Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanušová Markéta | VRL0852 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:59 | |
2. | Čivrná Eliška | VRL0851 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:34 | + 2:35 |
3. | Hančová Karolína | VRL0952 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:30 | + 4:31 |
4. | Čapková Markéta | PHK0850 | C | OK 99 Hradec Králové | 24:31 | + 7:32 |
5. | Kunartová Dominika | PHK0888 | C | OK 99 Hradec Králové | 24:53 | + 7:54 |
6. | Havrdová Selina | SJC0950 | C | Sportcentrum Jičín | 27:43 | + 10:44 |
7. | Trlidová Adriana | LPU0856 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:01 | + 11:02 |
8. | Trlidová Anika | LPU0855 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:30 | + 15:31 |
9. | Dominová Julie | LPU0857 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:14 | + 16:15 |
10. | Zitková Veronika | LPU1051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:48 | + 16:49 |
11. | Lapáčková Anna | SHK0854 | C | OK Slavia Hradec Králové | 34:00 | + 17:01 |
12. | Vltavská Eliška | SJC0850 | C | Sportcentrum Jičín | 35:29 | + 18:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrástová Barbora | STH0851 | C | SK Studenec | 20:51 | |
2. | Podlešáková Monika | PHK0752 | C | OK 99 Hradec Králové | 20:55 | + 0:04 |
3. | Malečková Pavlína | VSP0855 | C | USK Praha | 23:11 | + 2:20 |
4. | Tichá Alexandra | LPU0757 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:50 | + 2:59 |
5. | Mianowska Tosia | 28P0750 | UNTS Warszawa | 23:53 | + 3:02 | |
6. | Netuková Anežka | SHK0750 | C | OK Slavia Hradec Králové | 24:20 | + 3:29 |
7. | Havrdová Sheila | SJC0750 | C | Sportcentrum Jičín | 25:00 | + 4:09 |
8. | Pipková Karolína | LPU0756 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:04 | + 4:13 |
9. | Zitková Andrea | LPU0751 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:34 | + 4:43 |
10. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 26:25 | + 5:34 |
11. | Pešanová Emma | LTU0850 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 26:37 | + 5:46 |
12. | Bulušková Barbora | STH0750 | C | SK Studenec | 29:40 | + 8:49 |
13. | Mácová Natálie | DOB0770 | C | KOB Dobruška | 31:46 | + 10:55 |
14. | Dvořáková Lucie | BBM0750 | C | BETA URSUS Orienteering | 32:58 | + 12:07 |
15. | Hájková Lucie | CET0751 | C | TJ Loko Česká Třebová | 34:08 | + 13:17 |
16. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:10 | + 14:19 |
17. | Růžková Markéta | LPU0758 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:35 | + 14:44 |
18. | Votočková Amélie | JIL0750 | C | OK Jilemnice | 36:01 | + 15:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelková Michaela | PHK0550 | B | OK 99 Hradec Králové | 23:38 | |
2. | Škáchová Viktorie | KAM0650 | B | OK Kamenice | 31:44 | + 8:06 |
3. | Malečková Hana | VSP0553 | B | USK Praha | 32:17 | + 8:39 |
4. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | B | SK Studenec | 32:55 | + 9:17 |
5. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 33:33 | + 9:55 |
6. | Štefanová Markéta | STH0550 | B | SK Studenec | 33:44 | + 10:06 |
7. | Blažková Veronika | SJH0551 | B | SJH Jindřichův Hradec | 35:53 | + 12:15 |
8. | Holasová Barbora | AOP0651 | C | Orientační Běh Opava | 37:04 | + 13:26 |
9. | Morávková Zuzana | SRK0551 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 37:38 | + 14:00 |
10. | Kuczerová Tereza | PHK0551 | B | OK 99 Hradec Králové | 38:30 | + 14:52 |
11. | Bártová Alžběta | LPU0551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:37 | + 14:59 |
12. | Cejpková Karolína | SRK0552 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 39:15 | + 15:37 |
13. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:26 | + 15:48 |
14. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | B | OK 99 Hradec Králové | 40:24 | + 16:46 |
15. | Malínská Nela | SJC0650 | C | Sportcentrum Jičín | 41:26 | + 17:48 |
16. | Haasová Klára | LPU0655 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:45 | + 18:07 |
17. | Kučerová Amálie Evelína | PHK0651 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:56 | + 18:18 |
18. | Hammová Linda | KOR0650 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 43:48 | + 20:10 |
19. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | C | OK Kamenice | 46:04 | + 22:26 |
20. | Kopecká Martina | PHK0555 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:14 | + 22:36 |
21. | Pecková Tereza | VLI0551 | C | Slavia Liberec orienteering | 46:46 | + 23:08 |
22. | Vošahlíková Ema | LPU0663 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:28 | + 24:50 |
23. | Benešová Michaela | SJH0651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 49:00 | + 25:22 |
24. | Kadaníková Tereza | LPU0552 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:12 | + 25:34 |
25. | Gurinová Gabriela | SJC0557 | C | Sportcentrum Jičín | 49:53 | + 26:15 |
26. | Cachová Mirka | LPU0555 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:12 | + 27:34 |
27. | Kovaříková Daniela | SJC0651 | C | Sportcentrum Jičín | 51:32 | + 27:54 |
28. | Hovadová Iveta | ZAM0552 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 51:37 | + 27:59 |
29. | Holcová Nikola | LPU0660 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:00 | + 28:22 |
30. | Pitrmucová Lucie | JIL0651 | C | OK Jilemnice | 53:02 | + 29:24 |
31. | Trlidová Agáta | LPU0554 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 60:26 | + 36:48 |
32. | Petrásová Michaela | LPU0680 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 64:21 | + 40:43 |
33. | Matušincová Anna | PHK0561 | C | OK 99 Hradec Králové | 66:11 | + 42:33 |
34. | Vanková Anna | OKP0550 | C | SK OK 24 Praha | 70:23 | + 46:45 |
35. | Pešanová Valerie | LTU0650 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 82:20 | + 58:42 |
Kejvalová Radka | SJC0552 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | ||
Výchová Veronika | KOR0550 | B | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mácová Štěpánka | DOB0661 | C | KOB Dobruška | 28:43 | |
2. | Štemberová Bára | TJN0650 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 32:45 | + 4:02 |
3. | Kubcová Anna | DOB0550 | C | KOB Dobruška | 33:08 | + 4:25 |
4. | Smisitelová Elena | KOR0551 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 34:30 | + 5:47 |
5. | Kopecká Anna | JIL0552 | C | OK Jilemnice | 35:47 | + 7:04 |
6. | Čečková Karolína | SHK0650 | C | OK Slavia Hradec Králové | 35:58 | + 7:15 |
7. | Rybínová Vendula | KOR0651 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 36:11 | + 7:28 |
8. | Nepustilová Kateřina | OSN0550 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:39 | + 9:56 |
9. | Moskvová Agáta | ZLH0550 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 38:58 | + 10:15 |
10. | Dvořáková Anežka | LPU0556 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:36 | + 12:53 |
11. | Kuhnová Alžběta | LPU0652 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:50 | + 13:07 |
12. | Mudruňková Barbora Nikol | VAM0555 | C | OOB Vamberk | 43:38 | + 14:55 |
13. | Losmanová Natálie | LPU0565 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:53 | + 18:10 |
14. | Morávková Alžběta | SHK0653 | C | OK Slavia Hradec Králové | 47:17 | + 18:34 |
15. | Hájková Marie | VRL0651 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:39 | + 22:56 |
16. | Mikysková Adéla | VAM0550 | C | OOB Vamberk | 52:26 | + 23:43 |
17. | Barcalová Iva | CHC0655 | C | K.O.B. Choceň | 54:21 | + 25:38 |
18. | Pastuszková Laura | VSP0654 | C | USK Praha | 68:05 | + 39:22 |
19. | Kubíková Magdaléna | LPU0566 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 74:43 | + 46:00 |
20. | Hylmarová Zuzana | ZAM0553 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 99:34 | + 70:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koberová Kateřina | LPU0352 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 27:37 | |
2. | Chabiera Lena | STE0350 | C | SK SKI-OB Šternberk | 27:57 | + 0:20 |
3. | Thýnová Martina | SHK0350 | A | OK Slavia Hradec Králové | 29:09 | + 1:32 |
4. | Karlová Anna | JIL0352 | A | OK Jilemnice | 29:11 | + 1:34 |
5. | Martanová Lea | VLI0555 | B | Slavia Liberec orienteering | 30:00 | + 2:23 |
6. | Randáková Adéla | VRL0452 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:52 | + 4:15 |
7. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 32:18 | + 4:41 |
8. | Čapková Anna | PHK0451 | B | OK 99 Hradec Králové | 32:54 | + 5:17 |
9. | Pilná Natálie | VRL0351 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:34 | + 5:57 |
10. | Nitsch Aleksandra | STE0351 | C | SK SKI-OB Šternberk | 33:58 | + 6:21 |
11. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:09 | + 6:32 |
11. | Pušová Bára | LPU0357 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 34:09 | + 6:32 |
13. | Vávrová Vanda | HOR0350 | B | TJ Jiskra Hořice | 35:09 | + 7:32 |
14. | Knobová Agáta | VRL0453 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:39 | + 8:02 |
15. | Petrásová Hana | LPU0380 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 35:41 | + 8:04 |
16. | Lukašáková Sára | STE0450 | B | SK SKI-OB Šternberk | 35:53 | + 8:16 |
17. | Horáková Veronika | PHK0353 | B | OK 99 Hradec Králové | 35:58 | + 8:21 |
18. | Bártová Adéla | LPU0353 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 36:30 | + 8:53 |
19. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | B | SK Studenec | 36:49 | + 9:12 |
20. | Suchá Simona | SHK0351 | B | OK Slavia Hradec Králové | 38:53 | + 11:16 |
21. | Vodičková Johana | LPU0354 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:00 | + 11:23 |
22. | Chvátilová Johana | PHK0450 | B | OK 99 Hradec Králové | 39:05 | + 11:28 |
23. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | B | OK Jilemnice | 40:58 | + 13:21 |
24. | Besedová Katka | PHK0351 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:08 | + 13:31 |
25. | Suková Tereza | VRL0454 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:56 | + 14:19 |
26. | Licková Štěpánka | LTU0452 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 43:16 | + 15:39 |
27. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | SOB Olomouc | 43:19 | + 15:42 |
28. | Kološová Veronika | LPU0351 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:47 | + 16:10 |
29. | Kynčlová Jiřina | JIL0354 | C | OK Jilemnice | 44:45 | + 17:08 |
30. | Morávková Barbora | SHK0352 | C | OK Slavia Hradec Králové | 45:53 | + 18:16 |
31. | Hošková Kateřina | LTU0451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:32 | + 19:55 |
32. | Junková Anna | LTU0453 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:50 | + 21:13 |
33. | Stohanzlová Kristýna | LPU0356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:31 | + 21:54 |
34. | Kosinová Kristýna | SJC0453 | B | Sportcentrum Jičín | 55:44 | + 28:07 |
35. | Růžičková Eliška | SJC0452 | C | Sportcentrum Jičín | 59:42 | + 32:05 |
Hanušová Kateřina | VRL0455 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:08 | |
2. | Chrbolková Klára | LPU0454 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:36 | + 3:28 |
3. | Zamouřilová Anežka | PHK0354 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:11 | + 5:03 |
4. | Suchomelová Josefína | ZAM0451 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 45:25 | + 9:17 |
5. | Houdová Adéla | JIL0356 | C | OK Jilemnice | 46:40 | + 10:32 |
6. | Bergerová Veronika | STH0355 | C | SK Studenec | 47:10 | + 11:02 |
7. | Zajícová Radomíra | LPU0453 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:53 | + 18:45 |
8. | Vrábelová Hana | PHK0454 | C | OK 99 Hradec Králové | 76:59 | + 40:51 |
9. | Filipová Lucie | SRK0351 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 79:34 | + 43:26 |
Tichá Petra | VSPxxxx | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Kamila | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | 69:12 | 9447 | |
2. | Kosová Denisa | PHK9150 | E | OK 99 Hradec Králové | 69:28 | + 0:16 | 9317 |
3. | Štičková Anna | LLI9651 | E | TJ Loko Liberec | 69:45 | + 0:33 | 9185 |
4. | Mechlová Lenka | SHK9051 | E | OK Slavia Hradec Králové | 71:08 | + 1:56 | 8910 |
5. | Fenclová Marta | LPU7667 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 71:17 | + 2:05 | 8798 |
6. | Šístková Iveta | LPU8654 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 72:00 | + 2:48 | 8615 |
7. | Voborníková Alena | CTB9451 | R | SK OB Chotěboř | 74:40 | + 5:28 | 8184 |
8. | Bořánková Karolína | KAM9550 | R | OK Kamenice | 75:06 | + 5:54 | 8043 |
9. | Krafková Lucie | TUR8650 | E | OOB TJ Turnov | 75:21 | + 6:09 | 7925 |
10. | Matrasová Kateřina | CHT8353 | C | OOB SK Chrast | 78:03 | + 8:51 | 7506 |
11. | Kochová Nikola | TUR9358 | C | OOB TJ Turnov | 78:08 | + 8:56 | 7413 |
12. | Seeger Isabel | JPV9877 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 81:32 | + 12:20 | 6921 |
13. | Balcarová Jana | PHK8753 | C | OK 99 Hradec Králové | 81:50 | + 12:38 | 6808 |
14. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | R | SK Žabovřesky Brno | 83:56 | + 14:44 | 6483 |
15. | Seeger Mareike | JPV9888 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 86:28 | + 17:16 | 6113 |
16. | Metelková Taťána | PHK7250 | C | OK 99 Hradec Králové | 109:53 | + 40:41 | 3346 |
Novotná Markéta | PHK9451 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | ||
Procházková Marie | KAM9554 | E | OK Kamenice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 60:17 | 8963 | |
2. | Cych Weronika | PHK9696 | R | OK 99 Hradec Králové | 62:02 | + 1:45 | 8713 |
3. | Benešová Jana | CTB9452 | C | SK OB Chotěboř | 62:15 | + 1:58 | 8682 |
4. | Burdová Adéla | BOR9161 | C | OK Jiskra Nový Bor | 63:01 | + 2:44 | 8573 |
5. | Šiková Karolína | LPM9651 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 63:04 | + 2:47 | 8566 |
6. | Čechová Tereza | KAM9852 | A | OK Kamenice | 63:05 | + 2:48 | 8563 |
7. | Horová Pavla | LPU9457 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 63:55 | + 3:38 | 8444 |
8. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | E | OK Slavia Hradec Králové | 64:01 | + 3:44 | 8430 |
9. | Teplá Karolína | SHK9251 | R | OK Slavia Hradec Králové | 65:19 | + 5:02 | 8244 |
