Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | C | USK Praha | 30:59 | |
2. | Zusková Jana | 4VC1851 | C | Radioklub OK1KYP/ASP | 31:30 | + 0:31 |
3. | Kalinová Lisa | SPC1158 | C | SPORTICUS team | 31:44 | + 0:45 |
4. | Stará Magdalena | FSP1051 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:58 | + 1:59 |
5. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | C | USK Praha | 35:02 | + 4:03 |
6. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | C | KOB Tretra Praha | 36:57 | + 5:58 |
7. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:11 | + 6:12 |
8. | Hrušková Tereza | PGP0953 | C | SK Praga | 38:15 | + 7:16 |
9. | Bartalošová Ada | PGP1050 | C | SK Praga | 38:51 | + 7:52 |
10. | Pompachová Natálie | TAP0952 | C | KOB Tretra Praha | 38:53 | + 7:54 |
11. | Rypáčková Šárka | SCP1151 | C | OK Sparta Praha | 42:13 | + 11:14 |
12. | Mrázková Berta | SJC1151 | C | Sportcentrum Jičín | 43:00 | + 12:01 |
13. | Řepková Anna | 6YC1050 | C | Neregistrovaní | 43:24 | + 12:25 |
14. | Nedbalová Magdalena | MFP1053 | C | Matfyz Praha | 44:05 | + 13:06 |
15. | Ledinská Lucie | DKP1253 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:10 | + 15:11 |
16. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | C | SPORTICUS team | 46:43 | + 15:44 |
17. | Kubecová Markéta | KAM0953 | C | OK Kamenice | 47:38 | + 16:39 |
18. | Šavelová Kateřina | DKP1154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 76:53 | + 45:54 |
MS | Hrnčířová Sofi | NNN6011 | C | Neregistrovaní | 249:25 | + 218:26 |
MS | Šafková Klára | NNN6010 | C | Neregistrovaní | 57:37 | + 26:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mullis Carolina | DKP0951 | C | Oddíl OB Kotlářka | 12:23 | |
2. | Štěpová Barbora | PGP0951 | C | SK Praga | 12:46 | + 0:23 |
3. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | C | SK Praga | 13:59 | + 1:36 |
4. | Snížková Adéla | DKP0850 | C | Oddíl OB Kotlářka | 17:02 | + 4:39 |
5. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:00 | + 5:37 |
6. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | C | KOB Tretra Praha | 18:06 | + 5:43 |
7. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | C | OB Říčany | 18:38 | + 6:15 |
8. | Nováková Pavlína | DKP0860 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:01 | + 6:38 |
9. | Mišeková Lucie | KAM1050 | C | OK Kamenice | 20:08 | + 7:45 |
10. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | C | USK Praha | 20:16 | + 7:53 |
11. | Kindlová Anežka | RIC0850 | C | OB Říčany | 20:35 | + 8:12 |
12. | Černá Adéla | HCE0850 | C | TJ Hostivice | 21:58 | + 9:35 |
13. | Zemanová Eliška | DKP0862 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:28 | + 10:05 |
14. | Bulířová Žofie | TAP0850 | C | KOB Tretra Praha | 24:02 | + 11:39 |
15. | Endrštová Magdaléna | 4VC0850 | C | Radioklub OK1KYP/ASP | 25:20 | + 12:57 |
16. | Strnadová Josefína | 6MX0850 | C | MDDM Čelákovice | 26:15 | + 13:52 |
17. | Honzáková Nelka | JHB0851 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 26:23 | + 14:00 |
18. | Schneeweissová Luisa | DKP0861 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:50 | + 14:27 |
19. | Smutná Markéta | DLP0950 | C | OOB TJ Dukla Praha | 26:59 | + 14:36 |
20. | Stará Žofie | FSP0851 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 27:04 | + 14:41 |
21. | Balejová Sofie | KAM0951 | C | OK Kamenice | 27:16 | + 14:53 |
22. | Strnadová Františka | 6MX0851 | C | MDDM Čelákovice | 28:14 | + 15:51 |
22. | Kalinová Ella | SPC0961 | C | SPORTICUS team | 28:14 | + 15:51 |
24. | Levrincová Klára | TAP0854 | C | KOB Tretra Praha | 28:50 | + 16:27 |
25. | Michalská Kristýna | RIC0852 | C | OB Říčany | 29:00 | + 16:37 |
26. | Ehlerová Anna | VSP0854 | C | USK Praha | 31:23 | + 19:00 |
27. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | C | KOB Tretra Praha | 31:30 | + 19:07 |
28. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | C | USK Praha | 33:25 | + 21:02 |
29. | Hejnová Barbora | VSP0851 | C | USK Praha | 35:33 | + 23:10 |
30. | Kváčová Anna | DKP1051 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:00 | + 24:37 |
31. | Šavelová Julie | DKP0863 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:14 | + 25:51 |
32. | Janatová Violka | DKP0950 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:43 | + 29:20 |
33. | Ellederová Eva | DKP0858 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:24 | + 30:01 |
34. | Hejsková Magdalena | KAM0850 | C | OK Kamenice | 42:52 | + 30:29 |
35. | Pavlíková Rozárie | LIT0851 | C | KOB Litvínov | 73:18 | + 60:55 |
Rodová Anežka | VSP1152 | C | USK Praha | DISK | ||
Rudolfová Eliška | DKP1057 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Lenská Tereza | DKP1054 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | B | SK Praga | 17:08 | |
2. | Baldrianová Eva | VSP0751 | B | USK Praha | 19:20 | + 2:12 |
3. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | C | OK Kamenice | 19:31 | + 2:23 |
4. | Kotenová Markéta | RIC0651 | B | OB Říčany | 22:08 | + 5:00 |
5. | Gajdová Michaela | VSP0752 | C | USK Praha | 22:32 | + 5:24 |
6. | Rážová Dorota | PGP0653 | C | SK Praga | 22:35 | + 5:27 |
7. | Lampová Amálie | DKP0752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:42 | + 6:34 |
8. | Černá Justina | HCE0652 | C | TJ Hostivice | 24:16 | + 7:08 |
9. | Kotková Adéla | RIC0655 | B | OB Říčany | 24:46 | + 7:38 |
10. | Bublíková Klára | TAP0752 | C | KOB Tretra Praha | 24:56 | + 7:48 |
11. | Gregorová Alice | CTB0751 | C | SK OB Chotěboř | 26:14 | + 9:06 |
12. | Vejražková Anna | KPY0750 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 26:21 | + 9:13 |
13. | Priehodová Nela | PGP0655 | B | SK Praga | 26:33 | + 9:25 |
14. | Pompachová Karolína | TAP0652 | B | KOB Tretra Praha | 27:07 | + 9:59 |
15. | Halašková Bára | DKP0654 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:17 | + 11:09 |
16. | Grimmerová Valerie | RIC0754 | C | OB Říčany | 28:21 | + 11:13 |
17. | Svobodová Adriana | FSP0653 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:28 | + 11:20 |
18. | Alblová Zuzana | LME0660 | C | SK Los Mělník | 29:12 | + 12:04 |
19. | Hroňková Barbora | VSP0650 | C | USK Praha | 29:17 | + 12:09 |
20. | Řeháková Karolina | DVP0651 | C | DVP ORIENTATION | 31:38 | + 14:30 |
21. | Škáchová Zuzana | DKP0656 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:34 | + 15:26 |
22. | Ptáčková Hana | PGP0750 | C | SK Praga | 33:16 | + 16:08 |
23. | Viktorová Klára | PGP0753 | C | SK Praga | 36:24 | + 19:16 |
24. | Hudosová Kristýna | RIC0750 | C | OB Říčany | 36:38 | + 19:30 |
25. | Baxová Kateřina | LBE0651 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 38:00 | + 20:52 |
26. | Folprechtová Julie | VSP0653 | C | USK Praha | 38:08 | + 21:00 |
