Logo
Datum:
08.04.2023
Místo konání:
Kozly
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Pavlínino údolí 2023
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R3
Hlavní rozhodčí:
Škácha Michal - R2
Stavitel tratí:
Škáchová Magdalena - R3
Protokol:
Závod proběhnul bez závad. HR schválil výsledky v plném rozsahu.
Během závodu došlo k vážnějšímu zranění závodníka Martina Matouška SPC7604 po pádu ze srázu. Závodníkovi byla poskytnuta kvalifikovaná první pomoc a byl předán Rychlé záchranné službě. Po vyšetření v nemocnici byl toho samého dne propuštěn.
Kategorie:
B3     B5     D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60     H65     H70     H75     H80     H85     HDR     P     T3     T4     T6    
Nahrávám data...

B3 2.78 km, 65 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 34:18
2. Nedbalová Klára MFP0850 C Matfyz Praha 39:12 + 4:54
3. Kutscherauerová Andrea BBM7550 C BETA URSUS Rosice 41:26 + 7:08
4. Matoušek Oliver SLA0803 C SKOB Slaný 44:12 + 9:54
5. Nedbalová Magdalena MFP1053 C Matfyz Praha 44:27 + 10:09
6. Kyclová Jitka LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:53 + 11:35
7. Kurečková Dana ABM7650 KOB ALFA Brno 47:50 + 13:32
8. Moraweck Hannah 1VD1050 SG Zittau Süd 51:23 + 17:05
9. Fritz Sarah 0530003 OLG Regensburg 52:36 + 18:18
10. Chwiejczak Dorota 0510004 orienteering.waw.pl 53:12 + 18:54
11. Kalenská Pavla SUL0950 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 54:28 + 20:10
12. Jobst Ivonne 0350001 Berliner Turnerschaft e.V. 65:00 + 30:42
13. Grisa Dominik SLA0900 C SKOB Slaný 68:03 + 33:45
14. Kutscherauerová Ella BBM0850 C BETA URSUS Rosice 70:06 + 35:48
15. Kahle Nils 0170015 MTV Seesen 79:04 + 44:46
16. Hrstková Eliška SLA1053 C SKOB Slaný 99:41 + 65:23
Mahar Valerie SKV8653 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Grisa Filip SLA0801 C SKOB Slaný DISK
Lischková Olga 0030003 NER- Lischčí smečka DNS
Schauzu Tim 0170014 MTV Seesen DNS
Krejčová Eva SLA8250 C SKOB Slaný DNS

B5 5.01 km, 130 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Graumann Bernd 23D6100 ESV Lok Berlin-Schöneweide 64:52
2. Dethloff Sebastian 48D7801 OL-Team Wehrsdorf 67:41 + 2:49
3. Julpe Hannes 0200003 OLC Währing 102:38 + 37:46
4. Svobodová Blanka SLA7454 C SKOB Slaný 118:24 + 53:32
5. Gläser Kay-Olaf 23D5900 ESV Lok Berlin-Schöneweide 145:35 + 80:43
Deilke Felix 0020021 OLV Uslar DNS
Mattheus Lucca 0230004 Westfalen DNS

D10F 1.58 km, 40 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Barbora DKP1451 C Oddíl OB Kotlářka 18:37
2. Collis Helena DKP1450 C Oddíl OB Kotlářka 19:27 + 0:50
3. Frank Raya 0320001 SV Hildesia Diekholzen 20:49 + 2:12
4. Hanušová Eva STB1550 C TJ Stadion Nový Bor 21:23 + 2:46
5. Trejbalová Jolana DKL1355 C KOB Kladno 21:57 + 3:20
6. Kořínková Marie STB1353 C TJ Stadion Nový Bor 24:12 + 5:35
7. Förster Katharina 48D1550 OL-Team Wehrsdorf 25:48 + 7:11
7. Ramachová Anna PBM1350 C TJ Spartak 1. brněnská 25:48 + 7:11
9. Vernerová Johanka VBM1451 C VSK Mendelu Brno 34:39 + 16:02
10. Erbenová Marina STB1451 C TJ Stadion Nový Bor 42:37 + 24:00
11. Škáchová Evelína Oddíl OB Kotlářka 44:14 + 25:37
Rokůsková Lenka ROU1550 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Trejbalová Johana DKL1354 C KOB Kladno DISK

D10 2.38 km, 40 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maier Emelie 0760002 OLV Baselland 15:06
2. Bader Tyra 18D1350 Post SV Dresden 17:07 + 2:01
3. Kurečková Zuzana TBM1377 C KOS TJ Tesla Brno 18:54 + 3:48
4. Janečková Eliška DKP1453 C Oddíl OB Kotlářka 19:04 + 3:58
5. Knaupová Anna 84D1450 MTV Braunschweig 19:20 + 4:14
6. Sedláková Helena DKP1352 C Oddíl OB Kotlářka 19:22 + 4:16
7. Lange Linda 0280002 IHW Alex 78 Berlin 20:33 + 5:27
8. Vyhnálková Jana MOV1359 SKOB Ostrava 21:08 + 6:02
9. Průšková Veronika STB1352 C TJ Stadion Nový Bor 21:17 + 6:11
10. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 22:06 + 7:00
11. Lohová Dora DKL1352 C KOB Kladno 23:23 + 8:17
12. Kääriäinen Lotta 71D1551 USV TU Dresden 25:14 + 10:08
13. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 27:32 + 12:26
14. Müller Ronja STB1453 C TJ Stadion Nový Bor 27:42 + 12:36
15. Hübnerová Olivie STB1351 C TJ Stadion Nový Bor 35:09 + 20:03

D12 2.45 km, 45 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalinová Lisa SPC1158 B SPORTICUS team 20:25
2. Heczková Emma VLI1252 C Slavia Liberec orienteering 21:08 + 0:43
3. Urbánková Lucie ONO1150 B SKOB Ostrov 21:22 + 0:57
4. Mrázková Berta PGP1155 B SK Praga 22:11 + 1:46
5. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 22:56 + 2:31
6. Turková Klára ONO1152 C SKOB Ostrov 23:11 + 2:46
7. Tomešová Evelína DKP1168 C Oddíl OB Kotlářka 24:31 + 4:06
8. Pompe Antonia 24D1250 SV Robotron Dresden 25:26 + 5:01
9. Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 29:44 + 9:19
10. Brotánková Klára ROU1151 C SKOB Roudnice nad Labem 30:08 + 9:43
11. Löhning Lisa 71D1150 USV TU Dresden 30:23 + 9:58
12. Krausová Amálie DOK1251 C OK Doksy 31:05 + 10:40
13. Grismajer Selma 71D5050 USV TU Dresden 31:06 + 10:41
14. Valenčíková Helena ZPV1250 C KOB ZPV Prostějov 34:05 + 13:40
15. Hynková Anna ONO1250 C SKOB Ostrov 34:19 + 13:54
16. Kolářová Zuzana LOU1250 C SK Moravan Louňovice 34:54 + 14:29
17. Mackanič Sára RBK1152 C SK Radioklub Blansko 35:49 + 15:24
18. Žilová Johana TJ Stadion Nový Bor 39:37 + 19:12
19. Žandová Eliška STB1250 C TJ Stadion Nový Bor 42:29 + 22:04
20. Adorjan Vera Lotte 0150005 Berliner Turnerschaft 45:53 + 25:28
21. Všetečková Stela PGP1253 C SK Praga 49:48 + 29:23
22. Lohová Anna DKL1151 C KOB Kladno 51:17 + 30:52
23. Collis Emma DKP1251 C Oddíl OB Kotlářka 69:10 + 48:45
Vlašímská Anna SKV1251 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Jalová Kristýna RBK1150 C SK Radioklub Blansko DNS

