Přihlášky závodu: Sandstones | Pískovce

Datum:
31.07.2020
Místo konání:
Parkoviště kemp Borný; 50.5934492N, 14.6514414E
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60-     D65-     D70-     D75-     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60     H65     H70-     H75-     H80-     T-FIT     T-OPEN     T10     T10P    
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJP1051 Pavlů Marie TJ Sokol Troja C 246874 Ano Ano Ano 500 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 Ano Ano Ano 500 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 771771 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 2125327 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP1052 Řepková Anna SK Praga C 2134299 Ano Ano Ano 500 Kč
LBE1153 Schwarzová Katarína Sofia TJ Lokomotiva Beroun C Ano Ano Ano 500 Kč
TZL1150 Nešporová Viktorie Anna SKOB Zlín C 08611 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga C 2144052 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 Ano Ano Ano 500 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 2148157 Ano Ano Ano 800 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 Ano Ano Ano 800 Kč
LTP1050 Jelínková Anna OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 Ano Ano Ano 800 Kč
0020037 Besedová Bára 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 1410002 Ano Ano Ano 0 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga C 2125321 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga C 7202578 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga B 2099527 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0855 Paldusová Nela SK Praga C Ano Ano Ano 500 Kč
LBE0951 Schwarzová Martina Justína TJ Lokomotiva Beroun C Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 Ano Ano Ano 500 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 Ano Ano Ano 500 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 Ano Ano Ano 500 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast B 2124755 Ano Ano Ano 500 Kč
TRI0956 Kawuloková Tereza TJ TŽ Třinec C 49330 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2129204 Ano Ano Ano 500 Kč
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec C 8004343 Ano Ano Ano 500 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice B 2060292 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK0959 Rutová Renata OK 99 Hradec Králové C 2148204 Ano Ano Ano 500 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 Ano Ano Ano 800 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0989 Kotecká Marie Anna KOS TJ Tesla Brno C 440698 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 Ano Ano Ano 800 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 Ano Ano Ano 800 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR0950 Koutná Amélie OK Jiskra Nový Bor C 4366 Ano Ano Ano 800 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 Ano Ano Ano 800 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2135198 Ano Ano Ano 500 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení B 2135185 Ano Ano Ano 500 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2135196 Ano Ano Ano 500 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 Ano Ano Ano 500 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 Ano Ano Ano 500 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda B 2143338 Ano Ano Ano 800 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 2148160 Ano Ano Ano 800 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 2073705 Ano Ano Ano 800 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 7000706 Ano Ano Ano 800 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 1700083 Ano Ano Ano 800 Kč
TTR0851 Dosbabová Veronika OOB Třebíč C 52247 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 Ano Ano Ano 800 Kč
ODV0953 Pilchová Linda TJ Aero Odolena Voda C 428273 Ano Ano Ano 800 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga B 7210117 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 2106747 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 8226324 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 Ano Ano Ano 500 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8226406 Ano Ano Ano 500 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8226310 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 8033203 Ano Ano Ano 500 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast B 2148245 Ano Ano Ano 500 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 2120999 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové A 8660553 Ano Ano Ano 500 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 Ano Ano Ano 500 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 8003607 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 8088288 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 2127896 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 Ano Ano Ano 800 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8116682 Ano Ano Ano 800 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 Ano Ano Ano 800 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 7300213 Ano Ano Ano 500 Kč
ONO0653 Holíková Petra SKOB Ostrov C 8660587 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 8149880 Ano Ano Ano 500 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8670796 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0751 Novotná Barbora SK Praga C Ano Ano Ano 500 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 Ano Ano Ano 500 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 Ano Ano Ano 500 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001944 Ano Ano Ano 800 Kč
ODV0751 Pilchová Sofia TJ Aero Odolena Voda C 428268 Ano Ano Ano 800 Kč
SKV0752 Bauerová Aneta TJ Slovan Karlovy Vary B 2059774 Ano Ano Ano 800 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP0551 Kruschinová Jana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 Ano Ano Ano 700 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov A 8660538 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC0559 Plevová Barbora Sportcentrum Jičín C 2115006 Ano Ano Ano 700 Kč
PTE0553 Klapková Anežka TJ Sokol Ptení C 301571 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga C 2102851 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8680591 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 1470170 Ano Ano Ano 700 Kč
CHT0552 Veselá Tereza OOB SK Chrast C 7207628 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0454 Řeháková Ludmila SK Praga C 361965 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI0550 Krčková Lucie TJ TŽ Třinec C 8033258 Ano Ano Ano 700 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 8516920 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice A 8226331 Ano Ano Ano 1000 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 8680421 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 Ano Ano Ano 1000 Kč
KUL0550 Derflová Eliška KOB Ústí nad Labem C 8226415 Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2095955 Ano Ano Ano 1000 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem A 8517325 Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2025350 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010004 Černá Ema 001 - Czech Junior Team 8516925 Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka B 2148090 Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660409 Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 8660424 Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno A 8660428 Ano Ano Ano 1000 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 Ano Ano Ano 700 Kč
