Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0799 | Jílková PavlaJílková Pavla | KOB Konice | C | 2069073 | 50 Kč |
TBM0756 | Kubáňová TerezaKubáňová Tereza | KOS TJ Tesla Brno | C | 230671 | 50 Kč |
KON0760 | Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla | KOB Konice | C | 2090865 | 50 Kč |
OSN0888 | Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 7208071 | 50 Kč |
TBM0853 | Skřivanková AnnaSkřivanková Anna | KOS TJ Tesla Brno | C | 2058523 | 50 Kč |
TBM0857 | Ryglová AdélaRyglová Adéla | KOS TJ Tesla Brno | C | 53244 | 50 Kč |
UOL0750 | Paulíčková TerezaPaulíčková Tereza | SOB Olomouc | C | 2069082 | 50 Kč |
JPV0952 | Hýblová EliškaHýblová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2080978 | 50 Kč |
TBM0780 | Vernerová HanaVernerová Hana | KOS TJ Tesla Brno | C | 2087664 | 50 Kč |
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | C | 49438 | 50 Kč |
TBM0778 | Sedláčková HanaSedláčková Hana | KOS TJ Tesla Brno | C | 50 Kč | |
TBM0758 | Dobrovolná AnnaDobrovolná Anna | KOS TJ Tesla Brno | C | 2081351 | 50 Kč |
RBK0751 | Venerová InesVenerová Ines | SK Radioklub Blansko | C | 2020714 | 50 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52617 | 50 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 50 Kč |
KSU0850 | Reichlová LucieReichlová Lucie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52619 | 50 Kč |
ZBM0752 | Finstrlová KristýnaFinstrlová Kristýna | SK Brno Žabovřesky | C | 2067231 | 50 Kč |
ZBM0850 | Kočová KláraKočová Klára | SK Brno Žabovřesky | C | 2061840 | 50 Kč |
ZBM0854 | Rotková VeronikaRotková Veronika | SK Brno Žabovřesky | C | 2103674 | 50 Kč |
ZBM0954 | Marková EvaMarková Eva | SK Brno Žabovřesky | C | 2115674 | 50 Kč |
RBKYYYY | Hanousková VeronikaHanousková Veronika | SK Radioklub Blansko | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0666 | Jílková LenkaJílková Lenka | KOB Konice | B | 2069072 | 50 Kč |
RBK0555 | Ježková IvanaJežková Ivana | SK Radioklub Blansko | B | 2115673 | 50 Kč |
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108881 | 50 Kč |
ADA0651 | Procházková DoubravkaProcházková Doubravka | OOB Spartak Adamov | B | 981840 | 50 Kč |
STE0653 | Burdová HelenaBurdová Helena | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108904 | 50 Kč |
UOL0651 | Šaňáková MarieŠaňáková Marie | SOB Olomouc | B | 2111803 | 50 Kč |
TBM0660 | Hlaváčová LucieHlaváčová Lucie | KOS TJ Tesla Brno | C | 232732 | 50 Kč |
STE0552 | Mikošková MarieMikošková Marie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108903 | 50 Kč |
TBM0659 | Doušková HanaDoušková Hana | KOS TJ Tesla Brno | B | 2083392 | 50 Kč |
TBM0653 | Fuchsová EmaFuchsová Ema | KOS TJ Tesla Brno | B | 2067204 | 50 Kč |
ZBM0552 | Finstrlová JulieFinstrlová Julie | SK Brno Žabovřesky | B | 2051495 | 50 Kč |
ZBM0553 | Ondrová AnnaOndrová Anna | SK Brno Žabovřesky | B | 2051474 | 50 Kč |
ZBM0558 | Mazálková KláraMazálková Klára | SK Brno Žabovřesky | 232419 | 50 Kč | |
ZBM0653 | Barnatová MagdaBarnatová Magda | SK Brno Žabovřesky | B | 2111757 | 50 Kč |
ZBM0655 | Mazálková LibušeMazálková Libuše | SK Brno Žabovřesky | 102 | 50 Kč | |
ABM0657 | Kurečková KláraKurečková Klára | KOB ALFA Brno | B | 337648 | 50 Kč |
ASU0698 | Pazderníková ZdeňkaPazderníková Zdeňka | Magnus Orienteering | B | 0 | 50 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | B | 301263 | 50 Kč |
KSU0656 | Stryková KarolínaStryková Karolína | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53652 | 50 Kč |
TBM0560 | Baláčová NatálieBaláčová Natálie | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083375 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | B | 1398997 | 50 Kč |
TBM0357 | Vedrová ElaVedrová Ela | KOS TJ Tesla Brno | B | 438603 | 50 Kč |
STE0451 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | SK SKI-OB Šternberk | B | 2102549 | 50 Kč |
VLI0359 | Bednaříková EmmaBednaříková Emma | Slavia Liberec orienteering | A | 9201326 | 50 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | A | 2035723 | 50 Kč |
TBM0360 | Králová JolanaKrálová Jolana | KOS TJ Tesla Brno | C | 8635873 | 50 Kč |
UOL0352 | Bídová MarkétaBídová Markéta | SOB Olomouc | C | 2124801 | 50 Kč |
ZBM0352 | Barnatová KláraBarnatová Klára | SK Brno Žabovřesky | B | 2094532 | 50 Kč |
ZBM0455 | Rotková MarkétaRotková Markéta | SK Brno Žabovřesky | A | 2103673 | 50 Kč |
ASU0499 | Vorlová EvaVorlová Eva | Magnus Orienteering | B | 406938 | 50 Kč |
TBM0554 | Dušková TerezaDušková Tereza | KOS TJ Tesla Brno | B | 232389 | 50 Kč |
UBM0451 | Čelechovská RadkaČelechovská Radka | MENISKOS Brno | C | 2049602 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | A | 2061817 | 80 Kč |
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | B | 2020728 | 80 Kč |
ZBM0252 | Bašeová KláraBašeová Klára | SK Brno Žabovřesky | B | 2092389 | 80 Kč |
ABM0362 | Mulíčková MarkétaMulíčková Markéta | KOB ALFA Brno | A | 2067328 | 80 Kč |
