Startovka závodu: Tis 2020 - E2

Datum:
15.08.2020
Místo konání:
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Flašar Jan - R2
Stavitel tratí:
Sieglová Eliška - R3
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65     H70     H75     HDR     P     TD     TK    
D10L
2.60 km, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 12:07:00
0 12:10:00
8656668 Košárková Aneta PGP1255 C SK Praga 12:13:00
7080080 Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 C TJ Lokomotiva Beroun 12:16:00
2087695 Matyšková Stela PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov 12:19:00
2081379 Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 12:22:00
2103246 Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 12:25:00
D10
2.70 km, 40 m, 6 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8013869 Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 11:17:00
8013924 Urbánková Lucie ONO1150 C SKOB Ostrov 11:20:00
2061781 Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 11:23:00
2126275 Houbová Eliška KRL1152 C Kometa Kralovice 11:26:00
434836 Vodrážková Barbora VPM1050 C KOS Slavia Plzeň 11:29:00
232611 Kropáčová Silvie KRL1050 C Kometa Kralovice 11:32:00
0 11:35:00
0 11:38:00
D12
2.90 km, 60 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
420404 Havlová Veronika KNC0950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:01:00
8013933 Lošťáková Ela PGP0957 C SK Praga 10:04:00
8648583 Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 10:07:00
8028871 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 10:10:00
2118494 Paulíčková Adela UOL0951 C SOB Olomouc 10:13:00
2095926 Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 10:16:00
8071304 Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 10:19:00
9102146 Gelnerová Markéta KRL0952 B Kometa Kralovice 10:22:00
2103674 Rotková Veronika ZBM0854 B SK Žabovřesky Brno 10:25:00
2088819 Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 10:28:00
2120662 Lapáčková Anna SHK0854 C OK Slavia Hradec Králové 10:31:00
232246 Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 10:34:00
2112736 Schwarzová Martina Justína LBE0951 C TJ Lokomotiva Beroun 10:37:00
8071292 Valyavka Viktoriya 38S0850 Slávia ŽU Žilina 10:40:00
2126271 Lapáčková Šárka SHK0954 C OK Slavia Hradec Králové 10:43:00
D14
4.30 km, 115 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9102145 Gelnerová Anna KRL0653 B Kometa Kralovice 11:26:00
0 Pekárková Barbora ONO0655 C SKOB Ostrov 11:29:00
8908 Krtičková Ester CHA0754 C OK Chrastava 11:32:00
8667545 Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 11:35:00
2127659 Kropáčová Zuzana KRL0754 B Kometa Kralovice 11:38:00
8116697 Janošíková Marie VCB0752 B OB České Budějovice 11:41:00
8226374 Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 11:44:00
2091547 Pospíšilová Eliška KPY0651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:47:00
8149880 Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 11:50:00
2801009 Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:53:00
8667973 Urbánková Eva ONO0650 B SKOB Ostrov 11:56:00
8662326 Lošťáková Sára PGP0660 B SK Praga 11:59:00
8421842 Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 12:02:00
1418757 Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 12:05:00
2001944 Kvášovská Ludmila LTU0753 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:08:00
8013868 Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 12:11:00
2078498 Kotuliaková Lea 27S0750 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:14:00
0 12:17:00
8116754 Havlová Tereza KNC0750 B Sokol Kostelec n. Č. l. 12:20:00
52857 Vláčilová Anna RIC0657 C OB Říčany 12:23:00
8670475 Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 12:26:00
7210078 Přílepková Radka VTA0651 B SC vebr-sport 12:29:00
D16
5.50 km, 150 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660382 Mellanová Judita TUR0559 A OOB TJ Turnov 11:29:00
8116743 Pecko Sára ONO0452 B SKOB Ostrov 11:32:00
515401 Svobodová Alžběta KPY0551 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:35:00
2095950 Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 11:38:00
8662736 Štemberová Bára TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:41:00
1470170 Pavlíčková Hana KPY0450 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:44:00
8660538 Holíková Simona ONO0553 A SKOB Ostrov 11:47:00
8680421 Hájková Tereza TUR0556 B OOB TJ Turnov 11:50:00
52859 Vláčilová Barbora RIC0457 C OB Říčany 11:53:00
2095942 Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 11:56:00
7208086 Kosobudová Anna VTA0551 A SC vebr-sport 11:59:00
8004351 Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 12:02:00
361965 Řeháková Ludmila PGP0454 C SK Praga 12:05:00
8660409 Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 12:08:00
8116779 Nejedlá Klára ONO0450 B SKOB Ostrov 12:11:00
8667966 Pecková Tereza VLI0551 A Slavia Liberec orienteering 12:14:00
8116770 Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 12:17:00
8666872 Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 12:20:00
2021830 Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 12:23:00
8033222 Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 12:26:00
8656541 Chrástová Magdaléna STH0551 A SK Studenec 12:29:00
2060246 Kovandová Kamila KPY0550 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:32:00
2095955 Výchová Veronika SRK0557 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:35:00
D18
6.00 km, 145 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 12:21:00
0 12:24:00
2067977 Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 12:27:00
8033269 Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 12:30:00
8655463 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B OK Dobříš 12:33:00
49632 Fantová Kateřina EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha 12:36:00
53591 Kándlová Ema DCE0351 C KOB Dobřichovice 12:39:00
7208091 Kosobudová Kateřina VTA0253 A SC vebr-sport 12:42:00
D20
6.90 km, 145 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7150100 Biersaková Dagmar KRL0051 C Kometa Kralovice 11:18:00
8662288 Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:21:00
8653088 Blahová Pavla DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka 11:24:00
7210234 Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 11:27:00
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:30:00
7203458 Kundratová Lucie JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín 11:33:00
1403056 Paříková Iva TUR0061 B OOB TJ Turnov 11:36:00
D21E
9.10 km, 280 m, 19 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8680582 Luštická Lucie TUR8650 C OOB TJ Turnov 10:29:00
7200369 Hošeková Vanda TBM9696 C KOS TJ Tesla Brno 10:32:00
2102777 Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 10:35:00
8005907 Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 10:38:00
9201069 Chromá Kateřina TBM9451 C KOS TJ Tesla Brno 10:41:00
8660421 Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 10:44:00
8660903 Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 10:47:00
8656548 Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 10:50:00
8660420 Odehnalová Tereza ZBM9757 E SK Žabovřesky Brno 10:53:00
8656518 Benešová Jana CTB9452 R SK OB Chotěboř 10:56:00
8660408 Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 10:59:00
8100973 Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 11:02:00
8680323 Vejražková Rozárka TUR0151 A OOB TJ Turnov 11:05:00
D21A
8.00 km, 210 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8515519 Vahalová Petra 0420001 10:04:00
8660596 Kosová Tereza PHK0151 A OK 99 Hradec Králové 10:07:00
515189 Bořilová Klára TBM8964 C KOS TJ Tesla Brno 10:10:00
8656607 Kopecká Anna LPU9958 R OK Lokomotiva Pardubice 10:13:00
8648602 Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 10:16:00
301347 Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:19:00
8191119 Matějková Barbora TUR0156 A OOB TJ Turnov 10:22:00
8066680 Pecoldová Pavlína 0080001 10:25:00