CHT0353 Kropáčková Vendula OOB SK Chrast B 2148235 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga A 2125333 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové A 7210923 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0254 Jelínková Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2113360 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 8061463 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660403 Ano Ano Ano 700 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 Ano Ano Ano 700 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 8019930 Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010002 Blažková Kateřina 001 - Czech Junior Team 8656531 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010011 Holečková Petra 001 - Czech Junior Team 8660572 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010013 Chrástová Tereza 001 - Czech Junior Team 8656737 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010016 Karlová Anna 001 - Czech Junior Team 8656606 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010021 Martanová Elin 001 - Czech Junior Team 8659420 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010023 Mulíčková Markéta 001 - Czech Junior Team 8656699 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010033 Semíková Lucie 001 - Czech Junior Team 8670788 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010043 Vandasová Adéla 001 - Czech Junior Team 8656623 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020036 Besedová Katka 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8648619 Ano Ano Ano 0 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 Ano Ano Ano 1000 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 8033298 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín R 8662719 Ano Ano Ano 700 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8659387 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010008 Grycová Kateřina 001 - Czech Junior Team 8659389 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010010 Hlaváčová Anežka 001 - Czech Junior Team 8656742 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010018 Kosová Tereza 001 - Czech Junior Team 8660596 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010022 Matějková Barbora 001 - Czech Junior Team 8191119 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010024 Nechanická Klára 001 - Czech Junior Team 8656601 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010026 Opálková Martina 001 - Czech Junior Team 8659381 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010027 Peterová Janča 001 - Czech Junior Team 8656599 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010036 Šafková Sofie 001 - Czech Junior Team 8100401 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010039 Škáchová Magdalena 001 - Czech Junior Team 8654888 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010041 Thýnová Nikola 001 - Czech Junior Team 2032191 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010044 Vejražková Róza 001 - Czech Junior Team 8680323 Ano Ano Ano 1000 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga E 8656705 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662427 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno E 8660420 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano 700 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 9101703 Ano Ano Ano 1000 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov R 8210495 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice C 8051795 Ano Ano Ano 1000 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 Ano Ano Ano 1000 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 8660401 Ano Ano Ano 1000 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020005 Müllerová Věra 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 515442 Ano Ano Ano 0 Kč
0040001 Sárközy Zsófia 004 - (HUN) Hungarian national team 7990513 Ano Ano Ano 0 Kč
0040002 Gárdonyi Csilla 004 - (HUN) Hungarian national team 8636765 Ano Ano Ano 0 Kč
0040008 TBD TBD 004 - (HUN) Hungarian national team zapůjčit Ano Ano Ano 150 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno R 8644886 Ano Ano Ano 1000 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 Ano Ano Ano 700 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 7260021 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP8854 Kovářová Julie OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210125 Ano Ano Ano 700 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 Ano Ano Ano 700 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga C 8350120 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř R 8656518 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň C 8425544 Ano Ano Ano 700 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 8033234 Ano Ano Ano 700 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga C 7202891 Ano Ano Ano 700 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec C 434595 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno C 8660446 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM9454 Zavadilová Barbora OK Kamenice C 8226366 Ano Ano Ano 1000 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 8660408 Ano Ano Ano 1000 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec C 2073746 Ano Ano Ano 1000 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň C 8629753 Ano Ano Ano 1000 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 Ano Ano Ano 1000 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 Ano Ano Ano 1000 Kč
SHK9351 Justová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 8662297 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010047 Košárková Iva 001 - Czech Junior Team 2082714 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020001 Feucht Ladina 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8640294 Ano Ano Ano 0 Kč
0020004 Kissling Xenia 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8070995 Ano Ano Ano 0 Kč
0020056 Rickmeyer Tina 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8028926 Ano Ano Ano 0 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8656704 Ano Ano Ano 1000 Kč
0050011 Trilca Mara 005 - (GER) USV TU Dresden 1 8670955 Ano Ano Ano 0 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9669 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 Ano Ano Ano 700 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9053 Kafková Dominika SK Praga C 7300087 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 Ano Ano Ano 700 Kč
HCE8650 Kučerová Barbora TJ Hostivice C 2021835 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 8008455 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 Ano Ano Ano 700 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9956 Kopecká Johana SK Praga C 2021848 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Žabovřesky Brno C 7200319 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec C 8660373 Ano Ano Ano 700 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano 700 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 51278 Ano Ano Ano 1000 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 Ano Ano Ano 1000 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 Ano Ano Ano 1000 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP9163 Oľhavová Hana SK Praga C 416555 Ano Ano Ano 1000 Kč
TZL8898 Polášková Kristýna SKOB Zlín 8517316 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020002 Ringli Corina 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8251713 Ano Ano Ano 0 Kč
0020025 Vlažná Lucie 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8670776 Ano Ano Ano 0 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 700 Kč
SKV9453 Krejčová Vlasta TJ Slovan Karlovy Vary C 1470168 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662298 Ano Ano Ano 700 Kč
AOP9351 Sklenářová Dorothea Orientační Běh Opava C 352326 Ano Ano Ano 700 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU8952 Líbalová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 Ano Ano Ano 700 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 52312 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI9250 Mizerová Monika TJ TŽ Třinec C 8664 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec C 8667 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor R 8660528 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 Ano Ano Ano 1000 Kč
SKV9551 Smolíková Lucie TJ Slovan Karlovy Vary C 2116479 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020011 Křížová Darina 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 2420005 Ano Ano Ano 0 Kč
0020014 Šperlová Zuzna 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8226372 Ano Ano Ano 0 Kč
0020042 Pangrácová Marie 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8028804 Ano Ano Ano 0 Kč
0020043 Formánková Anna 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 2060261 Ano Ano Ano 0 Kč
