Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Večerková Klára | DKP1452 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:00 | |
2. | Nehasilová Anna | BOR1450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 46:28 | + 4:28 |
3. | Izdná Helena | DKP1351 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:03 | + 6:03 |
4. | Proxová Veronika | RIC1350 | C | OB Říčany | 55:40 | + 13:40 |
5. | Straková Nora | LME1350 | C | SK Los Mělník | 60:41 | + 18:41 |
6. | Voleska Andrea | 0050002 | Neregistrovani | 74:37 | + 32:37 | |
7. | Juhaszová Tereza | ROZ1151 | OK Roztoky | 75:04 | + 33:04 | |
8. | Lohová Dora | DKL1352 | C | KOB Kladno | 76:59 | + 34:59 |
9. | Sedláková Helena | DKP1352 | C | Oddíl OB Kotlářka | 81:40 | + 39:40 |
10. | Tarešová Sofie | DKP1165 | C | Oddíl OB Kotlářka | 92:59 | + 50:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Andělová Viktorie | VPM1155 | C | KOS Slavia Plzeň | 17:20 | |
2. | Rypáčková Šárka | TJP1151 | C | TJ Sokol Troja | 17:47 | + 0:27 |
3. | Mikulová Stella | ZVO1250 | C | OB SK Zvole | 18:08 | + 0:48 |
4. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | C | KOB Tretra Praha | 19:12 | + 1:52 |
5. | Brotánková Klára | ROU1151 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 20:35 | + 3:15 |
6. | Súkupová Sára | PGP1151 | C | SK Praga | 21:24 | + 4:04 |
7. | Jirásková Mia | VSP1150 | C | USK Praha | 22:06 | + 4:46 |
8. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:08 | + 4:48 |
9. | Kalinová Lisa | SPC1158 | C | SPORTICUS team | 22:23 | + 5:03 |
10. | Pohlová Sandra | TAP1151 | C | KOB Tretra Praha | 23:49 | + 6:29 |
11. | Fialová Kristýna | DOR1250 | C | OK Dobříš | 24:15 | + 6:55 |
12. | Šňupárková Barborka | PGP1152 | C | SK Praga | 25:11 | + 7:51 |
13. | Rejšková Klára | KAM1251 | C | OK Kamenice | 25:45 | + 8:25 |
14. | Snížková Žofie | DKP1151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:38 | + 9:18 |
15. | Tomešová Evelína | SJC1150 | C | Sportcentrum Jičín | 27:15 | + 9:55 |
16. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | C | SK Moravan Louňovice | 29:30 | + 12:10 |
17. | Procházková Aneta | DKP1153 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:38 | + 13:18 |
18. | Maroušková Julie | DKP1256 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:30 | + 14:10 |
19. | Jirásková Viola | VSP1151 | C | USK Praha | 32:20 | + 15:00 |
19. | Rakovcová Zuzana | SCP1150 | C | OK Sparta Praha | 32:20 | + 15:00 |
21. | Öner Eda | VSP1154 | C | USK Praha | 36:03 | + 18:43 |
22. | Lohová Anna | DKL1151 | C | KOB Kladno | 39:29 | + 22:09 |
23. | Súkupová Anita | PGP1352 | C | SK Praga | 40:22 | + 23:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rodová Anežka | VSP1152 | C | USK Praha | 28:08 | |
2. | Šunková Sára | LOU1051 | C | SK Moravan Louňovice | 28:42 | + 0:34 |
3. | Chumová Adéla | SLP0950 | C | OOB Slavia Praha | 28:53 | + 0:45 |
4. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 30:12 | + 2:04 |
5. | Kolářová Veronika | LOU1050 | C | SK Moravan Louňovice | 30:18 | + 2:10 |
6. | Blahutová Lucie | MFP0950 | C | Matfyz Praha | 30:37 | + 2:29 |
7. | Bartalošová Ada | PGP1050 | C | SK Praga | 30:42 | + 2:34 |
8. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | C | SK Praga | 32:05 | + 3:57 |
9. | Bartoňová Elena | FSP0953 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:47 | + 5:39 |
10. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:09 | + 6:01 |
11. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | B | OK Kamenice | 34:28 | + 6:20 |
12. | Balejová Sofie | KAM0951 | B | OK Kamenice | 34:39 | + 6:31 |
13. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | C | KOB Tretra Praha | 35:00 | + 6:52 |
14. | Hill Daisy | SLA0950 | C | SKOB Slaný | 35:21 | + 7:13 |
15. | Basistová Aneta | DOR1057 | C | OK Dobříš | 38:14 | + 10:06 |
16. | Ryppelová Anna | TAP0954 | C | KOB Tretra Praha | 40:03 | + 11:55 |
17. | Dlouhá Julie | PGP1051 | C | SK Praga | 40:11 | + 12:03 |
18. | Kalinová Ella | SPC0961 | C | SPORTICUS team | 41:08 | + 13:00 |
19. | Vaculovičová Alžběta | DOR0956 | C | OK Dobříš | 41:19 | + 13:11 |
20. | Pompachová Natálie | TAP0952 | C | KOB Tretra Praha | 41:31 | + 13:23 |
21. | Kubecová Markéta | PGP0955 | C | SK Praga | 44:10 | + 16:02 |
22. | Štěpánková Emma | TAP0953 | C | KOB Tretra Praha | 44:27 | + 16:19 |
23. | Jirousová Edita | TAP1056 | C | KOB Tretra Praha | 44:33 | + 16:25 |
24. | Lacinová Zuzana | DKP1055 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:04 | + 17:56 |
25. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | C | SPORTICUS team | 47:07 | + 18:59 |
26. | Hezká Adéla | DOR1053 | C | OK Dobříš | 48:28 | + 20:20 |
27. | Lenská Tereza | DKP1054 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:33 | + 20:25 |
28. | Brumovská Markéta | 0070003 | Brumíci | 50:36 | + 22:28 | |
29. | Kubásková Nikola | FSP1055 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 51:21 | + 23:13 |
30. | Prchlíková Kristýna | LOU1053 | C | SK Moravan Louňovice | 64:27 | + 36:19 |
31. | Truncová Štěpánka | ODV1052 | C | TJ Aero Odolena Voda | 66:30 | + 38:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malečková Pavlína | VSP0855 | B | USK Praha | 29:31 | |
2. | Baldrianová Eva | VSP0751 | A | USK Praha | 31:03 | + 1:32 |
3. | Lošťáková Ela | PGP0957 | A | SK Praga | 32:51 | + 3:20 |
4. | Hrušková Tereza | PGP0953 | B | SK Praga | 34:44 | + 5:13 |
5. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | B | OK Kamenice | 35:14 | + 5:43 |
6. | Gajdová Michaela | VSP0752 | B | USK Praha | 36:41 | + 7:10 |
7. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | B | SK Praga | 40:45 | + 11:14 |
8. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | A | OK Kamenice | 41:11 | + 11:40 |
9. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | B | OK Dobříš | 42:19 | + 12:48 |
10. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | B | OK Dobříš | 44:08 | + 14:37 |
11. | Snížková Adéla | DKP0850 | B | Oddíl OB Kotlářka | 44:42 | + 15:11 |
11. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | B | KOB Tretra Praha | 44:42 | + 15:11 |
13. | Ellederová Eva | TAP0860 | C | KOB Tretra Praha | 45:58 | + 16:27 |
14. | Bublíková Klára | TAP0752 | B | KOB Tretra Praha | 46:39 | + 17:08 |
15. | Žemlová Barbora | KAM0751 | B | OK Kamenice | 48:09 | + 18:38 |
16. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | C | USK Praha | 48:40 | + 19:09 |
17. | Šitrová Štěpánka | LPM0850 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 50:11 | + 20:40 |
18. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | B | OB SK Zvole | 52:08 | + 22:37 |
19. | Krátká Linda | ROU0851 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 56:25 | + 26:54 |
20. | Baštová Justýna | DOR0952 | B | OK Dobříš | 57:31 | + 28:00 |
21. | Šunková Berta | LOU0850 | B | SK Moravan Louňovice | 59:35 | + 30:04 |
22. | Berná Klára | ODV0851 | B | TJ Aero Odolena Voda | 64:48 | + 35:17 |
23. | Hüblová Agáta | FSP0853 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 65:49 | + 36:18 |
24. | Vavřinová Johana | HCE0751 | C | TJ Hostivice | 66:40 | + 37:09 |
25. | Syblíková Rozálie | ODV0856 | C | TJ Aero Odolena Voda | 75:16 | + 45:45 |
26. | Hezká Tereza | DOR0855 | C | OK Dobříš | 80:11 | + 50:40 |
27. | Dudlová Hana | ODV0854 | C | TJ Aero Odolena Voda | 84:47 | + 55:16 |
