Logo

Startovka závodu: Velikonoce ve skalách - E3

Datum:
01.04.2018
Místo konání:
Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Pavlovický důl, Panský háj
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Pospíšil Ondřej - R1
Stavitel tratí:
Ramba Jiří - R3
JURY:
Gregorová Kamila, Horáček Michal, Nykodým Miloš
Kategorie:
B3     B5     D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T3     T6    

B3 2.95 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:55:00 8929 Neumeier Silke 7770522 OLA TSV Deggendorf
11:30:00 3008 Horychová Zuzana DKL0150 515197 C KOB Kladno
11:33:13 3004 Benešová Hana DKL0050 49640 C KOB Kladno
11:37:04 3010 Fialová Tereza TZL9090 887934 SKOB Zlín
11:40:15 3009 Nemcova Erika 17S1452 416753 Ekonom Banska Bystrica
11:42:13 3006 Pilátová Amálie DKL0450 2113496 C KOB Kladno
11:57:49 3014 Grassow Petra 13D7051 2048528 Kaulsdorfer OLV Berlin
12:01:00 3005 Pokorná Nela PGP0552 682654 C SK Praga
12:02:00 3016 Dźwigała Natalia 23P9551 338920 OK!Sport Warszawa
12:03:00 3015 Chachurska Magdalena 45P8200 64950 KU AZS WAT Warszawa
12:04:00 3003 Jakša David DOK0500 2053511 C OK Doksy
12:05:00 3007 Pokorná Linda PGP0350 899177 C SK Praga
12:06:00 3012 Kellner Claudia 32A6651 6905 HSV OL Wiener Neustadt
12:07:00 3001 Synková Barbora DOK0450 2053515 C OK Doksy
12:09:00 8352 Havláková Daniela ROU7951 51434 C SKOB Roudnice nad Labem
12:10:00 3011 Jánská Radka TTR93XX 2125373 OOB Třebíč

B5 3.88 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 3105 Dethloff Sebastian 48D7801 2048101 OL-Team Wehrsdorf
10:29:04 3108 Bringezu Theo 26D0200 9130902 OLV Potsdam
10:33:00 3104 Bringezu Dirk 26D6900 692105 OLV Potsdam
10:51:00 3102 Käding Kirsten 13D6751 7300350 Kaulsdorfer OLV Berlin
10:52:00 3109 Boeck Ute 13D6750 671407 Kaulsdorfer OLV Berlin
10:53:00 3107 Knaack Jacqueline 88D8550 2091742 OK Mark Brandenburg
10:54:00 8901 Golinowska Elia 8636514 Azymut 45 Gdynia
10:55:00 3110 Jandová Kateřina DKL7252 7207773 C KOB Kladno

D10L 2.42 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 4059 Václavíková Amálie SLA0851 2109678 C SKOB Slaný
11:33:24 4060 Ječmenová Veronika ONO0950 7202883 C SKOB Ostrov
11:37:04 4055 Hill Daisy 21G0950 2129215 Airienteers
11:48:50 4064 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 416227 C MLOK Mariánské Lázně
11:51:00 4057 Chmelíková Anežka DOR1050 2104709 C OK Dobříš
11:52:00 4052 Coufalová Klára ROU0951 2102790 C SKOB Roudnice nad Labem
11:53:00 4056 Kunstová Anežka SLA1050 2109679 C SKOB Slaný
11:54:00 4054 Hrstková Eliška SLA1053 2109680 C SKOB Slaný
11:55:00 4065 Krüger Lianne Joséfine 3LD1150 440468 Berliner Turnerschaft
11:56:00 4061 Dvořáková Kateřina LPM0750 2088719 C OK Lokomotiva Plzeň
11:57:00 4062 Vacant 0 Vakant
11:58:00 4063 Vacant 0 Vakant

D10 2.59 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 4001 Mullis Carolina DKP0951 2075698 C Oddíl OB Kotlářka
10:01:50 4019 Palm Elin 65S0850 9080427 Västerås SOK
10:04:19 4018 Knaupová Jana 84D0850 7080716 MTV Braunschweig
10:05:28 4004 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 C OB Jenišovice
10:18:14 4009 Šestáková Johana VLI0853 2088819 C Slavia Liberec orienteering
10:20:32 4015 Kundratová Eva TZL0950 218973 C SKOB Zlín
10:25:22 4003 Pěkná Alžběta ROU0950 53537 C SKOB Roudnice nad Labem
10:31:00 4002 Synková Elena DOK0850 2056280 C OK Doksy
10:32:00 4010 Housková Adéla DOR0851 2050490 C OK Dobříš
10:33:00 4005 Zemanová Eliška DKP0862 2103710 C Oddíl OB Kotlářka
10:34:00 4016 Šitrová Štěpánka LPM0850 2088717 C OK Lokomotiva Plzeň
10:35:00 4012 Vlašímská Karolína SKV0851 682698 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:36:00 4013 Baštová Justýna DOR0952 2058512 C OK Dobříš
10:37:00 4007 Pavlíková Rozárie LIT0851 8116 C KOB Litvínov
10:38:00 4014 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C OOB Spartak Adamov
10:39:00 4017 Godina Anna 13L0950 2086491 B3
10:40:00 4022 Janatová Violka DKP0950 9785 C Oddíl OB Kotlářka
10:41:00 4006 Petriláková Amálie DOR0953 7205024 C OK Dobříš
10:42:00 4008 Lošťáková Ela LTP0951 682083 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:43:00 4021 Vacant 0 Vakant

D12 3.10 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:40:00 1162 Bambousková Julie DOR0650 2044895 B OK Dobříš
11:40:48 1176 Procházková Doubravka ADA0651 981840 B OOB Spartak Adamov
11:47:37 1167 Lošťáková Sára LTP0650 7202578 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:49:05 1182 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 C BETA URSUS Orienteering
11:50:50 1163 Izáková Eva EKP0651 2067230 B VŠTJ Ekonom Praha
11:51:33 1175 Rychlá Karolína KRN0757 8654916 B KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:51:39 1174 Vilémová Eliška VLI0655 2088161 C Slavia Liberec orienteering
11:52:52 1156 Dittrtová Rozálie LME0650 2102534 C SK Los Mělník
11:54:44 1168 Vlašímská Bára SKV0651 682089 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:55:17 1181 Kurečková Klára ABM0657 337648 C KOB ALFA Brno
11:58:16 1165 Tomanová Eliška LBM0651 52032 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:01:27 1164 Housková Barbora DOR0655 2080957 B OK Dobříš
12:04:54 1161 Redlová Barbora SLA0650 2085659 B SKOB Slaný
12:05:58 1171 Kašparová Alžběta DOR0753 2111604 C OK Dobříš
12:06:10 1151 Křístková Veronika ROZ0650 2087706 C OK Roztoky
12:09:12 1180 Gregorová Alice CTB0751 51139 C SK OB Chotěboř
12:11:00 1172 Ekertová Jana VLI0750 2080993 C Slavia Liberec orienteering
12:12:00 1157 Benešová Michaela SJH0651 553451 B SJH Jindřichův Hradec
12:13:00 1153 Křístková Viktorie ROZ0651 2087688 C OK Roztoky
12:14:00 1166 Šáchová Magdalena DOR0659 2115079 C OK Dobříš
12:15:00 1155 Krejčová Hana ROU0653 2127886 C SKOB Roudnice nad Labem
12:16:00 1173 Straková Denisa SLA0750 224355 C SKOB Slaný
12:17:00 1160 Magazu Annabelle DOR0657 2104705 C OK Dobříš
12:18:00 1178 Palátová Renáta ABM0655 2054645 C KOB ALFA Brno
12:19:00 1179 Holíková Petra ONO0653 2087719 C SKOB Ostrov
12:20:00 1186 Nováková Viktorie RUM0751 4641717 C ZOOB Rumburk
12:21:00 1169 Fialová Kateřina DOR0754 2125345 C OK Dobříš
12:22:00 1177 Toporová Kristina 2VS0750 219131 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
12:23:00 1170 Pilátová Rozálie DKL0750 2113486 C KOB Kladno

D14 3.65 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 1217 Martanová Lea VLI0555 2043610 A Slavia Liberec orienteering
11:19:59 1206 Černá Ema ROU0451 2080901 A SKOB Roudnice nad Labem
11:26:22 1205 Nekvasilová Tereza DKP0459 4641 B Oddíl OB Kotlářka
11:29:45 1239 Műller Iga 64P0550 1419860 UMKS Kwidzyn
11:31:29 1207 Šimšová Pavla MFP0551 428269 B Matfyz Praha
11:31:46 1211 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 A Slavia Liberec orienteering
11:32:14 1242 Norberg Liv 93S0450 1040815 Avesta OK
11:33:15 1213 Šestáková Marie VLI0452 2080991 B Slavia Liberec orienteering
11:33:18 1202 Krejčová Lucie ROU0453 2127896 B SKOB Roudnice nad Labem
11:33:20 1208 Mellanová Judita TUV0559 1418087 B SOK TJ Turnov
11:34:31 1224 Holíková Simona ONO0553 2087704 B SKOB Ostrov
11:35:43 1201 Hájková Tereza TUV0558 888626 B SOK TJ Turnov
11:36:05 1237 Ahlström Maja 65S0450 7040902 Västerås SOK
11:38:37 1216 Arnoštová Veronika DOR0455 434596 B OK Dobříš
11:41:00 1235 Ziebová Veronika NEK0450 2056284 B Nejdek Orienteering
11:42:00 1214 Ježková Ivana RBK0555 2115673 B SK Radioklub Blansko
11:43:00 1203 Ripplová Emma DKP0460 2112752 C Oddíl OB Kotlářka
11:44:00 1215 Dítková Markéta SKV0451 682652 B TJ Slovan Karlovy Vary
11:45:00 1233 Pecko Sára ONO0452 1428926 C SKOB Ostrov
11:46:00 1222 Nejedlá Klára ONO0450 301730 C SKOB Ostrov
11:47:00 1228 Petrášová Kateřina BBM0550 2112728 C BETA URSUS Orienteering
11:48:00 1220 Křížková Marie MAS0450 301516 C KČT Aš
11:49:00 1212 Zemková Pavlína SLA0551 436970 B SKOB Slaný
11:50:00 1219 Cuninková Katka 2VS0550 411485 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
11:51:00 1230 Toporová Karolina 2VS0451 406940 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
11:52:00 1210 Dobiášová Anna ROU0550 2099520 C SKOB Roudnice nad Labem
11:53:00 1227 Dudová Paula 2VS0450 2111771 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
11:54:00 1229 Řeháková Klára BFM0556 49460 C SKOB Frýdek - Místek
11:55:00 8906 Dolejší Miloš 52907 Neregistrovaní
11:56:00 1218 Karpíšková Kateřina LTP0450 342046 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:57:00 1226 Kulová Laura ONO0552 1400426 B SKOB Ostrov
11:58:00 1234 Kurucová Adriana 2VS0551 416784 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
11:59:00 1240 Vacant 0 Vakant
12:01:00 1241 Vacant 0 Vakant
12:02:00 1238 Vacant 0 Vakant
12:03:00 1236 Vacant 0 Vakant

D16 4.42 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:50:00 1274 Mulíčková Markéta ABM0362 2067328 A KOB ALFA Brno
11:55:42 1262 Martanová Elin VLI0252 2043603 A Slavia Liberec orienteering
11:56:37 1253 Tichá Dorotea DKP0351 2051523 A Oddíl OB Kotlářka
11:57:36 1266 Podrábská Marie TJN0259 2078462 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:07:59 1268 Linková Lucie TJN0257 2032102 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:10:13 1260 Poborská Eliška DKP0358 232179 A Oddíl OB Kotlářka
12:10:25 1252 Šritrová Lenka TUR0250 8656542 B OOB TJ Turnov
12:11:07 1256 Sanna Karin DKP0250 7200326 A Oddíl OB Kotlářka
12:16:46 1258 Smutná Anna Marie DKP0359 2103705 B Oddíl OB Kotlářka
12:21:00 1276 Nádeníčková Iva NEK0350 2035733 A Nejdek Orienteering
12:22:00 1286 Larsson Ida 65S0251 990502 Västerås SOK
12:23:00 1264 Šafaříková Lucie OPI0350 439103 C Orientační sporty Písek
12:24:00 1254 Křístková Magdalena ROZ0350 51895 C OK Roztoky
12:25:00 1265 Nentvichová Julie DOR0351 2045307 A OK Dobříš
12:26:00 1288 Schneider Anne-Charl 88D0351 7205647 OK Mark Brandenburg
12:27:00 1278 Marešová Klára NEK0250 2067349 B Nejdek Orienteering
12:28:00 1285 Pudlis Natalia 64P0250 2067687 UMKS Kwidzyn
12:29:00 1263 Konopásková Martina DOR0252 2104693 C OK Dobříš
12:30:00 1261 Baštová Julie DOR0353 2050483 C OK Dobříš
12:31:00 1281 Kowsky Victoria 88D0350 7208104 OK Mark Brandenburg
12:32:00 1280 Křížová Daniela MAS0250 301510 C KČT Aš
12:33:00 1284 Sievert Floriane 88D0352 2092575 OK Mark Brandenburg
12:34:00 1251 Řadová Lucie DKP0251 897371 B Oddíl OB Kotlářka
12:35:00 1257 Starková Terezie CHT0251 9102283 B OOB SK Chrast
12:36:00 1272 Kubalová Alena 2VS0350 411483 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
12:37:00 1270 Kuriaková Terézia 2VS0351 416591 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
12:38:00 1290 Blixt My 93S0250 596406 Avesta OK
12:39:00 1267 Petriláková Anežka DOR0251 7205018 B OK Dobříš
12:40:00 1289 Vacant 0 Vakant
12:41:00 1283 Vacant 0 Vakant
12:42:00 1282 Vacant 0 Vakant
12:43:00 1287 Vacant 0 Vakant