0020044 Pangrácová Anna 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8518315 Ano Ano Ano 0 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 8648627 Ano Ano Ano 700 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 Ano Ano Ano 700 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ano Ano Ano 1000 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 7300472 Ano Ano Ano 1000 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020080 Straube Hanka 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8100973 Ano Ano Ano 0 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VAM8250 Drhlíková Markéta OB Vamberk C 9518 Ano Ano Ano 700 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 Ano Ano Ano 700 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 1424645 Ano Ano Ano 700 Kč
HCE8250 Dudová Irena TJ Hostivice C 1407428 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 8226305 Ano Ano Ano 700 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 8051083 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK8054 Melounková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9416 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU8152 Brotánková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2420003 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2148140 Ano Ano Ano 700 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK8254 Mojžíšová Jana OK 99 Hradec Králové C 9366 Ano Ano Ano 700 Kč
TTR8152 Dosbabová Magda OOB Třebíč C 2144047 Ano Ano Ano 1000 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 Ano Ano Ano 1000 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 Ano Ano Ano 1000 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 Ano Ano Ano 1000 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ano Ano Ano 700 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 Ano Ano Ano 700 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 Ano Ano Ano 700 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 7202864 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7764 Svítilová Pavla SK Praga C 8660503 Ano Ano Ano 700 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 Ano Ano Ano 700 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 Ano Ano Ano 700 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 8644871 Ano Ano Ano 700 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 Ano Ano Ano 700 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 Ano Ano Ano 700 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 8170272 Ano Ano Ano 700 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ano Ano Ano 700 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 Ano Ano Ano 1000 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 8226308 Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM7856 Kotecká Michaela KOS TJ Tesla Brno C 9001060 Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 Ano Ano Ano 1000 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 Ano Ano Ano 1000 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 Ano Ano Ano 1000 Kč
MLA8050 Pivcová Žaneta MLOK Mariánské Lázně C 8033228 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020030 Balusková Ida 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 681852 Ano Ano Ano 0 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP7753 Pavlů Lenka Matfyz Praha C 246877 Ano Ano Ano 700 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2088714 Ano Ano Ano 700 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2131187 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 Ano Ano Ano 700 Kč
PTE8050 Třísková Eva TJ Sokol Ptení C 52743 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7857 Priehodová Kateřina SK Praga C 2127610 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7761 Chmelařová Zuzana SK Praga C 2106887 Ne Ano Ano 1400 Kč
TAP7850 Ryppelová Monika KOB Tretra Praha C 2081357 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY7950 Jirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 416330 Ano Ano Ano 700 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 9351 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 Ano Ano Ano 700 Kč
CHT8054 Kellerová Lenka OOB SK Chrast C 2148247 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Žabovřesky Brno C 2094515 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7300083 Ano Ano Ano 700 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 Ano Ano Ano 1000 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 Ano Ano Ano 1000 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 7204994 Ano Ano Ano 1000 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 Ano Ano Ano 1000 Kč
ODV8052 Piškulová Pavla TJ Aero Odolena Voda C 2148189 Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR7658 Karafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 Ano Ano Ano 1000 Kč
ODV8051 Majerská Adriana TJ Aero Odolena Voda C 2148229 Ano Ano Ano 1000 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020035 Besedová Petra 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 1417264 Ano Ano Ano 0 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 Ano Ano Ano 700 Kč
OKP6452 Smolková Alena SK OK 24 Praha C 53567 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 Ano Ano Ano 700 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP7352 Johnová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7209365 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 1413332 Ano Ano Ano 700 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 Ano Ano Ano 700 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 2080949 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 Ano Ano Ano 1000 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 1000 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 Ano Ano Ano 1000 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 8115113 Ano Ano Ano 1000 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR7152 Koutná Olga OK Jiskra Nový Bor C 8160179 Ano Ano Ano 1000 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020021 Zámečníková Jitka 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 2103763 Ano Ano Ano 0 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ano Ano Ano 700 Kč
ONO7552 Holíková Ilona SKOB Ostrov C 2087686 Ano Ano Ano 700 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 8827 Ano Ano Ano 700 Kč
PTE7150 Klapková Jarmila TJ Sokol Ptení C 301576 Ano Ano Ano 700 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 Ano Ano Ano 700 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 Ano Ano Ano 700 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224890 Ano Ano Ano 700 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 7200595 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 Ano Ano Ano 700 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 Ano Ano Ano 1000 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 Ano Ano Ano 1000 Kč
SLA7352 Matoušková Markéta SKOB Slaný C 2109690 Ano Ano Ano 1000 Kč
ROU7450 Hejcmanová Pavla SKOB Roudnice nad Labem C Ano Ano Ano 1000 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 Ano Ano Ano 1000 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 Ano Ano Ano 1000 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 Ano Ano Ano 700 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 Ano Ano Ano 700 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ano Ano Ano 700 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 7000809 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano 700 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 Ano Ano Ano 700 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano 1000 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 2133898 Ano Ano Ano 1000 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 Ano Ano Ano 1000 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 Ano Ano Ano 1000 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 Ano Ano Ano 1000 Kč
TAP6952 Pavlů Veronika KOB Tretra Praha C 232198 Ano Ano Ano 1000 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 Ano Ano Ano 1000 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 1000 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 2011817 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020049 Eckardt Cornelia 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8190769 Ano Ano Ano 0 Kč
0050001 Eckardt Cornelia 005 - (GER) USV TU Dresden 1 8190769 Ano Ano Ano 0 Kč
0050013 Müller-Wenzke Astrid 005 - (GER) USV TU Dresden 1 300938 Ano Ano Ano 0 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 Ano Ano Ano 1000 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 Ano Ano Ano 700 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 8109404 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano 700 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 Ano Ano Ano 1000 Kč