28. | Votruba Hana | TAP0855 | C | KOB Tretra Praha | 86:27 | + 56:56 |
29. | Drašarová Magdaléna | DKL0752 | C | KOB Kladno | 87:38 | + 58:07 |
30. | Chudobová Eliška | DKL0850 | B | KOB Kladno | 91:38 | + 62:07 |
Ptáčková Hana | PGP0750 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Sára | PGP0660 | A | SK Praga | 45:05 | |
2. | Malečková Hana | VSP0553 | A | USK Praha | 47:08 | + 2:03 |
3. | Kotková Adéla | RIC0655 | A | OB Říčany | 48:30 | + 3:25 |
4. | Krejčová Hana | ROU0653 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 54:56 | + 9:51 |
5. | Kubecová Magdalena | STB0550 | A | TJ Stadion Nový Bor | 58:00 | + 12:55 |
6. | Blahutová Martina | MFP0550 | C | Matfyz Praha | 59:29 | + 14:24 |
7. | Dvořáková Veronika | PGP0659 | B | SK Praga | 63:25 | + 18:20 |
8. | Šantorová Eliška | ROZ0552 | B | OK Roztoky | 69:17 | + 24:12 |
9. | Chobotová Klára | ROZ0550 | C | OK Roztoky | 69:45 | + 24:40 |
10. | Vejražková Anna | KPY0750 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 71:39 | + 26:34 |
11. | Sotonová Šárka | TAP0655 | C | KOB Tretra Praha | 80:17 | + 35:12 |
12. | Kotenová Markéta | RIC0651 | B | OB Říčany | 86:26 | + 41:21 |
13. | Večerková Ema | DKP0657 | C | Oddíl OB Kotlářka | 98:43 | + 53:38 |
14. | Brodská Kateřina | HCE0653 | C | TJ Hostivice | 99:35 | + 54:30 |
15. | Pompachová Karolína | TAP0652 | C | KOB Tretra Praha | 99:45 | + 54:40 |
Andrade Miriam | 0040002 | Andradi | DISK | |||
Puchernová Barbora | SCP0650 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štraitová Jolana | VSP0456 | A | USK Praha | 58:39 | |
2. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | A | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 65:40 | + 7:01 |
3. | Čermáková Klára | PGP0352 | B | SK Praga | 79:50 | + 21:11 |
4. | Nentvichová Julie | DOR0351 | B | OK Dobříš | 80:33 | + 21:54 |
5. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 84:22 | + 25:43 |
5. | Řeháková Ludmila | PGP0454 | C | SK Praga | 84:22 | + 25:43 |
7. | Víšková Veronika | KAM0452 | C | OK Kamenice | 84:38 | + 25:59 |
8. | Pilátová Amálie | DKL0450 | C | KOB Kladno | 103:05 | + 44:26 |
Štěpánková Julie | KAM0458 | B | OK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škáchová Magdalena | DKP0156 | R | Oddíl OB Kotlářka | 66:51 | 4317 | |
2. | Sanna Karin | DKP0250 | A | Oddíl OB Kotlářka | 83:40 | + 16:49 | 3514 |
3. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | A | OB Říčany | 85:18 | + 18:27 | 3436 |
4. | Pavlová Martina | LTP0151 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 89:36 | + 22:45 | 3230 |
5. | Čermáková Kateřina | ROZ0150 | C | OK Roztoky | 102:28 | + 35:37 | 2616 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omová Michaela | TUR8153 | R | OOB TJ Turnov | 76:21 | 8455 | |
2. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | R | USK Praha | 78:44 | + 2:23 | 8203 |
3. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | R | Oddíl OB Kotlářka | 79:26 | + 3:05 | 8129 |
4. | Ryšavá Vendula | PGP8153 | C | SK Praga | 84:24 | + 8:03 | 7604 |
5. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | E | SK Žabovřesky Brno | 84:38 | + 8:17 | 7580 |
6. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | C | Matfyz Praha | 94:14 | + 17:53 | 6565 |
7. | Mullis Kateřina | DKP7753 | C | Oddíl OB Kotlářka | 94:47 | + 18:26 | 6507 |
8. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | C | OK Kamenice | 96:45 | + 20:24 | 6299 |
9. | Semíková Lucie | KAM0250 | E | OK Kamenice | 98:27 | + 22:06 | 6119 |
10. | Šimšová Jana | MFP7651 | C | Matfyz Praha | 98:28 | + 22:07 | 6117 |
11. | Nováková Kateřina | OKP9450 | C | SK OK 24 Praha | 100:06 | + 23:45 | 5945 |
12. | Lepšíková Eva | SJC8765 | C | Sportcentrum Jičín | 101:24 | + 25:03 | 5807 |
13. | Rollier Monika | PHK8051 | C | OK 99 Hradec Králové | 103:07 | + 26:46 | 5626 |
14. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 103:16 | + 26:55 | 5610 |
15. | Voltrová Alena | DKP9956 | C | Oddíl OB Kotlářka | 103:29 | + 27:08 | 5587 |
16. | Voltrová Hana | ROZ9752 | C | OK Roztoky | 104:23 | + 28:02 | 5492 |
17. | Henychová Zuzana | VLI6151 | C | Slavia Liberec orienteering | 104:44 | + 28:23 | 5455 |
18. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | R | OK Kamenice | 105:51 | + 29:30 | 5337 |
19. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 106:04 | + 29:43 | 5314 |
20. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | OK Kamenice | 107:29 | + 31:08 | 5164 |
21. | Studničná Lenka | FSP8650 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 110:10 | + 33:49 | 4881 |
22. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 110:45 | + 34:24 | 4819 |
23. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 110:58 | + 34:37 | 4796 |
24. | Králová Vanda | BZP8750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 115:49 | + 39:28 | 4284 |
25. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 117:37 | + 41:16 | 4093 |
26. | Kožinová Anna | PGP9350 | C | SK Praga | 117:38 | + 41:17 | 4092 |
27. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 120:10 | + 43:49 | 3824 |
28. | Jirásková Kateřina | TJP8850 | C | TJ Sokol Troja | 121:24 | + 45:03 | 3693 |
29. | Míchalová Šárka | KPY0050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 146:19 | + 69:58 | 1060 |
30. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | C | OK Roztoky | 211:14 | + 134:53 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | C | OK Slavia Hradec Králové | 65:34 | 3966 | |
2. | Přívozníková Pavla | BZP8650 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 83:39 | + 18:05 | 3228 |
3. | Blažková Kristina | DKP8251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 94:56 | + 29:22 | 2768 |
4. | Fořtová Johana | 0160001 | FortMedica | 118:41 | + 53:07 | ||
5. | Černá Kateřina | TJP9850 | C | TJ Sokol Troja | 121:22 | + 55:48 | 1689 |
6. | Votavová Žofie | KNC0250 | B | Sokol Kostelec n. Č. l. | 149:40 | + 84:06 | 534 |
7. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 150:46 | + 85:12 | 490 |
Kafková Dominika | PGP9053 | C | SK Praga | DISK | 0 | ||
Dobešová Kateřina | KPY8750 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | C | SK Praga | 50:52 | |
2. | Fialová Jana | DOR8050 | C | OK Dobříš | 59:50 | + 8:58 |
3. | Voleská Alice | KAM8050 | C | OK Kamenice | 63:17 | + 12:25 |
4. | Kalinová Markéta | SPC8259 | C | SPORTICUS team | 64:22 | + 13:30 |
5. | Blahutová Hanka | MFP7953 | C | Matfyz Praha | 69:11 | + 18:19 |
6. | Šubrtová Věra | TAP8150 | C | KOB Tretra Praha | 70:42 | + 19:50 |
7. | Pilátová Petra | DKL8051 | C | KOB Kladno | 71:07 | + 20:15 |
8. | Jakubská Jitka | TAP8152 | C | KOB Tretra Praha | 75:05 | + 24:13 |
9. | Šitrová Lucie | LPM7857 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 75:17 | + 24:25 |
10. | Hlaváčková Klára | TAP7756 | C | KOB Tretra Praha | 77:24 | + 26:32 |
11. | Pinkrová Šárka | HCE8350 | C | TJ Hostivice | 78:32 | + 27:40 |
12. | Proxová Lada | RIC8350 | C | OB Říčany | 79:23 | + 28:31 |
13. | Mišeková Martina | KAM7851 | C | OK Kamenice | 80:47 | + 29:55 |
14. | Lohová Monika | DKL8052 | C | KOB Kladno | 81:13 | + 30:21 |
15. | Šimková Markéta | LME7755 | C | SK Los Mělník | 86:01 | + 35:09 |
16. | Rejšková Alena | KAM7750 | C | OK Kamenice | 90:55 | + 40:03 |