D18 5.12 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 1314 Opálková Martina BBM0050 7207019 A BETA URSUS Orienteering
10:52:33 1319 Golová Tereza VIC0162 8645925 A OB Vizovice
11:01:15 1318 Kuusisto Idaliiana 25F0050 2129178 Koovee
11:01:34 1316 Filipová Tereza SRK0050 2091516 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:05:11 1310 Kundratová Lucie TZL0058 7203458 B SKOB Zlín
11:07:07 1313 Kosová Tereza SRK0151 7207356 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:11:00 1305 Pavlová Martina LTP0151 7202857 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:12:00 1304 Straková Veronika SLA0051 219276 B SKOB Slaný
11:13:00 1308 Brožková Lucie KUO0151 2087714 B KOB Ústí nad Orlicí
11:14:00 1309 Radová Kateřina ABM0199 232876 B KOB ALFA Brno
11:15:00 1315 Plášková Anna ABM0152 2056310 B KOB ALFA Brno
11:16:00 1303 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B OK Roztoky
11:17:00 1306 Matoušková Adéla SLA0151 2109687 C SKOB Slaný
11:18:00 1317 Nádeníčková Pavla NEK0150 2056275 A Nejdek Orienteering
11:19:00 1307 Geislerová Aneta DKL0151 2042535 B KOB Kladno
11:20:00 1301 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:21:00 1323 Adorján Luca Eszter 2JD0050 9021200 Berliner TSC
11:22:00 1324 Knaack Sarah 88D0150 2068655 OK Mark Brandenburg
11:23:00 1321 Knaack Lisa 88D0151 2068656 OK Mark Brandenburg
11:24:00 1311 Lučanová Barbora MAS0051 301514 B KČT Aš
11:25:00 1302 Reisingerová Eliška DLT0151 440404 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
11:26:00 1312 Buksová Zuzana 2VS0150 2116195 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
11:27:00 1322 Vacant 0 Vakant
11:28:00 1325 Vacant 0 Vakant
11:29:00 1326 Vacant 0 Vakant

D20 5.41 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 1358 Aune Karoline 16N9951 1999043 Halden SK
10:13:39 1360 Olaussen Idun Kristine Fel 16N9950 1403967 Halden SK
10:33:37 1356 Lehner Marei 41D9950 9922222 OLG Regensburg
10:35:04 1351 Voltrová Alena ROZ9951 7205027 A OK Roztoky
10:41:00 1353 Fürstová Anna LLI9854 2056306 A TJ Loko Liberec
10:42:00 1352 Matušková Jana RBK9999 2111809 B SK Radioklub Blansko
10:43:00 1359 Kusber Laura 88D9550 7070702 OK Mark Brandenburg
10:44:00 1355 Fleisje Ingvild 12N9850 9980924 Nittedal Orientering
10:45:00 1354 Filová Barbora Daniela 2VS9950 2116183 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
10:46:00 1357 Vacant 0 Vakant

D21E 7.49 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 61 Gregorová Kamila CTB8151 7208080 E SK OB Chotěboř
10:24:04 55 Falk Beata 24S8901 611887 OK Kare
10:29:15 62 Heittola Suvi 24F9550 2129193 Rajamäen Rykmentti
10:46:48 59 Benešová Jana CTB9452 8656518 C SK OB Chotěboř
10:47:16 56 Bränneby Linn 2RS9150 341076 Ärla IF
10:51:00 57 Žaloudková Klára LPU9461 7204993 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 63 Herashchenko Dianora 89D9550 2091745 OC München
10:53:00 64 Machowska Weronika 2DP8650 886315 UKS OSiR Góra Kalwaria
10:54:00 52 Jelínková Šárka PGP9153 232168 C SK Praga
10:55:00 58 Flechsig Theresa 71D9400 1994620 USV TU Dresden
10:56:00 54 Jelínková Zora PGP8851 232167 C SK Praga
10:57:00 65 Vacant 0 Vakant
10:58:00 66 Vacant 0 Vakant
10:59:00 53 Vacant 3100 0 Vakant

D21A 6.78 km, 23 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 1405 Sokolářová Šárka TUR9999 7202880 A OOB TJ Turnov
11:00:38 1408 Svobodová Lenka PHK9551 995893 C OK 99 Hradec Králové
11:05:11 1437 Krafková Lucie TUR8650 876522 R OOB TJ Turnov
11:12:27 1415 Gebauerová Jana ZBM7951 703370 C SK Žabovřesky Brno
11:14:36 1432 Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 8636522 OK!Sport Warszawa
11:20:26 1420 Peterová Alena DOB8953 7247 C KOB Dobruška
11:21:39 1433 Magnusson Stina 46S9550 952906 OK Nolaskogsarna
11:22:48 1409 Bader Anne 71D8451 8645062 USV TU Dresden
11:24:35 1413 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:26:12 1417 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C Magnus Orienteering
11:27:46 1402 Jirásková Kateřina PGP8852 53556 C SK Praga
11:28:48 1414 Harju Suvi 38F9350 1080293 Tampereen Pyrintö
11:29:24 1406 Křístková Hana ROZ7450 51608 C OK Roztoky
11:29:32 1412 Nieke Corinna 71D9350 1280593 USV TU Dresden
11:31:00 1425 Drągowska Maria 23P9550 8628699 OK!Sport Warszawa
11:32:00 1422 Ender Franka 43D0060 7847 HSG Turbine Zittau
11:33:00 1435 Górska Kinga 39P8950 2034196 UMKS Orkan Ostróda
11:34:00 1418 Hošková Tereza DOB8971 9998971 C KOB Dobruška
11:35:00 1423 Fell Ronja 2JD9350 423895 Berliner TSC
11:36:00 1434 Miśkiewicz Martyna 23P8950 7200382 OK!Sport Warszawa
11:37:00 1404 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
11:38:00 1411 Kovářová Julie LTP8854 7210125 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:39:00 1427 Daniels Amanda 93S9750 249542 Avesta OK
11:40:00 1431 Engelhardt Katja 19D8450 15002 SSV Planeta Radebeul
11:41:00 1410 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:42:00 1416 Wartbichler Gisa 32A8950 7890730 HSV OL Wiener Neustadt
11:43:00 1424 Haas Sabine 32D9050 2129184 SV IHW Alex 78 Berlin
11:44:00 1421 Stehlíková Alžbeta 2VS8750 2111772 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
11:45:00 1419 Košútová Katarína 2VS9750 515451 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
11:46:00 1440 Pekařová Jana TUR0252 2035709 A OOB TJ Turnov
11:47:00 1407 Poloprutská Markéta TUR9252 2020750 C OOB TJ Turnov
11:48:00 1438 Lundbäck Olga 2KS8550 1300254 Domnarvets GOIF
11:49:00 1426 Kulow Anicó 3LD8650 8001986 Berliner Turnerschaft
11:50:00 1439 Siess Małgorzata 66P7608 887236 UKS Azymut Pabianice
11:51:00 1436 Vacant 27011 0 Vakant

D21B 5.66 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 1456 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
12:03:11 1458 Nordfors Schmiterlöw Maria 2QS8750 870301 Hjobygdens OK
12:03:16 1480 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
12:08:02 1469 Typltová Hana OOL8750 7207357 C SK Haná orienteering
12:08:05 1483 Pekárková Monika RBK9252 7260027 C SK Radioklub Blansko
12:15:01 1460 Svobodová Katu SMR8451 428294 C SNS Smržovka
12:16:39 1471 Drągowska Malwina DOB8585 886617 C KOB Dobruška
12:17:56 1457 Žitná Jana SMB9251 49973 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
12:21:37 1467 Drábková Zuzana TBM8452 2125377 C KOS TJ Tesla Brno
12:25:58 1476 Trojecka Marta 23P8350 300632 OK!Sport Warszawa
12:31:00 1454 Málková Šárka 8FX8350 2112761 TJ Kobylisy
12:32:00 1453 Černá Eliška SCP9050 2088205 C OK Sparta Praha
12:33:00 1479 Gordon Diana 45P9050 7160890 KU AZS WAT Warszawa
12:34:00 1470 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:35:00 1472 Mesiarkinová Kamila ASU8282 7200319 C Magnus Orienteering
12:36:00 1474 Venclová Veronika ZAM8251 2053565 C OB TJ Sokol Žamberk
12:37:00 1461 Zajícová Kateřina ROZ9553 1420234 C OK Roztoky
12:38:00 1463 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:39:00 1465 Králová Iveta JHB8952 53615 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:40:00 1462 Gustavsson Elin 2PS8850 2129206 Centrum OK
12:41:00 1455 Černá Kateřina TJP9850 53527 C TJ Sokol Troja
12:42:00 1464 Vaňková Saša LDC8550 1425355 C KOB Děčín
12:43:00 1482 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
12:44:00 8912 Müllerová Markéta LCE9453 303912 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:45:00 1485 Charousková Lucie DOK9450 7200373 C OK Doksy
12:46:00 1468 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:47:00 1466 Hill Radka 21G8450 2129209 Airienteers

D35A 5.41 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 1503 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C Slavia Liberec orienteering
10:51:53 1501 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C USK Praha
10:53:04 1508 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
11:02:19 1509 Müller Andrea 6NZ0050 8181188 thurgorienta
11:02:22 1502 Dítkova Jitka SKV7752 682676 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:13:22 1504 Matoušková Markéta SLA7352 2109690 C SKOB Slaný
11:16:58 1507 Bächi Ursina 6NZ8050 8642080 thurgorienta
11:21:00 1505 Mokrá Julie VLI8051 307414 C Slavia Liberec orienteering
11:22:00 1506 Vacant 0 Vakant

D35B 4.46 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 1551 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
10:33:30 1555 Stanojkovičová Ljuba STB8099 49983 C TJ Stadion Nový Bor
10:45:07 1562 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 2032117 C Slavia Liberec orienteering
10:54:34 1563 Sukeníková Zuzana KRN8353 9454545 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:56:00 1570 Cherniavsky Inessa 89D8150 2068663 OC München
10:59:16 1561 Forstereviczová Jana DOR7653 2082934 C OK Dobříš
11:01:00 1556 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
11:02:00 1558 Pilátová Petra DKL8051 2115739 C KOB Kladno
11:03:00 1557 Brychtová Zuzana JHB8053 2103783 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:04:00 1567 Ječmenová Věra ONO8050 301420 C SKOB Ostrov
11:05:00 1566 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
11:06:00 1559 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:07:00 1552 Eiglerová Petra ROU8150 2096267 C SKOB Roudnice nad Labem
11:08:00 1569 Schneider Anne 59D0150 36129 OLA TSV Deggendorf
11:09:00 1564 Vellechová Radka AOV8050 2103790 C OOB TJ Baník Ostrava
11:10:00 1568 Vacant 0 Vakant
11:11:00 1560 Vacant 30652 0 Vakant

D40A 4.91 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 1604 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
10:01:47 1627 Knaupová Ivana 84D7850 780209 MTV Braunschweig
10:02:59 1612 Eckardt Cornelia 71D6900 690719 USV TU Dresden
10:04:20 1622 Borsitzky Eva 32A7750 770828 HSV OL Wiener Neustadt
10:04:23 1602 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C OB Jenišovice
10:13:16 1613 Grycová Petra TBM7467 230679 C KOS TJ Tesla Brno
10:15:13 1621 Mulíčková Eva ABM7469 52041 C KOB ALFA Brno
10:19:11 1616 Aijälä Tiina 13F6450 1417511 Kangasala SK
10:21:17 1631 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 Trackcourse
10:23:12 1623 Radová Martina ABM7451 8010 C KOB ALFA Brno
10:27:50 1609 Burešová Kateřina VLI7456 7210304 C Slavia Liberec orienteering
10:29:59 1625 Kurth Susan 59D0151 7760824 OLA TSV Deggendorf
10:31:00 1607 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 1635 Singman Palm Eva 65S7550 9751002 Västerås SOK
10:33:00 1632 Konc Katarzyna 66P7601 7204651 UKS Azymut Pabianice
10:34:00 1619 Toporová Ľubica 2VS7550 5576 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
10:35:00 1611 Martanová Daniela VLI7452 2042502 C Slavia Liberec orienteering
10:36:00 1633 Grigaliunaite Agne 28L7850 8646226 Saule OK
10:37:00 1608 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:38:00 1614 Izáková Ivana EKP7453 361968 C VŠTJ Ekonom Praha
10:39:00 1610 Zemková Helena SLA7450 425546 C SKOB Slaný
10:40:00 1634 Sztranek Iwona 66P7610 1403086 UKS Azymut Pabianice
10:41:00 1601 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
10:42:00 1605 Lošťáková Ivana LTP7758 7202864 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:43:00 1624 Godina Ieva 13L7650 980539 B3
10:44:00 1617 Hovadová Agáta SRK7651 301112 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:45:00 1630 Frenzel Frieda 23D7500 7750203 ESV Lok Berlin-Schöneweide
10:46:00 1615 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:47:00 1626 Vacant 0 Vakant
10:48:00 1629 Vacant 0 Vakant
10:49:00 1628 Vacant 0 Vakant

D40B 4.15 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:40:00 1670 Pelcová Pavla CST7454 7749 C OB Strakonice
11:41:25 1675 Śliwczyńska Ilona 53P7850 7121278 Team 360°
11:43:18 1667 Dlouhá Marta BZP7851 1886930 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:43:52 1659 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:44:04 1653 Dobiášová Hana ROU7451 2099485 C SKOB Roudnice nad Labem
11:49:22 1664 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:49:51 1655 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 C OK Jiskra Nový Bor
11:51:16 1661 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:54:32 1656 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
11:58:48 1668 Brožková Květa KUO7451 887160 C KOB Ústí nad Orlicí
11:59:55 1665 Kándlová Adéla DCE7550 2113044 C KOB Dobřichovice
12:09:43 1658 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
12:11:00 1662 Mirčeva Lenka DOR7350 2082940 C OK Dobříš
12:12:00 1660 Bredlerová Gabriela SKV7451 7204509 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:13:00 1669 Pannová Vendula MOV7752 2075664 C SKOB Ostrava
12:14:00 1663 Zámečníková Jitka 3VX7450 2103763 Zámečníci
12:15:00 1657 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:16:00 1654 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB Tretra Praha
12:17:00 1652 Synková Šárka DOK7650 7773 C OK Doksy
12:18:00 1651 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C SKOB Roudnice nad Labem
12:19:00 1666 Löhning Susanne 71D7850 8041178 USV TU Dresden
12:20:00 1671 Nováková Markéta RUM7451 2801028 C ZOOB Rumburk
12:21:00 1672 Vacant 0 Vakant

