Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
06.09.2020
Místo konání:
Bedřichov v Jizerských horách
Pořadatel:
LLI - LOK-o Liberec
Mapa:
Klogertův kámen
Ředitel závodu:
Bradáč Stanislav - R2
Hlavní rozhodčí:
Peterka Vojtěch - R2
Stavitel tratí:
Melichar Vojtěch
Kluby:
NNN     2HD     31D     15G     88P     AOP     ASU     BOR     BOV     BZP     CTB     DCE     DKP     DLT     DOB     DOK     DOR     EKP     FSP     FYD     HOR     CHA     CHT     JEN     JHB     JIL     JLI     KAM     KAS     KBP     KDZ     KOR     KPY     KRN     KUL     KYL     LBE     LIT     LJN     LOU     LPU     LTP     LTU     MFP     OKP     PBM     PDY     PEN     PGP     PHK     PLU     RIC     ROU     ROZ     RUM     SCP     SHK     SJC     SLA     SLP     SMB     SMR     SPC     SSU     STB     TAP     TEP     TJN     TJP     TUR     TUV     TZL     UVP     VCB     VLI     VRL     VSP     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Florian Eduard NNN1004 2067674 HDR
10:00:00 Handrik Adam NNN1003 2067673 HDR
10:00:00 Fáber Matyáš NNN1007 8547 HDR
10:00:00 Šimerka Jan NNN1006 7210932 P
10:00:00 Týfa Lukáš NNN1005 7752 T6
11:37:00 Stránská Ester NNN1002 2067672 D40
11:47:00 Hodboď Jakub NNN1008 2067671 H21L
12:04:00 Krákorová Iva NNN1001 887916 D50
12:54:00 Hejna Pavel NNN1009 2148210 H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:27:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8101105 D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:36:00 Rickmeyer Tina 31D8650 8028926 D21L
11:44:00 Müller Rico 31D6400 8020222 H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Šafka Jan 15G6600 51745 T4
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:44:00 Sobiński Adrian 88P0800 8000577 H18
10:52:00 Jończy Jakub 88P0300 8071103 H18
11:00:00 Zaleski Jakub 88P0302 2053614 H18
11:29:00 Jończy Michał 88P0801 8062008 H12
12:32:00 Jończy Daniel 88P7500 8020375 H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:41:00 Mielec Jaromír AOP9701 515123 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:21:00 Vančura Martin ASU8049 51234 C H40
12:24:00 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Válek Štěpán BOR1301 4414 C HDR
10:00:00 Kyselovská Nella BOR1252 4401 C HDR
10:00:00 Vaňourková Jitka BOR7252 1420232 C P
10:00:00 Vlčková Petra BOR7859 8385 C T4
10:00:00 Haasová Anežka BOR0956 4399 C D12
10:01:00 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B D14
10:03:00 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C D65
10:05:00 Zenko Rozálie BOR1052 4364 C D10
10:06:00 Horáčková Natalie BOR0958 4426 C D12
10:07:00 Vaňourková Sára BOR0759 8516958 C D14
10:07:00 Válková Adéla BOR1154 4400 C D10L
10:12:00 Bartoňová Marie BOR5351 2095936 C D65
10:13:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 B D14
10:14:00 Hrůzek Ondřej BOR0809 8237 B H12
10:18:00 Tymešová Anna BOR0253 2800957 A D18
10:20:00 Kovanda Jonáš BOR0904 230718 C H12
10:21:00 Šákr Vít BOR9301 2032136 C H21K
10:23:00 Čupcová Valerie BOR1250 4392 C D10
10:28:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C D55
10:28:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C H50
10:29:00 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C H60
10:34:00 Horáčková Tereza BOR0762 4651 C D14
10:34:00 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 C H16
10:35:00 Patka Marek BOR0902 8304112 B H12
10:37:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C D40
10:38:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C H80
10:38:00 Ouzká Eliška BOR1051 2129236 C D10
10:40:00 Waldhauserová Eliška BOR0757 8226310 B D14
10:43:00 Janoušek Slávek BOR0400 1204999 B H16
10:44:00 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C H80
10:46:00 Studničný Jaroslav BOR7004 8412 C H50
10:49:00 Koudelková Eliška BOR0652 2067681 B D14
10:49:00 Veselý Jakub BOR0406 2129241 C H16
10:50:00 Rejman Josef BOR7415 8160173 C H45
10:55:00 Kocmanová Adéla BOR0752 2115671 B D14
10:56:00 Venuš Jaroslav BOR3800 8426 C H80
10:56:00 Koudelka Tomáš BOR7513 8415 C H45
10:57:00 Čupcová Viktorie BOR0957 4420 C D12
10:58:00 Beránek Petr BOR6701 8402 C H50
11:01:00 Vlčková Emílie BOR0766 4419 C D14
11:08:00 Beránek Miroslav BOR3900 8550 C H80
11:08:00 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C H45
11:08:00 Koutná Olga BOR7152 8160179 C D45
11:12:00 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C D70
11:14:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C D45
11:19:00 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B D14
11:19:00 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C D40
11:20:00 Zeman Jakub BOR0704 4434 C H14
11:20:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 C D45
11:25:00 Doškář Boris BOR6400 8160181 C H55
11:26:00 Lamač Vítek BOR1100 8421841 C H10
11:26:00 Hrůzek Libor BOR7400 8243 C H45
11:28:00 Tučková Monika BOR7650 7913579 C D40
11:29:00 Studničný Adam BOR0701 7531975 B H14
11:32:00 Vlček Eduard BOR1008 4363 C H10
11:32:00 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C H45
11:39:00 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B D12
11:45:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C H40
11:47:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B H14
11:47:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8160178 C D45
11:53:00 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C H45
11:56:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C H35
11:57:00 Kocman Jindřich BOR7612 1459071 C H40
12:08:00 Kocman Lukáš BOR1102 2127892 C H10
12:14:00 Špeldová Magdaléna BOR7551 8439 C D45
12:26:00 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C H45
12:28:00 Průšková Tereza BOR0456 446324 C D16
12:33:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C H40
12:33:00 Folbrechtová Šárka BOR9051 8160186 C D21L
12:34:00 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C D50
12:50:00 Stehlíková Adéla BOR0554 2129217 C D16
12:50:00 Karvánek Petr BOR6600 8513 C H45
12:52:00 Halířová Eva BOR6654 8028822 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:37:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:54:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H65
10:20:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C D55