UOL0253 | Raclavská VlaďkaRaclavská Vlaďka | SOB Olomouc | A | 2092433 | 80 Kč |
UOL0251 | Raclavská ZuzanaRaclavská Zuzana | SOB Olomouc | B | 2092434 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM9952 | Utíkalová KateřinaUtíkalová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | A | 232865 | 80 Kč |
RBK9999 | Matušková JanaMatušková Jana | SK Radioklub Blansko | B | 2111809 | 80 Kč |
ZLH0051 | Novotná TerezaNovotná Tereza | OOB TJ Zlaté Hory | B | 1421909 | 80 Kč |
ASU0299 | Greschnerová TerezaGreschnerová Tereza | Magnus Orienteering | B | 7203336 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM8452 | Drábková ZuzanaDrábková Zuzana | KOS TJ Tesla Brno | 2125377 | 80 Kč | |
JPV7676 | Plachá AndreaPlachá Andrea | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102819 | 80 Kč |
KON8787 | Dittrichová PetraDittrichová Petra | KOB Konice | C | 515153 | 80 Kč |
PTE9474 | Vítková LucieVítková Lucie | TJ Sokol Ptení | C | 8849 | 80 Kč |
OSN6955 | Kamenická LenkaKamenická Lenka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 9690219 | 80 Kč |
TBM8870 | Chromá AdélaChromá Adéla | KOS TJ Tesla Brno | C | 888602 | 80 Kč |
PTE8350 | Krejčí LenkaKrejčí Lenka | TJ Sokol Ptení | C | 52485 | 80 Kč |
LBM8651 | Štěpánková PetraŠtěpánková Petra | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 2121006 | 80 Kč |
LPU9457 | Horová PavlaHorová Pavla | OK Lokomotiva Pardubice | R | 887927 | 80 Kč |
ZBM8379 | Křístková VeronikaKřístková Veronika | SK Brno Žabovřesky | C | 52865 | 80 Kč |
ZBM9451 | Chromá KateřinaChromá Kateřina | SK Brno Žabovřesky | E | 9201069 | 80 Kč |
ZBM9456 | Tesařová MarkétaTesařová Markéta | SK Brno Žabovřesky | E | 9201068 | 80 Kč |
PTE8750 | Cetkovská TerezaCetkovská Tereza | TJ Sokol Ptení | C | 2109697 | 80 Kč |
8XC8650 | Drašarová EvaDrašarová Eva | NER- Neregistrovani | 2102719 | 80 Kč | |
ZBM9452 | Tužilová MagdalénaTužilová Magdaléna | SK Brno Žabovřesky | E | 2020737 | 80 Kč |
UOL7651 | Janošíková LenkaJanošíková Lenka | SOB Olomouc | C | 301554 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 80 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109754 | 80 Kč |
TBM7377 | Ehlová PavlaEhlová Pavla | KOS TJ Tesla Brno | C | 52037 | 80 Kč |
SBR8050 | Good LudmilaGood Ludmila | SKOB Bruntál | C | 2092369 | 80 Kč |
TBM7654 | Štěpánková KateřinaŠtěpánková Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 2049566 | 80 Kč |
STE7556 | Lubrichová EvaLubrichová Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112743 | 80 Kč |
SBK8151 | Daňková VeronikaDaňková Veronika | KOB START Blansko | C | 8007503 | 80 Kč |
ZPV6970 | Karásková MarcelaKarásková Marcela | KOB ZPV Prostějov | C | 2092440 | 80 Kč |
TBM7371 | Schwabová KateřinaSchwabová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 7204507 | 80 Kč |
HLV7060 | Sedláčková JanaSedláčková Jana | OB Holešov z.s. | C | 416084 | 80 Kč |
RBK7451 | Broschová LucieBroschová Lucie | SK Radioklub Blansko | C | 2061836 | 80 Kč |
JPV7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2085577 | 80 Kč |
TBM7658 | Klíčová KateřinaKlíčová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083409 | 80 Kč |
JPV7474 | Hýblová IvetaHýblová Iveta | Oddíl OS SK Prostějov | 2080974 | 80 Kč | |
SBK7789 | Jágrová VlastaJágrová Vlasta | KOB START Blansko | C | 53205 | 80 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53489 | 80 Kč |
VBM7079 | Hiršová MarcelaHiršová Marcela | VSK Mendelu Brno | C | 7201756 | 80 Kč |
KSU7793 | Smolíková KateřinaSmolíková Kateřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067339 | 80 Kč |
KSU7787 | Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49418 | 80 Kč |
STE7251 | Janků RenataJanků Renata | SK SKI-OB Šternberk | C | 52502 | 80 Kč |
ZBM7551 | Urbánková LenkaUrbánková Lenka | SK Brno Žabovřesky | C | 2051480 | 80 Kč |
ZBM7653 | Chmelíková GabrielaChmelíková Gabriela | SK Brno Žabovřesky | C | 2115672 | 80 Kč |
ZBM8160 | Kočová LenkaKočová Lenka | SK Brno Žabovřesky | C | 815422 | 80 Kč |
ABM6654 | Obrátilová NaďaObrátilová Naďa | KOB ALFA Brno | C | 219257 | 80 Kč |
ABM6854 | Mokrá ReginaMokrá Regina | KOB ALFA Brno | C | 232740 | 80 Kč |
ABM7469 | Mulíčková EvaMulíčková Eva | KOB ALFA Brno | C | 52041 | 80 Kč |
SVS8151 | Bouzková KatkaBouzková Katka | Orientklub Vsetín | C | 53385 | 80 Kč |
TBM7761 | Doušková KláraDoušková Klára | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067214 | 80 Kč |
KSU7667 | Stryková VlastaStryková Vlasta | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446436 | 80 Kč |
UBM7451 | Čelechovská ZoraČelechovská Zora | MENISKOS Brno | C | 1410001 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 80 Kč |
ZPV6666 | Jarošová PetraJarošová Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52654 | 80 Kč |
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 80 Kč |
TBM7275 | Kubáňová JanaKubáňová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 7204525 | 80 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075676 | 80 Kč |