410785 Valachová Martina LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice 10:28:00
8648547 Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 10:31:00
8028926 Rickmeyer Tina 2HD8650 Angy OL 10:34:00
8116776 Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 10:37:00
8660456 Albrechtová Iveta KAM9950 R OK Kamenice 10:40:00
8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 10:43:00
8656737 Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 10:46:00
7140196 Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 10:49:00
2099482 Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 10:52:00
8660446 Odehnalová Klára ZBM9956 C SK Žabovřesky Brno 10:55:00
7202891 Veljačiková Hana PGP9756 C SK Praga 10:58:00
8656531 Blažková Kateřina SJH0252 A SOS Jindřichův Hradec 11:01:00
8181015 Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 11:04:00
8659402 Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 11:07:00
7260013 Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:10:00
682683 Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 11:13:00
8663148 Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 11:16:00
D21B
6.80 km, 145 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8100025 Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 11:41:00
303912 Müllerová Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:44:00
8660480 Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:47:00
2085621 Žandová Monika SKV8751 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:50:00
2116188 Karbusová Kateřina VTA0055 B SC vebr-sport 11:53:00
7522295 Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 11:56:00
416340 Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 11:59:00
8670776 Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:02:00
1470167 Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 12:05:00
2075609 Kubíčková Jana PHK9999 C OK 99 Hradec Králové 12:08:00
51594 Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 12:11:00
1441628 Nedbálková Hana ZBM9755 C SK Žabovřesky Brno 12:14:00
8648616 Honzáková Kateřina 0070001 12:17:00
2058500 Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:20:00
515496 Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 12:23:00
7291299 Hanáková Lenka KRL9951 C Kometa Kralovice 12:26:00
8112522 Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 12:29:00
8028805 Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:32:00
8516911 Blažková Kristina UOL9150 C SOB Olomouc 12:35:00
8670790 Turczerová Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:38:00
D21C
5.40 km, 110 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 11:05:00
0 11:08:00
7207027 Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 11:11:00
50815 Haskova Arina 0260002 11:14:00
2113474 Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 11:17:00
8007195 Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 11:20:00
1425341 Líbalová Petra ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem 11:23:00
0 11:26:00
7210086 Boková Ivana KUO9951 C KOB Ústí nad Orlicí 11:29:00
232895 Čiháková Barbora KNC9950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:32:00
7210925 Vávrová Sára 0250002 11:35:00
2124747 Malíková Stanislava EKP8950 C VŠTJ Ekonom Praha 11:38:00
D35A
6.90 km, 145 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2800313 Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 11:39:00
1302868 Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 11:42:00
682676 Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:45:00
980333 Vodrážková Kateřina VPM7995 C KOS Slavia Plzeň 11:48:00
8515557 Bukovacová Alena PBM7454 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:51:00
301536 Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 11:54:00
8516754 Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 11:57:00
232406 Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 12:00:00
1407428 Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 12:03:00
8648627 Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 12:06:00
7200319 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Žabovřesky Brno 12:09:00
D35B
5.40 km, 110 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 10:38:00
0 10:41:00
253102 Múčková Zuzana 0130002 10:44:00
682355 Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 10:47:00
7001404 Vávrová Rút 0250001 10:50:00
8014554 Košíková Jana 0110001 10:53:00
8033289 Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 10:56:00
2143344 Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 10:59:00
2094550 Tachovská Kamila PBM7655 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:02:00
D40A
6.00 km, 145 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2113471 Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:18:00
2116467 Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 11:21:00
7204994 Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 11:24:00
2102815 Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 11:27:00
8660470 Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 11:30:00
8103928 Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 11:33:00
8226388 Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 11:36:00
7207856 Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 11:39:00
9200732 Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 11:42:00
682334 Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 11:45:00
2102806 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:48:00
2078494 Kotuliaková Petra 27S7551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 11:51:00
8897 Krtičková Michaela CHA7952 C OK Chrastava 11:54:00
2073755 Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 11:57:00
7206551 Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 12:00:00
8226357 Komanová Kristína 27S7850 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:03:00
7913579 Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 12:06:00
8115113 Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 12:09:00
2067234 Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 12:12:00
2080976 Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 12:15:00
D40B
5.40 km, 110 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2120644 Lapáčková Soňa SHK7651 C OK Slavia Hradec Králové 10:02:00
2083421 Lohová Monika 0220001 10:05:00
8033206 Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 10:08:00
2051485 Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 10:11:00
8033228 Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně 10:14:00
887905 Zýková Martina 0270002 10:17:00
224869 Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:20:00
8667963 Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 10:23:00
2069081 Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 10:26:00
9943 Vláčilová Kateřina RIC7757 C OB Říčany 10:29:00
8516251 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 10:32:00
2096216 Gregorová Lenka SJH7853 C SOS Jindřichův Hradec 10:35:00
D45A
5.60 km, 165 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067245 Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 11:42:00
411543 Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 11:45:00
8655490 Křivdová Lenka 0120002 11:48:00
2085603 Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 11:51:00
8648553 Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 11:54:00
2134295 Hrušková Blanka DOR7555 C OK Dobříš 11:57:00
416084 Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 12:00:00
515465 Myslivcová Lenka SHK7051 C OK Slavia Hradec Králové 12:03:00
52273 Škvorová Zuzana KAM7350 C OK Kamenice 12:06:00
2103763 Zámečníková Jitka 0050001 12:09:00
7210116 Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň 12:12:00
2061836 Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 12:15:00
7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 12:18:00
2081352 Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 12:21:00
8667996 Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 12:24:00