27. | Brodská Kateřina | HCE0653 | C | TJ Hostivice | 38:12 | + 21:04 |
28. | Herynková Klára | RIC0758 | C | OB Říčany | 38:25 | + 21:17 |
29. | Pilátová Rozálie | DKL0750 | C | KOB Kladno | 39:59 | + 22:51 |
30. | Růžičková Ema | RIC0653 | C | OB Říčany | 40:07 | + 22:59 |
31. | Duhová Anna | DKP0653 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:29 | + 25:21 |
32. | Krbcová Aneta | 6MX0651 | C | MDDM Čelákovice | 47:29 | + 30:21 |
33. | Nová Magdalena | VSP0655 | C | USK Praha | 50:12 | + 33:04 |
34. | Vosátková Julie | RIC0755 | C | OB Říčany | 54:25 | + 37:17 |
35. | Nekovářová Lucie | RIC0757 | C | OB Říčany | 55:38 | + 38:30 |
36. | Stoklasová Eliška | RIC0756 | C | OB Říčany | 58:45 | + 41:37 |
37. | Čelikovská Tereza | ROZ0750 | C | OK Roztoky | 63:18 | + 46:10 |
38. | Michalská Sára | RIC0656 | C | OB Říčany | 86:02 | + 68:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bulířová Ema | TAP0452 | A | KOB Tretra Praha | 25:06 | |
2. | Balejová Julie | KAM0551 | B | OK Kamenice | 25:51 | + 0:45 |
3. | Štraitová Jolana | VSP0456 | A | USK Praha | 29:51 | + 4:45 |
4. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | B | OK Kamenice | 30:37 | + 5:31 |
5. | Malečková Hana | VSP0553 | B | USK Praha | 31:16 | + 6:10 |
6. | Kramlová Barbora | ZVO0452 | B | OB SK Zvole | 33:41 | + 8:35 |
7. | Beranová Hana | VSP0455 | C | USK Praha | 34:27 | + 9:21 |
8. | Šantorová Eliška | ROZ0552 | C | OK Roztoky | 34:35 | + 9:29 |
9. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 34:45 | + 9:39 |
10. | Škáchová Viktorie | DKP0655 | B | Oddíl OB Kotlářka | 35:27 | + 10:21 |
11. | Pračková Ema | RIC0451 | B | OB Říčany | 36:09 | + 11:03 |
12. | Linhartová Klára | ZVO0556 | B | OB SK Zvole | 38:31 | + 13:25 |
13. | Honzáková Lenka | JHB0551 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 39:57 | + 14:51 |
14. | Chmelařová Romana | PGP0553 | B | SK Praga | 43:34 | + 18:28 |
15. | Kotenová Barbora | RIC0452 | C | OB Říčany | 45:00 | + 19:54 |
15. | Horáčková Michaela | DKP0551 | B | Oddíl OB Kotlářka | 45:00 | + 19:54 |
17. | Pokorná Terezie | RIC0552 | B | OB Říčany | 46:40 | + 21:34 |
18. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | C | USK Praha | 47:09 | + 22:03 |
19. | Řeháková Ludmila | DVP0451 | C | DVP ORIENTATION | 47:50 | + 22:44 |
20. | Hudčeková Klára | SLP0550 | C | OOB Slavia Praha | 49:07 | + 24:01 |
21. | Kovandová Kamila | KPY0550 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 52:15 | + 27:09 |
22. | Hanzalová Aneta | 4KC0451 | C | Lyčkárna | 54:10 | + 29:04 |
23. | Červinková Lucie | ROZ0453 | C | OK Roztoky | 57:16 | + 32:10 |
24. | Fuchsová Ester | 4KC0551 | C | Lyčkárna | 60:09 | + 35:03 |
25. | Ptáčková Veronika | PGP0551 | B | SK Praga | 67:12 | + 42:06 |
26. | Vosátková Eliška | RIC0553 | C | OB Říčany | 83:14 | + 58:08 |
27. | Řídká Tereza | KPY0451 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 90:08 | + 65:02 |
Strnadová Nela | 6MX0553 | C | MDDM Čelákovice | DISK | ||
Handtová Kateřina | 4KC0552 | C | Lyčkárna | DISK | ||
Bartoníčková Anička | 4KC0550 | C | Lyčkárna | DISK | ||
Dobrovolná Radka | 4KC0450 | C | Lyčkárna | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Junek Šimon | STH1001 | C | SK Studenec | 18:04 | |
2. | Krutský Vavřinec | FSP0902 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:13 | + 2:09 |
3. | Bašus Ondřej | SCP1000 | C | OK Sparta Praha | 23:02 | + 4:58 |
4. | Gabriel Štěpán | ZVO0803 | C | OB SK Zvole | 25:38 | + 7:34 |
5. | Gregor Filip | TAP0906 | C | KOB Tretra Praha | 28:56 | + 10:52 |
6. | Bouda Jan | TAP1000 | C | KOB Tretra Praha | 29:25 | + 11:21 |
7. | Prox Jan | 2HC1000 | C | NNN Px | 29:34 | + 11:30 |
8. | Handala Mathias | DKP0810 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:26 | + 12:22 |
9. | Pinkr Josef | HCE1200 | C | TJ Hostivice | 30:53 | + 12:49 |
10. | Tiefenbach Vladimír | TAP1005 | C | KOB Tretra Praha | 31:13 | + 13:09 |
11. | Darmovzal Šimon | PGP1001 | C | SK Praga | 31:46 | + 13:42 |
12. | Dvořák Patrik | DKP0905 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:55 | + 14:51 |
13. | Ondráček Lubor | EKP1111 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 34:43 | + 16:39 |
14. | Pilát Jaromír | DKL0900 | C | KOB Kladno | 35:00 | + 16:56 |
15. | Motyčka Michael | TAP1003 | C | KOB Tretra Praha | 35:37 | + 17:33 |
16. | Seidl Marek | EKP1108 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 36:21 | + 18:17 |
17. | Brodský Matěj | HCE1100 | C | TJ Hostivice | 39:00 | + 20:56 |
18. | Benda Patrik | LBE1001 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 39:21 | + 21:17 |
19. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | C | OK Kamenice | 39:50 | + 21:46 |
20. | Paulíny Jakub | TAP0902 | C | KOB Tretra Praha | 40:43 | + 22:39 |
21. | Vít Benjamin Adam | KAM1003 | C | OK Kamenice | 45:55 | + 27:51 |
22. | Rybář Filip | DKP1107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:24 | + 28:20 |
23. | Stříbrný Vilém | LBE0900 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 51:59 | + 33:55 |
24. | Albl Matouš | LME1111 | C | SK Los Mělník | 54:40 | + 36:36 |
25. | Halaška Michael | DKP0907 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:54 | + 39:50 |
26. | Kapoun Jáchym | NNN000m | C | Neregistrovaní | 60:38 | + 42:34 |
27. | Cink Kryštof | 4VC0900 | C | Radioklub OK1KYP/ASP | 133:49 | + 115:45 |
28. | Michalský Ondřej | RIC1002 | C | OB Říčany | 167:15 | + 149:11 |
29. | Elleder Jan | DKP1003 | C | Oddíl OB Kotlářka | 239:04 | + 221:00 |
30. | Ouhrabka Vít | TAP1002 | C | KOB Tretra Praha | 241:22 | + 223:18 |
MS | Beránek Mikoláš | TAP0608 | C | KOB Tretra Praha | 41:53 | + 23:49 |
MS | Kohoutek Lukáš | NNN00i | C | Neregistrovaní | 30:42 | + 12:38 |
MS | Vrňata Vítek | NNN6013 | C | Neregistrovaní | 156:20 | + 138:16 |
MS | Hrnčíř Alex | NNN6012 | C | Neregistrovaní | 157:20 | + 139:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedláček Patrik | ROZ0800 | B | OK Roztoky | 11:44 | |
2. | Junek Matouš | STH0801 | C | SK Studenec | 14:13 | + 2:29 |
3. | Engel Adam | DKP0910 | C | Oddíl OB Kotlářka | 14:35 | + 2:51 |
4. | Horáček Martin | DKP0802 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:48 | + 4:04 |
5. | Baxa David | LBE0800 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 16:04 | + 4:20 |
6. | Svítil Martin | PGP0903 | C | SK Praga | 16:59 | + 5:15 |
7. | Termer Štěpán | LTU0800 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:09 | + 5:25 |
8. | Šimek Matouš | KAM0800 | C | OK Kamenice | 17:47 | + 6:03 |
9. | Žemlík Eduard | TUV0901 | C | SOK TJ Turnov | 17:49 | + 6:05 |
10. | Zavadil Matěj | VSP0904 | C | USK Praha | 17:59 | + 6:15 |
11. | Rybář Matěj | DKP0908 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:48 | + 7:04 |
12. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | C | KOB Tretra Praha | 19:42 | + 7:58 |
13. | Vít Samuel Aron | KAM0804 | C | OK Kamenice | 21:14 | + 9:30 |
14. | Novák Adam | DLP0901 | C | OOB TJ Dukla Praha | 21:30 | + 9:46 |
15. | Priehoda Erik | PGP0803 | C | SK Praga | 22:28 | + 10:44 |
16. | Kamenický Pavel | TAP0909 | C | KOB Tretra Praha | 22:49 | + 11:05 |
17. | Forst Albert | MFP0901 | C | Matfyz Praha | 22:59 | + 11:15 |
18. | Kříž Matěj | KAM0900 | C | OK Kamenice | 23:53 | + 12:09 |
19. | Tejkl Štěpán | DOB0800 | C | KOB Dobruška | 24:32 | + 12:48 |
20. | Schnabl Petr | RIC0802 | C | OB Říčany | 25:15 | + 13:31 |
21. | Baldrian Josef | VSP1100 | C | USK Praha | 25:17 | + 13:33 |
22. | Vaníček Ondřej | DLP0903 | C | OOB TJ Dukla Praha | 25:40 | + 13:56 |
23. | Tučný Kryštof | PGP0804 | C | SK Praga | 26:05 | + 14:21 |
24. | Řepka Jan | 6YC0801 | C | Neregistrovaní | 28:37 | + 16:53 |
25. | Lazar David | RIC1001 | C | OB Říčany | 29:37 | + 17:53 |
26. | Cichra Patrik | TAP0903 | C | KOB Tretra Praha | 30:40 | + 18:56 |
27. | Kantůrek Tomáš | DLP0902 | C | OOB TJ Dukla Praha | 32:28 | + 20:44 |
28. | Dostál Jorik | DLP0803 | C | OOB TJ Dukla Praha | 32:40 | + 20:56 |
29. | Kučera Jakub | VSP0900 | C | USK Praha | 34:28 | + 22:44 |
30. | Mach David | VSP0801 | C | USK Praha | 36:29 | + 24:45 |
31. | Bublík František | TAP0803 | C | KOB Tretra Praha | 37:13 | + 25:29 |
32. | Vokůrka Václav | ROZ1000 | C | OK Roztoky | 37:29 | + 25:45 |
33. | Válek Maximilián | DLP0904 | C | OOB TJ Dukla Praha | 37:35 | + 25:51 |
34. | Janata Matěj | DKP1111 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:39 | + 28:55 |
35. | Protiva Mikuláš | TAP1100 | C | KOB Tretra Praha | 41:04 | + 29:20 |
36. | Juřina Jakub | FYD0801 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 45:06 | + 33:22 |
37. | Brabec Matěj | 4KC0800 | C | Lyčkárna | 46:01 | + 34:17 |
38. | Velek Hubert | DLP0801 | C | OOB TJ Dukla Praha | 47:49 | + 36:05 |
39. | Protiva Jan | TAP0904 | C | KOB Tretra Praha | 48:55 | + 37:11 |
40. | Pokorný Vojtěch | DLP0800 | C | OOB TJ Dukla Praha | 71:35 | + 59:51 |
Gajda Petr | VSP0903 | C | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrait Vilém | VSP0701 | B | USK Praha | 22:09 | |
2. | Skripnik Matouš | FSP0800 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 24:14 | + 2:05 |
3. | Elleder David | DKP0605 | C | Oddíl OB Kotlářka | 25:48 | + 3:39 |
4. | Klepetko Adam | FSP0601 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 26:15 | + 4:06 |
5. | Machar Eda | DKP0803 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:27 | + 4:18 |
6. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | B | KOB Tretra Praha | 26:54 | + 4:45 |
7. | Víteček Šimon | DKP0801 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:18 | + 5:09 |
8. | Čech Adam | ROZ0601 | C | OK Roztoky | 27:36 | + 5:27 |
9. | Svítil Patrik | PGP0706 | C | SK Praga | 29:56 | + 7:47 |
10. | Jandera Kryštof | PGP0700 | C | SK Praga | 30:06 | + 7:57 |
11. | Střelba Antonín | PGP0605 | B | SK Praga | 30:46 | + 8:37 |
12. | Horák Martin | VSP0601 | C | USK Praha | 31:41 | + 9:32 |
13. | Hůla Tomáš | LBE0602 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 32:46 | + 10:37 |
14. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | C | SK Praga | 32:49 | + 10:40 |
15. | Maroušek Dominik | DKP0716 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:19 | + 11:10 |
16. | Vostrý Jonáš | DKP0714 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:28 | + 11:19 |
17. | Studnička Jakub | DKP0718 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:22 | + 12:13 |
18. | Rudolf Matyáš | DKP0702 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:25 | + 12:16 |
19. | Machar Matěj | DKP0604 | B | Oddíl OB Kotlářka | 34:30 | + 12:21 |
20. | Kohoutek Tomáš | RIC0603 | C | OB Říčany | 35:18 | + 13:09 |
21. | Dolák Jakub | DKP0707 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:27 | + 13:18 |
22. | Meier David | VSP0606 | B | USK Praha | 35:54 | + 13:45 |
23. | Motyčka Filip | TAP0704 | C | KOB Tretra Praha | 37:10 | + 15:01 |
24. | Salinger Jakub | DKP0715 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:25 | + 15:16 |
25. | Procházka Vít | DKP0711 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:59 | + 15:50 |
26. | Kubát Matyáš | RIC0601 | C | OB Říčany | 38:10 | + 16:01 |
27. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:34 | + 16:25 |
28. | Rod Matyáš | VSP0803 | C | USK Praha | 38:38 | + 16:29 |
29. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:56 | + 16:47 |
30. | Göth Mikuláš | PGP0602 | C | SK Praga | 40:05 | + 17:56 |
31. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | C | KOB Tretra Praha | 40:17 | + 18:08 |
32. | Kouřil Vojta | KPY0700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 40:37 | + 18:28 |
33. | Kosák Eliáš | PGP0704 | C | SK Praga | 41:24 | + 19:15 |
34. | Hradil Martin | HCE0600 | C | TJ Hostivice | 41:29 | + 19:20 |
35. | Zlesák Matyáš | CHT0601 | C | OOB SK Chrast | 44:07 | + 21:58 |
36. | Pelant Jan | RIC0700 | C | OB Říčany | 44:21 | + 22:12 |
36. | Pop Jonáš | TAP0600 | C | KOB Tretra Praha | 44:21 | + 22:12 |
38. | Lazar Tomáš | RIC0704 | C | OB Říčany | 44:29 | + 22:20 |
39. | Štěňha David | SPC0701 | C | SPORTICUS team | 44:47 | + 22:38 |
40. | Picl František | DVP0701 | C | DVP ORIENTATION | 44:51 | + 22:42 |
41. | Krumlovský Vojtěch | RIC0703 | C | OB Říčany | 45:21 | + 23:12 |
42. | Perkner Vít | ZVO0603 | C | OB SK Zvole | 45:43 | + 23:34 |
43. | Endršt Jáchym | 4VC0700 | C | Radioklub OK1KYP/ASP | 45:56 | + 23:47 |
44. | Mazánek Vojta | TAP0611 | C | KOB Tretra Praha | 46:37 | + 24:28 |
45. | Šimík Marek | DLP1000 | C | OOB TJ Dukla Praha | 46:59 | + 24:50 |
46. | Černý Vojtěch | DKP0712 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:14 | + 25:05 |
47. | Němeček Štěpán | RIC0705 | C | OB Říčany | 48:06 | + 25:57 |
48. | Svoboda Fabián | FSP0708 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 49:18 | + 27:09 |
49. | Svoboda Filip | DKP0719 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:01 | + 27:52 |
50. | Ransdorf Vít | DKP0710 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:42 | + 28:33 |
51. | Daněk Jan | DKP0713 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:07 | + 29:58 |
52. | Lorenc Tadeáš | 45X0600 | C | PAT Praha | 52:09 | + 30:00 |
53. | Ledinský Matěj | DKP0602 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:24 | + 32:15 |
54. | Vaníček Petr | DLP0700 | C | OOB TJ Dukla Praha | 55:27 | + 33:18 |
55. | Lacina Jan | DKP0717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:28 | + 34:19 |
56. | Šantora Marek | ROZ0702 | C | OK Roztoky | 59:43 | + 37:34 |
57. | Rataj Vít | DLP0702 | C | OOB TJ Dukla Praha | 65:59 | + 43:50 |
