Výsledky závodu: Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy)

Datum:
22.04.2017
Místo konání:
Kynologický klub Otrokovice
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Žlutava 1:15 000 (pro některé 1:10 000), e 5 m, stav 7-10/2016, revize duben 2017, mapový klíč ISOM 2000
Ředitel závodu:
Podmolík Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika - R1
Stavitel tratí:
Pekárek Evžen - R1
JURY:
Zbranek Roman, Slezák Libor, Otrusina Jiří
Protokol:
Bez závad.
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21K     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     DH10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21K     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    
D10C
2.20 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 19:56
2. Dobrovolná Anna TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno 25:10 + 5:14
3. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 26:17 + 6:21
4. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 28:08 + 8:12
5. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:07 + 9:11
6. Vernerová Hana TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno 31:06 + 11:10
7. Strýčková Barbora ADA0852 C OOB Spartak Adamov 34:49 + 14:53
8. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 36:18 + 16:22
9. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 37:12 + 17:16
10. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 39:43 + 19:47
11. Sikora Sandra 1TPXXX5 C 42:34 + 22:38
12. Podgórska Marty 1TPXXX4 C 42:42 + 22:46
13. Poslušná Jitka TZL0752 C SKOB Zlín 50:48 + 30:52
14. Matochová Anna TZL0753 C SKOB Zlín 61:30 + 41:34
Entová Kateřina TZL0751 C SKOB Zlín DISK
D12C
2.40 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 23:42
2. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 29:00 + 5:18
3. Batani Valeria TZL0550 B SKOB Zlín 31:30 + 7:48
4. Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 33:27 + 9:45
5. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno 34:24 + 10:42
6. Cetlová Magdaléna AOP0552 C Orientační Běh Opava 36:21 + 12:39
7. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 37:26 + 13:44
8. Doušková Kateřina TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno 38:42 + 15:00
9. Batani Valentina TZL0551 B SKOB Zlín 40:26 + 16:44
10. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 42:04 + 18:22
11. Kolarczyková Eliška TRI0551 C TJ TŽ Třinec 42:17 + 18:35
12. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 43:13 + 19:31
13. Pavlová Eliška MOV0650 C SKOB Ostrava 45:10 + 21:28
14. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 45:35 + 21:53
15. Kusáková Valentýna TZL0651 C SKOB Zlín 48:16 + 24:34
16. Čudková Kristýna MOV0654 C SKOB Ostrava 48:44 + 25:02
17. Palátová Renáta ABM0655 C KOB Moira Brno 63:42 + 40:00
18. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 64:40 + 40:58
19. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 66:20 + 42:38
20. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 72:13 + 48:31
Rosíková Růžena Eliška TZL0650 C SKOB Zlín DISK
D14B
3.60 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 32:02
2. Mulíčková Markéta ABM0362 B KOB Moira Brno 34:12 + 2:10
3. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 35:14 + 3:12
4. Hovořáková Karolína ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno 36:07 + 4:05
5. Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 38:34 + 6:32
6. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 41:27 + 9:25
7. Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 43:04 + 11:02
8. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 43:07 + 11:05
9. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 44:42 + 12:40
10. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 44:51 + 12:49
11. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 45:54 + 13:52
12. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 46:13 + 14:11
13. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 48:11 + 16:09
14. Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 48:54 + 16:52
15. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 51:48 + 19:46
16. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 51:58 + 19:56
17. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 52:42 + 20:40
18. Rotková Markéta ZBM0455 B SK Žabovřesky Brno 53:12 + 21:10
19. Panovcová Anita OTK0351 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 54:26 + 22:24
20. Skoumalová Petra KSU0484 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:58 + 27:56
21. Kolaříková Eliška TZL0452 B SKOB Zlín 60:49 + 28:47
22. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 61:54 + 29:52
23. Rybková Vendula TRI0453 C TJ TŽ Třinec 61:56 + 29:54
24. Dynková Alžběta TZL0454 B SKOB Zlín 63:12 + 31:10
25. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ SOKOL Plumlov 68:15 + 36:13
26. Juříková Jolana LCE0355 C OOB TJ Slovan Luhačovice 91:22 + 59:20
Heclová Marie KSU0454 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D16B
5.30 km, 165 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 46:54
2. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 50:27 + 3:33
3. Topór Magdalena SHK0153 C OK Slavia Hradec Králové 50:52 + 3:58
4. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 51:49 + 4:55
5. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 51:55 + 5:01
6. Tichá Marie TZL0253 A SKOB Zlín 52:43 + 5:49
7. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 52:54 + 6:00
8. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 56:48 + 9:54
9. Raclavská Vlaďka UOL0253 B SOB Olomouc 57:34 + 10:40
10. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 60:02 + 13:08
11. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 60:15 + 13:21
12. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 61:01 + 14:07
13. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 64:58 + 18:04
14. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 65:15 + 18:21
15. Greschnerová Tereza ASU0299 B Magnus Orienteering 66:51 + 19:57
16. Ohlaszeny Zuzanna 1TPXXX3 C 66:59 + 20:05
17. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 67:39 + 20:45
18. Čeleďová Justýna TZL0152 B SKOB Zlín 68:40 + 21:46
19. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 72:13 + 25:19
20. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 77:24 + 30:30
21. Wójcik Natalia SHK0256 C OK Slavia Hradec Králové 77:43 + 30:49
22. Vránová Eliška UOL0151 C SOB Olomouc 79:11 + 32:17
23. Rosíková Alžběta Marie TZL0151 C SKOB Zlín 81:58 + 35:04
24. Šuráňová Pavlína TZL0257 B SKOB Zlín 93:54 + 47:00
25. Kůstková Barbora VIC0259 C OB Vizovice 102:35 + 55:41
26. Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk 105:50 + 58:56
Dufková Renata LCE0253 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Halová Romana VIC0164 B OB Vizovice DISK
MS Matulíková Aneta TZL0050 C SKOB Zlín 119:02 + 72:08
D18B
5.70 km, 185 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 54:56
2. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 55:08 + 0:12
3. Čechová Klára AOP9951 A Orientační Běh Opava 59:30 + 4:34
4. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 59:49 + 4:53
5. Auermüllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 59:51 + 4:55
6. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 60:39 + 5:43
7. Zatloukalová Romana ZLH9950 A OOB TJ Zlaté Hory 61:56 + 7:00
8. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 62:59 + 8:03
9. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 63:36 + 8:40
10. Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice 64:37 + 9:41
11. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 66:50 + 11:54
12. Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 71:43 + 16:47
13. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 72:20 + 17:24
14. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 75:03 + 20:07
15. Šabršulová Natálie LCE0054 B OOB TJ Slovan Luhačovice 76:45 + 21:49
16. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 77:22 + 22:26
17. Konečná Adéla UOL0050 B SOB Olomouc 84:56 + 30:00
18. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 90:45 + 35:49
D20B
6.00 km, 230 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 2803
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Korpasová Tereza TBM9898 A KOS TJ Tesla Brno 55:22 3425
2. Kůstková Daniela VIC9898 B OB Vizovice 71:06 + 15:44 2741
3. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 74:49 + 19:27 2580
4. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 80:58 + 25:36 2312
5. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 82:27 + 27:05 2248
6. Habigerová Jana KSU9888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:30 + 34:08 1942
7. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 112:25 + 57:03 946
D21K
5.60 km, 160 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 2760
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 62:26 3006
2. Špicarová Michaela SJC8754 C Sportcentrum Jičín 65:26 + 3:00 2875
3. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 68:43 + 6:17 2731
4. Pěčková Veronika SKM9651 C KOB Směr Kroměříž 78:17 + 15:51 2312
5. Karlová Eva MOV8551 C SKOB Ostrava 95:59 + 33:33 1536
D21B
8.20 km, 285 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9367
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 63:29 9829
2. Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno 63:52 + 0:23 9771
3. Hrušková Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 64:49 + 1:20 9626
4. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 65:15 + 1:46 9560
5. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 66:26 + 2:57 9380
6. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 67:07 + 3:38 9277
7. Hlavová Hana ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno 70:55 + 7:26 8699
8. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 73:24 + 9:55 8321
9. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 73:51 + 10:22 8252
10. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 77:00 + 13:31 7773
11. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 77:37 + 14:08 7680
12. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 79:14 + 15:45 7434
13. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 79:56 + 16:27 7327
14. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 82:54 + 19:25 6876
15. Tesařová Jana TRI9751 R TJ TŽ Třinec 83:04 + 19:35 6851
16. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 83:25 + 19:56 6797
17. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 85:17 + 21:48 6514
18. Hošeková Vanda ASU9696 C Magnus Orienteering 85:20 + 21:51 6506
19. Uhlíková Tereza PGP9162 C SK Praga 85:56 + 22:27 6415
20. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 86:26 + 22:57 6339
21. Sabelová Markéta TRI9656 R TJ TŽ Třinec 89:05 + 25:36 5936
22. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 91:35 + 28:06 5555
23. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 91:54 + 28:25 5507
24. Tesařová Marcela LCE9450 C OOB TJ Slovan Luhačovice 93:33 + 30:04 5256
25. Koporová Petra ASU9353 C Magnus Orienteering 97:42 + 34:13 4625
26. Lennerová Hana LPU8952 C OK Lokomotiva Pardubice 100:58 + 37:29 4128
27. Moučková Andrea RBK9257 C SK Radioklub Blansko 111:21 + 47:52 2549
28. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 117:41 + 54:12 1586
D35B
6.00 km, 215 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 58:46
2. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 59:01 + 0:15
3. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 59:25 + 0:39
4. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 66:03 + 7:17
5. Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk 67:35 + 8:49
6. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 69:10 + 10:24
7. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 74:21 + 15:35
8. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 74:57 + 16:11
9. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 79:47 + 21:01
10. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 80:31 + 21:45
11. Vršková Dagmar ZBM7850 C SK Žabovřesky Brno 113:53 + 55:07
D40B