10. | Svobodová Barbora | TJN8952 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 65:54 | + 5:37 | 8161 |
11. | Vališová Martina | OSN9696 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 67:11 | + 6:54 | 7978 |
12. | Korpasová Tereza | TBM9898 | A | KOS TJ Tesla Brno | 67:28 | + 7:11 | 7937 |
13. | Procházková Klára | LPU9451 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 67:51 | + 7:34 | 7883 |
14. | Kostrzewska Justyna | 17P9853 | WKS Śląsk Wrocław | 68:34 | + 8:17 | ||
15. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | C | OK Slavia Hradec Králové | 68:57 | + 8:40 | 7725 |
16. | Randáková Helena | VRL7452 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 69:17 | + 9:00 | 7678 |
17. | Šiková Barbora | LPM9650 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 72:15 | + 11:58 | 7254 |
18. | Karochová Simona | DKP8853 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:00 | + 12:43 | 7147 |
19. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | C | SKOB Zlín | 73:50 | + 13:33 | 7028 |
20. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | R | SKOB Zlín | 74:39 | + 14:22 | 6911 |
21. | Panchártková Tereza | LTU8950 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 75:42 | + 15:25 | 6761 |
22. | Novotná Barbora | SHK8658 | C | OK Slavia Hradec Králové | 75:53 | + 15:36 | 6735 |
23. | Tesařová Marcela | LCE9450 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 76:13 | + 15:56 | 6688 |
24. | Zięba Emilia | 17P9850 | WKS Śląsk Wrocław | 77:34 | + 17:17 | ||
25. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | C | SK Praga | 79:35 | + 19:18 | 6207 |
26. | Ryantová Jana | DKP8660 | C | Oddíl OB Kotlářka | 80:46 | + 20:29 | 6038 |
27. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Žabovřesky Brno | 80:57 | + 20:40 | 6012 |
28. | Randíková Magdaléna | SOB8851 | C | SOBSA | 81:09 | + 20:52 | 5983 |
29. | Veljačiková Hana | PGP9756 | A | SK Praga | 82:20 | + 22:03 | 5814 |
30. | Mrštíková Květa | CHT8754 | C | OOB SK Chrast | 83:43 | + 23:26 | 5617 |
31. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 85:28 | + 25:11 | 5367 |
32. | Vývodová Jana | ASU9852 | A | Magnus Orienteering | 97:24 | + 37:07 | 3662 |
Kavánková Iva | TZL9753 | R | SKOB Zlín | DISK | 0 | ||
Wurzelová Hana | OSN8972 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | 0 | ||
Mądra Paulina | CHC9854 | C | K.O.B. Choceň | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Głowacz Julia | STE0050 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:11 | 7438 | |
2. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | R | SK Žabovřesky Brno | 54:13 | + 2:02 | 7164 |
3. | Mádlová Věra | ZBM8951 | C | SK Žabovřesky Brno | 54:31 | + 2:20 | 7123 |
4. | Janů Hana | KSU9393 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:39 | + 2:28 | 7105 |
5. | Lehárová Alžběta | LPU9456 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:49 | + 3:38 | 6948 |
6. | Kopáčková Iva | CHT8851 | C | OOB SK Chrast | 56:32 | + 4:21 | 6851 |
7. | Staňová Karolína | BOR9853 | A | OK Jiskra Nový Bor | 57:45 | + 5:34 | 6687 |
8. | Jirčáková Martina | LCE8951 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:01 | + 5:50 | 6651 |
9. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:14 | + 6:03 | 6622 |
10. | Setínková Eva | SJC8765 | C | Sportcentrum Jičín | 58:32 | + 6:21 | 6581 |
11. | Peterová Alena | DOB8953 | C | KOB Dobruška | 59:08 | + 6:57 | 6500 |
12. | Žaloudková Klára | LPU9461 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:08 | + 7:57 | 6365 |
13. | Ďoubalová Věra | DOB8751 | C | KOB Dobruška | 61:16 | + 9:05 | 6212 |
14. | Folbrechtová Šárka | BOR9051 | C | OK Jiskra Nový Bor | 61:38 | + 9:27 | 6162 |
15. | Nováková Lucie | BOR9854 | A | OK Jiskra Nový Bor | 61:56 | + 9:45 | 6122 |
16. | Tihonová Martina | PHK8651 | C | OK 99 Hradec Králové | 62:12 | + 10:01 | 6086 |
17. | Havlínová Zuzana | SCP8150 | C | OK Sparta Praha | 62:43 | + 10:32 | 6016 |
18. | Bolechová Anežka | LPU9051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 63:55 | + 11:44 | 5854 |
19. | Klusáková Barbora | DKP9157 | C | Oddíl OB Kotlářka | 64:24 | + 12:13 | 5789 |
20. | Kopecká Eliška | ASU9299 | C | Magnus Orienteering | 65:31 | + 13:20 | 5638 |
21. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 67:25 | + 15:14 | 5382 |
22. | Šákrová Michaela | BOR8850 | C | OK Jiskra Nový Bor | 67:39 | + 15:28 | 5350 |
23. | Andršová Jana | SRK8756 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 67:42 | + 15:31 | 5343 |
24. | Synková Petra | DOK7950 | C | OK Doksy | 68:22 | + 16:11 | 5253 |
25. | Procházková Monika | BSO9150 | C | KOB Baník Sokolov | 70:11 | + 18:00 | 5008 |
26. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk, z.s. | 71:38 | + 19:27 | 4812 |
27. | Záveská Anna | DOB8851 | C | KOB Dobruška | 71:43 | + 19:32 | 4801 |
28. | Končáková Klára | LCE9555 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 73:28 | + 21:17 | 4565 |
29. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 74:13 | + 22:02 | 4464 |
29. | Zeman Klára | DCE7950 | C | KOB Dobřichovice | 74:13 | + 22:02 | 4464 |
31. | Ježková Dominika | PGP9053 | C | SK Praga | 80:22 | + 28:11 | 3633 |
32. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 81:21 | + 29:10 | 3501 |
Štemberová Natálie | TJN9851 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíkova Tereza | UOL9950 | A | SOB Olomouc | 36:34 | 5937 | |
2. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | A | OK 99 Hradec Králové | 37:27 | + 0:53 | 5800 |
3. | Kopecká Anna | LPU9958 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 38:27 | + 1:53 | 5645 |
4. | Pekařová Jana | TUR0252 | A | OOB TJ Turnov | 38:51 | + 2:17 | 5584 |
5. | Kochová Anna | SJC0153 | A | Sportcentrum Jičín | 39:03 | + 2:29 | 5553 |
6. | Hepnerová Martina | SHK8152 | C | OK Slavia Hradec Králové | 39:57 | + 3:23 | 5414 |
7. | Sieglová Eliška | PGP9954 | A | SK Praga | 40:57 | + 4:23 | 5259 |
8. | Peterová Jana | LPU0057 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 41:40 | + 5:06 | 5148 |
9. | Firešová Markéta | ZBM9951 | A | SK Žabovřesky Brno | 41:46 | + 5:12 | 5133 |
10. | Opálková Martina | BBM0050 | A | BETA URSUS Orienteering | 42:27 | + 5:53 | 5027 |
11. | Thýnová Nikola | SHK0051 | A | OK Slavia Hradec Králové | 42:34 | + 6:00 | 5009 |
12. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 43:08 | + 6:34 | 4922 |
13. | Chrástová Tereza | STH0251 | A | SK Studenec | 43:30 | + 6:56 | 4865 |
14. | Kalenská Dominika | STH9958 | A | SK Studenec | 43:39 | + 7:05 | 4842 |
15. | Vandasová Adéla | PHK0255 | A | OK 99 Hradec Králové | 43:59 | + 7:25 | 4790 |
16. | Blažková Kateřina | SJH0252 | A | SJH Jindřichův Hradec | 44:25 | + 7:51 | 4723 |
17. | Waňková Martina | LPU9959 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 44:26 | + 7:52 | 4721 |
18. | Nechanická Klára | OSN0050 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 44:35 | + 8:01 | 4698 |
19. | Golová Tereza | VIC0162 | A | OB Vizovice | 44:40 | + 8:06 | 4685 |
19. | Holečková Petra | SHK0250 | A | OK Slavia Hradec Králové | 44:40 | + 8:06 | 4685 |
19. | Semrádová Jana | CHC9951 | A | K.O.B. Choceň | 44:40 | + 8:06 | 4685 |
22. | Rydlová Adéla | TJN0151 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 44:55 | + 8:21 | 4646 |
23. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | A | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 44:59 | + 8:25 | 4636 |
24. | Bejvlová Karolína | PGP0256 | A | SK Praga | 45:16 | + 8:42 | 4592 |
25. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:22 | + 8:48 | 4576 |
26. | Janoušková Lucie | BOR9954 | A | OK Jiskra Nový Bor | 45:47 | + 9:13 | 4512 |
27. | Vejražková Róza | SJC0151 | A | Sportcentrum Jičín | 45:50 | + 9:16 | 4504 |
28. | Větříčková Andrea | SHK9951 | A | OK Slavia Hradec Králové | 46:09 | + 9:35 | 4455 |
29. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | A | OOB TJ Turnov | 46:14 | + 9:40 | 4443 |
30. | Šklíbová Míša | TJN0153 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 46:19 | + 9:45 | 4430 |
31. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | A | K.O.B. Choceň | 46:27 | + 9:53 | 4409 |
32. | Matějková Barbora | SJC0156 | A | Sportcentrum Jičín | 46:34 | + 10:00 | 4391 |
33. | Mianowska Julia | STE0151 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:42 | + 10:08 | 4370 |
34. | Nechutová Aneta | SJI9950 | A | OK Jihlava | 46:53 | + 10:19 | 4342 |
35. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | A | Sportcentrum Jičín | 46:55 | + 10:21 | 4337 |
36. | Šmelíková Dorota | LCE0260 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:00 | + 10:26 | 4324 |
37. | Thořová Markéta | TUR9952 | B | OOB TJ Turnov | 47:05 | + 10:31 | 4311 |
38. | Čechová Klára | AOP9951 | A | Orientační Běh Opava | 47:16 | + 10:42 | 4283 |
39. | Raudkepp Emily | 24E9851 | Värska OK Peko | 47:24 | + 10:50 | ||
40. | Nedomlelová Lucie | TJN0256 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 47:32 | + 10:58 | 4242 |
41. | Tokárová Regina | VPM0151 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 47:36 | + 11:02 | 4231 |
42. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | A | K.O.B. Choceň | 47:41 | + 11:07 | 4218 |
43. | Černá Kateřina | VPM0250 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 47:42 | + 11:08 | 4216 |
43. | Martanová Elin | VLI0252 | A | Slavia Liberec orienteering | 47:42 | + 11:08 | 4216 |
45. | Marková Ema | STE0252 | A | SK SKI-OB Šternberk | 47:58 | + 11:24 | 4175 |
46. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | A | KOS TJ Tesla Brno | 48:01 | + 11:27 | 4167 |
47. | Foltýnová Eva | SJI0051 | A | OK Jihlava | 48:07 | + 11:33 | 4151 |
48. | Korpasová Lucie | TBM0151 | A | KOS TJ Tesla Brno | 48:19 | + 11:45 | 4121 |
49. | Kubíčková Jana | PHK9999 | A | OK 99 Hradec Králové | 48:30 | + 11:56 | 4092 |
50. | Dolejší Kateřina | STB0199 | A | TJ Stadion Nový Bor | 48:33 | + 11:59 | 4084 |
51. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 48:34 | + 12:00 | 4082 |
52. | Hájková Eliška | KAM9851 | A | OK Kamenice | 48:58 | + 12:24 | 4020 |
53. | Borovičková Valerie | LPU0054 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 50:30 | + 13:56 | 3783 |
54. | Petrová Daniela | LPU8454 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:53 | + 14:19 | 3724 |
55. | Kovářová Anna | CET7552 | C | TJ Loko Česká Třebová | 50:54 | + 14:20 | 3721 |
56. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | A | K.O.B. Choceň | 51:21 | + 14:47 | 3652 |
57. | Kodytková Denisa | SHK0252 | B | OK Slavia Hradec Králové | 51:26 | + 14:52 | 3639 |
58. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | A | SKOB Zlín | 51:37 | + 15:03 | 3611 |
59. | Deptulska Maria | 1CP0050 | UKS Siódemka Rumia | 51:48 | + 15:14 | ||
60. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | B | Sportcentrum Jičín | 52:21 | + 15:47 | 3497 |
61. | Smutná Pavla | VAM8651 | C | OOB Vamberk | 52:31 | + 15:57 | 3471 |
62. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | A | OB Říčany | 52:57 | + 16:23 | 3404 |
63. | Starková Terezie | CHT0251 | B | OOB SK Chrast | 53:04 | + 16:30 | 3386 |
64. | Polanská Nelly | PZR0152 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 53:22 | + 16:48 | 3340 |
65. | Kovářová Jana | CET0251 | B | TJ Loko Česká Třebová | 54:16 | + 17:42 | 3201 |
66. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | A | SK Žabovřesky Brno | 54:30 | + 17:56 | 3165 |
67. | Linková Lucie | TJN0257 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 54:52 | + 18:18 | 3108 |
68. | Hrnčířová Magda | STH0051 | B | SK Studenec | 55:22 | + 18:48 | 3031 |
69. | Janků Anna | SJC0252 | A | Sportcentrum Jičín | 55:35 | + 19:01 | 2997 |
70. | Škodová Šárka | LTU8951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:47 | + 19:13 | 2967 |
71. | Škáchová Magdalena | KAM0151 | A | OK Kamenice | 56:00 | + 19:26 | 2933 |
71. | Němečková Hana | VSP9051 | C | USK Praha | 56:00 | + 19:26 | 2933 |
73. | Kejmarová Jana | STH0152 | B | SK Studenec | 56:24 | + 19:50 | 2871 |
74. | Bednaříková Sára | LCE0252 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:38 | + 20:04 | 2835 |
75. | Zrníková Adéla | OSN0099 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 56:50 | + 20:16 | 2804 |
76. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 57:13 | + 20:39 | 2745 |
77. | Venclová Veronika | ZAM8251 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 57:21 | + 20:47 | 2724 |
78. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:41 | + 21:07 | 2673 |
79. | Linnus Mari | 24E0150 | Värska OK Peko | 58:16 | + 21:42 | ||
80. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | A | Nejdek Orienteering | 58:38 | + 22:04 | 2526 |
81. | Grundmanová Lenka | CHC8651 | C | K.O.B. Choceň | 58:52 | + 22:18 | 2490 |
82. | Jeřábková Nina | BOR0151 | B | OK Jiskra Nový Bor | 59:25 | + 22:51 | 2405 |
83. | Škorpíková Barbora | LPU0060 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:30 | + 22:56 | 2392 |
84. | Skalická Karolína | ZAM9652 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 59:32 | + 22:58 | 2387 |
85. | Doubková Emma | PGP0154 | C | SK Praga | 59:41 | + 23:07 | 2364 |
86. | Procházková Michaela | LPU8960 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:12 | + 23:38 | 2284 |
87. | Pachelová Anna | ZAM0053 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 60:58 | + 24:24 | 2165 |
88. | Greschnerová Tereza | ASU0299 | B | Magnus Orienteering | 61:07 | + 24:33 | 2142 |
89. | Kameníková Andrea | BOR9751 | B | OK Jiskra Nový Bor | 61:14 | + 24:40 | 2124 |
90. | Matušincová Lucie | PHK8152 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:29 | + 24:55 | 2086 |
91. | Hrabošová Magdalena | ASU0099 | A | Magnus Orienteering | 61:34 | + 25:00 | 2073 |
92. | Procházková Tereza | ZAM0054 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 62:54 | + 26:20 | 1867 |
93. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 63:06 | + 26:32 | 1836 |
94. | Dušková Pavla | KOR9050 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 63:16 | + 26:42 | 1810 |
95. | Hejtmánková Kateřina | TAP8462 | C | KOB TRETRA Praha | 63:40 | + 27:06 | 1748 |
