Logo
Datum:
07.04.2023
Místo konání:
Kozly
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Kozelská rokle 2023
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R3
Hlavní rozhodčí:
Malačka Milan - R3
Stavitel tratí:
Klaška Pavel - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Došlo k ošetření zvrtnutého kotníku. HR schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
B3     B5     D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60     H65     H70     H75     H80     H85     HDR     P     T3     T4     T6    
Nahrávám data...

B3 2.85 km, 80 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 40:20
2. Kurečková Dana ABM7650 KOB ALFA Brno 45:29 + 5:09
3. Kutscherauerová Andrea BBM7550 C BETA URSUS Rosice 52:47 + 12:27
4. Nedbalová Magdalena MFP1053 C Matfyz Praha 53:45 + 13:25
5. Nedbalová Klára MFP0850 C Matfyz Praha 53:54 + 13:34
6. Peterková Viktorie LLI7551 C LOK-o Liberec 57:45 + 17:25
7. Matoušek Oliver SLA0803 C SKOB Slaný 57:52 + 17:32
8. Moraweck Hannah 1VD1050 SG Zittau Süd 58:54 + 18:34
9. Kyclová Jitka LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:54 + 19:34
10. Kutscherauerová Ella BBM0850 C BETA URSUS Rosice 61:40 + 21:20
11. Jobst Ivonne 0350001 Berliner Turnerschaft e.V. 62:34 + 22:14
12. Mahar Valerie SKV8653 C TJ Slovan Karlovy Vary 66:59 + 26:39
13. Chwiejczak Dorota 0510004 orienteering.waw.pl 78:44 + 38:24
14. Hrstková Eliška SLA1053 C SKOB Slaný 86:42 + 46:22
15. Hejcmanová Amálie ROU1251 SKOB Roudnice nad Labem 110:46 + 70:26
16. Krejčová Eva SLA8250 C SKOB Slaný 112:06 + 71:46
Kalenská Pavla SUL0950 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem DISK
Kahle Nils 0170015 MTV Seesen DISK
Grisa Dominik SLA0900 C SKOB Slaný DISK
Grisa Filip SLA0801 C SKOB Slaný DISK
Lischková Olga 0030003 NER- Lischčí smečka DNS
Schauzu Tim 0170014 MTV Seesen DNS
Fritz Sarah 0530003 OLG Regensburg DNS
Dost Anna 0670001 OLV Potsdam DNS

B5 4.46 km, 115 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dethloff Sebastian 48D7801 OL-Team Wehrsdorf 57:55
2. Graumann Bernd 23D6100 ESV Lok Berlin-Schöneweide 60:12 + 2:17
3. Mattheus Lucca 0230004 Westfalen 83:22 + 25:27
4. Svobodová Blanka SLA7454 C SKOB Slaný 103:00 + 45:05
5. Gläser Kay-Olaf 23D5900 ESV Lok Berlin-Schöneweide 121:51 + 63:56
Deilke Felix 0020021 OLV Uslar DNS

D10F 1.85 km, 65 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Eva STB1550 C TJ Stadion Nový Bor 19:09
2. Frank Raya 0320001 SV Hildesia Diekholzen 26:24 + 7:15
3. Erbenová Marina STB1451 C TJ Stadion Nový Bor 30:06 + 10:57
3. Kořínková Marie STB1353 C TJ Stadion Nový Bor 30:06 + 10:57
5. Trejbalová Jolana DKL1355 C KOB Kladno 31:27 + 12:18
6. Trejbalová Johana DKL1354 C KOB Kladno 33:48 + 14:39
7. Mrázková Barbora DKP1451 C Oddíl OB Kotlářka 34:10 + 15:01
8. Vernerová Johanka VBM1451 C VSK Mendelu Brno 34:44 + 15:35
9. Collis Helena DKP1450 C Oddíl OB Kotlářka 40:32 + 21:23
10. Ramachová Anna PBM1350 C TJ Spartak 1. brněnská 41:00 + 21:51

D10 1.77 km, 45 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maier Emelie 0760002 OLV Baselland 16:36
2. Bader Tyra 18D1350 Post SV Dresden 21:06 + 4:30
3. Kurečková Zuzana TBM1377 C KOS TJ Tesla Brno 22:26 + 5:50
4. Vančurová Lenka TJN1354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:30 + 5:54
5. Knaupová Anna 84D1450 MTV Braunschweig 23:46 + 7:10
6. Janečková Eliška DKP1453 C Oddíl OB Kotlářka 23:50 + 7:14
7. Vyhnálková Jana MOV1359 SKOB Ostrava 24:00 + 7:24
8. Lange Linda 0280002 IHW Alex 78 Berlin 25:42 + 9:06
9. Průšková Veronika STB1352 C TJ Stadion Nový Bor 27:35 + 10:59
10. Sedláková Helena DKP1352 C Oddíl OB Kotlářka 27:55 + 11:19
11. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 28:57 + 12:21
12. Melicharová Nina PHK1451 C OK 99 Hradec Králové 38:38 + 22:02
13. Kääriäinen Lotta 71D1551 USV TU Dresden 42:08 + 25:32
14. Müller Ronja STB1453 C TJ Stadion Nový Bor 44:41 + 28:05
15. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 46:38 + 30:02
16. Lohová Dora DKL1352 C KOB Kladno 50:01 + 33:25
Hübnerová Olivie STB1351 C TJ Stadion Nový Bor DISK

D12 2.27 km, 55 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Berta PGP1155 B SK Praga 20:42
2. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 20:50 + 0:08
3. Urbánková Lucie ONO1150 B SKOB Ostrov 21:19 + 0:37
4. Heczková Emma VLI1252 C Slavia Liberec orienteering 25:13 + 4:31
5. Kalinová Lisa SPC1158 B SPORTICUS team 25:19 + 4:37
6. Grismajer Selma 71D5050 USV TU Dresden 29:03 + 8:21
7. Tomešová Evelína DKP1168 C Oddíl OB Kotlářka 29:48 + 9:06
8. Kolářová Zuzana LOU1250 C SK Moravan Louňovice 31:03 + 10:21
9. Hynková Anna ONO1250 C SKOB Ostrov 32:20 + 11:38
10. Pompe Antonia 24D1250 SV Robotron Dresden 33:13 + 12:31
11. Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 33:17 + 12:35
12. Valenčíková Helena ZPV1250 C KOB ZPV Prostějov 34:04 + 13:22
13. Brotánková Klára ROU1151 C SKOB Roudnice nad Labem 35:22 + 14:40
14. Krausová Amálie DOK1251 C OK Doksy 35:27 + 14:45
15. Löhning Lisa 71D1150 USV TU Dresden 39:45 + 19:03
16. Mackanič Sára RBK1152 C SK Radioklub Blansko 41:00 + 20:18
17. Adorjan Vera Lotte 0150005 Berliner Turnerschaft 42:07 + 21:25
18. Žandová Eliška STB1250 C TJ Stadion Nový Bor 42:15 + 21:33
19. Collis Emma DKP1251 C Oddíl OB Kotlářka 42:40 + 21:58
20. Lohová Anna DKL1151 C KOB Kladno 44:15 + 23:33
21. Žilová Johana TJ Stadion Nový Bor 44:41 + 23:59
22. Ramachová Michaela PBM1151 C TJ Spartak 1. brněnská 50:54 + 30:12
23. Všetečková Stela PGP1253 C SK Praga 52:34 + 31:52
Vlašímská Anna SKV1251 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Jalová Kristýna RBK1150 C SK Radioklub Blansko DNS
Turková Klára ONO1152 C SKOB Ostrov DNS

