 C SOB Olomouc 12:06:00
426397 Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 12:12:00
2148133 Krampla Michal Jan UOL0302 C SOB Olomouc 12:15:00
H18B
7.90 km, 285 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2058481 Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:05:00
7209284 Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 12:08:00
8655428 Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 12:11:00
1407427 Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 12:14:00
7208084 Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 12:20:00
8655429 Jirka Matyáš UOL0203 B SOB Olomouc 12:23:00
8662432 Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:26:00
8663202 Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 12:29:00
2027241 Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 12:32:00
8655413 Kovařík Martin SIT0101 B OK SILESIA 12:35:00
2060295 Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 12:38:00
8090126 Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 12:41:00
8662428 Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:44:00
8670482 Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 12:47:00
2080935 Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:50:00
8645931 Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 12:53:00
H18C
6.10 km, 215 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
361996 Havelka Jan KON0222 C KOB Konice 14:33:00
7208224 Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 14:36:00
2108907 Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk 14:39:00
2049604 Čelechovský Matěj UBM0202 B MENISKOS Brno 14:42:00
8670821 Blank Noah SKM0201 C KOB Směr Kroměříž 14:48:00
H20B
8.50 km, 285 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8663153 Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 12:31:00
8660415 Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 12:37:00
2082929 Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 12:40:00
8655384 Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 12:43:00
8662750 Panovec Kryštof LCE0011 B OOB TJ Slovan Luhačovice 12:46:00
7204496 Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 12:49:00
7209362 Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 12:52:00
H21N
8.50 km, 285 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2083419 Procházka Josef 0030001 SK SKIVELO Olomouc 12:04:00
8667960 Klíma Kamil 0020001 SK Olympia Praha SPS 12:07:00
2104685 Bednařík Marek 0030003 SK SKIVELO Olomouc 12:10:00
8663140 Stanovský Michal 0060001 SSK Vítkovice 12:13:00
2103254 Pastrnek Pavel 0030006 SK SKIVELO Olomouc 12:16:00
2083362 Semerád Jan 0030002 SK SKIVELO Olomouc 12:22:00
H21B
12.40 km, 540 m, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660419 Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 12:03:00
52516 Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 12:06:00
8660457 Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:09:00
525005 Bukovac Maroš ZBM7605 C SK Žabovřesky Brno 12:12:00
9097 Redlich Tomáš MAS8200 C KČT Aš 12:15:00
8655374 Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 12:18:00
2085619 Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 12:21:00
8660410 Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 12:24:00
8662744 Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 12:27:00
8198811 Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 12:30:00
9005224 Navrátil Marek KYL7100 C SK SP Kylešovice 12:33:00
8662694 Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 12:36:00
7207146 Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 12:39:00
8004329 Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 12:42:00
8662343 Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:45:00
8007835 Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 12:48:00
7210862 Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 12:51:00
8667971 Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 12:54:00
1400441 Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 12:57:00
1394123 Nakvosas Gytis 0140001 OK Ažuolas Vilnius 13:03:00
7202896 Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 13:06:00
8017701 Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 13:12:00
52056 Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 13:15:00
2045216 Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 13:18:00
8666865 Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 13:21:00
8645930 Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 13:27:00
H21C
8.50 km, 285 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2069100 Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:13:00
2083358 Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 13:16:00
0 Kubeček Jan 0010001 Olomouc 13:19:00
7210085 Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 13:22:00
52469 Vašíček Michal OOL8902 C SK Haná orienteering 13:25:00
2148092 Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 13:28:00
232254 Kůra Josef ZBM8722 C SK Žabovřesky Brno 13:31:00
2070849 Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 13:34:00
9201671 Vríčan Peter 86S8900 Slávia ZU Žilina 13:37:00
2070842 Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 13:40:00
301583 Seitler Milan ASU9148 C Magnus Orienteering 13:46:00
8660398 Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 13:49:00
886282 Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 13:55:00