17. | Lacinová Hanka | DKP7952 | C | Oddíl OB Kotlářka | 92:41 | + 41:49 |
18. | Nováková Ivana | DLP8150 | C | OOB TJ Dukla Praha | 92:53 | + 42:01 |
19. | Drašarová Dana | DKL7750 | C | KOB Kladno | 93:30 | + 42:38 |
20. | Izdná Petra | DKP8051 | C | Oddíl OB Kotlářka | 94:18 | + 43:26 |
21. | Bublíková Zuzana | TAP7751 | C | KOB Tretra Praha | 94:40 | + 43:48 |
22. | Dubnová Kateřina | LDC8250 | C | KOB Děčín | 95:03 | + 44:11 |
23. | Vyskočilová Eliška | DLP8051 | C | OOB TJ Dukla Praha | 99:32 | + 48:40 |
24. | Hrstková Marie | SLA8150 | C | SKOB Slaný | 110:52 | + 60:00 |
25. | Straková Linda | LME7950 | C | SK Los Mělník | 134:48 | + 83:56 |
26. | Basistová Darina | DOR7856 | C | OK Dobříš | 136:14 | + 85:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Snížková Petra | DKP7752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 69:28 | |
2. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 72:52 | + 3:24 |
3. | Mokrá Julie | VLI8051 | C | Slavia Liberec orienteering | 79:51 | + 10:23 |
4. | Tomešová Daniela | SJC8451 | C | Sportcentrum Jičín | 80:04 | + 10:36 |
5. | Drobníková Markéta | SJC8450 | C | Sportcentrum Jičín | 81:25 | + 11:57 |
6. | Johnová Lenka | LTP7352 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 84:12 | + 14:44 |
7. | Dlouhá Marta | PGP7858 | C | SK Praga | 90:13 | + 20:45 |
8. | Žemlová Eva | KAM7550 | C | OK Kamenice | 96:25 | + 26:57 |
9. | Gajdová Kristina | VSP7752 | C | USK Praha | 97:07 | + 27:39 |
10. | Bozděchová Lenka | PGP8254 | C | SK Praga | 100:26 | + 30:58 |
11. | Pecharová Michaela | TJP6550 | C | TJ Sokol Troja | 104:01 | + 34:33 |
12. | Chumová Jana | SLP7451 | C | OOB Slavia Praha | 104:59 | + 35:31 |
13. | Procházková Jana | DKP8052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 107:14 | + 37:46 |
14. | Asterová Jana | SLA7451 | C | SKOB Slaný | 108:04 | + 38:36 |
15. | Bartůňková Lucie | LOU7750 | C | SK Moravan Louňovice | 110:42 | + 41:14 |
16. | Brandejsová Petra | DKP7853 | C | Oddíl OB Kotlářka | 111:06 | + 41:38 |
17. | Vaňková Saša | LDC8550 | C | KOB Děčín | 111:45 | + 42:17 |
18. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 126:15 | + 56:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | C | SK Praga | 45:18 | |
2. | Petráňová Jana | SCP7555 | C | OK Sparta Praha | 48:50 | + 3:32 |
3. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 49:52 | + 4:34 |
4. | Průšová Markéta | VSP7256 | C | USK Praha | 53:05 | + 7:47 |
5. | Malečková Iva | VSP7559 | C | USK Praha | 57:20 | + 12:02 |
6. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 57:23 | + 12:05 |
7. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | C | SK Praga | 58:32 | + 13:14 |
8. | Petriláková Petra | DOR7656 | C | OK Dobříš | 58:41 | + 13:23 |
9. | Puchernová Veronika | SCP7455 | C | OK Sparta Praha | 59:48 | + 14:30 |
10. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | C | KOB Kladno | 60:44 | + 15:26 |
11. | Mědílková Iva | SPC7160 | C | SPORTICUS team | 61:31 | + 16:13 |
12. | Škáchová Petra | DKP7054 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:24 | + 17:06 |
13. | Hradecká Petra | DOK6850 | C | OK Doksy | 65:33 | + 20:15 |
14. | Andrade Milena | 0040001 | Andradi | 66:14 | + 20:56 | |
15. | Štraitová Jitka | VSP7252 | C | USK Praha | 67:13 | + 21:55 |
16. | Melišíková Radka | TAP7152 | C | KOB Tretra Praha | 67:21 | + 22:03 |
17. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | 69:10 | + 23:52 |
18. | Nová Jana | DOR7150 | C | OK Dobříš | 69:26 | + 24:08 |
19. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 71:05 | + 25:47 |
20. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 72:19 | + 27:01 |
21. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 73:17 | + 27:59 |
22. | Krausová Marcela | LCV7351 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 74:53 | + 29:35 |
23. | Hlavatá Pavla | DKP7050 | C | Oddíl OB Kotlářka | 77:08 | + 31:50 |
24. | Petrová Martina | TAP6852 | C | KOB Tretra Praha | 80:02 | + 34:44 |
25. | Šimůnková Martina | TAP6851 | C | KOB Tretra Praha | 86:45 | + 41:27 |
26. | Žižková Markéta | DOR7352 | C | OK Dobříš | 92:29 | + 47:11 |
27. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 93:18 | + 48:00 |
28. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 99:35 | + 54:17 |
29. | Míchalová Marcela | KPY6850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 131:06 | + 85:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Kateřina | VSP7650 | C | USK Praha | 48:39 | |
2. | Kotásková Jana | JES7451 | C | OK Rakovník | 66:19 | + 17:40 |
3. | Junková Petra | STH7451 | C | SK Studenec | 69:13 | + 20:34 |
4. | Dvořáková Ivana | PGP7254 | C | SK Praga | 74:26 | + 25:47 |
5. | Baštová Jana | DOR7452 | C | OK Dobříš | 74:48 | + 26:09 |
6. | Kamírová Gabriela | LTP7351 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 75:03 | + 26:24 |
7. | Brabencová Alena | SOB7150 | C | SOBSA | 75:27 | + 26:48 |
8. | Kubecová Jana | STB7399 | C | TJ Stadion Nový Bor | 76:14 | + 27:35 |
9. | Víšková Alena | KAM7451 | C | OK Kamenice | 77:01 | + 28:22 |
10. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 80:42 | + 32:03 |
11. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | C | SKOB Slaný | 86:29 | + 37:50 |
12. | Paulů Markéta | CEP7650 | Čepíci | 91:33 | + 42:54 | |
13. | Beranová Jana | SLA7551 | C | SKOB Slaný | 99:46 | + 51:07 |
14. | Řeháková Jana | DVP7351 | C | DVP ORIENTATION | 111:51 | + 63:12 |
15. | Varhaníková Halka | KPY7550 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 118:41 | + 70:02 |
16. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 118:58 | + 70:19 |
17. | Raymond-Bertrandová Jana | SLA7353 | C | SKOB Slaný | 123:59 | + 75:20 |
Marholdová Martina | ZVO7451 | C | OB SK Zvole | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 67:13 | |
2. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 75:15 | + 8:02 |
3. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Hostivice | 81:15 | + 14:02 |
4. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 82:30 | + 15:17 |
5. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | SK Praga | 83:03 | + 15:50 |
6. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 83:15 | + 16:02 |
7. | Havlíčková Jindřiška | KNC6150 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 83:45 | + 16:32 |
8. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 87:51 | + 20:38 |
9. | Kujanová Martina | BZP5850 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 90:54 | + 23:41 |
10. | Svobodná Eva | DKP5851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 100:30 | + 33:17 |
11. | Šámalová Hana | OKP6151 | C | SK OK 24 Praha | 104:00 | + 36:47 |
12. | Živcová Pavlína | 0200001 | Živcová | 108:43 | + 41:30 | |
13. | Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | 111:26 | + 44:13 |
14. | Votavová Renata | KNC6452 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 123:39 | + 56:26 |
Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | DISK | ||
Tihonová Jindra | TAP6253 | C | KOB Tretra Praha | DISK | ||
Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | ||
Chmelařová Marie | SHK6352 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Kudrnáčová Hana | KAM6250 | C | OK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázková Ivana | DKP5650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:01 | |
2. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 82:01 | + 30:00 |
3. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 85:04 | + 33:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 69:31 | |
2. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 137:50 | + 68:19 |
Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drobník Tadeáš | SJC1301 | C | Sportcentrum Jičín | 43:42 | |
2. | Jakubský Filip | TAP1304 | C | KOB Tretra Praha | 45:25 | + 1:43 |
3. | Volesky Viktor | 0050001 | Neregistrovani | 47:37 | + 3:55 | |
4. | Petráň Lukáš | TAP1200 | C | KOB Tretra Praha | 49:27 | + 5:45 |
5. | Hýbl Orlík | VIP1400 | C | SK VIPrahlo | 57:22 | + 13:40 |
6. | Kolaja Bedřich | VLI1301 | C | Slavia Liberec orienteering | 60:03 | + 16:21 |
7. | Galuška Viktor | KPY1200 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 61:29 | + 17:47 |
8. | Mišek Michal | KAM1300 | C | OK Kamenice | 63:21 | + 19:39 |
9. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | C | Sportcentrum Jičín | 69:39 | + 25:57 |
10. | Hübl Hugo | FSP1103 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 77:09 | + 33:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nehasil František | BOR1101 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:58 | |
2. | Basista Tobiáš | DOR1109 | C | OK Dobříš | 19:49 | + 0:51 |
3. | Kužel Jonáš | FSP1201 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:45 | + 1:47 |
4. | Homuta Eliáš | ROZ1201 | C | OK Roztoky | 21:13 | + 2:15 |
5. | Junek Kryštof | STH1201 | C | SK Studenec | 21:52 | + 2:54 |
6. | Sedlák Václav | DKP1105 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:28 | + 3:30 |
7. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | C | SKOB Slaný | 22:53 | + 3:55 |
8. | Baldrian Josef | VSP1100 | C | USK Praha | 23:57 | + 4:59 |
9. | Šunka Hubert | LOU1200 | C | SK Moravan Louňovice | 24:31 | + 5:33 |
10. | Etrych Tobiáš | DOR1103 | C | OK Dobříš | 25:44 | + 6:46 |
11. | Lukavský Vít | DKL1101 | C | KOB Kladno | 25:55 | + 6:57 |
12. | Sláma Marek | KAM1201 | C | OK Kamenice | 26:13 | + 7:15 |
13. | Jakubský Pavel | TAP1109 | C | KOB Tretra Praha | 26:30 | + 7:32 |
14. | Kamenický Karel | TAP1105 | C | KOB Tretra Praha | 26:47 | + 7:49 |
15. | Sedlář Prokop | TAP1106 | C | KOB Tretra Praha | 27:10 | + 8:12 |
16. | Trávníček Jan | DKP1109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:14 | + 8:16 |
17. | Vyskočil Vilém | DLP1102 | C | OOB TJ Dukla Praha | 27:39 | + 8:41 |
18. | Řehák Prokop | PGP1203 | C | SK Praga | 28:11 | + 9:13 |
19. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:47 | + 10:49 |
20. | Dostál Václav | DOR1202 | C | OK Dobříš | 31:50 | + 12:52 |
21. | Etrych Matěj | DOR1104 | C | OK Dobříš | 32:53 | + 13:55 |
22. | Chudoba Jiří | DKL1102 | C | KOB Kladno | 41:09 | + 22:11 |
23. | Brodský Matěj | HCE1100 | C | TJ Hostivice | 57:14 | + 38:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Elleder Jan | TAP1010 | B | KOB Tretra Praha | 26:21 | |
2. | Novák Adam | DLP0901 | C | OOB TJ Dukla Praha | 27:26 | + 1:05 |
3. | Machar Dan | DKP1002 | B | Oddíl OB Kotlářka | 27:51 | + 1:30 |
4. | Junek Šimon | DKP1011 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:14 | + 1:53 |
5. | Votava Vojtěch | VLI1201 | B | Slavia Liberec orienteering | 28:24 | + 2:03 |
6. | Anděl Robin | VPM0901 | B | KOS Slavia Plzeň | 28:26 | + 2:05 |
7. | Jiras František | DOR0900 | C | OK Dobříš | 32:28 | + 6:07 |
8. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | C | OK Kamenice | 36:15 | + 9:54 |
9. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 38:38 | + 12:17 |
10. | Koukal Jan | ODV1001 | C | TJ Aero Odolena Voda | 38:42 | + 12:21 |
11. | Sotona Filip | TAP0914 | C | KOB Tretra Praha | 39:01 | + 12:40 |
12. | Sláma Kryštof | KAM1000 | C | OK Kamenice | 39:10 | + 12:49 |
13. | Pilař František | CEP0900 | Čepíci | 39:38 | + 13:17 | |
14. | Drašar Jakub | DKL0903 | C | KOB Kladno | 40:30 | + 14:09 |
15. | Šňupárek Jenda | PGP1005 | C | SK Praga | 40:53 | + 14:32 |
16. | Kamenický Pavel | TAP0909 | C | KOB Tretra Praha | 41:06 | + 14:45 |
17. | Cichra Patrik | TAP0903 | C | KOB Tretra Praha | 42:38 | + 16:17 |
18. | Berný Jáchym | ODV1000 | C | TJ Aero Odolena Voda | 44:48 | + 18:27 |
19. | Hrdý Kryštof | TAP0912 | C | KOB Tretra Praha | 46:49 | + 20:28 |
20. | Pucherna Marek | SCP0900 | C | OK Sparta Praha | 47:29 | + 21:08 |
21. | Forst Albert | MFP0901 | C | Matfyz Praha | 47:37 | + 21:16 |
22. | Bednařík Vojtěch | TAP1104 | C | KOB Tretra Praha | 47:46 | + 21:25 |
23. | Špalek Filip | DKP0919 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:36 | + 25:15 |
24. | Prox Jan | RIC1003 | C | OB Říčany | 52:55 | + 26:34 |
25. | Vyskočil Vít | DLP1006 | C | OOB TJ Dukla Praha | 56:22 | + 30:01 |
26. | Vaculovič Matěj | DOR1004 | C | OK Dobříš | 56:46 | + 30:25 |
27. | Krč Tobias | TAP0911 | C | KOB Tretra Praha | 58:37 | + 32:16 |
28. | Müller Karel | HCE1000 | C | TJ Hostivice | 59:11 | + 32:50 |
29. | Szárszoi Antonín | DOR1000 | C | OK Dobříš | 59:36 | + 33:15 |
30. | Frýdecký Tomáš | PGP1004 | C | SK Praga | 63:11 | + 36:50 |
31. | Kolbeshkin Vasilij | KAM1008 | C | OK Kamenice | 70:53 | + 44:32 |
32. | Kučera Tomáš | TAP0907 | C | KOB Tretra Praha | 75:20 | + 48:59 |
Galuška Radovan | KPY0903 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | ||
Gajda Petr | VSP0903 | B | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedláček Patrik | DKP0816 | B | Oddíl OB Kotlářka | 40:45 | |
2. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | B | SKOB Slaný | 44:07 | + 3:22 |
3. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | B | Oddíl OB Kotlářka | 45:39 | + 4:54 |
4. | Maroušek Dominik | DKP0716 | B | Oddíl OB Kotlářka | 46:34 | + 5:49 |
5. | Matyšek Ondřej | PGP0703 | B | SK Praga | 48:08 | + 7:23 |
6. | Rod Matyáš | VSP0803 | B | USK Praha | 49:02 | + 8:17 |
7. | Junek Matouš | DKP0817 | B | Oddíl OB Kotlářka | 49:42 | + 8:57 |
8. | Termer Štěpán | VSP0807 | B | USK Praha | 50:59 | + 10:14 |
9. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | B | Oddíl OB Kotlářka | 51:20 | + 10:35 |
10. | Kosák Eliáš | PGP0704 | C | SK Praga | 54:12 | + 13:27 |
11. | Engel Adam | DKP0910 | B | Oddíl OB Kotlářka | 54:42 | + 13:57 |
12. | Kolář David | ZVO0805 | B | OB SK Zvole | 57:41 | + 16:56 |
13. | Beran František | SLA0700 | B | SKOB Slaný | 57:56 | + 17:11 |
14. | Koten Vojtěch | DKP0815 | B | Oddíl OB Kotlářka | 58:02 | + 17:17 |
15. | Studnička Jakub | DKP0718 | B | Oddíl OB Kotlářka | 58:44 | + 17:59 |
16. | Zyma Petr | PGP0807 | C | SK Praga | 61:58 | + 21:13 |
17. | Salinger Jakub | DKP0715 | B | Oddíl OB Kotlářka | 62:20 | + 21:35 |
18. | Jandera Kryštof | PGP0700 | B | SK Praga | 62:27 | + 21:42 |
19. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | C | KOB Tretra Praha | 62:59 | + 22:14 |
20. | Sedlář Lumír | TAP0810 | C | KOB Tretra Praha | 64:12 | + 23:27 |
21. | Machar Eda | DKP0803 | B | Oddíl OB Kotlářka | 64:38 | + 23:53 |
22. | Etrych Jonáš | DOR0907 | B | OK Dobříš | 65:48 | + 25:03 |
23. | Procházka Vít | DKP0711 | B | Oddíl OB Kotlářka | 66:15 | + 25:30 |
24. | Jirous Erik | TAP0705 | C | KOB Tretra Praha | 68:33 | + 27:48 |
25. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | C | KOB Tretra Praha | 69:14 | + 28:29 |
26. | Weiss Hugo | DKP0725 | C | Oddíl OB Kotlářka | 69:17 | + 28:32 |