5.60 km, 215 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 55:04
2. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 60:19 + 5:15
3. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 65:28 + 10:24
4. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 70:26 + 15:22
5. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 72:44 + 17:40
6. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 72:46 + 17:42
7. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 81:18 + 26:14
8. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 85:41 + 30:37
9. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 94:15 + 39:11
10. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 98:57 + 43:53
11. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 105:01 + 49:57
12. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 105:25 + 50:21
D45B
4.70 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 42:19
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:53 + 0:34
3. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 44:54 + 2:35
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 46:42 + 4:23
5. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 50:41 + 8:22
6. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 51:59 + 9:40
7. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 52:01 + 9:42
8. Vidmuchová Martina PLU7171 C TJ SOKOL Plumlov 53:18 + 10:59
9. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 58:43 + 16:24
10. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 58:57 + 16:38
11. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 60:50 + 18:31
12. Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 62:19 + 20:00
13. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 64:32 + 22:13
14. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 66:03 + 23:44
15. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 67:06 + 24:47
16. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB Moira Brno 68:05 + 25:46
17. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 69:29 + 27:10
18. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 70:35 + 28:16
Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava DISK
D50B
4.40 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 40:53
2. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:29 + 2:36
3. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 44:21 + 3:28
4. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 45:29 + 4:36
5. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 49:12 + 8:19
6. Maliňáková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín 51:12 + 10:19
7. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 52:53 + 12:00
8. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:37 + 12:44
9. Valentová Eva LCE6051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:25 + 13:32
10. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 54:28 + 13:35
11. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 60:23 + 19:30
12. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 65:36 + 24:43
13. Slezáková Jitka LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 68:14 + 27:21
14. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 68:28 + 27:35
15. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 71:19 + 30:26
16. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 74:36 + 33:43
D55B
4.00 km, 115 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 53:41
2. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 54:38 + 0:57
D60B
3.60 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janotová Dobra ZBM5662 C SK Žabovřesky Brno 44:12
2. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 51:16 + 7:04
3. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 67:32 + 23:20
4. Lennerová Eva LPU5653 C OK Lokomotiva Pardubice 75:31 + 31:19
D65B
3.30 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 66:47
2. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 75:28 + 8:41
DH10N
1.80 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stacke Václav LCE0703 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:58
2. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 23:19 + 1:21
3. Mikláš Matěj TZL0704 C SKOB Zlín 26:45 + 4:47
4. Hozík Štěpán TZL0806 C SKOB Zlín 28:55 + 6:57
5. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 30:22 + 8:24
6. Kusák Alexander EZL0900 C PEV Zlín 37:29 + 15:31
7. Vyoralová Šárka VIC0950 C OB Vizovice 42:54 + 20:56
8. Štěpánková Anna KVS0952 C SKOB Kobra Vsetín 51:29 + 29:31
9. Musálková Klára MOV0750 C SKOB Ostrava 56:11 + 34:13
10. Marková Michaela VIC0850 C OB Vizovice 58:38 + 36:40
11. Solař Adam TZL0801 C SKOB Zlín 66:59 + 45:01
12. Navrátil Jakub TBM0811 C KOS TJ Tesla Brno 67:09 + 45:11
13. Perničková Karolína TZL0850 C SKOB Zlín 85:05 + 63:07
Honner Tomáš TZL1001 C SKOB Zlín DISK
Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H10C
2.20 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 23:49
2. Denemarek Max TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno 26:19 + 2:30
3. Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 26:20 + 2:31
4. Vlček Tomáš VIC0713 C OB Vizovice 27:19 + 3:30
5. Honner Jaroslav TZL0701 C SKOB Zlín 27:55 + 4:06
6. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 29:11 + 5:22
7. Linhart Jakub GIG0800 C GIGANT Orienteering 34:09 + 10:20
8. Novotný Miloš TZL0702 C SKOB Zlín 38:17 + 14:28
9. Menzel Antonín MOV0700 C SKOB Ostrava 39:38 + 15:49
10. Chodlewski Antoni 1TPXXX6 C 42:17 + 18:28
11. Stöcker Richard MOV0701 C SKOB Ostrava 42:47 + 18:58
12. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 43:48 + 19:59
13. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 44:05 + 20:16
14. Linhart Adam GIG0801 C GIGANT Orienteering 44:32 + 20:43
15. Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering 57:58 + 34:09
Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž DISK
H12C
2.80 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 27:16
2. Vaněk Bořek TZL0505 C SKOB Zlín 31:16 + 4:00
3. Bíčánek Jan TRI0502 B TJ TŽ Třinec 31:39 + 4:23
4. Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno 32:02 + 4:46