D14 2.72 km, 100 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ela PGP0957 A SK Praga 23:09
2. Horst Katja 0070005 SC Königstein 23:20 + 0:11
3. Jágrová Aneta RBK0951 A SK Radioklub Blansko 24:19 + 1:10
4. Jágrová Zuzana RBK1051 B SK Radioklub Blansko 27:25 + 4:16
5. Pěkná Alžběta ROU0950 B SKOB Roudnice nad Labem 28:03 + 4:54
6. Šunková Sára LOU1051 B SK Moravan Louňovice 28:17 + 5:08
7. Ječmenová Veronika ONO0950 B SKOB Ostrov 28:50 + 5:41
8. Burešová Eliška BFM0955 B SKOB Frýdek - Místek 28:55 + 5:46
9. Pompe Greta 24D0950 SV Robotron Dresden 31:33 + 8:24
10. Sobotková Lada OPI0951 B Orientační sporty Písek 31:47 + 8:38
11. Stamer Sania 0320004 SV Hildesia Diekholzen 32:11 + 9:02
12. Ryppelová Anna TAP0954 B KOB Tretra Praha 33:37 + 10:28
13. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 34:12 + 11:03
14. Kolářová Veronika LOU1050 B SK Moravan Louňovice 34:21 + 11:12
15. Blahutová Lucie MFP0950 B Matfyz Praha 35:20 + 12:11
16. Hynková Marie ONO1050 B SKOB Ostrov 39:19 + 16:10
17. Pobudová Marie SJH1050 C SOS Jindřichův Hradec 40:02 + 16:53
18. Mousa Lamis 0020017 OLV Uslar 44:30 + 21:21
19. Všetečková Dora PGP1060 C SK Praga 48:16 + 25:07
20. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 51:34 + 28:25
21. Kolaříková Erika SKM0951 C KOB Směr Kroměříž 52:30 + 29:21
22. Veselá Martina RBK1052 B SK Radioklub Blansko 62:10 + 39:01
23. Venclová Aneta ZAM1051 C OB T.J. Sokol Žamberk 68:47 + 45:38
24. Frank Romy 0320002 SV Hildesia Diekholzen 94:42 + 71:33
Bruns Stine 0550007 MTK Bad Harzburg DISK
Barsová Magdaléna VLI0955 C Slavia Liberec orienteering DNS
Hill Daisy SLA0950 C SKOB Slaný DNS

D16 4.48 km, 155 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlá Karolína AOP0757 A Orientační Běh Opava 44:31
2. Burgmair Juliane 0410003 OLG Regensburg 47:46 + 3:15
3. Prolingheuer Marika 0410004 TUS Karlsruhe-Rüppurr 52:29 + 7:58
4. Weigert Jule 0310004 TV Jahn Wolfsburg 55:22 + 10:51
5. Fedrová Anežka RBK0853 B SK Radioklub Blansko 57:04 + 12:33
6. Weigert Anna 0310003 TV Jahn Wolfsburg 58:11 + 13:40
7. Baath Fina 0050002 TSV Jetzendorf 58:25 + 13:54
8. Rigoni Lucia 0710013 Junior Team Trentino 61:06 + 16:35
9. Cetlová Karolína AOP9998 Orientační Běh Opava 61:16 + 16:45
10. Šunková Berta LOU0850 B SK Moravan Louňovice 64:57 + 20:26
11. Breckle Karla 0210002 Bovender SV 66:22 + 21:51
12. Eeva Alonen 0380003 Suunta Jyväskylä 68:11 + 23:40
13. Rinaldo Maddalena 0710014 Junior Team Trentino 73:07 + 28:36
14. Drašarová Magdaléna DKL0752 C KOB Kladno 80:41 + 36:10
15. Körber Jette 0020015 OLV Uslar 88:09 + 43:38
16. Segatta Elena 0710016 Junior Team Trentino 95:18 + 50:47
17. Veselá Veronika RBK0852 B SK Radioklub Blansko 96:39 + 52:08
18. Rüberg Nele 0020016 OLV Uslar 100:11 + 55:40
19. Krátká Linda ROU0851 B SKOB Roudnice nad Labem 104:07 + 59:36
20. Kroupa Hana TTR0853 OOB Třebíč 116:49 + 72:18
Ek Sonia 0480003 FK Göingarna DISK
Baath Lena 0410015 TSV Jetzendorf DNS
Šujanová Berenika RBK0752 C SK Radioklub Blansko DNS
Vejražková Anna KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DNS

D18 5.69 km, 215 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fritz Julia 0410009 OL Team Filder 53:31
2. Kästner Anne 0410007 TV Oberbexbach 55:22 + 1:51
3. Adenstedt Emily 0220002 Orienteering Klosterneuburg 55:47 + 2:16
4. Fritz Marlene 0410010 OL Team Filder 56:17 + 2:46
5. Matoušková Jana MOV0551 A SKOB Ostrava 57:27 + 3:56
6. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 58:00 + 4:29
7. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 58:02 + 4:31
8. Pompe Lone 0410013 SV Robotron Dresden 60:40 + 7:09
9. Gallo Natálie AOP0652 A Orientační Běh Opava 60:45 + 7:14
10. Štemberová Barbora TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:56 + 7:25
11. Heczková Anna VLI0652 B Slavia Liberec orienteering 63:33 + 10:02
12. Vilémová Eliška VLI0655 A Slavia Liberec orienteering 63:49 + 10:18
13. Cetlová Magdaléna AOP0552 A Orientační Běh Opava 64:24 + 10:53
14. Urbánková Eva ONO0650 A SKOB Ostrov 65:09 + 11:38
15. Młynarczyk Kaja 66P0650 UKS Azymut Pabianice 70:14 + 16:43
16. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 71:30 + 17:59
17. Rigoni Alessia 0710012 Junior Team Trentino 72:08 + 18:37
18. Simion Elena 0710018 Junior Team Trentino 74:36 + 21:05
19. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 76:24 + 22:53
20. Balcarová Marie VLI0658 B Slavia Liberec orienteering 78:02 + 24:31
21. Kollenbach Louisa 0120003 Ski-Club Helsa 79:37 + 26:06
22. Pekárková Bára ONO0655 C SKOB Ostrov 80:01 + 26:30
23. Gobber Giulia 0710011 Junior Team Trentino 83:48 + 30:17
24. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 89:15 + 35:44
25. Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 90:40 + 37:09
26. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 132:36 + 79:05
Roßner Jule 0410012 OK Leipzig DISK

D20 6.47 km, 235 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1777

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krejčová Lucie PGP0455 A SK Praga 63:31 1892
2. Počtová Klára OPI0453 A Orientační sporty Písek 68:12 + 4:41 1770
3. Caspari Emma 0410008 OL Team Lippe 71:39 + 8:08
4. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 72:06 + 8:35 1668
5. Krempińska Julia 66P7602 UKS Azymut Pabianice 73:10 + 9:39
6. Gaio Rachele 0440017 Italian Orienteering Federatio 74:28 + 10:57
7. Simion Ester 0710019 Junior Team Trentino 76:16 + 12:45
8. Castilho Marcao Anna 0320006 SV Hildesia Diekholzen 83:04 + 19:33
9. Klein Franka 71D8900 USV TU Dresden 83:44 + 20:13
10. Riz Nicole 0440009 Italian Orienteering Federatio 84:25 + 20:54
11. Gambini Giulia 0440018 Italian Orienteering Federatio 87:16 + 23:45
12. Klose Lena-Maria 0170009 MTV Seesen 93:39 + 30:08
13. Kankaanpää Tinka 0210006 Bovender SV 96:00 + 32:29
14. Hintz Lilly 0170007 MTV Seesen 96:12 + 32:41
15. Pazderníková Jana OPI0452 B Orientační sporty Písek 102:33 + 39:02 871
16. Haupt Carlotta 0550001 MTK Bad Harzburg 116:20 + 52:49
17. Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 122:25 + 58:54 352
Cignini Stella 0440016 Italian Orienteering Federatio DISK
Richterová Julie ADA0351 C OOB Spartak Adamov DISK 0
Bernsdorf Carolin 0170002 MTV Seesen DNS

D21E 7.54 km, 250 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7601

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Cych Agnieszka PHK9966 C OK 99 Hradec Králové 68:12 7742
2. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Brno Žabovřesky 68:51 + 0:39 7671
3. Pradel Anna 0440008 Italian Orienteering Federatio 69:08 + 0:56
4. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 71:25 + 3:13 7390
5. Palumbo Martina 0710008 Junior Team Trentino 72:39 + 4:27
6. Starke Paula 71D9650 USV TU Dresden 73:41 + 5:29
7. Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Brno Žabovřesky 74:56 + 6:44 7005
8. Lucchetta Jessica 0440007 Italian Orienteering Federatio 77:20 + 9:08
9. Trilča Mara LDC8750 C KOB Děčín 82:38 + 14:26 6163
10. Hennseler Meike 0170006 MTV Seesen 82:57 + 14:45
11. Rothaug Sabine 0360001 OSC Kassel 83:37 + 15:25
12. Mazan Aleksandra 3WP9550 KOS BnO Szczecin 91:21 + 23:09
13. Dalfollo Debora 0710002 Junior Team Trentino 100:45 + 32:33
14. Linke Katharina 0170010 MTV Seesen 154:26 + 86:14
Nieke Patricia TUR9552 R OOB TJ Turnov DNS 0
Miklušová Tamara TBM0258 R KOS TJ Tesla Brno DNS 0

