Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E2

Datum:
11.08.2018
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Špicar Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Mrázek Jan - R1
Stavitel tratí:
Drobník Michal - R3
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80    
D10N
1.90 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vorlíčková Lucka 43S0851 ŠK Sandberg Bratislava 12:40
2. Juřeníková Ema MOV0951 SKOB Ostrava 12:41 + 0:01
3. Brňáková Dianka 43S0952 ŠK Sandberg Bratislava 12:45 + 0:05
4. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 13:48 + 1:08
5. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 13:59 + 1:19
6. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 14:01 + 1:21
7. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 15:06 + 2:26
8. Andělová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň 15:11 + 2:31
9. Mudráková Natálie 2LZ0950 Neregistrovaní - Mudráková 16:48 + 4:08
10. Soldánová Pavlína PLU0999 TJ SOKOL Plumlov 17:40 + 5:00
11. Čadková Michaela KRL0954 Kometa Kralovice 17:48 + 5:08
12. Dvořáková Tereza LPM0952 OK Lokomotiva Plzeň 19:01 + 6:21
13. Vodrážková Barbora VPM1050 KOS Slavia Plzeň 19:38 + 6:58
14. Doleželová Jolana STA1151 OK Střelka 20:07 + 7:27
15. Dlouhá Julie PGP1051 SK Praga 22:02 + 9:22
16. Vaníčková Nikola STA1051 OK Střelka 22:12 + 9:32
17. Beránková Julie VPM1051 KOS Slavia Plzeň 22:28 + 9:48
18. Peterková Adéla KRL0953 Kometa Kralovice 24:30 + 11:50
19. Ryppelová Anna TAP KOB Tretra Praha 36:45 + 24:05
20. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 37:10 + 24:30
Buďárková Laura STH1051 SK Studenec 19:20 + 6:40
Kozlová Eliška STA1351 OK Střelka 27:13 + 14:33
Bílková Emma STA1253 OK Střelka 27:24 + 14:44
D10
1.20 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 8:31
2. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 9:41 + 1:10
3. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 9:47 + 1:16
4. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 10:00 + 1:29
5. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 10:06 + 1:35
6. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 10:11 + 1:40
7. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 10:50 + 2:19
8. Sedláčková Klára LCE0854 OOB TJ Slovan Luhačovice 11:02 + 2:31
8. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 11:02 + 2:31
10. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 11:19 + 2:48
11. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 12:08 + 3:37
11. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 12:08 + 3:37
13. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 12:09 + 3:38
14. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:47 + 4:16
15. Paldusová Nela 9JC0850 neregistrovaní - Všenory 12:59 + 4:28
16. Beránková Hedvika VPM0850 KOS Slavia Plzeň 13:36 + 5:05
17. Levrincová Klára TAP0854 KOB Tretra Praha 14:21 + 5:50
18. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 14:37 + 6:06
19. Wolniewicz Agata 3IP0850 Wolniewicz 14:58 + 6:27
20. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 15:30 + 6:59
21. Blechová Adéla KRL1055 Kometa Kralovice 15:41 + 7:10
22. Svatá Lucie PGP0952 SK Praga 17:00 + 8:29
23. Nováková Barborka TUV0852 SOK TJ Turnov 17:28 + 8:57
24. Hýblová Eliška JPV0952 Oddíl OS SK Prostějov 22:42 + 14:11
25. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 24:06 + 15:35
26. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 24:49 + 16:18
27. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 25:14 + 16:43
28. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 26:02 + 17:31
29. Roučková Karla KRL0956 Kometa Kralovice 26:47 + 18:16
Dvořáková Kateřina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 15:02 + 6:31
D12
1.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Kristýna ZBM0752 SK Žabovřesky Brno 11:44
2. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 11:48 + 0:04
3. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 13:11 + 1:27
4. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:03 + 2:19
5. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 14:36 + 2:52
6. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 14:49 + 3:05
7. Michálková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:33 + 3:49
8. Nováková Eliška SKV0753 TJ Slovan Karlovy Vary 15:45 + 4:01
9. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 16:02 + 4:18
10. Bulířová Žofie TAP0850 KOB Tretra Praha 16:49 + 5:05
11. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 18:17 + 6:33
12. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 18:39 + 6:55
13. Bauerová Aneta SKV0752 TJ Slovan Karlovy Vary 18:42 + 6:58
14. Priehodová Nela PGP0655 SK Praga 18:48 + 7:04
15. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 19:01 + 7:17
16. Fialová Kateřina DOR0754 OK Dobříš 19:31 + 7:47
17. Baloghová Zora 43S0750 ŠK Sandberg Bratislava 19:48 + 8:04
18. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 20:43 + 8:59
19. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 20:56 + 9:12
20. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 21:29 + 9:45
21. Přikrylová Ivana JPV0653 Oddíl OS SK Prostějov 21:38 + 9:54
22. Kolovratová Tereza SKV0757 TJ Slovan Karlovy Vary 22:05 + 10:21
23. Přikrylová Jana JPV0652 Oddíl OS SK Prostějov 22:08 + 10:24
24. Pátková Viktorie SKV0755 TJ Slovan Karlovy Vary 22:14 + 10:30
25. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 22:39 + 10:55
26. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 24:12 + 12:28
27. Novotná Barbora PGP0751 SK Praga 24:51 + 13:07
28. Roučková Karolína KRL0656 Kometa Kralovice 25:10 + 13:26
29. Peřinová Eliška SKV0756 TJ Slovan Karlovy Vary 26:23 + 14:39
30. Bestová Tereza 37C0650 Bez registrace 29:17 + 17:33
31. Ferbasová Matylda TUR0762 OOB TJ Turnov 31:48 + 20:04
32. Kropáčová Zuzana KRL0754 Kometa Kralovice 31:57 + 20:13
33. Marhoulová Kateřina 9CC0751 NEREG 32:38 + 20:54
34. Kotuliaková Lea 27S0750 Farmaceut Bratislava 37:56 + 26:12
Doleželová Vendula STA0751 OK Střelka DISK
D14
1.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Julie ZBM0552 SK Žabovřesky Brno 15:20
2. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 18:27 + 3:07
3. Ježková Ivana RBK0555 SK Radioklub Blansko 18:41 + 3:21
4. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 18:53 + 3:33
5. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 19:21 + 4:01
6. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 19:35 + 4:15
7. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 21:06 + 5:46
8. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 21:51 + 6:31
9. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 22:12 + 6:52
10. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 24:58 + 9:38
11. Chmelařová Romana PGP0553 SK Praga 26:52 + 11:32
12. Nováčková Johana SKV0455 TJ Slovan Karlovy Vary 28:20 + 13:00
13. Nováková Anna SKV0452 TJ Slovan Karlovy Vary 28:28 + 13:08
14. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia Plzeň 28:46 + 13:26
15. Marhoulová Anežka 9CC0550 NEREG 29:04 + 13:44
16. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 31:37 + 16:17
17. Vorlíčková Martina 43S0551 ŠK Sandberg Bratislava 32:08 + 16:48
18. Mikysková Adéla VAM0550 OOB Vamberk 32:48 + 17:28
19. Študlarová Zuzana SKV0555 TJ Slovan Karlovy Vary 32:53 + 17:33
20. Peřinová Zuzana SKV0557 TJ Slovan Karlovy Vary 33:02 + 17:42
21. Peřinová Anna SKV0556 TJ Slovan Karlovy Vary 33:43 + 18:23
22. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 39:09 + 23:49
23. Wolniewicz Natalia 3IP0450 Wolniewicz 48:28 + 33:08
24. Plachá Aneta JPV0555 Oddíl OS SK Prostějov 51:43 + 36:23
25. Ptáčková Veronika PGP0551 SK Praga 60:15 + 44:55
Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor DISK
Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 16:22 + 1:02
D16
1.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 22:13
2. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 28:57 + 6:44
3. Bulířová Ema TAP0452 KOB Tretra Praha 30:31 + 8:18
4. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:51 + 8:38
5. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš 32:01 + 9:48
6. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 32:36 + 10:23
7. Bernatíková Hana TRI0253 TJ TŽ Třinec 32:58 + 10:45
8. Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:31 + 11:18
9. Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:35 + 14:22
10. Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:43 + 14:30
11. Šneiderová Daniela ASU0398 Magnus Orienteering 39:39 + 17:26
12. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 40:16 + 18:03
