Logo

Výsledky závodu: Žaket Pražský pohár žactva - stav po 6 závodech

Datum:
05.05.2021
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-05-1212.05.2021 (1. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva EKP Ano Ano
2021-05-1919.05.2021 (2. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva, WOD VSP Ano Ano
2021-05-2626.05.2021 (3. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva PGP Ano Ano
2021-06-0202.06.2021 (4. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva TJP Ano Ano
2021-06-0909.06.2021 (5. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva TAP Ano Ano
2021-06-1616.06.2021 (6. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva KAM Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14    

D10 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
EKP 1
VSP 2
PGP 3
TJP 4
TAP 5
KAM 6
1 Rodová Anežka VSP1152 847.04 1. 203.75( 1) 216.94( 1)211.37( 1)206.32( 1)185.12( 5) 212.41( 1)
2 Šubrtová Barbora TAP1150 798.45 2. 199.23( 2)194.35( 2) 192.55( 3) 202.27( 2)197.02( 2)199.93( 2)
3 Rypáčková Šárka TJP1151 783.60 1. 197.03( 3)178.07( 6) 184.46( 4) 191.41( 3)207.50( 1)187.66( 3)
4 Hrušková Gabriela PGP1150 762.18 2. 173.40( 5) 186.38( 4)196.08( 2)184.25( 4)195.47( 3)176.84( 5)
5 Zavadilová Adéla VSP1153 731.83 4. 182.20( 4)186.30( 5)184.20( 5)130.07(10) 177.10( 6) 179.13( 4)
6 Súkupová Sára PGP1151 692.25 4. 168.88( 6)166.03( 7)167.69( 6)104.65(15) 189.65( 4)116.30(10)
7 Procházková Aneta DKP1153 522.60 7. 123.71( 9)154.15( 9)124.28(14) 73.87(13) 120.46( 7)
8 Břízková Alžběta LOU1153 497.74 7. 159.47( 7)100.95(17)133.51( 8)103.81(11)
9 Rejšková Klára KAM1251 497.35 7. 138.19( 7) 131.60(10) 139.97( 7) 87.59(14)
10 Neškudlová Anna KAM1152 489.74 9. 147.92(11)119.46(15) 104.40(10)117.96( 9)
11 Súkupová Anita PGP1352 473.94 8. 125.33( 8)153.74(10)100.96(21) 93.91(18) 0.00(17)
12 Snížková Žofie DKP1151 427.81 8. 100.66(11) 45.93(14) 87.80(23)119.93(12) 26.00(15) 119.42( 8)
13 Ouhrabková Bára SPC1256 422.20 8. 58.15(15)164.95( 8) 116.95(13) 82.15(12) 54.72(15)
14 Kolářová Zuzana LOU1250 394.45 9. 88.70(22) 89.14(19)124.45( 9) 92.16(13)
15 Rakovcová Zuzana SCP1150 355.68 5. 82.27(25)170.05( 5)103.36(11)
16 Bednaříková Eva SPC1553 335.15 13. 70.85(13)116.44(17)101.67(16) 46.19(17)
17 Slavíčková Stella DLP1450 322.64 12. 97.99(12) 116.06(18)108.59(14)
18 Ptáčková Lucie DKP1255 321.06 7. 118.63(16)151.67( 7) 50.76(16)