27. | Brumovský Štěpán | TAP0706 | C | KOB Tretra Praha | 71:01 | + 30:16 |
28. | Šnejdar Martin | PGP0806 | C | SK Praga | 71:54 | + 31:09 |
29. | Večerka Vojtěch | DKP0813 | B | Oddíl OB Kotlářka | 79:53 | + 39:08 |
30. | Pohl Lukáš | TAP0703 | C | KOB Tretra Praha | 81:26 | + 40:41 |
31. | Tejkl Štěpán | TAP0807 | B | KOB Tretra Praha | 82:00 | + 41:15 |
32. | Günter Vincent | FSP0701 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 82:09 | + 41:24 |
33. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | B | SK Praga | 83:22 | + 42:37 |
34. | Vrba Matyáš | FSP0706 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 84:00 | + 43:15 |
35. | Motyčka Filip | TAP0704 | C | KOB Tretra Praha | 86:02 | + 45:17 |
36. | Štěňha David | SPC0701 | C | SPORTICUS team | 89:58 | + 49:13 |
37. | Bazinek Lukáš | ROU0802 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 95:37 | + 54:52 |
38. | Tučný Kryštof | PGP0804 | C | SK Praga | 108:46 | + 68:01 |
39. | Linhart Jakub | ZVO0802 | B | OB SK Zvole | 116:12 | + 75:27 |
Heller Jakub | ROU0702 | B | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | ||
Štys Jáchym | NNN | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koliáš Štěpán | DKP0610 | A | Oddíl OB Kotlářka | 48:09 | |
2. | Štrait Vilém | VSP0701 | A | USK Praha | 55:57 | + 7:48 |
3. | Nemšovský Filip | VSP0500 | A | USK Praha | 56:06 | + 7:57 |
4. | Kopecký Matyáš | DKP0613 | B | Oddíl OB Kotlářka | 63:07 | + 14:58 |
5. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | B | SK Praga | 66:39 | + 18:30 |
6. | Jiras Antonín | DOR0701 | A | OK Dobříš | 68:34 | + 20:25 |
7. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 69:39 | + 21:30 |
8. | Václavík Martin | SLA0601 | B | SKOB Slaný | 72:57 | + 24:48 |
9. | Jíra Filip | KAM0506 | B | OK Kamenice | 74:40 | + 26:31 |
10. | Machar Matěj | DKP0604 | B | Oddíl OB Kotlářka | 80:26 | + 32:17 |
11. | Kubát Matyáš | RIC0601 | B | OB Říčany | 87:57 | + 39:48 |
12. | Vyhnis Šimon | TAP0613 | C | KOB Tretra Praha | 92:19 | + 44:10 |
13. | Městka Václav | VSP0600 | A | USK Praha | 97:27 | + 49:18 |
14. | Havlíček Martin | DOR0601 | C | OK Dobříš | 118:30 | + 70:21 |
15. | Perkner Vít | ZVO0603 | B | OB SK Zvole | 132:28 | + 84:19 |
16. | Izdný Vít | DKP0601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 199:10 | + 151:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kužel Jan | FSP0400 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 69:58 | |
2. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | B | USK Praha | 108:35 | + 38:37 |
3. | Vejražka David | KPY0401 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 118:23 | + 48:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zátka Josef | PVP0100 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 87:29 | ||
2. | Jirásek Kryštof | ROZ0101 | C | OK Roztoky | 132:40 | + 45:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semík Ondřej | KAM9401 | C | OK Kamenice | 86:03 | 8375 | |
2. | Kettner Lukáš | KAM9403 | R | OK Kamenice | 92:24 | + 6:21 | 7821 |
3. | Schulhof Jan | TUR8900 | R | OOB TJ Turnov | 94:43 | + 8:40 | 7619 |
4. | Bílý Jakub | DOK0104 | R | OK Doksy | 105:15 | + 19:12 | 6701 |
5. | Pašek František | KAM7600 | C | OK Kamenice | 105:35 | + 19:32 | 6672 |
6. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 106:23 | + 20:20 | 6602 |
7. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 106:46 | + 20:43 | 6569 |
8. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 108:16 | + 22:13 | 6438 |
9. | Fröhlich Martin | DKP8207 | C | Oddíl OB Kotlářka | 108:17 | + 22:14 | 6436 |
10. | Klomínský Václav | KPY8700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 109:45 | + 23:42 | 6308 |
11. | Axmann Šimon | DKP8700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 110:28 | + 24:25 | 6246 |
12. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 110:38 | + 24:35 | 6231 |
13. | Novák Přemysl | DKP0107 | A | Oddíl OB Kotlářka | 113:52 | + 27:49 | 5950 |
14. | Přikryl Petr | PBM6708 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 114:04 | + 28:01 | 5932 |
15. | Klaška Pavel | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 114:11 | + 28:08 | 5922 |
16. | Nývlt Martin | DKP8200 | C | Oddíl OB Kotlářka | 114:16 | + 28:13 | 5915 |
17. | Karvánek Matouš | BOR9006 | C | OK Jiskra Nový Bor | 114:32 | + 28:29 | 5891 |
18. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 116:59 | + 30:56 | 5678 |
19. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 117:15 | + 31:12 | 5655 |
20. | Štěňha Martin | SPC7608 | C | SPORTICUS team | 121:38 | + 35:35 | 5272 |
21. | Illner Jakub | DKP6601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 122:12 | + 36:09 | 5223 |
22. | Kovář Miroslav | SJC8104 | C | Sportcentrum Jičín | 124:48 | + 38:45 | 4996 |
23. | Kohl Ondřej | KPY8600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 126:18 | + 40:15 | 4866 |
24. | Šunka Jan | LOU7600 | C | SK Moravan Louňovice | 126:39 | + 40:36 | 4835 |
25. | Matoušek Martin | SPC7604 | C | SPORTICUS team | 126:57 | + 40:54 | 4809 |
26. | Šafka Daniel | KAM9105 | C | OK Kamenice | 127:54 | + 41:51 | 4726 |
27. | Kabát Jan | PGP6901 | C | SK Praga | 129:07 | + 43:04 | 4620 |
28. | Klement David | DKP0110 | B | Oddíl OB Kotlářka | 130:16 | + 44:13 | 4520 |
29. | Najman Jaroslav | BOR7909 | C | OK Jiskra Nový Bor | 130:59 | + 44:56 | 4457 |
30. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 131:06 | + 45:03 | 4447 |
31. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 133:22 | + 47:19 | 4250 |
32. | Kalina Miroslav | SPC8211 | C | SPORTICUS team | 139:29 | + 53:26 | 3716 |
33. | Valach Marek | TAP9703 | C | KOB Tretra Praha | 139:44 | + 53:41 | 3695 |
34. | Voleský Leoš | KAM7900 | C | OK Kamenice | 140:43 | + 54:40 | 3609 |
35. | Červák Jan | LCE8001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 141:13 | + 55:10 | 3565 |
Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | DISK | 0 | ||
Lužnický Jiří | LIT8501 | C | KOB Litvínov | DISK | 0 | ||
Málek Martin | CST8902 | C | OB Strakonice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jíra Tomáš | KAM9802 | C | OK Kamenice | 77:13 | 5628 | |
2. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | Matfyz Praha | 77:44 | + 0:31 | 5592 |
3. | Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | 81:55 | + 4:42 | 5300 |
4. | Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | 83:23 | + 6:10 | 5198 |
5. | Průša Kryštof | VSP0102 | B | USK Praha | 85:30 | + 8:17 | 5051 |
6. | Macek Jiří | LIT8401 | C | KOB Litvínov | 87:07 | + 9:54 | 4938 |
7. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 88:09 | + 10:56 | 4866 |
8. | Straka Tomáš | SLA9702 | C | SKOB Slaný | 100:12 | + 22:59 | 4025 |
9. | Smolka Ondřej | TJP9401 | C | TJ Sokol Troja | 103:08 | + 25:55 | 3821 |
10. | Dvořáček Dan | MFP7903 | C | Matfyz Praha | 104:21 | + 27:08 | 3736 |
11. | Riby Thomas | LTP0202 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 115:22 | + 38:09 | 2967 |
12. | Bouda Petr | 0260001 | No Name | 118:11 | + 40:58 | ||
13. | Šedivý Ondřej | KNC9103 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 139:46 | + 62:33 | 1266 |
14. | Los Jago | DOR9801 | OK Dobříš | 199:23 | + 122:10 | ||
Rosenbaum Ondřej | JES0001 | C | OK Rakovník | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | 82:51 | |
