Logo

Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy

Datum:
01.06.2024
Místo konání:
Zdechovice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16A     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     D80B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16A     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     H85B     HDR     P     T    
Nahrávám data...
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1751 Málková AntonieMálková Antonie KOB Tretra Praha C 1418753 160 Kč
SCP1650 Šístková ŠárkaŠístková Šárka OK Sparta Praha C 515102 160 Kč
LPU1556 Kokaislová AnetaKokaislová Aneta OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 160 Kč
BOR1850 Svobodová PatricieSvobodová Patricie OK Jiskra Nový Bor C 4431 160 Kč
SLA1550 Hill LucyHill Lucy SKOB Slaný C 2039807 160 Kč
LTU1451 Bolehovská JanaBolehovská Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2135155 160 Kč
0130001 Zímová MarkétaZímová Markéta 013 - n/a zapůjčit 160 Kč
JIL1850 Kolínová AnitaKolínová Anita OK Jilemnice C 9007701 160 Kč
DKP1551 Krásná IsabelaKrásná Isabela Oddíl OB Kotlářka C 51787 160 Kč
RUZ1650 Hofhanzlová MagdalénaHofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C 2801042 160 Kč
STH1550 Chrástová MarkétaChrástová Markéta SK Studenec C 8460267 160 Kč
PHK1555 Dubrovská TerezaDubrovská Tereza OK 99 Hradec Králové C 2181322 160 Kč
DKP1771 Pospíšilová RebekaPospíšilová Rebeka Oddíl OB Kotlářka C 7875600 160 Kč
PDY1551 Holatová VeronikaHolatová Veronika Běhej Poděbrady C 2115740 160 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK1451 Milská JosefaMilská Josefa SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091532 160 Kč
KAM1456 Voleská AndreaVoleská Andrea OK Kamenice C 2222807 160 Kč
VRL1552 Bejrová AnitaBejrová Anita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7162015 160 Kč
CHT1451 Matrasová MarieMatrasová Marie OOB SK Chrast C 8510260 160 Kč
PGP1550 Svítilová VeronikaSvítilová Veronika SK Praga C 8006334 160 Kč
SCP1450 Vrabcová OlívieVrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 160 Kč
STB1450 Kučerková AdélaKučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8500067 160 Kč
FSP1450 Kurfürstová AnnaKurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8655424 160 Kč
TAP1650 Puchernová AdélaPuchernová Adéla KOB Tretra Praha C 8510254 160 Kč
SRK1550 Sedláková AnnaSedláková Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8514566 160 Kč
LPU1454 Fenclová ZuzanaFenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 160 Kč
KDZ1451 Seemann EliškaSeemann Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 434811 160 Kč
KDZ1453 Tejkalová ZuzanaTejkalová Zuzana Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 52714 160 Kč
DOR1451 Hrušková TerezaHrušková Tereza OK Dobříš C 8512692 160 Kč
DOR1452 Hrušková ZuzanaHrušková Zuzana OK Dobříš C 8501541 160 Kč
SJI1551 Jirků TerezaJirků Tereza OK Jihlava C 8520831 160 Kč
PHK1452 Jiranová VeronikaJiranová Veronika OK 99 Hradec Králové C 7209426 160 Kč
SJI1650 Prošková AndreaProšková Andrea OK Jihlava C 8063078 160 Kč
LPU1461 Slouková ElaSlouková Ela OK Lokomotiva Pardubice C 160 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1251 Rejšková KláraRejšková Klára OK Kamenice B 8625714 160 Kč
PGP1352 Súkupová AnitaSúkupová Anita SK Praga B 8506942 160 Kč
SJH1351 Komárková OndřejkaKomárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec B 8662283 160 Kč
LPU1256 Horáková Anna MarieHoráková Anna Marie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 160 Kč
OPI1351 Jandová AlžbětaJandová Alžběta Orientační sporty Písek C 160 Kč
VRL1351 Poláková GabrielaPoláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013854 160 Kč
OPI1352 Smolíková KateřinaSmolíková Kateřina Orientační sporty Písek C 2064771 160 Kč
LPU1251 Zitková MarkétaZitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 8662351 160 Kč
PHK1352 Novotná AnnaNovotná Anna OK 99 Hradec Králové C 8511557 160 Kč
KAM1250 Bašusová OlgaBašusová Olga OK Kamenice B 8116709 160 Kč
TUR1351 Kutková SáraKutková Sára OOB TJ Turnov B 8026626 160 Kč
BOR1450 Nehasilová AnnaNehasilová Anna OK Jiskra Nový Bor C 8522908 160 Kč
LPU1252 Odvodyová NikolaOdvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice B 8014544 160 Kč
VLI1450 Horáčková EliškaHoráčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 8076021 160 Kč
VLI1252 Heczková EmmaHeczková Emma Slavia Liberec orienteering B 8196060 160 Kč
RUZ1350 Polednová DominikaPolednová Dominika TJ Růžená C 8063043 160 Kč
RUZ1250 Polednová HelenaPolednová Helena TJ Růžená B 8022621 160 Kč
MLA1250 Benešová MarieBenešová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8044616 160 Kč
LTU1350 Retková AdinaRetková Adina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001944 160 Kč
KAM1253 Bradnová LenkaBradnová Lenka OK Kamenice C 2181952 160 Kč
LPU1253 Zvěřinová NinaZvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice B 8014549 160 Kč
KAM1252 Dobyášová KateřinaDobyášová Kateřina OK Kamenice C 2039186 160 Kč
PDY1353 Caudrová NatálieCaudrová Natálie Běhej Poděbrady C 2161390 160 Kč
DOR1254 Nalezencová TerezaNalezencová Tereza OK Dobříš C 2111602 160 Kč
VCB1251 Teringlová VeronikaTeringlová Veronika OB České Budějovice C 8007184 160 Kč
LPU1354 Kárníková AlžbětaKárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 8063046 160 Kč
LPU1353 Hovorková NikolHovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 8505177 160 Kč
PDY1352 Neyrinck NinaNeyrinck Nina Běhej Poděbrady C 2106722 160 Kč
VRL1451 Kutlvašrová MartaKutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2001908 160 Kč
DLP1355 Narovcová JulieNarovcová Julie OOB TJ Dukla Praha C 8509052 160 Kč
VIM1350 Roučková TerezaRoučková Tereza Ski klub Šumava Vimperk C 8006332 160 Kč
RIC1354 Dorschnerová EmaDorschnerová Ema OB Říčany 2161655 160 Kč
RIC1350 Proxová VeronikaProxová Veronika OB Říčany C 8033237 160 Kč
JJN1352 Valtrová TeaValtrová Tea Team Jizerky C 8510282 160 Kč
VPM1351 Jedličková AlžbětaJedličková Alžběta KOS Slavia Plzeň C 1466 160 Kč
VRL1254 Saturová EliškaSaturová Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2181281 160 Kč
CHT1353 Dvořáková TerezaDvořáková Tereza OOB SK Chrast C 2419852 160 Kč
SJI1353 Lauermanová EvaLauermanová Eva OK Jihlava C 8420964 320 Kč
PHK1252 Besedová MagdalénaBesedová Magdaléna OK 99 Hradec Králové C 8512654 320 Kč
(90)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU1053 Fukátková LudmilaFukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice B 8030638 160 Kč
PGP1151 Súkupová SáraSúkupová Sára SK Praga B 8502687 160 Kč
KAM1051 Dobyášová AdélaDobyášová Adéla OK Kamenice B 8105238 160 Kč
SJH1151 Komárková RadkaKomárková Radka SOS Jindřichův Hradec B 8003655 160 Kč
KAM1151 Pokorná ElenPokorná Elen OK Kamenice C 2420066 160 Kč
SJH1152 Svitáková LudmilaSvitáková Ludmila SOS Jindřichův Hradec C 8047163 160 Kč
SJC1152 Šolcová ElsaŠolcová Elsa Sportcentrum Jičín B 8047201 160 Kč
SJH1050 Pobudová MariePobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 8225500 160 Kč
PGP1052 Řepková AnnaŘepková Anna SK Praga A 8501549 160 Kč
VPM1150 Maternová JanaMaternová Jana KOS Slavia Plzeň C 8063079 160 Kč
LPU1051 Zitková VeronikaZitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8663131 160 Kč
LPU1056 Munzarová MonikaMunzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice A 8013836 160 Kč
LPU1052 Froschová MagdalenaFroschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice B 8014517 160 Kč
OPI1253 Fialová KristýnaFialová Kristýna Orientační sporty Písek B 8328667 160 Kč
PHK1155 Hepnerová TerezaHepnerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 8121537 160 Kč
KAM1050 Mišeková LucieMišeková Lucie OK Kamenice B 8523671 160 Kč
OPI1150 Smolíková AdélaSmolíková Adéla Orientační sporty Písek B 8226306 160 Kč
ONO1150 Urbánková LucieUrbánková Lucie SKOB Ostrov B 8013924 160 Kč
KAM1153 Fuchsová BarboraFuchsová Barbora OK Kamenice B 8502749 160 Kč
CTB1152 Klusáčková DorotaKlusáčková Dorota SK OB Chotěboř B 8042140 160 Kč
CTB1153 Klusáčková JohanaKlusáčková Johana SK OB Chotěboř B 8012875 160 Kč
CHT1054 Korecká EvaKorecká Eva OOB SK Chrast B 8482073 160 Kč
SJI1151 Rychnovská EliškaRychnovská Eliška OK Jihlava B 8409865 160 Kč
OPI1152 Kalábová KateřinaKalábová Kateřina Orientační sporty Písek B 8013893 160 Kč
VRL1054 Vrbatová BarboraVrbatová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8410793 160 Kč
PGP1051 Dlouhá JulieDlouhá Julie SK Praga C 2099494 160 Kč
LTU1150 Vaňátková TheaVaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8054112 160 Kč
DKP1168 Tomešová EvelínaTomešová Evelína Oddíl OB Kotlářka B 8112161 160 Kč
PHK1152 Horáková EliškaHoráková Eliška OK 99 Hradec Králové B 8501500 160 Kč
STA1152 Lubasová NelaLubasová Nela OK Střelka B 8116807 160 Kč
LOU1050 Kolářová VeronikaKolářová Veronika SK Moravan Louňovice B 8137518 160 Kč
LOU1250 Kolářová ZuzanaKolářová Zuzana SK Moravan Louňovice B 8500031 160 Kč
VRL1053 Nová KláraNová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8013842 160 Kč
TAP1050 Hlaváčková LucieHlaváčková Lucie KOB Tretra Praha B 8328655 160 Kč
FSP1150 Bolinová EvelínaBolinová Evelína VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8511767 160 Kč
TAP1061 Brumovská MarkétaBrumovská Markéta KOB Tretra Praha C 2771916 160 Kč
PGP1155 Mrázková BertaMrázková Berta SK Praga B 8010800 160 Kč
VSP1153 Zavadilová AdélaZavadilová Adéla USK Praha B 8183103 160 Kč
ZVO1156 Veselá KláraVeselá Klára OB SK Zvole B 2146230 160 Kč
SRK1152 Lepšová JulieLepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8409882 160 Kč
ROU1151 Brotánková KláraBrotánková Klára SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 160 Kč
VSP1050 Ehlerová MichaelaEhlerová Michaela USK Praha B 8005127 160 Kč
PGP1050 Bartalošová AdaBartalošová Ada SK Praga B 2085003 160 Kč
TAP1155 Rypáčková ŠárkaRypáčková Šárka KOB Tretra Praha B 8014509 160 Kč
FSP1050 Kurfürstová MarieKurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8502714 160 Kč
TAP1056 Jirousová EditaJirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 160 Kč
TAP1150 Šubrtová BarboraŠubrtová Barbora KOB Tretra Praha B 8051246 160 Kč
VSP1152 Rodová AnežkaRodová Anežka USK Praha B 8107742 160 Kč
ZVO1052 Neubauerová MagdalénaNeubauerová Magdaléna OB SK Zvole B 8501406 160 Kč
VBM1151 Fučíková EmaFučíková Ema VSK Mendelu Brno C 2217333 160 Kč
LPU1054 Fenclová HanaFenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8109335 160 Kč
KDZ1052 Tejkalová AnetaTejkalová Aneta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem B 8026625 160 Kč
PGP1150 Hrušková GabrielaHrušková Gabriela SK Praga B 8523848 160 Kč
VLI1050 Pechová Marie AnnaPechová Marie Anna Slavia Liberec orienteering B 8015312 160 Kč
PHK1050 Hrušová LucieHrušová Lucie OK 99 Hradec Králové B 8022692 160 Kč
DKP1158 Gregorová MagdalenaGregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2121756 160 Kč
DOR1151 Blehová BarboraBlehová Barbora OK Dobříš B 8445332 160 Kč
DOR1155 Košťáková EmmaKošťáková Emma OK Dobříš B 8501498 160 Kč
DOR1152 Magazu SophiaMagazu Sophia OK Dobříš B 8016029 160 Kč
CHT1153 Havlíčková HanaHavlíčková Hana OOB SK Chrast B 8502709 160 Kč
LPU1154 Kroupová AnnaKroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice B 8013860 160 Kč
DKP1151 Snížková ŽofieSnížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 160 Kč
JJN1151 Dostrašilová VendulaDostrašilová Vendula Team Jizerky B 8409881 160 Kč
PHK1150 Kvapilová SimonaKvapilová Simona OK 99 Hradec Králové B 8501651 160 Kč
SKT1050 Nová TerezaNová Tereza Orientační běh Klatovy C 8064592 160 Kč
SKT1054 Nová KristýnaNová Kristýna Orientační běh Klatovy C 8482576 160 Kč