D21A 6.47 km, 235 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6469

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Parkhomenko Oleksandra OLV Landshut 68:22
2. Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno 71:40 + 3:18 6538
3. Leonhardt Charlotte 71D0150 USV TU Dresden 71:44 + 3:22
4. Důrková Pavla SHK9352 C OK Slavia Hradec Králové 71:55 + 3:33 6516
5. Herashchenko Dianora 0260003 OC Munich 72:36 + 4:14
6. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 73:44 + 5:22 6354
7. Kretzschmar Corinna 71D9350 USV TU Dresden 76:13 + 7:51
8. Jirásková Kateřina TJP8850 C TJ Sokol Troja 80:53 + 12:31 5715
9. Kubecová Kateřina STB9999 C TJ Stadion Nový Bor 81:18 + 12:56 5678
10. Zürcher Rahel 0600002 OL Regio Burgdorf 82:25 + 14:03
11. Kubátová Jana CHA9152 C OK Chrastava 82:59 + 14:37 5528
12. Johnová Lenka DOK7350 C OK Doksy 83:20 + 14:58 5496
13. Müllerová Eva PGP9657 C SK Praga 83:21 + 14:59 5495
14. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:45 + 15:23 5459
15. Miśkiewicz Martyna 1CP8950 UKS Siódemka Rumia 84:12 + 15:50
16. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 84:45 + 16:23 5370
17. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 85:27 + 17:05 5307
18. Górska Kinga 23P8952 OK!Sport Warszawa 86:33 + 18:11
19. Dolejší Kateřina DOK0156 C OK Doksy 86:56 + 18:34 5175
20. Kaufmann Hanne 71D0352 USV TU Dresden 88:38 + 20:16
21. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 90:20 + 21:58 4871
22. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 93:37 + 25:15 4578
23. Buchholz Pia MTK Bad Harzburg 95:45 + 27:23
24. Hollmann Inga 0230005 Westfalen 100:37 + 32:15
25. Menn Natalie 0230006 Westfalen 100:58 + 32:36
26. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 124:41 + 56:19 1803
27. Blohm Mareike 0020023 OLV Uslar 129:38 + 61:16
Zdobinská Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0
Havlová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor DNS 0
Matušková Jana RBK9999 C SK Radioklub Blansko DNS 0
Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava DNS 0

D21B 5.45 km, 200 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4961

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady 56:16 5643
2. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 62:10 + 5:54
3. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 65:01 + 8:45 4977
4. Šritrová Lenka TUR0250 C OOB TJ Turnov 74:25 + 18:09 4263
5. Plášková Anna ABM0152 C KOB ALFA Brno 74:26 + 18:10 4261
6. Kääriäinen Sophie 71D9052 USV TU Dresden 76:48 + 20:32
7. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 77:35 + 21:19 4022
8. Stamer Solia 0550004 MTK Bad Harzburg 77:39 + 21:23
9. Malá Lenka SVS9050 C Orientklub Vsetín 78:23 + 22:07 3961
10. Račanová Jana OPI0054 C Orientační sporty Písek 80:18 + 24:02 3815
11. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 82:51 + 26:35 3621
12. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 83:04 + 26:48 3605
13. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Brno Žabovřesky 88:02 + 31:46 3227
14. Vilz Leonie 0020022 OLV Uslar 89:04 + 32:48
15. Geislerová Aneta DKL0151 C KOB Kladno 90:27 + 34:11 3043
16. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 94:22 + 38:06 2745
17. Macharová Michaela BOR9450 C OK Jiskra Nový Bor 94:38 + 38:22 2725
18. Hynková Eliška ONO9650 C SKOB Ostrov 97:11 + 40:55 2531
19. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 100:49 + 44:33 2255
20. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 111:11 + 54:55 1466
Meisel Jordan 0020011 OLV Uslar DISK

D35A 6.99 km, 190 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 68:38
2. Pabich Maria 66P7606 UKS Azymut Pabianice 68:42 + 0:04
3. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 72:24 + 3:46
4. Machowska-Krupa Weronika 2DP8650 WKS Śląsk Wrocław 76:35 + 7:57
5. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 76:43 + 8:05
6. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 80:29 + 11:51
7. Bader Anne 18D8451 Post SV Dresden 83:47 + 15:09
8. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 83:54 + 15:16
9. Moraweck Karolin 1VD8650 SG Zittau Süd 88:31 + 19:53
10. Furuczová Jelka ZAK7150 C OK Netopýr Zákupy 99:12 + 30:34
11. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 112:38 + 44:00
12. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 124:03 + 55:25
13. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 145:55 + 77:17

D35B 4.91 km, 160 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 59:55
2. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Brno Žabovřesky 66:04 + 6:09
3. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 66:34 + 6:39
4. Daruk Agnieszka 23P8751 OK!Sport Warszawa 67:38 + 7:43
5. Leena Alonen 0380002 Suunta Jyväskylä 74:48 + 14:53
6. Hynková Jana ONO8650 C SKOB Ostrov 78:54 + 18:59
7. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 90:33 + 30:38
8. Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný 91:43 + 31:48
Kraemer Jitka 18D8750 Post SV Dresden DISK

D40A 5.11 km, 140 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 56:16
2. Grismajer Sonnhild 71D7051 USV TU Dresden 58:19 + 2:03
3. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 58:34 + 2:18
4. Śliwczyńska Ilona 53P7850 Team 360° 60:16 + 4:00
5. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 66:18 + 10:02
6. Badia Nuria 0090003 OC München 68:06 + 11:50
7. Janečková Markéta DKP8151 C Oddíl OB Kotlářka 68:40 + 12:24
8. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 71:09 + 14:53
9. Červinková Jana BFM8052 C SKOB Frýdek - Místek 73:27 + 17:11
10. Valenčíková Irena ZPV7950 C KOB ZPV Prostějov 87:37 + 31:21
11. Lohová Monika DKL8052 C KOB Kladno 103:31 + 47:15

D40B 4.40 km, 130 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gallo Martina AOP9999 Orientační Běh Opava 57:15
2. Pavlíková Jitka LIT8352 C KOB Litvínov 57:16 + 0:01
3. Kroupa Diana TTR8156 C OOB Třebíč 57:49 + 0:34
4. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 58:32 + 1:17
5. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 58:55 + 1:40
6. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 61:41 + 4:26
7. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 63:14 + 5:59
8. Zbroja-Nowak Justyna 0190002 KS Hades Poznan 65:32 + 8:17
9. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 68:47 + 11:32
10. Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 71:25 + 14:10
11. Cherniavsky Inessa 0260002 OC Munich 72:07 + 14:52
12. Turková Martina SKV7852 C TJ Slovan Karlovy Vary 76:42 + 19:27
13. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 77:29 + 20:14
14. Ramachová Magda PBM8151 C TJ Spartak 1. brněnská 79:33 + 22:18
15. Weigert Claudia 0310002 TV Jahn Wolfsburg 86:38 + 29:23
16. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 87:00 + 29:45
17. Ernst-Liebing Saskia 0210003 Bovender SV 87:47 + 30:32
18. Hrzinová Hana ONO8350 C SKOB Ostrov 90:43 + 33:28
19. Brotánková Lenka ROU8152 C SKOB Roudnice nad Labem 96:18 + 39:03
20. Tichá Jana 0790002 NER - Wild Animals 99:31 + 42:16
21. Frank Nicole 0320003 SV Hildesia Diekholzen 101:50 + 44:35
Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Láčíková Sabina 0730001 NER - Láčiková DISK
Ek Elena 0480002 FK Göingarna DISK
Bazinková Blanka ROU8151 C SKOB Roudnice nad Labem DNS

