Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.10.2017
Místo konání:
Skokovy
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Skokovy 2013
Ředitel závodu:
Sokolářová Jitka
Hlavní rozhodčí:
Šritr Martin - R3
Stavitel tratí:
Zakouřil Tomáš - R3, Žemlík Pavel
JURY:
Havlík Jaroslav, Zakouřil Václav, Kořínek Jindřich
Protokol:
Závod proběhl bez závad, jury se nesešla
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P2     T4    
D10
2.00 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 17:59
2. Baloghová Milena TJN0750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:55 + 1:56
3. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 20:31 + 2:32
4. Štolfová Anna BOR0754 OK Jiskra Nový Bor 23:06 + 5:07
5. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 23:16 + 5:17
6. Nožičková Eva TJN0852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:54 + 5:55
7. Vokušová Veronika TJN0756 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:41 + 6:42
8. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 24:59 + 7:00
9. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 25:16 + 7:17
10. Nováková Viktorie RUM0751 ZOOB Rumburk 25:20 + 7:21
11. Zappová Elisabeth TJN0952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:24 + 9:25
12. Krejzová Markéta TUR0854 OOB TJ Turnov 28:20 + 10:21
13. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 28:54 + 10:55
14. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 29:14 + 11:15
15. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 30:32 + 12:33
16. Vaňourková Sára BOR0759 OK Jiskra Nový Bor 35:46 + 17:47
17. Michálková Ema BOR0857 OK Jiskra Nový Bor 39:51 + 21:52
18. Honsová Andrea TJN0858 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:16 + 23:17
19. Nejedlová Karolína LLI0852 TJ Loko Liberec 54:14 + 36:15
20. Pokorná Ema PGP0950 SK Praga 61:29 + 43:30
21. Míková Sofie TJN0950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:35 + 48:36
Heřmánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov DISK
Horáčková Tereza BOR0762 OK Jiskra Nový Bor DISK
D10L
1.70 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Matilda TUV0998 SOK TJ Turnov 15:04
2. Ouzká Eliška BOR1051 OK Jiskra Nový Bor 16:07 + 1:03
3. Růtová Amálka TJN0951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:32 + 3:28
4. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 19:02 + 3:58
5. Mastníková Lenka TJN0859 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:13 + 4:09
6. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 20:45 + 5:41
7. Feřtová Anežka VLI0856 Slavia Liberec orienteering 22:34 + 7:30
8. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 24:11 + 9:07
9. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 24:34 + 9:30
10. Svobodová Adéla ODV1150 TJ Aero Odolena Voda 24:36 + 9:32
11. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 25:57 + 10:53
12. Koudelková Katrin BOR0856 OK Jiskra Nový Bor 27:16 + 12:12
13. Berná Klára ODV0851 TJ Aero Odolena Voda 27:32 + 12:28
14. Truncová Štěpánka ODV1052 TJ Aero Odolena Voda 28:14 + 13:10
15. Svobodová Ema ODV0951 TJ Aero Odolena Voda 32:02 + 16:58
16. Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Litvínov 32:40 + 17:36
17. Blažková Karolína TUR0851 OOB TJ Turnov 33:19 + 18:15
18. Kůtková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 34:10 + 19:06
19. Matoušková Sára ODV0855 TJ Aero Odolena Voda 39:00 + 23:56
20. Truncová Zuzana ODV1051 TJ Aero Odolena Voda 42:16 + 27:12
21. Čalounová Klára VLI0950 Slavia Liberec orienteering 46:59 + 31:55
Šmolcnopová Ela ODV0950 TJ Aero Odolena Voda DISK
Hrdá Kristýna VLI0953 Slavia Liberec orienteering DISK
D12
2.10 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 15:39
2. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 17:00 + 1:21
3. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 19:01 + 3:22
4. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:31 + 3:52
5. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 19:46 + 4:07
6. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 20:15 + 4:36
7. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 20:17 + 4:38
8. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 20:39 + 5:00
9. Dušková Viktorie TJN0655 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:05 + 5:26
10. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 21:29 + 5:50
11. Balcarová Marie LLI0652 TJ Loko Liberec 23:16 + 7:37
12. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:36 + 7:57
13. Nikola Rejmanová BOR0656 OK Jiskra Nový Bor 24:04 + 8:25
14. Koudelková Eliška BOR0652 OK Jiskra Nový Bor 24:48 + 9:09
15. Zoubková Šárka TJN0554 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:48 + 10:09
16. Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:07 + 10:28
17. Houdová Veronika CHA0552 OK Chrastava 26:33 + 10:54
18. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 26:41 + 11:02
19. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 28:45 + 13:06
20. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 29:44 + 14:05
21. Davidová Noemi RUM0551 ZOOB Rumburk 31:38 + 15:59
22. Waldhauserová Eliška BOR0757 OK Jiskra Nový Bor 33:00 + 17:21
23. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 49:20 + 33:41
D14
2.30 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 16:02
2. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 17:29 + 1:27
3. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 17:35 + 1:33
4. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 18:08 + 2:06
5. Vitebská Eliška TJN0350 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:19 + 2:17
6. Rumlenová Tereza BOR0453 OK Jiskra Nový Bor 18:42 + 2:40
7. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 19:17 + 3:15
8. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 19:58 + 3:56
9. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 20:15 + 4:13
10. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 21:42 + 5:40
11. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 21:54 + 5:52