58. | Friedel Matěj | LBE0702 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 69:04 | + 46:55 |
59. | Peprný Vojtěch | DKP0706 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:52 | + 51:43 |
60. | Dlask Kašpar | 4KC0600 | C | Lyčkárna | 86:19 | + 64:10 |
61. | Štůla Vincent | DKP0720 | C | Oddíl OB Kotlářka | 91:48 | + 69:39 |
62. | Tolar Ondřej | RIC0701 | C | OB Říčany | 104:11 | + 82:02 |
63. | Hroněk Štěpán | VSP0700 | C | USK Praha | 104:15 | + 82:06 |
Walsh Zak | ROZ0704 | C | OK Roztoky | DISK | ||
MS | Cordier Jan | NNN6015 | C | Neregistrovaní | 62:22 | + 40:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kabát Martin | PGP0408 | B | SK Praga | 27:01 | |
2. | Průša Dominik | VSP0406 | A | USK Praha | 27:27 | + 0:26 |
3. | Blaha Jiří | EKP0401 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 27:53 | + 0:52 |
4. | Blaha Michal | EKP0402 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 29:18 | + 2:17 |
5. | Melišík Jan | TAP0502 | B | KOB Tretra Praha | 30:57 | + 3:56 |
6. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | B | KOB Kladno | 32:42 | + 5:41 |
7. | Tůma Šimon | TAP0400 | B | KOB Tretra Praha | 33:01 | + 6:00 |
8. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | B | USK Praha | 34:24 | + 7:23 |
9. | Čtrnáct František | PGP0401 | B | SK Praga | 36:52 | + 9:51 |
10. | Smolka Jakub | TAP0500 | C | KOB Tretra Praha | 37:38 | + 10:37 |
11. | Nemšovský Filip | VSP0500 | B | USK Praha | 38:21 | + 11:20 |
12. | Černý Antonín | TAP0402 | B | KOB Tretra Praha | 39:01 | + 12:00 |
13. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | B | Oddíl OB Kotlářka | 39:27 | + 12:26 |
14. | Jedlička Jakub | KAM0404 | B | OK Kamenice | 39:35 | + 12:34 |
15. | Sork Dominik | TAP0504 | B | KOB Tretra Praha | 39:37 | + 12:36 |
16. | Hejna Igor | VSP0407 | C | USK Praha | 40:13 | + 13:12 |
17. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | B | SK Praga | 41:07 | + 14:06 |
18. | Marhold Václav | ZVO0501 | B | OB SK Zvole | 41:50 | + 14:49 |
19. | Milota Jakub | KAM0503 | B | OK Kamenice | 43:27 | + 16:26 |
20. | Ráž Miloslav | PGP0406 | C | SK Praga | 45:41 | + 18:40 |
21. | Rožek Vojtěch | RIC0501 | C | OB Říčany | 47:34 | + 20:33 |
22. | Maňour Vojtěch | VSP0502 | C | USK Praha | 48:23 | + 21:22 |
23. | Černý Matouš | TAP0501 | B | KOB Tretra Praha | 49:36 | + 22:35 |
24. | Vlasaný Jan | RIC0512 | C | OB Říčany | 51:39 | + 24:38 |
25. | Picl Daniel | DVP0401 | C | DVP ORIENTATION | 53:09 | + 26:08 |
26. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 54:07 | + 27:06 |
27. | Mucha Ondřej | RIC0400 | C | OB Říčany | 54:31 | + 27:30 |
28. | Kačer Jakub | ZVO0400 | C | OB SK Zvole | 58:32 | + 31:31 |
29. | Chessell Thomas | ROZ0503 | C | OK Roztoky | 60:30 | + 33:29 |
30. | Cylek Ondřej | VSP0501 | C | USK Praha | 63:25 | + 36:24 |
31. | Krumlovský Tomáš | RIC0507 | C | OB Říčany | 68:25 | + 41:24 |
32. | Jelínek Tomáš | ZVO0502 | C | OB SK Zvole | 72:53 | + 45:52 |
33. | Vejražka David | KPY0401 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 76:05 | + 49:04 |
34. | Pavlík Matěj | LIT0401 | C | KOB Litvínov | 77:22 | + 50:21 |
35. | Měchura Matěj | ROZ0604 | C | OK Roztoky | 83:38 | + 56:37 |
36. | Mašát David | ROZ0505 | C | OK Roztoky | 85:38 | + 58:37 |
Kovařík Matěj | DKP0410 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Kapoun Luděk | NNN030a | C | Neregistrovaní | DISK | ||
Ryšavý Jovan | DKP0506 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
MS | Ludvík Matouš | NNN000q | C | Neregistrovaní | 70:07 | + 43:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Všetečková Stela | NNN005i | C | Neregistrovaní | 21:13 | |
2. | Procházková Aneta | DKP1153 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:14 | + 2:01 |
3. | Majer David | NNN000T | C | Neregistrovaní | 23:27 | + 2:14 |
4. | Skripnik Kilián | FSP1300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 24:17 | + 3:04 |
5. | Proxová Veronika | 2HC1350 | C | NNN Px | 24:21 | + 3:08 |
6. | Mikulová Stella | ZVO1250 | C | OB SK Zvole | 24:26 | + 3:13 |
7. | Lacinová Zuzana | DKP1055 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:22 | + 6:09 |
8. | Tiefenbachová Emilie | NNN005k | C | Neregistrovaní | 27:42 | + 6:29 |
9. | Gregorová Magdalena | CTB1151 | C | SK OB Chotěboř | 28:13 | + 7:00 |
10. | Bradáčová Nela | NNN0055 | C | Neregistrovaní | 29:03 | + 7:50 |
11. | Rakovec Pavel | NNN000s | C | Neregistrovaní | 29:12 | + 7:59 |
12. | Váchová Soňa | MFP1050 | C | Matfyz Praha | 29:27 | + 8:14 |
13. | Bednařík Vojtěch | SPC1109 | C | SPORTICUS team | 30:02 | + 8:49 |
14. | Darmovzal Marek | PGP1300 | C | SK Praga | 30:12 | + 8:59 |
15. | Hřebíková Markéta | 6GC0950 | C | HO Satalice | 30:31 | + 9:18 |
16. | Hřebík Vilém | 6GC1100 | C | HO Satalice | 30:35 | + 9:22 |
17. | Bednaříková Eva | SPC1553 | C | SPORTICUS team | 30:45 | + 9:32 |
18. | Baxa Daniel | LBE1449 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 32:49 | + 11:36 |
19. | Nezvedová Terezka | 6CC1450 | C | Malí draci | 33:12 | + 11:59 |
20. | Nezveda David | 6CC1300 | C | Malí draci | 33:15 | + 12:02 |
21. | Izdná Helena | DKP1351 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:54 | + 12:41 |
22. | Štáfková Zuzana | PGP1450 | C | SK Praga | 35:42 | + 14:29 |
23. | Bartošová Tereza | 3HC7850 | C | Crazy Dancers Praha | 36:08 | + 14:55 |
24. | Salgueiro Antonio | DKL000a | C | KOB Kladno | 36:50 | + 15:37 |
25. | Juřinová Aneta | FYD1150 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 38:04 | + 16:51 |
26. | Peitz Kristián | NNN6009 | C | Neregistrovaní | 40:05 | + 18:52 |
27. | Mišek Michal | KAM1300 | C | OK Kamenice | 40:11 | + 18:58 |
28. | Hrušková Gabriela | PGP1150 | C | SK Praga | 41:53 | + 20:40 |
29. | Kříž Dušan | KRL7800 | C | Kometa Kralovice | 42:35 | + 21:22 |
30. | Lacigová Antonie | NNN6019 | C | Neregistrovaní | 43:23 | + 22:10 |
31. | Košárková Aneta | SCP005a | C | OK Sparta Praha | 44:04 | + 22:51 |
32. | Procházková Anička | KPY1550 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 45:47 | + 24:34 |
33. | Bauer Tobiáš | DKP1601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:48 | + 24:35 |
34. | Salgueiro Cristobal | DKL000b | C | KOB Kladno | 46:12 | + 24:59 |
35. | Jakubesová Julie | TAP1052 | C | KOB Tretra Praha | 46:29 | + 25:16 |
36. | Mullerova Karla | NNN005b | C | Neregistrovaní | 46:33 | + 25:20 |
37. | Černý Ota | CEP0138 | C | Čepíci | 48:18 | + 27:05 |
38. | Fujáček Vojtěch | SJC1701 | C | Sportcentrum Jičín | 49:21 | + 28:08 |
39. | Cajthamlová Anna | DKP1050 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:35 | + 28:22 |
40. | Černý Vít | CEP0139 | C | Čepíci | 49:57 | + 28:44 |