D45A 4.86 km, 155 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knaupová Ivana 84D7850 MTV Braunschweig 50:22
2. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 50:44 + 0:22
3. Kärger Luise 0460002 TUS Karlsruhe-Rüppurr 52:04 + 1:42
4. Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 55:03 + 4:41
5. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 57:45 + 7:23
6. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 57:50 + 7:28
7. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 58:19 + 7:57
8. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 58:23 + 8:01
9. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 60:07 + 9:45
10. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 60:15 + 9:53
11. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 60:41 + 10:19
12. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 60:56 + 10:34
13. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 61:42 + 11:20
14. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 62:54 + 12:32
15. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 62:55 + 12:33
16. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 63:08 + 12:46
17. Stamer Esther 0550005 MTK Bad Harzburg 63:49 + 13:27
18. Eglin Irene 0540005 Ulus Reisewelt 64:04 + 13:42
19. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 64:09 + 13:47
20. Pompe Katja 24D7650 SV Robotron Dresden 64:51 + 14:29
21. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 65:54 + 15:32
22. Konc Katarzyna 66P7601 UKS Azymut Pabianice 66:51 + 16:29
23. Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 67:52 + 17:30
24. Horst Brit 0070001 SC Königstein 68:06 + 17:44
25. Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 69:10 + 18:48
26. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 69:59 + 19:37
27. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 74:50 + 24:28
28. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 76:04 + 25:42
29. Wöhrer Sandra 0310006 TV Jahn Wolfsburg 77:34 + 27:12
30. Malečková Iva VSP7559 C USK Praha 82:27 + 32:05
31. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 87:12 + 36:50
32. Karafiátová Lucie BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor 88:13 + 37:51
33. Burešová Petra BFM7855 C SKOB Frýdek - Místek 93:06 + 42:44
34. Tiitinen Katja 0020013 OLV Uslar 100:30 + 50:08
35. Shmakova Alina 1QD7760 SV IHW Alex 78 Berlin 119:32 + 69:10
Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko DNS
Sztranek Iwona 66P7610 UKS Azymut Pabianice DNS

D45B 4.12 km, 105 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:44
2. Maier Lucie 0760001 OLV Baselland 51:11 + 6:27
3. Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 52:17 + 7:33
4. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 58:37 + 13:53
5. Tomandlová Radka 0430002 NER - HoRa 59:11 + 14:27
6. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:31 + 15:47
7. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 61:27 + 16:43
8. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko 62:04 + 17:20
9. Dobiášová Hana ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem 63:10 + 18:26
10. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 68:32 + 23:48
11. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 69:13 + 24:29
12. Vidmuchová Martina JPV7171 C Oddíl OS SK Prostějov 69:49 + 25:05
13. Castilio Marcao Sandra SV Hildesia Diekholzen 70:19 + 25:35
14. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 71:10 + 26:26
15. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 72:35 + 27:51
16. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 73:14 + 28:30
17. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 73:21 + 28:37
18. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 75:27 + 30:43
19. Hejcmanová Pavla ROU7450 C SKOB Roudnice nad Labem 75:56 + 31:12
20. Vlašímská Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 78:36 + 33:52
21. Kazdová Jana SJC7752 C Sportcentrum Jičín 78:39 + 33:55
22. Mikulčíková Irena KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod 79:16 + 34:32
23. Šunková Karolína LOU7550 C SK Moravan Louňovice 79:24 + 34:40
24. Grisová Kateřina SLA7850 C SKOB Slaný 80:25 + 35:41
25. Zámečníková Jitka 0100001 NER - Zámečníci 82:13 + 37:29
26. Drašarová Dana DKL7750 C KOB Kladno 84:59 + 40:15
27. Davidová Jana ONO7852 C SKOB Ostrov 88:59 + 44:15
28. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 93:35 + 48:51
29. Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 99:01 + 54:17
30. Beranová Jana SLA7551 C SKOB Slaný 105:18 + 60:34
31. Sobotková Lenka OPI7401 C Orientační sporty Písek 132:39 + 87:55
Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky DISK
Humlíčková Jana UBM7351 C MENISKOS Brno DNS
Šujanová Kateřina RBK7851 C SK Radioklub Blansko DNS

D50 3.77 km, 145 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. von Gaza Anke 0020005 OLV Uslar 43:32
2. Kubald Katrin 0010002 Kaulsdorfer OLV Berlin 1 47:17 + 3:45
3. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 47:24 + 3:52
4. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 48:23 + 4:51
5. Kastner Barbara 0060002 Naturfreunde Wien - Orienteeri 48:29 + 4:57
6. Zschaeckel Daniela 1QD7250 SV IHW Alex 78 Berlin 50:50 + 7:18
7. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 53:17 + 9:45
8. Adenstedt Ingrid 0220001 Orienteering Klosterneuburg 53:30 + 9:58
9. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 54:26 + 10:54
10. Drese Evi 0020002 OLV Uslar 54:51 + 11:19
11. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 56:15 + 12:43
12. Calvet Christine 0200002 OLC Währing 57:08 + 13:36
13. Lüthi Mirjam 0540007 Ulus Reisewelt 57:18 + 13:46
14. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 58:35 + 15:03
15. Vrubelová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 58:50 + 15:18
16. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60:26 + 16:54
17. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 60:49 + 17:17
18. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 61:01 + 17:29
19. Myslivcová Lenka SHK7051 C OK Slavia Hradec Králové 61:38 + 18:06
20. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 62:10 + 18:38
21. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 62:39 + 19:07
22. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 62:48 + 19:16
23. Mičíková Lada SKM7250 C KOB Směr Kroměříž 62:51 + 19:19
24. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 63:25 + 19:53
25. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:12 + 21:40
26. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:09 + 22:37
27. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 66:57 + 23:25
28. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:54 + 25:22
29. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Rosice 70:33 + 27:01
30. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 71:28 + 27:56
31. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 71:55 + 28:23
32. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 74:04 + 30:32
33. Nadera Agata 0800002 CX80 Polska 74:12 + 30:40
34. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 74:51 + 31:19
35. Varhaníčková Jana 0740001 NER - Varhaníčková 76:45 + 33:13
36. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 79:39 + 36:07
37. Trykozko Urszula 0510003 orienteering.waw.pl 79:58 + 36:26
38. Miklušová Dagmar 0580002 Rapid Bratislava 82:51 + 39:19
39. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 83:19 + 39:47
40. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 84:23 + 40:51
41. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 85:55 + 42:23
42. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB ALFA Brno 89:02 + 45:30
43. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 92:11 + 48:39
44. Napp Silke 0310010 TV Jahn Wolfsburg 93:49 + 50:17
45. Kraetz Kerstin 0310012 TV Jahn Wolfsburg 95:18 + 51:46
46. Näslund Yvonne 0720002 Skogslöparna 96:08 + 52:36
47. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 96:11 + 52:39
48. Gibbonsová Jitka TUV7252 C SOK TJ Turnov 126:23 + 82:51
49. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 135:47 + 92:15
Gruenberger Christine 0220006 Orienteering Klosterneuburg DISK
Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno DISK

D55 3.35 km, 145 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stodůlková Lenka LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:01
2. Sihver Wiebke 18D6850 Post SV Dresden 46:36 + 3:35
3. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 46:51 + 3:50
4. Zürcher Judith 0600003 OL Regio Burgdorf 47:28 + 4:27
5. Palme Guni 0220008 Orienteering Klosterneuburg 47:48 + 4:47
6. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 52:28 + 9:27
7. Wolowczyk Mariola 4HP6800 UNTS Warszawa 54:21 + 11:20
8. Rihko-Struckmann Liisa 84D6450 MTV Braunschweig 56:27 + 13:26
9. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 57:31 + 14:30
10. Rossberg Cornelia 29D0000 USG Chemnitz 58:22 + 15:21
11. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 60:13 + 17:12
11. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 60:13 + 17:12
13. Leonhardt Annette 1QD6750 SV IHW Alex 78 Berlin 61:50 + 18:49
14. Smolková Alena OKP6452 C SK OK 24 Praha 65:16 + 22:15
15. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 65:17 + 22:16
16. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 65:18 + 22:17
17. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 68:47 + 25:46
18. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 72:38 + 29:37
19. Ansorge Silke 24D8850 SV Robotron Dresden 73:28 + 30:27
20. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 76:53 + 33:52
21. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 77:16 + 34:15
22. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Mladá Boleslav 77:57 + 34:56
23. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 89:21 + 46:20
24. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 97:46 + 54:45
25. Körber Susanne 0020014 OLV Uslar 101:15 + 58:14
26. Dersch-Kollenbach Brigitte 0120001 Ski-Club Helsa 112:06 + 69:05
Von Schoultz Annika 84D6451 MTV Braunschweig DISK
Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice DISK
Hennseler Iris 0170005 MTV Seesen DNS
Kavanová Radka 0140001 NER - Kavanovy a Dostál DNS