11:07:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D60
11:13:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C D60
12:16:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Balgová Aneta DKP1553 2039213 C HDR
10:00:00 Karban Štěpán DKP1313 0 C HDR
10:00:00 Kolín Jonáš DKP1500 9000007 C HDR
10:00:00 Sedláková Helena DKP1352 2118492 C HDR
10:00:00 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C HDR
10:00:00 Karochová Simona DKP8853 8282888 C P
10:00:00 Lacinová Zuzana DKP1055 2129251 C P
10:00:00 Lacinová Hanka DKP7952 2111754 C P
10:00:00 Karban Zdeněk DKP7700 0 C T6
10:00:00 Klaška Martin DKP0100 8322332 B H20
10:02:00 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B H14
10:11:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B H14
10:11:00 Uhlíková Augustina DKP1056 2144044 C D10
10:16:00 Gregorová Magdalena DKP1158 2121756 C D10L
10:20:00 Koliáš Štěpán DKP0610 8028856 B H14
10:22:00 Gregorová Alice DKP0758 7208080 B D14
10:23:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C H60
10:25:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 886289 B H16
10:26:00 Šubrt Jáchym DKP0800 2103736 B H14
10:32:00 Kolín Jan DKP7701 8007701 C H21L
10:37:00 Uhlík Jan DKP6603 2144079 C H50
10:41:00 Gregor Marek DKP0914 887165 C H12
10:44:00 Víteček Šimon DKP0801 7020417 B H14
10:58:00 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C D60
10:59:00 Klusák Martin DKP8704 8557 C H21L
10:59:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 B H14
11:04:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C D60
11:07:00 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C H70
11:10:00 Karban Ondřej DKP1100 0 C H10L
11:14:00 Engel Adam DKP0910 2141934 C H12
11:19:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C H10L
11:20:00 Brandejs Hynek DKP1005 2095971 C H10
11:26:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B H14
11:32:00 Machar Dan DKP1002 8080823 C H12
11:36:00 Machar Pavel DKP7903 2102794 C H40
11:36:00 Špičáková Barbora DKP8250 2102804 C D35
11:38:00 Melichar Jan DKP7500 416350 C H35
11:38:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B H14
11:42:00 Jiřištová Zuzana DKP8254 8116737 C D35
11:44:00 Sedlák Václav DKP1105 2118478 C H10
11:45:00 Mullis Carolina DKP0951 8080812 B D12
11:47:00 Gregor Martin DKP7705 8014551 C H35
11:47:00 Šubrt Antonín DKP7100 7201757 C H45
11:49:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C H55
11:51:00 Burešová Lenka DKP8351 2099482 C D35
11:52:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C D50
11:56:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C H21L
11:56:00 Balga Filip DKP1104 8516913 C H10
11:59:00 Lacina Martin DKP7502 2129254 C H45
12:01:00 Setínková Zuzana DKP5753 8945 C D21K
12:03:00 Ryantová Jana DKP8660 7260030 C D21L
12:05:00 Sedláček Patrik DKP0816 2000574 B H14
12:12:00 Víteček Jan DKP7201 7007201 C H40
12:13:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C D21K
12:15:00 Brandejsová Petra DKP7853 2125369 C D35
12:30:00 Janatová Lucie DKP8154 8660535 C D35
12:34:00 Karbanová Vendula DKP8350 51759 C D21K
12:42:00 Koubová Hana DKP0558 8149896 B D16
12:51:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Leníková Jana DLT6151 440490 C T4
10:00:00 Reisingerová Eliška DLT0151 440404 C T4
10:00:00 Nosek Martina DLT7251 236061 C T4
10:00:00 Nosek Petr DLT6901 336778 C T4
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:29:00 Kubec Adam DOB0900 2073719 C H12
10:49:00 Kubec Martin DOB7002 1400420 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Dolejší Miloš DOK6700 434808 C P
10:06:00 Meduna Jakub DOK0000 888634 B H20
10:19:00 Kmínková Michala DOK7850 2053501 C D40
11:16:00 Kapounová Jitka DOK6050 886261 C D60
11:17:00 Kmínek Jan DOK1100 2115683 C H10
11:32:00 Dolejší Jan DOK0602 8116777 B H14
11:33:00 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C D21L
11:39:00 Dolejší Kateřina DOK0156 7205007 B D21L
11:50:00 Kmínek Ondřej DOK1000 2115682 C H10
11:50:00 Jakša Karel DOK0700 2053512 C H14
12:18:00 Šmol Marcel DOK7300 2053516 C H40
12:39:00 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C H40
12:53:00 Francke Jan DOK8400 688312 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Bochenková Jana DOR6150 232174 C T4
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kalousová Radka EKP7550 2088154 C P
10:06:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B D18
10:35:00 Kalous Vladislav EKP7702 2058464 C H21L
11:10:00 Zurynek Jan EKP7003 2102701 C H50
11:11:00 Konečná Marcela EKP7257 725724 C D45
11:14:00 Kalous Tomáš EKP0601 2060242 C H14
11:17:00 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C H21L
11:22:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C D60
11:22:00 Kalousová Jolana EKP0760 2080937 C D14
11:23:00 Janeček Jura EKP6701 8662291 C H21L
11:27:00 Kalousová Adéla EKP0950 51588 C D12
11:28:00 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C H55
11:41:00 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C H45
11:50:00 Pecka Jan EKP6800 8659399 C H45
11:58:00 Hubáčková Jana EKP6250 51295 C D50
12:07:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C D21K
12:16:00 Pecková Ivana EKP6252 51601 C D50
12:19:00 Fantová Kateřina EKP0256 49632 C D21K
12:20:00 Koucký Martin EKP9700 2032158 C H21L
12:25:00 Janečková Dagmar EKP6550 8515518 C D21K
12:26:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C H21L
12:37:00 Koucká Ivana EKP6850 515195 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:45:00 Nitsch Karel FSP7611 8914 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Ponc Sébastien FYD1201 2067658 C HDR
10:00:00 Čabanová Eva FYD0951 2134262 C P
10:00:00 Čabanová Petra FYD7550 2134265 C P
10:16:00 Juřina Robert FYD4900 8332 C H65
10:26:00 Juřinová Aneta FYD1150 2125339 C D10
11:00:00 Macháčková Barbora FYD0051 49994 C D20
11:13:00 Juřina Michal FYD1300 2134263 C H10L
11:16:00 Juřinová Iva FYD8050 2133913 C D40
12:04:00 Kočí Anna FYD9451 8014460 C D21K
12:08:00 Macháčková Michaela FYD7299 8328 C D45
12:17:00 Macháček Aleš FYD6400 8333 C H45
12:40:00 Würzová Kateřina FYD6952 8670782 C D50
12:42:00 Juřina František FYD7800 8329 C H40
12:48:00 Čabanová Tereza FYD0450 8327 C D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Lankaš Vojtěch CHA1500 8173 HDR