2. | Lebeda Dušan | SPC7312 | C | SPORTICUS team | 84:59 | + 2:08 |
3. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 86:56 | + 4:05 |
4. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | C | OK Sparta Praha | 89:40 | + 6:49 |
5. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 90:02 | + 7:11 |
6. | Kužel Tomáš | FSP7610 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 90:03 | + 7:12 |
7. | Lepšík Petr | SJC8203 | C | Sportcentrum Jičín | 92:05 | + 9:14 |
8. | Čech Jan | FSP7900 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 95:37 | + 12:46 |
9. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 95:51 | + 13:00 |
10. | Rod Jan | VSP7423 | C | USK Praha | 96:56 | + 14:05 |
11. | Klváček Aleš | PTE8527 | C | TJ Sokol Ptení | 98:42 | + 15:51 |
12. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 99:50 | + 16:59 |
13. | Pilát Miroslav | DKL7900 | C | KOB Kladno | 100:05 | + 17:14 |
14. | Kolář Tomáš | SLA7103 | C | SKOB Slaný | 103:20 | + 20:29 |
15. | Kurz Matouš | PGP8606 | C | SK Praga | 106:04 | + 23:13 |
16. | Ledecký Vladimír | BOR8402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 106:55 | + 24:04 |
17. | Maroušek Jan | DKP7402 | C | Oddíl OB Kotlářka | 107:30 | + 24:39 |
18. | Kolaja Jan | VLI8100 | C | Slavia Liberec orienteering | 107:38 | + 24:47 |
19. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 111:12 | + 28:21 |
20. | Kolář David | LOU7700 | C | SK Moravan Louňovice | 112:02 | + 29:11 |
21. | Svoboda Jiří | DKP7504 | C | Oddíl OB Kotlářka | 118:10 | + 35:19 |
22. | Bartoň Jan | FSP7000 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 120:41 | + 37:50 |
23. | Mokrý Pavel | VLI7501 | C | Slavia Liberec orienteering | 124:56 | + 42:05 |
24. | Pivec Lukáš | MLA7600 | C | MLOK Mariánské Lázně | 142:57 | + 60:06 |
25. | Súkup Jaroslav | PGP7900 | C | SK Praga | 167:44 | + 84:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matyšek Bronislav | PLU7823 | C | TJ SOKOL Plumlov | 63:18 | |
2. | Dvořák Josef | PGP8006 | C | SK Praga | 66:59 | + 3:41 |
3. | Šimša Jaromír | MFP7100 | C | Matfyz Praha | 67:21 | + 4:03 |
4. | Jakubský Ondřej | TAP7700 | C | KOB Tretra Praha | 73:46 | + 10:28 |
5. | Machar Pavel | DKP7903 | C | Oddíl OB Kotlářka | 77:37 | + 14:19 |
6. | Šitra Vladimír | LPM7904 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 78:01 | + 14:43 |
7. | Dvořák Pavel | LPM7805 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 78:55 | + 15:37 |
8. | Bednařík Jan | SPC8112 | C | SPORTICUS team | 79:39 | + 16:21 |
9. | Dudl Jan | ODV7703 | C | TJ Aero Odolena Voda | 82:59 | + 19:41 |
10. | Galuška Ondřej | KPY7700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 94:03 | + 30:45 |
11. | Lukavský Jiří | DKL7800 | C | KOB Kladno | 94:54 | + 31:36 |
12. | Trunec Antonín | ODV7704 | TJ Aero Odolena Voda | 97:58 | + 34:40 | |
13. | Berný Jan | ODV7702 | C | TJ Aero Odolena Voda | 98:43 | + 35:25 |
14. | Perkner Radim | ZVO8001 | C | OB SK Zvole | 102:23 | + 39:05 |
15. | Pilař Marek | CEP7700 | Čepíci | 110:35 | + 47:17 | |
16. | Jedlička Michal | DKL8000 | C | KOB Kladno | 141:11 | + 77:53 |
Mencl Pavel | DKP7912 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 71:52 | |
2. | Tomeš Petr | SJC7531 | C | Sportcentrum Jičín | 79:19 | + 7:27 |
3. | Hill Richard | SLA7602 | C | SKOB Slaný | 81:03 | + 9:11 |
4. | Čermák Radek | PGP6405 | C | SK Praga | 82:16 | + 10:24 |
5. | Jirásek Milan | VSP7403 | C | USK Praha | 82:57 | + 11:05 |
6. | Semík Luboš | KAM6201 | C | OK Kamenice | 86:18 | + 14:26 |
7. | Koten Pavel | RIC7200 | C | OB Říčany | 89:28 | + 17:36 |
8. | Vydra Ivan | CHA6600 | C | OK Chrastava | 89:57 | + 18:05 |
9. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 90:42 | + 18:50 |
10. | Nemšovský Petr | PGP7602 | C | SK Praga | 90:51 | + 18:59 |
11. | Etrych Tomáš | DOR7300 | C | OK Dobříš | 91:15 | + 19:23 |
12. | Žemla Tomáš | KAM7105 | C | OK Kamenice | 92:07 | + 20:15 |
13. | Pilař Karel | MAS5501 | C | OOB Aš | 94:49 | + 22:57 |
14. | Šindelka Antonín | DLP7200 | C | OOB TJ Dukla Praha | 95:35 | + 23:43 |
15. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | C | OK Doksy | 95:39 | + 23:47 |
16. | Chum Jaroslav | SLP6601 | C | OOB Slavia Praha | 97:01 | + 25:09 |
17. | Gemperle František | MFP7102 | C | Matfyz Praha | 98:21 | + 26:29 |
18. | Pohl Zdeněk | TAP7606 | C | KOB Tretra Praha | 98:51 | + 26:59 |
19. | Kubát Tomáš | RIC7503 | C | OB Říčany | 100:05 | + 28:13 |
20. | Jonáš Radek | ZVO6901 | C | OB SK Zvole | 100:55 | + 29:03 |
21. | Krausz Milan | FSP6700 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 101:22 | + 29:30 |
22. | Jandera Tomáš | SOB7300 | C | SOBSA | 102:54 | + 31:02 |
23. | Straka Lukáš | SLA7002 | C | SKOB Slaný | 106:18 | + 34:26 |
24. | Aster Vladimír | SLA6500 | C | SKOB Slaný | 111:14 | + 39:22 |
25. | Končický Lukáš | RIC7501 | C | OB Říčany | 113:24 | + 41:32 |
26. | Štěpán Petr | LDC7301 | C | KOB Děčín | 116:21 | + 44:29 |
27. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 117:22 | + 45:30 |
28. | Lacina Martin | DKP7502 | C | Oddíl OB Kotlářka | 117:25 | + 45:33 |
29. | Střelba Ondřej | PGP7510 | C | SK Praga | 117:55 | + 46:03 |
30. | Ptáček Jan | PGP7205 | C | SK Praga | 118:17 | + 46:25 |
31. | Jiras Jiří | DOR6900 | C | OK Dobříš | 127:43 | + 55:51 |
32. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | C | KOB Tretra Praha | 128:59 | + 57:07 |
33. | Hrstka Pavel | SLA7501 | C | SKOB Slaný | 134:36 | + 62:44 |
34. | Vejražka Jiří | KPY7400 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 141:39 | + 69:47 |
35. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | C | SKOB Slaný | 150:33 | + 78:41 |
36. | Večerka Daniel | 0140001 | NoWay | 155:19 | + 83:27 | |
37. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 156:32 | + 84:40 |
38. | Beran Jaroslav | SLA7601 | C | SKOB Slaný | 165:40 | + 93:48 |
39. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 195:38 | + 123:46 |
Maleček Vít | PGP6801 | C | SK Praga | DISK | ||
Sucharda Jiří | BOR5802 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
Koten Petr | 0190001 | - | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bílý Milan | JES7001 | C | OK Rakovník | 40:28 | |
2. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | C | SK Praga | 44:17 | + 3:49 |
3. | Žejdlík Michal | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 46:07 | + 5:39 |
4. | Netuka Jan | SHK7001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 47:33 | + 7:05 |
5. | Vaculovič Radim | DOR7505 | C | OK Dobříš | 50:44 | + 10:16 |
6. | Balej Jiří | KAM7201 | C | OK Kamenice | 52:29 | + 12:01 |
7. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB Tretra Praha | 52:39 | + 12:11 |
8. | Beránek Petr | BOR6701 | C | OK Jiskra Nový Bor | 53:40 | + 13:12 |
9. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 56:52 | + 16:24 |
10. | Špalek Ondřej | DKP7602 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:42 | + 19:14 |
11. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 60:04 | + 19:36 |
12. | Machara Martin | BOR6900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 60:09 | + 19:41 |
13. | Štys Marek | NNN | Neregistrovaní | 62:24 | + 21:56 | |
14. | Snížek Jan | DKP7600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:40 | + 22:12 |