UOL5858 | Janošíková JaroslavaJanošíková Jaroslava | SOB Olomouc | C | 682075 | 80 Kč |
TBM6363 | Jašková MonikaJašková Monika | KOS TJ Tesla Brno | C | 410324 | 80 Kč |
KUO6499 | Mutinská ZdeňkaMutinská Zdeňka | KOB Ústí nad Orlicí | C | 51751 | 80 Kč |
47C6050 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | ASPV OA Šumperk | 433098 | 80 Kč | |
47C6850 | Ženčáková MarieŽenčáková Marie | ASPV OA Šumperk | 2032185 | 80 Kč | |
BBM6550 | Peřinková IrenaPeřinková Irena | BETA URSUS Rosice | C | 331257 | 80 Kč |
JPV6363 | Vavrečková IvanaVavrečková Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52864 | 80 Kč |
JPV6677 | Uchytilová JanaUchytilová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52863 | 80 Kč |
UOL6951 | Kašparová IvanaKašparová Ivana | SOB Olomouc | C | 2032169 | 80 Kč |
UOL6653 | Šimková HanaŠimková Hana | SOB Olomouc | C | 52476 | 80 Kč |
TBM7258 | Hlaváčová ŠárkaHlaváčová Šárka | KOS TJ Tesla Brno | C | 49656 | 80 Kč |
STE7150 | Mikošková IvetaMikošková Iveta | SK SKI-OB Šternberk | C | 2113042 | 80 Kč |
STE6751 | Neumannová KamilaNeumannová Kamila | SK SKI-OB Šternberk | C | 52514 | 80 Kč |
TBM7060 | Doušková VlastaDoušková Vlasta | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067215 | 80 Kč |
VBM6155 | Bravená AlexandraBravená Alexandra | VSK Mendelu Brno | C | 682079 | 80 Kč |
VBM6655 | Chroustová PetraChroustová Petra | VSK Mendelu Brno | C | 9102082 | 80 Kč |
VBM5754 | Dokoupilová ZuzanaDokoupilová Zuzana | VSK Mendelu Brno | C | 53306 | 80 Kč |
ZLH7050 | Novotná JitkaNovotná Jitka | OOB TJ Zlaté Hory | C | 361929 | 80 Kč |
TBM7260 | Fuchsová MarcelaFuchsová Marcela | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067207 | 80 Kč |
ZBM5582 | Kabáthová JitkaKabáthová Jitka | SK Brno Žabovřesky | C | 232005 | 80 Kč |
ABM7052 | Odehnalová KamilaOdehnalová Kamila | KOB ALFA Brno | C | 332950 | 80 Kč |
ASU6099 | Strachotová EvaStrachotová Eva | Magnus Orienteering | C | 52560 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM5253 | Cigošová AnnaCigošová Anna | KOS TJ Tesla Brno | C | 410192 | 80 Kč |
TBM4451 | Liščinská EvaLiščinská Eva | KOS TJ Tesla Brno | C | 49660 | 80 Kč |
TZL5254 | Horynová EvaHorynová Eva | SKOB Zlín | C | 8930 | 80 Kč |
SOP4851 | Suchánková LibušeSuchánková Libuše | OOB TJ Slezan Opava | C | 446344 | 80 Kč |
HAV6250 | Sochorová HanaSochorová Hana | OB Havířov | C | 52943 | 80 Kč |
TZL5757 | Jelínková DagmarJelínková Dagmar | SKOB Zlín | C | 207823 | 80 Kč |
UOL5651 | Künstlerová MiladaKünstlerová Milada | SOB Olomouc | C | 52445 | 80 Kč |
JPV5757 | Dudíková EvaDudíková Eva | Oddíl OS SK Prostějov | C | 307335 | 80 Kč |
PZR5051 | Křížová ZdenkaKřížová Zdenka | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2023804 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM0717 | Ptáček JonášPtáček Jonáš | KOS TJ Tesla Brno | B | 232730 | 50 Kč |
RBK0801 | Ježek DavidJežek David | SK Radioklub Blansko | C | 2103681 | 50 Kč |
JPV0707 | Plachý OndřejPlachý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108899 | 50 Kč |
TBM0800 | Denemarek MaxDenemarek Max | KOS TJ Tesla Brno | C | 7080127 | 50 Kč |
TBM0710 | Schwab FilipSchwab Filip | KOS TJ Tesla Brno | C | 53234 | 50 Kč |
TBM0804 | Hájek ŠtěpánHájek Štěpán | KOS TJ Tesla Brno | C | 2103778 | 50 Kč |
TBM0812 | Caha MichalCaha Michal | KOS TJ Tesla Brno | C | zapůjčit | 50 Kč |
ZBM0706 | Marek FilipMarek Filip | SK Brno Žabovřesky | C | 2092361 | 50 Kč |
ZBM0708 | Chmelík RobertChmelík Robert | SK Brno Žabovřesky | C | 434832 | 50 Kč |
ZBM0805 | Saitl DavidSaitl David | SK Brno Žabovřesky | C | 2103687 | 50 Kč |
UOL0801 | Kubíček VavřinecKubíček Vavřinec | SOB Olomouc | C | 2113097 | 50 Kč |
PTE0808 | Mikuš MatějMikuš Matěj | TJ Sokol Ptení | C | 2102680 | 50 Kč |
TBM0904 | Doušek VilémDoušek Vilém | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067212 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BBM0502 | Dvořák JakubDvořák Jakub | BETA URSUS Rosice | C | 2085655 | 50 Kč |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075670 | 50 Kč |
TBM0621 | Vedra TobiášVedra Tobiáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 446444 | 50 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061762 | 50 Kč |
VLI0509 | Bednařík VilémBednařík Vilém | Slavia Liberec orienteering | B | 9201561 | 50 Kč |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | C | 682687 | 50 Kč |
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | C | 428201 | 50 Kč |
RBK0606 | Brosch OndřejBrosch Ondřej | SK Radioklub Blansko | B | 2061789 | 50 Kč |
UOL0502 | Vodička IgorVodička Igor | SOB Olomouc | B | 7200909 | 50 Kč |
TBM0608 | Svirák JonatanSvirák Jonatan | KOS TJ Tesla Brno | C | 2087656 | 50 Kč |
TBM0603 | Fuchs MarekFuchs Marek | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067206 | 50 Kč |
KSU0626 | Jordán AlexandrJordán Alexandr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056276 | 50 Kč |
KSU0502 | Tomanek LukášTomanek Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 49316 | 50 Kč |
ZBM0509 | Baše MatějBaše Matěj | SK Brno Žabovřesky | B | 2092394 | 50 Kč |
ZBM0602 | Koča VojtěchKoča Vojtěch | SK Brno Žabovřesky | B | 2051511 | 50 Kč |
ZBM0603 | Lasota JanLasota Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 2067241 | 50 Kč |
ZBM0604 | Urbánek TomášUrbánek Tomáš | SK Brno Žabovřesky | B | 2061850 | 50 Kč |
ZBM0605 | Kučera TomášKučera Tomáš | SK Brno Žabovřesky | B | 1403415 | 50 Kč |
ASU0547 | Greschner AdamGreschner Adam | Magnus Orienteering | C | 9132 | 50 Kč |
ASU0546 | Kobylka DavidKobylka David | Magnus Orienteering | C | 2102553 | 50 Kč |
AOP0600 | Borunský MatějBorunský Matěj | Orientační Běh Opava | B | 428264 | 50 Kč |
TBM0606 | Folprecht MatyášFolprecht Matyáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 2801025 | 50 Kč |
VBM0602 | Šťastný KristiánŠťastný Kristián | VSK Mendelu Brno | zapůjčit | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | B | 1418768 | 50 Kč |
RBK0405 | Ježek FilipJežek Filip | SK Radioklub Blansko | C | 2103684 | 50 Kč |
TBM0326 | Lička AdamLička Adam | KOS TJ Tesla Brno | A | 7202856 | 50 Kč |
JPV0306 | Poláček LukášPoláček Lukáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108865 | 50 Kč |
TBM0404 | Ehl OndřejEhl Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | A | 410340 | 50 Kč |
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 50 Kč |
PLU0301 | Karásek FrantišekKarásek František | TJ SOKOL Plumlov | 52488 | 50 Kč | |
TBM0401 | Doušek TomášDoušek Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | A | 7207618 | 50 Kč |
RBK0402 | Fousek MatějFousek Matěj | SK Radioklub Blansko | C | 1413719 | 50 Kč |
RBK0403 | Fousek VojtěchFousek Vojtěch | SK Radioklub Blansko | B | 1414504 | 50 Kč |
ZLH0301 | Novotný ErikNovotný Erik | OOB TJ Zlaté Hory | B | 2020722 | 50 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446437 | 50 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2058480 | 50 Kč |
KSU0333 | Patterman ProkopPatterman Prokop | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 442865 | 50 Kč |
STE0404 | Janků MartinJanků Martin | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035728 | 50 Kč |
ZBM0302 | Urbánek AdamUrbánek Adam | SK Brno Žabovřesky | A | 2042526 | 50 Kč |
ZBM0411 | Chmelík AlbertChmelík Albert | SK Brno Žabovřesky | C | 2085641 | 50 Kč |
ASU0448 | Štoudek MartinŠtoudek Martin | Magnus Orienteering | B | 53112 | 50 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 229473 | 50 Kč |
RBK0404 | Hanousek MatějHanousek Matěj | SK Radioklub Blansko | B | 301286 | 50 Kč |
KSU0403 | Šperlich JanŠperlich Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2082903 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075675 | 80 Kč |
UOL0201 | Dostál FrantišekDostál František | SOB Olomouc | B | 2088178 | 80 Kč |
JPV0123 | Holusek JiříHolusek Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 7208224 | 80 Kč |
TBM0406 | Gryc OndřejGryc Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | A | 888648 | 80 Kč |
UOL0104 | Šimek ŠtěpánŠimek Štěpán | SOB Olomouc | B | 52729 | 80 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2058486 | 80 Kč |
UBM0202 | Čelechovský MatějČelechovský Matěj | MENISKOS Brno | B | 2049604 | 120 Kč |
UOL0202 | Jedzok VojtěchJedzok Vojtěch | SOB Olomouc | C | 2112759 | 120 Kč |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | B | 1407427 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 2070842 | 80 Kč |
TBM0106 | Gryc VojtěchGryc Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | A | 8645931 | 80 Kč |
RBK0002 | Berka OtakarBerka Otakar | SK Radioklub Blansko | C | 2020715 | 80 Kč |
ZBM9905 | Kinc MartinKinc Martin | SK Brno Žabovřesky | B | 9101671 | 80 Kč |
ABM9901 | Florián VojtěchFlorián Vojtěch | KOB ALFA Brno | A | 438043 | 80 Kč |
ZBM9908 | Bžatek VojtěchBžatek Vojtěch | SK Brno Žabovřesky | C | 2042540 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MBM8740 | Zelinka JiříZelinka Jiří | O-mikron | C | 232019 | 80 Kč |
TBM7120 | Ptáček OndřejPtáček Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083358 | 80 Kč |
JPV8235 | Perknovský RadimPerknovský Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52475 | 80 Kč |
PLU8100 | Začal MartinZačal Martin | TJ SOKOL Plumlov | C | zapůjčit | 80 Kč |
ZAM8401 | Andrš PetrAndrš Petr | OB T.J. Sokol Žamberk | C | 2083373 | 80 Kč |
TBM7701 | Ehl JiříEhl Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 887901 | 80 Kč |
TBM7402 | Vedra DavidVedra David | KOS TJ Tesla Brno | C | 436405 | 80 Kč |
KUO8301 | Štěpánek MilanŠtěpánek Milan | KOB Ústí nad Orlicí | C | 52322 | 80 Kč |
OSN6004 | Kamenický RadanKamenický Radan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 9601003 | 80 Kč |
OSN9549 | Kamenický JeronýmKamenický Jeroným | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 551995 | 80 Kč |
TBM7044 | Rygl JaroslavRygl Jaroslav | KOS TJ Tesla Brno | C | 501884 | 80 Kč |
TBM6116 | Hlaváč JiříHlaváč Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 53247 | 80 Kč |
NNN9500 | Šrom JakubŠrom Jakub | Neregistrovaní | 2042538 | 80 Kč | |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2085619 | 80 Kč |
ZPV7900 | Karásek MichalKarásek Michal | KOB ZPV Prostějov | C | 433096 | 80 Kč |
VBM7401 | Kořan PavelKořan Pavel | VSK Mendelu Brno | C | 889316 | 80 Kč |
TBM8841 | Chromý AdamChromý Adam | KOS TJ Tesla Brno | E | 896975 | 80 Kč |
KSU7410 | Tomanek DanielTomanek Daniel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 7200324 | 80 Kč |
25H7100 | Tornai SzabolcsTornai Szabolcs | (HUN) Szabi SE | 9127807 | 80 Kč | |
ZBM8309 | Chvátal LukášChvátal Lukáš | SK Brno Žabovřesky | C | 348120 | 80 Kč |
ZBM8411 | Liščinský TomášLiščinský Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 2103680 | 80 Kč |
ZBM9101 | Zimmermann ŠtěpánZimmermann Štěpán | SK Brno Žabovřesky | E | 911220 | 80 Kč |
PLU7931 | Krtička JanKrtička Jan | TJ SOKOL Plumlov | C | 2067929 | 80 Kč |
ABM9409 | Obrátil ŠtěpánObrátil Štěpán | KOB ALFA Brno | C | 886825 | 80 Kč |
SVS7901 | Bouzek PetrBouzek Petr | Orientklub Vsetín | C | 53388 | 80 Kč |
VPM7905 | Jirka JakubJirka Jakub | KOS Slavia Plzeň | C | 8252429 | 80 Kč |
OSN6005 | Wurzel BřetislavWurzel Břetislav | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8006005 | 80 Kč |
OSN8900 | Goncalves JoaoGoncalves Joao | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 52146 | 80 Kč |
ZBM8833 | Bořil TomášBořil Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 681876 | 80 Kč |
JPV8101 | Jurenka PavelJurenka Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 210 8915 | 80 Kč |
STE79XX | MusilMusil | SK SKI-OB Šternberk | 80 Kč | ||
JPV8917 | Dudík PetrDudík Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52870 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP7201 | Podivínský TomášPodivínský Tomáš | OK Sparta Praha | C | 51557 | 80 Kč |
TBM5711 | Minařík LubošMinařík Luboš | KOS TJ Tesla Brno | C | 53235 | 80 Kč |
JPV8303 | Hubáček OndřejHubáček Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52843 | 80 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 920681 | 80 Kč |
ZBM7507 | Chmelík PetrChmelík Petr | SK Brno Žabovřesky | C | 2115675 | 80 Kč |
ZBM8418 | Hrazdil JiříHrazdil Jiří | SK Brno Žabovřesky | C | 682621 | 80 Kč |
ABM9205 | Bouška TomášBouška Tomáš | KOB ALFA Brno | C | 337647 | 80 Kč |
VSP5000 | Hořínek JaroslavHořínek Jaroslav | USK Praha | C | 51643 | 80 Kč |
PTE8204 | Mikuš OldřichMikuš Oldřich | TJ Sokol Ptení | C | 8830 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PTE7700 | Martinek PavelMartinek Pavel | TJ Sokol Ptení | C | 52740 | 80 Kč |
RBK7201 | Ježek PetrJežek Petr | SK Radioklub Blansko | C | 7300188 | 80 Kč |
TBM6747 | Horký TomášHorký Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 49659 | 80 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602629 | 80 Kč |
OOL7501 | Binar RobertBinar Robert | SK Haná orienteering | C | 681853 | 80 Kč |
ADA7512 | Procházka JiříProcházka Jiří | OOB Spartak Adamov | C | 49864 | 80 Kč |
STE7600 | Burda TomášBurda Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2118486 | 80 Kč |
SBK7541 | Daněk RomanDaněk Roman | KOB START Blansko | C | 8008112 | 80 Kč |
47C6100 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | ASPV OA Šumperk | 2060274 | 80 Kč | |
ADA5901 | Mareček JiříMareček Jiří | OOB Spartak Adamov | C | 2032120 | 80 Kč |
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 2070849 | 80 Kč |
XBM7107 | Šňupárek MartinŠňupárek Martin | ABND RACING TEAM | 7205008 | 80 Kč | |
HAV6301 | Sochor TomášSochor Tomáš | OB Havířov | C | 515436 | 80 Kč |
HAV5701 | Jakobi ZdeněkJakobi Zdeněk | OB Havířov | C | 336721 | 80 Kč |
HAV6302 | Krhut LiborKrhut Libor | OB Havířov | C | 303932 | 80 Kč |
RBK7111 | Brosch PetrBrosch Petr | SK Radioklub Blansko | C | 2061849 | 80 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 2011817 | 80 Kč |
JPV7501 | Chmelář JanChmelář Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2113078 | 80 Kč |
TBM7511 | Hájek OndřejHájek Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | 53269 | 80 Kč |
TBM6901 | Král JanKrál Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 7200328 | 80 Kč |
UOL7701 | Paulíček MichalPaulíček Michal | SOB Olomouc | C | 2118494 | 80 Kč |
RBK7801 | Fousek MartinFousek Martin | SK Radioklub Blansko | C | 1413717 | 80 Kč |
TBM7401 | Schwab DavidSchwab David | KOS TJ Tesla Brno | C | 1700079 | 80 Kč |
UOL7503 | Smékal DavidSmékal David | SOB Olomouc | C | 886282 | 80 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 80 Kč |
KSU7337 | Patterman PavelPatterman Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446410 | 80 Kč |
JPV8237 | Vlach JanVlach Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 210440 | 80 Kč |
ZBM6700 | Coufal SvatošCoufal Svatoš | SK Brno Žabovřesky | C | 1396843 | 80 Kč |
ZBM7402 | Baše TomášBaše Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 114 | 80 Kč |
ZBM7704 | Rotek PavelRotek Pavel | SK Brno Žabovřesky | C | 2103682 | 80 Kč |
ZBM8206 | Koča JaroslavKoča Jaroslav | SK Brno Žabovřesky | C | 301217 | 80 Kč |
ABM6611 | Mokrý JanMokrý Jan | KOB ALFA Brno | C | 232736 | 80 Kč |
ABM7405 | Mulíček OndřejMulíček Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 337650 | 80 Kč |
ASU7848 | Greschner LubošGreschner Luboš | Magnus Orienteering | C | 7203335 | 80 Kč |
RBK7919 | Procházka JanProcházka Jan | SK Radioklub Blansko | 80 Kč | ||
AOP7402 | Borunský TomášBorunský Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 682655 | 80 Kč |
PBM7302 | Trš LubomírTrš Lubomír | TJ Spartak 1. brněnská | C | 682097 | 80 Kč |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 2044889 | 80 Kč |
RBK7401 | Hanousek KamilHanousek Kamil | SK Radioklub Blansko | C | 2115695 | 80 Kč |
TBM7400 | Dušek VladimírDušek Vladimír | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083369 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PTE6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | TJ Sokol Ptení | C | 8828 | 80 Kč |
ZPV5706 | Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 231248 | 80 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 80 Kč |
JPV7214 | Poláček LubošPoláček Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112735 | 80 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 80 Kč |
JPV6515 | Plachý MartinPlachý Martin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2103780 | 80 Kč |
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 80 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 51873 | 80 Kč |
PLU6219 | Kubeš JaromírKubeš Jaromír | TJ SOKOL Plumlov | C | 52500 | 80 Kč |
TBM6201 | Jašek MilanJašek Milan | KOS TJ Tesla Brno | C | 232747 | 80 Kč |
KUO6501 | Mutinský ViktorMutinský Viktor | KOB Ústí nad Orlicí | C | 51752 | 80 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075678 | 80 Kč |
TBM6709 | Gryc JanGryc Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53233 | 80 Kč |
SBK6301 | Buřt VladimírBuřt Vladimír | KOB START Blansko | C | 2102705 | 80 Kč |
JPV6526 | Soldán VladimírSoldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2020730 | 80 Kč |
HLV6404 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 53827 | 80 Kč |
STE7103 | Mikoška EmanMikoška Eman | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112775 | 80 Kč |
JPV7202 | Hýbl DušanHýbl Dušan | Oddíl OS SK Prostějov | 2080971 | 80 Kč | |
VBM6000 | Hirš LiborHirš Libor | VSK Mendelu Brno | C | 7201772 | 80 Kč |
VBM6501 | Jordanov NikolajJordanov Nikolaj | VSK Mendelu Brno | C | 410321 | 80 Kč |
ZLH7001 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7001234 | 80 Kč |
TBM7101 | Fuchs JanFuchs Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067208 | 80 Kč |
LBM6113 | Korpas JaroslavKorpas Jaroslav | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 1409878 | 80 Kč |
ZPV6425 | Dokoupil VojtěchDokoupil Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 52596 | 80 Kč |
65X6700 | Auermüller VítAuermüller Vít | Laněk | 2088711 | 80 Kč | |
AOP6602 | Cetl VladimírCetl Vladimír | Orientační Běh Opava | C | 307338 | 80 Kč |
ABM6701 | Smutný RadekSmutný Radek | KOB ALFA Brno | C | 438049 | 80 Kč |
ABM7047 | Palát MarekPalát Marek | KOB ALFA Brno | C | 80 Kč | |
ABM7124 | Svoboda PetrSvoboda Petr | KOB ALFA Brno | C | 49694 | 80 Kč |
ABM7210 | Kurečka RobertKurečka Robert | KOB ALFA Brno | C | 2060216 | 80 Kč |
NNN6515 | Tužil PetrTužil Petr | Neregistrovaní | 2045249 | 80 Kč | |
OOL6303 | Konečný JiříKonečný Jiří | SK Haná orienteering | C | 342524 | 80 Kč |
UOL6500 | Kubíček JiříKubíček Jiří | SOB Olomouc | C | 1410004 | 80 Kč |
UOL6600 | Raclavský VladislavRaclavský Vladislav | SOB Olomouc | C | 2087712 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
65C5900 | Fráňa PavelFráňa Pavel | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 2060222 | 80 Kč | |
UOL5600 | Janošík ZdeněkJanošík Zdeněk | SOB Olomouc | C | zapůjčit | 80 Kč |
TBM5807 | Šebesta VlastislavŠebesta Vlastislav | KOS TJ Tesla Brno | C | 410327 | 80 Kč |
TZL5402 | Slováček RudolfSlováček Rudolf | SKOB Zlín | C | 2070844 | 80 Kč |
47C6000 | Felkl LuděkFelkl Luděk | ASPV OA Šumperk | 52589 | 80 Kč | |
UOL5201 | Janošík AntonínJanošík Antonín | SOB Olomouc | C | 2092418 | 80 Kč |
RBK5307 | Henek MilanHenek Milan | SK Radioklub Blansko | C | 52078 | 80 Kč |
SBK6201 | Peťovský JanPeťovský Jan | KOB START Blansko | C | 52076 | 80 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 80 Kč |
TZL5102 | Jelínek VítJelínek Vít | SKOB Zlín | C | 7209285 | 80 Kč |
BBM5300 | Ptáček LadislavPtáček Ladislav | BETA URSUS Rosice | C | 2113090 | 80 Kč |
TBM5003 | Zabloudil PavelZabloudil Pavel | KOS TJ Tesla Brno | C | 53256 | 80 Kč |
VBM4410 | Bauer EmilBauer Emil | VSK Mendelu Brno | C | 2087637 | 80 Kč |
LBM5401 | Štěpánek JiříŠtěpánek Jiří | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 2122244 | 80 Kč |
VBM5613 | Potěšil VáclavPotěšil Václav | VSK Mendelu Brno | C | 53237 | 80 Kč |
PZR4417 | Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 51994 | 80 Kč |
ADA5505 | Věžník AntonínVěžník Antonín | OOB Spartak Adamov | C | 52712 | 80 Kč |
ADA5111 | Truhlář KarelTruhlář Karel | OOB Spartak Adamov | C | 2032151 | 80 Kč |
ABM4902 | Šnyrch FrantišekŠnyrch František | KOB ALFA Brno | C | 52521 | 80 Kč |
ASU5600 | Strachota JaroslavStrachota Jaroslav | Magnus Orienteering | C | 52556 | 80 Kč |
SVS5501 | Maliňák JosefMaliňák Josef | Orientklub Vsetín | C | 53389 | 80 Kč |
UOL5402 | Bednář JanBednář Jan | SOB Olomouc | C | 52473 | 80 Kč |
AOP5301 | Krmášek BohdanKrmášek Bohdan | Orientační Běh Opava | C | 7207625 | 120 Kč |
STE5902 | Neumann JaroslavNeumann Jaroslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 8276 | 80 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 52549 | 80 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51917 | 80 Kč |
SBR4701 | Blažek VáclavBlažek Václav | SKOB Bruntál | C | 51904 | 80 Kč |
UOL4602 | Gottfried JanGottfried Jan | SOB Olomouc | C | 352323 | 80 Kč |
ZLH4800 | Novotný StanislNovotný Stanisl | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52762 | 80 Kč |
BBM5100 | Denemarek OldřichDenemarek Oldřich | BETA URSUS Rosice | C | 7510216 | 80 Kč |
TBM4231 | Dufek JanDufek Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083416 | 80 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 80 Kč |
PZR4800 | Kříž PavelKříž Pavel | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2023807 | 80 Kč |
BOV4901 | Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil | TJ Baník Ostrava OKD | C | 51370 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0929 | Dostál LukášDostál Lukáš | KOB Konice | C | 2111763 | 50 Kč |
STE0852 | Burdová HanaBurdová Hana | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112745 | 50 Kč |
PLU0851 | Štefková MichaelaŠtefková Michaela | TJ SOKOL Plumlov | 50 Kč | ||
PLU0900 | Hřivňák PetrHřivňák Petr | TJ SOKOL Plumlov | 50 Kč | ||
JPV0900 | Chmelář FilipChmelář Filip | Oddíl OS SK Prostějov | C | 50 Kč | |
STE0807 | Mikoška JanMikoška Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112769 | 50 Kč |
PLU1000 | Slepánek KryštofSlepánek Kryštof | TJ SOKOL Plumlov | C | 50 Kč | |
TBM1058 | Caha JanaCaha Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | zapůjčit | 50 Kč |
KSU1100 | Štábl VítŠtábl Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53668 | 50 Kč |
ZBM0853 | Růžičková AgátaRůžičková Agáta | SK Brno Žabovřesky | C | 104 | 50 Kč |
ZBM0953 | Coufalová ReaCoufalová Rea | SK Brno Žabovřesky | C | 2092385 | 50 Kč |
ZBM1051 | Bašeová JolanaBašeová Jolana | SK Brno Žabovřesky | C | 2103690 | 50 Kč |
KON0757 | Benešová AnežkaBenešová Anežka | KOB Konice | C | 361996 | 50 Kč |
KON0787 | Hájková MichaelaHájková Michaela | KOB Konice | C | 08898 | 50 Kč |
PLU0802 | Pustějovský MatyášPustějovský Matyáš | TJ SOKOL Plumlov | 682345 | 50 Kč | |
UOL1150 | Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena | SOB Olomouc | C | 2113056 | 50 Kč |
PTE0850 | Vrbová MarieVrbová Marie | TJ Sokol Ptení | C | 2102681 | 50 Kč |
PTE0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | TJ Sokol Ptení | C | 2102682 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM1001 | Kubáň PatrikKubáň Patrik | KOS TJ Tesla Brno | C | 232025 | 50 Kč |
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2081370 | 50 Kč |
JPV0909 | Matečný MatyášMatečný Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075677 | 50 Kč |
KON1062 | Dostálová JohanaDostálová Johana | KOB Konice | C | 361976 | 50 Kč |
ADA1001 | Procházka FerdinandProcházka Ferdinand | OOB Spartak Adamov | C | 2073729 | 50 Kč |
TBM1351 | Vedrová AnikaVedrová Anika | KOS TJ Tesla Brno | C | 2103788 | 50 Kč |
SBK1010 | Daněk FrantišekDaněk František | KOB START Blansko | 811213 | 50 Kč | |
NNN0899 | Fučíková BarboraFučíková Barbora | Neregistrovaní | 2049578 | 50 Kč | |
NNN0749 | Fučík TomášFučík Tomáš | Neregistrovaní | 2049577 | 50 Kč | |
TBM1188 | Schwabová BarboraSchwabová Barbora | KOS TJ Tesla Brno | C | 53273 | 50 Kč |
1XC1200 | Skřivanek FrantišekSkřivanek František | Skřivankovi | 52592 | 50 Kč | |
HLV1000 | Sedláček MatějSedláček Matěj | OB Holešov z.s. | C | 53833 | 50 Kč |
RBK1151 | Broschová AlžbětaBroschová Alžběta | SK Radioklub Blansko | C | 2061781 | 50 Kč |
TBM1201 | Hájek VojtěchHájek Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | C | 230663 | 50 Kč |
NNNJAKU | Lasota JakubLasota Jakub | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
ZBM1003 | Kyncl OndřejKyncl Ondřej | SK Brno Žabovřesky | C | 2115684 | 50 Kč |
ZBM1100 | Koča FrantišekKoča František | SK Brno Žabovřesky | C | 2111735 | 50 Kč |