10:00:00 Lankaš Antonín CHA1200 8167 HDR
10:00:00 Pachner Ota CHA1400 5177 C HDR
10:00:00 Matyáš Vojtěch CHA0202 2049595 C P
10:00:00 Vokál Jiří CHA5001 8159 C P
10:00:00 Štveráková Eliška CHA0553 2095957 C T4
10:04:00 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C H65
10:15:00 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C D65
10:19:00 Barták Jiří CHA5100 8161 C H65
10:22:00 Pachnerová Dominika CHA7750 7500077 C D40
10:28:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C H65
10:35:00 Houda Vítězslav CHA7300 2049586 C H45
10:43:00 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C D40
10:49:00 Březinová Michaela CHA7751 2095938 C D40
10:50:00 Straková Kateřina CHA1000 8185 C D10
10:52:00 Štveráková Zuzana CHA0750 2095923 C D14
11:10:00 Lipenská Eva CHA7951 2095943 C D40
11:10:00 Smetana Radim CHA4700 8153 C H70
11:14:00 Krtička Jáchym CHA1000 2420039 C H10
11:16:00 Lipenská Barbora CHA0753 2095948 B D14
11:17:00 Březina Karel CHA0605 2095974 B H14
11:19:00 Lusk Karel CHA5002 8160 C H70
11:20:00 Štverák Jan CHA7301 2419931 C H45
11:23:00 Sychra Marek CHA0604 2067657 C H14
11:24:00 Vokálová Pavla CHA4951 8158 C D70
11:25:00 Lusková Olga CHA5650 8170 C D60
11:25:00 Štveráková Monika CHA7852 2059761 C D40
11:25:00 Ševčík Milan CHA5003 8516930 C H70
11:31:00 Krtičková Michaela CHA7952 8897 C D40
11:33:00 Lipenský Robert CHA7201 2095964 C H40
11:54:00 Kadavý Petr CHA7800 2801027 C H40
11:55:00 Bartáková Eva CHA7051 331779 C D50
12:00:00 Březinová Antonie CHA0851 2095935 C D12
12:08:00 Danko Tomáš CHA7200 436410 C H45
12:09:00 Sychra Zdeněk CHA7302 2085623 C H40
12:15:00 Březina Jan CHA7604 2095960 C H40
12:21:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C D35
12:27:00 Matyáš Libor CHA7603 2059767 C H40
12:36:00 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C D21L
12:44:00 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C H45
12:45:00 Pachner Pavel CHA7501 7700075 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:41:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C P
10:00:00 Kutková Hana JEN8050 2112773 C P
10:03:00 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 B D12
10:08:00 Kutek Matěj JEN0902 2113046 C H12
10:09:00 Kadečka Adam JEN9601 2085627 C H21K
10:19:00 Kutková Sára JEN1351 2112774 C D10L
10:32:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C D55
10:41:00 Matouš Marek JEN0602 2104596 C H14
11:30:00 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C D21L
11:41:00 Kalousek Dominik JEN0901 51544 C H12
11:58:00 Mareš Hynek JEN6101 2067342 C H55
12:03:00 Kutek Pavel JEN7701 2134359 C H40
12:13:00 Švarc Jiří JEN6201 865655 C H55
12:20:00 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C H45
12:24:00 Kalousková Pavla JEN8451 7788 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:46:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Chrz Martin JIL7002 2067656 C T4
10:25:00 Erlebach Josef JIL5201 8516412 C H65
12:32:00 Malý Aleš JIL8702 1155115 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:47:00 Zaydlar Michal JLI7100 301631 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Šafková Petra KAM6650 51278 C T4
10:10:00 Valášek Petr KAM6600 52276 C H50
11:00:00 Semík Luboš KAM6201 52279 C H21K
11:04:00 Žemlová Eva KAM7550 8033217 C D40
11:11:00 Zavadil Adam KAM0901 2148166 C H12
11:20:00 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C H21L
11:29:00 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C H45
11:29:00 Valášková Šárka KAM6951 232393 C D45
11:35:00 Němeček Jan KAM9300 8648633 C H21L
11:46:00 Zavadil Pavel KAM6401 2148219 C H55
11:47:00 Zavadil Štěpán KAM0902 2148177 C H12
12:00:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C D21L
12:08:00 Semík Ondřej KAM9401 8651935 C H21L
12:20:00 Hankovcová Lenka KAM7053 682099 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Malá Jitka KAS5451 682674 C D65
10:25:00 Eichler Petr KAS6900 682631 C H50
11:49:00 Eichlerová Jana KAS7051 682641 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:40:00 Valter Petr KBP4500 6645 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Seemann Eliška KDZ1451 2000577 C HDR
10:00:00 Jůzová Beáta KDZ1550 2000597 C HDR
10:00:00 Brzobohatá Pavla KDZ7550 2144057 C T4
10:01:00 Brzobohatá Eliška KDZ1150 2144054 C D10L
10:04:00 Beneš Petr KDZ6700 301113 C H50
10:13:00 Haltufová Jitka KDZ7850 2144108 C D40
11:07:00 Souček Miloslav KDZ7000 2144049 C H50
11:23:00 Kvasnička Jakub KDZ1100 2144081 C H10
11:31:00 Jůza Bruno KDZ1200 2000600 C H10L
11:53:00 Benešová Marika KDZ7150 2103782 C D45
12:11:00 Kvasnička Ladislav KDZ7400 2144073 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:22:00 Dušková Pavla KOR9050 2051498 C D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kopecká Magdaléna KPY8250 2148140 C HDR
10:03:00 Klomínský Václav KPY8700 8660916 C H21K
10:54:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B D20
11:05:00 Kopecký Oldřich KPY0900 2067675 C H12
11:13:00 Duda František KPY4600 2103786 C H70
11:28:00 Trdá Iva KPY5850 2059735 C D60
12:22:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C D50
12:42:00 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Peths Sebastian KRN1200 446353 C HDR
10:00:00 Pethsová Isabella KRN1051 51933 C HDR
10:48:00 Peths Jan KRN8101 8116812 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Chrz Pavel KUL6700 8662286 C T4
10:07:00 Hinterholzinger Petr KUL6702 8226415 C H50
10:32:00 Jareš Ondřej KUL0600 8662371 C H14
10:50:00 Votava Matěj KUL0601 8226319 C H14
10:52:00 Jareš Daniel KUL6900 8226351 C H50
11:48:00 Ślinská Amálie KUL0852 2141901 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:54:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:47:00 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 B H14
10:59:00 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:05:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:18:00 Matoušková Marie LJN5550 7742 C D65
10:31:00 Šikola Alexej LJN5301 446348 C H65
11:01:00 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 C H21L
10:17:00 Šunková Sára LOU1051 2148246 C D10
10:22:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C D10L
10:27:00 Břízková Anna LOU0851 2143393 C D12