13. Popová Jana TAP0252 KOB Tretra Praha 40:43 + 18:30
14. Popová Veronika TAP0253 KOB Tretra Praha 41:02 + 18:49
15. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 44:59 + 22:46
16. Černochová Michaela PLU0351 TJ SOKOL Plumlov 45:17 + 23:04
17. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 45:20 + 23:07
18. Richterová Julie ADA0351 OOB Spartak Adamov 46:12 + 23:59
19. Adamovská Kateřina VAM0350 OOB Vamberk 64:21 + 42:08
Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč DISK
D18
1.90 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 31:29
2. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 37:08 + 5:39
3. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:19 + 5:50
4. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:33 + 8:04
5. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 45:12 + 13:43
6. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 51:33 + 20:04
7. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 53:40 + 22:11
8. Valterová Adéla KBP0150 KBP Praha 61:36 + 30:07
9. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 70:33 + 39:04
10. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 114:43 + 83:14
Dubská Veronika SJC Sportcentrum Jičín 71:45 + 40:16
D21E
2.30 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9089
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 32:35 9560
2. Kalinina Veronika 23R0050 TROPA 33:49 + 1:14
3. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 34:36 + 2:01 9027
4. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 35:55 + 3:20 8679
5. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 36:01 + 3:26 8652
6. Luštická Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 36:42 + 4:07 8472
7. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 36:43 + 4:08 8467
8. Šímová Jana PHK8569 OK 99 Hradec Králové 38:05 + 5:30 8106
9. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 38:06 + 5:31 8101
10. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 39:08 + 6:33 7828
11. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 39:47 + 7:12 7656
12. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 40:12 + 7:37 7546
13. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 40:38 + 8:03 7431
14. Müllerová Věra 49D9050 Amager OK 41:03 + 8:28
15. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 42:46 + 10:11
16. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 45:24 + 12:49 6171
17. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 49:11 + 16:36 5170
18. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 50:13 + 17:38 4897
19. Matrasová Kateřina CHT8353 OOB SK Chrast 52:53 + 20:18 4192
Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering 38:02 + 5:27 0
Švarc Lukáš NNN Neregistrovaní 73:07 + 40:32
D21A
2.00 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6800
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 33:42 6862
2. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 34:06 + 0:24 6782
3. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 34:13 + 0:31 6758
4. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 35:11 + 1:29 6565
5. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 35:58 + 2:16 6408
6. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 37:43 + 4:01 6058
7. Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice 37:46 + 4:04 6048
8. Křečková Lenka ASU9271 Magnus Orienteering 37:49 + 4:07 6038
9. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 37:50 + 4:08 6035
10. Škodová Šárka LTU8951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:52 + 5:10 5828
11. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 38:59 + 5:17 5805
12. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 40:18 + 6:36 5542
13. Křístková Veronika ZBM8379 SK Žabovřesky Brno 40:37 + 6:55 5478
14. Hančová Marie SNA8255 TJ START Náchod 41:48 + 8:06 5242
15. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 43:20 + 9:38 4935
16. Ryantová Jana DKP8660 Oddíl OB Kotlářka 43:56 + 10:14 4815
17. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB Tretra Praha 44:13 + 10:31 4758
18. Vričanová Sylva HAV6751 OB Havířov 47:15 + 13:33 4152
19. Collis Blanka DKP8257 Oddíl OB Kotlářka 47:56 + 14:14 4015
20. Matulová Lucie ADA8880 OOB Spartak Adamov 48:45 + 15:03 3852
21. Bohunská Jana KRN8651 KOS TJ Lokomotiva Krnov 48:58 + 15:16 3808
22. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 49:58 + 16:16 3609
23. Poláková Ivana LCE7953 OOB TJ Slovan Luhačovice 53:54 + 20:12 2822
24. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 54:48 + 21:06 2642
25. Gašpariková Petra 7HC8850 Hrubý Styl Vrchlabí 65:54 + 32:12
Fujáková Katka HAV8550 OB Havířov DISK 0
D21B
1.50 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5685
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Myslivečková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov 32:44 5823
2. Michálková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:22 + 0:38 5716
3. Létalová Soňa SFM8252 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 34:32 + 1:48 5518
4. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 34:40 + 1:56 5495
5. Záveská Anna DOB8851 KOB Dobruška 36:16 + 3:32 5224
6. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 37:16 + 4:32 5055
7. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 39:29 + 6:45 4679
8. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 40:07 + 7:23
9. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 41:32 + 8:48 4331
10. Netíková Martina DOB9350 KOB Dobruška 42:14 + 9:30 4213
11. Kubecová Kateřina BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 42:49 + 10:05 4114
12. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 42:57 + 10:13 4091
13. Trdá Lucie KPY8651 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:21 + 10:37 4023
14. Maliňáková Petra SVS8751 Orientklub Vsetín 43:36 + 10:52 3981
15. Pilcová Sabina JPV9898 Oddíl OS SK Prostějov 44:38 + 11:54 3806
16. Bouzková Katka SVS8151 Orientklub Vsetín 44:56 + 12:12 3755
17. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 44:58 + 12:14 3749
18. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:30 + 12:46 3659
19. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 47:06 + 14:22 3388
20. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 48:42 + 15:58 3117
21. Škrlová Kristýna KRL9954 Kometa Kralovice 49:59 + 17:15 2899
22. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 53:26 + 20:42 2314
23. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:34 + 20:50 2292
24. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 53:52 + 21:08 2241
25. Kovářová Lenka SJH8651 SJH Jindřichův Hradec 55:51 + 23:07 1905
26. Liskány Krisztina 12H8850 Tipo Orienteering Club 60:19 + 27:35
Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov DISK 0
D21C
1.50 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2971
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 24:16 3061
2. Stoszková Jana AOP8850 Orientační Běh Opava 25:05 + 0:49 2964
3. Gebhartová Klára JIL9052 OK Jilemnice 25:21 + 1:05
4. Bauerová Kateřina SKV7751 TJ Slovan Karlovy Vary 25:44 + 1:28 2887
5. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 26:36 + 2:20 2784
6. Horká Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 26:47 + 2:31 2762
7. Sládková Helena TAP9151 KOB Tretra Praha 26:59 + 2:43 2738
8. Žandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary 27:24 + 3:08 2689
9. Sýkorová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 27:50 + 3:34 2638
10. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 29:18 + 5:02 2464
11. Privoznikova Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 29:32 + 5:16 2436
12. Krajíčková Michaela 7HC9050 Hrubý Styl Vrchlabí 32:21 + 8:05
13. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 34:03 + 9:47 1900
14. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 34:12 + 9:56 1882
15. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:34 + 11:18 1720
16. Horčičková Linda UOL8650 SOB Olomouc 36:06 + 11:50 1656
17. Hájková Daniela JIL9451 OK Jilemnice 37:42 + 13:26 1467
18. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 39:19 + 15:03 1275
19. Marečková Edita PGP8853 SK Praga 39:39 + 15:23 1235
20. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 40:47 + 16:31 1101
21. Adamčíková Zdeňka LOV8750 lepus.cz 47:39 + 23:23 286
22. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 51:32 + 27:16 0
23. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 78:27 + 54:11 0
D35
2.00 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 40:35
2. Kheldert Elena 23R7450 TROPA 41:55 + 1:20
3. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 42:46 + 2:11
