Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Datum:
28.05.2016
Místo konání:
Černá Voda, místní část Nové Podhradí
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
1:10 000, E=5m
Ředitel závodu:
König Lukáš
Hlavní rozhodčí:
Fiala Jan - R1
Stavitel tratí:
Weiner Jakub - R2
Protokol:
Hlavní rozhodčí obdržel protest proti konečným výsledkům podložený vkladem 200 Kč. Znění protestu: Podáváme protest proti výsledkům, protože Miloš Nykodým před závodem na krátké trati (ČP 28.5.2016, Černá Voda) absolvoval v embargovaném prostoru již dva závody. LPU 8002 Tomáš Udržal LPU 9005 Radek Nožka LPU 9113 David Procházka Jury ve složení Zdenka Kozáková, Jan Netuka a Zdeněk Mazal protest projednala s následujícím výsledkem: Jury v poměru hlasů 2:1 rozhodla o vyhovění protestu a uložila hlavnímu rozhodčímu realizaci následujících opatření: 1. závodník Miloš Nykodým bude ve výsledcích závodu uveden mimo soutěž. 2. vklad za protest se vrací
Kategorie:
D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     P3     T5    
D14B
2.50 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lucie SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava 19:23
2. Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 21:25 + 2:02
3. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 21:51 + 2:28
4. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 21:55 + 2:32
5. Šmelíková Dorota LCE0260 B OOB TJ Slovan Luhačovice 22:13 + 2:50
6. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 22:28 + 3:05
7. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 23:36 + 4:13
8. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 23:41 + 4:18
9. Hubáčková Dagmar LCE0351 B OOB TJ Slovan Luhačovice 23:42 + 4:19
10. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 24:59 + 5:36
11. Bednaříková Sára LCE0252 B OOB TJ Slovan Luhačovice 25:22 + 5:59
12. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 25:31 + 6:08
13. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 27:13 + 7:50
14. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 27:23 + 8:00
15. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 28:02 + 8:39
16. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 28:37 + 9:14
17. Sedlářová Jolana TBM0359 B KOS TJ Tesla Brno 28:54 + 9:31
18. Kowalczyk Wiktoria 19P0450 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 29:17 + 9:54
19. Šuráňová Pavlína TZL0257 B SKOB Zlín 29:22 + 9:59
20. Mulíčková Markéta ABM0362 B KOB Moira Brno 30:29 + 11:06
21. Mazurek Joanna 49P0350 C DFS Wroclaw 31:40 + 12:17
22. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 32:07 + 12:44
23. Pišová Adéla LCE0551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:39 + 13:16
24. Banasiak Joanna 49P0450 C DFS Wroclaw 32:41 + 13:18
25. Becmer Aleksandra 49P0250 C DFS Wroclaw 32:43 + 13:20
26. Chabiera Lena 28P0351 C UNTS Warszawa 34:11 + 14:48
27. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 34:48 + 15:25
28. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 37:04 + 17:41
29. Kovalčíková Anna AOP0453 C Orientační Běh Opava 37:11 + 17:48
30. Piecek Emilia 19P0350 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 38:41 + 19:18
31. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 39:09 + 19:46
32. Borzym Izabela 27P0201 C BKS Wataha Warszawa 39:10 + 19:47
33. Králová Jolana TBM0360 B KOS TJ Tesla Brno 45:16 + 25:53
34. Tesařová Tereza KSU0393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:34 + 27:11
MS Szajer Paulina 49P9700 C DFS Wroclaw 45:51 + 26:28
D16A
2.80 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rückerová Šárka HOR0050 A TJ Jiskra Hořice 21:01
2. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 23:22 + 2:21
3. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:59 + 2:58
4. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 24:38 + 3:37
5. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 24:41 + 3:40
6. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:30 + 4:29
7. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 25:34 + 4:33
8. Nádeníčková Pavla NEJ0150 A TJ Jiskra Nejdek 26:32 + 5:31
9. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:38 + 5:37
10. Kochová Anna SJC0153 A Sportcentrum Jičín 26:40 + 5:39
11. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 26:51 + 5:50
12. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 27:24 + 6:23
13. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 27:34 + 6:33
14. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 27:45 + 6:44
15. Auermüllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 28:01 + 7:00
16. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 28:33 + 7:32
17. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 28:40 + 7:39
18. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 28:48 + 7:47
19. Hrabošová Magdalena ASU0099 A Magnus Orienteering 28:50 + 7:49
20. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 29:08 + 8:07
21. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 30:44 + 9:43
22. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 30:48 + 9:47
23. Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 31:04 + 10:03
24. Šlechtová Tereza KRL0152 A Kometa Kralovice 31:08 + 10:07
25. Škáchová Magdalena KAM0151 A OK Kamenice 31:50 + 10:49
26. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 32:08 + 11:07
27. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 32:09 + 11:08
28. Borovičková Valerie LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice 32:59 + 11:58
29. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek 33:02 + 12:01
30. Kubíčková Iva LPU0157 A OK Lokomotiva Pardubice 34:08 + 13:07
31. Držková Berenika LPU0151 A OK Lokomotiva Pardubice 34:09 + 13:08
32. Susek Julia 23P0150 C OK!Sport 34:36 + 13:35
32. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 34:36 + 13:35
34. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 36:19 + 15:18
35. Rydlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:34 + 15:33
36. Olszanka Gabriela 23P0151 C OK!Sport 36:49 + 15:48
37. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 37:07 + 16:06
38. Šrámková Hana RIC0051 A OB Říčany 41:42 + 20:41
39. Mianowska Julia 28P0150 C UNTS Warszawa 42:12 + 21:11
40. Filipová Tereza LPU0050 B OK Lokomotiva Pardubice 44:33 + 23:32
41. Ĺwica Katarzyna 19P0051 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 46:44 + 25:43
42. Staszak Alicja 28P0151 C UNTS Warszawa 47:31 + 26:30
D16B
2.50 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 23:07
2. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 23:19 + 0:12
3. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 23:36 + 0:29
4. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 24:07 + 1:00
5. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 24:14 + 1:07
6. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 24:41 + 1:34
7. Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 26:10 + 3:03
8. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:27 + 3:20
9. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 26:58 + 3:51
10. Piwko Gabiela 88P0050 C MKS Paulinum Jelenia Góra 27:27 + 4:20
11. Šabršulová Natálie LCE0054 B OOB TJ Slovan Luhačovice 27:35 + 4:28
12. Štefková Klára TBM0059 C KOS TJ Tesla Brno 28:25 + 5:18
13. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:58 + 5:51
14. Radová Kateřina ABM0199 B KOB Moira Brno 29:19 + 6:12
15. Mokrá Michaela ABM0063 C KOB Moira Brno 31:24 + 8:17
16. Boučková Anna TBM0051 B KOS TJ Tesla Brno 32:25 + 9:18
17. Čeleďová Justýna TZL0152 C SKOB Zlín 42:19 + 19:12
18. Malotová Kamila LCE0055 B OOB TJ Slovan Luhačovice 44:19 + 21:12
Špringlová Kamila TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno DISK
D18A
3.00 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Barbora RIC9850 A OB Říčany 23:03
2. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 23:29 + 0:26
3. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 24:04 + 1:01
4. Malinová Apolena SHK9952 A OK Slavia Hradec Králové 26:23 + 3:20
5. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 26:58 + 3:55
6. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 27:18 + 4:15
7. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 27:26 + 4:23
8. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 27:32 + 4:29
9. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 27:40 + 4:37
10. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 27:45 + 4:42
11. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 27:55 + 4:52
12. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 28:30 + 5:27
13. Šmelíková Tereza LCE9952 A OOB TJ Slovan Luhačovice 28:57 + 5:54
14. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 29:06 + 6:03
15. Fukalová Hana AOP9850 A Orientační Běh Opava 29:45 + 6:42
16. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 29:57 + 6:54
16. Waňková Martina LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice 29:57 + 6:54
18. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 30:15 + 7:12
19. Galla Zofia 1VP9851 C HKS Azymut Mochy 30:50 + 7:47
20. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 31:01 + 7:58
21. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 31:17 + 8:14
22. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 31:27 + 8:24
23. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 31:43 + 8:40
24. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 31:44 + 8:41
25. Chaloupková Veronika CHC9852 B K.O.B. Choceň 31:51 + 8:48
26. Zlámalová Nikola SJC9951 A Sportcentrum Jičín 32:18 + 9:15
27. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 32:32 + 9:29
28. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 33:18 + 10:15
29. Seidel Julia 1VP9950 C HKS Azymut Mochy 33:44 + 10:41
30. Čechová Klára AOP9951 A Orientační Běh Opava 34:28 + 11:25
31. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 35:10 + 12:07
31. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 35:10 + 12:07
