Logo

Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace)

Datum:
01.10.2016
Místo konání:
Pustá Rybná
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
kategorie D/H16 - 40 1:15000, ostatní 1:10000
Ředitel závodu:
Stránský Dušan - R2
Hlavní rozhodčí:
Zitka Adam - R1
Stavitel tratí:
Fencl Petr - R2
Kategorie:
D16A     D16B     D16C     D18H     D18A     D18B     D18C     D20A     D20B     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H16H     H16A     H16B     H16C     H18H     H18A     H18B     H18C     H20A     H20B     H21A     H21B     H21C     H21D     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T3     T6     T9    

D16A 5.10 km, 150 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějková Barbora SJC0156 B Sportcentrum Jičín 41:24
2. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 41:40 + 0:16
3. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 42:30 + 1:06
4. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek 42:34 + 1:10
5. Gárdonyi Csilla 17H0151 C Hungarian Team 42:43 + 1:19
6. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 43:33 + 2:09
7. Rydlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:50 + 4:26
8. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 46:09 + 4:45
9. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 46:19 + 4:55
10. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 46:29 + 5:05
11. Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 47:06 + 5:42
12. Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 47:38 + 6:14
13. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 47:55 + 6:31
14. Zimová Barbora SHK0151 B OK Slavia Hradec Králové 48:27 + 7:03
14. Hajdu Nelli 17H0152 C Hungarian Team 48:27 + 7:03
16. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 48:37 + 7:13
17. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 48:45 + 7:21
18. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 49:00 + 7:36
19. Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:56 + 8:32
20. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 50:58 + 9:34
21. Kundratová Lucie TZL0058 A SKOB Zlín 51:20 + 9:56
22. Šlechtová Tereza KRL0152 A Kometa Kralovice 51:55 + 10:31
23. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:37 + 11:13
24. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:54 + 15:30
25. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:48 + 21:24
26. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 76:18 + 34:54

D16B 5.10 km, 140 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 39:43
2. Szuromi Hanga 17H0051 C Hungarian Team 39:54 + 0:11
3. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 39:58 + 0:15
4. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:30 + 0:47
5. Černá Kateřina MLA0251 A MLOK Mariánské Lázně 42:41 + 2:58
6. Borovičková Valerie LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice 43:13 + 3:30
7. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 44:04 + 4:21
8. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 45:34 + 5:51
9. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 46:18 + 6:35
10. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 47:16 + 7:33
11. Machová Marie LME0050 B SK Los Mělník 47:40 + 7:57
12. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 48:45 + 9:02
13. Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 49:33 + 9:50
14. Kejmarová Jana STH0152 C SK Studenec 50:04 + 10:21
15. Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice 50:09 + 10:26
16. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 50:19 + 10:36
17. Szokol Kamilla 17H0054 C Hungarian Team 51:52 + 12:09
18. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:45 + 13:02
19. Svobodová Anna KTA0151 B SK Kotnov Tábor 56:26 + 16:43
20. Blahová Pavla EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha 56:45 + 17:02
21. Kubíčková Iva LPU0157 A OK Lokomotiva Pardubice 59:10 + 19:27
22. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:29 + 19:46
23. Štráchalová Diana KRE0150 A OOB TJ Sokol Křemže 60:21 + 20:38
24. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 63:47 + 24:04

D16C 5.10 km, 140 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 A Sportcentrum Jičín 36:12
2. Rückerová Šárka HOR0050 A TJ Jiskra Hořice 38:48 + 2:36
3. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 40:09 + 3:57
4. Bejvlová Karolína LME0250 A SK Los Mělník 41:11 + 4:59
5. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 42:54 + 6:42
6. Mašínová Anna TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:54 + 8:42
7. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 44:59 + 8:47
8. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 45:04 + 8:52
9. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 45:38 + 9:26
10. Škáchová Magdalena KAM0151 A OK Kamenice 47:57 + 11:45
11. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 48:24 + 12:12
12. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:35 + 12:23
13. Toth Blanka 17H0050 C Hungarian Team 48:45 + 12:33
14. Nádeníčková Pavla NEJ0150 A TJ Jiskra Nejdek 49:36 + 13:24
15. Držková Berenika LPU0151 A OK Lokomotiva Pardubice 51:06 + 14:54
16. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 51:42 + 15:30
17. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 53:41 + 17:29
18. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 56:36 + 20:24
19. Staňková Markéta VPM0153 C KOS Slavia VŠ Plzeň 59:31 + 23:19
20. Pšenčíková Adéla KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:42 + 23:30
21. Čeleďová Justýna TZL0152 C SKOB Zlín 81:11 + 44:59

D18H 5.60 km, 150 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kishanti Petra 17H0255 C Hungarian Team 46:00
2. Néda Júlia 17H0253 C Hungarian Team 49:50 + 3:50
3. Takács Szilvia 17H0250 C Hungarian Team 49:53 + 3:53
4. Dominika Mérö 44H0150 C Veszprémi Honvéd SE 52:39 + 6:39
5. Takács Orsolya 17H9851 C Hungarian Team 53:24 + 7:24
6. Vajda Luca 17H9958 C Hungarian Team 53:53 + 7:53
7. Zacher Noémi 17H0053 C Hungarian Team 54:21 + 8:21
8. Apró Vivien 17H0150 C Hungarian Team 56:30 + 10:30
9. Pataki Virág 17H0256 C Hungarian Team 61:40 + 15:40
10. Bertóti Laura 17H0052 C Hungarian Team 63:18 + 17:18

D18A 5.50 km, 140 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 37:21
2. Vyhnálková Barbora RIC9850 A OB Říčany 39:07 + 1:46
3. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 41:49 + 4:28
4. Vékony Vanda 17H9952 C Hungarian Team 44:25 + 7:04
5. Matoušová Kateřina VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:46 + 7:25
6. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 45:11 + 7:50
7. Sárközy Zsófia 17H9954 C Hungarian Team 45:16 + 7:55
8. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 46:02 + 8:41
9. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 46:21 + 9:00
10. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 47:50 + 10:29
11. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 48:34 + 11:13
12. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 49:24 + 12:03
13. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 51:20 + 13:59
14. Nechutová Aneta PZR9951 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:32 + 14:11
15. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 52:09 + 14:48
16. Chroustová Šárka ZBM9862 B SK Žabovřesky Brno 52:36 + 15:15
17. Hrabánková Zuzana PGP9950 A SK Praga 55:50 + 18:29
18. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 56:04 + 18:43
19. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:08 + 23:47
20. Pelcová Tereza MAS9853 B KČT Aš 67:57 + 30:36
21. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 93:46 + 56:25