SHK1155 Macháčková LucieMacháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové A 8501571 160 Kč
SHK1051 Málková KarolínaMálková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8501072 160 Kč
SHK1050 Jedličková LucieJedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 8013848 160 Kč
JJN1052 Jiráková AdélaJiráková Adéla Team Jizerky B 8076042 160 Kč
KRL1152 Houbová EliškaHoubová Eliška Kometa Kralovice B 8648560 160 Kč
JJN1056 Rudolfová ElisabethRudolfová Elisabeth Team Jizerky B 8044638 160 Kč
SKT1151 Wallner KatharinaWallner Katharina Orientační běh Klatovy C 8509359 160 Kč
STH1055 Nováková VěraNováková Věra SK Studenec C 2008988 160 Kč
ONO1152 Turková KláraTurková Klára SKOB Ostrov B 8505180 160 Kč
VPM1155 Andělová ViktorieAndělová Viktorie KOS Slavia Plzeň B 8196066 160 Kč
RIC1150 Čevelová AdélaČevelová Adéla OB Říčany B 8512666 160 Kč
RIC1051 Havlíčková ZuzanaHavlíčková Zuzana OB Říčany B 8016298 160 Kč
JJN1152 Valtrová EmaValtrová Ema Team Jizerky B 8501575 160 Kč
DKP1058 Vondráčková JolanaVondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka B 8330756 160 Kč
SJC1050 Jakubcová KarolínaJakubcová Karolína Sportcentrum Jičín B 8112770 160 Kč
DKP1255 Ptáčková LuciePtáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka B 8501062 160 Kč
BOR1057 Lischková AnežkaLischková Anežka OK Jiskra Nový Bor B 8304121 320 Kč
TAP1151 Pohlová SandraPohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 320 Kč
ZVO1053 Truhlářová DoraTruhlářová Dora OB SK Zvole C 8033268 320 Kč
PGP1061 Matyšková AnetaMatyšková Aneta SK Praga C 2087642 320 Kč
PHK1051 Besedová BarboraBesedová Barbora OK 99 Hradec Králové B 8500483 320 Kč
PHK1060 Peterová GabrielaPeterová Gabriela OK 99 Hradec Králové C 8482644 320 Kč
VPM1050 Vodrážková BarboraVodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň B 8022340 320 Kč
LOU1051 Šunková SáraŠunková Sára SK Moravan Louňovice B 8328653 320 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0853 Vyziblová ViktorieVyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín A 8226352 200 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8183102 200 Kč
VRL0852 Hanušová MarkétaHanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8033283 200 Kč
JIL0852 Kynčlová AnnaKynčlová Anna OK Jilemnice R 8140914 200 Kč
TUR0957 Tomášková MatildaTomášková Matilda OOB TJ Turnov A 8656542 200 Kč
PGP0957 Lošťáková ElaLošťáková Ela SK Praga A 8013933 200 Kč
DKP0951 Mullis CarolinaMullis Carolina Oddíl OB Kotlářka A 8080812 200 Kč
TBM0888 Čechová JohanaČechová Johana KOS TJ Tesla Brno A 8180908 200 Kč
VLI0852 Flossmannová LucieFlossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering A 8008268 200 Kč
PBM0852 Strýčková BarboraStrýčková Barbora TJ Spartak 1. brněnská A 8660375 200 Kč
PGP0951 Štěpová BarboraŠtěpová Barbora SK Praga A 8005136 200 Kč
RIC0950 Seidlová MagdalenaSeidlová Magdalena OB Říčany A 8061502 200 Kč
ZBM0953 Coufalová ReaCoufalová Rea SK Brno Žabovřesky A 8076013 200 Kč
ZBM0954 Marková EvaMarková Eva SK Brno Žabovřesky A 8517355 200 Kč
TUR0853 Novotná KarolínaNovotná Karolína OOB TJ Turnov A 8680596 200 Kč
TUR0951 Zabořilová AnnaZabořilová Anna OOB TJ Turnov A 8012867 200 Kč
ZTC0951 Stehlíková TerezaStehlíková Tereza Západočeské sportovní centrum OB A 8013914 200 Kč
ZTC0852 Mayerová DanielaMayerová Daniela Západočeské sportovní centrum OB A 8116778 200 Kč
DKP0864 Vondráčková AlžbětaVondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka A 8226349 200 Kč
DKP0857 Hladíková JulieHladíková Julie Oddíl OB Kotlářka A 8116730 200 Kč
(78)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0957 Těthalová AnežkaTěthalová Anežka SOS Jindřichův Hradec B 8501399 200 Kč
KAM0952 Pokorná SáraPokorná Sára OK Kamenice C 8500062 200 Kč
OPI0953 Velátová TerezaVelátová Tereza Orientační sporty Písek B 8226301 200 Kč
PGP0968 Blahutová LucieBlahutová Lucie SK Praga B 8500440 200 Kč
KAM0950 Žemlová MagdalenaŽemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 200 Kč
LPU0954 Hovorková ElenHovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice B 8013852 200 Kč
SJI0953 Novotná Nicol DominikaNovotná Nicol Dominika OK Jihlava C 8516414 200 Kč
OPI0951 Sobotková LadaSobotková Lada Orientační sporty Písek A 8226381 200 Kč
VLI0851 Kunášková KarolínaKunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 8014518 200 Kč
CHA0851 Březinová AntonieBřezinová Antonie OK Chrastava B 8516430 200 Kč
DKP0850 Snížková AdélaSnížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 200 Kč
PGP0858 Honzáková NelaHonzáková Nela SK Praga B 8514482 200 Kč
PGP0859 Nemšovská MagdalenaNemšovská Magdalena SK Praga A 8515520 200 Kč
LPU0961 Macková GitaMacková Gita OK Lokomotiva Pardubice B 8109409 200 Kč
TAP0953 Štěpánková EmmaŠtěpánková Emma KOB Tretra Praha C 8044585 200 Kč
88P0850 Dutkiewicz WiktoriaDutkiewicz Wiktoria (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8618338 200 Kč
ONO0950 Ječmenová VeronikaJečmenová Veronika SKOB Ostrov B 8016054 200 Kč
PHK0953 Jelínková EvaJelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 8107726 200 Kč
CHT0852 Kellerová AliceKellerová Alice OOB SK Chrast B 8013487 200 Kč
VSP0854 Ehlerová AnnaEhlerová Anna USK Praha B 8005141 200 Kč
ZTC0953 Šafránková EliškaŠafránková Eliška Západočeské sportovní centrum OB B 8003929 200 Kč
ROU0950 Pěkná AlžbětaPěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 200 Kč
TAP0851 Šimůnková MichaelaŠimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 8085108 200 Kč
CHT0951 Slavíková BáraSlavíková Bára OOB SK Chrast B 2120993 200 Kč
VRL0952 Hančová KarolínaHančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8014548 200 Kč
PGP0853 Bartalošová AnežkaBartalošová Anežka SK Praga B 8454048 200 Kč
SRK0951 Lepšová LucieLepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663142 200 Kč
LPU0864 Kaplanová ViktorieKaplanová Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 8006737 200 Kč
PGP0956 Dvořáková LucieDvořáková Lucie SK Praga B 8410787 200 Kč
PHK0963 Sochorová KristýnaSochorová Kristýna OK 99 Hradec Králové B 8461735 200 Kč
CTB0951 Nováková Anna MarieNováková Anna Marie SK OB Chotěboř A 8648583 200 Kč
FSP0850 Vondrová EliškaVondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8523461 200 Kč
CHC0951 Macháčková KateřinaMacháčková Kateřina K.O.B. Choceň B 8006073 200 Kč
LPU0857 Dominová JulieDominová Julie OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 200 Kč
TJN0956 Janatová ViolkaJanatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8660508 200 Kč
PGP0953 Hrušková TerezaHrušková Tereza SK Praga A 8140916 200 Kč
PHK0888 Kunartová DominikaKunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 8482084 200 Kč
ONO0851 Ritterová LídaRitterová Lída SKOB Ostrov B 8154991 200 Kč
DOR0952 Baštová JustýnaBaštová Justýna OK Dobříš B 8007179 200 Kč
DOR0957 Košťáková AnnaKošťáková Anna OK Dobříš C 8523659 200 Kč
VAM0950 Netopilová SimonaNetopilová Simona OB Vamberk B 8063083 200 Kč
ZVO0953 Michalíková AlžbětaMichalíková Alžběta OB SK Zvole B 8033262 200 Kč
ZVO0954 Michalíková KláraMichalíková Klára OB SK Zvole B 8033280 200 Kč
PHK0952 Pozdílková ZuzanaPozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8042144 200 Kč
PDY0953 Jindrová EmaJindrová Ema Běhej Poděbrady C 2159920 200 Kč
TAP0960 Volešová EditaVolešová Edita KOB Tretra Praha B 2131191 200 Kč
PHK0950 Kvapilová MarkétaKvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové B 8137511 200 Kč
PBM0952 Stašková SofieStašková Sofie TJ Spartak 1. brněnská A 8007609 200 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie RebekaPetriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 200 Kč
SHK0857 Hlavsová TerezaHlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové B 2144078 200 Kč
SHK0850 Jedličková VeronikaJedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové B 8501048 200 Kč
PGP0961 Tomášková LindaTomášková Linda SK Praga B 2212003 200 Kč
PGP0960 Tomášková InesTomášková Ines SK Praga C 2212049 200 Kč
PGP0963 Labská KateřinaLabská Kateřina SK Praga B 8520946 200 Kč
JIL0954 Salabová PavlínaSalabová Pavlína OK Jilemnice A 8482071 200 Kč
FSP0853 Hüblová AgátaHüblová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029179 200 Kč
VRL0951 Kutlvašrová PavlaKutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8454047 200 Kč
KRL0951 Hanáková AnetaHanáková Aneta Kometa Kralovice A 8113491 200 Kč
SNA0851 Balcarová OlgaBalcarová Olga TJ START Náchod C 8076019 200 Kč
CHC0953 Holingerová AlžbětaHolingerová Alžběta K.O.B. Choceň B 8006072 200 Kč
ZVO0851 Mikulová TerezaMikulová Tereza OB SK Zvole B 8033261 200 Kč
ZTC0851 Sobotová KateřinaSobotová Kateřina Západočeské sportovní centrum OB B 8013929 200 Kč
VLI0955 Barsová MagdalénaBarsová Magdaléna Slavia Liberec orienteering B 8512711 200 Kč
JJN0853 Pražáková NellaPražáková Nella Team Jizerky B 8662699 200 Kč
STA0954 Šimotová ElenŠimotová Elen OK Střelka B 8047297 200 Kč
STA0851 Plachá NoraPlachá Nora OK Střelka B 8116821 200 Kč
KAM0951 Balejová SofieBalejová Sofie OK Kamenice C 8660541 200 Kč
VSP0855 Malečková PavlínaMalečková Pavlína USK Praha A 8030637 200 Kč
STH0851 Chrástová BarboraChrástová Barbora SK Studenec A 8033224 200 Kč
SPC0961 Kalinová EllaKalinová Ella SPORTICUS team C 8014488 200 Kč
MLA0851 Hermannová NatálieHermannová Natálie MLOK Mariánské Lázně B 8016037 200 Kč
VRL0851 Čivrná EliškaČivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 200 Kč
SJC0952 Polanecká AnežkaPolanecká Anežka Sportcentrum Jičín B 8047148 200 Kč
DKP0954 Ptáčková BarboraPtáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka B 8196046 200 Kč
VSP0850 Zakouřilová KláraZakouřilová Klára USK Praha B 8009888 200 Kč
JJN0852 Nožičková EvaNožičková Eva Team Jizerky B 8680401 400 Kč
OSN0990 Drápová JustýnaDrápová Justýna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8119491 400 Kč
LOU0850 Šunková BertaŠunková Berta SK Moravan Louňovice C 8032776 400 Kč
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0656 Kosková AdélaKosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 200 Kč
JJN0650 Podoubská AdélaPodoubská Adéla Team Jizerky B 8410780 200 Kč
OPI0750 Velátová LucieVelátová Lucie Orientační sporty Písek C 8137514 200 Kč
KAM0756 Mišeková KateřinaMišeková Kateřina OK Kamenice B 8226411 200 Kč
KAM0751 Žemlová BarboraŽemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 200 Kč
PHK0662 Rážová AnetaRážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 8454022 200 Kč
SRK0751 Stavrinou KristýnaStavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8516423 200 Kč
BOR0750 Lamačová BarboraLamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 200 Kč
TUR0660 Lamačová KateřinaLamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 8014498 200 Kč
LPU0656 Dvořáková KateřinaDvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 200 Kč
JJN0750 Baloghová MilenaBaloghová Milena Team Jizerky B 8228091 200 Kč
VSP0752 Gajdová MichaelaGajdová Michaela USK Praha B 8660527 200 Kč
LTU0753 Kvášovská LudmilaKvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 8680392 200 Kč
VSP0653 Folprechtová JulieFolprechtová Julie USK Praha C 8013908 200 Kč
KAM0760 Havlová TerezaHavlová Tereza OK Kamenice A 8510280 200 Kč
88P0101 Durka MartynaDurka Martyna (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8032140 200 Kč
88P0752 Lewkowicz JuliaLewkowicz Julia (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8032127 200 Kč
BOR0656 Rejmanová NikolaRejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 8160172 200 Kč
PHK0658 Chrtková AnežkaChrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 8039981 200 Kč
LPU0659 Šmídová TerezieŠmídová Terezie OK Lokomotiva Pardubice A 8520821 200 Kč
PGP0659 Dvořáková VeronikaDvořáková Veronika SK Praga B 8140907 200 Kč