D14 3.54 km, 90 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ela PGP0957 A SK Praga 22:41
2. Jágrová Aneta RBK0951 A SK Radioklub Blansko 25:40 + 2:59
3. Horst Katja 0070005 SC Königstein 27:45 + 5:04
4. Burešová Eliška BFM0955 B SKOB Frýdek - Místek 29:40 + 6:59
5. Pěkná Alžběta ROU0950 B SKOB Roudnice nad Labem 30:56 + 8:15
6. Kolářová Veronika LOU1050 B SK Moravan Louňovice 31:28 + 8:47
7. Pompe Greta 24D0950 SV Robotron Dresden 31:34 + 8:53
8. Jágrová Zuzana RBK1051 B SK Radioklub Blansko 33:55 + 11:14
9. Ryppelová Anna TAP0954 B KOB Tretra Praha 34:27 + 11:46
10. Sobotková Lada OPI0951 B Orientační sporty Písek 35:17 + 12:36
11. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 36:06 + 13:25
12. Blahutová Lucie MFP0950 B Matfyz Praha 37:21 + 14:40
13. Ječmenová Veronika ONO0950 B SKOB Ostrov 37:49 + 15:08
14. Šunková Sára LOU1051 B SK Moravan Louňovice 39:15 + 16:34
15. Barsová Magdaléna VLI0955 C Slavia Liberec orienteering 39:22 + 16:41
16. Hynková Marie ONO1050 B SKOB Ostrov 39:46 + 17:05
17. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 41:51 + 19:10
18. Stamer Sania 0320004 SV Hildesia Diekholzen 46:58 + 24:17
19. Veselá Martina RBK1052 B SK Radioklub Blansko 47:08 + 24:27
20. Všetečková Dora PGP1060 C SK Praga 48:47 + 26:06
21. Mousa Lamis 0020017 OLV Uslar 48:58 + 26:17
22. Pobudová Marie SJH1050 C SOS Jindřichův Hradec 53:18 + 30:37
23. Förster Magdalena 48D1050 OL-Team Wehrsdorf 58:31 + 35:50
24. Kolaříková Erika SKM0951 C KOB Směr Kroměříž 58:41 + 36:00
25. Bruns Stine 0550007 MTK Bad Harzburg 64:22 + 41:41
26. Venclová Aneta ZAM1051 C OB T.J. Sokol Žamberk 88:08 + 65:27
27. Frank Romy 0320002 SV Hildesia Diekholzen 89:57 + 67:16
Hill Daisy SLA0950 C SKOB Slaný DNS

D16 4.33 km, 200 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlá Karolína AOP0757 A Orientační Běh Opava 44:38
2. Cetlová Karolína AOP9998 Orientační Běh Opava 48:32 + 3:54
3. Weigert Jule 0310004 TV Jahn Wolfsburg 53:00 + 8:22
4. Prolingheuer Marika 0410004 TUS Karlsruhe-Rüppurr 55:32 + 10:54
5. Fedrová Anežka RBK0853 B SK Radioklub Blansko 57:23 + 12:45
6. Breckle Karla 0210002 Bovender SV 59:43 + 15:05
7. Weigert Anna 0310003 TV Jahn Wolfsburg 60:01 + 15:23
8. Baath Fina 0050002 TSV Jetzendorf 60:43 + 16:05
9. Eeva Alonen 0380003 Suunta Jyväskylä 62:38 + 18:00
10. Burgmair Juliane 0410003 OLG Regensburg 67:22 + 22:44
11. Veselá Veronika RBK0852 B SK Radioklub Blansko 69:44 + 25:06
12. Rigoni Lucia 0710013 Junior Team Trentino 73:29 + 28:51
13. Rüberg Nele 0020016 OLV Uslar 74:13 + 29:35
14. Šunková Berta LOU0850 B SK Moravan Louňovice 75:49 + 31:11
15. Rinaldo Maddalena 0710014 Junior Team Trentino 76:20 + 31:42
16. Körber Jette 0020015 OLV Uslar 86:54 + 42:16
17. Krátká Linda ROU0851 B SKOB Roudnice nad Labem 89:22 + 44:44
18. Drašarová Magdaléna DKL0752 C KOB Kladno 91:30 + 46:52
19. Segatta Elena 0710016 Junior Team Trentino 95:40 + 51:02
20. Kroupa Hana TTR0853 OOB Třebíč 134:15 + 89:37
21. Ek Sonia 0480003 FK Göingarna 148:43 + 104:05
Vejražková Anna KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DNS
Šujanová Berenika RBK0752 C SK Radioklub Blansko DNS
Baath Lena 0410015 TSV Jetzendorf DNS

D18 4.54 km, 190 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušková Jana MOV0551 A SKOB Ostrava 43:43
2. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 44:03 + 0:20
3. Fritz Marlene 0410010 OL Team Filder 44:48 + 1:05
4. Gallo Natálie AOP0652 A Orientační Běh Opava 44:52 + 1:09
5. Vilémová Eliška VLI0655 A Slavia Liberec orienteering 45:17 + 1:34
6. Pompe Lone 0410013 SV Robotron Dresden 46:21 + 2:38
7. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 47:20 + 3:37
8. Fritz Julia 0410009 OL Team Filder 47:27 + 3:44
9. Štemberová Barbora TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:14 + 6:31
10. Heczková Anna VLI0652 B Slavia Liberec orienteering 51:26 + 7:43
11. Adenstedt Emily 0220002 Orienteering Klosterneuburg 51:41 + 7:58
12. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 52:19 + 8:36
13. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 53:23 + 9:40
14. Rigoni Alessia 0710012 Junior Team Trentino 54:07 + 10:24
15. Cetlová Magdaléna AOP0552 A Orientační Běh Opava 54:20 + 10:37
16. Kästner Anne 0410007 TV Oberbexbach 56:03 + 12:20
17. Młynarczyk Kaja 66P0650 UKS Azymut Pabianice 56:54 + 13:11
18. Urbánková Eva ONO0650 A SKOB Ostrov 59:14 + 15:31
19. Balcarová Marie VLI0658 B Slavia Liberec orienteering 60:07 + 16:24
20. Simion Elena 0710018 Junior Team Trentino 64:21 + 20:38
21. Pekárková Bára ONO0655 C SKOB Ostrov 66:10 + 22:27
22. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 72:53 + 29:10
23. Gobber Giulia 0710011 Junior Team Trentino 73:47 + 30:04
24. Kollenbach Louisa 0120003 Ski-Club Helsa 77:37 + 33:54
25. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 80:16 + 36:33
26. Roßner Jule 0410012 OK Leipzig 91:20 + 47:37
27. Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 100:24 + 56:41

D20 4.89 km, 225 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1713

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krejčová Lucie PGP0455 A SK Praga 53:48 2082
2. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 57:26 + 3:38 1991
3. Gaio Rachele 0440017 Italian Orienteering Federatio 59:28 + 5:40
4. Caspari Emma 0410008 OL Team Lippe 59:44 + 5:56
5. Gambini Giulia 0440018 Italian Orienteering Federatio 61:41 + 7:53
6. Castilho Marcao Anna 0320006 SV Hildesia Diekholzen 64:31 + 10:43
7. Krempińska Julia 66P7602 UKS Azymut Pabianice 64:36 + 10:48
8. Klein Franka 71D8900 USV TU Dresden 65:51 + 12:03
9. Riz Nicole 0440009 Italian Orienteering Federatio 68:49 + 15:01
10. Simion Ester 0710019 Junior Team Trentino 71:23 + 17:35
11. Klose Lena-Maria 0170009 MTV Seesen 74:47 + 20:59
12. Cignini Stella 0440016 Italian Orienteering Federatio 75:38 + 21:50
13. Haupt Carlotta 0550001 MTK Bad Harzburg 88:28 + 34:40
14. Richterová Julie ADA0351 C OOB Spartak Adamov 94:30 + 40:42 1065
15. Kankaanpää Tinka 0210006 Bovender SV 96:20 + 42:32
16. Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 99:41 + 45:53 936
Hintz Lilly 0170007 MTV Seesen DNS
Bernsdorf Carolin 0170002 MTV Seesen DNS

D21E 7.39 km, 260 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6223

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 63:42 6492
2. Cych Agnieszka PHK9966 C OK 99 Hradec Králové 64:16 + 0:34 6440
3. Lucchetta Jessica 0440007 Italian Orienteering Federatio 69:18 + 5:36
4. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Brno Žabovřesky 71:47 + 8:05 5737
5. Starke Paula 71D9650 USV TU Dresden 72:20 + 8:38
6. Trilča Mara LDC8750 C KOB Děčín 73:39 + 9:57 5563
7. Palumbo Martina 0710008 Junior Team Trentino 74:19 + 10:37
8. Rothaug Sabine 0360001 OSC Kassel 80:21 + 16:39
9. Dalfollo Debora 0710002 Junior Team Trentino 98:14 + 34:32
10. Hennseler Meike 0170006 MTV Seesen 98:58 + 35:16
11. Linke Katharina 0170010 MTV Seesen 138:02 + 74:20
Pradel Anna 0440008 Italian Orienteering Federatio DISK
MS Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 64:07 + 0:25 0
MS Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 71:02 + 7:20 0
Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Brno Žabovřesky DNS 0
Nieke Patricia TUR9552 R OOB TJ Turnov DNS 0
Mazan Aleksandra 3WP9550 KOS BnO Szczecin DNS
Miklušová Tamara TBM0258 R KOS TJ Tesla Brno DNS 0