19 Suchanová Nela MKP1351 318.19 10. 110.62(10) 125.95(13) 81.62(20) 0.00(21)
20 Matesová Magdaléna Rozárie DLP1250 303.27 6. 148.62( 8)154.65( 6)
21 Pohlová Sandra TAP1151 274.63 11. 72.63(14) 75.27(26)126.73(11) 0.00(25)
22 Kalinová Lisa SPC1158 230.14 8. 80.50(13) 149.64( 8)
23 Neškudlová Kateřina KAM1450 223.09 12. 127.81(12) 95.28(12)
24 Jirásková Laura VSP0952 188.70 3. 188.70( 3)
25 Hudíková Michaela DLP1451 171.59 9. 131.73( 9) 39.86(25)
26 Štěpánková Linda ODV1250 137.23 9. 137.23( 9)
27 Knýbelová Anna FSP1152 131.90 6. 131.90( 6)
28 Korbasová Dominika DLP1352 128.39 11. 128.39(11)
29 Jirásková Viola VSP1151 111.71 12. 111.71(12)
30 Nýdrle Adina DLP1353 111.62 19. 111.62(19)
31 Suchanová Ema MKP1550 101.48 20. 101.48(20) 0.00(23)
32 Gregorová Magdalena DKP1158 84.20 24. 84.20(24)
33 Faltusová Julie DKP1260 81.50 21. 81.50(21) 0.00(24)
34 Kurfürstová Anna FSP1450 69.33 22. 69.33(22)
35 Drvotová Klára DLP1452 67.66 23. 67.66(23)
36 Topičová Laura LOU1152 64.61 27. 64.61(27) 0.00(27)
37 Barhoňová Marie ODV1251 62.53 24. 62.53(24)
38 Košárková Aneta PGP1255 61.91 28. 61.91(28)
39 Svobodová Adéla ODV1150 34.41 14. 34.41(14)
40 Šňupárková Barborka PGP1152 23.29 16. 23.29(16)

D12 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
EKP 1
VSP 2
PGP 3
TJP 4
TAP 5
KAM 6
1 Štěpová Barbora PGP0951 843.60 1. 207.00( 1)215.49( 1)208.34( 1)203.80( 1) 212.77( 1)
2 Lošťáková Ela PGP0957 813.62 1. 207.34( 1)201.37( 2)199.84( 2) 201.77( 2)203.14( 2)195.52( 2)
3 Hrušková Tereza PGP0953 781.37 2. 206.79( 2)191.62( 3) 189.90( 3)193.06( 3)
4 Kučerová Kateřina VSP0950 713.54 3. 185.87( 3)157.73( 5) 184.67( 3)179.55( 4)150.66( 4) 163.45( 6)
5 Seidlová Magdalena RIC0950 670.92 3. 171.59( 4)165.95( 6) 141.67( 6)191.71( 3)
6 Vondráčková Jolana DKP1058 661.34 5. 146.13(10) 154.07( 6)163.91( 7)173.79( 5)140.69( 7) 169.57( 5)
7 Bartoňová Elena FSP0953 649.84 4. 169.85( 5)157.60( 7)149.56( 5)172.83( 4)
8 Řepková Anna PGP1052 620.04 4. 165.61( 6)151.65( 7)178.91( 4)123.87(14) 94.45(15)
9 Bartalošová Ada PGP1050 617.22 4. 179.56( 4)131.62(11)156.00( 9)150.04( 8)124.58( 8)
10 Ptáčková Barbora DKP0954 602.47 5. 170.48( 5)131.27(12) 153.84(10)132.23(11) 68.37(17) 145.92(11)
11 Řehořková Ema DKP0956 594.23 8. 154.43( 9)149.33( 8)159.90( 8) 116.47(10) 130.57(15)
12 Ehlerová Michaela VSP1050 587.11 8. 162.07( 8)139.85(10)147.42(12)125.13(13) 105.95(13) 137.77(13)