D60 2.84 km, 115 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 38:23
2. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 38:25 + 0:02
3. Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 40:31 + 2:08
4. Graumann Heidi 23D6301 ESV Lok Berlin-Schöneweide 42:01 + 3:38
5. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 43:31 + 5:08
6. Léharová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 43:35 + 5:12
7. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 46:42 + 8:19
8. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 49:10 + 10:47
9. Leideck Heike 71D6250 USV TU Dresden 50:06 + 11:43
10. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 50:15 + 11:52
11. Buhler Birgit 71D6150 USV TU Dresden 50:44 + 12:21
12. Lamy Christine 0390002 COCS73 53:19 + 14:56
13. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 56:18 + 17:55
14. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:27 + 18:04
15. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 70:16 + 31:53
16. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 74:48 + 36:25
17. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 82:49 + 44:26
18. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB Tretra Praha 97:09 + 58:46
19. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 107:18 + 68:55
Wiedenfeld Ute 19D0000 SSV Planeta Radebeul DNS
Kretzschmar Ute 71D5950 USV TU Dresden DNS

D65 2.85 km, 100 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 43:05
2. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 44:06 + 1:01
3. Janus Andrea 19D5550 SSV Planeta Radebeul 44:52 + 1:47
4. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 45:19 + 2:14
5. Jenővári Gabriella 22H5750 Hegyisport Szentendre Egy. 46:41 + 3:36
6. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 49:00 + 5:55
7. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 52:58 + 9:53
8. Finke Heidrun 0020008 OLV Uslar 53:30 + 10:25
9. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 55:44 + 12:39
10. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 59:26 + 16:21
11. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 59:51 + 16:46
12. Speh-Rothaug Petra 0360002 OSC Kassel 63:36 + 20:31
13. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 68:13 + 25:08
14. Jenei Margit 22H5450 Hegyisport Szentendre Egy. 69:14 + 26:09
15. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 71:45 + 28:40
16. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 72:17 + 29:12
17. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 72:28 + 29:23
18. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 74:33 + 31:28
19. Moosberger Esther 0540010 Ulus Reisewelt 76:36 + 33:31
20. Wróblewska Bogna 23P5950 OK!Sport Warszawa 87:49 + 44:44
21. Holfeld Konstanze 0500001 USV TU Dresden 1 91:20 + 48:15
22. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 94:54 + 51:49
23. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 113:23 + 70:18
Trdá Iva KPY5850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DNS

D70 2.60 km, 115 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 47:46
2. Šumberová Zuzana VLI5351 C Slavia Liberec orienteering 50:54 + 3:08
3. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 53:47 + 6:01
4. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 54:10 + 6:24
5. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 65:01 + 17:15
6. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 67:37 + 19:51
7. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 86:24 + 38:38
8. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 87:12 + 39:26
Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha DISK
Lucke Helga 18D5050 Post SV Dresden DISK

D75 2.50 km, 70 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květoslava LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 51:45
2. Haenelt Beatrix 0400002 OL Team Filder 52:31 + 0:46
3. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 66:20 + 14:35
4. Eglin Annamarie 0540003 Ulus Reisewelt 67:42 + 15:57
5. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 74:07 + 22:22
6. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 97:24 + 45:39
7. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 145:06 + 93:21

H10F 1.85 km, 65 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rollier Alexei PHK1502 C OK 99 Hradec Králové 12:49
2. Jalový Kryštof RBK1401 C SK Radioklub Blansko 19:12 + 6:23
3. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 19:31 + 6:42
4. Bruns Yesper MTK Bad Harzburg 19:45 + 6:56
5. Smejkal Jiří DLT1301 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 21:37 + 8:48
6. Konečný Antonín STB1400 C TJ Stadion Nový Bor 23:22 + 10:33
7. Pospíšil Jakub TJP1303 C TJ Sokol Troja 23:45 + 10:56
8. Pachner Ota CHA1400 C OK Chrastava 26:29 + 13:40
9. Žanda Josef STB1500 C TJ Stadion Nový Bor 27:27 + 14:38
10. Rakovec Pavel SCP1501 C OK Sparta Praha 29:48 + 16:59
11. Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha 31:48 + 18:59
12. Maršík Ladislav DOK1400 C OK Doksy 32:01 + 19:12
13. Richter Liam 23D1300 ESV Lok Berlin-Schöneweide 32:43 + 19:54
14. Beneš Lukáš ONO1500 C SKOB Ostrov 34:35 + 21:46
15. von Gaza Robin 0020020 OLV Uslar 47:31 + 34:42
16. Kovriha Makar 31D1400 SV Lengefeld 63:44 + 50:55
Baldrian František VSP1600 C USK Praha DISK
Fanta Lukáš TJN1600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS

H10 1.77 km, 45 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 18:44
2. Holata Vojtěch PDY1303 C Běhej Poděbrady 18:55 + 0:11
3. Brotánek Jan ROU1401 C SKOB Roudnice nad Labem 19:13 + 0:29
4. Míka Zbyněk DKP1301 C Oddíl OB Kotlářka 19:50 + 1:06
5. Drašar Matouš DKL1301 C KOB Kladno 19:51 + 1:07
6. Kazda Albert PGP1405 C SK Praga 20:05 + 1:21
7. Liebing Espen 0210004 Bovender SV 20:16 + 1:32
8. Mrázek Emil SJC1300 C Sportcentrum Jičín 21:37 + 2:53
9. Stránský Jakub DOK1300 C OK Doksy 24:11 + 5:27
10. Pavlík Přemek LIT1414 C KOB Litvínov 24:57 + 6:13
11. Pochop Matyáš TJN1305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:35 + 10:51
12. Kolaja Bedřich VLI1301 C Slavia Liberec orienteering 31:00 + 12:16
13. Tomeš Maxmilián SJC1400 C Sportcentrum Jičín 32:36 + 13:52
14. Glier Matyáš OSN1313 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:35 + 22:51
15. Kalina Oskar SPC1502 C SPORTICUS team 64:49 + 46:05
16. Kroupa Otto TTR1402 C OOB Třebíč 79:43 + 60:59
Cicvárek Lukáš ZBM1305 C SK Brno Žabovřesky DISK
Fanta Michal TJN1304 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS

H12 2.29 km, 80 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hikl Martin ZBM1104 B SK Brno Žabovřesky 18:24
2. Freudenfeld Constantin 0160002 TSV Worpswede 20:19 + 1:55
3. Minařík František VCB1103 B OB České Budějovice 21:35 + 3:11
4. Bader Gustav 18D1100 Post SV Dresden 21:50 + 3:26
5. Zápotocký Tomáš SLA1200 C SKOB Slaný 22:15 + 3:51
6. Kmínek Jan DOK1100 B OK Doksy 23:32 + 5:08
7. Kubišta Anton VLI1103 C Slavia Liberec orienteering 24:49 + 6:25
8. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 29:32 + 11:08
9. Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice 29:43 + 11:19
10. Valenčík Martin ZPV1200 C KOB ZPV Prostějov 30:27 + 12:03
11. Bruns Erik 0550010 MTK Bad Harzburg 33:25 + 15:01
12. Brauer Levi 0320010 SV Hildesia Diekholzen 34:15 + 15:51
13. Erben Vojtěch STB1100 C TJ Stadion Nový Bor 34:51 + 16:27
14. Mrázek Václav DKP1202 C Oddíl OB Kotlářka 36:22 + 17:58
15. Pavlík Tobiáš LIT1111 C KOB Litvínov 36:29 + 18:05
16. Kazda František PGP1207 C SK Praga 37:08 + 18:44
17. Řehák Jan SJC1103 C Sportcentrum Jičín 40:46 + 22:22
18. Bořkovec Matěj NER - Bořkovcovi 42:23 + 23:59
19. Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 43:20 + 24:56
20. Šmídl Matěj LIT1202 C KOB Litvínov 44:27 + 26:03
21. Vyhnálek František MOV1110 SKOB Ostrava 44:47 + 26:23
22. Lukavský Vít DKL1101 C KOB Kladno 46:00 + 27:36
23. Kunst Miroslav SLA1101 C SKOB Slaný 54:54 + 36:30
24. Trávníček Alex BBM1201 C BETA URSUS Rosice 60:58 + 42:34
25. Klier Šimon MLA1101 C MLOK Mariánské Lázně 77:42 + 59:18
26. Konečný Tadeáš STB1201 C TJ Stadion Nový Bor 78:37 + 60:13
27. Tecl Zdeněk STB1202 C TJ Stadion Nový Bor 87:30 + 69:06
Kääriäinen Otto 71D1200 USV TU Dresden DISK
Dvořák Daniel DOK1200 C OK Doksy DISK
Růžička Václav DOK1201 C OK Doksy DNS