41. | Ondráček Viktor | EKP1515 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 51:50 | + 30:37 |
42. | Kalina Oskar | SPC1502 | C | SPORTICUS team | 53:16 | + 32:03 |
43. | Viktora Jan | PGP1002 | C | SK Praga | 58:16 | + 37:03 |
44. | Kadlec Jindřich | 5RX1500 | C | NNN | 58:39 | + 37:26 |
45. | Pařízek František | CEP1400 | C | Čepíci | 58:55 | + 37:42 |
46. | Svítilová Veronika | BZP1550 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 59:32 | + 38:19 |
47. | Bémová Justina | NNN005f | C | Neregistrovaní | 63:06 | + 41:53 |
48. | Procházková Aneta | LOS1250 | C | 67:43 | + 46:30 | |
49. | Vystrčilová Mariana | NNN005j | C | Neregistrovaní | 68:06 | + 46:53 |
50. | Čížková Barbora | NNN005d | C | Neregistrovaní | 69:06 | + 47:53 |
51. | Kučera Damián | MFP1414 | C | Matfyz Praha | 70:25 | + 49:12 |
52. | Moráčková Meda | ZBP1750 | C | OOB SK Zbraslav | 71:20 | + 50:07 |
Tykalová Magdaléna | NNN005m | C | Neregistrovaní | DISK | ||
Šedivý Jonáš | NNN6007 | C | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rožek David | RIC7403 | C | OB Říčany | 23:04 | |
2. | Nemšovský Petr | PGP7602 | C | SK Praga | 24:17 | + 1:13 |
3. | Ročejdl Marek | KAM6400 | C | OK Kamenice | 27:08 | + 4:04 |
4. | Mezník Vladimír | LBE6400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 27:30 | + 4:26 |
5. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | C | SK Praga | 29:04 | + 6:00 |
6. | Němec Tomáš | 9VC8100 | C | OK SUDOP | 29:23 | + 6:19 |
7. | Procházka Vít | KPY8000 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 29:26 | + 6:22 |
8. | Jedlička Adam | KAM7700 | C | OK Kamenice | 29:32 | + 6:28 |
9. | Rypáčková Dana | SPC7955 | C | SPORTICUS team | 30:11 | + 7:07 |
10. | Pes Rudolf | 9VC7700 | C | OK SUDOP | 30:56 | + 7:52 |
11. | Hadač Jakub | SOB0202 | C | SOBSA | 31:25 | + 8:21 |
12. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | C | SK Praga | 32:55 | + 9:51 |
13. | Forst Libor | MFP6301 | C | Matfyz Praha | 33:02 | + 9:58 |
14. | Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 33:19 | + 10:15 |
15. | Cedrych Karel | TJP5500 | C | TJ Sokol Troja | 33:36 | + 10:32 |
16. | Klinkerová Jitka | ROZ6450 | C | OK Roztoky | 33:41 | + 10:37 |
17. | Černý Radomír | HCE6901 | C | TJ Hostivice | 33:46 | + 10:42 |
18. | Konečná Marcela | EKP7257 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 34:05 | + 11:01 |
19. | Pračková Zita | RIC7850 | C | OB Říčany | 34:15 | + 11:11 |
20. | Zlesáková Stáňa | CHT7352 | C | OOB SK Chrast | 34:45 | + 11:41 |
21. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 35:01 | + 11:57 |
22. | Řepková Jana | 6YC7702 | C | Neregistrovaní | 35:06 | + 12:02 |
23. | Šubrtová Věra | TAP8150 | C | KOB Tretra Praha | 35:36 | + 12:32 |
24. | Pavlíková Klára | LIT7451 | C | KOB Litvínov | 35:44 | + 12:40 |
25. | Svítilová Pavla | BZP7750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 35:52 | + 12:48 |
26. | Rousová Lucie | DKL0251 | C | KOB Kladno | 36:02 | + 12:58 |
27. | Hejsková Bohumila | KAM6852 | C | OK Kamenice | 36:08 | + 13:04 |
28. | Perknerová Barbora | ZVO8151 | C | OB SK Zvole | 36:36 | + 13:32 |
29. | Hájek Tomáš | ZVO6401 | C | OB SK Zvole | 36:44 | + 13:40 |
30. | Junková Petra | STH7451 | C | SK Studenec | 37:01 | + 13:57 |
31. | Málková Šárka | 8FX8350 | C | TJ Kobylisy | 37:06 | + 14:02 |
32. | Kotková Lenka | RIC7352 | C | OB Říčany | 37:09 | + 14:05 |
33. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | Matfyz Praha | 37:57 | + 14:53 |
34. | Nykodem Tomáš | RIC0306 | C | OB Říčany | 38:00 | + 14:56 |
35. | Kábrt Filip | 98Z7900 | C | OK Viníci | 38:24 | + 15:20 |
36. | Pinkr Josef | HCE8200 | C | TJ Hostivice | 38:32 | + 15:28 |
37. | Rejšková Alena | KAM7750 | C | OK Kamenice | 39:19 | + 16:15 |
38. | Formánková Anna | RIC9950 | C | OB Říčany | 39:26 | + 16:22 |
39. | Hlaváčková Klára | 6MC7750 | C | Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice | 39:40 | + 16:36 |
40. | Beranová Eva | VSP0254 | C | USK Praha | 39:53 | + 16:49 |
41. | Seidlová Barbora | EKP7955 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 40:10 | + 17:06 |
42. | Paulíny Monika | TAP8151 | C | KOB Tretra Praha | 40:25 | + 17:21 |
43. | Horálková Iva | NNN005g | C | Neregistrovaní | 40:27 | + 17:23 |
44. | Skřivanová Dagmar | 4VC6450 | C | Radioklub OK1KYP/ASP | 40:31 | + 17:27 |
45. | Šrůtová Marcela | PGP6351 | C | SK Praga | 41:08 | + 18:04 |
46. | Rohlíček Jan | RIC7101 | C | OB Říčany | 41:25 | + 18:21 |
47. | Štěpová Dana | 28C7400 | C | Neregistrovaní Štěpovi | 41:33 | + 18:29 |
48. | Hudosová Gabriela | RIC7299 | C | OB Říčany | 42:35 | + 19:31 |
49. | Kramlová Kateřina | ZVO0353 | C | OB SK Zvole | 43:02 | + 19:58 |
50. | Petříčková Zuzana | MKP8251 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 43:04 | + 20:00 |
51. | Taddei Valerio | 22I8000 | C | Neregistrovaní | 43:28 | + 20:24 |
52. | Hlavatá Pavla | 45X7050 | C | PAT Praha | 44:02 | + 20:58 |
53. | Krumlovská Barbora | RIC8050 | C | OB Říčany | 44:20 | + 21:16 |
54. | Tihonová Jindra | TAP6253 | C | KOB Tretra Praha | 44:43 | + 21:39 |
55. | Šimůnková Martina | TAP6851 | C | KOB Tretra Praha | 44:44 | + 21:40 |
56. | Mišeková Martina | KAM7851 | C | OK Kamenice | 44:55 | + 21:51 |
57. | Růžičková Lucie | RIC7351 | C | OB Říčany | 44:58 | + 21:54 |
58. | Vondráčková Markéta | DKP7856 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:26 | + 22:22 |
59. | Ellederová Zdeňka | DKP7754 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:53 | + 22:49 |
60. | Nosek Petr | DLT6901 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 46:35 | + 23:31 |
61. | Voves Ondřej | 8LC8200 | C | Leveris | 47:07 | + 24:03 |
62. | Priehoda Milan | 99Z7300 | C | Lísteček | 47:20 | + 24:16 |
63. | Zamazal Tomáš | TAP9501 | C | KOB Tretra Praha | 47:29 | + 24:25 |
64. | Pokorný Stanislav | RIC7602 | C | OB Říčany | 47:43 | + 24:39 |
65. | Janderová Markéta | SOB7750 | C | SOBSA | 48:03 | + 24:59 |
66. | Proxová Lada | 2HC8350 | C | NNN Px | 48:38 | + 25:34 |
67. | Kučerová Michaela | RIC7253 | C | OB Říčany | 48:49 | + 25:45 |
68. | Hrubý František | 6YC0200 | C | Neregistrovaní | 48:55 | + 25:51 |
69. | Trojek Radim | NNN000h | C | Neregistrovaní | 49:21 | + 26:17 |
70. | Košťáková | NNN0057 | C | Neregistrovaní | 49:25 | + 26:21 |
71. | Baxová Irena | LBE7999 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 49:36 | + 26:32 |
72. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | C | OK Kamenice | 50:32 | + 27:28 |
73. | Prouzová Jitka | DKP9152 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:33 | + 27:29 |
74. | Voráčková Eliška | 4VC5150 | C | Radioklub OK1KYP/ASP | 51:01 | + 27:57 |
75. | Černá Petra | HCE7751 | C | TJ Hostivice | 51:04 | + 28:00 |
76. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:30 | + 28:26 |
