Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VSP0952 | Jirásková LauraJirásková Laura | USK Praha | C | 8253 | 60 Kč |
SPC1150 | Vítová MarianneVítová Marianne | SPORTICUS team | C | 515154 | 60 Kč |
BZP0850 | Oliveriusová AnnaOliveriusová Anna | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2119205 | 60 Kč |
TAP0953 | Štěpánková EmmaŠtěpánková Emma | KOB Tretra Praha | C | 51628 | 60 Kč |
VSP0951 | Kopecká MarieKopecká Marie | USK Praha | C | 1416363 | 60 Kč |
VSP1153 | Zavadilová AdélaZavadilová Adéla | USK Praha | C | 2129216 | 60 Kč |
PGP1051 | Dlouhá JulieDlouhá Julie | SK Praga | C | 2099494 | 60 Kč |
SLA1053 | Hrstková EliškaHrstková Eliška | SKOB Slaný | C | 2109680 | 60 Kč |
ZVO1250 | Mikulová StellaMikulová Stella | OB SK Zvole | C | 2116193 | 60 Kč |
TAP1150 | Šubrtová BarboraŠubrtová Barbora | KOB Tretra Praha | C | 2080988 | 60 Kč |
FSP0850 | Vondrová EliškaVondrová Eliška | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 7200315 | 60 Kč |
LME0950 | Šimková AnežkaŠimková Anežka | SK Los Mělník | C | 416325 | 60 Kč |
DOR1053 | Hezká AdélaHezká Adéla | OK Dobříš | C | 2050499 | 60 Kč |
DOR0855 | Hezká TerezaHezká Tereza | OK Dobříš | C | 2111613 | 60 Kč |
DOR1152 | Magazu SophiaMagazu Sophia | OK Dobříš | C | 2111602 | 60 Kč |
PGP1050 | Bartalošová AdaBartalošová Ada | SK Praga | C | 2085003 | 60 Kč |
DKL1150 | Šeborová BarboraŠeborová Barbora | KOB Kladno | C | 252450 | 60 Kč |
TAP1050 | Hlaváčková LucieHlaváčková Lucie | KOB Tretra Praha | C | 2080980 | 60 Kč |
FSP1053 | Ježková ViktorieJežková Viktorie | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2090846 | 60 Kč |
FSP1054 | Geffertová MartaGeffertová Marta | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2116468 | 60 Kč |
KAM0951 | Balejová SofieBalejová Sofie | OK Kamenice | C | 2096218 | 60 Kč |
FSP1051 | Stará MagdalenaStará Magdalena | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092380 | 60 Kč |
ZBP0952 | Voburková SimonaVoburková Simona | OOB SK Zbraslav | C | 2099491 | 60 Kč |
PGP0951 | Štěpová BarboraŠtěpová Barbora | SK Praga | C | 2099527 | 60 Kč |
ZVO0952 | Hánělová LucieHánělová Lucie | OB SK Zvole | C | 2115714 | 60 Kč |
KAM0856 | Pelechová EliškaPelechová Eliška | OK Kamenice | C | zapůjčit | 100 Kč |
DOR1150 | Pecklová LauraPecklová Laura | OK Dobříš | C | 2111611 | 60 Kč |
21G0950 | Hill DaisyHill Daisy | (GBR) Airienteers | 7210809 | 60 Kč | |
PGP0953 | Hrušková TerezaHrušková Tereza | SK Praga | C | 2125321 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM1050 | Mišeková LucieMišeková Lucie | OK Kamenice | C | 682648 | 60 Kč |
TAP0850 | Bulířová ŽofieBulířová Žofie | KOB Tretra Praha | C | 2113070 | 60 Kč |
VSP0855 | Malečková PavlínaMalečková Pavlína | USK Praha | C | 2067959 | 60 Kč |
PGP0952 | Svatá LucieSvatá Lucie | SK Praga | C | 2801038 | 60 Kč |
DKP1051 | Kváčová AnnaKváčová Anna | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086454 | 60 Kč |
TAP0856 | Ovčáčková BarboraOvčáčková Barbora | KOB Tretra Praha | C | 2125338 | 60 Kč |
DKL0751 | Pražanová VeronikaPražanová Veronika | KOB Kladno | C | 410721 | 60 Kč |
DKP0862 | Zemanová EliškaZemanová Eliška | Oddíl OB Kotlářka | C | 2127897 | 60 Kč |
DKP0859 | Zákoucká BarboraZákoucká Barbora | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086464 | 60 Kč |
TAP0851 | Šimůnková MichaelaŠimůnková Michaela | KOB Tretra Praha | C | 7779755 | 60 Kč |
DKP0864 | Vondráčková AlžbětaVondráčková Alžběta | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103732 | 60 Kč |
ROU0950 | Pěkná AlžbětaPěkná Alžběta | SKOB Roudnice nad Labem | C | 53537 | 60 Kč |
ZVO0851 | Mikulová TerezaMikulová Tereza | OB SK Zvole | C | 2099509 | 60 Kč |
DKP0850 | Snížková AdélaSnížková Adéla | Oddíl OB Kotlářka | C | 2095965 | 60 Kč |
RIC0850 | Kindlová AnežkaKindlová Anežka | OB Říčany | C | 2060265 | 60 Kč |
RIC0852 | Michalská KristýnaMichalská Kristýna | OB Říčany | C | 2096263 | 60 Kč |
RIC0950 | Seidlová MagdalenaSeidlová Magdalena | OB Říčany | C | 2049649 | 60 Kč |
DOR0952 | Baštová JustýnaBaštová Justýna | OK Dobříš | C | 2058512 | 60 Kč |
DOR0953 | Petriláková AmáliePetriláková Amálie | OK Dobříš | C | 7205024 | 60 Kč |
FSP0851 | Stará ŽofieStará Žofie | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2129205 | 60 Kč |
VSP0950 | Kučerová KateřinaKučerová Kateřina | USK Praha | C | 1398983 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM0756 | Mišeková KateřinaMišeková Kateřina | OK Kamenice | C | 682675 | 60 Kč |
DKL0750 | Pilátová RozáliePilátová Rozálie | KOB Kladno | C | 2103252 | 60 Kč |
HCE0650 | Müllerová HanaMüllerová Hana | TJ Hostivice | C | 7208098 | 60 Kč |
PGP0653 | Rážová DorotaRážová Dorota | SK Praga | C | 9102086 | 60 Kč |
VSP0653 | Folprechtová JulieFolprechtová Julie | USK Praha | C | 51532 | 60 Kč |
DKL0651 | Kohoutová ZdeňkaKohoutová Zdeňka | KOB Kladno | B | 2080902 | 60 Kč |
LBE0651 | Baxová KateřinaBaxová Kateřina | TJ Lokomotiva Beroun | C | 995813 | 60 Kč |
DKP0655 | Škáchová ViktorieŠkáchová Viktorie | Oddíl OB Kotlářka | B | 434803 | 60 Kč |
DKP0656 | Škáchová ZuzanaŠkáchová Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | B | 1413720 | 60 Kč |
VSP0652 | Machová KarolínaMachová Karolína | USK Praha | C | 339547 | 60 Kč |
KNC0750 | Havlová TerezaHavlová Tereza | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 438604 | 60 Kč |
VSP0654 | Pastuszková LauraPastuszková Laura | USK Praha | C | 53374 | 60 Kč |
KNC0751 | Ludvíková NatálieLudvíková Natálie | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 52256 | 60 Kč |
VSP0751 | Baldrianová EvaBaldrianová Eva | USK Praha | B | 888639 | 60 Kč |
ROU0653 | Krejčová HanaKrejčová Hana | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2127896 | 60 Kč |
KAM0754 | Kudrnáčová MartaKudrnáčová Marta | OK Kamenice | C | 2084937 | 60 Kč |
HCE0653 | Brodská KateřinaBrodská Kateřina | TJ Hostivice | C | 1417258 | 60 Kč |
VSP0752 | Gajdová MichaelaGajdová Michaela | USK Praha | C | 51730 | 60 Kč |
DKP0654 | Halašková BáraHalašková Bára | Oddíl OB Kotlářka | C | 2129222 | 60 Kč |
HCE0651 | Kolencová SáraKolencová Sára | TJ Hostivice | C | 1421895 | 60 Kč |
DKP0750 | Štoková SofieŠtoková Sofie | Oddíl OB Kotlářka | C | 515403 | 60 Kč |
KPY0750 | Vejražková AnnaVejražková Anna | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2801009 | 60 Kč |
RIC0754 | Grimmerová ValerieGrimmerová Valerie | OB Říčany | C | 2085573 | 60 Kč |
RIC0758 | Herynková KláraHerynková Klára | OB Říčany | C | 2113061 | 60 Kč |
RIC0750 | Hudosová KristýnaHudosová Kristýna | OB Říčany | C | 2069056 | 60 Kč |
RIC0651 | Kotenová MarkétaKotenová Markéta | OB Říčany | B | 9201629 | 60 Kč |
RIC0655 | Kotková AdélaKotková Adéla | OB Říčany | B | 2049632 | 60 Kč |
RIC0656 | Michalská SáraMichalská Sára | OB Říčany | C | 2096230 | 60 Kč |
RIC0757 | Nekovářová LucieNekovářová Lucie | OB Říčany | C | 2085569 | 60 Kč |
RIC0756 | Stoklasová EliškaStoklasová Eliška | OB Říčany | C | 2049643 | 60 Kč |
RIC0657 | Vláčilová AnnaVláčilová Anna | OB Říčany | C | 52857 | 60 Kč |
RIC0755 | Vosátková JulieVosátková Julie | OB Říčany | C | 2049638 | 60 Kč |
TAP0653 | Měšťanová TerezaMěšťanová Tereza | KOB Tretra Praha | B | 7208207 | 60 Kč |
FSP0777 | Fibírová LucieFibírová Lucie | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2081361 | 60 Kč |
ROU0750 | Buková HanaBuková Hana | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2031369 | 60 Kč |
TAP0655 | Sotonová ŠárkaSotonová Šárka | KOB Tretra Praha | B | 301182 | 60 Kč |
DOR0650 | Bambousková JulieBambousková Julie | OK Dobříš | B | 2044895 | 60 Kč |
DOR0754 | Fialová KateřinaFialová Kateřina | OK Dobříš | C | 2125345 | 60 Kč |
DOR0655 | Housková BarboraHousková Barbora | OK Dobříš | B | 2080957 | 60 Kč |
DOR0752 | Jandová EvaJandová Eva | OK Dobříš | C | 2080955 | 60 Kč |
DOR0657 | Magazu AnnabelleMagazu Annabelle | OK Dobříš | C | 2104705 | 60 Kč |
DOR0659 | Šáchová MagdalenaŠáchová Magdalena | OK Dobříš | C | 2115079 | 60 Kč |
DOB0770 | Mácová NatálieMácová Natálie | KOB Dobruška | C | 2088194 | 60 Kč |
DOB0661 | Mácová ŠtěpánkaMácová Štěpánka | KOB Dobruška | C | 2088190 | 60 Kč |
FSP0650 | Maříková AlžbětaMaříková Alžběta | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092388 | 60 Kč |
FSP0753 | Geffertová AgátaGeffertová Agáta | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092410 | 60 Kč |
FSP0755 | Leinweberová JulieLeinweberová Julie | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2116476 | 60 Kč |
FSP0752 | Stará BarboraStará Barbora | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2129210 | 60 Kč |
PGP0750 | Ptáčková HanaPtáčková Hana | SK Praga | C | 51639 | 60 Kč |
VSP0650 | Hroňková BarboraHroňková Barbora | USK Praha | C | 2058491 | 60 Kč |
PGP0657 | Štěpová KateřinaŠtěpová Kateřina | SK Praga | B | 2099524 | 60 Kč |
SCP0650 | Puchernová BarboraPuchernová Barbora | OK Sparta Praha | C | zapůjčit | 130 Kč |
FSP0653 | Svobodová AdrianaSvobodová Adriana | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | zapůjčit | 130 Kč |
HCE0751 | Vavřinová JohanaVavřinová Johana | TJ Hostivice | C | 2118496 | 90 Kč |
HCE0750 | Dostálová JuditaDostálová Judita | TJ Hostivice | C | 1421898 | 90 Kč |
SLA0650 | Redlová BarboraRedlová Barbora | SKOB Slaný | B | 2085659 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KPY0450 | Pavlíčková HanaPavlíčková Hana | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | B | 1470170 | 60 Kč |
DKL0450 | Pilátová AmáliePilátová Amálie | KOB Kladno | C | 2113496 | 60 Kč |
TAP0452 | Bulířová EmaBulířová Ema | KOB Tretra Praha | A | 2088202 | 60 Kč |
VSP0553 | Malečková HanaMalečková Hana | USK Praha | B | 2067999 | 60 Kč |
VSP0455 | Beranová HanaBeranová Hana | USK Praha | C | 2021833 | 60 Kč |
FSP0450 | Cincibusová LenkaCincibusová Lenka | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 8666 | 60 Kč |
TAP0551 | Rosendorfová HanaRosendorfová Hana | KOB Tretra Praha | C | 2126350 | 60 Kč |
DKP0551 | Horáčková MichaelaHoráčková Michaela | Oddíl OB Kotlářka | B | 2086455 | 60 Kč |
ZVO0556 | Linhartová KláraLinhartová Klára | OB SK Zvole | B | 2079497 | 60 Kč |
ZVO0452 | Kramlová BarboraKramlová Barbora | OB SK Zvole | B | 2083385 | 60 Kč |
ROZ0552 | Šantorová EliškaŠantorová Eliška | OK Roztoky | C | 2103292 | 60 Kč |
