Výsledky závodu: 4.závod Žaket Pražského poháru žactva

Datum:
06.06.2018
Místo konání:
Praha 4
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Hrádek
Ředitel závodu:
Horák Pavel (Starosta)
Hlavní rozhodčí:
Gajda Jan - R3
Stavitel tratí:
Městková Kateřina
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     H10     H10L     H12     H14     HDR     T3     T5A     T5B    
D10
1.70 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 12:23
2. Štěpová Barbora PGP0951 C SK Praga 12:46 + 0:23
3. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 13:59 + 1:36
4. Snížková Adéla DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka 17:02 + 4:39
5. Vondráčková Alžběta DKP0864 C Oddíl OB Kotlářka 18:00 + 5:37
6. Šimůnková Michaela TAP0851 C KOB Tretra Praha 18:06 + 5:43
7. Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany 18:38 + 6:15
8. Nováková Pavlína DKP0860 C Oddíl OB Kotlářka 19:01 + 6:38
9. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 20:08 + 7:45
10. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 20:16 + 7:53
11. Kindlová Anežka RIC0850 C OB Říčany 20:35 + 8:12
12. Černá Adéla HCE0850 C TJ Hostivice 21:58 + 9:35
13. Zemanová Eliška DKP0862 C Oddíl OB Kotlářka 22:28 + 10:05
14. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB Tretra Praha 24:02 + 11:39
15. Endrštová Magdaléna 4VC0850 C Radioklub OK1KYP/ASP 25:20 + 12:57
16. Strnadová Josefína 6MX0850 C MDDM Čelákovice 26:15 + 13:52
17. Honzáková Nelka JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 26:23 + 14:00
18. Schneeweissová Luisa DKP0861 C Oddíl OB Kotlářka 26:50 + 14:27
19. Smutná Markéta DLP0950 C OOB TJ Dukla Praha 26:59 + 14:36
20. Stará Žofie FSP0851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:04 + 14:41
21. Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 27:16 + 14:53
22. Strnadová Františka 6MX0851 C MDDM Čelákovice 28:14 + 15:51
22. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 28:14 + 15:51
24. Levrincová Klára TAP0854 C KOB Tretra Praha 28:50 + 16:27
25. Michalská Kristýna RIC0852 C OB Říčany 29:00 + 16:37
26. Ehlerová Anna VSP0854 C USK Praha 31:23 + 19:00
27. Hlaváčková Lucie TAP1050 C KOB Tretra Praha 31:30 + 19:07
28. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 33:25 + 21:02
29. Hejnová Barbora VSP0851 C USK Praha 35:33 + 23:10
30. Kváčová Anna DKP1051 C Oddíl OB Kotlářka 37:00 + 24:37
31. Šavelová Julie DKP0863 C Oddíl OB Kotlářka 38:14 + 25:51
32. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 41:43 + 29:20
33. Ellederová Eva DKP0858 C Oddíl OB Kotlářka 42:24 + 30:01
34. Hejsková Magdalena KAM0850 C OK Kamenice 42:52 + 30:29
35. Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Litvínov 73:18 + 60:55
Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha DISK
Rudolfová Eliška DKP1057 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Lenská Tereza DKP1054 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D10L
3.60 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehlerová Michaela VSP1050 C USK Praha 30:59
2. Zusková Jana 4VC1851 C Radioklub OK1KYP/ASP 31:30 + 0:31
3. Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 31:44 + 0:45
4. Stará Magdalena FSP1051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:58 + 1:59
5. Zavadilová Adéla VSP1153 C USK Praha 35:02 + 4:03
6. Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB Tretra Praha 36:57 + 5:58
7. Vondráčková Jolana DKP1058 C Oddíl OB Kotlářka 37:11 + 6:12
8. Hrušková Tereza PGP0953 C SK Praga 38:15 + 7:16
9. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 38:51 + 7:52
10. Pompachová Natálie TAP0952 C KOB Tretra Praha 38:53 + 7:54
11. Rypáčková Šárka SCP1151 C OK Sparta Praha 42:13 + 11:14
12. Mrázková Berta SJC1151 C Sportcentrum Jičín 43:00 + 12:01
13. Řepková Anna 6YC1050 C Neregistrovaní 43:24 + 12:25
14. Nedbalová Magdalena MFP1053 C Matfyz Praha 44:05 + 13:06
15. Ledinská Lucie DKP1253 C Oddíl OB Kotlářka 46:10 + 15:11
16. Matoušková Kateřina SPC0955 C SPORTICUS team 46:43 + 15:44
17. Kubecová Markéta KAM0953 C OK Kamenice 47:38 + 16:39
18. Šavelová Kateřina DKP1154 C Oddíl OB Kotlářka 76:53 + 45:54
MS Hrnčířová Sofi NNN6011 C Neregistrovaní 249:25 + 218:26
MS Šafková Klára NNN6010 C Neregistrovaní 57:37 + 26:38
D12
2.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Kateřina PGP0657 B SK Praga 17:08
2. Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 19:20 + 2:12
3. Kudrnáčová Marta KAM0754 C OK Kamenice 19:31 + 2:23
4. Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 22:08 + 5:00
5. Gajdová Michaela VSP0752 C USK Praha 22:32 + 5:24
6. Rážová Dorota PGP0653 C SK Praga 22:35 + 5:27
7. Lampová Amálie DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka 23:42 + 6:34
8. Černá Justina HCE0652 C TJ Hostivice 24:16 + 7:08
9. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 24:46 + 7:38
10. Bublíková Klára TAP0752 C KOB Tretra Praha 24:56 + 7:48
11. Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 26:14 + 9:06
12. Vejražková Anna KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:21 + 9:13
13. Priehodová Nela PGP0655 B SK Praga 26:33 + 9:25
14. Pompachová Karolína TAP0652 B KOB Tretra Praha 27:07 + 9:59
15. Halašková Bára DKP0654 C Oddíl OB Kotlářka 28:17 + 11:09
16. Grimmerová Valerie RIC0754 C OB Říčany 28:21 + 11:13
17. Svobodová Adriana FSP0653 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:28 + 11:20
18. Alblová Zuzana LME0660 C SK Los Mělník 29:12 + 12:04
19. Hroňková Barbora VSP0650 C USK Praha 29:17 + 12:09
20. Řeháková Karolina DVP0651 C DVP ORIENTATION 31:38 + 14:30
21. Škáchová Zuzana DKP0656 C Oddíl OB Kotlářka 32:34 + 15:26
22. Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 33:16 + 16:08
23. Viktorová Klára PGP0753 C SK Praga 36:24 + 19:16
24. Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 36:38 + 19:30
25. Baxová Kateřina LBE0651 C TJ Lokomotiva Beroun 38:00 + 20:52
26. Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 38:08 + 21:00
27. Brodská Kateřina HCE0653 C TJ Hostivice 38:12 + 21:04
28. Herynková Klára RIC0758 C OB Říčany 38:25 + 21:17
29. Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 39:59 + 22:51
30. Růžičková Ema RIC0653 C OB Říčany 40:07 + 22:59
31. Duhová Anna DKP0653 C Oddíl OB Kotlářka 42:29 + 25:21
32. Krbcová Aneta 6MX0651 C MDDM Čelákovice 47:29 + 30:21
33. Nová Magdalena VSP0655 C USK Praha 50:12 + 33:04
34. Vosátková Julie RIC0755 C OB Říčany 54:25 + 37:17
35. Nekovářová Lucie RIC0757 C OB Říčany 55:38 + 38:30
36. Stoklasová Eliška RIC0756 C OB Říčany 58:45 + 41:37
37. Čelikovská Tereza ROZ0750 C OK Roztoky 63:18 + 46:10
38. Michalská Sára RIC0656 C OB Říčany 86:02 + 68:54
D14
3.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 25:06
2. Balejová Julie KAM0551 B OK Kamenice 25:51 + 0:45
3. Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 29:51 + 4:45
4. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 30:37 + 5:31
5. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 31:16 + 6:10
6. Kramlová Barbora ZVO0452 B OB SK Zvole 33:41 + 8:35
7. Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 34:27 + 9:21
8. Šantorová Eliška ROZ0552 C OK Roztoky 34:35 + 9:29
9. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 34:45 + 9:39
10. Škáchová Viktorie DKP0655 B Oddíl OB Kotlářka 35:27 + 10:21
11. Pračková Ema RIC0451 B OB Říčany 36:09 + 11:03
12. Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 38:31 + 13:25
13. Honzáková Lenka JHB0551 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 39:57 + 14:51
14. Chmelařová Romana PGP0553 B SK Praga 43:34 + 18:28
15. Kotenová Barbora RIC0452 C OB Říčany 45:00 + 19:54
15. Horáčková Michaela DKP0551 B Oddíl OB Kotlářka 45:00 + 19:54
17. Pokorná Terezie RIC0552 B OB Říčany 46:40 + 21:34
18. Kodejšová Markéta VSP0458 C USK Praha 47:09 + 22:03
19. Řeháková Ludmila DVP0451 C DVP ORIENTATION 47:50 + 22:44
20. Hudčeková Klára SLP0550 C OOB Slavia Praha 49:07 + 24:01
21. Kovandová Kamila KPY0550 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:15 + 27:09
22. Hanzalová Aneta 4KC0451 C Lyčkárna 54:10 + 29:04
23. Červinková Lucie ROZ0453 C OK Roztoky 57:16 + 32:10
24. Fuchsová Ester 4KC0551 C Lyčkárna 60:09 + 35:03
25. Ptáčková Veronika PGP0551 B SK Praga 67:12 + 42:06
26. Vosátková Eliška RIC0553 C OB Říčany 83:14 + 58:08
27. Řídká Tereza KPY0451 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 90:08 + 65:02
Strnadová Nela 6MX0553 C MDDM Čelákovice DISK
Handtová Kateřina 4KC0552 C Lyčkárna DISK
Bartoníčková Anička 4KC0550 C Lyčkárna DISK
Dobrovolná Radka 4KC0450 C Lyčkárna DISK
H10
1.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Patrik ROZ0800 B OK Roztoky 11:44
2. Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 14:13 + 2:29
3. Engel Adam DKP0910 C Oddíl OB Kotlářka 14:35 + 2:51
4. Horáček Martin DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka 15:48 + 4:04
5. Baxa David LBE0800 C TJ Lokomotiva Beroun 16:04 + 4:20
6. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 16:59 + 5:15
7. Termer Štěpán LTU0800 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:09 + 5:25
8. Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice 17:47 + 6:03
9. Žemlík Eduard TUV0901 C SOK TJ Turnov 17:49 + 6:05
10. Zavadil Matěj VSP0904 C USK Praha 17:59 + 6:15
11. Rybář Matěj DKP0908 C Oddíl OB Kotlářka 18:48 + 7:04
12. Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB Tretra Praha 19:42 + 7:58
13. Vít Samuel Aron KAM0804 C OK Kamenice 21:14 + 9:30
14. Novák Adam DLP0901 C OOB TJ Dukla Praha 21:30 + 9:46
15. Priehoda Erik PGP0803 C SK Praga 22:28 + 10:44
16. Kamenický Pavel TAP0909 C KOB Tretra Praha 22:49 + 11:05
17. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 22:59 + 11:15
18. Kříž Matěj KAM0900 C OK Kamenice 23:53 + 12:09
19. Tejkl Štěpán DOB0800 C KOB Dobruška 24:32 + 12:48
20. Schnabl Petr RIC0802 C OB Říčany 25:15 + 13:31
21. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 25:17 + 13:33
22. Vaníček Ondřej DLP0903 C OOB TJ Dukla Praha 25:40 + 13:56
23. Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 26:05 + 14:21
24. Řepka Jan 6YC0801 C Neregistrovaní 28:37 + 16:53
25. Lazar David RIC1001 C OB Říčany 29:37 + 17:53
26. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 30:40 + 18:56
27. Kantůrek Tomáš DLP0902 C OOB TJ Dukla Praha 32:28 + 20:44
28. Dostál Jorik DLP0803 C OOB TJ Dukla Praha 32:40 + 20:56
29. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 34:28 + 22:44
30. Mach David VSP0801 C USK Praha 36:29 + 24:45
31. Bublík František TAP0803 C KOB Tretra Praha 37:13 + 25:29
32. Vokůrka Václav ROZ1000 C OK Roztoky 37:29 + 25:45
33. Válek Maximilián DLP0904 C OOB TJ Dukla Praha 37:35 + 25:51
34. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 40:39 + 28:55
35. Protiva Mikuláš TAP1100 C KOB Tretra Praha 41:04 + 29:20
36. Juřina Jakub FYD0801 C Jizerský klub OB Frýdlant 45:06 + 33:22
37. Brabec Matěj 4KC0800 C Lyčkárna 46:01 + 34:17
38. Velek Hubert DLP0801 C OOB TJ Dukla Praha 47:49 + 36:05
39. Protiva Jan TAP0904 C KOB Tretra Praha 48:55 + 37:11
40. Pokorný Vojtěch DLP0800 C OOB TJ Dukla Praha 71:35 + 59:51
Gajda Petr VSP0903 C USK Praha DISK
H10L
3.60 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 18:04
2. Krutský Vavřinec FSP0902 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:13 + 2:09
