Přihlášky závodu: 3. závod Žaket Pražský pohár žactva

Datum:
30.05.2018
Místo konání:
Praha Troja, Trojská ulice 171a
Pořadatel:
TJP - TJ Sokol Troja
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     HD10L     HDR     P     T3     T5    
1.70 km, 15 m, 9 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 30 Kč
TAP0856 Ovčáčková Barbora KOB Tretra Praha C 2125338 30 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C 7779755 30 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 30 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127897 30 Kč
ROZ0950 Čelikovská Kateřina OK Roztoky C zapůjčit 70 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 30 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086453 30 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 30 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 30 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 30 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2103732 30 Kč
DKP1052 Burianová Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2124748 30 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 30 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 30 Kč
DKP1054 Lenská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2086454 30 Kč
DKP0860 Nováková Pavlína Oddíl OB Kotlářka C 2086451 30 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 30 Kč
DKP0863 Šavelová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086452 30 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 30 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 30 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 30 Kč
DLP0950 Smutná Markéta OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
4VC0850 Endrštová Magdaléna Radioklub OK1KYP/ASP 2115717 30 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 30 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 30 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 30 Kč
RIC0852 Michalská Kristýna OB Říčany C 2096263 30 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 30 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 52889 30 Kč
KSH0851 Liberdová Magdaléna OB Kašperské Hory C 2060213 30 Kč
6MX0850 Strnadová Josefína MDDM Čelákovice zapůjčit 70 Kč
6MX0851 Strnadová Františka MDDM Čelákovice zapůjčit 70 Kč
DKP0858 Ellederová Eva Oddíl OB Kotlářka C 2102816 30 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 30 Kč
2.00 km, 15 m, 11 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 30 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 30 Kč
ROZ0750 Čelikovská Tereza OK Roztoky C zapůjčit 70 Kč
ROZ0650 Křístková Veronika OK Roztoky C 2087706 30 Kč
ROZ0651 Křístková Viktorie OK Roztoky C 2087688 30 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 30 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 30 Kč
ROZ0653 Kuncová Adéla OK Roztoky C 2102785 30 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801009 30 Kč
DLP0650 Dostálová Lejla OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha B 682643 30 Kč
DKP0756 Kohoutková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2801011 30 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2127896 30 Kč
DKP0654 Halašková Bára Oddíl OB Kotlářka C 2129222 30 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 30 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 30 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 30 Kč
DKP0757 Stranz-Nikitina Vera Oddíl OB Kotlářka C 2086455 30 Kč
KPY0650 Černá Anežka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 30 Kč
4KC0650 Hutláková Adéla Lyčkárna zapůjčit 70 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 30 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 995813 30 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 30 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 30 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 2113061 30 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 30 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 30 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 2049632 30 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2096230 30 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 30 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 30 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 30 Kč
ODV0751 Pilchová Sofie TJ Aero Odolena Voda C 52891 30 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga C 9102086 30 Kč
6MX0651 Krbcová Aneta MDDM Čelákovice zapůjčit 70 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 30 Kč
ROZ0652 Gerlachová Vendula OK Roztoky C 7949 60 Kč
2.50 km, 30 m, 13 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 30 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 30 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 30 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 30 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga B 2102851 30 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 30 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka B 2111746 30 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 30 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 30 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 2080901 30 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 2127886 30 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky C 2103292 30 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 30 Kč
4KC0450 Dobrovolná Radka Lyčkárna zapůjčit 70 Kč
4KC0451 Hanzalová Aneta Lyčkárna zapůjčit 70 Kč
4KC0550 Bartoníčková Anička Lyčkárna zapůjčit 70 Kč
4KC0551 Fuchsová Ester Lyčkárna zapůjčit 70 Kč
4KC0552 Handtová Kateřina Lyčkárna zapůjčit 70 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 30 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 30 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 30 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 7209445 30 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 30 Kč
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 30 Kč