KAM0459 | Čapková LucieČapková Lucie | OK Kamenice | B | 2103294 | 60 Kč |
KAM0455 | Jedličková KristýnaJedličková Kristýna | OK Kamenice | B | 2075621 | 60 Kč |
KAM0461 | Matějková JulieMatějková Julie | OK Kamenice | C | 7209438 | 60 Kč |
KAM0554 | Nováková NinaNováková Nina | OK Kamenice | B | 2113491 | 60 Kč |
KAM0458 | Štěpánková JulieŠtěpánková Julie | OK Kamenice | C | 2075612 | 60 Kč |
KAM0457 | Trešlová VeronikaTrešlová Veronika | OK Kamenice | C | 2075615 | 60 Kč |
KAM0452 | Víšková VeronikaVíšková Veronika | OK Kamenice | B | 2088701 | 60 Kč |
VSP0454 | Aschermannová KláraAschermannová Klára | USK Praha | C | 2020713 | 60 Kč |
KNC0551 | Botková JosefínaBotková Josefína | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 420404 | 60 Kč |
KNC0555 | Ludvíková AliceLudvíková Alice | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 51400 | 60 Kč |
ZVO0557 | Švecová KarolínaŠvecová Karolína | OB SK Zvole | B | 2079493 | 60 Kč |
ROU0453 | Krejčová LucieKrejčová Lucie | SKOB Roudnice nad Labem | B | 2127886 | 60 Kč |
VSP0550 | Floriánková FrantiškaFloriánková Františka | USK Praha | C | 2021839 | 60 Kč |
DKP0460 | Ripplová EmmaRipplová Emma | Oddíl OB Kotlářka | C | 2112752 | 60 Kč |
DKP0459 | Nekvasilová TerezaNekvasilová Tereza | Oddíl OB Kotlářka | B | 04641 | 60 Kč |
VSP0456 | Štraitová JolanaŠtraitová Jolana | USK Praha | A | 2021830 | 60 Kč |
RIC0450 | De Heij LauraDe Heij Laura | OB Říčany | B | 443070 | 60 Kč |
RIC0452 | Kotenová BarboraKotenová Barbora | OB Říčany | C | 2060260 | 60 Kč |
RIC0550 | Pelantová MartinaPelantová Martina | OB Říčany | B | 2051504 | 60 Kč |
RIC0451 | Pračková EmaPračková Ema | OB Říčany | B | 7209445 | 60 Kč |
RIC0457 | Vláčilová BarboraVláčilová Barbora | OB Říčany | C | 52859 | 60 Kč |
RIC0553 | Vosátková EliškaVosátková Eliška | OB Říčany | C | 2049642 | 60 Kč |
8XC0450 | Šodorová KatarínaŠodorová Katarína | NER- Neregistrovani | zapůjčit | 100 Kč | |
DOR0455 | Arnoštová VeronikaArnoštová Veronika | OK Dobříš | B | 434596 | 60 Kč |
DOR0555 | Kulhánková BarboraKulhánková Barbora | OK Dobříš | C | 2050487 | 60 Kč |
SLA0551 | Zemková PavlínaZemková Pavlína | SKOB Slaný | B | 436970 | 60 Kč |
5RX0550 | Motyčková MarieMotyčková Marie | NNN | zapůjčit | 100 Kč | |
PGP0551 | Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika | SK Praga | B | 51666 | 60 Kč |
DOB0550 | Kubcová AnnaKubcová Anna | KOB Dobruška | C | 1602624 | 90 Kč |
VSP0453 | Kopecká ValentýnaKopecká Valentýna | USK Praha | C | 2021847 | 90 Kč |
28Z0550 | Hudčeková KláraHudčeková Klára | Neregistrovaná | C | 2124804 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP0359 | Smutná Anna MarieSmutná Anna Marie | Oddíl OB Kotlářka | B | 2103705 | 100 Kč |
TAP0253 | Popová VeronikaPopová Veronika | KOB Tretra Praha | B | 1418760 | 100 Kč |
TAP0252 | Popová JanaPopová Jana | KOB Tretra Praha | B | 1418759 | 100 Kč |
TAP0356 | Smolková BarboraSmolková Barbora | KOB Tretra Praha | A | 8654912 | 100 Kč |
PGP0255 | Tomaidesová Adéla AnnaTomaidesová Adéla Anna | SK Praga | B | 1418751 | 100 Kč |
DKP0250 | Sanna KarinSanna Karin | Oddíl OB Kotlářka | A | 7200326 | 100 Kč |
ZVO0353 | Kramlová KateřinaKramlová Kateřina | OB SK Zvole | C | 2083376 | 100 Kč |
PGP0352 | Čermáková KláraČermáková Klára | SK Praga | B | 2099498 | 100 Kč |
KAM0252 | Chaloupková HanaChaloupková Hana | OK Kamenice | B | 442850 | 100 Kč |
KAM0355 | Chramostová AmálieChramostová Amálie | OK Kamenice | C | 2088703 | 100 Kč |
KAM0356 | Mojžíšková KláraMojžíšková Klára | OK Kamenice | B | 2084936 | 100 Kč |
KAM0253 | Mojžíšková LucieMojžíšková Lucie | OK Kamenice | B | 2084949 | 100 Kč |
KAM0257 | Selucká AlžbětaSelucká Alžběta | OK Kamenice | C | 2083407 | 100 Kč |
KAM0255 | Štěpánková EmaŠtěpánková Ema | OK Kamenice | C | 2087652 | 100 Kč |
PGP0354 | Novotná MarieNovotná Marie | SK Praga | C | 515464 | 100 Kč |
VSP0253 | Aschermannová TerezaAschermannová Tereza | USK Praha | A | 2020712 | 100 Kč |
ZVO0352 | Švecová AnežkaŠvecová Anežka | OB SK Zvole | B | 2079492 | 100 Kč |
KNC0250 | Votavová ŽofieVotavová Žofie | Sokol Kostelec n. Č. l. | B | 446355 | 100 Kč |
PGP0353 | Chrzová EliškaChrzová Eliška | SK Praga | C | 2125333 | 100 Kč |
ROU0351 | Buková AnežkaBuková Anežka | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2059749 | 100 Kč |
DOR0353 | Baštová JulieBaštová Julie | OK Dobříš | C | 2050483 | 100 Kč |
DOR0350 | Jirasová AnežkaJirasová Anežka | OK Dobříš | C | 2045303 | 100 Kč |
DOR0351 | Nentvichová JulieNentvichová Julie | OK Dobříš | A | 2045307 | 100 Kč |
DOR0251 | Petriláková AnežkaPetriláková Anežka | OK Dobříš | B | 7205018 | 100 Kč |
VSP0352 | Berounská AdélaBerounská Adéla | USK Praha | B | 7202884 | 100 Kč |
VSP0256 | Berounská AnnaBerounská Anna | USK Praha | C | 7202895 | 100 Kč |
EKP0351 | Janečková JosefínaJanečková Josefína | VŠTJ Ekonom Praha | B | 2067977 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ROZ0050 | Sedláčková LindaSedláčková Linda | OK Roztoky | B | 232535 | 100 Kč |
DKL0151 | Geislerová AnetaGeislerová Aneta | KOB Kladno | B | 2042535 | 100 Kč |
DKL0050 | Benešová HanaBenešová Hana | KOB Kladno | C | 49640 | 100 Kč |
DKP0151 | Kalousková MarieKalousková Marie | Oddíl OB Kotlářka | B | 443091 | 100 Kč |
DKL0150 | Horychová ZuzanaHorychová Zuzana | KOB Kladno | C | 515197 | 100 Kč |
KAM0153 | Šafková SofieŠafková Sofie | OK Kamenice | A | 8100401 | 100 Kč |
ZVO0153 | Hovorková TerezaHovorková Tereza | OB SK Zvole | B | 2800330 | 100 Kč |
DKP0155 | Blahová PavlaBlahová Pavla | Oddíl OB Kotlářka | A | 8653088 | 100 Kč |
KPY0050 | Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | B | 2800315 | 100 Kč |
ZVO0152 | Vallová KristýnaVallová Kristýna | OB SK Zvole | C | 2035151 | 100 Kč |
SLA0051 | Straková VeronikaStraková Veronika | SKOB Slaný | B | 219276 | 100 Kč |
RIC0051 | Šrámková HanaŠrámková Hana | OB Říčany | A | 2031355 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KPY8650 | Procházková ZuzanaProcházková Zuzana | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 7210815 | 100 Kč |
KRL7951 | Křížová LenkaKřížová Lenka | Kometa Kralovice | C | 2800313 | 100 Kč |
FSP8989 | Rydlová EvaRydlová Eva | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 889669 | 100 Kč |
FSP6153 | Karasová JanaKarasová Jana | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 301140 | 100 Kč |
DKP8351 | Burešová LenkaBurešová Lenka | Oddíl OB Kotlářka | C | 2099482 | 100 Kč |
ROZ9951 | Voltrová AlenaVoltrová Alena | OK Roztoky | A | 8181015 | 100 Kč |
KAM9851 | Hájková EliškaHájková Eliška | OK Kamenice | A | 515001 | 100 Kč |
DKP8756 | Pospíšilová MariePospíšilová Marie | Oddíl OB Kotlářka | C | 7875600 | 100 Kč |
PGP9353 | Mikulášová HelenaMikulášová Helena | SK Praga | C | 515453 | 100 Kč |
PGP5850 | Zelená MarkétaZelená Markéta | SK Praga | C | 2080958 | 100 Kč |
PGP7355 | Janovská PetraJanovská Petra | SK Praga | C | 8654900 | 100 Kč |
KAM8851 | Doležalová MonikaDoležalová Monika | OK Kamenice | C | 232409 | 100 Kč |
LBE9250 | Marková AnnaMarková Anna | TJ Lokomotiva Beroun | C | 301549 | 100 Kč |
SJC8484 | Kazdová LenkaKazdová Lenka | Sportcentrum Jičín | C | 8293004 | 100 Kč |
KAM9850 | Zimmerová KateřinaZimmerová Kateřina | OK Kamenice | B | 7209350 | 100 Kč |
DKP8550 | Tučková LucieTučková Lucie | Oddíl OB Kotlářka | C | 2095927 | 100 Kč |
EKP8756 | Trčková HelenaTrčková Helena | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2087687 | 100 Kč |
KAM9157 | Rusá ŠárkaRusá Šárka | OK Kamenice | C | 331162 | 100 Kč |
DKP9450 | Dlouhá HanaDlouhá Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 7945000 | 100 Kč |
KNC9850 | Kopecká EliškaKopecká Eliška | Sokol Kostelec n. Č. l. | B | 7202873 | 100 Kč |
DKP7753 | Mullis KateřinaMullis Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | C | 2075697 | 100 Kč |
VSP7850 | Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora | USK Praha | C | 9784 | 100 Kč |
EKP8950 | Malíková StanislavaMalíková Stanislava | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2124747 | 100 Kč |
DKP8660 | Ryantová JanaRyantová Jana | Oddíl OB Kotlářka | C | 7260030 | 100 Kč |
DKP8350 | Karbanová VendulaKarbanová Vendula | Oddíl OB Kotlářka | C | 51759 | 100 Kč |
SJC8952 | Fujáčková IvanaFujáčková Ivana | Sportcentrum Jičín | R | 897345 | 100 Kč |
TAP0051 | Dědková TeodoraDědková Teodora | KOB Tretra Praha | B | 361961 | 100 Kč |
DKP7752 | Snížková PetraSnížková Petra | Oddíl OB Kotlářka | C | 51845 | 100 Kč |
DKP8758 | Bochenková MartinaBochenková Martina | Oddíl OB Kotlářka | C | 7000412 | 100 Kč |
TUR9253 | Myslivečková ZuzanaMyslivečková Zuzana | OOB TJ Turnov | C | 7656540 | 100 Kč |
RIC9950 | Formánková AnnaFormánková Anna | OB Říčany | C | 2060261 | 100 Kč |
AOP7251 | Kašparová ŠárkaKašparová Šárka | Orientační Běh Opava | C | 52295 | 100 Kč |
7QX8650 | Studničná LenkaStudničná Lenka | Neregistrovaní - Studničná | 2115067 | 100 Kč | |
ZBM8787 | Hrstková VladěnaHrstková Vladěna | SK Brno Žabovřesky | C | 7201204 | 100 Kč |
PGP8154 | Bartalošová JanaBartalošová Jana | SK Praga | C | 2084985 | 100 Kč |
BZP8650 | Přívozníková PavlaPřívozníková Pavla | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 7203455 | 100 Kč |
ZBP7950 | Macková EvaMacková Eva | OOB SK Zbraslav | C | 331616 | 100 Kč |
KAM8952 | Kettnerová DanaKettnerová Dana | OK Kamenice | C | 7201193 | 100 Kč |
EKP6550 | Janečková DagmarJanečková Dagmar | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51594 | 150 Kč |
PGP8853 | Marečková EditaMarečková Edita | SK Praga | C | 52106 | 150 Kč |
PGP8254 | Bozděchová LenkaBozděchová Lenka | SK Praga | 2080966 | 150 Kč | |
LPU9757 | Nováková TerezaNováková Tereza | OK Lokomotiva Pardubice | E | 8656515 | 150 Kč |
TAP9755 | Šimůnková GabrielaŠimůnková Gabriela | KOB Tretra Praha | R | 8009755 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ROU8952 | Erbanová PetraErbanová Petra | SKOB Roudnice nad Labem | C | 1425341 | 100 Kč |
DCE7950 | Zeman KláraZeman Klára | KOB Dobřichovice | C | 2113474 | 100 Kč |
TJP9850 | Černá KateřinaČerná Kateřina | TJ Sokol Troja | C | 53527 | 100 Kč |
DKP9953 | Klikarová IvanaKlikarová Ivana | Oddíl OB Kotlářka | B | 2094474 | 100 Kč |
DKL8550 | Gottvaldová DenisaGottvaldová Denisa | KOB Kladno | C | 2106734 | 100 Kč |
TZL8553 | Beranová KristínaBeranová Kristína | SKOB Zlín | C | 2083393 | 100 Kč |
