Logo

Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2

Datum:
20.08.2022
Místo konání:
Branžež
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Kost
Ředitel závodu:
Žemlík Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Sokolářová Šárka - R2
Stavitel tratí:
Zabořil Vojtěch - R3
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    
Nahrávám data...

D10L 3.80 km, 45 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:40
2. Lukešová Hana SHK1351 OK Slavia Hradec Králové 26:14 + 3:34
3. Melicharová Nina PHK1451 OK 99 Hradec Králové 26:17 + 3:37
4. Hájková Alžběta JJN1353 Team Jizerky 30:02 + 7:22
5. Mrázková Barbora DKP1451 Oddíl OB Kotlářka 30:48 + 8:08
6. Kalpakci Ema JJN1359 Team Jizerky 31:08 + 8:28
7. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:08 + 12:28
8. Košťálová Gabriela SHK1353 OK Slavia Hradec Králové 36:04 + 13:24
9. Schmidtová Eva VRL1251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:22 + 13:42
10. Valtrová Tea JJN1352 Team Jizerky 38:09 + 15:29
11. Hudečková Adina OOP1450 TJ Opava 38:58 + 16:18
12. Beňovská Marie KVS1253 SKOB Kobra Vsetín 44:54 + 22:14
13. Svítilová Veronika PGP1550 SK Praga 45:46 + 23:06
14. Žemličková Viktorie LPU1451 OK Lokomotiva Pardubice 51:56 + 29:16
15. Lazarová Nela TUV1251 SOK TJ Turnov 53:47 + 31:07
16. Neyrinck Nina VSP1350 USK Praha 54:46 + 32:06
17. Rokosová Anna JJN1366 Team Jizerky 56:02 + 33:22
18. Lánská Elena JJN1358 Team Jizerky 65:00 + 42:20

D10 2.82 km, 25 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 25:36
2. Voráčková Anežka OSN1260 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:27 + 5:51
3. Bader Tyra 18D1350 Post SV Dresden 32:46 + 7:10
3. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 32:46 + 7:10
5. Horáčková Eliška VLI1450 Slavia Liberec orienteering 34:36 + 9:00
6. Havlová Tereza TUR1252 OOB TJ Turnov 35:04 + 9:28
7. Křížová Magdalena LPU1257 OK Lokomotiva Pardubice 38:50 + 13:14
8. Pozdílková Kateřina PHK1251 OK 99 Hradec Králové 49:43 + 24:07

D12 3.14 km, 30 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Froschová Magdalena LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 25:03
2. Šolcová Elsa SJC1152 Sportcentrum Jičín 25:35 + 0:32
3. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 28:04 + 3:01
4. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 28:18 + 3:15
5. Dostrašilová Vendula JJN1151 Team Jizerky 28:50 + 3:47
6. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 29:11 + 4:08
7. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 31:11 + 6:08
8. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 33:39 + 8:36
9. Vaňátková Thea LTU1150 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:52 + 8:49
10. Nová Klára VRL1053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:06 + 9:03
11. Krykorková Zuzana SJC1153 Sportcentrum Jičín 34:35 + 9:32
12. Jiráková Adéla JJN1052 Team Jizerky 35:56 + 10:53
13. Jirásková Mia VSP1150 USK Praha 38:52 + 13:49
14. Brotánková Klára ROU1151 SKOB Roudnice nad Labem 39:53 + 14:50
15. Polubentseva Daria TUR1161 OOB TJ Turnov 42:16 + 17:13
16. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:43 + 17:40
17. Burešová Sofie BFM1153 SKOB Frýdek - Místek 44:08 + 19:05
18. Jirousová Edita TAP1056 KOB Tretra Praha 51:35 + 26:32
19. Oravcová Amálie JJN1153 Team Jizerky 54:35 + 29:32
20. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 56:32 + 31:29
21. Hudečková Stella OOP1150 TJ Opava 64:37 + 39:34
22. Valtrová Ema JJN1152 Team Jizerky 65:46 + 40:43
23. Černíková Zora JJN1055 Team Jizerky 76:41 + 51:38
24. Pospíšilová Bára JJN0953 Team Jizerky 106:22 + 81:19

D14 3.85 km, 90 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nožičková Eva JJN0852 Team Jizerky 32:53
2. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 32:57 + 0:04
3. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 34:43 + 1:50
4. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:19 + 2:26
5. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 35:49 + 2:56
6. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 37:46 + 4:53
7. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 38:03 + 5:10
8. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 38:25 + 5:32
9. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:28 + 5:35
10. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:14 + 6:21
11. Pražáková Nella JJN0853 Team Jizerky 39:25 + 6:32
12. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 41:15 + 8:22
13. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 41:27 + 8:34
14. Zabořilová Anna TUR0951 OOB TJ Turnov 41:50 + 8:57
15. Polubentseva Iryna TUR0855 OOB TJ Turnov 42:07 + 9:14
16. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 43:59 + 11:06
17. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 44:44 + 11:51
18. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 45:37 + 12:44
19. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 46:31 + 13:38
20. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 47:09 + 14:16
21. Nováková Barborka TUR0860 OOB TJ Turnov 48:05 + 15:12
22. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 49:42 + 16:49
23. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 49:44 + 16:51
24. Jirásková Laura VSP0952 USK Praha 50:36 + 17:43
25. Burešová Eliška BFM0955 SKOB Frýdek - Místek 52:26 + 19:33
26. Dvořáková Lucie PGP0956 SK Praga 53:40 + 20:47
27. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 55:54 + 23:01
28. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 58:41 + 25:48
29. Jarošová Linda VCB0950 OB České Budějovice 60:43 + 27:50
30. Chudobová Eliška DKL0850 KOB Kladno 65:45 + 32:52
31. Dosbabová Veronika TTR0851 OOB Třebíč 67:43 + 34:50
32. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 67:55 + 35:02
33. Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha 72:57 + 40:04
34. Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:38 + 45:45
35. Pozdílková Zuzana PHK0952 OK 99 Hradec Králové 79:28 + 46:35
36. Belžíková Nelly KVS0953 SKOB Kobra Vsetín 86:11 + 53:18
37. Pavlova Lenka JJN0850 Team Jizerky 87:36 + 54:43
38. Nowak Zofia 97P0850 KS Hades Poznań 95:19 + 62:26
39. Matoušková Kateřina SPC0955 SPORTICUS team 102:05 + 69:12
40. Švidrnochová Nela OOP0950 TJ Opava 117:15 + 84:22
Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové DISK
Forferová Kristýna RUM0853 ZOOB Rumburk DISK
Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Litvínov DISK
MS Lukešová Klára SHK7850 OK Slavia Hradec Králové 90:45 + 57:52