H14 3.35 km, 95 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doetsch Julian 0240001 OLV Steinberg 21:46
2. Kovalčík Petr AOP0901 A Orientační Běh Opava 23:59 + 2:13
3. Votava Vojtěch VLI1201 B Slavia Liberec orienteering 25:46 + 4:00
4. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 26:18 + 4:32
5. Pilát Jaromír DKL0900 B KOB Kladno 32:06 + 10:20
6. Prolingheuer Emil 0460003 TUS Karlsruhe-Rüppurr 33:54 + 12:08
7. Kmínek Ondřej DOK1000 B OK Doksy 34:46 + 13:00
7. Pułczyński Jeremi 58P8200 Team 360 34:46 + 13:00
9. Černý Antonín ONO1001 B SKOB Ostrov 37:44 + 15:58
10. Veikko Alonen 0380004 Suunta Jyväskylä 37:46 + 16:00
11. Badia Gil 0090004 OC München 39:58 + 18:12
12. Kroupa Vít TTR1001 C OOB Třebíč 40:14 + 18:28
13. Míka Ondřej VCB1003 B OB České Budějovice 42:43 + 20:57
14. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 43:57 + 22:11
15. Křížek Vilém MAS1000 C OOB Aš 44:35 + 22:49
16. Finn Ostendorff 0180002 TSVWorpswede 52:32 + 30:46
17. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 53:07 + 31:21
18. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 54:27 + 32:41
19. Minařík Josef VCB0903 B OB České Budějovice 54:28 + 32:42
20. Drašar Jakub DKL0903 C KOB Kladno 54:30 + 32:44
21. Liebing Leif 0210005 Bovender SV 62:31 + 40:45
22. Široký Jakub BBM1000 C BETA URSUS Rosice 72:09 + 50:23
23. Hrádek Vojtěch ROU1000 B SKOB Roudnice nad Labem 75:55 + 54:09
Kapoun Jáchym LBE1002 C TJ Lokomotiva Beroun DISK

H16 5.19 km, 190 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábský Ctibor VLI0700 A Slavia Liberec orienteering 38:08
2. Heczko Erik VLI0804 A Slavia Liberec orienteering 38:41 + 0:33
3. Donda Jakub ONO0700 B SKOB Ostrov 46:25 + 8:17
4. Kumbier Lionel 0410016 Berliner Turnerschaft 46:31 + 8:23
5. Šebelka Matěj VLI0805 A Slavia Liberec orienteering 48:11 + 10:03
6. Turek Jakub ZTC0801 B Západočeské sportovní centrum OB 49:09 + 11:01
7. Krempiński Franek 66P7603 UKS Azymut Pabianice 49:22 + 11:14
8. Kule Oliver ONO0701 B SKOB Ostrov 52:14 + 14:06
9. Světnický Antonín SPR0800 A SK SKI - SPORT Praděd 52:39 + 14:31
10. Maglia Šimon ONO0702 B SKOB Ostrov 54:13 + 16:05
11. Hay Jack 0090002 OC München 55:07 + 16:59
12. Gallo Ondřej AOP0802 B Orientační Běh Opava 55:48 + 17:40
13. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 58:32 + 20:24
14. Furucz Jonatán 27S0800 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:23 + 21:15
15. Urzua Erik 0310008 TV Jahn Wolfsburg 69:22 + 31:14
16. Möhring Hannes 0310014 TV Jahn Wolfsburg 69:36 + 31:28
17. Gurtmann Johannes 0340001 TG 1860 Münden 72:28 + 34:20
18. Červinka Ondřej BFM0806 B SKOB Frýdek - Místek 75:18 + 37:10
19. Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Brno Žabovřesky 77:46 + 39:38
20. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 85:36 + 47:28
21. Sadil Martin 0780002 NER - Šeberov 95:53 + 57:45
22. Schweizer Maik 0170011 MTV Seesen 117:22 + 79:14
23. Mála Matyáš MAS0800 C OOB Aš 123:55 + 85:47
24. Pocner Vít ROU0803 C SKOB Roudnice nad Labem 128:49 + 90:41
25. Křížek Ivo MAS0801 C OOB Aš 131:54 + 93:46
26. Kapoun Matěj LBE0801 C TJ Lokomotiva Beroun 154:04 + 115:56
Scalzotto Francesco Junior Team Trentino DISK
Hrodek Ondřej Otto OPI0701 B Orientační sporty Písek DNS
Štembera Vít TJN0801 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Bazinek Lukáš ROU0802 C SKOB Roudnice nad Labem DNS

H18 6.48 km, 215 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baath Ole 0410006 TSV Jetzendorf 51:06
2. Meduna Filip ONO0603 A SKOB Ostrov 51:14 + 0:08
3. Buchberger Till 0170004 MTV Seesen 54:39 + 3:33
4. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 55:27 + 4:21
5. Sztranek Maciej 66P7609 UKS Azymut Pabianice 60:18 + 9:12
6. Knaup Jonas 84D0600 MTV Braunschweig 64:25 + 13:19
7. Hůla Tomáš LBE0602 B TJ Lokomotiva Beroun 67:17 + 16:11
8. Urzua Marco 0310007 TV Jahn Wolfsburg 69:48 + 18:42
9. Kycl Michal LBM0500 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 72:28 + 21:22
10. Schulze Sven-Guido 0310015 TV Jahn Wolfsburg 75:12 + 24:06
11. Václavík Martin SLA0601 B SKOB Slaný 75:36 + 24:30
12. Łącki Jakub 66P0600 UKS Azymut Pabianice 78:29 + 27:23
13. Borinato Gabriele 0710004 Junior Team Trentino 80:48 + 29:42
14. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 80:58 + 29:52
15. Aaron Niazi 0180003 TSVWorpswede 81:35 + 30:29
16. Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 81:36 + 30:30
17. Lehner Severin 0530004 OLG Regensburg 83:14 + 32:08
Sedláček David SRK0508 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem DISK
Kycl Ondřej LBM0501 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
Myslík Vojtěch ONO0602 B SKOB Ostrov DNS
Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko DNS

H20 7.54 km, 205 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4552

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Stamer Konrad 0410005 Preetzer TSV 52:55
2. Polojaz Goran 0440015 Italian Orienteering Federatio 54:04 + 1:09
3. Di Stefano Marco An 0440012 Italian Orienteering Federatio 57:23 + 4:28
4. Sztranek Jan 66P7611 UKS Azymut Pabianice 59:03 + 6:08
5. Koliáš Štěpán PGP0610 A SK Praga 59:43 + 6:48 4888
6. De Biasi Lorenzo 0440011 Italian Orienteering Federatio 63:08 + 10:13
7. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 64:41 + 11:46 4537
8. Grisenti Leonardo 0440013 Italian Orienteering Federatio 65:05 + 12:10
9. Pellegrino Tecco Edoardo 0440014 Italian Orienteering Federatio 68:33 + 15:38
10. Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov 69:01 + 16:06 4231
11. Čtrnáct František PGP0401 A SK Praga 71:06 + 18:11 4084
12. Lange Jonas 0280003 IHW Alex 78 Berlin 71:47 + 18:52
13. Sobotka Radim OPI0300 B Orientační sporty Písek 73:33 + 20:38 3911
14. Palát Tomáš ABM0307 C KOB ALFA Brno 75:25 + 22:30 3779
15. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 75:40 + 22:45 3762
16. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SOS Jindřichův Hradec 78:57 + 26:02 3530
17. Bedin Alessandro 0440010 Italian Orienteering Federatio 82:54 + 29:59
18. Paul Leopold 48D0400 OL-Team Wehrsdorf 87:46 + 34:51
19. Wandelt Julius 0170013 MTV Seesen 100:51 + 47:56
20. Milota Břetislav MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 118:08 + 65:13 763
De Bona Davide 0710005 Junior Team Trentino DNS
Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga DNS 0
Kabát Martin PGP0408 A SK Praga DNS 0