12. Nagyová Kateřina TJN0452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:34 + 6:32
13. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:06 + 7:04
14. Zaňková Natálie TJN0450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:25 + 7:23
15. Seidlová Adéla TUR0452 OOB TJ Turnov 25:25 + 9:23
16. Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha 26:58 + 10:56
17. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 28:36 + 12:34
18. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 30:28 + 14:26
19. Riedelová Adéla BOR0451 OK Jiskra Nový Bor 30:36 + 14:34
20. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 30:54 + 14:52
21. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 31:07 + 15:05
22. Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice 32:11 + 16:09
23. Vokušová Tereza TJN0454 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:33 + 20:31
24. Nejedlová Josefína LLI0350 TJ Loko Liberec 39:45 + 23:43
25. Burešová Eliška VLI0456 Slavia Liberec orienteering 42:18 + 26:16
Lamačová Pavlína TUR0451 OOB TJ Turnov DISK
D16
2.90 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 27:43
2. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 29:09 + 1:26
3. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:13 + 2:30
4. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 32:18 + 4:35
5. Baloghová Lída TJN0150 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:01 + 6:18
6. Aschermannová Tereza VSP0253 USK Praha 34:31 + 6:48
7. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 34:58 + 7:15
8. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 35:45 + 8:02
9. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:58 + 9:15
10. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 40:58 + 13:15
11. Titzová Adéla VSP0250 USK Praha 41:01 + 13:18
12. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:03 + 16:20
13. Jeřábková Andrea CHA0253 OK Chrastava 54:34 + 26:51
14. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 55:40 + 27:57
15. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 69:56 + 42:13
D18
3.30 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Johana Kopecká VSP9950 USK Praha 40:12
2. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:55 + 4:43
D20
3.10 km, 145 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašparová Adéla VSP9850 USK Praha 43:32 0
2. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 92:10 + 48:38 0
D21K
3.10 km, 145 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4528
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 42:15 4822
2. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 46:09 + 3:54 4432
3. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 47:09 + 4:54 4331
4. Hanušová Michaela TUR9554 OOB TJ Turnov 48:08 + 5:53 4233
5. Magda Rýdlová TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:12 + 5:57
6. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 52:25 + 10:10 3803
7. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 60:25 + 18:10 3002
8. Kalinová Lucie RUM8750 ZOOB Rumburk 66:15 + 24:00 2417
9. Korejčíková Dáďa LLI5550 TJ Loko Liberec 68:42 + 26:27 2171
10. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 71:51 + 29:36 1856
11. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 75:08 + 32:53 1527
12. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 80:20 + 38:05 1006
13. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:12 + 47:57 17
Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín DISK 0
D21L
3.60 km, 180 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8570
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 33:42 9209
2. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 37:12 + 3:30 8385
3. Pavlovcová Petra TUR9353 OOB TJ Turnov 38:21 + 4:39 8115
4. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 39:56 + 6:14 7742
5. Neradová Alena LIT8551 KOB Litvínov 42:31 + 8:49 7134
6. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 42:44 + 9:02 7083
7. Svobodová Barbora TJN8952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:52 + 10:10 6817
8. Veljačiková Hana PGP9756 SK Praga 44:00 + 10:18 6785
9. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 44:04 + 10:22 6770
10. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 44:10 + 10:28 6746
11. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 45:19 + 11:37 6475
12. Horáková Veronika TUR8751 OOB TJ Turnov 45:56 + 12:14 6330
13. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 46:30 + 12:48 6197
14. Krafková Ita BOR8156 OK Jiskra Nový Bor 47:39 + 13:57 5926
15. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 47:47 + 14:05 5895
16. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 49:26 + 15:44 5507
17. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 49:58 + 16:16 5381
18. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 50:19 + 16:37 5299
19. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:50 + 17:08 5177
20. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 51:39 + 17:57 4985
21. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 51:55 + 18:13 4922
22. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 53:34 + 19:52 4534
23. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 54:17 + 20:35 4365
24. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 55:22 + 21:40 4110
25. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 56:09 + 22:27 3926
26. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 56:35 + 22:53 3824
27. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 57:10 + 23:28 3687
28. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:37 + 29:55 2169
29. Knoblochová Kamila SJC8356 Sportcentrum Jičín 64:38 + 30:56 1930
30. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 66:10 + 32:28 1569
31. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 66:30 + 32:48 1490
32. Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orienteering 71:43 + 38:01 263
33. Trávníčková Hana VLI8250 Slavia Liberec orienteering 74:50 + 41:08 0
34. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 100:29 + 66:47 0