D16 4.31 km, 95 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 37:03
2. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 39:47 + 2:44
3. Heczková Anna VLI0652 Slavia Liberec orienteering 40:12 + 3:09
4. Kurečková Klára TBM0667 KOS TJ Tesla Brno 40:59 + 3:56
5. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 41:13 + 4:10
6. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 42:23 + 5:20
7. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 42:49 + 5:46
8. Tomanová Eliška ZBM0658 SK Brno Žabovřesky 42:57 + 5:54
9. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 43:44 + 6:41
10. Hilton Jocie 15G0651 DRONGO 45:02 + 7:59
11. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 45:12 + 8:09
12. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 45:22 + 8:19
13. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 45:33 + 8:30
14. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 46:35 + 9:32
15. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:30 + 10:27
16. Ballonová Lucie PHK0664 OK 99 Hradec Králové 48:20 + 11:17
17. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 50:06 + 13:03
18. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:24 + 14:21
19. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 52:10 + 15:07
20. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 53:06 + 16:03
21. Soulsby Maggie 15G0655 DRONGO 53:28 + 16:25
22. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 53:38 + 16:35
23. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 54:32 + 17:29
24. Taylor Rose 15G0652 DRONGO 54:50 + 17:47
25. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 55:42 + 18:39
26. Matthew Cate 15G0656 DRONGO 56:31 + 19:28
27. Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga 57:59 + 20:56
28. Šilerová Petra DKP0760 Oddíl OB Kotlářka 58:45 + 21:42
29. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 60:46 + 23:43
30. Keen Ciara 15G0650 DRONGO 62:21 + 25:18
31. Ward Jessica 15G0654 DRONGO 63:15 + 26:12
32. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 66:04 + 29:01
33. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 66:50 + 29:47
34. Wing Amelia 15G0653 DRONGO 68:14 + 31:11
35. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 68:25 + 31:22
36. Nevmerzhytska Mariia PHK0759 OK 99 Hradec Králové 72:37 + 35:34
37. Drašarová Magdaléna DKL0752 KOB Kladno 79:34 + 42:31
38. Peteráčová Irene VLI0699 Slavia Liberec orienteering 81:14 + 44:11
39. Mušková Amálie Anna DKP0759 Oddíl OB Kotlářka 87:10 + 50:07

D18 4.84 km, 115 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 39:59
2. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 40:25 + 0:26
3. Skácelová Adéla JJN0454 Team Jizerky 42:11 + 2:12
4. Krejčová Lucie PGP0455 SK Praga 44:06 + 4:07
5. Arnoštová Veronika VSP0450 USK Praha 44:34 + 4:35
6. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 45:11 + 5:12
7. Richtrová Kamila ZTC0451 Západočeské sportovní centrum OB 47:56 + 7:57
8. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 49:52 + 9:53
9. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 50:21 + 10:22
10. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 51:03 + 11:04
11. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 52:01 + 12:02
12. Otreshko Eva Maria SHK0553 OK Slavia Hradec Králové 53:44 + 13:45
13. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:58 + 14:59
14. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 55:15 + 15:16
15. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 56:10 + 16:11
16. Porubská Lenka TBM0451 KOS TJ Tesla Brno 56:47 + 16:48
17. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 56:55 + 16:56
18. Blažková Veronika SJH0551 SOS Jindřichův Hradec 58:13 + 18:14
19. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 58:43 + 18:44
20. Blahutová Martina MFP0550 Matfyz Praha 58:44 + 18:45
21. Šimšová Pavla PGP0557 SK Praga 59:18 + 19:19
22. Darley Sarah 15G0550 DRONGO 63:32 + 23:33
23. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 65:20 + 25:21
24. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:11 + 28:12
25. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 70:19 + 30:20
26. Gemperlová Eliška PGP0556 SK Praga 71:42 + 31:43
27. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:49 + 35:50
28. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 83:41 + 43:42
29. Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice 85:07 + 45:08
Koubová Hana DKP0558 Oddíl OB Kotlářka DISK

D20 5.19 km, 125 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6630

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smolková Barbora TAP0356 KOB Tretra Praha 44:27 6919
2. Barnatová Klára ZBM0352 SK Brno Žabovřesky 46:50 + 2:23 6579
3. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 48:08 + 3:41 6393
4. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 48:24 + 3:57 6355
5. Bednaříková Sára LCE0252 OOB TJ Slovan Luhačovice 51:05 + 6:38 5972
6. Rýdlová Magdaléna JJN0252 Team Jizerky 53:51 + 9:24 5578
7. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 54:02 + 9:35 5551
8. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 56:08 + 11:41 5252
9. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 56:38 + 12:11 5181
10. Raclavská Vlaďka UOL0253 SOB Olomouc 61:01 + 16:34 4555
11. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:35 + 18:08 4332
12. Dvořáková Hana PGP0355 SK Praga 63:49 + 19:22 4156
13. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 64:06 + 19:39 4115
14. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 64:39 + 20:12 4037
15. Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice 70:01 + 25:34 3271
16. Raclavská Zuzana UOL0251 SOB Olomouc 71:42 + 27:15 3031
Končáková Alžběta LCE0256 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0

D21E 7.69 km, 270 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8710

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kettner Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 59:19 9032
2. Mulíčková Markéta TBM0362 KOS TJ Tesla Brno 61:55 + 2:36 8665
3. Gregorová Kamila SJH8150 SOS Jindřichův Hradec 63:33 + 4:14 8434
4. Landovská Petra KAM9354 OK Kamenice 67:53 + 8:34 7821
5. Nechanická Klára TBM0055 KOS TJ Tesla Brno 68:16 + 8:57 7767
6. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Brno Žabovřesky 68:34 + 9:15 7724
7. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 68:53 + 9:34 7680
8. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 68:59 + 9:40 7665
9. Ockenden Helen 15G9750 DRONGO 70:54 + 11:35
10. Edman Erica ZBM9750 SK Brno Žabovřesky 71:56 + 12:37 7248
11. Eades Mairi 15G0150 DRONGO 72:31 + 13:12
12. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 73:14 + 13:55 7064
13. Trilča Mara LDC8750 KOB Děčín 73:30 + 14:11 7027
14. Müller Dorothea 18D9750 Post SV Dresden 74:42 + 15:23
15. Bořilová Klára TBM8964 KOS TJ Tesla Brno 75:50 + 16:31 6697
16. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 76:04 + 16:45 6664
17. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 76:36 + 17:17 6588
18. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 78:04 + 18:45 6381
19. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 86:08 + 26:49 5240
20. Mašínová Anna DKP0157 Oddíl OB Kotlářka 87:31 + 28:12 5045
21. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 106:07 + 46:48 2414