682665 Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 12:27:00
2032384 Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 12:30:00
8670733 Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:33:00
8410 Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 12:36:00
7209278 Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 12:39:00
2148103 Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 12:42:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 12:45:00
8149885 Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 12:48:00
8200027 Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 12:51:00
681852 Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 12:54:00
1413332 Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 12:57:00
2021823 Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 13:00:00
D45B
4.80 km, 130 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 11:47:00
0 11:50:00
8663122 Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 11:53:00
2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:56:00
2103240 Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 11:59:00
2092416 Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:02:00
2109690 Matoušková Markéta SLA7352 C SKOB Slaný 12:05:00
2025346 Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 12:08:00
253153 Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 12:11:00
51872 Nyklová Helena MFP7550 C Matfyz Praha 12:14:00
8116757 Nouzová Alena SJH7151 C SOS Jindřichův Hradec 12:17:00
2113071 Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 12:20:00
7208099 Kosobudová Lenka VTA7351 C SC vebr-sport 12:23:00
2126298 Hanáková Marta KRL7151 C Kometa Kralovice 12:26:00
9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 12:29:00
7205009 Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:32:00
416172 Bínová Kathrin MLA6754 C MLOK Mariánské Lázně 12:35:00
2103266 Čermáková Lucie PHK7150 C OK 99 Hradec Králové 12:38:00
416039 Štemberová Iva TJN7550 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:41:00
2083418 Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 12:44:00
1417131 Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 12:47:00
2113516 Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:50:00
2113044 Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 12:53:00
2060203 Paurová Lenka 0030001 12:56:00
426399 Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 12:59:00
D50A
5.30 km, 155 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9833 Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
53270 Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 10:03:00
232202 Danihelová Janka SKV6552 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:06:00
7209480 Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 10:09:00
8670819 Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:12:00
9101705 Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 10:15:00
8226399 Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:18:00
2032126 Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 10:21:00
515195 Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 10:24:00
51681 Himmelová Marie KAM6952 C OK Kamenice 10:27:00
2103280 Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 10:30:00
2075659 Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:33:00
51809 Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 10:36:00
8006556 Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 10:39:00
49806 Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 10:42:00
51751 Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 10:45:00
8667527 Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:48:00
53489 Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 10:51:00
8660597 Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 10:54:00
8660371 Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 10:57:00
51601 Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 11:00:00
8660392 Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 11:03:00
7209364 Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 11:06:00
232198 Pavlů Veronika TAP6952 C KOB Tretra Praha 11:09:00
8648605 Hiršová Marcela TBM7079 C KOS TJ Tesla Brno 11:12:00
2045240 Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:15:00
52427 Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 11:18:00
9101105 Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 11:21:00
D50B
4.80 km, 130 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232196 Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 11:29:00
53288 Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 11:32:00
8033291 Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 11:35:00
8033240 Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 11:38:00
236486 Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:41:00
682670 Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:44:00
D55
4.80 km, 115 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301394 Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:00:00
219239 Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 10:03:00
2118474 Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 10:06:00
2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 10:09:00
8012045 Denysenko Tamara 38S6150 Slávia ŽU Žilina 10:12:00
8299099 Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 10:15:00
2419963 Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 10:18:00
7300179 Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 10:21:00
51734 Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 10:24:00
1421930 Tenglerová Helena MLA6551 C MLOK Mariánské Lázně 10:27:00
52694 Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:30:00
416175 Sklenářová Jana MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně 10:33:00
682079 Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 10:36:00
331257 Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 10:39:00
7202877 Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 10:42:00
8100362 Seidl Silvia 0390002 10:45:00
8962 Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:48:00
436940 Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 10:51:00
8222227 Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 10:54:00
8667964 Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:57:00
7722 Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Mladá Boleslav 11:00:00
51984 Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 11:03:00
301647 Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:06:00
51398 Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 11:09:00
2800325 Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 11:12:00
D60
4.50 km, 95 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49615 Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 10:19:00
1954721 Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 10:22:00
7705 Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 10:25:00
2134274 Soukupová Michaela VSP5850 C USK Praha 10:28:00
2102552 Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 10:31:00
9117 Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové 10:34:00
8170 Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 10:37:00
9112 Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 10:40:00
2125366 Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 10:43:00
8656660 Vejvodová Mirka LPM5750 C OK Lokomotiva Plzeň 10:46:00
1450164 Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 10:49:00
2085653 Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 10:52:00
49892 Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 10:55:00
51583 Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 10:58:00
53555 Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 11:01:00
8116699 Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 11:04:00
7870 Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 11:07:00
219280 Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:10:00