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 30 Kč
6MX0552 Dohnálková Karolína MDDM Čelákovice zapůjčit 70 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga B 51666 30 Kč
LME0452 Mandáková Tereza SK Los Mělník C 2113387 30 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga C 347887 60 Kč
ROZ0551 Gerlachová Eliška OK Roztoky C 7939 60 Kč
1.90 km, 15 m, 9 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0800 Tejkl Štěpán KOB Dobruška C 2088207 30 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 30 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 30 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 30 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky C zapůjčit 70 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2088156 30 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 30 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2125350 30 Kč
DLP0903 Vaníček Ondřej OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
DLP0900 Motejzík Prokop OOB TJ Dukla Praha C 2111739 30 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 30 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 2102804 30 Kč
DLP0803 Dostál Jorik OOB TJ Dukla Praha C 2111743 30 Kč
DKP0908 Rybář Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7201777 30 Kč
DLP0902 Kantůrek Tomáš OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0904 Protiva Jan KOB Tretra Praha C 1420795 30 Kč
TAP1100 Protiva Mikuláš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 30 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 30 Kč
LME0801 Kořenský Mikuláš SK Los Mělník C zapůjčit 70 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 30 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 886288 30 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 30 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 30 Kč
RIC0804 Kubát Lukáš OB Říčany C 2060266 30 Kč
RIC1001 Lazar David OB Říčany C 2049634 30 Kč
RIC0802 Schnabl Petr OB Říčany C 2073684 30 Kč
DLP0801 Velek Hubert OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
DLP0800 Pokorný Vojtěch OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 30 Kč
VSP0901 Solar Daniel USK Praha C 2032152 30 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 30 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 30 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 60 Kč
LME0800 Skřipský Tomáš SK Los Mělník C zapůjčit 100 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 60 Kč
DKP0911 Švarc František Oddíl OB Kotlářka C 981832 60 Kč
2.20 km, 15 m, 12 kontrol
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 7300279 30 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C 2113396 30 Kč
TAP0611 Mazánek Vojta KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 2084991 30 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C 9201323 30 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 30 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 30 Kč
DKP0706 Peprný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 20295971 30 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 30 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 30 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 30 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086457 30 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 30 Kč
SPC0701 Štěňha David SPORTICUS team C 2102795 30 Kč
SPC0611 Bittner Václav SPORTICUS team C 2118490 30 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086461 30 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka C 2129223 30 Kč
DLP0700 Vaníček Petr OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2086459 30 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 51793 30 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2102709 30 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 30 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2121097 30 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 30 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 30 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 30 Kč
ROZ0702 Šantora Marek OK Roztoky C 2103774 30 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 30 Kč
DLP0702 Rataj Vít OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka C 2126351 30 Kč
DKP0710 Ransdorf Vít Oddíl OB Kotlářka C 2086458 30 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 30 Kč
DKP0714 Vostrý Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2086460 30 Kč
DLP0701 Weiss Hugo OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 30 Kč
4KC0600 Dlask Kašpar Lyčkárna zapůjčit 70 Kč
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha 2103755 30 Kč
4VC0701 Dubec Matyáš Radioklub OK1KYP/ASP 2023959 30 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 52976 30 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 52317 30 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 52316 30 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2086456 30 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2113041 30 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 30 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 30 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany C 2073681 30 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 428285 30 Kč
ODV0601 Abdalla Adam TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 70 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 1398989 30 Kč
DKP0605 Elleder David Oddíl OB Kotlářka C 2800343 30 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C 1417260 30 Kč
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 30 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
PGP0607 Čechmánek Václav SK Praga C 8575 60 Kč
DKP0608 Rippl Matouš Oddíl OB Kotlářka C 2127579 60 Kč
3.40 km, 30 m, 14 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 30 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice B 2099497 30 Kč