77. | Mádle | NNN000P | C | Neregistrovaní | 51:44 | + 28:40 |
78. | Mišek Michal | KAM7202 | C | OK Kamenice | 51:47 | + 28:43 |
79. | Nosek Martina | DLT7251 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 51:57 | + 28:53 |
80. | Písařová Zdenka | NNN005p | C | Neregistrovaní | 51:59 | + 28:55 |
81. | Šnajdarová Ivana | EKP6350 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 52:11 | + 29:07 |
82. | Juřinová Iva | NNN005w | C | Neregistrovaní | 52:27 | + 29:23 |
83. | Škácha Michal | KAM7102 | C | OK Kamenice | 52:48 | + 29:44 |
84. | Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:04 | + 30:00 |
85. | Priehodová Kateřina | 99Z7800 | C | Lísteček | 53:06 | + 30:02 |
86. | Tučný Jan | 5UC5500 | C | OB Tučňáci | 53:07 | + 30:03 |
87. | Hrušková Jana | NNN005v | C | Neregistrovaní | 53:26 | + 30:22 |
88. | Rousová Jana | DKL6950 | C | KOB Kladno | 53:44 | + 30:40 |
89. | Reisingerová Eliška | DLT0151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 53:53 | + 30:49 |
90. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | C | TJ Sokol Troja | 54:10 | + 31:06 |
91. | Leníková Jana | DLT6151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 55:08 | + 32:04 |
92. | Hlaváčová Jarka | 7KC6000 | C | GC | 55:12 | + 32:08 |
93. | Cichrová Iveta | TAP7752 | C | KOB Tretra Praha | 55:33 | + 32:29 |
94. | Kapoun Matěj | NNN000n | C | Neregistrovaní | 55:42 | + 32:38 |
95. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 56:09 | + 33:05 |
96. | Marholdová Martina | ZVO7451 | C | OB SK Zvole | 56:18 | + 33:14 |
97. | Jílková Radka | ZBP7751 | C | OOB SK Zbraslav | 58:09 | + 35:05 |
98. | Žežulková Jana | NNN005A | C | Neregistrovaní | 58:59 | + 35:55 |
99. | Hradilová Katarína | HCE7350 | C | TJ Hostivice | 59:18 | + 36:14 |
100. | Wagnerová Lenka | DKP5450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:49 | + 36:45 |
101. | Kápičková Michaela | FSP9550 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 61:10 | + 38:06 |
102. | Broumová Johanka | ZBP0950 | C | OOB SK Zbraslav | 61:12 | + 38:08 |
103. | Chmelařová Zuzana | PGP7761 | C | SK Praga | 61:31 | + 38:27 |
104. | Nováková Ivana | DLP8150 | C | OOB TJ Dukla Praha | 61:47 | + 38:43 |
105. | Stříbrná Dagmar | LBE7950 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 61:52 | + 38:48 |
106. | Stoklasová Kamila | RIC7852 | C | OB Říčany | 62:14 | + 39:10 |
107. | T Radka | 98Z1850 | C | OK Viníci | 63:37 | + 40:33 |
107. | Škoch Jan | 98Z8500 | C | OK Viníci | 63:37 | + 40:33 |
109. | Kazdová Dana | NNN0056 | C | Neregistrovaní | 64:34 | + 41:30 |
110. | Turinská Ivana | TAP6850 | C | KOB Tretra Praha | 65:29 | + 42:25 |
111. | Zamazalová Marcela | NNN005h | C | Neregistrovaní | 65:51 | + 42:47 |
112. | Prox Jakub | 2HC7400 | C | NNN Px | 67:11 | + 44:07 |
113. | Skálová Marianna | NNN6016 | C | Neregistrovaní | 72:23 | + 49:19 |
114. | Sehnalová Tereza | NNN6017 | C | Neregistrovaní | 72:27 | + 49:23 |
115. | Nováková Zdenka | 28Z5900 | C | Neregistrovaná | 76:58 | + 53:54 |
116. | Málková Věra | 8FX6550 | C | TJ Kobylisy | 78:33 | + 55:29 |
117. | Šerák Zdeněk | MKP4200 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 82:41 | + 59:37 |
118. | Zedníková Maria | NNN005l | C | Neregistrovaní | 86:58 | + 63:54 |
Rožková Petra | RIC7575 | C | OB Říčany | DISK | ||
Čtrnáct Šimon | PGP0001 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovář Miroslav | SJC8104 | C | Sportcentrum Jičín | 34:18 | |
2. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:45 | + 0:27 |
3. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:50 | + 0:32 |
4. | Černý Ondřej | EKP8511 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 35:27 | + 1:09 |
5. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:59 | + 2:41 |
6. | Blaha Ondřej | EKP7002 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 37:53 | + 3:35 |
7. | Melišík Martin | TAP0200 | A | KOB Tretra Praha | 37:54 | + 3:36 |
8. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | A | KOB Tretra Praha | 38:19 | + 4:01 |
9. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 38:21 | + 4:03 |
10. | Kalina Miroslav | SPC8211 | C | SPORTICUS team | 39:00 | + 4:42 |
11. | Melichna Matěj | DKL0102 | B | KOB Kladno | 40:28 | + 6:10 |
12. | Kabát Jan | EKP6912 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 40:41 | + 6:23 |
13. | Fišer Jiří | SLP8503 | C | OOB Slavia Praha | 40:45 | + 6:27 |
14. | Dubec Pavel | SCP8003 | C | OK Sparta Praha | 42:01 | + 7:43 |
15. | Neumannová Kateřina | PVP9250 | C | VSS Přírodověda Praha | 42:40 | + 8:22 |
16. | Pilát Miroslav | DKL7900 | C | KOB Kladno | 43:11 | + 8:53 |
17. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 43:21 | + 9:03 |
18. | Valach Marek | TAP9703 | C | KOB Tretra Praha | 43:28 | + 9:10 |
19. | Málek Martin | 8FX6500 | C | TJ Kobylisy | 43:54 | + 9:36 |
20. | Jandera Tomáš | SOB7300 | C | SOBSA | 44:02 | + 9:44 |
21. | Střelba Ondřej | PGP7510 | C | SK Praga | 44:28 | + 10:10 |
22. | Ledinský Martin | DKP7901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:42 | + 10:24 |
23. | Bárta Viktor | ZVO0601 | B | OB SK Zvole | 44:44 | + 10:26 |
24. | Juřina František | FYD7800 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 44:59 | + 10:41 |
25. | Hojná Silvie | SCP7950 | C | OK Sparta Praha | 45:10 | + 10:52 |
26. | Škrabálek Jan | KYL7000 | C | SK SP Kylešovice | 45:12 | + 10:54 |
27. | Škáchová Magdalena | DKP0156 | A | Oddíl OB Kotlářka | 45:36 | + 11:18 |
28. | Benda Lukáš | EKP7705 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 45:53 | + 11:35 |
29. | Mědílková Iva | SPC7160 | C | SPORTICUS team | 45:54 | + 11:36 |
30. | Matoušek Martin | SPC7604 | C | SPORTICUS team | 46:19 | + 12:01 |
31. | Šlapák Martin | PHK8504 | C | OK 99 Hradec Králové | 47:01 | + 12:43 |
32. | Lžíčař Martin | DOB8803 | C | KOB Dobruška | 47:06 | + 12:48 |
33. | Kubát Petr | NNN000r | C | Neregistrovaní | 47:22 | + 13:04 |
34. | Šesták Marek | VLI7403 | C | Slavia Liberec orienteering | 47:24 | + 13:06 |
35. | Štěňha Martin | SPC7608 | C | SPORTICUS team | 47:39 | + 13:21 |
36. | Poborský Petr | EKP7500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:27 | + 14:09 |
37. | Balej Jiří | KAM7201 | C | OK Kamenice | 48:42 | + 14:24 |
38. | Svoboda Jiří | ROZ7500 | C | OK Roztoky | 49:27 | + 15:09 |
39. | Blahová Pavla | DKP0155 | A | Oddíl OB Kotlářka | 49:59 | + 15:41 |
40. | Milota Jan | KAM7200 | C | OK Kamenice | 50:02 | + 15:44 |
41. | Kurz Matouš | PGP8606 | C | SK Praga | 50:12 | + 15:54 |
42. | Honzáková Jana | JHB7753 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 50:17 | + 15:59 |
43. | Kopečný Mojmír | TAP6402 | C | KOB Tretra Praha | 50:44 | + 16:26 |
44. | Janatová Lucie | DKP8154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:52 | + 16:34 |
45. | Fojtů Petr | 6YC8701 | C | Neregistrovaní | 50:57 | + 16:39 |
46. | Bžatková Kateřina | NNN005u | C | Neregistrovaní | 51:20 | + 17:02 |
47. | Marhold Ondřej | ZVO0101 | B | OB SK Zvole | 51:31 | + 17:13 |
48. | Hovorková Tereza | ZVO0153 | B | OB SK Zvole | 51:40 | + 17:22 |
49. | Pliska Miloš | PGP6304 | C | SK Praga | 52:17 | + 17:59 |
50. | Procházková Zuzana | KPY8650 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 52:18 | + 18:00 |
51. | Fenton Adam | TAP0013 | C | KOB Tretra Praha | 52:49 | + 18:31 |
52. | Krupová Tereza | BZP8751 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 52:50 | + 18:32 |
53. | Městková Lucie | TEP7850 | C | Tempo Praha | 52:59 | + 18:41 |
54. | Bednařík Jan | SPC8112 | C | SPORTICUS team | 53:06 | + 18:48 |
55. | Kubec Martin | DOB7002 | C | KOB Dobruška | 53:33 | + 19:15 |
56. | Svoboda Ondřej | ROZ7100 | C | OK Roztoky | 53:47 | + 19:29 |
57. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | C | OB SK Zvole | 53:54 | + 19:36 |
58. | Gemperle František | 1SC7100 | C | Wall Street Systems | 54:00 | + 19:42 |
59. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 54:22 | + 20:04 |
59. | Slovák Tomáš | 2NC6900 | C | Traged Team | 54:22 | + 20:04 |
61. | Zlesák Martin | CHT7302 | C | OOB SK Chrast | 55:13 | + 20:55 |
62. | Janeček Ondřej | SOB7001 | C | SOBSA | 55:25 | + 21:07 |
63. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | C | KOB Tretra Praha | 55:48 | + 21:30 |
64. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 56:03 | + 21:45 |
65. | Králová Vanda | BZP8750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 56:24 | + 22:06 |
66. | Svoboda Jáchym | ROZ0200 | C | OK Roztoky | 56:40 | + 22:22 |
67. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 58:05 | + 23:47 |
68. | Votípka Václav | 8LC7400 | C | Leveris | 58:09 | + 23:51 |
69. | Čermáková Kateřina | ROZ0150 | C | OK Roztoky | 58:14 | + 23:56 |
70. | Křížová Lenka | KRL7951 | C | Kometa Kralovice | 58:17 | + 23:59 |
71. | Jahoda Jan | 66C8301 | C | Amatéři | 58:31 | + 24:13 |
72. | Tejkl Jiří | DOB7700 | C | KOB Dobruška | 58:32 | + 24:14 |
73. | Dostál Tomáš | DLP7400 | C | OOB TJ Dukla Praha | 60:37 | + 26:19 |
74. | Vejražka Jiří | KPY7400 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 61:14 | + 26:56 |
75. | Kadlec Zdeněk | 5RX8800 | C | NNN | 61:59 | + 27:41 |
76. | Vrátný Ondřej | 94Z8500 | C | Alc Praha | 62:22 | + 28:04 |
77. | Rajnoch Adam | 8TC8600 | C | Tempo | 63:00 | + 28:42 |
78. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 63:03 | + 28:45 |
79. | Nikodým Tomáš | 66C8800 | C | Amatéři | 63:39 | + 29:21 |
80. | Bauer Tomáš | DKP8307 | C | Oddíl OB Kotlářka | 64:31 | + 30:13 |
81. | Koč Lumír | MKP5401 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 64:32 | + 30:14 |
82. | Mertová Eva | DOB8551 | C | KOB Dobruška | 64:33 | + 30:15 |
83. | Honigová Iva | NNN005s | C | Neregistrovaní | 64:35 | + 30:17 |
84. | Janečková Veronika | SOB7151 | C | SOBSA | 65:24 | + 31:06 |
85. | Němec Jan | SOB7500 | C | SOBSA | 65:33 | + 31:15 |
86. | Pecharová Michaela | TJP6550 | C | TJ Sokol Troja | 66:03 | + 31:45 |
87. | Sláma Jiří | 8LC8301 | C | Leveris | 66:14 | + 31:56 |
88. | Vyskočilová Karolína | DKP8951 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:23 | + 32:05 |
89. | Štěp Adam | 28C7401 | C | Neregistrovaní Štěpovi | 66:26 | + 32:08 |
90. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 66:27 | + 32:09 |
91. | Motejl Jiří | NNN000A | C | Neregistrovaní | 66:30 | + 32:12 |
92. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | B | OK Roztoky | 66:55 | + 32:37 |
93. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 67:52 | + 33:34 |
94. | Kraml Martin | ZVO7102 | C | OB SK Zvole | 67:53 | + 33:35 |
95. | Petříček Martin | MKP8000 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 68:33 | + 34:15 |
96. | Šejnová Magdalena | KAM7055 | C | OK Kamenice | 68:46 | + 34:28 |
97. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | C | OB SK Zvole | 70:03 | + 35:45 |
98. | Krompolc Roman | 8LC7000 | C | Leveris | 72:25 | + 38:07 |
99. | Červený Ladislav | 8LC8101 | C | Leveris | 72:48 | + 38:30 |
100. | Volencová Kamila | 64C8950 | C | Ekonom Praha Outdoor | 73:21 | + 39:03 |
101. | Horáková Jana | 9BC8000 | C | NNN | 74:26 | + 40:08 |
102. | Mrzena Jan | 8LC8100 | C | Leveris | 74:40 | + 40:22 |
103. | Marhold Přemysl | ZVO0301 | C | OB SK Zvole | 75:05 | + 40:47 |
104. | Bártová Pavla | ZVO7152 | C | OB SK Zvole | 76:35 | + 42:17 |
105. | Návrat Jan | 66C8600 | C | Amatéři | 76:55 | + 42:37 |
106. | Valerián Martin | 8LC8400 | C | Leveris | 78:35 | + 44:17 |
107. | Zabadal Radim | NNN000e | C | Neregistrovaní | 78:59 | + 44:41 |
108. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 80:22 | + 46:04 |
109. | Hurta Vladimír | 1GZ6300 | C | ALCEDO | 82:47 | + 48:29 |
110. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | C | OB SK Zvole | 83:10 | + 48:52 |
111. | Petrová Martina | 6YC6850 | C | Neregistrovaní | 84:50 | + 50:32 |
112. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 84:55 | + 50:37 |
113. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 85:26 | + 51:08 |
114. | Neoproud Lukáš | 3RX9200 | C | bez klubu | 85:51 | + 51:33 |
115. | Mašková Zuzana | MKP7050 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 89:30 | + 55:12 |
116. | Kolský Alexander | PGP5000 | C | SK Praga | 101:33 | + 67:15 |
117. | Vlčková Šárka | NNN005e | C | Neregistrovaní | 110:04 | + 75:46 |
Křemen Štěpán | KAM9804 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Paulino Jose | MKP8600 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malačka Milan | DKP0210 | A | Oddíl OB Kotlářka | 36:01 | |
2. | Fujáčková Ivana | SJC8952 | R | Sportcentrum Jičín | 36:40 | + 0:39 |
3. | Falta Ondřej | DKP8502 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:24 | + 1:23 |
4. | Obuškevič Jan | SMR7000 | C | SNS Smržovka | 38:04 | + 2:03 |
5. | Siegl Roman | MFP6700 | C | Matfyz Praha | 38:39 | + 2:38 |
6. | Goder Josef | DKP8203 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:47 | + 2:46 |
7. | Holec Jakub | 64C9002 | C | Ekonom Praha Outdoor | 39:26 | + 3:25 |
8. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:31 | + 3:30 |
9. | Šindelka Antonín | DLP7200 | C | OOB TJ Dukla Praha | 40:18 | + 4:17 |
10. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 41:09 | + 5:08 |
11. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:48 | + 5:47 |
11. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 41:48 | + 5:47 |
13. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:49 | + 5:48 |
14. | Gregor Martin | CTB7701 | C | SK OB Chotěboř | 42:10 | + 6:09 |
15. | Škácha Vít | KAM0309 | A | OK Kamenice | 42:33 | + 6:32 |