8660397 Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:13:00
53238 Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 11:16:00
52445 Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 11:19:00
5100 Braatz Monika 1QD5750 SV IHW Alex 78 Berlin 11:22:00
8558 Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 11:25:00
8101105 Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 11:28:00
52184 Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 11:31:00
2023962 Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:34:00
D65
3.80 km, 80 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8165 Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 10:17:00
2090862 Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 10:20:00
7742 Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 10:23:00
2059748 Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:26:00
2131185 Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 10:29:00
52361 Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 10:32:00
7053853 Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:35:00
232364 Dlouhá Lenka MAS5150 C OOB Aš 10:38:00
2095936 Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 10:41:00
51136 Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:44:00
2059769 Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 10:47:00
682101 Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 10:50:00
682674 Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 10:53:00
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 10:56:00
53520 Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 10:59:00
301720 Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Lokomotiva Chomutov 11:02:00
D70
3.50 km, 70 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
446344 Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 10:19:00
219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 10:22:00
887906 Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 10:25:00
8680418 Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 10:28:00
2080918 Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 10:31:00
2092387 Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 10:34:00
301209 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:37:00
D75
3.10 km, 55 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232341 Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 10:01:00
682619 Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 10:04:00
51214 Krausová Marie LLI4451 C LOK-o Liberec 10:07:00
8882 Vlachová Renata AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava 10:10:00
51550 Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 10:13:00
H10L
2.60 km, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8515555 Bukovác Lukáš PBM1007 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:34:00
2087720 Zápotocký Tomáš SLA1200 C SKOB Slaný 11:37:00
2148206 Etrych Tobiáš DOR1103 C OK Dobříš 11:40:00
2129225 Čepička Antonín LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň 11:43:00
2096224 Matyšek Josef PLU1400 C TJ SOKOL Plumlov 11:46:00
1417127 Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 11:49:00
51238 Zakouřil František TUR1204 C OOB TJ Turnov 11:52:00
2088215 Kotuliak Peter 27S1000 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 11:55:00
2135176 Etrych Matěj DOR1104 C OK Dobříš 11:58:00
446353 Peths Sebastian KRN1200 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:01:00
H10
2.70 km, 40 m, 6 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
336789 Nouza Vítek SJH1104 C SOS Jindřichův Hradec 11:41:00
7260014 Novák Tobiáš CTB1103 C SK OB Chotěboř 11:44:00
887942 Míka Ondřej VCB1003 C OB České Budějovice 11:47:00
0 Kapoun Jáchym LBE1002 C TJ Lokomotiva Beroun 11:50:00
331401 Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 11:53:00
553441 Krtička Jáchym CHA1000 C OK Chrastava 11:56:00
8421841 Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 11:59:00
7209803 Zýka Prokop 0270003 12:02:00
53833 Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 12:05:00
51487 Jiroušek Štěpán DOR1102 C OK Dobříš 12:08:00
2045223 Štěrba Lukáš SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:11:00
2104594 Minařík František VCB1103 C OB České Budějovice 12:14:00
2090869 Šitra Šimon LPM1001 C OK Lokomotiva Plzeň 12:17:00
2127628 Houba Vojtěch KRL1002 C Kometa Kralovice 12:20:00
2143362 Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 12:23:00
2000603 Hruška Tomáš DOR1002 C OK Dobříš 12:26:00
8080823 Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 12:29:00
H12
3.20 km, 60 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8007172 Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 10:32:00
2801414 Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 10:35:00
8660444 Zřídkaveselý Martin PBM0808 B TJ Spartak 1. Brněnská 10:38:00
2119202 Žemlík Eduard TUR0909 C OOB TJ Turnov 10:41:00
7210246 Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:44:00
2133884 Etrych Jonáš DOR0907 C OK Dobříš 10:47:00
8014562 Blažek Vojtěch SJH1003 C SOS Jindřichův Hradec 10:50:00
2104593 Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 10:53:00
8648593 Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 10:56:00
8662690 Štembera Vítek TJN0801 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:59:00
2133881 Kvášovský Filip LTU0902 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:02:00
2120636 Kučera Tomáš TAP0907 C KOB Tretra Praha 11:05:00
0 Kapoun Matěj LBE0801 C TJ Lokomotiva Beroun 11:08:00
9616 Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 11:11:00
2108898 Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 11:14:00
2031365 Vodrážka Štěpán VPM0802 B KOS Slavia Plzeň 11:17:00
500580 Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 11:20:00
H14
5.50 km, 155 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8071316 Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 11:58:00
2801037 Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 12:01:00
8660437 Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 12:04:00
8028854 Městka Václav VSP0600 B USK Praha 12:07:00
2134307 Hruška Marek DOR0604 C OK Dobříš 12:10:00
1400426 Kule Oliver ONO0701 B SKOB Ostrov 12:13:00
7300279 Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 12:16:00
8226396 Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 12:19:00
2060250 Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 12:22:00
8662336 Blažek Cyril SJH0701 B SOS Jindřichův Hradec 12:25:00
2021829 Štrait Vilém VSP0701 A USK Praha 12:28:00
7208204 Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:31:00
8080822 Machar Eda DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka 12:34:00
8667957 Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 12:37:00
8061404 Ječmen Matyáš ONO0600 C SKOB Ostrov 12:40:00
232980 Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice 12:43:00
8667515 Bárta Viktor ZVO0601 A OB SK Zvole 12:46:00
8080821 Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 12:49:00
8667289 Myslík Vojtěch ONO0602 B SKOB Ostrov 12:52:00
8045083 Hyxa Jan VLI0702 B Slavia Liberec orienteering 12:55:00
H16
7.50 km, 175 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8680578 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 11:37:00
8116805 Kasza Tomáš PBM0512 B TJ Spartak 1. Brněnská 11:40:00
8662746 Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:43:00
0 Kapoun Luděk LBE0501 C TJ Lokomotiva Beroun 11:46:00
9636 Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 11:49:00
8116803 Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 11:52:00
2801247 Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:55:00
8004613 Nouza Michal SJH0505 A SOS Jindřichův Hradec 11:58:00
2102710 Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 12:01:00
2091542 Michálek Michal KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:04:00
2102793 Bičík Štěpán TUR0405 OOB TJ Turnov 12:07:00
8662691 Kolář Šimon SHK0405 A OK Slavia Hradec Králové 12:10:00