33. Kinkorová Tereza LPM9850 A OK Lokomotiva Plzeň 35:22 + 12:19
34. Liberdová Jana TRI9852 A TJ TŽ Třinec 35:42 + 12:39
35. Hrabánková Zuzana PGP9950 A SK Praga 36:12 + 13:09
36. Zimmerová Kateřina KAM9850 A OK Kamenice 36:35 + 13:32
37. Marek Wiktoria 28P9950 C UNTS Warszawa 39:38 + 16:35
38. Murawska Marta 1VP9850 C HKS Azymut Mochy 40:18 + 17:15
39. Škarková Kateřina PGP9955 C SK Praga 42:21 + 19:18
40. Antonowicz Anna Maria 28P9850 C UNTS Warszawa 43:19 + 20:16
41. Hudská Ludmila TUR9851 C OOB TJ Turnov 43:27 + 20:24
42. Albrechtová Iveta KAM9950 B OK Kamenice 45:07 + 22:04
D18B
2.80 km, 55 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 26:47
2. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 28:56 + 2:09
3. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 30:50 + 4:03
4. Kůstková Daniela VIC9898 B OB Vizovice 31:14 + 4:27
5. Vlachová Kateřina KON9898 A KOB Konice 32:28 + 5:41
6. Chroustová Šárka ZBM9862 B SK Žabovřesky Brno 34:12 + 7:25
7. Utíkalová Kateřina TBM9952 B KOS TJ Tesla Brno 36:08 + 9:21
8. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 36:19 + 9:32
9. Švidrnochová Lenka SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava 38:34 + 11:47
10. Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice 40:49 + 14:02
11. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 46:40 + 19:53
D20A
3.40 km, 80 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7937
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chládková Simona LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice 26:32 8527
2. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 26:51 + 0:19 8428
3. Hiršová Gabriela ZBM9651 E SK Žabovřesky Brno 27:19 + 0:47 8282
4. Hančová Petra LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice 27:36 + 1:04 8194
5. Nováková Tereza DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka 28:40 + 2:08 7860
6. Šiková Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 29:00 + 2:28 7756
7. Sárközy Zsófia 17H9954 C Hungarian Team 29:44 + 3:12
8. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 30:12 + 3:40 7381
9. Péntek Gréti 17H9691 C Hungarian Team 30:59 + 4:27
9. Odehnalová Tereza ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno 30:59 + 4:27 7136
11. Cych Weronika PHK9696 R OK 99 Hradec Králové 31:26 + 4:54 6995
12. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 31:30 + 4:58 6974
13. Kovářová Lenka LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:43 + 5:11 6906
14. Goldmann Julia 17H9694 C Hungarian Team 31:54 + 5:22
15. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 32:04 + 5:32 6797
16. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 32:05 + 5:33 6792
17. Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:12 + 5:40 6755
18. Vališová Martina OSN9696 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:16 + 5:44 6734
19. Becze Rita 17H9654 C Hungarian Team 32:37 + 6:05
20. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 33:02 + 6:30 6495
21. Wanczyk Zuzanna 25P0051 C PUKS Mlode Orly 33:09 + 6:37
22. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 33:38 + 7:06 6307
23. Dominiak Dagmara 25P0050 C PUKS Mlode Orly 33:39 + 7:07
24. Kavánková Iva TZL9753 A SKOB Zlín 33:45 + 7:13 6271
25. Koderičová Tereza PHK9666 R OK 99 Hradec Králové 33:47 + 7:15 6260
26. Roškotová Lucie TUR9753 A OOB TJ Turnov 33:55 + 7:23 6218
27. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 34:01 + 7:29 6187
28. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 34:11 + 7:39 6135
29. Červená Adéla SHK9755 A OK Slavia Hradec Králové 34:17 + 7:45 6104
30. Veljačiková Hana PGP9756 A SK Praga 34:35 + 8:03 6010
31. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 34:42 + 8:10 5973
32. Gorczyca Maria 55P9700 C Grunwald Poznań 35:16 + 8:44
33. Sabelová Markéta TRI9656 R TJ TŽ Třinec 35:22 + 8:50 5765
34. Matyba Anna 34P9651 C WKS Grunwald Poznań 35:46 + 9:14
35. Jansová Doubravka LPU9750 A OK Lokomotiva Pardubice 36:12 + 9:40 5504
36. Kovacs Eszter 17H9692 C Hungarian Team 36:50 + 10:18
37. Slavíková Silvie PGP9751 A SK Praga 36:55 + 10:23 5280
38. Lavičková Michaela PGP9656 B SK Praga 41:01 + 14:29 3998
39. Liszka Eszter 17H9651 C Hungarian Team 43:34 + 17:02
40. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 44:44 + 18:12 2836
Winiczai Csenge C DISK
D20B
2.90 km, 60 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 47:26 0
D21E
4.30 km, 95 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9189
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Topinková Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 33:32 9901
2. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 34:22 + 0:50 9663
3. Hlavová Jindra ZBM8989 R SK Žabovřesky Brno 34:23 + 0:51 9658
4. Mechlová Lenka SHK9051 R OK Slavia Hradec Králové 34:59 + 1:27 9487
5. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 35:07 + 1:35 9449
6. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 35:26 + 1:54 9358
7. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 35:41 + 2:09 9287
8. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 35:47 + 2:15 9258
9. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 36:06 + 2:34 9168
10. Procházková Marie KAM9554 R OK Kamenice 36:25 + 2:53 9077
11. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 36:49 + 3:17 8963
12. Kulhavá Šárka LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice 36:54 + 3:22 8939
13. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno 37:03 + 3:31 8896
14. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 37:12 + 3:40 8854
15. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 37:29 + 3:57 8773
16. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 37:35 + 4:03 8744
17. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 37:53 + 4:21 8658
18. Hermanová Zuzana LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice 37:57 + 4:25 8639
19. Košárková Iva AOP8152 R Orientační Běh Opava 38:02 + 4:30 8615
20. Šimková Johanka ZBM9350 E SK Žabovřesky Brno 38:14 + 4:42 8558
21. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 38:30 + 4:58 8482
22. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 38:49 + 5:17 8392
23. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 38:56 + 5:24 8358
24. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 39:09 + 5:37 8296
25. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 40:09 + 6:37 8011
26. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 40:23 + 6:51 7944
27. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 40:25 + 6:53 7935
28. Szeliga Małgorzata 19P9350 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 40:59 + 7:27
29. Udržalová Pavla LPU8552 R OK Lokomotiva Pardubice 41:32 + 8:00 7615
30. Pietrowskaja Wioletta 28P9150 C UNTS Warszawa 42:35 + 9:03
31. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 42:45 + 9:13 7268
32. Tichovská Martina PGP8658 E SK Praga 44:00 + 10:28 6911
33. Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850 C UNTS Warszawa 46:16 + 12:44
34. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 48:00 + 14:28 5768
35. Wigha Malgorzata C 51:51 + 18:19
Čepová Daniela PHK8951 E OK 99 Hradec Králové DISK 0
D21A
3.70 km, 85 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7753
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Teplá Karolína SHK9251 C OK Slavia Hradec Králové 30:56 8287
2. Benešová Jana SJH9451 C SJH Jindřichův Hradec 31:08 + 0:12 8234
3. Čermáková Magdalena LCE9155 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:31 + 0:35 8133
4. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 32:01 + 1:05 8002
5. Voráčková Lenka OSN8555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:13 + 1:17 7949
6. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 32:53 + 1:57 7773
7. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 32:54 + 1:58 7769
8. Kosová Štěpánka LPU9460 C OK Lokomotiva Pardubice 32:58 + 2:02 7751
9. Šístková Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 33:42 + 2:46 7558
10. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 33:55 + 2:59 7501
11. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 34:18 + 3:22 7400
12. Dundrová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 35:12 + 4:16 7163
13. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 35:23 + 4:27 7115
14. Kazdová Lenka SJC8484 C Sportcentrum Jičín 36:14 + 5:18 6891
15. Wurzelová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:15 + 5:19 6886
16. Petrželová Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:27 + 5:31 6834
17. Pabich Maria 66P7606 C UKS Azymut Pabianice 36:30 + 5:34
18. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 36:34 + 5:38 6803
19. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 36:49 + 5:53 6737
20. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 36:55 + 5:59 6711
21. Chroustová Lenka ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno 37:32 + 6:36 6548
22. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 38:10 + 7:14 6381
23. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:36 + 7:40 6267
24. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 38:44 + 7:48 6232
25. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 38:49 + 7:53 6210
26. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 39:02 + 8:06 6153
27. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 39:09 + 8:13 6122
28. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 39:19 + 8:23 6078
29. Doleželová Kateřina LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice 40:12 + 9:16 5846
30. Ĺlusarczyk Katarzyna 23P8951 C OK!Sport 40:13 + 9:17
31. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 40:19 + 9:23 5815
32. Górska Kinga 39P8950 C UMKS Orkan Ostróda 40:21 + 9:25
33. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 40:29 + 9:33 5771
34. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 41:08 + 10:12 5600
35. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 41:51 + 10:55 5411
36. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 42:25 + 11:29 5262
37. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 43:15 + 12:19 5042
38. Hepnerová Martina SHK8152 R OK Slavia Hradec Králové 43:16 + 12:20 5038
39. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 43:25 + 12:29 4998
40. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 43:27 + 12:31 4989
41. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 44:14 + 13:18 4783
42. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 44:36 + 13:40 4686
43. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:42 + 13:46 4660
44. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 45:10 + 14:14 4537
45. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 46:22 + 15:26 4221
46. Hošková Tereza DOB8971 C KOB Dobruška 46:44 + 15:48 4124
47. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 46:56 + 16:00 4072
48. Wysocka Malwina 23P8500 C OK!Sport 47:53 + 16:57
49. Kocińska Agnieszka 39P8750 C UMKS Orkan Ostróda 50:11 + 19:15
50. MiĹkiewicz Martyna 23P8950 C OK!Sport 50:19 + 19:23
51. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 51:15 + 20:19 2935
52. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 51:23 + 20:27 2899
53. Fátorová Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 54:22 + 23:26 2113
54. Szlendak Joanna LCE9352 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:21 + 24:25
55. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 56:42 + 25:46 1499
56. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 67:24 + 36:28 0
57. Kalata Agnieszka 88P8950 C MKS Paulinum Jelenia Góra 79:38 + 48:42
58. Svobodná Šárka DKP8850 R Oddíl OB Kotlářka 83:42 + 52:46 0
Klimplová Lenka LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
D21B
3.50 km, 80 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 5294
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 37:10 5735
2. Przyczková Michaela LPU8499 E OK Lokomotiva Pardubice 38:13 + 1:03 5580
3. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 38:38 + 1:28 5519
4. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:14 + 2:04 5430
5. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 40:21 + 3:11 5265
6. Czajka Iza 23P8250 C OK!Sport 41:45 + 4:35
7. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 42:50 + 5:40 4899
8. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 44:26 + 7:16 4662
9. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 44:41 + 7:31 4625
10. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 45:09 + 7:59 4557
11. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:32 + 8:22 4500
12. Podešvová Vlasta ADA9251 C OOB Spartak Adamov 47:10 + 10:00 4259
13. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 48:31 + 11:21 4059
14. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 58:30 + 21:20 2585
15. Sýkorová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 60:56 + 23:46 2226
D21C
3.20 km, 80 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Peterková Viktorie LLI7551 C TJ Loko Liberec 105:53 0
Fidrmucová Linda UOL8650 C SOB Olomouc DISK 0
Křesťanová Gabriela TRI9251 C TJ TŽ Třinec DISK 0
D35B
3.30 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 32:45
2. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 37:23 + 4:38
3. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB Moira Brno 39:40 + 6:55
4. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 44:51 + 12:06
5. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 45:09 + 12:24
6. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:00 + 15:15
7. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 51:16 + 18:31
8. Radová Martina ABM7451 C KOB Moira Brno 51:58 + 19:13
9. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 52:08 + 19:23
10. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 52:33 + 19:48
11. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 52:57 + 20:12
12. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:42 + 26:57
13. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 68:31 + 35:46
14. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 74:45 + 42:00
15. Skripniková Kateřina FSP8051 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 78:15 + 45:30
16. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 78:55 + 46:10
17. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 79:50 + 47:05
18. Golinowska Elzbieta 1VP8050 C HKS Azymut Mochy 84:37 + 51:52
D40B
3.20 km, 65 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:21
2. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 33:08 + 3:47
3. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:58 + 4:37
4. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 34:14 + 4:53
5. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 37:11 + 7:50
6. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:47 + 9:26
7. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 40:39 + 11:18
8. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:51 + 11:30
9. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 45:41 + 16:20
10. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 48:57 + 19:36
11. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 51:07 + 21:46
12. Mianowska Dorota 28P7450 C UNTS Warszawa 56:06 + 26:45
13. Smrčková Věra KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:29 + 27:08
14. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 65:20 + 35:59
Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové DISK
Toborek Katarzyna 49P7400 C DFS Wroclaw DISK
D45B
2.80 km, 55 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 27:51
2. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 29:52 + 2:01
3. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 32:14 + 4:23
4. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 32:45 + 4:54
5. Wolek Ewa 28P6802 C UNTS Warszawa 34:13 + 6:22
6. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:16 + 6:25
7. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 34:43 + 6:52
8. Ciencialová Bohumila TRI6957 C TJ TŽ Třinec 35:27 + 7:36
9. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 35:29 + 7:38
10. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 38:25 + 10:34
11. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 38:27 + 10:36
12. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 38:40 + 10:49
13. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 38:53 + 11:02
14. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 40:11 + 12:20
15. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 40:46 + 12:55
16. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 40:47 + 12:56
17. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 41:27 + 13:36
18. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 42:04 + 14:13
19. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 48:33 + 20:42
20. Wolowczyk Mariola 28P6851 C UNTS Warszawa 50:07 + 22:16
21. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 74:24 + 46:33
Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno DISK
Valášková Šárka KAM6951 C OK Kamenice DISK
Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc DISK
D50B
2.70 km, 45 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:57
1. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 27:57 + 0:00
3. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 28:42 + 0:45
4. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 32:26 + 4:29
5. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 34:17 + 6:20
6. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:18 + 8:21
7. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 36:26 + 8:29
8. Uchytilová Jana JPV6677 C Oddíl OS SK Prostějov 36:58 + 9:01
9. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 38:11 + 10:14
10. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 38:29 + 10:32
11. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 38:45 + 10:48
12. Czerkawska Urszula 1SP6250 C Neregistrovaní - Czerkawska 39:16 + 11:19
13. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 40:18 + 12:21
14. Slezáková Jitka LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:28 + 12:31
15. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 40:51 + 12:54
16. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 41:34 + 13:37
17. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 48:15 + 20:18
18. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 48:33 + 20:36
19. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 50:49 + 22:52
20. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Havířov 54:37 + 26:40
D55B
2.50 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 35:28
2. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 36:57 + 1:29
3. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:00 + 1:32
4. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 37:29 + 2:01
5. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:55 + 10:27
6. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:22 + 10:54
7. Guglielmetti Daniela 5QX5950 C GOLD Savosa 48:11 + 12:43
MS Svobodná Madla DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka 27:42 +
D60B
2.40 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 29:34
2. Wysocka Jolanta 14P5650 C UKS Kometa Gliwice 34:33 + 4:59
3. Olbrycht Anna 73P5650 C OLBnO 86:50 + 57:16
Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
MS Horváth Magda 17H5750 C Hungarian Team 39:45 + 10:11
D65B
2.30 km, 30 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:19
2. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 48:19 + 11:00
3. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:08 + 16:49
H14B
2.90 km, 35 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský Jakub PHK0302 B OK 99 Hradec Králové 19:09
2. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:07 + 1:58
2. Milán Jakub TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno 21:07 + 1:58