Tichovská Hana PGP6652 SK Praga DISK 0
Vlčková Tereza TUR8852 OOB TJ Turnov DISK 0
D35
3.20 km, 130 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 38:16
2. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 40:45 + 2:29
3. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 45:36 + 7:20
4. Dana Rypáčková SPC7955 SPORTICUS team 48:21 + 10:05
5. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 56:07 + 17:51
6. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 56:47 + 18:31
7. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 60:23 + 22:07
8. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 69:11 + 30:55
9. Zýková Martina 3KX7750 Špekouni 70:06 + 31:50
10. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 72:11 + 33:55
11. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 73:05 + 34:49
12. Linková Alena SUL6750 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 79:30 + 41:14
13. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 79:44 + 41:28
D40
3.20 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 35:17
2. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 38:16 + 2:59
3. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 38:42 + 3:25
4. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 39:48 + 4:31
5. Folprechtová Kačaba VSP7460 USK Praha 40:11 + 4:54
6. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 42:51 + 7:34
7. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 43:39 + 8:22
8. Heřmánková Pavla TUR7777 OOB TJ Turnov 45:43 + 10:26
9. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 48:10 + 12:53
10. Žuková Marcela VLI7351 Slavia Liberec orienteering 49:59 + 14:42
11. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 51:40 + 16:23
12. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 52:03 + 16:46
13. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 52:49 + 17:32
14. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 53:46 + 18:29
15. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:30 + 19:13
16. Vřešťálová Lucie TUR7450 OOB TJ Turnov 55:32 + 20:15
17. Burešová Kateřina VLI7456 Slavia Liberec orienteering 56:00 + 20:43
18. Hoetzelová Zuzana JEN7754 OB Jenišovice 57:08 + 21:51
19. Novotná Hedvika TUR7454 OOB TJ Turnov 58:18 + 23:01
20. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:07 + 23:50
21. Nováková Markéta RUM7451 ZOOB Rumburk 61:17 + 26:00
22. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:52 + 28:35
23. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 64:54 + 29:37
24. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 66:06 + 30:49
25. Růtová Martina TJN7652 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:07 + 30:50
26. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 71:21 + 36:04
27. Míková Markéta TJN7351 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 78:07 + 42:50
28. Vokušová Dana TJN7750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 87:09 + 51:52
29. Danková Irena CHA7551 OK Chrastava 87:30 + 52:13
30. Lamačová Dana TUR7451 OOB TJ Turnov 91:14 + 55:57
31. Ferbasová Zdeňka TUR7361 OOB TJ Turnov 102:30 + 67:13
Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor DISK
Pavlova Irena TJN7650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D45
3.10 km, 120 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánková Růžena TJN6051 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:43
2. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 44:57 + 2:14
3. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 45:44 + 3:01
4. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 45:51 + 3:08
5. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 49:19 + 6:36
6. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 49:42 + 6:59
7. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:14 + 7:31
8. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 51:27 + 8:44
9. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:46 + 9:03
10. Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:37 + 11:54
11. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 54:59 + 12:16
12. Bartáková Eva CHA7051 OK Chrastava 56:52 + 14:09
13. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 59:08 + 16:25
14. Úlehlová Monika TAP6950 KOB TRETRA Praha 60:16 + 17:33
15. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 63:57 + 21:14
16. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:10 + 22:27
17. Balcarová Alena LLI7150 TJ Loko Liberec 70:40 + 27:57
18. Vitebská Lenka TJN7051 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:07 + 36:24
19. Nejezchlebová Ivana TUR6851 OOB TJ Turnov 84:31 + 41:48
20. Nožičková Renata TJN6953 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 84:48 + 42:05
21. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem 89:46 + 47:03
22. Pokorná Hana TJN6950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:39 + 49:56
23. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 102:33 + 59:50
D50
2.90 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlčková Jindra LDC6451 KOB Děčín 42:39
2. Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov 43:06 + 0:27
3. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 48:09 + 5:30
4. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 49:14 + 6:35
5. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 56:10 + 13:31
6. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 60:25 + 17:46
7. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:10 + 28:31
8. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem 71:41 + 29:02
9. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 79:51 + 37:12
Švarcová Lenka TUR6457 OOB TJ Turnov DISK
D55
2.90 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 OK Jiskra Nový Bor 47:17
2. Jedličková Zdena BOR6250 OK Jiskra Nový Bor 55:42 + 8:25
3. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:46 + 15:29
D60
2.80 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 40:40
2. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 41:09 + 0:29
3. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 41:39 + 0:59
4. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 44:17 + 3:37
5. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 47:29 + 6:49
6. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 48:10 + 7:30
7. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 54:31 + 13:51
8. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 63:43 + 23:03
9. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 64:07 + 23:27
10. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 72:15 + 31:35
11. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:58 + 40:18
12. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 96:55 + 56:15
Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor DISK
D65
2.80 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 61:54
2. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 72:38 + 10:44
D70
2.80 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 69:40
2. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 98:29 + 28:49
Folprechtová Marie TUR4250 OOB TJ Turnov DISK
H10
2.00 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 16:36
2. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 16:41 + 0:05
3. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 16:53 + 0:17
4. Mairich Martin TJN0812 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:10 + 2:34
5. Tomášek Prokop TUV0701 SOK TJ Turnov 20:08 + 3:32
6. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 20:32 + 3:56
7. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 21:31 + 4:55
8. Havel Antonín TJN0813 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:32 + 6:56
9. Bureš David VLI0707 Slavia Liberec orienteering 23:51 + 7:15
10. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:21 + 7:45
11. Nožička Jan TJN0809 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:05 + 8:29
12. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:49 + 10:13
13. Válek Matěj BOR0703 OK Jiskra Nový Bor 27:38 + 11:02
14. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 28:24 + 11:48
15. Mertlík Vojtěch TUR0704 OOB TJ Turnov 28:34 + 11:58
16. Vilém Štěpán VLI0902 Slavia Liberec orienteering 28:43 + 12:07
17. Vávra Tomáš BOR0700 OK Jiskra Nový Bor 29:03 + 12:27
18. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:38 + 14:02
19. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 30:45 + 14:09
20. Miklas Ondřej VLI0701 Slavia Liberec orienteering 30:46 + 14:10
21. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 30:59 + 14:23
22. Horáček Jakub JEN0800 OB Jenišovice 31:12 + 14:36
23. Ondra Hübner XX6 35:03 + 18:27
24. Houda Lukáš CHA0800 OK Chrastava 35:26 + 18:50
25. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 35:32 + 18:56
26. Vacek Ondřej BOR0708 OK Jiskra Nový Bor 38:09 + 21:33
27. Hoetzel Jiří JEN0701 OB Jenišovice 41:05 + 24:29
28. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 43:02 + 26:26
29. Horáček Dominik JEN0804 OB Jenišovice 47:05 + 30:29
30. Zaňka Albert TJN0803 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:46 + 60:10
Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov DISK
Jakubík Jaromír TJN0704 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H10L
1.70 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bašus Ondřej SCP1000 OK Sparta Praha 15:24
2. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 15:38 + 0:14
3. Kůtek Matěj JEN0902 OB Jenišovice 17:29 + 2:05
4. Vaňourek Vojtěch BOR0903 OK Jiskra Nový Bor 18:44 + 3:20
5. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 19:49 + 4:25
6. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 21:55 + 6:31
7. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 23:26 + 8:02
8. Žemlík Eduard TUV0901 SOK TJ Turnov 25:01 + 9:37
9. Bukvic Kryštof TUV0802 SOK TJ Turnov 25:31 + 10:07
10. Göttlich Vít BOR0800 OK Jiskra Nový Bor 26:20 + 10:56
11. Bouda Jakub BOR0804 OK Jiskra Nový Bor 29:18 + 13:54
12. Lamač František NER 29:31 + 14:07
13. Piškule Štěpán ODV0900 TJ Aero Odolena Voda 31:29 + 16:05
14. Šebelka Jakub VLI1002 Slavia Liberec orienteering 32:57 + 17:33
15. Tvarůžek Kryštof TUR0900 OOB TJ Turnov 39:21 + 23:57
16. Berný Jáchym ODV1000 TJ Aero Odolena Voda 39:36 + 24:12
17. Piškule František ODV1003 TJ Aero Odolena Voda 41:12 + 25:48
18. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 43:35 + 28:11
Pešek Matěj SJC1002 Sportcentrum Jičín DISK
Dočekal Štěpán TJN1003 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Koukal Jan ODV1001 TJ Aero Odolena Voda DISK
MS Tvarůžek Vojtěch TUR0410 OOB TJ Turnov 35:22 + 19:58
H12
2.30 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:49
2. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 16:51 + 1:02
3. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:49 + 5:00
4. Míka Albert TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:47 + 5:58
5. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 23:20 + 7:31
6. Sork Dominik TAP0504 KOB TRETRA Praha 23:34 + 7:45
7. Studničný Adam BOR0701 OK Jiskra Nový Bor 24:36 + 8:47
8. Veselý Vašek TUV SOK TJ Turnov 28:18 + 12:29
9. Maškarinec Marek VLI0501 Slavia Liberec orienteering 30:35 + 14:46
10. Rokos Marek TJN0500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:37 + 14:48
11. Dolejší Jan STB0601 TJ Stadion Nový Bor 30:58 + 15:09
12. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 31:15 + 15:26
13. Karvánek Matěj KAS0502 KOB Kamenický Šenov 33:24 + 17:35
14. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 34:18 + 18:29
15. Matouš Marek JEN0602 OB Jenišovice 35:07 + 19:18
16. Pěnička Jan TJN0501 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:24 + 21:35
17. Zurynek Jan EKP0602 VŠTJ Ekonom Praha 40:00 + 24:11
18. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 47:47 + 31:58
19. Mastník Ondřej TJN0507 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:54 + 57:05
H14
2.90 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vitebský Lukáš TJN0302 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:17
2. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 23:19 + 1:02
3. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:36 + 2:19
4. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 26:00 + 3:43
5. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:59 + 6:42
6. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 30:30 + 8:13
7. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:21 + 9:04
8. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:37 + 9:20
9. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 32:21 + 10:04
10. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 34:52 + 12:35
11. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 35:52 + 13:35
12. Hoetzel Hugo JEN0503 OB Jenišovice 39:28 + 17:11
13. Haslinger Leopold LTP0403 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:17 + 25:00
14. Danko Štěpán CHA0301 OK Chrastava 49:52 + 27:35
15. Novák Daniel RUM0301 ZOOB Rumburk 52:14 + 29:57
16. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 56:19 + 34:02
17. Ort Haštal BOR0401 OK Jiskra Nový Bor 57:54 + 35:37
18. Maškarinec Štěpán VLI0304 Slavia Liberec orienteering 65:47 + 43:30
19. Veselý Jakub BOR0406 OK Jiskra Nový Bor 66:16 + 43:59
20. Paluba Luděk CHA0304 OK Chrastava 71:39 + 49:22
21. Žukov Jakub TJN0305 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:37 + 52:20
22. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Litvínov 75:43 + 53:26
23. Fojt Jan BOR0407 OK Jiskra Nový Bor 89:08 + 66:51
24. Janoušek Albert CHA0400 OK Chrastava 95:02 + 72:45
Mertlík Jakub TUR0307 OOB TJ Turnov DISK
Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec DISK
H16
3.30 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 32:42
2. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 38:10 + 5:28
3. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:28 + 7:46
4. Zabořil Vojtěch JEN0101 OB Jenišovice 41:40 + 8:58
5. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 44:04 + 11:22
6. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 46:37 + 13:55
7. Bolehovský Michal VSP0202 USK Praha 49:21 + 16:39
8. Tománek Josef BOR0102 OK Jiskra Nový Bor 52:25 + 19:43
9. Krupka Štěpán CHA0201 OK Chrastava 68:02 + 35:20
10. Mencl Jan JEN0201 OB Jenišovice 72:46 + 40:04
11. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:05 + 41:23
12. Jeníček Ondřej KAS0205 KOB Kamenický Šenov 86:03 + 53:21
H18
4.30 km, 245 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:18
Barták Marek TJNxx02 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Mašata Metoděj PHK9905 OK 99 Hradec Králové DISK
H21K
3.30 km, 160 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3065
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:27 3158
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 47:31 + 2:04 3022
3. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:37 + 2:10 3016
4. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:35 + 3:08 2953
5. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:07 + 3:40 2918
6. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 52:01 + 6:34 2728
7. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 66:19 + 20:52 1793
8. Pavel Mokrý VLI7501 Slavia Liberec orienteering 67:33 + 22:06 1712
9. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 72:09 + 26:42 1411
10. Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice 137:16 + 91:49 0
Žídek Karel TUR8207 OOB TJ Turnov DISK 0
Hájek Jan JEN9703 OB Jenišovice DISK 0
H21L
5.00 km, 255 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8473
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolařík Tomáš BOR7809 OK Jiskra Nový Bor 39:17 8554
2. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 39:26 + 0:09 8522
3. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 40:16 + 0:59 8344
4. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 40:54 + 1:37 8209
5. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 41:44 + 2:27 8031
6. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 42:05 + 2:48 7956
7. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 43:27 + 4:10 7664
8. Švihovský Jaromír SJC8005 Sportcentrum Jičín 44:25 + 5:08 7457
9. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 44:41 + 5:24 7400
10. Mašata Matěj PHK9601 OK 99 Hradec Králové 45:44 + 6:27 7176
11. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 45:57 + 6:40 7130
12. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 46:05 + 6:48 7101
13. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 46:10 + 6:53 7084
14. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 46:35 + 7:18 6995
15. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 46:40 + 7:23 6977
16. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 47:04 + 7:47 6891
17. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 47:40 + 8:23 6763
18. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 47:51 + 8:34 6724
19. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 47:55 + 8:38 6710
20. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 48:04 + 8:47 6678
21. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 48:08 + 8:51 6663
22. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 48:11 + 8:54 6653
23. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 48:36 + 9:19 6564
24. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 49:01 + 9:44 6475
24. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 49:01 + 9:44 6475
26. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 50:55 + 11:38 6069
27. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:06 + 11:49 6030
28. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 51:11 + 11:54 6012
29. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 51:23 + 12:06 5969
30. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 51:58 + 12:41 5844
31. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 52:04 + 12:47 5823
32. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 52:20 + 13:03 5766
33. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 52:23 + 13:06 5755
34. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 52:45 + 13:28 5677
35. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 52:48 + 13:31 5666
36. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:51 + 13:34 5656
37. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 52:59 + 13:42 5627
38. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem 53:42 + 14:25 5474
39. Průša Michal VSP7310 USK Praha 54:13 + 14:56 5364
40. Vaniš Ondřej TJN9500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:41 + 16:24 5050
41. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 55:56 + 16:39 4997
42. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 56:33 + 17:16 4865
43. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:22 + 18:05 4691
44. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 59:11 + 19:54 4303
45. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 60:07 + 20:50 4103
46. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 60:19 + 21:02 4060
47. Modrý Marek SCP8807 OK Sparta Praha 61:15 + 21:58 3861
48. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 62:35 + 23:18 3576
49. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 64:02 + 24:45 3266
50. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 64:36 + 25:19 3145
51. Večeřa Martin TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:53 + 26:36 2871
52. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 66:07 + 26:50 2821
53. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 69:22 + 30:05 2127
54. Trávníček Tomáš VLI8202 Slavia Liberec orienteering 73:35 + 34:18 1226
55. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 74:44 + 35:27 980
56. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 76:45 + 37:28 550
57. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 80:17 + 41:00 0
58. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 81:10 + 41:53 0
Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín DISK 0
Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec DISK 0
H35
4.30 km, 245 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 41:46
2. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 53:31 + 11:45
3. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 54:50 + 13:04
4. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 63:07 + 21:21
5. Linka Vladislav SUL5701 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 73:57 + 32:11
H40
3.90 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:22
2. Hain Jan SJC7502 Sportcentrum Jičín 38:38 + 2:16
3. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 41:28 + 5:06
4. Jan Vřešťál TUR7301 OOB TJ Turnov 41:40 + 5:18
5. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:29 + 6:07
6. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 42:46 + 6:24
7. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 42:52 + 6:30
8. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 44:29 + 8:07
9. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:44 + 10:22
10. Würz Bohuslav LTP7307 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:34 + 11:12
11. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 48:16 + 11:54
12. Bureš Michal VLI7601 Slavia Liberec orienteering 53:28 + 17:06
13. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 54:04 + 17:42
14. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 54:45 + 18:23
15. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:19 + 18:57
16. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:38 + 20:16
17. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 57:34 + 21:12
18. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 61:16 + 24:54
19. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:53 + 25:31
20. Rod Jan VSP7423 USK Praha 62:20 + 25:58
21. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:41 + 26:19
22. Vambera Filip TUR7305 OOB TJ Turnov 63:59 + 27:37
23. Puš Roman STH7501 SK Studenec 65:26 + 29:04
24. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 67:37 + 31:15
25. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 73:17 + 36:55
26. Heřmánek Michal TUR7702 OOB TJ Turnov 73:54 + 37:32
27. Skal Jaroslav TJN7504 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:57 + 40:35
28. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 81:24 + 45:02
29. Maškarinec Petr VLI7303 Slavia Liberec orienteering 89:14 + 52:52
Březina Jan CHA7604 OK Chrastava DISK
Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín DISK
Koudelka Tomáš BOR7513 OK Jiskra Nový Bor DISK
Spejchal Petr BOR7512 OK Jiskra Nový Bor DISK
Štverák Jan CHA7301 OK Chrastava DISK
H45
3.20 km, 130 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 33:34
2. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 38:43 + 5:09
3. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:38 + 7:04
4. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 43:25 + 9:51
5. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 43:34 + 10:00
6. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 44:09 + 10:35
7. Jan Flašar KCK5701 KOB Český Krumlov 47:11 + 13:37
8. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:19 + 13:45
9. Žukov Libor VLI6803 Slavia Liberec orienteering 50:29 + 16:55
10. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:43 + 17:09
11. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 51:22 + 17:48
12. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 51:53 + 18:19
13. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 55:36 + 22:02
14. sykorka ivan 84S7200 Akademik TU Košice 55:56 + 22:22
15. Studničný Jaroslav BOR7004 OK Jiskra Nový Bor 56:02 + 22:28
16. Zýka Vít 3KX7200 Špekouni 57:13 + 23:39
17. Zurynek Jan EKP7003 VŠTJ Ekonom Praha 59:14 + 25:40
18. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 60:04 + 26:30
19. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 61:41 + 28:07
20. Ulman Aleš TJN7201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:42 + 32:08
21. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 70:01 + 36:27
22. Kubíček Zdeněk 5BC7200 OK Mnichovo Hradiště 73:09 + 39:35
23. Touš Jan JEN6901 OB Jenišovice 80:21 + 46:47
24. Švancar Martin CHA7000 OK Chrastava 85:22 + 51:48
25. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 85:41 + 52:07