13 Dobyášová Adéla KAM1051 515.77 7. 162.95( 7)148.79( 9)150.96(11) 53.07(22)
14 Kolářová Veronika LOU1050 465.43 11. 95.36(18)115.14(16)114.17(11)140.76(12)
15 Ryppelová Anna TAP0954 465.05 12. 131.96(12) 50.25(15) 143.88(13) 57.96(18)131.25(14)
16 Lenská Tereza DKP1054 455.27 11. 137.93(11)121.61(13)103.34(17) 37.36(22) 92.39(19)
17 Šunková Sára LOU1051 360.77 9. 76.71(19)137.18( 9) 146.88(10)
18 Kurfürstová Marie FSP1050 325.33 7. 84.80(16) 26.11(17) 62.79(20) 0.00(26) 0.00(27) 151.63( 7)
19 Hercubová Dominika MKP0950 319.70 14. 96.86(14) 83.93(18) 8.88(25)130.03(17)
20 Kváčová Anna DKP1051 289.15 13. 128.86(13) 42.16(21) 86.90(17) 31.23(23)
21 Balejová Sofie KAM0951 245.06 8. 93.57(16)151.49( 8)
22 Štěpánková Emma TAP0953 206.17 12. 54.06(21)111.76(12) 40.35(22)
23 Vaněčková Anna TJP1050 196.02 6. 33.83(22)162.19( 6)
24 Blahůtová Alžběta MKP0951 191.83 9. 42.65(16) 149.18( 9)
25 Smutná Markéta DLP0950 184.92 19. 83.30(19) 21.59(24) 80.03(20)
26 Matoušková Kateřina SPC0955 180.24 16. 50.81(17) 23.87(18)105.56(16) 0.00(29) 0.00(24)
27 Šimková Anežka LME0950 176.70 12. 130.79(12) 45.91(21)
28 Všetečková Dora TAP1055 136.99 14. 136.99(14)
29 Pavlů Marie TJP1051 134.21 10. 134.21(10) 0.00(34)
30 Žemlová Magdalena KAM0950 130.57 15. 130.57(15)
31 Horová Adéla TAP1058 130.28 18. 22.67(24) 0.00(30)107.61(18)
32 Hlaváčková Lucie TAP1050 120.42 9. 120.42( 9)
33 Bubníková Ema TJP0950 120.09 15. 120.09(15) 0.00(32)
34 Vladařová Anna PGP0958 115.69 15. 115.69(15) 0.00(33)
35 Pompachová Natálie TAP0952 99.71 14. 99.71(14)
36 Kalinová Ella SPC0961 87.12 15. 87.12(15)
37 Prchlíková Kristýna LOU1053 83.12 20. 83.12(20) 0.00(23)
38 Mišeková Lucie KAM1050 57.85 14. 57.85(14)
39 Pokorná Sára KAM0952 53.13 21. 53.13(21)
40 Stará Magdalena FSP1051 51.50 19. 51.50(19)
41 Jakubesová Julie TAP1052 49.63 20. 49.63(20)
42 Uhlíková Augustina DKP1056 37.87 23. 37.87(23)
43 Jirousová Edita TAP1056 37.52 18. 24.69(18) 12.83(23) 0.00(35)

D14 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
EKP 1
VSP 2
PGP 3
TJP 4
TAP 5
KAM 6
1 Baldrianová Eva VSP0751 823.67 1. 201.78( 1) 204.57( 1)203.31( 1)208.13( 1)207.66( 1)170.56(11)
2 Kudrnáčová Marta KAM0754 793.61 2. 197.49( 4)192.96( 5) 197.27( 4)197.60( 2)192.77( 3) 201.25( 2)
3 Havlová Tereza KNC0750 778.58 2. 190.18( 7)199.55( 2)175.54(10) 194.26( 3)181.17( 5) 194.59( 3)
4 Vondráčková Alžběta DKP0864 773.56 1. 197.72( 3)190.52( 6) 181.17( 5)204.15( 1)