4. Valík Adam AOP0301 B Orientační Běh Opava 22:02 + 2:53
5. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 22:13 + 3:04
6. Peterka Jakub LLI0404 B TJ Loko Liberec 22:40 + 3:31
7. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 22:50 + 3:41
8. Doležal Matyáš STE0208 B SK SKI-OB Šternberk 24:12 + 5:03
9. Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 24:24 + 5:15
10. Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:49 + 5:40
11. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 25:31 + 6:22
12. Průša Dominik VSP0406 B USK Praha 25:34 + 6:25
13. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:18 + 7:09
14. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:50 + 7:41
15. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 26:55 + 7:46
16. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 26:58 + 7:49
17. Štregl Matyáš VRL0301 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:03 + 7:54
18. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 28:03 + 8:54
19. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 28:12 + 9:03
20. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 28:14 + 9:05
21. Antonowicz Jan 28P0600 C UNTS Warszawa 28:15 + 9:06
22. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 28:22 + 9:13
23. Čech Vít AOP0302 B Orientační Běh Opava 28:51 + 9:42
24. Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 29:37 + 10:28
25. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 30:51 + 11:42
26. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 30:54 + 11:45
27. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 31:04 + 11:55
28. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 31:12 + 12:03
29. Kula Mateusz 1HP0202 C BnO Szczecin 31:20 + 12:11
30. Biernat Michal 1HP0200 C BnO Szczecin 31:56 + 12:47
31. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 32:27 + 13:18
32. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 32:30 + 13:21
33. Pipek Ondřej LPU0203 B OK Lokomotiva Pardubice 32:56 + 13:47
34. Toborek Jakub 49P0300 C DFS Wroclaw 32:59 + 13:50
35. Jończy Jakub 88P0300 C MKS Paulinum Jelenia Góra 33:29 + 14:20
36. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 33:53 + 14:44
37. Lička Adam TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno 33:57 + 14:48
38. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 33:59 + 14:50
39. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 36:16 + 17:07
40. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 36:20 + 17:11
41. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 37:59 + 18:50
42. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 38:02 + 18:53
43. Pachnik Stanisław 19P0300 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 38:21 + 19:12
44. Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 38:37 + 19:28
45. Cych Mikołaj 33P0300 C Echo Twardogóra 39:11 + 20:02
46. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 40:12 + 21:03
47. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:10 + 22:01
48. Gierus Mateusz 33P0302 C Echo Twardogóra 41:42 + 22:33
49. Wójtowicz Krzysztof 28P0401 C UNTS Warszawa 41:48 + 22:39
50. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 42:12 + 23:03
51. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 43:52 + 24:43
52. Palát Tomáš ABM0307 B KOB Moira Brno 44:52 + 25:43
53. Rada Štěpán ABM0404 B KOB Moira Brno 44:58 + 25:49
54. Kondys Jakub 1HP0201 C BnO Szczecin 47:43 + 28:34
55. Nowakowski Maciej 27P0200 C BKS Wataha Warszawa 61:42 + 42:33
56. Zaleski Jakub 88P0302 C MKS Paulinum Jelenia Góra 68:43 + 49:34
Kotkowiak Piotr 1HP0204 C BnO Szczecin DISK
H16A
3.50 km, 50 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 22:07
2. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 22:32 + 0:25
3. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 22:35 + 0:28
4. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 23:22 + 1:15
5. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 23:34 + 1:27
6. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 23:40 + 1:33
7. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 24:07 + 2:00
8. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 24:09 + 2:02
9. Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 24:30 + 2:23
10. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 24:51 + 2:44
10. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 24:51 + 2:44
12. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 25:05 + 2:58
13. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 25:22 + 3:15
14. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:40 + 3:33
15. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 25:50 + 3:43
16. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 26:02 + 3:55
17. Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno 26:11 + 4:04
18. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:25 + 4:18
19. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 27:08 + 5:01
20. Podmolík Jonáš TZL0001 A SKOB Zlín 27:13 + 5:06
21. Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno 27:16 + 5:09
22. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 27:33 + 5:26
23. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 27:39 + 5:32
24. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 27:51 + 5:44
25. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 27:59 + 5:52
26. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 28:51 + 6:44
27. Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga 28:52 + 6:45
28. Veselý Vojtěch SJH0001 A SJH Jindřichův Hradec 28:55 + 6:48
29. Byrczek Jan 14P0000 C UKS Kometa Gliwice 29:12 + 7:05
30. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 29:40 + 7:33
31. Ogdowski Bartlomiej 1CP0000 C UKS Siódemka Rumia 30:16 + 8:09
32. Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:27 + 9:20
33. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 31:51 + 9:44
34. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 32:56 + 10:49
35. Pierzchala Michal 28P0101 C UNTS Warszawa 33:10 + 11:03
36. Choros Tomasz 25P0001 C PUKS Mlode Orly 44:49 + 22:42
37. Petersburski Krystian 1HP0000 C BnO Szczecin 45:17 + 23:10
38. Průša Kryštof VSP0102 A USK Praha 48:57 + 26:50
39. Słoma Grzegorz 19P0100 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 56:17 + 34:10
H16B
3.20 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zentrich Dušan LCE0012 B OOB TJ Slovan Luhačovice 23:16
2. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:49 + 2:33
3. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 28:06 + 4:50
4. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 28:26 + 5:10
5. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 28:50 + 5:34
6. Bitto Maxim LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovice 29:29 + 6:13
7. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 31:54 + 8:38
8. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 33:13 + 9:57
9. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 33:28 + 10:12
10. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 37:09 + 13:53
11. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 37:23 + 14:07
12. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:29 + 14:13
13. Prachař Matouš UOL0000 B SOB Olomouc 39:24 + 16:08
14. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 41:35 + 18:19
15. Zimmer Jan ZVO0001 C OB SK Zvole 57:51 + 34:35
16. Zalewski Bartolomiej 88P0103 C MKS Paulinum Jelenia Góra 59:16 + 36:00
17. Samulski Trystian 88P0003 C MKS Paulinum Jelenia Góra 68:02 + 44:46
Forst Antonín MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha DISK
H18A
3.60 km, 70 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 22:02
2. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 22:13 + 0:11
3. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 22:34 + 0:32
4. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 23:18 + 1:16
5. Pek Daniel SHK9803 A OK Slavia Hradec Králové 23:19 + 1:17
6. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 23:30 + 1:28
7. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:45 + 1:43
8. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 23:50 + 1:48
9. Hlaváč Ondřej ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno 24:06 + 2:04
10. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 24:14 + 2:12
11. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 24:19 + 2:17
12. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 24:39 + 2:37
13. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:05 + 3:03
14. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 25:11 + 3:09
15. Sláma Dušan ASU9843 A Magnus Orienteering 25:19 + 3:17
16. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:40 + 3:38
17. Hausenblas Šimon KAM9803 A OK Kamenice 26:48 + 4:46
18. Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín 27:33 + 5:31
19. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 28:12 + 6:10
20. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:28 + 6:26
21. Gebrt Jan SHK9801 A OK Slavia Hradec Králové 29:01 + 6:59
22. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 29:13 + 7:11
23. Dekrét Jakub ZBM9907 A SK Žabovřesky Brno 29:25 + 7:23
24. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 29:29 + 7:27
25. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 29:42 + 7:40
26. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:40 + 8:38
27. Rutka Jan 28P9800 C UNTS Warszawa 30:48 + 8:46
28. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 30:57 + 8:55
29. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 31:31 + 9:29
30. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 31:34 + 9:32
31. Horčička Vít UOL9919 A SOB Olomouc 32:21 + 10:19
32. Biederman Marcin C 32:25 + 10:23
33. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 32:46 + 10:44
33. Bartoš Vojtěch PGP9809 A SK Praga 32:46 + 10:44
35. Láznička Václav TZL9901 A SKOB Zlín 33:04 + 11:02
36. Paukert Lukáš KUO9801 A KOB Ústí nad Orlicí 33:08 + 11:06