BZP8751 | Krupová TerezaKrupová Tereza | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2088730 | 100 Kč |
DKP9151 | Palasová TerezaPalasová Tereza | Oddíl OB Kotlářka | C | 49875 | 100 Kč |
JES8450 | Pilařová KateřinaPilařová Kateřina | OK Rakovník | C | 2115735 | 100 Kč |
TAP8150 | Šubrtová VěraŠubrtová Věra | KOB Tretra Praha | C | 2080987 | 100 Kč |
DOR9950 | Nentvichová KláraNentvichová Klára | OK Dobříš | B | 2045314 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ROU7451 | Dobiášová HanaDobiášová Hana | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2099485 | 100 Kč |
KPY6050 | Freyová MichaelaFreyová Michaela | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301394 | 100 Kč |
KAM7851 | Mišeková MartinaMišeková Martina | OK Kamenice | C | 2800344 | 100 Kč |
KPY8250 | Kopecká MagdalénaKopecká Magdaléna | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 51708 | 100 Kč |
BZP7750 | Svítilová PavlaSvítilová Pavla | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 1417125 | 100 Kč |
PGP7559 | Malečková IvaMalečková Iva | SK Praga | C | 2067949 | 100 Kč |
CEP8050 | Pilařová KateřinaPilařová Kateřina | Čepíci | C | 2800224 | 100 Kč |
BZP7651 | Papicová SilviePapicová Silvie | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2113471 | 100 Kč |
ROZ7050 | Sedláčková PetraSedláčková Petra | OK Roztoky | C | 7921 | 100 Kč |
DKL7550 | Geislerová DitaGeislerová Dita | KOB Kladno | C | 888635 | 100 Kč |
EKP7257 | Konečná MarcelaKonečná Marcela | VŠTJ Ekonom Praha | C | 725724 | 100 Kč |
PGP7557 | Brettlová MartaBrettlová Marta | SK Praga | C | 2060208 | 100 Kč |
ZBP8050 | Zoubková JanaZoubková Jana | OOB SK Zbraslav | C | 53592 | 100 Kč |
TJP6550 | Pecharová MichaelaPecharová Michaela | TJ Sokol Troja | C | 301536 | 100 Kč |
SOB7750 | Janderová MarkétaJanderová Markéta | SOBSA | C | 2051485 | 100 Kč |
STH7451 | Junková PetraJunková Petra | SK Studenec | C | 220254 | 100 Kč |
TAP7450 | Popová VeronikaPopová Veronika | KOB Tretra Praha | C | 1418756 | 100 Kč |
VSP7460 | Folprechtová KateřinaFolprechtová Kateřina | USK Praha | C | 416221 | 100 Kč |
PGP6450 | Smolková AlenaSmolková Alena | SK Praga | C | 53567 | 100 Kč |
VSP8150 | Kopecká AnežkaKopecká Anežka | USK Praha | C | 51642 | 100 Kč |
DKP8052 | Procházková JanaProcházková Jana | Oddíl OB Kotlářka | C | 7205568 | 100 Kč |
KAM7054 | Škáchová PetraŠkáchová Petra | OK Kamenice | C | 7201760 | 100 Kč |
ZBP7850 | Grolichová LucieGrolichová Lucie | OOB SK Zbraslav | C | 1418755 | 100 Kč |
DKP8255 | Míková ŠárkaMíková Šárka | Oddíl OB Kotlářka | C | 8537 | 100 Kč |
JES7451 | Kotásková JanaKotásková Jana | OK Rakovník | C | 237528 | 100 Kč |
KAM7750 | Rejšková AlenaRejšková Alena | OK Kamenice | C | 2075613 | 100 Kč |
VSP7754 | Machová JanaMachová Jana | USK Praha | C | 981848 | 100 Kč |
KNC7800 | Ludvíková KatarinaLudvíková Katarina | Sokol Kostelec n. Č. l. | 224867 | 100 Kč | |
BZP7851 | Dlouhá MartaDlouhá Marta | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 1886930 | 100 Kč |
DKP8158 | Štoková MarianaŠtoková Mariana | Oddíl OB Kotlářka | C | 9880 | 100 Kč |
8FX8350 | Málková ŠárkaMálková Šárka | TJ Kobylisy | 2112761 | 100 Kč | |
JPV7757 | Vláčilová KateřinaVláčilová Kateřina | Oddíl OS SK Prostějov | C | 09943 | 100 Kč |
EKP7955 | Seidlová BarboraSeidlová Barbora | VŠTJ Ekonom Praha | C | 7207365 | 100 Kč |
HCE7450 | Kolencová MartaKolencová Marta | TJ Hostivice | C | 1421899 | 100 Kč |
KNC7750 | Lindová MiroslavaLindová Miroslava | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 7200327 | 100 Kč |
ZVO7451 | Marholdová MartinaMarholdová Martina | OB SK Zvole | C | 438635 | 100 Kč |
BZP7650 | Pospíšilová ŠtěpánkaPospíšilová Štěpánka | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2102806 | 100 Kč |
VSP7252 | Štraitová JitkaŠtraitová Jitka | USK Praha | C | 682665 | 100 Kč |
ROU7850 | Hellerová AlenaHellerová Alena | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2081373 | 100 Kč |
RIC8051 | Grimmerová MarianaGrimmerová Mariana | OB Říčany | C | 2800318 | 100 Kč |
RIC7299 | Hudosová GabrielaHudosová Gabriela | OB Říčany | C | 2056283 | 100 Kč |
RIC7352 | Kotková LenkaKotková Lenka | OB Říčany | C | 2085603 | 100 Kč |
RIC7852 | Stoklasová KamilaStoklasová Kamila | OB Říčany | C | 2096252 | 100 Kč |
RIC7552 | Vyhnálková EvaVyhnálková Eva | OB Říčany | C | 889279 | 100 Kč |
FSP7555 | Fibírová ZuzanaFibírová Zuzana | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 515173 | 100 Kč |
DKP5950 | Dlouhá JanaDlouhá Jana | Oddíl OB Kotlářka | C | 8644 | 100 Kč |
TAP7950 | Sotonová JitkaSotonová Jitka | KOB Tretra Praha | C | zapůjčit | 140 Kč |
LME7755 | Šimková MarkétaŠimková Markéta | SK Los Mělník | C | 2045245 | 100 Kč |
DOR7652 | Arnoštová KateřinaArnoštová Kateřina | OK Dobříš | C | 8857 | 100 Kč |
DOR7450 | Jirasová JanaJirasová Jana | OK Dobříš | C | 2080951 | 100 Kč |
DOR7752 | Lorencová MarcelaLorencová Marcela | OK Dobříš | C | 2045320 | 100 Kč |
DOR7656 | Petriláková PetraPetriláková Petra | OK Dobříš | C | 2092419 | 100 Kč |
6MC7750 | Hlaváčková KláraHlaváčková Klára | Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice | 2081363 | 100 Kč | |
DKL8150 | Šeborová TerezaŠeborová Tereza | KOB Kladno | C | 52228 | 100 Kč |
VIC7752 | Rydlová JanaRydlová Jana | OB Vizovice | C | 426333 | 100 Kč |
81C0050 | Mácová MartinaMácová Martina | Cirkus Čakovice | 1400418 | 100 Kč | |
FSP8051 | Skripniková KateřinaSkripniková Kateřina | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 887950 | 100 Kč |
DKP7853 | Brandejsová PetraBrandejsová Petra | Oddíl OB Kotlářka | C | 2125369 | 100 Kč |
FSP7351 | Maříková MarkétaMaříková Markéta | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092374 | 100 Kč |
SLA7450 | Zemková HelenaZemková Helena | SKOB Slaný | C | 425546 | 100 Kč |
FSP7852 | Kurfürstová MagdalenaKurfürstová Magdalena | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 207837 | 100 Kč |
FSP8150 | Stará VendulaStará Vendula | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8878 | 100 Kč |
VSP7551 | Kučerová MarieKučerová Marie | USK Praha | C | 53546 | 100 Kč |
PGP7350 | Ptáčková KateřinaPtáčková Kateřina | SK Praga | C | 51555 | 100 Kč |
ZBP7354 | Šustrová JanaŠustrová Jana | OOB SK Zbraslav | C | 2800328 | 100 Kč |
DKP8250 | Špičáková BarboraŠpičáková Barbora | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103749 | 100 Kč |
ZVO7351 | Hánělová KatarinaHánělová Katarina | OB SK Zvole | C | 9200991 | 100 Kč |
PGP7454 | Vildmonová PavlaVildmonová Pavla | SK Praga | C | 7207787 | 150 Kč |
SLA7451 | Asterová JanaAsterová Jana | SKOB Slaný | C | 442858 | 150 Kč |
ROU8150 | Eiglerová PetraEiglerová Petra | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2096267 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SLA6950 | Hrdličková LudmilaHrdličková Ludmila | SKOB Slaný | C | 224894 | 100 Kč |
OKP6550 | Valentová HelenaValentová Helena | SK OK 24 Praha | C | 52099 | 100 Kč |
BZP7150 | Krotilová MagdalénaKrotilová Magdaléna | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2092416 | 100 Kč |
HCE6451 | Mudrová MartinaMudrová Martina | TJ Hostivice | C | 51984 | 100 Kč |
CHT7352 | Zlesáková StáňaZlesáková Stáňa | OOB SK Chrast | C | 52154 | 100 Kč |
TEH5751 | Sládková EvaSládková Eva | Sokol Tehov | C | 51398 | 100 Kč |
DKL7050 | Benešová JaroslavaBenešová Jaroslava | KOB Kladno | C | 49647 | 100 Kč |
VSP7150 | Beranová IvaBeranová Iva | USK Praha | C | 2021834 | 100 Kč |
FSP6651 | Cincibusová IvanaCincibusová Ivana | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8668 | 100 Kč |
HCE6450 | Kettnerová LenkaKettnerová Lenka | TJ Hostivice | C | 7202877 | 100 Kč |
ROZ6150 | Voltrová SvatavaVoltrová Svatava | OK Roztoky | C | 7300179 | 100 Kč |
TAP6951 | Smolková RomanaSmolková Romana | KOB Tretra Praha | C | 2099515 | 100 Kč |
KAM6851 | Hlubučková ŠárkaHlubučková Šárka | OK Kamenice | C | 232398 | 100 Kč |
MFP6850 | Forstová LenkaForstová Lenka | Matfyz Praha | C | 2079501 | 100 Kč |
KNC6550 | Komersová JanaKomersová Jana | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 52265 | 100 Kč |
DKL7251 | Kohoutová ZdeňkaKohoutová Zdeňka | KOB Kladno | C | 897353 | 100 Kč |
DKL7153 | Surkova NadeždaSurkova Nadežda | KOB Kladno | C | 2060437 | 100 Kč |
TAP7152 | Melišíková RadkaMelišíková Radka | KOB Tretra Praha | C | 2081352 | 100 Kč |
ZVO6451 | Zimmerová LenkaZimmerová Lenka | OB SK Zvole | C | 428220 | 100 Kč |
JES6750 | Bílá Jiráňová IrenaBílá Jiráňová Irena | OK Rakovník | C | 7207882 | 100 Kč |
ROU7150 | Buková JanaBuková Jana | SKOB Roudnice nad Labem | C | 331208 | 100 Kč |
KNC6750 | Čiháková LenkaČiháková Lenka | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 7207855 | 100 Kč |
DKP7353 | Daňková DanielaDaňková Daniela | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086469 | 100 Kč |
EKP6951 | Blahová MarkétaBlahová Markéta | VŠTJ Ekonom Praha | C | 7209480 | 100 Kč |
TAP6851 | Šimůnková MartinaŠimůnková Martina | KOB Tretra Praha | C | 442851 | 100 Kč |
KNC6452 | Votavová RenataVotavová Renata | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 253105 | 100 Kč |
DKL7054 | Vítková MarieVítková Marie | KOB Kladno | C | 2800302 | 100 Kč |
MFP7050 | Sieglová DagmarSieglová Dagmar | Matfyz Praha | C | 7201197 | 100 Kč |
DCE5450 | Procházková MilušeProcházková Miluše | KOB Dobřichovice | C | 1954721 | 100 Kč |
DCE6452 | Rusá LenkaRusá Lenka | KOB Dobřichovice | C | 301314 | 100 Kč |
SLA7251 | Straková JanaStraková Jana | SKOB Slaný | C | 8579 | 100 Kč |
VSP7099 | Klapalová PavlaKlapalová Pavla | USK Praha | C | 51589 | 100 Kč |
45X7050 | Hlavatá PavlaHlavatá Pavla | PAT Praha | 253812 | 100 Kč | |
RIC7252 | Kotenová KláraKotenová Klára | OB Říčany | C | 2073694 | 100 Kč |
RIC7253 | Kučerová MichaelaKučerová Michaela | OB Říčany | C | 2800339 | 100 Kč |
RIC7251 | Šrámková IvaŠrámková Iva | OB Říčany | C | 2035141 | 100 Kč |
ROU7051 | Buková ZdeňkaBuková Zdeňka | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2059753 | 100 Kč |
8XC7350 | Šodorová MagdaŠodorová Magda | NER- Neregistrovani | 682660 | 100 Kč | |
DOR6450 | Kopáčková AlenaKopáčková Alena | OK Dobříš | C | 436940 | 100 Kč |
DOR7150 | Nová JanaNová Jana | OK Dobříš | C | 2045313 | 100 Kč |
DOR7251 | Pavlíčková LenkaPavlíčková Lenka | OK Dobříš | C | 2058515 | 100 Kč |