16. | Snížková Petra | DKP7752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:47 | + 6:46 |
17. | Suk Jiří | MFP6401 | C | Matfyz Praha | 43:53 | + 7:52 |
18. | Málek Martin | 8FX8900 | C | TJ Kobylisy | 44:08 | + 8:07 |
19. | Přibyl Ivan | PFP5900 | C | VŠSK PedF UK Praha | 44:16 | + 8:15 |
20. | Bolehovský Michal | VSP0202 | B | USK Praha | 44:34 | + 8:33 |
21. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 44:37 | + 8:36 |
22. | Poborská Eliška | DKP0358 | A | Oddíl OB Kotlářka | 45:22 | + 9:21 |
23. | Dneboský František | 24C8000 | C | OK Vršovice | 45:24 | + 9:23 |
24. | Sanna Karin | DKP0250 | A | Oddíl OB Kotlářka | 45:26 | + 9:25 |
25. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 45:57 | + 9:56 |
26. | Všetečka Michal | NNN000g | C | Neregistrovaní | 46:10 | + 10:09 |
27. | Víteček Jan | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:18 | + 10:17 |
28. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 46:45 | + 10:44 |
29. | Tichá Dorotea | DKP0351 | A | Oddíl OB Kotlářka | 47:03 | + 11:02 |
30. | Kameník Jan | KPY7900 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 48:22 | + 12:21 |
30. | Koten Pavel | RIC7200 | C | OB Říčany | 48:22 | + 12:21 |
32. | Silný Ondřej | PHK7906 | C | OK 99 Hradec Králové | 48:26 | + 12:25 |
33. | Novák Přemysl | DKP0107 | B | Oddíl OB Kotlářka | 48:34 | + 12:33 |
34. | Pavlík Libor | LIT7605 | C | KOB Litvínov | 48:47 | + 12:46 |
35. | Slámová Ester | 7KC8350 | C | GC | 49:53 | + 13:52 |
36. | Petit Tomáš | NNN6004 | C | Neregistrovaní | 49:56 | + 13:55 |
37. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | C | Matfyz Praha | 51:35 | + 15:34 |
38. | Kábrtová Oldřiška | BOR8752 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:43 | + 15:42 |
38. | Michalský Richard | RIC7703 | C | OB Říčany | 51:43 | + 15:42 |
40. | Špičák Aleš | DKP5500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:16 | + 16:15 |
41. | Beneš Michal | TJP7800 | C | TJ Sokol Troja | 52:55 | + 16:54 |
42. | Smutný Jan | DLP8000 | C | OOB TJ Dukla Praha | 53:22 | + 17:21 |
43. | Zajícová Kateřina | TAP9053 | C | KOB Tretra Praha | 54:56 | + 18:55 |
44. | Hůla Pavel | LBE7349 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 55:27 | + 19:26 |
45. | Herynek Petr | RIC7305 | C | OB Říčany | 55:46 | + 19:45 |
46. | Nedbalová Jana | MFP8050 | C | Matfyz Praha | 56:26 | + 20:25 |
46. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 56:26 | + 20:25 |
48. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 57:01 | + 21:00 |
49. | Popová Veronika | TAP0253 | B | KOB Tretra Praha | 57:42 | + 21:41 |
50. | Veselý Vojtěch | NNN6001 | C | Neregistrovaní | 58:20 | + 22:19 |
51. | Sobotková Anna | PGP0050 | C | SK Praga | 58:34 | + 22:33 |
52. | Němec Jan | 8XC1600 | C | NER- Neregistrovani | 58:38 | + 22:37 |
53. | Erlebach Josef | JIL5201 | C | OK Jilemnice | 58:41 | + 22:40 |
54. | Nesrovnal Jaroslav | 71X8300 | C | Hoši Planá | 58:43 | + 22:42 |
55. | Krausová Martina | TJP9350 | C | TJ Sokol Troja | 59:09 | + 23:08 |
56. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 59:18 | + 23:17 |
57. | Holzbachová Lucie | DKP0052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:40 | + 23:39 |
58. | Klusáková Jitka | DKP5651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:00 | + 23:59 |
59. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 60:13 | + 24:12 |
60. | Mička Aleš | TJP7300 | C | TJ Sokol Troja | 60:30 | + 24:29 |
61. | Nesrovnalová Iveta | JHB8952 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 60:41 | + 24:40 |
62. | Krausová Barbora | TJP9150 | C | TJ Sokol Troja | 60:45 | + 24:44 |
63. | Soukupová Leona | 4VC6550 | C | Radioklub OK1KYP/ASP | 61:20 | + 25:19 |
64. | Tomicek Jiri | NNN9103 | C | Neregistrovaní | 62:00 | + 25:59 |
65. | Nekovář Ondřej | RIC7405 | C | OB Říčany | 62:45 | + 26:44 |
66. | Sobotka Vojtěch | PGP0203 | C | SK Praga | 63:23 | + 27:22 |
67. | Háněl Jaromír | ZVO6801 | C | OB SK Zvole | 63:41 | + 27:40 |
68. | Chmelařová Anna | DLP0051 | C | OOB TJ Dukla Praha | 64:18 | + 28:17 |
68. | Votava Petr | KNC6602 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 64:18 | + 28:17 |
70. | Kamenický Jan | TAP7900 | C | KOB Tretra Praha | 64:25 | + 28:24 |
71. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | C | KOB Tretra Praha | 64:52 | + 28:51 |
71. | Janík Pavel | SOB6802 | C | SOBSA | 64:52 | + 28:51 |
73. | Votavová Renata | KNC6452 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 65:35 | + 29:34 |
74. | Rohlík Matěj | TAP0010 | B | KOB Tretra Praha | 67:06 | + 31:05 |
74. | Černý Daniel | TAP7200 | C | KOB Tretra Praha | 67:06 | + 31:05 |
76. | Mácová Martina | 81C0050 | C | Cirkus Čakovice | 67:11 | + 31:10 |
77. | Gregor Tomáš | NNN6002 | C | Neregistrovaní | 67:49 | + 31:48 |
78. | Malačková Jana | DKP6150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 68:26 | + 32:25 |
79. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | 69:09 | + 33:08 |
80. | Weislová Eva | TJP6750 | C | TJ Sokol Troja | 69:13 | + 33:12 |
81. | Villaris Vojtech | 8LC8500 | C | Leveris | 69:38 | + 33:37 |
82. | Kraus Ota | TJP5700 | C | TJ Sokol Troja | 69:55 | + 33:54 |
83. | Nováková Alice | 7KC8450 | C | GC | 71:31 | + 35:30 |
84. | Vašta Karel | 87C6701 | C | Divoké kvasnice | 72:58 | + 36:57 |
85. | Izdná Petra | DKP8051 | C | Oddíl OB Kotlářka | 74:36 | + 38:35 |
86. | Marečková Edita | PGP8853 | C | SK Praga | 75:32 | + 39:31 |
87. | Rokůsková Klára | NNN005t | C | Neregistrovaní | 75:34 | + 39:33 |
88. | Baziková Lucie | TJP6451 | C | TJ Sokol Troja | 77:18 | + 41:17 |
89. | Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | 78:10 | + 42:09 |
90. | Janíková Martina | SOB6750 | C | SOBSA | 80:30 | + 44:29 |
91. | Procházková Iveta | NNN6003 | C | Neregistrovaní | 80:34 | + 44:33 |
92. | Šomvársky Ján | NNN5500 | C | Neregistrovaní | 87:57 | + 51:56 |
93. | Wagner Richard | DKP5202 | C | Oddíl OB Kotlářka | 92:08 | + 56:07 |
94. | Hlavatý Karel | SJP4200 | C | KČT Slavoj Praha | 103:27 | + 67:26 |
95. | Závěrková Jitka | 7KC6450 | C | GC | 103:31 | + 67:30 |
96. | Goldmann Ludek | NNN000c | C | Neregistrovaní | 104:22 | + 68:21 |
97. | Hadačová Pavla | SOB7152 | C | SOBSA | 104:26 | + 68:25 |
98. | Novák Peter | DLP7800 | C | OOB TJ Dukla Praha | 111:57 | + 75:56 |
Lacigová Michaela | PGP8150 | C | SK Praga | DISK | ||
Samek Jakub | VSP8800 | C | USK Praha | DISK | ||
Švejdarová Hana | 7KC5400 | C | GC | DISK | ||
Hric Jan | MFP6300 | C | Matfyz Praha | DISK | ||
Voltrová Alena | ROZ9951 | A | OK Roztoky | DISK | ||
Polášková Pavlína | 2NC8150 | C | Traged Team | DISK | ||
Rožek Vilém | RIC0301 | C | OB Říčany | DISK | ||
Horáková Lenka | 28Z8650 | C | Neregistrovaná | DISK |