D45A 4.29 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:40:00 1710 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
11:45:12 1707 Rychterová Dana SMR6950 7203339 C SNS Smržovka
11:45:48 1713 Kosová Michaela SRK6752 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:46:09 1706 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
11:47:21 1731 Vidmuchová Martina PLU7171 49883 C TJ SOKOL Plumlov
11:51:33 1705 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
11:52:13 1727 Kapischke Solveig 88D7200 7030303 OK Mark Brandenburg
11:52:48 1720 Ahlström Malena 65S7260 39772 Västerås SOK
11:53:22 1725 Kubald Katrin 13D6950 8150269 Kaulsdorfer OLV Berlin
11:53:29 1714 Eichlerová Jana KAS7051 682641 C KOB Kamenický Šenov
11:56:26 1723 Scheuermann Katrin 19D7050 300630 SSV Planeta Radebeul
11:58:42 1732 Smolková Alena PGP6450 53567 C SK Praga
12:00:58 1703 Komersová Jana KNC6550 52265 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:01:11 1718 Aschacher Angelika 32A6950 9080469 HSV OL Wiener Neustadt
12:03:46 1728 Bringezu Kristina 26D6950 692910 OLV Potsdam
12:07:44 1709 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:08:50 1717 Pechová Iva LPM6151 2067245 C OK Lokomotiva Plzeň
12:11:00 1722 Olaussen Irene Felde 16N6950 658253 Halden SK
12:12:00 1716 Kundratová Jana TZL7350 7209278 C SKOB Zlín
12:13:00 1711 Janečková Veronika SOB7151 53017 C SOBSA
12:14:00 1708 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C TJ Loko Liberec
12:15:00 1715 Králová Miriam 2VS6950 8625 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
12:16:00 1719 Calvet Christine 42A7050 431946 OLC Währing
12:17:00 1701 Dittrtová Lucie LME6852 2102533 C SK Los Mělník
12:18:00 1702 Hájková Magdalena TUV7351 411543 C SOK TJ Turnov
12:19:00 1712 Obrátilová Naďa ABM6654 219257 C KOB ALFA Brno
12:20:00 1729 Trykozko Urszula 53P6951 900424 Team 360°
12:21:00 1726 Kaminskaite Edita 303100 Berliner TSC
12:22:00 1730 Vacant 0 Vakant
12:23:00 1721 Vacant 0 Vakant
12:24:00 1724 Vacant 0 Vakant

D45B 3.78 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 1751 Linková Iva TUR6850 51809 C OOB TJ Turnov
10:35:25 1753 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
10:36:27 1764 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C KOB Kladno
10:37:28 1768 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Orienteering
10:40:39 1770 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:42:03 1765 Sadílková Lenka VIC7055 416050 C OB Vizovice
10:42:26 1758 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
10:48:18 1774 Herashchenko Eleonora 19U7150 1470603 SRC Peleng
10:51:43 1755 Ždimerová Monika LME6950 232357 C SK Los Mělník
10:56:28 1754 Svobodová Lucie BOR7151 8416 C OK Jiskra Nový Bor
10:57:31 1752 Kyselová Jana ROU7050 2043619 C SKOB Roudnice nad Labem
10:58:08 1771 Otrusinová Helena ABM7054 52057 C KOB ALFA Brno
10:58:53 1767 Prázová Kamila SRK7151 425566 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:01:00 1766 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
11:02:00 1760 Karpíšková Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:03:00 1757 Straková Jana SLA7251 8579 C SKOB Slaný
11:04:00 1769 Štorková Simona JPV6556 2075676 C Oddíl OS SK Prostějov
11:05:00 1763 Nová Jana DOR7150 2045313 C OK Dobříš
11:06:00 1761 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:07:00 1756 Nosek Martina DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
11:08:00 1759 Hrdličková Ludmila SLA6950 224894 C SKOB Slaný
11:09:00 1762 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
11:10:00 1778 Lindvik-Saevareid Anita 48N6450 1561964 Os Orienteringsklubb
11:11:00 1779 Vogl Karin 16D0050 1700505 SV Mietraching
11:12:00 1775 Vacant 0 Vakant

D50 4.03 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:50:00 1814 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
11:52:46 1819 Vavrysová Iva LCE6359 889289 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:00:49 1816 Chroustová Petra VBM6655 9102082 C VSK Mendelu Brno
12:02:43 1830 Wolowczyk Mariola 4HP6800 1393099 UNTS Warszawa
12:03:00 1804 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
12:03:48 1821 Palme Guni 75A0050 682408 OK Klosterneuburg
12:06:43 1808 Hellmann Kerstin 71D6351 1091963 USV TU Dresden
12:06:46 1827 Brik Ann-Sofie 2NS0050 1680904 Markaryds FK
12:08:28 1824 Rossberg Cornelia 29D0000 1399061 USG Chemnitz
12:08:40 1815 Huhtanen Meri 38F6450 1396648 Tampereen Pyrintö
12:08:51 1812 Richter Sabine 71D6650 2008978 USV TU Dresden
12:12:33 1809 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
12:14:04 1823 Lisá Monika ONO6750 682085 C SKOB Ostrov
12:14:51 1826 HufnagelIngrid 59D0153 8024566 OLA TSV Deggendorf
12:15:27 1810 Drechsel Ines 71D6501 2005299 USV TU Dresden
12:16:39 1802 Nováková Irena OKP6651 236111 C SK OK 24 Praha
12:21:00 1820 Šoupová Jana LPM6850 301705 C OK Lokomotiva Plzeň
12:22:00 1817 Hillebrand Karin 17A6850 410660 ASKÖ Salzburg/Henndorf
12:23:00 1832 Ansorge Silke 24D8850 2035203 SV Robotron Dresden
12:24:00 1822 Harju Ulla 38F6451 1131064 Tampereen Pyrintö
12:25:00 1805 Svobodová Lenka ROU6650 2043618 C SKOB Roudnice nad Labem
12:26:00 1811 Kašparová Irena SLA6852 336731 C SKOB Slaný
12:27:00 1806 Halířová Eva BOR6654 8512 C OK Jiskra Nový Bor
12:28:00 1831 Larsson Catarina 65S6851 680403 Västerås SOK
12:29:00 1813 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
12:30:00 1829 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C OOB TJ Turnov
12:31:00 1828 Gustafsson Anki 15S6450 939158 Säterbygdens OK
12:32:00 1801 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:33:00 1803 Krejbichová Šárka TJP6850 887915 C TJ Sokol Troja
12:34:00 1836 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
12:35:00 1807 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
12:36:00 1837 Málková Věra 8FX6550 2118474 TJ Kobylisy
12:37:00 1825 Vacant 0 Vakant

D55 3.77 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 1874 Kuleva Angelina 2HD5750 8622642 Angy OL
10:16:13 1851 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
10:20:38 1861 Kymäläinen Maritta 38F6350 411693 Tampereen Pyrintö
10:22:57 1855 Bochenková Jana DOR6150 232174 C OK Dobříš
10:24:14 1881 Juckelandt Sabine 24D6350 1310763 SV Robotron Dresden
10:27:28 1871 Graumann Heidi 23D6301 631220 ESV Lok Berlin-Schöneweide
10:28:39 1854 Leideck Heike 71D6250 620713 USV TU Dresden
10:28:48 1877 Jensch Monika 88D6250 1407591 OK Mark Brandenburg
10:29:09 1875 Zemp Campana Silvia 6QZ6150 8040961 ASCO Lugano
10:29:53 1869 Movko Marina 57P6050 2300540 Azymut 45 Gdynia
10:30:02 1870 Fleisje Kristin 12N6350 9630317 Nittedal Orientering
10:34:17 1859 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
10:37:19 1858 Buhler Birgit 71D6150 611123 USV TU Dresden
10:38:45 1863 Töyrylä Marja 14F5850 7202701 Kymin suunnistajat
10:39:41 1852 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
10:41:00 1857 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:42:00 1866 Vestola Arja 15F6150 7203262 Nastolan Terä
10:43:00 1864 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
10:44:00 1862 Borgenström Lotta 12F6050 1411435 Hyvinkään Rasti
10:45:00 1868 Dragowska Marzena 23P6250 887229 OK!Sport Warszawa
10:46:00 1873 Miroshnichenko Elena 54R5950 2055103 PionerSK
10:47:00 1853 Kubátová Ivana BOR6152 8464 C OK Jiskra Nový Bor
10:48:00 1856 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:49:00 1860 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:50:00 1876 Halvorsen Annette 2TS6050 42862 OK MIlan
10:51:00 1865 Šimečková Anna 2VS6050 2092399 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
10:52:00 1878 Steinhauser-Kirsch Susanne 89D5950 364334 OC München
10:53:00 1882 Vacant 0 Vakant
10:54:00 1872 Vacant 0 Vakant
10:55:00 1867 Vacant 26045 0 Vakant
10:56:00 1879 Vacant 0 Vakant

D60 3.40 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 1917 Borgenström Outi 26F5650 7300109 Ikaalisten Nouseva-Voimaa
11:32:25 1901 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
11:37:11 1922 Liimatainen Raili 12F5550 502356 Hyvinkään Rasti
11:37:38 1924 Raiko Erja 12F5450 7141416 Hyvinkään Rasti
11:40:15 1934 Tonn Gisela 19D5450 7204099 SSV Planeta Radebeul
11:41:55 1913 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
11:42:00 1915 Laaksonen Anita 17F0050 997886 Rasti Jyry
11:43:45 1918 Janošíková Jaroslava UOL5858 2059758 C SOB Olomouc
11:44:45 1909 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:45:31 1932 Wysocka Jolanta 24P5650 886619 Slask O-Team
11:45:50 1906 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
11:46:25 1929 Wegeland Gudrun 46S5750 8000600 OK Nolaskogsarna
11:48:05 1920 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C VSK Mendelu Brno
11:49:25 1910 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:50:16 1930 Soloveva Elena 54R5850 2055111 PionerSK
11:53:47 1905 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
11:55:30 1925 Janus Andrea 19D5550 7552803 SSV Planeta Radebeul
11:55:46 1907 Korejčíková Dáďa LLI5550 8546 C TJ Loko Liberec
11:57:38 1926 Johansson Elisabeth 93S5850 38545 Avesta OK
12:01:00 1921 Malá Jitka KAS5451 682674 C KOB Kamenický Šenov
12:02:00 1931 Lazareva Natalia 57P5550 2055107 Azymut 45 Gdynia
12:03:00 1936 Moosberger Ester 19C0050 7202664 Ulu's Reisewelt
12:04:00 1902 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
12:05:00 1914 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:06:00 1911 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
12:07:00 1923 Fekiačová Mária 57S5850 53793 Športový klub VAZKA Bratislava
12:08:00 1912 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:09:00 1919 Pokorná Eva TCB5751 52184 C SK Technik České Budějovice
12:10:00 1903 Jelínková Radana PGP5851 301361 C SK Praga
12:11:00 1933 Vacant 0 Vakant
12:12:00 1935 Vacant 0 Vakant
12:13:00 1927 Vacant 0 Vakant
12:14:00 1928 Vacant 0 Vakant

D65 3.15 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 1951 Dohnalová Dana VSP5050 51645 C USK Praha
12:00:44 1955 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
12:09:38 1961 Šumberová Zuzana VLI5351 51535 C Slavia Liberec orienteering
12:09:49 1965 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:10:47 1964 Horynová Eva TZL5254 8930 C SKOB Zlín
12:15:56 1953 Bartoňová Marie BOR5351 8433 C OK Jiskra Nový Bor
12:18:54 1954 Omová Jana TUR5150 2025351 C OOB TJ Turnov
12:24:43 1968 Carlsson Solvej 62S5150 43475 IFK Hedemora
12:26:13 1963 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
12:26:20 1952 Kohoutová Jitřenka UVP4850 51265 C Slovan Praha
12:26:38 1959 Karmazínová Ivana VLI5150 51216 C Slavia Liberec orienteering
12:31:00 1960 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:32:00 1957 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
12:33:00 1962 Lucke Helga 71D5050 1950112 USV TU Dresden
12:34:00 1966 Ender Irina 43D0061 6424 HSG Turbine Zittau
12:35:00 1969 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C OK Chrastava
12:36:00 1958 Vacant 0 Vakant
12:37:00 1967 Vacant 0 Vakant

D70 3.00 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 2001 Městková Eva TEP4851 2103757 C Tempo Praha
10:56:19 2005 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:11 2009 Salmela Juulia 19F4550 430674 Riihimäen Suunnistajat
10:58:47 2006 Pospíšilová Jana LDC4451 232341 C KOB Děčín
11:08:42 2011 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava
11:11:39 2012 Bieri Ruth 6GZ4750 8230947 OLV Zug-Immensee
11:14:19 2003 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
11:15:48 2010 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C KOB Kamenický Šenov
11:18:34 2004 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C OK Jiskra Nový Bor
11:18:48 2002 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C TJ Sokol Troja
11:21:00 2007 Nejezchlebová Věra KAS4551 682619 C KOB Kamenický Šenov
11:22:00 2014 Eurén Lisbeth 93S5650 18713 Avesta OK
11:23:00 2013 Frøvoll Torunn 46N5000 9040440 Sturla IF
11:24:00 2015 Maija Jansone 39L4450 416219 RIGA SENIORS
11:25:00 2008 Finnilä-Seitajoki Ulla 17F4200 302877 Rasti Jyry
11:26:00 2017 Vacant 0 Vakant