LME6950 | Ždimerová MonikaŽdimerová Monika | SK Los Mělník | C | 232357 | 100 Kč |
EKP5750 | Šedivá MiroslavaŠedivá Miroslava | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51604 | 100 Kč |
SJI6051 | Hrstková DanaHrstková Dana | OK Jihlava | C | 995881 | 100 Kč |
DKP6150 | Malačková JanaMalačková Jana | Oddíl OB Kotlářka | C | 232646 | 100 Kč |
OKP6451 | Červinková JitkaČervinková Jitka | SK OK 24 Praha | C | 53525 | 150 Kč |
6YC6750 | Hrubá VeronikaHrubá Veronika | Neregistrovaní | 2080907 | 150 Kč | |
3EC7150 | Černínová DagmarČernínová Dagmar | (SUI) OLG Säuliamt | 51644 | 150 Kč | |
PVP6650 | Neumannová RenataNeumannová Renata | VSK Přírodní vědy Praha | C | 51580 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP6153 | Tichovská JitkaTichovská Jitka | SK Praga | C | 53005 | 100 Kč |
DKP5752 | Dudová HanaDudová Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 49892 | 100 Kč |
SLP5951 | Chloupková JanaChloupková Jana | OOB Slavia Praha | C | 51546 | 100 Kč |
VSP5850 | Soukupová MichaelaSoukupová Michaela | USK Praha | C | 232190 | 100 Kč |
SBK5555 | Seifertová MarieSeifertová Marie | KOB START Blansko | C | 2011795 | 100 Kč |
VSP5050 | Dohnalová DanaDohnalová Dana | USK Praha | C | 51645 | 100 Kč |
OKP6150 | Jeřábková JanaJeřábková Jana | SK OK 24 Praha | C | 303948 | 100 Kč |
KNC6251 | Kohoutová PavlaKohoutová Pavla | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 515055 | 100 Kč |
KNC6150 | Havlíčková JindraHavlíčková Jindra | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 9201322 | 100 Kč |
KAM6250 | Kudrnáčová HanaKudrnáčová Hana | OK Kamenice | C | 232268 | 100 Kč |
DCE5650 | Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina | KOB Dobřichovice | C | 07870 | 100 Kč |
DKL5550 | Cabrnochová HanaCabrnochová Hana | KOB Kladno | C | 53520 | 100 Kč |
BZP5850 | Kujanová MartinaKujanová Martina | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 301647 | 100 Kč |
OKP6151 | Šámalová HanaŠámalová Hana | SK OK 24 Praha | C | 502090 | 100 Kč |
DKP5850 | Špičáková LenkaŠpičáková Lenka | Oddíl OB Kotlářka | C | 8642 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SLP4451 | Zmeková MílaZmeková Míla | OOB Slavia Praha | C | 51550 | 60 Kč |
TJP4750 | Ryšavá LubomíraRyšavá Lubomíra | TJ Sokol Troja | C | 53540 | 60 Kč |
LLI4451 | Krausová MarieKrausová Marie | LOK-o Liberec | C | 51214 | 60 Kč |
PGP4050 | Haňkovská JanaHaňkovská Jana | SK Praga | C | 51698 | 60 Kč |
DKP5150 | Stehnová HanaStehnová Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 51799 | 60 Kč |
DKP5250 | Mikšová StanislavaMikšová Stanislava | Oddíl OB Kotlářka | C | 2111758 | 60 Kč |
PGP4750 | Kubátová MiladaKubátová Milada | SK Praga | C | 2067222 | 60 Kč |
UVP4950 | Nováková JiřinaNováková Jiřina | Slovan Praha | C | 7998 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJP3651 | Bláhová BlankaBláhová Blanka | KČT Slavoj Praha | C | 51148 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKL0900 | Pilát JaromírPilát Jaromír | KOB Kladno | C | 2124767 | 60 Kč |
DKP0908 | Rybář MatějRybář Matěj | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086451 | 60 Kč |
KAM0900 | Kříž MatějKříž Matěj | OK Kamenice | C | 2090857 | 60 Kč |
HCE1000 | Müller KarelMüller Karel | TJ Hostivice | C | 232490 | 60 Kč |
CEP0900 | Pilař FrantišekPilař František | Čepíci | C | 1413334 | 60 Kč |
SPC1300 | Vít DamienVít Damien | SPORTICUS team | C | 515003 | 60 Kč |
BZP1002 | Oliverius FilipOliverius Filip | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2127889 | 60 Kč |
6KC0800 | Ouda FilipOuda Filip | Neregistrovaní | 2129190 | 60 Kč | |
6KC1000 | Ouda KryštofOuda Kryštof | Neregistrovaní | 2129177 | 60 Kč | |
PGP0900 | Brettl TobiášBrettl Tobiáš | SK Praga | C | 246850 | 60 Kč |
STH1001 | Junek ŠimonJunek Šimon | SK Studenec | C | 7756777 | 60 Kč |
MFP0901 | Forst AlbertForst Albert | Matfyz Praha | C | 410727 | 60 Kč |
DKP1105 | Sedlák VáclavSedlák Václav | Oddíl OB Kotlářka | C | 2118478 | 60 Kč |
PGP0804 | Tučný KryštofTučný Kryštof | SK Praga | C | 2125315 | 60 Kč |
DKP1101 | Míka LubošMíka Luboš | Oddíl OB Kotlářka | C | 2080948 | 60 Kč |
KAM1002 | Rejšek ČeněkRejšek Čeněk | OK Kamenice | C | zapůjčit | 100 Kč |
KNC0801 | Pačes FrantišekPačes František | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 224869 | 60 Kč |
VSP1000 | Pastuszek LukášPastuszek Lukáš | USK Praha | C | 2111766 | 60 Kč |
VSP1100 | Baldrian JosefBaldrian Josef | USK Praha | C | 2075606 | 60 Kč |
FSP1000 | Nitsch OndřejNitsch Ondřej | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 232957 | 60 Kč |
DKP0907 | Halaška MichaelHalaška Michael | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086465 | 60 Kč |
EKP1108 | Seidl MarekSeidl Marek | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51610 | 60 Kč |
HCE0800 | Kolenec JanKolenec Jan | TJ Hostivice | C | 1421906 | 60 Kč |
TJP1001 | Pospíšil FilipPospíšil Filip | TJ Sokol Troja | C | 2111675 | 60 Kč |
DKL0901 | Komín MatyášKomín Matyáš | KOB Kladno | C | 2121871 | 60 Kč |
DKP0900 | Štok HonzíkŠtok Honzík | Oddíl OB Kotlářka | C | 336746 | 60 Kč |
RIC1002 | Michalský OndřejMichalský Ondřej | OB Říčany | 2085578 | 60 Kč | |
DOR0808 | Kubeček TomášKubeček Tomáš | OK Dobříš | C | 2125344 | 60 Kč |
DOR1000 | Szárszoi AntonínSzárszoi Antonín | OK Dobříš | C | 2104698 | 60 Kč |
FSP0902 | Krutský VavřinecKrutský Vavřinec | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2116469 | 60 Kč |
DKP1002 | Machar DanMachar Dan | Oddíl OB Kotlářka | C | 2102804 | 60 Kč |
DOB0900 | Kubec AdamKubec Adam | KOB Dobruška | C | 7259 | 60 Kč |
SCP0900 | Pucherna MarekPucherna Marek | OK Sparta Praha | C | zapůjčit | 100 Kč |
BZP1000 | Frýdecký TomášFrýdecký Tomáš | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 766112 | 60 Kč |
PVP0900 | Rohan VilémRohan Vilém | VSK Přírodní vědy Praha | C | 53124 | 60 Kč |
2HC1000 | Prox JanProx Jan | NNN Px | zapůjčit | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP0903 | Svítil MartinSvítil Martin | SK Praga | C | 2108914 | 60 Kč |
KAM0803 | Ševčík KristiánŠevčík Kristián | OK Kamenice | C | 2113391 | 60 Kč |
STH0801 | Junek MatoušJunek Matouš | SK Studenec | C | 1302784 | 60 Kč |
VSP0802 | Folprecht LukášFolprecht Lukáš | USK Praha | C | 2058490 | 60 Kč |
LBE0800 | Baxa DavidBaxa David | TJ Lokomotiva Beroun | C | 886288 | 60 Kč |
LBE1001 | Benda PatrikBenda Patrik | TJ Lokomotiva Beroun | C | 981809 | 60 Kč |
KAM0800 | Šimek MatoušŠimek Matouš | OK Kamenice | C | 2102547 | 60 Kč |
DKP0802 | Horáček MartinHoráček Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086456 | 60 Kč |
ZVO0802 | Linhart JakubLinhart Jakub | OB SK Zvole | C | 2115685 | 60 Kč |
DKP0905 | Dvořák PatrikDvořák Patrik | Oddíl OB Kotlářka | C | 2095959 | 60 Kč |
VSP0904 | Zavadil MatějZavadil Matěj | USK Praha | C | 2129183 | 60 Kč |
VSP0801 | Mach DavidMach David | USK Praha | C | 52755 | 60 Kč |
TAP0801 | Šubrt OndřejŠubrt Ondřej | KOB Tretra Praha | C | 2085632 | 60 Kč |
RIC0802 | Schnabl PetrSchnabl Petr | OB Říčany | C | 2073684 | 60 Kč |
FSP0900 | Fibír JakubFibír Jakub | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2081385 | 60 Kč |
TAP0909 | Kamenický PavelKamenický Pavel | KOB Tretra Praha | C | 2080913 | 60 Kč |
1WC0900 | Sotona FilipSotona Filip | Rychlí šneci | zapůjčit | 100 Kč | |
FYD0801 | Juřina JakubJuřina Jakub | Jizerský klub OB Frýdlant | C | 2112749 | 60 Kč |
DOR0900 | Jiras FrantišekJiras František | OK Dobříš | C | 2080953 | 60 Kč |
DOR0903 | Koma LukášKoma Lukáš | OK Dobříš | C | 2104702 | 60 Kč |
DOR0800 | Kučera TeodorKučera Teodor | OK Dobříš | C | 2044899 | 60 Kč |
DOR0805 | Magazu LukasMagazu Lukas | OK Dobříš | C | 2104694 | 60 Kč |
DOR0803 | Matys OndřejMatys Ondřej | OK Dobříš | C | 2050495 | 60 Kč |
DOR0904 | Porsch JanPorsch Jan | OK Dobříš | C | 2111612 | 60 Kč |
DOR0901 | Španěl ViktorŠpaněl Viktor | OK Dobříš | C | 2125356 | 60 Kč |
HCE0900 | Hradil MichalHradil Michal | TJ Hostivice | C | 1417257 | 60 Kč |
VSP0900 | Kučera JakubKučera Jakub | USK Praha | C | 2032189 | 60 Kč |
DOR0806 | Peckl KryštofPeckl Kryštof | OK Dobříš | C | 2111761 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VSP0606 | Meier DavidMeier David | USK Praha | B | 232246 | 60 Kč |
TAP0602 | Bulíř JáchymBulíř Jáchym | KOB Tretra Praha | B | 2103723 | 60 Kč |
PGP0706 | Svítil PatrikSvítil Patrik | SK Praga | C | 2103707 | 60 Kč |
CHT0601 | Zlesák MatyášZlesák Matyáš | OOB SK Chrast | C | 336786 | 60 Kč |
ROZ0800 | Sedláček PatrikSedláček Patrik | OK Roztoky | B | 2092429 | 60 Kč |
DKL0700 | Geisler RichardGeisler Richard | KOB Kladno | C | 2067952 | 60 Kč |
PGP0605 | Střelba AntonínStřelba Antonín | SK Praga | B | 2099508 | 60 Kč |
PGP0600 | Brettl FilipBrettl Filip | SK Praga | C | 7995 | 60 Kč |
PGP0700 | Jandera KryštofJandera Kryštof | SK Praga | C | 7300279 | 60 Kč |
TAP0600 | Pop JonášPop Jonáš | KOB Tretra Praha | C | 08233 | 60 Kč |
TAP0605 | Tofel ŠimonTofel Šimon | KOB Tretra Praha | C | 2113396 | 60 Kč |
DKP0711 | Procházka VítProcházka Vít | Oddíl OB Kotlářka | C | 2088179 | 60 Kč |
LBE0701 | Gärtner VáclavGärtner Václav | TJ Lokomotiva Beroun | C | 981802 | 60 Kč |
SCP0600 | Kuc DavidKuc David | OK Sparta Praha | C | 1007532 | 60 Kč |
ROZ0700 | Svoboda FrantišekSvoboda František | OK Roztoky | C | 2102709 | 60 Kč |
DKP0715 | Salinger JakubSalinger Jakub | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086459 | 60 Kč |
DKP0602 | Ledinský MatějLedinský Matěj | Oddíl OB Kotlářka | C | 2087643 | 60 Kč |
PGP0602 | Göth MikulášGöth Mikuláš | SK Praga | C | 2092354 | 60 Kč |
DKP0719 | Svoboda FilipSvoboda Filip | Oddíl OB Kotlářka | C | 2120069 | 60 Kč |
DKP0801 | Víteček ŠimonVíteček Šimon | Oddíl OB Kotlářka | C | 446360 | 60 Kč |
ZVO0603 | Perkner VítPerkner Vít | OB SK Zvole | C | 2099526 | 60 Kč |
JES0602 | Vaníček ViktorVaníček Viktor | OK Rakovník | C | 7210315 | 60 Kč |
DKP0712 | Černý VojtěchČerný Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086452 | 60 Kč |
ROZ0601 | Čech AdamČech Adam | OK Roztoky | C | 2085006 | 60 Kč |
DKP0718 | Studnička JakubStudnička Jakub | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086460 | 60 Kč |
KNC0702 | Fortelka JiříFortelka Jiří | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 420407 | 60 Kč |
KNC0701 | Volek RobinVolek Robin | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 420401 | 60 Kč |