3. Bašus Ondřej SCP1000 C OK Sparta Praha 23:02 + 4:58
4. Gabriel Štěpán ZVO0803 C OB SK Zvole 25:38 + 7:34
5. Gregor Filip TAP0906 C KOB Tretra Praha 28:56 + 10:52
6. Bouda Jan TAP1000 C KOB Tretra Praha 29:25 + 11:21
7. Prox Jan 2HC1000 C NNN Px 29:34 + 11:30
8. Handala Mathias DKP0810 C Oddíl OB Kotlářka 30:26 + 12:22
9. Pinkr Josef HCE1200 C TJ Hostivice 30:53 + 12:49
10. Tiefenbach Vladimír TAP1005 C KOB Tretra Praha 31:13 + 13:09
11. Darmovzal Šimon PGP1001 C SK Praga 31:46 + 13:42
12. Dvořák Patrik DKP0905 C Oddíl OB Kotlářka 32:55 + 14:51
13. Ondráček Lubor EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha 34:43 + 16:39
14. Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 35:00 + 16:56
15. Motyčka Michael TAP1003 C KOB Tretra Praha 35:37 + 17:33
16. Seidl Marek EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha 36:21 + 18:17
17. Brodský Matěj HCE1100 C TJ Hostivice 39:00 + 20:56
18. Benda Patrik LBE1001 C TJ Lokomotiva Beroun 39:21 + 21:17
19. Rejšek Čeněk KAM1002 C OK Kamenice 39:50 + 21:46
20. Paulíny Jakub TAP0902 C KOB Tretra Praha 40:43 + 22:39
21. Vít Benjamin Adam KAM1003 C OK Kamenice 45:55 + 27:51
22. Rybář Filip DKP1107 C Oddíl OB Kotlářka 46:24 + 28:20
23. Stříbrný Vilém LBE0900 C TJ Lokomotiva Beroun 51:59 + 33:55
24. Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník 54:40 + 36:36
25. Halaška Michael DKP0907 C Oddíl OB Kotlářka 57:54 + 39:50
26. Kapoun Jáchym NNN000m C Neregistrovaní 60:38 + 42:34
27. Cink Kryštof 4VC0900 C Radioklub OK1KYP/ASP 133:49 + 115:45
28. Michalský Ondřej RIC1002 C OB Říčany 167:15 + 149:11
29. Elleder Jan DKP1003 C Oddíl OB Kotlářka 239:04 + 221:00
30. Ouhrabka Vít TAP1002 C KOB Tretra Praha 241:22 + 223:18
MS Beránek Mikoláš TAP0608 C KOB Tretra Praha 41:53 + 23:49
MS Kohoutek Lukáš NNN00i C Neregistrovaní 30:42 + 12:38
MS Vrňata Vítek NNN6013 C Neregistrovaní 156:20 + 138:16
MS Hrnčíř Alex NNN6012 C Neregistrovaní 157:20 + 139:16
H12
3.20 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 B USK Praha 22:09
2. Skripnik Matouš FSP0800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:14 + 2:05
3. Elleder David DKP0605 C Oddíl OB Kotlářka 25:48 + 3:39
4. Klepetko Adam FSP0601 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:15 + 4:06
5. Machar Eda DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka 26:27 + 4:18
6. Bulíř Jáchym TAP0602 B KOB Tretra Praha 26:54 + 4:45
7. Víteček Šimon DKP0801 C Oddíl OB Kotlářka 27:18 + 5:09
8. Čech Adam ROZ0601 C OK Roztoky 27:36 + 5:27
9. Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 29:56 + 7:47
10. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 30:06 + 7:57
11. Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 30:46 + 8:37
12. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 31:41 + 9:32
13. Hůla Tomáš LBE0602 C TJ Lokomotiva Beroun 32:46 + 10:37
14. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 32:49 + 10:40
15. Maroušek Dominik DKP0716 C Oddíl OB Kotlářka 33:19 + 11:10
16. Vostrý Jonáš DKP0714 C Oddíl OB Kotlářka 33:28 + 11:19
17. Studnička Jakub DKP0718 C Oddíl OB Kotlářka 34:22 + 12:13
18. Rudolf Matyáš DKP0702 C Oddíl OB Kotlářka 34:25 + 12:16
19. Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 34:30 + 12:21
20. Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany 35:18 + 13:09
21. Dolák Jakub DKP0707 C Oddíl OB Kotlářka 35:27 + 13:18
22. Meier David VSP0606 B USK Praha 35:54 + 13:45
23. Motyčka Filip TAP0704 C KOB Tretra Praha 37:10 + 15:01
24. Salinger Jakub DKP0715 C Oddíl OB Kotlářka 37:25 + 15:16
25. Procházka Vít DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 37:59 + 15:50
26. Kubát Matyáš RIC0601 C OB Říčany 38:10 + 16:01
27. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 38:34 + 16:25
28. Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 38:38 + 16:29
29. Brandejs Štěpán DKP0807 C Oddíl OB Kotlářka 38:56 + 16:47
30. Göth Mikuláš PGP0602 C SK Praga 40:05 + 17:56
31. Hlaváček Vojtěch TAP0700 C KOB Tretra Praha 40:17 + 18:08
32. Kouřil Vojta KPY0700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:37 + 18:28
33. Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 41:24 + 19:15
34. Hradil Martin HCE0600 C TJ Hostivice 41:29 + 19:20
35. Zlesák Matyáš CHT0601 C OOB SK Chrast 44:07 + 21:58
36. Pelant Jan RIC0700 C OB Říčany 44:21 + 22:12
36. Pop Jonáš TAP0600 C KOB Tretra Praha 44:21 + 22:12
38. Lazar Tomáš RIC0704 C OB Říčany 44:29 + 22:20
39. Štěňha David SPC0701 C SPORTICUS team 44:47 + 22:38
40. Picl František DVP0701 C DVP ORIENTATION 44:51 + 22:42
41. Krumlovský Vojtěch RIC0703 C OB Říčany 45:21 + 23:12
42. Perkner Vít ZVO0603 C OB SK Zvole 45:43 + 23:34
43. Endršt Jáchym 4VC0700 C Radioklub OK1KYP/ASP 45:56 + 23:47
44. Mazánek Vojta TAP0611 C KOB Tretra Praha 46:37 + 24:28
45. Šimík Marek DLP1000 C OOB TJ Dukla Praha 46:59 + 24:50
46. Černý Vojtěch DKP0712 C Oddíl OB Kotlářka 47:14 + 25:05
47. Němeček Štěpán RIC0705 C OB Říčany 48:06 + 25:57
48. Svoboda Fabián FSP0708 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:18 + 27:09
49. Svoboda Filip DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka 50:01 + 27:52
50. Ransdorf Vít DKP0710 C Oddíl OB Kotlářka 50:42 + 28:33
51. Daněk Jan DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka 52:07 + 29:58
52. Lorenc Tadeáš 45X0600 C PAT Praha 52:09 + 30:00
53. Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 54:24 + 32:15
54. Vaníček Petr DLP0700 C OOB TJ Dukla Praha 55:27 + 33:18
55. Lacina Jan DKP0717 C Oddíl OB Kotlářka 56:28 + 34:19
56. Šantora Marek ROZ0702 C OK Roztoky 59:43 + 37:34