H21E 9.19 km, 270 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8590

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Olejnik Michał 0520001 WKS Grunwald Poznań 58:05
2. Hennseler Ole 0170016 MTV Seesen 60:58 + 2:53
3. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 61:32 + 3:27 8851
4. Inderst Sebastian 0440004 Italian Orienteering Federatio 61:50 + 3:45
5. Reichenbach Anselm 0410011 NTNUI 61:59 + 3:54
6. Mariani Francesco 0440006 Italian Orienteering Federatio 62:11 + 4:06
7. Debertolis Mattia 0440003 Italian Orienteering Federatio 63:06 + 5:01
8. Bettega Damiano 0440005 Italian Orienteering Federatio 63:15 + 5:10
9. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 64:15 + 6:10 8483
10. Dragowski Kuba TUR9003 R OOB TJ Turnov 64:37 + 6:32 8434
11. Müller Philipp 18D8800 Post SV Dresden 66:25 + 8:20
12. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 66:45 + 8:40 8145
13. Heczko Robert VLI7801 C Slavia Liberec orienteering 66:49 + 8:44 8136
14. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 67:07 + 9:02
15. Hradec Pavel CHA8801 R OK Chrastava 67:16 + 9:11 8075
16. Tait Samuele 0440002 Italian Orienteering Federatio 68:22 + 10:17
17. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 69:08 + 11:03 7823
18. Pompe Marek 24D0300 SV Robotron Dresden 70:03 + 11:58
19. Kretzschmar Matthias 18D9001 Post SV Dresden 71:55 + 13:50
20. Jankowiak Paweł 1DP8900 Indywidualnie 72:04 + 13:59
21. Struckmann Magnus 84D9600 MTV Braunschweig 73:33 + 15:28
22. Zelenin Anatoly 71D9300 USV TU Dresden 74:25 + 16:20
23. Bruns Matti 0550008 MTK Bad Harzburg 75:03 + 16:58
24. Leideck Karsten 71D8600 USV TU Dresden 75:23 + 17:18
25. Wolowczyk Krzysztof 4HP9500 UNTS Warszawa 76:11 + 18:06
26. Libardoni Luca 0710003 Junior Team Trentino 76:22 + 18:17
27. Fürst Matouš DOK9602 C OK Doksy 76:25 + 18:20 6837
28. Grätsch Markus TUR9603 OOB TJ Turnov 77:18 + 19:13 6717
29. Gaio Aaron 0710001 Junior Team Trentino 79:39 + 21:34
30. Mazan Bartłomiej 3WP9200 KOS BnO Szczecin 80:33 + 22:28
31. Lilje Kilian 0180001 TSVWorpswede 81:19 + 23:14
32. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 82:26 + 24:21 6023
33. Stamer Nilas MTK Bad Harzburg 82:43 + 24:38
34. Topp Jan Felix 0330001 TSV Worpwede 84:17 + 26:12
35. Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem 84:58 + 26:53 5680
36. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 85:29 + 27:24 5610
37. Ogdowski Bartlomiej 1CP0000 UKS Siódemka Rumia 86:25 + 28:20
38. Peterka Jakub LLI0404 A LOK-o Liberec 86:27 + 28:22 5479
39. Niewiedziała Robert 1CP9300 UKS Siódemka Rumia 86:31 + 28:26
40. Schliebener Jan 0020009 OLV Uslar 88:01 + 29:56
41. Knitsch Sebastian 71D9001 USV TU Dresden 89:59 + 31:54
42. Ulbrich Fabian 0020012 OLV Uslar 90:22 + 32:17
43. Najman Jaroslav BOR7909 C OK Jiskra Nový Bor 94:01 + 35:56 4455
44. Klein Marek 71D0102 USV TU Dresden 95:19 + 37:14
45. Pezze Giacomo 0710007 Junior Team Trentino 95:34 + 37:29
46. Kollenbach Leon 0120004 Ski-Club Helsa 98:21 + 40:16
47. Weinig Peter 0090001 OC München 105:26 + 47:21
48. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 108:34 + 50:29 2486
Důrek Milan SHK9100 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Graumann Leo 23D9600 ESV Lok Berlin-Schöneweide DISK
Döllgast Moritz 18D9500 Post SV Dresden DNS

H21A 8.13 km, 285 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6706

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lubasch Mischa 0600001 OL Regio Burgdorf 58:31
2. Prunsche Christoph 0230002 Westfalen 59:17 + 0:46
3. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 65:44 + 7:13 6798
4. Janischowsky Lukas 0690005 SpVgg Hainsacker 66:35 + 8:04
5. Zátka Josef PVP0100 C VSK Přírodní vědy Praha 66:41 + 8:10 6702
6. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 67:32 + 9:01 6617
7. Slodowski Veit 0410014 USV Jena 67:45 + 9:14
8. Piłkowski Tadeusz 53P9000 Team 360° 68:22 + 9:51
9. Lehner Quirin 0530002 OLG Regensburg 68:41 + 10:10
10. Stupal František JHB8603 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 70:10 + 11:39 6352
11. Janda Ondřej KAM0113 C OK Kamenice 72:39 + 14:08 6102
12. Srb Vladimír LPU7818 C OK Lokomotiva Pardubice 75:50 + 17:19 5782
13. Michalak Kacper 4HP0100 UNTS Warszawa 77:49 + 19:18
14. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 77:55 + 19:24 5572
15. Léhar Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 78:00 + 19:29 5564
16. Wandelt Aaron 0170012 MTV Seesen 79:05 + 20:34
17. Jalový Milan RBK8347 C SK Radioklub Blansko 80:14 + 21:43 5339
18. Dalfollo Alessio 0710010 Junior Team Trentino 81:25 + 22:54
19. Kala Matěj NER - Kala 81:50 + 23:19
20. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 81:54 + 23:23 5171
21. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 82:33 + 24:02 5106
22. Šrubař Michal ZBM8607 C SK Brno Žabovřesky 83:03 + 24:32 5056
23. Näslund Emanuel 0720003 Skogslöparna 85:13 + 26:42
24. Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 87:30 + 28:59 4608
25. Janischowsky Daniel 0690004 SpVgg Hainsacker 89:40 + 31:09
26. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 89:44 + 31:13 4383
27. Klíma Kamil DKL8201 C KOB Kladno 93:33 + 35:02 3999
28. Kleine Till 0230001 Westfalen 98:09 + 39:38
29. Zabořil Vojtěch TUR0110 C OOB TJ Turnov 99:58 + 41:27 3354
30. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 108:21 + 49:50 2510
31. Klose Jan 0170008 MTV Seesen 113:47 + 55:16
32. Buhler Stefan 71D9100 USV TU Dresden 115:40 + 57:09
Zschaeckel Robin 1QD9700 SV IHW Alex 78 Berlin DISK
Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín DNS 0
Koch Jannis 0230003 Westfalen DNS
Žaloudík Jiří KRN8600 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DNS 0
Lehner Korbian 0530001 OLG Regensburg DNS

H21B 6.28 km, 260 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5643

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 56:35 5960
2. Raus Stefano 0440001 Italian Orienteering Federatio 59:34 + 2:59
3. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 60:25 + 3:50 5599
4. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 62:51 + 6:16 5370
5. Synek Petr DOK0200 C OK Doksy 64:31 + 7:56 5213
6. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov 65:41 + 9:06 5103
7. Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice 66:36 + 10:01 5017
8. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 67:49 + 11:14 4902
9. Kovriha Dmytro 31D9100 SV Lengefeld 72:09 + 15:34
10. Drese Felix 0020019 OLV Uslar 72:15 + 15:40
10. Malý Jakub SVS9100 C Orientklub Vsetín 72:15 + 15:40 4485
12. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 72:33 + 15:58 4457
13. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 73:24 + 16:49 4377
14. Sokol Petr NER - Sokol 74:23 + 17:48
15. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:33 + 21:58 3892
16. Theiner Lukáš ABM9610 C KOB ALFA Brno 87:31 + 30:56 3048
17. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 88:09 + 31:34 2988
18. Kycl Lukáš LBM0300 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 88:49 + 32:14 2926
19. Kubec Michal DOK0103 C OK Doksy 92:00 + 35:25 2626
20. Eberwien Jakob 0020018 OLV Uslar 93:06 + 36:31
21. Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 95:36 + 39:01 2287
22. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 96:29 + 39:54 2204
23. Bugár Gergely 22H9200 Hegyisport Szentendre Egy. 98:06 + 41:31
24. Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 104:35 + 48:00 1442
25. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 109:55 + 53:20 940
Mižúr Šimon LME9443 SK Los Mělník DISK
Debiasi Dennis 0710009 Junior Team Trentino DISK
Meduna Jakub DOK0000 C OK Doksy DISK 0
Synek Antonín DOK0001 C OK Doksy DNS 0
Wolowczyk Michal 4HP9700 UNTS Warszawa DNS