96. | Mądra Magdalena | 17P9950 | WKS Śląsk Wrocław | 63:41 | + 27:07 | ||
97. | Šritrová Lenka | TUR0250 | B | OOB TJ Turnov | 63:42 | + 27:08 | 1743 |
98. | Brabencová Alena | SOB7150 | C | SOBSA | 64:40 | + 28:06 | 1594 |
99. | Stará Tereza | VRL0051 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:02 | + 31:28 | 1073 |
100. | Pišová Barbora | LCE0251 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 68:49 | + 32:15 | 952 |
101. | Dočkalová Klára | SJI0250 | B | OK Jihlava | 68:52 | + 32:18 | 944 |
102. | Klapalová Hana | VAM8850 | C | OOB Vamberk | 69:27 | + 32:53 | 854 |
103. | Botiková Daniela | LCE9158 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 69:42 | + 33:08 | 816 |
104. | Šiffelová Lenka | ZAM8452 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 71:02 | + 34:28 | 610 |
105. | Koutná Kateřina | PHK9351 | C | OK 99 Hradec Králové | 74:30 | + 37:56 | 74 |
106. | Randáková Alžběta | VRL0252 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 77:26 | + 40:52 | 0 |
107. | Rochlová Kateřina | SRK8751 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 78:50 | + 42:16 | 0 |
108. | Trdá Lucie | 69X8651 | HO Humanita | 79:25 | + 42:51 | ||
109. | Tomaidesová Adéla Anna | PGP0255 | C | SK Praga | 80:04 | + 43:30 | 0 |
110. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | B | SK Žabovřesky Brno | 83:23 | + 46:49 | 0 |
111. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 87:54 | + 51:20 | 0 |
112. | Juračková Zuzana | LPU8551 | OK Lokomotiva Pardubice | 89:04 | + 52:30 | ||
113. | Cych Agnieszka | PHK9966 | A | OK 99 Hradec Králové | 89:17 | + 52:43 | 0 |
114. | Horká Anežka | SHK0152 | C | OK Slavia Hradec Králové | 89:57 | + 53:23 | 0 |
Nagyová Kateřina | TJN0452 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK | 0 | ||
Klimplová Zuzana | LPU8151 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stolinová Lenka | DOB8158 | C | KOB Dobruška | 52:32 | |
2. | Křivdová Lenka | CHC7251 | C | K.O.B. Choceň | 53:34 | + 1:02 |
3. | Vandasová Markéta | VAM7250 | C | OOB Vamberk | 54:01 | + 1:29 |
4. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SOB Olomouc | 54:37 | + 2:05 |
5. | Havrdová Renata | SJC7756 | C | Sportcentrum Jičín | 55:26 | + 2:54 |
6. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 55:39 | + 3:07 |
7. | Smutná Jana | VAM6251 | C | OOB Vamberk | 55:59 | + 3:27 |
8. | Grycová Petra | TBM7467 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:17 | + 3:45 |
9. | Knapová Iva | LPU6052 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:29 | + 3:57 |
10. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:36 | + 6:04 |
11. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 61:31 | + 8:59 |
12. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 61:33 | + 9:01 |
13. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 61:56 | + 9:24 |
14. | Čečková Martina | SHK7753 | C | OK Slavia Hradec Králové | 62:08 | + 9:36 |
15. | Suchá Eva | SHK7851 | C | OK Slavia Hradec Králové | 62:09 | + 9:37 |
16. | Štěpánová Dita | DOB7956 | C | KOB Dobruška | 63:15 | + 10:43 |
17. | Haasová Renata | LPU7960 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 64:34 | + 12:02 |
18. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | C | OK Jilemnice | 64:35 | + 12:03 |
19. | Škáchová Petra | KAM7054 | C | OK Kamenice | 64:56 | + 12:24 |
20. | Hájková Ludmila | CET7554 | C | TJ Loko Česká Třebová | 65:03 | + 12:31 |
21. | Švecová Iva | CHT7151 | C | OOB SK Chrast | 66:18 | + 13:46 |
22. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 66:36 | + 14:04 |
23. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 66:42 | + 14:10 |
24. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 66:49 | + 14:17 |
25. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 66:50 | + 14:18 |
26. | Sršňová Kateřina | VAM8150 | C | OOB Vamberk | 67:43 | + 15:11 |
27. | Holasová Šarka | AOP7853 | C | Orientační Běh Opava | 68:09 | + 15:37 |
28. | Karlová Kateřina | JIL7553 | C | OK Jilemnice | 68:16 | + 15:44 |
29. | Mrskočová Dana | LPU7356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 69:08 | + 16:36 |
30. | Čivrná Karolína | VRL7355 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:21 | + 17:49 |
31. | Nechanická Daniela | OSN7557 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 71:17 | + 18:45 |
32. | Dolejší Lenka | STB7499 | C | TJ Stadion Nový Bor | 71:52 | + 19:20 |
33. | Štreglová Andrea | VRL7552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:26 | + 20:54 |
34. | Waňková Dita | LPU7158 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 76:47 | + 24:15 |
35. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 77:12 | + 24:40 |
36. | Izáková Ivana | EKP7453 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 78:08 | + 25:36 |
37. | Smith Lucie | VRL7353 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 79:45 | + 27:13 |
38. | Tomandlová Radka | 5IX7550 | NOK HoRa | 92:01 | + 39:29 | |
39. | Pilná Libuše | VRL7153 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 99:24 | + 46:52 |
Gornicka-Antonowicz Anna | 28P6850 | UNTS Warszawa | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valentová Zuzana | LPU7853 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:15 | |
2. | Posoldová Eva | SJC7957 | C | Sportcentrum Jičín | 43:37 | + 2:22 |
3. | Rusinová Alena | BRU7152 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 44:24 | + 3:09 |
4. | Petrásová Simona | LPU7556 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:08 | + 5:53 |
5. | Šišmová Hana | TYN6850 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 49:50 | + 8:35 |
6. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | C | K.O.B. Choceň | 49:53 | + 8:38 |
7. | Janků Radka | SJC7353 | C | Sportcentrum Jičín | 49:57 | + 8:42 |
8. | Ježková Dana | SNA7850 | C | TJ START Náchod | 50:10 | + 8:55 |
9. | Cipryánová Alena | BZP7850 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 50:24 | + 9:09 |
10. | Rykalová Jitka | VAM7251 | C | OOB Vamberk | 50:26 | + 9:11 |
11. | Janelová Len | 33Z7451 | Neregistrovaní - Janelová | 50:32 | + 9:17 | |
12. | Loukotová Andrea | HOR7350 | C | TJ Jiskra Hořice | 50:42 | + 9:27 |
13. | Mianowska Dorota | 28P7450 | UNTS Warszawa | 52:13 | + 10:58 | |
14. | Tichá Kateřina | KOR7550 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 52:57 | + 11:42 |
15. | Besedová Petra | PHK7654 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:12 | + 11:57 |
16. | Kadaňová Barbora | LPU8253 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:30 | + 12:15 |
17. | Kašparová Eva | LPU7854 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:47 | + 12:32 |
18. | Dvořáková Zuzana | LPU7559 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:07 | + 12:52 |
19. | Moskvová Jitka | ZLH7551 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 54:29 | + 13:14 |
20. | Mácová Martina | 81C0050 | Cirkus Čakovice | 54:40 | + 13:25 | |
21. | Linková Eva | STH7753 | C | SK Studenec | 55:10 | + 13:55 |
22. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:18 | + 15:03 |
23. | Junková Petra | STH7451 | C | SK Studenec | 56:24 | + 15:09 |
24. | Müllerová Marie | KOR7650 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 56:52 | + 15:37 |
25. | Krunčíková Iva | SHK7751 | C | OK Slavia Hradec Králové | 57:07 | + 15:52 |
26. | Binarová Jitka | UOL7751 | C | SOB Olomouc | 57:14 | + 15:59 |
27. | Hladká Petra | KOR7950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 57:46 | + 16:31 |
28. | Hrnčířová Lenka | STH7251 | C | SK Studenec | 58:02 | + 16:47 |
29. | Hančová Alice | VRL7052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:22 | + 17:07 |
30. | Šedivá Petra | NPA7751 | C | SK LOB Nová Paka | 59:14 | + 17:59 |
31. | Černá Petra | ALB7450 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 59:30 | + 18:15 |
32. | Sedláčková Petra | KOR7451 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 60:24 | + 19:09 |
33. | Licková Dana | LTU7350 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 61:49 | + 20:34 |
34. | Valachová Jana | LPU6654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 61:57 | + 20:42 |
35. | Langrová Lenka | KOR7450 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 63:59 | + 22:44 |
36. | Stará Petra | VRL7354 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:22 | + 24:07 |
37. | Kašparová Eva | TYN7452 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 65:24 | + 24:09 |
38. | Kodytková Karolína | SHK7750 | C | OK Slavia Hradec Králové | 66:18 | + 25:03 |
39. | Nitsch Joanna | 28P7301 | UNTS Warszawa | 68:22 | + 27:07 | |
40. | Nováková Martina | PDY7350 | C | Běhej Poděbrady | 75:51 | + 34:36 |
41. | Tichá Elena | LPU8258 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 76:43 | + 35:28 |
42. | Rybínová Iva | KOR7551 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 79:01 | + 37:46 |
43. | Jelínková Hana | CTB8152 | C | SK OB Chotěboř | 108:04 | + 66:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wolek Ewa | 28P6802 | UNTS Warszawa | 41:23 | ||
2. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 42:30 | + 1:07 |
3. | Koberová Lenka | LPU6954 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:24 | + 3:01 |
4. | Horáková Jindra | LPU6854 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:20 | + 3:57 |
5. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 45:39 | + 4:16 |
6. | Klapalová Jana | VAM6451 | C | OOB Vamberk | 46:02 | + 4:39 |
7. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 46:38 | + 5:15 |
8. | Novotná Neyrinck Markéta | VSP7051 | C | USK Praha | 48:37 | + 7:14 |
9. | Zalabová Martina | SJC6657 | C | Sportcentrum Jičín | 48:56 | + 7:33 |
10. | Novotná Ivana | PHK6354 | C | OK 99 Hradec Králové | 49:30 | + 8:07 |
11. | Pipková Táňa | LPU7156 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:28 | + 9:05 |
12. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 50:39 | + 9:16 |
13. | Janečková Veronika | SOB7151 | C | SOBSA | 51:47 | + 10:24 |
14. | Julínková Dana | LPU6555 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:14 | + 14:51 |
15. | Mádlová Iva | SHK6351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 56:25 | + 15:02 |
16. | Lazáková Šárka | LTU6952 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:39 | + 16:16 |
17. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 58:40 | + 17:17 |
18. | Bendáková Jitka | LTU6951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:49 | + 17:26 |
19. | Hindráková Martina | LTU6451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:59 | + 17:36 |
20. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 60:25 | + 19:02 |
21. | Nechutová Alena | PZR6969 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 61:56 | + 20:33 |
22. | Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | 64:23 | + 23:00 |
23. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 65:19 | + 23:56 |
24. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 70:47 | + 29:24 |
25. | Kokrdová Věra | PHK6450 | C | OK 99 Hradec Králové | 80:06 | + 38:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veverková Yveta | VAM6452 | C | OOB Vamberk | 41:51 | |
2. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:18 | + 0:27 |
3. | Bienová Věra | SJC5752 | C | Sportcentrum Jičín | 43:31 | + 1:40 |
4. | Dohnálková Jana | SHK7252 | C | OK Slavia Hradec Králové | 44:44 | + 2:53 |
5. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 45:14 | + 3:23 |
6. | Nožková Dagmar | ZAM6251 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 46:12 | + 4:21 |
7. | Semrádová Jitka | CHC6651 | C | K.O.B. Choceň | 47:42 | + 5:51 |
8. | Čermáková Šárka | 5XC6950 | SK Nepoměřice | 48:24 | + 6:33 | |
9. | Roudná Eva | LPU6554 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:56 | + 7:05 |
10. | Lockerová Milena | SRK7251 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 49:32 | + 7:41 |
11. | Zákravská Hana | SNA6451 | C | TJ START Náchod | 52:32 | + 10:41 |
12. | Kalousová Dana | ZAM5951 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 53:19 | + 11:28 |
13. | Fenclová Markéta | LPU7155 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:36 | + 13:45 |
14. | Prázová Kamila | SRK7151 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:54 | + 14:03 |
15. | Žandová Hana | CTB7052 | C | SK OB Chotěboř | 56:27 | + 14:36 |
16. | Choutková Lenka | SOB6350 | C | SOBSA | 59:06 | + 17:15 |
17. | Remešová Alena | DOB6150 | C | KOB Dobruška | 60:15 | + 18:24 |
18. | Krunková Bohuslava | SNA7053 | C | TJ START Náchod | 63:02 | + 21:11 |
19. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 63:37 | + 21:46 |
20. | Macháčková Jana | SHK6450 | C | OK Slavia Hradec Králové | 69:35 | + 27:44 |
21. | Procingerová Ilona | VRL7053 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 79:39 | + 37:48 |
Procházková Alexandra | VLI7051 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:51 | |
2. | Hepnerová Dagmar | SHK5451 | C | OK Slavia Hradec Králové | 39:34 | + 2:43 |
3. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:31 | + 4:40 |
4. | Hušková Eva | NPA5754 | C | SK LOB Nová Paka | 43:49 | + 6:58 |
5. | Langrová Eva | SNA5351 | C | TJ START Náchod | 44:04 | + 7:13 |
6. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 44:05 | + 7:14 |
7. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:34 | + 9:43 |
8. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:53 | + 10:02 |
9. | Fejlková Alice | SHK5351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 47:04 | + 10:13 |
10. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 47:52 | + 11:01 |
11. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | C | OK Jilemnice | 48:55 | + 12:04 |
12. | Bláhová Luba | SHK5852 | C | OK Slavia Hradec Králové | 49:52 | + 13:01 |
13. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | C | SK LOB Nová Paka | 50:19 | + 13:28 |
14. | Tichá Jiřina | DOB6050 | C | KOB Dobruška | 52:28 | + 15:37 |
15. | Šabatková Zdena | SHK5652 | C | OK Slavia Hradec Králové | 54:14 | + 17:23 |
16. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 55:50 | + 18:59 |
17. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | C | KOB TRETRA Praha | 56:10 | + 19:19 |
18. | Svobodová Hana | SMB5951 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 57:07 | + 20:16 |
19. | Klimplová Alena | LPU5551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 58:23 | + 21:32 |
20. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 58:58 | + 22:07 |
21. | Filipová Dagmar | OK Slavia Hradec Králové | 59:37 | + 22:46 | ||
22. | Nováková Jana | NPA5552 | C | SK LOB Nová Paka | 62:50 | + 25:59 |
23. | Šilerová Zdena | KNC5750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 64:30 | + 27:39 |
24. | Orálková Libuše | TTR5351 | C | OOB Třebíč | 66:14 | + 29:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 36:42 | |
2. | Martincová Helena | ZAM5051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 40:55 | + 4:13 |
3. | Kubíková Květa | LPU4752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:32 | + 6:50 |
4. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:09 | + 7:27 |
5. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 47:29 | + 10:47 |
6. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:33 | + 15:51 |
7. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | C | OK Sparta Praha | 56:42 | + 20:00 |
8. | Ehlová Iva | SRK3951 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 63:57 | + 27:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Junek Matouš | STH0801 | C | SK Studenec | 18:08 | |
2. | Kujal Josef | PHK0703 | C | OK 99 Hradec Králové | 22:23 | + 4:15 |
3. | Zídek Filip | PHK0706 | C | OK 99 Hradec Králové | 23:01 | + 4:53 |
4. | Rémiš Šimon | SHK0801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 23:39 | + 5:31 |
5. | Pešek Ondřej | SJC0802 | C | Sportcentrum Jičín | 23:49 | + 5:41 |
6. | Štembera Vítek | TJN0801 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 24:41 | + 6:33 |
7. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Orientační Běh Opava | 26:02 | + 7:54 |
8. | Matušinec Jakub | PHK0802 | C | OK 99 Hradec Králové | 26:09 | + 8:01 |
9. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | C | OK Slavia Hradec Králové | 28:26 | + 10:18 |
10. | Schejbal Filip | LPU0711 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:16 | + 11:08 |
11. | Šedivý Josef | NPA0802 | C | SK LOB Nová Paka | 29:54 | + 11:46 |
12. | Vanický Viktor | KOR0803 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 31:50 | + 13:42 |
13. | Kadaně Matěj | LPU1001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:17 | + 18:09 |
14. | Čečka Matěj | SHK0901 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:00 | + 18:52 |
15. | Veljačik Jonáš | SCP0800 | C | OK Sparta Praha | 37:49 | + 19:41 |
16. | Stehlík Vojtěch | LPU0840 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:16 | + 20:08 | |
17. | Vondra Matěj | LTU0702 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:40 | + 20:32 |
18. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:20 | + 21:12 |
19. | Držka Filip | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 39:43 | + 21:35 | |
20. | Šípek Daniel | LPU0806 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:54 | + 25:46 |
21. | Schejbal Matyáš | LPU0710 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:28 | + 28:20 |
22. | Vlach Antonín | SJC0903 | C | Sportcentrum Jičín | 48:18 | + 30:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Tomáš | PHK0801 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:47 | |
2. | Ticháček Jakub | SJC0704 | C | Sportcentrum Jičín | 19:46 | + 1:59 |
3. | Kopecký Matyáš | SJC0702 | C | Sportcentrum Jičín | 22:09 | + 4:22 |
4. | Pavelec Michal | NPA0801 | C | SK LOB Nová Paka | 24:18 | + 6:31 |
5. | Hanák Matěj | LTU0701 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 24:34 | + 6:47 |
6. | Rod Matyáš | VSP0803 | C | USK Praha | 26:55 | + 9:08 |
7. | Švorc Petr | SJC0700 | C | Sportcentrum Jičín | 27:26 | + 9:39 |
8. | Vaníček Jan | SJC0705 | C | Sportcentrum Jičín | 27:57 | + 10:10 |
9. | Kurka Antonín | SHK0700 | C | OK Slavia Hradec Králové | 28:19 | + 10:32 |
10. | Horák Filip | PHK0701 | C | OK 99 Hradec Králové | 28:31 | + 10:44 |
11. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 28:32 | + 10:45 |
12. | Frosch Vítek | LPU0801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:57 | + 12:10 |
13. | Hladký Matěj | KOR0700 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 30:20 | + 12:33 |
14. | Kadaně Marek | LPU0703 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:03 | + 16:16 |
15. | Ježek Martin | LPU0701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:02 | + 17:15 |
16. | Vrábel Štěpán | PHK0705 | C | OK 99 Hradec Králové | 36:12 | + 18:25 |
17. | Karásek Šimon | SJC0804 | C | Sportcentrum Jičín | 37:24 | + 19:37 |
18. | Pachel Jiří | ZAM0801 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 37:52 | + 20:05 |
19. | Hladký Radovan | KOR0900 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 41:08 | + 23:21 |
20. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 44:24 | + 26:37 |
21. | Marek Bořivoj | KOR0701 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 44:47 | + 27:00 |
22. | Haken Miroslav | SJC0703 | C | Sportcentrum Jičín | 46:34 | + 28:47 |
23. | Beneda Vojtěch | SHK0703 | C | OK Slavia Hradec Králové | 46:54 | + 29:07 |
24. | Škorpil Marek | HOR0900 | C | TJ Jiskra Hořice | 49:58 | + 32:11 |
25. | Vanka Matouš | OKP0701 | C | SK OK 24 Praha | 54:09 | + 36:22 |
26. | Kunt Martin | ZAM0701 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 58:15 | + 40:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kurz Ondřej | VPM0503 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 29:36 | |
2. | Antonowicz Jan | STE0503 | C | SK SKI-OB Šternberk | 31:20 | + 1:44 |
3. | Šeps Daniel | SRK0504 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:12 | + 5:36 |
4. | Pompach Lukáš | PHK0500 | B | OK 99 Hradec Králové | 36:11 | + 6:35 |
5. | Hanuš Filip | VRL0604 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:09 | + 11:33 |
6. | Novotný Lukáš | PHK0505 | B | OK 99 Hradec Králové | 41:42 | + 12:06 |
7. | Čivrný Jan | VRL0501 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:54 | + 12:18 |
8. | Šípek Ondřej | LPU0505 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 43:08 | + 13:32 |
9. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | B | SK Praga | 43:12 | + 13:36 |
10. | Janků Štěpán | SJC0501 | B | Sportcentrum Jičín | 44:46 | + 15:10 |
11. | Votoček Michal | JIL0601 | C | OK Jilemnice | 46:00 | + 16:24 |
12. | Málek David | PHK0504 | B | OK 99 Hradec Králové | 47:23 | + 17:47 |
13. | Štichhauer Adam | LPU0603 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:51 | + 19:15 |
14. | Stohanzl Patrik | LPU0510 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:21 | + 21:45 |
15. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:12 | + 22:36 |
16. | Čermák Martin | PHK0502 | C | OK 99 Hradec Králové | 52:18 | + 22:42 |
17. | Lazák Jan | LTU0500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 53:02 | + 23:26 |
18. | Dlabola Jakub | SJC0602 | C | Sportcentrum Jičín | 54:01 | + 24:25 |
19. | Hájek Dominik | CET0601 | C | TJ Loko Česká Třebová | 54:33 | + 24:57 |
20. | Pavelec Matěj | NPA0501 | B | SK LOB Nová Paka | 54:46 | + 25:10 |
21. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | C | OK Slavia Hradec Králové | 55:47 | + 26:11 |
22. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 63:01 | + 33:25 |
23. | Severa Lukáš | PHK0603 | C | OK 99 Hradec Králové | 74:24 | + 44:48 |
24. | Sádovský Jáchym | LPU0508 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 76:08 | + 46:32 |
25. | Krejčí Martin | KOR0600 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 86:12 | + 56:36 |
26. | Novotný Kamil | SJC0600 | C | Sportcentrum Jičín | 99:51 | + 70:15 |
27. | Vlach František | SJC0603 | C | Sportcentrum Jičín | 103:36 | + 74:00 |
Střelba Antonín | PGP0605 | C | SK Praga | DISK | ||
Kokrda Adam | PHK0503 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvořák Jakub | BBM0502 | C | BETA URSUS Orienteering | 28:57 | |
2. | Hiller Vojtěch | ZAM0501 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 29:39 | + 0:42 |
3. | Dvořák Vojtěch | LPU0506 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:56 | + 5:59 |
4. | Čihák Jan | HOR0601 | C | TJ Jiskra Hořice | 39:17 | + 10:20 |
5. | Morávek Martin | SRK0503 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 39:52 | + 10:55 |
6. | Kovář Radim | CET0501 | C | TJ Loko Česká Třebová | 40:08 | + 11:11 |
7. | Jiřička Martin | STH0503 | C | SK Studenec | 44:49 | + 15:52 |
8. | Bečka Bartoloměj | ZAM0503 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 46:37 | + 17:40 |
9. | Sedláček David | KOR0502 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 47:43 | + 18:46 |
10. | Horáček Dominik | STH0600 | C | SK Studenec | 49:32 | + 20:35 |
11. | Hostinský Matěj | LPU0604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 65:28 | + 36:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šauli Filip | VPM0301 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 36:44 | |
2. | Tokár Radim | VPM0300 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 37:00 | + 0:16 |
3. | Gajda Martin | KAM0405 | A | OK Kamenice | 38:03 | + 1:19 |
4. | Kožina Štěpán | PGP0300 | B | SK Praga | 38:14 | + 1:30 |
5. | Štregl Matyáš | VRL0301 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:48 | + 3:04 |
6. | Milán Jakub | TBM0411 | A | KOS TJ Tesla Brno | 40:16 | + 3:32 |
7. | Kabát Martin | PGP0408 | B | SK Praga | 40:42 | + 3:58 |
8. | Waněk Hubert | LPU0309 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 41:36 | + 4:52 |
9. | Krpata Michal | LPU0403 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 41:40 | + 4:56 |
10. | Škácha Vít | KAM0309 | B | OK Kamenice | 41:41 | + 4:57 |
11. | Flegl Martin | SRK0300 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 42:59 | + 6:15 |
12. | Haas Filip | LPU0401 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 43:04 | + 6:20 |
13. | Čtrnáct František | PGP0401 | B | SK Praga | 43:48 | + 7:04 |
14. | Neumann Matěj | PHK0400 | B | OK 99 Hradec Králové | 43:56 | + 7:12 |
15. | Tichý Lubomír | SHK0303 | B | OK Slavia Hradec Králové | 44:48 | + 8:04 |
16. | Rusin Vojtěch | BRU0301 | B | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 44:49 | + 8:05 |
17. | Kolář Matyáš | PGP0304 | B | SK Praga | 46:09 | + 9:25 |
18. | Peterka Jakub | LLI0404 | A | TJ Loko Liberec | 46:11 | + 9:27 |
19. | Novák Adam | LPU0320 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 46:59 | + 10:15 |
20. | Fábera David | SHK0305 | A | OK Slavia Hradec Králové | 47:20 | + 10:36 |
21. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 47:38 | + 10:54 |
22. | Novák Stanislav | NPA0404 | B | SK LOB Nová Paka | 47:58 | + 11:14 |
23. | Černík Adam | SHK0404 | B | OK Slavia Hradec Králové | 48:05 | + 11:21 |
24. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 48:20 | + 11:36 |
25. | Gryc Ondřej | TBM0406 | B | KOS TJ Tesla Brno | 49:06 | + 12:22 |
26. | Choutka Matěj | NPA0402 | B | SK LOB Nová Paka | 49:29 | + 12:45 |
27. | Procinger Jakub | VRL0305 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:49 | + 13:05 |
28. | Kodytek Adam | SHK0402 | B | OK Slavia Hradec Králové | 50:00 | + 13:16 |
29. | Kolátor Vojtěch | HOR0402 | C | TJ Jiskra Hořice | 50:50 | + 14:06 |
30. | Šitina Tomáš | LTU0300 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 53:01 | + 16:17 |
31. | Kolář Šimon | SHK0405 | B | OK Slavia Hradec Králové | 53:19 | + 16:35 |
32. | Beneš Jindřich | KON0404 | B | KOB Konice | 53:27 | + 16:43 |
33. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | C | SJH Jindřichův Hradec | 54:20 | + 17:36 |
34. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | B | OK Slavia Hradec Králové | 54:38 | + 17:54 |
35. | Typlt Tomáš | NPA0406 | B | SK LOB Nová Paka | 55:01 | + 18:17 |
36. | Fencl Jáchym | LPU0301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:29 | + 22:45 |
37. | Tměj Adam | SJC0407 | C | Sportcentrum Jičín | 59:54 | + 23:10 |
38. | Filsak Rafael | SJC0301 | C | Sportcentrum Jičín | 61:22 | + 24:38 |
39. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 64:43 | + 27:59 |
40. | Růžička Jan | SJC0406 | B | Sportcentrum Jičín | 65:54 | + 29:10 |
41. | Kunt Stanislav | ZAM0401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 66:01 | + 29:17 |
42. | Šedivka Pavel | LTU0401 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 66:54 | + 30:10 |
43. | Tesař Zdeněk | SJC0401 | B | Sportcentrum Jičín | 67:15 | + 30:31 |
44. | Fajfer Filip | NPA0401 | B | SK LOB Nová Paka | 79:59 | + 43:15 |
45. | Jaromír Jelínek | 8RC0600 | BZP | 90:36 | + 53:52 | |
46. | Juška Jiří | LPU0304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 101:34 | + 64:50 |
Kokrda Vojtěch | PHK0402 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Langr Jakub | KOR0401 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 35:57 | |
2. | Kaška Jan | ZAM0301 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 48:28 | + 12:31 |
3. | Dvořáček Filip | LPU0420 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:28 | + 13:31 |
4. | Marhold Stanislav | CHC0402 | C | K.O.B. Choceň | 50:14 | + 14:17 |
5. | Tuček Jakub | SJC0405 | C | Sportcentrum Jičín | 52:04 | + 16:07 |
6. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:35 | + 18:38 |
7. | Holman Antonín | HOR0405 | C | TJ Jiskra Hořice | 55:18 | + 19:21 |
8. | Müller Matěj | KOR0302 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 60:12 | + 24:15 |
9. | Hájek Matěj | VRL0402 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:47 | + 32:50 |
10. | Beneš Robin | KOR0301 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 85:49 | + 49:52 |
11. | Ježek Vojtěch | LPU0408 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 95:12 | + 59:15 |
Schneidewind Richard | HOR0404 | C | TJ Jiskra Hořice | DISK | ||
Hladký Filip | KOR0300 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Král Vojtěch | SSU8841 | E | SK Severka Šumperk, z.s. | 83:19 | 9308 | |
2. | Semík Ondřej | KAM9401 | E | OK Kamenice | 83:28 | + 0:09 | 9249 |