0060004 Imhof Regine 006 - (SUI) OL Regio Wil 8644816 Ano Ano Ano 0 Kč
0020082 Krákorová Iva 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 887916 Ano Ano Ano 0 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 Ano Ano Ano 700 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 Ano Ano Ano 700 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 Ano Ano Ano 700 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 8033243 Ano Ano Ano 700 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 Ano Ano Ano 700 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 Ano Ano Ano 700 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 Ano Ano Ano 1000 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ano Ano Ano 1000 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 1000 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 Ano Ano Ano 1000 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 Ano Ano Ano 1000 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 Ano Ano Ano 700 Kč
SKV6351 Krejčová Vlasta TJ Slovan Karlovy Vary C 2104601 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 Ano Ano Ano 700 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 Ano Ano Ano 700 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 Ano Ano Ano 700 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 Ano Ano Ano 1000 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020033 Leideck Heike 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8130762 Ano Ano Ano 0 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 Ano Ano Ano 700 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 Ano Ano Ano 700 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 Ano Ano Ano 700 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 700 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 Ano Ano Ano 1000 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 Ano Ano Ano 1000 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 Ano Ano Ano 1000 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2092434 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020026 Vlažná Mirka 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8660397 Ano Ano Ano 0 Kč
0020040 Sládková Eva 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 51398 Ano Ano Ano 0 Kč
0020055 Kuleva Angelina 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8101105 Ano Ano Ano 0 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 Ano Ano Ano 700 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 7209368 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 Ano Ano Ano 700 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 2099490 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 Ano Ano Ano 1000 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ano Ano Ano 1000 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 Ano Ano Ano 1000 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano 1000 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 Ano Ano Ano 1000 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 Ano Ano Ano 500 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano 500 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 Ano Ano Ano 500 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 Ano Ano Ano 500 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 Ano Ano Ano 800 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 Ano Ano Ano 800 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 887906 Ano Ano Ano 800 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 Ano Ano Ano 800 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 Ano Ano Ano 500 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 Ano Ano Ano 800 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 Ano Ano Ano 500 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 2127543 Ano Ano Ano 500 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 Ano Ano Ano 500 Kč
PTE1003 Tříska David TJ Sokol Ptení C 2102715 Ano Ano Ano 500 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 Ano Ano Ano 500 Kč
LBE1000 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 8236 Ano Ano Ano 500 Kč
TJP1001 Pospíšil Filip TJ Sokol Troja C 2111675 Ano Ano Ano 500 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 8400025 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 8656702 Ano Ano Ano 500 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 Ano Ano Ano 500 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 Ano Ano Ano 800 Kč
ODV1003 Piškule František TJ Aero Odolena Voda C 2143335 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice C 8007178 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM1124 Kotecký Jáchym KOS TJ Tesla Brno C 52691 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8421841 Ano Ano Ano 800 Kč
BZP1000 Frýdecký Tomáš Báječné ženy v orientačním běhu C 766112 Ano Ano Ano 800 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 2115683 Ano Ano Ano 500 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy C 2115682 Ano Ano Ano 500 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 811213 Ano Ano Ano 800 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8226395 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 Ano Ano Ano 500 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 Ano Ano Ano 500 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 2801019 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 Ano Ano Ano 500 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 Ano Ano Ano 500 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 8007188 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0902 Dočkal Štěpán SK Praga C 2099504 Ano Ano Ano 500 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 Ano Ano Ano 500 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 8226302 Ano Ano Ano 500 Kč
JEN0902 Kutek Matěj OB Jenišovice C 2113046 Ano Ano Ano 500 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering B 8518320 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor B 8304112 Ano Ano Ano 800 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 2108898 Ano Ano Ano 800 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 Ano Ano Ano 500 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 Ano Ano Ano 500 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8028824 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0904 Vozábal David SK Praga C 2129227 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0807 Zyma Petr SK Praga C 2113491 Ano Ano Ano 500 Kč
LTP0805 Cingl Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 Ano Ano Ano 500 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2135162 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C zapůjčit Ano Ano Ano 650 Kč
ODV0900 Piškule Štěpán TJ Aero Odolena Voda C 2143351 Ano Ano Ano 800 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 8014569 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 51544 Ano Ano Ano 800 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 500580 Ano Ano Ano 800 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 Ano Ano Ano 500 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 7300274 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 Ano Ano Ano 500 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 8007173 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0702 Dočkal Šimon SK Praga C 2099519 Ano Ano Ano 500 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec B 7202876 Ano Ano Ano 500 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 Ano Ano Ano 500 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 8116777 Ano Ano Ano 500 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8662371 Ano Ano Ano 800 Kč
KUL0602 Šalé Oskar KOB Ústí nad Labem C 8662304 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8028856 Ano Ano Ano 800 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 8116762 Ano Ano Ano 800 Kč
LTP0706 Jelínek Václav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208229 Ano Ano Ano 800 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP0700 Pavlů Jakub Matfyz Praha C 1417136 Ano Ano Ano 500 Kč
MFP0701 Pavlů Matěj Matfyz Praha C 1418769 Ano Ano Ano 500 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 Ano Ano Ano 500 Kč
LTP0604 Šoltész Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200336 Ano Ano Ano 500 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662368 Ano Ano Ano 500 Kč