4. Jiranová Kateřina PHK8359 OK 99 Hradec Králové 44:58 + 4:23
5. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:07 + 4:32
6. Stanojkovičová Ljuba STB8099 TJ Stadion Nový Bor 48:12 + 7:37
7. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:54 + 10:19
8. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 51:09 + 10:34
9. Juřeníková Hana MOV8052 SKOB Ostrava 53:13 + 12:38
10. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 53:46 + 13:11
11. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 55:04 + 14:29
12. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 59:24 + 18:49
13. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 59:37 + 19:02
14. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 60:05 + 19:30
15. Schmidtová Jana VRL7553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:08 + 21:33
16. Málková Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 63:45 + 23:10
17. Plachá Andrea JPV7676 Oddíl OS SK Prostějov 66:59 + 26:24
18. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 68:40 + 28:05
19. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 74:09 + 33:34
20. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 74:21 + 33:46
21. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 75:19 + 34:44
22. Berglová Lucie TJP8250 TJ Sokol Troja 76:37 + 36:02
23. Klose Petra SFM7351 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 78:21 + 37:46
24. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 82:26 + 41:51
25. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 85:49 + 45:14
26. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 88:57 + 48:22
27. Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 90:56 + 50:21
28. Zbořilová Ivana MOV8259 SKOB Ostrava 91:10 + 50:35
29. Paldusová Danča 9JC7950 neregistrovaní - Všenory 93:16 + 52:41
30. Bílková Klára STA8352 OK Střelka 97:29 + 56:54
31. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 102:03 + 61:28
32. Přikrylová Jitka JPV7979 Oddíl OS SK Prostějov 131:29 + 90:54
D40
1.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:40
2. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 29:18 + 0:38
3. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 31:03 + 2:23
4. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 31:26 + 2:46
5. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 32:06 + 3:26
6. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:25 + 3:45
7. Chmelářová Radka JPV7650 Oddíl OS SK Prostějov 33:29 + 4:49
8. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 34:09 + 5:29
9. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 35:40 + 7:00
10. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 36:13 + 7:33
11. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 36:46 + 8:06
12. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 37:25 + 8:45
13. Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientačním běhu 39:09 + 10:29
14. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 39:40 + 11:00
15. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 39:50 + 11:10
16. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia Plzeň 39:56 + 11:16
17. Urbanová Monika 43S7751 ŠK Sandberg Bratislava 40:02 + 11:22
18. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 41:48 + 13:08
19. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 42:52 + 14:12
20. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 43:13 + 14:33
20. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 43:13 + 14:33
22. Kubcová Lenka DOB7451 KOB Dobruška 43:58 + 15:18
23. Prutkayová Veronika 43S7850 ŠK Sandberg Bratislava 45:13 + 16:33
24. Vorlíčková Barbora 43S7651 ŠK Sandberg Bratislava 46:03 + 17:23
25. Schenková Katarína 47S7450 TJ Rapid Bratislava 47:52 + 19:12
26. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 49:40 + 21:00
27. Marková Eva STE7550 SK SKI-OB Šternberk 51:49 + 23:09
28. Černá Petra ALB7450 OOB Albrechtice nad Orlicí 53:29 + 24:49
29. Kotuliaková Petra 27S7551 Farmaceut Bratislava 55:32 + 26:52
30. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:13 + 27:33
31. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň 56:31 + 27:51
32. Mikysková Ilona VAM7550 OOB Vamberk 58:05 + 29:25
33. Finstrlová Alena ZBM7550 SK Žabovřesky Brno 58:52 + 30:12
34. Brňáková Martina 43S7752 ŠK Sandberg Bratislava 59:43 + 31:03
35. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 67:14 + 38:34
36. Ferbasová Zdeňka TUR7361 OOB TJ Turnov 68:39 + 39:59
37. Šneiderová Lucie ASU7498 Magnus Orienteering 70:30 + 41:50
38. Janderová Markéta SOB7750 SOBSA 73:50 + 45:10
39. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 81:51 + 53:11
40. Chmelařová Zuzana PGP7761 SK Praga 84:31 + 55:51
Popová Veronika TAP7450 KOB Tretra Praha DISK
Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně DISK
Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 27:46 +
Hýblová Iveta JPV7474 Oddíl OS SK Prostějov 93:12 + 64:32
D45
1.40 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka 2PC7250 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 24:26
2. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 25:34 + 1:08
3. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 25:46 + 1:20
4. Wengrin Ágnes 12H6951 Tipo Orienteering Club 27:00 + 2:34
5. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 30:43 + 6:17
6. Ehlová Pavla TBM7377 KOS TJ Tesla Brno 31:28 + 7:02
7. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:48 + 7:22
8. Brodová Gabriela SFM7152 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 31:57 + 7:31
9. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 32:28 + 8:02
10. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 34:32 + 10:06
11. Kašparová Ivana UOL6951 SOB Olomouc 34:41 + 10:15
12. Fajkusová Jitka JPV6773 Oddíl OS SK Prostějov 35:07 + 10:41
13. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 35:08 + 10:42
14. Vidmuchová Martina PLU7171 TJ SOKOL Plumlov 35:30 + 11:04
15. Nováková Marie OKP6953 SK OK 24 Praha 36:35 + 12:09
16. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 36:50 + 12:24
17. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 38:19 + 13:53
18. Hanzlová Svatava HAV6651 OB Havířov 38:34 + 14:08
19. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 39:15 + 14:49
20. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:38 + 16:12
21. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 41:27 + 17:01
22. Bernatíková Šárka SFM7151 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 41:31 + 17:05
23. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 41:32 + 17:06
24. Vavrečková Ivana JPV6363 Oddíl OS SK Prostějov 43:10 + 18:44
25. Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:24 + 19:58
26. Rampírová Klára HAV7155 OB Havířov 44:31 + 20:05
27. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 44:39 + 20:13
28. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 44:46 + 20:20
29. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 44:51 + 20:25
30. Németh Ágnes 12H6950 Tipo Orienteering Club 45:11 + 20:45
31. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 45:24 + 20:58
32. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 45:38 + 21:12
33. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 46:03 + 21:37
34. Pavlicová Anna 2ZZ7350 KOALA 46:06 + 21:40
35. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 46:25 + 21:59
36. Hanáková Marta KRL7151 Kometa Kralovice 47:01 + 22:35
37. Kašparová Marie ZAK7250 OK Netopýr Zákupy 48:03 + 23:37
38. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 48:14 + 23:48
39. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 48:20 + 23:54
40. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 48:30 + 24:04
41. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 48:40 + 24:14
42. Hořáková Petra LLI6953 TJ Loko Liberec 48:42 + 24:16
43. Danihelová Janka SKV6552 TJ Slovan Karlovy Vary 49:58 + 25:32
44. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 51:00 + 26:34
45. Pavlíčková Lenka MOV7151 SKOB Ostrava 51:26 + 27:00
46. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 52:58 + 28:32
47. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:59 + 28:33
48. Kaděrová Barbora HAV7051 OB Havířov 53:18 + 28:52
49. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 53:24 + 28:58
50. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 54:25 + 29:59
51. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 58:29 + 34:03
52. Karásková Marcela ZPV6970 KOB ZPV Prostějov 60:02 + 35:36
53. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 61:16 + 36:50
54. Sedláčková Dagmar KVS7351 SKOB Kobra Vsetín 64:04 + 39:38
55. Horká Soňa UOL7104 SOB Olomouc 64:19 + 39:53
56. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:02 + 40:36
57. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 66:34 + 42:08
58. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 67:36 + 43:10
59. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 69:56 + 45:30
60. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 70:02 + 45:36
61. Zajícová Petra LOV7351 lepus.cz 71:30 + 47:04
62. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 72:30 + 48:04
63. Škrlová Hana KRL6951 Kometa Kralovice 76:18 + 51:52
64. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 92:22 + 67:56
Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov DISK
Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha DISK
Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec DISK
Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice DISK
D50
1.40 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarošová Petra ZPV6666 KOB ZPV Prostějov 23:19
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:50 + 1:31
3. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 26:22 + 3:03
4. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 28:49 + 5:30
5. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 29:06 + 5:47
6. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:29 + 7:10
7. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 32:20 + 9:01
8. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 33:47 + 10:28
9. Švarcová Lenka TUR6457 OOB TJ Turnov 42:08 + 18:49
10. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 43:14 + 19:55
11. Spratková Iva SFM6851 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 43:38 + 20:19
12. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 44:34 + 21:15
13. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 44:38 + 21:19
14. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 48:40 + 25:21
15. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 48:58 + 25:39
16. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 53:15 + 29:56
17. Baloghová Hana 43S6550 ŠK Sandberg Bratislava 63:39 + 40:20
Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Nováková Jana AOV6851 OOB TJ Baník Ostrava DISK
D55
1.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 23:29
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 25:59 + 2:30
3. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 30:35 + 7:06
4. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 35:06 + 11:37
5. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 35:07 + 11:38
6. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 35:20 + 11:51
7. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 35:27 + 11:58
8. Šilhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 37:40 + 14:11
9. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 37:52 + 14:23
10. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 41:22 + 17:53
11. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 43:44 + 20:15
12. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 44:02 + 20:33
13. Hartlová Blanka ODV6350 TJ Aero Odolena Voda 44:50 + 21:21
14. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 45:06 + 21:37
15. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 45:55 + 22:26
16. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 47:42 + 24:13
17. Zelenková Lenka 3IX6150 Zelenkovi 52:54 + 29:25
18. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 52:56 + 29:27
19. Chodurová Milena SFM5750 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 53:25 + 29:56
20. Krejčová Vlasta SKV6351 TJ Slovan Karlovy Vary 55:03 + 31:34
21. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 60:57 + 37:28
22. Papoušková Radka JPV5959 Oddíl OS SK Prostějov 62:51 + 39:22
23. Honkyšová Eva JPV6350 Oddíl OS SK Prostějov 72:35 + 49:06
D60
1.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 26:53
2. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 28:18 + 1:25
3. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 29:12 + 2:19
4. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 31:02 + 4:09
5. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary 31:10 + 4:17
6. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 31:50 + 4:57
7. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 32:13 + 5:20
8. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 33:23 + 6:30
9. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 33:47 + 6:54
10. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 34:54 + 8:01
11. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 36:35 + 9:42
12. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 38:26 + 11:33
13. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 38:56 + 12:03
14. Dudíková Eva JPV5757 Oddíl OS SK Prostějov 46:18 + 19:25
15. Špičáková Lenka DKP5850 Oddíl OB Kotlářka 51:54 + 25:01
16. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 52:38 + 25:45
17. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 52:52 + 25:59
18. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 53:38 + 26:45
Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně DISK
Lulayová Věra LPU5651 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D65
1.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 32:32
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 33:28 + 0:56
3. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:17 + 1:45
4. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 34:40 + 2:08
5. Jiranová Alena PHK5351 OK 99 Hradec Králové 36:29 + 3:57
6. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 46:28 + 13:56
7. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 52:36 + 20:04
8. Kovářová Milena SJH5350 SJH Jindřichův Hradec 93:14 + 60:42
9. Mikšová Stanislava DKP5250 Oddíl OB Kotlářka 146:57 + 114:25
Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
D70
1.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 33:36
2. Kupcová Věroslava DVP4850 DVP ORIENTATION 36:22 + 2:46
3. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 37:39 + 4:03
4. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 46:31 + 12:55
5. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 50:33 + 16:57
6. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 52:37 + 19:01
7. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 55:51 + 22:15
8. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 74:29 + 40:53
H10N
1.90 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létal Jonáš SFM0901 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 11:09
2. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 11:19 + 0:10
3. Blažek Vojtěch SJH1003 SJH Jindřichův Hradec 11:21 + 0:12
4. Etrych Jonáš 9CC0900 NEREG 13:14 + 2:05
5. Michálek Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:30 + 2:21
6. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 13:41 + 2:32
7. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 15:20 + 4:11
8. Pešek Matěj SJC1002 Sportcentrum Jičín 15:48 + 4:39
9. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 16:00 + 4:51
10. Kotuliak Peter 27S1000 Farmaceut Bratislava 16:04 + 4:55
11. Létal Hynek SFM1001 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 16:33 + 5:24
12. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 16:34 + 5:25
13. Pilař František CEP0900 Čepíci 17:12 + 6:03
14. Berger Tomáš MOV1002 SKOB Ostrava 18:02 + 6:53
15. Guttek Maxmilian 6XC0800 Horka nad Moravou 18:13 + 7:04
16. Míchal Jakub SJH1001 SJH Jindřichův Hradec 18:23 + 7:14
17. Frýdecký Tomáš BZP1000 Báječné ženy v orientačním běhu 18:58 + 7:49
18. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 19:16 + 8:07
19. Plachý Matyáš JPV1010 Oddíl OS SK Prostějov 27:51 + 16:42
Klose Albert SFM1000 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
Wierer Antonín STA1002 OK Střelka DISK
Holzäpfel Jan STA1202 OK Střelka 17:13 + 6:04
Bílek František STA1001 OK Střelka 17:15 + 6:06
Vaníček Štěpán STA1201 OK Střelka 21:26 + 10:17
Doležalová Leona STA OK Střelka 28:47 + 17:38
H10
1.20 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svítil Martin PGP0903 SK Praga 8:08
2. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 9:23 + 1:15
3. Chmelař David PGP0801 SK Praga 9:35 + 1:27
4. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 10:05 + 1:57
5. Ježek David RBK0801 SK Radioklub Blansko 10:12 + 2:04
6. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 10:14 + 2:06
7. Novák Richard AOV0800 OOB TJ Baník Ostrava 10:17 + 2:09
8. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:23 + 2:15
9. Besta Radek 11C0800 Letci v akci 10:35 + 2:27
10. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 10:37 + 2:29
11. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 11:09 + 3:01
12. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 11:15 + 3:07
13. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 11:24 + 3:16
14. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 11:38 + 3:30
15. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 11:41 + 3:33
16. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 11:44 + 3:36
17. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 12:10 + 4:02
18. Blecha Adam KRL0803 Kometa Kralovice 12:18 + 4:10
19. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 12:45 + 4:37
20. Tučný Kryštof PGP0804 SK Praga 12:59 + 4:51
21. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia Plzeň 13:26 + 5:18
22. Dočkal Štěpán PGP0902 SK Praga 14:14 + 6:06
23. Chmelář Filip JPV0900 Oddíl OS SK Prostějov 15:16 + 7:08
24. Priehoda Erik PGP0803 SK Praga 17:16 + 9:08
25. Markovič Krištof JPV0907 Oddíl OS SK Prostějov 17:36 + 9:28
26. Novák Viktor AOV0801 OOB TJ Baník Ostrava 19:16 + 11:08
H12
1.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 13:19
2. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 13:40 + 0:21
3. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 14:15 + 0:56
4. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 14:28 + 1:09
5. Kalinin Matvey 23R0600 TROPA 14:58 + 1:39
6. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 15:12 + 1:53
7. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 15:35 + 2:16
8. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 16:13 + 2:54
9. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 16:22 + 3:03
10. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 16:24 + 3:05
11. Marek Filip ZBM0706 SK Žabovřesky Brno 17:38 + 4:19
12. Kulhánek Jáchym SKV0605 TJ Slovan Karlovy Vary 18:06 + 4:47
13. Bauer David SKV0705 TJ Slovan Karlovy Vary 18:18 + 4:59
14. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 18:24 + 5:05
15. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 18:30 + 5:11
16. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:51 + 5:32
17. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 19:04 + 5:45
18. Dočkal Šimon PGP0702 SK Praga 19:27 + 6:08
19. Kováč Tomáš 43S0600 ŠK Sandberg Bratislava 19:32 + 6:13
20. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 19:34 + 6:15
21. Gašek Šimon SKV0706 TJ Slovan Karlovy Vary 19:38 + 6:19
22. Blažek Cyril SJH0701 SJH Jindřichův Hradec 19:51 + 6:32
23. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 20:22 + 7:03
24. Brňák Jakub 43S0701 ŠK Sandberg Bratislava 20:47 + 7:28
25. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 21:16 + 7:57
26. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 21:29 + 8:10
27. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 21:51 + 8:32
28. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 22:44 + 9:25
29. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 26:30 + 13:11
30. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 29:51 + 16:32
31. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 30:32 + 17:13
32. Wierer Jan STA0701 OK Střelka 33:03 + 19:44
33. Šneider Kvido ASU0749 Magnus Orienteering 35:57 + 22:38
34. Plachý Ondřej JPV0707 Oddíl OS SK Prostějov 39:14 + 25:55
35. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 44:15 + 30:56
36. Prutkay Patrik 43S0700 ŠK Sandberg Bratislava 46:40 + 33:21
H14
1.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 13:58
2. Blaha Michal EKP0402 VŠTJ Ekonom Praha 14:17 + 0:19
3. Blaha Jiří EKP0401 VŠTJ Ekonom Praha 14:32 + 0:34
4. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 14:38 + 0:40
5. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 14:54 + 0:56
6. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 15:36 + 1:38
6. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 15:36 + 1:38
8. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 15:38 + 1:40
9. Ehl Ondřej TBM0404 KOS TJ Tesla Brno 16:33 + 2:35
10. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 17:02 + 3:04
11. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 17:07 + 3:09
12. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 17:31 + 3:33
13. Tůma Šimon TAP0400 KOB Tretra Praha 19:14 + 5:16
14. Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha 19:39 + 5:41
15. Kotuliak Viktor 27S0400 Farmaceut Bratislava 19:44 + 5:46
16. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 20:15 + 6:17
17. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia Plzeň 20:45 + 6:47
18. Kukurugya Šimon 43S0402 ŠK Sandberg Bratislava 21:21 + 7:23
19. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 21:36 + 7:38
20. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 21:38 + 7:40
21. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 21:45 + 7:47
22. Ráž Miloslav PGP0406 SK Praga 21:48 + 7:50
23. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 22:10 + 8:12
24. Janas Adam PGP0404 SK Praga 22:33 + 8:35
25. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Žabovřesky Brno 22:35 + 8:37
26. Ježek Filip RBK0405 SK Radioklub Blansko 22:42 + 8:44
27. Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 22:45 + 8:47
28. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 24:13 + 10:15
29. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 25:13 + 11:15
30. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 25:36 + 11:38
31. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 26:11 + 12:13
32. Černoch Martin PLU0500 TJ SOKOL Plumlov 26:57 + 12:59
33. Bednařík Sebastián LCE0401 OOB TJ Slovan Luhačovice 27:12 + 13:14
34. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 27:48 + 13:50
35. Kulhánek Ondřej SKV0405 TJ Slovan Karlovy Vary 28:00 + 14:02
36. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 30:14 + 16:16
37. Prutkay Filip 43S0403 ŠK Sandberg Bratislava 30:43 + 16:45
38. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 30:59 + 17:01
39. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 32:39 + 18:41
40. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 35:49 + 21:51
41. Valter Ondřej KBP0400 KBP Praha 38:07 + 24:09
42. Urban Michal 43S0401 ŠK Sandberg Bratislava 39:02 + 25:04
43. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:01 + 26:03
44. Bulíř Jáchym TAP0602 KOB Tretra Praha 40:02 + 26:04
45. Kropáč Filip KRL0503 Kometa Kralovice 42:01 + 28:03
46. Hřivna Ondřej PGP0505 SK Praga 47:07 + 33:09
47. Rádl Mikeš SKV0505 TJ Slovan Karlovy Vary 49:23 + 35:25
Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga DISK
Klír Václav NER NNN-Neregistrovaní 28:50 + 14:52
H16
1.90 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia Plzeň 23:00
2. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 23:28 + 0:28
3. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia Plzeň 23:32 + 0:32
4. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 24:01 + 1:01
5. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 25:02 + 2:02
6. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 25:44 + 2:44
7. Janas Petr PGP0200 SK Praga 26:39 + 3:39
8. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia Plzeň 27:49 + 4:49
9. Mellan Jonáš TUR0308 OOB TJ Turnov 29:59 + 6:59
10. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 33:12 + 10:12
11. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:10 + 12:10
12. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 36:14 + 13:14
13. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 38:39 + 15:39
14. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 39:10 + 16:10
15. Chmelář Pavel 37C0300 Bez registrace 46:51 + 23:51
16. Spratek Adam SFM0202 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 46:52 + 23:52
17. Schenk Michal 47S0201 TJ Rapid Bratislava 47:33 + 24:33
18. Balogh Michal 43S0300 ŠK Sandberg Bratislava 54:11 + 31:11
19. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 57:32 + 34:32
20. Švestka Jakub 2ZZ0300 KOALA 64:36 + 41:36
21. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:07 + 44:07
Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 22:02 +
H18
2.20 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jonáš Adam 43S0101 ŠK Sandberg Bratislava 30:05
2. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 31:55 + 1:50
3. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 37:03 + 6:58
4. Hořák Jaroslav LLI0102 TJ Loko Liberec 38:16 + 8:11
5. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 41:06 + 11:01
6. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 42:26 + 12:21
7. Víšek Martin KAM0102 OK Kamenice 42:39 + 12:34
8. Holusek Jiří JPV0123 Oddíl OS SK Prostějov 62:24 + 32:19
9. Balogh Matúš 43S0100 ŠK Sandberg Bratislava 67:41 + 37:36
10. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 98:18 + 68:13
Kaděra Vojta HAV0000 OB Havířov DISK
H21E
2.50 km, 29 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8534
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 28:48 8784
2. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 29:22 + 0:34 8621
3. Masnyy Yury 11R8500 Orienta-MosCompass 30:02 + 1:14
4. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 30:51 + 2:03 8195
5. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 30:55 + 2:07 8176
6. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 30:58 + 2:10 8161
7. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 32:15 + 3:27 7792
8. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 35:11 + 6:23 6949
9. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 35:52 + 7:04 6752
10. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 36:00 + 7:12 6714
11. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 36:08 + 7:20 6675
12. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 36:18 + 7:30 6627
12. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 36:18 + 7:30 6627
14. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 37:28 + 8:40 6292
15. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 38:01 + 9:13 6134
16. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 38:07 + 9:19 6105
17. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 38:52 + 10:04 5889
18. Khýn Vítězslav ASU8304 Magnus Orienteering 39:32 + 10:44 5698
19. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 40:07 + 11:19 5530
20. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 40:45 + 11:57 5348
21. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 41:08 + 12:20 5237
22. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 41:25 + 12:37 5156
23. Matula Petr ADA8202 OOB Spartak Adamov 41:59 + 13:11 4993
24. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 42:06 + 13:18 4959
25. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:07 + 13:19 4955
26. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 42:28 + 13:40 4854
26. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 42:28 + 13:40 4854
28. Kazda Adam ZBM9104 SK Žabovřesky Brno 42:46 + 13:58 4768
29. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 43:50 + 15:02 4461
30. Hanslian David LCE7835 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:06 + 15:18 4384
31. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 47:23 + 18:35 3440
32. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 47:28 + 18:40 3416
33. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:12 + 19:24 3205
34. Janas Petr PGP7106 SK Praga 51:56 + 23:08 2131
35. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 55:37 + 26:49 1072
36. Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka 57:16 + 28:28 598
37. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 59:57 + 31:09 0
Fajkus Radim JPV9509 Oddíl OS SK Prostějov DISK 0
H21A
2.40 km, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6746
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 29:34 6946
2. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 30:08 + 0:34 6820
3. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 31:42 + 2:08 6473
4. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 31:54 + 2:20 6429
5. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:12 + 2:38 6363
6. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 35:15 + 5:41 5687
7. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 35:53 + 6:19 5547
8. Kasal Vít ZBM7540 SK Žabovřesky Brno 37:19 + 7:45 5230
9. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 37:28 + 7:54 5196
10. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:35 + 8:01 5171
11. Krajíček Vojtěch 7HC8800 Hrubý Styl Vrchlabí 38:20 + 8:46
12. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 38:34 + 9:00 4953
13. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 38:57 + 9:23 4868
14. Daněk Jáchym 7HC8900 Hrubý Styl Vrchlabí 39:04 + 9:30
15. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 39:35 + 10:01 4728
16. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 40:02 + 10:28 4628
17. Flousek Petr 7HC8700 Hrubý Styl Vrchlabí 40:05 + 10:31
18. Vaněk Tomáš 64C1111 Ekonom Praha Outdoor 40:10 + 10:36
19. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 44:14 + 14:40 3698
20. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 44:20 + 14:46 3676
21. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 45:25 + 15:51 3436
22. Šafránek Michal 7HC8801 Hrubý Styl Vrchlabí 46:11 + 16:37
23. Polášek Jan Ferdinand 6TC8800 Jelita.run 46:16 + 16:42
24. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 46:53 + 17:19 3111
25. Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha 47:15 + 17:41 3030
26. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 47:16 + 17:42 3026
27. Škoda Jáchym LTU8700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:49 + 19:15 2683
28. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 52:55 + 23:21 1775
29. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 54:08 + 24:34 1506
30. Brendl Radek 7HC8901 Hrubý Styl Vrchlabí 57:13 + 27:39
31. Blažek Zdeněk SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 65:29 + 35:55 0
H21B
2.00 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5949
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novák Petr SKV8201 TJ Slovan Karlovy Vary 26:54
2. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 27:21 + 0:27 6206
3. Bernatík Lukáš SFM9801 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 28:59 + 2:05 5866
4. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 29:25 + 2:31 5776
5. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:42 + 2:48 5717
6. Sebera Václav SFM8302 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 30:40 + 3:46 5516
7. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 31:03 + 4:09 5436
8. Moravec Marek LPU8811 OK Lokomotiva Pardubice 31:25 + 4:31 5359
9. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:07 + 5:13 5214
10. Kašpar Petr JPV9915 Oddíl OS SK Prostějov 32:19 + 5:25 5172
11. Šatánek Martin SFM8201 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 32:36 + 5:42 5113
12. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha 32:47 + 5:53 5075
13. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:32 + 6:38 4919
14. Vrátný Ondřej 94Z8500 Alc Praha 33:48 + 6:54
15. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 34:25 + 7:31 4735
16. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 35:23 + 8:29 4534
17. Jirásek Jakub 49D8600 Amager OK 36:10 + 9:16
18. Lovás Dominik 47S9900 TJ Rapid Bratislava 36:38 + 9:44
19. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 37:05 + 10:11 4180
20. Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný 37:54 + 11:00 4010
21. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 38:18 + 11:24 3927
22. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 38:43 + 11:49 3840
22. Hering Jan LPM8504 OK Lokomotiva Plzeň 38:43 + 11:49 3840
24. Strakoš Matěj SFM9901 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 41:12 + 14:18 3323
25. Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín 49:41 + 22:47 1558
26. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:53 + 23:59 1308
H21C
1.90 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3099
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 24:43 3679
2. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 31:55 + 7:12
3. Honkyš Pavel JPV9707 Oddíl OS SK Prostějov 31:59 + 7:16 2938
4. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 34:31 + 9:48 2680
5. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 35:22 + 10:39 2593
6. Cvrček Antonín TAP9000 KOB Tretra Praha 35:34 + 10:51 2573
7. Preininger Luděk DOB8001 KOB Dobruška 36:19 + 11:36 2497
8. Cikhardt Jakub TAP8706 KOB Tretra Praha 37:15 + 12:32 2401
9. Zmátlo Jan TAP9900 KOB Tretra Praha 37:52 + 13:09 2339
9. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 37:52 + 13:09 2339
11. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 38:11 + 13:28 2306
12. Jiřišta Lubomír JIL8802 OK Jilemnice 39:18 + 14:35 2192
13. Žabenský Josef 6KC8701 Neregistrovaný 43:08 + 18:25
14. Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík 46:08 + 21:25
15. Llobet Adria DOB9201 KOB Dobruška 60:02 + 35:19 79
Žákovec Jan KRL9505 Kometa Kralovice DISK
Honkyš Jan JPV9912 Oddíl OS SK Prostějov DISK 0
H35
2.10 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážka Ondřej VPM7702 KOS Slavia Plzeň 27:12
2. Pucherna Jan TAP7701 KOB Tretra Praha 31:52 + 4:40
3. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia Plzeň 32:21 + 5:09
4. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 32:40 + 5:28
5. Otrusina Jiří JPV8201 Oddíl OS SK Prostějov 33:08 + 5:56
6. Beránek Jan VPM7202 KOS Slavia Plzeň 34:37 + 7:25
7. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:24 + 8:12
8. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 41:23 + 14:11
9. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň 41:37 + 14:25
10. Doležel Tomáš STA7701 OK Střelka 42:14 + 15:02
11. Bauer Lukáš SKV7701 TJ Slovan Karlovy Vary 42:35 + 15:23
12. Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga 43:11 + 15:59
13. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 44:50 + 17:38
14. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 44:59 + 17:47
15. Karásek Martin ZPV7301 KOB ZPV Prostějov 45:03 + 17:51
16. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 46:26 + 19:14
17. Pesničák Jan SMR7902 SNS Smržovka 46:44 + 19:32
18. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 49:04 + 21:52
19. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 49:31 + 22:19
20. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 49:48 + 22:36
21. Stoszek Jakub AOP8300 Orientační Běh Opava 51:17 + 24:05
22. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 53:23 + 26:11
23. Koťátko Aleš SFM8303 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 55:40 + 28:28
24. Pivec Lukáš MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 56:11 + 28:59
25. Černý Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 56:25 + 29:13
26. Kozel Jiří STA8101 OK Střelka 56:37 + 29:25
27. Vaníček Ondřej STA7801 OK Střelka 59:59 + 32:47
28. Novotný Marek NNN Neregistrovaní 63:16 + 36:04
29. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 64:42 + 37:30
30. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 66:55 + 39:43
31. Pavlica Jiří 2ZZ7500 KOALA 67:18 + 40:06
32. Míchal Jiří SJH7802 SJH Jindřichův Hradec 68:21 + 41:09
33. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 77:35 + 50:23
Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný DISK
Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga DISK
Wierer Martin STA7702 OK Střelka DISK
Šedivý Josef NPA8003 SK LOB Nová Paka DISK
Zelenka Martin 3IX8300 Zelenkovi DISK
Polách David 3MZ8000 Neregistrovani - Vlci DISK
H40
2.00 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalinin Oleg 23R7400 TROPA 26:26
2. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 26:59 + 0:33
3. Jiran Jan PHK7701 OK 99 Hradec Králové 27:54 + 1:28
4. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 31:56 + 5:30
5. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 35:35 + 9:09
6. Bednařík Radek LCE7125 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:07 + 11:41
7. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 39:12 + 12:46
8. Dočkal Tomáš PGP7711 SK Praga 41:59 + 15:33
9. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 42:36 + 16:10
10. Urban Marek 43S7401 ŠK Sandberg Bratislava 43:12 + 16:46
11. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 43:37 + 17:11
12. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 44:56 + 18:30
13. Bergl Tomáš TJP7801 TJ Sokol Troja 46:51 + 20:25
14. Vorlíček Peter 43S7501 ŠK Sandberg Bratislava 48:21 + 21:55
15. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 49:42 + 23:16
16. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 50:09 + 23:43
17. Horčička Petr UOL7007 SOB Olomouc 50:36 + 24:10
18. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 50:39 + 24:13
19. Chmelář Jan JPV7501 Oddíl OS SK Prostějov 50:53 + 24:27
20. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 51:59 + 25:33
21. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 52:38 + 26:12
22. Marek Antonín STE7501 SK SKI-OB Šternberk 53:07 + 26:41
23. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 54:55 + 28:29
24. Puš Roman STH7501 SK Studenec 59:16 + 32:50
25. Brňák Štefan 43S7601 ŠK Sandberg Bratislava 64:15 + 37:49
26. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 66:55 + 40:29
27. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 72:46 + 46:20
28. Hančl Martin ROU7601 SKOB Roudnice nad Labem 73:12 + 46:46
29. Přikryl Jiří JPV7404 Oddíl OS SK Prostějov 74:09 + 47:43
30. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 92:14 + 65:48
31. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 96:42 + 70:16
Svatý Jakub PGP7610 SK Praga DISK
Kováč Radoslav 43S7700 ŠK Sandberg Bratislava DISK
Kotuliak Ivan 27S7400 Farmaceut Bratislava DISK
H45
1.60 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klaška Jan 3HZ6900 Cibulák 22:53
2. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 23:17 + 0:24
3. Kruliš Petr VLI6901 Slavia Liberec orienteering 24:07 + 1:14
4. Jonáš Radoslav 43S6912 ŠK Sandberg Bratislava 24:20 + 1:27
5. Valter Dalibor KBP6900 KBP Praha 24:40 + 1:47
6. Horký Jan UOL7100 SOB Olomouc 24:51 + 1:58
7. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 24:53 + 2:00
8. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 24:56 + 2:03
9. Honzík Tomáš VLI7000 Slavia Liberec orienteering 25:20 + 2:27
10. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 26:00 + 3:07
11. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 26:29 + 3:36
12. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 27:00 + 4:07
13. Soldán Vladimír JPV6526 Oddíl OS SK Prostějov 27:04 + 4:11
14. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 27:13 + 4:20
15. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 27:14 + 4:21
16. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 27:35 + 4:42
17. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:43 + 4:50
18. Zaydlar Michal 92X7100 Jizerky 28:18 + 5:25
19. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 29:18 + 6:25
20. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 30:13 + 7:20
21. Mudrák Pavel TBM6900 KOS TJ Tesla Brno 30:33 + 7:40
21. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 30:33 + 7:40
23. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 31:11 + 8:18
24. Wolniewicz Paweł 3IP7300 Wolniewicz 31:46 + 8:53
25. Malý Juraj NNN7000 Neregistrovaní 32:06 + 9:13
26. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 32:18 + 9:25
27. Szlávik Zoltán 12H7300 Tipo Orienteering Club 32:26 + 9:33
28. Šilhavý Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 33:00 + 10:07
29. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:26 + 10:33
30. Havasi István 12H7000 Tipo Orienteering Club 34:07 + 11:14
31. Jozsa Dr. Gabor 12H7301 Tipo Orienteering Club 34:46 + 11:53
32. Müller Robert 3XX6900 POT 36:05 + 13:12
33. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:14 + 13:21
34. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 36:31 + 13:38
35. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 37:05 + 14:12
36. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 37:09 + 14:16
37. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 37:15 + 14:22
37. Bernatík Aleš SFM7201 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 37:15 + 14:22
39. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 37:20 + 14:27
40. Dankó István 12H6900 Tipo Orienteering Club 37:36 + 14:43
41. Ždimera Zdeněk LME7000 SK Los Mělník 37:38 + 14:45
42. Mikyska Alan VAM7149 OOB Vamberk 38:58 + 16:05
43. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 39:03 + 16:10
44. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 39:04 + 16:11
45. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 39:35 + 16:42
46. Kašpar Ludvík ZAK7200 OK Netopýr Zákupy 39:40 + 16:47
47. Müller Rico 18D5900 Post SV Dresden 40:22 + 17:29
48. Plachý Martin JPV6515 Oddíl OS SK Prostějov 40:26 + 17:33
49. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 40:45 + 17:52
50. Touš Jan JEN6901 OB Jenišovice 41:41 + 18:48
51. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 43:06 + 20:13
52. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:17 + 20:24
53. Balogh Richard 43S6900 ŠK Sandberg Bratislava 43:27 + 20:34
54. Faggyas László 12H6600 Tipo Orienteering Club 43:40 + 20:47
55. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 44:36 + 21:43
56. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 44:37 + 21:44
57. Molnár Attila 12H7001 Tipo Orienteering Club 48:02 + 25:09
58. Hýbl Dušan JPV7202 Oddíl OS SK Prostějov 51:00 + 28:07
59. Votava David 4HX7100 DSVJ 51:13 + 28:20
60. Šneider Miroslav ASU7101 Magnus Orienteering 51:26 + 28:33
61. Gernert Alan JIL7001 OK Jilemnice 52:35 + 29:42
62. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 52:56 + 30:03
63. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 54:05 + 31:12
64. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 54:45 + 31:52
65. Chmelař Bohumil PGP7204 SK Praga 57:25 + 34:32
66. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:19 + 41:26
67. Hošťálek Dan KRN6808 KOS TJ Lokomotiva Krnov 65:04 + 42:11
68. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 67:23 + 44:30
69. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 72:59 + 50:06
Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky DISK
sykorka ivan 84S7200 Akademik TU Košice DISK
Pavlíček Daniel MOV7100 SKOB Ostrava DISK
Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové DISK
Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 28:37 + 5:44
H50
1.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 24:54
2. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 25:17 + 0:23
3. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň 25:49 + 0:55
4. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 25:58 + 1:04
5. Bartczak Jarosław 39P6800 UMKS Orkan Ostróda 26:11 + 1:17
6. Křivda Ivan 2PC6700 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 26:17 + 1:23
7. Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 27:02 + 2:08
8. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 27:14 + 2:20
9. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 29:43 + 4:49
10. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 29:52 + 4:58
11. Řeháček Petr SBR6302 SKOB Bruntál 30:05 + 5:11
12. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 30:12 + 5:18
13. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 30:29 + 5:35
14. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 30:36 + 5:42
15. Zamouřil Petr PHK6808 OK 99 Hradec Králové 34:36 + 9:42
16. Krausz Milan FSP6700 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:53 + 9:59
17. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 37:23 + 12:29
18. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 38:58 + 14:04
19. Zmátlo Radek TAP6400 KOB Tretra Praha 43:57 + 19:03
20. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 44:54 + 20:00
21. Malinowski Zbigniew 58P6800 Ks Spójnia Warszawa 46:35 + 21:41
22. Švestka Jiří 2ZZ6800 KOALA 50:30 + 25:36
23. Pelikán Daniel PLU6800 TJ SOKOL Plumlov 54:19 + 29:25
24. Kukurugya Emil 43S6601 ŠK Sandberg Bratislava 59:54 + 35:00
25. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 61:01 + 36:07
26. Schenk Róbert 47S6802 TJ Rapid Bratislava 63:13 + 38:19
Waněk Hubert LPU6506 OK Lokomotiva Pardubice 25:36 + 0:42
H55
1.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 24:44
2. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:00 + 0:16
3. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 25:24 + 0:40
4. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 26:19 + 1:35
5. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 26:55 + 2:11
6. Lužný Ladislav HAV6000 OB Havířov 27:49 + 3:05
7. Palicka Miroslav 75S5900 KOB Cingov Spisska Nova Ves 28:54 + 4:10
8. Plášek Martin LCE6118 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:20 + 6:36
9. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 31:56 + 7:12
10. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 33:34 + 8:50
11. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 33:36 + 8:52
12. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 35:47 + 11:03
13. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 36:15 + 11:31
14. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 37:08 + 12:24
15. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 37:16 + 12:32
16. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 38:27 + 13:43
17. Mareš Hynek TUR6100 OOB TJ Turnov 39:27 + 14:43
18. Jaroš Vojtěch ZPV5706 KOB ZPV Prostějov 40:41 + 15:57
19. Bothár Ivan 36S6200 nereg. 41:08 + 16:24
20. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 41:38 + 16:54
21. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 41:52 + 17:08
22. Hubáček Jaroslav LCE6311 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:04 + 17:20
23. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 44:48 + 20:04
24. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 45:04 + 20:20
25. Hartl Zdeněk ODV6300 TJ Aero Odolena Voda 47:33 + 22:49
26. Chotětický Jan MAS5400 KČT Aš 48:02 + 23:18
27. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 54:49 + 30:05
28. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 57:17 + 32:33
29. Jireš František 3IX5900 Zelenkovi 65:33 + 40:49
H60
1.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakobi Zdeněk HAV5701 OB Havířov 19:49
2. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 20:21 + 0:32
3. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 22:57 + 3:08
4. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 25:01 + 5:12
5. Petr Václav MOV5801 SKOB Ostrava 27:03 + 7:14
6. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 27:28 + 7:39
7. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 29:57 + 10:08
8. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 30:31 + 10:42
9. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 34:29 + 14:40
10. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 34:32 + 14:43
11. Maliňák Josef SVS5501 Orientklub Vsetín 35:04 + 15:15
12. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 37:10 + 17:21
13. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 38:54 + 19:05
14. LE CALVEZ Jeno 82F5700 Individuel BZH 40:04 + 20:15
15. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:02 + 22:13
16. Junek Petr STH5501 SK Studenec 45:20 + 25:31
17. Zákostelecký František SOB5501 SOBSA 48:07 + 28:18
18. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 51:03 + 31:14
19. Havlíček Ivo KNC5800 Sokol Kostelec n. Č. l. 59:02 + 39:13
H65
1.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 USK Praha 17:02
2. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 17:34 + 0:32
3. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 20:58 + 3:56
4. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 21:09 + 4:07
5. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 23:30 + 6:28
6. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 25:12 + 8:10
7. Pilc Oldřich OOL5100 SK Haná orienteering 25:51 + 8:49
8. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 27:50 + 10:48
9. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 29:48 + 12:46
10. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 31:58 + 14:56
11. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 32:52 + 15:50
12. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 34:09 + 17:07
13. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 37:37 + 20:35
14. Juřina Robert FYD4900 Jizerský klub OB Frýdlant 41:47 + 24:45
Richter Rudolf ADA5113 OOB Spartak Adamov DISK
Hájek Jiří VLI5201 Slavia Liberec orienteering 19:40 + 2:38
H70
1.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:11
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:40 + 2:29
3. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 27:26 + 5:15
4. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:02 + 6:51
5. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 32:24 + 10:13
6. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 34:03 + 11:52
7. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 35:23 + 13:12
8. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 37:11 + 15:00
9. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 41:53 + 19:42
10. Kašpar Josef HOB4601 SKOB Horní Benešov 46:08 + 23:57
11. Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice 53:05 + 30:54
12. Jiran Václav PHK4701 OK 99 Hradec Králové 77:31 + 55:20
Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov DISK
Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga DISK
Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha DISK
H75
0.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:52
2. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 25:19 + 1:27
3. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 25:35 + 1:43
4. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:06 + 8:14
5. Beneš Karel HAV4201 OB Havířov 32:35 + 8:43
6. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 36:21 + 12:29
7. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 38:36 + 14:44
8. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 41:34 + 17:42
H80
0.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 23:25
2. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 27:26 + 4:01