H10L 2.42 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 4165 Křížek Ivo MAS0801 301728 C KČT Aš
10:23:59 4161 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 C KOB Kladno
10:26:29 4164 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 C Slavia Liberec orienteering
10:32:00 4158 Hampl Jan LME0900 2078468 C SK Los Mělník
10:36:46 4154 Machar Dan DKP1002 2102804 C Oddíl OB Kotlářka
10:43:29 4156 Forst Albert MFP0901 410727 C Matfyz Praha
10:51:00 4153 Veljačik Jonáš SCP0800 336785 C OK Sparta Praha
10:52:00 4157 Bertien Jiří DKP0901 2086461 C Oddíl OB Kotlářka
10:53:00 4162 Kubeček Tomáš DOR0808 2125344 C OK Dobříš
10:54:00 4166 Daráš Maxmilián DKP0912 2092360 Oddíl OB Kotlářka
10:55:00 4163 Bader Gustav 18D1100 1853 Post SV Dresden
10:56:00 4168 Janata Matěj DKP1111 8277 C Oddíl OB Kotlářka
10:57:00 8349 Grisa Filip SLA0801 2109682 C SKOB Slaný
10:58:00 4160 Vojkůvka Filip DOR0902 2045317 C OK Dobříš
10:59:00 4151 Cichra Patrik TAP0903 2113483 C KOB Tretra Praha
11:00:00 4167 Janda Šimon DKL0800 2111751 C KOB Kladno
11:01:00 4155 Pospíšil Filip TJP1001 2129198 C TJ Sokol Troja

H10 2.79 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 4113 Heczko Erik VLI0804 2113075 C Slavia Liberec orienteering
11:01:50 4107 Šubrt Jáchym DKP0800 2103736 C Oddíl OB Kotlářka
11:02:54 4103 Víteček Šimon DKP0801 446360 C Oddíl OB Kotlářka
11:05:31 4118 Ježek David RBK0801 2103681 C SK Radioklub Blansko
11:06:49 4105 Machar Eda DKP0803 2102794 C Oddíl OB Kotlářka
11:08:07 4104 Sedláček Patrik ROZ0800 2092429 B OK Roztoky
11:08:18 4110 Denemarek Max TBM0800 7080127 C KOS TJ Tesla Brno
11:09:01 4120 Škorpil Marek HOR0900 52275 C TJ Jiskra Hořice
11:13:34 4114 Kučera Teodor DOR0800 2044899 C OK Dobříš
11:20:50 4111 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
11:21:10 4115 Toman Matěj LBM0909 52038 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:23:32 4116 Magazu Lukas DOR0805 2104694 C OK Dobříš
11:24:56 4124 Kumbier Lionel 3LD0800 8118208 Berliner Turnerschaft
11:25:13 4108 Vojkůvka Matěj DOR0804 2050498 C OK Dobříš
11:26:02 4112 Peckl Kryštof DOR0806 2111761 C OK Dobříš
11:26:49 4102 Havlák Štěpán ROU0801 2084986 C SKOB Roudnice nad Labem
11:31:00 4117 Vilém Štěpán VLI0902 4411246 C Slavia Liberec orienteering
11:32:00 4121 Koma Lukáš DOR0903 2104702 C OK Dobříš
11:33:00 4109 Turek Jakub SKV0801 7791777 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:34:00 4101 Göttlich Vít BOR0800 4379 C OK Jiskra Nový Bor
11:35:00 4122 Krüger Louis Antoine 3LD0900 435215 Berliner Turnerschaft
11:36:00 4126 Vacant 0 Vakant

H12 2.98 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 105 Brosch Ondřej RBK0606 2061789 B SK Radioklub Blansko
10:31:50 108 Dolejší Jan STB0601 438039 B TJ Stadion Nový Bor
10:32:45 112 Zápotocký Jiří SLA0800 2075658 B SKOB Slaný
10:35:33 127 Knaup Jonas 84D0600 7060724 MTV Braunschweig
10:37:22 120 Donda Jakub ONO0700 8656617 C SKOB Ostrov
10:38:13 132 Palm Erik 65S0600 9960521 Västerås SOK
10:38:29 116 Hyxa Jan VLI0702 2126343 C Slavia Liberec orienteering
10:42:02 103 Tichý Hubert DKP0600 2079496 C Oddíl OB Kotlářka
10:42:50 123 Pelc Tadeáš CST0601 51330 C OB Strakonice
10:43:01 102 Havlák René ROU0602 2126385 C SKOB Roudnice nad Labem
10:44:22 106 Kuc David SCP0600 1007532 C OK Sparta Praha
10:45:16 109 Nekvasil Jakub DKP0607 2086455 C Oddíl OB Kotlářka
10:45:45 128 Hay Jack 1967296 OC München
10:46:18 125 Kundrata Vít TZL0700 53360 C SKOB Zlín
10:47:13 134 Krempiński Franek 66P7603 1260703 UKS Azymut Pabianice
10:53:43 129 Sztranek Maciej 66P7609 2043890 UKS Azymut Pabianice
10:54:02 122 Ječmen Matyáš ONO0600 7201205 C SKOB Ostrov
10:59:05 115 Václavík Martin SLA0601 2099522 C SKOB Slaný
11:01:00 101 Procházka Vít DKP0711 2088179 C Oddíl OB Kotlářka
11:02:00 110 Heller Jakub ROU0702 51438 C SKOB Roudnice nad Labem
11:03:00 117 Beran František SLA0700 2109681 C SKOB Slaný
11:04:00 113 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:05:00 124 Myslík Vojtěch ONO0602 301494 C SKOB Ostrov
11:06:00 111 Svoboda Filip DKP0719 2120069 C Oddíl OB Kotlářka
11:07:00 121 Bláha Šimon SJP0700 51421 C KČT Slavoj Praha
11:08:00 133 Chachurski Mieszko 45P8500 8291207 KU AZS WAT Warszawa
11:10:00 126 Herashchenko Rostislav 19U0600 1410446 SRC Peleng
11:11:00 114 Podrábský Ctibor VLI0700 2078463 C Slavia Liberec orienteering
11:12:00 107 Machar Matěj DKP0604 51793 B Oddíl OB Kotlářka

H14 3.75 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 154 Kabát Martin PGP0408 2099511 B SK Praga
11:23:09 159 Zabořil Ondřej JEN0401 7780 B OB Jenišovice
11:24:41 174 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 B OK Dobříš
11:25:25 182 Donda Jiří ONO0403 8631582 B SKOB Ostrov
11:27:31 152 Waldhauser Štěpán BOR0409 4443 B OK Jiskra Nový Bor
11:28:47 158 Čtrnáct František PGP0401 2121096 B SK Praga
11:32:02 191 Hoetzel Hugo JEN0503 2060291 B OB Jenišovice
11:33:58 162 Klein Martin LTP0404 2082919 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:36:08 180 Strýček Jan ADA0503 2073679 B OOB Spartak Adamov
11:36:20 163 Snížek Martin DOR0405 2042541 B OK Dobříš
11:36:37 175 Pilát Bořivoj DKL0500 2115077 B KOB Kladno
11:37:18 151 Heller Jiří ROU0501 2085606 B SKOB Roudnice nad Labem
11:38:29 172 Snížek Ondřej DOR0406 2042548 B OK Dobříš
11:39:53 157 Šubrt Vojtěch DKP0502 886289 B Oddíl OB Kotlářka
11:41:51 166 Fousek Vojtěch RBK0403 1414504 B SK Radioklub Blansko
11:43:22 181 Pelc Matyáš CST0401 436432 C OB Strakonice
11:44:11 173 Fousek Matěj RBK0402 1413719 C SK Radioklub Blansko
11:44:25 156 Kuc Radim SCP0400 682668 C OK Sparta Praha
11:44:55 192 Lange Jonas 32D0400 8629608 SV IHW Alex 78 Berlin
11:48:13 186 Rada Štěpán ABM0404 420418 C KOB ALFA Brno
11:51:00 194 Müller Wiktor 64P0400 1419859 UMKS Kwidzyn
11:52:00 167 Šácha Václav DOR0410 2111619 C OK Dobříš
11:53:00 164 Ježek Filip RBK0405 2103684 B SK Radioklub Blansko
11:54:00 184 Štorek Jan JPV0505 2075670 B Oddíl OS SK Prostějov
11:55:00 177 Bláha Matyáš SJP0500 443105 C KČT Slavoj Praha
11:56:00 178 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
11:57:00 170 Košina Tobiáš SKV0502 7204501 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:58:00 179 Bláha Vojtěch SJP0501 443072 B KČT Slavoj Praha
11:59:00 190 Lehner Severin 41D0500 2045599 OLG Regensburg
12:00:00 168 Kándl Matěj DCE0500 2102710 C KOB Dobřichovice
12:01:00 185 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C BETA URSUS Orienteering
12:02:00 160 Hampl Jakub LME0500 2078467 C SK Los Mělník
12:03:00 188 Martinkovič Šimon BBM0503 2112721 C BETA URSUS Orienteering
12:04:00 169 Nový Jáchym DOR0502 2044888 C OK Dobříš
12:05:00 171 Pavlík Matěj LIT0401 8112 C KOB Litvínov
12:06:00 155 Milota Jakub KAM0503 2099497 B OK Kamenice
12:07:00 189 Godins Gustavs 13L0500 896933 B3
12:08:00 165 Löhning Jakob 71D0600 8220405 USV TU Dresden
12:09:00 161 Hronza Štěpán DOR0501 2067307 C OK Dobříš
12:10:00 176 Pekárek Martin RBK0501 2102571 C SK Radioklub Blansko
12:11:00 193 Vacant 0 Vakant
12:12:00 195 Vacant 0 Vakant

H16 5.55 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 208 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy
10:42:42 205 Hájek Kryštof TUR0212 9102562 A OOB TJ Turnov
10:48:03 201 Malačka Milan DKP0210 446345 A Oddíl OB Kotlářka
10:51:48 214 Kučera Jáchym DOR0301 2044898 A OK Dobříš
10:53:44 209 Sedláček Jaroslav DKP0309 9982 B Oddíl OB Kotlářka
10:57:00 202 Hřivna Jakub PGP0305 2800293 A SK Praga
10:57:06 204 Šubrt Matěj DKP0205 888625 B Oddíl OB Kotlářka
11:01:12 239 Sztranek Jan 66P0033 1407621 UKS Azymut Pabianice
11:01:51 236 Porzycz Grzegorz 57P0200 8656099 Azymut 45 Gdynia
11:06:09 228 Šabata Radek SRK0202 2070826 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:09:36 211 Bradáč David LLI0203 2032132 B TJ Loko Liberec
11:11:00 237 Rudert Henrik 1414978 SV IHW Alex 78 Berlin
11:12:00 206 Pobuda Vojtěch SJH0302 436440 B SJH Jindřichův Hradec
11:13:00 203 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B OOB TJ Turnov
11:14:00 207 Mareš Albert DKP0308 2103741 B Oddíl OB Kotlářka
11:15:00 224 Oncirk Jan ONO0301 9101105 A SKOB Ostrov
11:16:00 230 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B SKOB Zlín
11:17:00 221 Hnízdil Matěj KAS0301 7130603 B KOB Kamenický Šenov
11:18:00 232 Palát Tomáš ABM0307 332962 B KOB ALFA Brno
11:19:00 240 Ahlström Emil 65S0210 7020125 Västerås SOK
11:20:00 226 Flegl Martin SRK0300 2091541 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:21:00 218 Jurčík Tomáš 2VS0302 406985 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
11:22:00 217 Štorek David JPV0202 2075675 C Oddíl OS SK Prostějov
11:23:00 222 Nosáľ Michal 2VS0303 416904 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
11:24:00 223 Křížek Josef MAS0201 2026164 B KČT Aš
11:25:00 229 Křížek Filip MAS0301 301509 C KČT Aš
11:26:00 213 Hejna Hynek LLI0300 7055011 C TJ Loko Liberec
11:27:00 219 Vendelberger Tomáš MAS0302 2026165 B KČT Aš
11:28:00 216 Hronza Jakub DOR0300 2067309 C OK Dobříš
11:29:00 242 Novák Daniel RUM0301 2801020 ZOOB Rumburk
11:30:00 238 Biolik Emil 46P0300 981644 Trackcourse
11:31:00 227 Janeček Ondřej SOB0201 4188 C SOBSA
11:32:00 210 Ouška Filip DOR0304 2050486 C OK Dobříš
11:33:00 234 Friebe Jonas 59D0101 6392 OLA TSV Deggendorf
11:34:00 220 Budiský Matej 2VS0301 411486 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
11:35:00 212 Nigrin Matouš DOR0303 2067311 C OK Dobříš
11:36:00 215 Peterka Jakub LLI0404 9101104 A TJ Loko Liberec
11:37:00 231 Pravňan Vratko 2VS0300 416902 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
11:38:00 235 Vacant 0 Vakant
11:39:00 241 Vacant 0 Vakant
11:40:00 233 Vacant 0 Vakant

H18 7.11 km, 23 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:50:00 274 Scheuermann Erik 19D9900 7208002 SSV Planeta Radebeul
12:00:36 266 Laitinen Vertti 25F0000 2129182 Koovee
12:06:11 256 Bílý Jakub LTP0104 7200331 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:15:00 254 Tachezy Jan DOR0102 2104701 B OK Dobříš
12:19:09 273 Bauer Leon 88D0000 7171111 OK Mark Brandenburg
12:21:00 275 Kalkbrenner Daniel 88D0100 7003444 OK Mark Brandenburg
12:22:00 267 Aune Jonatan 16N0100 2037700 Halden SK
12:23:00 262 Vavřík Tomáš MOV0004 1403424 B SKOB Ostrava
12:24:00 255 Klein Marek 71D0102 2068140 USV TU Dresden
12:25:00 257 Postolka Jonáš DKL0100 2800297 C KOB Kladno
12:26:00 264 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:27:00 258 Brychta Jiří JHB0002 2103771 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:28:00 259 Topor Matúš 2VS0100 1407849 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
12:29:00 260 Newiak Nick NEK0101 2096220 A Nejdek Orienteering
12:30:00 253 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 B TJ Loko Liberec
12:31:00 271 Vacant 0 Vakant
12:32:00 272 Vacant 0 Vakant
12:33:00 269 Vacant 0 Vakant
12:34:00 270 Vacant 0 Vakant