3. | Kamenický Matěj | LPU9036 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 86:49 | + 3:30 | 8845 |
4. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 87:43 | + 4:24 | 8707 |
5. | Valeš Jiří | LPM9502 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 87:46 | + 4:27 | 8660 |
6. | Remeš Petr | SHK9403 | C | OK Slavia Hradec Králové | 88:14 | + 4:55 | 8569 |
7. | Doležel Ondřej | STE9202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 89:23 | + 6:04 | 8407 |
8. | Kolovský František | LPM9202 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 89:35 | + 6:16 | 8345 |
9. | Flašar Jan | PGP8610 | R | SK Praga | 91:54 | + 8:35 | 8063 |
10. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | Sportcentrum Jičín | 92:25 | + 9:06 | 7970 |
11. | Komanec Václav | SHK8406 | R | OK Slavia Hradec Králové | 93:30 | + 10:11 | 7819 |
12. | Argaláš Michal | TRI9301 | R | TJ TŽ Třinec | 93:53 | + 10:34 | 7741 |
13. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 93:59 | + 10:40 | 7692 |
14. | Luštický Martin | TUR8700 | C | OOB TJ Turnov | 94:04 | + 10:45 | 7645 |
15. | Benroth Martin | TZL9206 | C | SKOB Zlín | 94:14 | + 10:55 | 7590 |
16. | Landovský Jakub | PGP9601 | R | SK Praga | 94:18 | + 10:59 | 7546 |
17. | Procházka Jan | PGP8206 | C | SK Praga | 96:22 | + 13:03 | 7300 |
18. | Rutka Jan | STE9800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 96:47 | + 13:28 | 7221 |
19. | Hepner David | SHK7601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 96:54 | + 13:35 | 7173 |
20. | Horyna Roman | LCE7602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 97:03 | + 13:44 | 7121 |
21. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 97:30 | + 14:11 | 7040 |
22. | Glonek Jakub | AOP9602 | E | Orientační Běh Opava | 98:16 | + 14:57 | 6929 |
23. | Semrád Ladislav | CHC9701 | R | K.O.B. Choceň | 100:42 | + 17:23 | 6656 |
24. | Nývlt Martin | DKP8200 | C | Oddíl OB Kotlářka | 100:59 | + 17:40 | 6594 |
25. | Gebrt Jan | SHK9801 | A | OK Slavia Hradec Králové | 103:13 | + 19:54 | 6344 |
26. | Mikel David | TZL9703 | A | SKOB Zlín | 103:57 | + 20:38 | 6240 |
27. | Pek Daniel | SHK9803 | A | OK Slavia Hradec Králové | 105:42 | + 22:23 | 6040 |
28. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | 106:55 | + 23:36 | 5893 |
29. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 106:57 | + 23:38 | 5858 |
30. | Pavlovec Jan | BOR9503 | C | OK Jiskra Nový Bor | 107:29 | + 24:10 | 5776 |
31. | Mossakowski Wojciech | STE9801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 108:00 | + 24:41 | 5697 |
32. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 122:45 | + 39:26 | 4297 |
33. | Jelínek Jaromír | CTB7702 | C | SK OB Chotěboř | 205:20 | + 122:01 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Perůtka Jan | LCE8801 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 76:09 | 8793 | |
2. | Baier Martin | TUR7603 | R | OOB TJ Turnov | 78:42 | + 2:33 | 8511 |
3. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 78:48 | + 2:39 | 8500 |
4. | Čermák Jan | LPU9301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 79:59 | + 3:50 | 8370 |
5. | Vavrys Johan | LCE9302 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 80:05 | + 3:56 | 8359 |
6. | Kettner Lukáš | KAM9403 | R | OK Kamenice | 80:22 | + 4:13 | 8327 |
7. | Černocký Libor | LCE9803 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 81:47 | + 5:38 | 8171 |
8. | Kolárik Tomáš | TZL9302 | C | SKOB Zlín | 81:50 | + 5:41 | 8165 |
9. | Zvěřina Petr | LPU8208 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 82:30 | + 6:21 | 8092 |
10. | Burda Matěj | BOR9608 | R | OK Jiskra Nový Bor | 85:08 | + 8:59 | 7801 |
11. | Bořil Jan | SJI9700 | R | OK Jihlava | 85:09 | + 9:00 | 7799 |
12. | Kos Tomáš | LPU9303 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 86:04 | + 9:55 | 7698 |
13. | Kopáček Jan | CHT8510 | C | OOB SK Chrast | 87:29 | + 11:20 | 7541 |
14. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk, z.s. | 89:22 | + 13:13 | 7333 |
15. | Novák Aleš | PGP9808 | A | SK Praga | 89:56 | + 13:47 | 7271 |
16. | Podmolík Josef | TZL9701 | A | SKOB Zlín | 90:55 | + 14:46 | 7162 |
17. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 91:15 | + 15:06 | 7125 |
18. | Illner Vojtěch | DKP9600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 92:59 | + 16:50 | 6934 |
19. | Sosenko Szymon | CHC9804 | C | K.O.B. Choceň | 94:47 | + 18:38 | 6735 |
20. | Hlaváč Jaroslav | SPC9205 | C | SPORTICUS team | 96:32 | + 20:23 | 6542 |
21. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 96:35 | + 20:26 | 6536 |
22. | Ďoubal Jan | DOB8600 | C | KOB Dobruška | 96:40 | + 20:31 | 6527 |
23. | Šimík Daniel | ROZ6900 | C | OK Roztoky | 96:41 | + 20:32 | 6525 |
24. | Goder Josef | DKP8203 | C | Oddíl OB Kotlářka | 97:12 | + 21:03 | 6468 |
25. | Illner Jakub | DKP6601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 98:51 | + 22:42 | 6286 |
26. | Jurica Jan | LPU9611 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 99:20 | + 23:11 | 6233 |
27. | Karkoš Petr | XCR7300 | C | MTB Chrudim, z.s. | 101:03 | + 24:54 | 6043 |
28. | Pokorný David | SRK9701 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 101:20 | + 25:11 | 6012 |
29. | Klaška Pavel | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 107:24 | + 31:15 | 5342 |
30. | Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | 110:04 | + 33:55 | 5047 |
31. | Škoda Jáchym | LTU8700 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 125:57 | + 49:48 | 3293 |
32. | Moskva Roman | ZLH7501 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 126:39 | + 50:30 | 3216 |
Wolf Filip | TUR9701 | R | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | ||
Kamenický Jeroným | OSN9549 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | 0 | ||
Grundmann Jan | LPU9410 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kořínek Tomáš | BOR9007 | C | OK Jiskra Nový Bor | 64:33 | 8051 | |
2. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 67:55 | + 3:22 | 7667 |
3. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | TJ Loko Liberec | 70:11 | + 5:38 | 7408 |
4. | Strachota Petr | TJN8700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 70:22 | + 5:49 | 7387 |
5. | Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 70:23 | + 5:50 | 7385 |
6. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 70:32 | + 5:59 | 7368 |
7. | Hovorka Jan | LPU7907 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 70:41 | + 6:08 | 7351 |
8. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | C | OOB TJ Turnov | 70:46 | + 6:13 | 7342 |
9. | Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 70:54 | + 6:21 | 7326 |
10. | Janeček Mirek | TJN9804 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 71:04 | + 6:31 | 7307 |
11. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | C | OK Jihlava | 71:50 | + 7:17 | 7220 |
12. | Vlažný Jakub | LCE9102 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 72:46 | + 8:13 | 7113 |
13. | Kupka Jaroslav | ALB7800 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 73:18 | + 8:45 | 7052 |
14. | Ptáček Pavel | BBM9600 | C | BETA URSUS Orienteering | 73:24 | + 8:51 | 7041 |
15. | Michek David | TJN9802 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 73:39 | + 9:06 | 7012 |
16. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 74:14 | + 9:41 | 6946 |
17. | Zicha Jiří | LCE7708 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 74:57 | + 10:24 | 6864 |
18. | Uhlík Michal | SJC8007 | C | Sportcentrum Jičín | 75:07 | + 10:34 | 6845 |
19. | Štregl Petr | VRL7303 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 75:38 | + 11:05 | 6786 |
20. | Kašpar Michal | TZL9308 | C | SKOB Zlín | 75:47 | + 11:14 | 6769 |
21. | Haas Karel | LPU7304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 76:23 | + 11:50 | 6701 |
22. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 76:49 | + 12:16 | 6651 |
23. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 77:23 | + 12:50 | 6586 |
24. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | A | Sportcentrum Jičín | 78:33 | + 14:00 | 6453 |
25. | Zrník Tomáš | OSN7118 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 78:53 | + 14:20 | 6415 |
26. | Binar Robert | OOL7501 | C | SK Haná orienteering | 79:21 | + 14:48 | 6362 |
27. | Locker Tomáš | SRK9802 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 79:24 | + 14:51 | 6356 |
28. | Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | 79:45 | + 15:12 | 6316 |
29. | Wołowczyk Michał | STE9702 | C | SK SKI-OB Šternberk | 79:57 | + 15:24 | 6294 |
30. | Kalina Miroslav | SPC8211 | C | SPORTICUS team | 80:37 | + 16:04 | 6217 |
31. | Šabatka Petr | LPU8106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 80:54 | + 16:21 | 6185 |
32. | Zlámal David | SJC9603 | C | Sportcentrum Jičín | 81:12 | + 16:39 | 6151 |
33. | Čechura Tomáš | LPM8900 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 82:07 | + 17:34 | 6046 |
34. | Klomínský Václav | KPY8700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 82:28 | + 17:55 | 6006 |
35. | Filičko Marek | LPU7102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 82:30 | + 17:57 | 6003 |
36. | Lehár Adam | LPU9114 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 83:13 | + 18:40 | 5921 |
37. | Rusin Jan | BRU7601 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 83:40 | + 19:07 | 5869 |
38. | Synek Antonín | DOK7800 | C | OK Doksy | 83:56 | + 19:23 | 5839 |
39. | Chupek Jakub | JPV9911 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 86:29 | + 21:56 | 5548 |
40. | Slíva Jan | LCE9602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 87:36 | + 23:03 | 5421 |
41. | Hejtmánek Martin | TAP8605 | C | KOB TRETRA Praha | 87:39 | + 23:06 | 5415 |
42. | Horčička Petr | UOL7007 | C | SOB Olomouc | 89:03 | + 24:30 | 5255 |
43. | Krunčík Pavel | SRK8501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 91:52 | + 27:19 | 4934 |
44. | Hladílek Jan | PZR8814 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 92:17 | + 27:44 | 4886 |
45. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 92:22 | + 27:49 | 4877 |
46. | Šabatka Jan | SHK9001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 92:57 | + 28:24 | 4810 |
47. | Pryjma Fryderyk | JPV9803 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 93:33 | + 29:00 | 4742 |
48. | Randík Jan | SOB8703 | C | SOBSA | 95:39 | + 31:06 | 4502 |
49. | Nymsa Zdeněk | TYN8502 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 103:22 | + 38:49 | 3621 |
50. | Uhlíř Marek | PGP9405 | C | SK Praga | 106:47 | + 42:14 | 3231 |
51. | Synek Marcel | DOK7600 | C | OK Doksy | 116:58 | + 52:25 | 2069 |
52. | Roll Martin | ALB8401 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 131:55 | + 67:22 | 363 |
Šmelík Juraj | LCE6603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | ||
Matras Tomáš | CHT8001 | C | OOB SK Chrast | DISK | 0 | ||
Okarma Jacek | 17P9800 | WKS Śląsk Wrocław | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka David | LPU9113 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 38:45 | 8152 | |
2. | Křivda Tomáš | CHC9901 | A | K.O.B. Choceň | 39:08 | + 0:23 | 8074 |
3. | Rusin Jan | LPU0008 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 40:40 | + 1:55 | 7764 |
4. | Horčička Vít | STE9919 | A | SK SKI-OB Šternberk | 40:44 | + 1:59 | 7751 |
5. | Škvor Ota | KAM9900 | A | OK Kamenice | 41:18 | + 2:33 | 7636 |
6. | Čech Petr | SJI0001 | A | OK Jihlava | 41:21 | + 2:36 | 7626 |
7. | Hlaváč Ondřej | ZBM9901 | A | SK Žabovřesky Brno | 41:33 | + 2:48 | 7585 |
8. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | A | OK 99 Hradec Králové | 41:40 | + 2:55 | 7562 |
9. | Chvátil Šimon | PHK9908 | A | OK 99 Hradec Králové | 41:42 | + 2:57 | 7555 |
10. | Melichar Petr | LLI0001 | A | TJ Loko Liberec | 41:44 | + 2:59 | 7548 |
11. | Volák Ondřej | LPU0010 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 42:03 | + 3:18 | 7484 |
12. | Thoř Tomáš | TUR9904 | A | OOB TJ Turnov | 42:08 | + 3:23 | 7467 |
13. | Fencl Jonáš | LPU9902 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 42:12 | + 3:27 | 7454 |
14. | Jirka Mikuláš | STE0000 | A | SK SKI-OB Šternberk | 42:15 | + 3:30 | 7444 |
15. | Pavlovec Dan | BOR0001 | A | OK Jiskra Nový Bor | 42:22 | + 3:37 | 7420 |
16. | Gajda Jan | KAM0105 | A | OK Kamenice | 42:32 | + 3:47 | 7386 |
17. | Roudný Martin | LPU0002 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 42:34 | + 3:49 | 7380 |
17. | Švadlena Pavel | CHC7502 | C | K.O.B. Choceň | 42:34 | + 3:49 | 7380 |
19. | Křivda Martin | CHC9501 | C | K.O.B. Choceň | 42:43 | + 3:58 | 7349 |
20. | Polášek Jan | TZL8601 | C | SKOB Zlín | 42:59 | + 4:14 | 7295 |
21. | Krawczyński Mikołaj | CHC0001 | C | K.O.B. Choceň | 43:09 | + 4:24 | 7262 |
22. | Müller Jonáš | KSU9906 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:17 | + 4:32 | 7235 |
23. | Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | B | OOB TJ Turnov | 43:26 | + 4:41 | 7204 |
24. | Metelka Ondřej | PHK0101 | A | OK 99 Hradec Králové | 43:32 | + 4:47 | 7184 |
25. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:49 | + 5:04 | 7127 |
26. | Budský Ondřej | TJN0105 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 45:01 | + 6:16 | 6884 |
27. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:04 | + 6:19 | 6874 |
28. | Mareček Šimon | OSN0201 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:14 | + 6:29 | 6840 |
28. | Richtr Lukáš | VPM0204 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 45:14 | + 6:29 | 6840 |
30. | Nagy Josef | TJN0006 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 45:24 | + 6:39 | 6806 |
31. | Švadlena Michal | CHC0101 | A | K.O.B. Choceň | 45:27 | + 6:42 | 6796 |
32. | Kazda Ondřej | SJC8202 | C | Sportcentrum Jičín | 45:28 | + 6:43 | 6793 |
33. | Nechanický Jan | OSN0200 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:48 | + 7:03 | 6725 |
34. | Galbavý Matěj | CHA0000 | B | OK Chrastava | 46:05 | + 7:20 | 6668 |
35. | Kligl Radim | TBM0103 | A | KOS TJ Tesla Brno | 46:07 | + 7:22 | 6661 |
36. | Hašek Jan | VPM0001 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 46:08 | + 7:23 | 6658 |
37. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 46:11 | + 7:26 | 6648 |
38. | Adamec Martin | TJN0106 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 46:16 | + 7:31 | 6631 |
39. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | A | KOS TJ Tesla Brno | 46:17 | + 7:32 | 6627 |
40. | Janda Ondřej | DOR0100 | B | OK Dobříš | 46:22 | + 7:37 | 6611 |
41. | Roudný Václav | LPU0001 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 46:28 | + 7:43 | 6590 |
42. | Malačka Milan | DKP0210 | A | Oddíl OB Kotlářka | 46:45 | + 8:00 | 6533 |
43. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk | 47:02 | + 8:17 | 6476 |
44. | Pipek Ondřej | LPU0203 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 47:15 | + 8:30 | 6432 |
45. | Slezák Jiří | LCE9001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:21 | + 8:36 | 6412 |
45. | Synek Antonín | DOK0001 | A | OK Doksy | 47:21 | + 8:36 | 6412 |
47. | Vítek Karel | PGP9904 | A | SK Praga | 47:27 | + 8:42 | 6391 |
48. | Rücker Jan | HOR0201 | A | TJ Jiskra Hořice | 47:46 | + 9:01 | 6327 |
49. | Bek Jiří | CHA0103 | B | OK Chrastava | 47:51 | + 9:06 | 6310 |
50. | Mayer Šimon | KSH0202 | B | OB Kašperské Hory | 47:52 | + 9:07 | 6307 |
51. | Veverka Tomáš | VAM8401 | C | OOB Vamberk | 48:30 | + 9:45 | 6179 |
52. | Kos Oldřich | LPU9302 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:38 | + 9:53 | 6152 |
52. | Samek Tomáš | PHK0001 | A | OK 99 Hradec Králové | 48:38 | + 9:53 | 6152 |
54. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | A | Sportcentrum Jičín | 48:42 | + 9:57 | 6138 |
55. | Kafka Matěj | SJI9903 | A | OK Jihlava | 48:52 | + 10:07 | 6105 |
56. | Tichý Radomír | SHK0000 | A | OK Slavia Hradec Králové | 48:53 | + 10:08 | 6101 |
57. | Štefan Vít | STH0202 | A | SK Studenec | 49:11 | + 10:26 | 6041 |
58. | Milán Tomáš | ZBM0111 | A | SK Žabovřesky Brno | 49:26 | + 10:41 | 5990 |
59. | Link Lukáš | STH0205 | B | SK Studenec | 49:44 | + 10:59 | 5929 |
59. | Hasman Ondřej | VPM0002 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 49:44 | + 10:59 | 5929 |
61. | Synek Petr | DOK0200 | A | OK Doksy | 50:01 | + 11:16 | 5872 |
62. | Rosłaniec Mateusz | CHC0002 | C | K.O.B. Choceň | 50:12 | + 11:27 | 5835 |
63. | Valík Tomáš | AOP0001 | A | Orientační Běh Opava | 50:16 | + 11:31 | 5821 |
64. | Kurzyp Stanisław | CHC0202 | C | K.O.B. Choceň | 50:21 | + 11:36 | 5805 |
65. | Ježek Jakub | JIL0104 | B | OK Jilemnice | 50:25 | + 11:40 | 5791 |
66. | Zitka Adam | LPU8402 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:27 | + 11:42 | 5784 |
67. | Lukašák Šimon | STE0202 | A | SK SKI-OB Šternberk | 50:29 | + 11:44 | 5778 |
68. | Hladký Viktor | VAM8201 | C | OOB Vamberk | 50:33 | + 11:48 | 5764 |
69. | Olszewski Bartłomiej | STE0209 | C | SK SKI-OB Šternberk | 50:34 | + 11:49 | 5761 |
70. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 50:39 | + 11:54 | 5744 |
71. | Novotný Marek | TJN9901 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 50:55 | + 12:10 | 5690 |
72. | Smutný Šimon | VAM9301 | C | OOB Vamberk | 51:03 | + 12:18 | 5663 |
73. | Lauterbach David | ZAM9801 | B | OB T.J. Sokol Žamberk | 51:29 | + 12:44 | 5575 |
74. | Deml Tomáš | LPU9502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:38 | + 12:53 | 5545 |
75. | Siegl Matyáš | PGP0104 | A | SK Praga | 51:39 | + 12:54 | 5541 |
76. | Adámek Filip | ABM0101 | A | KOB Moira Brno | 51:48 | + 13:03 | 5511 |
77. | Hanzl Tomáš | SJC8205 | C | Sportcentrum Jičín | 52:13 | + 13:28 | 5427 |
78. | Svoboda Radek | STE0207 | B | SK SKI-OB Šternberk | 53:01 | + 14:16 | 5265 |
78. | Andrš Jiří | VAM8601 | C | OOB Vamberk | 53:01 | + 14:16 | 5265 |
80. | Rydl Jiří | TJN7000 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 53:02 | + 14:17 | 5261 |
81. | Kurz Šimon | VPM0208 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 53:22 | + 14:37 | 5194 |
82. | Kondrát Martin | PGP6501 | C | SK Praga | 53:37 | + 14:52 | 5143 |
83. | Jirásek Aleš | LPU7601 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:42 | + 14:57 | 5127 |
83. | Frýba Dominik | SJI9702 | A | OK Jihlava | 53:42 | + 14:57 | 5127 |
85. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:43 | + 14:58 | 5123 |
86. | Kostka Jiří | AOP0201 | A | Orientační Běh Opava | 53:46 | + 15:01 | 5113 |
87. | Siegl Roman | MFP6700 | C | VŠSK MFF UK Praha | 54:32 | + 15:47 | 4958 |
88. | Slavík Pavel | SNA7349 | C | TJ START Náchod | 55:12 | + 16:27 | 4823 |
89. | Jílek Ondřej | KSU9908 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:36 | + 16:51 | 4742 |
90. | Sabol Josef | CTB9902 | B | SK OB Chotěboř | 55:49 | + 17:04 | 4698 |
91. | Bitto Maxim | LCE0003 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:02 | + 17:17 | 4654 |
92. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | C | Sportcentrum Jičín | 56:03 | + 17:18 | 4651 |
93. | Mühlbach Aleš | STH0104 | B | SK Studenec | 56:50 | + 18:05 | 4493 |
94. | Souček Tomáš | SHK8200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 57:13 | + 18:28 | 4415 |
95. | Ježek Vít | JIL9903 | C | OK Jilemnice | 57:29 | + 18:44 | 4361 |
96. | Janovský Tomáš | PGP0101 | A | SK Praga | 57:48 | + 19:03 | 4297 |
97. | Žák Jan | LPU9802 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 58:09 | + 19:24 | 4226 |
98. | Spěváček Vojtěch | VPM0205 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 58:17 | + 19:32 | 4199 |
99. | Víšek Martin | KAM0102 | B | OK Kamenice | 58:30 | + 19:45 | 4155 |
100. | Nitsch Karel | FSP7611 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 58:40 | + 19:55 | 4122 |
101. | Tuma Matěj | SJC0202 | A | Sportcentrum Jičín | 58:41 | + 19:56 | 4118 |
102. | Žanda Jan | CTB9901 | B | SK OB Chotěboř | 59:07 | + 20:22 | 4030 |
103. | Mrskoč Marek | LPU0205 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 59:17 | + 20:32 | 3997 |
104. | Doležal Matyáš | STE0208 | B | SK SKI-OB Šternberk | 59:45 | + 21:00 | 3902 |
105. | Šitina Jakub | LTU0001 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:46 | + 22:01 | 3697 |
106. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | C | K.O.B. Choceň | 61:14 | + 22:29 | 3602 |
107. | Klapal Michal | VAM8802 | C | OOB Vamberk | 62:03 | + 23:18 | 3437 |
108. | Bradáč Jakub | LLI0002 | B | TJ Loko Liberec | 62:14 | + 23:29 | 3400 |
109. | Bolech Filip | LPU8602 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 63:08 | + 24:23 | 3218 |
110. | Buk Petr | ROU0001 | A | SKOB Roudnice nad Labem, | 63:31 | + 24:46 | 3140 |
111. | Zemánek Mikuláš | SRK0201 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 63:33 | + 24:48 | 3133 |
112. | Cahel Marek | LCE8803 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 63:46 | + 25:01 | 3089 |
113. | Macl Jan | LPU9102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 63:47 | + 25:02 | 3086 |
114. | Procházka Tomáš | LPU9110 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 64:26 | + 25:41 | 2955 |
115. | Střelba Ondřej | KTA7501 | C | SK Kotnov Tábor | 64:40 | + 25:55 | 2907 |
116. | Karásek Matěj | SJC0001 | C | Sportcentrum Jičín | 64:45 | + 26:00 | 2890 |
117. | Kutílek Jakub | LPU8609 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 65:23 | + 26:38 | 2762 |
118. | Kopecký Jan | PZR0202 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 65:32 | + 26:47 | 2732 |
118. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 65:32 | + 26:47 | 2732 |
120. | Porkert Jan | SHK0100 | B | OK Slavia Hradec Králové | 65:51 | + 27:06 | 2668 |
121. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 66:06 | + 27:21 | 2617 |
122. | Jiřišta Lubomír | JIL8802 | C | OK Jilemnice | 66:16 | + 27:31 | 2584 |
123. | Bradáč David | LLI0203 | C | TJ Loko Liberec | 66:35 | + 27:50 | 2519 |
124. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 67:15 | + 28:30 | 2385 |
125. | Moravec Filip | KUN8801 | C | TJ Sokol Kunvald | 67:54 | + 29:09 | 2253 |
126. | Kavan Tomáš | TBM8603 | C | KOS TJ Tesla Brno | 68:40 | + 29:55 | 2098 |
127. | Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 68:47 | + 30:02 | 2074 |
128. | Poláček Tomáš | PZR0102 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 69:06 | + 30:21 | 2010 |
129. | Štembera Jan | TJN7513 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 69:42 | + 30:57 | 1889 |
130. | Sedlák Radek | LIP7500 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 69:47 | + 31:02 | 1872 |
131. | Andrš Petr | ZAM8401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 70:16 | + 31:31 | 1774 |
132. | Locker Daniel | SRK0200 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 70:25 | + 31:40 | 1744 |
133. | Hájek Kryštof | TUR0212 | B | OOB TJ Turnov | 71:44 | + 32:59 | 1477 |
134. | Žanda Jan | CTB6701 | C | SK OB Chotěboř | 71:45 | + 33:00 | 1474 |
135. | Nejman Marek | PHK0002 | C | OK 99 Hradec Králové | 74:26 | + 35:41 | 931 |
136. | Janeček Tomáš | PHK9205 | C | OK 99 Hradec Králové | 74:50 | + 36:05 | 850 |
137. | Kárníková Kamila | Neregistrovaní (NNN) | 75:14 | + 36:29 | |||
138. | Růžička Daniel | KOR9000 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 75:20 | + 36:35 | 749 |
139. | Honkyš Jan | JPV9912 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 77:21 | + 38:36 | 341 |
140. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | C | KOB Dobruška | 77:24 | + 38:39 | 331 |
141. | Jirout Matěj | CHC0201 | C | K.O.B. Choceň | 80:56 | + 42:11 | 0 |
142. | Samek Jakub | VSP8800 | C | USK Praha | 81:55 | + 43:10 | 0 |
143. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 82:09 | + 43:24 | 0 |
144. | Vališ Jan | LPU0210 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 83:39 | + 44:54 | 0 |
145. | Juhász Matěj | LTU9900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 85:26 | + 46:41 | 0 |
146. | Karlík Jan | 8CX8800 | Neregistrovaní - Karlík | 92:27 | + 53:42 | ||
147. | Procinger Jan | VRL0102 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 102:05 | + 63:20 | 0 |
148. | Novotný Radek | SRK9101 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 105:58 | + 67:13 | 0 |
149. | Lacina Jindřich | LPU0211 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 125:27 | + 86:42 | 0 |
Dostál Jakub | VRL0104 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | 0 | ||
Ždimera Jan | PGP9903 | B | SK Praga | DISK | 0 | ||
Neumann David | STE0101 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | 0 | ||
Hanák Dominik | LTU0200 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 69:24 | |
2. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 70:23 | + 0:59 |
3. | Lán Filip | SHK8003 | C | OK Slavia Hradec Králové | 73:15 | + 3:51 |
4. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | OK Slavia Hradec Králové | 73:19 | + 3:55 |
5. | Toužil Karel | SHK7602 | C | OK Slavia Hradec Králové | 73:49 | + 4:25 |
6. | Gmur Karol | 17P7600 | WKS Śląsk Wrocław | 75:02 | + 5:38 | |
7. | Bubela Tomáš | ASU8101 | C | Magnus Orienteering | 75:28 | + 6:04 |
8. | Koblic Jan | VAM7601 | C | OOB Vamberk | 75:37 | + 6:13 |
9. | Fukátko Jan | LPU8105 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 75:45 | + 6:21 |
10. | Kovář Jindřich | MAS6800 | C | KČT Aš | 76:00 | + 6:36 |
11. | Bláha Jan | SHK8215 | C | OK Slavia Hradec Králové | 78:33 | + 9:09 |
12. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 80:00 | + 10:36 |
13. | Korbel Michal | CHC7703 | C | K.O.B. Choceň | 80:39 | + 11:15 |
14. | Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 81:37 | + 12:13 |
15. | Ježek Zdenek | JIL7301 | C | OK Jilemnice | 83:19 | + 13:55 |
16. | Belej Jiří | LPU7421 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 83:37 | + 14:13 |
17. | Pešan Jan | LTU7400 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 85:24 | + 16:00 |
18. | Volák Pavel | BRU7001 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 85:53 | + 16:29 |
19. | Kejval Jaromír | SJC7300 | C | Sportcentrum Jičín | 87:14 | + 17:50 |
20. | Mianowski Rafał | 28P7300 | UNTS Warszawa | 87:31 | + 18:07 | |
21. | Műller Kamil | TYN7500 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 87:34 | + 18:10 |
22. | Čečka Jiří | SHK7600 | C | OK Slavia Hradec Králové | 89:28 | + 20:04 |
23. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | C | SOBSA | 91:42 | + 22:18 |
24. | Ježek Vladimír | LPU7311 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 96:58 | + 27:34 |
25. | Pecka Jan | EKP6800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 98:16 | + 28:52 |
26. | Janeček Ondřej | SOB7001 | C | SOBSA | 98:19 | + 28:55 |
27. | Kautský Jiří | 9BC8200 | NNN | 101:57 | + 32:33 | |
28. | Pipek Kamil | LPU7310 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 110:11 | + 40:47 |
29. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | 112:04 | + 42:40 |
Kolář Viktor | HOR7300 | C | TJ Jiskra Hořice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hovorka Pavel | LPU7908 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:21 | |
2. | Lepšík Petr | SJC8203 | C | Sportcentrum Jičín | 61:18 | + 1:57 |
3. | Blažek Petr | SJH7402 | C | SJH Jindřichův Hradec | 65:12 | + 5:51 |
4. | Nepustil Petr | OSN7700 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 70:53 | + 11:32 |
5. | Máca Petr | 81C8000 | Cirkus Čakovice | 73:44 | + 14:23 | |
6. | Kašpar Václav | TYN7001 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 76:07 | + 16:46 |
7. | Kuhn Jiří | LPU7718 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 76:10 | + 16:49 |
8. | Procházka Martin | LTU8101 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 77:03 | + 17:42 |
9. | Procházka Filip | LTU7800 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 77:26 | + 18:05 | |
10. | Trlida Vratislav | LPU7516 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 77:41 | + 18:20 |
11. | Hostinský Petr | LPU7909 | OK Lokomotiva Pardubice | 79:14 | + 19:53 | |
12. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | C | USK Praha | 80:26 | + 21:05 |
13. | Kunt Stanislav | ZAM7401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 80:44 | + 21:23 |
14. | Kroupa Jan | LPU8103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 81:23 | + 22:02 |
15. | Morávek Martin | SRK7701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 83:56 | + 24:35 |