D18B 5.60 km, 150 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 41:33
2. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 41:45 + 0:12
3. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 43:52 + 2:19
4. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:21 + 4:48
5. Albrechtová Iveta KAM9950 B OK Kamenice 47:15 + 5:42
6. Čechová Klára AOP9951 A Orientační Běh Opava 47:31 + 5:58
7. Waňková Martina LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice 48:24 + 6:51
8. Porgányi Anna 17H9951 C Hungarian Team 49:42 + 8:09
9. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 50:03 + 8:30
10. Fukalová Hana AOP9850 A Orientační Běh Opava 50:32 + 8:59
11. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 52:46 + 11:13
12. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 52:57 + 11:24
13. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 54:11 + 12:38
14. Tiszlavecz Veronika 17H9956 C Hungarian Team 54:23 + 12:50
15. Utíkalová Kateřina TBM9952 A KOS TJ Tesla Brno 56:13 + 14:40
16. Knížková Šárka TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:03 + 16:30
17. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 63:16 + 21:43
18. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 63:56 + 22:23
19. Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec 64:09 + 22:36

D18C 5.50 km, 140 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 A SOB Olomouc 37:44
2. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 40:24 + 2:40
3. Malinová Apolena SHK9952 A OK Slavia Hradec Králové 42:25 + 4:41
4. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 42:49 + 5:05
5. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 44:21 + 6:37
6. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 45:51 + 8:07
7. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 47:12 + 9:28
8. Király Boróka 17H9957 C Hungarian Team 47:23 + 9:39
9. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 48:29 + 10:45
10. Zlámalová Nikola SJC9951 A Sportcentrum Jičín 48:52 + 11:08
11. Pataki Réka Dalida BBM9951 A BETA URSUS Orienteering 51:39 + 13:55
12. Vlachová Kateřina KON9898 A KOB Konice 53:18 + 15:34
13. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 57:28 + 19:44
14. Liberdová Jana TRI9852 A TJ TŽ Třinec 58:18 + 20:34
15. Svobodová Jana KTA9951 B SK Kotnov Tábor 64:07 + 26:23

D20A 6.50 km, 180 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8231

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hančová Petra LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice 45:44 8812
2. Kulhavá Eliška LPU9657 R OK Lokomotiva Pardubice 47:47 + 2:03 8440
3. Šiková Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 47:50 + 2:06 8430
4. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 49:10 + 3:26 8188
5. Weiler Virág BBM9650 R BETA URSUS Orienteering 51:31 + 5:47 7761
6. Kavánková Iva TZL9753 A SKOB Zlín 52:01 + 6:17 7670
7. Hiršová Gabriela ZBM9651 E SK Žabovřesky Brno 52:05 + 6:21 7658
8. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 53:54 + 8:10 7328
9. Chládková Simona LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice 54:04 + 8:20 7298
10. Červená Adéla SHK9755 A OK Slavia Hradec Králové 55:25 + 9:41 7053
11. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 56:49 + 11:05 6798
12. Veljačiková Hana PGP9756 A SK Praga 57:10 + 11:26 6735
13. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 59:05 + 13:21 6386
14. Jansová Doubravka LPU9750 A OK Lokomotiva Pardubice 60:16 + 14:32 6171
15. Chovancová Zuzana TZL9754 R SKOB Zlín 61:17 + 15:33 5987
16. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 76:05 + 30:21 3298
17. Gottfriedová Adéla VCB9755 B OB České Budějovice 103:45 + 58:01 0

D20B 6.60 km, 180 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8145

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 46:49 8593
2. Argalášová Kateřina TRI9750 R TJ TŽ Třinec 47:41 + 0:52 8438
3. Nováková Tereza DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka 48:00 + 1:11 8382
4. Odehnalová Tereza ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno 50:19 + 3:30 7968
5. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 53:46 + 6:57 7353
6. Slavíková Silvie PGP9751 A SK Praga 54:48 + 7:59 7169
7. Viniczai Csenge 17H9751 C Hungarian Team 56:28 + 9:39
8. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 56:29 + 9:40 6869
9. Sabelová Markéta TRI9656 R TJ TŽ Třinec 56:41 + 9:52 6833
10. Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:13 + 10:24 6738
11. Roškotová Lucie TUR9753 R OOB TJ Turnov 59:36 + 12:47 6313
12. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 62:47 + 15:58 5745
13. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 64:44 + 17:55 5398
14. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 68:02 + 21:13 4809
15. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 74:23 + 27:34 3677
16. Šádková Lucie PHK9654 B OK 99 Hradec Králové 92:09 + 45:20 508

D21A 7.40 km, 220 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9465

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 47:33 10094
2. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 49:23 + 1:50 9724
3. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 49:26 + 1:53 9714
4. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 51:04 + 3:31 9384
5. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 51:24 + 3:51 9317
6. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 51:37 + 4:04 9273
7. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 52:44 + 5:11 9048
8. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 53:54 + 6:21 8812
9. Šimková Johanka ZBM9350 E SK Žabovřesky Brno 54:17 + 6:44 8735
10. Čepová Daniela PHK8951 E OK 99 Hradec Králové 54:41 + 7:08 8654
11. Procházková Marie KAM9554 R OK Kamenice 54:54 + 7:21 8611
12. Hepnerová Martina SHK8152 R OK Slavia Hradec Králové 55:55 + 8:22 8406
13. Vavrova Veronika ASU8598 R Magnus Orienteering 57:50 + 10:17 8019
14. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 58:03 + 10:30 7975
15. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 58:19 + 10:46 7921
16. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 59:48 + 12:15 7622
17. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:23 + 13:50 7303
18. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 62:45 + 15:12 7027
19. Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 64:26 + 16:53 6687
19. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 64:26 + 16:53 6687
21. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 65:02 + 17:29 6566
22. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:49 + 18:16 6408
23. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 69:23 + 21:50 5688
24. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 69:28 + 21:55 5672
25. Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 69:35 + 22:02 5648
26. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 70:09 + 22:36 5534
27. Morandini Hanga 17H9251 C Hungarian Team 70:41 + 23:08
28. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 74:02 + 26:29 4750
29. Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 75:36 + 28:03 4434
30. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 82:53 + 35:20 2965
Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín DISK 0