15. | Chramosta Tomáš | KAM7601 | C | OK Kamenice | 62:47 | + 22:19 |
16. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 67:49 | + 27:21 |
17. | Martinec Pavel | LTP7003 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 72:07 | + 31:39 |
18. | Prox Jakub | RIC7406 | C | OB Říčany | 81:29 | + 41:01 |
19. | Prchlík Milan | LOU7300 | C | SK Moravan Louňovice | 84:48 | + 44:20 |
20. | Vavřina Jan | HCE7000 | C | TJ Hostivice | 86:19 | + 45:51 |
21. | Müller Jan | HCE6800 | C | TJ Hostivice | 89:55 | + 49:27 |
22. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | C | SK Praga | 112:50 | + 72:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Minchev Ivan | MFP5700 | C | Matfyz Praha | 52:45 | |
2. | Kořistka Libor | EKP6300 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 61:07 | + 8:22 |
3. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 62:25 | + 9:40 |
4. | Šimek Tomáš | FSP6304 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 63:13 | + 10:28 |
5. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 63:22 | + 10:37 |
6. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Hostivice | 64:18 | + 11:33 |
7. | Hickethier Manfred | VLI5201 | C | Slavia Liberec orienteering | 64:45 | + 12:00 |
8. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 65:11 | + 12:26 |
9. | Kopečný Mojmír | TAP6402 | C | KOB Tretra Praha | 65:42 | + 12:57 |
10. | Jun Drahomír | KNC5501 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 65:51 | + 13:06 |
11. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 65:57 | + 13:12 |
12. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 67:08 | + 14:23 |
13. | Pliska Miloš | PGP6304 | C | SK Praga | 67:21 | + 14:36 |
14. | Korčák Marián | HAV6508 | OB Havířov | 67:25 | + 14:40 | |
15. | Chmelař Pavel | SHK6402 | C | OK Slavia Hradec Králové | 67:27 | + 14:42 |
16. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | C | OB SK Zvole | 67:48 | + 15:03 |
17. | Šimek Miroslav | LME6300 | C | SK Los Mělník | 70:00 | + 17:15 |
18. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 70:23 | + 17:38 |
19. | Kudrass Peter | 1VD6600 | SG Zittau Süd | 70:58 | + 18:13 | |
20. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | C | OK Dobříš | 71:06 | + 18:21 |
21. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | C | KOB Tretra Praha | 71:49 | + 19:04 |
22. | Jánek Ladislav | LPU6103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 72:33 | + 19:48 |
23. | Píchal Jan | VSP5202 | C | USK Praha | 74:36 | + 21:51 |
24. | Hurta Vladimír | PGP6305 | C | SK Praga | 77:38 | + 24:53 |
25. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Hostivice | 77:48 | + 25:03 |
26. | Votava Petr | KNC6602 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 79:54 | + 27:09 |
27. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 82:08 | + 29:23 |
28. | Forst Libor | MFP6301 | C | Matfyz Praha | 83:29 | + 30:44 |
29. | Valter Petr | KBP4500 | C | KBP Praha | 89:31 | + 36:46 |
30. | Beneš Jan | DKL6600 | C | KOB Kladno | 90:09 | + 37:24 |
31. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | C | OK Dobříš | 90:23 | + 37:38 |
32. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 124:30 | + 71:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB Tretra Praha | 62:19 | |
2. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 63:40 | + 1:21 |
3. | Fujan Sláva | DKL4800 | C | KOB Kladno | 71:36 | + 9:17 |
4. | Babický Tomáš | RUM5001 | C | ZOOB Rumburk | 73:12 | + 10:53 |
5. | Šámal Václav | OKP5600 | C | SK OK 24 Praha | 77:45 | + 15:26 |
6. | Hájek Jan | MAS5401 | C | OOB Aš | 78:28 | + 16:09 |
7. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 78:35 | + 16:16 |
8. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 78:49 | + 16:30 |
9. | Kotecký Roman | PGP4900 | C | SK Praga | 81:53 | + 19:34 |
10. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | C | KOB Kladno | 88:31 | + 26:12 |
11. | Švec Zdeněk | SLA4700 | C | SKOB Slaný | 90:25 | + 28:06 |
12. | Procházka Aleš | DKP4700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 103:19 | + 41:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Jiří | DKL4601 | C | KOB Kladno | 61:52 | |
2. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 70:16 | + 8:24 |
3. | Zábranský Emil | SLA4200 | C | SKOB Slaný | 72:19 | + 10:27 |
4. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 73:32 | + 11:40 |
5. | Paul Josef | DCE4401 | C | KOB Dobřichovice | 73:42 | + 11:50 |
6. | Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 89:27 | + 27:35 |
7. | Němec Vladimír | SLA4202 | C | SKOB Slaný | 105:28 | + 43:36 |
8. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 111:56 | + 50:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jandová Jarmila | NNN | Neregistrovaní | 52:27 | ||
2. | Kocur Tomáš | ODV8900 | C | TJ Aero Odolena Voda | 59:32 | + 7:05 |
3. | Votava David | 0090001 | DSVJ | 60:54 | + 8:27 | |
4. | Hübl Karel | FSP7802 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 64:14 | + 11:47 |
5. | Kotková Lenka | RIC7352 | C | OB Říčany | 64:57 | + 12:30 |
6. | Benešová Radka | VLI7653 | C | Slavia Liberec orienteering | 69:18 | + 16:51 |
7. | Berná Markéta | ODV7651 | C | TJ Aero Odolena Voda | 69:58 | + 17:31 |
8. | Jedlička Adam | KAM7700 | C | OK Kamenice | 70:40 | + 18:13 |
9. | Dittrtová Lucia | LME6852 | C | SK Los Mělník | 71:44 | + 19:17 |
10. | Motyčková Zuzana | TAP7753 | C | KOB Tretra Praha | 73:45 | + 21:18 |
11. | Doležal Lukáš | 0080001 | UHAF | 76:08 | + 23:41 | |
12. | Linhart Václav | 0170001 | Na rozhraní | 76:20 | + 23:53 | |
13. | Tejkl Jiří | DOB7700 | C | KOB Dobruška | 76:29 | + 24:02 |
14. | Truncová Lenka | ODV7852 | C | TJ Aero Odolena Voda | 79:38 | + 27:11 |
15. | Tučný Jan | 0030001 | Tučňáci OB | 84:48 | + 32:21 | |
16. | Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | 85:54 | + 33:27 |
17. | Hrušková Jana | 0180001 | Neregistrovaní Hruškovi | 86:07 | + 33:40 | |
18. | Hořejší Zbyněk | KUL8400 | C | KOB Ústí nad Labem | 86:54 | + 34:27 |
19. | Coufalová Monika | ROU7552 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 87:28 | + 35:01 |
20. | Vrabcová Romana | SCP8250 | C | OK Sparta Praha | 88:46 | + 36:19 |
21. | Kolbeshkin Alexander | 0250001 | NER | 88:55 | + 36:28 | |
22. | Jirousová Eva | TAP7653 | C | KOB Tretra Praha | 89:18 | + 36:51 |
23. | Ptáček Josef | DKP7204 | C | Oddíl OB Kotlářka | 92:00 | + 39:33 |
24. | Šnejdar Ondřej | PGP7712 | C | SK Praga | 93:47 | + 41:20 |
25. | Szárszoi Ondrej | DOR7405 | OK Dobříš | 94:49 | + 42:22 | |
26. | Dudlová Jana | ODV7751 | C | TJ Aero Odolena Voda | 99:08 | + 46:41 |
27. | Coufal Marek | ROU7400 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 101:19 | + 48:52 |
28. | Beitlerová Hana | DKP8761 | C | Oddíl OB Kotlářka | 103:01 | + 50:34 |
29. | Hrubá Veronika | NNN | Neregistrovaní | 103:45 | + 51:18 | |
30. | Ptáčková Helena | DKP7750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 107:51 | + 55:24 |
31. | Mikeszová Martina | DKP8162 | C | Oddíl OB Kotlářka | 109:08 | + 56:41 |
32. | Hüblová Kateřina | FSP7750 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 109:21 | + 56:54 |
33. | Dudl Vojtěch | ODV0600 | C | TJ Aero Odolena Voda | 109:23 | + 56:56 |
34. | Brumovská Rhea | 0070002 | Brumíci | 114:46 | + 62:19 | |