57. Rataj Vít DLP0702 C OOB TJ Dukla Praha 65:59 + 43:50
58. Friedel Matěj LBE0702 C TJ Lokomotiva Beroun 69:04 + 46:55
59. Peprný Vojtěch DKP0706 C Oddíl OB Kotlářka 73:52 + 51:43
60. Dlask Kašpar 4KC0600 C Lyčkárna 86:19 + 64:10
61. Štůla Vincent DKP0720 C Oddíl OB Kotlářka 91:48 + 69:39
62. Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 104:11 + 82:02
63. Hroněk Štěpán VSP0700 C USK Praha 104:15 + 82:06
Walsh Zak ROZ0704 C OK Roztoky DISK
MS Cordier Jan NNN6015 C Neregistrovaní 62:22 + 40:13
H14
4.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin PGP0408 B SK Praga 27:01
2. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 27:27 + 0:26
3. Blaha Jiří EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha 27:53 + 0:52
4. Blaha Michal EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha 29:18 + 2:17
5. Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha 30:57 + 3:56
6. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 32:42 + 5:41
7. Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 33:01 + 6:00
8. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 34:24 + 7:23
9. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 36:52 + 9:51
10. Smolka Jakub TAP0500 C KOB Tretra Praha 37:38 + 10:37
11. Nemšovský Filip VSP0500 B USK Praha 38:21 + 11:20
12. Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 39:01 + 12:00
13. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 39:27 + 12:26
14. Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 39:35 + 12:34
15. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 39:37 + 12:36
16. Hejna Igor VSP0407 C USK Praha 40:13 + 13:12
17. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 41:07 + 14:06
18. Marhold Václav ZVO0501 B OB SK Zvole 41:50 + 14:49
19. Milota Jakub KAM0503 B OK Kamenice 43:27 + 16:26
20. Ráž Miloslav PGP0406 C SK Praga 45:41 + 18:40
21. Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany 47:34 + 20:33
22. Maňour Vojtěch VSP0502 C USK Praha 48:23 + 21:22
23. Černý Matouš TAP0501 B KOB Tretra Praha 49:36 + 22:35
24. Vlasaný Jan RIC0512 C OB Říčany 51:39 + 24:38
25. Picl Daniel DVP0401 C DVP ORIENTATION 53:09 + 26:08
26. Bozděch Tobiáš KPY0504 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:07 + 27:06
27. Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 54:31 + 27:30
28. Kačer Jakub ZVO0400 C OB SK Zvole 58:32 + 31:31
29. Chessell Thomas ROZ0503 C OK Roztoky 60:30 + 33:29
30. Cylek Ondřej VSP0501 C USK Praha 63:25 + 36:24
31. Krumlovský Tomáš RIC0507 C OB Říčany 68:25 + 41:24
32. Jelínek Tomáš ZVO0502 C OB SK Zvole 72:53 + 45:52
33. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:05 + 49:04
34. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Litvínov 77:22 + 50:21
35. Měchura Matěj ROZ0604 C OK Roztoky 83:38 + 56:37
36. Mašát David ROZ0505 C OK Roztoky 85:38 + 58:37
Kovařík Matěj DKP0410 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Kapoun Luděk NNN030a C Neregistrovaní DISK
Ryšavý Jovan DKP0506 C Oddíl OB Kotlářka DISK
MS Ludvík Matouš NNN000q C Neregistrovaní 70:07 + 43:06
HDR
1.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Všetečková Stela NNN005i C Neregistrovaní 21:13
2. Procházková Aneta DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka 23:14 + 2:01
3. Majer David NNN000T C Neregistrovaní 23:27 + 2:14
4. Skripnik Kilián FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:17 + 3:04
5. Proxová Veronika 2HC1350 C NNN Px 24:21 + 3:08
6. Mikulová Stella ZVO1250 C OB SK Zvole 24:26 + 3:13
7. Lacinová Zuzana DKP1055 C Oddíl OB Kotlářka 27:22 + 6:09
8. Tiefenbachová Emilie NNN005k C Neregistrovaní 27:42 + 6:29
9. Gregorová Magdalena CTB1151 C SK OB Chotěboř 28:13 + 7:00
10. Bradáčová Nela NNN0055 C Neregistrovaní 29:03 + 7:50
11. Rakovec Pavel NNN000s C Neregistrovaní 29:12 + 7:59
12. Váchová Soňa MFP1050 C Matfyz Praha 29:27 + 8:14
13. Bednařík Vojtěch SPC1109 C SPORTICUS team 30:02 + 8:49
14. Darmovzal Marek PGP1300 C SK Praga 30:12 + 8:59
15. Hřebíková Markéta 6GC0950 C HO Satalice 30:31 + 9:18
16. Hřebík Vilém 6GC1100 C HO Satalice 30:35 + 9:22
17. Bednaříková Eva SPC1553 C SPORTICUS team 30:45 + 9:32
18. Baxa Daniel LBE1449 C TJ Lokomotiva Beroun 32:49 + 11:36
19. Nezvedová Terezka 6CC1450 C Malí draci 33:12 + 11:59
20. Nezveda David 6CC1300 C Malí draci 33:15 + 12:02
21. Izdná Helena DKP1351 C Oddíl OB Kotlářka 33:54 + 12:41
22. Štáfková Zuzana PGP1450 C SK Praga 35:42 + 14:29
23. Bartošová Tereza 3HC7850 C Crazy Dancers Praha 36:08 + 14:55
24. Salgueiro Antonio DKL000a C KOB Kladno 36:50 + 15:37
25. Juřinová Aneta FYD1150 C Jizerský klub OB Frýdlant 38:04 + 16:51
26. Peitz Kristián NNN6009 C Neregistrovaní 40:05 + 18:52
27. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 40:11 + 18:58
28. Hrušková Gabriela PGP1150 C SK Praga 41:53 + 20:40
29. Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 42:35 + 21:22
30. Lacigová Antonie NNN6019 C Neregistrovaní 43:23 + 22:10
31. Košárková Aneta SCP005a C OK Sparta Praha 44:04 + 22:51
32. Procházková Anička KPY1550 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:47 + 24:34
33. Bauer Tobiáš DKP1601 C Oddíl OB Kotlářka 45:48 + 24:35
34. Salgueiro Cristobal DKL000b C KOB Kladno 46:12 + 24:59
35. Jakubesová Julie TAP1052 C KOB Tretra Praha 46:29 + 25:16
36. Mullerova Karla NNN005b C Neregistrovaní 46:33 + 25:20
37. Černý Ota CEP0138 C Čepíci 48:18 + 27:05
38. Fujáček Vojtěch SJC1701 C Sportcentrum Jičín 49:21 + 28:08
39. Cajthamlová Anna DKP1050 C Oddíl OB Kotlářka 49:35 + 28:22
40. Černý Vít CEP0139 C Čepíci 49:57 + 28:44
41. Ondráček Viktor EKP1515 C VŠTJ Ekonom Praha 51:50 + 30:37