37. Kacper Kuca C 35:44 + 13:42
38. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 37:01 + 14:59
39. Kafka Matěj SJI9903 A OK Jihlava 37:06 + 15:04
40. Cuprys Gracjan 1VP9900 C HKS Azymut Mochy 37:30 + 15:28
41. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 38:00 + 15:58
42. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 39:26 + 17:24
43. Holesz Sebastian TRI9902 A TJ TŽ Třinec 42:49 + 20:47
44. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 44:46 + 22:44
45. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:13 + 23:11
46. Hubáček Filip JPV9800 A Oddíl OS SK Prostějov 50:08 + 28:06
47. Mossakowski Wojtek 28P9802 C UNTS Warszawa 50:25 + 28:23
Staszak Wiktor C DISK
Szuromi Matyas C DISK
Kašpar Ludvík BOR9805 A OK Jiskra Nový Bor DISK
H18B
3.30 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 29:44
2. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:45 + 2:01
3. Chaloupka Josef UOL9801 B SOB Olomouc 35:25 + 5:41
3. Kašpar Petr JPV9915 B Oddíl OS SK Prostějov 35:25 + 5:41
5. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 36:31 + 6:47
6. Šnyrch Jakub ABM9906 B KOB Moira Brno 38:28 + 8:44
7. Domagała Marcel 88P9800 C MKS Paulinum Jelenia Góra 38:42 + 8:58
8. Král Jan ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno 40:08 + 10:24
9. Šnyrch Tomáš ABM9919 B KOB Moira Brno 42:27 + 12:43
10. Tesař Vojtěch AOP9900 B Orientační Běh Opava 43:33 + 13:49
11. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 43:51 + 14:07
12. Zvoníček Jan SKM9801 B KOB Směr Kroměříž 44:51 + 15:07
13. Ingršt Matěj ABM9907 B KOB Moira Brno 48:28 + 18:44
14. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 55:26 + 25:42
H20A
4.10 km, 95 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8555
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fürst Matouš LLI9603 E TJ Loko Liberec 25:35 9225
2. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 26:06 + 0:31 9045
3. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 26:25 + 0:50 8935
4. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 26:49 + 1:14 8795
5. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 27:08 + 1:33 8685
6. Dalos Máté 17H9700 C Hungarian Team 27:43 + 2:08
7. Navrátil Šimon PGP9702 A SK Praga 28:56 + 3:21 8058
8. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 29:34 + 3:59 7838
9. Miavecz Balázs 17H9800 C Hungarian Team 29:44 + 4:09
10. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 29:49 + 4:14 7750
11. Egei Patrik 17H9801 C Hungarian Team 30:28 + 4:53
12. Kelbl Vladimír ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno 30:58 + 5:23 7350
13. Ormay Mihály 17H9901 C Hungarian Team 31:05 + 5:30
14. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 31:23 + 5:48 7205
15. Peregi Dániel 17H9701 C Hungarian Team 31:28 + 5:53
16. Porgányi Márk 17H9703 C Hungarian Team 31:40 + 6:05
17. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 31:48 + 6:13 7060
18. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 32:14 + 6:39 6909
19. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 32:55 + 7:20 6671
20. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 33:13 + 7:38 6566
21. Matuš Vojtěch VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 34:11 + 8:36 6229
22. Burda Matěj BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor 34:58 + 9:23 5957
23. Moravec Jakub KAM9702 A OK Kamenice 35:05 + 9:30 5916
24. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:49 + 10:14 5660
25. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 36:50 + 11:15 5306
26. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 37:35 + 12:00 5045
27. Zacher Márton 17H9803 C Hungarian Team 37:59 + 12:24
28. Werner Michal PGP9705 A SK Praga 38:05 + 12:30 4871
29. Wolowczyk Michal 28P9700 C UNTS Warszawa 38:20 + 12:45
30. Vacek Vojtěch SJI9602 R OK Jihlava 38:24 + 12:49 4761
31. Jurica Jan LPU9611 A OK Lokomotiva Pardubice 39:12 + 13:37 4482
32. Valášek Jiří KAM9700 A OK Kamenice 41:09 + 15:34 3803
33. Weiler Vince 17H9904 C Hungarian Team 42:02 + 16:27
34. Hortobágyi Ákos 17H9802 C Hungarian Team 51:05 + 25:30
Landovský Jakub PGP9601 A SK Praga DISK 0
Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering DISK 0
Skalický Matyáš KUO9605 A KOB Ústí nad Orlicí DISK 0
Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
H20B
3.40 km, 90 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 32:42 0
H21E
5.10 km, 105 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9504
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 32:17 10359
2. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 33:24 + 1:07 10021
3. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 33:59 + 1:42 9844
4. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 34:00 + 1:43 9839
5. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 34:17 + 2:00 9753
6. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 34:26 + 2:09 9707
7. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 34:30 + 2:13 9687
8. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 34:39 + 2:22 9641
9. Šmehlík Eduard SHK8702 R OK Slavia Hradec Králové 34:42 + 2:25 9626
10. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 34:48 + 2:31 9596
11. Nečas Jiří TZL9101 C SKOB Zlín 35:10 + 2:53 9485
12. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 35:28 + 3:11 9394
13. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 35:57 + 3:40 9247
14. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 36:01 + 3:44 9227
15. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 36:03 + 3:46 9217
16. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 36:12 + 3:55 9171
17. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 36:24 + 4:07 9111
18. Švirák Ondřej ZBM9103 R SK Žabovřesky Brno 36:45 + 4:28 9005
19. Schuster Marek AOP9303 E Orientační Běh Opava 36:46 + 4:29 9000
20. Navrátil Boris AOP9202 C Orientační Běh Opava 36:57 + 4:40 8944
21. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 37:19 + 5:02 8833
22. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 37:42 + 5:25 8717
23. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 37:57 + 5:40 8641
24. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 38:09 + 5:52 8580
25. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 38:37 + 6:20 8439
26. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 39:39 + 7:22 8125
27. Dzioba Mateusz C 39:46 + 7:29
28. Dudek Wojciech 25P0000 C PUKS Mlode Orly 40:07 + 7:50
29. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 40:12 + 7:55 7958
30. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 40:28 + 8:11 7878
31. Kalata Michał 88P8901 C MKS Paulinum Jelenia Góra 40:33 + 8:16
32. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 40:35 + 8:18
33. Pachnik Wojciech 19P9100 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 40:43 + 8:26
34. Kisvölcsey Ákos 17H7201 C Hungarian Team 41:14 + 8:57
35. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 41:15 + 8:58 7640
36. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 42:46 + 10:29 7180
37. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 43:12 + 10:55 7049
38. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 44:18 + 12:01 6715
39. Galicz Karol 27P8600 C BKS Wataha Warszawa 46:18 + 14:01
40. Wojnowicz Marek 19P9201 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 49:15 + 16:58
41. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 49:21 + 17:04 5184
42. Marchuk Ilya 28P8700 C UNTS Warszawa 54:44 + 22:27
43. Madej Mateusz 19P9101 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 58:16 + 25:59
Neumann Josef 33D8400 C USV TU Dresden DISK
Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Kamenický Jakub PHK9104 R OK 99 Hradec Králové DISK 0
MS Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 30:42 + 0
H21A
4.60 km, 100 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8440
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 32:58 9107
2. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 33:44 + 0:46 8903
3. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 34:01 + 1:03 8828
4. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 34:48 + 1:50 8619
5. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 34:58 + 2:00 8574
6. Losman Petr PHK7901 R OK 99 Hradec Králové 35:06 + 2:08 8539
7. Dragowski Kuba TUR9003 C OOB TJ Turnov 35:16 + 2:18 8494
8. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 35:26 + 2:28 8450
9. Fodor Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 35:48 + 2:50 8352
10. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 36:08 + 3:10 8264
11. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 36:10 + 3:12 8255
12. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 36:35 + 3:37 8144
13. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 36:48 + 3:50 8086
14. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 36:51 + 3:53 8073
15. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 36:55 + 3:57 8055
16. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 36:56 + 3:58 8050
17. Pavlovec Jan BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor 37:02 + 4:04 8024
18. Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno 37:17 + 4:19 7957
19. Sklenář Martin AOP9501 R Orientační Běh Opava 37:18 + 4:20 7953
20. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:22 + 4:24 7935
21. Skripnik Štěpán FSP7909 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 37:47 + 4:49 7824
22. Jirka Michal PTE8403 C TJ Sokol Ptení 37:49 + 4:51 7815
23. Košárek Pavel AOP7102 C Orientační Běh Opava 37:54 + 4:56 7793
24. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 38:04 + 5:06 7748
25. Fibír Tomáš FSP7901 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 38:05 + 5:07 7744
26. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:22 + 5:24 7668
27. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 38:27 + 5:29 7646
28. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 38:32 + 5:34 7624