8680581 Hoetzel Hugo TUR0505 A OOB TJ Turnov 12:13:00
8666871 Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 12:16:00
8667503 Waldhauser Štěpán TUR0409 B OOB TJ Turnov 12:19:00
8660399 Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 12:22:00
8654908 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 12:25:00
8680593 Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 12:28:00
2085594 Kotuliak Viktor 27S0400 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:31:00
2060247 Valenta Martin KPY0507 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:34:00
2124800 Koman Ján 27S0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:37:00
2103701 Marek Matěj TJN0409 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:40:00
8116740 Bukovác Filip PBM0501 A TJ Spartak 1. Brněnská 12:43:00
7210074 Deim Michal VTA0402 B SC vebr-sport 12:46:00
8662349 Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 12:49:00
8660411 Zřídkaveselý Adam PBM0505 A TJ Spartak 1. Brněnská 12:52:00
8000241 Fousek Vojtěch RBK0403 A SK Radioklub Blansko 12:55:00
8226370 Čermák Martin PHK0502 B OK 99 Hradec Králové 12:58:00
H18
8.80 km, 265 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8663165 Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 10:04:00
2108873 Mencl Jan TUR0201 B OOB TJ Turnov 10:07:00
7209284 Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 10:10:00
8656687 Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 10:13:00
7207873 Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:16:00
8654897 Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 10:19:00
425596 Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 10:22:00
439143 Hrdlička Jan SLA0200 C SKOB Slaný 10:25:00
8655411 Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 10:28:00
H20
9.80 km, 275 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2060290 Zabořil Vojtěch TUR0110 A OOB TJ Turnov 10:00:00
8662323 Bílý Jakub DOK0104 A OK Doksy 10:03:00
8663153 Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 10:06:00
9101674 Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 10:09:00
8322332 Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 10:12:00
H21E
12.20 km, 340 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660427 Kelbl Vladimír ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno 10:14:00
8656511 Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 10:17:00
8680600 Karatsiolis Kryštof TUR9901 C OOB TJ Turnov 10:20:00
8662697 Klusáček Matěj LCE8903 R OOB TJ Slovan Luhačovice 10:23:00
8680373 Melecký Martin SSU9001 C SK Severka Šumperk 10:26:00
8651709 Hlaváč Ondřej ZBM9901 E SK Žabovřesky Brno 10:29:00
8003099 Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 10:32:00
8109377 Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 10:35:00
8656722 Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 10:38:00
8116817 Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 10:41:00
8180189 Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 10:44:00
8518355 Bukovac Maroš PBM7605 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:47:00
8656758 Schuster Marek SSU9303 R SK Severka Šumperk 10:50:00
8660450 Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 10:53:00
2075669 Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 10:56:00
8660406 Kazda Adam TJN9104 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:59:00
8680382 Škvor Ota KAM9900 C OK Kamenice 11:02:00
8651708 Kamenický Jeroným TUR9549 R OOB TJ Turnov 11:05:00
7205000 Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 11:08:00
8656689 Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 11:11:00
8086808 Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 11:14:00
920696 Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 11:17:00
8200008 Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 11:20:00
995807 Komanec Václav SHK8406 C OK Slavia Hradec Králové 11:23:00
8655449 Wolf Filip TUR9701 C OOB TJ Turnov 11:26:00
8660457 Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:29:00
8007187 Trojan Karel TUR9011 C OOB TJ Turnov 11:32:00
8660419 Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 11:35:00
8680589 Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 11:38:00
8008833 Bořil Tomáš TBM8833 C KOS TJ Tesla Brno 11:41:00
H21A
10.60 km, 290 m, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8648562 Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 10:02:00
8004275 Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 10:05:00
2067264 Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 10:08:00
8516425 Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 10:11:00
523000 Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 10:14:00
8680592 Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 10:17:00
2058464 Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 10:20:00
7030567 Přikryl Petr PBM6708 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:23:00
8662685 Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 10:26:00
2035738 Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 10:29:00
8660922 Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 10:32:00
8667994 Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 10:35:00
995796 Vodrážka Ondřej VPM7702 C KOS Slavia Plzeň 10:38:00
7205016 Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 10:41:00
9995599 Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 10:44:00
232645 Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:47:00
8116797 Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:50:00
7205004 Tůma Martin LIT8204 C KOB Litvínov 10:53:00
8629750 Dvořáček Dan 0080002 10:56:00
8116695 Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 10:59:00
7209354 Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 11:02:00
8667983 Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 11:05:00
8656540 Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 11:08:00
8116734 Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 11:11:00
8662369 Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 11:14:00
2070852 Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 11:17:00
1700077 Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 11:20:00
8655470 Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 11:23:00
8002099 Šrubař Michal ZBM8607 C SK Žabovřesky Brno 11:26:00
8660460 Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 11:29:00
8656594 Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 11:32:00
8660433 Zřídkaveselý Libor PBM7207 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:35:00
8670456 Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 11:38:00
H21B
9.80 km, 250 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8178320 Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 10:36:00
8648633 Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 10:39:00
8028885 Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 10:42:00
8116824 Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 10:45:00
1425379 Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 10:48:00
7504110 Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 10:51:00
52643 Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:54:00
515175 Thiemel Jiří TBM8905 C KOS TJ Tesla Brno 10:57:00
2042532 Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 11:00:00
8627111 Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 11:03:00
9160 Mlateček Jiří TYN9501 OOB SK Týniště nad Orlicí 11:06:00
515050 Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 11:09:00
8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 11:12:00
2067929 Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 11:15:00
7201758 Šklíba Michal STE9900 C SK SKI-OB Šternberk 11:18:00
1418767 Samek Jakub VSP8800 C USK Praha 11:21:00
52410 Špičák František PLU8009 C TJ SOKOL Plumlov 11:24:00
207870 Mašata Metoděj 11:27:00
2035148 Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 11:30:00
1418761 Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 11:33:00