5 Šimůnková Michaela TAP0851 764.21 2. 196.74( 5)163.78(10) 181.02( 8)186.89( 4)199.56( 2)171.62(10)
6 Mišeková Kateřina KAM0756 740.97 4. 191.24( 6) 174.62(11) 186.79( 4)188.32( 5)
7 Hladíková Julie DKP0857 739.67 4. 183.48(10)193.78( 4)193.94( 5) 168.47( 9)
8 Bartalošová Anežka PGP0853 731.34 5. 186.72( 9)174.10( 7)184.71( 6)185.81( 5)164.96(11)
9 Ehlerová Anna VSP0854 706.85 6. 180.62(11)164.39( 9) 166.42(13) 179.82( 6)174.31( 8)172.10( 9)
10 Šilerová Petra DKP0760 682.76 4. 173.61(13)152.51(12)129.79(20) 165.13(10)147.15(15) 191.51( 4)
11 Gajdová Michaela VSP0752 664.84 7. 166.91(15)167.71( 8)182.41( 7) 147.81(14)
12 Snížková Adéla DKP0850 660.62 8. 165.40(16)150.81(13) 158.58(15)172.26( 8)129.71(16) 164.38(13)
13 Ellederová Eva TAP0860 608.84 10. 142.81(17)148.44(14) 99.56(17) 167.88(10)149.71(17)
14 Gregorová Alice DKP0758 595.39 2. 200.50( 2)195.88( 3)199.01( 2)
15 Grimmerová Valerie RIC0754 571.22 6. 118.71(16)145.47(17)179.82( 6) 127.22(18)
16 Levrincová Klára TAP0854 563.61 12. 129.48(18)106.15(17)170.26(12) 80.07(19) 157.72(16)
17 Bulířová Žofie TAP0850 547.40 7. 186.79( 8) 179.59( 9) 181.02( 7)
18 Lampová Amálie DKP0752 529.35 3. 176.10(12)155.57(11)197.68( 3)
19 Šunková Berta LOU0850 481.41 7. 151.92(16)153.91(12) 175.58( 7)
20 Mušková Amálie Anna DKP0759 476.17 8. 152.84(13)149.49(12)173.84( 8)
21 Vaughanová Sára LOU0853 468.10 14. 159.20(14)149.05(14) 159.85(14)
22 Břízková Anna LOU0851 460.66 9. 135.63(19)167.02( 9) 158.01(15)
23 Herynková Klára RIC0758 404.89 16. 43.03(21)139.88(18)101.32(16) 120.66(19)
24 Bublíková Klára TAP0752 360.54 6. 172.41(14) 188.13( 6)
25 Líznerová Anna LOU0855 304.38 12. 139.03(15) 165.35(12)
26 Berná Klára ODV0851 303.24 11. 154.92(11)148.32(13)
27 Píšová Tereza PDY0850 225.89 19. 60.81(19)105.96(21) 59.12(21)
28 Votruba Hana TAP0855 215.10 19. 62.82(19) 65.99(22) 86.29(20)
29 Reichelová Helena VSP0856 171.15 20. 57.96(20) 68.98(20) 44.21(22)
30 Mikovcová Magdalena TAP0858 142.71 17. 93.58(17) 49.13(21)
31 Vondrášková Kateřina KAM0858 128.48 15. 128.48(15)
32 Dudlová Hana ODV0854 87.82 18. 56.87(18) 30.95(22)
33 Dolejšová Josefína KAM0857 85.05 18. 85.05(18)
34 Syblíková Rozálie ODV0856 84.23 18. 84.23(18)
35 Kollmannová Zdeňka LBE0851 30.36 23. 30.36(23)

H10 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
EKP 1
VSP 2
PGP 3
TJP 4
TAP 5
KAM 6
1 Baldrian Josef VSP1100 828.58 1. 206.55( 1)208.20( 1)200.68( 2)197.99( 2) 213.15( 1)
2 Bartoň Theodor FSP1100 810.19 1. 201.82( 2)194.93( 3) 208.26( 1)201.45( 2)198.66( 2)
3 Sedlák Václav DKP1105 749.97 1. 179.64( 5)160.64( 6)204.38( 1)156.36(10) 205.31( 1)
4 Kamenický Karel TAP1105 721.29 2. 201.21( 2)169.48( 5)156.85( 7)193.75( 3)151.53( 6)
5 Bednařík Vojtěch TAP1104 706.40 4. 183.05( 4)170.25( 4)150.27( 8) 175.20( 5)177.90( 4)
6 Posch Jaroslav RIC1201 628.56 6. 159.27( 7)157.95( 6)161.26( 8)150.08( 8)101.52(10)
7 Zápotocký Tomáš SLA1200 568.94 5. 171.78( 5)155.60(11)150.89( 7) 90.67(13)
8 Doleček David TAP1107 520.36 7. 166.07( 7)130.26(10) 88.15(20) 114.35(15)109.68(13)
9 Slavíček Martin SPC1101 502.75 8. 159.45( 8)120.48(11)130.48(13) 92.34(14)
10 Sedlář Prokop TAP1106 439.45 6. 166.61( 6) 63.13(13) 85.68(21) 124.03(10)
11 Šunka Hubert LOU1200 428.14 6. 142.53( 9)173.59( 6) 112.02( 9)
12 Ptáček Ondřej DKP1204 421.75 11. 123.29(14)105.87(16)116.45(11) 76.14(14)
13 Janeček Tomáš DKP1206 421.41 8. 148.38( 8) 159.09( 9) 113.94( 8)
14 Rypáček Radim TJP1300 404.23 10. 138.63(10) 55.56(14) 121.98(14) 88.06(15)
15 Vyskočil Vilém DLP1102 395.38 9. 147.28( 9) 99.21(12) 56.30(22) 92.59(11)
16 Míka Luboš DKP1101 382.67 3. 186.64( 4) 196.03( 3)
17 Pinkr Josef HCE1200 382.23 3. 192.24( 3)189.99( 3)
18 Vaněk Lukáš ROZ1101 375.66 3. 185.40( 3)190.26( 4)
19 Balga Filip DKP1104 322.02 5. 166.77( 5)155.25( 5)
20 Halfar Matyáš DLP1100 308.56 7. 135.62( 9) 172.94( 7)
21 Kousek Jonáš MKP1103 303.82 11. 134.89(11) 95.42(17) 73.51(16)
22 Bergl Jonáš TJP1100 296.40 4. 180.19( 4)116.21(12)
23 Krejčí Tomáš DLP1202 259.97 13. 120.75(15)139.22(13)
24 Šich Jaroslav DLP1200 234.46 12. 149.86(12) 84.60(16) 0.00(18)
25 Duda Wiktor DKP1303 230.65 11. 139.66(11) 90.99(19)
26 Giesa Sebastian DLP1301 228.58 12. 134.86(12) 93.72(18)
27 Gross Adam TAP1108 226.51 12. 80.85(12) 0.00(16)112.60(18) 33.06(26)
28 Veselý Vilém PGP1201 215.05 10. 140.14(10) 74.91(15)
29 Rybář Filip DKP1107 213.19 9. 9.32(25) 62.26(23)141.61( 9)
30 Majer David DKP1203 194.73 7. 0.00(26) 68.01(22) 126.72( 7)
31 Petráň Lukáš TAP1200 165.58 19. 90.89(19) 74.69(20)
32 Sláma Marek KAM1201 130.75 6. 130.75( 6)
33 Ondráček Viktor EKP1515 118.22 16. 118.22(16)
34 Harant Kryštof TAP1201 115.27 17. 115.27(17)
35 Karban Ondřej DKP1100 93.03 15. 14.38(15) 48.89(24) 29.76(18)
36 Hora Karel TAP1302 92.42 12. 92.42(12)
37 Červený Antonín DKP1211 90.91 17. 45.59(25) 45.32(17)
38 Mička Aleš TJP7300 72.62 21. 72.62(21)
39 Ondráček Lubor EKP1111 53.29 23. 53.29(23)
40 Doležel Adam PGP1202 52.12 24. 52.12(24)
41 Kada Tomáš TAP1202 18.26 13. 18.26(13)

H12 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
EKP 1
VSP 2
PGP 3
TJP 4
TAP 5
KAM 6
1 Junek Šimon DKP1011 808.83 1. 202.77( 1)204.38( 1)192.68( 4) 197.55( 4) 204.13( 1)
2 Kučera Jakub VSP0900 803.48 1. 198.24( 3)203.53( 2)187.42( 5) 201.88( 1) 199.83( 2)
3 Novák Adam DLP0901 797.07 1. 196.24( 4)192.10( 3)202.39( 2)164.92( 7) 206.34( 1)190.99( 5)
4 Engel Adam DKP0910 789.34 1. 193.19( 6) 203.06( 1)200.33( 2) 192.76( 4)
5 Elleder Jan TAP1010 770.40 2. 198.98( 2)155.64( 9) 183.39( 7)191.99( 5) 196.04( 3)
6 Machar Dan DKP1002 769.25 3. 185.99( 4)194.54( 3)197.79( 3)190.93( 4)
7 Zavadil Matěj VSP0904 739.57 5. 182.13( 7)174.02( 5) 184.42( 6)187.08( 6)151.32(16) 185.94( 6)
8 Kamenický Pavel TAP0909 659.62 2. 155.27(12)148.15(10)130.04(11) 140.39(12) 199.95( 2)156.25(11)
9 Hrdý Kryštof TAP0912 641.56 7. 152.53(14)157.72( 7)169.86( 8)134.59(14) 161.45(11)152.34(15)
10 Cichra Patrik TAP0903 634.47 5. 164.33(10)134.17(13)130.19(10) 180.60( 5)155.37(13)
11 Ouhrabka Vít TAP1002 583.13 12. 127.04(17) 143.13(12)109.54(12) 132.30(15)152.08(15)155.62(12)
12 Novák Denis TAP1007 512.08 10. 116.71(18)123.74(14)102.05(14) 147.59(10) 124.04(19)
13 Neškudla Jan KAM1005 496.61 6. 154.00(13) 175.12( 6)167.49( 7)
14 Kantůrek Tomáš DLP0902 488.20 16. 104.92(20)122.27(16) 82.22(18) 118.40(19) 91.44(24) 142.61(17)
15 Vyskočil Vít DLP1006 480.09 10. 137.15(16) 95.24(20) 89.81(15) 88.11(25) 157.89(10)
16 Rybář Matěj DKP0908 480.07 3. 147.44( 9)138.92(13)193.71( 3)
17 Rejšek Čeněk KAM1002 419.50 9. 146.73(15) 110.45(21)162.32( 9)
18 Hradil Michal HCE0900 400.73 12. 116.09(17) 125.27(18)159.37(12)
19 Prox Jan RIC1003 387.94 11. 159.80(11)122.89(15)105.25(13)
20 Narendra Dominik MKP1000 347.05 20. 81.32(23) 55.77(21) 111.69(20) 98.27(22)
21 Pazák Eduard TAP0913 333.65 9. 165.17( 9) 20.19(28)148.29(16)
22 Houdek Jakub ODV1006 332.56 7. 158.14( 8)174.42( 7)
23 Vokůrka Václav ROZ1000 332.37 8. 168.66( 9)163.71( 8)
24 Švarc František DKP0911 330.80 14. 77.00(24)101.34(19) 152.46(14)
25 Šťovíček Jan DKP1012 301.43 8. 156.87( 8) 144.56(11)
26 Motejzík Prokop DLP0900 300.43 18. 63.11(20)100.57(21)136.75(18)
27 Červený Jiří DKP1008 285.73 13. 127.47(17)158.26(13)
28 Berný Jáchym ODV1000 275.41 16. 128.95(16)146.46(17)
29 Koukal Jan ODV1001 265.55 10. 97.79(23)167.76(10)