42. Kalina Oskar SPC1502 C SPORTICUS team 53:16 + 32:03
43. Viktora Jan PGP1002 C SK Praga 58:16 + 37:03
44. Kadlec Jindřich 5RX1500 C NNN 58:39 + 37:26
45. Pařízek František CEP1400 C Čepíci 58:55 + 37:42
46. Svítilová Veronika BZP1550 C Báječné ženy v orientačním běhu 59:32 + 38:19
47. Bémová Justina NNN005f C Neregistrovaní 63:06 + 41:53
48. Procházková Aneta LOS1250 C 67:43 + 46:30
49. Vystrčilová Mariana NNN005j C Neregistrovaní 68:06 + 46:53
50. Čížková Barbora NNN005d C Neregistrovaní 69:06 + 47:53
51. Kučera Damián MFP1414 C Matfyz Praha 70:25 + 49:12
52. Moráčková Meda ZBP1750 C OOB SK Zbraslav 71:20 + 50:07
Tykalová Magdaléna NNN005m C Neregistrovaní DISK
Šedivý Jonáš NNN6007 C Neregistrovaní DISK
T3
3.60 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 23:04
2. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 24:17 + 1:13
3. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 27:08 + 4:04
4. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 27:30 + 4:26
5. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 29:04 + 6:00
6. Němec Tomáš 9VC8100 C OK SUDOP 29:23 + 6:19
7. Procházka Vít KPY8000 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 29:26 + 6:22
8. Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 29:32 + 6:28
9. Rypáčková Dana SPC7955 C SPORTICUS team 30:11 + 7:07
10. Pes Rudolf 9VC7700 C OK SUDOP 30:56 + 7:52
11. Hadač Jakub SOB0202 C SOBSA 31:25 + 8:21
12. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 32:55 + 9:51
13. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 33:02 + 9:58
14. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 33:19 + 10:15
15. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 33:36 + 10:32
16. Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky 33:41 + 10:37
17. Černý Radomír HCE6901 C TJ Hostivice 33:46 + 10:42
18. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 34:05 + 11:01
19. Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany 34:15 + 11:11
20. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 34:45 + 11:41
21. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 35:01 + 11:57
22. Řepková Jana 6YC7702 C Neregistrovaní 35:06 + 12:02
23. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB Tretra Praha 35:36 + 12:32
24. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 35:44 + 12:40
25. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 35:52 + 12:48
26. Rousová Lucie DKL0251 C KOB Kladno 36:02 + 12:58
27. Hejsková Bohumila KAM6852 C OK Kamenice 36:08 + 13:04
28. Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 36:36 + 13:32
29. Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 36:44 + 13:40
30. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 37:01 + 13:57
31. Málková Šárka 8FX8350 C TJ Kobylisy 37:06 + 14:02
32. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 37:09 + 14:05
33. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 37:57 + 14:53
34. Nykodem Tomáš RIC0306 C OB Říčany 38:00 + 14:56
35. Kábrt Filip 98Z7900 C OK Viníci 38:24 + 15:20
36. Pinkr Josef HCE8200 C TJ Hostivice 38:32 + 15:28
37. Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 39:19 + 16:15
38. Formánková Anna RIC9950 C OB Říčany 39:26 + 16:22
39. Hlaváčková Klára 6MC7750 C Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 39:40 + 16:36
40. Beranová Eva VSP0254 C USK Praha 39:53 + 16:49
41. Seidlová Barbora EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha 40:10 + 17:06
42. Paulíny Monika TAP8151 C KOB Tretra Praha 40:25 + 17:21
43. Horálková Iva NNN005g C Neregistrovaní 40:27 + 17:23
44. Skřivanová Dagmar 4VC6450 C Radioklub OK1KYP/ASP 40:31 + 17:27
45. Šrůtová Marcela PGP6351 C SK Praga 41:08 + 18:04
46. Rohlíček Jan RIC7101 C OB Říčany 41:25 + 18:21
47. Štěpová Dana 28C7400 C Neregistrovaní Štěpovi 41:33 + 18:29
48. Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 42:35 + 19:31
49. Kramlová Kateřina ZVO0353 C OB SK Zvole 43:02 + 19:58
50. Petříčková Zuzana MKP8251 C SK GORDIC Praha Kačerov 43:04 + 20:00
51. Taddei Valerio 22I8000 C Neregistrovaní 43:28 + 20:24
52. Hlavatá Pavla 45X7050 C PAT Praha 44:02 + 20:58
53. Krumlovská Barbora RIC8050 C OB Říčany 44:20 + 21:16
54. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB Tretra Praha 44:43 + 21:39
55. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 44:44 + 21:40
56. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 44:55 + 21:51
57. Růžičková Lucie RIC7351 C OB Říčany 44:58 + 21:54
58. Vondráčková Markéta DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka 45:26 + 22:22
59. Ellederová Zdeňka DKP7754 C Oddíl OB Kotlářka 45:53 + 22:49
60. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 46:35 + 23:31
61. Voves Ondřej 8LC8200 C Leveris 47:07 + 24:03
62. Priehoda Milan 99Z7300 C Lísteček 47:20 + 24:16
63. Zamazal Tomáš TAP9501 C KOB Tretra Praha 47:29 + 24:25
64. Pokorný Stanislav RIC7602 C OB Říčany 47:43 + 24:39
65. Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 48:03 + 24:59
66. Proxová Lada 2HC8350 C NNN Px 48:38 + 25:34
67. Kučerová Michaela RIC7253 C OB Říčany 48:49 + 25:45
68. Hrubý František 6YC0200 C Neregistrovaní 48:55 + 25:51
69. Trojek Radim NNN000h C Neregistrovaní 49:21 + 26:17
70. Košťáková NNN0057 C Neregistrovaní 49:25 + 26:21
71. Baxová Irena LBE7999 C TJ Lokomotiva Beroun 49:36 + 26:32
72. Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 50:32 + 27:28
73. Prouzová Jitka DKP9152 C Oddíl OB Kotlářka 50:33 + 27:29
74. Voráčková Eliška 4VC5150 C Radioklub OK1KYP/ASP 51:01 + 27:57
75. Černá Petra HCE7751 C TJ Hostivice 51:04 + 28:00
76. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 51:30 + 28:26