920681 Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 13:58:00
8670456 Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 14:01:00
2020705 Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:04:00
8660922 Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 14:07:00
886814 Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 14:10:00
52530 Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 14:13:00
49679 Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 14:16:00
8662724 Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 14:19:00
2121762 Šedivý Jiří VBM8207 C VSK Mendelu Brno 14:22:00
52595 Hodač Karel JPV7927 C Oddíl OS SK Prostějov 14:25:00
8123400 Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 14:31:00
2092403 Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 14:34:00
2060296 Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 14:37:00
889316 Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 14:40:00
8656711 Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 14:43:00
8662369 Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 14:46:00
8654882 Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 14:49:00
H21D
6.40 km, 200 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Paseka Tomáš 0230001 Mabruk team Brno 12:00:00
52088 Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 12:06:00
53235 Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 12:12:00
2045244 Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 12:18:00
2113076 Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 12:24:00
1412021 Watson Kevin RBK8101 C SK Radioklub Blansko 12:30:00
2096247 Tomíček Oldřich 0170001 ESOX ODEI 12:42:00
8656686 Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 12:54:00
52017 Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 13:00:00
0 Polách David 0260001 Neregistrovani Vlci 13:06:00
515175 Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 13:12:00
2113099 Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 13:18:00
0 Kozel Jiří 0190001 Family Point 13:24:00
H35B
9.10 km, 415 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2108900 Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 12:07:00
2115695 Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 12:13:00
7210872 Rytíř Jan SKM7701 C KOB Směr Kroměříž 12:19:00
2103682 Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 12:25:00
52207 Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 12:37:00
2080826 Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 12:43:00
2091534 Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:49:00
8018801 Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 12:55:00
8662320 Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 13:01:00
2061849 Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 13:07:00
0 Markovič Peter JPV8016 C Oddíl OS SK Prostějov 13:13:00
2020741 Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 13:19:00
8028819 Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 13:25:00
H35C
7.30 km, 300 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2090872 Ebner Zdeněk KON8215 C KOB Konice 12:02:00
428279 Špak Zdeněk NNN5005 Neregistrovaní 12:05:00
2085593 Klieštík Jiří 0290001 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 12:08:00
49659 Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 12:11:00
53294 Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 12:14:00
2060274 Ženčák Jaroslav 0180001 ASPV OA Šumperk 12:17:00
301217 Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 12:23:00
8123477 Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 12:26:00
2051489 Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 12:29:00
446410 Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:32:00
7201210 Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 12:35:00
2058461 Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:38:00
2103686 Baše Tomáš ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno 12:41:00
2088163 Kočandrle Jaroslav KSU7700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:44:00
49864 Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 12:47:00
2027234 Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 12:50:00
446432 Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:53:00
53264 Baláč Radek 0270001 Baláčovi 12:56:00
53269 Hájek Ondřej TBM7511 C KOS TJ Tesla Brno 12:59:00
301259 Stibor Zbyněk TVR7600 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 13:05:00
8004 Rada Pavel ABM7401 C KOB ALFA Brno 13:08:00
2118486 Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 13:11:00
2131192 Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 13:14:00
2067213 Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 13:17:00
H40B
8.50 km, 270 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
253369 Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 12:40:00
8008112 Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko 12:43:00
8004294 Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 12:46:00
8053367 Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 12:49:00
2126305 Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 12:52:00
8104170 Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 12:55:00
2073733 Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 12:58:00
7209459 Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 13:01:00