D21B 7.30 km, 210 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9354

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 48:23 9877
2. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 49:28 + 1:05 9662
3. Hrušková Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 49:33 + 1:10 9646
4. Mechlová Lenka SHK9051 R OK Slavia Hradec Králové 50:04 + 1:41 9543
5. Fujáčková Ivana SJC8952 E Sportcentrum Jičín 50:51 + 2:28 9388
6. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 52:33 + 4:10 9052
7. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno 52:37 + 4:14 9038
8. Szerencsi Ildikó 17H8551 C Hungarian Team 53:23 + 5:00
9. Chromá Kateřina ZBM9451 R SK Žabovřesky Brno 53:24 + 5:01 8883
10. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 53:29 + 5:06 8867
10. Poklopová Lenka ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno 53:29 + 5:06 8867
12. Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 54:06 + 5:43 8745
13. Nováková Zuzana NPA9151 C SK LOB Nová Paka 54:35 + 6:12 8649
14. Hrstková Vladěna ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno 54:37 + 6:14 8642
15. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 54:49 + 6:26 8603
16. Toivonen Sirra 25F1 C Kangasala SK 56:57 + 8:34
17. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 57:54 + 9:31 7992
18. Novotná Markéta PHK9451 R OK 99 Hradec Králové 59:02 + 10:39 7768
19. Voráčková Lenka OSN8555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:42 + 11:19 7636
20. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 60:18 + 11:55 7517
21. Hlubučková Kristýna KAM9551 R OK Kamenice 60:24 + 12:01 7497
22. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 61:38 + 13:15 7253
23. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 61:59 + 13:36 7184
24. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 62:05 + 13:42 7164
25. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 62:40 + 14:17 7049
26. Tesařová Marcela AOP9450 C Orientační Běh Opava 62:51 + 14:28 7012
27. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 63:38 + 15:15 6857
28. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 65:11 + 16:48 6550
29. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 68:13 + 19:50 5950
30. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 70:51 + 22:28 5428
31. Setínková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 74:44 + 26:21 4659
32. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 74:46 + 26:23 4653
33. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 87:13 + 38:50 2188

D21C 7.30 km, 210 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9405

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 47:32 10052
2. Jakobová Adélka PGP9056 E SK Praga 49:22 + 1:50 9686
3. Rollier Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 49:46 + 2:14 9606
4. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 50:11 + 2:39 9522
5. Šafka Brožková Dana SJC8156 E Sportcentrum Jičín 50:37 + 3:05 9436
6. Teplá Karolína SHK9251 C OK Slavia Hradec Králové 52:36 + 5:04 9039
7. Toivonen Alma 22F C Kuopion Suunnistajat 52:40 + 5:08
8. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 53:23 + 5:51 8882
9. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 53:54 + 6:22 8779
10. Szuromi Luca 17H9652 C Hungarian Team 54:05 + 6:33
11. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 55:41 + 8:09 8422
12. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 55:42 + 8:10 8419
13. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 56:13 + 8:41 8315
14. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 57:16 + 9:44 8105
15. Myslivcová Pavla SHK9352 R OK Slavia Hradec Králové 57:33 + 10:01 8048
16. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 58:22 + 10:50 7885
17. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 59:20 + 11:48 7692
18. Benešová Jana SJH9451 C SJH Jindřichův Hradec 59:36 + 12:04 7638
19. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 59:56 + 12:24 7572
20. Panchártková Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:53 + 14:21 7181
21. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 62:08 + 14:36 7131
22. Kamererová Valerie KAM9452 C OK Kamenice 62:43 + 15:11 7015
23. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 63:08 + 15:36 6931
24. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 65:48 + 18:16 6398
25. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 68:50 + 21:18 5791
26. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 69:20 + 21:48 5691
27. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 69:58 + 22:26 5564
28. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 70:18 + 22:46 5497
29. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 70:34 + 23:02 5444
30. Novotná Barbora SHK8658 C OK Slavia Hradec Králové 70:54 + 23:22 5377
31. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 84:56 + 37:24 2570
Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Chroustová Lenka ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno DISK 0

D35 6.10 km, 160 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 42:42
2. Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 45:49 + 3:07
3. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 48:11 + 5:29
4. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 48:35 + 5:53
5. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 48:39 + 5:57
6. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 49:08 + 6:26
7. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 50:39 + 7:57
8. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 51:45 + 9:03
9. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 52:06 + 9:24
10. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 52:24 + 9:42
11. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 52:59 + 10:17
12. Kroupa Diana TTR8156 C OOB Třebíč 53:17 + 10:35
13. Králová Michaela MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha 53:52 + 11:10
14. Štáfková Jitka PGP8056 C SK Praga 56:09 + 13:27
14. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 56:09 + 13:27
16. Matoušková Jana SSU7951 C SK Severka Šumperk 57:17 + 14:35
17. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 61:48 + 19:06
18. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 67:42 + 25:00
19. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 68:15 + 25:33
20. Beranová Jana SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec 68:19 + 25:37
21. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 69:52 + 27:10
22. Kroutilová Eva ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno 74:14 + 31:32

D40 5.90 km, 140 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 48:14
2. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 48:42 + 0:28
3. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 49:28 + 1:14
4. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 49:53 + 1:39
5. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 50:33 + 2:19
6. Chupekova Silvia VZA7250 C Slávia ŽU Žilina 51:05 + 2:51
7. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 51:08 + 2:54
8. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 51:14 + 3:00
9. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 52:14 + 4:00
10. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:22 + 4:08
11. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 52:34 + 4:20
12. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 53:21 + 5:07
13. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:11 + 5:57
14. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 54:37 + 6:23
15. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 54:54 + 6:40
16. Ševčíková Pavla TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno 55:04 + 6:50
17. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 55:18 + 7:04
18. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 55:19 + 7:05
19. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 55:44 + 7:30
20. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 56:02 + 7:48
21. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:14 + 9:00
22. Hašková Eva VPM7352 C KOS Slavia VŠ Plzeň 57:17 + 9:03
23. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 58:33 + 10:19
24. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 59:23 + 11:09
25. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 59:50 + 11:36
26. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:05 + 11:51
27. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 60:14 + 12:00
27. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 60:14 + 12:00
29. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 61:04 + 12:50
30. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 61:31 + 13:17
31. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 62:00 + 13:46
32. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 63:01 + 14:47
33. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 64:17 + 16:03
34. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 64:49 + 16:35
35. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 67:06 + 18:52
36. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 67:40 + 19:26
37. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:14 + 25:00
38. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:12 + 25:58
39. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 76:41 + 28:27
40. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 77:05 + 28:51
41. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 77:10 + 28:56
42. Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 81:51 + 33:37
43. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 87:38 + 39:24
44. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 93:14 + 45:00
45. Kliglová Radka TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno 94:59 + 46:45