DKP0410 Kovařík Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2086464 30 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 30 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 30 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 30 Kč
DKP0409 Nepeřil Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2086463 30 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 30 Kč
DKP0506 Ryšavý Jovan Oddíl OB Kotlářka C 2086465 30 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 30 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 30 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 30 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 30 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 30 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 2085605 30 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 30 Kč
DKP0503 Kohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2051516 30 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 30 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 30 Kč
TAP0405 Kuchař Matěj KOB Tretra Praha C 8655405 30 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 2115077 30 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096261 30 Kč
RIC0512 Vlasaný Jan OB Říčany C 2096265 30 Kč
KPY0506 Slejška Jorik SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 30 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 30 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 30 Kč
ROU0502 Vanžura David SKOB Roudnice nad Labem C 2083408 60 Kč
1.60 km, 15 m, 7 kontrol
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0800 Janda Šimon KOB Kladno C 2111751 30 Kč
TAP1002 Ouhrabka Vít KOB Tretra Praha C 2035145 30 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 30 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 30 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
DKP0810 Handala Mathias Oddíl OB Kotlářka C 2086466 30 Kč
TJP1003 Mička Timotej TJ Sokol Troja C 4641781 30 Kč
TAP0804 Girgle Nikola KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP1057 Rudolfová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127568 30 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 888632 30 Kč
DKP0861 Schneeweissová Luisa Oddíl OB Kotlářka C 2086467 30 Kč
TAP0902 Paulíny Jakub KOB Tretra Praha C 232725 30 Kč
TJP0800 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2113370 30 Kč
TJP1050 Vaněčková Anna TJ Sokol Troja C 2113500 30 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 30 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga C 2125321 30 Kč
KAM0953 Kubecová Markéta OK Kamenice C 232246 30 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 30 Kč
PGP1001 Darmovzal Šimon SK Praga C 2113498 30 Kč
TJP0900 Gurecký Vojtěch TJ Sokol Troja C 2113488 30 Kč
TJP1001 Pospíšil Filip TJ Sokol Troja C 2111675 30 Kč
DKP1107 Rybář Filip Oddíl OB Kotlářka C 2067255 30 Kč
ROU0851 Krátká Linka SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 70 Kč
TAP0908 Meier Otto Josef KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 30 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 30 Kč
DKP1154 Šavelová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 887932 30 Kč
DKP0812 Karych Alexander Oddíl OB Kotlářka C 2103750 30 Kč
DKP0906 Franěk Adam Oddíl OB Kotlářka C 2086469 30 Kč
DKP0907 Halaška Michael Oddíl OB Kotlářka C 2086470 30 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 30 Kč
LME1002 Kořenský Šimon SK Los Mělník C zapůjčit 70 Kč
DKP0905 Dvořák Patrik Oddíl OB Kotlářka C 2095959 30 Kč
4VC1851 Zusková Jana Radioklub OK1KYP/ASP 2023958 30 Kč
4VC0900 Cink Kryštof Radioklub OK1KYP/ASP 2023950 30 Kč
LBE1001 Benda Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 52974 30 Kč
LBE1000 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 30 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 30 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 30 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2109758 30 Kč
RIC1002 Michalský Ondřej OB Říčany 2085578 30 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 70 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 52887 30 Kč
ODV0953 Pilchová Linda TJ Aero Odolena Voda C 428285 30 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 428273 30 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 428228 30 Kč
DKP1003 Elleder Jan Oddíl OB Kotlářka C 2801022 30 Kč
DLP0952 Carrollová Isabella OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 70 Kč
HCE0901 Kuttelwascher Marek TJ Hostivice C 1413896 30 Kč
LME1050 Vošlajerová Marie SK Los Mělník C 2117418 30 Kč
LME0951 Berchová Anežka SK Los Mělník C 30 Kč
TAP0906 Gregor Filip KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
4KC0800 Brabec Matěj Lyčkárna C zapůjčit 70 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 60 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 60 Kč
ODV1003 Piškule František TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV0952 Bezdíčková Adriana Nelly TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ROU1177 Svoboda Jiří SKOB Roudnice nad Labem 331208 60 Kč
DVP1001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 428233 60 Kč
DVP1201 Šťovíček Filip DVP ORIENTATION C 428204 60 Kč
LME1001 Skřipský Vojtěch SK Los Mělník C zapůjčit 100 Kč
TJP1100 Bergl Jonáš TJ Sokol Troja C 51841 60 Kč
TJP1450 Berglová Amálie TJ Sokol Troja C 07904 60 Kč
1.60 km, 15 m, 7 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C0801 Novák Jakub Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 30 Kč
CTB0901 Gregor Marek SK OB Chotěboř C 887165 30 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
9XX7700 Bielinová Petra neregistrovaní Na kopci zapůjčit 70 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 30 Kč
DKP1157 Englová Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2092360 30 Kč
TAP1250 Toflová Elizabeth KOB Tretra Praha 2131193 30 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 2125327 30 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 886251 30 Kč
DKP1601 Bauer Tobiáš Oddíl OB Kotlářka C 2103743 30 Kč