JIL0652 Holohlavská EmaHolohlavská Ema OK Jilemnice B 8510268 200 Kč
BOR0767 Klymeniuk IrynaKlymeniuk Iryna OK Jiskra Nový Bor B 8514706 200 Kč
ROU0653 Krejčová HanaKrejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 200 Kč
PGP0654 Vozábalová HanaVozábalová Hana SK Praga B 8510279 200 Kč
CHC0658 Mimrová KateřinaMimrová Kateřina K.O.B. Choceň B 8206485 200 Kč
CTB0752 Běloušková KateřinaBěloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 8003607 200 Kč
SJI0751 Oranyová SylvaOranyová Sylva OK Jihlava A 8410786 200 Kč
DOR0753 Kašparová AlžbětaKašparová Alžběta OK Dobříš A 8116728 200 Kč
DOR0657 Magazu AnnabelleMagazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 200 Kč
CHA0753 Lipenská BarboraLipenská Barbora OK Chrastava B 8445315 200 Kč
SHK0750 Netuková AnežkaNetuková Anežka OK Slavia Hradec Králové A 8660536 200 Kč
SHK0652 Košková MartinaKošková Martina OK Slavia Hradec Králové B 8113524 200 Kč
SHK0650 Čečková KarolínaČečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 200 Kč
SJH0651 Benešová MichaelaBenešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8005147 200 Kč
JJN0751 Cicvárková KláraCicvárková Klára Team Jizerky B 8610565 200 Kč
FSP0753 Geffertová AgátaGeffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029168 200 Kč
FSP0755 Leinweberová JulieLeinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8042141 200 Kč
FSP0653 Svobodová AdrianaSvobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8183056 200 Kč
DKP0760 Šilerová PetraŠilerová Petra Oddíl OB Kotlářka B 8113509 200 Kč
KRL0651 Fišarová AdélaFišarová Adéla Kometa Kralovice C 8003647 200 Kč
JIL0751 Malá AnežkaMalá Anežka OK Jilemnice A 8670769 200 Kč
KRL0757 Pokorná AnežkaPokorná Anežka Kometa Kralovice B 8003638 200 Kč
NPA0652 Plecháčová MariePlecháčová Marie SK LOB Nová Paka B 2122274 200 Kč
JEN0752 Kutková TerezaKutková Tereza OB Jenišovice B 8409896 200 Kč
PZR0752 Baďurová EliškaBaďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8033281 200 Kč
RIC0651 Kotenová MarkétaKotenová Markéta OB Říčany B 8226391 200 Kč
STH0754 Hamáčková TáňaHamáčková Táňa SK Studenec B 8512649 200 Kč
KAM0754 Kudrnáčová MartaKudrnáčová Marta OK Kamenice A 8005429 200 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová ŠtěpánkaHofhanzlová Štěpánka TJ Růžená C 8116689 200 Kč
LPU0652 Kuhnová AlžbětaKuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice B 8054118 200 Kč
JIL0750 Votočková AmelieVotočková Amelie OK Jilemnice C 8047184 200 Kč
ONO0655 Pekárková BáraPekárková Bára SKOB Ostrov B 8022619 200 Kč
VLI0658 Balcarová MarieBalcarová Marie Slavia Liberec orienteering B 8016312 200 Kč
ZTC0750 Kadlecová BarboraKadlecová Barbora Západočeské sportovní centrum OB B 8026585 400 Kč
PHK0654 Příkazská ZuzanaPříkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8518314 400 Kč

D20B Rank. koef.: 1.04

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0453 Počtová KláraPočtová Klára Orientační sporty Písek B 8014535 200 Kč
SJH0551 Blažková VeronikaBlažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 8226309 200 Kč
JJN0554 Zoubková ŠárkaZoubková Šárka Team Jizerky B 8421840 200 Kč
LPU0455 Tučková AnnaTučková Anna OK Lokomotiva Pardubice B 8013839 200 Kč
LPU0457 Brožková TerezaBrožková Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 8667532 200 Kč
PHK0555 Kopecká MartinaKopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 8512650 200 Kč
KRL0551 Vlachová AdélaVlachová Adéla Kometa Kralovice B 8149887 200 Kč
SRK0551 Morávková ZuzanaMorávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8517323 200 Kč
VCB0451 Teringlová VendulaTeringlová Vendula OB České Budějovice B 8116671 200 Kč
LPU0566 Kubíková MagdalénaKubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice B 8183060 200 Kč
JJN0550 Skácelová KateřinaSkácelová Kateřina Team Jizerky B 8107705 200 Kč
PGP0454 Řeháková LudmilaŘeháková Ludmila SK Praga B 8003663 200 Kč
PHK0550 Metelková MichaelaMetelková Michaela OK 99 Hradec Králové R 8116745 200 Kč
RIC0452 Kotenová BarboraKotenová Barbora OB Říčany B 8109328 200 Kč
VCB0552 Janošíková EvaJanošíková Eva OB České Budějovice B 8116770 200 Kč
STH0551 Chrástová MagdalénaChrástová Magdaléna SK Studenec B 8656541 200 Kč
SJI0550 Plachá ZitaPlachá Zita OK Jihlava A 8522956 200 Kč
VSP0553 Malečková HanaMalečková Hana USK Praha A 8502727 200 Kč
ZVO0557 Švecová KarolínaŠvecová Karolína OB SK Zvole A 8116789 200 Kč
ONO0553 Holíková SimonaHolíková Simona SKOB Ostrov A 8154979 200 Kč

D21B Rank. koef.: 1.04

(74)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9052 Tihonová HanaTihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 220 Kč
PGP7763 Lošťáková IvanaLošťáková Ivana SK Praga C 8014514 220 Kč
PGP0660 Lošťáková SáraLošťáková Sára SK Praga A 8003639 220 Kč
PGP9950 Hrabánková ZuzanaHrabánková Zuzana SK Praga C 8155188 220 Kč
DKP8651 Plochová DominikaPlochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 8080833 220 Kč
CHA8850 Ježková BarboraJežková Barbora OK Chrastava C 8004126 220 Kč
VRL9955 Matoušová KateřinaMatoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8420963 220 Kč
PHK8150 Hepnerová MartinaHepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 220 Kč
DOK0052 Riby RoseRiby Rose OK Doksy C 8107748 220 Kč
CHA7850 Kašková KateřinaKašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 220 Kč
VSP7850 Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora USK Praha R 8501557 220 Kč
FSP8650 Studničná LenkaStudničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 220 Kč
TUR8989 Baierová HanaBaierová Hana OOB TJ Turnov C 8001989 220 Kč
TZL9453 Jeřábková JitkaJeřábková Jitka SKOB Zlín C 8246428 220 Kč
SJI9851 Petráčková KristýnaPetráčková Kristýna OK Jihlava C 8044606 220 Kč
TUR8551 Dlabajová AlenaDlabajová Alena OOB TJ Turnov C 8035535 220 Kč
PHK0353 Horáková VeronikaHoráková Veronika OK 99 Hradec Králové C 8514502 220 Kč
KAM9850 Zimmerová KateřinaZimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 220 Kč
LLI0250 Černá PetraČerná Petra LOK-o Liberec C 2032105 220 Kč
DKP8251 Blažková KristinaBlažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 8014545 220 Kč
CET7552 Kovářová AnnaKovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 8663199 220 Kč
ROU9554 Koubová LenkaKoubová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 8044551 220 Kč
HCE8850 Kroupová LucieKroupová Lucie TJ Hostivice C 8000244 220 Kč
TAP9053 Zajícová KateřinaZajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 8660524 220 Kč
DKP0359 Smutná Anna MarieSmutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka R 8022662 220 Kč
SJC9951 Zlámalová NikolaZlámalová Nikola Sportcentrum Jičín E 8523679 220 Kč
DKP0250 Sanna KarinSanna Karin Oddíl OB Kotlářka C 8240702 220 Kč
KAM9488 Hájková KateřinaHájková Kateřina OK Kamenice C 8501531 220 Kč
DOK7350 Johnová LenkaJohnová Lenka OK Doksy C 8501543 220 Kč
PGP0557 Šimšová PavlaŠimšová Pavla SK Praga R 8656743 220 Kč
BOR9450 Macharová MichaelaMacharová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8510262 220 Kč
BOR9954 Janoušková LucieJanoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8120499 220 Kč
SJC8765 Lepšíková EvaLepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 220 Kč
ZBM0455 Rotková MarkétaRotková Markéta SK Brno Žabovřesky R 8660409 220 Kč
TJN8154 Janatová LucieJanatová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660535 220 Kč
LPU7667 Fenclová MartaFenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 220 Kč
KSU9559 Habigerová RadkaHabigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662732 220 Kč
TJN0153 Šklíbová MichaelaŠklíbová Michaela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660383 220 Kč
DOR0655 Housková BarboraHousková Barbora OK Dobříš A 8116682 220 Kč
DOR8151 Košťáková PetraKošťáková Petra OK Dobříš C 8196035 220 Kč
DKP0151 Kalousková MarieKalousková Marie Oddíl OB Kotlářka C 8030301 220 Kč
KRN8559 Rychlá PavlínaRychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 220 Kč
PBM0359 Bednaříková EmmaBednaříková Emma TJ Spartak 1. brněnská R 8656786 220 Kč
PGP0157 Surkova PolinaSurkova Polina SK Praga R 8014405 220 Kč
SHK8150 Jedličková ZuzanaJedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové R 8656667 220 Kč
SHK0051 Thýnová NikolaThýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové C 8656672 220 Kč
MFP8050 Nedbalová JanaNedbalová Jana Matfyz Praha C 8501530 220 Kč
EKP0256 Fantová KateřinaFantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 8183070 220 Kč
DKP8450 Kolínová KristýnaKolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka C 8450007 220 Kč
TAP8971 Hošková TerezaHošková Tereza KOB Tretra Praha C 8089710 220 Kč
PBM8951 Mádlová VěraMádlová Věra TJ Spartak 1. brněnská C 8001707 220 Kč
EKP0351 Janečková JosefínaJanečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 8005430 220 Kč
ZVO7951 Mikulová ZuzanaMikulová Zuzana OB SK Zvole C 8667989 220 Kč
NPA9151 Nováková ZuzanaNováková Zuzana SK LOB Nová Paka R 8116676 220 Kč
NPA9051 Wiesnerová MonikaWiesnerová Monika SK LOB Nová Paka C 8516752 220 Kč
JJN0251 Podrábská MariePodrábská Marie Team Jizerky C 8660394 220 Kč
DKP8758 Bochenková MartinaBochenková Martina Oddíl OB Kotlářka R 8656549 220 Kč
ZBM8954 Hendrychová ZuzanaHendrychová Zuzana SK Brno Žabovřesky C 8660408 220 Kč
KRE0055 Karbusová KateřinaKarbusová Kateřina OOB TJ Sokol Křemže C 8680284 220 Kč
ZTC9452 Chvalová VěraChvalová Věra Západočeské sportovní centrum OB C 8656688 220 Kč
KAM9852 Čechová TerezaČechová Tereza OK Kamenice E 8656609 220 Kč
VRL7652 Wohanková GabrielaWohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033284 220 Kč
TUR8354 Rufferová IvaRufferová Iva OOB TJ Turnov C 8310220 220 Kč
VSP7752 Gajdová KristinaGajdová Kristina USK Praha C 8505712 220 Kč
EKP8651 Hausmannová KláraHausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8013880 220 Kč
VLI9251 Poloprutská MarkétaPoloprutská Markéta Slavia Liberec orienteering C 8063091 220 Kč
ZVO0352 Švecová AnežkaŠvecová Anežka OB SK Zvole C 8116827 220 Kč
DKP8756 Pospíšilová MariePospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 220 Kč
LPU9460 Procházková ŠtěpánkaProcházková Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 8015315 440 Kč
PHK8051 Rollier MonikaRollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8680379 440 Kč
KAM9354 Landovská PetraLandovská Petra OK Kamenice R 8102793 440 Kč
SHK0463 Andrlová LeaAndrlová Lea OK Slavia Hradec Králové A 8409854 440 Kč
PGP9354 Fořtová JohanaFořtová Johana SK Praga C 8226366 440 Kč
TBM8964 Bořilová KláraBořilová Klára KOS TJ Tesla Brno R 8133203 440 Kč

D21C Rank. koef.: 1.04

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9652 Hledíková LucieHledíková Lucie OOB SK Chrast C 8033202 220 Kč
SRK9351 Peremská DanaPeremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8054111 220 Kč
BOR9350 Chvojková RenataChvojková Renata OK Jiskra Nový Bor C 8510266 220 Kč
KUO9051 Potočková HanaPotočková Hana KOB Ústí nad Orlicí C 8523678 220 Kč
EKP6550 Janečková DagmarJanečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8515518 220 Kč
ZAM8552 Kmentová LenkaKmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 8033289 220 Kč
PHK9999 Kubíčková JanaKubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 8655422 440 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8755 Králová VandaKrálová Vanda SK Praga C 8660507 200 Kč
DKP8255 Míková ŠárkaMíková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8022636 200 Kč
VRL8552 Vrbatová PetraVrbatová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8410781 200 Kč
PDY8450 Hejtmánková KateřinaHejtmánková Kateřina Běhej Poděbrady C 8328651 200 Kč