D45 5.20 km, 130 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holinková Hana ZPV6777 C KOB ZPV Prostějov 41:11
2. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 42:49 + 1:38
3. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:39 + 4:28
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 46:26 + 5:15
5. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 47:28 + 6:17
6. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:35 + 6:24
7. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 48:17 + 7:06
8. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 48:23 + 7:12
9. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 48:34 + 7:23
10. Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 49:05 + 7:54
10. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 49:05 + 7:54
12. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 49:08 + 7:57
13. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 49:11 + 8:00
14. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 49:23 + 8:12
15. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 50:18 + 9:07
16. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 51:39 + 10:28
17. Staňková Marcela VPM6951 C KOS Slavia VŠ Plzeň 51:42 + 10:31
18. Németh Zsoltné 44H6850 C Veszprémi Honvéd SE 52:00 + 10:49
19. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 52:28 + 11:17
20. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 52:38 + 11:27
21. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 54:03 + 12:52
22. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 54:28 + 13:17
23. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 54:33 + 13:22
24. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 54:38 + 13:27
25. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 55:01 + 13:50
26. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 55:15 + 14:04
27. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:09 + 14:58
28. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 56:10 + 14:59
29. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 56:28 + 15:17
30. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 56:29 + 15:18
31. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 56:59 + 15:48
32. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 58:17 + 17:06
33. Pavlů Veronika PGP6950 C SK Praga 59:15 + 18:04
34. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 59:22 + 18:11
35. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 59:56 + 18:45
36. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 60:00 + 18:49
37. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 61:43 + 20:32
38. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 62:33 + 21:22
39. Procházková Alexandra VLI7051 C Slavia Liberec orienteering 63:22 + 22:11
40. Svobodová Martina KTA7151 C SK Kotnov Tábor 63:57 + 22:46
41. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 64:13 + 23:02
42. Takácsné Tömördi Gabriell 17H6850 C Hungarian Team 65:06 + 23:55
43. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:24 + 26:13
44. Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 70:52 + 29:41
45. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 76:24 + 35:13
46. Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 81:26 + 40:15
47. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 88:09 + 46:58
48. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 90:28 + 49:17
Petrová Martina 6YC6850 C Neregistrovaní DISK
MS Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 54:57 + 13:46

D50 4.90 km, 130 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 41:37
2. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 41:41 + 0:04
3. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 42:05 + 0:28
4. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 42:11 + 0:34
5. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 42:51 + 1:14
6. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 44:23 + 2:46
7. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:48 + 3:11
8. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 45:22 + 3:45
9. Tömördi Ágnes 17H6350 C Hungarian Team 45:34 + 3:57
10. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 45:59 + 4:22
11. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 46:02 + 4:25
12. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:05 + 4:28
13. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 46:36 + 4:59
14. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 46:57 + 5:20
15. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 47:39 + 6:02
16. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 48:01 + 6:24
17. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 48:49 + 7:12
18. Pijáková Iveta 53S6050 C KOB Sokol Pezinok 49:20 + 7:43
19. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 51:25 + 9:48
20. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 51:36 + 9:59
21. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 51:48 + 10:11
22. Teplá Hana SHK6561 C OK Slavia Hradec Králové 52:00 + 10:23
23. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 52:07 + 10:30
24. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 52:22 + 10:45
25. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 53:19 + 11:42
26. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 53:45 + 12:08
27. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 54:28 + 12:51
28. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:55 + 13:18
29. Slezáková Jitka LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:30 + 14:53
30. Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 58:57 + 17:20
31. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 60:13 + 18:36
32. Tenglerová Helena MLA6551 C MLOK Mariánské Lázně 60:20 + 18:43
33. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 60:59 + 19:22
34. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 61:21 + 19:44
35. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 61:34 + 19:57
36. Cetkovská Alena NNN6263 C Neregistrovaní (NNN) 63:07 + 21:30
37. Kovaříčková Darja KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže 65:24 + 23:47
38. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 66:15 + 24:38
39. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 66:39 + 25:02
40. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 66:48 + 25:11
41. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 69:03 + 27:26
42. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 69:47 + 28:10
43. Schusterová Martina AOP6551 C Orientační Běh Opava 76:56 + 35:19
44. Jenei Margit 17H5450 C Hungarian Team 76:57 + 35:20
45. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 79:38 + 38:01

D55 4.70 km, 120 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 44:50
2. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 45:13 + 0:23
3. Janotová Dobra ZBM5662 C SK Žabovřesky Brno 45:47 + 0:57
4. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 46:01 + 1:11
5. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 48:37 + 3:47
6. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 49:00 + 4:10
7. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:29 + 4:39
8. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 49:31 + 4:41
9. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 50:57 + 6:07
10. Vavrušová Helena TAP6152 C KOB TRETRA Praha 53:36 + 8:46
11. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:55 + 9:05
12. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 53:59 + 9:09
13. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 54:27 + 9:37
14. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:41 + 9:51
15. Jenövári Gabriella 17H5751 C Hungarian Team 54:58 + 10:08
16. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:52 + 11:02
17. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 56:18 + 11:28
18. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 56:37 + 11:47
19. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 57:54 + 13:04
20. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 58:13 + 13:23
21. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 58:40 + 13:50
22. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 59:31 + 14:41
23. Hejnalová Hana PHK6151 C OK 99 Hradec Králové 60:21 + 15:31
24. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 62:34 + 17:44
25. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:38 + 18:48
26. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 64:15 + 19:25
27. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 64:21 + 19:31
28. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 67:03 + 22:13
29. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 67:37 + 22:47
30. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 69:17 + 24:27
31. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 69:56 + 25:06
32. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 71:07 + 26:17
33. Šámalová Hana OKP6151 C SK OK 24 Praha 74:21 + 29:31
34. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 79:29 + 34:39
Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava DISK

D60 4.50 km, 120 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 44:21
2. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:07 + 0:46
3. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 46:28 + 2:07
4. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 49:57 + 5:36
5. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 51:19 + 6:58
6. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 51:51 + 7:30
7. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 52:27 + 8:06
8. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 53:30 + 9:09
9. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 54:11 + 9:50
10. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 54:35 + 10:14
11. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 55:17 + 10:56
12. Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 58:43 + 14:22
13. Řezníková Renáta AOP5451 C Orientační Běh Opava 59:02 + 14:41
14. Seifertová Marie SBK5555 C KOB Start Blansko 59:23 + 15:02
15. Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk 61:04 + 16:43
16. Vávrová Beáta ASU5651 C Magnus Orienteering 61:27 + 17:06
17. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 68:35 + 24:14
18. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 68:49 + 24:28
19. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 68:56 + 24:35
20. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 69:05 + 24:44
21. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 74:14 + 29:53
22. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 78:09 + 33:48
23. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 87:36 + 43:15