D21A 6.49 km, 155 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6519

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kretzschmar Corinna 71D9350 USV TU Dresden 62:57
2. Důrková Pavla SHK9352 C OK Slavia Hradec Králové 63:11 + 0:14 6559
3. Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno 63:24 + 0:27 6536
4. Zürcher Rahel 0600002 OL Regio Burgdorf 63:26 + 0:29
5. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 64:08 + 1:11 6461
6. Parkhomenko Oleksandra OLV Landshut 66:14 + 3:17
7. Leonhardt Charlotte 71D0150 USV TU Dresden 67:02 + 4:05
8. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 69:10 + 6:13 5945
9. Herashchenko Dianora 0260003 OC Munich 71:10 + 8:13
10. Kubátová Jana CHA9152 C OK Chrastava 72:19 + 9:22 5622
11. Kubecová Kateřina STB9999 C TJ Stadion Nový Bor 73:41 + 10:44 5482
12. Górska Kinga 23P8952 OK!Sport Warszawa 73:48 + 10:51
13. Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava 75:21 + 12:24 5311
14. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:36 + 13:39 5183
15. Dolejší Kateřina DOK0156 C OK Doksy 76:56 + 13:59 5149
16. Johnová Lenka DOK7350 C OK Doksy 77:35 + 14:38 5082
17. Jirásková Kateřina TJP8850 C TJ Sokol Troja 78:09 + 15:12 5024
18. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 78:22 + 15:25 5002
19. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 79:30 + 16:33 4886
20. Müllerová Eva PGP9657 C SK Praga 80:23 + 17:26 4795
21. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 81:52 + 18:55 4643
22. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 82:40 + 19:43 4561
23. Miśkiewicz Martyna 1CP8950 UKS Siódemka Rumia 83:10 + 20:13
24. Buchholz Pia MTK Bad Harzburg 90:47 + 27:50
25. Hollmann Inga 0230005 Westfalen 91:14 + 28:17
26. Kaufmann Hanne 71D0352 USV TU Dresden 91:23 + 28:26
27. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 94:39 + 31:42 3332
28. Blohm Mareike 0020023 OLV Uslar 102:24 + 39:27
29. Matušková Jana RBK9999 C SK Radioklub Blansko 107:41 + 44:44 1996
Menn Natalie 0230006 Westfalen DNS
Kořínková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov DNS 0
Zdobinská Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DNS 0

D21B 4.93 km, 180 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4961

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady 60:48 5192
2. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 61:30 + 0:42 5138
3. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 69:01 + 8:13 4553
4. Stamer Solia 0550004 MTK Bad Harzburg 69:16 + 8:28
5. Šritrová Lenka TUR0250 C OOB TJ Turnov 70:17 + 9:29 4454
6. Malá Lenka SVS9050 C Orientklub Vsetín 70:54 + 10:06 4407
7. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 73:55 + 13:07
8. Calvet Sofia 0200004 OLC Währing 76:56 + 16:08
9. Macharová Michaela BOR9450 C OK Jiskra Nový Bor 81:15 + 20:27 3601
10. Kääriäinen Sophie 71D9052 USV TU Dresden 83:46 + 22:58
11. Plášková Anna ABM0152 C KOB ALFA Brno 84:38 + 23:50 3338
12. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Brno Žabovřesky 86:29 + 25:41 3194
13. Geislerová Aneta DKL0151 C KOB Kladno 88:41 + 27:53 3023
14. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 90:06 + 29:18 2913
15. Hynková Eliška ONO9650 C SKOB Ostrov 96:09 + 35:21 2442
16. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 97:28 + 36:40 2340
17. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 100:36 + 39:48 2096
18. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 104:28 + 43:40 1795
19. Vilz Leonie 0020022 OLV Uslar 105:07 + 44:19
20. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 106:28 + 45:40 1640
Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
Meisel Jordan 0020011 OLV Uslar DISK
Humlíčková Martina UBM0151 C MENISKOS Brno DNS 0

D35A 4.66 km, 90 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pabich Maria 66P7606 UKS Azymut Pabianice 38:06
2. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 38:43 + 0:37
3. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 39:13 + 1:07
4. Machowska-Krupa Weronika 2DP8650 WKS Śląsk Wrocław 43:00 + 4:54
5. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 45:12 + 7:06
6. Bader Anne 18D8451 Post SV Dresden 47:57 + 9:51
7. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 48:31 + 10:25
8. Moraweck Karolin 1VD8650 SG Zittau Süd 51:51 + 13:45
9. Furuczová Jelka ZAK7150 C OK Netopýr Zákupy 52:26 + 14:20
10. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 64:09 + 26:03
11. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 64:25 + 26:19
12. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 66:12 + 28:06
Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld DNS

D35B 3.68 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 40:05
2. Leena Alonen 0380002 Suunta Jyväskylä 41:27 + 1:22
3. Daruk Agnieszka 23P8751 OK!Sport Warszawa 43:10 + 3:05
4. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Brno Žabovřesky 44:08 + 4:03
5. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 58:34 + 18:29
6. Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný 67:49 + 27:44
Hynková Jana ONO8650 C SKOB Ostrov DNS
Kraemer Jitka 18D8750 Post SV Dresden DNS

D40A 3.91 km, 90 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grismajer Sonnhild 71D7051 USV TU Dresden 40:11
2. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 40:15 + 0:04
3. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 41:38 + 1:27
4. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 42:16 + 2:05
5. Janečková Markéta DKP8151 C Oddíl OB Kotlářka 43:27 + 3:16
6. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 43:41 + 3:30
7. Śliwczyńska Ilona 53P7850 Team 360° 46:06 + 5:55
8. Badia Nuria 0090003 OC München 48:35 + 8:24
9. Červinková Jana BFM8052 C SKOB Frýdek - Místek 49:04 + 8:53
10. Lohová Monika DKL8052 C KOB Kladno 57:28 + 17:17
11. Valenčíková Irena ZPV7950 C KOB ZPV Prostějov 96:11 + 56:00

D40B 3.01 km, 95 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 30:32
2. Pavlíková Jitka LIT8352 C KOB Litvínov 32:10 + 1:38
3. Kroupa Diana TTR8156 C OOB Třebíč 32:36 + 2:04
4. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 32:54 + 2:22
5. Gallo Martina AOP9999 Orientační Běh Opava 34:03 + 3:31
6. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:07 + 3:35
7. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 35:00 + 4:28
8. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 35:22 + 4:50
9. Zbroja-Nowak Justyna 0190002 KS Hades Poznan 36:53 + 6:21
10. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 38:24 + 7:52
11. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 41:27 + 10:55
12. Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 41:44 + 11:12
13. Ek Elena 0480002 FK Göingarna 44:24 + 13:52
14. Cherniavsky Inessa 0260002 OC Munich 45:00 + 14:28
15. Brotánková Lenka ROU8152 C SKOB Roudnice nad Labem 45:56 + 15:24
16. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 47:59 + 17:27
17. Hrzinová Hana ONO8350 C SKOB Ostrov 48:55 + 18:23
18. Weigert Claudia 0310002 TV Jahn Wolfsburg 49:58 + 19:26
19. Turková Martina SKV7852 C TJ Slovan Karlovy Vary 49:59 + 19:27
20. Ernst-Liebing Saskia 0210003 Bovender SV 55:34 + 25:02
21. Frank Nicole 0320003 SV Hildesia Diekholzen 62:09 + 31:37
22. Láčíková Sabina 0730001 NER - Láčiková 111:03 + 80:31
Ramachová Magda PBM8151 C TJ Spartak 1. brněnská DISK
Tichá Jana 0790002 NER - Wild Animals DISK
Bazinková Blanka ROU8151 C SKOB Roudnice nad Labem DNS