PGP1300 Darmovzal Marek SK Praga C 232906 30 Kč
6YC1100 Votoček Matyáš Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
KPY1550 Procházková Anička SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52030 30 Kč
TAP1052 Jakubesová Julie KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP1000 Bouda Jan KOB Tretra Praha C 2118464 30 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 2031372 30 Kč
DKP1253 Ledinská Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2127572 30 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 30 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 30 Kč
TJP1103 Gurecký Antonín TJ Sokol Troja C 2069042 30 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 30 Kč
BZP1300 Pospíšil Jakub Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 30 Kč
SPC1151 Rypáčková Šárka SPORTICUS team C 426455 30 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 30 Kč
SPC1109 Bednařík Vojtěch SPORTICUS team C zapůjčit 70 Kč
SPC1553 Bednaříková Eva SPORTICUS team C zapůjčit 70 Kč
SPC1502 Kalina Oskar SPORTICUS team C 7201195 30 Kč
RIC0901 Skála Šimon OB Říčany C 2049635 30 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 8040713 30 Kč
TAP1005 Tiefenbach Vladimír KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
8XC1150 Šiková Adéla NER- Neregistrovani zapůjčit 70 Kč
8XC1300 Šik Jakub NER- Neregistrovani zapůjčit 70 Kč
LME1200 Vošlajer Zdeněk SK Los Mělník C zapůjčit 70 Kč
LME1150 Šimková Šárka SK Los Mělník C 2118498 30 Kč
LME1400 Šimek Přemysl SK Los Mělník 2118504 30 Kč
MFP7901 Vácha Pavel Matfyz Praha C 21521 60 Kč
8XC1050 Slaná Barbora NER- Neregistrovani zapůjčit 100 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín R 897345 60 Kč
2.20 km, 15 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 30 Kč
9XC7050 Fišerová Ester Neregistr zapůjčit 70 Kč
DKP8659 Johanovská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 889286 30 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 30 Kč
LBE6850 Skálová Petra TJ Lokomotiva Beroun C 52319 30 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52117 30 Kč
DKP7754 Ellederová Zdeňka Oddíl OB Kotlářka C 2800307 30 Kč
HCE7251 Kuttelwascherová Jitka TJ Hostivice C 1417248 30 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 60 Kč
3.40 km, 35 m, 14 kontrol
(111)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 70 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 70 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 70 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 70 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 70 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 70 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 70 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 70 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 70 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 70 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 70 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 70 Kč
7KC8650 Šlapáková Míša GC 2111770 70 Kč
6YC6750 Hrubá Veronika Neregistrovaní 2080907 70 Kč
6YC0200 Hrubý František Neregistrovaní 2115729 70 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 70 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 70 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 70 Kč
6MC7750 Hlaváčková Klára Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 2081363 70 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 70 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 7209448 70 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 70 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 70 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 70 Kč
EKP6350 Šnajdarová Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515008 70 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 70 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 70 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno C 2126358 70 Kč
DKL6950 Rousová Jana KOB Kladno C zapůjčit 110 Kč
DKP7856 Vondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2103710 70 Kč
DKP8859 Bauerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2103761 70 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 70 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 70 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 70 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 70 Kč
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 70 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 70 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 70 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 70 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 70 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 70 Kč
DKP7950 Rybářová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 7142530 70 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 8516 70 Kč
6YC7500 Nepivoda Aleš Neregistrovaní 981841 70 Kč
7KC6000 Hlaváčová Jarka GC zapůjčit 110 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 70 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 70 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 70 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 110 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 70 Kč
KAM7153 Šimková Markéta OK Kamenice C 2103262 70 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 70 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 70 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 70 Kč
8LC8200 Voves Ondřej Leveris zapůjčit 110 Kč
28Z5900 Nováková Zdenka Neregistrovaná 2118503 70 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 70 Kč
SOB9800 Janík Ondřej SOBSA C 2125312 70 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 70 Kč
DLP0050 Horalíková Eva OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 110 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 70 Kč
5RX7700 Kváča Vladimír NNN zapůjčit 110 Kč