10:32:00 Břízková Alžběta LOU1153 2143343 C D10
10:36:00 Šunková Berta LOU0850 2143397 B D12
10:44:00 Kolářová Veronika LOU1050 2143359 C D10
10:52:00 Šunka Hubert LOU1200 2143387 C H10L
10:53:00 Šunková Karolína LOU7550 2143334 C D45
10:58:00 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C D40
11:51:00 Kolář David LOU7700 2143398 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:53:00 Čermák Jan LPU9301 8654903 C H21L
12:10:00 Procházka Radek LPU6504 2060272 C H55
12:18:00 Procházková Klára LPU9451 8656512 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Šašková Hana LTP7552 897359 C P
10:01:00 Šimek Stanislav LTP6602 7210123 C H50
10:04:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C D55
10:05:00 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B H12
10:11:00 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C H60
10:14:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C H14
10:16:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C H50
11:04:00 Šašek Jan LTP0301 52918 C H18
11:11:00 Šimek Vojtěch LTP0601 8662368 B H14
11:12:00 Riby Thomas LTP0202 7207873 C H18
11:14:00 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C H45
11:34:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C H55
11:44:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C D45
11:56:00 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C D45
12:12:00 Riby Rose LTP0051 8662288 A D21L
12:23:00 Šašek Jan LTP7308 7207880 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C T4
10:12:00 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C D55
10:58:00 Kvášovská Ludmila LTU0753 2001944 C D14
11:55:00 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C H55
12:48:00 Kvášovský Jakub LTU7802 2116474 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C D35
12:35:00 Siegl Roman MFP6700 8648567 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 Šplíchal Jiří OKP4500 2087699 C H75
10:44:00 Novák Libor OKP6504 51680 C H45
12:25:00 Nováková Irena OKP6651 2133898 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:02:00 Přikryl Petr PBM6708 7030567 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C P
11:12:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B D20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:24:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C D55
11:31:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C H55
12:36:00 Erbert Ladislav PEN7700 8516415 H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C P
10:00:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C T4
10:00:00 Haková Magda PGP7651 2051544 C T4
10:00:00 Landovská Ivana PGP6251 416118 C T6
10:00:00 Jelínková Zora PGP8851 232167 C T6
10:16:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C D40
10:17:00 Šedivý Jan PGP8409 8644492 R H21L
10:23:00 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B H12
10:31:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C D40
10:32:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C H45
10:34:00 Jelínek Martin PGP5103 232091 C H65
10:36:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C D55
10:38:00 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C H21L
11:10:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C D60
11:18:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 C D12
11:26:00 Veselý Jakub PGP9503 7209346 C H21L
11:44:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C H21L
11:50:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C D45
11:51:00 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 C D21L
11:52:00 Kožina Petr PGP6000 1700084 C H55
12:02:00 Procházka Pavel PGP9002 515113 C H21L
12:06:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C D21L
12:11:00 Čermák Radek PGP6405 1413333 C H35
12:14:00 Pospíšil Vítek PGP6803 8659382 C H21L
12:15:00 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C D21L
12:31:00 Voborská Jana PGP8454 9332 C D21K
12:41:00 Baldrian Petr PGP7203 888639 C H45
12:44:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C H21L
12:50:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C H21L
12:52:00 Lošťáková Sára PGP0660 8662326 B D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:26:00 Tihon Michal PHK7905 8226369 C H21L
10:53:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:59:00 Krtička Jan PLU7931 2067929 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Proxová Veronika RIC1350 2115715 C HDR
10:00:00 Proxová Lada RIC8350 2111736 C T4
10:26:00 Vláčil Daniel RIC7307 887622 C H45
10:41:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C H45
11:08:00 Prox Jan RIC1003 8226428 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:34:00 Doležalová Lucie ROU1254 2067654 C D10L
11:38:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C H21L
11:50:00 Doležal Jiří ROU0804 2067653 C H12
11:57:00 Vejvodová Ivana ROU8153 2067655 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C H50
12:03:00 Sedláčková Petra ROZ7050 9982 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 P
10:00:00 Kotyšanová Lucie RUM8750 301543 T4
11:13:00 Davidová Beatrice RUM0752 4641713 C D14
11:16:00 Novák Daniel RUM0301 2801020 C H18
11:25:00 Nováková Viktorie RUM0751 2801013 B D14
11:28:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C H70
12:14:00 Novák Petr RUM7401 2120650 C H45
12:17:00 Nováková Markéta RUM7451 2801028 C D45
12:40:00 Davidová Noemi RUM0551 2126349 C D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Khelová Petra SCP7850 416140 C T4
10:00:00 Khel Richard SCP7500 7202899 C T6
10:02:00 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C H75
10:17:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C H60
10:24:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C D65
10:30:00 Sliva Jan SCP7300 8648543 C H21K
10:37:00 Kuc Radim SCP0400 682668 C H16
11:05:00 Kuc David SCP0600 1007532 C H14
11:39:00 Havlínová Zuzana SCP8150 8226305 C D35
11:45:00 Černá Eliška SCP9050 2088205 C D21L
11:50:00 Kautský Jiří SCP8201 7260018 C H35
12:01:00 Vrabec Martin SCP6100 2125364 C H55
12:08:00 Vrabec Ondřej SCP8303 1420800 C H35
12:14:00 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:59:00 Komanec Václav SHK8406 995807 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Uhlíková Eva SJC1650 51180 HDR