JHB7753 Honzáková JanaHonzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 200 Kč
SJC8451 Tomešová DanielaTomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 200 Kč
FSP8152 Bolinová HanaBolinová Hana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8228844 200 Kč
SJC8351 Mrázková RomanaMrázková Romana Sportcentrum Jičín C 8010200 200 Kč
TBM7654 Štěpánková KateřinaŠtěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8149893 200 Kč
TJP6550 Pecharová MichaelaPecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 200 Kč
CHT8651 Binková JanaBinková Jana OOB SK Chrast C 52312 200 Kč
TAP8453 Puchernová ZuzanaPuchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 8190384 200 Kč
KAM8551 Fuchsová AnetaFuchsová Aneta OK Kamenice C 2152837 200 Kč
SRK7651 Šklíbová JanaŠklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8663139 200 Kč
LPU8357 Zvěřinová MartinaZvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 8656548 200 Kč
PDY8650 Caudrová LucieCaudrová Lucie Běhej Poděbrady C 2161958 200 Kč
VCB8150 Rücklová AlenaRücklová Alena OB České Budějovice C 8501783 200 Kč
VBM7751 Fučíková HanaFučíková Hana VSK Mendelu Brno C 8477774 200 Kč
ROU8350 Hrádková KateřinaHrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 8507956 200 Kč
KDZ8750 Seemann AnnaSeemann Anna Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 7778750 200 Kč
SHK8251 Čížová AndreaČížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8076029 200 Kč
TUR8557 Zakouřilová KamilaZakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 51238 200 Kč
VIM8350 Roučková RomanaRoučková Romana Ski klub Šumava Vimperk C 8500038 200 Kč
SJC8450 Drobníková MarkétaDrobníková Markéta Sportcentrum Jičín C 8482121 200 Kč
STH8852 Vejrová IvaVejrová Iva SK Studenec C 8656522 200 Kč
SJC8759 Kovářová EvaKovářová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 200 Kč
VRL7452 Randáková HelenaRandáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8518812 200 Kč
PGP8756 Krupová TerezaKrupová Tereza SK Praga C 2088730 200 Kč
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8156 Súkupová HanaSúkupová Hana SK Praga C 2224777 200 Kč
KAM8052 Dobyášová ZuzanaDobyášová Zuzana OK Kamenice C 2039085 200 Kč
OPI8051 Smolíková LenkaSmolíková Lenka Orientační sporty Písek C 2088174 200 Kč
CST8351 Málková ŠárkaMálková Šárka OB Strakonice C 8051083 200 Kč
CTB8051 Klusáčková LenkaKlusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 200 Kč
SJC8484 Kazdová LenkaKazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 200 Kč
CHT8053 Korecká LenkaKorecká Lenka OOB SK Chrast C 8047133 200 Kč
OPI8252 Koubová KláraKoubová Klára Orientační sporty Písek C 2064783 200 Kč
VLI7750 Heczková BohdanaHeczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 8328670 200 Kč
PGP7858 Dlouhá MartaDlouhá Marta SK Praga C 8116795 200 Kč
PHK8252 Novotná KateřinaNovotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 200 Kč
KAM8050 Voleská AliceVoleská Alice OK Kamenice C 8510907 200 Kč
CHC8151 Nimshausová HanaNimshausová Hana K.O.B. Choceň C 8110513 200 Kč
LLI8050 Kubíková LenkaKubíková Lenka LOK-o Liberec C 1000507 200 Kč
LPU7956 Kokaislová EvaKokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 200 Kč
RBK8151 Kozumplíková AliceKozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 8116776 200 Kč
ROU8152 Brotánková LenkaBrotánková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2420003 200 Kč
OPI8150 Tichá JanaTichá Jana Orientační sporty Písek C 8044636 200 Kč
SCP8250 Vrabcová RomanaVrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 200 Kč
TAP8150 Šubrtová VěraŠubrtová Věra KOB Tretra Praha C 8523680 200 Kč
VLI8150 Horáčková KateřinaHoráčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 8076026 200 Kč
LTU8250 Brožová JanaBrožová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047150 200 Kč
PGP8154 Bartalošová JanaBartalošová Jana SK Praga C 2084985 200 Kč
STB8196 Kučerková RomanaKučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 8119540 200 Kč
DKP8153 Haluzová MarieHaluzová Marie Oddíl OB Kotlářka C 2067234 200 Kč
BOR8052 Bednářová VeronikaBednářová Veronika OK Jiskra Nový Bor C 8116769 200 Kč
19D8450 Engelhardt KatjaEngelhardt Katja (GER) SSV Planeta Radebeul 8606482 200 Kč
RUZ8051 Polednová HanaPolednová Hana TJ Růžená C 8013844 200 Kč
MLA8350 Kožíšková HanaKožíšková Hana MLOK Mariánské Lázně C 8044631 200 Kč
CTB8351 Šťastná LenkaŠťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 200 Kč
PDY8051 Jindrová KláraJindrová Klára Běhej Poděbrady C 2219009 200 Kč
LIT8353 Benešová ZuzanaBenešová Zuzana KOB Litvínov C 2151450 200 Kč
KDZ8050 Spieszová LucieSpieszová Lucie Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8523733 200 Kč
DKP7853 Brandejsová PetraBrandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8113490 200 Kč
DLP8150 Nováková IvanaNováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 8063044 200 Kč
CTB8053 Běloušková IlonaBěloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 200 Kč
LPU8153 Kárníková KamilaKárníková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 8522900 200 Kč
SJC8151 Uhlíková ŠárkaUhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 200 Kč
DOR7656 Petriláková PetraPetriláková Petra OK Dobříš C 8226435 200 Kč
PHK8055 Vítková LucieVítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 8006766 200 Kč
FSP8353 Čechová JanaČechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 200 Kč
HCE8350 Pinkrová ŠárkaPinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 200 Kč
DKP7251 Vítečková KateřinaVítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8080630 200 Kč
SCP7950 Hojná SilvieHojná Silvie OK Sparta Praha C 8226308 200 Kč
VRL7752 Kutlvašrová VlaďkaKutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8511567 200 Kč
SKT8050 Ludvíková EliškaLudvíková Eliška Orientační běh Klatovy C 8482580 200 Kč
DOK7450 Dolejší LenkaDolejší Lenka OK Doksy C 8655448 200 Kč
DOK7950 Synková PetraSynková Petra OK Doksy C 8113500 200 Kč
MLA8250 Placková VeronikaPlacková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 8033229 200 Kč
NPA8151 Píšová MonikaPíšová Monika SK LOB Nová Paka C 8454021 200 Kč
RIC8350 Proxová LadaProxová Lada OB Říčany C 8502459 200 Kč
ZVO8151 Perknerová BarboraPerknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 200 Kč
JJN8250 Maturová JanaMaturová Jana Team Jizerky C 8162905 200 Kč
DKP8254 Krásná JitřenkaKrásná Jitřenka Oddíl OB Kotlářka C 8116737 200 Kč
SJI8151 Bartáková PetraBartáková Petra OK Jihlava C 8076038 200 Kč
SPC8259 Kalinová MarkétaKalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 200 Kč
BOR8451 Hechtová LenkaHechtová Lenka OK Jiskra Nový Bor C 8304125 400 Kč
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7554 Kosková Třísková LenkaKosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 200 Kč
PGP7764 Svítilová PavlaSvítilová Pavla SK Praga C 8660503 200 Kč
SJI7854 Mazzarese JanaMazzarese Jana OK Jihlava C 2102555 200 Kč
SJH7853 Gregorová LenkaGregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 200 Kč
KAM7452 Pokorná KamilaPokorná Kamila OK Kamenice C 2118482 200 Kč
KAM7550 Žemlová EvaŽemlová Eva OK Kamenice C 8033217 200 Kč
SJH7851 Beranová JanaBeranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 8013871 200 Kč
KNC7851 Havlová EvaHavlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 8003637 200 Kč
BOR7650 Tučková MonikaTučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 8421843 200 Kč
BOR7758 Kameníková KateřinaKameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 200 Kč
SCP7555 Petráňová JanaPetráňová Jana OK Sparta Praha C 8014523 200 Kč
LPU7658 Švíglerová PavlaŠvíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 200 Kč
VLI7653 Benešová RadkaBenešová Radka Slavia Liberec orienteering C 8410767 200 Kč
TAP7752 Cichrová IvetaCichrová Iveta KOB Tretra Praha C 8514641 200 Kč
STH7451 Junková PetraJunková Petra SK Studenec C 8330759 200 Kč
LOU7750 Bartůňková LucieBartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 8509347 200 Kč
PGP7650 Ryšavá MagdalénaRyšavá Magdaléna SK Praga C 8517318 200 Kč
MFP7651 Šimšová JanaŠimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 200 Kč
VRL7656 Nová MartinaNová Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8500015 200 Kč
TAP7756 Hlaváčková KláraHlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 8105257 200 Kč
0020002 Votavová SvětlanaVotavová Světlana 002 - DSVJ 8500014 200 Kč
VLI7552 Skácelová MarieSkácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8663205 200 Kč
VCB7653 Míková LenkaMíková Lenka OB České Budějovice C 8237724 200 Kč
SNA7850 Ježková DanaJežková Dana TJ START Náchod C 1401856 200 Kč
VCB7853 Veselá EvaVeselá Eva OB České Budějovice C 8013928 200 Kč
VSP7855 Ehlerová PetraEhlerová Petra USK Praha C 8047193 200 Kč
LTU7850 Termerová JanaTermerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8523716 200 Kč
BOR7853 Patková KateřinaPatková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 200 Kč
ROZ7050 Sedláčková PetraSedláčková Petra OK Roztoky C 8226429 200 Kč
KUO7451 Brožková KvětaBrožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 8680395 200 Kč
KUO7851 Šlesingerová JitkaŠlesingerová Jitka KOB Ústí nad Orlicí C 887161 200 Kč
FSP7852 Kurfürstová MagdalenaKurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 200 Kč
PHK6752 Kosová MichaelaKosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 200 Kč
TAP7653 Jirousová EvaJirousová Eva KOB Tretra Praha C 442878 200 Kč
LPU7957 Lučanová MartaLučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8014507 200 Kč
PGP6652 Tichovská HanaTichovská Hana SK Praga C 8005134 200 Kč
TAP7950 Sotonová JitkaSotonová Jitka KOB Tretra Praha C 8044623 200 Kč
MFP7953 Blahutová HankaBlahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 200 Kč
DOR7555 Hrušková BlankaHrušková Blanka OK Dobříš C 8512716 200 Kč
DOR7853 Magazu RadmilaMagazu Radmila OK Dobříš C 8012880 200 Kč
PGP7562 Pokorná MagdalénaPokorná Magdaléna SK Praga C 899177 200 Kč
VCB7851 Teringlová MartinaTeringlová Martina OB České Budějovice C 8515516 200 Kč
PGP7551 Šimerková OlgaŠimerková Olga SK Praga C 8648558 200 Kč
PHK7853 Kvapilová ZuzanaKvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8501065 200 Kč
SHK7753 Čečková MartinaČečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 200 Kč
CHA7750 Pachnerová DominikaPachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 200 Kč
NPA7852 Kutáčová IvanaKutáčová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 200 Kč
0150003 Váchová IlonaVáchová Ilona 015 - Ski klub Karlovy Vary, z.s. 2113446 200 Kč
XHK7650 Macháčková MarkétaMacháčková Markéta MTBO Hradec Králové C 8109324 200 Kč
LPM7753 Šafránková MartinaŠafránková Martina OK Lokomotiva Plzeň C 2000609 200 Kč
RIC7853 Čevelová IvanaČevelová Ivana OB Říčany C 2102678 200 Kč
VAM6251 Smutná JanaSmutná Jana OB Vamberk C 7210067 200 Kč
KAM7851 Mišeková MartinaMišeková Martina OK Kamenice C 8107712 200 Kč
TAP7755 Ellederová ZdenkaEllederová Zdenka KOB Tretra Praha C 2800307 200 Kč
LTU7650 Sadílková MichaelaSadílková Michaela OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001928 200 Kč
SHK7752 Čížková DanaČížková Dana OK Slavia Hradec Králové C 8008276 200 Kč
EKP7850 Ondráčková VeronikaOndráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 8719071 200 Kč
STA7551 Plachá RadkaPlachá Radka OK Střelka C 2116452 200 Kč
BOR7951 Murswieková KateřinaMurswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 200 Kč
PHK7452 Jelínková ZuzanaJelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8119518 200 Kč
LTU7851 Komárková LucieKomárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 200 Kč
JEN7457 Zabořilová RomanaZabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 200 Kč