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0608 Kovář Vít SK Praga C 2419907 Ano Ano Ano 500 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 51438 Ano Ano Ano 500 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 2148159 Ano Ano Ano 800 Kč
ODV0601 Abdalla Adam TJ Aero Odolena Voda C 2148168 Ano Ano Ano 800 Kč
ODV0602 Ziegenfuss Denis TJ Aero Odolena Voda C 2148169 Ano Ano Ano 800 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 Ano Ano Ano 800 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 Ano Ano Ano 800 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7003026 Ano Ano Ano 800 Kč
DOK0603 Bígl Jan OK Doksy C 2115692 Ano Ano Ano 500 Kč
DOK0700 Jakša Karel OK Doksy C 2053512 Ano Ano Ano 500 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2800293 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 Ano Ano Ano 700 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov B 8667503 Ano Ano Ano 700 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 Ano Ano Ano 700 Kč
CHT0503 Keller Filip OOB SK Chrast C 2115707 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 Ano Ano Ano 700 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 2073714 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové A 8667962 Ano Ano Ano 700 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011898 Ano Ano Ano 1000 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 Ano Ano Ano 1000 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 Ano Ano Ano 1000 Kč
KUL0501 Mužíček Martin KOB Ústí nad Labem C 2107022 Ano Ano Ano 1000 Kč
PBM0500 Odehnal Tomáš TJ Spartak 1. Brněnská A 8660407 Ano Ano Ano 1000 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem B 2143364 Ano Ano Ano 1000 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 Ano Ano Ano 1000 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 Ano Ano Ano 1000 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 Ano Ano Ano 1000 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 8116803 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010006 Gajda Martin 001 - Czech Junior Team 8656715 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010034 Stehlík Šimon 001 - Czech Junior Team 8670487 Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP0410 Král Quido SK Praga C 1450165 Ano Ano Ano 700 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno B 8663130 Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno A 8660412 Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno A 8660439 Ano Ano Ano 1000 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové A 8670458 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP0303 Kraus Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232918 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 Ano Ano Ano 700 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 8116704 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 8662292 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0314 Jelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice A 8666870 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 Ano Ano Ano 700 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 8656610 Ano Ano Ano 700 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2070826 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648630 Ano Ano Ano 1000 Kč
OSN0300 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2031346 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8656535 Ano Ano Ano 700 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk B 8629818 Ano Ano Ano 1000 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010009 Hájek Kryštof 001 - Czech Junior Team 8655411 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010012 Chaloupský Jakub 001 - Czech Junior Team 8656647 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010015 Janas Petr 001 - Czech Junior Team 7201200 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010019 Link Lukáš 001 - Czech Junior Team 8659414 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010020 Malačka Milan 001 - Czech Junior Team 8080811 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010025 Nechanický Jan 001 - Czech Junior Team 8000321 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010028 Pipek Ondřej 001 - Czech Junior Team 8651710 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010029 Richtr Lukáš 001 - Czech Junior Team 8656696 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010031 Rücker Jan 001 - Czech Junior Team 8659404 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010037 Šauli Filip 001 - Czech Junior Team 8656560 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010038 Šimša Martin 001 - Czech Junior Team 8654907 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010042 Tokár Radim 001 - Czech Junior Team 8660914 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010045 Vitebský Lukáš 001 - Czech Junior Team 8662688 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020053 Bujdosó Zoltán 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8020217 Ano Ano Ano 0 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8660426 Ano Ano Ano 1000 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 8666867 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga B 8516919 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 8028879 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov A 2060290 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 Ano Ano Ano 1000 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava C 436431 Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 Ano Ano Ano 1000 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc C 52733 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010001 Adámek Filip 001 - Czech Junior Team 8656745 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010005 Gajda Jan 001 - Czech Junior Team 8656513 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010007 Gottstein Jonáš 001 - Czech Junior Team 8660463 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010014 Janovský Tomáš 001 - Czech Junior Team 8636798 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010017 Kligl Radim 001 - Czech Junior Team 8655419 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010035 Šafka Sebastian 001 - Czech Junior Team 8221133 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010040 Švadlena Michal 001 - Czech Junior Team 8656615 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010046 Zalaba Tomáš 001 - Czech Junior Team 8397397 Ano Ano Ano 1000 Kč
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8656587 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 7300181 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 8663123 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň C 8053577 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 8008610 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov C 8655449 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno C 8660427 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM8707 Bialožyt Michal SK Žabovřesky Brno C 995883 Ano Ano Ano 700 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice R 8644887 Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM6401 Zavadil Pavel OK Kamenice C Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 Ano Ano Ano 1000 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662697 Ano Ano Ano 1000 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 8086808 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov C 8680600 Ano Ano Ano 1000 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 Ano Ano Ano 1000 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno E 8651709 Ano Ano Ano 1000 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 8010192 Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM9700 Bořil Jan KOS TJ Tesla Brno C 7200584 Ano Ano Ano 1000 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM9810 Ullmann Silvan SK Žabovřesky Brno C 8641415 Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 Ne Ano Ne 1000 Kč
SSU9400 Rauturier Maxime SK Severka Šumperk C 8277807 Ano Ano Ano 1000 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 8033246 Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP8909 Oľhava Rastislav SK Praga C 8670464 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010030 Roudný Martin 001 - Czech Junior Team 8656620 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010032 Rusin Jan 001 - Czech Junior Team 8656619 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010049 Křivda Martin 001 - Czech Junior Team 8659400 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020027 Vlažný Jan 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8091018 Ano Ano Ano 0 Kč