DKP0710 | Ransdorf VítRansdorf Vít | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086458 | 60 Kč |
DKP0713 | Daněk JanDaněk Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103722 | 60 Kč |
DKP0707 | Dolák JakubDolák Jakub | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086457 | 60 Kč |
DKP0717 | Lacina JanLacina Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 2126351 | 60 Kč |
KAM0700 | Rejšek VáclavRejšek Václav | OK Kamenice | C | 2084939 | 60 Kč |
DKP0716 | Maroušek DominikMaroušek Dominik | Oddíl OB Kotlářka | C | 2129223 | 60 Kč |
DKP0608 | Rippl MatoušRippl Matouš | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086466 | 60 Kč |
DKP0607 | Nekvasil JakubNekvasil Jakub | Oddíl OB Kotlářka | C | 2129219 | 60 Kč |
DKP0800 | Šubrt JáchymŠubrt Jáchym | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103736 | 60 Kč |
DKP0610 | Koliáš ŠtěpánKoliáš Štěpán | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086463 | 60 Kč |
VSP0701 | Štrait VilémŠtrait Vilém | USK Praha | B | 2021829 | 60 Kč |
ROU0702 | Heller JakubHeller Jakub | SKOB Roudnice nad Labem | C | 51438 | 60 Kč |
45X0600 | Lorenc TadeášLorenc Tadeáš | PAT Praha | 2103755 | 60 Kč | |
RIC0700 | Pelant JanPelant Jan | OB Říčany | C | 2060263 | 60 Kč |
TAP0611 | Mazánek VojtaMazánek Vojta | KOB Tretra Praha | C | zapůjčit | 100 Kč |
DOR0603 | Dragoun MatějDragoun Matěj | OK Dobříš | C | 2104706 | 60 Kč |
DOR0601 | Havlíček MartinHavlíček Martin | OK Dobříš | C | 2080952 | 60 Kč |
DOR0701 | Jiras AntonínJiras Antonín | OK Dobříš | B | 2042522 | 60 Kč |
DOR0702 | Lorenc VašekLorenc Vašek | OK Dobříš | B | 2044885 | 60 Kč |
DOR0704 | Španěl FilipŠpaněl Filip | OK Dobříš | C | 2080956 | 60 Kč |
HCE0600 | Hradil MartinHradil Martin | TJ Hostivice | C | 1398989 | 60 Kč |
SJP0700 | Bláha ŠimonBláha Šimon | KČT Slavoj Praha | C | 51421 | 60 Kč |
TAP0700 | Hlaváček VojtěchHlaváček Vojtěch | KOB Tretra Praha | C | 2084997 | 60 Kč |
DKP0807 | Brandejs ŠtěpánBrandejs Štěpán | Oddíl OB Kotlářka | C | 2088156 | 60 Kč |
FSP0701 | Günter VincentGünter Vincent | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2090852 | 60 Kč |
FSP0710 | Brdička TomášBrdička Tomáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2090855 | 60 Kč |
FSP0600 | Skripnik NikolaSkripnik Nikola | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 2092396 | 60 Kč |
FSP0800 | Skripnik MatoušSkripnik Matouš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2800931 | 60 Kč |
9BC0700 | Motyčka JanMotyčka Jan | NNN | zapůjčit | 100 Kč | |
FSP0706 | Vrba MatyášVrba Matyáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2116495 | 60 Kč |
DKP0803 | Machar EdaMachar Eda | Oddíl OB Kotlářka | C | 2102794 | 60 Kč |
VSP0700 | Hroněk ŠtěpánHroněk Štěpán | USK Praha | C | 2058492 | 60 Kč |
DKP0604 | Machar MatějMachar Matěj | Oddíl OB Kotlářka | B | 51793 | 60 Kč |
FSP0708 | Svoboda FabiánSvoboda Fabián | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | zapůjčit | 130 Kč |
SLA0800 | Zápotocký JiříZápotocký Jiří | SKOB Slaný | B | 2075658 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VSP0406 | Průša DominikPrůša Dominik | USK Praha | A | 2032107 | 60 Kč |
ZVO0502 | Jelínek TomášJelínek Tomáš | OB SK Zvole | C | 301533 | 60 Kč |
DKL0500 | Pilát BořivojPilát Bořivoj | KOB Kladno | B | 2115077 | 60 Kč |
PGP0406 | Ráž MiloslavRáž Miloslav | SK Praga | C | 9102085 | 60 Kč |
KPY0502 | Holešta JakubHolešta Jakub | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2091552 | 60 Kč |
1EC0500 | Halač ViktorHalač Viktor | Outdoor PRG | zapůjčit | 100 Kč | |
ROZ0500 | Jíra FilipJíra Filip | OK Roztoky | B | 9005138 | 60 Kč |
PGP0404 | Janas AdamJanas Adam | SK Praga | B | 443090 | 60 Kč |
TAP0400 | Tůma ŠimonTůma Šimon | KOB Tretra Praha | B | 2075696 | 60 Kč |
TAP0500 | Smolka JakubSmolka Jakub | KOB Tretra Praha | C | 2096222 | 60 Kč |
TAP0402 | Černý AntonínČerný Antonín | KOB Tretra Praha | B | 7207629 | 60 Kč |
TAP0501 | Černý MatoušČerný Matouš | KOB Tretra Praha | B | 7207616 | 60 Kč |
DKL0402 | Surkov JurySurkov Jury | KOB Kladno | C | 2070405 | 60 Kč |
SCP0400 | Kuc RadimKuc Radim | OK Sparta Praha | C | 682668 | 60 Kč |
TAP0502 | Melišík JanMelišík Jan | KOB Tretra Praha | B | 2081357 | 60 Kč |
ZVO0400 | Kačer JakubKačer Jakub | OB SK Zvole | C | 2115679 | 60 Kč |
KAM0404 | Jedlička JakubJedlička Jakub | OK Kamenice | B | 2075622 | 60 Kč |
KAM0503 | Milota JakubMilota Jakub | OK Kamenice | B | 2099497 | 60 Kč |
KNC0402 | Pačes MarekPačes Marek | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 7205039 | 60 Kč |
EKP0401 | Blaha JiříBlaha Jiří | VŠTJ Ekonom Praha | B | 8655423 | 60 Kč |
EKP0402 | Blaha MichalBlaha Michal | VŠTJ Ekonom Praha | B | 8655418 | 60 Kč |
PGP0502 | Dlouhý AlešDlouhý Aleš | SK Praga | B | 2086527 | 60 Kč |
KPY0506 | Slejška JorikSlejška Jorik | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 515401 | 60 Kč |
DKP0502 | Šubrt VojtěchŠubrt Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | B | 886289 | 60 Kč |
KAM0501 | Šiler MartinŠiler Martin | OK Kamenice | B | 2083424 | 60 Kč |
VSP0508 | Bolehovský DanielBolehovský Daniel | USK Praha | A | 2073716 | 60 Kč |
DCE0500 | Kándl MatějKándl Matěj | KOB Dobřichovice | C | 2102710 | 60 Kč |
LME0400 | Bejvl MarekBejvl Marek | SK Los Mělník | B | 2056261 | 60 Kč |
ZVO0501 | Marhold VáclavMarhold Václav | OB SK Zvole | B | 2051483 | 60 Kč |
ROU0501 | Heller JiříHeller Jiří | SKOB Roudnice nad Labem | B | 2085606 | 60 Kč |
PGP0409 | Štark MatějŠtark Matěj | SK Praga | C | 887632 | 60 Kč |
KPY0401 | Vejražka DavidVejražka David | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2801247 | 60 Kč |
RIC0503 | Hudos VáclavHudos Václav | OB Říčany | C | 2069064 | 60 Kč |
RIC0400 | Mucha OndřejMucha Ondřej | OB Říčany | C | 2096235 | 60 Kč |
RIC0508 | Schnabl DavidSchnabl David | OB Říčany | C | 2069055 | 60 Kč |
DOR0411 | Herynek JanHerynek Jan | OK Dobříš | C | 2044894 | 60 Kč |
DOR0403 | Janda JakubJanda Jakub | OK Dobříš | B | 2045308 | 60 Kč |
DOR0505 | Jiras JanJiras Jan | OK Dobříš | B | 2042521 | 60 Kč |
DOR0502 | Nový JáchymNový Jáchym | OK Dobříš | C | 2044888 | 60 Kč |
DOR0409 | Petrilák MatoušPetrilák Matouš | OK Dobříš | B | 7204994 | 60 Kč |
DOR0405 | Snížek MartinSnížek Martin | OK Dobříš | B | 2042541 | 60 Kč |
DOR0406 | Snížek OndřejSnížek Ondřej | OK Dobříš | B | 2042548 | 60 Kč |
DOR0508 | Španěl BenediktŠpaněl Benedikt | OK Dobříš | C | 2045318 | 60 Kč |
DOR0407 | Španěl VojtěchŠpaněl Vojtěch | OK Dobříš | C | 2045304 | 60 Kč |
PGP0503 | Bartaloš MatyášBartaloš Matyáš | SK Praga | B | 2084972 | 60 Kč |
SJP0500 | Bláha MatyášBláha Matyáš | KČT Slavoj Praha | C | 443105 | 60 Kč |
SJP0501 | Bláha VojtěchBláha Vojtěch | KČT Slavoj Praha | B | 443072 | 60 Kč |
SCP0401 | Pucherna FrantišekPucherna František | OK Sparta Praha | C | zapůjčit | 130 Kč |
3EC0400 | Černín AdrianČernín Adrian | (SUI) OLG Säuliamt | 8653133 | 90 Kč | |
7VX0500 | Čermák JakubČermák Jakub | StillAliveCZ | 2118477 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
1KZ0200 | Lejbl JakubLejbl Jakub | Broumy Orienteering | 887638 | 100 Kč | |
DKP0309 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | Oddíl OB Kotlářka | B | 9982 | 100 Kč |
VSP0302 | Javůrek TomášJavůrek Tomáš | USK Praha | C | 2032182 | 100 Kč |
DKP0308 | Mareš AlbertMareš Albert | Oddíl OB Kotlářka | B | 2103741 | 100 Kč |
ROZ0200 | Svoboda JáchymSvoboda Jáchym | OK Roztoky | C | 7943 | 100 Kč |
KAM0203 | Albrecht AdamAlbrecht Adam | OK Kamenice | B | 995899 | 100 Kč |
KAM0301 | Chaloupka ViktorChaloupka Viktor | OK Kamenice | B | 443069 | 100 Kč |
DKL0300 | Swart BenjaminSwart Benjamin | KOB Kladno | C | 100 Kč | |
DKP0205 | Šubrt MatějŠubrt Matěj | Oddíl OB Kotlářka | B | 888625 | 100 Kč |
ZVO0301 | Marhold PřemyslMarhold Přemysl | OB SK Zvole | C | 2023809 | 100 Kč |
RIC0303 | Šrámek JaromírŠrámek Jaromír | OB Říčany | B | 2031371 | 100 Kč |
DOR0301 | Kučera JáchymKučera Jáchym | OK Dobříš | A | 2044898 | 100 Kč |
DOR0303 | Nigrin MatoušNigrin Matouš | OK Dobříš | C | 2067311 | 100 Kč |
DOR0304 | Ouška FilipOuška Filip | OK Dobříš | C | 2050486 | 100 Kč |
VSP0202 | Bolehovský MichalBolehovský Michal | USK Praha | B | 601169 | 150 Kč |
PGP0304 | Kolář MatyášKolář Matyáš | SK Praga | B | 8654897 | 150 Kč |
DKP0211 | Siebert OndřejSiebert Ondřej | Oddíl OB Kotlářka | C | 2092360 | 150 Kč |
PGP0204 | Kolský PavelKolský Pavel | SK Praga | C | 2075683 | 150 Kč |
NNN0300 | Špaček MatějŠpaček Matěj | Neregistrovaní | 682630 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
1KZ0000 | Lejbl LadislavLejbl Ladislav | Broumy Orienteering | 887605 | 100 Kč | |
DKP0107 | Novák PřemyslNovák Přemysl | Oddíl OB Kotlářka | B | 2106739 | 100 Kč |
DKP0110 | Klement DavidKlement David | Oddíl OB Kotlářka | B | 1421299 | 100 Kč |
HCE0000 | Černý DavidČerný David | TJ Hostivice | C | 1421891 | 100 Kč |
VSP0100 | Javůrek EmilJavůrek Emil | USK Praha | C | 515064 | 100 Kč |
DKL0101 | Kohout VáclavKohout Václav | KOB Kladno | C | 2080903 | 100 Kč |
DKL0102 | Melichna MatějMelichna Matěj | KOB Kladno | B | 682699 | 100 Kč |
DKL0104 | Surkov AleksandrSurkov Aleksandr | KOB Kladno | C | 2070409 | 100 Kč |
JES0001 | Rosenbaum OndřejRosenbaum Ondřej | OK Rakovník | C | 237524 | 100 Kč |
KAM0101 | Šafka SebastianŠafka Sebastian | OK Kamenice | A | 8221133 | 100 Kč |
ZVO0101 | Marhold OndřejMarhold Ondřej | OB SK Zvole | B | 2023808 | 100 Kč |
TAP0010 | Rohlík MatějRohlík Matěj | KOB Tretra Praha | B | 1420751 | 100 Kč |
PGP0106 | Forst AntonínForst Antonín | SK Praga | B | 218851 | 100 Kč |
PGP0005 | Šedivý MatějŠedivý Matěj | SK Praga | C | 1470169 | 150 Kč |
ROU0102 | Buk OndřejBuk Ondřej | SKOB Roudnice nad Labem | B | 2031368 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VSP7403 | Jirásek MilanJirásek Milan | USK Praha | C | 7205010 | 100 Kč |
DKP7900 | Hopanyuk AnatoliyHopanyuk Anatoliy | Oddíl OB Kotlářka | C | 682700 | 100 Kč |
DKL9800 | Beneš JanBeneš Jan | KOB Kladno | C | 49648 | 100 Kč |
TAP9900 | Zmátlo JanZmátlo Jan | KOB Tretra Praha | C | 2113369 | 100 Kč |
TJP9401 | Smolka OndřejSmolka Ondřej | TJ Sokol Troja | C | 53502 | 100 Kč |
BOR7710 | Klusáček RadimKlusáček Radim | OK Jiskra Nový Bor | C | 8516 | 100 Kč |
DKP9907 | Ridzoň DanielRidzoň Daniel | Oddíl OB Kotlářka | B | 2102784 | 100 Kč |