H20 8.30 km, 27 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 321 Hellerud Niels Christian 16N0000 1402803 Halden SK
11:39:26 319 Birkeland August Asheim 16N9902 990330 Halden SK
11:44:29 317 Brendstuen Erlend 16N9901 1404046 Halden SK
11:50:49 323 Lehner Quirin 41D9800 1690505 OLG Regensburg
11:55:47 303 Klein Cedrik 71D9901 7207178 USV TU Dresden
11:59:24 307 Huhtanen Kiri 38F9800 1396307 Tampereen Pyrintö
12:01:00 312 Locker Tomáš SRK9802 2017682 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:02:00 308 Florián Vojtěch ABM9901 438043 A KOB ALFA Brno
12:03:00 310 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:04:00 316 Kapischke Henning 88D9900 7000085 OK Mark Brandenburg
12:05:00 302 Postolka Jáchym DKL9900 888621 B KOB Kladno
12:06:00 304 Pelikán Lukáš DKL9802 7207341 B KOB Kladno
12:07:00 301 Krejbich Daniel TJP9901 2129203 C TJ Sokol Troja
12:08:00 318 Knaack Tobias 88D9800 1414975 OK Mark Brandenburg
12:09:00 305 Račko Lukáš 2VS9900 7100499 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
12:10:00 315 Pfeil Arved 3LD9800 2094477 Berliner Turnerschaft
12:11:00 306 Šklíba Michal SRK9900 7201758 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:12:00 314 Ytterbøl Alexander Skaug 16N9903 9513613 Halden SK
12:13:00 324 Vacant 0 Vakant
12:14:00 322 Vacant 0 Vakant

H21E 10.80 km, 28 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 21 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E SK Žabovřesky Brno
11:17:41 17 Wartbichler Christian 32A8800 8103103 HSV OL Wiener Neustadt
11:17:47 7 Larsson Viktor 19S8900 504211 Hagaby GoIF
11:21:40 10 Fürst Matouš LLI9603 8651739 R TJ Loko Liberec
11:21:48 24 Dragowski Kuba TUR9003 8628698 R OOB TJ Turnov
11:24:06 2 Luštický Martin TUR8700 7092626 C OOB TJ Turnov
11:25:08 11 Kretzschmar Matthias 18D9001 7200392 Post SV Dresden
11:29:17 22 Nečas Jiří TZL9101 7887934 C SKOB Zlín
11:31:00 28 Lehner Korbinian 41D9600 8112255 OLG Regensburg
11:32:00 12 Habán Ivo VLI7707 7207861 C Slavia Liberec orienteering
11:33:00 19 Wołowczyk Krzysztof LCE9502 8640915 E OOB TJ Slovan Luhačovice
11:34:00 9 Kos Tomáš LPU9303 7207362 C OK Lokomotiva Pardubice
11:35:00 18 Bravený Adam VBM8801 866998 C VSK Mendelu Brno
11:36:00 4 Vlček Martin TUR8702 8656670 C OOB TJ Turnov
11:37:00 25 Jensch Marco 88D8700 7207910 OK Mark Brandenburg
11:38:00 31 Magnusson Erik 46S9300 930905 OK Nolaskogsarna
11:39:00 30 Franco Paulo 61P8100 1302844 Clube de Orientaçāo do Centro COC
11:40:00 23 Montero Cárceles Elmar MOV9602 1415225 C SKOB Ostrava
11:41:00 27 Weinig Peter 1971255 OC München
11:42:00 20 Pokorný David SRK9701 8000049 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:43:00 32 Graumann Leo 23D9600 962909 ESV Lok Berlin-Schöneweide
11:44:00 13 Kraemer Andrei 18D9100 888902 Post SV Dresden
11:45:00 26 Galicz Karol 27P8600 7771986 BKS Wataha Warszawa
11:46:00 15 Dekrét Jakub ZBM9907 2088141 A SK Žabovřesky Brno
11:47:00 29 Kramer Björn 42D7900 544444 TSG Creidlitz
11:48:00 8 Zelenin Anatoly 71D9300 888038 USV TU Dresden
11:49:00 5 Vacant 0 Vakant

H21A 9.22 km, 28 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 379 Palát Petr ABM7415 52056 C KOB ALFA Brno
10:09:13 359 Svoboda Honza SMR7901 995876 C SNS Smržovka
10:14:47 392 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C VSK Mendelu Brno
10:15:23 376 Ďoubal Jan DOB8600 682690 C KOB Dobruška
10:19:07 355 Francke Jan DOK8400 688312 C OK Doksy
10:20:24 353 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
10:24:49 386 Krasuski Marcin 23P7200 7202764 OK!Sport Warszawa
10:27:34 370 Doucha Jiří SNA7105 9626 C TJ START Náchod
10:29:56 381 Hošek Radim DOB8737 9998737 C KOB Dobruška
10:31:00 380 Šrubař Michal ASU8606 2051488 C Magnus Orienteering
10:32:00 374 Píro Matěj TTR8802 1988888 C OOB Třebíč
10:33:00 364 Jalový Milan RBK8347 980373 C SK Radioklub Blansko
10:34:00 365 Richter Friedmar 71D8100 8003139 USV TU Dresden
10:35:00 387 Wolowczyk Michal 4HP9700 9200094 UNTS Warszawa
10:36:00 389 Cwalina Karol 23P0000 1418714 OK!Sport Warszawa
10:37:00 363 Hanák Jan SLA8002 8800 C SKOB Slaný
10:38:00 357 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
10:39:00 352 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C USK Praha
10:40:00 358 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
10:41:00 383 Gędziorowski Maciej 45P9000 1394895 KU AZS WAT Warszawa
10:42:00 391 Kraemer Peter 9002828 Post SV Dresden
10:43:00 378 Randík Jan SOB8703 7209786 C SOBSA
10:44:00 367 Buhler Stefan 71D9100 771991 USV TU Dresden
10:45:00 390 Olsson Robin 93S8900 9050871 Avesta OK
10:46:00 369 Knitsch Sebastian 71D9001 2036290 USV TU Dresden
10:47:00 362 Culka Josef JHB8607 7300171 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:48:00 388 Łubis Michał 66P8500 553469 UKS Azymut Pabianice
10:49:00 368 Patommel Jens 18D7700 9101195 Post SV Dresden
10:50:00 382 Košút Martin 2VS9200 49180 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
10:51:00 375 Kral Adam 2VS9600 406986 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
10:52:00 372 Rychlý Pavel KRN8505 8654882 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:53:00 356 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C SKOB Roudnice nad Labem
10:54:00 371 Horáček Michal VLI7700 500290 R Slavia Liberec orienteering
10:55:00 385 Krupa Łukasz 2DP9000 338297 UKS OSiR Góra Kalwaria
10:56:00 373 Stehlík Ondřej 2VS6001 2092356 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
10:57:00 360 Buk Petr ROU0001 2075666 B SKOB Roudnice nad Labem
10:58:00 393 Francke Michal TJN8600 2045203 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:59:00 377 Kuriak Jakub 2VS9100 9858585 Slovenský zväz rádiového orientačného behu

H21B 7.57 km, 25 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 440 Cruse Franz 24D9100 502212 SV Robotron Dresden
10:54:29 421 Moravec Marek LPU8811 416269 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:23 425 Ptáček Jiří SRK9002 7210306 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:58:15 404 Svoboda Jakub ROU9301 301695 C SKOB Roudnice nad Labem
11:01:23 411 Goth Johan 2PS8800 880408 Centrum OK
11:02:21 432 Nemec Juraj 17S8900 406961 Ekonom Banska Bystrica
11:02:49 426 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
11:03:23 407 Nordfors Andreas 29S8800 881023 Stora Tuna OK
11:08:15 410 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
11:11:00 408 Ždimera Jan PGP9903 336710 B SK Praga
11:12:00 429 Ptáček Martin SRK9509 7209655 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:13:00 427 Chvátal Lukáš ZBM8309 348120 C SK Žabovřesky Brno
11:14:00 403 Vrabec Tomáš SCP8700 232028 C OK Sparta Praha
11:15:00 419 Straka Tomáš SLA9702 51715 C SKOB Slaný
11:16:00 441 Drożdż Rafał 23P9300 887233 OK!Sport Warszawa
11:17:00 416 Olunczek Andrei 71D0000 8400051 USV TU Dresden
11:18:00 402 Szenczi Gabriel VLI8700 2102802 C Slavia Liberec orienteering
11:19:00 430 Zeman Jaroslav DOB8844 301623 C KOB Dobruška
11:20:00 405 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C TJ Sokol Troja
11:21:00 436 Thorstensson Anton 42S9100 246167 IK Hakarpspojkarna
11:22:00 439 Mazurkiewicz Jakub 23P9302 2083397 OK!Sport Warszawa
11:23:00 418 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko, z. s.
11:24:00 413 Zelinka Jan LPU9405 207824 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 428 Harju Jussi 38F9600 1100496 Tampereen Pyrintö
11:26:00 423 Zieba Jakub NEK9800 2067347 B Nejdek Orienteering
11:27:00 420 Schmotz Martin 71D8201 2211 USV TU Dresden
11:28:00 435 Schenker Moritz 32D9301 2070932 SV IHW Alex 78 Berlin
11:29:00 433 Weiss Jan 32D9300 2070934 SV IHW Alex 78 Berlin
11:30:00 415 Nesrovnal Jaroslav 71X8300 4630 Hoši Planá
11:31:00 414 Zámečník ml. Pavel 3VX9600 7300189 Zámečníci
11:32:00 409 Synek Marcel DOK7600 2056288 C OK Doksy
11:33:00 412 Living Markus 24S8900 8645251 OK Kare
11:34:00 438 Vacant 0 Vakant

H35A 8.66 km, 25 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 462 Bader Leif 18D8201 821111 Post SV Dresden
10:14:38 471 Plohn Markus 32A8200 8232328 HSV OL Wiener Neustadt
10:18:10 474 Dittmann Robert 19D7901 501931 SSV Planeta Radebeul
10:24:54 479 Tkaczuk Tomasz 66P7900 7900030 UKS Azymut Pabianice
10:27:11 476 Golinowski Paweł 3CP7900 7200181 Azymut Mochy
10:30:38 455 Tihon Michal PHK7905 2078454 C OK 99 Hradec Králové
10:37:36 461 Bambousek Martin DOR7302 2045316 C OK Dobříš
10:41:00 453 Novák Libor OKP6504 51680 C SK OK 24 Praha
10:42:00 470 Kovář Jindřich MAS6800 2026166 C KČT Aš
10:43:00 459 Badura Václav SKV8101 7200904 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:44:00 468 Koblížek Kamil KUO8001 980350 C KOB Ústí nad Orlicí
10:45:00 466 Sengstschmid Georg 32A7900 8005505 HSV OL Wiener Neustadt
10:46:00 487 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
10:47:00 458 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
10:48:00 472 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:49:00 485 Matoušek Martin SLA7100 2109677 C SKOB Slaný
10:50:00 469 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:51:00 457 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C SKOB Slaný
10:52:00 456 Pilát Miroslav DKL7900 2103282 C KOB Kladno
10:53:00 478 Schwartz Tobias 2JD8000 8110680 Berliner TSC
10:54:00 451 Pavlíček Lubomír KPY7800 420417 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:55:00 467 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
10:56:00 452 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:57:00 464 Drągowski Piotr DOB8200 842664 C KOB Dobruška
10:58:00 480 Biolik Grzegorz 46P7600 770327 Trackcourse
10:59:00 475 Matthias Schwartz 3LD8100 2800143 Berliner Turnerschaft
11:00:00 454 Milota Jan KAM7200 682629 C OK Kamenice
11:01:00 465 Křížek Filip MAS7800 301726 C KČT Aš
11:02:00 473 Ivanov Sergey 12R8000 2090421 OK Kaliningrad
11:03:00 477 Kühschelm Leopold 3LD7901 8632425 Berliner Turnerschaft
11:04:00 460 Kándl Filip DCE7400 2113085 C KOB Dobřichovice
11:05:00 463 Ječmen Vladimír ONO7900 7209469 C SKOB Ostrov
11:06:00 481 Krüger Ronny 3LD7900 8001979 Berliner Turnerschaft
11:07:00 486 Vacant 0 Vakant
11:08:00 483 Vacant 0 Vakant
11:09:00 482 Vacant 0 Vakant
11:10:00 484 Vacant 0 Vakant

H35B 5.93 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 506 Peteráč Zdeněk VLI7802 2080914 C Slavia Liberec orienteering
11:26:02 501 Brosch Petr RBK7111 2061849 C SK Radioklub Blansko
11:40:06 511 Vančura Martin ASU8049 51234 C Magnus Orienteering
11:43:30 510 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
11:49:07 508 Podhrázský Zbyšek ZBM8202 7205034 C SK Žabovřesky Brno
11:51:00 504 Simr Pavel ROU7504 2031351 C SKOB Roudnice nad Labem
11:52:00 502 Šlapánek René ROU7904 51436 C SKOB Roudnice nad Labem
11:53:00 505 Foršt Jakub DOR7501 236022 C OK Dobříš
11:54:00 512 Roessler Karsten 19D8000 7803 SSV Planeta Radebeul
11:55:00 507 Chmelík Petr DOR8100 2058502 C OK Dobříš
11:56:00 509 Sixta Martin MOV7601 52777 C SKOB Ostrava
11:57:00 513 Friebe Christian 59D0102 2716 OLA TSV Deggendorf
11:58:00 514 Vacant 0 Vakant