0030001 Grote Andreas 003 - (SUI) OLC SKOG Fribourg 7775577 Ano Ano Ano 0 Kč
0030002 Schrago Gregoire 003 - (SUI) OLC SKOG Fribourg 1393022 Ano Ano Ano 0 Kč
0040003 Ormay Mihály 004 - (HUN) Hungarian national team 8636768 Ano Ano Ano 0 Kč
0040004 Jónás Ferenc 004 - (HUN) Hungarian national team 8646130 Ano Ano Ano 0 Kč
0040005 Bakó Áron 004 - (HUN) Hungarian national team 8101092 Ano Ano Ano 0 Kč
0040006 Baumholczer Máté 004 - (HUN) Hungarian national team 7201392 Ano Ano Ano 0 Kč
0040007 Szabó Marcell 004 - (HUN) Hungarian national team 8000973 Ano Ano Ano 0 Kč
0050003 Klein Cedrik 005 - (GER) USV TU Dresden 1 8606499 Ano Ano Ano 0 Kč
0050004 Peters Nils 005 - (GER) USV TU Dresden 1 7891000 Ano Ano Ano 0 Kč
0050005 Kundisch Wieland 005 - (GER) USV TU Dresden 1 8606454 Ano Ano Ano 0 Kč
0060001 Hubmann Martin 006 - (SUI) OL Regio Wil 8140589 Ano Ano Ano 0 Kč
0060002 Hubmann Daniel 006 - (SUI) OL Regio Wil 8636552 Ano Ano Ano 0 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 Ano Ano Ano 700 Kč
AOP9200 Šulc Václav Orientační Běh Opava C 49474 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 Ano Ano Ano 700 Kč
VCB8748 Vošta Zdeněk OB České Budějovice C 7207704 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8516425 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Žabovřesky Brno C 8002099 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 Ano Ano Ano 700 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7205561 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 Ano Ano Ano 1000 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 8014563 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 301064 Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 Ano Ano Ano 1000 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7210306 Ano Ano Ano 1000 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8116797 Ano Ano Ano 1000 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7205564 Ano Ano Ano 1000 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 Ano Ano Ano 1000 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 8517316 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010003 Cahel Marek 001 - Czech Junior Team 8662442 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010048 Košárek Pavel 001 - Czech Junior Team 8656676 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020003 Ringli Fabian 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8270989 Ano Ano Ano 0 Kč
0020007 Ptáček Pavel 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 7207026 Ano Ano Ano 0 Kč
0020052 Nils Peters 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 7891000 Ano Ano Ano 0 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno C 8680585 Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 Ano Ano Ano 1000 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU8811 Moravec Marek OK Lokomotiva Pardubice C 416269 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 Ano Ano Ano 700 Kč
LDC8901 Havel Michal KOB Děčín C 1413339 Ano Ano Ano 700 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 Ano Ano Ano 700 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 8130389 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK8804 Vojta Marek OK 99 Hradec Králové C 8656695 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava C 7205966 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 Ano Ano Ano 700 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 Ano Ano Ano 700 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec C 1400410 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec C 2102776 Ano Ano Ano 700 Kč
VIC9102 Sláčík Tomáš OB Vizovice C 53892 Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 Ano Ano Ano 1000 Kč
HAV8608 Preissler Adam OB Havířov C 2023963 Ano Ano Ano 1000 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK9510 Bláha David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 09491 Ano Ano Ano 1000 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OB Vamberk C 7260010 Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 Ano Ano Ano 1000 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 8102561 Ano Ano Ano 1000 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020006 Jirásek Jakub 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 2016470 Ano Ano Ano 0 Kč
0020010 Kříž Jan 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8116752 Ano Ano Ano 0 Kč
0020013 Šperl Milan 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8670803 Ano Ano Ano 0 Kč
0020041 Klíma Kamil 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8667960 Ano Ano Ano 0 Kč
0020045 Červinka Mário 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 2104589 Ano Ano Ano 0 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 Ano Ano Ano 1000 Kč
SSU8931 Panovec Jan SK Severka Šumperk C 8066608 Ano Ano Ano 1000 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 Ano Ano Ano 700 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 8116774 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7903 Potůček Michal OK 99 Hradec Králové C 2027202 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 8226400 Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 Ano Ano Ano 1000 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 8606459 Ano Ano Ano 1000 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 Ano Ano Ano 1000 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 7300471 Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 Ano Ano Ano 1000 Kč
SKV7701 Bauer Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 8644880 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020050 Richter Friedmar 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8003139 Ano Ano Ano 0 Kč
0050009 Richter Friedmar 005 - (GER) USV TU Dresden 1 8003139 Ano Ano Ano 0 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 Ano Ano Ano 700 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 2134332 Ano Ano Ano 700 Kč
PTE8527 Klváček Aleš TJ Sokol Ptení C 7207859 Ano Ano Ano 700 Kč
PLU8200 Mikuš Oldřich TJ SOKOL Plumlov C 9201846 Ano Ano Ano 700 Kč
TAP8300 Bolf Vojtěch KOB Tretra Praha C 2118471 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8402 Havelka Josef Sportcentrum Jičín C 2102083 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY8300 Grabmüller Radek SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2419985 Ano Ano Ano 700 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 8033290 Ano Ano Ano 1000 Kč
TTR8101 Dosbaba Marek OOB Třebíč C Ano Ano Ano 1000 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano 700 Kč
PLU7823 Matyšek Bronislav TJ SOKOL Plumlov C 515418 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7900 Súkup Jaroslav SK Praga C 2029214 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 Ano Ano Ano 700 Kč
CHT7703 Keller Ivo OOB SK Chrast C 2148244 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7711 Dočkal Tomáš SK Praga C 2801008 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 Ano Ano Ano 700 Kč
TJP7802 Pospíšil Radek TJ Sokol Troja C 2113364 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI8000 Kawulok Marek TJ TŽ Třinec C 49366 Ano Ano Ano 700 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 Ano Ano Ano 700 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM7703 Kotecký Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 9002029 Ano Ano Ano 1000 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 Ano Ano Ano 1000 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 8116735 Ano Ano Ano 1000 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020081 Distler Carl W. 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8657685 Ano Ano Ano 0 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP7704 Pavlů Jiří Matfyz Praha C 8098 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7810 Svítil Petr SK Praga C 1450170 Ano Ano Ano 700 Kč
PTE7619 Dušek Václav TJ Sokol Ptení C 8824 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 Ano Ano Ano 700 Kč