5. Borunský Matěj AOP0600 C Orientační Běh Opava 32:09 + 4:53
6. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 32:30 + 5:14
7. Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 36:44 + 9:28
8. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 38:07 + 10:51
9. Pernička Václav TZL0602 C SKOB Zlín 38:37 + 11:21
10. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 39:12 + 11:56
11. Vojvodík Eduard MOV0600 C SKOB Ostrava 41:13 + 13:57
12. Strýček Jan ADA0503 B OOB Spartak Adamov 41:50 + 14:34
13. Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 45:11 + 17:55
14. Strakoš Ondřej TZL0601 C SKOB Zlín 47:23 + 20:07
15. Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec 47:38 + 20:22
16. Hala Jaromír VIC0606 C OB Vizovice 50:47 + 23:31
17. Mudrák Daniel TBM0629 C KOS TJ Tesla Brno 51:23 + 24:07
18. Pastuszek Tomáš TZL0603 C SKOB Zlín 52:57 + 25:41
19. Riessler Štěpán OTK0500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:26 + 26:10
20. Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 59:39 + 32:23
21. Maťátko Václav STE0500 C SK SKI-OB Šternberk 63:04 + 35:48
22. Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 66:30 + 39:14
Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov DISK
Němec Filip TZL0503 C SKOB Zlín DISK
Navrátil Sam KYL0500 C SK SP Kylešovice DISK
Tachovský Jáchym ZBM0502 C SK Žabovřesky Brno DISK
Martinek Matyáš TZL0504 B SKOB Zlín DISK
H14B
4.80 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno 34:27
2. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 34:39 + 0:12
3. Čech Vít AOP0302 B Orientační Běh Opava 40:56 + 6:29
4. Bjolek Michal BFM0305 B SKOB Frýdek - Místek 41:35 + 7:08
5. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 42:13 + 7:46
6. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:49 + 8:22
7. Hustý Adam TZL0403 B SKOB Zlín 43:24 + 8:57
8. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 43:40 + 9:13
9. Ehl Ondřej TBM0404 B KOS TJ Tesla Brno 43:56 + 9:29
10. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 44:31 + 10:04
11. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 46:35 + 12:08
12. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 46:54 + 12:27
13. Musil Štěpán TBM0305 C KOS TJ Tesla Brno 47:16 + 12:49
14. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:44 + 13:17
15. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 48:13 + 13:46
16. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:21 + 13:54
17. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 49:01 + 14:34
18. Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 49:33 + 15:06
19. Palát Tomáš ABM0307 B KOB Moira Brno 49:43 + 15:16
20. Novosad Pavel TZL0404 B SKOB Zlín 50:50 + 16:23
21. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 52:12 + 17:45
22. Šemnický Jakub TZL0400 B SKOB Zlín 52:53 + 18:26
23. Lička Adam TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno 52:54 + 18:27
24. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 53:54 + 19:27
25. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 55:00 + 20:33
26. Peňáz Vojtěch VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 55:15 + 20:48
27. Rajnoha Tomáš UBM0303 C MENISKOS Brno 55:55 + 21:28
28. Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 57:31 + 23:04
29. Veselý Jonáš VIC0411 B OB Vizovice 70:32 + 36:05
30. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 75:03 + 40:36
31. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:43 + 43:16
32. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 86:08 + 51:41
33. Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov 94:22 + 59:55
34. Slezák Aleš JPV0304 C Oddíl OS SK Prostějov 102:19 + 67:52
Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín DISK
Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž DISK
H16B
6.90 km, 210 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno 51:50
2. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 56:00 + 4:10
3. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 56:20 + 4:30
4. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 57:50 + 6:00
5. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 58:12 + 6:22
6. Adámek Filip ABM0101 A KOB Moira Brno 58:20 + 6:30
7. Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 62:24 + 10:34
8. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 63:45 + 11:55
9. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 64:47 + 12:57
10. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 66:42 + 14:52
11. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 66:43 + 14:53
12. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 68:13 + 16:23
13. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 70:30 + 18:40
14. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:38 + 18:48
15. Neumann David STE0101 C SK SKI-OB Šternberk 72:50 + 21:00
16. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 75:10 + 23:20
17. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:46 + 28:56
18. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 83:51 + 32:01
19. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 84:41 + 32:51
20. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 85:52 + 34:02
21. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 86:06 + 34:16
22. Doležal Matyáš STE0208 B SK SKI-OB Šternberk 89:41 + 37:51
23. Starzykiewicz Kacper 1TPXXX2 C 95:02 + 43:12
24. Pšenčík Jan VIC0100 C OB Vizovice 102:00 + 50:10
Pšenčík David VIC0209 C OB Vizovice DISK
Tachovský Matyáš ZBM0208 C SK Žabovřesky Brno DISK
Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno DISK
Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering DISK
H18B
9.10 km, 345 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčička Vít STE9919 A SK SKI-OB Šternberk 64:35
2. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 72:54 + 8:19
3. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 73:23 + 8:48
4. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 76:12 + 11:37
5. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 77:20 + 12:45
6. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 77:55 + 13:20
7. Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno 82:14 + 17:39
8. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 85:34 + 20:59
9. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 91:27 + 26:52
10. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 92:07 + 27:32
11. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 93:12 + 28:37
12. Král Jan ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno 93:33 + 28:58
13. Kroul Josef KSU0044 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 93:56 + 29:21
14. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 94:02 + 29:27
15. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 94:54 + 30:19
16. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 95:32 + 30:57
17. Müller Tomáš OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 101:23 + 36:48
18. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 102:18 + 37:43
19. Říčný Vojta ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno 107:08 + 42:33
20. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 108:06 + 43:31
21. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 110:09 + 45:34
22. Hartman Vojtěch TZL9904 B SKOB Zlín 112:54 + 48:19
23. Vostál Dominik UOL9901 B SOB Olomouc 119:09 + 54:34
24. Bitto Maxim LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovice 119:25 + 54:50
25. Malý Vojtěch VIC0005 C OB Vizovice 126:29 + 61:54
Grulich Ondřej KSU0049 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H20B
9.30 km, 355 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 2419
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Biederman Marcin SHK9805 B OK Slavia Hradec Králové 64:24 2795
2. Baran Jan SHK9702 C OK Slavia Hradec Králové 68:58 + 4:34 2636
3. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 83:57 + 19:33 2116
4. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 86:59 + 22:35 2010
5. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 96:12 + 31:48 1690
6. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 101:45 + 37:21 1498
H21K
6.90 km, 310 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6731
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Garbacik Michal SHK9501 C OK Slavia Hradec Králové 49:19 7578
2. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 53:29 + 4:10 7036
3. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 58:28 + 9:09 6387
4. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 61:55 + 12:36 5937
5. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 62:54 + 13:35 5809
6. Otrusina Jan ABM9210 C KOB Moira Brno 67:35 + 18:16 5200
7. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 68:09 + 18:50 5126
8. Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 75:54 + 26:35 4117
9. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 78:50 + 29:31 3735
10. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 85:23 + 36:04 2882
11. Bouška Tomáš ABM9205 C KOB Moira Brno 85:53 + 36:34 2816
12. Denemarek Ivo BBM7901 C BETA URSUS Orienteering 89:47 + 40:28 2309
13. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 92:00 + 42:41 2020
14. Solař Michal NNN C Neregistrovaní 114:05 + 64:46
15. Bařina Jiří SBK8101 C KOB Start Blansko 132:13 + 82:54
16. Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 196:20 + 147:01 0
Vágner Vladislav SJC8602 C Sportcentrum Jičín DISK 0
H21B
12.00 km, 485 m, 29 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9094
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 78:37 9644
2. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 80:10 + 1:33 9461
3. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 81:48 + 3:11 9268
4. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 82:35 + 3:58 9176
5. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 84:34 + 5:57 8942
6. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 85:09 + 6:32 8873
7. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 85:50 + 7:13 8793
8. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 85:57 + 7:20 8779
9. Chloupek Adam ZBM9300 R SK Žabovřesky Brno 87:19 + 8:42 8618
10. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 88:11 + 9:34 8515
11. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 88:12 + 9:35 8513
12. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 88:21 + 9:44 8496
13. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 89:52 + 11:15 8317
14. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 90:01 + 11:24 8299
15. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 90:22 + 11:45 8258
16. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 91:17 + 12:40 8150
17. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 91:46 + 13:09 8093
18. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 91:49 + 13:12 8087
19. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 93:45 + 15:08 7859
20. Argaláš Michal TRI9301 R TJ TŽ Třinec 93:59 + 15:22 7831
21. Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno 96:13 + 17:36 7568
22. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 97:48 + 19:11 7381
23. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 98:08 + 19:31 7342
24. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 99:42 + 21:05 7157
25. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 99:50 + 21:13 7141
26. Chaloupka Josef UOL9801 A SOB Olomouc 100:09 + 21:32 7104
27. Hraboš Matěj ASU9547 C Magnus Orienteering 100:28 + 21:51 7067
28. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 101:37 + 23:00 6931
29. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 102:24 + 23:47 6839
30. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno 103:12 + 24:35 6744
30. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 103:12 + 24:35 6744
32. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 103:51 + 25:14 6668
33. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 104:07 + 25:30 6636
34. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 104:09 + 25:32 6632
35. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 104:17 + 25:40 6617