H40A 7.51 km, 26 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 568 Přinda Lukáš VLI7701 8300 C Slavia Liberec orienteering
11:10:06 561 Martan Jiří VLI7300 7999888 C Slavia Liberec orienteering
11:17:01 560 Leibiger Jens 18D5900 591019 Post SV Dresden
11:21:06 565 Löhning Michael 71D7300 733003 USV TU Dresden
11:26:39 571 Šafařík Ivo OPI7402 434828 C Orientační sporty Písek
11:31:27 552 Lundbäck Sven 2KS7500 750617 Domnarvets GOIF
11:34:01 564 Vlašímský Robert SKV7201 7204490 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:39:16 569 Poborský Petr EKP7500 232116 C VŠTJ Ekonom Praha
11:41:00 575 Krempiński Piotr 66P7600 7202779 UKS Azymut Pabianice
11:42:00 572 Ekert Vladimír VLI7600 2058477 C Slavia Liberec orienteering
11:43:00 574 Novák Petr RUM7401 2120650 C ZOOB Rumburk
11:44:00 578 Adorján Péter 2JD7300 9150573 Berliner TSC
11:45:00 567 Dítko Jan SKV7301 682634 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:46:00 580 Knaup Jan 84D7700 8011177 MTV Braunschweig
11:47:00 551 Komín David PGP7405 9767 C SK Praga
11:48:00 563 Hill Richard 21G7600 2129208 Airienteers
11:49:00 557 Heller Jiří ROU7708 331503 C SKOB Roudnice nad Labem
11:50:00 566 Bureš Michal VLI7601 2113362 C Slavia Liberec orienteering
11:51:00 570 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C Slavia Liberec orienteering
11:52:00 556 Svoboda Jiří ROZ7500 7205040 C OK Roztoky
11:53:00 562 Turek Jan SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:54:00 559 Červený Mojmír ROU7402 1413713 C SKOB Roudnice nad Labem
11:55:00 573 Holík Jaromír ONO7502 2087685 C SKOB Ostrov
11:56:00 576 Godins Martins 13L7400 7300030 B3
11:57:00 558 Kalenský Pavel SUL7600 8128 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
11:58:00 577 Vacant 0 Vakant
11:59:00 579 Vacant 0 Vakant

H40B 5.21 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:40:00 603 Vácha Tomáš BOR7409 8534 C OK Jiskra Nový Bor
12:04:08 609 Ježek Petr RBK7201 7300188 C SK Radioklub Blansko
12:11:00 608 Severýn Otto VLI7402 2067313 C Slavia Liberec orienteering
12:12:00 601 Černý Michal ROU7505 2085613 C SKOB Roudnice nad Labem
12:13:00 613 Cermak Patrik 17S7700 2300846 Ekonom Banska Bystrica
12:14:00 611 Toman Ondřej LBM7517 52068 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:15:00 614 Mulíček Ondřej ABM7405 337650 C KOB ALFA Brno
12:16:00 617 Baechler Olivier 34C6800 1398463 OLC SKOG Fribourg
12:17:00 607 Koma Vít DOR7702 2124789 C OK Dobříš
12:18:00 619 Benninger Lorenz 34C7400 2021652 OLC SKOG Fribourg
12:19:00 606 Pospíšil Radek 5SX7800 2113364 C Májovci
12:20:00 602 Pobuda Michal SJH7403 442870 C SJH Jindřichův Hradec
12:21:00 604 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
12:22:00 605 Spejchal Petr BOR7512 8472 C OK Jiskra Nový Bor
12:23:00 618 Knaack Mario 88D7300 2068658 OK Mark Brandenburg
12:24:00 610 Müller Jan 71D7600 1930816 USV TU Dresden
12:25:00 616 Vacant 0 Vakant

H45A 6.83 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 672 Stockmayer Michael 32A6801 8220668 HSV OL Wiener Neustadt
11:24:43 679 Mager Holger 74D7100 1007345 ESV Dresden MTBO
11:26:12 670 Sadílek Martin VIC6901 52293 C OB Vizovice
11:26:23 674 Filip Libor SRK7101 2080850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:33:05 687 Plesiński Mariusz 3EP7300 7200192 10BKPanc
11:33:49 668 Venäläinen Toni 93F7000 747422 Valkeakosken Haka
11:34:51 657 Šimík Daniel ROZ6900 2051487 C OK Roztoky
11:39:38 681 Schrago Gregoire 34C6600 1393022 OLC SKOG Fribourg
11:39:47 654 Svoboda Jan BOR7200 8536 C OK Jiskra Nový Bor
11:39:50 659 Kruliš Petr VLI6901 301186 C Slavia Liberec orienteering
11:42:32 680 Błachut Igor 53P7300 7202770 Team 360°
11:46:02 690 Lange Udo 32D7100 1406600 SV IHW Alex 78 Berlin
11:47:07 686 Preisig Stefan 34C7300 251837 OLC SKOG Fribourg
11:47:08 692 Bleidorn Stefan 32D6800 8241268 SV IHW Alex 78 Berlin
11:51:00 678 Borsitzky Hans 32A7000 8250870 HSV OL Wiener Neustadt
11:52:00 658 Cherniavsky Sergey 89D7200 7204579 OC München
11:53:00 667 Pilař Karel MAS5501 7003021 C KČT Aš
11:54:00 653 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
11:55:00 693 Grote Andreas 34C6400 7775577 OLC SKOG Fribourg
11:56:00 661 Karmazín Pavel LBE6800 52975 C TJ Lokomotiva Beroun
11:57:00 662 Gryc Jan TBM6709 53233 C KOS TJ Tesla Brno
11:58:00 669 Hájek Jiří ONO6400 682072 C SKOB Ostrov
11:59:00 652 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
12:00:00 696 Scheuermann Jürgen 19D6901 300657 SSV Planeta Radebeul
12:01:00 665 Würz Bohuslav LTP7307 7200322 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:02:00 682 Uwe Röhner 32D7200 1402008 SV IHW Alex 78 Berlin
12:03:00 691 Hediger Rolf 34C5900 1396712 OLC SKOG Fribourg
12:04:00 660 Štěpán Petr LDC7301 7007007 C KOB Děčín
12:05:00 694 Mieske Frank 13D6702 7208102 Kaulsdorfer OLV Berlin
12:06:00 651 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C OK Jiskra Nový Bor
12:07:00 677 Gola Miroslav VIC6808 2451515 C OB Vizovice
12:08:00 689 Krasuski Bartłomiej 53P7000 9700406 Team 360°
12:09:00 676 Eichler Petr KAS6900 682631 C KOB Kamenický Šenov
12:10:00 656 Machara Martin BOR6900 8521 C OK Jiskra Nový Bor
12:11:00 666 Janeček Ondřej SOB7001 53016 C SOBSA
12:12:00 655 Maleček Vít PGP6801 2067268 C SK Praga
12:13:00 684 Sztranek Paweł 66P7612 887224 UKS Azymut Pabianice
12:14:00 699 Kabát Jan EKP6912 886298 C VŠTJ Ekonom Praha
12:15:00 663 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:16:00 688 Müller Kai 44D7200 8300672 Non-registered Müller
12:17:00 703 Kos Michal SRK6802 2073747 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:18:00 664 Fürst Aleš LLI6801 436961 C TJ Loko Liberec
12:19:00 698 Mrkvička Jiří TJN7101 2020748 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:20:00 697 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:21:00 695 Vacant 0 Vakant
12:22:00 8359 Vacant 0 Vakant
12:23:00 685 Vacant 0 Vakant
12:24:00 683 Vacant 0 Vakant

H45B 4.54 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 738 Hnízdil Jan KAS7100 7300172 C KOB Kamenický Šenov
10:54:26 739 Novák Oldřich DKP7202 51292 C Oddíl OB Kotlářka
11:01:30 735 Kunz Martin BBM7101 553435 C BETA URSUS Orienteering
11:16:15 722 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
11:21:00 736 Kurečka Robert ABM7210 2060216 C KOB ALFA Brno
11:22:00 733 Brožek Tomáš KUO6902 920653 C KOB Ústí nad Orlicí
11:23:00 737 Šoupa Karel LPM6900 301709 C OK Lokomotiva Plzeň
11:24:00 729 Zámečník Pavel 3VX7200 2801012 Zámečníci
11:25:00 724 Ždimera Zdeněk LME7000 303908 C SK Los Mělník
11:26:00 731 Vavřík René MOV7000 1403416 C SKOB Ostrava
11:27:00 730 Řezáč Pavel VLI6900 301152 C Slavia Liberec orienteering
11:28:00 734 Šišma Pavel TYN6901 49698 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:29:00 727 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C TJ Loko Liberec
11:30:00 721 Nosek Petr DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
11:31:00 728 Nigrin Radek DOR7202 2067310 C OK Dobříš
11:32:00 740 Marszałek Marcin 23P7000 1970244 OK!Sport Warszawa
11:33:00 723 Hájek Jan TUV7301 5788 C SOK TJ Turnov
11:34:00 732 Dvořák Miloš BBM7300 2088211 C BETA URSUS Orienteering
11:35:00 726 Izák Pavel LME7102 2061860 C SK Los Mělník
11:36:00 725 Sliva Jan SCP7300 2106749 C OK Sparta Praha
11:37:00 741 Vacant 0 Vakant

H50A 5.75 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 771 Palm Robert 65S6801 9681205 Västerås SOK
10:55:23 753 Vydra Ivan CHA6600 2124770 C OK Chrastava
10:56:41 758 Gossel Heiko 71D6500 990002 USV TU Dresden
10:59:51 770 Hammer Jost 1AC6500 8030665 OLG Biberist SO
11:00:01 756 Siegl Roman MFP6700 9201746 C Matfyz Praha
11:00:12 751 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
11:03:16 765 Koponen Visa 16F6600 1010074 Perttelin Peikot
11:12:25 776 Urbaniak Krzysztof 58P6700 670819 Ks Spójnia Warszawa
11:12:31 777 Olisauskas Raimondas 2005696 Berliner TSC
11:15:21 772 Cruse Kay 24D6600 8230366 SV Robotron Dresden
11:15:23 755 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C OK Sparta Praha
11:16:32 778 Demmig Sven 13D6601 8200466 Kaulsdorfer OLV Berlin
11:17:14 752 Málek Martin 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy
11:18:00 766 Göschl Erich 42A6600 686868 OLC Währing
11:18:08 760 Drechsel Michael 71D6504 651114 USV TU Dresden
11:21:00 784 Ahlström Joakim 65S6710 347125 Västerås SOK
11:22:00 769 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C SKOB Bruntál
11:23:00 764 Král Jozef 2VS6801 8627 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
11:24:00 759 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:25:00 775 Knitsch Wolfram 57D6500 7000026 Post-SV Chemnitz
11:26:00 763 Würz Jiří LTP6502 7204992 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:27:00 762 Müller Rico 71D6400 2032226 USV TU Dresden
11:28:00 757 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:29:00 761 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
11:30:00 774 Östlund Robert 15S6400 640607 Säterbygdens OK
11:31:00 783 Műller Tomasz 64P6800 1413980 UMKS Kwidzyn
11:32:00 754 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:33:00 782 Larsson Magnus 65S6702 671018 Västerås SOK
11:34:00 767 Jurčík Peter 2VS6800 2083381 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
11:35:00 773 Käding Bernd 13D6400 640915 Kaulsdorfer OLV Berlin
11:36:00 768 Reisenberger Roland 75A0000 1968045 OK Klosterneuburg
11:37:00 780 Rossberg Veit 29D6500 1399062 USG Chemnitz
11:38:00 781 Vacant 0 Vakant
11:39:00 779 Vacant 0 Vakant

H50B 4.31 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 827 Vogl Roland 16D0000 1680202 SV Mietraching
10:37:38 810 Ptáček Pavel BBM6508 980377 C BETA URSUS Orienteering
10:37:54 815 Jordanov Nikolaj VBM6501 410321 C VSK Mendelu Brno
10:39:10 813 Bláha Jan SJP6800 1407424 C KČT Slavoj Praha
10:41:16 803 Kubec Pavel STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor
10:41:49 807 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:48:16 814 Patočka Petr BBM6300 553436 C BETA URSUS Orienteering
10:48:57 817 Chmelař Miroslav JPV6217 9998666 C Oddíl OS SK Prostějov
10:50:56 805 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
10:51:54 802 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
10:52:13 812 Nemec Juraj 17S1401 406942 Ekonom Banska Bystrica
11:01:00 822 Drągowski Robert 23P5900 887222 OK!Sport Warszawa
11:02:00 801 Doškář Boris BOR6400 8490 C OK Jiskra Nový Bor
11:03:00 816 Ščehovič Roman 17S6400 305982 Ekonom Banska Bystrica
11:04:00 811 Štorek Petr JPV6505 2075678 C Oddíl OS SK Prostějov
11:05:00 809 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C OOB Spartak Adamov
11:06:00 823 Boeck Thomas 13D6600 1021266 Kaulsdorfer OLV Berlin
11:07:00 804 Pelikán Daniel PLU6800 352344 C TJ SOKOL Plumlov
11:08:00 806 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:09:00 818 Levý Tomáš ZAM6801 331587 C OB TJ Sokol Žamberk
11:10:00 824 Rößler Udo 59D0103 7353 OLA TSV Deggendorf
11:11:00 808 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C SK Radioklub Blansko
11:12:00 826 Vacant 0 Vakant
11:13:00 821 Vacant 0 Vakant
11:15:00 825 Vacant 0 Vakant

