Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.09.2016
Místo konání:
Praha 5-Malá Chuchle
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     T1     T3     T5     T5ULTIMATE     TF    
1.90 km, 50 m, 7 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 60 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 60 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 60 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 60 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 60 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 60 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 60 Kč
MFP0650 Pangracová Anna Matfyz Praha C 218784 60 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 60 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 60 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 60 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C 7208207 60 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 2080902 60 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 60 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 2088190 60 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 60 Kč
KAM0752 Blahová Karolína OK Kamenice C 2053549 60 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 60 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 60 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 60 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 60 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 60 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 60 Kč
FSP0650 Maříková Alžběta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 60 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 60 Kč
1.90 km, 50 m, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 60 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 60 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 60 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 60 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 60 Kč
PGP0854 Kalistová Alena SK Praga C 7300173 60 Kč
DKP0952 Lampová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092360 60 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 60 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice 2088194 60 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 60 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 60 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole C 2099509 60 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 60 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
2.70 km, 80 m, 10 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice C 446427 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 60 Kč
KAM0553 Voců Alexandra OK Kamenice C 2084935 60 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 60 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole C 2079497 60 Kč
NNN0471 Nováková Markéta Neregistrovaní 2092404 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 60 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 60 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany C 2085564 60 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 60 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole C 2079493 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 60 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 60 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 60 Kč
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný C 2085659 60 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 60 Kč
DKP0555 Březinová Klára Oddíl OB Kotlářka C 888251 60 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C 52597 60 Kč
TAP0551 Rosendorfová Hana KOB Tretra Praha zapůjčit 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 60 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 60 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga B zapůjčit 130 Kč
2.90 km, 100 m, 12 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 60 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice B 2085005 60 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice C 2084936 60 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice C 2084949 60 Kč
KAM0257 Selucká Alžběta OK Kamenice C 2083407 60 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice B 2087652 60 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 60 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 60 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 60 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 60 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha C 7202884 60 Kč
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 60 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 60 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole C 2079492 60 Kč
7VX0350 Čermáková Klára StillAliveCZ C 2099498 60 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany C 448934 60 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 60 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 60 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 60 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš C 2102702 60 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha B 2096249 60 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 60 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 60 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 60 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 60 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 90 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha C 2020712 60 Kč
3.80 km, 120 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole C 2800330 100 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 100 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 100 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 100 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 100 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha B 1416362 100 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha B 428253 100 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 100 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 100 Kč
RIC0150 Hanzalová Marie Anna OB Říčany C 2073686 100 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 100 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha B 2099481 100 Kč
DCE0150 Rusá Vendula KOB Dobřichovice C 232737 100 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 100 Kč
DKP0150 Najmanová Agáta Oddíl OB Kotlářka C 897356 100 Kč
3.80 km, 120 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 100 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 100 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2043004 100 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2094474 100 Kč
4.10 km, 150 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 100 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 7009151 100 Kč
RIC9750 Stehlíková Anna OB Říčany C 553447 100 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 100 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 100 Kč
RIC8654 Michaličková Veronika OB Říčany C 7249819 150 Kč
4.50 km, 140 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM8050 Voleská Alice OK Kamenice C 2051530 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 100 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8537 100 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 100 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 100 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 100 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 100 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 100 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 100 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 100 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 100 Kč