16. | Hladký Tomáš | KOR7600 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 84:19 | + 24:58 |
17. | Šedivý Josef | NPA8003 | C | SK LOB Nová Paka | 84:44 | + 25:23 |
18. | Froš Štěpán | LPU7309 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 85:29 | + 26:08 |
19. | Sršeň Tomáš | VAM8001 | C | OOB Vamberk | 86:38 | + 27:17 |
20. | Podlešák Marek | PHK7802 | C | OK 99 Hradec Králové | 90:20 | + 30:59 |
21. | Zeman Tomáš | DCE7500 | C | KOB Dobřichovice | 91:24 | + 32:03 |
22. | Šišma Pavel | TYN6901 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 93:59 | + 34:38 |
23. | Vých Luboš | KOR7300 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 96:32 | + 37:11 |
24. | Pobuda Michal | SJH7403 | C | SJH Jindřichův Hradec | 96:46 | + 37:25 |
25. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | C | SK Praga | 103:26 | + 44:05 |
26. | Marek Robert | KOR7700 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 106:03 | + 46:42 |
27. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | C | OK Jilemnice | 116:34 | + 57:13 |
Stohanzl Jan | LPU7600 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobczyński Kalikst | CHC7101 | C | K.O.B. Choceň | 57:35 | |
2. | Cych Piotr | 33P6800 | Echo Twardogóra | 60:30 | + 2:55 | |
3. | Vandas Luděk | VAM6601 | C | OOB Vamberk | 63:55 | + 6:20 |
4. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | C | Slavia Liberec orienteering | 64:13 | + 6:38 |
5. | Fencl Jiří | LPU6301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 67:30 | + 9:55 |
6. | Křivda Ivan | CHC6701 | C | K.O.B. Choceň | 69:02 | + 11:27 |
7. | Votoček Tomáš | JIL7041 | C | OK Jilemnice | 69:14 | + 11:39 |
8. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 70:36 | + 13:01 |
9. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 73:24 | + 15:49 |
10. | Pilař Karel | MAS5501 | C | KČT Aš | 74:20 | + 16:45 |
11. | Kubec Martin | DOB7002 | C | KOB Dobruška | 75:28 | + 17:53 |
11. | Fencl Petr | LPU6901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 75:28 | + 17:53 |
13. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | C | TJ Sokol Kunvald | 75:33 | + 17:58 |
14. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 75:51 | + 18:16 |
15. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 76:29 | + 18:54 |
16. | Becmer Dariusz | 17P7101 | WKS Śląsk Wrocław | 77:06 | + 19:31 | |
17. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 77:49 | + 20:14 |
18. | Černý Libor | MLA6901 | C | MLOK Mariánské Lázně | 78:18 | + 20:43 |
19. | Levý Tomáš | ZAM6801 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 78:23 | + 20:48 |
20. | Jakeš Josef | TYN6501 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 78:39 | + 21:04 |
21. | Vávra Radek | HOR6301 | C | TJ Jiskra Hořice | 79:21 | + 21:46 |
22. | Kober Michal | LPU6702 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 80:15 | + 22:40 |
23. | Kos Michal | SRK6802 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 80:33 | + 22:58 |
24. | Valach Petr | LPU6505 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 81:47 | + 24:12 |
25. | Vališ Jan | LPU7104 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 81:51 | + 24:16 |
26. | Locker Martin | SRK7001 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 83:44 | + 26:09 |
27. | Brancuský Zdeněk | LPU6803 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 84:00 | + 26:25 |
28. | Procházka Tomáš | LPU6503 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 84:25 | + 26:50 |
29. | Starý Pavel | VRL6301 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 85:06 | + 27:31 |
30. | Nechanický Pavel | OSN7209 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 85:16 | + 27:41 |
31. | Richtr Aleš | VPM6601 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 85:28 | + 27:53 |
32. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 85:50 | + 28:15 |
33. | Lukašák Štefan | STE | SK SKI-OB Šternberk | 86:18 | + 28:43 | |
34. | Tomandl Jan | 5IX7001 | NOK HoRa | 86:40 | + 29:05 | |
35. | Voborník Petr | CTB6601 | C | SK OB Chotěboř | 87:11 | + 29:36 |
36. | Hanuš Karel | HOS6701 | C | TJ Tatran Hostinné | 90:25 | + 32:50 |
37. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 96:31 | + 38:56 |
38. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 99:01 | + 41:26 |
39. | Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 99:45 | + 42:10 |
40. | Maleček Vít | PGP6801 | C | SK Praga | 100:22 | + 42:47 |
41. | Mayer Tomáš | KSH6900 | C | OB Kašperské Hory | 103:27 | + 45:52 |
42. | Dvořák Luboš | LPU6801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 110:59 | + 53:24 |
43. | Kohout Josef | SHK6902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 120:22 | + 62:47 |
Bendák Petr | LTU6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | ||
Myslivec Tomáš | SHK7002 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Antonowicz Jerzy | 28P6800 | UNTS Warszawa | 45:48 | ||
2. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | C | TJ Loko Liberec | 47:41 | + 1:53 |
3. | Raudkepp Einar | 24E6500 | Värska OK Peko | 48:51 | + 3:03 | |
4. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 50:25 | + 4:37 |
5. | Cincibus Pavel | FSP6605 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 51:42 | + 5:54 |
6. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:33 | + 6:45 |
7. | Imlauf Martin | SNA6301 | C | TJ START Náchod | 56:16 | + 10:28 |
8. | Cichý David | PHK7001 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:34 | + 10:46 |
9. | Lux Zdeněk | KUN6201 | C | TJ Sokol Kunvald | 57:32 | + 11:44 |
10. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | C | TJ START Náchod | 57:38 | + 11:50 |
11. | Semrád Pavel | CHC6602 | C | K.O.B. Choceň | 58:48 | + 13:00 |
12. | Málek Martin | 8FX6500 | TJ Kobylisy | 59:26 | + 13:38 | |
13. | Novotný Petr | 6PC9999 | Neregistrovaný - Novotný | 59:41 | + 13:53 | |
13. | Rémiš Jaromír | SHK7200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 59:41 | + 13:53 |
15. | Rücker Petr | HOR6500 | C | TJ Jiskra Hořice | 59:52 | + 14:04 |
16. | Beseda Pavel | CHT6910 | C | OOB SK Chrast | 60:25 | + 14:37 |
17. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 60:32 | + 14:44 |
18. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 60:44 | + 14:56 |
19. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB TRETRA Praha | 60:53 | + 15:05 |
20. | Bořil Petr | SJI6207 | C | OK Jihlava | 62:29 | + 16:41 |
21. | Neyrinck Noel | VSP7012 | C | USK Praha | 63:07 | + 17:19 |
22. | Procházka Radek | LPU6504 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 63:22 | + 17:34 |
23. | Mikyska Alan | VAM7149 | C | OOB Vamberk | 64:33 | + 18:45 |
24. | Gernert Alan | JIL7001 | C | OK Jilemnice | 64:45 | + 18:57 |
25. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:02 | + 19:14 |
26. | Čihák Petr | HOR6900 | C | TJ Jiskra Hořice | 65:17 | + 19:29 |
27. | Věříš Jan | LPU7103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 65:21 | + 19:33 |
28. | Dudášek Karel | DOB7001 | C | KOB Dobruška | 67:58 | + 22:10 |
29. | Langr Stanislav | SNA5403 | C | TJ START Náchod | 68:00 | + 22:12 |
30. | Nechuta Milan | PZR7007 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 69:33 | + 23:45 |
31. | Hanuš Pavel | LTU6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 72:07 | + 26:19 |
32. | Dohnálek Pavel | SHK7100 | C | OK Slavia Hradec Králové | 72:25 | + 26:37 |
33. | Vach Vladimír | KOR6900 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 73:22 | + 27:34 |
34. | Šváb Pavel | BRU6701 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 74:46 | + 28:58 |
35. | Blažek Vladimír | 5XC6900 | SK Nepoměřice | 75:15 | + 29:27 | |
36. | Hnyk Petr | SNA5701 | C | TJ START Náchod | 75:55 | + 30:07 |
37. | Killar Marek | LTU6801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 80:22 | + 34:34 |
38. | Izák Pavel | LME7102 | C | SK Los Mělník | 87:12 | + 41:24 |
39. | Marhold Stanislav | CHC6603 | C | K.O.B. Choceň | 88:50 | + 43:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 59:37 | |
2. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | C | OK Jihlava | 61:34 | + 1:57 |
3. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 62:07 | + 2:30 |
4. | Fikejs Vladimír | ZAM5702 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 62:42 | + 3:05 |
5. | Kaňák Petr | SJI6115 | C | OK Jihlava | 62:58 | + 3:21 |
6. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 64:25 | + 4:48 |
7. | Král Martin | JIL6101 | C | OK Jilemnice | 64:41 | + 5:04 |
8. | Čípa Jiří | CET5002 | C | TJ Loko Česká Třebová | 65:34 | + 5:57 |
9. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | C | OK Jihlava | 66:14 | + 6:37 |
10. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 66:48 | + 7:11 |
11. | Erlebach Josef | JIL5201 | C | OK Jilemnice | 67:25 | + 7:48 |
12. | Guga Romuald | 17P5500 | WKS Śląsk Wrocław | 68:22 | + 8:45 | |
13. | Grundman Martin | CHC5801 | C | K.O.B. Choceň | 68:25 | + 8:48 |
14. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 68:58 | + 9:21 |
15. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 69:01 | + 9:24 |
16. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 69:10 | + 9:33 |
17. | Třasák Milan | LPU5206 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 69:31 | + 9:54 |
18. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | C | OK Jilemnice | 70:58 | + 11:21 |
19. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | C | TJ Sokol Kunvald | 73:09 | + 13:32 |
20. | Farář Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:16 | + 13:39 |
21. | Kološ Oldřich | LPU6003 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 75:50 | + 16:13 |
22. | Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | 78:07 | + 18:30 |
23. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 78:48 | + 19:11 |
24. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 79:01 | + 19:24 |
25. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | C | KOB TRETRA Praha | 81:06 | + 21:29 |
26. | Mrštík Václav | LPU5002 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 82:10 | + 22:33 |
27. | Tichý Boris | DOB5500 | C | KOB Dobruška | 82:23 | + 22:46 |
28. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 89:06 | + 29:29 |
29. | Janeba Petr | CHC6001 | C | K.O.B. Choceň | 93:11 | + 33:34 |
Tupec Jiří | VAM5801 | C | OOB Vamberk | DISK | ||
Holeček Petr | SHK5900 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájek Jan | MAS5401 | C | KČT Aš | 51:04 | |
2. | Filip Aleš | SHK5501 | C | OK Slavia Hradec Králové | 51:58 | + 0:54 |
3. | Širůček Jaromír | SHK6200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 52:10 | + 1:06 |
4. | Karel Miloš | JIL6004 | C | OK Jilemnice | 56:48 | + 5:44 |
5. | Vícha Vladimír | LPU5801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 57:35 | + 6:31 |
6. | Zlesák Milan | CHT5101 | C | OOB SK Chrast | 58:54 | + 7:50 |
7. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:57 | + 9:53 |
8. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 61:27 | + 10:23 |
9. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 62:09 | + 11:05 |
10. | Pross Josef | KOR6100 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 63:48 | + 12:44 | |
11. | Černý Petr | ALB6000 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 63:54 | + 12:50 |
12. | Fejlek Vojtěch | SHK5202 | C | OK Slavia Hradec Králové | 64:15 | + 13:11 |
13. | Dvořák Vladimír | LPU6004 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 65:56 | + 14:52 |
14. | Junek Petr | STH5501 | C | SK Studenec | 66:43 | + 15:39 |
15. | Hostinský Jiří | LPU5501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 69:05 | + 18:01 |
16. | Kroupa Jan | LPU5503 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 72:32 | + 21:28 |
17. | Šabatka Petr | SHK5703 | C | OK Slavia Hradec Králové | 86:39 | + 35:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 41:00 | |
2. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 47:07 | + 6:07 |
3. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 48:49 | + 7:49 |
4. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:18 | + 8:18 |
5. | Švadlena Jiří | CHC4601 | C | K.O.B. Choceň | 50:36 | + 9:36 |
6. | Rejmont Milan | LTU4801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 51:13 | + 10:13 |
7. | Orálek Miroslav | TTR5201 | C | OOB Třebíč | 51:15 | + 10:15 |
8. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 52:21 | + 11:21 |
9. | Tobiška Václav | ZAM4401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 52:22 | + 11:22 |
10. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:46 | + 12:46 |
11. | Stárek Jiří | SRK5002 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 57:21 | + 16:21 |
12. | Procházka Jiří | LTU4802 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:37 | + 19:37 |
13. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | C | OK Jilemnice | 61:43 | + 20:43 |
14. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 65:34 | + 24:34 |
15. | Novák Karel | NPA5001 | C | SK LOB Nová Paka | 68:32 | + 27:32 |
16. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 73:55 | + 32:55 |
17. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 80:14 | + 39:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peterka Josef | LLI4702 | C | TJ Loko Liberec | 34:55 | |
2. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:18 | + 2:23 |
3. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 40:40 | + 5:45 |
4. | Seidl Karel | SRK4301 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 40:46 | + 5:51 |
5. | Mikulecký Jan | PHK3801 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:26 | + 9:31 |
6. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | C | TJ START Náchod | 45:33 | + 10:38 |
7. | Rakovec Miloš | SCP4500 | C | OK Sparta Praha | 47:31 | + 12:36 |
8. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 47:54 | + 12:59 |
9. | Novotný Petr | PHK3802 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:15 | + 18:20 |
10. | Springer Michal | PHK4601 | C | OK 99 Hradec Králové | 64:04 | + 29:09 |
11. | Málek Josef | LPU3901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 66:29 | + 31:34 |
