Výsledky závodu: Oblastní žebříček, West cup - E1

Datum:
31.08.2018
Místo konání:
Pořadatel:
NEK - Nejdek Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Mareš Alexander - R3
Hlavní rozhodčí:
Mareš Alexander - R3
Stavitel tratí:
Zieba Jaroslav - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HD10L     HDR     P3     T5    
D10
1.00 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 7:56
2. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 10:05 + 2:09
3. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 11:47 + 3:51
4. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 13:07 + 5:11
5. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 13:20 + 5:24
6. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 13:55 + 5:59
7. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 14:12 + 6:16
8. Schmidt Ella 64D0850 OLTeamFilder 18:20 + 10:24
9. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 28:59 + 21:03
Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň DISK
D12
1.40 km, 25 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Viktorie DKP0655 Oddíl OB Kotlářka 9:33
2. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 11:15 + 1:42
3. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 11:49 + 2:16
4. Frühaufová Julie SKV0754 TJ Slovan Karlovy Vary 12:27 + 2:54
5. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 13:01 + 3:28
6. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 13:04 + 3:31
7. Holíková Petra ONO0653 SKOB Ostrov 13:24 + 3:51
8. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:31 + 3:58
9. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 13:46 + 4:13
10. Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník 14:08 + 4:35
11. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 14:27 + 4:54
12. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:30 + 4:57
13. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 15:24 + 5:51
14. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 15:28 + 5:55
15. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 15:51 + 6:18
Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka DISK
D14
1.50 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machová Anna LME0451 SK Los Mělník 11:08
2. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 11:28 + 0:20
3. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 13:20 + 2:12
4. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:28 + 2:20
5. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 13:55 + 2:47
6. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 14:00 + 2:52
7. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 14:55 + 3:47
8. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 15:08 + 4:00
9. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 15:22 + 4:14
10. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 16:04 + 4:56
11. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 19:16 + 8:08
12. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 19:34 + 8:26
13. Měchurová Zuzana 7SX0552 TJ Radon Vysoká Pec 21:35 + 10:27
14. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 22:13 + 11:05
Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice DISK
Řídká Tereza KPY0451 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
D16
1.70 km, 35 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chernykh Zoya 24R0250 Russian ski-o-runners 12:35
2. Poborská Eliška DKP0358 Oddíl OB Kotlářka 12:39 + 0:04
3. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 14:01 + 1:26
4. Čermáková Klára PGP0352 SK Praga 14:28 + 1:53
5. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia Plzeň 14:41 + 2:06
6. Kondrateva Alena 24R0350 Russian ski-o-runners 17:11 + 4:36
7. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 28:37 + 16:02
Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín DISK
Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering DISK
D18
1.90 km, 40 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vogt Felicitas 31D0051 SV Lengefeld 16:34
2. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia Plzeň 29:35 + 13:01
Ershova Katya 24R0150 Russian ski-o-runners DISK
D21
2.10 km, 50 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7956
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 15:56 8743
2. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 17:49 + 1:53 7896
3. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 19:18 + 3:22 7228
4. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 19:19 + 3:23 7221
5. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 19:29 + 3:33 7146
6. Stepanova Katya 24R9850 Russian ski-o-runners 19:44 + 3:48
7. Březinová Marie SSU9191 SK Severka Šumperk 20:21 + 4:25 6756
8. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 21:12 + 5:16 6374
9. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 21:55 + 5:59 6051
10. Kubecová Kateřina BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 22:09 + 6:13 5946
11. Bouchalová Vendula VPM8787 KOS Slavia Plzeň 22:38 + 6:42 5729
12. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 22:40 + 6:44 5714
13. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:08 + 7:12 5504
14. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 23:49 + 7:53
15. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 25:20 + 9:24 4514
16. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 25:51 + 9:55 4282
17. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 28:41 + 12:45 3007