77. Mádle NNN000P C Neregistrovaní 51:44 + 28:40
78. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 51:47 + 28:43
79. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 51:57 + 28:53
80. Písařová Zdenka NNN005p C Neregistrovaní 51:59 + 28:55
81. Šnajdarová Ivana EKP6350 C VŠTJ Ekonom Praha 52:11 + 29:07
82. Juřinová Iva NNN005w C Neregistrovaní 52:27 + 29:23
83. Škácha Michal KAM7102 C OK Kamenice 52:48 + 29:44
84. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:04 + 30:00
85. Priehodová Kateřina 99Z7800 C Lísteček 53:06 + 30:02
86. Tučný Jan 5UC5500 C OB Tučňáci 53:07 + 30:03
87. Hrušková Jana NNN005v C Neregistrovaní 53:26 + 30:22
88. Rousová Jana DKL6950 C KOB Kladno 53:44 + 30:40
89. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 53:53 + 30:49
90. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 54:10 + 31:06
91. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 55:08 + 32:04
92. Hlaváčová Jarka 7KC6000 C GC 55:12 + 32:08
93. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 55:33 + 32:29
94. Kapoun Matěj NNN000n C Neregistrovaní 55:42 + 32:38
95. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 56:09 + 33:05
96. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 56:18 + 33:14
97. Jílková Radka ZBP7751 C OOB SK Zbraslav 58:09 + 35:05
98. Žežulková Jana NNN005A C Neregistrovaní 58:59 + 35:55
99. Hradilová Katarína HCE7350 C TJ Hostivice 59:18 + 36:14
100. Wagnerová Lenka DKP5450 C Oddíl OB Kotlářka 59:49 + 36:45
101. Kápičková Michaela FSP9550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:10 + 38:06
102. Broumová Johanka ZBP0950 C OOB SK Zbraslav 61:12 + 38:08
103. Chmelařová Zuzana PGP7761 C SK Praga 61:31 + 38:27
104. Nováková Ivana DLP8150 C OOB TJ Dukla Praha 61:47 + 38:43
105. Stříbrná Dagmar LBE7950 C TJ Lokomotiva Beroun 61:52 + 38:48
106. Stoklasová Kamila RIC7852 C OB Říčany 62:14 + 39:10
107. T Radka 98Z1850 C OK Viníci 63:37 + 40:33
107. Škoch Jan 98Z8500 C OK Viníci 63:37 + 40:33
109. Kazdová Dana NNN0056 C Neregistrovaní 64:34 + 41:30
110. Turinská Ivana TAP6850 C KOB Tretra Praha 65:29 + 42:25
111. Zamazalová Marcela NNN005h C Neregistrovaní 65:51 + 42:47
112. Prox Jakub 2HC7400 C NNN Px 67:11 + 44:07
113. Skálová Marianna NNN6016 C Neregistrovaní 72:23 + 49:19
114. Sehnalová Tereza NNN6017 C Neregistrovaní 72:27 + 49:23
115. Nováková Zdenka 28Z5900 C Neregistrovaná 76:58 + 53:54
116. Málková Věra 8FX6550 C TJ Kobylisy 78:33 + 55:29
117. Šerák Zdeněk MKP4200 C SK GORDIC Praha Kačerov 82:41 + 59:37
118. Zedníková Maria NNN005l C Neregistrovaní 86:58 + 63:54
Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany DISK
Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga DISK
T5A
5.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 34:18
2. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 34:45 + 0:27
3. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 34:50 + 0:32
4. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 35:27 + 1:09
5. Pospíšilová Marie DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka 36:59 + 2:41
6. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 37:53 + 3:35
7. Melišík Martin TAP0200 A KOB Tretra Praha 37:54 + 3:36
8. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 38:19 + 4:01
9. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 38:21 + 4:03
10. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 39:00 + 4:42
11. Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 40:28 + 6:10
12. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 40:41 + 6:23
13. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 40:45 + 6:27
14. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 42:01 + 7:43
15. Neumannová Kateřina PVP9250 C VSS Přírodověda Praha 42:40 + 8:22
16. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 43:11 + 8:53
17. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:21 + 9:03
18. Valach Marek TAP9703 C KOB Tretra Praha 43:28 + 9:10
19. Málek Martin 8FX6500 C TJ Kobylisy 43:54 + 9:36
20. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 44:02 + 9:44
21. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 44:28 + 10:10
22. Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 44:42 + 10:24
23. Bárta Viktor ZVO0601 B OB SK Zvole 44:44 + 10:26
24. Juřina František FYD7800 C Jizerský klub OB Frýdlant 44:59 + 10:41
25. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 45:10 + 10:52
26. Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 45:12 + 10:54
27. Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 45:36 + 11:18
28. Benda Lukáš EKP7705 C VŠTJ Ekonom Praha 45:53 + 11:35
29. Mědílková Iva SPC7160 C SPORTICUS team 45:54 + 11:36
30. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 46:19 + 12:01
31. Šlapák Martin PHK8504 C OK 99 Hradec Králové 47:01 + 12:43
32. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 47:06 + 12:48
33. Kubát Petr NNN000r C Neregistrovaní 47:22 + 13:04
34. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 47:24 + 13:06
35. Štěňha Martin SPC7608 C SPORTICUS team 47:39 + 13:21
36. Poborský Petr EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 48:27 + 14:09
37. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 48:42 + 14:24
38. Svoboda Jiří ROZ7500 C OK Roztoky 49:27 + 15:09
39. Blahová Pavla DKP0155 A Oddíl OB Kotlářka 49:59 + 15:41
40. Milota Jan KAM7200 C OK Kamenice 50:02 + 15:44
41. Kurz Matouš PGP8606 C SK Praga 50:12 + 15:54
42. Honzáková Jana JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:17 + 15:59
43. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB Tretra Praha 50:44 + 16:26
44. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 50:52 + 16:34
45. Fojtů Petr 6YC8701 C Neregistrovaní 50:57 + 16:39
46. Bžatková Kateřina NNN005u C Neregistrovaní 51:20 + 17:02
47. Marhold Ondřej ZVO0101 B OB SK Zvole 51:31 + 17:13
48. Hovorková Tereza ZVO0153 B OB SK Zvole 51:40 + 17:22
49. Pliska Miloš PGP6304 C SK Praga 52:17 + 17:59
50. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:18 + 18:00
51. Fenton Adam TAP0013 C KOB Tretra Praha 52:49 + 18:31
52. Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 52:50 + 18:32
53. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 52:59 + 18:41
54. Bednařík Jan SPC8112 C SPORTICUS team 53:06 + 18:48
55. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 53:33 + 19:15
56. Svoboda Ondřej ROZ7100 C OK Roztoky 53:47 + 19:29
57. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 53:54 + 19:36
58. Gemperle František 1SC7100 C Wall Street Systems 54:00 + 19:42
59. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:22 + 20:04
59. Slovák Tomáš 2NC6900 C Traged Team 54:22 + 20:04
61. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 55:13 + 20:55
62. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 55:25 + 21:07
63. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 55:48 + 21:30
64. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 56:03 + 21:45
65. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 56:24 + 22:06
66. Svoboda Jáchym ROZ0200 C OK Roztoky 56:40 + 22:22
67. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 58:05 + 23:47
68. Votípka Václav 8LC7400 C Leveris 58:09 + 23:51
69. Čermáková Kateřina ROZ0150 C OK Roztoky 58:14 + 23:56
70. Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 58:17 + 23:59
71. Jahoda Jan 66C8301 C Amatéři 58:31 + 24:13
72. Tejkl Jiří DOB7700 C KOB Dobruška 58:32 + 24:14
73. Dostál Tomáš DLP7400 C OOB TJ Dukla Praha 60:37 + 26:19
74. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:14 + 26:56
75. Kadlec Zdeněk 5RX8800 C NNN 61:59 + 27:41
76. Vrátný Ondřej 94Z8500 C Alc Praha 62:22 + 28:04
77. Rajnoch Adam 8TC8600 C Tempo 63:00 + 28:42
78. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 63:03 + 28:45
79. Nikodým Tomáš 66C8800 C Amatéři 63:39 + 29:21
80. Bauer Tomáš DKP8307 C Oddíl OB Kotlářka 64:31 + 30:13
81. Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov 64:32 + 30:14
82. Mertová Eva DOB8551 C KOB Dobruška 64:33 + 30:15
83. Honigová Iva NNN005s C Neregistrovaní 64:35 + 30:17
84. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 65:24 + 31:06
85. Němec Jan SOB7500 C SOBSA 65:33 + 31:15
86. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 66:03 + 31:45
87. Sláma Jiří 8LC8301 C Leveris 66:14 + 31:56
88. Vyskočilová Karolína DKP8951 C Oddíl OB Kotlářka 66:23 + 32:05
89. Štěp Adam 28C7401 C Neregistrovaní Štěpovi 66:26 + 32:08
90. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 66:27 + 32:09
91. Motejl Jiří NNN000A C Neregistrovaní 66:30 + 32:12
92. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 66:55 + 32:37
93. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:52 + 33:34
94. Kraml Martin ZVO7102 C OB SK Zvole 67:53 + 33:35
95. Petříček Martin MKP8000 C SK GORDIC Praha Kačerov 68:33 + 34:15
96. Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 68:46 + 34:28
97. Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 70:03 + 35:45
98. Krompolc Roman 8LC7000 C Leveris 72:25 + 38:07
99. Červený Ladislav 8LC8101 C Leveris 72:48 + 38:30
100. Volencová Kamila 64C8950 C Ekonom Praha Outdoor 73:21 + 39:03
101. Horáková Jana 9BC8000 C NNN 74:26 + 40:08
102. Mrzena Jan 8LC8100 C Leveris 74:40 + 40:22
103. Marhold Přemysl ZVO0301 C OB SK Zvole 75:05 + 40:47
104. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 76:35 + 42:17
105. Návrat Jan 66C8600 C Amatéři 76:55 + 42:37
106. Valerián Martin 8LC8400 C Leveris 78:35 + 44:17
107. Zabadal Radim NNN000e C Neregistrovaní 78:59 + 44:41
108. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 80:22 + 46:04
109. Hurta Vladimír 1GZ6300 C ALCEDO 82:47 + 48:29
110. Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 83:10 + 48:52
111. Petrová Martina 6YC6850 C Neregistrovaní 84:50 + 50:32
112. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 84:55 + 50:37
113. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 85:26 + 51:08
114. Neoproud Lukáš 3RX9200 C bez klubu 85:51 + 51:33
115. Mašková Zuzana MKP7050 C SK GORDIC Praha Kačerov 89:30 + 55:12
116. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 101:33 + 67:15
117. Vlčková Šárka NNN005e C Neregistrovaní 110:04 + 75:46
Křemen Štěpán KAM9804 C OK Kamenice DISK
Paulino Jose MKP8600 C SK GORDIC Praha Kačerov DISK
T5B
5.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 36:01
2. Fujáčková Ivana SJC8952 R Sportcentrum Jičín 36:40 + 0:39
3. Falta Ondřej DKP8502 C Oddíl OB Kotlářka 37:24 + 1:23
4. Obuškevič Jan SMR7000 C SNS Smržovka 38:04 + 2:03
5. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 38:39 + 2:38
6. Goder Josef DKP8203 C Oddíl OB Kotlářka 38:47 + 2:46
7. Holec Jakub 64C9002 C Ekonom Praha Outdoor 39:26 + 3:25
8. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 39:31 + 3:30
9. Šindelka Antonín DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha 40:18 + 4:17
10. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 41:09 + 5:08
11. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:48 + 5:47
11. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 41:48 + 5:47
13. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:49 + 5:48
14. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 42:10 + 6:09
15. Škácha Vít KAM0309 A OK Kamenice 42:33 + 6:32
16. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 42:47 + 6:46
17. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 43:53 + 7:52
18. Málek Martin 8FX8900 C TJ Kobylisy 44:08 + 8:07
19. Přibyl Ivan PFP5900 C VŠSK PedF UK Praha 44:16 + 8:15
20. Bolehovský Michal VSP0202 B USK Praha 44:34 + 8:33
21. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 44:37 + 8:36
22. Poborská Eliška DKP0358 A Oddíl OB Kotlářka 45:22 + 9:21
23. Dneboský František 24C8000 C OK Vršovice 45:24 + 9:23
24. Sanna Karin DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka 45:26 + 9:25
25. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 45:57 + 9:56
26. Všetečka Michal NNN000g C Neregistrovaní 46:10 + 10:09
27. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 46:18 + 10:17
28. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 46:45 + 10:44
29. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 47:03 + 11:02
30. Kameník Jan KPY7900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:22 + 12:21
30. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 48:22 + 12:21
32. Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové 48:26 + 12:25
33. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 48:34 + 12:33
34. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 48:47 + 12:46
35. Slámová Ester 7KC8350 C GC 49:53 + 13:52
36. Petit Tomáš NNN6004 C Neregistrovaní 49:56 + 13:55
37. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 51:35 + 15:34
38. Kábrtová Oldřiška BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 51:43 + 15:42
38. Michalský Richard RIC7703 C OB Říčany 51:43 + 15:42
40. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 52:16 + 16:15
41. Beneš Michal TJP7800 C TJ Sokol Troja 52:55 + 16:54
42. Smutný Jan DLP8000 C OOB TJ Dukla Praha 53:22 + 17:21
43. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 54:56 + 18:55
44. Hůla Pavel LBE7349 C TJ Lokomotiva Beroun 55:27 + 19:26
45. Herynek Petr RIC7305 C OB Říčany 55:46 + 19:45
46. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 56:26 + 20:25
46. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 56:26 + 20:25
48. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 57:01 + 21:00
49. Popová Veronika TAP0253 B KOB Tretra Praha 57:42 + 21:41
50. Veselý Vojtěch NNN6001 C Neregistrovaní 58:20 + 22:19
51. Sobotková Anna PGP0050 C SK Praga 58:34 + 22:33
52. Němec Jan 8XC1600 C NER- Neregistrovani 58:38 + 22:37
53. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 58:41 + 22:40
54. Nesrovnal Jaroslav 71X8300 C Hoši Planá 58:43 + 22:42
55. Krausová Martina TJP9350 C TJ Sokol Troja 59:09 + 23:08
56. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 59:18 + 23:17
57. Holzbachová Lucie DKP0052 C Oddíl OB Kotlářka 59:40 + 23:39
58. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 60:00 + 23:59
59. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 60:13 + 24:12
60. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 60:30 + 24:29
61. Nesrovnalová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60:41 + 24:40
62. Krausová Barbora TJP9150 C TJ Sokol Troja 60:45 + 24:44
63. Soukupová Leona 4VC6550 C Radioklub OK1KYP/ASP 61:20 + 25:19
64. Tomicek Jiri NNN9103 C Neregistrovaní 62:00 + 25:59
65. Nekovář Ondřej RIC7405 C OB Říčany 62:45 + 26:44
66. Sobotka Vojtěch PGP0203 C SK Praga 63:23 + 27:22
67. Háněl Jaromír ZVO6801 C OB SK Zvole 63:41 + 27:40
68. Chmelařová Anna DLP0051 C OOB TJ Dukla Praha 64:18 + 28:17
68. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 64:18 + 28:17
70. Kamenický Jan TAP7900 C KOB Tretra Praha 64:25 + 28:24
71. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 64:52 + 28:51
71. Janík Pavel SOB6802 C SOBSA 64:52 + 28:51
73. Votavová Renata KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l. 65:35 + 29:34
74. Rohlík Matěj TAP0010 B KOB Tretra Praha 67:06 + 31:05
74. Černý Daniel TAP7200 C KOB Tretra Praha 67:06 + 31:05
76. Mácová Martina 81C0050 C Cirkus Čakovice 67:11 + 31:10
77. Gregor Tomáš NNN6002 C Neregistrovaní 67:49 + 31:48
78. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 68:26 + 32:25
79. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 69:09 + 33:08
80. Weislová Eva TJP6750 C TJ Sokol Troja 69:13 + 33:12
81. Villaris Vojtech 8LC8500 C Leveris 69:38 + 33:37
82. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 69:55 + 33:54
83. Nováková Alice 7KC8450 C GC 71:31 + 35:30
84. Vašta Karel 87C6701 C Divoké kvasnice 72:58 + 36:57
85. Izdná Petra DKP8051 C Oddíl OB Kotlářka 74:36 + 38:35
86. Marečková Edita PGP8853 C SK Praga 75:32 + 39:31
87. Rokůsková Klára NNN005t C Neregistrovaní 75:34 + 39:33
88. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 77:18 + 41:17
89. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 78:10 + 42:09
90. Janíková Martina SOB6750 C SOBSA 80:30 + 44:29
91. Procházková Iveta NNN6003 C Neregistrovaní 80:34 + 44:33
92. Šomvársky Ján NNN5500 C Neregistrovaní 87:57 + 51:56
93. Wagner Richard DKP5202 C Oddíl OB Kotlářka 92:08 + 56:07
94. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 103:27 + 67:26
95. Závěrková Jitka 7KC6450 C GC 103:31 + 67:30
96. Goldmann Ludek NNN000c C Neregistrovaní 104:22 + 68:21
97. Hadačová Pavla SOB7152 C SOBSA 104:26 + 68:25
98. Novák Peter DLP7800 C OOB TJ Dukla Praha 111:57 + 75:56
Lacigová Michaela PGP8150 C SK Praga DISK
Samek Jakub VSP8800 C USK Praha DISK
Švejdarová Hana 7KC5400 C GC DISK
Hric Jan MFP6300 C Matfyz Praha DISK
Voltrová Alena ROZ9951 A OK Roztoky DISK
Polášková Pavlína 2NC8150 C Traged Team DISK
Rožek Vilém RIC0301 C OB Říčany DISK
Horáková Lenka 28Z8650 C Neregistrovaná DISK