35. | Šlinská Amálie | KUL0852 | C | KOB Ústí nad Labem | 115:15 | + 62:48 |
36. | Prachatická Aneta | KUL0851 | KOB Ústí nad Labem | 115:18 | + 62:51 | |
37. | Drašar Tomáš | DKL7600 | C | KOB Kladno | 115:50 | + 63:23 |
38. | Vavřinová Jarmila | HCE6950 | C | TJ Hostivice | 125:23 | + 72:56 |
39. | Řehák Jiří | DVP7401 | C | DVP ORIENTATION | 128:32 | + 76:05 |
40. | Havlíčková Kateřina | DOR7650 | C | OK Dobříš | 137:13 | + 84:46 |
41. | Drahoňovská Barbora | 0060001 | neregistrovaný | 138:08 | + 85:41 | |
42. | Brumovský Martin | 0070001 | Brumíci | 145:11 | + 92:44 | |
43. | Mišek Michal | KAM7202 | C | OK Kamenice | 153:11 | + 100:44 |
44. | Slámová Michaela | KAM8051 | C | OK Kamenice | 153:19 | + 100:52 |
45. | Janda Jáchym | NNN | Neregistrovaní | 156:35 | + 104:08 | |
Němeček Ondřej | SCP7401 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pompach Petr | TAP7801 | C | KOB Tretra Praha | 85:01 | |
2. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | C | OB SK Zvole | 102:49 | + 17:48 |
3. | Hinterholzinger Petr | KUL6702 | C | KOB Ústí nad Labem | 116:42 | + 31:41 |
4. | Jareš Daniel | KUL6900 | C | KOB Ústí nad Labem | 117:07 | + 32:06 |
5. | Mach Martin | LME6800 | C | SK Los Mělník | 126:54 | + 41:53 |
6. | Termerová Jana | LTU7850 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 128:27 | + 43:26 |
7. | Janík Pavel | SOB6802 | C | SOBSA | 130:19 | + 45:18 |
8. | Brandejs Jan | DKP7503 | C | Oddíl OB Kotlářka | 136:15 | + 51:14 |
9. | Košut | NNN | Neregistrovaní | 143:53 | + 58:52 | |
10. | Martin Vojtěchovský | 0110001 | Dezorientovaní | 155:08 | + 70:07 | |
11. | Janíková Martina | SOB6750 | C | SOBSA | 209:30 | + 124:29 |
Drahoňovský Roman | 0060002 | neregistrovaný | DISK | |||
Topol Milan | NNN | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rakovec Pavel | SCP1501 | C | OK Sparta Praha | 38:53 | |
2. | Hezká Zuzana | DOR1351 | C | OK Dobříš | 41:16 | + 2:23 |
3. | Tejklová Stela | TAP1254 | C | KOB Tretra Praha | 41:17 | + 2:24 |
4. | Kalina Oskar | SPC1502 | C | SPORTICUS team | 43:04 | + 4:11 |
5. | Drobník Kryštof | SJC1502 | C | Sportcentrum Jičín | 45:17 | + 6:24 |
6. | Brotánek Jan | ROUxxxx | SKOB Roudnice nad Labem | 48:31 | + 9:38 | |
7. | Čech Jan | FSP1401 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 51:09 | + 12:16 |
8. | Öner Efe Michael | VSP1401 | C | USK Praha | 57:16 | + 18:23 |
9. | Duben Jan | LDC1600 | C | KOB Děčín | 57:27 | + 18:34 |
10. | Bednaříková Eva | SPC1553 | C | SPORTICUS team | 58:25 | + 19:32 |
11. | Mareš Jan | 0130002 | SURIKATY | 63:14 | + 24:21 | |
12. | Leníková Jana | DLT6151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 64:26 | + 25:33 |
13. | Baldrian František | VSP1600 | C | USK Praha | 64:59 | + 26:06 |
14. | Andrade Iris | 0040003 | Andradi | 68:01 | + 29:08 | |
15. | Skalka Jindřich | LTU1500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 69:24 | + 30:31 | |
16. | Vrabec Adrian | SCP1500 | C | OK Sparta Praha | 71:02 | + 32:09 |
16. | Vrabcová Olívie | SCP1450 | C | OK Sparta Praha | 71:02 | + 32:09 |
18. | Hýblová Beáta | 0150001 | VIPrahlé mládí | 80:56 | + 42:03 | |
19. | Schulhof Matěj | TUR2020 | C | OOB TJ Turnov | 88:13 | + 49:20 |
20. | Kolařík Jiří | NNN | Neregistrovaní | 89:40 | + 50:47 | |
21. | Beránek Michal | NNN | Neregistrovaní | 95:15 | + 56:22 | |
22. | Beránek Mirek | NNN | Neregistrovaní | 95:18 | + 56:25 | |
23. | Marešová Laura | 0130001 | SURIKATY | 96:42 | + 57:49 | |
24. | Beranová Michaela | 0220002 | DDM Praha 6 | 117:12 | + 78:19 | |
Smejkal Jiří | DLT1301 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zyma Hynek | PGP | SK Praga | 36:01 | ||
2. | Noha | NNN | Neregistrovaní | 39:37 | + 3:36 | |
3. | Frolov Roman | DKP1505 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:01 | + 4:00 |
4. | Kubásková M. | FSP | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:06 | + 11:05 | |
5. | Truncová Zuzana | ODV1051 | TJ Aero Odolena Voda | 48:52 | + 12:51 | |
6. | Matoušková Edita | ODV1350 | C | TJ Aero Odolena Voda | 48:54 | + 12:53 |
7. | Křivánková Kateřina | NNN | Neregistrovaní | 51:15 | + 15:14 | |
8. | Šimek Přemysl | LME1400 | C | SK Los Mělník | 53:44 | + 17:43 |
9. | Axmannová Anežka | NNN | Neregistrovaní | 56:33 | + 20:32 | |
10. | Kolbeshkin Arsenij | KAM1204 | C | OK Kamenice | 63:21 | + 27:20 |
11. | Husáková | NNN | Neregistrovaní | 66:30 | + 30:29 | |
12. | Slabá Daniela | 0230002 | Šneci | 67:50 | + 31:49 | |
13. | Tareš Jiří | 0230001 | Šneci | 67:58 | + 31:57 | |
14. | Lenská Marie | DKP1753 | C | Oddíl OB Kotlářka | 83:59 | + 47:58 |
15. | Cline Bella | NNN | Neregistrovaní | 90:22 | + 54:21 | |
16. | Erlitz Matyáš | LCE1801 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 98:28 | + 62:27 |
17. | Erlitzová Sára | LCE1851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 99:00 | + 62:59 |
18. | Sládek Jan | TAP8801 | C | KOB Tretra Praha | 103:22 | + 67:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nentvichová Klára | DOR9950 | C | OK Dobříš | 28:21 | |
2. | Bradáč Adam | ROU | SKOB Roudnice nad Labem | 30:04 | + 1:43 | |
3. | Novák Denis | TAP1007 | C | KOB Tretra Praha | 35:00 | + 6:39 |
4. | Zyma Mirek | PGP | SK Praga | 36:43 | + 8:22 | |
5. | Zdobinská Lucie | JHB9160 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 36:46 | + 8:25 |
6. | Dostálová Anna | NNN | Neregistrovaní | 37:44 | + 9:23 | |
7. | Haagsma Yari | 0120001 | Cizinci | 39:26 | + 11:05 | |
8. | Kotenová Petra | DKP7450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:27 | + 12:06 |
9. | Malamásek Š. | PTE | TJ Sokol Ptení | 42:10 | + 13:49 | |
10. | Husáková Petra | SLA7452 | C | SKOB Slaný | 46:04 | + 17:43 |
11. | Beneš Max | VLI1100 | C | Slavia Liberec orienteering | 46:09 | + 17:48 |
12. | Jandová Květa | NNN | Neregistrovaní | 46:52 | + 18:31 | |
13. | Nentvichová Romana | DOR6651 | C | OK Dobříš | 47:03 | + 18:42 |
14. | Richterová Ilona | TAP6953 | C | KOB Tretra Praha | 50:23 | + 22:02 |
15. | Pompachová Alexandra | TAP7754 | C | KOB Tretra Praha | 50:41 | + 22:20 |
16. | Stejskal Jakub | NNN | Neregistrovaní | 53:52 | + 25:31 | |
17. | Večerková Daniela | 0140002 | NoWay | 54:13 | + 25:52 | |
18. | Hrdý Petr | NNN | Neregistrovaní | 54:27 | + 26:06 | |
19. | Buršová Daniela | NNN | Neregistrovaní | 54:30 | + 26:09 | |
20. | Cichra Pavel | TAP7401 | C | KOB Tretra Praha | 55:18 | + 26:57 |
21. | Coufal Kryštof | ROU0603 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 55:37 | + 27:16 |
22. | Štěpánková Adéla | NNN | Neregistrovaní | 55:44 | + 27:23 | |
23. | Coufalová Klára | ROU0951 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 58:58 | + 30:37 |
24. | Pohlová Petra | TAP7758 | C | KOB Tretra Praha | 60:55 | + 32:34 |
25. | Beranová Alžběta | 0220001 | DDM Praha 6 | 70:03 | + 41:42 | |
26. | Horáková Dana | 0020001 | Puštík | 71:07 | + 42:46 | |
27. | Viktor David | NNN | Neregistrovaní | 72:33 | + 44:12 | |
28. | Mullerová Jana | HCE7250 | C | TJ Hostivice | 78:36 | + 50:15 |
29. | Hezká Zuzana | DOR7855 | OK Dobříš | 79:01 | + 50:40 | |
30. | Albrecht Vladimír | KAM7800 | C | OK Kamenice | 102:12 | + 73:51 |
31. | Havelková Pavla | NNN | Neregistrovaní | 107:56 | + 79:35 | |
Basista Tomáš | DOR7803 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Milotová Jitka | NNN | Neregistrovaní | DISK |