52641 Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 11:36:00
8116812 Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:39:00
8557 Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 11:42:00
9965 Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 11:45:00
7211016 Hinkelmann Erik TBM9403 C KOS TJ Tesla Brno 11:48:00
8648561 Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 11:51:00
8680607 Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:54:00
2075695 Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 11:57:00
H21C
8.50 km, 180 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232028 Vrabec Tomáš SCP8700 C OK Sparta Praha 11:34:00
7210926 Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 11:37:00
8323322 Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 11:40:00
253352 Přibyl Václav LPU OK Lokomotiva Pardubice 11:43:00
8226348 Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 11:46:00
682096 Švarc Lukáš JEN9001 C OB Jenišovice 11:49:00
2039802 Gajdoš Martin 0160001 11:52:00
2127655 Žákovec Jan KRL9505 C Kometa Kralovice 11:55:00
7208219 Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:58:00
H35A
9.80 km, 275 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8654898 Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 10:15:00
8000235 Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 10:18:00
8160579 Tkaczuk Tomasz 66P7900 UKS Azymut Pabianice 10:21:00
2148075 Fiala Jakub SLA8500 C SKOB Slaný 10:24:00
2801021 Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 10:27:00
8014444 Komárek Arnošt SJH7702 C SOS Jindřichův Hradec 10:30:00
1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 10:33:00
8000246 Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 10:36:00
2103682 Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 10:39:00
2061849 Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 10:42:00
8644880 Bauer Lukáš SKV7701 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:45:00
49971 Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 10:48:00
2143402 Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 10:51:00
8003631 Blažek Zdeněk SJH7601 C SOS Jindřichův Hradec 10:54:00
420417 Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:57:00
H35B
8.50 km, 180 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 12:40:00
0 12:43:00
49437 Knotek Kamil 0130001 12:46:00
8667960 Klíma Kamil 0180001 12:49:00
2419966 Rudolf Tomáš 0110002 12:52:00
7111117 Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 12:55:00
2144039 Polách David ZBM8003 C SK Žabovřesky Brno 12:58:00
515418 Matyšek Bronislav PLU7823 C TJ SOKOL Plumlov 13:01:00
H40A
8.80 km, 265 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 10:31:00
0 10:34:00
1416366 Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 10:37:00
8662334 Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 10:40:00
8226311 Koman Marek 27S7902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 10:43:00
2080914 Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 10:46:00
2103744 Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 10:49:00
8116735 Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 10:52:00
2042509 Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 10:55:00
8116753 Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 10:58:00
8655375 Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:01:00
2078495 Kotuliak Ivan 27S7400 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 11:04:00
8116750 Nejedlý Ladislav ONO7501 C SKOB Ostrov 11:07:00
50812 Hasek Jakub 0260001 11:10:00
2126305 Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 11:13:00
331503 Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 11:16:00
2129232 Kameník Jan KPY7900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:19:00
0 Pekárek Martin ONO7203 C SKOB Ostrov 11:22:00
2032383 Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:25:00
H40B
8.50 km, 180 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 12:01:00
0 12:04:00
416182 Fiala Michal KSH7601 C OB Kašperské Hory 12:07:00
420401 Havel Josef KNC7800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:10:00
7800365 Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 12:13:00
8071296 Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 12:16:00
2116474 Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:19:00
2113364 Pospíšil Radek TJP7802 C TJ Sokol Troja 12:22:00
2104705 Jiroušek Pavel DOR7703 C OK Dobříš 12:25:00
2075671 Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 12:28:00
410393 Štrait Martin VSP7602 C USK Praha 12:31:00
7201210 Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 12:34:00
2134275 Houba Petr KRL7801 C Kometa Kralovice 12:37:00
H45A
7.40 km, 190 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
887622 Vláčil Daniel RIC7307 C OB Říčany 11:10:00
51557 Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 11:13:00
2090836 Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 11:16:00
2113085 Kándl Filip DCE7400 C KOB Dobřichovice 11:19:00
7203457 Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 11:22:00
2125349 Hruška Jan DOR7000 C OK Dobříš 11:25:00
7210237 Deim Karel VTA7202 C SC vebr-sport 11:28:00
8020222 Müller Rico 2HD6400 Angy OL 11:31:00
2801249 Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:34:00
9650526 Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 11:37:00
8662291 Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 11:40:00
7200597 Kolář Viktor SHK7300 C OK Slavia Hradec Králové 11:43:00
7300545 Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 11:46:00
442853 Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 11:49:00
8650 Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 11:52:00
51684 Vinš Pavel DKL6900 C KOB Kladno 11:55:00
1302798 Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:58:00
8044386 Etrych Tomáš DOR7300 C OK Dobříš 12:01:00
7300190 Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 12:04:00
416301 Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 12:07:00
8011594 Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 12:10:00
9127 Myslivec Tomáš SHK7002 C OK Slavia Hradec Králové 12:13:00
2078497 Kasza Ladislav PBM7100 C TJ Spartak 1. Brněnská 12:16:00
8662318 Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 12:19:00
8069069 Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 12:22:00
2109677 Matoušek Martin SLA7100 C SKOB Slaný 12:25:00
2801012 Zámečník Pavel 0050002 12:28:00
8408 Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 12:31:00
2045227 Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 12:34:00
8004272 Šafařík Ivo OPI7402 C Orientační sporty Písek 12:37:00
2051486 Blažek Petr SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec 12:40:00
434596 Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 12:43:00
8033265 Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 12:46:00
7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 12:49:00
8660515 Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 12:52:00
301064 Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 12:55:00
H45B
6.30 km, 115 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Kapoun Luděk LBE7400 C TJ Lokomotiva Beroun 11:55:00
2000591 Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 11:58:00
682634 Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:01:00
2095976 Vých Luboš SRK7300 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:04:00
2103248 Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 12:07:00
8116768 Zýka Vít 0270001 12:10:00
5788 Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 12:13:00
9201628 Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:16:00
9101186 Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 12:19:00
301374 Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:22:00
8071274 Trhlík Tomáš PLU7407 C TJ SOKOL Plumlov 12:25:00
7210242 Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 12:28:00