1413717 Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 13:04:00
8660924 Aleš David LCE7517 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:07:00
7210886 Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 13:10:00
8660405 Kyncl Tomáš ZBM7201 C SK Žabovřesky Brno 13:13:00
8004332 Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 13:16:00
886296 Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:19:00
7203335 Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 13:22:00
52199 Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 13:25:00
426382 Pohořalý Jiří OTK7500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 13:28:00
7612230 Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 13:31:00
53897 Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 13:34:00
7861 Bíčánek Milan SIT7703 C OK SILESIA 13:40:00
52756 Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 13:43:00
8409 Prošek Jan BOR7714 C OK Jiskra Nový Bor 13:46:00
8670823 Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 13:49:00
8662710 Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:52:00
8680612 Černohorský Martin AOP7500 C Orientační Běh Opava 13:55:00
7000317 Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 13:58:00
53581 Dvořák Miroslav ZBP7601 C OOB SK Zbraslav 14:01:00
H45B
7.90 km, 285 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
436946 Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:59:00
2073426 Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 13:02:00
1403412 Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 13:05:00
2053551 Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 13:08:00
2071685 David Gorin 24I4029 Israel Orienteering 13:11:00
51471 Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 13:14:00
9101186 Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 13:17:00
8655386 Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 13:23:00
51882 Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 13:26:00
7202579 Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 13:29:00
7001234 Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 13:32:00
8645928 Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:35:00
7300188 Ježek Petr ZBM7202 C SK Žabovřesky Brno 13:38:00
7204512 Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 13:41:00
2071381 Yaniv Rainhartz 24I4010 Israel Orienteering 13:44:00
8670745 Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 13:47:00
7203338 Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 13:50:00
8670471 Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 13:53:00
H45C
6.20 km, 245 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7300185 Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 12:00:00
2080962 Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 12:03:00
2067988 Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 12:06:00
2103780 Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 12:09:00
52596 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 12:12:00
2102771 Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 12:15:00
8656547 Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 12:18:00
2075678 Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 12:21:00
515459 Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:27:00
352344 Pelikán Daniel JPV6800 C Oddíl OS SK Prostějov 12:33:00
515079 Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 12:36:00
2020730 Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 12:39:00
49694 Svoboda Petr ABM7124 C KOB ALFA Brno 12:42:00
2121898 Holusek Milan JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov 12:45:00
2112775 Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 12:48:00
7210885 Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 12:51:00
1421294 Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 12:54:00
438049 Smutný Radek ABM6701 C KOB ALFA Brno 12:57:00
2112735 Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 13:00:00
2134364 Koch Petr TBM7209 KOS TJ Tesla Brno 13:03:00
0 Slavíček Pavel 0110001 bez registrace 13:06:00
2090700 Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:09:00
53296 Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 13:12:00
2092433 Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 13:15:00
53233 Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 13:21:00
9939575 Heiser Kamil SSU7301 C SK Severka Šumperk 13:24:00
410321 Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 13:27:00
682097 Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 13:30:00
H50B
7.30 km, 300 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1396836 Krhut Libor HAV6302 C OB Havířov 13:26:00
53896 Kusák Ivan TZL6502 C SKOB Zlín 13:29:00
9201026 Noiman Ziv 24I Israel Orienteering 13:32:00
433092 Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 13:35:00
1410004 Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 13:38:00
2127600 Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 13:41:00
52643 Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 13:44:00
436923 Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 13:47:00
52478 Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 13:53:00
51913 Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 13:56:00
8662331 Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 13:59:00
8933 Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 14:02:00