PGP8552 Nováková Lucie SK Praga C 51806 100 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 100 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 100 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 100 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 100 Kč
NNN8671 Grundmanová Lenka Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
4.00 km, 110 m, 15 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 100 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 100 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 100 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 100 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 100 Kč
DVP7751 Janderová Markéta DVP ORIENTATION C 232976 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 100 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 2103707 100 Kč
PGP7951 Darmovzalová Lenka SK Praga C 981843 100 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 100 Kč
5BX8050 Pilařová Kateřina Čepíci 2800223 100 Kč
RIC7299 Hudosová Gábina OB Říčany C 2056283 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
MFP7653 Pangrácová Jana Matfyz Praha C 448940 100 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany 2085603 100 Kč
RIC7450 Sládečková Lucie OB Říčany C 2069063 100 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 100 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 100 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany C 331656 100 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 100 Kč
TUR7850 Mrázková Jana OOB TJ Turnov C 8206 100 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 100 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2080951 100 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 100 Kč
DKP7351 Mandová Kateřina Oddíl OB Kotlářka 2086453 100 Kč
FSP7351 Maříková Markéta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 100 Kč
EKP7895 Čevelová Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 2102678 100 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
TAP7552 Siegerová Lucie KOB Tretra Praha C 51850 150 Kč
3.50 km, 120 m, 13 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 100 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 100 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 100 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 100 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 100 Kč
DKP5951 Zelenková Eugenie Oddíl OB Kotlářka C 5300 100 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 100 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
9YC6950 Smolkova Romana x 2099515 100 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 150 Kč
HCE7050 Cenková Gabriela TJ Hostivice C zapůjčit 190 Kč
66C Srbová Libuše Amatéři 361982 150 Kč
3.00 km, 90 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 100 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 100 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 100 Kč
2.60 km, 70 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 60 Kč
2.10 km, 50 m, 7 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 60 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 60 Kč
DKP0811 Izdný Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 2086457 60 Kč
DKP0601 Izdný Vít Oddíl OB Kotlářka C 2086456 60 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 60 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 60 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2049645 60 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 60 Kč
RIC0604 Kuchař Pavel OB Říčany C 2085579 60 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 60 Kč
11C0800 Besta Radek Letci v akci 224868 60 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 60 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 60 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 49153 60 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C 1417260 60 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 60 Kč
FSP0801 Jonáš Alexandr VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 60 Kč
FSP0705 Nahi Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2050486 60 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 60 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 60 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš C 2050495 60 Kč
DOR0804 Vojkůvka Matěj OK Dobříš C 2050498 60 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 60 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2088156 60 Kč
TAP0601 Semecký Vít KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 60 Kč
TAP0606 Kourek Vojtěch KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 60 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C 60 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C 2075658 90 Kč
HCE0602 Cenek Lukáš TJ Hostivice C zapůjčit 130 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 90 Kč
1.90 km, 50 m, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL0901 Kříž Matěj Kometa Kralovice C zapůjčit 100 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 60 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2080948 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 60 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 60 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 60 Kč
5BX0900 Pilař František Čepíci 1413334 60 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany C 2073681 60 Kč
RIC0802 Schnabl Petr OB Říčany C 2073684 60 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha 51835 60 Kč
ZVO0801 Kraus Hynek OB SK Zvole C 2031362 60 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 60 Kč
DOR0902 Vojkůvka Filip OK Dobříš C 2045317 60 Kč
DKP0809 Kleňha Richard Oddíl OB Kotlářka C 887932 60 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 60 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 60 Kč
NNN0721 Poslední Šimon Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
2.90 km, 80 m, 11 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C 2084943 60 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 60 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 60 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 60 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 60 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 428214 60 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2075608 60 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 60 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C 7207629 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C 7207616 60 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha B 2053580 60 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 60 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 60 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096235 60 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
RIC0506 Sládeček Matěj OB Říčany C 2069068 60 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 2099511 60 Kč