10:00:00 Ticháček Jonáš SJC1302 9940 C HDR
10:00:00 Palas Tomáš SJC1501 500267 C HDR
10:05:00 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 B H14
10:08:00 Benešová Iva SJC6151 886513 C D55
10:11:00 Beneš Jan SJC8703 8290987 C H21L
10:23:00 Palas Jan SJC8507 8008014 C H21L
10:32:00 Beneš Josef SJC5801 9907 C H60
10:34:00 Ticháčková Magdalena SJC7962 8060679 C D40
10:56:00 Zikmund Zdeněk SJC9703 8045221 C H21L
10:58:00 Podlipný Filip SJC1202 2082905 C H10L
11:31:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H70
11:35:00 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C H35
11:38:00 Ticháček Jáchym SJC1004 9914 C H10
11:41:00 Škorpilová Jana SJC7451 211303 C D45
11:44:00 Hanzl Tomáš SJC8205 9965 C H35
11:54:00 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C D35
12:17:00 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C H21L
12:39:00 Fujáčková Ivana SJC8952 8000426 R D21L
12:40:00 Palasová Petra SJC8658 8008016 C D21K
12:49:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 Doubek Petr SLA7000 8648574 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 Novotný Jiří SLP4601 51621 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C D55
12:07:00 Šubrt Pavel SMB6301 7703 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:30:00 Pesničák Jan SMR7902 8266 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Matoušková Kateřina SPC0955 2148068 C D12
11:08:00 Matoušek Martin SPC7604 2109758 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:58:00 Poklopová Lenka SSU8952 8648618 R D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Hübnerová Olivie STB1351 52912 C HDR
10:00:00 Průšková Veronika STB1352 682367 C HDR
10:00:00 Kutková Petra STB7850 52904 C P
10:17:00 Hübner Ondřej STB0700 52908 C H14
10:19:00 Průšek Petr STB7000 1418754 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Holata Vojtěch TAP1300 2115740 C HDR
10:00:00 Holata Radek TAP8100 2067966 C T4
10:10:00 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 B D14
10:41:00 Protiva Tomáš TAP8400 1420795 C H21L
10:46:00 Sork Dominik TAP0504 8149881 B H16
11:06:00 Nykl Jan TAP9001 232158 H21K
11:46:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C D50
12:13:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C D50
12:27:00 Hejtmánková Kateřina TAP8462 53640 C D35
12:46:00 Tihonová Hana TAP9052 8660593 C D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:18:00 Městková Eva TEP4851 2103757 C D70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Koníčková Pavlína TJN7551 2067651 C P
10:00:00 Kottíková Pavlína TJN7751 411593 C P
10:00:00 Kottíková Lucie TJN0657 8662704 B P
10:00:00 Pavel Jiří TJN7100 2070804 C P
10:00:00 Mairich Vít TJN7200 2059726 C T6
10:10:00 Pavlova Irena TJN7650 2073667 C D40
10:12:00 Linková Lucie TJN0257 8659384 B D18
10:12:00 Pavel Martin TJN0004 2045201 C H20
10:13:00 Kottíková Anežka TJN1152 2067652 C D10L
10:14:00 Janata Petr TJN5603 232507 C H60
10:19:00 Savruková Adéla TJN0656 8670806 B D14
10:20:00 Vokuš Zdeněk TJN5601 2148156 C H60
10:20:00 Janata Martin TJN8306 8303050 R H21L
10:21:00 Růtová Amálka TJN0951 2116464 C D12
10:22:00 Posselt Martin TJN6802 8670801 C H50
10:22:00 Marek Matěj TJN0409 2103701 B H16
10:23:00 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C H45
10:23:00 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 B H14
10:25:00 Vokušová Veronika TJN0756 2104600 C D14
10:25:00 Vokušová Dana TJN7750 2104591 C D40
10:26:00 Oravec Viktor TJN0814 2111800 C H12
10:26:00 Horák Petr TJN5602 8680309 C H60
10:27:00 Lukavcová Lenka TJN5452 8259 C D65
10:28:00 Hruška Jakub TJN0403 2078466 C H16
10:28:00 Oravcová Amálie TJN1156 2027224 C D10L
10:29:00 Oravec Tomáš TJN7505 2059775 C H45
10:31:00 Háková Eliška TJN0654 8667977 B D14
10:31:00 Žucha Jiří TJN6603 8226303 C H50
10:33:00 Šmaus Jan TJN9700 8662721 C H21K
10:37:00 Podoubská Adéla TJN0658 2111781 B D14
10:39:00 Vokurka Jan TJN7501 8644872 C H21K
10:40:00 Růtová Martina TJN7652 2067314 C D40
10:40:00 Pokorný Jan TJN0400 8659408 B H16
10:40:00 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 B H18
10:42:00 Podoubská Klára TJN0855 2111782 C D12
10:43:00 Baloghová Milena TJN0750 2073663 B D14
10:44:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B H12
10:48:00 Romaniuk Vojtěch TJN0205 2070855 C H18
10:48:00 Janatová Violka TJN0956 8660508 C D12
10:50:00 Picek Jan TJN4000 434577 C H80
10:50:00 Nožička Jan TJN0809 2088176 B H12
10:52:00 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C D40
10:53:00 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C H45
10:54:00 Míková Sofie TJN0950 2069077 C D12
10:55:00 Štembera Oskar TJN1201 7300183 C H10L
10:56:00 Míka Albert TJN0601 8662743 B H14
10:56:00 Řehoř Vojta TJN0303 8662740 B H18
10:59:00 Míková Markéta TJN7351 2067319 C D45
11:01:00 Pesničáková Kristýna TJN7653 2085597 C D40
11:02:00 Petrželka Pavel TJN3800 52900 C H80
11:02:00 Lesák Marek TJN0811 8482115 B H12
11:02:00 Řehoř Hynek TJN0700 2053559 C H14
11:03:00 Nožičková Eva TJN0852 2078479 B D12
11:04:00 Skalová Jolana TJN0653 8662689 B D14
11:04:00 Novotný Matěj TJN1105 2080843 C H10L
11:05:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C D45
11:08:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B H14
11:10:00 Dušková Viktorie TJN0655 2102568 B D14
11:11:00 Zurynek Tomáš TJN1107 49964 C H10
11:11:00 Balogh Jan TJN7500 2032176 C H45
11:12:00 Zurynková Lenka TJN0957 2102694 C D12
11:17:00 Skal Jaroslav TJN7504 2069076 C H45
11:21:00 Pavlova Lenka TJN0850 2070803 C D12
11:23:00 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C H45
11:30:00 Pražáková Nella TJN0854 8662699 B D12
11:34:00 Pesničák Daniel TJN1109 2067670 C H10L
11:35:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C H45
11:37:00 Pustai Josef TJN6300 232643 C H55
11:38:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C D45
11:43:00 Picek Jan TJN6500 416839 C H55
11:43:00 Lukavec Míla TJN4901 2060202 C H70
11:48:00 Pražák Michal TJN7900 8670764 C H40
11:50:00 Kazda Adam TJN9104 8660406 C H21L
11:52:00 Francke Pavla TJN8850 2059727 C D21K
11:59:00 Pustai David TJN9301 232645 C H21L
11:59:00 Štemberová Iva TJN7550 416039 C D45
12:01:00 Pustaiová Romana TJN6851 434578 C D50