D45A 3.82 km, 90 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 34:52
2. Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 35:13 + 0:21
3. Knaupová Ivana 84D7850 MTV Braunschweig 35:52 + 1:00
4. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 36:04 + 1:12
5. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 36:38 + 1:46
6. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 37:10 + 2:18
7. Pompe Katja 24D7650 SV Robotron Dresden 37:37 + 2:45
8. Kärger Luise 0460002 TUS Karlsruhe-Rüppurr 37:42 + 2:50
9. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 37:46 + 2:54
10. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 37:48 + 2:56
11. Horst Brit 0070001 SC Königstein 37:52 + 3:00
12. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 38:10 + 3:18
13. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 38:40 + 3:48
14. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 39:12 + 4:20
15. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 39:27 + 4:35
16. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 39:48 + 4:56
17. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 40:16 + 5:24
18. Stamer Esther 0550005 MTK Bad Harzburg 40:24 + 5:32
19. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 40:33 + 5:41
20. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 41:21 + 6:29
21. Konc Katarzyna 66P7601 UKS Azymut Pabianice 42:57 + 8:05
22. Malečková Iva VSP7559 C USK Praha 43:39 + 8:47
23. Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 44:02 + 9:10
24. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 44:40 + 9:48
25. Burešová Petra BFM7855 C SKOB Frýdek - Místek 45:08 + 10:16
26. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 45:54 + 11:02
27. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 47:43 + 12:51
28. Eglin Irene 0540005 Ulus Reisewelt 47:45 + 12:53
29. Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 48:20 + 13:28
30. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 48:29 + 13:37
31. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 49:47 + 14:55
32. Karafiátová Lucie BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor 52:56 + 18:04
33. Wöhrer Sandra 0310006 TV Jahn Wolfsburg 58:24 + 23:32
34. Shmakova Alina 1QD7760 SV IHW Alex 78 Berlin 62:17 + 27:25
35. Tiitinen Katja 0020013 OLV Uslar 65:48 + 30:56
Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko DNS
Sztranek Iwona 66P7610 UKS Azymut Pabianice DNS

D45B 3.48 km, 110 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:04
2. Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 41:53 + 1:49
3. Kmínková Michala DOK7850 C OK Doksy 48:38 + 8:34
4. Maier Lucie 0760001 OLV Baselland 48:51 + 8:47
5. Dobiášová Hana ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem 49:41 + 9:37
6. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 49:49 + 9:45
7. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:02 + 9:58
8. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 50:24 + 10:20
9. Otrusinová Helena ABM7054 C KOB ALFA Brno 52:33 + 12:29
10. Mikulčíková Irena KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod 52:56 + 12:52
11. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 54:36 + 14:32
12. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 54:52 + 14:48
13. Vlašímská Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 55:18 + 15:14
14. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 55:22 + 15:18
15. Grisová Kateřina SLA7850 C SKOB Slaný 55:32 + 15:28
16. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 55:58 + 15:54
16. Castilio Marcao Sandra SV Hildesia Diekholzen 55:58 + 15:54
18. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko 57:01 + 16:57
19. Vidmuchová Martina JPV7171 C Oddíl OS SK Prostějov 58:53 + 18:49
20. Drašarová Dana DKL7750 C KOB Kladno 61:49 + 21:45
21. Šunková Karolína LOU7550 C SK Moravan Louňovice 62:09 + 22:05
22. Zámečníková Jitka 0100001 NER - Zámečníci 62:19 + 22:15
23. Kazdová Jana SJC7752 C Sportcentrum Jičín 63:53 + 23:49
24. Hejcmanová Pavla ROU7450 C SKOB Roudnice nad Labem 65:52 + 25:48
25. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 68:01 + 27:57
26. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 68:22 + 28:18
27. Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 72:36 + 32:32
28. Beranová Jana SLA7551 C SKOB Slaný 77:32 + 37:28
29. Davidová Jana ONO7852 C SKOB Ostrov 82:16 + 42:12
30. Humlíčková Jana UBM7351 C MENISKOS Brno 93:41 + 53:37
31. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 93:44 + 53:40
32. Sobotková Lenka OPI7401 C Orientační sporty Písek 103:31 + 63:27
Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA DISK
Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov DISK
Šujanová Kateřina RBK7851 C SK Radioklub Blansko DNS
Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem DNS

D50 3.50 km, 110 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 33:07
2. Kastner Barbara 0060002 Naturfreunde Wien - Orienteeri 33:44 + 0:37
3. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 35:42 + 2:35
4. von Gaza Anke 0020005 OLV Uslar 36:03 + 2:56
5. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 37:58 + 4:51
6. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 38:31 + 5:24
7. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 38:45 + 5:38
8. Kubald Katrin 0010002 Kaulsdorfer OLV Berlin 1 39:10 + 6:03
9. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 39:45 + 6:38
10. Lüthi Mirjam 0540007 Ulus Reisewelt 41:01 + 7:54
11. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 41:13 + 8:06
12. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 41:55 + 8:48
13. Adenstedt Ingrid 0220001 Orienteering Klosterneuburg 42:24 + 9:17
14. Zschaeckel Daniela 1QD7250 SV IHW Alex 78 Berlin 42:48 + 9:41
15. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 44:15 + 11:08
16. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 44:20 + 11:13
17. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Rosice 44:21 + 11:14
18. Drese Evi 0020002 OLV Uslar 44:56 + 11:49
19. Myslivcová Lenka SHK7051 C OK Slavia Hradec Králové 45:28 + 12:21
20. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 45:37 + 12:30
21. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 46:07 + 13:00
22. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 46:37 + 13:30
23. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 46:49 + 13:42
24. Vrubelová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 46:55 + 13:48
25. Varhaníčková Jana 0740001 NER - Varhaníčková 47:42 + 14:35
26. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 47:56 + 14:49
27. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:10 + 15:03
28. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:14 + 16:07
29. Kraetz Kerstin 0310012 TV Jahn Wolfsburg 49:39 + 16:32
30. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:58 + 17:51
31. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 50:59 + 17:52
32. Calvet Christine 0200002 OLC Währing 51:28 + 18:21
33. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 52:07 + 19:00
34. Mičíková Lada SKM7250 C KOB Směr Kroměříž 52:10 + 19:03
35. Miklušová Dagmar 0580002 Rapid Bratislava 53:02 + 19:55
36. Näslund Yvonne 0720002 Skogslöparna 55:30 + 22:23
37. Trykozko Urszula 0510003 orienteering.waw.pl 55:48 + 22:41
38. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 57:27 + 24:20
39. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 57:40 + 24:33
40. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 57:56 + 24:49
41. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 58:27 + 25:20
42. Gruenberger Christine 0220006 Orienteering Klosterneuburg 58:40 + 25:33
43. Nadera Agata 0800002 CX80 Polska 58:41 + 25:34
44. Napp Silke 0310010 TV Jahn Wolfsburg 58:42 + 25:35
45. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 58:57 + 25:50
46. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 59:38 + 26:31
47. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 60:42 + 27:35
48. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB ALFA Brno 63:42 + 30:35
49. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 80:01 + 46:54
Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha DNS
Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS

D55 3.33 km, 90 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sihver Wiebke 18D6850 Post SV Dresden 31:45
2. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 34:24 + 2:39
3. Zürcher Judith 0600003 OL Regio Burgdorf 35:16 + 3:31
4. Von Schoultz Annika 84D6451 MTV Braunschweig 35:42 + 3:57
5. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 36:00 + 4:15
6. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 37:07 + 5:22
7. Palme Guni 0220008 Orienteering Klosterneuburg 37:31 + 5:46
8. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 38:30 + 6:45
9. Rihko-Struckmann Liisa 84D6450 MTV Braunschweig 39:45 + 8:00
10. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 39:48 + 8:03
11. Wolowczyk Mariola 4HP6800 UNTS Warszawa 40:44 + 8:59
12. Stodůlková Lenka LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:58 + 9:13
13. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 42:59 + 11:14
14. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 44:03 + 12:18
15. Leonhardt Annette 1QD6750 SV IHW Alex 78 Berlin 44:27 + 12:42
16. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 45:02 + 13:17
17. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 45:20 + 13:35
18. Smolková Alena OKP6452 C SK OK 24 Praha 47:29 + 15:44
19. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 49:07 + 17:22
20. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 49:14 + 17:29
21. Ansorge Silke 24D8850 SV Robotron Dresden 49:24 + 17:39
22. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 53:29 + 21:44
23. Rossberg Cornelia 29D0000 USG Chemnitz 59:59 + 28:14
24. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:19 + 28:34
25. Körber Susanne 0020014 OLV Uslar 69:41 + 37:56
26. Krákorová Iva NER - Krákorová 79:02 + 47:17
27. Dersch-Kollenbach Brigitte 0120001 Ski-Club Helsa 79:57 + 48:12
Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice DISK
Kavanová Radka 0140001 NER - Kavanovy a Dostál DNS
Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Mladá Boleslav DNS
Hennseler Iris 0170005 MTV Seesen DNS