D65 3.90 km, 90 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 38:45
2. Neradová Alena LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov 42:21 + 3:36
3. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 43:27 + 4:42
4. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:10 + 8:25
5. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 47:12 + 8:27
6. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 47:55 + 9:10
7. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 49:40 + 10:55
8. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 50:48 + 12:03
9. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 52:45 + 14:00
10. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 55:09 + 16:24
11. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 55:31 + 16:46
12. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 57:27 + 18:42
13. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:51 + 19:06
14. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 65:27 + 26:42
15. Kupcová Věroslava HSU4850 C Horizont klub Šumperk 66:38 + 27:53

D70 3.40 km, 80 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 41:02
2. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 62:40 + 21:38
3. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 62:57 + 21:55

D75 3.40 km, 80 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 50:51

H16H 7.10 km, 200 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Péntek Márton 17H0002 C Hungarian Team 50:40
2. Néda Tamás 17H0203 C Hungarian Team 52:58 + 2:18
3. Benedek Bálint 44H0200 C Veszprémi Honvéd SE 53:37 + 2:57
4. Dániel Angyal 44H0300 C Veszprémi Honvéd SE 60:17 + 9:37

H16A 7.10 km, 210 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 44:30
2. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 44:43 + 0:13
3. Horváth Csongor 17H0000 C Hungarian Team 47:14 + 2:44
4. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 48:00 + 3:30
5. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 48:26 + 3:56
6. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 49:18 + 4:48
7. Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno 50:19 + 5:49
8. Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga 50:26 + 5:56
9. Podmolík Jonáš TZL0001 A SKOB Zlín 51:40 + 7:10
10. Valášek Václav KAM0100 B OK Kamenice 52:18 + 7:48
11. Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:22 + 7:52
12. Galbavý Matěj CHA0000 B OK Chrastava 54:32 + 10:02
13. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB TRETRA Praha 56:14 + 11:44
14. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 57:12 + 12:42
15. Györi Bertalan 17H0001 C Hungarian Team 57:13 + 12:43
16. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 58:22 + 13:52
17. Šmol David DOK0100 A OK Doksy 58:29 + 13:59
18. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:51 + 19:21
19. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 66:52 + 22:22
20. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 69:01 + 24:31
21. Mikuláš Jan VCB0103 C OB České Budějovice 136:42 + 92:12
Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk DISK

H16B 7.10 km, 200 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 43:23
2. Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:49 + 1:26
3. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 44:51 + 1:28
4. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 46:27 + 3:04
5. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:30 + 3:07
6. Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno 49:08 + 5:45
7. Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:14 + 5:51
8. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:57 + 8:34
9. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 52:29 + 9:06
10. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 52:40 + 9:17
11. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 53:15 + 9:52
12. Szuromi Áron 17H0201 C Hungarian Team 55:17 + 11:54
13. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 56:36 + 13:13
14. Veselý Vojtěch SJH0001 A SJH Jindřichův Hradec 56:41 + 13:18
15. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 57:30 + 14:07
16. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 59:12 + 15:49
17. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 60:54 + 17:31
18. Csertán András C 61:34 + 18:11
19. Adámek Filip ABM0101 A KOB Moira Brno 63:37 + 20:14
20. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 65:53 + 22:30
21. Bitto Maxim LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovice 76:07 + 32:44

H16C 7.20 km, 210 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 43:43
2. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 44:50 + 1:07
3. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 44:59 + 1:16
4. Jónás Ferenc 17H0100 C Hungarian Team 46:03 + 2:20
5. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 48:11 + 4:28
6. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 51:01 + 7:18
7. Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 51:14 + 7:31
8. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 51:37 + 7:54
9. Janda Ondřej DOR0100 B OK Dobříš 52:26 + 8:43
10. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 52:44 + 9:01
11. Newiak Nick NEJ0101 A TJ Jiskra Nejdek 53:38 + 9:55
12. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 54:03 + 10:20
13. Kroul Josef KSU0044 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:30 + 10:47
14. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 56:26 + 12:43
15. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:48 + 13:05
16. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:15 + 13:32
17. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:12 + 18:29
18. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 62:13 + 18:30
19. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 62:23 + 18:40
20. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 62:27 + 18:44
21. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 64:01 + 20:18
22. Macek Ondřej LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice 66:59 + 23:16
23. Toivonen Vilhelm 25F C Kangasala SK 73:08 + 29:25

H18H 7.60 km, 220 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rácz Zoltán 17H9804 C Hungarian Team 48:20
2. Szalay Levente 17H9906 C Hungarian Team 51:22 + 3:02
3. Weiler Vince 17H9904 C Hungarian Team 51:31 + 3:11
4. Hortobágyi Ákos 17H9802 C Hungarian Team 57:49 + 9:29
5. Gyólai Péter 17H9902 C Hungarian Team 62:46 + 14:26

H18A 7.60 km, 220 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 41:17
2. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 43:06 + 1:49
3. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 43:58 + 2:41
4. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 44:10 + 2:53
5. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:30 + 3:13
6. Kálmán Erik 17H9900 C Hungarian Team 44:31 + 3:14
7. Gebrt Jan SHK9801 A OK Slavia Hradec Králové 44:50 + 3:33
8. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:16 + 3:59
9. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 45:23 + 4:06
10. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 45:53 + 4:36
11. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:17 + 9:00
12. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 50:44 + 9:27
13. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:25 + 10:08
14. Tesař Vojtěch AOP9900 A Orientační Běh Opava 52:31 + 11:14
15. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 52:39 + 11:22
16. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:36 + 12:19
17. Ransdorf Jakub TAP9805 A KOB TRETRA Praha 54:04 + 12:47
18. Hubáček Filip JPV9800 A Oddíl OS SK Prostějov 58:31 + 17:14
19. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:22 + 19:05
20. Ingršt Matěj ABM9907 B KOB Moira Brno 65:13 + 23:56
21. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 65:33 + 24:16
22. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 67:48 + 26:31
23. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:16 + 35:59
24. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 80:00 + 38:43

H18B 7.50 km, 210 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 41:21
2. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 41:51 + 0:30
3. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 41:55 + 0:34
4. Horčička Vít UOL9919 A SOB Olomouc 44:18 + 2:57
5. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 44:42 + 3:21
6. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 45:17 + 3:56
7. Ormay Mihály 17H9901 C Hungarian Team 46:22 + 5:01
8. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 46:59 + 5:38
9. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 48:19 + 6:58
10. Kafka Matěj SJI9903 A OK Jihlava 49:41 + 8:20
11. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 49:46 + 8:25
12. Novák Aleš PGP9808 A SK Praga 49:56 + 8:35
13. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 51:01 + 9:40
14. Kovács Barnabás 17H9903 C Hungarian Team 54:24 + 13:03
14. Chaloupka Josef UOL9801 A SOB Olomouc 54:24 + 13:03
16. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 54:46 + 13:25
17. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 55:12 + 13:51
18. Král Jan ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno 55:29 + 14:08
19. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 57:00 + 15:39
20. Kalenský Aleš STH9801 C SK Studenec 57:39 + 16:18
21. Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 58:24 + 17:03
22. Vydra Martin STH9902 B SK Studenec 62:00 + 20:39
23. Pelikán Lukáš DKL9802 C KOB Kladno 62:10 + 20:49