12. | Čepelka Petr | LPU4701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 71:18 | + 36:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek František | PHK0900 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:27 | |
2. | Kubec Adam | DOB0900 | C | KOB Dobruška | 19:47 | + 1:20 |
3. | Moskva Vojtěch | ZLH0802 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 19:53 | + 1:26 |
4. | Jelínková Eva | PHK0953 | C | OK 99 Hradec Králové | 20:26 | + 1:59 |
5. | Mácová Barbora | 81C1050 | Cirkus Čakovice | 21:19 | + 2:52 | |
6. | Juška Vojtěch | LPU1003 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:38 | + 3:11 |
7. | Málková Michaela | PHK0853 | C | OK 99 Hradec Králové | 21:43 | + 3:16 |
8. | Kárník Štěpán | LPU1002 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:14 | + 4:47 |
9. | Panáčková Alžběta | 8MC0850 | Papiyon | 25:10 | + 6:43 | |
10. | Froschová Magdaléna | LPU1052 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:14 | + 6:47 |
11. | Chabinová Veronika | SHK0850 | C | OK Slavia Hradec Králové | 26:23 | + 7:56 |
12. | Fenclová Hana | LPU1054 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 26:28 | + 8:01 |
13. | Podlešák Martin | Neregistrovaní (NNN) | 26:52 | + 8:25 | ||
14. | Kejval Vojtěch | SJC0902 | C | Sportcentrum Jičín | 27:05 | + 8:38 |
15. | Tenušák Štěpán | Neregistrovaní (NNN) | 27:18 | + 8:51 | ||
16. | Cach Jan | LPU0805 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:26 | + 8:59 |
17. | Pozdílková Zuzana | PHK0952 | C | OK 99 Hradec Králové | 27:41 | + 9:14 |
18. | Zitková Markéta | LPU1251 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:59 | + 9:32 |
19. | Jirout Vilém | SNA1001 | C | TJ START Náchod | 28:28 | + 10:01 |
20. | Čečka Vojtěch | SHK0804 | C | OK Slavia Hradec Králové | 28:55 | + 10:28 |
21. | Jelínek Tomáš Pavel | VSPxxx7 | USK Praha | 28:58 | + 10:31 | |
22. | Čihák Matěj | TJ Jiskra Hořice | 29:16 | + 10:49 | ||
23. | Hepnerová Tereza | SHK1150 | C | OK Slavia Hradec Králové | 29:17 | + 10:50 |
24. | Cichra Patrik | TAP0903 | C | KOB TRETRA Praha | 29:20 | + 10:53 |
25. | Šnokhousová Johanka | SJC0851 | C | Sportcentrum Jičín | 29:21 | + 10:54 |
26. | Zídek Jakub | Neregistrovaní (NNN) | 29:28 | + 11:01 | ||
27. | Severa Matyáš | Neregistrovaní (NNN) | 29:30 | + 11:03 | ||
28. | Hovorková Elen | LPU0954 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:10 | + 11:43 |
29. | Lapáčková Šárka | Neregistrovaní (NNN) | 30:24 | + 11:57 | ||
30. | Voborská Valerie | SJC0852 | C | Sportcentrum Jičín | 30:34 | + 12:07 |
31. | Jirout Jáchym | SNA1201 | C | TJ START Náchod | 30:52 | + 12:25 |
32. | Horáková Eliška | 2UX1150 | Horáková | 30:56 | + 12:29 | |
33. | Bezvoda Jakub | SHK0807 | C | OK Slavia Hradec Králové | 31:06 | + 12:39 |
34. | Čečková Barbora | OK Slavia Hradec Králové | 31:27 | + 13:00 | ||
35. | Besedová Barborka | PHK1051 | C | OK 99 Hradec Králové | 32:22 | + 13:55 |
36. | Šrámek Petr | SNA1101 | C | TJ START Náchod | 32:26 | + 13:59 |
37. | Kvapilová Markéta | PHK0950 | C | OK 99 Hradec Králové | 32:30 | + 14:03 |
38. | Nepustilová Hana | OSN0999 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 33:35 | + 15:08 |
39. | Cipryán Tobiáš | BZP0701 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 34:03 | + 15:36 |
40. | Jedličková Lucie | SHK1050 | C | OK Slavia Hradec Králové | 35:15 | + 16:48 |
41. | Švíglerová Anna | LPU0952 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:01 | + 17:34 |
42. | Tichá Jitka | USK Praha | 36:52 | + 18:25 | ||
43. | Šreibr Matěj | Neregistrovaní (NNN) | 37:53 | + 19:26 | ||
44. | Junek Kryštof | STH1201 | C | SK Studenec | 38:00 | + 19:33 |
44. | Valentová Kateřina | LPU0852 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:00 | + 19:33 |
46. | Gregorová Magdalena | CTB1151 | C | SK OB Chotěboř | 39:17 | + 20:50 |
47. | Zvěřinová Nina | LPU1253 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:19 | + 20:52 |
48. | Cipryánová Viktorie | BZP1350 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 39:39 | + 21:12 |
49. | Valentová Veronika | LPU1152 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:09 | + 21:42 |
50. | Kárníková Alžběta | LPU1354 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:55 | + 22:28 |
51. | Pompach Tobiáš | phk | OK 99 Hradec Králové | 42:31 | + 24:04 | |
52. | Pastuszek Lukáš | VSP1000 | C | USK Praha | 42:42 | + 24:15 |
53. | Kulichová Andrea | Neregistrovaní (NNN) | 42:53 | + 24:26 | ||
54. | Bláhová Klára | OK Slavia Hradec Králové | 43:45 | + 25:18 | ||
55. | Stehlíková Kateřina | LPU1090 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:13 | + 26:46 | |
56. | Dvořáková Marie | LPU1452 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:23 | + 26:56 |
57. | Nymsová Marie Ema | TYN1350 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 45:40 | + 27:13 |
58. | Nymsa Matyáš | TYN1300 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 45:41 | + 27:14 |
59. | Sochor Jakub | SHK0903 | C | OK Slavia Hradec Králové | 46:45 | + 28:18 |
60. | Sochorova Krystina | SHK0953 | C | OK Slavia Hradec Králové | 46:47 | + 28:20 |
61. | Vencl Dorián | SNA1002 | C | TJ START Náchod | 50:38 | + 32:11 |
62. | Kuhnová Šárka | LPU1290 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:03 | + 33:36 | |
63. | Jirásková Julie | LPU1352 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 58:00 | + 39:33 |
64. | Kazdová Rozárie | SJC1350 | C | Sportcentrum Jičín | 62:40 | + 44:13 |
65. | Tihonová Magdalena | PHK1450 | C | OK 99 Hradec Králové | 71:13 | + 52:46 |
66. | Langr Matyáš | KOR0800 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 81:58 | + 63:31 |
67. | Stohanzlová Vilma | LPU1590 | OK Lokomotiva Pardubice | 86:47 | + 68:20 | |
Šimek Vojtěch | CHC1002 | C | K.O.B. Choceň | DISK | ||
Vondrová Adélka | LTUxxxx | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | |||
Kroupová Anna | LPU1154 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Neyrinck Nina | VSPxxx5 | USK Praha | DISK | |||
test | NER | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Světlana | NPA0151 | B | SK LOB Nová Paka | 23:41 | |
2. | Malečková Iva | PGP7559 | C | SK Praga | 24:06 | + 0:25 |
3. | Vrábel Petr | OK 99 Hradec Králové | 24:07 | + 0:26 | ||
4. | Filip Filip | SHK9000 | C | OK Slavia Hradec Králové | 24:14 | + 0:33 |
5. | Koutský Lukáš | SNA0003 | TJ START Náchod | 25:07 | + 1:26 | |
6. | Doležalová Lenka | SHK8256 | C | OK Slavia Hradec Králové | 25:32 | + 1:51 |
7. | Krejčí Milan | KOR7400 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 25:34 | + 1:53 |
8. | Puš Roman | STH7501 | C | SK Studenec | 25:39 | + 1:58 |
9. | Nemec Miroslav | ner | Neregistrovaní (NNN) | 26:26 | + 2:45 | |
10. | Melichárková Kristýna | TZL | SKOB Zlín | 27:28 | + 3:47 | |
11. | Venclová Kateřina | SNA0002 | TJ START Náchod | 27:47 | + 4:06 | |
12. | Husáková Petra | SLA7452 | C | SKOB Slaný | 27:48 | + 4:07 |
13. | Štichhauerová Kateřina | LPU7468 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:11 | + 4:30 |
14. | Filipová Dagmar | SHK7800 | C | OK Slavia Hradec Králové | 28:37 | + 4:56 |
15. | Gebhartová Klára | Neregistrovaní (NNN) | 28:41 | + 5:00 | ||
15. | Švoma Vojtěch | TJ Jiskra Hořice | 28:41 | + 5:00 | ||
17. | Pompach Martin | PHK7207 | C | OK 99 Hradec Králové | 28:44 | + 5:03 |
18. | Junková Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 29:00 | + 5:19 |
19. | Mornštejn Roman | Neregistrovaní (NNN) | 29:05 | + 5:24 | ||
20. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:19 | + 5:38 |
21. | Waněk Hubert | LPU6506 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:23 | + 5:42 |
22. | Vojtěch Libor | HOR7303 | C | TJ Jiskra Hořice | 29:37 | + 5:56 |
23. | Mudruňková Romana | VAM7752 | C | OOB Vamberk | 29:41 | + 6:00 |
24. | Jiran Miloš | VRL9904 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:46 | + 7:05 |
25. | Satranský Martin | NPA0201 | C | SK LOB Nová Paka | 31:07 | + 7:26 |
26. | Podlešáková Markéta | Neregistrovaní (NNN) | 31:13 | + 7:32 | ||
27. | Schvachová Denisa | LPU9652 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:15 | + 7:34 | |
28. | Koblic Jan | VAM0400 | C | OOB Vamberk | 31:20 | + 7:39 |
29. | Šimek Jiří | K.O.B. Choceň | 31:24 | + 7:43 | ||
30. | Krejčí Milan | KOR7400 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 31:36 | + 7:55 |
31. | Jirsák Petr | KOR8800 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 31:39 | + 7:58 | |
32. | Lehárová Iva | LPU2052 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:26 | + 8:45 | |
33. | Lacina Martin | LPU7105 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:51 | + 9:10 |
34. | Koblicová Milena | VAM7651 | C | OOB Vamberk | 32:56 | + 9:15 |
35. | Schvachová Lucie | LPU0153 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:03 | + 9:22 | |
36. | Ropková Eva | CHC7855 | C | K.O.B. Choceň | 33:52 | + 10:11 |
37. | Kymlová Šárka | 8FX8350 | TJ Kobylisy | 34:27 | + 10:46 | |
38. | Netuka Jan | SHK7001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 34:33 | + 10:52 |
38. | Husák Ondřej | SLA0600 | C | SKOB Slaný | 34:33 | + 10:52 |
40. | Kroupová Kateřina | LPU8154 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:41 | + 11:00 |
41. | Pešková Renata | Sportcentrum Jičín | 35:37 | + 11:56 | ||
42. | Hanušová Monika | VRL7654 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:38 | + 12:57 |
43. | Kašpar Michal | TYN9502 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 36:55 | + 13:14 |
44. | Mikysková Ilona | VAM7550 | C | OOB Vamberk | 36:57 | + 13:16 |
45. | Šípek Jaroslav | LPU7422 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:58 | + 13:17 |
45. | Kubíčková Marcela | PHK6251 | C | OK 99 Hradec Králové | 36:58 | + 13:17 |
47. | Sklenář Petr | VSPxxx2 | USK Praha | 37:51 | + 14:10 | |
48. | Obermajerová Gabriela | KUN0150 | C | TJ Sokol Kunvald | 37:53 | + 14:12 |
49. | Hájek Tibor | VRL7202 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:43 | + 15:02 |
50. | Sklenářová Adéla | VSPxxx1 | USK Praha | 39:06 | + 15:25 | |
51. | Zvěřinová Darina | SNA5952 | C | TJ START Náchod | 39:33 | + 15:52 |
52. | Kološová Jana | LPU6653 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:55 | + 16:14 |
53. | Klusáková Jitka | NER | 40:37 | + 16:56 | ||
54. | Morávek Petr | Neregistrovaní (NNN) | 41:56 | + 18:15 | ||
55. | Smisitelová Markéta | KOR7452 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 41:58 | + 18:17 |
56. | Ježková Lenka | LPU2053 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:20 | + 19:39 | |
57. | Severová Radka | Neregistrovaní (NNN) | 43:37 | + 19:56 | ||
58. | Wenke Josef | SRK4703 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:56 | + 20:15 |
59. | Jelínková MarkétaMíša | VSPxxx6 | USK Praha | 44:10 | + 20:29 | |
60. | Hammová Dita | KOR7050 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 44:33 | + 20:52 |
61. | Hronová Katarína | VSP7570 | C | USK Praha | 44:36 | + 20:55 |
62. | Šimková Klára | CHC0054 | C | K.O.B. Choceň | 44:37 | + 20:56 |
63. | Hájková Eva | VRL7454 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:54 | + 22:13 |
64. | Bílková Pavlína | ZAM0252 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 46:33 | + 22:52 |
65. | Liška Martin | LTUyyyy | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:45 | + 23:04 | |
66. | Andělová Ivana | LTUzzzz | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:46 | + 23:05 | |
67. | Hálová Lucie | VSPxxx4 | USK Praha | 49:06 | + 25:25 | |
68. | Růžková Kamila | LPU2051 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:32 | + 25:51 | |
69. | Sviták Petr | SJH Jindřichův Hradec | 49:33 | + 25:52 | ||
70. | Vondra Václav | LTU6800 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 51:44 | + 28:03 | |
71. | Horčičková Linda | UOL8650 | C | SOB Olomouc | 53:47 | + 30:06 |
72. | Malá Marie | LPU4753 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:31 | + 31:50 |
73. | Dušková Renata | ZAM7351 | OB T.J. Sokol Žamberk | 56:50 | + 33:09 | |
74. | Schvachová Stanislava | LPU7154 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:40 | + 34:59 | |
75. | Vodičková Lenka | LPU7357 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 62:13 | + 38:32 |
76. | Víchová Magdalena | CHC0153 | C | K.O.B. Choceň | 68:33 | + 44:52 |
77. | Víchová Sára | CHC0455 | C | K.O.B. Choceň | 69:39 | + 45:58 |
Kunt Stanislav | ZAM7401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK | ||
Holata Radek | TAP8100 | C | KOB TRETRA Praha | DISK | ||
Blažková Barbora | SK Nepoměřice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klusák Martin | NER | 51:57 | |||
2. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | R | OK Slavia Hradec Králové | 53:46 | + 1:49 |
3. | Jedlička Michal | SHK7309 | C | OK Slavia Hradec Králové | 56:31 | + 4:34 |
4. | Rod Jan | VSP7423 | C | USK Praha | 58:34 | + 6:37 |
5. | Vencl Vojtěch | SNA0001 | TJ START Náchod | 63:13 | + 11:16 | |
6. | Vanka Petr | OKP6801 | C | SK OK 24 Praha | 63:33 | + 11:36 |
7. | Malinová Apolena | SHK9952 | A | OK Slavia Hradec Králové | 64:02 | + 12:05 |
8. | Vojtěch Martin | ZAM8101 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 71:17 | + 19:20 |
9. | Moravec Jan | ZAM0205 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 72:34 | + 20:37 |
10. | Pachel Jakub | ZAM0202 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 75:11 | + 23:14 |
11. | Zídek Jan | Neregistrovaní (NNN) | 80:14 | + 28:17 | ||
12. | Málek Martin | 8FX8900 | TJ Kobylisy | 85:21 | + 33:24 | |
13. | Valter Petr | KBP4500 | C | KBP Praha | 87:37 | + 35:40 |
14. | Beier Petr | PDY7800 | C | Běhej Poděbrady | 95:11 | + 43:14 |
15. | Krsek Šimon | ZAM0204 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 96:41 | + 44:44 |
16. | Kutálek Jan | TAP8301 | C | KOB TRETRA Praha | 111:32 | + 59:35 |
17. | Pokorný Jan | SRK6401 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 126:55 | + 74:58 |
18. | Jireš František | 3IX5900 | Zelenkovi | 151:05 | + 99:08 | |
Zelenková Lenka | 3IX6150 | Zelenkovi | DISK | |||
Janeček Jiří | SOB0001 | C | SOBSA | DISK | ||
Svitáková Ivana | OLP6851 | C | PSK Olymp Praha | DISK |