D21A 6.82 km, 230 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7900

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 60:01 7962
2. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 60:13 + 0:12 7936
3. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 61:15 + 1:14 7801
4. Rýdlová Adéla JJN0151 Team Jizerky 62:17 + 2:16 7666
5. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 65:22 + 5:21 7264
6. Hepnerová Martina PHK8150 OK 99 Hradec Králové 65:23 + 5:22 7261
7. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 65:42 + 5:41 7220
8. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 65:44 + 5:43 7216
9. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 67:54 + 7:53 6933
10. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:45 + 8:44 6822
11. Procházková Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 68:58 + 8:57 6793
12. Kosová Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 69:27 + 9:26 6730
13. Svobodová Barbora JJN8950 Team Jizerky 69:41 + 9:40 6700
14. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:26 + 10:25 6602
15. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 71:04 + 11:03 6519
16. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 71:20 + 11:19 6484
17. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 71:27 + 11:26 6469
18. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 72:29 + 12:28 6334
19. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 73:53 + 13:52 6151
20. Knížková Šárka CHA9850 OK Chrastava 74:32 + 14:31 6066
21. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 75:24 + 15:23 5953
22. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 75:50 + 15:49 5897
23. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 76:02 + 16:01 5871
24. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 76:06 + 16:05 5862
25. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 77:40 + 17:39 5657
26. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 77:59 + 17:58 5616
27. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 78:36 + 18:35 5535
28. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 78:44 + 18:43 5518
29. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 78:59 + 18:58 5485
30. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 79:00 + 18:59 5483
31. Windsor Zuzana 15G9251 DRONGO 79:07 + 19:06
32. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Brno Žabovřesky 80:27 + 20:26 5294
33. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 80:45 + 20:44 5255
34. Procházková Marie SOP9551 OOB TJ Slezan Opava 81:04 + 21:03 5213
35. Fukalová Hana AOP9850 Orientační Běh Opava 81:29 + 21:28 5159
36. Poláková Lenka SOP0151 OOB TJ Slezan Opava 82:47 + 22:46 4989
37. Matušková Jana RBK9999 SK Radioklub Blansko 84:02 + 24:01 4826
38. Dolejší Lenka DOK7450 OK Doksy 84:34 + 24:33 4756
39. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 85:14 + 25:13 4669
40. Nedbalová Jana MFP8050 Matfyz Praha 85:25 + 25:24 4645
41. Jansová Martina 0180001 ROB PCE 85:36 + 25:35
42. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:30 + 26:29 4504
43. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 86:36 + 26:35 4491
44. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 86:57 + 26:56 4445
45. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 87:41 + 27:40 4349
46. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 89:10 + 29:09 4156
47. Grismajer Sonnhild 71D7051 USV TU Dresden 91:51 + 31:50
48. Kufel Agata TUR8857 OOB TJ Turnov 93:15 + 33:14 3622
49. Králová Vanda PGP8755 SK Praga 95:27 + 35:26 3335
50. Kleiberová Eliška CHC9952 K.O.B. Choceň 116:17 + 56:16 614
51. Jančová Jana KAM9450 OK Kamenice 118:16 + 58:15 355
Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0

D21B 5.25 km, 155 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5553

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ježková Barbora CHA8850 OK Chrastava 54:47 5741
2. Kopecká Johana PGP9956 SK Praga 56:13 + 1:26 5601
3. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:07 + 4:20 5317
4. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 60:39 + 5:52 5167
5. Večeřová Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:44 + 6:57 5060
6. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 62:31 + 7:44 4984
7. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 USK Praha 64:11 + 9:24 4821
8. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 64:31 + 9:44 4788
9. Dušková Pavla KOR9050 OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:04 + 10:17 4734
10. Žuchová Nikola TJN9352 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:04 + 20:17 3755
11. Švihovská Eva JJN8350 Team Jizerky 75:14 + 20:27 3738
12. Malá Lenka SVS9050 Orientklub Vsetín 75:28 + 20:41 3716
13. Havelíková Kateřina PGP9256 SK Praga 75:58 + 21:11 3667
14. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 81:32 + 26:45 3122
15. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 86:58 + 32:11 2590
16. Kovářová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 87:31 + 32:44 2536
17. Hlaváčková Petra PHK0052 OK 99 Hradec Králové 97:53 + 43:06 1521
Nývltová Hana DKP8761 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Tóth Korinna 22H9250 Hegyisport Szentendre Egy. DISK

D21C 4.47 km, 115 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4899

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 44:43 5678
2. Strachotová Pavlína JJN9350 Team Jizerky 56:53 + 12:10 4557
3. Vejrová Iva STH8852 SK Studenec 57:54 + 13:11 4463
4. Kubátová Jana CHA9152 OK Chrastava 57:58 + 13:15 4457
5. Pavlíková Jitka LIT8352 KOB Litvínov 60:07 + 15:24 4259
6. Ďoubalíková Anna CHT9651 OOB SK Chrast 65:22 + 20:39 3775
7. Langrová Anna SHK9753 OK Slavia Hradec Králové 67:20 + 22:37 3594
8. Makaloušová Hana 0250001 Špindl sportuje 69:09 + 24:26
9. Kmentová Lenka ZAM8552 OB T.J. Sokol Žamberk 70:08 + 25:25 3336
10. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 70:45 + 26:02 3279
11. Svobodová Katu SMR8451 SNS Smržovka 74:04 + 29:21 2973
12. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 76:14 + 31:31 2774
13. Sýkorová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 77:19 + 32:36 2674
14. Žaloudková Petra SJC8761 Sportcentrum Jičín 78:25 + 33:42 2572
15. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 79:30 + 34:47 2473
16. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 82:58 + 38:15 2153
17. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 83:46 + 39:03 2079
18. Velčovská Barbora 0050001 Bára 84:41 + 39:58
19. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 84:53 + 40:10 1976
20. Pozdílková Alena PHK8053 OK 99 Hradec Králové 87:08 + 42:25 1769
21. Syslová Edita PGP8853 SK Praga 90:13 + 45:30 1485
22. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 103:22 + 58:39 273
23. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 103:31 + 58:48 260
24. Ščehovičová Zuzana 17S9250 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 104:51 + 60:08
25. Benešová Zuzana LIT8353 KOB Litvínov 163:20 + 118:37 0
Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice DISK 0

D35 5.50 km, 170 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Lucie TJN8154 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:27
2. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 49:36 + 0:09
3. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 51:04 + 1:37
4. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:40 + 2:13
5. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 52:06 + 2:39
6. Voráčková Lenka OSN8555 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:54 + 4:27
7. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 54:36 + 5:09
8. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 58:57 + 9:30
9. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 59:21 + 9:54
10. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 61:22 + 11:55
11. Bader Anne 18D8451 Post SV Dresden 61:34 + 12:07
12. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 61:37 + 12:10
13. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 64:39 + 15:12
14. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 66:28 + 17:01
15. Ender Franka 19D8350 SSV Planeta Radebeul 67:18 + 17:51
16. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 67:41 + 18:14
17. Collis Blanka DKP8257 Oddíl OB Kotlářka 71:34 + 22:07
18. Typltová Hana DKP8760 Oddíl OB Kotlářka 72:12 + 22:45
19. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 73:08 + 23:41
20. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 75:45 + 26:18
21. Žemličková Lenka LPU8660 OK Lokomotiva Pardubice 75:54 + 26:27
22. Trdá Lucie KPY8651 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:46 + 27:19
23. Vlažná Lucie LCE8751 OOB TJ Slovan Luhačovice 78:41 + 29:14
24. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 80:42 + 31:15
25. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 80:52 + 31:25
26. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 82:06 + 32:39
27. Dudová Irena HCE8250 TJ Hostivice 90:51 + 41:24
28. Kopecká Šárka Matesová DLP8350 OOB TJ Dukla Praha 115:13 + 65:46