D60 2.72 km, 80 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 30:49
2. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 33:43 + 2:54
3. Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 36:51 + 6:02
4. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 37:36 + 6:47
5. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:32 + 7:43
6. Léharová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 39:01 + 8:12
7. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 39:55 + 9:06
8. Leideck Heike 71D6250 USV TU Dresden 39:59 + 9:10
9. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 42:07 + 11:18
10. Graumann Heidi 23D6301 ESV Lok Berlin-Schöneweide 42:51 + 12:02
11. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 43:25 + 12:36
12. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB Tretra Praha 45:45 + 14:56
13. Buhler Birgit 71D6150 USV TU Dresden 46:46 + 15:57
14. Lamy Christine 0390002 COCS73 56:11 + 25:22
15. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 62:52 + 32:03
16. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 63:23 + 32:34
17. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 71:24 + 40:35
Kretzschmar Ute 71D5950 USV TU Dresden DNS

D65 2.56 km, 65 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 31:06
2. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 32:21 + 1:15
3. Jenővári Gabriella 22H5750 Hegyisport Szentendre Egy. 32:37 + 1:31
4. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 33:08 + 2:02
5. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 35:59 + 4:53
6. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 38:21 + 7:15
7. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 40:05 + 8:59
8. Jenei Margit 22H5450 Hegyisport Szentendre Egy. 40:49 + 9:43
9. Finke Heidrun 0020008 OLV Uslar 40:58 + 9:52
10. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 41:13 + 10:07
11. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 43:59 + 12:53
12. Speh-Rothaug Petra 0360002 OSC Kassel 44:13 + 13:07
13. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 47:38 + 16:32
14. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 52:27 + 21:21
15. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:04 + 21:58
16. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 56:19 + 25:13
17. Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:57 + 29:51
18. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 60:59 + 29:53
19. Moosberger Esther 0540010 Ulus Reisewelt 62:03 + 30:57
20. Wróblewska Bogna 23P5950 OK!Sport Warszawa 65:21 + 34:15
21. Holfeld Konstanze 0500001 USV TU Dresden 1 67:18 + 36:12
Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha DISK
Trdá Iva KPY5850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DNS
Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS

D70 2.46 km, 65 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 35:57
2. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 36:32 + 0:35
3. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 40:16 + 4:19
4. Šumberová Zuzana VLI5351 C Slavia Liberec orienteering 42:30 + 6:33
5. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 43:28 + 7:31
6. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 45:48 + 9:51
7. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 50:45 + 14:48
8. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 50:46 + 14:49
9. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 57:56 + 21:59
Lucke Helga 18D5050 Post SV Dresden DISK

D75 2.29 km, 65 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květoslava LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 41:23
2. Haenelt Beatrix 0400002 OL Team Filder 43:58 + 2:35
3. Krausová Marie LLI4451 C LOK-o Liberec 49:58 + 8:35
4. Eglin Annamarie 0540003 Ulus Reisewelt 52:58 + 11:35
5. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 55:16 + 13:53
6. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 58:18 + 16:55
7. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 101:37 + 60:14
Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava DISK

H10F 1.58 km, 40 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rollier Alexei PHK1502 C OK 99 Hradec Králové 13:55
2. Jalový Kryštof RBK1401 C SK Radioklub Blansko 15:34 + 1:39
3. Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha 16:13 + 2:18
4. Pospíšil Jakub TJP1303 C TJ Sokol Troja 16:31 + 2:36
5. Bruns Jesper MTK Bad Harzburg 17:22 + 3:27
6. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 18:40 + 4:45
7. Konečný Antonín STB1400 C TJ Stadion Nový Bor 20:51 + 6:56
8. Maršík Ladislav DOK1400 C OK Doksy 22:40 + 8:45
9. Žanda Josef STB1500 C TJ Stadion Nový Bor 23:22 + 9:27
10. Beneš Lukáš ONO1500 C SKOB Ostrov 26:55 + 13:00
11. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 27:05 + 13:10
12. Richter Liam 23D1300 ESV Lok Berlin-Schöneweide 32:07 + 18:12
13. Kroupa Otto TTR1402 C OOB Třebíč 38:41 + 24:46
14. Kovriha Makar 31D1400 SV Lengefeld 43:06 + 29:11
von Gaza Robin 0020020 OLV Uslar DISK

H10 2.38 km, 40 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 15:06
2. Holata Vojtěch PDY1303 C Běhej Poděbrady 16:04 + 0:58
3. Mrázek Emil SJC1300 C Sportcentrum Jičín 17:15 + 2:09
4. Brotánek Jan ROU1401 C SKOB Roudnice nad Labem 17:39 + 2:33
5. Míka Zbyněk DKP1301 C Oddíl OB Kotlářka 18:53 + 3:47
6. Glier Matyáš OSN1313 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:04 + 3:58
7. Kolaja Bedřich VLI1301 C Slavia Liberec orienteering 19:05 + 3:59
8. Liebing Espen 0210004 Bovender SV 19:10 + 4:04
9. Kazda Albert PGP1405 C SK Praga 19:25 + 4:19
10. Stránský Jakub DOK1300 C OK Doksy 20:11 + 5:05
11. Cicvárek Lukáš ZBM1305 C SK Brno Žabovřesky 21:29 + 6:23
12. Pavlík Přemek LIT1414 C KOB Litvínov 22:21 + 7:15
13. Kalina Oskar SPC1502 C SPORTICUS team 24:47 + 9:41
14. Tomeš Maxmilián SJC1400 C Sportcentrum Jičín 38:35 + 23:29
Fanta Michal TJN1304 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Drašar Matouš DKL1301 C KOB Kladno DNS

H12 2.46 km, 45 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hikl Martin ZBM1104 B SK Brno Žabovřesky 17:07
2. Freudenfeld Constantin 0160002 TSV Worpswede 17:45 + 0:38
3. Minařík František VCB1103 B OB České Budějovice 20:17 + 3:10
4. Bader Gustav 18D1100 Post SV Dresden 20:32 + 3:25
5. Kubišta Anton VLI1103 C Slavia Liberec orienteering 21:42 + 4:35
6. Zápotocký Tomáš SLA1200 C SKOB Slaný 22:14 + 5:07
7. Kazda František PGP1207 C SK Praga 24:59 + 7:52
8. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 28:31 + 11:24
9. Kmínek Jan DOK1100 B OK Doksy 28:38 + 11:31
10. Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice 29:37 + 12:30
11. Förster Johann 48D1100 OL-Team Wehrsdorf 30:50 + 13:43
12. Mrázek Václav DKP1202 C Oddíl OB Kotlářka 31:51 + 14:44
13. Konečný Tadeáš STB1201 C TJ Stadion Nový Bor 33:43 + 16:36
14. Lukavský Vít DKL1101 C KOB Kladno 34:13 + 17:06
15. Kääriäinen Otto 71D1200 USV TU Dresden 35:07 + 18:00
16. Erben Vojtěch STB1100 C TJ Stadion Nový Bor 35:25 + 18:18
17. Brauer Levi 0320010 SV Hildesia Diekholzen 36:04 + 18:57
18. Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 36:23 + 19:16
19. Valenčík Martin ZPV1200 C KOB ZPV Prostějov 36:26 + 19:19
20. Dvořák Daniel DOK1200 C OK Doksy 37:14 + 20:07
21. Kunst Miroslav SLA1101 C SKOB Slaný 38:11 + 21:04
22. Bruns Erik 0550010 MTK Bad Harzburg 39:45 + 22:38
23. Pavlík Tobiáš LIT1111 C KOB Litvínov 39:58 + 22:51
24. Šmídl Matěj LIT1202 C KOB Litvínov 41:39 + 24:32
25. Vyhnálek František MOV1110 SKOB Ostrava 47:10 + 30:03
26. Tecl Zdeněk STB1202 C TJ Stadion Nový Bor 48:28 + 31:21
27. Trávníček Alex BBM1201 C BETA URSUS Rosice 71:58 + 54:51
Růžička Václav DOK1201 C OK Doksy DNS