EKP0400 Izák Daniel VŠTJ Ekonom Praha 336137 60 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno C 49641 60 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 60 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 60 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 60 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 60 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 60 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 60 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 60 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 60 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 60 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš 7204994 60 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 60 Kč
EKP0701 Štěňha David VŠTJ Ekonom Praha C 2102795 60 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 60 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice C 2083424 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 60 Kč
NNN0421 Milanovský Kryštof Neregistrovaní 2088204 60 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 60 Kč
VSP0501 Cylek Ondřej USK Praha C 2058499 0 Kč
3.60 km, 120 m, 13 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 60 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 60 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 60 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C 682639 60 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 60 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 60 Kč
LME0300 Gebauer Jiří SK Los Mělník C 2102699 60 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 60 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 60 Kč
NNN0321 Novák Matěj Neregistrovaní 2092352 60 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 9200730 60 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2049648 60 Kč
ZVO0203 Kraus Matěj OB SK Zvole C 2031361 60 Kč
KNC0303 Kozadajev Adam Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 60 Kč
DKP0306 Trunečka Marek Oddíl OB Kotlářka C 2103718 60 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 60 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 60 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka C 888632 60 Kč
DKL0201 Průša Jan KOB Kladno C 515033 60 Kč
DOR0204 Cvrček Adam OK Dobříš C 2058508 60 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš B 2045306 60 Kč
DOR0205 Hanák Jakub OK Dobříš C 8094 60 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 60 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 60 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha B 601169 90 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 90 Kč
4.00 km, 130 m, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 100 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 100 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 100 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 100 Kč
ROZ0100 Felkel Jonáš OK Roztoky C 2069043 100 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 100 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 2106739 100 Kč
TAP0108 Havelka Ondřej KOB Tretra Praha C 2067973 100 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 100 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 100 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 100 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 303937 100 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2096270 100 Kč
TAP0012 Čermák Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
ZVO0001 Zimmer Jan OB SK Zvole C 897354 100 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 100 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 100 Kč
ZVO0102 Brachtl Adam OB SK Zvole C 887903 100 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 100 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 2800297 100 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 100 Kč
TAP0010 Rohlík Matěj KOB Tretra Praha C zapůjčit 190 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 150 Kč
4.70 km, 150 m, 18 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 100 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 100 Kč
EZL9915 Urbanec Hugo PEV Zlín 53454 100 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 7207341 100 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga C 336710 100 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 100 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2086460 100 Kč
DKP9800 Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka C 682081 100 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 100 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 9101673 150 Kč
4.60 km, 150 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 100 Kč
TAP9000 Cvrček Antonín KOB Tretra Praha 53443 100 Kč
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 100 Kč
6.10 km, 190 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 100 Kč
KAM7900 Voleský Leoš OK Kamenice C 2049553 100 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 100 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 100 Kč
DKP7203 Vojtík Petr Oddíl OB Kotlářka C 51870 100 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 100 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 100 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 100 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 100 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 100 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 100 Kč
8MX8800 Klícha Martin Rafkarna Idea Cycling team zapůjčit 140 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 100 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 100 Kč
7VX6400 Čermák Radek StillAliveCZ 1413333 100 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 100 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 100 Kč
FSP7909 Skripnik Štěpán VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7201806 100 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 100 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 100 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 100 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 100 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 100 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 100 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 100 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 100 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 4298 100 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 100 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 100 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 100 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 100 Kč
RIC8000 Michalička David OB Říčany C 7229483 150 Kč
NNN7401 Holub Michal Neregistrovaní 2800301 150 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno A 7207350 150 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 100 Kč
5.40 km, 150 m, 18 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2090857 100 Kč
15G7700 Collis Mark (GBR) DRONGO 41365 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 7300190 100 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 100 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 100 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 100 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 100 Kč
5BX7700 Pilař Marek Čepíci 53459 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 100 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 100 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 100 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 100 Kč
PDY8000 Plachý Jaroslav Běhej Poděbrady C 2102778 100 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno C 897353 100 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 100 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 100 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 100 Kč