H35A 7.59 km, 290 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 58:39
2. Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 65:04 + 6:25
3. Kääriäinen Tomi 71D8401 USV TU Dresden 65:44 + 7:05
4. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 66:40 + 8:01
5. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:58 + 10:19
6. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 73:40 + 15:01
7. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 74:19 + 15:40
8. Schmalfeld Thomas 19D8500 SSV Planeta Radebeul 75:47 + 17:08
9. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 75:54 + 17:15
10. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 78:06 + 19:27
11. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 82:14 + 23:35
12. Łubis Michał 66P8501 UKS Azymut Pabianice 82:42 + 24:03
13. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 83:03 + 24:24
14. Mikluš Marián 0580001 Rapid Bratislava 83:35 + 24:56
15. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 84:21 + 25:42
16. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 87:15 + 28:36
17. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 88:03 + 29:24
18. Všetečka Michal 0750001 NER - Tigi-Shu 88:46 + 30:07
19. Travnicek Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 89:15 + 30:36
20. Šutera Josef CET7901 C TJ Loko Česká Třebová 89:19 + 30:40
21. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 89:42 + 31:03
22. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 89:53 + 31:14
23. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 89:59 + 31:20
24. Lamy Christoph 0390001 OLV Potsdam 91:53 + 33:14
25. Furucz Dušan ZAK7100 C OK Netopýr Zákupy 92:08 + 33:29
26. Tůma Martin LIT8204 C KOB Litvínov 92:48 + 34:09
27. Kovář Jindřich MAS6800 C OOB Aš 93:28 + 34:49
28. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 94:40 + 36:01
29. Fiala Jakub SLA8500 C SKOB Slaný 99:21 + 40:42
30. Schmutterer Stefan 0370001 Schmutterer Familie 100:59 + 42:20
31. Moraweck Sebastian 1VD8300 SG Zittau Süd 102:36 + 43:57
32. Graumann Bodo 23D8800 ESV Lok Berlin-Schöneweide 102:59 + 44:20
33. Jurkiewicz Patrik SCP7800 C OK Sparta Praha 105:12 + 46:33
34. Kraemer Peter 18D8400 Post SV Dresden 108:38 + 49:59
35. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 133:15 + 74:36
36. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 153:19 + 94:40
37. Trejbal Lukáš DKL8501 C KOB Kladno 182:09 + 123:30
Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov DISK

H40A 6.20 km, 225 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bader Leif 18D8201 Post SV Dresden 45:44
2. Pabich Tomasz 66P8200 UKS Azymut Pabianice 48:50 + 3:06
3. Alonen Matti 0380001 Suunta Jyväskylä 51:18 + 5:34
4. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 53:14 + 7:30
5. Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 56:23 + 10:39
6. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 56:35 + 10:51
7. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 60:36 + 14:52
8. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 61:04 + 15:20
9. Thorsten Weigert 0310001 TV Jahn Wolfsburg 61:07 + 15:23
10. Purvys Virginijus 0300001 OK Klajunas 61:12 + 15:28
11. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 62:31 + 16:47
12. Hašek Jakub 0560001 NER - Haškovi 63:41 + 17:57
13. Pekárek Martin ONO7203 C SKOB Ostrov 65:46 + 20:02
14. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 67:58 + 22:14
15. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 68:26 + 22:42
16. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 68:29 + 22:45
17. Janeček Petr DKP7905 C Oddíl OB Kotlářka 71:08 + 25:24
18. Turek Jan SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 74:02 + 28:18
19. Haenelt Stephan 0400001 OL Team Filder 84:02 + 38:18
20. Valenčík Radim ZPV7901 C KOB ZPV Prostějov 86:55 + 41:11
Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport Warszawa DNS
Dunaev Anatolii 0070004 SC Königstein DNS

H40B 5.60 km, 205 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 59:25
2. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 64:48 + 5:23
3. Ek David 0480001 FK Göingarna 68:10 + 8:45
4. Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Brno Žabovřesky 69:02 + 9:37
5. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 71:58 + 12:33
6. Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 73:40 + 14:15
7. Kalousek Zdeněk JEN8200 C OB Jenišovice 88:32 + 29:07
8. Fiala Jan 0790001 NER - Wild Animals 93:28 + 34:03
9. Holata Radek PDY8103 C Běhej Poděbrady 95:02 + 35:37
10. Kroupa Václav TTR8003 OOB Třebíč 98:58 + 39:33
11. Ufimtsev Ivan 31D7800 SV Lengefeld 109:47 + 50:22
12. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 116:54 + 57:29
Podhrázský Zbyšek 0620001 NER - Podhrázský DISK
Ramach Filip PBM8001 C TJ Spartak 1. brněnská DNS

H45A 5.47 km, 240 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horst Ingo 0070002 SC Königstein 47:24
2. Sjölund Stefan 0720005 Skogslöparna 50:00 + 2:36
3. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 54:38 + 7:14
4. Šrůta Milan BOR7703 C OK Jiskra Nový Bor 54:48 + 7:24
5. Schön André OL-Team Wehrsdorf 56:37 + 9:13
6. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 58:39 + 11:15
7. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 59:07 + 11:43
8. Sandri Eddy 0710006 Junior Team Trentino 59:11 + 11:47
9. Freudenfeld Christoph 0160001 TSV Worpswede 61:08 + 13:44
10. Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 61:32 + 14:08
11. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 63:34 + 16:10
12. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 64:16 + 16:52
13. Poborský Petr EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 64:28 + 17:04
14. Hill Richard SLA7602 C SKOB Slaný 65:07 + 17:43
15. Lauri Pekka 0570001 Keravan Urheilijat 65:41 + 18:17
16. Bruns Eike 0550011 MTK Bad Harzburg 66:34 + 19:10
17. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 66:45 + 19:21
18. Kalenský Pavel SUL7600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 67:59 + 20:35
19. Nadera Dariusz 0800001 CX80 Polska 68:12 + 20:48
20. Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov 68:16 + 20:52
21. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 69:34 + 22:10
22. Kouřimský Jan SLA7200 C SKOB Slaný 70:14 + 22:50
23. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 71:34 + 24:10
24. Kmínek Jan DOK7801 C OK Doksy 74:59 + 27:35
25. Knaup Jan 84D7700 MTV Braunschweig 76:20 + 28:56
26. Křížek Filip MAS7800 C OOB Aš 77:57 + 30:33
27. Veselý Martin RBK7502 C SK Radioklub Blansko 80:40 + 33:16
28. Krempiński Piotr 66P7600 UKS Azymut Pabianice 81:12 + 33:48
29. Urzua Paulo 0310005 TV Jahn Wolfsburg 82:37 + 35:13
30. Sadil Milan 0780001 NER - Šeberov 83:24 + 36:00
31. Kolář David LOU7700 C SK Moravan Louňovice 86:32 + 39:08
32. Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 87:03 + 39:39
33. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 98:13 + 50:49
34. Pospíšil Radek TJP7802 C TJ Sokol Troja 108:32 + 61:08
Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Přinda Lukáš VLI7701 C Slavia Liberec orienteering DNS
Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín DNS

H45B 5.46 km, 160 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Simr Pavel ROU7504 C SKOB Roudnice nad Labem 55:01
2. Sobotka Petr OPI7300 C Orientační sporty Písek 58:27 + 3:26
3. Tomandl Jan 0430001 NER - HoRa 63:46 + 8:45
4. Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 65:09 + 10:08
5. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 66:17 + 11:16