H18C 7.60 km, 210 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 42:08
2. Dekrét Jakub ZBM9907 A SK Žabovřesky Brno 42:28 + 0:20
3. Hausenblas Šimon KAM9803 A OK Kamenice 43:27 + 1:19
4. Sláma Dušan ASU9843 A Magnus Orienteering 43:42 + 1:34
5. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 44:35 + 2:27
6. Hlaváč Ondřej ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno 44:50 + 2:42
7. Pek Daniel SHK9803 A OK Slavia Hradec Králové 45:55 + 3:47
8. Zacher Márton 17H9803 C Hungarian Team 46:00 + 3:52
9. Szuromi Mátyás 17H9805 C Hungarian Team 46:25 + 4:17
10. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:35 + 4:27
11. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:23 + 5:15
12. Žák Jan LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice 52:54 + 10:46
13. Novák Filip TJN9801 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:16 + 12:08
14. Holesz Sebastian TRI9902 A TJ TŽ Třinec 55:36 + 13:28
15. Hrouda Matěj JIL9804 B OK Jilemnice 57:58 + 15:50
16. Kašpar Ludvík BOR9805 A OK Jiskra Nový Bor 58:24 + 16:16
17. Kašpar Petr JPV9915 B Oddíl OS SK Prostějov 59:09 + 17:01
18. Gedeon Dominik KSU9900 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:25 + 18:17
19. Kučera Kryšpín PHK9900 B OK 99 Hradec Králové 63:17 + 21:09
20. Láznička Václav TZL9901 A SKOB Zlín 64:19 + 22:11
21. Strakoš Matěj SFM9901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 67:15 + 25:07
22. Zieba Jakub NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek 72:50 + 30:42
23. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 78:05 + 35:57

H20A 8.60 km, 230 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8600

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 52:39 9026
2. Čech Jan SJI9601 R OK Jihlava 53:22 + 0:43 8905
3. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 53:23 + 0:44 8902
4. Burda Matěj BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor 53:51 + 1:12 8824
5. Bořil Jan SJI9700 R OK Jihlava 54:16 + 1:37 8753
6. Mielec Jaromír AOP9701 A Orientační Běh Opava 58:08 + 5:29 8103
7. Valášek Jiří KAM9700 A OK Kamenice 58:53 + 6:14 7976
8. Matuš Vojtěch VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 59:49 + 7:10 7819
9. Skalický Matyáš KUO9605 A KOB Ústí nad Orlicí 61:04 + 8:25 7609
10. Kelbl Vladimír ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno 63:22 + 10:43 7222
11. Konečný Daniel BBM9702 B BETA URSUS Orienteering 66:02 + 13:23 6773
12. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 70:22 + 17:43 6043
13. Zlámal David SJC9603 A Sportcentrum Jičín 71:23 + 18:44 5872
14. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 71:24 + 18:45 5869
15. Frank Jiří MAS9600 B KČT Aš 82:22 + 29:43 4023
16. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 98:56 + 46:17 1234
Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín DISK 0

H20B 8.60 km, 230 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8758

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 51:36 9295
2. Dalos Máté 17H9700 C Hungarian Team 52:30 + 0:54
3. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 52:58 + 1:22 9059
4. Navrátil Šimon PGP9702 R SK Praga 53:29 + 1:53 8970
5. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 53:39 + 2:03 8941
6. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 54:43 + 3:07 8756
7. Miavecz Balázs 17H9603 C Hungarian Team 55:33 + 3:57
8. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 55:58 + 4:22 8540
9. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 56:08 + 4:32 8511
10. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 56:26 + 4:50 8460
11. Illner Vojtěch DKP9600 R Oddíl OB Kotlářka 57:49 + 6:13 8220
12. Werner Michal PGP9705 A SK Praga 59:48 + 8:12 7878
13. Moravec Jakub KAM9702 A OK Kamenice 61:22 + 9:46 7607
14. Walach Ondřej TRI9601 A TJ TŽ Třinec 62:02 + 10:26 7491
15. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 62:12 + 10:36 7463
16. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 62:42 + 11:06 7376
17. Pokorný David SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:50 + 17:14 6316
18. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 74:22 + 22:46 5359
Vacek Vojtěch SJI9602 R OK Jihlava DISK 0

H21A 12.40 km, 370 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9610

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 62:27 10427
2. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 66:37 + 4:10 9789
3. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 66:46 + 4:19 9766
4. Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové 67:31 + 5:04 9651
5. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 68:28 + 6:01 9506
6. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 69:22 + 6:55 9368
7. Losman Petr PHK7901 R OK 99 Hradec Králové 69:41 + 7:14 9319
7. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 69:41 + 7:14 9319
9. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 70:18 + 7:51 9225
10. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 72:41 + 10:14 8860
11. Gösswein Csaba 17H8500 C Hungarian Team 73:41 + 11:14
12. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 74:24 + 11:57 8597
13. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 74:41 + 12:14 8554
14. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 76:13 + 13:46 8319
15. Vajda Balázs 17H9400 C Hungarian Team 77:00 + 14:33
16. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 77:13 + 14:46 8166
17. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 77:18 + 14:51 8153
18. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 78:05 + 15:38 8033
19. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 78:41 + 16:14 7942
20. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 78:48 + 16:21 7924
21. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 80:18 + 17:51 7694
22. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 82:32 + 20:05 7352
23. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 82:35 + 20:08 7345
24. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 84:37 + 22:10 7033
25. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 88:26 + 25:59 6449
26. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 89:48 + 27:21 6240
27. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 89:58 + 27:31 6214
28. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 90:21 + 27:54 6155
29. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 93:48 + 31:21 5627
30. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 96:22 + 33:55 5234
31. Klimeš Petr KRE7701 C OOB TJ Sokol Křemže 106:15 + 43:48 3721