VRL7355 Čivrná KarolínaČivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8107731 200 Kč
EKP7053 Zurynková JanaZurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 8660592 200 Kč
DKP7750 Ptáčková HelenaPtáčková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2419969 200 Kč
SJI7850 Chudíková BarboraChudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 400 Kč
PHK7654 Besedová PetraBesedová Petra OK 99 Hradec Králové C 8501086 400 Kč
KAM7450 Gajdová MagdalenaGajdová Magdalena OK Kamenice C 9201064 400 Kč
MFP7951 Stanovská EvaStanovská Eva Matfyz Praha C 232242 400 Kč
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7350 Velátová JanaVelátová Jana Orientační sporty Písek C 1000464 200 Kč
LPU6854 Horáková JindraHoráková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 200 Kč
SJH7051 Benešová IvaBenešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 200 Kč
TUV7051 Válková MartinaVálková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 200 Kč
LTP7252 Riby KateřinaRiby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445304 200 Kč
OPI7401 Sobotková LenkaSobotková Lenka Orientační sporty Písek C 2091538 200 Kč
OSN6955 Kamenická LenkaKamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 200 Kč
BOR7150 Nehasilová ZuzanaNehasilová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8022672 200 Kč
TJN7152 Lesáková VěraLesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 200 Kč
LTP7351 Kamírová GabrielaKamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445326 200 Kč
SJC7253 Hanušová ZdenaHanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 200 Kč
JHB6553 Fencíková VladislavaFencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 200 Kč
KRE7051 Dulovcová MarieDulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 8501051 200 Kč
TUV7454 Folprechtová KateřinaFolprechtová Kateřina SOK TJ Turnov C 8670466 200 Kč
TAP7251 Brumovská RheaBrumovská Rhea KOB Tretra Praha C 2224524 200 Kč
TAP7152 Melišíková RadkaMelišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 200 Kč
BOR6951 Rejholcová AndreaRejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 200 Kč
EKP7450 Paurová LenkaPaurová Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2060203 200 Kč
BOR7459 Waldhauserová IrenaWaldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8226310 200 Kč
VLI7451 Podrábská MariePodrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 200 Kč
0040001 Hicklová ZdeňkaHicklová Zdeňka 004 - neregistrovaná 2155980 200 Kč
PGP7254 Dvořáková IvanaDvořáková Ivana SK Praga C 8667539 200 Kč
SRK7251 Lockerová MilenaLockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2151449 200 Kč
TTR7452 Cíchová PavlínaCíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 200 Kč
SHK7350 Kroniková JanaKroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 8662671 200 Kč
VLI7454 Dvorská MarieDvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 8022677 200 Kč
DOR7452 Baštová JanaBaštová Jana OK Dobříš C 2113394 200 Kč
DOR7150 Nová JanaNová Jana OK Dobříš C 8663122 200 Kč
DOR7352 Žižková MarkétaŽižková Markéta OK Dobříš C 2104706 200 Kč
VAM7250 Vandasová MarkétaVandasová Markéta OB Vamberk C 8508298 200 Kč
ROU7150 Buková JanaBuková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2075666 200 Kč
SHK7051 Myslivcová LenkaMyslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 200 Kč
JIL7258 Janovská VěraJanovská Věra OK Jilemnice C 2127634 200 Kč
LPU7468 Štichhauerová KateřinaŠtichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8013866 200 Kč
DKL7050 Benešová JaroslavaBenešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 200 Kč
DVP7351 Řeháková JanaŘeháková Jana DVP ORIENTATION C 2302097 200 Kč
SKT7251 Hladíková KateřinaHladíková Kateřina Orientační běh Klatovy C 8510257 200 Kč
RIC7252 Kotenová KláraKotenová Klára OB Říčany C 8226424 200 Kč
DKL7150 Bejčková JanaBejčková Jana KOB Kladno C 301616 200 Kč
VPM7250 Sobotová JanaSobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 8022362 200 Kč
PDY7350 Nováková MartinaNováková Martina Běhej Poděbrady C 8514469 200 Kč
KRE7450 Nováková AlenaNováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8445298 200 Kč
TYN6850 Šišmová HanaŠišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 8514496 200 Kč
STH7351 Junková KateřinaJunková Kateřina SK Studenec C 7204984 200 Kč
PHK7456 Samková RenátaSamková Renáta OK 99 Hradec Králové C 8409844 200 Kč
LTU7350 Licková DanaLicková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 200 Kč
TUR7451 Lamačová DanaLamačová Dana OOB TJ Turnov C 8501774 200 Kč
KRL7151 Hanáková MartaHanáková Marta Kometa Kralovice C 7140196 200 Kč
TTR7251 Nešporová MarieNešporová Marie OOB Třebíč C 8009530 200 Kč
TAP6950 Úlehlová MonikaÚlehlová Monika KOB Tretra Praha C 8066753 200 Kč
VSP7453 Zakouřilová HelenaZakouřilová Helena USK Praha C 8002888 200 Kč
LPU7156 Pipková TáňaPipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 8117156 400 Kč
VPM7450 Kadlecová ZuzanaKadlecová Zuzana KOS Slavia Plzeň C 8514542 400 Kč
PHK7153 Růžičková KamilaRůžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 8445323 400 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA6551 Pavlíková PavlaPavlíková Pavla OK Chrastava C 8008275 200 Kč
SOB6350 Choutková LenkaChoutková Lenka SOBSA C 2419963 200 Kč
LLI6950 Fürstová KatkaFürstová Katka LOK-o Liberec C 8107774 200 Kč
CHA6550 Gorčicová IvanaGorčicová Ivana OK Chrastava C 8144114 200 Kč
TEH5751 Sládková EvaSládková Eva Sokol Tehov C 8663158 200 Kč
TAP6851 Šimůnková MartinaŠimůnková Martina KOB Tretra Praha C 2152988 200 Kč
LTU6951 Bendáková JitkaBendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8524030 200 Kč
LTU6952 Lazáková ŠárkaLazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8015310 200 Kč
KNC6550 Komersová JanaKomersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 200 Kč
TAP6852 Petrová MartinaPetrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 200 Kč
JJN6950 Nožičková RenataNožičková Renata Team Jizerky C 2070806 200 Kč
HCE6450 Kettnerová LenkaKettnerová Lenka TJ Hostivice C 8501070 200 Kč
TJN6051 Zuzánková RůženaZuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659401 200 Kč
BOR6550 Pávková JanaPávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8063081 200 Kč
LTU6752 Stodůlková LenkaStodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047168 200 Kč
LPM6151 Pechová IvaPechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 200 Kč
KAM6952 Himmelová MarieHimmelová Marie OK Kamenice C 51681 200 Kč
SCP6950 Tloušťová EvaTloušťová Eva OK Sparta Praha C 8522909 200 Kč
EKP6850 Koucká IvanaKoucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 8962019 200 Kč
PHK6756 Kavalírová KateřinaKavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8520839 200 Kč
TUV6850 Linková IvaLinková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 200 Kč
BOR6654 Halířová EvaHalířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 200 Kč
OSN6654 Wurzelová DanaWurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 200 Kč
SHK6651 Thýnová IvanaThýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 200 Kč
VSP6650 Němečková JarmilaNěmečková Jarmila USK Praha C 2103280 200 Kč
NPA6851 Machová IvetaMachová Iveta SK LOB Nová Paka C 7207884 200 Kč
PZR6969 Nechutová AlenaNechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022352 200 Kč
0170001 Šimáčková JitkaŠimáčková Jitka 017 - ROB Pardubice 2067267 200 Kč
0190005 Hořovská VladislavaHořovská Vladislava 019 - Neevidovaní 2144026 200 Kč
JJN6850 Rýdlová MagdaRýdlová Magda Team Jizerky C 8662737 200 Kč
71D6900 Eckardt CorneliaEckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 8190769 200 Kč
EKP6252 Pecková IvanaPecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 8162864 400 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN6451 Švarcová LenkaŠvarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 200 Kč
PEN6350 Kábrtová IvaKábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 200 Kč
LTU6451 Hindráková MartinaHindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 200 Kč
PHK6354 Novotná IvanaNovotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219240 200 Kč
ROZ6150 Voltrová SvatavaVoltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 200 Kč
KNC6150 Havlíčková JindřiškaHavlíčková Jindřiška Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 200 Kč
MLA6258 Sklenářová JanaSklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 200 Kč
KRE6050 Brémová HildegardaBrémová Hildegarda OOB TJ Sokol Křemže C 7207620 200 Kč
TJN6052 Večeřová IvanaVečeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 200 Kč
SCP6150 Kavková DanaKavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 200 Kč
KRE6352 Kovaříčková DarjaKovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 8077465 200 Kč
EKP6150 Bochenková JanaBochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 8116687 200 Kč
KRE6351 Troupová VladěnaTroupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 8077478 200 Kč
TTR6151 Syslová IvaSyslová Iva OOB Třebíč C 8511761 200 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5851 Neumann PetraNeumann Petra OK Chrastava C 8222298 180 Kč
LPU5654 Novotná JiřinaNovotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 8047142 180 Kč
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 8680329 180 Kč
DKL5950 Rančáková StáňaRančáková Stáňa KOB Kladno C 8013873 180 Kč
TCB5751 Pokorná EvaPokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 180 Kč
KNC5750 Šilerová ZdenaŠilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 180 Kč
PGP5550 Doležalová VlastaDoležalová Vlasta SK Praga C 52095 180 Kč
DKL5550 Cabrnochová HanaCabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 180 Kč
TBM5855 Kuchařová AdaKuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 8654911 180 Kč
TJN5752 Kuncová JiřinaKuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 180 Kč
SHK5652 Šabatková ZdeňkaŠabatková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9112 180 Kč
DCE5550 Mrázová PavlaMrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 180 Kč
DOK5950 Nováková PavlaNováková Pavla OK Doksy C 8113493 180 Kč
LPU5851 Víchová LadislavaVíchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 8014508 180 Kč
DKP5752 Dudová HanaDudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 8512509 180 Kč
SCP5550 Jahnová HelenaJahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 180 Kč
SMB5951 Svobodová HanaSvobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 8511580 180 Kč
UVP5450 Beranová VlastaBeranová Vlasta Slovan Praha C 8111134 180 Kč
EKP5650 Fantová LibušeFantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 8516255 180 Kč
NPA5754 Hušková EvaHušková Eva SK LOB Nová Paka C 8409846 180 Kč
EKP5750 Šedivá MiroslavaŠedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 8026620 180 Kč
DKP5651 Klusáková JitkaKlusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 360 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová NaďaZavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 180 Kč
CHA5150 Šaffková ZuzanaŠaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 180 Kč
CHA5351 Ševčíková AlenaŠevčíková Alena OK Chrastava C 8008272 180 Kč
VLI5150 Karmazínová IvanaKarmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 180 Kč
DCE5450 Procházková MilušeProcházková Miluše KOB Dobřichovice C 8303060 180 Kč
TUR5150 Omová JanaOmová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 180 Kč
VSP5050 Dohnalová DanaDohnalová Dana USK Praha C 8680418 180 Kč
JIL5362 Zlesáková VlastaZlesáková Vlasta OK Jilemnice C 8285927 180 Kč