12:05:00 Francke Michal TJN8600 2045203 C H21L
12:05:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C H45
12:05:00 Mairichová Radka TJN7450 8662696 C D45
12:07:00 Pokorná Hana TJN6950 2073666 C D50
12:11:00 Řehořová Lenka TJN7250 2073661 C D45
12:14:00 Janata Matěj TJN1111 8277 C H10
12:23:00 Posseltová Romana TJN7050 8670830 C D45
12:29:00 Petr Jan TJN8200 8282288 C H21L
12:30:00 Posseltová Tereza TJN9252 8662712 C D21L
12:43:00 Mašínová Ivana TJN6852 2056303 C D50
12:44:00 Brožková Kateřina TJN0455 8670794 B D16
12:48:00 Svobodová Barbora TJN8952 7719 C D21L
12:49:00 Picková Helena TJN6952 416843 C D50
12:58:00 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 B D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:40:00 Kraus Ota TJP5700 53514 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Feštr Albert TUR1213 1000 C HDR
10:00:00 Žídek Filip Eldar TUR1408 4406054 C HDR
10:00:00 Žídek Petr Einar TUR1207 4406053 C HDR
10:00:00 Louda Štěpán TUR1209 4406057 C HDR
10:00:00 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 B D18
10:00:00 Drahoňovská Petra TUR7455 888638 C P
10:00:00 Preclíková Jana TUR8160 682650 C T4
10:02:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C H60
10:04:00 Houžvičková Daniela TUR0751 2106741 B D14
10:06:00 Zakouřil Tomáš TUR7500 8014534 C H21K
10:08:00 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C H60
10:11:00 Lamač František TUR0901 1403060 C H12
10:13:00 Provazník Jiří TUR5102 1511127 C H65
10:16:00 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C D55
10:16:00 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 B H16
10:21:00 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C D65
10:27:00 Nejman Stanislav TUR9500 7205012 C H21K
10:29:00 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B H14
10:31:00 Houžvička David TUR0501 7207877 C H16
10:34:00 Houžvička Jindřich TUR6912 51225 C H50
10:35:00 Mertlík Vojtěch TUR0704 2108913 B H14
10:35:00 Dragowski Robert TUR5906 887222 C H60
10:36:00 Mencl Jan TUR0201 2108873 B H18
10:46:00 Lamačová Kateřina TUR0660 1418757 B D14
10:47:00 Fodor Petr TUR8103 8680583 C H21L
10:47:00 Žemlík Eduard TUR0909 2119202 C H12
10:53:00 Šálek Richard TUR0702 1403058 C H14
10:56:00 Karásek Vojtěch TUR0811 2148234 H12
11:01:00 Konopáčová Jana TUR5650 8208 D60
11:03:00 Žemlík Pavel TUR7135 8680592 C H21K
11:05:00 Novotný Tomáš TUR7405 416120 C H45
11:06:00 Kosíková Eliška TUR0052 9101185 B D20
11:08:00 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B H18
11:14:00 Wolf Filip TUR9701 8655449 C H21L
11:16:00 Jakubec Jindřich TUR4801 8644556 C H70
11:17:00 Novotná Hedvika TUR7454 416139 C D45
11:23:00 Louda Matyáš TUR0912 2144118 C H12
11:25:00 Zakouřil František TUR1204 51238 C H10L
11:29:00 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R H21L
11:32:00 Houžvičková Karolína TUR7254 8680576 C D45
11:33:00 Novotná Karolína TUR0853 2095926 B D12
11:42:00 Nováková Barborka TUR0860 2104592 C D12
11:48:00 Neradová Alena TUR8551 886283 C D21L
11:54:00 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 C D12
11:56:00 Lamač Jaroslav TUR7203 8068 C H45
11:59:00 Tomášek Prokop TUR0711 8226402 B H14
12:02:00 Lamačová Dana TUR7451 2111603 C D45
12:05:00 Žídek Karel TUR8207 1413718 C H35
12:08:00 Mizera Jan TUR0707 2144117 C H14
12:10:00 Linková Alena TUR9751 1403419 C D21K
12:11:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C H21L
12:11:00 Bégoc Dany TUR1011 4616807 C H10
12:18:00 Zakouřilová Kamila TUR8557 1302868 C D35
12:19:00 Linková Iva TUR6850 51809 C D50
12:32:00 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B D16
12:36:00 Lamačová Pavlína TUR0451 2109762 C D16
12:45:00 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E D21L
12:46:00 Novotná Michaela TUR0551 2095942 B D16
12:56:00 Váňa Martin TUR8401 8403030 C H21L
12:56:00 Hájková Tereza TUR0556 8680421 B D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Válková Karolína TUV0951 2120061 C P
10:00:00 Gibbonsová Jitka TUV7252 2126365 C T4
10:00:00 Válková Martina TUV7051 2120071 C T4
10:09:00 Gibbons Emily TUV0955 411534 C D12
10:28:00 Tomášková Radka TUV7851 23770 C D40
10:30:00 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 C D12
10:31:00 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C D10L
10:43:00 Šritr Martin TUV6802 8061476 C H50
10:46:00 Nováková Zuzana TUV7950 2126344 C D40
10:47:00 Kvapil Petr TUV7402 8322 C H45
10:56:00 Hájková Magdalena TUV7351 411543 C D45
11:02:00 Hájek Jan TUV7301 5788 C H45
11:15:00 Tomášková Matilda TUV0998 8656542 B D12
11:46:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C H70
11:48:00 Kvapilová Lenka TUV8151 7707 C D35
12:06:00 Tomášek Ondřej TUV7001 411519 C H40
12:28:00 Sokolářová Jitka TUV6851 7209436 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 Krejčík Jiří TZL8301 8931 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:33:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C HDR
10:04:00 Míková Lenka VCB7653 7207856 C D40
11:42:00 Kovářová Julie VCB8854 7210125 C D21L
12:05:00 Míka Ondřej VCB1003 887942 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Feřtová Alžběta VLI1451 2144040 C HDR
10:00:00 Týfová Ella VLI1150 4411235 C HDR
10:00:00 Horáčková Eliška VLI1450 4402235 C HDR
10:00:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C D65
10:00:00 Raisr Ivo VLI7803 1459052 C HDR
10:00:00 Guida Sebastian VLI1302 4402229 C HDR
10:00:00 Podhorný Prokop VLI1303 4411240 C HDR
10:00:00 Votava Jan VLI1400 2106735 C HDR
10:00:00 Maškarincová Hana VLI7553 2088151 C P
10:00:00 Sokolová Miroslava VLI7151 2067662 C P
10:00:00 Harazinová Zuzana VLI0650 8291 C P
10:00:00 Barsová Lucie VLI6851 4402227 C P
10:00:00 Petrová Věra VLI6251 51218 C P
10:00:00 Pechová Helena VLI7251 4402220 C P
10:00:00 Kunášek Martin VLI7405 2067661 C P
10:00:00 Kunášková Zuzana VLI8154 4402225 C P
10:00:00 Harazinová Radka VLI7650 49387 C P
10:00:00 Harazinová Tereza VLI0850 2135181 C P
10:00:00 Harazinová Kateřina VLI1255 4402216 C P
10:00:00 Šebelková Štěpánka VLI7851 2127581 C T4
10:00:00 Maškarinec Petr VLI7303 2088185 C T4
10:00:00 Maškarinec Štěpán VLI0304 2088197 C T4
10:00:00 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C H21K