29. Kamenický Jeroným OSN9549 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:34 + 5:36 7615
30. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 38:46 + 5:48 7562
31. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 38:59 + 6:01 7504
32. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 39:04 + 6:06 7482
32. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 39:04 + 6:06 7482
34. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 39:06 + 6:08 7473
35. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 39:07 + 6:09 7469
36. Waněk Adam LPU9505 R OK Lokomotiva Pardubice 40:17 + 7:19 7158
37. Garbacik Michal C 40:18 + 7:20
38. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 40:42 + 7:44 7047
39. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 40:48 + 7:50 7020
40. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 40:52 + 7:54 7002
41. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:35 + 8:37 6811
42. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:44 + 8:46 6771
43. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 41:59 + 9:01 6705
44. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 42:02 + 9:04 6691
45. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 42:07 + 9:09 6669
46. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 42:23 + 9:25 6598
46. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:23 + 9:25 6598
48. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 42:32 + 9:34 6558
49. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 42:33 + 9:35 6554
50. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 42:34 + 9:36 6549
51. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 42:44 + 9:46 6505
52. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 42:46 + 9:48 6496
53. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 42:52 + 9:54 6469
54. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 42:54 + 9:56 6460
54. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:54 + 9:56 6460
56. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 43:51 + 10:53 6207
57. Slezák Zdeněk LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:07 + 11:09 6136
58. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 44:10 + 11:12 6123
59. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 44:12 + 11:14 6114
60. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 44:16 + 11:18 6096
61. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 46:12 + 13:14 5581
62. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:24 + 13:26 5528
63. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 46:30 + 13:32 5501
64. Müller Martin PHK8903 C OK 99 Hradec Králové 46:47 + 13:49 5426
65. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 47:00 + 14:02 5368
66. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 47:32 + 14:34 5226
67. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 47:35 + 14:37 5212
68. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 48:23 + 15:25 4999
69. Pryjma Fryderyk JPV9803 A Oddíl OS SK Prostějov 48:53 + 15:55 4866
70. Gajkowski Bartosz C 49:29 + 16:31
71. Kuriak Jakub VZA9301 C Slávia ŽU Žilina 53:27 + 20:29
72. Prasal Jakub 25P0002 C PUKS Mlode Orly 59:50 + 26:52
73. Scultety Marton 17H9415 C Hungarian Team 68:11 + 35:13
74. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 88:07 + 55:09 0
Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň DISK 0
Pabich Tomasz 66P8200 C UKS Azymut Pabianice DISK
Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov DISK 0
Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga DISK 0
H21B
4.40 km, 80 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6822
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 29:54 7408
2. Štěrba Zbyněk LPU8304 C OK Lokomotiva Pardubice 30:50 + 0:56 7188
3. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 31:13 + 1:19 7097
4. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 31:23 + 1:29 7058
5. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 31:27 + 1:33 7042
6. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 31:39 + 1:45 6995
7. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:18 + 3:24 6606
8. Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno 33:38 + 3:44 6527
9. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 33:41 + 3:47 6515
10. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 33:48 + 3:54 6488
11. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 33:58 + 4:04 6449
12. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 34:08 + 4:14 6409
13. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:10 + 4:16 6401
14. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 34:59 + 5:05 6209
15. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 35:07 + 5:13 6177
16. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 35:08 + 5:14 6173
17. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno 35:32 + 5:38 6079
18. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 35:45 + 5:51 6028
19. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:48 + 5:54 6016
20. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 35:55 + 6:01 5989
21. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 35:56 + 6:02 5985
22. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 36:21 + 6:27 5886
23. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 36:45 + 6:51 5792
24. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 37:31 + 7:37 5611
25. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 37:43 + 7:49 5564
26. Kunc Petr MLA8801 C MLOK Mariánské Lázně 37:47 + 7:53 5548
27. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 38:03 + 8:09 5485
28. Hyka Jan TUR9002 C OOB TJ Turnov 38:11 + 8:17 5454
29. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 38:30 + 8:36 5379
30. Klapal Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 38:58 + 9:04 5269
30. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 38:58 + 9:04 5269
32. Stoklasa Bohumil PLU8417 C TJ SOKOL Plumlov 39:03 + 9:09 5249
33. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 39:06 + 9:12 5238
34. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 39:09 + 9:15 5226
35. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:23 + 9:29 5171
36. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 40:04 + 10:10 5009
36. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 40:04 + 10:10 5009
38. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 40:05 + 10:11 5006
39. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 40:23 + 10:29 4935
40. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 40:24 + 10:30 4931
41. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 40:35 + 10:41 4888
42. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:28 + 11:34 4679
43. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:49 + 11:55 4597
44. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:58 + 12:04 4561
45. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 42:06 + 12:12 4530
46. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:19 + 13:25 4243
47. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 43:36 + 13:42 4176
48. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 43:54 + 14:00 4105
49. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 45:18 + 15:24 3775
50. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 45:24 + 15:30 3751
51. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 46:26 + 16:32 3507
52. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 46:29 + 16:35 3496
53. Drągowski Piotr 23P8200 C OK!Sport 46:44 + 16:50
54. Stoszek Jakub AOP8300 C Orientační Běh Opava 47:16 + 17:22 3311
55. Vladimir Richter 37S7200 C Kysucke Nove Mesto 51:02 + 21:08
56. Humlíček Aleš ZBM7539 C SK Žabovřesky Brno 51:26 + 21:32 2328
57. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 53:21 + 23:27 1876
58. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 54:14 + 24:20 1667
59. Jiráček Josef SBK8501 C KOB Start Blansko 54:21 + 24:27
60. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 55:57 + 26:03 1262
61. Jarosi Adam 17H9416 C Hungarian Team 60:41 + 30:47
Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
H21C
3.80 km, 75 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jedlička Lukáš SHK8100 C OK Slavia Hradec Králové 42:13 0
2. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 53:17 + 11:04 0
Tejchman Jakub C DISK
Šňupárek Václav DKP9500 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Hrazdil Jiří 9BC8400 C NNN DISK
H35B
4.00 km, 65 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedlička Michal SHK7309 C OK Slavia Hradec Králové 30:18
2. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 30:54 + 0:36
3. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 31:24 + 1:06
4. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 34:39 + 4:21
5. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 34:52 + 4:34
6. Skripnik Ondřej FSP7502 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 36:04 + 5:46
7. Golinowski Pawel 1VP7900 C HKS Azymut Mochy 36:26 + 6:08
8. Rada Pavel ABM7401 C KOB Moira Brno 38:06 + 7:48
9. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 39:38 + 9:20
10. Krtička Luděk SSU7847 C SK Severka Šumperk 40:08 + 9:50
11. Cych Piotr 33P6800 C Echo Twardogóra 40:09 + 9:51
12. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 40:14 + 9:56
13. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:33 + 11:15
14. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 41:59 + 11:41
15. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 42:09 + 11:51
16. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:33 + 12:15
17. Binar Robert UOL7500 C SOB Olomouc 43:14 + 12:56
18. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:45 + 15:27
19. Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín 45:50 + 15:32
20. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:10 + 15:52