36. Walach Ondřej TRI9601 C TJ TŽ Třinec 106:08 + 27:31 6399
37. Graubner Jan TZL8236 C SKOB Zlín 106:40 + 28:03
38. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 106:42 + 28:05 6332
39. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 108:56 + 30:19 6068
40. Slíva Jan LCE9602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 109:10 + 30:33 6041
41. Vlažný Jakub LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice 109:28 + 30:51 6005
42. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 109:36 + 30:59 5990
43. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 111:01 + 32:24 5823
44. Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 111:19 + 32:42 5787
45. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 111:37 + 33:00 5752
46. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 111:59 + 33:22 5709
47. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 116:19 + 37:42 5198
48. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 120:42 + 42:05 4681
49. Navrátil Marek KYL7100 C SK SP Kylešovice 126:02 + 47:25 4052
50. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 128:03 + 49:26 3814
51. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 128:19 + 49:42 3782
52. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 130:14 + 51:37 3556
53. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 130:24 + 51:47 3537
54. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 142:01 + 63:24 2167
55. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 144:05 + 65:28 1923
56. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 145:44 + 67:07 1728
57. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno 150:46 + 72:09 1135
Poell Matthias WIE C DISK
Honner Jaroslav VPM7802 C KOS Slavia VŠ Plzeň DISK 0
Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno DISK 0
Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž DISK 0
Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering DISK 0
Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava DISK 0
Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava DISK 0
H35B
8.90 km, 360 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 60:58
2. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 66:52 + 5:54
3. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 72:19 + 11:21
4. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 72:50 + 11:52
5. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 72:53 + 11:55
6. Maťátko Miloslav STE6703 C SK SKI-OB Šternberk 76:10 + 15:12
7. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 79:49 + 18:51
8. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 79:56 + 18:58
9. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:36 + 22:38
10. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 85:29 + 24:31
11. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 89:42 + 28:44
12. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 90:47 + 29:49
13. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 92:22 + 31:24
14. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 93:23 + 32:25
15. Vyoral Jan VIC7615 C OB Vizovice 99:11 + 38:13
16. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 104:55 + 43:57
17. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 104:57 + 43:59
18. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 129:52 + 68:54
19. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 130:17 + 69:19
Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering DISK
Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec DISK
H40B
8.00 km, 360 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:28
2. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 63:41 + 0:13
3. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 68:14 + 4:46
4. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 69:33 + 6:05
5. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 69:50 + 6:22
6. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 73:48 + 10:20
7. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 77:23 + 13:55
8. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 79:39 + 16:11
9. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 81:38 + 18:10
10. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 86:55 + 23:27
11. Žáček Zbyněk RBK7101 C SK Radioklub Blansko 90:17 + 26:49
12. Pohořalý Jiří OTK7500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 91:43 + 28:15
13. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 92:13 + 28:45
14. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 99:57 + 36:29
15. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 105:32 + 42:04
16. Brychlec Lukáš MOV7501 C SKOB Ostrava 117:07 + 53:39
17. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 126:10 + 62:42
18. Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 142:05 + 78:37
19. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 153:34 + 90:06
20. Novotný Marek TZL7301 C SKOB Zlín 156:05 + 92:37
H45B
7.60 km, 285 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tornai Szabolcs 25H7100 C Tabáni Spartacus 63:08
2. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 64:25 + 1:17
3. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 67:38 + 4:30
4. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 70:53 + 7:45
5. Král Jan TBM6901 C KOS TJ Tesla Brno 71:02 + 7:54
6. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 73:34 + 10:26
7. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 75:26 + 12:18
8. Juračka Zdeněk HAV5702 C SKOB Havířov 78:46 + 15:38
9. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 79:00 + 15:52
10. Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 79:32 + 16:24
11. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 81:15 + 18:07
12. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 81:34 + 18:26
13. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 81:48 + 18:40
14. Panna Jan MOV7101 C SKOB Ostrava 84:58 + 21:50
15. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:46 + 25:38
16. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 88:49 + 25:41
17. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 93:19 + 30:11
18. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 93:29 + 30:21
19. Šiška Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 95:53 + 32:45
20. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 103:31 + 40:23
21. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 109:25 + 46:17
22. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 118:18 + 55:10
23. Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice 121:11 + 58:03
24. Mika Ladislav TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno 131:47 + 68:39
H50B
6.40 km, 220 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 54:34
2. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 60:32 + 5:58
3. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 60:36 + 6:02
4. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 63:08 + 8:34
5. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 63:18 + 8:44
6. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 64:51 + 10:17
7. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 64:58 + 10:24
8. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 69:08 + 14:34
9. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 69:12 + 14:38
10. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 71:06 + 16:32
11. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 71:32 + 16:58
12. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 75:24 + 20:50
13. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 75:47 + 21:13
14. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 78:49 + 24:15
15. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 81:40 + 27:06
16. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 84:44 + 30:10
17. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 88:07 + 33:33
Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice DISK
H55B
5.50 km, 225 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:51
2. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:52 + 2:01
3. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 57:09 + 5:18
4. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:23 + 5:32
5. Panovec Vladan OTK6201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 60:52 + 9:01
6. Kryjomski Jerzy 1TPXXX1 C 61:01 + 9:10
7. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 62:45 + 10:54
8. Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 65:32 + 13:41
9. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 65:58 + 14:07
10. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 69:14 + 17:23
11. Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 71:35 + 19:44
12. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 88:57 + 37:06
13. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín 99:38 + 47:47
14. Žák Ladislav NNN C Neregistrovaní 141:43 + 89:52
H60B
4.50 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 42:45
2. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 44:01 + 1:16
3. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 46:41 + 3:56
4. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 49:27 + 6:42
5. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 49:31 + 6:46
6. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 51:53 + 9:08
7. Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 52:22 + 9:37
8. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 55:35 + 12:50
9. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 57:53 + 15:08
10. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 65:31 + 22:46
11. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 66:39 + 23:54
12. Poklop Lubomír UOL5601 C SOB Olomouc 73:37 + 30:52
13. Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 83:33 + 40:48
14. Štěpáník Otakar OTK5707 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 85:17 + 42:32
H65B
4.20 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 48:50
2. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 53:17 + 4:27
3. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 55:41 + 6:51
4. Pěček Vítězslav SKM4903 C KOB Směr Kroměříž 56:53 + 8:03
5. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 57:28 + 8:38
6. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 58:40 + 9:50
7. Huňka Jiří NNNXXX2 C Neregistrovaní 61:22 + 12:32
8. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 62:22 + 13:32
9. Sonnek Miloš AOP4801 C Orientační Běh Opava 63:56 + 15:06
10. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 65:18 + 16:28
11. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 73:37 + 24:47
12. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 74:44 + 25:54
13. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 109:31 + 60:41
H70B
3.30 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 43:31
2. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 45:12 + 1:41
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 48:10 + 4:39
4. Koč Břetislav MKP4400 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 72:16 + 28:45
5. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 78:28 + 34:57
6. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 86:17 + 42:46
H75B
2.60 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Havířov 56:06
2. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 70:46 + 14:40
H80B
2.20 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 91:11
HDR
1.90 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Solař Jan TZL1003 C SKOB Zlín 23:17
2. Pěček Tobiáš SKM1100 C KOB Směr Kroměříž 24:06 + 0:49
3. Stacke Jan LCENNNN C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:35 + 2:18
4. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 27:02 + 3:45
5. Pavlica Bedřich KVS C SKOB Kobra Vsetín 27:14 + 3:57
6. Novosadová Klára TZL0952 C SKOB Zlín 27:56 + 4:39
7. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:26 + 6:09
8. Halatová Anna KVS C SKOB Kobra Vsetín 30:12 + 6:55
9. Bartoš Ondřej CCC C 30:40 + 7:23
10. Kohoutek Ondřej NNN C Neregistrovaní 30:41 + 7:24
11. Graubner Mikuláš NNN C Neregistrovaní 30:42 + 7:25