VLI5152 Pachnerová JaroslavaPachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8448441 180 Kč
JIL5254 Horynová EvaHorynová Eva OK Jilemnice C 8662735 180 Kč
TUR5151 Tvrdková EvaTvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 180 Kč
LIT5051 Neradová AlenaNeradová Alena KOB Litvínov C 8144113 180 Kč
NPA5351 Kalibánová JiřinaKalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 8006771 180 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU4950 Kellnerová StanislavaKellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 180 Kč
LPU4752 Kubíková KvětoslavaKubíková Květoslava OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 180 Kč
VLI4950 Horáčková StanislavaHoráčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 180 Kč
UVP4850 Kohoutová JitřenkaKohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 180 Kč
LTU4751 Kutáčková StanislavaKutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 180 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková MílaZmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 180 Kč
PGP4050 Haňkovská JanaHaňkovská Jana SK Praga C 8063085 180 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1717 Kazda MikulášKazda Mikuláš Sportcentrum Jičín C 1451528 160 Kč
CHT1603 Souček DanielSouček Daniel OOB SK Chrast C 2419856 160 Kč
CHT1701 Korecký MarekKorecký Marek OOB SK Chrast C 8033277 160 Kč
RUZ1600 Gregor ŠimonGregor Šimon TJ Růžená C 2088726 160 Kč
XHK1600 Jiran TomášJiran Tomáš MTBO Hradec Králové 888650 160 Kč
TUR1703 Zakouřil PetrZakouřil Petr OOB TJ Turnov C 1302868 160 Kč
HJL1403 Mádr MikulášMádr Mikuláš Sokol Horní Jelení C 2148069 160 Kč
PGP1504 Ondráček ViktorOndráček Viktor SK Praga C 2120066 160 Kč
PGP1501 Matějů AntonínMatějů Antonín SK Praga C 682623 160 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1501 Palas TomášPalas Tomáš Sportcentrum Jičín C 8091115 160 Kč
SJI1502 Mazzarese AidenMazzarese Aiden OK Jihlava C 8500458 160 Kč
SJH1602 Komárek ŠtěpánKomárek Štěpán SOS Jindřichův Hradec C 2025364 160 Kč
BOR1400 Zachar DanielZachar Daniel OK Jiskra Nový Bor C 4402 160 Kč
PHK1501 Hepner MartinHepner Martin OK 99 Hradec Králové C 8226320 160 Kč
VSP1600 Baldrian FrantišekBaldrian František USK Praha C 8506630 160 Kč
SJC1515 Kazda MatějKazda Matěj Sportcentrum Jičín C 8300115 160 Kč
PHK1515 Novotný MatoušNovotný Matouš OK 99 Hradec Králové C 8511603 160 Kč
SJC1400 Tomeš MaxmiliánTomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 8141006 160 Kč
CHT1402 Matras ŠtěpánMatras Štěpán OOB SK Chrast C 8511657 160 Kč
FSP1500 Beneš LukášBeneš Lukáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7000509 160 Kč
TAP1401 Hýbl ŠimonHýbl Šimon KOB Tretra Praha C 8196088 160 Kč
LPU1502 Odvody VilémOdvody Vilém OK Lokomotiva Pardubice C 8509053 160 Kč
PHK1402 Vítek MichalVítek Michal OK 99 Hradec Králové C 8409841 160 Kč
VCB1403 Míka TomášMíka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 160 Kč
SCP1500 Vrabec AdrianVrabec Adrian OK Sparta Praha C 51571 160 Kč
VSP1500 Skalka JindřichSkalka Jindřich USK Praha C 8511751 160 Kč
LPU1401 Lučan JakubLučan Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 515134 160 Kč
LPU1501 Zvěřina RadimZvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 8500041 160 Kč
KRN1500 Rychlý JakubRychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8503919 160 Kč
CHT1403 Kosina VítKosina Vít OOB SK Chrast C 2419853 160 Kč
BOR1403 Čech JanČech Jan OK Jiskra Nový Bor C 416195 160 Kč
BOR1601 Čech AntonínČech Antonín OK Jiskra Nový Bor C 232182 160 Kč
JIL1500 Kolín JonášKolín Jonáš OK Jilemnice C 8332000 160 Kč
DLP1401 Honzík JanHonzík Jan OOB TJ Dukla Praha C 2161383 160 Kč
DOK1401 Šťastný AntonínŠťastný Antonín OK Doksy C 2115697 160 Kč
PGP1400 Šedivý MarekŠedivý Marek SK Praga C 1406172 160 Kč
SJC1502 Drobník KryštofDrobník Kryštof Sportcentrum Jičín C 7431985 160 Kč
STH1501 Drápal ŠtěpánDrápal Štěpán SK Studenec C 8063074 160 Kč
VRL1601 Wohanka MetodějWohanka Metoděj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8409892 160 Kč
HOR1600 Zollmann FilipZollmann Filip TJ Jiskra Hořice C 2212045 160 Kč
SJI1401 Prošek FilipProšek Filip OK Jihlava C 8409897 160 Kč
SPC1502 Kalina OskarKalina Oskar SPORTICUS team C 8109400 160 Kč
SJC1503 Jakubec JanJakubec Jan Sportcentrum Jičín C 2112770 160 Kč
SJI1515 Lauerman JanLauerman Jan OK Jihlava C 8502676 320 Kč
PGP1505 Rollier AlexeiRollier Alexei SK Praga C 320 Kč
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1300 Mišek MichalMišek Michal OK Kamenice C 8133301 160 Kč
TAP1200 Petráň LukášPetráň Lukáš KOB Tretra Praha C 8501054 160 Kč
OPI1202 Kouba MikulášKouba Mikuláš Orientační sporty Písek B 8033254 160 Kč
VRL1203 Vrbata AlanVrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8137516 160 Kč
KAM1201 Sláma MarekSláma Marek OK Kamenice B 8501176 160 Kč
SRK1207 Klabzuba JanKlabzuba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027216 160 Kč
SRK1206 Votroubek JanVotroubek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8133200 160 Kč
VLI1400 Votava JanVotava Jan Slavia Liberec orienteering C 8501152 160 Kč
PGP1308 Mrázek EmilMrázek Emil SK Praga C 8010900 160 Kč
LPU1210 Kokaisl FilipKokaisl Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9660 160 Kč
DKP1212 Junek KryštofJunek Kryštof Oddíl OB Kotlářka C 8680407 160 Kč
DKP1309 Větvička AntonínVětvička Antonín Oddíl OB Kotlářka C 2157329 160 Kč
TAP1400 Pucherna ŠtěpánPucherna Štěpán KOB Tretra Praha C 8509353 160 Kč
CTB1301 Šťastný VilémŠťastný Vilém SK OB Chotěboř B 8136477 160 Kč
PDY1303 Holata VojtěchHolata Vojtěch Běhej Poděbrady B 8500448 160 Kč
PZR1200 Kocmánek LukášKocmánek Lukáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8522458 160 Kč
DOR1305 Košťák HubertKošťák Hubert OK Dobříš C 8520923 160 Kč
JJN1205 Jirák TomášJirák Tomáš Team Jizerky C 8482578 160 Kč
SHK1202 Macháček JakubMacháček Jakub OK Slavia Hradec Králové B 8523518 160 Kč
BOR1305 Šrůta DavidŠrůta David OK Jiskra Nový Bor C 4408 160 Kč
PGP1203 Řehák ProkopŘehák Prokop SK Praga B 2420053 160 Kč
CHT1401 Korecký RadanKorecký Radan OOB SK Chrast C 8003626 160 Kč
HCE1200 Pinkr JosefPinkr Josef TJ Hostivice B 1417247 160 Kč
VLI1208 Kubišta VavroKubišta Vavro Slavia Liberec orienteering C 2080902 160 Kč
TUR1204 Zakouřil FrantišekZakouřil František OOB TJ Turnov B 8505213 160 Kč
SKT1300 Ludvík PetrLudvík Petr Orientační běh Klatovy C 8063093 160 Kč
DOK1200 Dvořák DanielDvořák Daniel OK Doksy C 1501424 160 Kč
DOK1300 Stránský JakubStránský Jakub OK Doksy C 8502700 160 Kč
MLA1200 Placek NikolasPlacek Nikolas MLOK Mariánské Lázně B 8514683 160 Kč
RIC1300 Čevela MarekČevela Marek OB Říčany C 8520848 160 Kč
RIC1207 Dorschner DavidDorschner David OB Říčany C 2211481 160 Kč
RIC1206 Krejčík DanielKrejčík Daniel OB Říčany C 8520949 160 Kč
STH1304 Tauchman MatějTauchman Matěj SK Studenec C 2144173 160 Kč
SJC1301 Drobník TadeášDrobník Tadeáš Sportcentrum Jičín C 8522606 160 Kč
SHK1209 Komárek JakubKomárek Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2073743 160 Kč
SHK1210 Kroupa ErikKroupa Erik OK Slavia Hradec Králové C 8524022 160 Kč
HOR1200 Zollmann DavidZollmann David TJ Jiskra Hořice C 2211446 160 Kč
HJL1303 Metelka ŠimonMetelka Šimon Sokol Horní Jelení C 2126356 160 Kč
DKL1201 Komín KryštofKomín Kryštof KOB Kladno C 9767 160 Kč
VRL1204 Satur JakubSatur Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2260355 160 Kč
(85)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1002 Novotný KryštofNovotný Kryštof OK 99 Hradec Králové B 8656702 160 Kč
LPU1100 Udržal JakubUdržal Jakub OK Lokomotiva Pardubice B 8501146 160 Kč
KAM1002 Rejšek ČeněkRejšek Čeněk OK Kamenice B 8488600 160 Kč
SJH1003 Blažek VojtěchBlažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 8014562 160 Kč
SJH1001 Míchal JakubMíchal Jakub SOS Jindřichův Hradec A 8022661 160 Kč
OPI1203 Velát FilipVelát Filip Orientační sporty Písek B 8510278 160 Kč
SJH1101 Beran AntonínBeran Antonín SOS Jindřichův Hradec B 8501563 160 Kč
OPI1100 Janda FilipJanda Filip Orientační sporty Písek B 8013863 160 Kč
BOR1100 Lamač VítekLamač Vítek OK Jiskra Nový Bor A 8421841 160 Kč
VSP1100 Baldrian JosefBaldrian Josef USK Praha B 8670452 160 Kč
DKP1101 Míka LubošMíka Luboš Oddíl OB Kotlářka B 8017720 160 Kč
OPI1002 Kouba JanKouba Jan Orientační sporty Písek B 2039216 160 Kč
VLI1100 Beneš MaxmiliánBeneš Maxmilián Slavia Liberec orienteering B 8501669 160 Kč
OPI1102 Kaláb JakubKaláb Jakub Orientační sporty Písek B 8077483 160 Kč
KAM1000 Sláma KryštofSláma Kryštof OK Kamenice B 8501052 160 Kč
TAP1010 Elleder JanElleder Jan KOB Tretra Praha B 8014503 160 Kč
KAM1004 Bašus OndřejBašus Ondřej OK Kamenice B 8007178 160 Kč
KAM1103 Voleský ViktorVoleský Viktor OK Kamenice B 8501496 160 Kč
LPU1003 Juška VojtěchJuška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8014487 160 Kč
TTR1111 Věžník RomanVěžník Roman OOB Třebíč B 8509385 160 Kč
VRL1003 Novák VojtěchNovák Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8511574 160 Kč
PHK1106 Tatarnikov IvanTatarnikov Ivan OK 99 Hradec Králové B 8003640 160 Kč
KAM1102 Čížik MatyášČížik Matyáš OK Kamenice B 8410790 160 Kč
VLI1201 Votava VojtěchVotava Vojtěch Slavia Liberec orienteering A 8517319 160 Kč
DKP1105 Sedlák VáclavSedlák Václav Oddíl OB Kotlářka B 8008297 160 Kč
LPU1104 Macek DanMacek Dan OK Lokomotiva Pardubice B 8109424 160 Kč
SLA1200 Zápotocký TomášZápotocký Tomáš SKOB Slaný B 8461732 160 Kč
FSP1105 Beneš TadeášBeneš Tadeáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 52214 160 Kč
LPU1001 Kadaně MatějKadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice B 8501558 160 Kč
LLI1208 Kubík TomášKubík Tomáš LOK-o Liberec B 2420018 160 Kč
BOR1101 Nehasil FrantišekNehasil František OK Jiskra Nový Bor C 8655486 160 Kč
VCB1003 Míka OndřejMíka Ondřej OB České Budějovice B 8064522 160 Kč
ZTC1103 Minařík FrantišekMinařík František Západočeské sportovní centrum OB B 8007194 160 Kč
DKP1011 Junek ŠimonJunek Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8680325 160 Kč
VLI1111 Horáček JáchymHoráček Jáchym Slavia Liberec orienteering B 8003621 160 Kč
SHK1009 Pouchlý MatějPouchlý Matěj OK Slavia Hradec Králové B 8183190 160 Kč
STB1101 Kučerka RadekKučerka Radek TJ Stadion Nový Bor B 8500047 160 Kč
DKP1115 Větvička VojtěchVětvička Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8522618 160 Kč
ONO1001 Černý AntonínČerný Antonín SKOB Ostrov B 8119462 160 Kč
BOR1102 Kocman LukášKocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor B 8006755 160 Kč
KRL1102 Haller MaxmiliánHaller Maxmilián Kometa Kralovice B 8113532 160 Kč
MLA1000 Beneš JanBeneš Jan MLOK Mariánské Lázně B 8196039 160 Kč
CTB1103 Novák TobiášNovák Tobiáš SK OB Chotěboř A 8003661 160 Kč
LTU1000 Retka JakubRetka Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 160 Kč
CTB1101 Šťastný AntonínŠťastný Antonín SK OB Chotěboř B 8003650 160 Kč
LPU1101 Lučan OndřejLučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8109426 160 Kč
PHK1100 Chrtek JanChrtek Jan OK 99 Hradec Králové B 8051261 160 Kč
MAS1001 Brabec ZdeněkBrabec Zdeněk OOB Aš B 2087666 160 Kč
TJN1111 Janata MatějJanata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8013463 160 Kč
ROU1000 Hrádek VojtěchHrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 8512733 160 Kč
DKP1005 Brandejs HynekBrandejs Hynek Oddíl OB Kotlářka C 2095971 160 Kč
LPU1012 Jirout VilémJirout Vilém OK Lokomotiva Pardubice B 8014516 160 Kč
HCE1000 Müller KarelMüller Karel TJ Hostivice C 8680602 160 Kč
PHK1010 Kunart LukášKunart Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8482087 160 Kč
ONO1000 Ritter JakubRitter Jakub SKOB Ostrov B 8501841 160 Kč
DOR1104 Etrych MatějEtrych Matěj OK Dobříš B 8514558 160 Kč
DOR1002 Hruška TomášHruška Tomáš OK Dobříš C 8521044 160 Kč