18. Horová Magda VSP5450 USK Praha 28:45 + 12:49 2977
19. Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 29:38 + 13:42
20. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 31:22 + 15:26 1800
21. Škrlová Kristýna KRL9954 Kometa Kralovice 33:28 + 17:32 855
D35
1.80 km, 45 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 16:31
2. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 18:02 + 1:31
3. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 18:10 + 1:39
4. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 18:35 + 2:04
5. Vaněčková Petra TJP7950 TJ Sokol Troja 18:54 + 2:23
6. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 18:57 + 2:26
7. Pavlíková Jitka LIT8352 KOB Litvínov 19:47 + 3:16
8. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 19:51 + 3:20
9. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 20:11 + 3:40
10. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 20:34 + 4:03
11. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 20:42 + 4:11
12. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 20:46 + 4:15
13. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:04 + 4:33
14. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 21:56 + 5:25
15. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 22:00 + 5:29
16. Kopecká Magdaléna KPY8250 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:04 + 6:33
17. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 23:51 + 7:20
18. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 24:18 + 7:47
19. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 26:23 + 9:52
20. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 26:42 + 10:11
21. Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 29:45 + 13:14
22. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 31:47 + 15:16
23. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 32:05 + 15:34
Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice DISK
Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
D45
1.60 km, 30 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia Plzeň 14:51
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 15:21 + 0:30
3. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 15:35 + 0:44
4. Klinkerová Jitka ROZ6450 OK Roztoky 15:56 + 1:05
5. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 16:01 + 1:10
6. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 16:10 + 1:19
7. Kolovská Ilona LPM6352 OK Lokomotiva Plzeň 16:20 + 1:29
8. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 16:51 + 2:00
9. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 18:02 + 3:11
10. Hanáková Marta KRL7151 Kometa Kralovice 18:14 + 3:23
11. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 18:43 + 3:52
12. Danihelová Janka SKV6552 TJ Slovan Karlovy Vary 18:50 + 3:59
13. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 19:08 + 4:17
14. Martianova Oksana 24R6450 Russian ski-o-runners 19:31 + 4:40
15. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 19:41 + 4:50
16. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 19:42 + 4:51
17. Günther Astrid 64D7150 OLTeamFilder 19:52 + 5:01
18. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 20:16 + 5:25
19. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:41 + 6:50
20. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva Chomutov 23:07 + 8:16
21. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 25:02 + 10:11
D55
1.40 km, 30 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 13:15
2. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 15:53 + 2:38
3. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 16:52 + 3:37
4. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 17:49 + 4:34
5. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 17:51 + 4:36
6. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 18:28 + 5:13
7. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 19:14 + 5:59
8. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 20:46 + 7:31
9. Patáková Mária KSH5751 OB Kašperské Hory 28:05 + 14:50
10. Robotková Lenka PBM5451 TJ Spartak 1. Brněnská 28:28 + 15:13
D65
1.40 km, 30 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 26:00
2. Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva Chomutov 34:19 + 8:19
H10
1.00 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 7:07
2. Chalupa Šimon ONO0901 SKOB Ostrov 8:03 + 0:56
3. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 9:25 + 2:18
4. Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava 11:18 + 4:11
5. Parula Egon LPM1000 OK Lokomotiva Plzeň 11:52 + 4:45
6. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 13:46 + 6:39
7. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 14:23 + 7:16
8. Pjenčák Adam MAS0802 KČT Aš 16:22 + 9:15
9. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 18:44 + 11:37
10. Kříž Matěj KAM0900 OK Kamenice 19:56 + 12:49
H12
1.40 km, 25 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 12:11
2. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 12:59 + 0:48
3. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 15:03 + 2:52
4. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 15:13 + 3:02
5. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 16:23 + 4:12
6. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 17:32 + 5:21
7. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 17:40 + 5:29
8. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 17:46 + 5:35
9. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 18:17 + 6:06
10. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 19:23 + 7:12
11. Kouřil Vojta KPY0700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:21 + 10:10
12. Andrš Matěj 7SX0601 TJ Radon Vysoká Pec 34:05 + 21:54
13. Kříž Matěj 7SX0701 TJ Radon Vysoká Pec 39:31 + 27:20
14. Bršťák Tomáš 7SX0602 TJ Radon Vysoká Pec 48:06 + 35:55
H14
1.70 km, 35 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 12:06
2. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 12:33 + 0:27
3. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 13:04 + 0:58
4. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 16:05 + 3:59
5. Schmidt Noah 64D0400 OLTeamFilder 17:52 + 5:46
6. Němec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň 18:02 + 5:56
7. Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:42 + 6:36
8. Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:06 + 7:00
9. Michálek Michal KPY0500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:42 + 7:36
10. Čáslavský David NEK0401 Nejdek Orienteering 19:57 + 7:51
11. Slejška Jorik KPY0506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:18 + 8:12
12. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 20:45 + 8:39
13. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:15 + 10:09
14. Žebrák Adam KPY0505 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:12 + 16:06
H16
1.90 km, 40 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Belozerov Jiri 24R0300 Russian ski-o-runners 13:01
2. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 13:02 + 0:01
3. Chernykh Misha 24R0200 Russian ski-o-runners 13:33 + 0:32
4. Čepička Ladislav LPM0303 OK Lokomotiva Plzeň 13:55 + 0:54
5. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 14:48 + 1:47
6. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 15:16 + 2:15
7. Lill Petr BSO0203 KOB Baník Sokolov 17:44 + 4:43
8. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 18:23 + 5:22
9. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 18:31 + 5:30
10. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 18:50 + 5:49
11. Břečka Vojtěch LPM0302 OK Lokomotiva Plzeň 24:26 + 11:25
12. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 26:29 + 13:28
13. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 26:33 + 13:32
H18
2.40 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:09
2. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 17:02 + 0:53
3. Křiklava Jakub 1BC0149 Ski klub Karlovy Vary 23:03 + 6:54
4. Vecko Jan NEK0002 Nejdek Orienteering 23:36 + 7:27
H21
2.50 km, 60 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8226
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 15:39 8341
2. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 15:58 + 0:19 8177
3. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 16:00 + 0:21 8159
4. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia Plzeň 16:03 + 0:24 8133
5. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 16:27 + 0:48 7926
6. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 16:33 + 0:54 7874
7. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 17:22 + 1:43 7451
8. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 17:40 + 2:01 7296
9. Vištejn Jiří LPM9304 OK Lokomotiva Plzeň 17:47 + 2:08 7235
10. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 18:52 + 3:13 6674
11. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 18:53 + 3:14 6665
12. Zámečník David KAM7500 OK Kamenice 19:02 + 3:23 6587
13. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 19:25 + 3:46 6389
14. Čermák Matyáš KAM9501 OK Kamenice 19:35 + 3:56 6302
15. Bräuer Dennis 31D9900 SV Lengefeld 19:56 + 4:17
16. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:21 + 4:42 5905
17. Kapal Tomáš KAM9402 OK Kamenice 21:05 + 5:26 5525
18. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 21:34 + 5:55
19. Komín David PGP7405 SK Praga 22:33 + 6:54 4765
20. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 22:52 + 7:13 4601
21. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia Plzeň 22:54 + 7:15 4584
22. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 22:57 + 7:18 4558
23. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 23:37 + 7:58 4212
24. Kučerka Jan LIT8002 KOB Litvínov 23:43 + 8:04 4160
25. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 24:17 + 8:38 3867
26. Klusáček Radim BOR7710 OK Jiskra Nový Bor 25:07 + 9:28 3435
27. Vonášek Adam LPM9101 OK Lokomotiva Plzeň 25:27 + 9:48 3262
28. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 25:47 + 10:08 3089
29. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 26:22 + 10:43 2787
30. Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:35 + 10:56 2675
31. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 27:05 + 11:26 2416
32. Štembera Petr 45Z8500 Trosečníci 31:58 + 16:19
H35
2.40 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 14:33
2. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 15:53 + 1:20
3. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:49 + 3:16
4. Rauch Stanislav VPM8201 KOS Slavia Plzeň 18:11 + 3:38
5. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 19:07 + 4:34
6. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 19:08 + 4:35
7. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 19:09 + 4:36
8. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 19:13 + 4:40