232429 Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 12:31:00
8116816 Furmánek Zdeněk KVS7400 C SKOB Kobra Vsetín 12:34:00
0 12:37:00
0 12:40:00
H50A
6.80 km, 180 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8109406 Čepička Ladislav LPM6701 C OK Lokomotiva Plzeň 11:34:00
8000236 Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 11:37:00
8656589 Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 11:40:00
51752 Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 11:43:00
8648567 Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 11:46:00
2073747 Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:49:00
9200535 Křivda Ivan 0120001 11:52:00
8662331 Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 11:55:00
8657098 Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 11:58:00
53233 Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 12:01:00
8402 Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 12:04:00
51279 Bílý Petr DOK6800 C OK Doksy 12:07:00
8651725 Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 12:10:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 12:13:00
8670808 Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 12:16:00
52181 Urbánek Lumír ONO6701 C SKOB Ostrov 12:19:00
2020710 Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 12:22:00
7003021 Pilař Karel MAS5501 C OOB Aš 12:25:00
8246117 Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 12:28:00
8659399 Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 12:31:00
8648548 Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 12:34:00
8003622 Nouza Petr SJH6501 C SOS Jindřichův Hradec 12:37:00
8116820 Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 12:40:00
2102701 Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 12:43:00
8515515 Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 12:46:00
2103767 Urbanec Vít 0350001 12:49:00
51679 Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 12:52:00
8061476 Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 12:55:00
8218 Stárek Filip TUR6602 OOB TJ Turnov 12:58:00
H50B
6.30 km, 115 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
443079 Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 11:13:00
7201772 Florian Michal 0090001 11:16:00
2099507 Kropáč Jiří KRL6702 C Kometa Kralovice 11:19:00
49811 Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:22:00
9101189 Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 11:25:00
232231 Bína Pavel MLA6708 C MLOK Mariánské Lázně 11:28:00
8670471 Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 11:31:00
2120620 Lapáček Jiří SHK6600 C OK Slavia Hradec Králové 11:34:00
51477 Hanák Martin KRL6701 C Kometa Kralovice 11:37:00
1416365 Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 11:40:00
2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:43:00
865655 Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 11:46:00
0 11:49:00
0 11:52:00
H55A
6.70 km, 135 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232041 Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 10:32:00
53827 Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 10:35:00
8114116 Hartmann Dirk 0300001 10:38:00
9998666 Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 10:41:00
7204992 Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:44:00
53296 Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 10:47:00
53572 Semík Jan VSP6507 C USK Praha 10:50:00
7122062 Braatz Frank 1QD6200 SV IHW Alex 78 Berlin 10:53:00
52702 Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:56:00
1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 10:59:00
7206531 Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 11:02:00
2059757 Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 11:05:00
53631 Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 11:08:00
406954 Roman Ščehovič 0160003 11:11:00
416747 Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 11:14:00
888613 Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:17:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:20:00
52971 Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 11:23:00
515016 Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 11:26:00
H55B
6.30 km, 130 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 12:11:00
0 12:14:00
1413331 Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 12:17:00
2060272 Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 12:20:00
416339 Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 12:23:00
2113100 Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 12:26:00
8311133 Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 12:29:00
2134279 Mertlík Jiří VRL6102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:32:00
9671 Rykala Karel VAM6401 C OB Vamberk 12:35:00
303918 Himmel Petr KAM6503 C OK Kamenice 12:38:00
8135135 Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 12:41:00
331490 Štěrba Jiří SKV6401 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:44:00
426375 Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 12:47:00
8680303 Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 12:50:00
428296 Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 12:53:00
H60A
6.30 km, 130 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660919 Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 11:17:00
8656692 Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 11:20:00
2133920 Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 11:23:00
2067253 Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 11:26:00
8222225 Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 11:29:00
1421900 Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 11:32:00
8680320 Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:35:00
515105 Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 11:38:00
51147 Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 11:41:00
410797 Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 11:44:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 11:47:00
8220 Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 11:50:00
7260024 Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav 11:53:00
1403424 Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 11:56:00
49370 Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 11:59:00
681857 Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:02:00
2102525 Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 12:05:00
2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 12:08:00
H60B
5.50 km, 125 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53237 Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 10:01:00
2096115 Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 10:04:00
2056301 Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:07:00
2088189 Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 10:10:00
2113057 Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 10:13:00
9115 Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 10:16:00
232045 Soukup Václav VSP5600 C USK Praha 10:19:00
H65
6.00 km, 135 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7410753 Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 10:01:00
51740 Polák Zdeněk VSP5203 C USK Praha 10:04:00
8014457 Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 10:07:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 10:10:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 10:13:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 10:16:00
8116117 Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 10:19:00
2092418 Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 10:22:00
7885 Hájek Jan MAS5401 C OOB Aš 10:25:00
206496 Jirka Jiří DKL5501 C KOB Kladno 10:28:00
8663180 Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 10:31:00
6645 Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 10:34:00
8641 Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 10:37:00
52111 Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 10:40:00