DOR1102 Jiroušek ŠtěpánJiroušek Štěpán OK Dobříš B 8512725 160 Kč
DOR1101 Kašpar AdamKašpar Adam OK Dobříš B 8514494 160 Kč
LPU1002 Kárník ŠtěpánKárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice B 8109417 160 Kč
JJN1003 Dostrašil MartinDostrašil Martin Team Jizerky C 2001903 160 Kč
PDY1105 Jindra JáchymJindra Jáchym Běhej Poděbrady C 2181938 160 Kč
SHK1002 Leško MichalLeško Michal OK Slavia Hradec Králové B 8510286 160 Kč
SHK1110 Slavík FrantišekSlavík František OK Slavia Hradec Králové B 8162884 160 Kč
SHK1109 Šumpík FilipŠumpík Filip OK Slavia Hradec Králové B 8162911 160 Kč
SHK1005 Lukeš JosefLukeš Josef OK Slavia Hradec Králové B 8022334 160 Kč
CHC1002 Šimek VojtěchŠimek Vojtěch K.O.B. Choceň B 8113489 160 Kč
VLI1103 Kubišta AntonKubišta Anton Slavia Liberec orienteering B 2211674 160 Kč
FSP1100 Bartoň TheodorBartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8026639 160 Kč
VRL1002 Kutlvašr VladimírKutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8047122 160 Kč
VIM1100 Roučka TomášRoučka Tomáš Ski klub Šumava Vimperk C 8500052 160 Kč
NPA1101 Pavelec DanielPavelec Daniel SK LOB Nová Paka B 8006751 160 Kč
RIC1003 Prox JanProx Jan OB Říčany B 8226428 160 Kč
JJN1105 Lánský ŠimonLánský Šimon Team Jizerky B 8063052 160 Kč
DOR1001 Gregor KevinGregor Kevin OK Dobříš B 8523817 160 Kč
LPU1112 Šiler Štěpán JosefŠiler Štěpán Josef OK Lokomotiva Pardubice C 8009522 160 Kč
VRL1201 Wohanka AntonínWohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8026573 160 Kč
EKP1111 Ondráček LuborOndráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 160 Kč
VRL1001 Polák VlastimilPolák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8454321 160 Kč
VCB1002 Janošík IvanJanošík Ivan OB České Budějovice B 8519562 160 Kč
VPM1102 Jedlička JosefJedlička Josef KOS Slavia Plzeň B 8501061 160 Kč
TAP1105 Kamenický KarelKamenický Karel KOB Tretra Praha B 8196049 160 Kč
LPM1000 Parula EgonParula Egon OK Lokomotiva Plzeň C 8107721 160 Kč
ROU1002 Souhrada ŠtěpánSouhrada Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 8501506 160 Kč
PGP1006 Stanovský LukášStanovský Lukáš SK Praga C 8509059 320 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0906 Sochor JakubSochor Jakub OK 99 Hradec Králové A zapůjčit 200 Kč
PGP0808 Zápotocký JiříZápotocký Jiří SK Praga A 8648622 200 Kč
VLI0804 Heczko ErikHeczko Erik Slavia Liberec orienteering A 8116802 200 Kč
VLI0805 Šebelka MatějŠebelka Matěj Slavia Liberec orienteering A 8149871 200 Kč
TUR0909 Žemlík EduardŽemlík Eduard OOB TJ Turnov A 8680592 200 Kč
LPU0801 Frosch VítekFrosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice A 8003519 200 Kč
TBM0809 Štěpánek OndřejŠtěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8208112 200 Kč
HOR0900 Škorpil MarekŠkorpil Marek TJ Jiskra Hořice A 8064484 200 Kč
PHK0801 Metelka TomášMetelka Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8226302 200 Kč
DKP0800 Šubrt JáchymŠubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka A 8080819 200 Kč
DKP0816 Sedláček PatrikSedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka A 8080829 200 Kč
FSP0800 Skripnik MatoušSkripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028838 200 Kč
DOR0907 Etrych JonášEtrych Jonáš OK Dobříš A 8016296 200 Kč
VSP0903 Gajda PetrGajda Petr USK Praha A 8028811 200 Kč
DKP0807 Brandejs ŠtěpánBrandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka A 8080813 200 Kč
ZBM0807 Bulička MartinBulička Martin SK Brno Žabovřesky A 8162909 200 Kč
SHK0811 Macháček TomášMacháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8076023 200 Kč
PHK0900 Jelínek FrantišekJelínek František OK 99 Hradec Králové A 8162886 200 Kč
SNA0803 Kubeček AntonínKubeček Antonín TJ START Náchod A 8022684 200 Kč
LPU0803 Goláň FrantišekGoláň František OK Lokomotiva Pardubice A 8663151 200 Kč
(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0805 Těthal JosefTěthal Josef SOS Jindřichův Hradec B 8107773 200 Kč
SJH0803 Parkan TomášParkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 200 Kč
SJH0804 Jelínek VítJelínek Vít SOS Jindřichův Hradec B 8014566 200 Kč
TAP0807 Tejkl ŠtěpánTejkl Štěpán KOB Tretra Praha B 8090146 200 Kč
ZTC0902 Materna JosefMaterna Josef Západočeské sportovní centrum OB B 8007996 200 Kč
SNA0801 Doucha TomášDoucha Tomáš TJ START Náchod B 8019416 200 Kč
JIL0803 Spilka PetrSpilka Petr OK Jilemnice B 8144118 200 Kč
PGP0806 Šnejdar MartinŠnejdar Martin SK Praga B 8076039 200 Kč
LLI0902 Jiroutek JakubJiroutek Jakub LOK-o Liberec B 8514688 200 Kč
CTB0902 Klusáček MikulášKlusáček Mikuláš SK OB Chotěboř B 8003597 200 Kč
TJN0811 Lesák MarekLesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 200 Kč
ZTC0802 Vodrážka ŠtěpánVodrážka Štěpán Západočeské sportovní centrum OB B 8022383 200 Kč
TAP0903 Cichra PatrikCichra Patrik KOB Tretra Praha B 8007172 200 Kč
VSP0807 Termer ŠtěpánTermer Štěpán USK Praha B 8524142 200 Kč
LPU0905 Maloch DavidMaloch David OK Lokomotiva Pardubice B 8109427 200 Kč
LTU0903 Brož JindřichBrož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8514491 200 Kč
VSP0802 Folprecht LukášFolprecht Lukáš USK Praha C 8226436 200 Kč
TTR0901 Prášil ŠimonPrášil Šimon OOB Třebíč B 8107762 200 Kč
VSP0904 Zavadil MatějZavadil Matěj USK Praha B 8026650 200 Kč
88P0802 Górski IgorGórski Igor (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8229172 200 Kč
88P0801 Jończy MichałJończy Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8058863 200 Kč
88P0900 Ładomirski SzymonŁadomirski Szymon (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8140609 200 Kč
SRK0801 Šeps MiroslavŠeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8516923 200 Kč
VLI0901 Skácel JanSkácel Jan Slavia Liberec orienteering B 8076629 200 Kč
JIL0901 Gottstein MatoušGottstein Matouš OK Jilemnice B 8670751 200 Kč
TAP0810 Sedlář LumírSedlář Lumír KOB Tretra Praha B 8226359 200 Kč
ZTC0903 Minařík JosefMinařík Josef Západočeské sportovní centrum OB B 8226414 200 Kč
LTP0801 Šašek JakubŠašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8028824 200 Kč
DKP0817 Junek MatoušJunek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 8670826 200 Kč
TAP0801 Šubrt OndřejŠubrt Ondřej KOB Tretra Praha B 8006740 200 Kč
BOR0809 Hrůzek OndřejHrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8304117 200 Kč
BOR0902 Patka MarekPatka Marek OK Jiskra Nový Bor A 8304112 200 Kč
PGP0809 Luhan JakubLuhan Jakub SK Praga C 8501781 200 Kč
LPU0903 Lučan MatějLučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice B 8109396 200 Kč
VSP0803 Rod MatyášRod Matyáš USK Praha B 8066787 200 Kč
KAM0901 Zavadil AdamZavadil Adam OK Kamenice B 8004883 200 Kč
DKP0924 Novák AdamNovák Adam Oddíl OB Kotlářka B 8154985 200 Kč
LPU0902 Kroupa MatyášKroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109402 200 Kč
JJN0805 Šnytr VáclavŠnytr Václav Team Jizerky C 8454008 200 Kč
DOR0805 Magazu LukasMagazu Lukas OK Dobříš B 8663147 200 Kč
VLI0906 Maděra JakubMaděra Jakub Slavia Liberec orienteering B 8119579 200 Kč
PGP0800 Šimerka OndřejŠimerka Ondřej SK Praga A 8648593 200 Kč
VPM0800 Pícl KryštofPícl Kryštof KOS Slavia Plzeň B 8410773 200 Kč
LPU0804 Goláň AntonínGoláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice B 8656532 200 Kč
SHK0910 Kyrylyshyn IhorKyrylyshyn Ihor OK Slavia Hradec Králové B 8071970 200 Kč
SHK0802 Rémiš ŠtěpánRémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 8410778 200 Kč
SHK0801 Rémiš ŠimonRémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 8410769 200 Kč
LPU0901 Držka FilipDržka Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2102523 200 Kč
LTU0803 Lasík MartinLasík Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047153 200 Kč
PZR0905 Dokulil JiříDokulil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8032757 200 Kč
PHK0905 Jakubský DavidJakubský David OK 99 Hradec Králové B 8014481 200 Kč
MLA0902 Placek TomasPlacek Tomas MLOK Mariánské Lázně B 8014515 200 Kč
CHC0902 Matoušek AlexMatoušek Alex K.O.B. Choceň B 8200920 200 Kč
RIC0904 Cháma OndřejCháma Ondřej OB Říčany B 8009524 200 Kč
KRE0900 Troják ŠimonTroják Šimon OOB TJ Sokol Křemže B 8077482 200 Kč
BOR0901 Murswiek JanMurswiek Jan OK Jiskra Nový Bor B 7208072 200 Kč
RUZ0902 Hofhanzl AntonínHofhanzl Antonín TJ Růžená A 8116806 200 Kč
ZTC0801 Turek JakubTurek Jakub Západočeské sportovní centrum OB A 8114119 200 Kč
DKL0901 Komín MatyášKomín Matyáš KOB Kladno B 2121871 200 Kč
TUR0901 Lamač FrantišekLamač František OOB TJ Turnov A 8014470 200 Kč
HOR0901 Čihák JakubČihák Jakub TJ Jiskra Hořice A 8014569 200 Kč
ZTC0800 Krs JakubKrs Jakub Západočeské sportovní centrum OB B 8014479 200 Kč
TUR0908 Kutek MatějKutek Matěj OOB TJ Turnov A 8003260 200 Kč
TAP0909 Kamenický PavelKamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2134256 200 Kč
DKP0803 Machar EdaMachar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 400 Kč
ZVO0802 Linhart JakubLinhart Jakub OB SK Zvole B 8226440 400 Kč
KAM0900 Kříž MatějKříž Matěj OK Kamenice B 8002892 400 Kč
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0602 Stach OndřejStach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 200 Kč
SJH0701 Blažek CyrilBlažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 200 Kč
SJI0702 Prášil JakubPrášil Jakub OK Jihlava B 8014531 200 Kč
SLA0700 Beran FrantišekBeran František SKOB Slaný B 8075984 200 Kč
OPI0701 Hrodek Ondřej OttoHrodek Ondřej Otto Orientační sporty Písek B 8077477 200 Kč
VRL0604 Hanuš FilipHanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 200 Kč
DKP0613 Kopecký MatyášKopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 8017713 200 Kč
TUR0601 Veselý VáclavVeselý Václav OOB TJ Turnov B 8501623 200 Kč
VLI0606 Meier DavidMeier David Slavia Liberec orienteering B 8004347 200 Kč
PHK0701 Horák FilipHorák Filip OK 99 Hradec Králové B 8514540 200 Kč
SRK0602 Jiroušek DominikJiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8670741 200 Kč
LPU0633 Flos TomášFlos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 200 Kč
TAP0700 Hlaváček VojtěchHlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha B 8014443 200 Kč
SRK0605 Šimerda VáclavŠimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8518323 200 Kč
SLA0601 Václavík MartinVáclavík Martin SKOB Slaný B 8109398 200 Kč
DKP0712 Černý VojtěchČerný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 200 Kč
TAP0706 Brumovský ŠtěpánBrumovský Štěpán KOB Tretra Praha B 8032753 200 Kč
CHC0701 Borovec ŠimonBorovec Šimon K.O.B. Choceň B 8189888 200 Kč
BOR0702 Patka KryštofPatka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 200 Kč
BOR0701 Studničný AdamStudničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 8511573 200 Kč
MFP0702 Sadil MartinSadil Martin Matfyz Praha C 8107729 200 Kč
LPU0713 Hlavatý JanHlavatý Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8196084 200 Kč
ONO0600 Ječmen MatyášJečmen Matyáš SKOB Ostrov B 8061404 200 Kč
TAP0705 Jirous ErikJirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 200 Kč
PZR0701 Knap JakubKnap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8024756 200 Kč
TUR0702 Šálek RichardŠálek Richard OOB TJ Turnov B 2151435 200 Kč
DKP0717 Lacina JanLacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 8183145 200 Kč
CTB0601 Novák MatyášNovák Matyáš SK OB Chotěboř B 8226396 200 Kč
VCB0610 Nechvátal AdamNechvátal Adam OB České Budějovice B 8454005 200 Kč
PGP0611 Hůla TomášHůla Tomáš SK Praga B 7300274 200 Kč
MAS0701 Brabec MatějBrabec Matěj OOB Aš B 2026161 200 Kč
BSO0602 Havlíček ViktorHavlíček Viktor KOB Baník Sokolov B 8028801 200 Kč
SJI0601 Hendrych VítHendrych Vít OK Jihlava B 2080831 200 Kč
KRL0703 Bejvančický JosefBejvančický Josef Kometa Kralovice C 2127632 200 Kč