LBE8001 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 1459072 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI7601 Sliž Eduard TJ TŽ Třinec C 53280 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7804 Kvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7900 Matoušek Josef OK 99 Hradec Králové C 2143399 Ano Ano Ano 700 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7902 Mojžíš Robert OK 99 Hradec Králové C 2148209 Ano Ano Ano 700 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 Ano Ano Ano 1000 Kč
ODV7703 Dudl Jan TJ Aero Odolena Voda C 2134286 Ano Ano Ano 1000 Kč
ODV7605 Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda C 8028846 Ano Ano Ano 1000 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 Ano Ano Ano 1000 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 Ano Ano Ano 1000 Kč
ODV7600 Koukal Tomáš TJ Aero Odolena Voda C 428285 Ano Ano Ano 1000 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 7205015 Ano Ano Ano 1000 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 Ano Ano Ano 700 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 Ano Ano Ano 700 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 Ano Ano Ano 700 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 8517454 Ano Ano Ano 700 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 Ano Ano Ano 700 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 Ano Ano Ano 700 Kč
HCE6700 Halač Jaroslav TJ Hostivice C 2133888 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 8648543 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 Ano Ano Ano 700 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 Ano Ano Ano 700 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 8660515 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 Ano Ano Ano 700 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8623000 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 Ano Ano Ano 700 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2127611 Ano Ano Ano 700 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 434596 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano 700 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 Ano Ano Ano 700 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 8061483 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8007171 Ano Ano Ano 1000 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 1000 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM6701 Auermüller Vít SK Žabovřesky Brno C 2088711 Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 Ano Ano Ano 1000 Kč
SLA7100 Matoušek Martin SKOB Slaný C 2109677 Ano Ano Ano 1000 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 Ano Ano Ano 1000 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 Ano Ano Ano 1000 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 Ano Ano Ano 1000 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 Ano Ano Ano 1000 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 301631 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020022 Zámečník Pavel 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 2801012 Ano Ano Ano 0 Kč
0020048 Gossel Heiko 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8151265 Ano Ano Ano 0 Kč
0020051 Kaufmann Torsten 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8002100 Ano Ano Ano 0 Kč
0020057 Müller Rico 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8020222 Ano Ano Ano 0 Kč
0050002 Gossel Heiko 005 - (GER) USV TU Dresden 1 8151265 Ano Ano Ano 0 Kč
0050008 Kaufmann Torsten 005 - (GER) USV TU Dresden 1 8002100 Ano Ano Ano 0 Kč
0050014 Lenk Andreas 005 - (GER) USV TU Dresden 1 8606461 Ano Ano Ano 0 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208220 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207880 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 Ano Ano Ano 700 Kč
ONO7502 Holík Jaromír SKOB Ostrov C 2087685 Ano Ano Ano 700 Kč
PTE7447 Tříska Richard TJ Sokol Ptení C 8826 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7204 Chmelař Bohumil SK Praga C 2111706 Ne Ano Ano 1400 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 Ano Ano Ano 700 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 Ano Ano Ano 700 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 Ano Ano Ano 1000 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 Ano Ano Ano 1000 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK7300 Vých Luboš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2095976 Ano Ano Ano 1000 Kč
HOR7100 Loukota Josef TJ Jiskra Hořice C 2102559 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020034 Beseda Pavel 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 2126272 Ano Ano Ano 0 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 Ano Ano Ano 700 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 Ano Ano Ano 700 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 Ano Ano Ano 700 Kč
OAV6900 Müller Robert Orienteering Adventure C 553456 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 700 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 Ano Ano Ano 700 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 Ano Ano Ano 700 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 Ano Ano Ano 700 Kč
KUL7000 Glöckner Michael KOB Ústí nad Labem C 2092938 Ano Ano Ano 1000 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 Ano Ano Ano 1000 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 Ano Ano Ano 1000 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 Ano Ano Ano 1000 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 Ano Ano Ano 1000 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ano Ano Ano 1000 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 Ano Ano Ano 1000 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8226351 Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 Ano Ano Ano 1000 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 Ano Ano Ano 1000 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 Ano Ano Ano 1000 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020029 Novák Ivo 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 51679 Ano Ano Ano 0 Kč
0060003 Imhof Kilian 006 - (SUI) OL Regio Wil 8644812 Ano Ano Ano 0 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 Ano Ano Ano 700 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 Ano Ano Ano 700 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 Ano Ano Ano 1000 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 Ano Ano Ano 1000 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 Ano Ano Ano 1000 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 Ano Ano Ano 1000 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 Ano Ano Ano 700 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 Ano Ano Ano 700 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 Ano Ano Ano 700 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 8149879 Ano Ano Ano 700 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 Ano Ano Ano 700 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 7206531 Ano Ano Ano 700 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 Ano Ano Ano 700 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 Ano Ano Ano 700 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 Ano Ano Ano 1000 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 8648546 Ano Ano Ano 1000 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ano Ano Ano 1000 Kč
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 2067342 Ano Ano Ano 1000 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 Ano Ano Ano 1000 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 Ano Ano Ano 1000 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 Ano Ano Ano 1000 Kč
0010050 Slezák Libor 001 - Czech Junior Team 8662710 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020054 Bujdosó István 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 7020217 Ano Ano Ano 0 Kč
0050010 Nieke Hagen 005 - (GER) USV TU Dresden 1 8170663 Ano Ano Ano 0 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 51658 Ano Ano Ano 700 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 Ano Ano Ano 700 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 Ano Ano Ano 1000 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 Ano Ano Ano 1000 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 Ano Ano Ano 1000 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 Ano Ano Ano 1000 Kč
ODV6400 Pilch Rudolf TJ Aero Odolena Voda C 2148249 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020008 Ptáček Pavel 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 980377 Ano Ano Ano 0 Kč