D40 4.92 km, 130 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 46:50
2. Knaupová Ivana 84D7850 MTV Braunschweig 47:16 + 0:26
3. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 47:32 + 0:42
4. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:08 + 1:18
5. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 49:50 + 3:00
6. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 51:09 + 4:19
7. Krtičková Michaela CHA7952 OK Chrastava 55:39 + 8:49
8. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 56:38 + 9:48
9. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 57:44 + 10:54
10. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 58:32 + 11:42
11. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 58:54 + 12:04
12. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 60:02 + 13:12
13. Dlouhá Marta PGP7858 SK Praga 61:26 + 14:36
14. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 64:21 + 17:31
15. Šebelková Štěpánka VLI7851 Slavia Liberec orienteering 64:23 + 17:33
16. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 64:36 + 17:46
17. Holfeuerová Lenka SHK8256 OK Slavia Hradec Králové 64:51 + 18:01
18. Hudečková Petra OOP8252 TJ Opava 66:38 + 19:48
19. Mrázková Jana DKP7857 Oddíl OB Kotlářka 67:16 + 20:26
20. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 68:14 + 21:24
21. Macková Eva ZBP7950 OOB SK Zbraslav 68:22 + 21:32
22. Mazzarese Jana TRT7850 KOS Třešť 68:26 + 21:36
23. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 69:27 + 22:37
24. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 70:20 + 23:30
25. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:33 + 23:43
26. Dosbabová Magda TTR8152 OOB Třebíč 71:34 + 24:44
27. Schmidtová Jana VRL7553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:37 + 24:47
28. Nováková Ivana DLP8150 OOB TJ Dukla Praha 73:39 + 26:49
29. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 73:44 + 26:54
30. Brotánková Lenka ROU8152 SKOB Roudnice nad Labem 73:58 + 27:08
31. Zbroja-Nowak Justyna 97P8050 KS Hades Poznań 74:03 + 27:13
32. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 76:33 + 29:43
33. Kmínková Michala DOK7850 OK Doksy 77:09 + 30:19
34. Dvořáčková Jana TTR8154 OOB Třebíč 78:36 + 31:46
35. Šichová Jaroslava DLP8052 OOB TJ Dukla Praha 79:37 + 32:47
36. Brožová Jana LTU8250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:35 + 33:45
37. Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden 82:27 + 35:37
38. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 82:34 + 35:44
39. Kučerová Petra SJC7950 Sportcentrum Jičín 85:25 + 38:35
40. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 85:57 + 39:07
41. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 92:18 + 45:28
42. Forferová Věra RUM7851 ZOOB Rumburk 93:31 + 46:41
43. Burešová Petra BFM7855 SKOB Frýdek - Místek 94:00 + 47:10
44. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 98:41 + 51:51
45. Davidová Jana ONO7852 SKOB Ostrov 99:06 + 52:16
46. Pinďáková Veronika KVS7850 SKOB Kobra Vsetín 100:55 + 54:05
47. Wohanková Kateřina VRL7955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 101:33 + 54:43
48. Vyziblová Martina nnn1 nnn 107:38 + 60:48
49. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 124:17 + 77:27
50. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 124:44 + 77:54
51. Kotyková Libuše LTU7854 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 131:17 + 84:27
52. Šimková Markéta CHC7856 K.O.B. Choceň 140:12 + 93:22
Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Hrbáčková Karla LCE8152 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK

D45 4.44 km, 110 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 46:27
2. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 47:10 + 0:43
3. Sihver Wiebke 18D6850 Post SV Dresden 48:32 + 2:05
4. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 50:32 + 4:05
5. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 51:16 + 4:49
6. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 51:24 + 4:57
7. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 51:50 + 5:23
8. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 52:17 + 5:50
9. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 52:43 + 6:16
10. Bultrowicz Agnieszka 97P9750 KS Hades Poznań 52:53 + 6:26
11. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 53:09 + 6:42
12. Renner Daniela 0100001 Haninge SOK 54:08 + 7:41
13. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 56:25 + 9:58
14. Biolik Agnieszka CHC7751 K.O.B. Choceň 56:59 + 10:32
15. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 57:47 + 11:20
16. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 57:51 + 11:24
17. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 58:54 + 12:27
18. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 60:10 + 13:43
19. Ďoubalíková Veronika CHT7351 OOB SK Chrast 60:23 + 13:56
20. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:15 + 14:48
21. Škvorová Zuzana KAM7350 OK Kamenice 62:10 + 15:43
22. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 62:37 + 16:10
23. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 63:40 + 17:13
24. Vítečková Kateřina DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 67:50 + 21:23
25. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 67:51 + 21:24
26. Mikulčíková Irena KVS7750 SKOB Kobra Vsetín 69:11 + 22:44
27. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 70:37 + 24:10
28. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:13 + 24:46
29. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 71:14 + 24:47
30. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 71:26 + 24:59
31. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 73:13 + 26:46
32. Nová Martina VRL7656 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:56 + 27:29
33. Pavlicová Anna KVS7360 SKOB Kobra Vsetín 74:58 + 28:31
34. Macháčková Markéta XHK7650 MTBO Racing team Hradec Králové 75:45 + 29:18
35. Svítilová Pavla PGP7764 SK Praga 76:51 + 30:24
36. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:56 + 32:29
37. Malečková Iva VSP7559 USK Praha 79:09 + 32:42
38. Švidrnochová Hana OOP7751 TJ Opava 79:37 + 33:10
39. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 83:00 + 36:33
40. Hejcmanová Pavla ROU7450 SKOB Roudnice nad Labem 84:19 + 37:52
41. Vokušová Dana JJN7750 Team Jizerky 86:11 + 39:44
42. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 87:45 + 41:18
43. Paurová Lenka 0110001 Neregistrovaná 88:41 + 42:14
44. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň 88:55 + 42:28
45. Benešová Radka VLI7653 Slavia Liberec orienteering 90:55 + 44:28
46. Fukalová Radmila AOV7051 OOB TJ Baník Ostrava 91:14 + 44:47
47. Pavlova Irena JJN7650 Team Jizerky 91:25 + 44:58
48. Kubcová Lenka DOB7451 KOB Dobruška 92:26 + 45:59
49. Příkazská Petra PHK7651 OK 99 Hradec Králové 92:53 + 46:26
50. Nováková Markéta RUM7451 ZOOB Rumburk 93:23 + 46:56
51. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 94:41 + 48:14
52. Zámečníková Jitka 0070001 Zámečníci 95:04 + 48:37
53. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 95:32 + 49:05
54. Sedláčková Dagmar KVS7351 SKOB Kobra Vsetín 103:46 + 57:19
55. Drašarová Dana DKL7750 KOB Kladno 105:35 + 59:08
56. Jirousová Eva TAP7653 KOB Tretra Praha 106:59 + 60:32
57. Danková Irena CHA7551 OK Chrastava 111:19 + 64:52
58. Ferbasová Zdeňka TUV7361 SOK TJ Turnov 122:26 + 75:59
59. Menclová Jana JEN7556 OB Jenišovice 126:26 + 79:59
60. Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec 129:21 + 82:54
61. Jarošová Irena VCB7551 OB České Budějovice 192:44 + 146:17