H14 3.21 km, 80 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doetsch Julian 0240001 OLV Steinberg 20:33
2. Kovalčík Petr AOP0901 A Orientační Běh Opava 21:04 + 0:31
3. Votava Vojtěch VLI1201 B Slavia Liberec orienteering 22:26 + 1:53
4. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 22:53 + 2:20
5. Pilát Jaromír DKL0900 B KOB Kladno 26:09 + 5:36
6. Pułczyński Jeremi 58P8200 Team 360 26:35 + 6:02
7. Badia Gil 0090004 OC München 28:09 + 7:36
8. Černý Antonín ONO1001 B SKOB Ostrov 29:24 + 8:51
9. Prolingheuer Emil 0460003 TUS Karlsruhe-Rüppurr 30:48 + 10:15
10. Drašar Jakub DKL0903 C KOB Kladno 32:04 + 11:31
11. Kroupa Vít TTR1001 C OOB Třebíč 32:15 + 11:42
12. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 32:54 + 12:21
13. Kmínek Ondřej DOK1000 B OK Doksy 35:22 + 14:49
14. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 36:52 + 16:19
15. Hrádek Vojtěch ROU1000 B SKOB Roudnice nad Labem 37:10 + 16:37
16. Veikko Alonen 0380004 Suunta Jyväskylä 39:24 + 18:51
17. Míka Ondřej VCB1003 B OB České Budějovice 39:26 + 18:53
18. Kapoun Jáchym LBE1002 C TJ Lokomotiva Beroun 44:50 + 24:17
19. Finn Ostendorff 0180002 TSVWorpswede 45:04 + 24:31
20. Křížek Vilém MAS1000 C OOB Aš 45:53 + 25:20
21. Široký Jakub BBM1000 C BETA URSUS Rosice 46:54 + 26:21
22. Minařík Josef VCB0903 B OB České Budějovice 48:33 + 28:00
Liebing Leif 0210005 Bovender SV DISK

H16 4.86 km, 180 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 A Slavia Liberec orienteering 30:39
2. Podrábský Ctibor VLI0700 A Slavia Liberec orienteering 32:17 + 1:38
3. Šebelka Matěj VLI0805 A Slavia Liberec orienteering 33:17 + 2:38
4. Gallo Ondřej AOP0802 B Orientační Běh Opava 38:28 + 7:49
5. Donda Jakub ONO0700 B SKOB Ostrov 40:15 + 9:36
6. Turek Jakub ZTC0801 B Západočeské sportovní centrum OB 42:23 + 11:44
7. Krempiński Franek 66P7603 UKS Azymut Pabianice 42:32 + 11:53
8. Hay Jack 0090002 OC München 42:50 + 12:11
9. Maglia Šimon ONO0702 B SKOB Ostrov 43:05 + 12:26
10. Kule Oliver ONO0701 B SKOB Ostrov 43:42 + 13:03
11. Kumbier Lionel 0410016 Berliner Turnerschaft 46:41 + 16:02
12. Světnický Antonín SPR0800 A SK SKI - SPORT Praděd 48:25 + 17:46
13. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 51:49 + 21:10
14. Furucz Jonatán 27S0800 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:10 + 22:31
15. Urzua Erik 0310008 TV Jahn Wolfsburg 53:52 + 23:13
16. Gurtmann Johannes 0340001 TG 1860 Münden 55:58 + 25:19
17. Möhring Hannes 0310014 TV Jahn Wolfsburg 59:47 + 29:08
18. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:55 + 29:16
19. Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Brno Žabovřesky 65:23 + 34:44
20. Scalzotto Francesco Junior Team Trentino 66:38 + 35:59
21. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 68:51 + 38:12
22. Schweizer Maik 0170011 MTV Seesen 69:33 + 38:54
23. Mála Matyáš MAS0800 C OOB Aš 73:14 + 42:35
24. Křížek Ivo MAS0801 C OOB Aš 76:42 + 46:03
25. Červinka Ondřej BFM0806 B SKOB Frýdek - Místek 84:03 + 53:24
26. Kapoun Matěj LBE0801 C TJ Lokomotiva Beroun 85:51 + 55:12
27. Sadil Martin 0780002 NER - Šeberov 91:10 + 60:31
Bazinek Lukáš ROU0802 C SKOB Roudnice nad Labem DNS
Štembera Vít TJN0801 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS

H18 6.16 km, 185 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Meduna Filip ONO0603 A SKOB Ostrov 45:02
2. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 50:21 + 5:19
3. Hůla Tomáš LBE0602 B TJ Lokomotiva Beroun 53:44 + 8:42
4. Sztranek Maciej 66P7609 UKS Azymut Pabianice 58:34 + 13:32
5. Łącki Jakub 66P0600 UKS Azymut Pabianice 58:39 + 13:37
6. Kycl Michal LBM0500 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:01 + 15:59
7. Knaup Jonas 84D0600 MTV Braunschweig 62:56 + 17:54
8. Aaron Niazi 0180003 TSVWorpswede 62:57 + 17:55
9. Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 64:28 + 19:26
10. Buchberger Till 0170004 MTV Seesen 68:33 + 23:31
11. Václavík Martin SLA0601 B SKOB Slaný 69:05 + 24:03
12. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 72:00 + 26:58
13. Borinato Gabriele 0710004 Junior Team Trentino 76:11 + 31:09
14. Schulze Sven-Guido 0310015 TV Jahn Wolfsburg 82:24 + 37:22
15. Urzua Marco 0310007 TV Jahn Wolfsburg 86:04 + 41:02
16. Marhold Václav ZVO0501 C OB SK Zvole 107:08 + 62:06
17. Kycl Ondřej LBM0501 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 119:23 + 74:21
18. Sedláček David SRK0508 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 137:14 + 92:12
Baath Ole 0410006 TSV Jetzendorf DISK
Myslík Vojtěch ONO0602 B SKOB Ostrov DNS
Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko DNS
Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem DNS
Lehner Severin 0530004 OLG Regensburg DNS

H20 7.16 km, 230 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4552

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Stamer Konrad 0410005 Preetzer TSV 47:35
2. Polojaz Goran 0440015 Italian Orienteering Federatio 49:50 + 2:15
3. Sztranek Jan 66P7611 UKS Azymut Pabianice 53:26 + 5:51
4. Di Stefano Marco An 0440012 Italian Orienteering Federatio 53:43 + 6:08
5. Koliáš Štěpán PGP0610 A SK Praga 56:40 + 9:05 4778
6. Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov 59:04 + 11:29 4595
7. Pellegrino Tecco Edoardo 0440014 Italian Orienteering Federatio 59:48 + 12:13
8. Grisenti Leonardo 0440013 Italian Orienteering Federatio 61:08 + 13:33
9. De Biasi Lorenzo 0440011 Italian Orienteering Federatio 61:13 + 13:38
10. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 63:08 + 15:33 4284
11. Palát Tomáš ABM0307 C KOB ALFA Brno 64:06 + 16:31 4210
12. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 64:32 + 16:57 4177
13. Čtrnáct František PGP0401 A SK Praga 67:29 + 19:54 3952
14. Sobotka Radim OPI0300 B Orientační sporty Písek 67:54 + 20:19 3920
15. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SOS Jindřichův Hradec 68:06 + 20:31 3905
16. Lange Jonas 0280003 IHW Alex 78 Berlin 79:02 + 31:27
17. Bedin Alessandro 0440010 Italian Orienteering Federatio 93:31 + 45:56
18. Wandelt Julius 0170013 MTV Seesen 99:23 + 51:48
19. Milota Břetislav MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 123:59 + 76:24 0
De Bona Davide 0710005 Junior Team Trentino DNS
Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga DNS 0
Kabát Martin PGP0408 A SK Praga DNS 0