10:01:00 Benešová Radka VLI7653 2127548 C D40
10:02:00 Skácel Jan VLI0901 8663205 C H12
10:02:00 Feřtová Eliška VLI1056 2118485 C D10
10:04:00 Kubešová Eliška VLI1152 4402224 C D10L
10:06:00 Karmazínová Ivana VLI5150 2131185 C D65
10:07:00 Feřtová Jitka VLI7853 2120063 C D40
10:08:00 Habán Oliver VLI0600 8655464 B H14
10:10:00 Kunášková Markéta VLI1057 4411231 C D10L
10:10:00 Škoda Přemek VLI5301 9201066 C H65
10:12:00 Čalounová Klára VLI0950 2001998 C D12
10:13:00 Honzík Tomáš VLI7000 9102148 C H50
10:16:00 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 B D14
10:17:00 Týfa Daniel VLI0811 4411236 C H12
10:18:00 Pechová Alena VLI0854 2125375 C D12
10:19:00 Maškarinec Marek VLI0501 2088216 C H16
10:20:00 Harazin Martin VLI7400 899176 C H45
10:20:00 Pechová Marie VLI1050 2129242 C D10
10:22:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C H65
10:24:00 Kunášková Karolína VLI0851 2148111 B D12
10:25:00 Zemanová Karolína VLI1251 4411250 C D10L
10:29:00 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C H21L
10:32:00 Přinda Jan VLI0803 8299 C H12
10:33:00 Barsová Magdaléna VLI0955 7090004 C D12
10:38:00 Kubeša Vladimír VLI7507 8660479 C H45
10:39:00 Flossmannová Lucie VLI0852 2144105 C D12
10:44:00 Horáček Michal VLI7700 500290 C H21L
10:47:00 Zemanová Kristýna VLI1055 4402217 C D10
10:53:00 Vilém Štěpán VLI0902 8518320 B H12
10:55:00 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C H50
11:00:00 Hrdá Kristýna VLI0953 434599 C D12
11:02:00 Hrdá Martina VLI7457 2801288 C D45
11:08:00 Guida Francesco VLI0810 4402223 B H12
11:09:00 Šestáková Johana VLI0853 2088819 B D12
11:17:00 Guida Alessandro VLI0900 2419991 C H12
11:22:00 Matějů Eda VLI1200 7981 C H10L
11:22:00 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C D40
11:22:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C H70
11:26:00 Skácelová Marie VLI7552 8670820 C D45
11:29:00 Beneš Max VLI1100 1424648 C H10
11:30:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C D70
11:32:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C H21L
11:35:00 Přinda Vojtěch VLI1000 49967 C H10
11:35:00 Beneš Filip VLI0708 8033275 B H14
11:38:00 Hrdý Pavel VLI7404 2800326 C H45
11:38:00 Maděra Jakub VLI0906 2126375 C H12
11:41:00 Maděra Josef VLI7900 8028859 C H35
11:41:00 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 C H10
11:42:00 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C H40
11:44:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B H12
11:44:00 Bureš David VLI0707 2111722 C H14
11:47:00 Šebelka Jakub VLI1002 2134351 C H10
11:49:00 Ježek Ladislav VLI4900 8516753 C H70
11:51:00 Kubešová Tereza VLI0954 4402226 C D12
11:53:00 Horáček Jáchym VLI1111 4663 C H10
11:56:00 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 B H14
11:57:00 Feřtová Anežka VLI0856 2120065 C D12
11:57:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C D21L
11:59:00 Hrdlička Vojtěch VLI1004 4402233 C H10
12:02:00 Hyxa Jan VLI0702 2126343 B H14
12:09:00 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C D35
12:10:00 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C D50
12:11:00 Miklas Ondřej VLI0701 2420020 B H14
12:24:00 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C H40
12:26:00 Burešová Eliška VLI0456 2117401 B D16
12:26:00 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C D45
12:30:00 Podhorná Anna VLI0455 1400422 C D16
12:30:00 Přinda Lukáš VLI7701 8300 C H40
12:34:00 Skácelová Kateřina VLI0550 8660546 B D16
12:37:00 Szenczi Kristýna VLI8650 2058475 C D21K
12:38:00 Henych Petr VLI6001 515132 C H21L
12:38:00 Pecková Tereza VLI0551 8667966 A D16
12:47:00 Matějů Michal VLI7702 8116764 C H21L
12:51:00 Feřt Martin VLI7704 2118489 C H40
12:54:00 Sokolová Julie VLI0552 2122290 C D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C HDR
10:00:00 Kopecký Hynek VSP1300 49385 C HDR
10:00:00 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C P
10:00:00 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C P
10:00:00 Menclová Silvie VSP7050 51749 C T4
10:00:00 Beranová Iva VSP7150 2021834 C T4
10:00:00 Trnková Dana VSP7351 2021823 C T6
10:05:00 Soukup Václav VSP5600 232045 C H60
10:08:00 Zavadilová Adéla VSP1153 2129216 C D10
10:14:00 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C D10
10:15:00 Semík Jan VSP6507 8109425 C H21K
10:15:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C D12
10:24:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C H21K
10:28:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 B D14
10:29:00 Jirásková Mia VSP1150 51747 C D10
10:35:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C D10
10:37:00 Polák Zdeněk VSP5203 51740 C H65
10:38:00 Zavadil Matěj VSP0904 2129183 C H12
10:38:00 Horák Martin VSP0601 2085614 B H14
10:40:00 Zavadil Vladimír VSP6710 2129230 C H50
10:41:00 Jirásková Viola VSP1151 52266 C D10
10:45:00 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C D12
10:51:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C H21K
10:51:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 B D12
10:55:00 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C D40
10:57:00 Semík Jakub VSP0000 446363 C H21K
10:59:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 C H12
11:07:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B D14
11:07:00 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C D40
11:11:00 Samek Jakub VSP8800 1418767 C H21L
11:13:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C D40
11:19:00 Soukupová Michaela VSP5850 2134274 C D60
11:20:00 Termer Štěpán VSP0807 2113047 B H12
11:23:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C D45
11:24:00 Jirásková Laura VSP0952 8253 C D12
11:26:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C H12
11:34:00 Gajdová Kristina VSP7752 2115689 C D40
11:34:00 Uher Petr VSP5001 8666868 C H70
11:35:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 C H12
11:35:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C D45
11:39:00 Rod Jan VSP7423 2067664 C H40
11:40:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C H70
11:41:00 Městka Václav VSP0600 8028854 B H14
11:45:00 Kopecká Anežka VSP8150 51642 C D35
11:53:00 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C H35
11:53:00 Mencl Josef VSP0602 2021850 C H14