21. Plesinski Mariusz 1VP7300 C HKS Azymut Mochy 46:31 + 16:13
22. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 46:43 + 16:25
23. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB Moira Brno 47:05 + 16:47
24. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 48:01 + 17:43
25. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 49:16 + 18:58
26. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 49:45 + 19:27
27. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 50:16 + 19:58
28. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 51:31 + 21:13
29. Hubáček Libor LCE6721 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:53 + 22:35
30. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 52:54 + 22:36
31. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 53:27 + 23:09
32. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 55:30 + 25:12
33. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 59:20 + 29:02
34. Kroul Josef KSU7302 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:08 + 31:50
35. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:55 + 34:37
36. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 65:56 + 35:38
37. Šafek Jiří ZBM7606 C SK Žabovřesky Brno 68:01 + 37:43
Zabel Robert C DISK
Tkaczuk Tomasz 66P7900 C UKS Azymut Pabianice DISK
Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha DISK
H40B
3.70 km, 60 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dénes Zoltán 17H7200 C Hungarian Team 27:43
2. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 29:16 + 1:33
3. Mankus Guntars NN1 C OK Saldus Latvia 29:58 + 2:15
4. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 34:50 + 7:07
5. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 37:26 + 9:43
6. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 38:06 + 10:23
7. Jończy Daniel 88P7500 C MKS Paulinum Jelenia Góra 38:12 + 10:29
8. Mianowski Rafał 28P7300 C UNTS Warszawa 41:10 + 13:27
9. Horčička Petr UOL7007 C SOB Olomouc 42:29 + 14:46
10. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:13 + 16:30
11. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 44:42 + 16:59
12. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 45:26 + 17:43
13. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:20 + 18:37
14. Kašpar Jaroslav UOL7004 C SOB Olomouc 46:57 + 19:14
15. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 46:59 + 19:16
16. Kůstka Marek VIC6403 C OB Vizovice 49:32 + 21:49
17. Féder Medard LCE7311 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:24 + 28:41
18. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 56:35 + 28:52
19. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 58:42 + 30:59
20. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 59:57 + 32:14
21. Banasiak Marcin 49P7300 C DFS Wroclaw 62:55 + 35:12
22. Smrček Petr KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:50 + 48:07
Nowakowski Sławomir 27P7400 C BKS Wataha Warszawa DISK
H45B
3.60 km, 65 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 25:45
2. Vandas Luděk PHK C OK 99 Hradec Králové 26:35 + 0:50
3. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 28:25 + 2:40
4. Ratajczak Piotr 23P6901 C OK!Sport 29:14 + 3:29
5. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 29:50 + 4:05
6. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 30:09 + 4:24
7. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 30:22 + 4:37
8. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 30:30 + 4:45
9. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 30:31 + 4:46
10. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 30:38 + 4:53
11. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 30:49 + 5:04
11. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 30:49 + 5:04
13. Pachnik Dariusz 19P6900 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 31:56 + 6:11
14. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 32:00 + 6:15
15. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 32:27 + 6:42
16. Dzik Mirosław 86P7102 C LKS Górzanka Nawojowa Góra 33:40 + 7:55
17. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:46 + 8:01
18. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 34:57 + 9:12
19. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:50 + 10:05
20. Szczygieł Marcin 49P7100 C DFS Wroclaw 36:28 + 10:43
21. Staszak Artur 28P7000 C UNTS Warszawa 37:04 + 11:19
22. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 37:34 + 11:49
23. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Havířov 37:55 + 12:10
24. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 38:37 + 12:52
25. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 39:01 + 13:16
25. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 39:01 + 13:16
27. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 40:16 + 14:31
28. Borčin Peter TPB C 40:55 + 15:10
29. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 42:19 + 16:34
30. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB Moira Brno 49:00 + 23:15
31. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 49:22 + 23:37
32. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 52:22 + 26:37
33. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:53 + 27:08
34. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 63:12 + 37:27
MS Becmer Dariusz 49P0151 C DFS Wroclaw 38:10 + 12:25
MS Mazurek Piotr 49P0302 C DFS Wroclaw 60:02 + 34:17
H50B
3.40 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 26:04
2. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 28:16 + 2:12
3. Chachurski Ryszard 45P6300 C KU AZS WAT Warszawa 29:43 + 3:39
4. Valášek Petr KAM6600 C OK Kamenice 31:03 + 4:59
5. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 32:12 + 6:08
5. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 32:12 + 6:08
7. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 32:19 + 6:15
8. Wolowczyk Marek 28P6300 C UNTS Warszawa 32:42 + 6:38
9. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 33:08 + 7:04
10. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 33:25 + 7:21
11. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 34:09 + 8:05
12. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 34:57 + 8:53
13. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 35:23 + 9:19
14. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 35:40 + 9:36
15. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 35:48 + 9:44
16. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 36:37 + 10:33
17. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 37:02 + 10:58
18. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 38:10 + 12:06
19. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:52 + 13:48
20. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 41:33 + 15:29
21. Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava 45:22 + 19:18
22. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 46:04 + 20:00
23. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 48:39 + 22:35
24. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 50:23 + 24:19
Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice DISK
H55B
3.20 km, 45 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 25:41
2. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Havířov 27:12 + 1:31
3. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 28:10 + 2:29
4. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 29:53 + 4:12
5. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 29:54 + 4:13
6. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 31:52 + 6:11
7. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:35 + 6:54
8. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 32:51 + 7:10
9. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:06 + 7:25
10. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:08 + 8:27
11. Plášek Martin C 34:22 + 8:41
12. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 34:42 + 9:01
13. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 37:27 + 11:46
14. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:57 + 12:16
15. Juračka Zdeněk HAV5702 C SKOB Havířov 38:04 + 12:23
16. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 38:08 + 12:27
17. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:33 + 12:52
18. Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 38:53 + 13:12
19. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 39:52 + 14:11
20. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 41:10 + 15:29
20. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 41:10 + 15:29
22. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:02 + 16:21
23. Konstanciak Andrzej 23P5901 C OK!Sport 46:00 + 20:19
24. Czerkawski Waclaw 1SP6000 C Neregistrovaní - Czerkawska 50:10 + 24:29
25. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 50:34 + 24:53
H60B
2.70 km, 35 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Guglielmetti Francesco 5QX5400 C GOLD Savosa 21:13
2. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 26:46 + 5:33
3. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 29:57 + 8:44
4. Hones Sepp 26A5400 C HSV Ried 30:45 + 9:32
5. Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:58 + 9:45
6. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 31:44 + 10:31
7. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 32:02 + 10:49
8. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 32:50 + 11:37
9. Hauswirt Ueli C 34:02 + 12:49
10. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 38:29 + 17:16
11. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 41:25 + 20:12
12. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 42:26 + 21:13
13. Věžník Antonín ADA5505 C OOB Spartak Adamov 44:10 + 22:57
14. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 49:17 + 28:04
H65B
2.50 km, 35 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trzpil Lech 23P4900 C OK!Sport 28:03
2. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 28:24 + 0:21
3. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:33 + 1:30
4. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 29:55 + 1:52
5. Peterka Josef LLI4702 C TJ Loko Liberec 30:20 + 2:17
6. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 30:50 + 2:47
7. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 32:40 + 4:37
8. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 32:41 + 4:38
9. Edward Bartkowiak 55P4800 C Grunwald Poznań 37:07 + 9:04
10. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 37:08 + 9:05
11. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 38:55 + 10:52
12. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 39:32 + 11:29
13. Sponar Jan TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno 40:24 + 12:21
14. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 42:08 + 14:05
15. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 42:37 + 14:34
16. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 48:22 + 20:19
17. Wysocki Andrzej 14P5100 C UKS Kometa Gliwice 54:29 + 26:26
18. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 101:00 + 72:57
H70B
2.40 km, 35 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:53
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 26:37 + 3:44
3. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 30:15 + 7:22
4. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 30:40 + 7:47
5. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 30:41 + 7:48
6. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 31:37 + 8:44
7. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 40:49 + 17:56
8. Blimke Roman 1WP4600 C Neregistrovaní - Blimke 47:11 + 24:18
9. Waldemar Pietkiewicz 55P4301 C Grunwald Poznań 49:37 + 26:44
10. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Havířov 50:06 + 27:13
H75B
2.20 km, 20 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 78:09
P3
2.60 km, 30 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Tomáš SCP8200 C OK Sparta Praha 21:21
2. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno 25:42 + 4:21
3. Novosad Pavel TZL0404 B SKOB Zlín 25:58 + 4:37
4. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 27:50 + 6:29
5. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 29:27 + 8:06
6. Hustý Adam TZL0403 C SKOB Zlín 30:04 + 8:43
7. Uhnavá Markéta ZBM8485 C SK Žabovřesky Brno 32:05 + 10:44
8. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 34:26 + 13:05
9. Šemnický Jakub TZL0400 B SKOB Zlín 34:47 + 13:26
10. Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 37:19 + 15:58
11. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 38:06 + 16:45
12. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 38:19 + 16:58
13. Batani Valentina TZL0551 C SKOB Zlín 38:21 + 17:00
14. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 39:13 + 17:52
15. Začalová Barbora ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 39:40 + 18:19
16. Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín 39:52 + 18:31
17. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 40:17 + 18:56
18. Fialová Tereza TZL9090 C SKOB Zlín 41:42 + 20:21
19. Kolaříková Eliška TZL0452 C SKOB Zlín 42:17 + 20:56
20. Melichárková Kristína TZL0504 C SKOB Zlín 42:58 + 21:37
21. Sláma Šimon LCE0502 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:24 + 22:03
22. Wołek Stanisław 28P0400 C UNTS Warszawa 44:24 + 23:03
23. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 45:10 + 23:49
24. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 45:16 + 23:55
25. Chabiera Filomena 28P0751 C UNTS Warszawa 46:28 + 25:07
26. Mianowska Tosia 28P0750 C UNTS Warszawa 46:33 + 25:12
27. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:34 + 25:13
28. Antonowicz Jerzy 28P6800 C UNTS Warszawa 47:23 + 26:02
29. Chachurski Mieszko 28P0701 C UNTS Warszawa 47:27 + 26:06
30. Prusinski Kacper 28P0404 C UNTS Warszawa 49:02 + 27:41
31. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 49:04 + 27:43
32. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 49:05 + 27:44
33. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 49:41 + 28:20
34. Hanáková Zuzana SLA8151 C SKOB Slaný 49:55 + 28:34
35. Wierzbicki Witold 28P0406 C UNTS Warszawa 50:04 + 28:43
36. Hrouzová Jiřina KRN6151 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:12 + 28:51
37. Kroul Jiří KSU0505 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:37 + 29:16
38. Banasiak Anna 49P0650 C DFS Wroclaw 50:42 + 29:21
39. Malinowski Michal 28P0403 C UNTS Warszawa 50:51 + 29:30
40. Serafin Kacper 28P0408 C UNTS Warszawa 51:28 + 30:07
41. Urbankiewicz Kacper 28P0405 C UNTS Warszawa 51:51 + 30:30
42. Haider Anna 26A5650 C HSV Ried 52:30 + 31:09
43. Czaschová Klára C 52:39 + 31:18
44. Chojka Krzysztof 28P0402 C UNTS Warszawa 52:45 + 31:24
45. Skripnik Nikola FSP0600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 53:15 + 31:54
46. Pernička Václav TZL0602 C SKOB Zlín 53:20 + 31:59
47. Jadviščok Ladislav C 55:00 + 33:39
48. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 55:36 + 34:15
49. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:28 + 35:07
50. Klechová Karolína AOP0452 C Orientační Běh Opava 57:32 + 36:11
51. Good Julie SBR0750 C SKOB Bruntál 58:48 + 37:27
52. Matochová Adéla TZL0552 C SKOB Zlín 59:15 + 37:54
53. Wójtowicz Katarzyna 28P7050 C UNTS Warszawa 59:21 + 38:00
54. Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 59:48 + 38:27
55. Malak Maria 28P0450 C UNTS Warszawa 60:19 + 38:58
56. Netuková Hana SHK7052 C OK Slavia Hradec Králové 60:33 + 39:12
57. Netuková Anežka SHK0750 C OK Slavia Hradec Králové 61:03 + 39:42
58. Zych Wiktor 28P0410 C UNTS Warszawa 61:08 + 39:47
59. Swobodzinska Aniela 28P0552 C UNTS Warszawa 61:34 + 40:13
60. Gajda Tymon 28P0500 C UNTS Warszawa 61:52 + 40:31
61. Drosik Oskar 28P0407 C UNTS Warszawa 63:37 + 42:16
62. Skripnik Matouš FSP0800 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 64:51 + 43:30
63. Lewandowski Jakub 28P0501 C UNTS Warszawa 65:08 + 43:47
64. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 65:47 + 44:26
65. Kroul František KSU1010 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:26 + 45:05
66. Horová Klára PGP8455 C SK Praga 68:35 + 47:14
67. Hajkowicz Filip 28P0502 C UNTS Warszawa 72:49 + 51:28
68. Lubczynski Maciej 28P0503 C UNTS Warszawa 74:17 + 52:56
69. Kubová Markéta C 74:58 + 53:37
70. Kropacz Daria 28P0550 C UNTS Warszawa 75:41 + 54:20
71. Slámová Alena LCE0000 C OOB TJ Slovan Luhačovice 76:04 + 54:43
72. Podhrázský Tomáš ZBM1101 C SK Žabovřesky Brno 77:38 + 56:17
73. Mrugacz Szymon 28P0504 C UNTS Warszawa 79:51 + 58:30
74. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 89:06 + 67:45
75. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 91:02 + 69:41
Goossems Dirvi C DISK
Brhelová Luisa ZLH C OOB TJ Zlaté Hory DISK
Halewicz Julia C DISK
Dalibor Jakub C DISK
Kotkowiak Bartosz 1HP0001 C BnO Szczecin DISK
Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín DISK
Jelewski Karol 33P0500 C Echo Twardogóra DISK
Wittiw Miriam 33P0450 C Echo Twardogóra DISK
Zawada Marcelina 19P0752 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny DISK
Szeliga Sonia 19P0750 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny DISK
Kowalczyk Honorata 19P0650 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny DISK
Pachnik Jędrzej 19P0600 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny DISK
Zawada Karolina 19P0551 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny DISK
Lipka Maria 28P0551 C UNTS Warszawa DISK
Wietrzynski Jakub 28P0409 C UNTS Warszawa DISK
Zimmer Jiří ZVO6601 C OB SK Zvole DISK
Said Mahmoud UOL6900 C SOB Olomouc DISK
Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Szczygieł Hanna 49P0700 C DFS Wroclaw DISK
T5
3.50 km, 55 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kazda Ondřej SJC8202 C Sportcentrum Jičín 22:12
2. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 28:53 + 6:41
3. Muller Matthias C 29:54 + 7:42
4. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 33:04 + 10:52
5. Hajnal Dorottya 25H0001 C Tabáni Spartacus 36:09 + 13:57
6. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 36:39 + 14:27
7. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 37:31 + 15:19
8. Völgyesi Melody 25H9701 C Tabáni Spartacus 37:41 + 15:29
9. Poltoratskyi Denys 26U7200 C Kharkiv 37:45 + 15:33
10. Miháczi Zoltán 53H0000 C Neregistrovaní - Mihaczi 38:19 + 16:07
11. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 40:12 + 18:00
12. Hlaváč Jiří C 41:18 + 19:06
13. Benroth Jakub TZL9002 C SKOB Zlín 43:11 + 20:59
14. Mulle Auke C 45:19 + 23:07
15. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:47 + 23:35
16. Weiler Zsolt 17H6200 C Hungarian Team 46:26 + 24:14
17. Podhrázský Zbyšek MBM8242 C O-mikron 46:27 + 24:15
18. Koporová Lenka ZBM9753 B SK Žabovřesky Brno 49:20 + 27:08
19. Binarová Jitka C 49:54 + 27:42
20. Benrothová Irena 5YC0050 C Benroth 51:07 + 28:55
21. Schejbalová Karina C 51:11 + 28:59
22. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:34 + 31:22
23. Sochor Vít HAV9105 C SKOB Havířov 54:11 + 31:59
24. Toth Agnes 17H9090 C Hungarian Team 54:59 + 32:47
25. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:03 + 32:51
26. Semerád Jan KON9411 C KOB Konice 55:30 + 33:18
27. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:32 + 34:20
28. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 58:23 + 36:11
29. Skonieczny Andrzej 29P5701 C Paulinum J.G. 61:20 + 39:08
30. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 63:17 + 41:05
31. Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín 66:01 + 43:49
32. Nebeský Daniel C 66:47 + 44:35
33. Žaloudík Jiří KRN8601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 74:25 + 52:13
34. Groh Alexander C 95:08 + 72:56
Voborská Jana C DISK
Hornová Lenka 6NX0051 C Neregistrovaní - Procházka DISK
Grygarová Veronika 6NX0050 C Neregistrovaní - Procházka DISK
Šudřich Tomáš KON0013 C KOB Konice DISK