9VC8100 | Němec TomášNěmec Tomáš | OK SUDOP | 8515 | 100 Kč | |
STB8101 | Bernášek JiříBernášek Jiří | TJ Stadion Nový Bor | C | 682354 | 100 Kč |
8FX8900 | Málek MartinMálek Martin | TJ Kobylisy | 2112747 | 100 Kč | |
SLA9702 | Straka TomášStraka Tomáš | SKOB Slaný | C | 51715 | 100 Kč |
3EC9600 | Černín OndřejČernín Ondřej | (SUI) OLG Säuliamt | 4026 | 150 Kč | |
UVP8800 | Beran JaroslavBeran Jaroslav | Slovan Praha | C | 2099488 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
FSP7612 | Hrouda MartinHrouda Martin | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 7207862 | 100 Kč |
ZBP7601 | Dvořák MiroslavDvořák Miroslav | OOB SK Zbraslav | C | 53581 | 100 Kč |
VSP7310 | Průša MichalPrůša Michal | USK Praha | C | 553437 | 100 Kč |
KPY8506 | Koldinský JanKoldinský Jan | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 7207361 | 100 Kč |
ROU9202 | Líbal JakubLíbal Jakub | SKOB Roudnice nad Labem | C | 232093 | 100 Kč |
VSP7301 | Arnošt KamilArnošt Kamil | USK Praha | C | 2044896 | 100 Kč |
KAM9804 | Křemen ŠtěpánKřemen Štěpán | OK Kamenice | C | 232739 | 100 Kč |
DKP9301 | Klaška PavelKlaška Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 1700077 | 100 Kč |
SSU0007 | Bořánek MichalBořánek Michal | SK Severka Šumperk | A | 8656733 | 100 Kč |
PGP8401 | Buzek MartinBuzek Martin | SK Praga | C | 7051263 | 100 Kč |
PGP8302 | Sysel OndřejSysel Ondřej | SK Praga | C | 515038 | 100 Kč |
PGP6501 | Kondrát MartinKondrát Martin | SK Praga | C | 2067946 | 100 Kč |
LBE8801 | Šimon JakubŠimon Jakub | TJ Lokomotiva Beroun | C | 52979 | 100 Kč |
FSP7909 | Skripnik ŠtěpánSkripnik Štěpán | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 7201806 | 100 Kč |
KAM9802 | Jíra TomášJíra Tomáš | OK Kamenice | A | 9005139 | 100 Kč |
KPY8700 | Klomínský VáclavKlomínský Václav | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2059735 | 100 Kč |
EKP8310 | Pidrman MilanPidrman Milan | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2067264 | 100 Kč |
LBE9100 | Šimon VáclavŠimon Václav | TJ Lokomotiva Beroun | C | 7200132 | 100 Kč |
PGP7504 | Hýbl LukášHýbl Lukáš | SK Praga | C | 7210112 | 100 Kč |
DOB8002 | Janda MartinJanda Martin | KOB Dobruška | C | 920696 | 100 Kč |
DKP8717 | Pospíšil OndřejPospíšil Ondřej | Oddíl OB Kotlářka | C | 7202874 | 100 Kč |
KAM9202 | Hájek AdamHájek Adam | OK Kamenice | C | 2019240 | 100 Kč |
DKP8801 | Urbánek JanUrbánek Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 2125336 | 100 Kč |
PGP8605 | Vlach MartinVlach Martin | SK Praga | C | 51807 | 100 Kč |
VSP7800 | Kopecký PavelKopecký Pavel | USK Praha | C | 49385 | 100 Kč |
DKL7400 | Surkov IvanSurkov Ivan | KOB Kladno | C | 2070411 | 100 Kč |
TAP8701 | Beneš FilipBeneš Filip | KOB Tretra Praha | C | 232187 | 100 Kč |
TAP0200 | Melišík MartinMelišík Martin | KOB Tretra Praha | A | 8654905 | 100 Kč |
AOP9602 | Glonek JakubGlonek Jakub | Orientační Běh Opava | R | 1625050 | 100 Kč |
LBE6400 | Mezník VladimírMezník Vladimír | TJ Lokomotiva Beroun | C | 52971 | 100 Kč |
VLI8101 | Buchtík OndřejBuchtík Ondřej | Slavia Liberec orienteering | C | 2042525 | 100 Kč |
ZBP7800 | Pražák JiříPražák Jiří | OOB SK Zbraslav | C | 53583 | 100 Kč |
ROU9303 | Buk JindřichBuk Jindřich | SKOB Roudnice nad Labem | C | 1602625 | 100 Kč |
DKP9401 | Řada JakubŘada Jakub | Oddíl OB Kotlářka | C | 515144 | 100 Kč |
FSP6803 | Žáček MartinŽáček Martin | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 1396842 | 100 Kč |
PGP8108 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | SK Praga | C | 7203451 | 100 Kč |
FSP9801 | Borovička TomášBorovička Tomáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 888614 | 100 Kč |
DOK8700 | Novák DanielNovák Daniel | OK Doksy | C | 8656618 | 100 Kč |
DKP8700 | Axmann ŠimonAxmann Šimon | Oddíl OB Kotlářka | C | 49839 | 100 Kč |
PGP6100 | Tichovský MartinTichovský Martin | SK Praga | C | 51682 | 100 Kč |
EKP7002 | Blaha OndřejBlaha Ondřej | VŠTJ Ekonom Praha | C | 9700729 | 100 Kč |
DKL6901 | Šemelík PetrŠemelík Petr | KOB Kladno | C | 515065 | 100 Kč |
ROU9601 | Buk MichalBuk Michal | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2075669 | 100 Kč |
FSP7611 | Nitsch KarelNitsch Karel | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8914 | 100 Kč |
VSP6801 | Gajda JanGajda Jan | USK Praha | C | 515108 | 100 Kč |
EKP7402 | Seidl MiroslavSeidl Miroslav | VŠTJ Ekonom Praha | C | 888643 | 100 Kč |
PGP8206 | Procházka JanProcházka Jan | SK Praga | C | 886265 | 100 Kč |
FSP7600 | Vondra JiříVondra Jiří | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092409 | 100 Kč |
PGP7405 | Komín DavidKomín David | SK Praga | C | 9767 | 100 Kč |
TUR8406 | Kořínek JindřichKořínek Jindřich | OOB TJ Turnov | C | 8656588 | 100 Kč |
RIC7302 | Pračka TomášPračka Tomáš | OB Říčany | C | 448935 | 100 Kč |
RIC7702 | Sládeček PetrSládeček Petr | OB Říčany | C | 448937 | 100 Kč |
TAP0100 | Měšťan OndřejMěšťan Ondřej | KOB Tretra Praha | A | 7201203 | 100 Kč |
FSP7901 | Fibír TomášFibír Tomáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 515067 | 100 Kč |
PGP8010 | Bartaloš TomášBartaloš Tomáš | SK Praga | C | 2084951 | 100 Kč |
EKP5500 | Šedivý JiříŠedivý Jiří | VŠTJ Ekonom Praha | C | 682645 | 100 Kč |
PGP9903 | Ždimera JanŽdimera Jan | SK Praga | B | 336710 | 100 Kč |
TUR8908 | Mysliveček MarekMysliveček Marek | OOB TJ Turnov | C | 53706 | 100 Kč |
ROU0001 | Buk PetrBuk Petr | SKOB Roudnice nad Labem | B | 2075666 | 100 Kč |
FSP7400 | Kurfürst PavelKurfürst Pavel | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 207827 | 100 Kč |
MBM8740 | Zelinka JiříZelinka Jiří | O-mikron | C | 232019 | 100 Kč |
VSP7302 | Kučera JanKučera Jan | USK Praha | C | 51650 | 100 Kč |
EKP7414 | Ondráček RadimOndráček Radim | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2045232 | 100 Kč |
SJI8306 | Kadlec JanKadlec Jan | OK Jihlava | C | 2073707 | 100 Kč |
EKP6701 | Janeček JuraJaneček Jura | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51587 | 150 Kč |
SJC8702 | Holas ŠtěpánHolas Štěpán | Sportcentrum Jičín | C | 8040808 | 150 Kč |
OKP9000 | Červinka JaroslavČervinka Jaroslav | SK OK 24 Praha | C | 303935 | 150 Kč |
PGP9503 | Veselý JakubVeselý Jakub | SK Praga | C | 7209346 | 150 Kč |
DKP9600 | Illner VojtěchIllner Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | C | 899156 | 150 Kč |
VPM7700 | Martínek RobertMartínek Robert | KOS Slavia Plzeň | C | 301170 | 150 Kč |
LPU9005 | Nožka RadekNožka Radek | OK Lokomotiva Pardubice | E | 8656519 | 150 Kč |
NNN7300 | Špaček MichalŠpaček Michal | Neregistrovaní | 8222225 | 150 Kč | |
NNN7900 | Libus JanLibus Jan | Neregistrovaní | 446418 | 150 Kč | |
KYL7000 | Škrabálek JanŠkrabálek Jan | SK SP Kylešovice | C | 2067260 | 150 Kč |
SJC8104 | Kovář MiroslavKovář Miroslav | Sportcentrum Jičín | C | 8008103 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KPY7800 | Pavlíček LubomírPavlíček Lubomír | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 420417 | 100 Kč |
DKL7900 | Pilát MiroslavPilát Miroslav | KOB Kladno | C | 2103282 | 100 Kč |
KRL7800 | Kříž DušanKříž Dušan | Kometa Kralovice | C | 2801021 | 100 Kč |
CEP7700 | Pilař MarekPilař Marek | Čepíci | C | 2800223 | 100 Kč |
PGP8100 | Doležal MartinDoležal Martin | SK Praga | C | 1700081 | 100 Kč |
PGP7510 | Střelba OndřejStřelba Ondřej | SK Praga | C | 7209464 | 100 Kč |
STH7801 | Junek PetrJunek Petr | SK Studenec | C | 9090 | 100 Kč |
LME7800 | Izák PetrIzák Petr | SK Los Mělník | C | 301642 | 100 Kč |
DKP7703 | Collis MarkCollis Mark | Oddíl OB Kotlářka | C | 41365 | 100 Kč |
DKL8000 | Jedlička MichalJedlička Michal | KOB Kladno | C | 1416366 | 100 Kč |
PGP7610 | Svatý JakubSvatý Jakub | SK Praga | C | 7207869 | 100 Kč |
DKP7901 | Ledinský MartinLedinský Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 2087675 | 100 Kč |
DKP7800 | Míka PavelMíka Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 2102787 | 100 Kč |
DKP8202 | Tuček MichalTuček Michal | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103753 | 100 Kč |
ROZ7500 | Svoboda JiříSvoboda Jiří | OK Roztoky | C | 8069069 | 100 Kč |
VBA8301 | Opršal JurajOpršal Juraj | ŠK VAZKA Bratislava | 2051945 | 100 Kč | |
ZVO8001 | Perkner RadimPerkner Radim | OB SK Zvole | C | 2115681 | 100 Kč |
5RX7700 | Kváča VladimírKváča Vladimír | NNN | zapůjčit | 140 Kč | |
VSP7500 | Pastuszek JakubPastuszek Jakub | USK Praha | C | 53399 | 100 Kč |
ZVO7601 | Švec KarelŠvec Karel | OB SK Zvole | C | 2092351 | 100 Kč |
DKP7502 | Lacina MartinLacina Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 2129254 | 100 Kč |
ROU7301 | Krejčí LadislavKrejčí Ladislav | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2127852 | 100 Kč |
3BX8000 | Michálek JanMichálek Jan | ČaČua | 2099517 | 100 Kč | |
DKL7300 | Vítek JiříVítek Jiří | KOB Kladno | C | 2800324 | 100 Kč |
KAM7200 | Milota JanMilota Jan | OK Kamenice | C | 682629 | 100 Kč |
HCE8000 | Kolenec JanKolenec Jan | TJ Hostivice | C | 1421905 | 100 Kč |
DCE5500 | Procházka AntonínProcházka Antonín | KOB Dobřichovice | C | 1955315 | 100 Kč |
TJP7802 | Pospíšil RadekPospíšil Radek | TJ Sokol Troja | C | 2113364 | 100 Kč |
ROU7708 | Heller JiříHeller Jiří | SKOB Roudnice nad Labem | C | 331503 | 100 Kč |
DKP7600 | Snížek JanSnížek Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103758 | 100 Kč |
TAP8000 | Šubrt EvženŠubrt Evžen | KOB Tretra Praha | C | 2085631 | 100 Kč |
KPY7400 | Vejražka JiříVejražka Jiří | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2801249 | 100 Kč |
RIC7200 | Koten PavelKoten Pavel | OB Říčany | C | 2060262 | 100 Kč |
RIC7703 | Michalský RichardMichalský Richard | OB Říčany | C | 2092426 | 100 Kč |
RIC7400 | Pelant MichalPelant Michal | OB Říčany | C | 2069060 | 100 Kč |
KAM7700 | Jedlička AdamJedlička Adam | OK Kamenice | C | 2075620 | 100 Kč |
DOR7302 | Bambousek MartinBambousek Martin | OK Dobříš | C | 2045316 | 100 Kč |
DOR7802 | Fiala JanFiala Jan | OK Dobříš | C | 2125359 | 100 Kč |
DOR8100 | Chmelík PetrChmelík Petr | OK Dobříš | C | 2058502 | 100 Kč |
FYD7800 | Juřina FrantišekJuřina František | Jizerský klub OB Frýdlant | C | 8329 | 100 Kč |
EKP7503 | Matoušek PetrMatoušek Petr | VŠTJ Ekonom Praha | C | 443102 | 100 Kč |
DCE7501 | Vaculovič RadimVaculovič Radim | KOB Dobřichovice | C | 2058524 | 100 Kč |