9. Vaněček Jan TJP8000 TJ Sokol Troja 20:02 + 5:29
10. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 20:06 + 5:33
11. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 20:07 + 5:34
12. Kožíšek Petr LPM7603 OK Lokomotiva Plzeň 20:09 + 5:36
13. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 20:12 + 5:39
14. Dneboský František 24C8000 OK Vršovice 20:17 + 5:44
15. Procházka Vít KPY8000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:54 + 6:21
16. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 21:00 + 6:27
17. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 21:09 + 6:36
18. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 21:45 + 7:12
19. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 22:09 + 7:36
20. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 22:18 + 7:45
21. Pivec Lukáš MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 22:25 + 7:52
21. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:25 + 7:52
23. Fišer Pavel 5RZ7200 Noční můry 23:21 + 8:48
24. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 23:38 + 9:05
25. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 25:46 + 11:13
26. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 25:51 + 11:18
27. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 27:07 + 12:34
28. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 59:50 + 45:17
Pjenčák Roman MAS7501 KČT Aš DISK
Grabmüller Radek KPY8300 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
H45
2.10 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 18:59
2. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 19:19 + 0:20
3. Hrouda Petr VBM6900 VSK Mendelu Brno 20:09 + 1:10
4. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:02 + 3:03
5. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 22:35 + 3:36
6. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 23:19 + 4:20
7. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 23:35 + 4:36
8. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 23:42 + 4:43
9. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 24:22 + 5:23
10. Kohoutek Oldřich BSO7100 KOB Baník Sokolov 25:14 + 6:15
11. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 25:47 + 6:48
12. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 26:19 + 7:20
13. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 26:35 + 7:36
14. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 27:27 + 8:28
15. Fruhauf Jiri SKV7001 TJ Slovan Karlovy Vary 27:30 + 8:31
16. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 27:34 + 8:35
17. Bodurka Jaroslav KRL7301 Kometa Kralovice 31:20 + 12:21
18. Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva Chomutov 39:05 + 20:06
19. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:28 + 20:29
MS Frűhauf Ladislav SKV8301 TJ Slovan Karlovy Vary 20:16 + 1:17
H55
1.60 km, 30 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmidt Jürgen 64D6100 OLTeamFilder 14:42
2. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 14:52 + 0:10
2. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 14:52 + 0:10
4. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 15:12 + 0:30
5. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 15:16 + 0:34
6. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 15:26 + 0:44
7. Chernykh Sergey 24R6200 Russian ski-o-runners 15:27 + 0:45
8. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 15:37 + 0:55
9. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 16:27 + 1:45
10. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 17:18 + 2:36
11. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 21:05 + 6:23
12. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 22:23 + 7:41
13. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 23:57 + 9:15
14. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:41 + 10:59
15. Chotětický Jan MAS5400 KČT Aš 35:58 + 21:16
H65
1.40 km, 30 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 14:32
2. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 14:40 + 0:08
3. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 15:12 + 0:40
4. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 15:16 + 0:44
5. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 15:49 + 1:17
6. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 15:52 + 1:20
7. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 16:58 + 2:26
8. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 18:02 + 3:30
9. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 18:15 + 3:43
10. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 18:30 + 3:58
11. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 19:30 + 4:58
12. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 20:32 + 6:00
13. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 22:30 + 7:58
14. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 23:09 + 8:37
15. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 23:13 + 8:41
16. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 24:21 + 9:49
17. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 26:13 + 11:41
18. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 26:25 + 11:53
Pilc Oldřich OOL5100 SK Haná orienteering DISK
HD10L
1.70 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 10:29
2. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 11:08 + 0:39
3. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 12:26 + 1:57