DOR0604 Hruška MarekHruška Marek OK Dobříš B 8506935 200 Kč
DOR0702 Lorenc VáclavLorenc Václav OK Dobříš B 8154976 200 Kč
DOR0704 Španěl FilipŠpaněl Filip OK Dobříš B 8509342 200 Kč
DOR0706 Žižka PřemyslŽižka Přemysl OK Dobříš B 8332266 200 Kč
VLI0701 Miklas OndřejMiklas Ondřej Slavia Liberec orienteering B 8063050 200 Kč
DKP0725 Weiss HugoWeiss Hugo Oddíl OB Kotlářka B 8509048 200 Kč
TAP0613 Vyhnis ŠimonVyhnis Šimon KOB Tretra Praha B 8154987 200 Kč
PHK0705 Vrábel ŠtěpánVrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 8006764 200 Kč
BOR0704 Zeman JakubZeman Jakub OK Jiskra Nový Bor B 8042120 200 Kč
LPU0603 Štichhauer AdamŠtichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 200 Kč
PGP0703 Matyšek OndřejMatyšek Ondřej SK Praga B 8019443 200 Kč
ZVO0603 Perkner VítPerkner Vít OB SK Zvole C 2099526 200 Kč
VRL0701 Kubát VojtěchKubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8680327 200 Kč
JIL0701 Třešňák MatějTřešňák Matěj OK Jilemnice A 8670765 200 Kč
ONO0701 Kule OliverKule Oliver SKOB Ostrov B 8648612 200 Kč
TAP0703 Pohl LukášPohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 400 Kč
STH0703 Buďárek ŠimonBuďárek Šimon SK Studenec B 8162893 400 Kč
KUL0601 Votava MatějVotava Matěj KOB Ústí nad Labem B 8512695 400 Kč

H20B Rank. koef.: 1.04

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0400 Velát VojtěchVelát Vojtěch Orientační sporty Písek B 8226416 200 Kč
SNA0501 Doucha MartinDoucha Martin TJ START Náchod B 8076025 200 Kč
PHK0405 Tatarnikov MykhailoTatarnikov Mykhailo OK 99 Hradec Králové C 8003652 200 Kč
LPU0512 Vališ VojtěchVališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 200 Kč
LTU0502 Kotyk VojtěchKotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8085196 200 Kč
DKP0503 Kohoutek VojtěchKohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8042119 200 Kč
OPI0403 Pelc MatyášPelc Matyáš Orientační sporty Písek B 8109386 200 Kč
SRK0503 Morávek MartinMorávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663144 200 Kč
LTU0500 Lazák JanLazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662729 200 Kč
CHC0502 Nimshaus ViktorNimshaus Viktor K.O.B. Choceň B 8012872 200 Kč
LPU0505 Šípek OndřejŠípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8663154 200 Kč
BOR0510 Jelínek ŠimonJelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor B 8160188 200 Kč
PGP0503 Bartaloš MatyášBartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 200 Kč
PGP0508 Kándl MatějKándl Matěj SK Praga B 8512726 200 Kč
FSP0500 Vondra TomášVondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 200 Kč
TAP0501 Černý MatoušČerný Matouš KOB Tretra Praha B 8014512 200 Kč
PHK0411 Skvortcov YuriiSkvortcov Yurii OK 99 Hradec Králové A 8409868 200 Kč
TUR0500 Heřmánek PetrHeřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 200 Kč
SHK0501 Kurka JaroslavKurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 8113527 200 Kč
NPA0402 Choutka MatějChoutka Matěj SK LOB Nová Paka B 8482062 200 Kč
NPA0404 Novák StanislavNovák Stanislav SK LOB Nová Paka B 8109325 200 Kč
ZTC0502 Sobota OndřejSobota Ondřej Západočeské sportovní centrum OB B 8014568 200 Kč
TAP0504 Sork DominikSork Dominik KOB Tretra Praha A 8149881 200 Kč
CHC0503 Pirkl JakubPirkl Jakub K.O.B. Choceň B 8205420 200 Kč
VRL0501 Čivrný JanČivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8656604 200 Kč

H21B Rank. koef.: 1.04

(123)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8507 Palas JanPalas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 220 Kč
LPU8002 Udržal TomášUdržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656530 220 Kč
CHA8604 Ježek LukášJežek Lukáš OK Chrastava C 8001212 220 Kč
CHT9501 Hledík JakubHledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 220 Kč
KAM9300 Němeček JanNěmeček Jan OK Kamenice C 8648633 220 Kč
DKP9404 Semerád JanSemerád Jan Oddíl OB Kotlářka C 8014522 220 Kč
ROU0001 Buk PetrBuk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 220 Kč
DKP8207 Fröhlich MartinFröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 220 Kč
TUR9549 Kamenický JeronýmKamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 220 Kč
SJC9603 Zlámal DavidZlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 220 Kč
LPU9113 Procházka DavidProcházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 220 Kč
EKP9000 Pecka MarekPecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 220 Kč
CST8902 Málek MartinMálek Martin OB Strakonice C 8130389 220 Kč
CHC0101 Švadlena MichalŠvadlena Michal K.O.B. Choceň R 8656615 220 Kč
CHA8801 Hradec PavelHradec Pavel OK Chrastava C 8183193 220 Kč
LTU0203 Zamastil MichalZamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8648549 220 Kč
CHT8701 Krejsa JanKrejsa Jan OOB SK Chrast C 8509062 220 Kč
PGP6401 Janovský TomášJanovský Tomáš SK Praga C 8667530 220 Kč
OPI0300 Sobotka RadimSobotka Radim Orientační sporty Písek C 8226333 220 Kč
DKP9301 Klaška PavelKlaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 220 Kč
TUR8303 Dlabaja TomasDlabaja Tomas OOB TJ Turnov C 8013405 220 Kč
DOB8002 Janda MartinJanda Martin KOB Dobruška C 8662322 220 Kč
VSP7310 Průša MichalPrůša Michal USK Praha C 8667547 220 Kč
DKP0107 Novák PřemyslNovák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 8510277 220 Kč
KAM9401 Semík OndřejSemík Ondřej OK Kamenice C 8651935 220 Kč
SJI8509 Plíhal TomášPlíhal Tomáš OK Jihlava C 8660510 220 Kč
DKP0309 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8080830 220 Kč
LLI0002 Bradáč JakubBradáč Jakub LOK-o Liberec C 8656716 220 Kč
SJC8102 Mrázek JanMrázek Jan Sportcentrum Jičín R 8010100 220 Kč
TTR0501 Prášil TomášPrášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 220 Kč
VLI7707 Habán IvoHabán Ivo Slavia Liberec orienteering C 8660474 220 Kč
ROU9601 Buk MichalBuk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 220 Kč
TAP8511 Makovský JakubMakovský Jakub KOB Tretra Praha C 8651715 220 Kč
RBK8605 Henek MichalHenek Michal SK Radioklub Blansko C 8116695 220 Kč
SJI7313 Prášil MarekPrášil Marek OK Jihlava R 8116817 220 Kč
TUR7135 Žemlík PavelŽemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8505181 220 Kč
KAM9601 Kettner VojtěchKettner Vojtěch OK Kamenice C 8644887 220 Kč
SJI8306 Kadlec JanKadlec Jan OK Jihlava C 8028807 220 Kč
TBM9700 Bořil JanBořil Jan KOS TJ Tesla Brno R 8515513 220 Kč
CTB9902 Sabol JosefSabol Josef SK OB Chotěboř C 8482648 220 Kč
BOR7909 Najman JaroslavNajman Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8514568 220 Kč
FSP7612 Hrouda MartinHrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 220 Kč
FSP7600 Vondra JiříVondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680616 220 Kč
TAP0200 Melišík MartinMelišík Martin KOB Tretra Praha R 8511348 220 Kč
TUR8401 Váňa MartinVáňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 220 Kč
VRL9701 Hrdinka DanielHrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8109430 220 Kč
SNA0402 Kubeček JosefKubeček Josef TJ START Náchod A 8107749 220 Kč
PGP8401 Buzek MartinBuzek Martin SK Praga C 8005129 220 Kč
JIL9804 Hrouda MatějHrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 220 Kč
PZR8814 Hladílek JanHladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8016309 220 Kč
CTB7001 Novák PavelNovák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 220 Kč
DKP0416 Petrilák Matouš NathanielPetrilák Matouš Nathaniel Oddíl OB Kotlářka A 8654908 220 Kč
SRK9802 Locker TomášLocker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8004341 220 Kč
0080001 Kala MatějKala Matěj 008 - Kalamita 8183074 220 Kč
TJN8306 Janata MartinJanata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8303050 220 Kč
DKP0110 Klement DavidKlement David Oddíl OB Kotlářka C 8080816 220 Kč
BOR9503 Pavlovec JanPavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 8116796 220 Kč
LPU8208 Zvěřina PetrZvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656529 220 Kč
ZBM9503 Jordanov AlexandrJordanov Alexandr SK Brno Žabovřesky C 8660419 220 Kč
DKP8802 Vágner LiborVágner Libor Oddíl OB Kotlářka C 8301188 220 Kč
KAM9202 Hájek AdamHájek Adam OK Kamenice C 8499979 220 Kč
MBM8740 Zelinka JiříZelinka Jiří O-mikron C 8656681 220 Kč
ROU8301 Hrádek TomášHrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 8063062 220 Kč
TAP8101 Hejna MartinHejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 220 Kč
KSU9202 Jílek JakubJílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8162862 220 Kč
TTR0102 Cícha MatějCícha Matěj OOB Třebíč C 8109391 220 Kč
SJI0401 Orany VojtěchOrany Vojtěch OK Jihlava R 8116725 220 Kč
TUR8103 Fodor PetrFodor Petr OOB TJ Turnov C 8680583 220 Kč
TUR9904 Thoř TomášThoř Tomáš OOB TJ Turnov C 8430131 220 Kč
DKP7705 Gregor MartinGregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014551 220 Kč
TAP0402 Černý AntonínČerný Antonín KOB Tretra Praha B 8116720 220 Kč
PGP7506 Pokorný OndřejPokorný Ondřej SK Praga C 8090130 220 Kč
KRN8505 Rychlý PavelRychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 220 Kč
PHK0101 Metelka OndřejMetelka Ondřej OK 99 Hradec Králové E 8514677 220 Kč
TAP9702 Vlášek JakubVlášek Jakub KOB Tretra Praha C 8009702 220 Kč
SJC8007 Uhlík MichalUhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 220 Kč
BOR0001 Pavlovec DanPavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor C 8655456 220 Kč
SHK9801 Gebrt JanGebrt Jan OK Slavia Hradec Králové C 8656729 220 Kč
SHK9701 Netuka VojtěchNetuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 220 Kč
SHK9001 Šabatka JanŠabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 8136028 220 Kč
SHK7601 Hepner DavidHepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 220 Kč
SHK7309 Jedlička MichalJedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 8024748 220 Kč
SHK0000 Tichý RadomírTichý Radomír OK Slavia Hradec Králové C 8670465 220 Kč
LPU9303 Kos TomášKos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 220 Kč
SJI0001 Čech PetrČech Petr OK Jihlava C 8656540 220 Kč
TAP9001 Nykl JanNykl Jan KOB Tretra Praha C 8505179 220 Kč
VAM9401 Dvořáček RadekDvořáček Radek OB Vamberk C 8509332 220 Kč
ASU8304 Khýn VítězslavKhýn Vítězslav Magnus Orienteering C 8226338 220 Kč
CHC9402 Sháněl JanSháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 220 Kč
SJI0301 Venhoda MatějVenhoda Matěj OK Jihlava C 8109370 220 Kč
PCB9401 Hulec FilipHulec Filip SKP České Budějovice C 8001109 220 Kč
DKP7701 Kolín JanKolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 220 Kč
FSP0600 Skripnik NikolaSkripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028832 220 Kč
SNA0301 Balcar JiříBalcar Jiří TJ START Náchod C 8022679 220 Kč
DKP9600 Illner VojtěchIllner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 8648562 220 Kč
PBM8509 Pauschek KarelPauschek Karel TJ Spartak 1. brněnská C 8660430 220 Kč
TUR9003 Dragowski KubaDragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 220 Kč
VSP6201 Němeček JanNěmeček Jan USK Praha C 8028885 220 Kč
PGP9503 Veselý JakubVeselý Jakub SK Praga R 8662310 220 Kč
RIC7902 Havlíček JanHavlíček Jan OB Říčany C 8667980 220 Kč
RIC8003 Krejčík JanKrejčík Jan OB Říčany C 8512717 220 Kč
PGP7106 Janas PetrJanas Petr SK Praga C 8151151 220 Kč
PGP0200 Janas PetrJanas Petr SK Praga C 8663127 220 Kč
TUR8406 Kořínek JindřichKořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 220 Kč
PHK0001 Samek TomášSamek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8656629 220 Kč
CHC8502 Pešek OndřejPešek Ondřej K.O.B. Choceň C 8662296 220 Kč
EKP7414 Ondráček RadimOndráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 220 Kč
SJC8104 Kovář MiroslavKovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 220 Kč
TTR0401 Cícha VáclavCícha Václav OOB Třebíč B 8522843