DKP7503 | Brandejs JanBrandejs Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103761 | 100 Kč |
81C8000 | Máca PetrMáca Petr | Cirkus Čakovice | 1416364 | 100 Kč | |
FSP7502 | Skripnik OndřejSkripnik Ondřej | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 7204999 | 100 Kč |
9BC7401 | Motyčka MichalMotyčka Michal | NNN | zapůjčit | 140 Kč | |
KAM7201 | Balej JiříBalej Jiří | OK Kamenice | C | 2067243 | 100 Kč |
FSP7800 | Starý JanStarý Jan | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 51854 | 100 Kč |
DKL7500 | Geisler MichalGeisler Michal | KOB Kladno | C | 7205029 | 100 Kč |
VSP7420 | Hroněk JanHroněk Jan | USK Praha | C | 2035736 | 100 Kč |
DKP7903 | Machar PavelMachar Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 2075608 | 100 Kč |
SLA7103 | Kolář TomášKolář Tomáš | SKOB Slaný | C | 8654898 | 150 Kč |
FSP7402 | Svoboda MiroslavSvoboda Miroslav | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | zapůjčit | 190 Kč |
TAP7900 | Kamenický JanKamenický Jan | KOB Tretra Praha | zapůjčit | 190 Kč | |
21G7600 | Hill RichardHill Richard | (GBR) Airienteers | zapůjčit | 190 Kč | |
DKL8200 | Cabrnoch PavelCabrnoch Pavel | KOB Kladno | C | 515075 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KPY6201 | Kohl JiříKohl Jiří | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301391 | 100 Kč |
HCE6800 | Müller JanMüller Jan | TJ Hostivice | C | 7208085 | 100 Kč |
PGP6801 | Maleček VítMaleček Vít | SK Praga | C | 2067268 | 100 Kč |
CHT7302 | Zlesák MartinZlesák Martin | OOB SK Chrast | C | 52155 | 100 Kč |
PGP7203 | Baldrian PetrBaldrian Petr | SK Praga | C | 2460 | 100 Kč |
SPC7200 | Vít DavidVít David | SPORTICUS team | C | 7204503 | 100 Kč |
ROZ6900 | Šimík DanielŠimík Daniel | OK Roztoky | C | 2051487 | 100 Kč |
ROZ6801 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OK Roztoky | C | 51894 | 100 Kč |
DKL6600 | Beneš JanBeneš Jan | KOB Kladno | C | 49646 | 100 Kč |
1EC6700 | Halač JaroslavHalač Jaroslav | Outdoor PRG | zapůjčit | 140 Kč | |
KPY5701 | Dobeš VáclavDobeš Václav | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301374 | 100 Kč |
TAP6400 | Zmátlo RadekZmátlo Radek | KOB Tretra Praha | C | 2115722 | 100 Kč |
FSP6605 | Cincibus PavelCincibus Pavel | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8669 | 100 Kč |
DKP6901 | Kalousek JiříKalousek Jiří | Oddíl OB Kotlářka | C | 443079 | 100 Kč |
HCE5900 | Kettner PavelKettner Pavel | TJ Hostivice | C | 515105 | 100 Kč |
VSP7110 | Javůrek JaromírJavůrek Jaromír | USK Praha | C | 515099 | 100 Kč |
SOB7300 | Jandera TomášJandera Tomáš | SOBSA | C | 7300190 | 100 Kč |
LBE6800 | Karmazín PavelKarmazín Pavel | TJ Lokomotiva Beroun | C | 52975 | 100 Kč |
LBE7000 | Uhlíř PatrikUhlíř Patrik | TJ Lokomotiva Beroun | C | 331179 | 100 Kč |
KBP6900 | Valter DaliborValter Dalibor | KBP Praha | C | 53543 | 100 Kč |
TAP7200 | Černý DanielČerný Daniel | KOB Tretra Praha | C | 2103742 | 100 Kč |
KAM6601 | Mack TomášMack Tomáš | OK Kamenice | C | 442875 | 100 Kč |
KAM6603 | Hlubuček TomášHlubuček Tomáš | OK Kamenice | C | 232428 | 100 Kč |
ZBP7302 | Vaněk PetrVaněk Petr | OOB SK Zbraslav | C | 995800 | 100 Kč |
ROZ7100 | Svoboda OndřejSvoboda Ondřej | OK Roztoky | C | 416137 | 100 Kč |
DKP7201 | Víteček JanVíteček Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 7007201 | 100 Kč |
DKP4900 | Stehno PavelStehno Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 51760 | 100 Kč |
JES7001 | Bílý MilanBílý Milan | OK Rakovník | C | 7208235 | 100 Kč |
ROZ7300 | Čech ZdeněkČech Zdeněk | OK Roztoky | C | 2085008 | 100 Kč |
PGP5200 | Sysel ZdeněkSysel Zdeněk | SK Praga | C | 52107 | 100 Kč |
VSP6600 | Mach RadovanMach Radovan | USK Praha | C | 8631586 | 100 Kč |
VLI7301 | Meier MilanMeier Milan | Slavia Liberec orienteering | C | 7003010 | 100 Kč |
DKP6704 | Velichkov PetarVelichkov Petar | Oddíl OB Kotlářka | C | 2070840 | 100 Kč |
DKP7301 | Ransdorf MiroslavRansdorf Miroslav | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086470 | 100 Kč |
KNC6602 | Votava PetrVotava Petr | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 52894 | 100 Kč |
DKL7001 | Swart JanSwart Jan | KOB Kladno | C | 682646 | 100 Kč |
JPV7307 | Vláčil DanielVláčil Daniel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 887622 | 100 Kč |
DKP7100 | Šubrt AntonínŠubrt Antonín | Oddíl OB Kotlářka | C | 7201757 | 100 Kč |
DCE6100 | Pavlů JaroslavPavlů Jaroslav | KOB Dobřichovice | C | 232041 | 100 Kč |
DCE5400 | Jaroš VladimírJaroš Vladimír | KOB Dobřichovice | C | 7210121 | 100 Kč |
ZVO6501 | Valla ZdeněkValla Zdeněk | OB SK Zvole | C | 2031359 | 100 Kč |
SLA7002 | Straka LukášStraka Lukáš | SKOB Slaný | C | 2118484 | 100 Kč |
RIC7305 | Herynek PetrHerynek Petr | OB Říčany | 2112780 | 100 Kč | |
RIC6905 | Šrámek PetrŠrámek Petr | OB Říčany | C | 2035144 | 100 Kč |
MOV6701 | Holec HonzaHolec Honza | SKOB Ostrava | C | 9101189 | 100 Kč |
SLA7000 | Doubek PetrDoubek Petr | SKOB Slaný | C | 7209351 | 100 Kč |
ROU6901 | Buk JiříBuk Jiří | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2099501 | 100 Kč |
DOR6900 | Jiras JiříJiras Jiří | OK Dobříš | C | 2120631 | 100 Kč |
DOR7200 | Lorenc VáclavLorenc Václav | OK Dobříš | C | 2058507 | 100 Kč |
DOR6600 | Petrilák MiroslavPetrilák Miroslav | OK Dobříš | C | 2092439 | 100 Kč |
DOR7100 | Španěl OndřejŠpaněl Ondřej | OK Dobříš | C | 2058506 | 100 Kč |
HCE7200 | Hradil JiříHradil Jiří | TJ Hostivice | C | 1426022 | 100 Kč |
SJP6800 | Bláha JanBláha Jan | KČT Slavoj Praha | C | 1407424 | 100 Kč |
ZBP7102 | Toušek FilipToušek Filip | OOB SK Zbraslav | C | 53586 | 100 Kč |
FSP7200 | Mařík KarelMařík Karel | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092382 | 100 Kč |
PVP7200 | Ptáček JanPtáček Jan | VSK Přírodní vědy Praha | C | 2087658 | 100 Kč |
ZVO6801 | Háněl JaromírHáněl Jaromír | OB SK Zvole | C | 2800292 | 100 Kč |
DOB7002 | Kubec MartinKubec Martin | KOB Dobruška | C | 1400420 | 150 Kč |
DKP5500 | Špičák AlešŠpičák Aleš | Oddíl OB Kotlářka | C | 8641 | 150 Kč |
HCE7000 | Vavřina JanVavřina Jan | TJ Hostivice | C | 1421904 | 150 Kč |
HCE7100 | Strnad PavelStrnad Pavel | TJ Hostivice | C | 1417262 | 150 Kč |
5WC6600 | Vaníček TomášVaníček Tomáš | SK Líšná | 232892 | 150 Kč | |
SLA6500 | Aster VladimírAster Vladimír | SKOB Slaný | C | 2045227 | 150 Kč |
3EC6900 | Černín ZbyněkČernín Zbyněk | (SUI) OLG Säuliamt | 8653151 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HCE5901 | Kudrnáč MartinKudrnáč Martin | TJ Hostivice | C | 301371 | 100 Kč |
ZVO6101 | Strejc JaroslavStrejc Jaroslav | OB SK Zvole | C | 515124 | 100 Kč |
KBP4500 | Valter PetrValter Petr | KBP Praha | C | 6645 | 100 Kč |
ROU6202 | Buk MiloslavBuk Miloslav | SKOB Roudnice nad Labem | C | 331058 | 100 Kč |
MFP6301 | Forst LiborForst Libor | Matfyz Praha | C | 1418752 | 100 Kč |
VSP5600 | Soukup VáclavSoukup Václav | USK Praha | C | 232045 | 100 Kč |
KNC5501 | Jun DrahomírJun Drahomír | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 52255 | 100 Kč |
VSP5801 | Šváb JanŠváb Jan | USK Praha | C | 886277 | 100 Kč |
MKP5401 | Koč LumírKoč Lumír | SK Meteor Kačerov | C | 336747 | 100 Kč |
OLP5701 | Knotek KamilKnotek Kamil | PSK Olymp Praha | C | 49370 | 100 Kč |
ZPV5501 | Jirka JiříJirka Jiří | KOB ZPV Prostějov | C | 206496 | 100 Kč |
DKP5700 | Dlouhý JiříDlouhý Jiří | Oddíl OB Kotlářka | C | 9570000 | 100 Kč |
HCE6100 | Štětina JiříŠtětina Jiří | TJ Hostivice | C | 49154 | 100 Kč |
DKL5400 | Cabrnoch JiříCabrnoch Jiří | KOB Kladno | C | 416324 | 100 Kč |
LME6300 | Šimek MiroslavŠimek Miroslav | SK Los Mělník | C | 2020717 | 100 Kč |
DOR5800 | Nentvich LubomírNentvich Lubomír | OK Dobříš | C | 2104700 | 100 Kč |
DOR5700 | Ouška JiříOuška Jiří | OK Dobříš | C | 2104703 | 100 Kč |
HCE6300 | Růžička MiloslavRůžička Miloslav | TJ Hostivice | C | 899161 | 100 Kč |
PGP6301 | Přibík JanPřibík Jan | SK Praga | C | 51631 | 100 Kč |
OKP5600 | Šámal VáclavŠámal Václav | SK OK 24 Praha | C | 436401 | 100 Kč |
DKP6000 | Malačka MilanMalačka Milan | Oddíl OB Kotlářka | C | 981822 | 100 Kč |
ZBP6100 | Voburka ZdeněkVoburka Zdeněk | OOB SK Zbraslav | 1416369 | 100 Kč | |
FSP6304 | Šimek Tomᚊimek Tomáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 1403434 | 150 Kč |
LPU5201 | Farář VáclavFarář Václav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9260 | 100 Kč |
OKP5803 | Červinka JaroslavČervinka Jaroslav | SK OK 24 Praha | C | 53558 | 150 Kč |
66C6300 | Ledvina TomášLedvina Tomáš | Amatéři | zapůjčit | 190 Kč | |
NNN6104 | Borovička MilanBorovička Milan | Neregistrovaní | 515097 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LBE4600 | Nosál StanislavNosál Stanislav | TJ Lokomotiva Beroun | C | 8805 | 60 Kč |
TJP4700 | Ryšavý VítRyšavý Vít | TJ Sokol Troja | C | 51332 | 60 Kč |
LLI4501 | Kraus JanKraus Jan | LOK-o Liberec | C | 51213 | 60 Kč |
SLP4601 | Novotný JiříNovotný Jiří | OOB Slavia Praha | C | 51621 | 60 Kč |
DKL4800 | Fujan SlávaFujan Sláva | KOB Kladno | C | 49645 | 60 Kč |
KPY4600 | Duda FrantišekDuda František | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2103786 | 60 Kč |
SLA4700 | Švec ZdeněkŠvec Zdeněk | SKOB Slaný | C | 8806 | 60 Kč |
FSP4300 | Čadil JanČadil Jan | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 53267 | 60 Kč |
DCE4400 | Mudr StanislavMudr Stanislav | KOB Dobřichovice | C | 232101 | 60 Kč |
DCE4401 | Paul JosefPaul Josef | KOB Dobřichovice | C | 301171 | 60 Kč |
PGP5000 | Kolský AlexanderKolský Alexander | SK Praga | C | 2073709 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP3800 | Attl VladimírAttl Vladimír | SK Praga | C | 682666 | 60 Kč |
VSP4300 | Dohnal JosefDohnal Josef | USK Praha | C | 51743 | 60 Kč |
KNC3300 | Kalivoda ViktorKalivoda Viktor | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 52254 | 60 Kč |
SLA4200 | Zábranský EmilZábranský Emil | SKOB Slaný | C | 420425 | 60 Kč |
SJP3501 | Bláha SvatoplukBláha Svatopluk | KČT Slavoj Praha | C | 08797 | 60 Kč |
SJP4200 | Hlavatý KarelHlavatý Karel | KČT Slavoj Praha | C | 53507 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP2800 | Samohýl RichardSamohýl Richard | SK Praga | C | 52098 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VSP1150 | Jirásková MiaJirásková Mia | USK Praha | C | 51747 | 60 Kč |
VSP1151 | Jirásková ViolaJirásková Viola | USK Praha | C | 52266 | 60 Kč |