ROZ7301 Jirásek Vít OK Roztoky C 2069046 70 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 70 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 70 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 70 Kč
4KC0250 Havelková Barbora Lyčkárna zapůjčit 110 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 70 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 70 Kč
6KC7550 Jirkovská Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
4VC7350 Zusková Ilona Radioklub OK1KYP/ASP 2023956 70 Kč
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 8077 70 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 70 Kč
28C7400 Štěpová Dana Neregistrovaní Štěpovi 2099486 70 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 70 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 70 Kč
LBE7999 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun 981846 70 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 7209434 70 Kč
98Z7900 Kábrt Filip OK Viníci 51473 70 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 70 Kč
98Z8500 Škoch Jan OK Viníci 2102695 70 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 70 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 70 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 70 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 70 Kč
RIC8051 Grimmerová Mariana OB Říčany C 2800318 70 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 2056283 70 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 70 Kč
RIC7253 Kučerová Michaela OB Říčany C 2800339 70 Kč
RIC7101 Rohlíček Jan OB Říčany C 438622 70 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 70 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 70 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 70 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 70 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 70 Kč
99Z7650 Rážová Milena Lísteček 2129195 70 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 70 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 70 Kč
4KC9100 Ryba Vít Lyčkárna zapůjčit 110 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 70 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 70 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 70 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 70 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 70 Kč
7KC8350 Slámová Ester GC 2111819 70 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 70 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 100 Kč
9VC8100 Němec Tomáš OK SUDOP 8515 100 Kč
55X8750 Sádovská Petra CEDA 9510 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 100 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 100 Kč
5.20 km, 180 m, 17 kontrol
(166)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 70 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 70 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 70 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 70 Kč
SSU0007 Bořánek Michal SK Severka Šumperk A 8656733 70 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 7205567 70 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 70 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 70 Kč
81C7450 Nováková Jana Cirkus Čakovice 7207874 70 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 70 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 70 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 70 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 70 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 70 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 70 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 70 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 70 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 70 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 70 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 70 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 70 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 70 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 70 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 70 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 70 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 70 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 70 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 70 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 70 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 70 Kč
8TC8700 Beran Jakub Tempo 7209367 70 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 70 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 70 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 70 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 70 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 70 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 70 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 70 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 70 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 232179 70 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 70 Kč
9BC8000 Horáková Jana NNN 7207624 70 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 70 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 70 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 70 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 70 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 70 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 70 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team C 7003036 70 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 8069069 70 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 70 Kč
1GZ6300 Hurta Vladimír ALCEDO C 51658 70 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 70 Kč
DKP8307 Bauer Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 9887 70 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 70 Kč
2NC8150 Polášková Pavlína Traged Team zapůjčit 110 Kč