12. Verner Jan TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno 30:45 + 7:28
13. Navrátil Daniel JZL0900 C TJ Jižní svahy Zlín 31:21 + 8:04
14. Hala Zdeněk VIC0801 C OB Vizovice 31:24 + 8:07
15. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 31:32 + 8:15
16. Návojová Kateřina TZL0652 C SKOB Zlín 33:06 + 9:49
17. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 33:19 + 10:02
18. Klímová Markéta OTK0950 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 33:20 + 10:03
19. Cholasta Hynek OTK C OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:52 + 11:35
20. Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:56 + 11:39
21. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 35:06 + 11:49
22. Halata Šebestián KVS C SKOB Kobra Vsetín 35:14 + 11:57
23. Fendrychová Klára STE0750 C SK SKI-OB Šternberk 35:44 + 12:27
24. Zámečníková Klára TZL0951 C SKOB Zlín 36:12 + 12:55
25. Hlavica David NNN C Neregistrovaní 36:41 + 13:24
26. Kurfürst Matyáš TZL0804 C SKOB Zlín 37:31 + 14:14
27. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 37:55 + 14:38
28. Bartoš Emil CCC C 39:52 + 16:35
29. Divilová Regina LCE0952 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:21 + 17:04
30. Navrátil Jáchym JZL1100 C TJ Jižní svahy Zlín 41:27 + 18:10
31. Gracová Michaela NNN C Neregistrovaní 41:44 + 18:27
32. Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 42:18 + 19:01
33. Marková Tatiana VIC1060 C OB Vizovice 43:09 + 19:52
34. Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 45:45 + 22:28
35. Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 46:15 + 22:58
36. Emílie Inka Slámová LCEVVVV C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:40 + 23:23
37. Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 C SKOB Zlín 48:57 + 25:40
38. Lukassen Petr TZL C SKOB Zlín 50:46 + 27:29
39. Elia Emília TZL C SKOB Zlín 50:53 + 27:36
40. Ebnerová Alena KON1171 C KOB Konice 54:24 + 31:07
41. Šidla Dalibor TZL C SKOB Zlín 56:32 + 33:15
42. Stacke Viktorie LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:42 + 34:25
43. Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 58:33 + 35:16
44. Smola Jakub TZL C SKOB Zlín 79:56 + 56:39
45. Vintr Otakar TZL1300 C SKOB Zlín 93:05 + 69:48
Elia Sofia TZL C SKOB Zlín DISK
P
2.60 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašek Jindřich TBM C KOS TJ Tesla Brno 20:26
2. Pavlicová Anna KVS C SKOB Kobra Vsetín 28:03 + 7:37
3. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 30:35 + 10:09
4. Otrusina Aleš EZL6716 C PEV Zlín 31:41 + 11:15
5. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 32:48 + 12:22
6. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 33:05 + 12:39
7. Raclavská Lenka UOL0252 C SOB Olomouc 33:16 + 12:50
8. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 33:37 + 13:11
9. Verner Leoš 6BX7600 C NOCH Brno 34:17 + 13:51
10. Drgová Markéta TZL9152 C SKOB Zlín 34:41 + 14:15
11. Bantová Martina OTK7250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 35:18 + 14:52
12. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 35:46 + 15:20
13. Lubrichová Veronika STE0451 C SK SKI-OB Šternberk 40:33 + 20:07
14. Vystavěl Dušan JPV6317 C Oddíl OS SK Prostějov 41:24 + 20:58
15. Raclavská Zuzana UOL0251 C SOB Olomouc 42:45 + 22:19
16. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 42:48 + 22:22
17. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 42:57 + 22:31
18. Koňařík Jaroslav NNN C Neregistrovaní 43:48 + 23:22
19. Drgová Lenka TZL9151 C SKOB Zlín 44:09 + 23:43
20. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 44:13 + 23:47
21. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 44:15 + 23:49
22. Šarmanová Jarmila MOV6750 C SKOB Ostrava 44:23 + 23:57
23. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 44:31 + 24:05
24. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 44:54 + 24:28
25. Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 44:55 + 24:29
26. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 49:40 + 29:14
27. Čelůstka Milan TZL C SKOB Zlín 49:59 + 29:33
28. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 50:42 + 30:16
29. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 50:45 + 30:19
30. Svěchotová Hana MOV7150 C SKOB Ostrava 51:43 + 31:17
31. Ildiko Arany 25H C Tabáni Spartacus 51:50 + 31:24
32. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 52:15 + 31:49
33. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 54:04 + 33:38
34. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 56:52 + 36:26
35. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 57:28 + 37:02
36. Kůstková Tamara VIC6854 C OB Vizovice 58:37 + 38:11
37. Král Martin OTK0100 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 60:28 + 40:02
38. Králová Věra OTK7151 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 63:31 + 43:05
39. Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 70:08 + 49:42
40. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 75:59 + 55:33
41. Cetlová Helena AOP7550 C Orientační Běh Opava 107:04 + 86:38
Hozík David 64Z7700 C DISK
T
6.60 km, 245 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 61:51
2. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 68:14 + 6:23
3. Kroul Josef KSU7302 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:58 + 9:07
4. Pavlica Jiří KVS C SKOB Kobra Vsetín 86:57 + 25:06
5. Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering 87:59 + 26:08
6. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 92:51 + 31:00
7. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 100:18 + 38:27
8. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 107:38 + 45:47
9. Chromčáková Jitka JZL7850 C TJ Jižní svahy Zlín 109:12 + 47:21
10. Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava 112:26 + 50:35
11. Otrusina Milan EZL6205 C PEV Zlín 118:45 + 56:54
12. Saňáková Kristýna TZL C SKOB Zlín 142:50 + 80:59
13. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 146:52 + 85:01
Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín DISK
Slámová Alena LCE8253 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK