Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doušková Hana | TBM0659 | KOS TJ Tesla Brno | 18:34 | ||
2. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 22:24 | + 3:50 | |
3. | Pitrmucová Lucie | JIL0651 | OK Jilemnice | 22:53 | + 4:19 | |
4. | Kubáňová Tereza | TBM0756 | KOS TJ Tesla Brno | 26:12 | + 7:38 | |
5. | Haasová Klára | LPU0655 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:25 | + 7:51 | |
6. | Votočková Amélie | JIL0750 | OK Jilemnice | 28:16 | + 9:42 | |
7. | Dvořáková Lucie | BBM0750 | BETA URSUS Orienteering | 29:11 | + 10:37 | |
8. | Heczková Anna | VLI0652 | Slavia Liberec orienteering | 31:33 | + 12:59 | |
9. | Štrynclová Johanka | VLIB | Slavia Liberec orienteering | 36:30 | + 17:56 | |
10. | Rychlá Karolína | KRN0757 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 42:55 | + 24:21 | |
11. | Bružeňáková Mia | TBM0652 | KOS TJ Tesla Brno | 43:59 | + 25:25 | |
12. | Čechová Johana | TBM0888 | KOS TJ Tesla Brno | 45:45 | + 27:11 | |
13. | Good Eliška | SBR0550 | SKOB Bruntál | 64:07 | + 45:33 | |
14. | Oujeská Simona | ADA0551 | OOB TJ Spartak Adamov | 73:02 | + 54:28 | |
15. | Domkarova Alzbeta | 96:24 | + 77:50 | |||
Gregorová Julie | RUZ0750 | TJ Růžená | DISK | |||
Jandová Eva | DOR0752 | OK Dobříš | DISK | |||
Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | DISK | |||
Beranová Marie | SJH0951 | SJH Jindřichův Hradec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Srbová Michaela | SJI0551 | OK Jihlava | 22:08 | ||
2. | Škáchová Viktorie | KAM0650 | SK Kamenice | 24:38 | + 2:30 | |
3. | Doleželová Anna | PZR0651 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 25:05 | + 2:57 | |
4. | Batani Valentina | TZL0551 | SKOB Zlín | 25:20 | + 3:12 | |
5. | Šimšová Pavla | MFP0551 | VŠSK MFF UK Praha | 27:24 | + 5:16 | |
6. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:33 | + 5:25 | |
7. | Blahutová Martina | MFP0550 | VŠSK MFF UK Praha | 31:08 | + 9:00 | |
8. | Holubářová Viktorie | KUO0599 | KOB Ústí nad Orlicí | 31:26 | + 9:18 | |
9. | Batani Valeria | TZL0550 | SKOB Zlín | 32:00 | + 9:52 | |
10. | Procházková Doubravka | ADA0651 | OOB TJ Spartak Adamov | 35:43 | + 13:35 | |
11. | Kurečková Klára | ABM0657 | KOB Moira Brno | 36:34 | + 14:26 | |
12. | Matochová Adélka | TZL0552 | SKOB Zlín | 37:26 | + 15:18 | |
13. | Doušková Kateřina | TBM0679 | KOS TJ Tesla Brno | 37:58 | + 15:50 | |
14. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | KOS TJ Tesla Brno | 38:30 | + 16:22 | |
15. | Nepustilová Kateřina | OSN0550 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 39:04 | + 16:56 | |
16. | Dušková Tereza | TBM0554 | KOS TJ Tesla Brno | 39:17 | + 17:09 | |
17. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | SK Kamenice | 40:59 | + 18:51 | |
18. | Blažková Veronika | SJH0551 | SJH Jindřichův Hradec | 41:03 | + 18:55 | |
19. | Havlová Katka | VRL0552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:46 | + 19:38 | |
20. | Bambousková Julie | DOR0650 | OK Dobříš | 44:34 | + 22:26 | |
21. | Kocová Dominika | OSN | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 60:02 | + 37:54 | |
Fuchsová Ema | TBM0653 | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karlová Anna | JIL0352 | OK Jilemnice | 22:12 | ||
2. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:41 | + 0:29 | |
3. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:49 | + 3:37 | |
4. | Sobotková Klára | PZR0351 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 26:04 | + 3:52 | |
5. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:45 | + 5:33 | |
6. | Vedrová Ela | TBM0357 | KOS TJ Tesla Brno | 27:45 | + 5:33 | |
7. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | OK Dobříš | 29:51 | + 7:39 | |
8. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 30:13 | + 8:01 | |
9. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:45 | + 8:33 | |
10. | Knobová Agáta | VRL0453 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:28 | + 9:16 | |
11. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:17 | + 10:05 | |
12. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:54 | + 12:42 | |
13. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 36:22 | + 14:10 | |
14. | Teringlová Vendula | VCB0451 | TJ OB České Budějovice | 39:05 | + 16:53 | |
15. | Miková Lenka | TBM0460 | KOS TJ Tesla Brno | 39:57 | + 17:45 | |
16. | Matoušová Gabriela | VRL0352 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 40:32 | + 18:20 | |
17. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | OK Jilemnice | 44:54 | + 22:42 | |
18. | Richterová Julie | ADA0351 | OOB TJ Spartak Adamov | 50:36 | + 28:24 | |
19. | Nešporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 54:31 | + 32:19 | |
20. | Marečková Ema | OSN0450 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 57:31 | + 35:19 | |
21. | Jirasová Anežka | DOR0350 | OK Dobříš | 70:58 | + 48:46 | |
Bolechová Vendula | HOR | TJ Jiskra Hořice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kochová Anna | SJC0153 | TJ Sportcentrum Jičín | 26:38 | ||
2. | Kosová Tereza | SRK0151 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 27:26 | + 0:48 | |
3. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:41 | + 2:03 | |
4. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | KOS TJ Tesla Brno | 29:58 | + 3:20 | |
5. | Golová Tereza | VIC0162 | OB Vizovice | 30:42 | + 4:04 | |
6. | Korpasová Lucie | LBM0151 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 31:00 | + 4:22 | |
7. | Mrózek Teresa | TRI0251 | TJ TŽ Třinec | 32:57 | + 6:19 | |
8. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 33:36 | + 6:58 | |
9. | Janků Anna | SJC0252 | TJ Sportcentrum Jičín | 36:44 | + 10:06 | |
10. | Šimšová Barbora | MFP0150 | VŠSK MFF UK Praha | 36:54 | + 10:16 | |
11. | Slámová Taťána | OSN0250 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 37:17 | + 10:39 | |
12. | Pitrmucová Antonie | JIL0251 | OK Jilemnice | 38:58 | + 12:20 | |
13. | Svobodová Anna | KTA0151 | SK Kotnov Tábor | 39:51 | + 13:13 | |
14. | Fantová Kateřina | EKP0256 | VŠTJ Ekonom Praha | 42:32 | + 15:54 | |
15. | Jelínková Adéla | RUZ0251 | TJ Růžená | 45:35 | + 18:57 | |
16. | Starková Terezie | CHT0251 | OOB SK Chrast | 51:34 | + 24:56 | |
17. | Sadílková Iva | VIC0151 | OB Vizovice | 53:56 | + 27:18 | |
18. | Havlová Klára | VRL0152 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 83:32 | + 56:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nechanická Klára | OSN0050 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:22 | ||
2. | Auerműllerová Anna | ZBM0060 | SK Žabovřesky Brno | 51:28 | + 0:06 | |
3. | Kopecká Anna | LPU9958 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:35 | + 0:13 | |
4. | Matoušová Kateřina | VRL9955 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:09 | + 1:47 | |
5. | Opálková Martina | BBM0050 | BETA URSUS Orienteering | 54:57 | + 3:35 | |
6. | Kundratová Lucie | TZL0058 | SKOB Zlín | 55:15 | + 3:53 | |
7. | Dědková Teodora | TAP0051 | KOB TRETRA Praha | 56:46 | + 5:24 | |
8. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | SK Žabovřesky Brno | 57:53 | + 6:31 | |
9. | Zrníková Adéla | OSN0099 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 59:10 | + 7:48 | |
10. | Stoklasová Daniela | OSN0055 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 71:44 | + 20:22 | |
11. | Trávníčková Aneta | 7YC0050 | SK NMNM | 77:10 | + 25:48 | |
12. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 84:18 | + 32:56 | |
13. | Nováková Markéta | KUO0099 | KOB Ústí nad Orlicí | 85:59 | + 34:37 | |
14. | Hlaváčková Petra | PHK0052 | OK 99 Hradec Králové | 86:16 | + 34:54 | |
15. | Čížková Eliška | ADA0051 | OOB TJ Spartak Adamov | 86:49 | + 35:27 | |
Svobodová Jana | KTA9951 | SK Kotnov Tábor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | SK Žabovřesky Brno | 54:05 | ||
2. | Horvátová Hana | ASU9797 | Magnus Orienteering | 58:53 | + 4:48 | |
3. | Korpasová Tereza | LBM9898 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 60:47 | + 6:42 | |
4. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB TRETRA Praha | 61:13 | + 7:08 | |
5. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | SKOB Zlín | 62:31 | + 8:26 | |
6. | Fukalová Hana | AOP9850 | Přátelé orientačního běhu Opava | 65:19 | + 11:14 | |
7. | Koporová Lenka | ZBM9753 | SK Žabovřesky Brno | 71:28 | + 17:23 | |
8. | Chroustová Šárka | ZBM9862 | SK Žabovřesky Brno | 76:30 | + 22:25 | |
9. | Kaufmanová Ivana | TRI9761 | TJ TŽ Třinec | 79:00 | + 24:55 | |
10. | Hájková Eliška | KAM9851 | SK Kamenice | 85:13 | + 31:08 | |
11. | Davidová Anežka | JIL9752 | OK Jilemnice | 98:46 | + 44:41 | |
Nedbálková Hana | ZBM9755 | SK Žabovřesky Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | SK Žabovřesky Brno | 63:50 | 10013 | ||
2. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | SK Žabovřesky Brno | 67:14 | + 3:24 | 9520 | |
3. | Omová Michaela | TUR8153 | OOB TJ Turnov | 68:14 | + 4:24 | 9375 | |
4. | Poklopová Lenka | ZBM8950 | SK Žabovřesky Brno | 68:19 | + 4:29 | 9363 | |
5. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 68:44 | + 4:54 | 9302 | |
6. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | SK Žabovřesky Brno | 69:19 | + 5:29 | 9218 | |
7. | Hrušková Barbora | ZBM9354 | SK Žabovřesky Brno | 69:36 | + 5:46 | 9176 | |
8. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 73:22 | + 9:32 | 8630 | |
9. | Müllerová Věra | VAM9051 | OOB Vamberk | 73:29 | + 9:39 | 8613 | |
10. | Novotná Tereza | PHK9255 | OK 99 Hradec Králové | 73:46 | + 9:56 | 8572 | |
11. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | SK Žabovřesky Brno | 74:08 | + 10:18 | 8519 | |
12. | Procházková Klára | LPU9451 | OK Lokomotiva Pardubice | 74:59 | + 11:09 | 8396 | |
13. | Čechová Tereza | SJI9852 | OK Jihlava | 75:23 | + 11:33 | 8338 | |
14. | Novotná Klára | PHK9751 | OK 99 Hradec Králové | 75:40 | + 11:50 | 8297 | |
15. | Sklenářová Radka | LCE9250 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 75:46 | + 11:56 | 8282 | |
16. | Chromá Kateřina | ZBM9451 | SK Žabovřesky Brno | 75:48 | + 11:58 | 8277 | |
17. | Voborníková Alena | CTB9451 | SK OB Chotěboř | 76:28 | + 12:38 | 8181 | |
18. | Fenclová Marta | LPU7667 | OK Lokomotiva Pardubice | 77:17 | + 13:27 | 8062 | |
19. | Vališová Martina | OSN9696 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 79:00 | + 15:10 | 7813 | |
20. | Udržalová Pavla | LPU8552 | OK Lokomotiva Pardubice | 79:11 | + 15:21 | 7786 | |
21. | Tesařová Jana | TRI9751 | TJ TŽ Třinec | 80:08 | + 16:18 | 7649 | |
22. | Folbrechtová Šárka | BOR9051 | OK Jiskra Nový Bor | 82:53 | + 19:03 | 7250 | |
23. | Novotná Barbora | SHK8658 | OK Slavia Hradec Králové | 83:33 | + 19:43 | 7153 | |
24. | Tesařová Marcela | AOP9450 | Přátelé orientačního běhu Opava | 86:06 | + 22:16 | 6783 | |
25. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | TJ TŽ Třinec | 86:12 | + 22:22 | 6769 | |
26. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | SK Kamenice | 92:37 | + 28:47 | 5838 | |
27. | Sabelová Markéta | TRI9656 | TJ TŽ Třinec | 93:35 | + 29:45 | 5698 | |
28. | Jakobová Adélka | PGP9056 | SK Praga | 94:15 | + 30:25 | 5601 | |
29. | Novotná Markéta | PHK9451 | OK 99 Hradec Králové | 100:23 | + 36:33 | 4712 | |
30. | Doleželová Kateřina | LPU9558 | OK Lokomotiva Pardubice | 102:30 | + 38:40 | 4405 | |
Koporová Petra | ZBM9353 | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kulhavá Šárka | LPU9357 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:33 | 8422 | ||
2. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | SK Praga | 65:03 | + 2:30 | 8107 | |
3. | Hlavová Jindra | ZBM8989 | SK Žabovřesky Brno | 66:35 | + 4:02 | 7914 | |
4. | Mrázková Romana | SJC8351 | TJ Sportcentrum Jičín | 70:58 | + 8:25 | 7362 | |
5. | Horčičková Eva | UOL7051 | SK UP Olomouc | 71:10 | + 8:37 | 7337 | |
6. | Polednová Hana | RUZ8051 | TJ Růžená | 74:09 | + 11:36 | 6962 | |
7. | Jirčáková Martina | LCE8951 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 74:15 | + 11:42 | 6949 | |
8. | Chromá Adéla | ZBM8870 | SK Žabovřesky Brno | 74:20 | + 11:47 | 6939 | |
9. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | SK Žabovřesky Brno | 75:09 | + 12:36 | 6836 | |
10. | Uhnavá Markéta | ZBM8485 | SK Žabovřesky Brno | 75:24 | + 12:51 | 6804 | |
11. | Pekárková Eva | TZL7653 | SKOB Zlín | 76:14 | + 13:41 | 6699 | |
12. | Petrželová Tereza | LTU8950 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 76:21 | + 13:48 | 6685 | |
13. | Fundová Eliška | SHK9351 | OK Slavia Hradec Králové | 76:29 | + 13:56 | 6668 | |
14. | Klimplová Lenka | LPU7951 | OK Lokomotiva Pardubice | 76:37 | + 14:04 | 6651 | |
15. | Křížová Lenka | TTR8551 | OOB Třebíč | 76:50 | + 14:17 | 6624 | |
16. | Balcarová Jana | PHK8753 | OK 99 Hradec Králové | 76:57 | + 14:24 | 6609 | |
17. | Dittrichová Petra | KON8787 | KOB Konice | 78:09 | + 15:36 | 6458 | |
18. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 78:13 | + 15:40 | 6450 | |
19. | Staňková Lucie | ASU8756 | Magnus Orienteering | 78:26 | + 15:53 | 6422 | |
20. | Jindřišková Martina | ASU8597 | Magnus Orienteering | 78:40 | + 16:07 | 6393 | |
21. | Kopcová Michaela | KRN8456 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 81:12 | + 18:39 | 6074 | |
22. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | KOS TJ Tesla Brno | 81:41 | + 19:08 | 6013 | |
23. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | SKOB Zlín | 81:42 | + 19:09 | 6011 | |
24. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 81:51 | + 19:18 | 5992 | |
25. | Slováčková Věra | TZL8181 | SKOB Zlín | 81:52 | + 19:19 | 5990 | |
26. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | SK Radioklub Blansko | 83:48 | + 21:15 | 5747 | |
27. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | SK Praga | 84:22 | + 21:49 | 5676 | |
28. | Králová Iveta | JHB8952 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 84:30 | + 21:57 | 5659 | |
29. | Daňková Veronika | SBK8151 | KOB Start Blansko | 85:38 | + 23:05 | 5516 | |
30. | Matulová Lucie | ADA8880 | OOB TJ Spartak Adamov | 87:16 | + 24:43 | 5311 | |
31. | Königová Jana | ZBM8661 | SK Žabovřesky Brno | 87:59 | + 25:26 | 5220 | |
32. | Wurzelová Hana | OSN8972 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 88:13 | + 25:40 | 5191 | |
33. | Adamová Eva | ZBM8772 | SK Žabovřesky Brno | 92:48 | + 30:15 | 4614 | |
34. | Šestáková Petra | RBK9357 | SK Radioklub Blansko | 94:06 | + 31:33 | 4450 | |
35. | Škáchová Petra | KAM7054 | SK Kamenice | 97:51 | + 35:18 | 3978 | |
36. | Stachoňová Barbara | ZBM8451 | SK Žabovřesky Brno | 98:05 | + 35:32 | 3949 | |
37. | Gabrovská Lucie | TAP8854 | KOB TRETRA Praha | 99:07 | + 36:34 | 3819 | |
38. | Černíková Barbora | DOB7878 | KOB Dobruška | 101:15 | + 38:42 | 3550 | |
39. | Galatíková Lucie | ZBM9550 | SK Žabovřesky Brno | 101:51 | + 39:18 | 3475 | |
40. | Chroustová Lenka | ZBM9457 | SK Žabovřesky Brno | 103:36 | + 41:03 | 3255 | |
41. | Kopecká Eliška | ASU9299 | Magnus Orienteering | 103:49 | + 41:16 | 3227 | |
42. | Hegerová Petra | RBK9355 | SK Radioklub Blansko | 121:14 | + 58:41 | 1035 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fučíková Hana | VBM7751 | VSK Mendelu Brno | 60:08 | 6577 | ||
2. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | Oddíl OB Kotlářka | 60:24 | + 0:16 | 6549 | |
3. | Vernerová Radka | VBM8558 | VSK Mendelu Brno | 63:50 | + 3:42 | 6190 | |
4. | Sehnalová Tereza | TUR8852 | OOB TJ Turnov | 67:34 | + 7:26 | 5799 | |
5. | Kazdová Lenka | SJC8484 | TJ Sportcentrum Jičín | 68:17 | + 8:09 | 5723 | |
6. | Mrštíková Květa | LPU8753 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:19 | + 9:11 | 5615 | |
7. | Voráčková Lenka | OSN8555 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 69:36 | + 9:28 | 5585 | |
8. | Mezníková Lucie | ZBM9150 | SK Žabovřesky Brno | 69:40 | + 9:32 | 5579 | |
9. | Chloupková Barbora | VBM8455 | VSK Mendelu Brno | 71:02 | + 10:54 | 5435 | |
10. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | Slavia Liberec orienteering | 71:37 | + 11:29 | 5374 | |
11. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 72:19 | + 12:11 | 5301 | |
12. | Boháčová Lucie | PTI8771 | Sportovní klub Ptení | 72:19 | + 12:11 | 5301 | |
13. | Šťastná Lenka | CTB8351 | SK OB Chotěboř | 72:23 | + 12:15 | 5294 | |
14. | Klapalová Hana | VAM8850 | OOB Vamberk | 72:29 | + 12:21 | 5283 | |
15. | Čechová Jitka | VBM8353 | VSK Mendelu Brno | 74:39 | + 14:31 | 5056 | |
16. | Beržinská Soňa | SBK8554 | KOB Start Blansko | 75:04 | + 14:56 | 5013 | |
17. | Lennerová Hana | LPU8952 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:14 | + 15:06 | 4995 | |
18. | Macková Eva | ZBP7950 | OOB SK Zbraslav | 75:50 | + 15:42 | 4932 | |
19. | Bartalošová Jana | PGP8154 | SK Praga | 77:54 | + 17:46 | 4716 | |
20. | Tomešová Daniela | SJC8451 | TJ Sportcentrum Jičín | 78:08 | + 18:00 | 4691 | |
21. | Tihonová Hana | TAP9052 | KOB TRETRA Praha | 78:25 | + 18:17 | 4662 | |
22. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 79:14 | + 19:06 | 4576 | |
23. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | OK Lokomotiva Pardubice | 79:25 | + 19:17 | 4557 | |
24. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 81:26 | + 21:18 | 4346 | |
25. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | SK Praga | 81:29 | + 21:21 | 4340 | |
26. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 81:41 | + 21:33 | 4320 | |
27. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | VSK Mendelu Brno | 82:28 | + 22:20 | 4237 | |
28. | Jiříčková Bětka | KRN8383 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 82:39 | + 22:31 | 4218 | |
29. | Zoubková Jana | ZBP8050 | OOB SK Zbraslav | 83:34 | + 23:26 | 4122 | |
30. | Švihovská Eva | SJC8352 | TJ Sportcentrum Jičín | 83:43 | + 23:35 | 4106 | |
31. | Dittrichová Zuzana | KON9175 | KOB Konice | 84:12 | + 24:04 | 4056 | |
32. | Košková Anička | LLI9550 | TJ Loko Liberec | 84:28 | + 24:20 | 4028 | |
33. | Boumová Irena | VSP7751 | USK Praha | 85:30 | + 25:22 | 3920 | |
34. | Křístková Veronika | ZBM8379 | SK Žabovřesky Brno | 85:55 | + 25:47 | 3876 | |
35. | Držková Markéta | LPU7670 | OK Lokomotiva Pardubice | 88:11 | + 28:03 | 3638 | |
36. | Kubešová Eva | RUZ8151 | TJ Růžená | 88:37 | + 28:29 | 3593 | |
37. | Smětáková Ivana | HLV8153 | KČT - OB Holešov | 89:34 | + 29:26 | 3494 | |
38. | Pekárková Monika | RBK9252 | SK Radioklub Blansko | 89:57 | + 29:49 | 3453 | |
39. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 93:19 | + 33:11 | 3101 | |
40. | Štěpánková Petra | LBM8651 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 93:53 | + 33:45 | 3041 | |
41. | Kašparová Šárka | AOP7251 | Přátelé orientačního běhu Opava | 96:44 | + 36:36 | 2743 | |
42. | Procházková Zuzana | KPY8650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 96:46 | + 36:38 | 2739 | |
43. | Hrušková Kristýna | ZBM9156 | SK Žabovřesky Brno | 97:56 | + 37:48 | 2617 | |
44. | Toušová Zuzana | RBK8556 | SK Radioklub Blansko | 98:07 | + 37:59 | 2598 | |
45. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | O-mikron | 98:13 | + 38:05 | 2587 | |
46. | Zavadilová Simona | PTI8485 | Sportovní klub Ptení | 101:21 | + 41:13 | 2259 | |
47. | Zavadilová Zdeňka | PTI8689 | Sportovní klub Ptení | 102:18 | + 42:10 | 2159 | |
48. | Darmovzalová Lenka | PGP7951 | SK Praga | 103:28 | + 43:20 | 2037 | |
49. | Křenková Blanka | LLI8450 | TJ Loko Liberec | 107:33 | + 47:25 | 1609 | |
50. | Pěluchová Daniela | CHC8851 | K.O.B. Choceň | 112:31 | + 52:23 | 1089 | |
51. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | KOB Start Blansko | 112:51 | + 52:43 | 1054 | |
Setínková Eva | DKP8759 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolešová Helena | LPU8857 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:46 | 4538 | ||
2. | Kociánová Lenka | VBM8553 | VSK Mendelu Brno | 60:44 | + 0:58 | 4470 | |
3. | Létalová Soňa | SFM8252 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 67:08 | + 7:22 | 4026 | |
4. | Jarošová Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 67:10 | + 7:24 | 4024 | |
5. | Šustrová Jana | ZBP7354 | OOB SK Zbraslav | 69:20 | + 9:34 | 3873 | |
6. | Procházková Michaela | LPU8960 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:52 | + 10:06 | 3836 | |
7. | Stehlíková Jana | ZBM8659 | SK Žabovřesky Brno | 70:20 | + 10:34 | 3804 | |
8. | Čížková Markéta | ADA9652 | OOB TJ Spartak Adamov | 74:11 | + 14:25 | 3536 | |
9. | Typltová Hana | NNN0007 | Neregistrovaní | 75:17 | + 15:31 | ||
10. | Šponarová Lucie | ZAM9151 | OB T.J. Sokol Žamberk | 76:32 | + 16:46 | 3373 | |
11. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 78:46 | + 19:00 | 3218 | |
12. | Kočová Lenka | ZBM8160 | SK Žabovřesky Brno | 80:25 | + 20:39 | 3103 | |
13. | Rajnošek Tereza | ZBM8691 | SK Žabovřesky Brno | 80:51 | + 21:05 | 3073 | |
14. | Záveská Anna | DOB8851 | KOB Dobruška | 81:09 | + 21:23 | 3052 | |
15. | Zemanová Lenka | KTA8851 | SK Kotnov Tábor | 81:57 | + 22:11 | 2997 | |
16. | Rajnošková Lea | BZR8451 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 83:44 | + 23:58 | 2873 | |
17. | Venclová Veronika | ZAM8251 | OB T.J. Sokol Žamberk | 84:15 | + 24:29 | 2837 | |
18. | Dékány Pavla | LCE9052 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 89:59 | + 30:13 | 2439 | |
19. | Doležalová Martina | VBM9356 | VSK Mendelu Brno | 91:51 | + 32:05 | ||
20. | Krejsová Lucie | LPU9161 | OK Lokomotiva Pardubice | 92:24 | + 32:38 | 2271 | |
21. | Štěpánová Petra | NNN0006 | Neregistrovaní | 93:06 | + 33:20 | ||
22. | Mikušová Ivana | PTI8365 | Sportovní klub Ptení | 95:44 | + 35:58 | 2039 | |
23. | Gottliebová Petra | KPY8752 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 102:29 | + 42:43 | 1570 | |
24. | Pološčuková Lucie | SMB9051 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 108:12 | + 48:26 | 1173 | |
25. | Zedníková Michaela | NNN0014 | Neregistrovaní | 113:34 | + 53:48 | ||
26. | Honsová Jitka | ZBP7352 | OOB SK Zbraslav | 114:04 | + 54:18 | ||
27. | Sychrová Daniela | VBM8458 | VSK Mendelu Brno | 129:13 | + 69:27 | ||
28. | Jelínková Hana | CTB8152 | SK OB Chotěboř | 130:25 | + 70:39 | 0 | |
29. | Dančáková Michaela | VRL8052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 142:05 | + 82:19 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | KOS TJ Tesla Brno | 51:29 | ||
2. | Míková Lenka | KSU7653 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:31 | + 3:02 | |
3. | Hasmanová Lenka | VPM7551 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 57:06 | + 5:37 | |
4. | Ševčíková Pavla | TBM7355 | KOS TJ Tesla Brno | 57:36 | + 6:07 | |
5. | Macuchova Zuzana | TBM | KOS TJ Tesla Brno | 58:03 | + 6:34 | |
6. | Hojná Silvie | SCP7950 | OK Sparta Praha | 58:20 | + 6:51 | |
7. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | KOS TJ Tesla Brno | 59:04 | + 7:35 | |
8. | Městková Lucie | TEP7850 | Tempo Praha | 59:44 | + 8:15 | |
9. | Humlíčková Kateřina | ZBM7664 | SK Žabovřesky Brno | 59:56 | + 8:27 | |
10. | Otrubová Johana | KON7852 | KOB Konice | 60:14 | + 8:45 | |
11. | Vyškovská Radka | ZVS7450 | TJ Zbrojovka Vsetín | 60:29 | + 9:00 | |
12. | Čechová Marcela | TBM7659 | KOS TJ Tesla Brno | 61:39 | + 10:10 | |
13. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 62:23 | + 10:54 | |
14. | Grycová Petra | TBM7467 | KOS TJ Tesla Brno | 62:34 | + 11:05 | |
15. | Valentová Zuzana | LPU7853 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:50 | + 11:21 | |
16. | Teringlová Martina | VCB7851 | TJ OB České Budějovice | 62:55 | + 11:26 | |
17. | Arnoštová Kateřina | DOR7652 | OK Dobříš | 64:14 | + 12:45 | |
18. | Hulsey Martina | 15U7750 | GAOC | 65:35 | + 14:06 | |
19. | Králová Michaela | MFP7959 | VŠSK MFF UK Praha | 66:43 | + 15:14 | |
20. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | OK Jilemnice | 68:41 | + 17:12 | |
21. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:43 | + 17:14 | |
22. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 70:45 | + 19:16 | |
23. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 73:48 | + 22:19 | |
24. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 74:05 | + 22:36 | |
25. | Fukalová Radmila | AOV7051 | OOB TJ Baník Ostrava | 75:45 | + 24:16 | |
26. | Kroniková Jana | SHK7350 | OK Slavia Hradec Králové | 75:49 | + 24:20 | |
27. | Strýčková Monika | ADA7454 | OOB TJ Spartak Adamov | 76:14 | + 24:45 | |
28. | Oujeská Lenka | ADA7654 | OOB TJ Spartak Adamov | 76:55 | + 25:26 | |
29. | Přibylová Jana | OSN7853 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 78:25 | + 26:56 | |
30. | Fukátková Miroslava | VIC7658 | OB Vizovice | 79:00 | + 27:31 | |
31. | Tomanková Martina | KSU7552 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 82:53 | + 31:24 | |
32. | Blahutová Hanka | MFP7953 | VŠSK MFF UK Praha | 83:33 | + 32:04 | |
33. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 92:35 | + 41:06 | |
34. | Sedláčková Jana | ZBP7654 | OOB SK Zbraslav | 93:52 | + 42:23 | |
35. | Ježková Romana | JIL7552 | OK Jilemnice | 94:43 | + 43:14 | |
36. | Jágrová Vlasta | SBK7789 | KOB Start Blansko | 97:52 | + 46:23 | |
37. | Šimšová Jana | MFP7651 | VŠSK MFF UK Praha | 106:13 | + 54:44 | |
38. | Binarová Jitka | UOL7751 | SK UP Olomouc | 106:45 | + 55:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hladká Petra | KOR7950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 61:51 | ||
2. | Karlová Kateřina | JIL7553 | OK Jilemnice | 67:27 | + 5:36 | |
3. | Beranová Jana | SJH7851 | SJH Jindřichův Hradec | 67:35 | + 5:44 | |
4. | Vlachová Dita | SBR7750 | SKOB Bruntál | 69:25 | + 7:34 | |
5. | Zitková Radka | LPU7958 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:37 | + 7:46 | |
6. | Tesařová Jitka | RBK6451 | SK Radioklub Blansko | 71:23 | + 9:32 | |
7. | Vítková Lenka | SJI7852 | OK Jihlava | 73:19 | + 11:28 | |
8. | Nováková Eva | OSN7960 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 73:57 | + 12:06 | |
9. | Doušková Klára | TBM7761 | KOS TJ Tesla Brno | 75:30 | + 13:39 | |
10. | Brožková Květa | KUO7451 | KOB Ústí nad Orlicí | 79:44 | + 17:53 | |
11. | Haasová Renata | LPU7960 | OK Lokomotiva Pardubice | 79:55 | + 18:04 | |
12. | Palátová Lenka | TTR7551 | OOB Třebíč | 91:08 | + 29:17 | |
13. | Horáčková Vladimíra | MOV7750 | SKOB Ostrava | 92:31 | + 30:40 | |
14. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 96:41 | + 34:50 | |
15. | Stryková Kateřina | LPU7855 | OK Lokomotiva Pardubice | 97:39 | + 35:48 | |
16. | Jílková Radka | ZBP7751 | OOB SK Zbraslav | 109:00 | + 47:09 | |
Pannová Vendula | AOP7750 | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Batani Hana | TZL7351 | SKOB Zlín | 50:00 | ||
2. | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 50:32 | + 0:32 | |
3. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 53:30 | + 3:30 | |
4. | Chovancová Jana | TZL7352 | SKOB Zlín | 53:38 | + 3:38 | |
5. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | VŠSK MFF UK Praha | 55:12 | + 5:12 | |
6. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OOB Vamberk | 57:20 | + 7:20 | |
7. | Doleželová Iva | PZR7171 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 58:15 | + 8:15 | |
8. | Kundratová Jana | JZL7351 | TJ Jižní svahy Zlín | 58:23 | + 8:23 | |
9. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 58:55 | + 8:55 | |
10. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | KOS TJ Tesla Brno | 59:12 | + 9:12 | |
11. | Kubáňová Jana | TBM7275 | KOS TJ Tesla Brno | 59:32 | + 9:32 | |
12. | Štreglová Andrea | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:51 | + 11:51 | |
13. | Průšová Markéta | VSP7256 | USK Praha | 62:47 | + 12:47 | |
14. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | KOB Děčín | 63:51 | + 13:51 | |
15. | Korpasová Ivana | LBM7362 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 63:55 | + 13:55 | |
16. | Sedláčková Jana | HLV7060 | KČT - OB Holešov | 71:14 | + 21:14 | |
17. | Rusinová Alena | BRU7152 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 76:25 | + 26:25 | |
18. | Forstová Lenka | MFP6850 | VŠSK MFF UK Praha | 78:29 | + 28:29 | |
19. | Benešová Martina | 80:03 | + 30:03 | |||
20. | Matoušová Petra | VRL7154 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 85:32 | + 35:32 | |
21. | Kulhavá Jarmila | SRK6751 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 86:02 | + 36:02 | |
22. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 86:47 | + 36:47 | |
23. | Balusková Ida | OKP7350 | SK OK 24 Praha | 100:01 | + 50:01 | |
24. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 116:41 | + 66:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marečková Kateřina | OSN7550 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 53:01 | ||
2. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:00 | + 1:59 | |
3. | Rykalová Jitka | VAM7251 | OOB Vamberk | 57:59 | + 4:58 | |
4. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 64:12 | + 11:11 | |
5. | Janíčková Jitka | OSN7356 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 65:46 | + 12:45 | |
6. | Klose Petra | SFM7351 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 67:16 | + 14:15 | |
7. | Richterová Nataša | ADA7451 | OOB TJ Spartak Adamov | 69:21 | + 16:20 | |
8. | Svobodová Martina | KTA7151 | SK Kotnov Tábor | 70:08 | + 17:07 | |
9. | Miková Iva | TBM7071 | KOS TJ Tesla Brno | 73:03 | + 20:02 | |
10. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | 74:52 | + 21:51 | |
11. | Klímová Barbora | OTK7251 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 79:58 | + 26:57 | |
12. | Janků Radka | SJC7353 | TJ Sportcentrum Jičín | 81:54 | + 28:53 | |
13. | Pittnerová Lenka | RUZ7150 | TJ Růžená | 86:35 | + 33:34 | |
14. | Fejfarová Petra | LPU3 | OK Lokomotiva Pardubice | 87:50 | + 34:49 | |
15. | Kliglová Radka | TBM7261 | KOS TJ Tesla Brno | 93:00 | + 39:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:07 | ||
2. | Jemelíková Lada | VBM6555 | VSK Mendelu Brno | 47:51 | + 0:44 | |
3. | Smutná Jana | VAM6251 | OOB Vamberk | 48:45 | + 1:38 | |
4. | Koberová Lenka | LPU6954 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:01 | + 4:54 | |
5. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 52:34 | + 5:27 | |
6. | Čechová Zuzana | SJI6951 | OK Jihlava | 53:34 | + 6:27 | |
7. | Čermáková Renata | LPU6553 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:30 | + 8:23 | |
8. | Poklopová Ivana | UOL6451 | SK UP Olomouc | 55:50 | + 8:43 | |
9. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | TJ TŽ Třinec | 55:54 | + 8:47 | |
10. | Juračková Jana | LPU6051 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:18 | + 10:11 | |
11. | Hudečková Helena | KTA6951 | SK Kotnov Tábor | 57:25 | + 10:18 | |
12. | Hlavová Miroslava | KON6389 | KOB Konice | 58:41 | + 11:34 | |
13. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 68:20 | + 21:13 | |
14. | Lázničková Marcela | TZL6751 | SKOB Zlín | 71:10 | + 24:03 | |
15. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | OK 99 Hradec Králové | 72:37 | + 25:30 | |
16. | Valachová Jana | LPU6654 | OK Lokomotiva Pardubice | 74:27 | + 27:20 | |
17. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 74:27 | + 27:20 | |
18. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | SK Žabovřesky Brno | 75:45 | + 28:38 | |
19. | Voborníková Eva | CTB6851 | SK OB Chotěboř | 76:47 | + 29:40 | |
20. | Illnerová Daniela | DKP6651 | Oddíl OB Kotlářka | 79:29 | + 32:22 | |
21. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:28 | + 33:21 | |
22. | Hermanová Dana | LPU6151 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:55 | + 33:48 | |
Hiršová Marcela | VBM7079 | VSK Mendelu Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lukášová Lenka | TBM6653 | KOS TJ Tesla Brno | 51:11 | ||
2. | Nykodýmová Monika | TBM6870 | KOS TJ Tesla Brno | 57:03 | + 5:52 | |
3. | Hlaváčková Renata | PHK7060 | OK 99 Hradec Králové | 71:49 | + 20:38 | |
4. | Kološová Jana | LPU6653 | OK Lokomotiva Pardubice | 77:03 | + 25:52 | |
5. | Ashová Hana | OCB7050 | OC České Budějovice | 87:18 | + 36:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ferdusová Eva | LCE6461 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 48:15 | ||
2. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 50:21 | + 2:06 | |
3. | Galíková Jana | TBM6351 | KOS TJ Tesla Brno | 52:36 | + 4:21 | |
4. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | SK Severka Šumperk | 53:09 | + 4:54 | |
5. | Bochenková Jana | EKP6150 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:00 | + 6:45 | |
6. | Fantová Libuše | EKP5650 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:49 | + 7:34 | |
7. | Jelínková Jana | TZL6556 | SKOB Zlín | 60:48 | + 12:33 | |
8. | Vavrysová Iva | LCE6359 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 62:38 | + 14:23 | |
9. | Hausvaterová Marcela | SHK6152 | OK Slavia Hradec Králové | 63:22 | + 15:07 | |
10. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 63:48 | + 15:33 | |
11. | Michálková Jiřina | VSP6151 | USK Praha | 65:30 | + 17:15 | |
12. | Vlachová Hana | VRL6251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:36 | + 18:21 | |
13. | Benešová Iva | SJC6151 | TJ Sportcentrum Jičín | 67:51 | + 19:36 | |
14. | Cetkovská Alena | TZL6253 | SKOB Zlín | 68:23 | + 20:08 | |
15. | Slezáková Jitka | LCE6351 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 69:07 | + 20:52 | |
16. | Bravená Alexandra | VBM6155 | VSK Mendelu Brno | 71:32 | + 23:17 | |
17. | Kohlová Alena | KPY6051 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 73:09 | + 24:54 | |
18. | Košková Vlasta | LLI6351 | TJ Loko Liberec | 75:59 | + 27:44 | |
19. | Tihonová Jindra | TAP6253 | KOB TRETRA Praha | 80:38 | + 32:23 | |
20. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 82:51 | + 34:36 | |
21. | Schäferová Jana | TZL6566 | SKOB Zlín | 85:38 | + 37:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | Oddíl OS SK Prostějov | 44:52 | ||
2. | Syslová Iva | TTR6151 | OOB Třebíč | 49:38 | + 4:46 | |
3. | Jašková Monika | TBM6363 | KOS TJ Tesla Brno | 51:23 | + 6:31 | |
4. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KOB Ústí nad Orlicí | 52:17 | + 7:25 | |
5. | Pološčuková Monika | SMB6551 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 52:50 | + 7:58 | |
6. | Veverková Yveta | VAM6452 | OOB Vamberk | 54:53 | + 10:01 | |
7. | Kulová Jana | VAM6550 | OOB Vamberk | 55:36 | + 10:44 | |
8. | Hrabicová Iva | OOP6150 | TJ Opava | 58:35 | + 13:43 | |
9. | Pavlíková Hana | ZLH5950 | OOB TJ Zlaté Hory | 60:44 | + 15:52 | |
10. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 61:13 | + 16:21 | |
11. | Sklenářová Jana | MLA6258 | MLOK Mariánské Lázně | 63:54 | + 19:02 | |
12. | Hanušová Jitka | LTU6352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 64:11 | + 19:19 | |
13. | Macháčková Jana | SHK6450 | OK Slavia Hradec Králové | 66:58 | + 22:06 | |
14. | Weisbauerová Blanka | LPU6351 | OK Lokomotiva Pardubice | 74:11 | + 29:19 | |
15. | Zemanová Alena | KTA6351 | SK Kotnov Tábor | 75:13 | + 30:21 | |
16. | Hronová Iva | RUZ6450 | TJ Růžená | 77:03 | + 32:11 | |
17. | Remešová Alena | DOB6150 | KOB Dobruška | 80:58 | + 36:06 | |
Czaschová Irena | SBR6150 | SKOB Bruntál | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janotová Dobra | TBM5662 | KOS TJ Tesla Brno | 38:35 | ||
2. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 43:16 | + 4:41 | |
3. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 43:19 | + 4:44 | |
4. | Janská Iva | LBM5795 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 44:35 | + 6:00 | |
5. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | SK UP Olomouc | 45:57 | + 7:22 | |
6. | Potěšilová Vladimíra | VBM5655 | VSK Mendelu Brno | 47:34 | + 8:59 | |
7. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:56 | + 9:21 | |
8. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:07 | + 11:32 | |
9. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:32 | + 13:57 | |
10. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | VSK Mendelu Brno | 52:46 | + 14:11 | |
11. | Hušková Eva | NPA5754 | SK LOB Nová Paka | 59:20 | + 20:45 | |
12. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | SKOB Ostrov | 66:01 | + 27:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černíková Zdeňka | OSN5964 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 49:44 | ||
2. | Bláhová Luba | SHK5852 | OK Slavia Hradec Králové | 52:16 | + 2:32 | |
3. | Jalová Marie | RBK5761 | SK Radioklub Blansko | 52:28 | + 2:44 | |
4. | Jelínková Jana | RUZ5552 | TJ Růžená | 52:45 | + 3:01 | |
5. | Smičková Eva | KON5887 | KOB Konice | 54:49 | + 5:05 | |
6. | Klimplová Alena | LPU5551 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:43 | + 7:59 | |
7. | Hrušková Zdeňka | OSN5950 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 65:50 | + 16:06 | |
8. | Lennerová Eva | LPU5653 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:05 | + 18:21 | |
9. | Podhorská Věra | FJI5252 | SK FREE Jihlava | 74:10 | + 24:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | SKOB Zlín | 47:36 | ||
2. | Kolaříková Věra | SBK5251 | KOB Start Blansko | 47:39 | + 0:03 | |
3. | Procházková Helena | TBM5351 | KOS TJ Tesla Brno | 53:59 | + 6:23 | |
4. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 54:24 | + 6:48 | |
5. | Seifertová Marie | SBK5555 | KOB Start Blansko | 56:06 | + 8:30 | |
6. | Ševčíková Alena | CHA5351 | OK Chrastava | 56:16 | + 8:40 | |
7. | Eremiášová Jana | TBM5451 | KOS TJ Tesla Brno | 66:05 | + 18:29 | |
8. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | OK Chrastava | 66:22 | + 18:46 | |
9. | Štáblová Jitka | HSU5350 | Horizont klub Šumperk | 67:15 | + 19:39 | |
10. | Malá Jitka | KAS5451 | KOB Kamenický Šenov | 71:23 | + 23:47 | |
11. | Orálková Libuše | TTR5351 | OOB Třebíč | 76:46 | + 29:10 | |
12. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | 76:58 | + 29:22 | |
Slámová Hana | TBM4951 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Salajková Věra | LBM5558 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 50:26 | ||
2. | Sikorová Marie | BOV4852 | TJ Baník Ostrava OKD | 51:00 | + 0:34 | |
3. | Kubíková Květa | LPU4752 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:30 | + 1:04 | |
4. | Městková Eva | TEP4851 | Tempo Praha | 51:57 | + 1:31 | |
5. | Kohoutová Jitřenka | UVP4850 | Slovan Praha | 54:11 | + 3:45 | |
6. | Suchánková Libuše | SOP4851 | OOB TJ Slezan Opava | 57:14 | + 6:48 | |
7. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | OOB TJ Zlaté Hory | 57:26 | + 7:00 | |
8. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:20 | + 7:54 | |
9. | Matějů Ladislava | UVP4750 | Slovan Praha | 59:12 | + 8:46 | |
10. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:33 | + 12:07 | |
11. | Malá Marie | LPU4753 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:07 | + 16:41 | |
12. | Bogdálková Věra | LBM4858 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 67:45 | + 17:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 56:21 | ||
2. | Pospíšilová Jana | LDC4451 | KOB Děčín | 62:22 | + 6:01 | |
3. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | KOB Kamenický Šenov | 76:47 | + 20:26 | |
4. | Hudečková Alena | KTA4351 | SK Kotnov Tábor | 81:25 | + 25:04 | |
5. | Ehlová Iva | SRK3951 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 91:17 | + 34:56 | |
6. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 96:49 | + 40:28 | |
7. | Boučková Ludmila | OCB4351 | OC České Budějovice | 101:29 | + 45:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánek Jan | TBM0607 | KOS TJ Tesla Brno | 13:21 | ||
2. | Čech Radan | TBM0611 | KOS TJ Tesla Brno | 18:37 | + 5:16 | |
3. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | TJ OB České Budějovice | 20:28 | + 7:07 | |
4. | Mudrák Daniel | TBM0629 | KOS TJ Tesla Brno | 22:09 | + 8:48 | |
5. | Pernička Václav | TZL0602 | SKOB Zlín | 23:36 | + 10:15 | |
6. | Jiras Antonín | DOR0701 | OK Dobříš | 23:57 | + 10:36 | |
7. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | KOS TJ Tesla Brno | 27:03 | + 13:42 | |
8. | Schwab Filip | TBM0710 | KOS TJ Tesla Brno | 27:48 | + 14:27 | |
9. | Matyšek Ondřej | PGP0703 | SK Praga | 29:30 | + 16:09 | |
10. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 30:41 | + 17:20 | |
11. | Prášil Jakub | SJI0702 | OK Jihlava | 31:09 | + 17:48 | |
12. | Sedláček Martin | ZBP0700 | OOB SK Zbraslav | 33:07 | + 19:46 | |
13. | Richter Rudolf | ADA0601 | OOB TJ Spartak Adamov | 33:36 | + 20:15 | |
14. | Palát Přemek | TTR0601 | OOB Třebíč | 34:33 | + 21:12 | |
15. | Svoboda Jan | KTA0701 | SK Kotnov Tábor | 35:21 | + 22:00 | |
16. | Oujeský Lukáš | ADA0504 | OOB TJ Spartak Adamov | 36:04 | + 22:43 | |
17. | Hlaváček Pavel | PHK0601 | OK 99 Hradec Králové | 36:30 | + 23:09 | |
18. | Střelba Antonín | 5RC0600 | NNN | 40:04 | + 26:43 | |
19. | Hájek Štěpán | TBM0804 | KOS TJ Tesla Brno | 63:00 | + 49:39 | |
20. | Domkar Adam | 96:26 | + 83:05 | |||
Dvořák Jakub | BBM0502 | BETA URSUS Orienteering | DISK | |||
Ševčík Filip | TBM0802 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Mikuš Matěj | PTI0808 | Sportovní klub Ptení | DISK | |||
Oplíštil Jindra | DISK | |||||
Kundrata Vít | JZL0700 | TJ Jižní svahy Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Král Adam | MFP0507 | VŠSK MFF UK Praha | 23:59 | ||
2. | Pekárek Tobias | TZL0502 | SKOB Zlín | 25:02 | + 1:03 | |
3. | Jiras Jenda | DOR0505 | OK Dobříš | 26:55 | + 2:56 | |
4. | Odehnal Tomáš | ADA0500 | OOB TJ Spartak Adamov | 27:10 | + 3:11 | |
5. | Srb Vladimír | SJI0701 | OK Jihlava | 27:15 | + 3:16 | |
6. | Vedra Tobiáš | TBM0621 | KOS TJ Tesla Brno | 28:21 | + 4:22 | |
7. | Zrník Tomáš | OSN0606 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 29:10 | + 5:11 | |
8. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 30:05 | + 6:06 | |
9. | Jelínek Filip | RUZ0500 | TJ Růžená | 30:51 | + 6:52 | |
10. | Nový Jáchym | DOR0502 | OK Dobříš | 33:10 | + 9:11 | |
11. | Janků Štěpán | SJC0501 | TJ Sportcentrum Jičín | 37:02 | + 13:03 | |
12. | Navrátil Sam | KYL0500 | SK SP Kylešovice | 37:04 | + 13:05 | |
13. | Strýček Jan | ADA0503 | OOB TJ Spartak Adamov | 38:14 | + 14:15 | |
14. | Votoček Michal | JIL0601 | OK Jilemnice | 42:35 | + 18:36 | |
15. | Ševčík Daniel | TBM0508 | KOS TJ Tesla Brno | 43:27 | + 19:28 | |
16. | Sucharda Tomáš | JIL06XX | OK Jilemnice | 47:37 | + 23:38 | |
17. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 56:33 | + 32:34 | |
18. | Fuchs Marek | TBM0603 | KOS TJ Tesla Brno | 58:27 | + 34:28 | |
19. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | OK Jihlava | 59:21 | + 35:22 | |
20. | Urválek Jan | TBM0707 | KOS TJ Tesla Brno | 59:33 | + 35:34 | |
21. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 60:23 | + 36:24 | |
22. | Sedlák Jan | LPU2 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:22 | + 38:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimša Martin | MFP0300 | VŠSK MFF UK Praha | 27:24 | ||
2. | Škácha Vít | KAM0309 | SK Kamenice | 29:20 | + 1:56 | |
3. | Doušek Tomáš | TBM0401 | KOS TJ Tesla Brno | 31:32 | + 4:08 | |
4. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 33:35 | + 6:11 | |
5. | Rusin Vojtěch | BRU0301 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 33:37 | + 6:13 | |
6. | Haas Filip | LPU0401 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:33 | + 7:09 | |
7. | Gryc Ondřej | TBM0406 | KOS TJ Tesla Brno | 36:38 | + 9:14 | |
8. | Jelínek Kryštof | RUZ0301 | TJ Růžená | 36:53 | + 9:29 | |
9. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 37:07 | + 9:43 | |
10. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 37:54 | + 10:30 | |
11. | Janda Jakub | DOR0403 | OK Dobříš | 39:32 | + 12:08 | |
12. | Lička Adam | VBM0301 | VSK Mendelu Brno | 40:42 | + 13:18 | |
13. | Peňáz Radek | VRB0313 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 40:53 | + 13:29 | |
14. | Gregor Jáchym | CTB0401 | SK OB Chotěboř | 41:08 | + 13:44 | |
15. | Mrózek Pawel | TRI0401 | TJ TŽ Třinec | 41:34 | + 14:10 | |
16. | Novosad Pavel | TZL0404 | SKOB Zlín | 43:22 | + 15:58 | |
17. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 44:11 | + 16:47 | |
18. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:55 | + 17:31 | |
19. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:27 | + 23:03 | |
20. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:26 | + 24:02 | |
21. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:05 | + 25:41 | |
22. | Bružeňák Andrej | TBM0307 | KOS TJ Tesla Brno | 81:34 | + 54:10 | |
23. | Tesař Zdeněk | SJC0401 | TJ Sportcentrum Jičín | 87:58 | + 60:34 | |
Rohlík Zbyněk | KVS0301 | SKOB Kobra Vsetín | DISK | |||
Kolář Šimon | HOR0400 | TJ Jiskra Hořice | DISK | |||
Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mareček Šimon | OSN0201 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 29:12 | ||
2. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | KOS TJ Tesla Brno | 34:18 | + 5:06 | |
3. | Průša Kryštof | VSP0102 | USK Praha | 34:54 | + 5:42 | |
4. | Kostka Jiří | AOP0201 | Přátelé orientačního běhu Opava | 35:27 | + 6:15 | |
5. | Poláček Tomáš | PZR0102 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 35:45 | + 6:33 | |
6. | Kligl Radim | TBM0103 | KOS TJ Tesla Brno | 36:37 | + 7:25 | |
7. | Janda Ondřej | DOR0100 | OK Dobříš | 36:42 | + 7:30 | |
8. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | OK Jilemnice | 37:28 | + 8:16 | |
9. | Hasman Marek | VPM0201 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 37:30 | + 8:18 | |
10. | Vlastník Matouš | JIL0201 | OK Jilemnice | 40:35 | + 11:23 | |
11. | Koditek Jonáš | KUO0101 | KOB Ústí nad Orlicí | 41:16 | + 12:04 | |
12. | Adámek Filip | ABM0101 | KOB Moira Brno | 42:06 | + 12:54 | |
13. | Klaška Martin | DKP0100 | Oddíl OB Kotlářka | 42:32 | + 13:20 | |
14. | Kundrata Jan | JZL0201 | TJ Jižní svahy Zlín | 42:41 | + 13:29 | |
15. | Kopecký Jan | PZR0202 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:22 | + 17:10 | |
16. | Mrskoč Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:58 | + 17:46 | |
17. | Ježek Jakub | JIL0104 | OK Jilemnice | 48:00 | + 18:48 | |
18. | Chovanec Václav | TZL0201 | SKOB Zlín | 48:07 | + 18:55 | |
19. | Klíma Robert | OTK0202 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 49:13 | + 20:01 | |
20. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 49:25 | + 20:13 | |
21. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | KOB ZPV Prostějov | 49:52 | + 20:40 | |
22. | Palát Bohuslav | TTR0201 | OOB Třebíč | 50:47 | + 21:35 | |
23. | Tuharský Erik | TRI0100 | TJ TŽ Třinec | 56:20 | + 27:08 | |
24. | Sedlák Mikuláš | LPU0103 | OK Lokomotiva Pardubice | 81:05 | + 51:53 | |
25. | Průša Jan | DKL0201 | KOB Kladno | 84:03 | + 54:51 | |
26. | Pecháček Vít | RIC0101 | OB Říčany | 94:53 | + 65:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fencl Jonáš | LPU9902 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:11 | ||
2. | Filipek Sebastian | TRI0002 | TJ TŽ Třinec | 48:02 | + 0:51 | |
3. | Jirka Mikuláš | STE0000 | SK SKI-OB Šternberk | 48:13 | + 1:02 | |
4. | Rusin Jan | LPU0008 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:27 | + 1:16 | |
5. | Hasman Ondřej | VPM0002 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 55:51 | + 8:40 | |
6. | Čech Petr | SJI0001 | OK Jihlava | 56:56 | + 9:45 | |
7. | Vlastník Šimon | JIL9904 | OK Jilemnice | 62:12 | + 15:01 | |
8. | Vítek Karel | DKL9901 | KOB Kladno | 63:27 | + 16:16 | |
9. | Skalický Johan | KUO9901 | KOB Ústí nad Orlicí | 64:43 | + 17:32 | |
10. | Láznička Václav | TZL9901 | SKOB Zlín | 66:18 | + 19:07 | |
11. | Šklíba Michal | SRK9900 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 69:31 | + 22:20 | |
12. | Tesař Vojtěch | AOP9900 | Přátelé orientačního běhu Opava | 71:37 | + 24:26 | |
13. | Panovec Kryštof | OTK0001 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 74:59 | + 27:48 | |
14. | Strakoš Matěj | SFM9901 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 84:58 | + 37:47 | |
15. | Ježek Vít | JIL99XX | OK Jilemnice | 95:23 | + 48:12 | |
16. | Kulhavý Tadeáš | LPU0005 | OK Lokomotiva Pardubice | 123:36 | + 76:25 | |
Holesz Sebastian | TRI9902 | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hirš Otakar | ZBM9801 | SK Žabovřesky Brno | 60:57 | ||
2. | Kočí Josef | JPV9824 | Oddíl OS SK Prostějov | 63:58 | + 3:01 | |
3. | Bořil Jan | SJI9700 | OK Jihlava | 64:35 | + 3:38 | |
4. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 64:42 | + 3:45 | |
5. | Podmolík Josef | TZL9701 | SKOB Zlín | 67:26 | + 6:29 | |
6. | Ptáček Patrik | BBM9800 | BETA URSUS Orienteering | 69:47 | + 8:50 | |
7. | Šiška Petr | TZL9801 | SKOB Zlín | 70:17 | + 9:20 | |
8. | Mikel David | TZL9703 | SKOB Zlín | 73:28 | + 12:31 | |
9. | Paukert Lukáš | KUO9801 | KOB Ústí nad Orlicí | 75:22 | + 14:25 | |
10. | Hrouda Matěj | JIL9804 | OK Jilemnice | 83:07 | + 22:10 | |
11. | Peřinka Šimon | BBM9700 | BETA URSUS Orienteering | 85:40 | + 24:43 | |
12. | Cienciala Jan | TRI9801 | TJ TŽ Třinec | 89:00 | + 28:03 | |
13. | Ash Adam | OCB9701 | OC České Budějovice | 144:23 | + 83:26 | |
Frýba Dominik | SJI9702 | OK Jihlava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájek Daniel | ZBM8919 | SK Žabovřesky Brno | 71:29 | 9514 | ||
2. | Chromý Adam | ZBM8841 | SK Žabovřesky Brno | 71:34 | + 0:05 | 9504 | |
3. | Chloupek Adam | ZBM9300 | SK Žabovřesky Brno | 73:32 | + 2:03 | 9247 | |
4. | Zvěřina Petr | LPU8208 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:56 | + 2:27 | 9195 | |
5. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 75:38 | + 4:09 | 8973 | |
6. | Komanec Václav | SHK8406 | OK Slavia Hradec Králové | 76:31 | + 5:02 | 8858 | |
7. | Mrázek Jan | SJC8102 | TJ Sportcentrum Jičín | 76:35 | + 5:06 | 8849 | |
8. | Hubáček Michal | LCE9301 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 76:37 | + 5:08 | 8844 | |
9. | Švirák Ondřej | ZBM9103 | SK Žabovřesky Brno | 76:39 | + 5:10 | 8840 | |
10. | Kamenický Matěj | LPU9036 | OK Lokomotiva Pardubice | 76:46 | + 5:17 | 8825 | |
11. | Zbranek Roman | ASU8808 | Magnus Orienteering | 77:25 | + 5:56 | 8740 | |
12. | Čech Jan | SJI9601 | OK Jihlava | 77:53 | + 6:24 | 8679 | |
13. | Horáček Michal | VLI7700 | Slavia Liberec orienteering | 78:17 | + 6:48 | 8627 | |
14. | Horvát Petr | ASU9447 | Magnus Orienteering | 78:54 | + 7:25 | 8547 | |
15. | Udržal Tomáš | LPU8002 | OK Lokomotiva Pardubice | 79:39 | + 8:10 | 8449 | |
16. | Flašar Jan | PGP8610 | SK Praga | 80:09 | + 8:40 | 8383 | |
17. | Vedra David | TBM7402 | KOS TJ Tesla Brno | 80:11 | + 8:42 | 8379 | |
18. | Matějů Luboš | PGP7601 | SK Praga | 80:13 | + 8:44 | 8375 | |
19. | Lenner Miroslav | LPU8605 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:25 | + 8:56 | 8349 | |
20. | Bořil Tomáš | ZBM8833 | SK Žabovřesky Brno | 80:34 | + 9:05 | 8329 | |
21. | Procházka Jan | PGP8206 | SK Praga | 81:27 | + 9:58 | 8214 | |
22. | Matějů Michal | VLI7702 | Slavia Liberec orienteering | 82:00 | + 10:31 | 8142 | |
23. | Kozák Petr | KAM6501 | SK Kamenice | 82:22 | + 10:53 | 8094 | |
24. | Tomanek Daniel | STE7401 | SK SKI-OB Šternberk | 82:29 | + 11:00 | 8079 | |
25. | Čermák Jan | LPU9301 | OK Lokomotiva Pardubice | 84:12 | + 12:43 | 7855 | |
26. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | SK Žabovřesky Brno | 84:15 | + 12:46 | 7848 | |
27. | Beneš Jan | SJC8703 | TJ Sportcentrum Jičín | 85:19 | + 13:50 | 7709 | |
28. | Palas Jan | ZBM8507 | SK Žabovřesky Brno | 85:21 | + 13:52 | 7705 | |
29. | Sysel Ctibor | PGP8700 | SK Praga | 85:23 | + 13:54 | 7700 | |
30. | Argaláš Michal | TRI9301 | TJ TŽ Třinec | 85:25 | + 13:56 | 7696 | |
31. | Slezák Jiří | LCE9001 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 87:47 | + 16:18 | 7387 | |
32. | Klusáček Matěj | ZBM8923 | SK Žabovřesky Brno | 88:15 | + 16:46 | 7326 | |
33. | Kovář Miroslav | SJC8104 | TJ Sportcentrum Jičín | 88:19 | + 16:50 | 7318 | |
34. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 88:26 | + 16:57 | 7302 | |
35. | Kolín Jan | DKP7701 | Oddíl OB Kotlářka | 88:29 | + 17:00 | 7296 | |
36. | Kazda Adam | ZBM9104 | SK Žabovřesky Brno | 88:48 | + 17:19 | 7255 | |
37. | Zháňal Jan | ZBM8721 | SK Žabovřesky Brno | 89:01 | + 17:32 | 7226 | |
38. | Pešek Ondřej | CHC8502 | K.O.B. Choceň | 89:30 | + 18:01 | 7163 | |
39. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 90:47 | + 19:18 | 6996 | |
40. | Laciga Radek | PGP8202 | SK Praga | 91:13 | + 19:44 | 6939 | |
41. | Vlček Martin | TUR8702 | OOB TJ Turnov | 93:57 | + 22:28 | 6582 | |
42. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | SK Žabovřesky Brno | 96:59 | + 25:30 | 6187 | |
43. | Balcar Aleš | PHK8602 | OK 99 Hradec Králové | 100:21 | + 28:52 | 5747 | |
44. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 100:50 | + 29:21 | 5684 | |
45. | Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | 100:56 | + 29:27 | 5671 | |
46. | Cahel Marek | LCE8803 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 121:01 | + 49:32 | 3050 | |
47. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 122:06 | + 50:37 | 2909 | |
Schulhof Jan | TUR8900 | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | |||
Henek Vladan | VBM8002 | VSK Mendelu Brno | DISK | 0 | |||
Kamenický Jeroným | OSN9549 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čech Radovan | TBM7835 | KOS TJ Tesla Brno | 72:41 | 8056 | ||
2. | Matula Petr | ADA8202 | OOB TJ Spartak Adamov | 72:44 | + 0:03 | 8050 | |
3. | Kazda Ondřej | SJC8202 | TJ Sportcentrum Jičín | 72:53 | + 0:12 | 8034 | |
4. | Fučík Karel | VBM7246 | VSK Mendelu Brno | 73:43 | + 1:02 | 7942 | |
5. | Kolárik Tomáš | TZL9302 | SKOB Zlín | 75:06 | + 2:25 | 7789 | |
6. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 76:32 | + 3:51 | 7630 | |
7. | Zelenka Tomáš | PHK9001 | OK 99 Hradec Králové | 76:38 | + 3:57 | 7619 | |
8. | Bašus Petr | SCP7400 | OK Sparta Praha | 76:42 | + 4:01 | 7612 | |
9. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 77:06 | + 4:25 | 7567 | |
10. | Jirka Michal | PTI8403 | Sportovní klub Ptení | 77:11 | + 4:30 | 7558 | |
11. | Pekárek Evžen | TZL7007 | SKOB Zlín | 78:02 | + 5:21 | 7464 | |
12. | Brož Marek | TUR8402 | OOB TJ Turnov | 79:11 | + 6:30 | 7337 | |
13. | Ptáček Pavel | BBM9600 | BETA URSUS Orienteering | 80:04 | + 7:23 | 7239 | |
14. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 80:04 | + 7:23 | 7239 | |
15. | Krejčík Jiří | TZL8301 | SKOB Zlín | 80:31 | + 7:50 | 7190 | |
16. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | VSK Mendelu Brno | 83:06 | + 10:25 | 6904 | |
17. | Zicha Jiří | LCE7708 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 83:23 | + 10:42 | 6873 | |
18. | Vlach Jiří | AOV7900 | OOB TJ Baník Ostrava | 83:57 | + 11:16 | 6810 | |
19. | Kopec Tomáš | KRN8203 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 84:33 | + 11:52 | 6744 | |
20. | Slováček Tomáš | TZL8002 | SKOB Zlín | 84:33 | + 11:52 | 6744 | |
21. | Švihovský Jaromír | SJC8005 | TJ Sportcentrum Jičín | 84:49 | + 12:08 | 6714 | |
22. | Kašpar Michal | TZL9308 | SKOB Zlín | 85:06 | + 12:25 | 6683 | |
23. | Liščinský Zdeněk | TBM8215 | KOS TJ Tesla Brno | 85:22 | + 12:41 | 6653 | |
24. | Držka Štěpán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | 85:22 | + 12:41 | 6653 | |
25. | Klváček Aleš | PTI8527 | Sportovní klub Ptení | 85:49 | + 13:08 | 6604 | |
26. | Čechlovský Jan | CHA9300 | OK Chrastava | 86:13 | + 13:32 | 6559 | |
27. | Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | 87:22 | + 14:41 | 6432 | |
28. | Přikryl Petr | ZBM6708 | SK Žabovřesky Brno | 87:31 | + 14:50 | 6416 | |
29. | Stehlík Martin | ZBM8503 | SK Žabovřesky Brno | 88:39 | + 15:58 | 6290 | |
30. | Kafka Miloš | LPU8608 | OK Lokomotiva Pardubice | 88:51 | + 16:10 | 6268 | |
31. | Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | 89:20 | + 16:39 | 6215 | |
32. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 89:34 | + 16:53 | 6189 | |
33. | Fiala Jan | BBM7205 | BETA URSUS Orienteering | 89:51 | + 17:10 | 6158 | |
34. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | OK 99 Hradec Králové | 90:19 | + 17:38 | 6106 | |
35. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 92:05 | + 19:24 | 5911 | |
36. | Bravený Adam | VBM8801 | VSK Mendelu Brno | 92:59 | + 20:18 | 5811 | |
37. | Kamenický Tobiáš | OSN9339 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 93:24 | + 20:43 | 5765 | |
38. | Zitka Adam | LPU8402 | OK Lokomotiva Pardubice | 99:54 | + 27:13 | 5046 | |
39. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 100:06 | + 27:25 | 5024 | |
40. | Šrubař Michal | MBM8606 | O-mikron | 101:29 | + 28:48 | 4871 | |
41. | Fiala Petr | LPU8701 | OK Lokomotiva Pardubice | 108:38 | + 35:57 | 4080 | |
42. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 111:35 | + 38:54 | 3754 | |
43. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | OOB TJ Turnov | 111:48 | + 39:07 | 3730 | |
44. | Vavrys Johan | LCE9302 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 124:42 | + 52:01 | 2304 | |
Peths Jan | KRN8101 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | 0 | |||
Drábek Jan | ZBM8511 | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | |||
Zikmund Zdeněk | NPA6705 | SK LOB Nová Paka | DISK | 0 | |||
Nývlt Martin | DKP8200 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | |||
Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malý Aleš | JIL8702 | OK Jilemnice | 68:25 | 7014 | ||
2. | Hausenblas Šimon | KAM9803 | SK Kamenice | 68:56 | + 0:31 | 6962 | |
3. | Polášek Jan | TZL8601 | SKOB Zlín | 71:22 | + 2:57 | 6721 | |
4. | Skalický Matyáš | KUO9605 | KOB Ústí nad Orlicí | 71:39 | + 3:14 | 6693 | |
5. | Otruba Karel | PLU7917 | TJ Sokol Plumlov | 71:40 | + 3:15 | 6691 | |
6. | Procházka Tomáš | LPU9110 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:20 | + 3:55 | 6625 | |
7. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 72:24 | + 3:59 | 6619 | |
8. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 73:08 | + 4:43 | 6546 | |
9. | Gregor Martin | CTB7701 | SK OB Chotěboř | 74:02 | + 5:37 | 6457 | |
10. | Matyšek Radoslav | PLU8007 | TJ Sokol Plumlov | 74:40 | + 6:15 | 6394 | |
11. | Valenta Jiří | LCE9201 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 74:51 | + 6:26 | 6376 | |
12. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 74:51 | + 6:26 | 6376 | |
13. | Panchártek Jan | PHK8802 | OK 99 Hradec Králové | 74:59 | + 6:34 | 6362 | |
14. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 75:10 | + 6:45 | 6344 | |
15. | Drobník Michal | SJC8709 | TJ Sportcentrum Jičín | 75:18 | + 6:53 | 6331 | |
16. | Šťastný Karel | CTB7901 | SK OB Chotěboř | 75:26 | + 7:01 | 6318 | |
17. | Navrátil Marek | KYL7100 | SK SP Kylešovice | 75:54 | + 7:29 | 6272 | |
18. | Procházka Tomáš | SCP8200 | OK Sparta Praha | 75:56 | + 7:31 | 6268 | |
19. | Hovorka Jan | LPU7907 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:57 | + 7:32 | 6267 | |
20. | Kapal Tomáš | KAM9402 | SK Kamenice | 76:05 | + 7:40 | 6253 | |
21. | Brabec Jaroslav | ZBM8242 | SK Žabovřesky Brno | 77:05 | + 8:40 | 6154 | |
22. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 77:33 | + 9:08 | 6108 | |
23. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 77:50 | + 9:25 | 6080 | |
24. | Sebera Václav | SFM8302 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 77:54 | + 9:29 | 6073 | |
25. | Haas Karel | LPU7304 | OK Lokomotiva Pardubice | 78:03 | + 9:38 | 6058 | |
26. | Kheil Radim | PBM7301 | TJ Spartak 1. Brněnská | 78:14 | + 9:49 | 6040 | |
27. | Liščinský Tomáš | ZBM8411 | SK Žabovřesky Brno | 79:59 | + 11:34 | 5867 | |
28. | Koleš Jan | LPU8610 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:15 | + 11:50 | 5840 | |
29. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 81:08 | + 12:43 | 5753 | |
30. | Trávníček Jan | UOL7501 | SK UP Olomouc | 82:08 | + 13:43 | 5653 | |
31. | Veselý Ondřej | PHK8505 | OK 99 Hradec Králové | 83:03 | + 14:38 | 5563 | |
32. | Matyšek Bronislav | PLU7823 | TJ Sokol Plumlov | 83:05 | + 14:40 | 5559 | |
33. | Černý Michal | PHK8005 | OK 99 Hradec Králové | 83:58 | + 15:33 | 5472 | |
34. | Hrouza Jan | KRN8100 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 84:03 | + 15:38 | 5463 | |
35. | Kříž Lukáš | TTR8201 | OOB Třebíč | 84:13 | + 15:48 | 5447 | |
36. | Slabý Jan | ZHR7900 | TJ Zhoř | 84:26 | + 16:01 | 5425 | |
37. | Hájek Adam | KAM9202 | SK Kamenice | 84:55 | + 16:30 | 5377 | |
38. | Sebera Josef | SFM8301 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 84:56 | + 16:31 | 5376 | |
39. | Uhlíř Marek | PGP9405 | SK Praga | 85:24 | + 16:59 | 5329 | |
40. | Krtička Jan | KON7931 | KOB Konice | 85:26 | + 17:01 | 5326 | |
41. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | OK Lokomotiva Pardubice | 86:19 | + 17:54 | 5239 | |
42. | Kořan Pavel | VBM7401 | VSK Mendelu Brno | 86:38 | + 18:13 | 5207 | |
43. | Sadílek Jan | TZL9601 | SKOB Zlín | 86:39 | + 18:14 | 5206 | |
44. | Strachota Petr | TJN8700 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 86:47 | + 18:22 | 5192 | |
45. | Binar Robert | UOL7500 | SK UP Olomouc | 87:12 | + 18:47 | 5151 | |
46. | Suchomel Vít | MBM8448 | O-mikron | 88:04 | + 19:39 | 5065 | |
47. | Ráb Martin | RBK8307 | SK Radioklub Blansko | 88:15 | + 19:50 | 5047 | |
48. | Kalina Miroslav | EKP8211 | VŠTJ Ekonom Praha | 88:36 | + 20:11 | 5012 | |
49. | Jalový Vlastimil | RBK8604 | SK Radioklub Blansko | 88:40 | + 20:15 | 5006 | |
50. | Fukátko Jan | LPU8105 | OK Lokomotiva Pardubice | 88:41 | + 20:16 | 5004 | |
51. | Walach Ondřej | TRI9601 | TJ TŽ Třinec | 89:07 | + 20:42 | 4961 | |
52. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 90:03 | + 21:38 | 4868 | |
53. | Verner Tomáš | VBM8204 | VSK Mendelu Brno | 91:28 | + 23:03 | 4728 | |
54. | Kalous Antonín | KON7708 | KOB Konice | 91:39 | + 23:14 | 4710 | |
55. | Černý Vojtěch | JIL9006 | OK Jilemnice | 92:16 | + 23:51 | 4649 | |
56. | Justa Pavel | PHK8701 | OK 99 Hradec Králové | 93:12 | + 24:47 | 4556 | |
57. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | K.O.B. Choceň | 93:48 | + 25:23 | 4496 | |
58. | Voráček Michal | PGP8009 | SK Praga | 94:12 | + 25:47 | 4457 | |
59. | Vébr Jiří | KTA6901 | SK Kotnov Tábor | 94:28 | + 26:03 | 4430 | |
60. | Stoszek Jakub | AOP8300 | Přátelé orientačního běhu Opava | 95:03 | + 26:38 | 4373 | |
61. | Jurica Jan | LPU9611 | OK Lokomotiva Pardubice | 95:04 | + 26:39 | 4371 | |
62. | Souček Tomáš | SHK8200 | OK Slavia Hradec Králové | 95:26 | + 27:01 | 4335 | |
63. | Kárník Jan | LPU7811 | OK Lokomotiva Pardubice | 96:38 | + 28:13 | 4216 | |
64. | Procházka Jiří | ADA7512 | OOB TJ Spartak Adamov | 96:39 | + 28:14 | 4214 | |
65. | Kutílek Jakub | LPU8609 | OK Lokomotiva Pardubice | 97:25 | + 29:00 | 4138 | |
66. | Pražák Jiří | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | 98:10 | + 29:45 | 4063 | |
67. | Zelinka Jan | LPU9405 | OK Lokomotiva Pardubice | 98:19 | + 29:54 | 4049 | |
68. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | KOB TRETRA Praha | 99:06 | + 30:41 | 3971 | |
69. | Křenek Tomáš | LLI8300 | TJ Loko Liberec | 100:19 | + 31:54 | 3850 | |
70. | Koblížek Miroslav | KUO9201 | KOB Ústí nad Orlicí | 100:33 | + 32:08 | 3827 | |
71. | Jirásek Jakub | TTR8601 | OOB Třebíč | 101:22 | + 32:57 | 3746 | |
72. | Nitsch Karel | FSP7611 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 102:02 | + 33:37 | 3680 | |
73. | Sychra Tomáš | VBM8305 | VSK Mendelu Brno | 102:17 | + 33:52 | 3655 | |
74. | Culka Josef | JHB8607 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 103:29 | + 35:04 | 3536 | |
75. | Hladílek Jan | PZR8814 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 103:55 | + 35:30 | 3493 | |
76. | Schäfer Jan | TZL9301 | SKOB Zlín | 105:53 | + 37:28 | 3298 | |
77. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | SK Praga | 111:14 | + 42:49 | 2768 | |
78. | Denemarek Ivo | BBM7901 | BETA URSUS Orienteering | 111:21 | + 42:56 | 2756 | |
79. | Rouš Pavel | VBM8102 | VSK Mendelu Brno | 119:17 | + 50:52 | 1969 | |
80. | Pátek Richard | ZBM7609 | SK Žabovřesky Brno | 121:16 | + 52:51 | 1773 | |
81. | König Lukáš | ZBM8001 | SK Žabovřesky Brno | 123:01 | + 54:36 | 1599 | |
82. | Matoušek Petr | EKP7503 | VŠTJ Ekonom Praha | 125:32 | + 57:07 | 1350 | |
83. | Lohr Ivo | SCP6801 | OK Sparta Praha | 134:46 | + 66:21 | 434 | |
84. | Šesták Jakub | RBK9001 | SK Radioklub Blansko | 168:29 | + 100:04 | 0 | |
85. | Jelínek Jaromír | CTB7702 | SK OB Chotěboř | 182:18 | + 113:53 | 0 | |
Thiemel Jiří | ASU8948 | Magnus Orienteering | DISK | 0 | |||
Koucký Roman | EKP6301 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 | |||
Čech Viktor | VBM8001 | VSK Mendelu Brno | DISK | 0 | |||
Sliva Jan | 25L7300 | Luxembourg Orienteers | DISK | ||||
Klomínský Václav | KPY8700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Aleš | SJI7415 | OK Jihlava | 65:58 | 5615 | ||
2. | Hladký Viktor | VAM8201 | OOB Vamberk | 66:26 | + 0:28 | 5576 | |
3. | Láznička Jan | TZL9405 | SKOB Zlín | 66:33 | + 0:35 | 5566 | |
4. | Blahuta Marek | MFP7301 | VŠSK MFF UK Praha | 67:10 | + 1:12 | 5514 | |
5. | Lepšík Petr | BOR8202 | OK Jiskra Nový Bor | 70:17 | + 4:19 | 5252 | |
6. | Štěpánek Milan | KUO8301 | KOB Ústí nad Orlicí | 73:28 | + 7:30 | 4984 | |
7. | Trhlík Tomáš | PLU7407 | TJ Sokol Plumlov | 75:07 | + 9:09 | 4845 | |
8. | Žemlička Jakub | CHT | OOB SK Chrast | 75:21 | + 9:23 | ||
9. | Orany Tomáš | SJI7311 | OK Jihlava | 75:24 | + 9:26 | 4821 | |
10. | Černík Václav | OSN9200 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 76:16 | + 10:18 | 4748 | |
11. | Koča Jaroslav | ZBM8206 | SK Žabovřesky Brno | 80:00 | + 14:02 | 4433 | |
12. | Oujeský Tomáš | ADA7433 | OOB TJ Spartak Adamov | 81:23 | + 15:25 | 4317 | |
13. | Háněl Aleš | ZBP7400 | OOB SK Zbraslav | 82:18 | + 16:20 | 4240 | |
14. | Střelba Ondřej | KTA7501 | SK Kotnov Tábor | 83:02 | + 17:04 | 4178 | |
15. | Šnyrch Marek | NNN0005 | Neregistrovaní | 86:34 | + 20:36 | ||
16. | Valenta Miloslav | LPU7712 | OK Lokomotiva Pardubice | 88:27 | + 22:29 | 3722 | |
17. | Minařík Luboš | TBM5711 | KOS TJ Tesla Brno | 89:01 | + 23:03 | 3674 | |
18. | Nymsa Zdeněk | TYN8502 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 89:42 | + 23:44 | 3616 | |
19. | Jevsejenko Alexandr | ZBM8110 | SK Žabovřesky Brno | 91:07 | + 25:09 | 3497 | |
20. | Mikuš Oldřich | PTI8204 | Sportovní klub Ptení | 91:11 | + 25:13 | 3491 | |
21. | Kovář Petr | 2GC8200 | 3.LF UK | 91:27 | + 25:29 | ||
22. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 94:09 | + 28:11 | 3242 | |
23. | Kalousek Tomáš | ZAM8901 | OB T.J. Sokol Žamberk | 94:31 | + 28:33 | 3211 | |
24. | Dokoupil Zbyněk | VBM8206 | VSK Mendelu Brno | 95:52 | + 29:54 | 3097 | |
25. | Andrš Petr | ZAM8401 | OB T.J. Sokol Žamberk | 97:28 | + 31:30 | 2962 | |
26. | Choutka Jaroslav | BZR8000 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 97:42 | + 31:44 | 2943 | |
27. | Kuchař Jiří | 4HC0000 | PSÍ TÝM | 98:09 | + 32:11 | ||
28. | Nepustil Petr | OSN7700 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 98:44 | + 32:46 | 2855 | |
29. | Krška Vojtěch | KTA8901 | SK Kotnov Tábor | 98:50 | + 32:52 | 2847 | |
30. | Laga Miroslav | ZBP7900 | OOB SK Zbraslav | 100:21 | + 34:23 | 2719 | |
31. | Beran Pavel | TZL7920 | SKOB Zlín | 101:26 | + 35:28 | 2628 | |
32. | Šimša Jaromír | MFP7100 | VŠSK MFF UK Praha | 101:56 | + 35:58 | 2586 | |
33. | Koťátko Aleš | SFM8303 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 102:25 | + 36:27 | 2545 | |
34. | Kavan Tomáš | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | 107:57 | + 41:59 | 2079 | |
35. | Štěpán Marek | 2GC8900 | 3.LF UK | 108:26 | + 42:28 | ||
36. | Kobilka Jan | 6YC8800 | Neregistrovaní | 111:54 | + 45:56 | ||
37. | Toušek Filip | ZBP7102 | OOB SK Zbraslav | 114:26 | + 48:28 | 1533 | |
38. | Hudeček Petr | KTA9201 | SK Kotnov Tábor | 132:23 | + 66:25 | 21 | |
39. | Vinopal Vilém | LPU8508 | OK Lokomotiva Pardubice | 136:23 | + 70:25 | 0 | |
40. | Otrusina David | VBM8205 | VSK Mendelu Brno | 138:02 | + 72:04 | 0 | |
41. | Bouček Jakub | OCB9501 | OC České Budějovice | 144:08 | + 78:10 | 0 | |
42. | Matoušek Daniel | LPU1 | OK Lokomotiva Pardubice | 154:59 | + 89:01 | ||
43. | Průša Ondřej | DKL9600 | KOB Kladno | 186:21 | + 120:23 | 0 | |
Vlach Jan | JPV8237 | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | 0 | |||
Chloupek Tomáš | VBM8404 | VSK Mendelu Brno | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánek Martin | TBM7327 | KOS TJ Tesla Brno | 67:16 | ||
2. | Dvořáček Jiří | OSN7502 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 68:47 | + 1:31 | |
3. | Procházka Jiří | TBM7633 | KOS TJ Tesla Brno | 69:41 | + 2:25 | |
4. | Srb Vladimír | SJI7801 | OK Jihlava | 69:43 | + 2:27 | |
5. | Nehasil David | BOR7713 | OK Jiskra Nový Bor | 70:20 | + 3:04 | |
6. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | KOS TJ Tesla Brno | 72:18 | + 5:02 | |
7. | Boudný Jan | SCP7417 | OK Sparta Praha | 74:05 | + 6:49 | |
8. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 74:21 | + 7:05 | |
9. | Král Aleš | MFP7808 | VŠSK MFF UK Praha | 74:54 | + 7:38 | |
10. | Strejček Petr | TBM7228 | KOS TJ Tesla Brno | 74:54 | + 7:38 | |
11. | Milán Pavel | TBM7227 | KOS TJ Tesla Brno | 79:48 | + 12:32 | |
12. | Hájek Ondřej | TBM7511 | KOS TJ Tesla Brno | 81:22 | + 14:06 | |
13. | Doušek Robert | TBM7911 | KOS TJ Tesla Brno | 84:44 | + 17:28 | |
14. | Bercha Šimon | TEP7700 | Tempo Praha | 85:25 | + 18:09 | |
15. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KOB Ústí nad Orlicí | 86:09 | + 18:53 | |
16. | Mlynárik Peter | 1ES6500 | SC Bratislava Snakes | 97:40 | + 30:24 | |
17. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 98:57 | + 31:41 | |
18. | Rusin Jan | BRU7601 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 99:01 | + 31:45 | |
19. | Přibyl Jan | OSN7801 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 104:23 | + 37:07 | |
20. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | KČT - OB Holešov | 104:37 | + 37:21 | |
21. | Janda Pavel | DOR7600 | OK Dobříš | 110:05 | + 42:49 | |
22. | Ježek Zdenek | JIL7301 | OK Jilemnice | 115:50 | + 48:34 | |
23. | Pecháček Libor | RIC7600 | OB Říčany | 118:13 | + 50:57 | |
24. | Nečas David | TBM7611 | KOS TJ Tesla Brno | 130:07 | + 62:51 | |
25. | Píša Pavel | NNN7101 | Neregistrovaní | 147:25 | + 80:09 | |
26. | Beneš Petr | 175:23 | + 108:07 | |||
Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubáň Pavel | TBM7506 | KOS TJ Tesla Brno | 75:08 | ||
2. | Čížek Petr | ADA7101 | OOB TJ Spartak Adamov | 75:51 | + 0:43 | |
3. | Beran Pavel | SJH7801 | SJH Jindřichův Hradec | 77:52 | + 2:44 | |
4. | Cveček Martin | SSU7400 | SK Severka Šumperk | 81:49 | + 6:41 | |
5. | Dušek Václav | PTI7619 | Sportovní klub Ptení | 90:34 | + 15:26 | |
6. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 99:18 | + 24:10 | |
7. | Vintr Radek | TZL7701 | SKOB Zlín | 102:17 | + 27:09 | |
8. | Pitrmuc Jan | JIL7703 | OK Jilemnice | 103:52 | + 28:44 | |
9. | Kroutil Petr | ZBM7803 | SK Žabovřesky Brno | 113:51 | + 38:43 | |
10. | Horký Tomáš | TBM6747 | KOS TJ Tesla Brno | 114:55 | + 39:47 | |
11. | Kuhn Jiří | LPU7718 | OK Lokomotiva Pardubice | 114:55 | + 39:47 | |
12. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | OK Jilemnice | 151:42 | + 76:34 | |
Dvořáček Jan | TTR7701 | OOB Třebíč | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arnošt Kamil | DOR7301 | OK Dobříš | 60:54 | ||
2. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 67:10 | + 6:16 | |
3. | Tomeš Petr | SJC7531 | TJ Sportcentrum Jičín | 67:24 | + 6:30 | |
4. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 67:50 | + 6:56 | |
5. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | KOB Děčín | 68:24 | + 7:30 | |
6. | Šístek Daniel | SCP7507 | OK Sparta Praha | 70:26 | + 9:32 | |
7. | Hruška Jiří | 73:20 | + 12:26 | |||
8. | Humlíček Aleš | ZBM7539 | SK Žabovřesky Brno | 73:50 | + 12:56 | |
9. | Bambousek Martin | DOR7302 | OK Dobříš | 75:38 | + 14:44 | |
10. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 78:01 | + 17:07 | |
11. | Kolář Viktor | HOR7300 | TJ Jiskra Hořice | 79:00 | + 18:06 | |
12. | Vlček Roman | SKM7000 | KOB Směr Kroměříž | 79:33 | + 18:39 | |
13. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 81:24 | + 20:30 | |
14. | Nechanický Pavel | OSN7209 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 81:47 | + 20:53 | |
15. | Buřt Vladimír | SBK6301 | KOB Start Blansko | 84:47 | + 23:53 | |
16. | Slavík Pavel | SNA7349 | TJ START Náchod | 86:39 | + 25:45 | |
17. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 89:49 | + 28:55 | |
18. | Mokrý Pavel | ABM6801 | KOB Moira Brno | 90:41 | + 29:47 | |
19. | Kurečka Robert | ABM7210 | KOB Moira Brno | 101:46 | + 40:52 | |
20. | Sluka Miroslav | SBK7207 | KOB Start Blansko | 113:57 | + 53:03 | |
21. | Kučera Pavel | DOR7101 | OK Dobříš | 114:09 | + 53:15 | |
22. | Vít David | EKP7200 | VŠTJ Ekonom Praha | 118:23 | + 57:29 | |
23. | Brožek Jan | LPU4 | OK Lokomotiva Pardubice | 121:54 | + 61:00 | |
24. | Daněk Roman | SBK7541 | KOB Start Blansko | 124:29 | + 63:35 | |
Pospíšil Jiří | PBM7401 | TJ Spartak 1. Brněnská | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odehnal Luděk | ADA7400 | OOB TJ Spartak Adamov | 56:35 | ||
2. | Blažek Petr | SJH7402 | SJH Jindřichův Hradec | 65:34 | + 8:59 | |
3. | Svoboda Martin | BFM6701 | SKOB Frýdek - Místek | 66:33 | + 9:58 | |
4. | Šiška Oto | OTK7202 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 73:44 | + 17:09 | |
5. | Stoklasa Radek | OSN7500 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 74:48 | + 18:13 | |
6. | Sláma Jaroslav | OSN6901 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 80:15 | + 23:40 | |
7. | Dušek Vladimír | TBM7400 | KOS TJ Tesla Brno | 103:37 | + 47:02 | |
8. | Zeman Tomáš | DCE7500 | KOB Dobřichovice | 106:56 | + 50:21 | |
Tesař Zdeněk | SJC7401 | TJ Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Sedláček Otakar | ZBP7200 | OOB SK Zbraslav | DISK | |||
Holubář David | KUO7101 | KOB Ústí nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavalír Karel | PHK6503 | OK 99 Hradec Králové | 52:58 | ||
2. | Dvořáček Petr | TBM7013 | KOS TJ Tesla Brno | 53:18 | + 0:20 | |
3. | Vandas Luděk | VAM6601 | OOB Vamberk | 54:16 | + 1:18 | |
4. | Sadílek Martin | VIC6901 | OB Vizovice | 54:50 | + 1:52 | |
5. | Illner Jakub | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 56:04 | + 3:06 | |
6. | Urválek Jiří | TBM6107 | KOS TJ Tesla Brno | 56:25 | + 3:27 | |
7. | Hasman Jan | VPM6901 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 57:07 | + 4:09 | |
8. | Mudrák Stanislav | LCE6701 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:40 | + 4:42 | |
9. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | OK Jilemnice | 58:39 | + 5:41 | |
10. | Kamenický Jan | PHK6601 | OK 99 Hradec Králové | 59:32 | + 6:34 | |
11. | Mudrák Pavel | TBM6900 | KOS TJ Tesla Brno | 62:49 | + 9:51 | |
12. | Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | 62:58 | + 10:00 | |
13. | Pšenička Jiří | TCB6301 | SK Technik České Budějovice | 64:02 | + 11:04 | |
14. | Kober Michal | LPU6702 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:38 | + 11:40 | |
15. | Aschermann Jan | VSP6902 | USK Praha | 64:51 | + 11:53 | |
16. | Fencl Petr | LPU6901 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:53 | + 11:55 | |
17. | Škrabálek Jan | 4UC0001 | HSH sport | 66:46 | + 13:48 | |
18. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 66:51 | + 13:53 | |
19. | Slezák Libor | LCE6207 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 67:49 | + 14:51 | |
20. | Holec Honza | MOV6701 | SKOB Ostrava | 68:04 | + 15:06 | |
21. | Urbanec Vít | EZL7010 | PEV Zlín | 68:17 | + 15:19 | |
22. | Tesař Jiří | AOP6702 | Přátelé orientačního běhu Opava | 69:31 | + 16:33 | |
23. | Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 70:53 | + 17:55 | |
24. | Háněl Jaromír | ZVO6801 | OB SK Zvole | 71:23 | + 18:25 | |
25. | Gryc Jan | TBM6709 | KOS TJ Tesla Brno | 71:54 | + 18:56 | |
26. | Vrubel Karel | TZL6401 | SKOB Zlín | 72:57 | + 19:59 | |
27. | Láznička Libor | TZL6701 | SKOB Zlín | 73:27 | + 20:29 | |
28. | Janeček Jura | EKP6701 | VŠTJ Ekonom Praha | 73:27 | + 20:29 | |
29. | Sklenář Josef | SBR6601 | SKOB Bruntál | 73:40 | + 20:42 | |
30. | Adámek Libor | ABM6707 | KOB Moira Brno | 74:00 | + 21:02 | |
31. | Kovář Karel | LTP6102 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 75:04 | + 22:06 | |
32. | Votoček Tomáš | JIL7041 | OK Jilemnice | 78:11 | + 25:13 | |
33. | Hubáček Jaroslav | LCE6311 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 78:40 | + 25:42 | |
34. | Kubičko Petr | SJH6901 | SJH Jindřichův Hradec | 78:43 | + 25:45 | |
35. | Würz Jiří | LTP6502 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 82:10 | + 29:12 | |
36. | Levý Tomáš | ZAM6801 | OB T.J. Sokol Žamberk | 87:58 | + 35:00 | |
37. | Gola Miroslav | VIC6808 | OB Vizovice | 89:00 | + 36:02 | |
38. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 90:50 | + 37:52 | |
39. | Strakoš Bohumil | TZL6345 | SKOB Zlín | 92:03 | + 39:05 | |
40. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 99:50 | + 46:52 | |
41. | Ševčík Robert | TBM7010 | KOS TJ Tesla Brno | 101:00 | + 48:02 | |
42. | Kligl Vladislav | TBM6910 | KOS TJ Tesla Brno | 108:29 | + 55:31 | |
43. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 131:18 | + 78:20 | |
Láznička Robert | TZL6309 | SKOB Zlín | DISK | |||
Schäfer Michal | TZL6304 | SKOB Zlín | DISK | |||
Brožek Tomáš | KUO6902 | KOB Ústí nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jalový Vlastimil | RBK6120 | SK Radioklub Blansko | 56:37 | ||
2. | Procházka Pavel | KUO6901 | KOB Ústí nad Orlicí | 74:27 | + 17:50 | |
3. | Hruška Tomáš | ZBM6401 | SK Žabovřesky Brno | 91:58 | + 35:21 | |
4. | Mika Ladislav | TBM6801 | KOS TJ Tesla Brno | 93:11 | + 36:34 | |
5. | Metlička Tomáš | 7ZC6201 | SK Slavoj Zbraslav | 95:27 | + 38:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | KOS TJ Tesla Brno | 53:35 | ||
2. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 53:38 | + 0:03 | |
3. | Grepl Ladislav | KON6111 | KOB Konice | 58:03 | + 4:28 | |
4. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | Oddíl OS SK Prostějov | 61:46 | + 8:11 | |
5. | Funda Jiří | API6401 | OK Andante Písek | 68:17 | + 14:42 | |
6. | Pulec Pavel | VBM6201 | VSK Mendelu Brno | 68:39 | + 15:04 | |
7. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 68:41 | + 15:06 | |
8. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 69:40 | + 16:05 | |
9. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 70:05 | + 16:30 | |
10. | Černík Zdeněk | OSN6025 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 70:08 | + 16:33 | |
11. | Forst Libor | MFP6301 | VŠSK MFF UK Praha | 70:09 | + 16:34 | |
12. | Havel Leoš | VRL6401 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:10 | + 16:35 | |
13. | Kulhavý Josef | SRK5701 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 71:40 | + 18:05 | |
14. | Bořil Petr | SJI6207 | OK Jihlava | 72:16 | + 18:41 | |
15. | Procházka Tomáš | LPU6503 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:22 | + 18:47 | |
16. | Romanovský Alois | SJH6101 | SJH Jindřichův Hradec | 73:39 | + 20:04 | |
17. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 77:13 | + 23:38 | |
18. | Černík Milan | KVS6501 | SKOB Kobra Vsetín | 78:32 | + 24:57 | |
19. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | OK 99 Hradec Králové | 87:10 | + 33:35 | |
20. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | TJ TŽ Třinec | 87:24 | + 33:49 | |
21. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB TRETRA Praha | 88:49 | + 35:14 | |
22. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 91:21 | + 37:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řeháček Petr | SBR6302 | SKOB Bruntál | 47:16 | ||
2. | Ptáček Pavel | BBM6508 | BETA URSUS Orienteering | 54:17 | + 7:01 | |
3. | Rajnošek Zdeněk | BZR6301 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 55:23 | + 8:07 | |
4. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | VSK Mendelu Brno | 55:37 | + 8:21 | |
5. | Patočka Petr | BBM6300 | BETA URSUS Orienteering | 55:55 | + 8:39 | |
6. | Vrábel Jaromír | SBR6102 | SKOB Bruntál | 59:06 | + 11:50 | |
7. | Kula Jiří | VAM6100 | OOB Vamberk | 59:19 | + 12:03 | |
8. | Kolář Rudolf | SBR6300 | SKOB Bruntál | 59:34 | + 12:18 | |
9. | Jašek Milan | TBM6201 | KOS TJ Tesla Brno | 62:29 | + 15:13 | |
10. | Rykala Karel | VAM6401 | OOB Vamberk | 64:02 | + 16:46 | |
11. | Hlava Miroslav | KON6515 | KOB Konice | 65:37 | + 18:21 | |
12. | Valach Petr | LPU6505 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:42 | + 20:26 | |
13. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 68:53 | + 21:37 | |
14. | Jelínek Roman | CHC6301 | K.O.B. Choceň | 70:45 | + 23:29 | |
15. | Nykodým Petr | TBM6307 | KOS TJ Tesla Brno | 71:42 | + 24:26 | |
16. | Sysel Svatobor | TTR6202 | OOB Třebíč | 75:41 | + 28:25 | |
17. | Čermák Petr | LPU6501 | OK Lokomotiva Pardubice | 78:39 | + 31:23 | |
18. | Rohlík Petr | KVS6402 | SKOB Kobra Vsetín | 84:33 | + 37:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hausvater Karel | SHK5801 | OK Slavia Hradec Králové | 53:00 | ||
2. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 58:58 | + 5:58 | |
3. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 59:12 | + 6:12 | |
4. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 62:00 | + 9:00 | |
5. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | TJ Sokol Kunvald | 65:07 | + 12:07 | |
6. | Štěrba Pavel | LPU5408 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:23 | + 12:23 | |
7. | Gurka Jiří | TUV4601 | SOK TJ Turnov | 69:42 | + 16:42 | |
8. | Beneš Josef | SJC5801 | TJ Sportcentrum Jičín | 69:51 | + 16:51 | |
9. | Janeba Petr | CHC6001 | K.O.B. Choceň | 70:17 | + 17:17 | |
10. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:20 | + 19:20 | |
11. | Poklop Lubomír | LOL5601 | OK Olomouc | 77:02 | + 24:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hirš Libor | VBM6000 | VSK Mendelu Brno | 53:11 | ||
2. | Souček Pavel | PHK5503 | OK 99 Hradec Králové | 53:33 | + 0:22 | |
3. | Kološ Oldřich | LPU6003 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:19 | + 4:08 | |
4. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | SKOB Frýdek - Místek | 58:25 | + 5:14 | |
5. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:44 | + 5:33 | |
6. | Knotek Kamil | OLP5701 | PSK Olymp Praha | 59:07 | + 5:56 | |
7. | Lulay Miloš | LPU5502 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:54 | + 7:43 | |
8. | Kroupa Jan | LPU5503 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:21 | + 18:10 | |
9. | Karel Miloš | JIL6004 | OK Jilemnice | 72:21 | + 19:10 | |
10. | Potěšil Václav | VBM5613 | VSK Mendelu Brno | 76:35 | + 23:24 | |
Kršák Karel | VIC5902 | OB Vizovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 48:41 | ||
2. | Hones Sepp | 26A0000 | HSV Ried | 50:13 | + 1:32 | |
3. | Kolařík Zdeněk | SBK5406 | KOB Start Blansko | 52:30 | + 3:49 | |
4. | Jirka Jiří | ZPV5501 | KOB ZPV Prostějov | 54:01 | + 5:20 | |
5. | Juračka Vojtěch | LPU5404 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:48 | + 6:07 | |
6. | Pospíšil Jaromír | LDC5301 | KOB Děčín | 55:27 | + 6:46 | |
7. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 56:07 | + 7:26 | |
8. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:51 | + 8:10 | |
9. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 59:03 | + 10:22 | |
10. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 59:09 | + 10:28 | |
11. | Slováček Rudolf | TZL5402 | SKOB Zlín | 59:09 | + 10:28 | |
12. | Koudelný Jiří | TTR5401 | OOB Třebíč | 59:45 | + 11:04 | |
13. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 61:28 | + 12:47 | |
14. | Krmášek Bohdan | AOP5301 | Přátelé orientačního běhu Opava | 61:49 | + 13:08 | |
15. | Hanzl Vlastimil | VBM5329 | VSK Mendelu Brno | 63:42 | + 15:01 | |
16. | Robotka Libor | PBM5303 | TJ Spartak 1. Brněnská | 66:52 | + 18:11 | |
17. | Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:14 | + 20:33 | |
18. | Vácha Jiří | SJI5414 | OK Jihlava | 70:56 | + 22:15 | |
19. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | OK Lokomotiva Pardubice | 76:28 | + 27:47 | |
20. | Sláma Dušan | TBM4730 | KOS TJ Tesla Brno | 80:25 | + 31:44 | |
21. | Herman Jan | LPU5407 | OK Lokomotiva Pardubice | 105:40 | + 56:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cedrych Karel | TJP5500 | TJ Sokol Troja | 46:21 | ||
2. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 53:24 | + 7:03 | |
3. | Kodys Václav | RUZ5105 | TJ Růžená | 53:58 | + 7:37 | |
4. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:45 | + 10:24 | |
5. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 57:03 | + 10:42 | |
6. | Blecha Ladislav | FJI5106 | SK FREE Jihlava | 58:36 | + 12:15 | |
7. | Jelínek Luboš | RUZ5504 | TJ Růžená | 69:38 | + 23:17 | |
Richter Rudolf | ADA5113 | OOB TJ Spartak Adamov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelík Aleš | VBM4732 | VSK Mendelu Brno | 47:20 | ||
2. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 49:25 | + 2:05 | |
3. | Jelínek Petr | TZL4902 | SKOB Zlín | 50:25 | + 3:05 | |
4. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:40 | + 3:20 | |
5. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | KOS TJ Tesla Brno | 54:14 | + 6:54 | |
6. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 56:01 | + 8:41 | |
7. | Peterka František | TJP4900 | TJ Sokol Troja | 56:59 | + 9:39 | |
8. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | TJ Opava | 58:15 | + 10:55 | |
9. | Sikora Miroslav | BOV4802 | TJ Baník Ostrava OKD | 58:20 | + 11:00 | |
10. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | OOB TJ Zlaté Hory | 60:36 | + 13:16 | |
11. | Stárek Jiří | SRK5002 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 61:14 | + 13:54 | |
12. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 63:01 | + 15:41 | |
13. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 63:07 | + 15:47 | |
14. | Šidla Antonín | OTK4601 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 63:11 | + 15:51 | |
15. | Paulíček Jiří | SJI4911 | OK Jihlava | 63:15 | + 15:55 | |
16. | Ševčík Milan | CHA5003 | OK Chrastava | 66:44 | + 19:24 | |
17. | Blažek Václav | SBR4701 | SKOB Bruntál | 72:50 | + 25:30 | |
18. | Zelený Vladimír | PGP4800 | SK Praga | 76:51 | + 29:31 | |
19. | Štregl Tomáš | VRL5001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 77:35 | + 30:15 | |
20. | Matějů Ivan | UVP4600 | Slovan Praha | 79:35 | + 32:15 | |
21. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 80:03 | + 32:43 | |
22. | Procházka Jan | TBM4907 | KOS TJ Tesla Brno | 85:21 | + 38:01 | |
23. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 99:55 | + 52:35 | |
24. | Čepelka Petr | LPU4701 | OK Lokomotiva Pardubice | 117:43 | + 70:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 39:51 | ||
2. | Vlach Oldřich | BOV4403 | TJ Baník Ostrava OKD | 41:23 | + 1:32 | |
3. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:54 | + 4:03 | |
4. | Ostřanský Josef | SSU4302 | SK Severka Šumperk | 44:57 | + 5:06 | |
5. | Láznička Alois | TZL3613 | SKOB Zlín | 46:06 | + 6:15 | |
6. | Nosek Jiří | OOP4401 | TJ Opava | 51:07 | + 11:16 | |
7. | Dufek Jan | TBM4231 | KOS TJ Tesla Brno | 53:59 | + 14:08 | |
8. | Pospíšil Jiří | PZR4321 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 58:16 | + 18:25 | |
9. | Bouček Václav | OCB4101 | OC České Budějovice | 58:39 | + 18:48 | |
10. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 60:34 | + 20:43 | |
11. | Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | 61:45 | + 21:54 | |
12. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 65:53 | + 26:02 | |
13. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 66:04 | + 26:13 | |
14. | Valášek Josef | SCP4501 | OK Sparta Praha | 79:59 | + 40:08 | |
Bauer Emil | VBM4410 | VSK Mendelu Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | TJ Sportcentrum Jičín | 44:41 | ||
2. | Kohout Tomáš | UVP3700 | Slovan Praha | 50:18 | + 5:37 | |
3. | Mikulecký Jan | PHK3801 | OK 99 Hradec Králové | 57:04 | + 12:23 | |
4. | Attl Vladimír | PGP3800 | SK Praga | 60:06 | + 15:25 | |
5. | Lejsek Tom | TEP3700 | Tempo Praha | 68:10 | + 23:29 | |
6. | Šidla Jiří | OTK4001 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 79:34 | + 34:53 | |
Málek Josef | LPU3901 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vondra Jaroslav | FSP3300 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 83:19 | ||
2. | Hanák Milan | FSP3400 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 98:48 | + 15:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bercha Matouš | TEP0801 | Tempo Praha | 17:18 | ||
2. | Milánová Viktorka | TBM | KOS TJ Tesla Brno | 17:37 | + 0:19 | |
3. | Rozkošný David | EKP0909 | VŠTJ Ekonom Praha | 17:43 | + 0:25 | |
4. | Heczko Erik | VLI0804 | Slavia Liberec orienteering | 19:39 | + 2:21 | |
5. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | KOS TJ Tesla Brno | 19:41 | + 2:23 | |
6. | Venhoda Lukas | SJI0801 | OK Jihlava | 20:36 | + 3:18 | |
7. | Dvořáček Jan | TTR0701 | OOB Třebíč | 20:50 | + 3:32 | |
8. | Klímová Markéta | OTK0950 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 21:31 | + 4:13 | |
9. | Kundratová Eva | JZL0950 | TJ Jižní svahy Zlín | 22:07 | + 4:49 | |
10. | Kroutil Tadeáš | ZBM0901 | SK Žabovřesky Brno | 22:15 | + 4:57 | |
11. | Denemarek Max | BBM0800 | BETA URSUS Orienteering | 22:17 | + 4:59 | |
12. | Pernička Martin | TZL0800 | SKOB Zlín | 23:35 | + 6:17 | |
13. | Mudrák Šimon | LCE | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:02 | + 6:44 | |
14. | Zitková Andrea | LPU0751 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:14 | + 6:56 | |
15. | Létal Jonáš | SFM0901 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 24:16 | + 6:58 | |
16. | Blahutová Lucie | MFP | VŠSK MFF UK Praha | 24:32 | + 7:14 | |
17. | Vavrdová Karolína | 24:39 | + 7:21 | |||
18. | Gregorová Alice | CTB0751 | SK OB Chotěboř | 24:50 | + 7:32 | |
19. | Sobotková Gabriela | PZR0850 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 25:45 | + 8:27 | |
20. | Pospíšil Jan | TBM0616 | KOS TJ Tesla Brno | 25:54 | + 8:36 | |
21. | Kruliš Janek | 8KC1000 | ZŠ a MŠ Chotyně | 26:07 | + 8:49 | |
22. | Hiklová Eva | 26:11 | + 8:53 | |||
23. | Pekárek David | TZL1000 | SKOB Zlín | 26:15 | + 8:57 | |
24. | Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 27:02 | + 9:44 | |
25. | Strýčková Bára | ADA0852 | OOB TJ Spartak Adamov | 27:26 | + 10:08 | |
26. | Zoulová Marie | 27:27 | + 10:09 | |||
27. | Panáčková Alžběta | 8MC0850 | Papiyon | 28:00 | + 10:42 | |
28. | Mika Ondřej | KSU | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:23 | + 11:05 | |
29. | Matyskova Aneta | 28:43 | + 11:25 | |||
30. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 28:44 | + 11:26 | |
31. | Jágrová Aneta | SBH | 28:48 | + 11:30 | ||
32. | Vítek Vojtěch | CHT0801 | OOB SK Chrast | 28:55 | + 11:37 | |
33. | Nepustilová Hana | OSN0999 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 30:29 | + 13:11 | |
34. | Beran Antonín | SJH1101 | SJH Jindřichův Hradec | 31:07 | + 13:49 | |
35. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 31:35 | + 14:17 | |
36. | Langr Matyáš | KOR0800 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 31:55 | + 14:37 | |
37. | Čalounová Klára | VLI0950 | Slavia Liberec orienteering | 32:39 | + 15:21 | |
38. | Bercha Jonáš | TEP1001 | Tempo Praha | 33:14 | + 15:56 | |
39. | Odehnalová Tereza | ADA0851 | OOB TJ Spartak Adamov | 33:16 | + 15:58 | |
40. | Prášil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 33:17 | + 15:59 | |
41. | Pilná Anička | CHT | OOB SK Chrast | 33:42 | + 16:24 | |
42. | Voburková Lucie | 7ZC0651 | SK Slavoj Zbraslav | 33:59 | + 16:41 | |
43. | Cveček Jan | SSU0700 | SK Severka Šumperk | 34:04 | + 16:46 | |
44. | Sedláčková Veronika | ZBP0951 | OOB SK Zbraslav | 34:10 | + 16:52 | |
45. | Kubáň Patrik | TBM1001 | KOS TJ Tesla Brno | 35:01 | + 17:43 | |
46. | Hasman Jindra | VPM | KOS Slavia VŠ Plzeň | 36:19 | + 19:01 | |
47. | Lázničková Alžběta | 36:33 | + 19:15 | |||
48. | Sedláková Adéla | 36:41 | + 19:23 | |||
49. | Gregor Marek | CTB0901 | SK OB Chotěboř | 36:57 | + 19:39 | |
50. | Hladký Matěj | KOR0700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 37:02 | + 19:44 | |
51. | Eliášek Patrik | LBM | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 38:03 | + 20:45 | |
52. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | OOB TJ Spartak Adamov | 38:34 | + 21:16 | |
53. | Štrycl Vilda | VLIB | Slavia Liberec orienteering | 38:46 | + 21:28 | |
54. | Havlíkovi | 39:11 | + 21:53 | |||
55. | Hladký Radovan | KOR0900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 39:31 | + 22:13 | |
56. | Jiras František | DOR0900 | OK Dobříš | 41:52 | + 24:34 | |
57. | Šlukýřová Nikola | 42:19 | + 25:01 | |||
58. | Kárník Štěpán | LPU1002 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:53 | + 25:35 | |
59. | Pietraszková Zuzana | 46:04 | + 28:46 | |||
60. | Lučan Matěj | LPU0903 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:15 | + 28:57 | |
61. | Milánová Sárinka | TBM | KOS TJ Tesla Brno | 46:21 | + 29:03 | |
62. | Lučan Ondřej | LPU1101 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:28 | + 29:10 | |
63. | Tomesova Evelina | 47:25 | + 30:07 | |||
64. | Sebera Hugo | 47:58 | + 30:40 | |||
65. | Zvěřinová Nina | LPU1253 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:35 | + 31:17 | |
66. | Peňáz Jan | VRB | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 48:47 | + 31:29 | |
67. | Krtičková Ester | CHA0754 | OK Chrastava | 50:25 | + 33:07 | |
68. | Kalousová Julie | KON0850 | KOB Konice | 50:30 | + 33:12 | |
69. | Lacinová Barbora | NNN0011 | Neregistrovaní | 51:00 | + 33:42 | |
70. | Nehasil František | BOR1101 | OK Jiskra Nový Bor | 51:01 | + 33:43 | |
71. | Eliášek Jakub | LBM | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 51:03 | + 33:45 | |
72. | Doušek Vilém | TBM0904 | KOS TJ Tesla Brno | 51:30 | + 34:12 | |
73. | Forst Albert | MFP0901 | VŠSK MFF UK Praha | 51:48 | + 34:30 | |
74. | Létal Jiří | SFM8202 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 52:44 | + 35:26 | |
75. | Hájek Vojtěch | 53:55 | + 36:37 | |||
76. | Rychlá Zuzana | SFM | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 54:56 | + 37:38 | |
77. | Klose Albert | SFM1000 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 55:00 | + 37:42 | |
78. | Aleš Mikuláš | ASU1017 | Magnus Orienteering | 56:06 | + 38:48 | |
79. | Vintr Otakar | TZL1300 | SKOB Zlín | 56:24 | + 39:06 | |
80. | Alešová Anna | ASU1077 | Magnus Orienteering | 56:32 | + 39:14 | |
81. | Denemarek Albert | BBM1300 | BETA URSUS Orienteering | 57:02 | + 39:44 | |
82. | Sedláček Matěj | HLV1000 | KČT - OB Holešov | 57:35 | + 40:17 | |
83. | Basus Ondrej | 59:05 | + 41:47 | |||
84. | Good Julie | SBR0750 | SKOB Bruntál | 60:08 | + 42:50 | |
85. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 61:41 | + 44:23 | |
86. | Váchová Soňa | MFP1050 | VŠSK MFF UK Praha | 62:03 | + 44:45 | |
87. | Vedrová Anika | TBM | KOS TJ Tesla Brno | 62:05 | + 44:47 | |
88. | Kříž Jan | TTR1201 | OOB Třebíč | 64:54 | + 47:36 | |
89. | Nitsch Ondrej | 65:16 | + 47:58 | |||
90. | Sobotková Karolína | TTR1152 | OOB Třebíč | 65:43 | + 48:25 | |
91. | Hrabal František | BFM1001 | SKOB Frýdek - Místek | 67:12 | + 49:54 | |
92. | Mateju Eduard | VLI1200 | Slavia Liberec orienteering | 69:25 | + 52:07 | |
93. | Pospíšil Martin | PBM0801 | TJ Spartak 1. Brněnská | 76:03 | + 58:45 | |
94. | Rajnošek Sam | ZBM1301 | SK Žabovřesky Brno | 87:49 | + 70:31 | |
95. | Teringlová Verunka | VCB1251 | TJ OB České Budějovice | 97:21 | + 80:03 | |
96. | Šolcová Hana | LPU7954 | OK Lokomotiva Pardubice | 103:29 | + 86:11 | |
97. | Odvodyová Nikola | 103:42 | + 86:24 | |||
98. | Vítová Marianne | EKP1158 | VŠTJ Ekonom Praha | 150:02 | + 132:44 | |
Otrubová Karolína | KON0888 | KOB Konice | DISK | |||
Rábová Eliška | DISK | |||||
Schwabová Barbora | TBM1188 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Macháčková Kateřina | CHC0951 | K.O.B. Choceň | DISK | |||
Strykova Zuzana | LPU1351 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Tomanková Alice | KSU0959 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | |||
Mrázková Berta | SJC1151 | TJ Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Stříteský Tomáš | ZVS0801 | TJ Zbrojovka Vsetín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | SK Žabovřesky Brno | 27:18 | ||
2. | Urbanec Hugo | 27:35 | + 0:17 | |||
3. | Peňáz Radek | VRB7606 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 27:53 | + 0:35 | |
4. | Chroustová Petra | VBM6655 | VSK Mendelu Brno | 28:32 | + 1:14 | |
5. | Doušková Vlasta | TBM7060 | KOS TJ Tesla Brno | 30:17 | + 2:59 | |
6. | Vítková Miroslava | PTI6952 | Sportovní klub Ptení | 30:30 | + 3:12 | |
7. | Šimek Zdeněk | 31:27 | + 4:09 | |||
8. | Good Ludmila | SBR8050 | SKOB Bruntál | 32:33 | + 5:15 | |
9. | Hrabal Zdeněk | BFM7801 | SKOB Frýdek - Místek | 32:47 | + 5:29 | |
10. | Rohlík Jan | KVS9801 | SKOB Kobra Vsetín | 32:57 | + 5:39 | |
11. | Mulíčková Markéta | ABM0362 | KOB Moira Brno | 33:24 | + 6:06 | |
12. | Langr Jakub | KOR0401 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 33:55 | + 6:37 | |
13. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 34:55 | + 7:37 | |
14. | Brabcová Jana | NER | 35:14 | + 7:56 | ||
15. | Zoubek Petr | ZBP7602 | OOB SK Zbraslav | 35:16 | + 7:58 | |
16. | Kutilová Jana | 35:32 | + 8:14 | |||
17. | Kliglová Tereza | TBM9853 | KOS TJ Tesla Brno | 36:27 | + 9:09 | |
18. | Seberová Tereza | SFM8351 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 36:34 | + 9:16 | |
19. | Procházková Romana | 36:58 | + 9:40 | |||
20. | Holečková Lenka | 37:42 | + 10:24 | |||
21. | Urbancová Marcela | 37:58 | + 10:40 | |||
22. | Strýček Jiří | ADA | OOB TJ Spartak Adamov | 38:04 | + 10:46 | |
23. | Havlík Max | 38:08 | + 10:50 | |||
24. | Fuchs Jan | NNN0017 | Neregistrovaní | 38:18 | + 11:00 | |
25. | Suková Renata | PZR7352 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 38:24 | + 11:06 | |
26. | Pospíšilová Iva | PBM7750 | TJ Spartak 1. Brněnská | 38:45 | + 11:27 | |
27. | Beranová Kristína | TZL8553 | SKOB Zlín | 39:12 | + 11:54 | |
28. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | OK Jihlava | 39:21 | + 12:03 | |
29. | Dokoupil Vladimír | VBM4806 | VSK Mendelu Brno | 42:10 | + 14:52 | |
30. | Hájková Lenka | 8GC6250 | HIPPO | 43:16 | + 15:58 | |
31. | Klíčová Kateřina | 43:28 | + 16:10 | |||
32. | Paderová Jana | 43:37 | + 16:19 | |||
33. | Langrová Lenka | KOR7450 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 44:05 | + 16:47 | |
34. | Heider Anna | 44:30 | + 17:12 | |||
35. | Jandová Jana | DOR7151 | OK Dobříš | 45:04 | + 17:46 | |
36. | Kostková Jana | AOP7151 | Přátelé orientačního běhu Opava | 45:28 | + 18:10 | |
37. | Choutková Lenka | 46:53 | + 19:35 | |||
38. | Jahelka Vít | NER | 46:57 | + 19:39 | ||
39. | Fuchsova Marcela | NNN0018 | Neregistrovaní | 47:09 | + 19:51 | |
40. | Humlíčková Pavla | SBK0451 | KOB Start Blansko | 47:32 | + 20:14 | |
41. | Zoubek Michal | 48:39 | + 21:21 | |||
42. | Pinterová Kateřina | VBM6651 | VSK Mendelu Brno | 51:07 | + 23:49 | |
43. | Baudyš Ondřej | MFP7200 | VŠSK MFF UK Praha | 51:54 | + 24:36 | |
44. | Míchalová Marcela | KPY6850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 54:12 | + 26:54 | |
45. | Šnyrchová Božena | NNN0008 | Neregistrovaní | 55:27 | + 28:09 | |
46. | Mikšíková Kateřina | 55:52 | + 28:34 | |||
47. | Stoklasová Markéta | OSN7555 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 56:36 | + 29:18 | |
48. | Mrozková Olga | TRI7350 | TJ TŽ Třinec | 57:18 | + 30:00 | |
49. | Baudyšová Anita | MFP0152 | VŠSK MFF UK Praha | 57:53 | + 30:35 | |
50. | Klašková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 58:35 | + 31:17 | |
51. | Francová Jana | TBM | KOS TJ Tesla Brno | 60:33 | + 33:15 | |
52. | Lacigová Marie | VSP0050 | USK Praha | 61:39 | + 34:21 | |
53. | Mullerová Markéta | 61:44 | + 34:26 | |||
54. | Vencalkova Alice | 61:51 | + 34:33 | |||
55. | Tichá Ivana | KNC6250 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 62:14 | + 34:56 | |
56. | Langr Jan | BOR3601 | OK Jiskra Nový Bor | 62:19 | + 35:01 | |
57. | Vencalkova Hana | 62:42 | + 35:24 | |||
58. | Semerád Stanislav | TTR | OOB Třebíč | 63:35 | + 36:17 | |
59. | Langrová Marie | BOR3750 | OK Jiskra Nový Bor | 63:41 | + 36:23 | |
60. | Přibylová Kateřina | MFP9750 | VŠSK MFF UK Praha | 63:49 | + 36:31 | |
61. | Vodová Dana | 66:44 | + 39:26 | |||
62. | Kurečková Dana | ABM7666 | KOB Moira Brno | 68:48 | + 41:30 | |
63. | Pitrmucová Šárka | JIL7852 | OK Jilemnice | 82:40 | + 55:22 | |
64. | Jirasová Jana | DOR7450 | OK Dobříš | 86:20 | + 59:02 | |
65. | Smrčková Olga | LPU5 | OK Lokomotiva Pardubice | 86:27 | + 59:09 | |
66. | Štěpánová Michaela | 89:25 | + 62:07 | |||
67. | Henemannová Jana | 142:56 | + 115:38 | |||
Hochmanová Kája | CHT | OOB SK Chrast | DISK | |||
Ďurovičíková Edita | DISK | |||||
Suková Hana | PZR0252 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 34:54 | ||
2. | Hikl Tomáš | 35:33 | + 0:39 | |||
3. | Novotný Milan | PHK6502 | OK 99 Hradec Králové | 38:17 | + 3:23 | |
4. | Jiráček Josef | 42:42 | + 7:48 | |||
5. | Mulíček Ondřej | ABM7405 | KOB Moira Brno | 42:44 | + 7:50 | |
6. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | OK Slavia Hradec Králové | 44:00 | + 9:06 | |
7. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 44:06 | + 9:12 | |
8. | Randík Jan | 44:33 | + 9:39 | |||
9. | Rozkošný Karel | EKP7900 | VŠTJ Ekonom Praha | 47:35 | + 12:41 | |
10. | Košek Jan | LLI9801 | TJ Loko Liberec | 47:39 | + 12:45 | |
11. | Flašarová Kristýna | PGP9054 | SK Praga | 47:52 | + 12:58 | |
12. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 48:04 | + 13:10 | |
13. | Pernička Petr | TZL7336 | SKOB Zlín | 49:46 | + 14:52 | |
14. | Laciga Zdeněk | VSP5200 | USK Praha | 49:53 | + 14:59 | |
15. | Topolovský Stanislav | 50:31 | + 15:37 | |||
16. | Mulíčková Eva | ABM7469 | KOB Moira Brno | 50:39 | + 15:45 | |
17. | Lička Lukáš | VBM7301 | VSK Mendelu Brno | 51:44 | + 16:50 | |
18. | Mervartová Kristýna | 4JC9150 | nereg | 53:41 | + 18:47 | |
19. | Štípek Rostislav | TZL5702 | SKOB Zlín | 54:06 | + 19:12 | |
20. | Procházka Radek | 54:16 | + 19:22 | |||
21. | Hercigová Anna | JHB9159 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 55:02 | + 20:08 | |
22. | Choutková Magdalena | 55:08 | + 20:14 | |||
23. | Matějů Martina | PGP8556 | SK Praga | 56:34 | + 21:40 | |
24. | Drašar Martin | 8XC8400 | NER - Neregistrovaní | 58:01 | + 23:07 | |
25. | Rozkošná Taťána | EKP8155 | VŠTJ Ekonom Praha | 58:14 | + 23:20 | |
26. | Vítek Zbyněk | PTI6622 | Sportovní klub Ptení | 58:46 | + 23:52 | |
27. | Pietraszek Martin | OOP8100 | TJ Opava | 59:23 | + 24:29 | |
28. | Sadílková Lenka | VIC7055 | OB Vizovice | 59:30 | + 24:36 | |
29. | Mrštík Václav | 59:35 | + 24:41 | |||
30. | Košek Ladislav | LLI5903 | TJ Loko Liberec | 59:44 | + 24:50 | |
31. | Šarlej Marek | 62:05 | + 27:11 | |||
32. | Pospíšilová Štěpánka | 63:10 | + 28:16 | |||
33. | Novák Miroslav | NER | 64:03 | + 29:09 | ||
34. | Jágr Jaroslav | SBK7549 | KOB Start Blansko | 64:43 | + 29:49 | |
35. | Pietraszková Lenka | OOP8250 | TJ Opava | 65:05 | + 30:11 | |
36. | Jahelka Roman | NER | 65:24 | + 30:30 | ||
37. | Novotny Petr | 66:26 | + 31:32 | |||
38. | Šmídová Aneta | 66:39 | + 31:45 | |||
39. | Simek Milan | 66:45 | + 31:51 | |||
40. | Drašarová Eva | 8XC8650 | NER - Neregistrovaní | 66:50 | + 31:56 | |
41. | Zelenka Martin | NNN0002 | Neregistrovaní | 68:08 | + 33:14 | |
42. | Peťovský Jan | SBK6201 | KOB Start Blansko | 69:05 | + 34:11 | |
43. | Merkvartová Renata | 69:31 | + 34:37 | |||
44. | Pecka Lukáš | HLV7707 | KČT - OB Holešov | 69:34 | + 34:40 | |
45. | Voženílek Petr | 69:34 | + 34:40 | |||
46. | Jirásková Dora | NNN0016 | Neregistrovaní | 69:37 | + 34:43 | |
47. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 69:49 | + 34:55 | |
48. | Sobotka Petr | PZR7008 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 70:25 | + 35:31 | |
49. | Kraus Jan | LLI4501 | TJ Loko Liberec | 71:32 | + 36:38 | |
50. | Palasová Petra | ZBM8658 | SK Žabovřesky Brno | 73:19 | + 38:25 | |
51. | Mokrá Michaela | ABM0063 | KOB Moira Brno | 73:53 | + 38:59 | |
52. | Kuchařová Anna | 4HC0001 | PSÍ TÝM | 75:07 | + 40:13 | |
53. | Hrabalová Eva | BFM8050 | SKOB Frýdek - Místek | 75:09 | + 40:15 | |
54. | Kaňovský Adam | RBK9301 | SK Radioklub Blansko | 75:25 | + 40:31 | |
55. | Uhrovič Blahoslav | PTI8448 | Sportovní klub Ptení | 76:10 | + 41:16 | |
56. | Hrušková Klára | 80:17 | + 45:23 | |||
57. | Hájková Michaela | BBM7750 | BETA URSUS Orienteering | 80:33 | + 45:39 | |
58. | Králová Vanda | 4DC8750 | Báječné ženy v běhu | 80:34 | + 45:40 | |
59. | Zelenková Lenka | NNN0004 | Neregistrovaní | 81:46 | + 46:52 | |
60. | Hájek Petr | 8GC6300 | HIPPO | 82:03 | + 47:09 | |
61. | Otrusinová Olga | VBM8652 | VSK Mendelu Brno | 82:33 | + 47:39 | |
62. | Vítek Jří | DKL7300 | KOB Kladno | 85:49 | + 50:55 | |
63. | Haluzíková Barbora | SFM8651 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 93:45 | + 58:51 | |
64. | Zoulová Radka | 95:47 | + 60:53 | |||
65. | Dvořák Miloš | BBM7300 | BETA URSUS Orienteering | 97:59 | + 63:05 | |
66. | Vítková Marie | DKL7054 | KOB Kladno | 102:32 | + 67:38 | |
67. | Rábová Anna | NNN0009 | Neregistrovaní | 105:34 | + 70:40 | |
68. | Drtilová Hana | 106:26 | + 71:32 | |||
69. | Kukolová Šárka | LCE9251 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 106:31 | + 71:37 | |
70. | Touš Michal | RBK8228 | SK Radioklub Blansko | 109:13 | + 74:19 | |
71. | Nesrovnal Jaroslav | NNN0015 | Neregistrovaní | 112:06 | + 77:12 | |
72. | Jireš František | NNN0003 | Neregistrovaní | 113:51 | + 78:57 | |
73. | Krotilová Magdaléna | 4DC7150 | Báječné ženy v běhu | 127:29 | + 92:35 | |
Kuchař Ondřej | DISK | |||||
Rychlá Pavlína | KRN8559 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | |||
Šístková Iveta | LPU8654 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Lacinová Veronika | NNN0010 | Neregistrovaní | DISK | |||
Kollarovits Pavel | AOP8101 | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK | |||
Štefec Petr | DISK | |||||
Domkarova Barbora | DISK |