DOR8001 Matys Jan OK Dobříš 2104704 100 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 100 Kč
MFP7300 Glasnák Vladimír Matfyz Praha C 247339 100 Kč
3BX8000 Michálek Jan ČaČua 2099517 100 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C zapůjčit 190 Kč
4.20 km, 140 m, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 100 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 100 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 100 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C zapůjčit 140 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 100 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 100 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 100 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 100 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
PGP7105 Kalista Jiří SK Praga C zapůjčit 140 Kč
EZL7010 Urbanec Vít PEV Zlín C 886270 100 Kč
KAM7106 Renda Miroslav OK Kamenice C 2088707 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 100 Kč
DKP6301 Najman Jiří Oddíl OB Kotlářka C 49896 100 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 100 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
NNN6521 Milanovský Zbyšek Neregistrovaní 2088180 100 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 150 Kč
3.50 km, 110 m, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 100 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 100 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 100 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 100 Kč
DOR5500 Dudík Petr OK Dobříš C 303905 100 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 100 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 100 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 150 Kč
66C5900 Srb Martin Amatéři 361908 150 Kč
2.60 km, 80 m, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 60 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 60 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 255567 60 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 60 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 90 Kč
17A4800 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1480913 90 Kč
2.60 km, 80 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 60 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 60 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 60 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 60 Kč
2.00 km, 50 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C0303 Kotulán Matěj Cirkus Čakovice zapůjčit 140 Kč
DOR8000 Füllsack David OK Dobříš 2090856 100 Kč
DKP0652 Mandová Magdalena Oddíl OB Kotlářka 2086454 100 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš 2050499 150 Kč
3.10 km, 80 m, 12 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 100 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 100 Kč
ZVO7401 Geleta Marek OB SK Zvole C zapůjčit 140 Kč
NNN0071 Nováková Klára Neregistrovaní 1007534 100 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 100 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 100 Kč
69X8350 Benešová Zuzana HO Humanita 2106732 100 Kč
RIC7901 Kindl Jiří OB Říčany 2049633 100 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2049650 100 Kč
DKP7851 Vojtíková Daniela Oddíl OB Kotlářka C 1413335 100 Kč
55X8750 Sádovská Petra CEDA 9504 100 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 100 Kč
KNC0078 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. 438604 100 Kč
81C5400 Kotulán Jiří Cirkus Čakovice 2099493 100 Kč
KAM6605 Blaha Petr OK Kamenice C 2058469 100 Kč
ZVO6601 Zimmer Jiří OB SK Zvole C 428232 100 Kč
DOR5550 Dudíková Hana OK Dobříš C 411766 100 Kč
5BX8450 Černá Jana Čepíci zapůjčit 140 Kč
9JC8500 Josl Jan neregistrovaní - Všenory zapůjčit 140 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš 2092419 100 Kč
KAM7153 Šimková Markéta OK Kamenice C 2103262 100 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 100 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2050488 100 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 100 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 100 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 100 Kč
SLP9951 Svátková Anna OOB Slavia Praha B 436435 150 Kč
4.70 km, 160 m, 17 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 100 Kč
KPY8601 Liška Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 100 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 2086458 100 Kč
NNN0021 Novák Petr Neregistrovaní 7202868 100 Kč
NNN8721 Fojtů Petr Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 100 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 100 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 100 Kč
MFP7901 Vácha Pavel Matfyz Praha C 21521 100 Kč
NNN0083 Kratochvílová Silvie Neregistrovaní 09597 150 Kč
4.70 km, 160 m, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha A 2020707 100 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 100 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice 1416364 100 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
1.90 km, 50 m, 7 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
1LC7750 Cichrová Iveta Klub Miki zapůjčit 100 Kč
15G1250 Collis Emma (GBR) DRONGO 203398 60 Kč
ZBP1300 Laga Jakub OOB SK Zbraslav C zapůjčit 100 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka 60 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 60 Kč
EKP1305 Vít Damien VŠTJ Ekonom Praha C 515003 60 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 60 Kč
DKP1351 Izdná Helena Oddíl OB Kotlářka C 2086459 60 Kč
DKL0550 Jedličková Tereza KOB Kladno C 336741 60 Kč
NNN0971 Nováková Martina Neregistrovaní 2092355 60 Kč
TAP0902 Paulíny Jakub KOB Tretra Praha C 232725 60 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 60 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 60 Kč
MFP1051 Pangrácová Eva Matfyz Praha C zapůjčit 100 Kč
KNC0009 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. 420401 60 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 60 Kč
FSP1051 Stará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 60 Kč
FSP0951 Soljaková Sára VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 60 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice zapůjčit 100 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C zapůjčit 100 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C zapůjčit 100 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 60 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 60 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2050956 60 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 60 Kč
5BX7801 Černý Ota Čepíci zapůjčit 100 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš C 7205024 60 Kč
RIC1150 Čevelová Adéla OB Říčany C 52400 60 Kč
RIC1111 Morkus Matěj OB Říčany zapůjčit 100 Kč
3BX1250 Michálková Veronika ČaČua 53606 60 Kč
MFP1050 Váchová Soňa Matfyz Praha C 2099500 60 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 60 Kč
3YC Bartáková Alžběta Fenri Řevnice 2092396 60 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C zapůjčit 100 Kč
SLP0850 Kučerová Jana OOB Slavia Praha C 2042501 60 Kč
NNN0081 Kučerová Eva Neregistrovaní 51286 60 Kč
NNN0082 Zapletal Jan Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka 2086461 60 Kč
NNN1100 Mrázek Václav Neregistrovaní 60 Kč
celkem přihlášených: 590, vklad: 50200 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.