26. Bukvic Martin TUV7000 SOK TJ Turnov 92:52 + 59:18
Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H50
3.20 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Stárek TUR8802 OOB TJ Turnov 42:53
2. Žucha Jiří TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:51 + 2:58
3. Vlček Petr LDC6401 KOB Děčín 48:48 + 5:55
4. Pěnička Libor TJN6000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:04 + 10:11
5. Šubrt Pavel SMB6301 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 84:56 + 42:03
H55
3.10 km, 120 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 38:02
2. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 40:45 + 2:43
3. Pávek Miloš BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 41:13 + 3:11
4. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 42:11 + 4:09
5. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:28 + 10:26
6. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 49:46 + 11:44
7. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 54:41 + 16:39
8. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 72:48 + 34:46
Mareš Hynek TUR6100 OOB TJ Turnov DISK
H60
2.90 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 42:15
2. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:52 + 0:37
3. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:27 + 25:12
4. Vokuš Zdeněk TJN5601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 100:44 + 58:29
5. Jedlička Miroslav JEN5301 OB Jenišovice 101:31 + 59:16
H65
2.90 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 46:27
2. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 48:52 + 2:25
3. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 49:23 + 2:56
4. Švihovský Jaroslav BOR5003 OK Jiskra Nový Bor 49:32 + 3:05
5. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 49:55 + 3:28
6. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 54:58 + 8:31
7. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:40 + 9:13
8. Bílek Vratislav SJC4801 Sportcentrum Jičín 56:00 + 9:33
9. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 61:07 + 14:40
10. Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov 84:20 + 37:53
11. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 94:52 + 48:25
H70
2.80 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 44:55
2. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 48:12 + 3:17
3. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 54:14 + 9:19
4. Folprecht Eduard TUR4301 OOB TJ Turnov 59:47 + 14:52
5. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 72:19 + 27:24
6. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 79:43 + 34:48
7. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 79:55 + 35:00
8. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 90:48 + 45:53
9. Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 143:11 + 98:16
Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
HDR
1.70 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 14:27
2. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 15:44 + 1:17
3. Drahoňovský Jakub TUR1006 OOB TJ Turnov 16:03 + 1:36
4. Dušková Denisa TJNxx51 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:18 + 1:51
5. Putík Martin VLI0706 Slavia Liberec orienteering 17:04 + 2:37
6. Feřtová Eliška VLI1056 Slavia Liberec orienteering 17:37 + 3:10
7. Heczková Emma VLI1252 Slavia Liberec orienteering 18:32 + 4:05
8. Slámová Barbora TUR0859 OOB TJ Turnov 18:33 + 4:06
9. Válková Karolína TUV0951 SOK TJ Turnov 18:53 + 4:26
10. Hlůžová Veronika TUR1154 OOB TJ Turnov 19:02 + 4:35
11. Krejzová Jana TUR0950 OOB TJ Turnov 19:30 + 5:03
12. Funková Klára BOR0756 OK Jiskra Nový Bor 20:01 + 5:34
13. Lazar Matyáš TUV1000 SOK TJ Turnov 20:31 + 6:04
14. Bouda Jan TAP1000 KOB TRETRA Praha 21:04 + 6:37
15. Heřmánková Kateřina TUR1152 OOB TJ Turnov 21:34 + 7:07
16. Posolda Lukáš SJC1049 Sportcentrum Jičín 21:57 + 7:30
17. Bureš Kryštof VLI1202 Slavia Liberec orienteering 22:03 + 7:36
18. Mokrý Lukáš NER 22:06 + 7:39
19. Týfová Ella VLI1150 Slavia Liberec orienteering 22:07 + 7:40
20. Karásek Vojtěch TUR0811 OOB TJ Turnov 22:12 + 7:45
21. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 22:25 + 7:58
22. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 22:33 + 8:06
23. Týfa Daniel VLI0811 Slavia Liberec orienteering 23:02 + 8:35
23. Procházková Sára TUV1250 SOK TJ Turnov 23:02 + 8:35
25. Bašusová Olga SCP1250 OK Sparta Praha 23:37 + 9:10
26. Kosík Štefan TUV1202 SOK TJ Turnov 23:41 + 9:14
27. Gibbons Emily TUV0955 SOK TJ Turnov 24:10 + 9:43
28. Kocman Lukáš BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 24:21 + 9:54
29. Matěj Vaculovič DCE1001 KOB Dobřichovice 24:57 + 10:30
30. Alžběta Vaculovičová DCE0901 KOB Dobřichovice 25:00 + 10:33
31. Zýka Prokop 3KX1100 Špekouni 25:02 + 10:35
32. Štembera Oskar TJN1201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:43 + 11:16
33. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 27:31 + 13:04
34. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 27:55 + 13:28
35. Kvapilová Klára TUV1199 SOK TJ Turnov 28:37 + 14:10
36. Kůtková Sára JEN1351 OB Jenišovice 29:41 + 15:14
37. Nina Neyrinck NER 31:17 + 16:50
38. Slámová Simona TUR1257 OOB TJ Turnov 31:43 + 17:16
39. Beatrice Davidová RUM ZOOB Rumburk 33:22 + 18:55
40. Šárka Rypáčková SPC1151 SPORTICUS team 33:53 + 19:26
41. Laura Smith NER 39:36 + 25:09
42. Snopek Jáchym NER 39:38 + 25:11
43. Honsová Magda TJN1150 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:42 + 27:15
44. Vojtěch Havel XX4 48:23 + 33:56
45. Daniel Zenko TUV SOK TJ Turnov 52:08 + 37:41
46. Hlava David TUR0800 OOB TJ Turnov 65:32 + 51:05
47. Vrabcová Olívie SCP1450 OK Sparta Praha 69:01 + 54:34
48. Dostálová Anežka TUR1255 OOB TJ Turnov 75:42 + 61:15
49. Bégoc Dany TUR1011 OOB TJ Turnov 76:21 + 61:54
50. Raisrová Soňa VLI1250 Slavia Liberec orienteering 94:14 + 79:47
P2
1.90 km, 25 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Josef Rejman BOR7415 OK Jiskra Nový Bor 15:42
2. Švagerová Pavla NER 16:43 + 1:01