H21B 12.30 km, 380 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9117

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 66:07 9661
2. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 66:48 + 0:41 9565
3. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 69:15 + 3:08 9220
4. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 70:03 + 3:56 9107
5. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 70:06 + 3:59 9100
6. Schuster Marek AOP9303 E Orientační Běh Opava 70:13 + 4:06 9084
7. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 70:19 + 4:12 9070
8. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 70:40 + 4:33 9020
9. Horák Patrik TUR9502 E OOB TJ Turnov 71:00 + 4:53 8974
10. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 71:48 + 5:41 8861
11. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 72:03 + 5:56 8826
12. Janata Martin DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka 72:40 + 6:33 8739
13. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 74:56 + 8:49 8420
14. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 75:03 + 8:56 8404
15. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 75:11 + 9:04 8385
16. Zsebeházy István 17H8501 C Hungarian Team 77:15 + 11:08
17. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 77:18 + 11:11 8087
18. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 78:06 + 11:59 7975
19. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:00 + 12:53 7848
20. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 79:55 + 13:48 7719
21. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 82:20 + 16:13 7379
22. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 82:47 + 16:40 7316
23. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 83:34 + 17:27 7205
24. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 85:03 + 18:56 6997
25. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 88:58 + 22:51 6446
26. Sklenář Martin AOP9501 R Orientační Běh Opava 92:25 + 26:18 5960
27. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 93:51 + 27:44 5759
28. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 93:58 + 27:51 5742
29. Pavlovec Jan BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor 97:43 + 31:36 5215
30. Macura Jan MLA9306 C MLOK Mariánské Lázně 102:08 + 36:01 4593

H21C 12.40 km, 370 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9144

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 65:23 9838
2. Bakó Áron 17H9202 C Hungarian Team 67:54 + 2:31
3. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 68:02 + 2:39 9466
4. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 69:44 + 4:21 9227
5. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 70:06 + 4:43 9175
6. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 71:24 + 6:01 8993
7. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 71:46 + 6:23 8941
8. Liszka Krisztián 17H9204 C Hungarian Team 72:56 + 7:33
9. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 73:06 + 7:43 8754
10. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 73:19 + 7:56 8724
11. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 73:20 + 7:57 8721
12. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 73:39 + 8:16 8677
13. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 74:31 + 9:08 8555
14. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:19 + 9:56 8443
15. Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 75:29 + 10:06 8419
16. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 75:48 + 10:25 8375
17. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 75:58 + 10:35 8352
18. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 76:38 + 11:15 8258
19. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 78:44 + 13:21 7963
20. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 80:15 + 14:52 7750
21. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 80:49 + 15:26 7670
22. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 80:57 + 15:34 7652
23. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 81:42 + 16:19 7546
23. Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín 81:42 + 16:19 7546
25. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 81:46 + 16:23 7537
26. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 82:39 + 17:16 7413
27. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 90:39 + 25:16 6289
28. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 92:53 + 27:30 5976

H21D 12.40 km, 370 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9379

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 67:37 9938
2. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 68:24 + 0:47 9827
3. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 70:43 + 3:06 9499
4. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 71:43 + 4:06 9357
5. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 72:49 + 5:12 9202
6. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 73:11 + 5:34 9150
7. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 73:25 + 5:48 9117
8. Hruška Jakub ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno 73:32 + 5:55 9100
9. Navrátil Boris AOP9202 C Orientační Běh Opava 73:58 + 6:21 9039
10. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 74:07 + 6:30 9018
11. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 74:44 + 7:07 8930
12. Fodor Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 74:54 + 7:17 8907
13. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 75:39 + 8:02 8800
14. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 76:38 + 9:01 8661
15. Košárek Pavel AOP7102 C Orientační Běh Opava 78:39 + 11:02 8376
16. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 82:09 + 14:32 7880
17. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 82:24 + 14:47 7845
18. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 82:43 + 15:06 7800
19. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 83:26 + 15:49 7699
20. Bugár Gergely 17H9203 C Hungarian Team 85:28 + 17:51
21. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 87:45 + 20:08 7088
22. Morandini Viktor 17H8700 C Hungarian Team 88:18 + 20:41
23. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 89:13 + 21:36 6880
24. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 89:23 + 21:46 6857
25. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 90:16 + 22:39 6731
26. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 90:53 + 23:16 6644
27. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 92:24 + 24:47 6430
28. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 95:26 + 27:49 6000
Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0

H35 7.90 km, 210 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 41:24
2. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 44:39 + 3:15
3. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 45:13 + 3:49
4. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 46:05 + 4:41
5. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:19 + 5:55
6. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 47:21 + 5:57
7. Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové 47:33 + 6:09
8. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 48:11 + 6:47
9. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 49:02 + 7:38
10. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 49:24 + 8:00
11. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 49:29 + 8:05
12. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 49:46 + 8:22
13. Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno 49:58 + 8:34
14. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 50:39 + 9:15
15. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 50:49 + 9:25
16. Šafka Jan SLP7704 C OOB Slavia Praha 50:56 + 9:32
17. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:58 + 9:34
18. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 51:19 + 9:55
19. Jedlička Michal SHK7309 C OK Slavia Hradec Králové 51:37 + 10:13
20. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:07 + 10:43
21. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 52:09 + 10:45
22. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 52:19 + 10:55
23. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 52:30 + 11:06
24. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 52:52 + 11:28
25. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 54:51 + 13:27
26. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 55:13 + 13:49
27. Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 55:30 + 14:06
28. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 56:42 + 15:18
29. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 57:00 + 15:36
30. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 57:28 + 16:04
31. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 57:44 + 16:20
32. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 59:17 + 17:53
33. Šmahel Lukáš 7UX7800 C Mexičtí husky 59:54 + 18:30
34. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 62:21 + 20:57
35. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 63:39 + 22:15
36. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 64:23 + 22:59
37. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 68:02 + 26:38
38. Rozkošný Karel EKP7900 C VŠTJ Ekonom Praha 68:27 + 27:03
39. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 71:01 + 29:37
40. Rouš Pavel VBM8102 C VSK Mendelu Brno 76:52 + 35:28
41. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 82:35 + 41:11
42. Beran Pavel TZL7920 C SKOB Zlín 85:57 + 44:33
43. Konfršt Josef 6HC8100 C OB Vepřová 88:21 + 46:57

H40 7.60 km, 190 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 43:16
2. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 43:19 + 0:03
3. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 44:49 + 1:33
4. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 44:58 + 1:42
5. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 45:04 + 1:48
6. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 45:10 + 1:54
7. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 47:28 + 4:12
8. Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 47:49 + 4:33
9. Štěpánek Martin TBM7327 C KOS TJ Tesla Brno 48:10 + 4:54
10. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 48:20 + 5:04
11. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 48:49 + 5:33
12. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 48:51 + 5:35
13. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 49:20 + 6:04
14. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 49:42 + 6:26
15. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 50:03 + 6:47
16. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:29 + 7:13
17. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 50:53 + 7:37
18. Bánki Zoltán 17H7202 C Hungarian Team 51:01 + 7:45
19. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 51:37 + 8:21
20. Šafařík Ivo CST7401 C OB Strakonice 51:53 + 8:37
21. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 51:58 + 8:42
22. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 52:00 + 8:44
23. Néda László 17H7203 C Hungarian Team 52:14 + 8:58
24. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 53:04 + 9:48
25. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 53:10 + 9:54
26. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 53:28 + 10:12
27. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 53:37 + 10:21
28. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 53:49 + 10:33
29. Porubský Július 66S7300 C ŠK Cart-print Nitra 53:51 + 10:35
30. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 54:20 + 11:04
31. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 54:47 + 11:31
32. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 55:12 + 11:56
33. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:19 + 12:03
34. Melichar Jan DKP7500 C Oddíl OB Kotlářka 55:52 + 12:36
35. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 56:43 + 13:27
36. Pilgr Luděk CET7601 C TJ Loko Česká Třebová 57:45 + 14:29
37. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 57:50 + 14:34
38. Volák Pavel BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 58:12 + 14:56
39. Janda Pavel DOR7600 C OK Dobříš 58:13 + 14:57
40. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 58:14 + 14:58
41. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 58:27 + 15:11
42. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 60:34 + 17:18
43. Binar Robert UOL7500 C SOB Olomouc 60:43 + 17:27
44. Vandlicek Peter VZA7300 C Slávia ŽU Žilina 62:16 + 19:00
45. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 62:41 + 19:25
46. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 63:39 + 20:23
47. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 63:56 + 20:40
48. Bence Bálint 44H7500 C Veszprémi Honvéd SE 64:34 + 21:18
49. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 64:56 + 21:40
50. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 65:23 + 22:07
51. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:37 + 22:21
52. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 66:13 + 22:57
53. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 66:23 + 23:07
54. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 66:42 + 23:26
55. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 67:19 + 24:03
56. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 67:20 + 24:04
57. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 68:05 + 24:49
58. Féder Medard LCE7311 C OOB TJ Slovan Luhačovice 69:05 + 25:49
59. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 69:43 + 26:27
60. Prokeš Tomáš SHK7503 C OK Slavia Hradec Králové 70:06 + 26:50
61. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:15 + 27:59
62. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:19 + 32:03
63. Klement Gábor 17H7300 C Hungarian Team 80:44 + 37:28
64. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 86:19 + 43:03
65. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 91:56 + 48:40

H45 7.00 km, 190 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 41:22
2. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:29 + 1:07
3. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 42:48 + 1:26
4. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 43:13 + 1:51
5. Chupek Jozef VZA7100 C Slávia ŽU Žilina 43:37 + 2:15
6. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 43:44 + 2:22
7. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 44:32 + 3:10
8. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:33 + 3:11
9. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:12 + 3:50
10. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 45:30 + 4:08
11. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 45:56 + 4:34
12. Tornai Szabolcs 25H7100 C Tabáni Spartacus 46:29 + 5:07
13. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 46:36 + 5:14
14. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 46:54 + 5:32
15. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 47:32 + 6:10
16. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 48:47 + 7:25
17. Urbanec Vít EZL7010 C PEV Zlín 48:57 + 7:35
18. Kovářík Tomáš KAM6901 C OK Kamenice 49:00 + 7:38
19. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 49:08 + 7:46
20. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 49:22 + 8:00
21. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 49:31 + 8:09
22. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 50:19 + 8:57
23. Hajdu Martin 17H7001 C Hungarian Team 50:28 + 9:06
24. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:40 + 9:18
25. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 50:57 + 9:35
26. Rydl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:17 + 9:55
27. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 51:36 + 10:14
28. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 51:38 + 10:16
29. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 52:03 + 10:41
30. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 52:16 + 10:54
31. Pataki Gabor BBM6702 C BETA URSUS Orienteering 52:21 + 10:59
32. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 52:32 + 11:10
33. Škrabálek Jan 11C7001 C Letci v akci 52:45 + 11:23
34. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 53:24 + 12:02
35. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 53:36 + 12:14
36. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 54:10 + 12:48
37. Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:30 + 14:08
38. Horčička Petr UOL7007 C SOB Olomouc 56:08 + 14:46
39. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:17 + 14:55
40. Tóth Tamás 17H6900 C Hungarian Team 56:38 + 15:16
41. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 56:39 + 15:17
42. Kašpar Jaroslav UOL7004 C SOB Olomouc 57:20 + 15:58
43. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 58:25 + 17:03
44. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 58:32 + 17:10
45. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:30 + 18:08
46. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:44 + 18:22
47. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 62:39 + 21:17
48. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:48 + 21:26
49. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 62:49 + 21:27
50. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 63:37 + 22:15
51. Vébr Jiří KTA6901 C SK Kotnov Tábor 64:35 + 23:13
52. Takács Tibor 17H6901 C Hungarian Team 66:27 + 25:05
53. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 66:37 + 25:15
54. Koltai Zoltán 17H6501 C Hungarian Team 67:16 + 25:54
55. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 67:57 + 26:35
56. Prášil Jan NPA5601 C SK LOB Nová Paka 67:58 + 26:36
57. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 71:15 + 29:53
58. Kaděra Pavel HAV7100 C OB Havířov 75:58 + 34:36
59. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 77:12 + 35:50
60. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:48 + 36:26
61. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 79:21 + 37:59
62. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:16 + 39:54
63. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 82:44 + 41:22
64. Škácha Michal KAM7102 C OK Kamenice 85:46 + 44:24
65. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 89:17 + 47:55

H50 6.70 km, 160 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 41:50
2. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 44:39 + 2:49
3. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 45:38 + 3:48
4. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 46:05 + 4:15
5. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 46:14 + 4:24
6. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 46:34 + 4:44
7. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 47:12 + 5:22
8. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:40 + 6:50
9. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 48:57 + 7:07
10. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 49:16 + 7:26
11. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 49:19 + 7:29
12. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 49:41 + 7:51
13. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 50:21 + 8:31
14. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 50:23 + 8:33
15. Viniczai Ferenc 17H6500 C Hungarian Team 50:51 + 9:01
16. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 50:52 + 9:02
17. Toivonen Mikko 25F2 C Kangasala SK 51:05 + 9:15
18. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 51:35 + 9:45
19. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 52:22 + 10:32
20. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 52:55 + 11:05
21. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:12 + 11:22
22. Půlpán Roman CHC6501 C K.O.B. Choceň 53:17 + 11:27
23. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 53:56 + 12:06
24. Šimek Tomáš FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:00 + 12:10
25. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 54:09 + 12:19
26. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 54:51 + 13:01
27. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 55:12 + 13:22
28. Weiler Zsolt 17H6200 C Hungarian Team 55:45 + 13:55
29.