H55 5.45 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 894 Nyberg Stefan 93S5900 1590325 Avesta OK
11:31:11 855 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C OK Jiskra Nový Bor
11:32:29 896 Rudis Algimantas 28L6200 8622266 Saule OK
11:34:03 892 Wälchi Jürg 19C6200 8638584 Ulu's Reisewelt
11:34:58 852 Němeček Jan VSP6201 682682 C USK Praha
11:38:46 898 Herashchenko Valerij 19U6200 2068654 SRC Peleng
11:41:01 866 Hermann Claus 32A5901 500896 HSV OL Wiener Neustadt
11:41:09 886 Aeschlimann Ulu 19C5900 8638588 Ulu's Reisewelt
11:43:00 870 Köck Erwin 32A6100 8196153 HSV OL Wiener Neustadt
11:43:59 860 Helland Knut Edvard 11N6200 234744 Ostmarka OK
11:45:27 877 Harju Juha-Pekka 38F6200 1130362 Tampereen Pyrintö
11:45:51 874 Vestola Heikki 18F5900 682499 Rastivarsat
11:50:45 853 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
11:52:19 895 Wolowczyk Marek 4HP6300 1393090 UNTS Warszawa
11:53:40 863 Nieke Hagen 71D6300 630617 USV TU Dresden
11:54:41 871 Jeřábek Luboš JPV6112 2092403 C Oddíl OS SK Prostějov
11:56:23 888 Månsson Göran 2SS0000 8180361 Karlshamns OK
11:58:13 879 Chachurski Ryszard 45P6300 1963012 KU AZS WAT Warszawa
12:01:00 862 Teigland Rune 11N6000 434138 Ostmarka OK
12:02:00 889 Saevareid Tommy 48N6000 1381960 Os Orienteringsklubb
12:03:00 865 Buhler Gerhard-Michael 71D6200 620617 USV TU Dresden
12:04:00 857 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C OK Jiskra Nový Bor
12:05:00 861 Kovář Karel LTP6102 7205033 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:06:00 876 Andersson Erik 32S6100 501796 OK Österåker
12:07:00 880 Ansorge Ronald 24D5900 7040959 SV Robotron Dresden
12:08:00 859 Hellmann René 71D6301 2000173 USV TU Dresden
12:09:00 851 Mareš Hynek TUR6100 2067342 C OOB TJ Turnov
12:10:00 883 Graumann Bernd 23D6100 981009 ESV Lok Berlin-Schöneweide
12:11:00 856 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
12:12:00 875 Huhtanen Ossi 38F6300 1396340 Tampereen Pyrintö
12:13:00 873 Kellner Gerhard 32A6200 899008 HSV OL Wiener Neustadt
12:14:00 868 Kymäläinen Jari 38F6100 411691 Tampereen Pyrintö
12:15:00 878 Jensch Fred 88D5900 1414965 OK Mark Brandenburg
12:16:00 890 Kapischke Andreas 88D6200 2045609 OK Mark Brandenburg
12:17:00 864 Lecián Oldřich OOP6100 49476 C TJ Opava
12:18:00 858 Mellan Martin TUV6304 411583 C SOK TJ Turnov
12:19:00 854 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
12:20:00 882 Porzycz Jerzy 57P6100 9201835 Azymut 45 Gdynia
12:21:00 867 Košút Ján 2VS6300 1409500 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
12:22:00 884 Derebrant P-O 1FS5900 17138 SOK Aneby
12:23:00 872 Šimeček Jozef 2VS6000 2092377 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
12:24:00 891 Vacant 0 Vakant
12:25:00 893 Vacant 0 Vakant
12:26:00 887 Vacant 0 Vakant
12:27:00 885 Vacant 26044 0 Vakant
12:28:00 881 Vacant 0 Vakant

H60 4.19 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:55:00 930 Kirsch Alois 89D5400 7207177 OC München
12:00:00 939 Magnusson Per 46S5800 8000400 OK Nolaskogsarna
12:01:36 906 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C TJ Jiskra Hořice
12:04:20 916 Routsi Jyrki 23F5800 7208429 Hiisirasti
12:11:04 938 Ziaziulia Ivanas 28L5801 8650727 Saule OK
12:14:29 913 Töyrylä Teuvo 22F5500 7203261 Vehkalahden Veikot
12:17:10 909 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
12:19:40 923 Hrouza Jan KRN5401 8654899 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:23:41 902 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
12:24:43 917 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
12:26:02 934 Gustafsson Leif 15S5800 939164 Säterbygdens OK
12:27:15 927 Pidner Valentin 32A5600 8061156 HSV OL Wiener Neustadt
12:29:04 942 Solovev Mikhail 54R5600 2055122 PionerSK
12:31:00 908 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
12:32:00 912 Kraemer Werner 18D5800 8629988 Post SV Dresden
12:33:00 937 Movko Sergei 57P5500 2300050 Azymut 45 Gdynia
12:34:00 922 Mayer Ewald 32A5700 9570817 HSV OL Wiener Neustadt
12:35:00 918 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
12:36:00 928 Chotětický Václav MAS5200 7886 C KČT Aš
12:37:00 931 Campana Albino 6QZ5800 8090458 ASCO Lugano
12:38:00 933 Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 1106055 SV Robotron Dresden
12:39:00 903 Horák Petr TJN5602 2056301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:40:00 929 Svensson Peter 93S5600 29096 Avesta OK
12:41:00 919 Turský Ján 2VS5600 406988 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
12:42:00 940 Miroshnichenko Viktor 54R5700 2300501 PionerSK
12:43:00 924 Mitelman Milan 2VS5800 338388 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
12:44:00 905 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
12:45:00 921 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
12:46:00 911 Böhm Karel TJN5101 416833 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:47:00 920 Fekiač Jozef 57S5800 2042534 Športový klub VAZKA Bratislava
12:48:00 915 Zákostelecký František SOB5501 7207854 C SOBSA
12:50:00 932 Kössler Wolfgang 2CD5600 302986 Volkssport Berlin
12:51:00 907 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
12:52:00 926 Janošík Zdeněk UOL5600 682075 C SOB Olomouc
12:53:00 910 Ouška Jiří DOR5700 2104703 C OK Dobříš
12:54:00 943 Chotětický Jan MAS5400 7887 C KČT Aš
12:55:00 904 Nentvich Lubomír DOR5800 2104700 C OK Dobříš
12:56:00 914 Heittola Juhani 31F5500 2129192 Finland - non registered
12:57:00 925 Bjärrenholt Eddie 34S5700 8636985 Rånäs OK
12:58:00 941 Vacant 0 Vakant
12:59:00 936 Vacant 0 Vakant

H65 4.11 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 965 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C Slavia Liberec orienteering
10:02:05 963 Hickethier Manfred VLI5201 9005174 C Slavia Liberec orienteering
10:05:26 959 Škoda Přemek VLI5301 9201066 C Slavia Liberec orienteering
10:06:21 976 Ponweiser Franz 32A5100 8014851 HSV OL Wiener Neustadt
10:06:25 981 Härtelt Helmut 19D0002 8301951 SSV Planeta Radebeul
10:06:34 961 Karmazín Petr VLI4901 361986 C Slavia Liberec orienteering
10:08:34 964 Conrad Helmut 71D4000 7501901 USV TU Dresden
10:10:34 962 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:53 991 Tonn Konrad 19D5300 895377 SSV Planeta Radebeul
10:15:13 971 Öhlund Per 31S5200 27266 Gustavsbergs OK
10:15:35 974 Schweifer Erwin 32A5200 8009007 HSV OL Wiener Neustadt
10:17:39 973 Čípa Jiří CET5002 2085582 C TJ Loko Česká Třebová
10:22:47 969 Buchberger Jakob 17A5300 8150253 ASKÖ Salzburg/Henndorf
10:25:33 952 Provazník Jiří TUR5102 1511127 C OOB TJ Turnov
10:26:05 966 Pospíšil Jaromír LDC5301 7410753 C KOB Děčín
10:26:51 975 Nippala Juhani 17F0000 40717 Rasti Jyry
10:27:00 984 Fadum Øivind 47N0000 334244 Sande SK
10:29:34 967 Urválek Jiří VLI4701 1602616 C Slavia Liberec orienteering
10:31:00 978 Robotka Libor PBM5303 7209359 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:32:00 956 Jelínek Martin PGP5103 232091 C SK Praga
10:33:00 985 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
10:34:00 987 Hegihogi Yogi 59D0104 2021649 OLA TSV Deggendorf
10:35:00 960 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 954 Přeček Zdeněk SCP5200 500289 C OK Sparta Praha
10:37:00 968 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
10:38:00 957 Rančák Josef BOR5004 886284 C OK Jiskra Nový Bor
10:39:00 958 Zelený Vladimír PGP4800 51863 C SK Praga
10:40:00 990 Wysocki Andrzej 24P5100 222893 Slask O-Team
10:41:00 989 Ender Volker 43D0010 6488 HSG Turbine Zittau
10:42:00 979 Müller Leo 17A1600 1231049 ASKÖ Salzburg/Henndorf
10:43:00 977 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
10:44:00 980 Hansson Bengt 15S5300 9003300 Säterbygdens OK
10:45:00 970 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
10:46:00 972 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C TJ Baník Ostrava OKD
10:47:00 986 Stark Bengt 2TS4900 208317 OK MIlan
10:48:00 993 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
10:49:00 994 Ševčík Milan CHA5003 8199 C OK Chrastava
10:50:00 983 Vacant 0 Vakant
10:51:00 988 Vacant 0 Vakant

H70 3.77 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 1013 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:10:38 1017 Tonka Leopold 17A4700 8020447 ASKÖ Salzburg/Henndorf
11:12:57 1030 Moosberger Max 19C0000 1396464 Ulu's Reisewelt
11:13:15 1018 Leino Tapio 21F4800 1390182 Helsingin Suunnistajat
11:14:23 1029 Johansson Anders 93S4400 9441208 Avesta OK
11:17:12 1006 Gurka Jiří TUV4601 7770011 C SOK TJ Turnov
11:17:45 1016 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
11:21:07 1019 Böhm Eduard 17A4800 1480913 ASKÖ Salzburg/Henndorf
11:21:40 1026 Moosberger Kurt 19C0001 62240 Ulu's Reisewelt
11:22:29 1004 Jakubec Jindřich TUR4801 51816 C OOB TJ Turnov
11:22:37 1014 Fišák Jan MLA4401 1421916 C MLOK Mariánské Lázně
11:24:27 1022 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
11:24:35 1021 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:25:43 1011 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:29:25 1027 Trolsrud Thorolf 45N0000 8270644 Botne SK
11:31:00 1028 Siegenthaler Fritz 19C4600 1401801 Ulu's Reisewelt
11:32:00 1002 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
11:33:00 1003 Smetana Radim CHA4700 8153 C OK Chrastava
11:34:00 1015 Dokoupil Vladimír VBM4806 53305 C VSK Mendelu Brno
11:35:00 1009 Švec Zdeněk SLA4700 8806 C SKOB Slaný
11:36:00 1008 Paul Josef DCE4401 301171 C KOB Dobřichovice
11:37:00 1010 Fiala Miloš KSH4801 8674 C OB Kašperské Hory
11:38:00 1012 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
11:39:00 1007 Müller Rainer 71D4500 2222222 USV TU Dresden
11:40:00 1005 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C TJ Sokol Troja
11:41:00 1020 Salmela Markku 19F4400 430673 Riihimäen Suunnistajat
11:42:00 1023 Vacant 0 Vakant
11:43:00 1024 Vacant 0 Vakant
11:44:00 1025 Vacant 0 Vakant

H75 3.15 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 1052 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
10:22:22 1058 Frøvoll Elling 46N0000 9190439 Sturla IF
10:32:05 1057 Klawun Kendray LTP4200 2112867 OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:35:48 1054 Paavola Vesa 11F4300 1411439 Epilän Esa
10:40:40 1056 Seitajoki Reijo 17F4150 9101387 Rasti Jyry
10:44:01 1053 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C OK Jiskra Nový Bor
10:51:00 1059 Bieri Walter 6GZ4300 8051143 OLV Zug-Immensee
10:52:00 1051 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
10:53:00 1055 Štrojsa Josef KAS4000 682601 C KOB Kamenický Šenov
10:54:00 1061 Beránek Miroslav BOR3900 4131 C OK Jiskra Nový Bor
10:55:00 1060 Vacant 0 Vakant

H80 3.00 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 1103 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
10:14:20 1101 Kohout Tomáš UVP3700 7930 C Slovan Praha
10:22:13 1104 Paavola Seppo 11F3800 1411440 Epilän Esa
10:22:38 1102 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
10:41:00 1107 Kempf Adolf 15C2600 2043928 KTV Altdtorf
10:42:00 1108 Larsen Einar 46N0001 334098 Sturla IF
10:43:00 1106 Andris Kalnins 39L3800 416196 RIGA SENIORS
10:44:00 1105 Vacant 0 Vakant

HDR 2.42 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 5015 Macek Dan LPU1104 2122241 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 5024 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
10:00:00 5019 Podhrázský Tomáš ZBM1101 2103242 C SK Žabovřesky Brno
10:00:00 5017 Procházková Aneta DKP1153 2103718 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 5018 Klein David LTP1200 886252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:00:00 5014 Macková Gita LPU0961 2057925 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 5021 Grisa Dominik SLA0900 2109683 SKOB Slaný
10:00:00 5002 Hanák Kryštof SLA1100 9201329 C SKOB Slaný
10:00:00 5003 Krüger Náya Livia 3LD1450 2067892 Berliner Turnerschaft
10:00:00 5011 Pecklová Laura DOR1150 2111611 C OK Dobříš
10:00:00 5004 Brychtová Lucie JHB1361 2106721 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:00:00 5006 Löhning Lisa 71D1150 2037295 USV TU Dresden
10:00:00 5001 Zemanová Karolína VLI1251 4411250 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 5085 David Viktor RUM1201 2127882 ZOOB Rumburk
10:00:00 5052 Procházka Ferdinand 2073729 OOB Spartak Adamov
10:00:00 5050 Moraweck Hannah 2801287 Neregistrovaní
10:00:00 5055 Vacant 0 Vakant
10:00:00 5059 Turková Klára 2118939 Neregistrovaní
10:00:00 5058 Vaclávíková Anna 2109686 SKOB Slaný
10:00:00 5056 Vacant 0 Vakant
10:00:00 5054 Adorjan Vera 2057914 Berliner TSC
10:00:00 5076 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
10:00:00 5066 Přinda Vojtěch VLI1000 49967 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 5065 Collis Helena DKP1451 517704 Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 5053 Vacant 1207407 Vakant
10:00:00 5063 Vacant 0 Vakant
10:00:00 5073 Vacant 0 Vakant
10:00:00 5031 Dobiášová Eliška ROU1150 2099514 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 5026 Dobiáš Jaromír ROU1101 2099506 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 5027 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C SK Radioklub Blansko
10:00:00 5045 Křížek Vilém MAS1000 301515 C KČT Aš
10:00:00 5029 Dvořáková Tereza LPM0952 2102687 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 5030 Jalová Kristýna RBK1150 980337 C SK Radioklub Blansko
10:00:00 5028 Havlák Tobiáš ROU1301 2126388 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 5032 Collis Emma DKP1251 202233 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 5033 Válková Karolína TUV0951 2120061 C SOK TJ Turnov
10:00:00 5034 Rickmeyer Tina 71D8650 445644 USV TU Dresden
10:00:00 5035 Hill Lucy 21G1850 2129207 Airienteers
10:00:00 5036 Zápotocký Tomáš SLA1200 2087720 C SKOB Slaný
10:00:00 5037 Podlipný Filip SJC1202 2082905 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 5044 Kunst Miroslav SLA1101 2109684 C SKOB Slaný
10:00:00 5009 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
10:00:00 5025 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C OK Dobříš
10:00:00 5041 Arnošt Daniel DOR1200 51648 C OK Dobříš
10:00:00 5012 Magazu Sophia DOR1152 2111602 C OK Dobříš
10:00:00 5007 Kašpar Adam DOR1101 2104695 OK Dobříš
10:00:00 5008 Hrdličková Anna DOR0955 2104707 C OK Dobříš
10:00:00 5047 Mager Tadeus 18D1000 2111492 Post SV Dresden
10:00:00 5048 Mager Maximilian 18D0900 2031 Post SV Dresden
10:00:00 5049 Bringezu Antonio 26D0500 0 OLV Potsdam
10:00:00 5043 Fecko Richard NEK1100 0 C Nejdek Orienteering
10:00:00 5039 Stehlík Šimon 2VS1300 8087 Slovenský zväz rádiového orientačného behu
10:00:00 5040 Jalový Kryštof RBK1402 52015 SK Radioklub Blansko