0 Zajíc Aleš SKM6601 KOB Směr Kroměříž 14:05:00
7210876 Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 14:08:00
1396843 Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 14:11:00
420422 Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 14:14:00
8666874 Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 14:17:00
2011817 Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 14:20:00
352349 Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 14:23:00
2071672 Amos Segal 24I4024 Israel Orienteering 14:26:00
8656723 Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 14:29:00
2071158 Twig Ron 24I4020 Israel Orienteering 14:32:00
2112777 Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 14:35:00
8662321 Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 14:38:00
H55B
6.20 km, 245 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51173 Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 13:36:00
515436 Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 13:39:00
8222222 Dror Zipori 24I4027 Israel Orienteering 13:42:00
8071221 Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 13:45:00
2071164 Melamed Dror 24I4017 Israel Orienteering 13:48:00
2071057 Yaron Nechushtan 24I4032 Israel Orienteering 13:54:00
7209290 Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 13:57:00
231248 Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 14:03:00
887168 Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 14:06:00
2071077 Brit Edo 24I4022 Israel Orienteering 14:09:00
49393 Hruška Tomáš ZBM6401 C SK Žabovřesky Brno 14:12:00
52702 Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:15:00
8660919 Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 14:18:00
8140363 Shachar Josef 24I4021 Israel Orienteering 14:21:00
2049558 Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 14:24:00
51508 Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 14:27:00
H55C
5.00 km, 165 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52712 Věžník Antonín ADA5505 C OOB Spartak Adamov 12:04:00
8812 Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 12:08:00
426375 Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 12:12:00
682075 Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 12:16:00
8028829 Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 12:20:00
886293 Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:24:00
2106888 Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:28:00
2032151 Truhlář Karel ADA5111 C OOB Spartak Adamov 12:36:00
2049563 Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 12:40:00
49683 Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB START Blansko 12:44:00
52078 Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 12:48:00
52473 Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 12:52:00
2122244 Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 12:56:00
2092418 Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 13:00:00
8488884 Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 13:04:00
H60B
5.60 km, 210 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52774 Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 13:11:00
2071064 Ben Sitrit Meir 24I4023 Israel Orienteering 13:17:00
8451957 Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 13:23:00
2071037 Regev Shmuel 24I4003 Israel Orienteering 13:29:00
2071040 Wollstein-Ofer Dan 24I4018 Israel Orienteering 13:41:00
2060222 Fráňa Pavel 0250001 GBM 13:47:00
53251 Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 13:53:00
2071017 Yodfat Ofer 24I4012 Israel Orienteering 13:59:00
53389 Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 14:05:00
8904 Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 14:11:00
2071053 Mordechai Buchbinder 24I4028 Israel Orienteering 14:17:00
2070844 Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 14:23:00
2071503 Moshe Manor 24I4001 Israel Orienteering 14:29:00
1421900 Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 14:35:00
434592 Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 14:41:00
1426069 Juračka Zdeněk HAV5702 C OB Havířov 14:47:00
H65B
5.00 km, 165 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7207625 Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 13:24:00
2071039 Yuval Mishli 24I4005 Israel Orienteering 13:28:00
8135135 Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 13:32:00
2113053 Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 13:36:00
2124752 Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 13:40:00
49301 Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 13:44:00
2071242 Abraham Yuval 24I4031 Israel Orienteering 13:48:00
52747 Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 13:52:00
8007006 Novák Miroslav 0050001 Novakovi 14:00:00
2067305 Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 14:04:00
8050030 Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 14:08:00
8654811 Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 14:12:00
2071026 Shmuely Asher 24I4008 Israel Orienteering 14:16:00
8662674 Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 14:24:00
8461951 Avital Rapoport Ofer 24I4014 Israel Orienteering 14:28:00
7209359 Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 14:32:00
51950 Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 14:36:00
8656584 Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 14:40:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 14:44:00