3. Mencl Martin JEN7301 OB Jenišovice 16:44 + 1:02
4. Šebelka Jan VLI Slavia Liberec orienteering 16:46 + 1:04
5. Hrdý Pavel NER 17:36 + 1:54
6. Tichá Pavlína NER 17:46 + 2:04
7. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 18:13 + 2:31
8. Berná Markéta ODV7651 TJ Aero Odolena Voda 18:15 + 2:33
9. Štveráková Eliška CHA0553 OK Chrastava 21:29 + 5:47
10. Krupková Martina CHA7552 OK Chrastava 22:21 + 6:39
10. Heczková Anna VLI0652 Slavia Liberec orienteering 22:21 + 6:39
12. Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha 22:36 + 6:54
13. Zemánek Mojmír NER 22:50 + 7:08
14. Dolejší Miloš STB6701 TJ Stadion Nový Bor 23:03 + 7:21
15. Houda Vítězslav CHA7300 OK Chrastava 24:35 + 8:53
16. Kamila Kosinová TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:37 + 8:55
17. Pešková Renata SJC8099 Sportcentrum Jičín 24:43 + 9:01
18. Čapek Ondřej BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 26:13 + 10:31
19. Gottlichová Jitka BOR6752 OK Jiskra Nový Bor 27:04 + 11:22
20. Dočekalová Pavlína TJN7452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:53 + 14:11
21. Petrová Věra VLI6251 Slavia Liberec orienteering 30:33 + 14:51
22. Petra Kuťková XX6 31:54 + 16:12
23. Blažková Petra TUR0650 OOB TJ Turnov 32:36 + 16:54
24. Potměšil Matyáš TJN0204 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:24 + 18:42
25. Drahoňovská Petra TUR7455 OOB TJ Turnov 34:30 + 18:48
26. Maškarincová Hana VLI7553 Slavia Liberec orienteering 35:11 + 19:29
27. Romana Christlová XX9 35:17 + 19:35
28. Filip Cimbál XX3 35:31 + 19:49
29. Menclová Jana JEN7556 OB Jenišovice 37:17 + 21:35
30. Zdeněk Blažek XX4 37:37 + 21:55
31. Horáček Tomáš JEN7700 OB Jenišovice 37:56 + 22:14
32. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 45:51 + 30:09
33. Posseltová Ivana TJN6450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:17 + 33:35
34. Daniel David NER 59:18 + 43:36
35. Posselt Hynek TJN6200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:40 + 45:58
36. David David NER 127:04 + 111:22
T4
3.60 km, 180 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 34:20
2. Budecký Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:27 + 1:07
3. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 37:05 + 2:45
4. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 37:37 + 3:17
5. Vodička Jan SJC8201 Sportcentrum Jičín 41:33 + 7:13
6. Kolátor Vojtěch HOR0400 TJ Jiskra Hořice 46:09 + 11:49
7. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 47:29 + 13:09
8. Lenka Honsová SMR SNS Smržovka 49:39 + 15:19
9. Schneidewind Richard HOR0404 TJ Jiskra Hořice 50:17 + 15:57
10. Radim Vaculovič DCE7501 KOB Dobřichovice 50:27 + 16:07
11. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 50:47 + 16:27
12. Kodejš Zdeněk VSP7202 USK Praha 51:27 + 17:07
13. Matěj Horáček NER 51:52 + 17:32
14. Karel Švábek NER 52:10 + 17:50
15. Martin Kult XX2 52:58 + 18:38
16. Anna Švábková NER 54:48 + 20:28
17. Dalibor Skácel NER 57:18 + 22:58
18. Putík Jiří VLI7505 Slavia Liberec orienteering 57:48 + 23:28
19. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 58:26 + 24:06
20. Mairich Vít TJN7200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:28 + 24:08
21. Válek Ondřej 31Z7900 Aktivit Nový Bor 59:16 + 24:56
22. Votava David 4HX7100 DSVJ 62:17 + 27:57
23. Vaňura Vít HOR0203 TJ Jiskra Hořice 62:37 + 28:17
24. Ježowicz Roman 79X8000 Žižkovský tygři 63:21 + 29:01
25. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 64:17 + 29:57
26. Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice 64:27 + 30:07
27. Feřt Martin 42Z7700 JaM 65:36 + 31:16
28. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 65:52 + 31:32
29. Jakub Kašše NER 66:40 + 32:20
30. Barbora Kohoutová BOR OK Jiskra Nový Bor 69:45 + 35:25
31. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 70:41 + 36:21
32. Sládková Klára VLI7852 Slavia Liberec orienteering 71:04 + 36:44
33. Rút Buršíková XX2 71:10 + 36:50
34. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 71:32 + 37:12
35. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 72:48 + 38:28
36. Nejedlo David LLI7100 TJ Loko Liberec 73:21 + 39:01
37. Feřtová Jitka 42Z7850 JaM 73:31 + 39:11
38. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 74:20 + 40:00
39. Zahradník Jakub SJC8604 Sportcentrum Jičín 75:33 + 41:13
40. Veselý Pavel TUV SOK TJ Turnov 76:24 + 42:04
41. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:18 + 42:58
42. Štemberová Iva TJN7550 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:19 + 42:59
43. Vaňura Tomáš HOR6800 TJ Jiskra Hořice 77:35 + 43:15
44. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 78:58 + 44:38
45. Antonín Vydra PGP SK Praga 84:15 + 49:55
46. Šárka Švábková NER 85:39 + 51:19
47. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 88:56 + 54:36
48. Kunešová Petra HOR7650 TJ Jiskra Hořice 90:23 + 56:03
49. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 90:34 + 56:14
50. Kaiser Pavel NER 92:05 + 57:45
51. Zaňka Tomáš TJNxx01 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:23 + 58:03
52. Eva Nová NER 94:00 + 59:40
53. Peníška Rostislav 4WZ8500 Adrop.cz 94:13 + 59:53
54. Čaloun Michal 62X6800 Neregistrovaní - VLI 94:16 + 59:56
55. Vrabcová Romana SCP8250 OK Sparta Praha 96:09 + 61:49
56. Irena Cimbálová XX3 96:15 + 61:55
57. Nožička Michal NER 96:56 + 62:36
58. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 99:32 + 65:12
59. Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec 101:51 + 67:31
60. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 102:02 + 67:42
61. Nejedlová Lucie LLI7350 TJ Loko Liberec 105:15 + 70:55
62. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 109:33 + 75:13
63. Bohumil Cimbál XX3 111:24 + 77:04
64. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 111:27 + 77:07
65. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 112:03 + 77:43
66. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 112:22 + 78:02
Preclíková Jana TUR8160 OOB TJ Turnov DISK
Rückerová Věra HOR7450 TJ Jiskra Hořice DISK
Michal Rejholec BOR OK Jiskra Nový Bor DISK