D50 4.40 km, 105 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 45:12
2. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 47:24 + 2:12
3. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:31 + 2:19
4. Škáchová Petra DKP7054 Oddíl OB Kotlářka 52:51 + 7:39
5. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 53:50 + 8:38
6. Wołek Ewa 0150001 indyw. 55:21 + 10:09
7. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 55:52 + 10:40
8. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 58:11 + 12:59
9. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 58:58 + 13:46
10. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 59:06 + 13:54
11. Patzeltová Beatrice LDC6850 KOB Děčín 60:03 + 14:51
12. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 61:19 + 16:07
13. Linková Iva TUV6850 SOK TJ Turnov 62:14 + 17:02
14. Křivdová Lenka 0010002 SKH Královéhradeckého kraje 63:07 + 17:55
15. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 63:47 + 18:35
16. Eschlboeck Gudrun 46A6850 OL Naturfreunde Linz 65:49 + 20:37
17. Wolowczyk Mariola 4HP6800 UNTS Warszawa 66:02 + 20:50
18. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 66:51 + 21:39
19. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 66:57 + 21:45
20. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 67:14 + 22:02
21. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 69:19 + 24:07
22. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 70:23 + 25:11
23. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:33 + 25:21
24. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 70:39 + 25:27
25. Hájková Jitka SOP7150 OOB TJ Slezan Opava 70:59 + 25:47
26. Mičíková Lada SKM7250 KOB Směr Kroměříž 71:27 + 26:15
27. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 72:00 + 26:48
28. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 72:09 + 26:57
29. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 72:22 + 27:10
30. Šmelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 74:20 + 29:08
31. Scheuermann Katrin 19D7050 SSV Planeta Radebeul 74:31 + 29:19
32. Bačkiene Rima 0130002 Igtisa 75:21 + 30:09
33. Pustaiová Romana TJN6851 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 78:03 + 32:51
34. Sokolářová Jitka TUV6851 SOK TJ Turnov 78:09 + 32:57
35. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 78:35 + 33:23
36. Varhaníčková Jana 0310001 xxxxxKM 80:31 + 35:19
37. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 80:56 + 35:44
38. Nožičková Renata JJN6950 Team Jizerky 81:44 + 36:32
39. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 82:42 + 37:30
40. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 83:49 + 38:37
41. Gorczyca Magdalena 97P0001 KS Hades Poznań 84:56 + 39:44
42. Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha 85:06 + 39:54
43. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 86:06 + 40:54
44. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 88:51 + 43:39
45. Švestková Jana KVS7060 SKOB Kobra Vsetín 89:00 + 43:48
46. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 90:19 + 45:07
47. Karásková Marcela ZPV6970 KOB ZPV Prostějov 94:48 + 49:36
48. Kaplanová Iva LPU6859 OK Lokomotiva Pardubice 95:13 + 50:01
49. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 101:53 + 56:41
50. Langrová Monika SHK7251 OK Slavia Hradec Králové 106:35 + 61:23
51. Postolková Monika DKL7053 KOB Kladno 108:04 + 62:52
52. Kopecká Alena VSP7250 USK Praha 115:20 + 70:08
53. Nadera Agata 0320002 CX80 POLAND 116:04 + 70:52
54. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 117:29 + 72:17
55. Vítková Marie DKL7054 KOB Kladno 119:49 + 74:37
56. Pokorná Hana JJN6951 Team Jizerky 121:38 + 76:26
57. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 142:48 + 97:36
58. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 155:53 + 110:41
59. Pułczyńska Agnieszka 58P6800 Team 360 182:35 + 137:23
MS Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:11 + 43:59

D55 4.12 km, 95 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Anke 18D6650 Post SV Dresden 48:59
2. Tömördi Agnes 22H6350 Hegyisport Szentendre Egy. 49:58 + 0:59
3. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:33 + 5:34
4. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 55:43 + 6:44
5. Leonhardt Annette 1QD6750 SV IHW Alex 78 Berlin 56:29 + 7:30
6. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:32 + 8:33
7. Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně 59:32 + 10:33
8. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 59:50 + 10:51
9. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 61:36 + 12:37
10. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 64:13 + 15:14
11. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 64:42 + 15:43
12. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 68:16 + 19:17
13. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 70:43 + 21:44
14. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 73:56 + 24:57
15. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 74:09 + 25:10
16. Wołek Małgorzata 0120003 Indywidualnie 75:47 + 26:48
17. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 80:03 + 31:04
18. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 83:35 + 34:36
19. Matyášová Lenka LBM6460 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 93:30 + 44:31
20. Bargiel Beata 23P6550 OK!Sport Warszawa 123:35 + 74:36
21. Neumann Petra 24D6650 SV Robotron Dresden 124:56 + 75:57

D60 3.56 km, 80 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:24
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 49:09 + 1:45
3. Kretzschmar Ute 71D5950 USV TU Dresden 59:56 + 12:32
4. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 63:20 + 15:56
5. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 67:25 + 20:01
6. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 71:54 + 24:30
7. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:21 + 26:57
8. Gazdačková Jana SHK5851 OK Slavia Hradec Králové 77:59 + 30:35

D65 3.25 km, 75 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 USK Praha 40:55
2. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 47:35 + 6:40
3. Stackeová Anna LCE5551 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:28 + 7:33
4. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 48:42 + 7:47
5. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 50:24 + 9:29
6. Tonn Gisela 19D5450 SSV Planeta Radebeul 52:05 + 11:10
7. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:30 + 12:35
8. Jenővári Gabriella 22H5750 Hegyisport Szentendre Egy. 53:59 + 13:04
9. Jenei Margit 22H5450 Hegyisport Szentendre Egy. 55:40 + 14:45
10. Korejčíková Dáďa LLI5550 LOK-o Liberec 64:37 + 23:42
11. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 68:57 + 28:02
12. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 76:36 + 35:41
13. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 77:33 + 36:38
14. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 77:56 + 37:01
15. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 79:22 + 38:27
16. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:24 + 38:29
17. Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice 79:38 + 38:43
18. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 87:13 + 46:18
19. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 93:36 + 52:41
20. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 105:01 + 64:06
21. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 131:05 + 90:10

D70 3.02 km, 60 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 39:33
2. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 50:48 + 11:15
3. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 54:02 + 14:29
4. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 59:16 + 19:43
5. Sikorová Marie BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD 65:45 + 26:12
6. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 68:02 + 28:29
7. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 68:47 + 29:14
8. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 69:27 + 29:54
9. Bader Hilde 18D4850 Post SV Dresden 69:50 + 30:17
10. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 70:00 + 30:27
11. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 72:32 + 32:59
12. Rosen Miriam 11G4950 GB MTBO squad 78:48 + 39:15
13. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 84:19 + 44:46
14. Mikšová Stanislava DKP5250 Oddíl OB Kotlářka 130:19 + 90:46

H10L 3.80 km, 45 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Jan VLI1400 Slavia Liberec orienteering 23:00
2. Vítek Michal PHK1402 OK 99 Hradec Králové 25:14 + 2:14
3. Brotánek Jan ROU1401 SKOB Roudnice nad Labem 26:45 + 3:45
4. Louda Štěpán TUR1209 OOB TJ Turnov 27:27 + 4:27
5. Odvody Vilém LPU1502 OK Lokomotiva Pardubice 27:48 + 4:48
6. Drašar Matouš DKL1301 KOB Kladno 29:39 + 6:39
7. Mazzarese Aiden TRT1500 KOS Třešť 30:18 + 7:18
8. Wohanka Jakub VRL1301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:55 + 11:55
9. Pinkr Jan HCE1300 TJ Hostivice 35:17 + 12:17
10. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 37:20 + 14:20
11. Kysilka Tobiáš JJN1407 Team Jizerky 41:43 + 18:43
12. Pavlík Přemek LIT1414 KOB Litvínov 44:03 + 21:03
13. Jiřišta Vladimir JIL1502 OK Jilemnice 45:02 + 22:02
14. Novotný Metoděj Vavřinec TJN1303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:00 + 38:00
15. Jakubec Jan SJC1503 Sportcentrum Jičín 63:38 + 40:38
16. Lankaš Vojtěch CHA1500 OK Chrastava 77:05 + 54:05
17. Baldrian František VSP1600 USK Praha 93:45 + 70:45

H10 2.81 km, 25 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:38
2. Pompach Tobiáš PHK1201 OK 99 Hradec Králové 29:46 + 5:08
3. Macháček Jakub SHK1202 OK Slavia Hradec Králové 30:28 + 5:50
4. Šimek Jan CHC1301 K.O.B. Choceň 30:44 + 6:06
5. Drobník Tadeáš SJC1301 Sportcentrum Jičín 30:56 + 6:18
6. Pinkr Josef HCE1200 TJ Hostivice 32:11 + 7:33
7. Fanta Michal TJN1304 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:01 + 9:23
8. Fukátko Václav LPU1302 OK Lokomotiva Pardubice 34:07 + 9:29
9. Drbohlav Marek TUR1409 OOB TJ Turnov 37:14 + 12:36
10. Lankaš Antonín CHA1200 OK Chrastava 44:18 + 19:40
11. Mrázek Václav DKP1202 Oddíl OB Kotlářka 44:50 + 20:12
12. Handrk Adam VLI1206 Slavia Liberec orienteering 47:09 + 22:31
13. Arnošt Daniel SAD1200 Sportovní akademie Dobříš 50:57 + 26:19
14. Lasík Patrik LTU1300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:34 + 52:56

H12 3.39 km, 65 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 24:27
2. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 24:40 + 0:13
3. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 25:27 + 1:00
4. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 25:52 + 1:25
5. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:11 + 3:44
6. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 28:37 + 4:10
7. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 29:04 + 4:37
8. Kmínek Ondřej DOK1000 OK Doksy 29:48 + 5:21
9. Lukeš Josef SHK1005 OK Slavia Hradec Králové 30:16 + 5:49
10. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 32:40 + 8:13
11. Beneš Max VLI1100 Slavia Liberec orienteering 32:57 + 8:30
12. Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť 35:01 + 10:34
13. Košťál Antonín SHK1004 OK Slavia Hradec Králové 36:30 + 12:03
14. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 37:51 + 13:24
15. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:28 + 14:01
16. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:15 + 15:48
17. Tkáč Jakub JJN1001 Team Jizerky 40:40 + 16:13
18. Zakouřil František TUR1204 OOB TJ Turnov 40:48 + 16:21
19. Černý Antonín ONO1001 SKOB Ostrov 40:59 + 16:32
20. Bader Gustav 18D1100 Post SV Dresden 43:04 + 18:37
21. Krtička Jáchym CHA1000 OK Chrastava 43:42 + 19:15
22. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 44:46 + 20:19
23. Urbanec Patrik STH1101 SK Studenec 45:15 + 20:48
24. Šabatka Filip LPU1107 OK Lokomotiva Pardubice 47:51 + 23:24
25. Bultrowicz Franciszek 97P1100 KS Hades Poznań 49:07 + 24:40
26. Stacke Jan LCE1001 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:56 + 26:29
27. Matějec Jonáš VRL1004 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:33 + 27:06
28. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 51:46 + 27:19
29. Bahník Václav JJN1102 Team Jizerky 55:34 + 31:07
30. Řezka Václav JJN1104 Team Jizerky 55:39 + 31:12
31. Škoda Matěj TRI1001 TJ TŽ Třinec 56:37 + 32:10
32. Homola Šimon DKL1001 KOB Kladno 64:02 + 39:35
33. Lukavský Vít DKL1101 KOB Kladno 66:28 + 42:01
34. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 66:55 + 42:28
35. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Litvínov 67:52 + 43:25
36. Retka Jakub LTU1000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:39 + 46:12
37. Lazar Matyáš TUV1000 SOK TJ Turnov 79:29 + 55:02
38. Spitzer Jiří KVS1004 SKOB Kobra Vsetín 82:11 + 57:44
39. Moučka Ondřej JJN1005 Team Jizerky 86:07 + 61:40
40. Novotný Matěj TJN1105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 87:39 + 63:12
41. Lánský Šimon JJN1105 Team Jizerky 92:45 + 68:18
Kmínek Jan DOK1100 OK Doksy DISK

H14 5.13 km, 165 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 38:06
2. Lamač František TUR0901 OOB TJ Turnov 40:53 + 2:47
3. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 42:03 + 3:57
4. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 42:46 + 4:40
5. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 44:30 + 6:24
6. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 45:19 + 7:13
7. Kutek Matěj TUR0908 OOB TJ Turnov 46:14 + 8:08
8. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 46:33 + 8:27
9. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:43 + 9:37
10. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 48:13 + 10:07
11. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 48:40 + 10:34
12. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 48:55 + 10:49
13. Nožička Jan JJN0800 Team Jizerky 50:05 + 11:59
14. Maděra Jakub VLI0906 Slavia Liberec orienteering 55:15 + 17:09
15. Kyrylyshyn Ihor SHK0910 OK Slavia Hradec Králové 56:14 + 18:08
16. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 58:09 + 20:03
17. Kotyk Šimon LTU0802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:19 + 21:13
18. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:12 + 23:06
19. Pešek Jáchym TUR0902 OOB TJ Turnov 62:20 + 24:14
20. Novák Adam DKP0924 Oddíl OB Kotlářka 62:47 + 24:41
21. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 65:23 + 27:17
22. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 66:10 + 28:04
23. Jaroš Jáchym VCB0800 OB České Budějovice 70:02 + 31:56
24. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 74:23 + 36:17
25. Macháček Tomáš SHK0811 OK Slavia Hradec Králové 74:51 + 36:45
26. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 87:33 + 49:27
27. Louda Matyáš TUR0912 OOB TJ Turnov 90:08 + 52:02
28. Drašar Jakub DKL0903 KOB Kladno 91:48 + 53:42
29. Wiedeman Nicolas TUR0907 OOB TJ Turnov 94:13 + 56:07
30. Oravec Viktor JJN0802 Team Jizerky 97:11 + 59:05
31. Horáček Dominik JEN0804 OB Jenišovice 102:18 + 64:12
32. Horáček Jakub JEN0800 OB Jenišovice 110:50 + 72:44
33. Švestka Patrik KVS0810 SKOB Kobra Vsetín 141:00 + 102:54
Lasík Martin LTU0803 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

H16 6.58 km, 220 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 43:17
2. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 44:32 + 1:15
3. Urbánek Tomáš ZBM0604 SK Brno Žabovřesky 45:04 + 1:47
4. Koliáš Štěpán PGP0610 SK Praga 45:08 + 1:51
5. Račanský Jiří TBM0706 KOS TJ Tesla Brno 45:37 + 2:20
6. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 47:48 + 4:31
7. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 48:49 + 5:32
8. Hammond James 15G0600 DRONGO 50:00 + 6:43
9. Prince Oliver 15G0605 DRONGO 51:30 + 8:13
10. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 53:00 + 9:43
11. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 53:46 + 10:29
12. Reuber Conrad 15G0606 DRONGO 54:10 + 10:53
13. Hunt Sam 15G0601 DRONGO 54:36 + 11:19
14. Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 54:59 + 11:42
15. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 55:03 + 11:46
16. Laird Angus 15G0602 DRONGO 55:42 + 12:25
17. Lake Freddie 15G0603 DRONGO 56:09 + 12:52
18. Čech Radan TBM0611 KOS TJ Tesla Brno 59:41 + 16:24
19. Stacke Václav LCE0703 OOB TJ Slovan Luhačovice 60:48 + 17:31
20. Hanousek Prokop TBM0613 KOS TJ Tesla Brno 60:53 + 17:36
21. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 60:59 + 17:42
22. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 61:20 + 18:03
23. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 61:37 + 18:20
24. Beneš Filip VLI0708 Slavia Liberec orienteering 62:00 + 18:43
25. Knaup Jonas 84D0600 MTV Braunschweig 68:41 + 25:24
26. Salajka Michal LBM0701 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 70:55 + 27:38
27. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 71:23 + 28:06
28. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 73:02 + 29:45
29. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 74:26 + 31:09
30. Seligr Lukáš PHK0709 OK 99 Hradec Králové 75:52 + 32:35
31. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 77:56 + 34:39
32. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 80:49 + 37:32
33. Řehoř Hynek JJN0700 Team Jizerky 81:27 + 38:10
34. Tkachenko Artem PHK0710 OK 99 Hradec Králové 99:48 + 56:31
35. Matouš Marek JEN0602 OB Jenišovice 100:10 + 56:53
36. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 100:27 + 57:10
37. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 115:33 + 72:16
38. Mackovič Adam HCE0700 TJ Hostivice 153:49 + 110:32
Razzetti Ruben 15G0607 DRONGO DISK
Lawson Reuben 15G0604 DRONGO DISK
Eliáš Vojtěch TBM0604 KOS TJ Tesla Brno DISK
Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Svítil Patrik PGP0706 SK Praga DISK

H18 7.09 km, 240 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan PBM0503 TJ Spartak 1. brněnská 43:45
2. Tkáč Matěj JJN0401 Team Jizerky 48:20 + 4:35
3. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 49:51 + 6:06
4. Blaha Michal VSP0412 USK Praha 52:06 + 8:21
5. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 53:11 + 9:26
6. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 54:38 + 10:53
7. Kovalchuk Serafim PHK0508 OK 99 Hradec Králové 55:02 + 11:17
8. Štěrbák Josef ZBM0409 SK Brno Žabovřesky 55:06 + 11:21
9. Blaha Jiří VSP0411 USK Praha 56:36 + 12:51
10. Titz Adam VSP0401 USK Praha 57:48 + 14:03
11. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 58:10 + 14:25
12. Pokorný Jan JJN0400 Team Jizerky 59:00 + 15:15
13. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 59:17 + 15:32
14. Skvortcov Yurii TJN0411 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:32 + 15:47
15. Wołek Stanisław 0120002 Indywidualnie 60:14 + 16:29
16. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Brno Žabovřesky 62:05 + 18:20
17. Racek Josef ZBM0400 SK Brno Žabovřesky 62:21 + 18:36
18. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 63:11 + 19:26
19. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:52 + 21:07
20. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 68:47 + 25:02
21. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 68:48 + 25:03
22. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 69:15 + 25:30
23. Janoch Samuel Jan MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 69:39 + 25:54
24. Tatarnikov Mykhailo PHK0405 OK 99 Hradec Králové 71:09 + 27:24
25. Kuchař Matěj TAP0405 KOB Tretra Praha 71:11 + 27:26
26. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 72:37 + 28:52
27. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:03 + 29:18
28. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 73:13 + 29:28
29. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 77:33 + 33:48
30. Janas Adam PGP0404 SK Praga 79:20 + 35:35
31. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 80:40 + 36:55
32. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:27 + 39:42
33. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 91:26 + 47:41
34. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 97:32 + 53:47
35. Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem 107:56 + 64:11
Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové DISK
Pavlík Matěj LIT0401 KOB Litvínov DISK

H20 7.74 km, 255 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7454

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 49:01 7972
2. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Brno Žabovřesky 53:37 + 4:36 7321
3. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 55:24 + 6:23 7069
4. Richtr Lukáš ZTC0204 Západočeské sportovní centrum OB 64:07 + 15:06 5835
5. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 67:05 + 18:04 5415
6. Urbánek Adam ZBM0302 SK Brno Žabovřesky 67:13 + 18:12 5397
7. Dostál František UOL0201 SOB Olomouc 69:30 + 20:29 5073
8. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 70:56 + 21:55 4871
9. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:15 + 22:14 4826
10. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 74:35 + 25:34 4354
11. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 75:19 + 26:18 4250
12. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 75:26 + 26:25 4234
13. Oujezdský Matyáš ZBM0307 SK Brno Žabovřesky 75:47 + 26:46 4184
14. Jirka Matyáš UOL0203 SOB Olomouc 81:51 + 32:50 3326
15. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 97:55 + 48:54 1053
16. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 110:37 + 61:36 0
17. Švestka Jakub KVS0310 SKOB Kobra Vsetín 161:54 + 112:53 0

H21E 11.35 km, 415 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8844

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vokes Phil 15G9601 DRONGO 73:19
2. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 74:05 + 0:46 9075
3. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 75:16 + 1:57 8937
4. Horčička Vít TBM9919 KOS TJ Tesla Brno 78:51 + 5:32 8520
5. Windsor Ben 15G9000 DRONGO 79:33 + 6:14
6. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 79:45 + 6:26 8416
7. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 80:08 + 6:49 8371
8. Hlaváč Ondřej ZBM9901 SK Brno Žabovřesky 80:11 + 6:52 8365
9. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 80:25 + 7:06 8338
10. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 80:43 + 7:24 8303
11. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 80:47 + 7:28 8296
12. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 81:54 + 8:35 8166
13. Pružina Paul 15G9701 DRONGO 82:36 + 9:17
14. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Brno Žabovřesky 82:55 + 9:36 8048
15. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:16 + 9:57 8007
16. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 83:59 + 10:40 7924
17. Adámek Filip TBM0101 KOS TJ Tesla Brno 85:28 + 12:09 7751
18. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 85:31 + 12:12 7745
19. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 86:35 + 13:16 7621
20. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 86:53 + 13:34 7586
21. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 87:01 + 13:42 7571
22. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 87:09 + 13:50 7555
23. Dittmann Robert 19D7901 SSV Planeta Radebeul 87:27 + 14:08
24. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 87:31 + 14:12 7513
25. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 88:40 + 15:21 7379
26. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 88:43 + 15:24 7373
27. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 88:46 + 15:27 7367
28. Scheuermann Erik 19D9900 SSV Planeta Radebeul 89:06 + 15:47
29. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 89:48 + 16:29 7247
30. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 89:59 + 16:40 7226
31. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 90:07 + 16:48 7210
32. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 90:48 + 17:29 7131
33. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 90:52 + 17:33 7123
34. Döllgast Moritz TUR9504 OOB TJ Turnov 90:59 + 17:40
35. Stevens Ben 15G8701 DRONGO 92:24 + 19:05
36. Gösswein Csaba 22H8500 Hegyisport Szentendre Egy. 93:43 + 20:24
37. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 94:44 + 21:25 6674
38. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 94:58 + 21:39 6647
39. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB Tretra Praha 95:24 + 22:05 6596
40. Tichý Tomáš SJH9201 SOS Jindřichův Hradec 95:42 + 22:23 6561
41. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 96:14 + 22:55 6499
42. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 96:16 + 22:57 6495
43. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 96:29 + 23:10 6470
44. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 97:20 + 24:01 6371
45. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 99:02 + 25:43 6174
46. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 99:37 + 26:18 6106
47. Janas Petr PGP0200 SK Praga 100:55 + 27:36 5955
48. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 102:21 + 29:02 5788
49. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 103:17 + 29:58 5680
50. Franco Paulo 0400001 COC Portugal 104:19 + 31:00
51. Goldschmidt Tobiáš TBM0005 KOS TJ Tesla Brno 105:33 + 32:14 5416
52. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 106:56 + 33:37 5255
53. Novota Lukáš AKE0300 Klub OB ATU Košice 107:24 + 34:05
54. Dobra Tom 15G9202 DRONGO 108:33 + 35:14
55. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 110:41 + 37:22 4819
56. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 119:14 + 45:55 3825
57. Leideck Karsten 71D8600 USV TU Dresden 124:21 + 51:02
58. Klein Marek 71D0102 USV TU Dresden 124:25 + 51:06
59. Novota Mikuláš AKE6001 Klub OB ATU Košice 149:16 + 75:57
60. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 154:32 + 81:13 0
Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň DISK 0
Klein Cedrik 71D9901 USV TU Dresden DISK
Wolowczyk Krzysztof 4HP9500 UNTS Warszawa DISK

H21A 9.92 km, 340 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7261

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šimáček 0180002 ROB PCE 72:10
2. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 76:09 + 3:59 7275
3. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 76:11 + 4:01 7272
4. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 76:34 + 4:24 7236
5. Nechanický Jan TBM0200 KOS TJ Tesla Brno 76:37 + 4:27 7231
6. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Brno Žabovřesky 77:20 + 5:10 7163
7. Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice 78:06 + 5:56 7090
8. Herman Jan LPU8505 OK Lokomotiva Pardubice 78:22 + 6:12 7064
9. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 79:00 + 6:50 7004
10. Kanta Martin LPU9705 OK Lokomotiva Pardubice 80:27 + 8:17 6866
11. Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 80:31 + 8:21 6860
12. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 81:09 + 8:59 6799
13. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 83:45 + 11:35 6552
14. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 83:46 + 11:36 6550
15. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 84:32 + 12:22 6477
16. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 87:37 + 15:27 6184
17. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 88:04 + 15:54 6141
18. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:31 + 16:21 6098
19. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 88:32 + 16:22 6097
20. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 89:12 + 17:02 6033
21. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:25 + 17:15 6013
22. Šálek Jan LDC8502 KOB Děčín 89:26 + 17:16 6011
23. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 89:34 + 17:24 5998
24. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 89:46 + 17:36 5979
25. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 90:38 + 18:28 5897
26. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 90:51 + 18:41 5876
27. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 91:49 + 19:39 5784
28. Werner Michal PGP9705 SK Praga 93:41 + 21:31 5607
29. David Tomáš LLI0000 LOK-o Liberec 94:30 + 22:20 5529
30. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 94:31 + 22:21 5527
31. Švihovský Jaromír JJN8000 Team Jizerky 94:33 + 22:23 5524
32. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 94:38 + 22:28 5516
33. Semerád Jan UOL9400 SOB Olomouc 94:46 + 22:36 5504
34. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 94:47 + 22:37 5502
35. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 95:51 + 23:41
36. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 95:56 + 23:46 5393
37. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 96:16 + 24:06 5361
38. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 97:25 + 25:15 5251
39. Šklíba David TJN9902 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 97:57 + 25:47 5201
40. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 98:14 + 26:04 5174
41. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 98:36 + 26:26 5139
42. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 98:50 + 26:40 5117
43. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 99:20 + 27:10 5069
44. Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk 99:52 + 27:42 5018
45. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 99:54 + 27:44 5015
46. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 100:12 + 28:02 4987
47. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 100:36 + 28:26 4949
48. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 102:25 + 30:15 4776
49. Lazák Tomáš LTU9102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 102:41 + 30:31 4750
50. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 104:00 + 31:50 4625
51. Chaloupka Josef UOL9801 SOB Olomouc 105:05 + 32:55 4522
52. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 105:14 + 33:04 4508
53. Neumann Tomáš PVP8900 VSK Přírodní vědy Praha 105:28 + 33:18 4485
54. Spilka Marek DKL8300 KOB Kladno 106:03 + 33:53 4430
55. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 106:11 + 34:01 4417
56. Ježek Lukáš CHA8604 OK Chrastava 106:45 + 34:35 4363
57. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 106:56 + 34:46 4346
58. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 107:06 + 34:56 4330
59. Novák Libor OKP9100 SK OK 24 Praha 108:38 + 36:28 4184
60. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 109:24 + 37:14 4111
61. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 109:49 + 37:39 4071
62. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 112:47 + 40:37 3789
63. Čermák Matyáš KAM9501 OK Kamenice 112:56 + 40:46 3775
64. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 120:00 + 47:50 3102
Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové DISK 0

H21B 8.13 km, 265 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5548

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 65:25 5897
2. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia Plzeň 71:51 + 6:26 5386
3. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 72:09 + 6:44 5362
4. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 74:14 + 8:49 5196
5. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:12 + 9:47 5119
6. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 75:14 + 9:49 5117
7. Moravec Marek LPU8811 OK Lokomotiva Pardubice 75:48 + 10:23 5072
8. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 80:32 + 15:07 4695
9. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 81:32 + 16:07 4616
10. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 82:01 + 16:36 4577
11. Zavřel Michal KRN6804 KOS TJ Lokomotiva Krnov 84:14 + 18:49 4401
12. Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno 86:17 + 20:52 4238
13. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 91:42 + 26:17 3808
14. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 92:58 + 27:33 3707
15. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 94:21 + 28:56 3597
16. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 96:34 + 31:09 3421
17. Nolz Fabian 15G9704 DRONGO 103:58 + 38:33
18. Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa 104:23 + 38:58
19. Havelík Jaroslav PVP9000 VSK Přírodní vědy Praha 105:22 + 39:57 2722
20. Malý Jakub SVS9100 Orientklub Vsetín 107:20 + 41:55 2565
21. Bugár Gergely 22H9200 Hegyisport Szentendre Egy. 122:53 + 57:28
22. Večeřa Martin TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 128:08 + 62:43 912
23. Kubánek Adam DKL8500 KOB Kladno 142:29 + 77:04 0
24. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 219:03 + 153:38 0

H21C 6.73 km, 205 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3401

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 67:22 3634
2. Andrš Petr ZAM8401 OB T.J. Sokol Žamberk 70:11 + 2:49 3501
3. Wolowczyk Michal 4HP9700 UNTS Warszawa 72:05 + 4:43
4. Holec Jakub 0300001 Ekonom Praha Outdoor 73:52 + 6:30
5. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 79:23 + 12:01 3068
6. Král Luboš TJN8401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 84:27 + 17:05 2830
7.