416088 Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 14:48:00
H70B
4.40 km, 125 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
341715 Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 13:12:00
52438 Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 13:17:00
52762 Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 13:22:00
2071291 Abugani Shmuel 24I4019 Israel Orienteering 13:27:00
52517 Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 13:32:00
433083 Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 13:37:00
51904 Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 13:42:00
2071048 Oded Levin 24I4025 Israel Orienteering 13:47:00
51905 Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 13:52:00
2071644 Moshe Ravid 24I4030 Israel Orienteering 13:57:00
51917 Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 14:02:00
2049597 Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 14:07:00
8656614 Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 14:12:00
2071049 Shaul Shefi 24I4013 Israel Orienteering 14:17:00
2060210 Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 14:27:00
H70C
3.40 km, 90 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51370 Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 12:16:00
49433 Huňka Jiří NNN4801 Neregistrovaní 12:24:00
52467 Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 12:32:00
H75B
3.40 km, 115 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2071005 Menachem Yochanan Minsky 24I4026 Israel Orienteering 12:08:00
2083416 Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 12:13:00
52549 Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 12:23:00
426383 Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 12:28:00
52766 Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 12:33:00
1421901 Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 12:38:00
425533 Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 12:43:00
H80B
2.60 km, 75 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53321 Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 12:04:00
HD10N
2.30 km, 60 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2090866 Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 12:02:00
52023 Tomíčková Eliška 0170002 ESOX ODEI 12:05:00
2061781 Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 12:08:00
2092407 Coufalová Thea ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno 12:11:00
7210817 Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno 12:14:00
2088149 Kresta Tomáš 0220001 ETAA 12:17:00
2073729 Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 12:20:00
2127533 Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 12:23:00
2121120 Poslušná Katka TZL1051 C SKOB Zlín 12:26:00
207812 Macka Sebastián LCE1112 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:29:00
331683 Skopalová Alexandra SKM0950 C KOB Směr Kroměříž 12:32:00
7204525 Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 12:35:00
2134321 Solař Jan TZL1003 C SKOB Zlín 12:41:00
2083371 Verner Jan TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno 12:44:00
2127543 Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 12:47:00
7000379 Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 12:53:00
51305 Rose Ondřej SKM0900 C KOB Směr Kroměříž 12:59:00
102 Mazálková Veronika ZBM0961 C SK Žabovřesky Brno 13:02:00
52258 Vlček Antonín KSU1121 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:05:00
2115725 Staroštík Jakub UOL1000 C SOB Olomouc 13:08:00
2111615 Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 13:11:00
2073656 Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 13:14:00
2121121 Klimešová Hana TZL0956 C SKOB Zlín 13:17:00
52510 Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 13:20:00
2115705 Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 13:23:00
2134321 Hustý Matěj TZL0903 C SKOB Zlín 13:26:00
207822 Pelikán David JPV1000 C Oddíl OS SK Prostějov 13:29:00
HDR
2.20 km, 65 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vavrečková Pavla STE1052 SK SKI-OB Šternberk 12:00:00
2075677 Matečný Matyáš JPV0909 C Oddíl OS SK Prostějov 12:00:00
2045208 Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov 12:00:00
2054644 Šichová Zuzana ZBM1155 C SK Žabovřesky Brno 12:00:00
0 Šímová Klaudie 0300001 Tesla Brno 12:00:00
2020742 Čeřovská Eliška KON1353 C KOB Konice 12:00:00
0 Staroštíková Eliška UOL1350 C SOB Olomouc 12:00:00
0 Dvořák Jan NNN1462 Neregistrovaní 12:00:00
0 Fleissig Antonín NNN1461 Neregistrovaní 12:00:00
52010 Fleissigová Kateřina NNN1131 Neregistrovaní 12:00:00
2124790 Svirák Timotej TBM1411 KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
0 Kubečková Klára 0010003 Olomouc 12:00:00
2111765 Svirák Samuel TBM1125 KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
0 Kubeček Jakub 0010002 Olomouc 12:00:00
0 Markovičová Ludmila JPV1150 C Oddíl OS SK Prostějov 12:00:00
446328 Šíma Filip TBM1213 C KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
446329 Šímová Julie TBM1055 C KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
0 Lorencová Justýna PLU1162 TJ SOKOL Plumlov 12:00:00
0 Malaska Vojtěch PLU1161 TJ SOKOL Plumlov 12:00:00
0 Malasková Linda PLU1163 TJ SOKOL Plumlov 12:00:00
0 Paseka Matěj Yul 0230002 Mabruk team Brno 12:00:00
2133909 Krestová Ema 0220002 ETAA 12:00:00