P 2.99 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 6009 Bláhová Kateřina SJP7350 446359 C KČT Slavoj Praha
10:00:00 6043 David Daniel RUM0002 2127855 ZOOB Rumburk
10:00:00 6011 Ďoubalová Věra DOB8751 7248 C KOB Dobruška
10:00:00 6012 Macek Pavel LPU 2103253 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 6008 Robotková Lenka PBM5451 7209368 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:00:00 6013 Mišková Katka DKL0252 336741 C KOB Kladno
10:00:00 6015 Cruse Katrin 24D6650 8040766 SV Robotron Dresden
10:00:00 6039 Haider Anna 8630860 HSV Ried
10:00:00 8902 Pecklová Jarmila 2111610 OK Dobříš
10:00:00 8927 Herrmann Charlotte 8130408 Neregistrovaní
10:00:00 8928 Miranda-Mieske Martha 5064 Neregistrovaní
10:00:00 8900 Bringezu Hanna 7132613 OLV Potsdam
10:00:00 6038 Bringezu Antonio 7050426 OLV Potsdam
10:00:00 6032 Habánová Anna VLI7757 53226 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 8306 Jirkovský Jan 2011818 SKOB Slaný
10:00:00 6003 Holíková Ilona ONO7552 2087686 C SKOB Ostrov
10:00:00 6018 Válková Martina TUV7051 2120071 C SOK TJ Turnov
10:00:00 6028 Coufal Kryštof ROU0603 2095975 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 6029 Beranová Jana SLA7551 2109685 C SKOB Slaný
10:00:00 6017 Cruse Sina 24D9350 2188 SV Robotron Dresden
10:00:00 6020 Riby Thomas LTP0202 7207873 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:00:00 6022 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:00:00 6016 Leníková Jana DLT6151 440490 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 6030 Sládková Klára VLI7852 2092397 Slavia Liberec orienteering
10:00:00 6004 Magazu Radka DOR7853 2115078 OK Dobříš
10:00:00 6001 Hejna Štěpán LLI0602 7210309 C TJ Loko Liberec
10:00:00 6002 Dondová Kateřina ONO7752 2102677 C SKOB Ostrov
10:00:00 6026 Červená Alena ROU7952 1414507 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 6027 Sadílková Iva VIC0151 53122 C OB Vizovice
10:00:00 6024 Obrátil Miroslav ABM6502 361974 C KOB ALFA Brno
10:00:00 6025 Svoboda Matěj BOR0600 4371 C OK Jiskra Nový Bor

T3 3.89 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 7034 Bláha David 6KC9500 9491 Neregistrovaný
10:00:00 8895 Karlík Jan 49667 Neregistrovaný
10:00:00 8907 Novák Jakub 920682 SK OB Chotěboř
10:00:00 8894 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 8358 Dittrt Štěpán 2800162 SK Los Mělník
10:00:00 8888 Opavová Stanislava MLA5451 1421925 C MLOK Mariánské Lázně
10:00:00 8923 Randíková Magdaléna SOB8851 2067886 C SOBSA
10:00:00 8932 Falk Friedrich 411455 SG Zittau Süd
10:00:00 8934 Seidel Jens 2800134 USG Chemnitz
10:00:00 8931 Wagner Sabine 300902 SG Zittau Süd
10:00:00 8925 Štičková Anna SSU9651 0 E SK Severka Šumperk
10:00:00 8926 Hones Sepp 8116117 HSV Ried
10:00:00 8356 Wolfram Nenett 411505 USV TU Dresden
10:00:00 8318 Hoetzelová Zuzana JEN7754 2060294 C OB Jenišovice
10:00:00 8331 Mužíček Martin 2107022 KOB Ústí nad Orlicí
10:00:00 8314 Kubecová Jana STB7399 206351 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 7066 Zavalská Pavla 2083363 Neregistrovaní
10:00:00 7076 Novák Jan 2085595 TJ Slovan Karlovy Vary
10:00:00 8332 Zedníková Michaela 53248 Neregistrovaní
10:00:00 8354 Francke Pavla 2059727 Žižkovští tygři
10:00:00 8355 Hrdlička Jan SLA0200 439143 C SKOB Slaný
10:00:00 8350 Hrdličková Ludmila SLA9851 301621 C SKOB Slaný
10:00:00 8344 Peřinka Šimon BBM9700 410398 C BETA URSUS Orienteering
10:00:00 8345 Petrášová Irena 2124757 BETA URSUS Orienteering
10:00:00 7061 Zemko Zdeněk SLA7300 438033 C SKOB Slaný
10:00:00 7062 Zemko Zdeněk SLA9900 428278 C SKOB Slaný
10:00:00 7040 Coufal Marek ROU7400 2095958 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 7042 Fousek Martin RBK7801 1413717 C SK Radioklub Blansko
10:00:00 7039 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C OOB Spartak Adamov
10:00:00 7059 Kašpar František SLA9800 336766 C SKOB Slaný
10:00:00 7063 Buková Jana ROU7150 331208 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 7163 Miturová Radka MLA6552 1421924 C MLOK Mariánské Lázně
10:00:00 7065 Graumann Friederike 23D9150 910514 ESV Lok Berlin-Schöneweide
10:00:00 7060 Knitsch Beate 57D6750 1670628 Post-SV Chemnitz
10:00:00 7064 Barda Tomáš ONO0302 301497 C SKOB Ostrov
10:00:00 7041 Matuška Pavel RBK7001 2801035 C SK Radioklub Blansko
10:00:00 7044 Válková Martina TUV7051 2083357 C SOK TJ Turnov
10:00:00 7149 Grassow Thomas 13D6701 7670429 Kaulsdorfer OLV Berlin
10:00:00 7043 Kubald Marie 13D0050 1240800 Kaulsdorfer OLV Berlin
10:00:00 7045 Donda Jiří ONO7600 2102676 C SKOB Ostrov
10:00:00 7046 Vavříková Iveta MOV7450 2025346 C SKOB Ostrava
10:00:00 7047 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C SKOB Ostrov
10:00:00 7035 Katharina Oswald 32A8650 611116 HSV OL Wiener Neustadt
10:00:00 7036 Vlachová Dita SBR7750 410731 C SKOB Bruntál
10:00:00 7038 Hinová Hana ONO4201 301501 C SKOB Ostrov
10:00:00 7048 Hlavačka Miroslav MOV7904 2057916 SKOB Ostrava
10:00:00 7037 Leciánová Vanda OOP7453 49472 C TJ Opava
10:00:00 7022 Polgar Erika 2JD7200 339017 Berliner TSC
10:00:00 7120 Baštová Jana DOR7452 2113394 C OK Dobříš
10:00:00 7015 Burkart David VIC9602 1302766 C OB Vizovice
10:00:00 7016 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
10:00:00 7017 Starowicz Kazimierz 66P8900 887216 UKS Azymut Pabianice
10:00:00 7121 Bašta Jaroslav DOR7401 2112756 OK Dobříš
10:00:00 7011 Assarsson Elisabeth 93S6850 1681218 Avesta OK
10:00:00 7115 Fencíková Lucie JHB9160 682632 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:00:00 7010 Kärkkäinen Ritva 93S5550 1557985 Avesta OK
10:00:00 7012 Pettersson Åsa 15S6350 47088 Säterbygdens OK
10:00:00 7013 Votava David 4HX7100 2106735 DSVJ
10:00:00 7018 Nentvichová Klára DOR9950 2045314 B OK Dobříš
10:00:00 7052 Gottlichová Jitka BOR6752 8448 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 7057 Ouyang Ping 11N7550 889319 Ostmarka OK
10:00:00 7051 Theiner Lukáš ABM9610 438046 C KOB ALFA Brno
10:00:00 7053 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C TJ Loko Liberec
10:00:00 7054 Otrusinová Jana ABM9560 52013 C KOB ALFA Brno
10:00:00 7004 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 7055 Arnoštová Kateřina DOR7652 8857 C OK Dobříš
10:00:00 7056 Fiala Jan DOR7802 2125359 C OK Dobříš
10:00:00 7301 Miksa Miroslav JHB7102 53444 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:00:00 7001 Pohořalá Anna ROU9954 2023953 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 7058 Melichar Jaromír LLI6301 2092413 C TJ Loko Liberec
10:00:00 7024 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C Matfyz Praha
10:00:00 7025 Bengtsson Karin 48S5700 7060607 Visborgs OK
10:00:00 7027 Chmelařová Blanka 25C6750 8885 péčkaři
10:00:00 7119 Pelikánová Máša MFP0050 2051546 B Matfyz Praha
10:00:00 7026 Pelikánová Lucie MFP6950 410387 C Matfyz Praha
10:00:00 7084 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
10:00:00 7072 Jirkovská Kateřina 206417 SKOB Slaný
10:00:00 7069 Jirkovská Pavlína 434805 SKOB Slaný
10:00:00 7090 Fialová Jana 2125348 OK Dobříš
10:00:00 7086 Hrubá Veronika 2080907 Neregistrovaní
10:00:00 7083 Sieglová Dagmar MFP7050 443110 C Matfyz Praha
10:00:00 7033 Korpiharju Taina 25F0051 2129176 Koovee
10:00:00 7030 Lehner Ulrike 41D6750 2034072 OLG Regensburg
10:00:00 7031 Beneš Jan DKL9800 49648 C KOB Kladno
10:00:00 7023 Paulů Robert 8RC7300 2129197 BZP
10:00:00 7105 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
10:00:00 7014 Zdobinský Pavel JHB9999 2106725 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:00:00 7028 Geislerová Dita DKL7550 888635 C KOB Kladno
10:00:00 7108 Rohlík Zbyněk KVS0301 7864 C SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 7009 Rohlík Petr KVS6402 426339 C SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 7132 Gottvaldová Denisa DKL8550 2106734 C KOB Kladno
10:00:00 7029 Kalošová Terka TJP8950 981824 C TJ Sokol Troja

T6 6.83 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 8024 Moraweck Sebastian 1VD8300 411439 SG Zittau Süd
10:00:00 8021 Šnyrch Tomáš ABM9919 332963 C KOB ALFA Brno
10:00:00 8025 Moraweck Karolin 1VD8650 411433 SG Zittau Süd
10:00:00 8023 Zabořil Vojtěch TUR0110 2060290 B OOB TJ Turnov
10:00:00 8026 Svoboda Michal SMR8402 416834 SNS Smržovka
10:00:00 8110 Sobotková Klára PZR0351 1400419 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:00:00 8008 Wagner Sophie 1VD9150 6528 SG Zittau Süd
10:00:00 8009 Sobotka Petr PZR7008 53709 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:00:00 8017 Šnyrch Jakub ABM9906 332946 B KOB ALFA Brno
10:00:00 8015 Kudrass Peter 1VD6600 8140166 SG Zittau Süd
10:00:00 8053 Skácelová Adéla 2102587 Slavia Liberec orienteering
10:00:00 8049 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
10:00:00 8343 Halíř Radim MFP7000 8073 Matfyz Praha
10:00:00 8930 Raudenská Lenka 0 Neregistrovaní
10:00:00 8910 Klusáček Matěj LCE8903 2057904 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:00:00 8302 Ženíšek Radek SUL7601 8136 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
10:00:00 8301 Ženíšek Jan SUL4701 8149 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
10:00:00 8303 Beránek Petr BOR6701 8402 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 8065 Šesták Marek VLI7403 2058471 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 8010 Hromádka Miroslav SUL6000 8138 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
10:00:00 8034 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C TJ Loko Liberec
10:00:00 8029 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C TJ Loko Liberec
10:00:00 8039 Melichar Vojtěch LLI9802 7200375 A TJ Loko Liberec
10:00:00 8002 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 8001 Pohořalý Hugo ROU0103 2023957 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 8033 Málek Martin 8FX8900 2112747 TJ Kobylisy
10:00:00 8031 Silný Ondřej PHK7906 2032168 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 8030 Boeck Sascha 13D8900 891013 Kaulsdorfer OLV Berlin
10:00:00 8028 Svoboda Ivan SMR6200 886815 SNS Smržovka
10:00:00 8027 Frenzel Oskar 2DD0000 7020215 GER - Unregistered
10:00:00 8018 Vala Ondřej 6SZ8600 0 VaŠa
10:00:00 8037 Peckl Martin DOR7701 2111617 C OK Dobříš
10:00:00 8019 Šabatková Petra 6SZ8750 0 VaŠa
10:00:00 8007 Wagner Martina 1VD6450 6502 SG Zittau Süd
10:00:00 8020 Procházka Šimon 3FZ8700 7207879 OB Nadšenci Praha
10:00:00 8041 Gregor Radek DOR7404 2125353 C OK Dobříš
10:00:00 8040 Arnošt Kamil DOR7301 2044896 C OK Dobříš
10:00:00 8038 Houska Jindřich DOR7601 2050492 C OK Dobříš
10:00:00 8036 Kučera Pavel DOR7101 2044897 C OK Dobříš
10:00:00 8035 Hronza Jan DOR7800 2067308 C OK Dobříš