30 Fanta Jáchym DKP1013 253.54 19. 115.87(19) 100.41(22) 37.26(26)
31 Cháma Ondřej PDY0902 245.28 20. 0.00(22) 123.64(20)121.64(20)
32 Gešev Martin LOU0900 209.08 19. 71.63(19) 19.71(26) 38.16(27) 79.58(23)
33 Svoboda Adam DKP0913 195.61 5. 195.61( 5)
34 Mates Matěj DLP1005 193.64 16. 87.07(16) 106.57(22)
35 Kučera Tomáš TAP0907 189.30 17. 86.80(22) 0.00(24) 85.57(17) 16.93(27)
36 Sotona Filip TAP0914 173.60 8. 173.60( 8)
37 Bašus Ondřej KAM1004 172.01 6. 172.01( 6)
38 Čeněk Matyáš TAP1004 169.50 8. 169.50( 8)
39 Vozábal David PGP0904 154.37 9. 154.37( 9)
40 Šňupárek Jenda PGP1005 152.22 14. 152.22(14)
41 Zavadil Adam KAM0901 147.30 11. 147.30(11)
42 Krč Tobias TAP0911 142.69 21. 33.81(26) 0.00(23) 0.00(28) 0.00(30)108.88(21)
43 Aridi Salim TJP1006 130.57 19. 130.57(19)
44 Sláma Kryštof KAM1000 129.60 18. 129.60(18)
45 Gurecký Vojtěch TJP0900 116.26 25. 36.96(25) 79.30(26)
46 Zavadil Štěpán KAM0902 106.75 18. 106.75(18)
47 Kapoun Jáchym LBE1002 97.48 23. 97.48(23)
48 Opletal Jakub MKP0900 89.85 21. 89.85(21)
49 Frýdecký Tomáš PGP1004 83.57 22. 42.64(22) 40.93(25)
50 Mička Timotej TJP1003 80.13 24. 80.13(24)
51 Motyčka Michael TAP1003 72.68 25. 72.68(25) 0.00(29)
52 Bukva Matyáš PGP0905 51.92 24. 51.92(24)
53 Stříbrný Vilém LBE0900 30.19 27. 30.19(27)
54 Molič Jan PDY1002 10.28 21. 0.00(25) 10.28(21)

H14 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
EKP 1
VSP 2
PGP 3
TJP 4
TAP 5
KAM 6
1 Sedláček Patrik DKP0816 815.98 1. 203.60( 1)200.96( 2) 200.60( 2) 203.09( 1)206.26( 1)203.03( 1)
2 Zápotocký Jiří SLA0800 805.38 1. 202.55( 1)204.45( 1)197.19( 3) 201.19( 2)
3 Šubrt Jáchym DKP0800 795.47 2. 203.24( 2)190.37( 5) 194.95( 3) 201.51( 2)195.77( 3)
4 Machar Eda DKP0803 767.86 4. 192.88( 4)181.25( 7) 189.97( 5)183.36( 8) 190.16( 5)194.85( 4)
5 Víteček Šimon DKP0801 764.73 3. 193.16( 3)191.84( 4)191.56( 4)188.17( 6)148.59(17) 162.02(12)
6 Brandejs Štěpán DKP0807 754.36 3. 186.87( 5)196.49( 3)189.45( 6)181.55(10)
7 Jandera Kryštof PGP0700 753.30 5. 186.66( 6)177.76(10) 186.06( 7)192.38( 5) 188.20( 7)
8 Rod Matyáš VSP0803 751.32 2. 173.58(10) 178.07( 9)176.56( 8) 199.72( 2)191.26( 4)182.27( 8)
9 Studnička Jakub DKP0718 746.43 3. 183.23( 7)155.05(14) 156.37(16) 180.53(11)192.22( 3)190.45( 6)
10 Junek Matouš DKP0817 715.91 6. 153.72(22) 188.59( 6)167.62(10) 182.57( 9)172.81( 7)171.94(11)
11 Lacina Jan DKP0717 708.63 5. 182.66( 9) 164.69(12)168.68(16)156.92(10) 192.60( 5)