2122244 Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:43:00
7886 Chotětický Václav DKL5202 C KOB Kladno 10:46:00
7887 Chotětický Jan MAS5400 C OOB Aš 10:49:00
7207870 Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 10:52:00
8606435 Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 10:55:00
8028861 Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 10:58:00
7210810 Vávra Petr 0250003 11:01:00
1426021 Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 11:04:00
52448 Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 11:07:00
7209455 Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB Tretra Praha 11:10:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 11:13:00
H70
5.50 km, 125 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 10:22:00
0 10:25:00
8806 Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 10:28:00
8160 Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 10:31:00
51621 Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 10:34:00
8101020 Schwanitz Juergen 0390001 10:37:00
8644556 Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 10:40:00
7206545 Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 10:43:00
682688 Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:46:00
8045137 Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 10:49:00
2080998 Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 10:52:00
7741 Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 10:55:00
51917 Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 10:58:00
8153 Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 11:01:00
49645 Fujan Sláva DKL4800 C KOB Kladno 11:04:00
682613 Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 11:07:00
301725 Mágr Zdeněk LCV5000 C TJ Lokomotiva Chomutov 11:10:00
2102807 Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 11:13:00
8004352 Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 11:16:00
52299 Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 11:19:00
2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:22:00
301666 Otta Pavel JES4601 C OK Rakovník 11:25:00
0 11:28:00
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:31:00
336775 Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 11:34:00
8805 Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 11:37:00
2085582 Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 11:40:00
8516930 Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 11:43:00
8666868 Uher Petr VSP5001 C USK Praha 11:46:00
8674 Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 11:49:00
H75
3.90 km, 65 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51213 Kraus Jan LLI4501 C LOK-o Liberec 10:00:00
2060210 Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 10:03:00
8501901 Conrad Helmut 0370001 10:06:00
8116748 Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 10:09:00
443066 Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 10:12:00
420425 Zábranský Emil SLA4200 C SKOB Slaný 10:15:00
8656637 Frey Jaromír ONO4100 C SKOB Ostrov 10:18:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:21:00
205614 Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 10:24:00
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 10:27:00
8657099 Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 10:30:00
8100015 Němec Vladimír SLA4202 C SKOB Slaný 10:33:00
9823 Rychlý Rudolf MKP4100 C SK GORDIC Praha Kačerov 10:36:00
53267 Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:39:00
51800 Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 10:42:00
2090863 Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 10:45:00
9610 Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 10:48:00
301171 Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 10:51:00
2084946 Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 10:54:00
HDR
2.60 km, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515491 Albrecht Jiří KAM1700 C OK Kamenice 10:00:00
8630860 Haider Anna 26A5650 HSV Ried 10:00:00
53731 Kameník Matěj KPY1500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:00:00
232746 Knotková Viktorie 0130003 10:00:00
1398538 Kolaja Bedřich VLI1301 C Slavia Liberec orienteering 10:00:00
2067313 Kolaja Jaromír VLI1501 Slavia Liberec orienteering 10:00:00
425428 Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 10:00:00
682506 Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 10:00:00
49619 Mašková Isabela ONO1850 C SKOB Ostrov 10:00:00
2115728 Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 10:00:00
2075697 Mullis Elizabeth DKP1651 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
53191 Nezveda David 0430001 10:00:00
51647 Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha 10:00:00
0 Pecánková Barbora TEP1451 C Tempo Praha 10:00:00
51933 Pethsová Isabella KRN1051 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:00:00
7880 Pivcová Lucie MLA1650 C MLOK Mariánské Lázně 10:00:00
7300183 Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:00:00
416316 Zeman Annabel DCE1850 C KOB Dobřichovice 10:00:00
7202878 Zvěřina Radim LPU1501 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
887921 Zýka Erik 0270004 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
P
4.20 km, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
981812 Albrecht Vladimír KAM7800 C OK Kamenice 10:00:00
2083420 Čermáková Radka 0130004 10:00:00
2127555 Cichra Pavel 0010001 10:00:00
2000547 Horáková Dana 0230001 10:00:00
53731 Kameníková Petra KPY8050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:00:00
51318 Kostelecká Jana 0400001 10:00:00
2111758 Mikšová Stanislava DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
1428940 Myslík Antonín 0280001 10:00:00
2120621 Nováková Hana CTB7551 C SK OB Chotěboř 10:00:00
2129182 Podivínská Ivana 0380001 10:00:00
8109331 Podivínský Tomáš 0380002 10:00:00
49865 Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
2029220 Richterová Ilona TAP6953 C KOB Tretra Praha 10:00:00
9101678 Svěchotová Hana MOV7150 C SKOB Ostrava 10:00:00
7203465 Tran Ngoc Mai 0210001 10:00:00
53405 Urbanec Bruno 0350002 10:00:00
886270 Urbanec Hugo 0350003 10:00:00
301524 Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
TD
8.50 km, 180 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7209365 Johnová Lenka LTP7352 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:00:00
8518357 Kendrová Tereza 27S1650 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 10:00:00
7202881 Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
2148221 Šťastný Pavel 0440002 10:00:00
2032119 Vladimíra Konečná KCK5953 KOB Český Krumlov 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
TK
5.00 km, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
1459066 Bohuňková Veronika 0320001 10:00:00
0 Erlitz Jakub LCEXXXX OOB TJ Slovan Luhačovice 10:00:00
446418 Havlík Kilián 0340006 10:00:00
446418 Havlík Kilian SCP0901 C OK Sparta Praha 10:00:00
0 Havlíková Miroslava SCP7250 C OK Sparta Praha 10:00:00
51556 Havlíková Viktorie SCP0550 C OK Sparta Praha 10:00:00
51556 Havlíková Viktorie 0340005 10:00:00
2129182 Havlíková Miroslava 0340004 10:00:00
2080907 Hrubá Veronika 0440001 10:00:00
440490 Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 10:00:00
2148228 MALÁ Martina 0200002 10:00:00
2103757 Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 10:00:00
336778 Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 10:00:00
236061 Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 10:00:00
8656644 Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 10:00:00
2080914 Peteráčová Irene 10:00:00
440404 Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 10:00:00
2103673 Rotková Gabriela 0060001 10:00:00
425598 Rusz Roman KUN7201 C TJ Sokol Kunvald 10:00:00
51738 Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:00:00
2083422 Trnková Katka 0240001 10:00:00
2131195 TUČNÝ Jan 0200001 10:00:00
49407 Vyhnálková Milada 0360001 10:00:00
305982 Zuzana Ščehovičová 0160002 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00
0 ___ 10:00:00