ZBM1260 | Chaloupková KláraChaloupková Klára | SK Brno Žabovřesky | C | 2102805 | 50 Kč |
KON0909 | Beneš JanBeneš Jan | KOB Konice | C | 52722 | 50 Kč |
KON1010 | Čeřovský FilipČeřovský Filip | KOB Konice | C | 2020738 | 50 Kč |
NNNMATE | Chaloupka MatějChaloupka Matěj | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
NNNFAFA | Fráňová AnežkaFráňová Anežka | Neregistrovaní | 446435 | 50 Kč | |
KSU0901 | Růžička MatějRůžička Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2051494 | 50 Kč |
RBK1551 | Jágrová AnetaJágrová Aneta | SK Radioklub Blansko | 49682 | 50 Kč | |
RBK1552 | Jágrová ZuzanaJágrová Zuzana | SK Radioklub Blansko | 50 Kč | ||
RBK1553 | Procházková MagdaProcházková Magda | SK Radioklub Blansko | 50 Kč | ||
RBK1554 | Faggianelli PavelFaggianelli Pavel | SK Radioklub Blansko | 50 Kč | ||
SSU1150 | Tichá AnnaTichá Anna | SK Severka Šumperk | C | 2111615 | 50 Kč |
PBM7375 | Tršová DanielaTršová Daniela | TJ Spartak 1. brněnská | C | 53539 | 50 Kč |
PTE1051 | Bábková AmálieBábková Amálie | TJ Sokol Ptení | C | 2102683 | 50 Kč |
PTE1000 | Příhoda OndřejPříhoda Ondřej | TJ Sokol Ptení | C | 2102684 | 50 Kč |
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | C | 428280 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
5RX7000 | Matuška PavelMatuška Pavel | NNN | 2801035 | 50 Kč | |
JPV0520 | Poláček TomášPoláček Tomáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108908 | 50 Kč |
9MX5800 | Buráň ZdeněkBuráň Zdeněk | BzB | zapůjčit | 50 Kč | |
9MX7050 | Buráňová HanaBuráňová Hana | BzB | zapůjčit | 50 Kč | |
JPV5959 | Papoušková RadkaPapoušková Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045209 | 50 Kč |
JPV0567 | Matečná SofieMatečná Sofie | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045208 | 50 Kč |
JPV0579 | Hrubá KláraHrubá Klára | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2078581 | 50 Kč |
JPV0404 | Hrubý LukášHrubý Lukáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2078582 | 50 Kč |
JPV7901 | Hrubý OndřejHrubý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2092405 | 50 Kč |
KON0222 | Havelka JanHavelka Jan | KOB Konice | C | 52718 | 50 Kč |
3SZ5250 | Volencova IvanaVolencova Ivana | Neregistrovaní | 2103245 | 50 Kč | |
STE1701 | Burdová OlgaBurdová Olga | SK SKI-OB Šternberk | 50 Kč | ||
ZAM8552 | Kmentová LenkaKmentová Lenka | OB T.J. Sokol Žamberk | C | 2108886 | 50 Kč |
JPV9899 | Soldánová TerezaSoldánová Tereza | Oddíl OS SK Prostějov | B | 1007537 | 50 Kč |
25C6750 | Chmelařová BlankaChmelařová Blanka | péčkaři | 8885 | 50 Kč | |
UOL4201 | Šubrt ZdeněkŠubrt Zdeněk | SOB Olomouc | C | 52467 | 50 Kč |
NNNMARE | Lasota MarekLasota Marek | Neregistrovaní | 2087636 | 50 Kč | |
4ZZ7300 | Kurdiovsky EduardKurdiovsky Eduard | Eda a Pavča | zapůjčit | 50 Kč | |
TBM7009 | Dobrovolný VladimírDobrovolný Vladimír | KOS TJ Tesla Brno | 2083370 | 50 Kč | |
ZLH9851 | Novotná KláraNovotná Klára | OOB TJ Zlaté Hory | A | 331363 | 50 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058462 | 50 Kč |
KSU7499 | Reichlová JiřinaReichlová Jiřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067330 | 50 Kč |
5JZ9600 | Borkovcová LenkaBorkovcová Lenka | LeTom | zapůjčit | 50 Kč | |
ZBM7303 | Urbánek PetrUrbánek Petr | SK Brno Žabovřesky | C | 2103688 | 50 Kč |
ZBM7850 | Vršková DagmarVršková Dagmar | SK Brno Žabovřesky | C | 2094515 | 50 Kč |
8XC8400 | Drašar MartinDrašar Martin | NER- Neregistrovani | 2102691 | 50 Kč | |
ASU6749 | Kobylka RomanKobylka Roman | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
NNNFPFP | Fráňa PetrFráňa Petr | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
UOL0252 | Raclavská LenkaRaclavská Lenka | SOB Olomouc | B | 2092435 | 50 Kč |
SSU6750 | Tichá DanielaTichá Daniela | SK Severka Šumperk | C | 50 Kč | |
PTE8365 | Mikušová IvanaMikušová Ivana | TJ Sokol Ptení | C | 8831 | 50 Kč |
PTE0152 | Fajstlová AdélaFajstlová Adéla | TJ Sokol Ptení | C | 2102713 | 50 Kč |
PTE7375 | Mikšíková KateřinaMikšíková Kateřina | TJ Sokol Ptení | C | 2102716 | 50 Kč |
OSN9273 | Wurzelová PavlínaWurzelová Pavlína | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 52145 | 50 Kč | |
5CZ7200 | Musil RadekMusil Radek | Dukla Blansko | zapůjčit | 50 Kč | |
5MX7700 | Bubla JiříBubla Jiří | Dolní Čermná | 2045237 | 50 Kč | |
SSU7450 | Seidenglanzová IrenaSeidenglanzová Irena | SK Severka Šumperk | 6713 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
5CZ7300 | Novotný PetrNovotný Petr | Dukla Blansko | 2067992 | 50 Kč | |
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 2045244 | 50 Kč |
ZBM7608 | Kučera ViktorKučera Viktor | SK Brno Žabovřesky | C | 1400413 | 50 Kč |
PTE8485 | Zavadilová SimonaZavadilová Simona | TJ Sokol Ptení | C | 8843 | 50 Kč |
NNNFMFM | Fráňa MartinFráňa Martin | Neregistrovaní | 7260019 | 50 Kč | |
VPM8450 | Jirková PetraJirková Petra | KOS Slavia Plzeň | C | 8416122 | 50 Kč |
TBM7305 | Folprecht JaroslavFolprecht Jaroslav | KOS TJ Tesla Brno | 2801014 | 50 Kč |