ROU1101 | Dobiáš JaromírDobiáš Jaromír | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2099506 | 60 Kč |
ROU1150 | Dobiášová EliškaDobiášová Eliška | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2099514 | 60 Kč |
KAM1300 | Mišek MichalMišek Michal | OK Kamenice | C | 2088709 | 60 Kč |
DKP1107 | Rybář FilipRybář Filip | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086453 | 60 Kč |
CEP1300 | Pilař JiříPilař Jiří | Čepíci | C | 53459 | 60 Kč |
SPC1705 | Vít ChristianVít Christian | SPORTICUS team | C | 515125 | 60 Kč |
6KC1200 | Ouda TomášOuda Tomáš | Neregistrovaní | 60 Kč | ||
DKP1104 | Balga FilipBalga Filip | Oddíl OB Kotlářka | C | 887932 | 60 Kč |
DCE1850 | Zeman AnnabelZeman Annabel | KOB Dobřichovice | C | 416316 | 60 Kč |
STH1201 | Junek KryštofJunek Kryštof | SK Studenec | C | 7202572 | 60 Kč |
LBE0950 | Uhlířová MarieUhlířová Marie | TJ Lokomotiva Beroun | C | 2103787 | 60 Kč |
LBE1150 | Uhlířová EliškaUhlířová Eliška | TJ Lokomotiva Beroun | C | 331238 | 60 Kč |
1UZ0900 | Hýbl OrlíkHýbl Orlík | VIPrahlé mládí | 60 Kč | ||
DKP1153 | Procházková AnetaProcházková Aneta | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103718 | 60 Kč |
DKP1251 | Collis EmmaCollis Emma | Oddíl OB Kotlářka | C | 202233 | 60 Kč |
DKP1450 | Collis HelenaCollis Helena | Oddíl OB Kotlářka | C | 517704 | 60 Kč |
DKP8161 | Ledinská LeonaLedinská Leona | Oddíl OB Kotlářka | C | 2102803 | 60 Kč |
DKP0812 | Karych AlexanderKarych Alexander | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103750 | 60 Kč |
DKP1353 | Karychová RenéeKarychová Renée | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086461 | 60 Kč |
KAM1251 | Rejšková KláraRejšková Klára | OK Kamenice | C | 60 Kč | |
KNC0800 | Havlová VeronikaHavlová Veronika | Sokol Kostelec n. Č. l. | 420404 | 60 Kč | |
DKP1055 | Lacinová ZuzanaLacinová Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | C | 2129251 | 60 Kč |
KAM7751 | Rejšková BlankaRejšková Blanka | OK Kamenice | C | 2103702 | 60 Kč |
FSP1200 | Nitsch LukášNitsch Lukáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 60 Kč | |
HCE1100 | Brodský MatějBrodský Matěj | TJ Hostivice | C | 410247 | 60 Kč |
DKP1201 | Halaška DavidHalaška David | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086467 | 60 Kč |
3BX1250 | Michálková VeronikaMichálková Veronika | ČaČua | 53606 | 60 Kč | |
3BX1400 | Michálek BonifácMichálek Bonifác | ČaČua | 682627 | 60 Kč | |
TZL7920 | Beran PavelBeran Pavel | SKOB Zlín | C | 52220 | 60 Kč |
DKP1252 | Nekvasilová JulieNekvasilová Julie | Oddíl OB Kotlářka | C | 2129196 | 60 Kč |
DKP1100 | Karban OndřejKarban Ondřej | Oddíl OB Kotlářka | C | 888632 | 60 Kč |
DKP1151 | Snížková ŽofieSnížková Žofie | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103703 | 60 Kč |
LME1150 | Šimková ŠárkaŠimková Šárka | SK Los Mělník | C | 60 Kč | |
LME1400 | Šimek PřemyslŠimek Přemysl | SK Los Mělník | 60 Kč | ||
DOR1200 | Arnošt DanielArnošt Daniel | OK Dobříš | C | 51648 | 60 Kč |
DOR1250 | Fialová KristýnaFialová Kristýna | OK Dobříš | C | 2125352 | 60 Kč |
DOR1100 | Španěl VítŠpaněl Vít | OK Dobříš | C | 2125358 | 60 Kč |
FYD1150 | Juřinová AnetaJuřinová Aneta | Jizerský klub OB Frýdlant | C | 60 Kč | |
DKP1005 | Brandejs HynekBrandejs Hynek | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103743 | 60 Kč |
DOB1050 | Mácová BarboraMácová Barbora | KOB Dobruška | C | 2113513 | 60 Kč |
FSP1300 | Skripnik KiliánSkripnik Kilián | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 60 Kč | |
9BC0701 | Motyčka MichalMotyčka Michal | NNN | 60 Kč | ||
FSP0903 | Schlindenbuch NoeSchlindenbuch Noe | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 60 Kč | |
5WC1150 | Vaníčková EliškaVaníčková Eliška | SK Líšná | 60 Kč | ||
7VX1050 | Čermáková AnnaČermáková Anna | StillAliveCZ | 60 Kč | ||
2HC1350 | Proxová VeronikaProxová Veronika | NNN Px | 60 Kč | ||
PGP1150 | Hrušková GabrielaHrušková Gabriela | SK Praga | C | 2125327 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP5200 | Přeček ZdeněkPřeček Zdeněk | OK Sparta Praha | C | 500289 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP7709 | Brettl FrantišekBrettl František | SK Praga | C | 7956 | 100 Kč |
ZBP1750 | Moráčková MedaMoráčková Meda | OOB SK Zbraslav | C | 53582 | 100 Kč |
PGP7152 | Janasová BarboraJanasová Barbora | SK Praga | C | 446439 | 100 Kč |
TAP7250 | Černá JanaČerná Jana | KOB Tretra Praha | C | 2102563 | 100 Kč |
LBE7299 | Karmazínová AlenaKarmazínová Alena | TJ Lokomotiva Beroun | 301550 | 100 Kč | |
KAM7153 | Šimková MarkétaŠimková Markéta | OK Kamenice | C | 2103262 | 100 Kč |
2AC8650 | Mrázková PetraMrázková Petra | Holky od vedle | 100 Kč | ||
DKP7755 | Halašková PetraHalašková Petra | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086468 | 100 Kč |
3BX8350 | Michálková MichaelaMichálková Michaela | ČaČua | 2120649 | 100 Kč | |
DKP0256 | Ledinská EliškaLedinská Eliška | Oddíl OB Kotlářka | C | 2113484 | 100 Kč |
KAM7950 | Jedličková TerezaJedličková Tereza | OK Kamenice | C | 2080911 | 100 Kč |
SLA7452 | Husáková PetraHusáková Petra | SKOB Slaný | C | 426378 | 100 Kč |
DOR7753 | Chmelíková VlastaChmelíková Vlasta | OK Dobříš | 2125347 | 100 Kč | |
DOR7853 | Magazu RadkaMagazu Radka | OK Dobříš | 2115078 | 100 Kč | |
DOR7152 | Španělová MarkétaŠpanělová Markéta | OK Dobříš | 2125351 | 100 Kč | |
HCE7350 | Hradilová KatarínaHradilová Katarína | TJ Hostivice | C | 49153 | 100 Kč |
VSP7257 | Berounská HelenaBerounská Helena | USK Praha | C | 411611 | 100 Kč |
VSP7203 | Berounský PetrBerounský Petr | USK Praha | C | 2103777 | 100 Kč |
KAM7253 | Balejová VeronikaBalejová Veronika | OK Kamenice | C | 2115760 | 100 Kč |
ZBP0650 | Voburková LucieVoburková Lucie | OOB SK Zbraslav | C | 100 Kč | |
VSP7455 | Hroňková MiladaHroňková Milada | USK Praha | C | 2035706 | 100 Kč |
VSP7250 | Kopecká AlenaKopecká Alena | USK Praha | C | 2021849 | 100 Kč |
DOR7950 | Pecklová JarmilaPecklová Jarmila | OK Dobříš | 2111610 | 100 Kč | |
5QZ7650 | Hrušková JanaHrušková Jana | Open Orienteering | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
1KZ6900 | Lejbl LadislavLejbl Ladislav | Broumy Orienteering | 887609 | 150 Kč | |
KAM7202 | Mišek MichalMišek Michal | OK Kamenice | C | 2800300 | 150 Kč |
99Z7650 | Rážová MilenaRážová Milena | Lísteček | 2129195 | 150 Kč | |
KBP0150 | Valterová AdélaValterová Adéla | KBP Praha | C | 436426 | 150 Kč |
6YC8302 | Franz JakubFranz Jakub | Neregistrovaní | zapůjčit | 190 Kč | |
LBE6299 | Marková AlenaMarková Alena | TJ Lokomotiva Beroun | 52977 | 150 Kč | |
VSP7350 | Aschermannová IrenaAschermannová Irena | USK Praha | C | 232024 | 150 Kč |
KNC7851 | Havlová EvaHavlová Eva | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 515078 | 150 Kč |
VSP7353 | Floriánková DanielaFloriánková Daniela | USK Praha | C | 2021840 | 150 Kč |
DCE8250 | Štrossová VeronikaŠtrossová Veronika | KOB Dobřichovice | 7869 | 150 Kč | |
DCE7550 | Kándlová AdélaKándlová Adéla | KOB Dobřichovice | C | 2113044 | 150 Kč |
RIC7405 | Nekovář OndřejNekovář Ondřej | OB Říčany | C | 2112766 | 150 Kč |
RIC7450 | Sládečková LucieSládečková Lucie | OB Říčany | 2069063 | 150 Kč | |
SLA0201 | Husák ZdeněkHusák Zdeněk | SKOB Slaný | C | 2056309 | 150 Kč |
FSP0500 | Vondra TomášVondra Tomáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2102774 | 150 Kč |
DOR7452 | Baštová JanaBaštová Jana | OK Dobříš | C | 2113394 | 150 Kč |
DOR8050 | Fialová JanaFialová Jana | OK Dobříš | C | 2125348 | 150 Kč |
DOR7202 | Nigrin RadekNigrin Radek | OK Dobříš | C | 2067310 | 150 Kč |
DOR8650 | Nováčková AnnaNováčková Anna | OK Dobříš | 2104710 | 150 Kč | |
DOR7352 | Žižková MarkétaŽižková Markéta | OK Dobříš | 2111608 | 150 Kč | |
SJP7350 | Bláhová KateřinaBláhová Kateřina | KČT Slavoj Praha | C | 446359 | 150 Kč |
28C7400 | Štěpová DanaŠtěpová Dana | Neregistrovaní Štěpovi | 2099486 | 150 Kč | |
DOR0352 | Veselá BáraVeselá Bára | OK Dobříš | 2058509 | 150 Kč | |
2HC7400 | Prox JakubProx Jakub | NNN Px | zapůjčit | 190 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
6KC0000 | Ouda MartinOuda Martin | Neregistrovaní | 2129214 | 150 Kč | |
6KC7550 | Jirkovská KateřinaJirkovská Kateřina | Neregistrovaní | zapůjčit | 190 Kč | |
VSP7351 | Trnková DanaTrnková Dana | USK Praha | C | 2021823 | 150 Kč |
ROZ7350 | Jírová MonikaJírová Monika | OK Roztoky | C | 1415713 | 150 Kč |
LBE6100 | Marek JanMarek Jan | TJ Lokomotiva Beroun | C | 897390 | 150 Kč |
VSP6710 | Zavadil VladimírZavadil Vladimír | USK Praha | C | 2129230 | 150 Kč |
VSP7304 | Floriánek JanFloriánek Jan | USK Praha | C | 2032112 | 150 Kč |
VSP7602 | Štrait MartinŠtrait Martin | USK Praha | C | 410393 | 150 Kč |
ZVO7951 | Mikulová ZuzanaMikulová Zuzana | OB SK Zvole | C | 2099503 | 150 Kč |
RIC7901 | Kindl JiříKindl Jiří | OB Říčany | C | 2049633 | 150 Kč |
DOR5500 | Dudík PetrDudík Petr | OK Dobříš | C | 303905 | 150 Kč |
DOR5550 | Dudíková HanaDudíková Hana | OK Dobříš | C | 411766 | 150 Kč |
DOR7601 | Houska JindřichHouska Jindřich | OK Dobříš | C | 2050492 | 150 Kč |
DOR6100 | Kopáček JiříKopáček Jiří | OK Dobříš | 443077 | 150 Kč | |
DOR7101 | Kučera PavelKučera Pavel | OK Dobříš | C | 2044897 | 150 Kč |
28C7401 | Štěp AdamŠtěp Adam | Neregistrovaní Štěpovi | 2106876 | 150 Kč | |
PHK7906 | Silný OndřejSilný Ondřej | OK 99 Hradec Králové | C | 2032168 | 150 Kč |
SOB6802 | Janík PavelJaník Pavel | SOBSA | C | 2090842 | 150 Kč |
SOB6750 | Janíková MartinaJaníková Martina | SOBSA | C | 2090841 | 150 Kč |
SOB9800 | Janík OndřejJaník Ondřej | SOBSA | C | 2125312 | 150 Kč |
SOB0050 | Janíková KateřinaJaníková Kateřina | SOBSA | C | 2103779 | 150 Kč |
NNN7502 | Mráz MichalMráz Michal | Neregistrovaní | 49477 | 150 Kč | |
NNN8101 | Myslík MartinMyslík Martin | Neregistrovaní | 301184 | 150 Kč | |
NNN8102 | David MartinDavid Martin | Neregistrovaní | 52116 | 150 Kč | |
DOR7701 | Peckl MartinPeckl Martin | OK Dobříš | C | 2111617 | 150 Kč |
PVP7251 | Rohanová MarkétaRohanová Markéta | VSK Přírodní vědy Praha | C | 446365 | 150 Kč |
NNN9051 | Čechová LenkaČechová Lenka | Neregistrovaní | 2129212 | 150 Kč | |
NNN9103 | Malý JakubMalý Jakub | Neregistrovaní | 2129248 | 150 Kč | |
PGP6405 | Čermák RadekČermák Radek | SK Praga | C | 1413333 | 150 Kč |
KPY8651 | Trdá LucieTrdá Lucie | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2111818 | 150 Kč |