51513 Urválková Anna TBM1177 C KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
232620 Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 12:00:00
331752 Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 12:00:00
2087695 Matyšková Stela PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov 12:00:00
4634081 Ebnerová Alena KON1171 C KOB Konice 12:00:00
0 Kozel Kryštof 0190003 Family Point 12:00:00
53234 Hájek Vojtěch TBM1201 C KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
2102683 Fládr Jan PTE1400 C TJ Sokol Ptení 12:00:00
52592 Skřivánek František TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
976000 Stachoň Štěpán ZBM1212 C SK Žabovřesky Brno 12:00:00
307460 Bukovác Lukáš ZBM1007 C SK Žabovřesky Brno 12:00:00
515174 Smola Jakub TZL1111 C SKOB Zlín 12:00:00
428255 Smola Štěpán TZL1414 C SKOB Zlín 12:00:00
331424 Macka Matyáš LCE1313 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:00:00
416062 Slámová Emílie Inka LCE1253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:00:00
2087676 Doušková Daniela TBM1358 C KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
49364 Ratiborská Veronika JPV8077 C Oddíl OS SK Prostějov 12:00:00
0 Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:00:00
2112765 Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 12:00:00
219251 Daňková Viktorie SBK1353 KOB START Blansko 12:00:00
416083 Pěček Tobiáš SKM1100 C KOB Směr Kroměříž 12:00:00
811213 Daněk František SBK1010 C KOB START Blansko 12:00:00
416077 Kunovská Klaudie SKMXYXX KOB Směr Kroměříž 12:00:00
619094 Kunovská Natálie SKMXXXX KOB Směr Kroměříž 12:00:00
301254 Stiborová Blanka TVR7650 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 12:00:00
51199 Kollárovits Matěj AOP1101 C Orientační Běh Opava 12:00:00
51198 Kollárovitsová Julie AOP0951 C Orientační Běh Opava 12:00:00
2087636 Lasota Jakub 0090001 Lasota neregistrovaní 12:00:00
251023 Mrkvica Vít ZLH1600 C OOB TJ Zlaté Hory 12:00:00
442849 Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 12:00:00
0 Tomášek David STE1500 C SK SKI-OB Šternberk 12:00:00
0 Navrátilová Marie KYL0950 C SK SP Kylešovice 12:00:00
2099483 Lučan Ondřej LPU1101 C OK Lokomotiva Pardubice 12:00:00
8612 Perničková Dita NNN1200 Neregistrovaní 12:00:00
2102684 Šnajdrová Nikol PTE1050 C TJ Sokol Ptení 12:00:00
886264 Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 12:00:00
0 Herman Jakub KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:00:00
53240 Ptáčková Lucie TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
2120661 Kroutilová Eliška TBM1361 C KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
0 Liber Tomáš AOP1302 C Orientační Běh Opava 12:00:00
53348 Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 12:00:00
P
3.30 km, 120 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Dostálová Jindra 0310001 OBR 12:00:00
2020743 Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 12:00:00
0 Juřinová Adéla KSU5006 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:00:00
2020735 Možná Veronika NNN6060 Neregistrovaní 12:00:00
0 Janeček Petr 0280001 OBR 12:00:00
0 Baláčová Jana 0270002 Baláčovi 12:00:00
232345 Ševčík Robert TBM7010 C KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
0 Sviráková Božena TBM7887 KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
0 Svirák Pavel TBM7806 KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
301316 Hendrych Jaromír HOB6001 C SKOB Horní Benešov 12:00:00
301312 Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov 12:00:00
0 Paseková Tereza 0230003 Mabruk team Brno 12:00:00
0 Furmánek Zdeněk 0240001 železničáři 12:00:00
49465 Sladká Magdalena 0210002 PBM 12:00:00
52034 Sladký Marek 0210001 PBM 12:00:00
0 Kozlová Slávka 0190002 Family Point 12:00:00
2102553 Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 12:00:00
436930 Skopalová Kateřina SKMYYYY KOB Směr Kroměříž 12:00:00
2131187 Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 12:00:00
1400413 Kučera Viktor ZBM7608 C SK Žabovřesky Brno 12:00:00
443087 Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:00:00
0 Kollarovits Pavel AOP8101 C Orientační Běh Opava 12:00:00
301589 Handlová Andrea 0150001 ABC123 12:00:00
0 Verner Leoš 0130001 NOCH 12:00:00
49355 Krupa David TRI7602 C TJ TŽ Třinec 12:00:00
2112772 Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 12:00:00
2102551 Pospíšilová Lucie STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 12:00:00
2102537 Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 12:00:00
2143405 Kučera Martin STE7602 C SK SKI-OB Šternberk 12:00:00
331701 Riesslerová Eliška OTK0350 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 12:00:00
433095 Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 12:00:00
53122 Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 12:00:00
7206554 Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 12:00:00
7206538 Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 12:00:00
2127879 Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 12:00:00
7210910 Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 12:00:00
2067978 Kroutil Petr TBM7803 C KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
53822 Rytířová Silvie SKM76XX KOB Směr Kroměříž 12:00:00
232399 Grygarová Eva MOV7753 C SKOB Ostrava 12:00:00
2050641 Odehnalová Radka ADA7656 OOB Spartak Adamov 12:00:00
2045207 Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 12:00:00