12:02:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C H10
12:02:00 Němeček Jan VSP6201 8028885 C H45
12:06:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C D35
12:21:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C D21L
12:23:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C H21L
12:27:00 Horová Magda VSP5450 7009782 C D21L
12:29:00 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C H45
12:31:00 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 2067663 C D50
12:35:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C H21L
12:38:00 Jirásek Milan VSP7403 8116685 C H45
12:55:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C D50

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant T4
10:00 Vakant 0 Vakant T4
10:00 Vakant 0 Vakant T4
10:00 Vakant 0 Vakant T4
10:00 Vakant 0 Vakant T4
10:00 Vakant 0 Vakant T4
10:00 Vakant 0 Vakant T4
10:00 Vakant 0 Vakant T4
10:00 Vakant 0 Vakant T4
10:00 Vakant 0 Vakant T4
10:00 Vakant 0 Vakant T4
10:00 Vakant 0 Vakant T4
10:00 Vakant 0 Vakant T4
10:00 Vakant 0 Vakant T4
10:00 Vakant 0 Vakant T4
10:00 Vakant 0 Vakant T4
10:00 Vakant 0 Vakant T4
10:00 Vakant 0 Vakant T6
10:00 Vakant 0 Vakant T6
10:00 Vakant 0 Vakant T6
10:00 Vakant 0 Vakant T6
10:00 Vakant 0 Vakant T6
10:00 Vakant 0 Vakant T6
10:00 Vakant 0 Vakant T6
10:00 Vakant 0 Vakant T6
10:00 Vakant 0 Vakant T6
10:00 Vakant 0 Vakant T6
10:00 Vakant 0 Vakant T6
10:00 Vakant 0 Vakant T6
10:14 Vakant 0 Vakant H75
10:18 Vakant 0 Vakant H20
10:20 Vakant 0 Vakant H75
10:24 Vakant 0 Vakant D18
10:24 Vakant 0 Vakant H20
10:26 Vakant 0 Vakant H75
10:30 Vakant 0 Vakant D65
10:30 Vakant 0 Vakant D18
10:36 Vakant 0 Vakant D65
10:36 Vakant 0 Vakant D18
10:37 Vakant 0 Vakant D10L
10:38 Vakant 0 Vakant H60
10:39 Vakant 0 Vakant D65
10:40 Vakant 0 Vakant D55
10:40 Vakant 0 Vakant D10L
10:41 Vakant 0 Vakant H60
10:43 Vakant 0 Vakant D10L
10:43 Vakant 0 Vakant H65
10:44 Vakant 0 Vakant D55
10:44 Vakant 0 Vakant H60
10:46 Vakant 0 Vakant H65
10:48 Vakant 0 Vakant D55
10:48 Vakant 0 Vakant D75
10:49 Vakant 0 Vakant H65
10:52 Vakant 0 Vakant H16
10:52 Vakant 0 Vakant H65
10:53 Vakant 0 Vakant D10
10:54 Vakant 0 Vakant D75
10:55 Vakant 0 Vakant H16
10:56 Vakant 0 Vakant D10
10:58 Vakant 0 Vakant H16
11:00 Vakant 0 Vakant D75
11:01 Vakant 0 Vakant H16
11:12 Vakant 0 Vakant H21K
11:13 Vakant 0 Vakant H50
11:14 Vakant 0 Vakant H80
11:15 Vakant 0 Vakant H21K
11:16 Vakant 0 Vakant H50
11:18 Vakant 0 Vakant D20
11:18 Vakant 0 Vakant H21K
11:20 Vakant 0 Vakant H80
11:20 Vakant 0 Vakant H18
11:24 Vakant 0 Vakant D20
11:24 Vakant 0 Vakant H18
11:26 Vakant 0 Vakant H80
11:28 Vakant 0 Vakant D14
11:30 Vakant 0 Vakant D20
11:31 Vakant 0 Vakant D60
11:31 Vakant 0 Vakant D14
11:34 Vakant 0 Vakant D60
11:34 Vakant 0 Vakant D14
11:36 Vakant 0 Vakant D70
11:37 Vakant 0 Vakant D60
11:37 Vakant 0 Vakant H10L
11:40 Vakant 0 Vakant H10L
11:40 Vakant 0 Vakant D40
11:42 Vakant 0 Vakant D70
11:43 Vakant 0 Vakant H10L
11:43 Vakant 0 Vakant D40
11:46 Vakant 0 Vakant D40
11:48 Vakant 0 Vakant D70
11:52 Vakant 0 Vakant H70
11:53 Vakant 0 Vakant H12
11:55 Vakant 0 Vakant H70
11:56 Vakant 0 Vakant H12
11:58 Vakant 0 Vakant H70
11:59 Vakant 0 Vakant H12
12:03 Vakant 0 Vakant D12
12:06 Vakant 0 Vakant D12
12:09 Vakant 0 Vakant D12
12:14 Vakant 0 Vakant H14
12:16 Vakant 0 Vakant H55
12:17 Vakant 0 Vakant H35
12:17 Vakant 0 Vakant H10
12:17 Vakant 0 Vakant H14
12:19 Vakant 0 Vakant H55
12:20 Vakant 0 Vakant H35
12:20 Vakant 0 Vakant H10
12:20 Vakant 0 Vakant H14
12:22 Vakant 0 Vakant H55
12:23 Vakant 0 Vakant H35
12:23 Vakant 0 Vakant H10
12:26 Vakant 0 Vakant H35
12:29 Vakant 0 Vakant D45
12:32 Vakant 0 Vakant D45
12:33 Vakant 0 Vakant D35
12:35 Vakant 0 Vakant D45
12:36 Vakant 0 Vakant D35
12:38 Vakant 0 Vakant D45
12:39 Vakant 0 Vakant D35
12:41 Vakant 0 Vakant D45
12:52 Vakant 0 Vakant D21K
12:53 Vakant 0 Vakant H45
12:54 Vakant 0 Vakant D21L
12:55 Vakant 0 Vakant D21K
12:56 Vakant 0 Vakant H45
12:57 Vakant 0 Vakant H40
12:57 Vakant 0 Vakant D21L
12:58 Vakant 0 Vakant D50
12:58 Vakant 0 Vakant D21K
13:00 Vakant 0 Vakant D16
13:00 Vakant 0 Vakant H40
13:00 Vakant 0 Vakant D21L
13:01 Vakant 0 Vakant D50
13:02 Vakant 0 Vakant D16
13:04 Vakant 0 Vakant D16
13:05 Vakant 0 Vakant H21L
13:08 Vakant 0 Vakant H21L
13:11 Vakant 0 Vakant H21L
10:00 Vejnar Jonáš 0010001 4411248 Oldřichov v Hájích HDR
10:00 Novotný Metoděj Vavřinec 0020002 2067677 Maxidum HDR
10:00 Novotný Vít 0020001 2067676 Maxidum T4
10:50 Loudil Lukáš 0030001 8116761 Neregistrovaný H21L
12:04 Pech Richard 0050001 2148088 Och421 H55
10:00 Čalounová Jana 0060001 2134294 *Jana* P
10:12 Albrecht David 0070001 8116731 HO Skol H21K
10:00 Koutná Marie 0080001 2067678 Koutní P
10:00 Drbohlav Marek 0100002 2067680 Lkvc HDR
10:00 Drbohlav Mirek 0100001 2067679 Lkvc P
12:02 Šrek Ondřej 0110001 2067665 neregistr H35
10:00 Jelínková Lenka 0120001 2049590 Jelínková P
10:42 Dang Michal 0130001 8152 KOR H21K
10:00 Válek Ondřej 0140001 1420239 Aktivit P
10:00 Válek Matěj 0140002 4287 Aktivit P
10:18 Kasse Jakub 0160001 8554 HO Jurije Garagina H21K
11:01 Kasse Matej 0160003 4616492 HO Jurije Garagina H10L
11:28 Kasse Jakub 0160002 4616491 HO Jurije Garagina H10L
10:00 Votavová Světla 0170002 1000453 DSVJ P
10:00 Votava David 0170001 8517319 DSVJ T4
10:00 Hnídek Stanislav 0200001 2073662 Tanvald P
10:00 Holečková Žanet 0210001 2067666 nnn T4
10:00 Juklíček Jakub 0220001 2134340 ZuKuŠiJo T6
10:00 Juklíčková Zuzana 0220002 2134330 ZuKuŠiJo T6
11:07 Pavel Jakubský 0230003 2120625 Jakubsky H10L
11:16 Filip Jakubský 0230004 2120646 Jakubsky H10L
12:00 Jakubský Ondřej 0230001 7701 Jakubsky H40
12:12 Jakubská Jitka 0230002 2124803 Jakubsky D35
10:36 Gajdoš Martin 0240001 2039802 EBB H21K
11:55 Ščehovičová Zuzana 0240002 305982 EBB D21K
10:00 Němečková Eliška 0260001 307416 Glede team T6
10:00 Faltysová Zuzana 0270001 2067667 Faltysovi P
12:43 Wolker Zinaida 0280001 2067668 Wolkeraci D21K
12:28 Medlíková Zuzana 0290001 2134267 Medlíková D21K
11:36 Fuchsová Eliška 0300001 7202864 TJ Baník Osek, z.s. D12
10:00 Hruška Antonín 0320001 2067669 Náhodný kolemjdoucí T6
10:00 Kačírková Kateřina 0330002 515152 Neregistrovaní-Nikola P
10:00 Jirků Nikola 0330001 51600 Neregistrovaní-Nikola P