4. Kopecký Oldřich KPY0900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:53 + 3:24
5. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 14:28 + 3:59
6. Vaněčková Anna TJP1050 TJ Sokol Troja 14:54 + 4:25
7. Ritter Jakub ONO1000 SKOB Ostrov 16:07 + 5:38
8. Pejšová Barbora NEK0899 Nejdek Orienteering 19:17 + 8:48
9. Vaněček Jan TJP0800 TJ Sokol Troja 19:34 + 9:05
10. Šunková Berta LOU0850 SK Moravan Louňovice 20:08 + 9:39
11. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 21:21 + 10:52
12. Šebestová Bára 7SX0951 TJ Radon Vysoká Pec 25:34 + 15:05
13. Měchurová Karin 7SX0959 TJ Radon Vysoká Pec 25:36 + 15:07
14. Vaněček Aleš 7SX0801 TJ Radon Vysoká Pec 25:37 + 15:08
14. Kraus Kristian 7SX0802 TJ Radon Vysoká Pec 25:37 + 15:08
16. Andresík Matyáš 7SX1001 TJ Radon Vysoká Pec 26:09 + 15:40
17. Lepší Jindra NEK2249 Nejdek Orienteering 30:30 + 20:01
18. Lepší Tadeáš NEK2248 Nejdek Orienteering 30:33 + 20:04
Šitra Šimon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha DISK
Šafránková Eliška LPM0953 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Fecko Richard NEK1100 Nejdek Orienteering DISK
HDR
1.70 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voláková Monika NNN Neregistrovaní 11:42
2. Šunka Hubert LOU1200 SK Moravan Louňovice 11:52 + 0:10
3. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 12:16 + 0:34
4. Šunková Sára LOU1051 SK Moravan Louňovice 12:22 + 0:40
5. Horák Šimon NEK Nejdek Orienteering 12:35 + 0:53
6. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 12:57 + 1:15
7. Kovalová Karolína BSO KOB Baník Sokolov 12:59 + 1:17
8. Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov 13:07 + 1:25
9. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 13:13 + 1:31
10. Rudincová Ellen 7SX1251 TJ Radon Vysoká Pec 13:48 + 2:06
11. Rutrle Michal 7SX1203 TJ Radon Vysoká Pec 13:52 + 2:10
12. Zámečník Lukáš KAM1100 OK Kamenice 14:07 + 2:25
13. Krejčiříková Zuzana BBM1150 BETA URSUS Orienteering 15:53 + 4:11
14. Malý Vojta 7SX1201 TJ Radon Vysoká Pec 16:05 + 4:23
15. Šlapáková Sára 7SX1253 TJ Radon Vysoká Pec 16:22 + 4:40
15. Krejčiříková Kamila BBM1550 BETA URSUS Orienteering 16:22 + 4:40
17. Žofie Kačka Helena 7SX1299 TJ Radon Vysoká Pec 16:51 + 5:09
18. Pilát Lukáš 7SX1204 TJ Radon Vysoká Pec 17:06 + 5:24
19. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 18:20 + 6:38
20. Pávková Anna NEK Nejdek Orienteering 19:09 + 7:27
21. Flídrová Karolína 8EC0698 LKNH Nejdek 19:10 + 7:28
22. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Litvínov 20:05 + 8:23
23. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 20:17 + 8:35
24. Pejša Antonín NEK1349 Nejdek Orienteering 20:25 + 8:43
25. Kovalová Adriana BSO KOB Baník Sokolov 20:27 + 8:45
26. Gelmerovi Kája a Franta KRL Kometa Kralovice 21:15 + 9:33
27. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 21:44 + 10:02
28. Šebestová Sára 7SX1254 TJ Radon Vysoká Pec 24:08 + 12:26
29. Bielinová Petra 9XX7700 neregistrovaní Na kopci 25:59 + 14:17
30. Dneboský Erik 24C1400 OK Vršovice -566:17 +
Šimonková Bára 8EC0798 LKNH Nejdek DISK
P3
1.60 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Meduna Filip ONO2249 SKOB Ostrov 16:23
2. Horák Jáchym NEK Nejdek Orienteering 16:56 + 0:33
3. Švarcová Lenka TUR6457 OOB TJ Turnov 17:35 + 1:12
4. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 18:00 + 1:37
5. Gondzsala David NEK Nejdek Orienteering 18:36 + 2:13
6. Farid Sammy NEK Nejdek Orienteering 18:43 + 2:20
7. Gottliebová Petra KPY8752 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:05 + 2:42
8. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva Chomutov 19:12 + 2:49
9. Měchura Václav 7SX7601 TJ Radon Vysoká Pec 19:27 + 3:04
10. Měchurová Marie 7SX7851 TJ Radon Vysoká Pec 19:30 + 3:07
11. Flídr Matěj 8EC0349 LKNH Nejdek 19:35 + 3:12
12. Kříž Filip 8EC0449 LKNH Nejdek 19:38 + 3:15
13. Fruhaufova Katerina SKV2299 TJ Slovan Karlovy Vary 20:19 + 3:56
14. Fruhauf Ondrej SKV2249 TJ Slovan Karlovy Vary 21:26 + 5:03
15. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 21:44 + 5:21
16. Kraus Jindřich LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov 22:38 + 6:15
17. Kazdová Dana 24C8150 OK Vršovice 24:28 + 8:05
18. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 25:14 + 8:51
19. Veselá Alena NEJ6350 TJ Jiskra Nejdek 26:15 + 9:52
20. Váchová Ilona 1BC7798 Ski klub Karlovy Vary 27:12 + 10:49
21. Bicencová Květoslava 8EC0199 LKNH Nejdek 27:17 + 10:54
22. Pichlíková Martina 8EC7699 LKNH Nejdek 27:37 + 11:14
23. Šunková Karolína LOU7550 SK Moravan Louňovice 28:00 + 11:37
24. Pichlík Tomáš 8EC0549 LKNH Nejdek 29:37 + 13:14
25. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 35:41 + 19:18
26. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 40:11 + 23:48
Řehořek Jaroš SKV TJ Slovan Karlovy Vary DISK
T5
2.30 km, 45 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 21:24
2. Šperl Milan 7SX9101 TJ Radon Vysoká Pec 26:51 + 5:27
3. Dittrt Štěpán LME0001 SK Los Mělník 27:40 + 6:16
4. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 27:41 + 6:17
5. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 29:56 + 8:32
6. Dittrtová Lucia LME6852 SK Los Mělník 32:01 + 10:37
7. Kapal Jiří KAM0049 OK Kamenice 35:56 + 14:32
8. Machová Petra LME6952 SK Los Mělník 40:46 + 19:22
9. Karafiátová Lucie NNN Neregistrovaní 46:29 + 25:05
10. Buřičová Romana NNN Neregistrovaní 46:53 + 25:29