12 Termer Štěpán VSP0807 698.28 7. 182.80( 8)149.42(16) 185.94( 7) 180.12( 9)
13 Chmelař David PGP0801 689.46 9. 165.22(16)169.19(12)156.99(15) 179.33(12)157.88( 9) 175.72(10)
14 Strnad Jakub DLP0703 660.63 9. 169.58(13)158.23(13) 168.03( 9)163.87(18)150.31(16) 159.15(14)
15 Salinger Jakub DKP0715 652.53 13. 165.86(15)154.32(15)151.34(18) 170.54(14)133.59(19) 161.81(13)
16 Procházka Vít DKP0711 652.35 11. 169.80(12) 158.17(13)168.56(17)155.82(11)151.69(19)
17 Šnejdar Martin PGP0806 620.95 15. 147.50(27)137.91(19) 148.51(19)170.18(15) 154.76(17)
18 Vostrý Jonáš DKP0714 617.74 15. 163.15(17) 143.01(23)160.86(19)150.72(15)
19 Šubrt Ondřej TAP0801 606.35 12. 148.00(26) 84.29(27) 145.02(21) 147.68(22)155.20(12)155.47(16)
20 Hlaváček Vojtěch TAP0700 594.09 18. 154.65(20)141.46(18)145.58(20) 128.56(21) 152.40(18)
21 Tejkl Štěpán TAP0807 593.86 14. 153.07(23)124.08(23) 138.03(25)151.35(21)151.41(14)
22 Tučný Kryštof PGP0804 516.57 17. 128.55(22)155.14(17) 101.24(23)131.64(20)
23 Sedlář Lumír TAP0810 515.83 21. 125.99(29)130.32(21)137.77(26) 121.75(22)
24 Dolák Jakub DKP0707 514.78 4. 148.93(25) 193.52( 4)172.33( 8)
25 Melichar Šimon DKP0708 487.66 13. 157.96(14)174.57(13)155.13(13)
26 Koten Vojtěch DKP0815 482.76 11. 169.44(14)170.72(11)142.60(24)
27 Pohl Lukáš TAP0703 480.44 20. 119.06(30) 45.91(29) 92.67(29) 119.77(27)130.63(20)110.98(21)
28 Havlík Patrik DKP0819 463.36 15. 157.22(18)148.62(17) 157.52(15)
29 Hylmar Vojtěch KAM0802 440.82 20. 150.79(24)119.61(25) 17.98(31)152.44(20)
30 Motyčka Filip TAP0704 429.61 18. 155.07(19) 130.84(27) 143.70(18)
31 Zyma Petr PGP0807 422.25 20. 154.29(21)137.48(20) 130.48(25)
32 Jirous Erik TAP0705 419.54 22. 146.00(28) 144.14(22)129.40(26)
33 Daněk Jan DKP0713 329.25 11. 66.42(28)165.31(11) 97.52(24)
34 Brumovský Štěpán TAP0706 274.88 23. 128.22(28)146.66(23)
35 Fortelka Jiří KNC0702 223.64 22. 26.02(30) 133.49(24) 64.13(22)
36 Svítil Patrik PGP0706 179.35 8. 179.35( 8)
37 Weiss Hugo DKP0725 174.81 6. 174.81( 6)
38 Veljačik Jonáš DKP0818 170.94 11. 170.94(11)
39 Rybář Matěj DKP0908 119.79 24. 119.79(24)
40 Bugan Matěj PGP0712 95.98 26. 95.98(26)
41 Krčma Vojtěch PDY0804 92.26 30. 92.26(30)
42 Vaněček Jan TJP0800 89.73 28. 8.58(32) 81.15(28)
43 Kobera Robert MKP0800 84.25 31. 84.25(31)
44 Kapoun Matěj LBE0801 74.83 29. 74.83(29)
45 Aridi Ramez TJP0801 28.45 26. 28.45(30) 0.00(26)
46 Izdný Lukáš DKP0811 15.35 25. 15.35(25)