H21E 9.09 km, 315 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8534

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Olejnik Michał 0520001 WKS Grunwald Poznań 50:38
2. Mariani Francesco 0440006 Italian Orienteering Federatio 53:08 + 2:30
3. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 54:39 + 4:01 8814
4. Müller Philipp 18D8800 Post SV Dresden 56:28 + 5:50
5. Hennseler Ole 0170016 MTV Seesen 56:33 + 5:55
6. Dragowski Kuba TUR9003 R OOB TJ Turnov 56:59 + 6:21 8462
7. Pompe Marek 24D0300 SV Robotron Dresden 57:16 + 6:38
8. Inderst Sebastian 0440004 Italian Orienteering Federatio 57:45 + 7:07
9. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 57:53 + 7:15 8326
10. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 58:25 + 7:47
11. Fürst Matouš DOK9602 C OK Doksy 58:41 + 8:03 8205
12. Reichenbach Anselm 0410011 NTNUI 59:10 + 8:32
13. Kretzschmar Matthias 18D9001 Post SV Dresden 59:35 + 8:57
14. Debertolis Mattia 0440003 Italian Orienteering Federatio 60:30 + 9:52
15. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 60:53 + 10:15 7873
16. Zelenin Anatoly 71D9300 USV TU Dresden 61:03 + 10:25
17. Bettega Damiano 0440005 Italian Orienteering Federatio 61:49 + 11:11
18. Heczko Robert VLI7801 C Slavia Liberec orienteering 62:03 + 11:25 7696
19. Tait Samuele 0440002 Italian Orienteering Federatio 62:22 + 11:44
20. Grätsch Markus TUR9603 OOB TJ Turnov 62:57 + 12:19 7560
21. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 63:48 + 13:10 7432
22. Jankowiak Paweł 1DP8900 Indywidualnie 67:16 + 16:38
23. Niewiedziała Robert 1CP9300 UKS Siódemka Rumia 67:23 + 16:45
24. Struckmann Magnus 84D9600 MTV Braunschweig 67:50 + 17:12
25. Wolowczyk Krzysztof 4HP9500 UNTS Warszawa 67:58 + 17:20
26. Bruns Matti 0550008 MTK Bad Harzburg 68:35 + 17:57
27. Leideck Karsten 71D8600 USV TU Dresden 68:59 + 18:21
28. Lilje Kilian 0180001 TSVWorpswede 69:52 + 19:14
29. Gaio Aaron 0710001 Junior Team Trentino 70:07 + 19:29
30. Libardoni Luca 0710003 Junior Team Trentino 70:38 + 20:00
31. Stamer Nilas MTK Bad Harzburg 71:02 + 20:24
32. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 72:02 + 21:24 6189
33. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 72:46 + 22:08 6078
34. Mazan Bartłomiej 3WP9200 KOS BnO Szczecin 75:03 + 24:25
35. Ogdowski Bartlomiej 1CP0000 UKS Siódemka Rumia 75:11 + 24:33
36. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 75:22 + 24:44 5685
37. Schliebener Jan 0020009 OLV Uslar 75:26 + 24:48
38. Knitsch Sebastian 71D9001 USV TU Dresden 76:18 + 25:40
39. Topp Jan Felix 0330001 TSV Worpwede 78:06 + 27:28
40. Ulbrich Fabian 0020012 OLV Uslar 82:40 + 32:02
41. Pezze Giacomo 0710007 Junior Team Trentino 85:15 + 34:37
42. Klein Marek 71D0102 USV TU Dresden 85:30 + 34:52
43. Najman Jaroslav BOR7909 C OK Jiskra Nový Bor 87:48 + 37:10 3808
44. Kollenbach Leon 0120004 Ski-Club Helsa 88:07 + 37:29
45. Graumann Leo 23D9600 ESV Lok Berlin-Schöneweide 92:08 + 41:30
46. Weinig Peter 0090001 OC München 98:54 + 48:16
47. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 99:29 + 48:51 2043
48. Důrek Milan SHK9100 C OK Slavia Hradec Králové 102:12 + 51:34 1633
Döllgast Moritz 18D9500 Post SV Dresden DNS
Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov DNS 0

H21A 7.11 km, 275 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6706

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prunsche Christoph 0230002 Westfalen 55:45
2. Slodowski Veit 0410014 USV Jena 56:14 + 0:29
3. Lubasch Mischa 0600001 OL Regio Burgdorf 57:21 + 1:36
4. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 59:14 + 3:29 6733
5. Zátka Josef PVP0100 C VSK Přírodní vědy Praha 59:34 + 3:49 6695
6. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 59:38 + 3:53 6688
7. Janischowsky Lukas 0690005 SpVgg Hainsacker 60:20 + 4:35
8. Piłkowski Tadeusz 53P9000 Team 360° 60:43 + 4:58
9. Lehner Quirin 0530002 OLG Regensburg 61:27 + 5:42
10. Stupal František JHB8603 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:53 + 8:08 6209
11. Srb Vladimír LPU7818 C OK Lokomotiva Pardubice 64:46 + 9:01 6109
12. Michalak Kacper 4HP0100 UNTS Warszawa 65:44 + 9:59
13. Janda Ondřej KAM0113 C OK Kamenice 67:15 + 11:30 5829
14. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 67:30 + 11:45 5801
15. Wandelt Aaron 0170012 MTV Seesen 69:06 + 13:21
16. Jalový Milan RBK8347 C SK Radioklub Blansko 69:29 + 13:44 5577
17. Zabořil Vojtěch TUR0110 C OOB TJ Turnov 70:16 + 14:31 5489
18. Kala Matěj NER - Kala 70:26 + 14:41
19. Dalfollo Alessio 0710010 Junior Team Trentino 71:14 + 15:29
20. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:24 + 15:39 5361
21. Näslund Emanuel 0720003 Skogslöparna 77:18 + 21:33
22. Janischowsky Daniel 0690004 SpVgg Hainsacker 77:59 + 22:14
23. Šrubař Michal ZBM8607 C SK Brno Žabovřesky 81:47 + 26:02 4191
24. Kleine Till 0230001 Westfalen 82:11 + 26:26
25. Klíma Kamil DKL8201 C KOB Kladno 84:40 + 28:55 3866
26. Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 85:49 + 30:04 3736
27. Buhler Stefan 71D9100 USV TU Dresden 91:41 + 35:56
28. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 95:40 + 39:55 2626
29. Klose Jan 0170008 MTV Seesen 105:02 + 49:17
Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
Léhar Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team DISK 0
Zschaeckel Robin 1QD9700 SV IHW Alex 78 Berlin DNS
Koch Jannis 0230003 Westfalen DNS
Lehner Korbian 0530001 OLG Regensburg DNS
Žaloudík Jiří KRN8600 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DNS 0

H21B 6.12 km, 190 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5740

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 49:20 6029
2. Synek Petr DOK0200 C OK Doksy 52:35 + 3:15 5670
3. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 53:56 + 4:36 5520
4. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 55:13 + 5:53 5379
5. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 58:36 + 9:16 5005
6. Sokol Petr NER - Sokol 58:37 + 9:17
7. Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice 60:34 + 11:14 4788
8. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 60:39 + 11:19 4778
9. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 60:51 + 11:31 4756
10. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:09 + 12:49 4613
11. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:12 + 13:52 4497
12. Raus Stefano 0440001 Italian Orienteering Federatio 63:28 + 14:08
13. Theiner Lukáš ABM9610 C KOB ALFA Brno 65:05 + 15:45 4289
14. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov 65:32 + 16:12 4239
15. Kovriha Dmytro 31D9100 SV Lengefeld 66:42 + 17:22
16. Drese Felix 0020019 OLV Uslar 67:51 + 18:31
17. Malý Jakub SVS9100 C Orientklub Vsetín 69:34 + 20:14 3793
18. Kycl Lukáš LBM0300 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 70:42 + 21:22 3668
19. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 72:11 + 22:51 3504
20. Kubec Michal DOK0103 C OK Doksy 76:26 + 27:06 3035
21. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 76:54 + 27:34 2983
22. Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 79:47 + 30:27 2664
23. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 81:28 + 32:08 2478
24. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 83:39 + 34:19 2237
25. Bugár Gergely 22H9200 Hegyisport Szentendre Egy. 87:43 + 38:23
26. Debiasi Dennis 0710009 Junior Team Trentino 87:50 + 38:30
27. Marhold Ondřej ZVO0101 C OB SK Zvole 97:08 + 47:48 748
28. Marhold Přemysl ZVO0301 B OB SK Zvole 100:16 + 50:56 401
29. Meduna Jakub DOK0000 C OK Doksy 101:26 + 52:06 273
30. Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 121:46 + 72:26 0
Eberwien Jakob 0020018 OLV Uslar DISK
Wolowczyk Michal 4HP9700 UNTS Warszawa DNS
Synek Antonín DOK0001 C OK Doksy DNS 0
Mižúr Šimon LME9443 SK Los Mělník DNS