3NC8300 Franz Jakub Franzovi zapůjčit 110 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 70 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 70 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 70 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 70 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 70 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 70 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 70 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 70 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 70 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 70 Kč
8XC8401 Bulva Radek NER- Neregistrovani 2051513 70 Kč
DKP8951 Vyskočilová Karolína Oddíl OB Kotlářka C 1425327 70 Kč
8XC8052 Chmelinová Andrea NER- Neregistrovani zapůjčit 110 Kč
MKP8600 Paulino Jose SK GORDIC Praha Kačerov C 2113476 70 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 70 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 70 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 70 Kč
DKP8110 Rybář Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 7800087 70 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 70 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 70 Kč
8LC8400 Valerián Martin Leveris zapůjčit 110 Kč
8TC8800 Vereš Lukáš Tempo 7207615 70 Kč
1SC6950 Beranová Jana Wall Street Systems 443110 70 Kč
1SC7100 Gemperle František Wall Street Systems 2061812 70 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 70 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team C 9200521 70 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 70 Kč
94Z8500 Vrátný Ondřej Alc Praha 2117431 70 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 70 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 70 Kč
TAP0013 Fenton Adam KOB Tretra Praha C zapůjčit 110 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 70 Kč
6YC8701 Fojtů Petr Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team C 218783 70 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 70 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 70 Kč
8LC7400 Votípka Václav Leveris zapůjčit 110 Kč
8LC7000 Krompolc Roman Leveris zapůjčit 110 Kč
8LC8101 Červený Ladislav Leveris zapůjčit 110 Kč
8LC7700 Bažant Ivo Leveris zapůjčit 110 Kč
8LC8301 Sláma Jiří Leveris 2111779 70 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 70 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 70 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 70 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 70 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 70 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 70 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 70 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 70 Kč
8LC8100 Mrzena Jan Leveris 1421296 70 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 515307 70 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 70 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 70 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 70 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky B 7944 70 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 70 Kč
DLP8000 Smutný Jan OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 110 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 70 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 70 Kč
7KC6450 Závěrková Jitka GC zapůjčit 110 Kč
DKP0307 Hošek Štěpán Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 110 Kč
12L9850 Ivbule Ieva (LAT) OSK Selijas Mezs 8636828 70 Kč
LBE7349 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun 981809 70 Kč
SPC8112 Bednařík Jan SPORTICUS team C zapůjčit 110 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 70 Kč
DKP0052 Holzbachová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2103749 70 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 70 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 70 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 70 Kč
7KC5650 Šlapáková Libuše GC 09447 70 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 70 Kč
8FX8350 Málková Šárka TJ Kobylisy 2112761 70 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 70 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2060261 70 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany 2112780 70 Kč
RIC7703 Michalský Richard OB Říčany C 2092426 70 Kč
RIC0203 Rejnek Lukáš OB Říčany C 2069069 70 Kč
DLP7800 Novák Peter OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 110 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava 2051945 70 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C 2087687 70 Kč
DLP0051 Chmelařová Anna OOB TJ Dukla Praha C 7260023 70 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 70 Kč
EKP9001 Klemsa Jakub VŠTJ Ekonom Praha C 2118488 70 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 70 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 70 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 70 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 70 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 70 Kč
OKP9750 Nováková Adéla SK OK 24 Praha C 232750 70 Kč
MKP7050 Mašková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 51703 70 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 53141 70 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 70 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 70 Kč
VSP7303 Solar Jan USK Praha C 2032110 70 Kč
VSP7750 Solarová Zuzana USK Praha C 2032115 70 Kč
FYD7800 Juřina František Jizerský klub OB Frýdlant C 8329 70 Kč
7KC8450 Nováková Alice GC zapůjčit 110 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 70 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 70 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 100 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
48A5100 Glas Petr (AUS) petrglas 886257 100 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 100 Kč
71X8300 Nesrovnal Jaroslav Hoši Planá 04630 100 Kč
64C9002 Holec Jakub Ekonom Praha Outdoor 1409876 100 Kč
celkem přihlášených: 610, vklad: 33740 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.