0020023 Pulec Pavel 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8516924 Ano Ano Ano 0 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 2085575 Ano Ano Ano 700 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 Ano Ano Ano 700 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano 1000 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 Ano Ano Ano 1000 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 Ano Ano Ano 1000 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP6004 Pasnichenko Viktor SK Praga C 8116705 Ano Ano Ano 1000 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 Ano Ano Ano 700 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 51137 Ano Ano Ano 700 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 Ano Ano Ano 700 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 8719038 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 9101101 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 Ano Ano Ano 700 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 Ano Ano Ano 1000 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 8516412 Ano Ano Ano 1000 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 Ano Ano Ano 1000 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 Ano Ano Ano 1000 Kč
0050006 Kundisch Diethard 005 - (GER) USV TU Dresden 1 7777777 Ano Ano Ano 0 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano 500 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano 500 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 Ano Ano Ano 500 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 Ano Ano Ano 500 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 Ano Ano Ano 500 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 Ano Ano Ano 500 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 Ano Ano Ano 500 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 Ano Ano Ano 500 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 Ano Ano Ano 500 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 Ano Ano Ano 500 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP4900 Kotecký Roman SK Praga C 8040749 Ano Ano Ano 800 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SK OB Horní Benešov C 51937 Ano Ano Ano 800 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 336775 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 Ano Ano Ano 800 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 Ano Ano Ano 800 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano 800 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 8719003 Ano Ano Ano 800 Kč
SUL4700 Dubský Josef OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8135 Ano Ano Ano 800 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 Ano Ano Ano 800 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 Ano Ano Ano 500 Kč
SLA4202 Němec Vladimír SKOB Slaný C 8100015 Ano Ano Ano 500 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 Ano Ano Ano 800 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 Ano Ano Ano 800 Kč
0020031 Conrad Helmut 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 8509101 Ano Ano Ano 0 Kč
0020032 Müller Rainer 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 2222222 Ano Ano Ano 0 Kč
0020039 Procházka Zdenko 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 51800 Ano Ano Ano 0 Kč
0050007 Conrad Helmut 005 - (GER) USV TU Dresden 1 7501901 Ano Ano Ano 0 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 Ano Ano Ano 500 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 Ano Ano Ano 500 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 Ano Ano Ano 800 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP7601 Klein Aleš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202886 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210123 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 Ano Ano Ano 700 Kč
TJP8850 Jirásková Kateřina TJ Sokol Troja C 53556 Ano Ano Ano 700 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8829 Ano Ano Ano 700 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 Ano Ano Ano 700 Kč
PBM7800 Robotka Jan TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 Ano Ano Ano 700 Kč
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 8116751 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI7150 Bruková Jana TJ TŽ Třinec C 49327 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI6100 Bruk Miroslav TJ TŽ Třinec C 416126 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 7206554 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 Ano Ano Ano 700 Kč
DCE0600 Kosák Jonáš KOB Dobřichovice C 2103760 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI7803 Krček Jakub TJ TŽ Třinec C 49315 Ano Ano Ano 700 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 Ano Ano Ano 700 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 Ano Ano Ano 700 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI6851 Mizerová Jarmila TJ TŽ Třinec C 49355 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI0659 Sližová Lucie TJ TŽ Třinec C 49312 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI7152 Cymorková Kateřina TJ TŽ Třinec C 2073677 Ano Ano Ano 700 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU8752 Losmanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 515136 Ano Ano Ano 700 Kč
VIC9191 Sláčíková Marie OB Vizovice C 53887 Ano Ano Ano 1000 Kč
VIC9090 Jurčáková Veronika OB Vizovice C 53889 Ano Ano Ano 1000 Kč
VIC9101 Jurčák Tomáš OB Vizovice C 2103260 Ano Ano Ano 1000 Kč
HOB0001 Hanuš Jaroslav SK OB Horní Benešov C 436928 Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 Ano Ano Ano 1000 Kč
CHC9952 Kleiberová Eliška K.O.B. Choceň C 2132920 Ano Ano Ano 1000 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 Ano Ano Ano 1000 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 Ano Ano Ano 1000 Kč
TRI7602 Krupa David TJ TŽ Třinec C 8655482 Ano Ano Ano 1000 Kč
JHB8452 Korberová Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 Ano Ano Ano 1000 Kč
LTP6808 Jelínek Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 Ano Ano Ano 1000 Kč
SSU9650 Janigová Kristýna SK Severka Šumperk C 332966 Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK8556 Bašová Hana OK 99 Hradec Králové C 49630 Ano Ano Ano 1000 Kč
0020018 Matoušková Petra 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář zapůjčit Ano Ano Ano 150 Kč
0020019 Tučný Jan 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 2131195 Ano Ano Ano 0 Kč
0020020 Malá Martina 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 2148228 Ano Ano Ano 0 Kč
0020028 Erlitz Jakub 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 52698 Ano Ano Ano 0 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680399 Ne Ne Ne 0 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 Ne Ne Ne 1000 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0850 Kleinová Linda OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420408 Ano Ano Ano 500 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 1424653 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2144152 Ano Ano Ano 500 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 Ano Ano Ano 800 Kč
0020009 Cichra Pavel 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 2127555 Ano Ano Ano 0 Kč
0020024 Pinterová Kateřina 002 - Neregistrovaní/přihlášení přes formulář 515032 Ano Ano Ano 0 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 Ano Ano Ano 500 Kč
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha C Ano Ano Ano 500 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP1352 Súkupová Anita SK Praga C 2419862 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK1251 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 2122267 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK1201 Pompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové C 9433 Ano Ano Ano 500 Kč
ROU1151 Brotánková Klára SKOB Roudnice nad Labem C 2144100 Ano Ano Ano 500 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 Ano Ano Ano 500 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK1200 Mojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 9405 Ano Ano Ano 500 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 Ano Ano Ano 500 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 51561 Ano Ano Ano 800 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 Ano Ano Ano 800 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 Ano</