H35A 6.45 km, 195 m, 23 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 50:57
2. Kääriäinen Tomi 71D8401 USV TU Dresden 51:25 + 0:28
3. Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov 52:06 + 1:09
4. Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 52:45 + 1:48
5. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 54:18 + 3:21
6. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:49 + 6:52
7. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 61:30 + 10:33
8. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:39 + 11:42
9. Łubis Michał 66P8501 UKS Azymut Pabianice 63:58 + 13:01
10. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 64:13 + 13:16
11. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 64:50 + 13:53
12. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 65:36 + 14:39
13. Mikluš Marián 0580001 Rapid Bratislava 66:11 + 15:14
14. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 66:35 + 15:38
15. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 67:23 + 16:26
16. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 67:31 + 16:34
17. Travnicek Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 69:39 + 18:42
18. Kraemer Peter 18D8400 Post SV Dresden 70:47 + 19:50
19. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 74:01 + 23:04
20. Kovář Jindřich MAS6800 C OOB Aš 74:02 + 23:05
21. Šutera Josef CET7901 C TJ Loko Česká Třebová 74:32 + 23:35
22. Všetečka Michal 0750001 NER - Tigi-Shu 74:46 + 23:49
23. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 76:35 + 25:38
24. Tůma Martin LIT8204 C KOB Litvínov 77:07 + 26:10
25. Furucz Dušan ZAK7100 C OK Netopýr Zákupy 77:54 + 26:57
26. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 78:59 + 28:02
27. Graumann Bodo 23D8800 ESV Lok Berlin-Schöneweide 79:16 + 28:19
28. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 79:33 + 28:36
29. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 81:11 + 30:14
30. Moraweck Sebastian 1VD8300 SG Zittau Süd 81:26 + 30:29
31. Lamy Christoph 0390001 OLV Potsdam 83:41 + 32:44
32. Jurkiewicz Patrik SCP7800 C OK Sparta Praha 93:45 + 42:48
33. Schmutterer Stefan 0370001 Schmutterer Familie 94:19 + 43:22
34. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 129:13 + 78:16
35. Trejbal Lukáš DKL8501 C KOB Kladno 135:10 + 84:13
Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA DISK
Fiala Jakub SLA8500 C SKOB Slaný DNS

H40A 4.75 km, 190 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bader Leif 18D8201 Post SV Dresden 31:11
2. Alonen Matti 0380001 Suunta Jyväskylä 34:08 + 2:57
3. Pabich Tomasz 66P8200 UKS Azymut Pabianice 34:30 + 3:19
4. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 37:42 + 6:31
5. Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 39:57 + 8:46
6. Purvys Virginijus 0300001 OK Klajunas 40:10 + 8:59
7. Thorsten Weigert 0310001 TV Jahn Wolfsburg 40:12 + 9:01
8. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 40:21 + 9:10
9. Pekárek Martin ONO7203 C SKOB Ostrov 40:52 + 9:41
10. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 41:35 + 10:24
11. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 43:16 + 12:05
12. Hašek Jakub 0560001 NER - Haškovi 43:17 + 12:06
13. Turek Jan SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 43:48 + 12:37
14. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 47:10 + 15:59
15. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 48:34 + 17:23
16. Janeček Petr DKP7905 C Oddíl OB Kotlářka 51:21 + 20:10
17. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 51:22 + 20:11
18. Valenčík Radim ZPV7901 C KOB ZPV Prostějov 59:37 + 28:26
19. Haenelt Stephan 0400001 OL Team Filder 60:41 + 29:30
Dunaev Anatolii 0070004 SC Königstein DNS
Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport Warszawa DNS

H40B 4.46 km, 150 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 43:41
2. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 45:54 + 2:13
3. Ek David 0480001 FK Göingarna 50:17 + 6:36
4. Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 51:51 + 8:10
5. Fiala Jan 0790001 NER - Wild Animals 53:07 + 9:26
6. Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Brno Žabovřesky 53:50 + 10:09
7. Podhrázský Zbyšek 0620001 NER - Podhrázský 56:58 + 13:17
8. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 57:07 + 13:26
9. Ramach Filip PBM8001 C TJ Spartak 1. brněnská 66:12 + 22:31
10. Holata Radek PDY8103 C Běhej Poděbrady 67:52 + 24:11
11. Kroupa Václav TTR8003 OOB Třebíč 67:53 + 24:12
12. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 77:15 + 33:34
13. Ufimtsev Ivan 31D7800 SV Lengefeld 87:28 + 43:47

H45A 4.84 km, 180 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horst Ingo 0070002 SC Königstein 33:53
2. Sjölund Stefan 0720005 Skogslöparna 35:08 + 1:15
3. Šrůta Milan BOR7703 C OK Jiskra Nový Bor 36:48 + 2:55
4. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 39:32 + 5:39
5. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 40:34 + 6:41
6. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 42:13 + 8:20
7. Schön André OL-Team Wehrsdorf 42:49 + 8:56
8. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 43:05 + 9:12
9. Kalenský Pavel SUL7600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 43:33 + 9:40
10. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 43:50 + 9:57
11. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 44:03 + 10:10
12. Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 44:58 + 11:05
13. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 45:40 + 11:47
14. Sandri Eddy 0710006 Junior Team Trentino 45:53 + 12:00
15. Hill Richard SLA7602 C SKOB Slaný 46:14 + 12:21
16. Lauri Pekka 0570001 Keravan Urheilijat 46:53 + 13:00
17. Bruns Eike 0550011 MTK Bad Harzburg 46:55 + 13:02
18. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 47:35 + 13:42
19. Freudenfeld Christoph 0160001 TSV Worpswede 47:50 + 13:57
20. Kouřimský Jan SLA7200 C SKOB Slaný 48:41 + 14:48
21. Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov 49:09 + 15:16
22. Knaup Jan 84D7700 MTV Braunschweig 49:33 + 15:40
23. Křížek Filip MAS7800 C OOB Aš 49:35 + 15:42
24. Poborský Petr EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 50:16 + 16:23
25. Nadera Dariusz 0800001 CX80 Polska 51:48 + 17:55
26. Krempiński Piotr 66P7600 UKS Azymut Pabianice 52:04 + 18:11
27. Kolář David LOU7700 C SK Moravan Louňovice 54:12 + 20:19
28. Kmínek Jan DOK7801 C OK Doksy 56:34 + 22:41
29. Urzua Paulo 0310005 TV Jahn Wolfsburg 56:46 + 22:53
30. Veselý Martin RBK7502 C SK Radioklub Blansko 57:06 + 23:13
31. Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 63:01 + 29:08
32. Přinda Lukáš VLI7701 C Slavia Liberec orienteering 68:00 + 34:07
33. Sadil Milan 0780001 NER - Šeberov 68:41 + 34:48
34. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:04 + 38:11
35. Pospíšil Radek TJP7802 C TJ Sokol Troja 72:39 + 38:46
Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín DNS

H45B 3.91 km, 125 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotka Petr OPI7300 C Orientační sporty Písek 48:22
2. Simr Pavel ROU7504 C SKOB Roudnice nad Labem 49:12 + 0:50
3. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 49:42 + 1:20
4. Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 50:44 + 2:22
5. Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 54:07 + 5:45
6. Erben Jiří STB7700 C TJ Stadion Nový Bor 55:28 + 7:06
7. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:45 + 7:23
8. Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 57:23 + 9:01
9. Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 57:58 + 9:36
10. Robotka Jan PBM7800 C TJ Spartak 1. brněnská 57:59 + 9:37
11. Hrstka Pavel SLA7501 C SKOB Slaný 63:59 + 15:37
12. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 64:23 + 16:01
13. Glier Jan OSN7701 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:12 + 16:50
14. Krejč